Одеська область - одномандатний виборчий округ №138

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Березівської РДА

134

Відділ ведення ДРВ апарату Подільської РДА

71

Відділ ведення ДРВ апарату Роздільнянської РДА

2

Відділ ведення ДРВ Южненської міської ради

1

Відділ ведення ДРВ Одеської РДА

27

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
510001 м.Ананьїв – вул.Ватутіна, вул.Виноградова Вані, вул.Вольфковича, вул.Дворянська: 1–22, 26, 28–28А, 30–30А, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54–54А, 56; вул.Єврейська: 1–66, 68, 70–72А, 74–76; вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 2–37; вул.Пироженко Максима, вул.Тилігульська, пров.Буженка Васі, пров.Єрмоленка Володі, пров.Єсеніна, пров.Некрасова, пров.Парковий, пров.Партизанський, пров.Спортивний, пров.Шкільний вул.Незалежності, 20, м.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66400 (міська рада, сесійна зала) Середня

510002 м.Ананьїв – вул.Героїв України: 2–34, 36, 38, 42–44, 46, 50; вул.Козака Ананія, вул.Маріїнського Євгена, вул.Ніщинського: 2–4А; вул.Одеська, вул.Соборна: 1–55; вул.Суворова, вул.Шевченко: 2–22, 25; вул.Соборна, 44, м.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66400 (НВК-ЗОШ школа-інтернат, спортзал, 1-й поверх) Середня

510003 м.Ананьїв – вул.Весняна, вул.Героїв України: 35, 37, 39–41А, 45, 47–49, 51–80; вул.Дворянська: 23–25, 27, 29, 31–33А, 35, 37–37Б, 39, 41–41А, 43, 45, 47–47А, 49–51, 53, 55, 57–120; вул.Затишна, вул.Лукашевича, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 42–137; вул.Пирогова: 1–2, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14–14А, 16, 18; вул.Пролетарська: 1–38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Пушкіна: 1–53, 55, 57, 59, 61–63А, 65; вул.Ткаченко Валерія, вул.Чкалова, пров.Будівельний, пров.Кутузова, пров.Сонячний, пров.Франка Івана вул.Пушкіна, 36, м.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66400 (гімназія, коридор, 1-й поверх) Велика

510004 м.Ананьїв – вул.Заводська, вул.Ніщинського: 7–69; вул.Успенська, пров.Братський, пров.Каштановий, пров.Кошевого Олега, пров.Кузнєцова, пров.Нагорний вул.Ніщинського, 7, м.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66400 (Ананьївський професійний ліцей, спортзал) Середня

510005 м.Ананьїв – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Пирогова: 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–66; вул.Пролетарська: 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49–49А, 52–112; вул.Пушкіна: 54, 56, 58, 60, 64, 66–119; вул.Садова, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Малий, пров.Першого Травня, пров.Піддубного, пров.Столиці Євгена, пров.Чикаленко Євгена вул.Пушкіна, 52, м.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66400 (НВК-ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей, актова зала) Середня

510006 м.Ананьїв – вул.Берегова, вул.Горького, вул.Єврейська: 67, 69, 73, 77–150; вул.Соборна: 56–98; вул.Хмельницького Богдана, вул.Шевченко: 24–24А, 26–67; пров.Зелений, пров.Космодем’янської Зої, пров.Маяковського, пров.Мирний, пров.Непомнящого Ігоря, пров.Південний, пров.Східний вул.Гагаріна, 1, м.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66400 (ВСП-Ананьївський коледж УНУС (технікум), бібліотека нижнього корпусу) Середня

510007 с.Ананьїв – вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Тилігульська, вул.Тіниста, вул.Успенська, вул.Челюскіна, вул.Шевченка, пров.Зарічний, пров.Подгорний, пров.Тихий вул.Успенська, 23, с.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66421 (сільська рада, сесійна зала) Середня

510008 с.Ананьїв – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Франка вул.Лесі Українки, 20, с.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66424 (школа №6, каб. 3) Середня

510009 с.Селиванівка вул.Центральна, 26, с.Селиванівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66427 (ФАП, робоча кімната) мала

510010 с.Ананьїв – вул.Абрикосова, вул.Безімянна, вул.Будівельна, вул.Веселкова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Водна, вул.Заовражна, вул.Западна, вул.Зарічна, вул.Колхозна, вул.Крилова, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Мельнична, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Ніщинського, вул.Пастера, вул.Пірогова, вул.Поліщука, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тичини, вул.Фонтанна, вул.Франка, вул.Центральна, пров.Безводний, пров.Кузнечний, пров.Мельнічний, пров.Фонтанний вул.Вишнева, 2, с.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66422 (сільська рада, сесійний зал) Середня

510011 с.Ананьїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Зелена, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Тилігульська, вул.Шевченка: 121–278; вул.Шкільна вул.Шевченка, 211, с.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66423 (будинок культури, актова зала) мала

510012 с.Ананьїв – вул.Берегового, вул.Гагаріна, вул.Грушевська, вул.Дружби, вул.Красна, вул.Лермонтова, вул.Народна, вул.Некрасова, вул.Одеська, вул.Пушкіна, вул.Терешкової, вул.Толстого, вул.Фермерська, вул.Хеймана, вул.Шевченка: 1–117; вул.Юності, пров.Соборний вул.Шевченка, 68, с.Ананьїв, Подільський р-н, Одеська обл., 66423 (НВК-ЗОШ І-ІІ ст.-гімназія, каб.1) мала

510013 с.Байтали вул.Тараса Шевченка, 51, с.Байтали, Подільський р-н, Одеська обл., 66412 (НВК-ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ, коридор, 1-й поверх) мала

510014 с.Гандрабури – вул.Валерія Стасюка, вул.Василя Кондратенка, вул.Верхня, вул.Зарічна, вул.Кольцова, вул.Короленко, вул.Павла Багни, вул.Пархоменко, пров.Богдана Ступки, пров.Больничний, пров.Гагаріна, пров.Євгена Доги, пров.Каштановий, пров.Крилова, пров.Кримський, пров.Купріна, пров.Некрасова, пров.Піщаний, пров.Садовий, пров.Толстого, пров.Франко, пров.Хліборобів вул.Зарічна, 128, с.Гандрабури, Подільський р-н, Одеська обл., 66428 (школа І-ІІІ ст., кабінет української мови) Середня

510015 с.Гандрабури – вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Івана Мороза, вул.Лермонтова, вул.Липецька, вул.Львівська, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Орлова, вул.Павлова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Репіна, вул.Шкільна, пров.Весняний, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Затишний, пров.Зелений, пров.Колхозний, пров.Короткий, пров.Крутий, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Луцький, пров.Малий, пров.Мельнічний, пров.Михайла Еменеску, пров.Мостовий, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Щедріна вул.Шкільна, 9, с.Гандрабури, Подільський р-н, Одеська обл., 66428 (школа І-ІІ ст., ігровий зал) Середня

510016 с.Долинське – вул.Центральна: 63–219; пров.Данилевського, пров.Івана Франка вул.Центральна, 115А, с.Долинське, Подільський р-н, Одеська обл., 66442 (Філія №1 І-ІІ ст. Долинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія", навчальний кабінет 1) мала

510017 с.Долинське – вул.Виноградова, вул.Гагаріна, вул.Котляревського, вул.Макаренко, вул.Мечнікова, вул.Педагогічна, вул.Перемоги, вул.Свято-Успенська: 1–25; вул.Центральна: 1–62; пров.Водопровідний, пров.Дружби, пров.Молодіжний, пров.Шкільний вул.Перемоги, 10, с.Долинське, Подільський р-н, Одеська обл., 66442 (будинок культури, глядацький зал) Середня

510018 с.Долинське – вул.Свято-Успенська: 26–308; пров.Вишневський, пров.Прифермерський вул.Свято-Успенська, 208А, с.Долинське, Подільський р-н, Одеська обл., 66442 (Філія №1 І-ІІ ст. Долинського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія", спортивний зал) мала

510019 с.Долинське – вул.Шевченка: 82–327; пров.Дорожний, пров.Мирний, пров.Сонячний, пров.Степовий вул.Шевченка, 63А, с.Долинське, Подільський р-н, Одеська обл., 66442 (колишня школа №3, навчальний каб. 1) мала

510020 с.Долинське – вул.Грушевського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миронівська, вул.Шевченка: 1–81; вул.Яблунева, с.Красне вул.Грушевського, 5, с.Долинське, Подільський р-н, Одеська обл., 66442 (Долинська НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія", фойє) Середня

510021 с.Жеребкове – вул.Балкова, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Георгія Берегового, вул.Гоголя, вул.Григорія Сковороди, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Лісна, вул.Механізаторів, вул.Михайла Грушевського, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Пушкінська, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Середня, вул.Степова, вул.Шевченко, пров.Будівельний, пров.Весняний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Зелений, пров.Зерновий, пров.Лісний, пров.Мирний, пров.Михайла Грушевського, пров.О.Довженко, пров.Осиповський, пров.Північний, пров.Шкільний, с.Струтинка(Ананьївська міська територіальна громада) вул.Михайла Грушевського, 43, с.Жеребкове, Подільський р-н, Одеська обл., 66410 (школа №1, фойє) Середня

510022 с.Жеребкове – вул.Арсенальна, вул.О.Довженко, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна вул.Пушкінська, 44, с.Жеребкове, Подільський р-н, Одеська обл., 66410 (школа №2, шкільна їдальня) Середня

510023 с.Михайлівка(Ананьївська міська територіальна громада) вул.Садова, 1, с.Михайлівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66411 (коридор житлового будинку) мала

510024 с.Коханівка, с.Боярка вул.Шкільна, 19, с.Коханівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66440 (сільська рада, сесійна зала) мала

510025 с.Кохівка, с.Великобоярка вул.Центральна, 1Б, с.Великобоярка, Подільський р-н, Одеська обл., 66430 (сільська рада, сесійна зала) мала

510026 с.Шелехове вул.Л.Українки, 107Б, с.Шелехове, Подільський р-н, Одеська обл., 66431 (клуб, актовий зал) мала

510027 с.Новогеоргіївка вул.Богдана Хмельницького, 69Б, с.Новогеоргіївка, Подільський р-н, Одеська обл., 66420 (сільська рада, актова зала) мала

510028 с.Новоселівка(Ананьївська міська територіальна громада), с.Благодатне, с.Бондарі, с.Калини, с.Пасицели(Ананьївська міська територіальна громада) вул.Шевченка Т.Г., 4/1, с.Новоселівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66441 (НВК-ЗОШ І-ІІ ст. ДНЗ, коридор школи) мала

510029 с.Новоолександрівка(Ананьївська міська територіальна громада), с.Козаче, с.Новоіванівка, с.Шевченкове вул.Миру, 67, с.Новоолександрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66434 (будинок культури, кінозал) мала

510030 с.Точилове вул.Центральна, 3, с.Точилове, Подільський р-н, Одеська обл., 66413 (ЗОШ І-ІІІ ст., клас 1) Середня

510031 с.Романівка(Ананьївська міська територіальна громада), с.Дружелюбівка, с.Новодачне вул.Центральна, 63, с.Романівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66433 (сільський клуб, глядацький зал) мала

510032 с.Шимкове, с.Амури, с.Вербове вул.Центральна, 10, с.Шимкове, Подільський р-н, Одеська обл., 66432 (Кафе "Дружба", кімната №13) мала

510118 с.Анатолівка, с.Антонівка, с.Веселе(Розквітівська сільська територіальна громада), с.Красне вул.Центральна, 59, с.Анатолівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67320 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 50, с.Анатолівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67320
мала

510120 с.Балайчук вул.Центральна, 27, с.Балайчук, Березівський р-н, Одеська обл., 67334 (контора, к.1) мала

510121 м.Березівка – вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Карбишева, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мисливська, вул.Молодіжна: 1–43, 45, 47–49, 51–57; вул.Набережна, вул.Одеська, вул.Побєди: 3–17, 20–22, 24, 26, 28–56; вул.Свято-Миколаївська: 1–14, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43; вул.Тилігульська, вул.Тімірязєва, вул.Чкалова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка, пл.Генерала Плієва, пл.ім.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Новий, пров.Одеський, пров.Побєди, пров.Тімірязєва, пров.Український, пров.Чорноморський, Лісництво, Насосна станція, 1214 км вул.Матросова, 1, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300 (районний будинок культури, фойє) Велика

510123 м.Березівка – вул.Володарського, вул.Гагаріна, вул.Єврейська, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Кондрашова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Паркова: 5–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Пушкінська, вул.Слави, пров.Гагаріна, пров.Миру, пров.Мічуріна вул.М.Грушевського, 4, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300 (школа №2, спортивний зал) Велика

510124 м.Березівка – вул.Бессарабська, вул.Добровольського, вул.Інтернаціональна, вул.М.Грушевського, вул.Незалежності, вул.Паркова: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–123; вул.Посмітного, вул.Свято-Миколаївська: 14А, 16, 18, 20, 22, 24, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–183; вул.Сєвєрна, вул.Танасчишина: 24, 25А–133; вул.Шаховцева, вул.31-го Березня, пров.Шаховцева вул.М.Грушевського, 5, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300 (школа №3, фойє) Велика

510125 м.Березівка – вул.Больнична, вул.Б.Хмельницького, вул.Ведути, вул.Виноградна, вул.Генерала Гнідо, вул.Дачна, вул.Дроздова, вул.Європейська, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Молодіжна: 44, 46, 50; вул.Побєди: 19 к.ГУРТ., 23, 25, 27–27А, 60–66; вул.Радісна, вул.Радужна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Танасчишина: 1–23А, 25; пров.43-х підпільників вул.Побєди, 15, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300 (Березівський професійний аграрний ліцей, фойє) Середня

510126 м.Березівка – вул.Данілішина, вул.Залізнична, вул.З.Космодем’янської, вул.Південна, вул.Пристанційна вул.Пристанційна, 7, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300 (кафе "Українські страви", обідня зала) Середня

510127 с.Веселинівка вул.Чеська, 26А, с.Веселинівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67319 (сільський клуб, глядацький зал) мала

510128 с.Виноградне, с.Садове вул.Центральна, 30, с.Виноградне, Березівський р-н, Одеська обл., 67341 (сільський клуб, фойє) Середня

510129 с.Вікторівка(Березівська міська територіальна громада) вул.Лермонтова, 1, с.Вікторівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67350 (сільська рада, актова зала) Середня

510130 с.Танівка, с.Червоне вул.Молодіжна, 6А, с.Танівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67355 (сільський клуб, глядацький зал) мала

510131 с.Гуляївка, с.Одрадна Балка, с.Сахарове вул.Гагаріна, 5, с.Гуляївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67353 (будинок культури, фойє) мала

510132 с.Демидове вул.Першотравнева, 31, с.Демидове, Березівський р-н, Одеська обл., 67312 (сільська рада, каб.4) Середня

510134 с.Виноград вул.Дачна, 11, с.Виноград, Березівський р-н, Одеська обл., 67315 (початкова школа, кл.2) мала

510135 с.Заводівка вул.Т.Г.Шевченка, 34, с.Заводівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67313 (будинок культури, фойє) Середня

510136 с.Зброжківка вул.Шевченко, 5А, с.Зброжківка, Березівський р-н, Одеська обл., 67301 (сільський клуб, фойє) мала

510137 с.Зеленопілля вул.Вишнева, 1, с.Зеленопілля, Березівський р-н, Одеська обл., 67363 (сільський клуб, фоє) мала

510138 с.Златоустове, с.Софіївка(Березівська міська територіальна громада) вул.Шевченка, 149, с.Софіївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67359 (будинок культури, хол) мала

510139 с.Чудське вул.Паркова, 18А, с.Чудське, Березівський р-н, Одеська обл., 67316 (дитячий навчальний заклад, вестибюль) мала

510140 с.Кудрявка вул.Одеська, 1А, с.Кудрявка, Березівський р-н, Одеська обл., 67309 (школа, актова зала) мала

510141 с.Ланове вул.Шевченка, 32А, с.Ланове, Березівський р-н, Одеська обл., 67302 (сільський клуб, зал) мала

510142 с.Маринове вул.Центральна, 82Г, с.Маринове, Березівський р-н, Одеська обл., 67333 (школа, фоє)
/
вул.Центральна, 82А, с.Маринове, Березівський р-н, Одеська обл., 67333
Середня

510143 с.Мар’янівка(Березівська міська територіальна громада) вул.Першотравнева, 15, с.Мар’янівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67345 (сільський клуб, глядацький зал) мала

510144 с.Михайло-Олександрівка вул.Центральна, 40, с.Михайло-Олександрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67314 (школа, фойє) мала

510145 с.Нейкове вул.Центральна, 67, с.Нейкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67323 (сільський клуб, глядацький зал) мала

510146 с.Новоселівка, с.Новоподільське вул.Миру, 1Ж, с.Новоселівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67330 (приміщення столової ТОВ ім.Шевченко, фойє) Середня

510148 с.Основа вул.Центральна, 22, с.Основа, Березівський р-н, Одеська обл., 67361 (будинок культури, фойє) мала

510149 с.Іванівка, с.Петрівка(Новокальчевська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 7, с.Петрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67362 (школа, фойє) мала

510150 с.Рівне вул.Миру, 27, с.Рівне, Березівський р-н, Одеська обл., 67329 (дитячий навчальний заклад, кл.3) мала

510151 смт Раухівка вул.Євгена Кравця, 3А, смт Раухівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67308 (школа, їдальня) Велика

510152 с.Роздол вул.Ломоносова, 35А, с.Роздол, Березівський р-н, Одеська обл., 67307 (сільський клуб, зал) Середня

510153 с.Розквіт, с.Кринички, с.Онорівка, с.Шутове вул.Миру, 40, с.Розквіт, Березівський р-н, Одеська обл., 67324 (школа, спортивний зал) Середня

510154 с.Ряснопіль, с.Сухине вул.Шкільна, 6, с.Ряснопіль, Березівський р-н, Одеська обл., 67360 (школа, фойє) Середня

510155 с.Семихатки вул.Центральна, 1, с.Семихатки, Березівський р-н, Одеська обл., 67342 (сільський клуб, зал) мала

510156 с.Вишневе(Розквітівська сільська територіальна громада), с.Ставкове(Розквітівська сільська територіальна громада), с.Данилівка вул.Центральна, 17, с.Ставкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67322 (сільська рада, зал урочистих подій) Середня

510157 с.Степанівка, с.Донська Балка, с.Донське, с.Карнагорове, с.Косівка вул.Центральна, 12Б, с.Степанівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67351 (будинок культури, глядацький зал) мала

510158 с.Травневе вул.Центральна, 41А, с.Травневе, Березівський р-н, Одеська обл., 67343 (сільський клуб, зал) мала

510159 с.Улянівка(Новокальчевська сільська територіальна громада) вул.Миру, 24, с.Улянівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67365 (сільський клуб, зал) мала

510161 с.Новокальчеве вул.Миру, 28, с.Новокальчеве, Березівський р-н, Одеська обл., 67340 (будинок культури, фойє) мала

510162 с.Михайлівка, с.Котовка, с.Юркове вул.Шевченка, 28А, с.Михайлівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67311 (сільський клуб, глядацький зал) мала

510163 с.Чижове вул.Річна, 36, с.Чижове, Березівський р-н, Одеська обл., 67305 (будинок культури, глядацький зал) мала

510164 с.Чорногірка вул.Центральна, 40А, с.Чорногірка, Березівський р-н, Одеська обл., 67352 (сільський клуб, глядацький зал) мала

510165 с.Чигирин, с.Шевченкове вул.Маркевича, 1, с.Шевченкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67331 (будинок культури, фоє) мала

510166 с.Яснопілля, с.Новогригорівка(Березівська міська територіальна громада) вул.Ціммера, 3А, с.Яснопілля, Березівський р-н, Одеська обл., 67310 (будинок культури, актова зала) мала

510345 с.Адамівка вул.Степова, 76, с.Адамівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67233 (сільський клуб, зала) мала

510346 с.Баланини вул.Перемоги, 11, с.Баланини, Березівський р-н, Одеська обл., 67200 (сільський клуб - фойє) мала

510347 с.Баранове, с.Малинівка вул.Центральна, 39, с.Баранове, Березівський р-н, Одеська обл., 67230 (приміщення сільської ради - зала засідань) Середня

510348 с.Білка, с.Маслове вул.Стрекалова, 65А, с.Білка, Березівський р-н, Одеська обл., 67231 (будинок культури - зала) Середня

510349 с.Великий Буялик вул.Преображенська, 118, с.Великий Буялик, Березівський р-н, Одеська обл., 67224 (сільська рада - фойє) Середня

510350 с.Блонське вул.Матросова, 28, с.Блонське, Березівський р-н, Одеська обл., 67231 (сільський клуб - зала) мала

510351 с.Богунове вул.Садова, 14, с.Богунове, Березівський р-н, Одеська обл., 67220 (Школа НВК-дитячий садок - вестибюль) Середня

510352 с.Бузинове вул.Анастасіївська, 125, с.Бузинове, Березівський р-н, Одеська обл., 67200 (сільська рада, актова зала) Середня

510353 с.Верхній Куяльник, с.Нижній Куяльник вул.Болгарська, 8А, с.Верхній Куяльник, Березівський р-н, Одеська обл., 67233 (філія Бузинівської школи - актова зала) мала

510354 с.Вовкове, с.Гудевичеве вул.Миру, 35А, с.Гудевичеве, Березівський р-н, Одеська обл., 67223 (Гудевичевська школа, спортивна зала) мала

510355 с.Джугастрове, с.Новакове, с.Соколове вул.Олександра Чеського, 35А, с.Джугастрове, Березівський р-н, Одеська обл., 67222 (Джугастрівська школа - спортивна зала) мала

510356 смт Іванівка – вул.Адмірала Кузьміна, вул.Виноградна, вул.Миколи Огренича, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.30 років Перемоги, пров.Братів Колосових, пров.Братів Тупчиєнкових, пров.Південний вул.Центральна, 95, смт Іванівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67200 (будинок культури - малий глядацький зал) Велика

510357 смт Іванівка – вул.Бориса Дерев’янка, вул.Новоселів, вул.Степова, вул.8 Березня, пров.Комарова вул.Новоселів, 18А, смт Іванівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67200 (ОЗ "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Б.Ф. Дерев’янка" - вестибюль) Середня

510358 с.Калинівка вул.30 років Перемоги, 15А, с.Калинівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67221 (Калинівська школа - актова зала) мала

510359 с.Конопляне, с.Силівка, с.Шерове вул.30-річчя Перемоги, 41, с.Конопляне, Березівський р-н, Одеська обл., 67220 (ОЗ Коноплянська ЗОШ І-ІІІ ст. - актова зала) Велика

510360 с.Лізинка вул.Олейнікова, 26, с.Лізинка, Одеський р-н, Одеська обл., 67224 (сільський клуб - зала) мала

510361 с.Люботаївка, с.Тарасівка вул.Шкільна, 38, с.Люботаївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67220 (сільський клуб, зала) мала

510362 с.Михайлопіль, с.Козлове, с.Марціянове(Коноплянська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 25А, с.Михайлопіль, Березівський р-н, Одеська обл., 67210 (сільська рада - вестибюль) мала

510363 с.Нові Шомполи вул.Садова, 1А, с.Нові Шомполи, Одеський р-н, Одеська обл., 67244 (магазин - торгова зала) мала

510364 с.Павлинка, с.Букачі вул.Центральна, 37, с.Павлинка, Одеський р-н, Одеська обл., 67243 (Павлинська школа - фойє) мала

510365 смт Петрівка – вул.Армійська: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Грушова, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Мічуріна: 5–54; вул.Одеська, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Тениста, вул.Ушинського, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Театральний вул.Шкільна, 4А, смт Петрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67240 (Петрівська школа №1, вестибюль) Середня

510366 смт Петрівка – вул.Армійська: 1–3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Виноградна, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Кисельова, вул.Мічуріна: 2; вул.Новоселів, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Тюріна, вул.8-го Березня, пров.Зоряний, пров.Тихий, с.Улянівка(Великобуялицька сільська територіальна громада) вул.Миру, 1Б, смт Петрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67240 (клуб КХП, зала) Середня

510367 смт Петрівка – вул.Лядова, вул.Фінська вул.Калинова, 3, смт Петрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67240 (Петрівська школа №2, вестибюль) Середня

510368 с.Прохорове вул.Садова, 1, с.Прохорове, Березівський р-н, Одеська обл., 67200 (сільський клуб, зала) мала

510369 смт Радісне вул.Миру, 4, смт Радісне, Березівський р-н, Одеська обл., 67212 (Радісненська школа, вестибюль)
/
вул.Миру, 6, смт Радісне, Березівський р-н, Одеська обл., 67212
Середня

510370 с.Руська Слобідка вул.Незалежна, 2, с.Руська Слобідка, Березівський р-н, Одеська обл., 67232 (сільський клуб - зала) мала

510371 с.Северинівка вул.Каткова, 2, с.Северинівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67232 (Северинівський НВК І-ІІІ ст. - Дитячий садок, спортзал) мала

510372 с.Василівка, с.Созонівка вул.Виноградна, 4, с.Созонівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67243 (магазин, торгівельна зала)
/
вул.Виноградна, 23, с.Созонівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67243
мала

510373 с.Причепівка, с.Сухомлинове вул.Заливна, 16, с.Сухомлинове, Березівський р-н, Одеська обл., 67230 (сільський клуб, зала) мала

510374 с.Знам’янка – вул.Лісова, вул.Поліни Осіпенко, вул.Привокзальна, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Сербіна, вул.Ставкова, вул.Цезарівська, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Високий, пров.Пісчаний, пров.Шкільний, пров.Шмідта пров.Шкільний, 14, с.Знам’янка, Березівський р-н, Одеська обл., 67211 (Знам’янська ЗЗСО І-ІІІ ст., корпус №1 - фойє) Середня

510375 с.Знам’янка – вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Генерала Плієва, вул.ДРП, вул.Лікарняна, вул.Маршала Малиновського, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Сонячна, пров.Херсонський, пров.40 років Перемоги вул.Лікарняна, 8А, с.Знам’янка, Березівський р-н, Одеська обл., 67211 (сільський будинок культури, мала зала) Велика

510376 с.Жовте, с.Черняхівське вул.Олімпійська, 56Г, с.Черняхівське, Березівський р-н, Одеська обл., 67231 (Черняхівська школа - зала) мала

510377 с.Шаманівка вул.Шевченко, 10, с.Шаманівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67243 (сільський клуб, зала) мала

510378 с.Шеметове вул.Миру, 1, с.Шеметове, Березівський р-н, Одеська обл., 67231 (сільський клуб, фойє) мала

510473 с.Кремидівка вул.Гоголя, 2, с.Кремидівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67540 (будинок культури, фойє) Велика

510474 с.Христо-Ботеве, с.Нове вул.Центральна, 80, с.Христо-Ботеве, Одеський р-н, Одеська обл., 67540 (Христо-Ботівська школа, спортивна зала) мала

510475 с.Благодатне вул.Центральна, 9, с.Благодатне, Одеський р-н, Одеська обл., 67540 (Благодатненська школа, спортивна зала) мала

510476 с-ще Степове вул.Новоселів, 1, с-ще Степове, Одеський р-н, Одеська обл., 67540 (сільський клуб, актова зала) мала

510477 с.Старі Шомполи, с.Великі Ламзаки, с.Касяни, с.Якова вул.Центральна, 8, с.Старі Шомполи, Одеський р-н, Одеська обл., 67522 (будинок культури, актова зала) Середня

510478 с.Трояндове вул.Сонячна, 4, с.Трояндове, Одеський р-н, Одеська обл., 67520 (будинок культури, актова зала) Середня

510479 с.Ониськове вул.Центральна, 22, с.Ониськове, Одеський р-н, Одеська обл., 67521 (Ониськівська школа, спортивна зала) Середня

510480 с.Ставки вул.Зелена, 10, с.Ставки, Одеський р-н, Одеська обл., 67514 (Ставківська школа, спортивна зала) мала

510481 с.Новомиколаївка, с.Капітанівка вул.8 Березня, 19А, с.Новомиколаївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67511 (будинок культури, актова зала) Середня

510482 с.Олександрівка вул.Попсуйко, 11А, с.Олександрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67512 (будинок культури, актова зала) мала

510483 с.Сербка, с.Вишневе(Курісовська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 74, с.Сербка, Березівський р-н, Одеська обл., 67510 (будинок культури, фойє) Середня

510484 с.Курісове вул.Шевченка, 2, с.Курісове, Березівський р-н, Одеська обл., 67512 (будинок культури, актова зала) Велика

510485 с.Каїри, с.Нове Селище вул.Центральна, 14, с.Каїри, Березівський р-н, Одеська обл., 67514 (будинок культури, актова зала) Середня

510486 смт Доброслав – вул.Аграрна, вул.Вчительська, вул.Героїв АТО, вул.Гр.Десанта, вул.Заводська, вул.Київська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова Садова, вул.Овчаренко, вул.Одеська, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Тіниста, вул.Чорноморська, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.6 Армії, просп.Незалежності, просп.40 річчя Визволення просп.40 річчя Визволення, 3, смт Доброслав, Одеський р-н, Одеська обл., 67500 (Доброславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія", спортивна зала) Велика

510487 смт Доброслав – вул.Б.Хмельницького, вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Грубніка, вул.Зоряна, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Серпнева, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Центральна, вул.8 Березня, с.Зоринове, с.Шевченкове-Кут вул.Центральна, 70, смт Доброслав, Одеський р-н, Одеська обл., 67500 (СВК "Світанок", актова зала) Велика

510488 с.Вовківське, с.Улянівка вул.Молодіжна, 41, с.Вовківське, Одеський р-н, Одеська обл., 67503 (Вовківська школа, спортивна зала) мала

510489 с.Калинівка, с.Тилігульське, с.Широке вул.Центральна, 1А, с.Калинівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67530 (сільський клуб, фойє) мала

510490 с.Кордон, с.Мар’янівка вул.Центральна, 34, с.Кордон, Одеський р-н, Одеська обл., 67531 (будинок культури, актова зала) мала

510491 с.Пшонянове вул.Нижня, 10, с.Пшонянове, Одеський р-н, Одеська обл., 67531 (сільський клуб, актова зала) мала

510492 с.Дмитрівка, с.Бутівка вул.Шкільна, 26, с.Дмитрівка, Одеський р-н, Одеська обл., 67532 (будинок культури, фойє) мала

510493 с.Любопіль, с.Ранжеве вул.Суворова, 54, с.Любопіль, Одеський р-н, Одеська обл., 67586 (будинок культури, фойє) Середня

510494 с.Першотравневе – вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дунаєва, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Одеська, вул.Садова, вул.Урожайна, вул.Фурмана, вул.Шевченка, вул.108 Гвардійської дивізії, пров.Дорожний, с.Кінне, с.Степанівка вул.Миру, 3, с.Першотравневе, Одеський р-н, Одеська обл., 67541 (будинок культури, актова зала) Велика

510495 с.Першотравневе – вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Польова, вул.Степова, вул.Стребкова, вул.Торгова, вул.Учительська, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Щепоткіна, пров.Молодіжний, пров.Спортивний, с.Зоря Труда вул.Учительська, 3, с.Першотравневе, Одеський р-н, Одеська обл., 67541 (Першотравнева школа, спортивна зала) Середня

510496 с.Міщанка, с.Нова Вільшанка, с.Порт вул.Гагаріна, 31, с.Нова Вільшанка, Одеський р-н, Одеська обл., 67541 (сільський клуб, фойє) Середня

510497 с.Визирка, с.Воронівка вул.Олексія Ставніцера, 57, с.Визирка, Одеський р-н, Одеська обл., 67543 (будинок культури, актова зала) Середня

510498 с.Іванове вул.Центральна, 1Д, с.Іванове, Одеський р-н, Одеська обл., 67542 (Сільська рада, актова зала) Середня

510521 с.Сичавка, с.Кошари вул.Цвєтаєва, 1, с.Сичавка, Одеський р-н, Одеська обл., 67555 (будинок культури, актова зала) Велика

510611 с.Агафіївка, с.Пилипівка вул.Центральна, 56, с.Агафіївка, Подільський р-н, Одеська обл., 66548 (будинок культури, фойє) мала

510612 с.Бобрик Перший, с.Арчепитівка вул.Центральна, 57, с.Бобрик Перший, Подільський р-н, Одеська обл., 66531 (школа, фойє) Середня

510613 с.Бобрик Другий пров.Шкільний, 7, с.Бобрик Другий, Подільський р-н, Одеська обл., 66533 (школа, класна кімната) Середня

510614 с.Янишівка вул.Мічуріна, 62, с.Янишівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66532 (школа, фойє) Середня

510615 с.Бокове, с.Велике Бокове, с.Заплази, с.Чайківка вул.Центральна, 110, с.Бокове, Подільський р-н, Одеська обл., 66542 (школа, спортивний зал) Середня

510616 с.Петрівка(Любашівська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 25, с.Петрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66544 (школа, спортивний зал) мала

510617 с.Гвоздавка Перша вул.Сонячна, 30, с.Гвоздавка Перша, Подільський р-н, Одеська обл., 66519 (будинок культури, глядацька зала) мала

510618 с.Гвоздавка Друга вул.Свято-Михайлівська, 6, с.Гвоздавка Друга, Подільський р-н, Одеська обл., 66520 (школа, спортивна зала) Середня

510619 с.Солтанівка вул.Молодіжна, 96, с.Солтанівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66521 (дитячий садок, спортивна зала) Середня

510620 с.Василівка(Зеленогірська селищна територіальна громада), с.Володимирівка(Зеленогірська селищна територіальна громада), с.Чабанівка, с.Шликареве вул.Молодіжна, 1, с.Шликареве, Подільський р-н, Одеська обл., 66522 (школа, фойє) мала

510621 смт Зеленогірське вул.Шкільна, 3, смт Зеленогірське, Подільський р-н, Одеська обл., 66513 (будинок культури, фойє) Середня

510622 с.Іванівка(Любашівська селищна територіальна громада), с.Степанівка(Любашівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 28, с.Іванівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66523 (старостинський округ, актова зала) мала

510623 с.Агеївка, с.Антонівка(Любашівська селищна територіальна громада) вул.Перемоги, 2, с.Антонівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66524 (сільський клуб, фойє) мала

510624 с.Кричунове, с.Адамівка вул.Шевченка, 66, с.Кричунове, Подільський р-н, Одеська обл., 66530 (будинок культури, фойє 2) мала

510625 смт Любашівка – вул.Василя Стуса, вул.Володимира Князя: 101–101А, 103, 109, 111, 113–180; вул.Глінки, вул.Добролюбова, вул.Квіткова, вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Михайлівська, вул.Некрасова, вул.Сайкіна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Хліборобська, вул.Южна, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Добролюбова, пров.Кутузова, пров.Михайлівський, пров.Тихий, пров.Толстого вул.Володимира Князя, 152, смт Любашівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66502 (школа-ліцей, фойє) Середня

510626 смт Любашівка – вул.Веселкова, вул.Героїв України, вул.Гоголя: 1–17; вул.Достоєвського, вул.Каденюка, вул.Косвенна, вул.Космічна, вул.Мічуріна, вул.Осіпенко, вул.Пушкіна: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64–95; вул.Софіївська: 51, 53, 55, 57, 59–59А, 63, 67–106, 110, 112; вул.Ставкова, вул.Тургенєва, вул.Шевченка: 47–47А, 48А–64; вул.24 Серпня: 47–47В, 49–49А, 51–51А, 53, 55, 57, 59–59А, 61–64Б, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86; пров.Героїв України, пров.Мічуріна, пров.Осіпенко вул.Софіївська, 77, смт Любашівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66502 (школа-гімназія, фойє) Середня

510627 смт Любашівка – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Городня, вул.Дальня, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Інкубаторна, вул.Мала Спортивна, вул.Матросова, вул.Мирна: 47–47А, 49–49А, 51, 53, 55–55Б, 57–57А, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–128; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Ольгіївська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Софіївська: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64; вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Чайковського, пров.Белінського, пров.Виноградний вул.Софіївська, 47, смт Любашівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66502 (лікарня, коридор) Велика

510628 смт Любашівка – вул.Джерельна, вул.Заозерна, вул.Івана Богуна: 1–12, 14, 16, 18, 20, 22–22А; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Мирна: 1–46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56, 58–60А, 62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74–74А, 76, 78; вул.Пушкіна: 1–47, 49, 51, 53–53А, 55, 57–57А, 59, 61, 63; вул.Пшенична, вул.Садова, вул.Тіньова, вул.24 Серпня: 1–46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60; пров.Горького, пров.Джерельний, пров.Малий, пров.Мельничний вул.Мирна, 31А, смт Любашівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66502 (ТОВ "Агро-Нордік", актова зала) Середня

510629 с.Мала Василівка, с.Велика Василівка, с.Михайлівка(Любашівська селищна територіальна громада), с.Новоолександрівка(Любашівська селищна територіальна громада) пров.Промисловий, 1, с.Мала Василівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66563 (ТОВ "Тілігул", зал засідань) мала

510630 с.Комарівка вул.Степана Олійника, 49, с.Комарівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66565 (будинок культури, фойє) мала

510631 с.Новоселівка(Любашівська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 2, с.Новоселівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66540 (сільський клуб, фойє) мала

510632 с.Демидівка вул.Шевченка, 28, с.Демидівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66541 (сільський клуб, фойє) мала

510633 с.Новокарбівка, с.Бобрицьке, с.Сирівське, с.Чайківське, с.Шкарбинка вул.Центральна, 50, с.Новокарбівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66551 (сільський клуб, фойє) мала

510634 с.Дмитрівське, с.Червоний Яр вул.Шкільна, 1, с.Червоний Яр, Подільський р-н, Одеська обл., 66552 (школа, фойє) мала

510635 с.Познанка Перша, с.Познанка Друга вул.Центральна, 57, с.Познанка Перша, Подільський р-н, Одеська обл., 66511 (будинок культури, фойє) Середня

510636 с.Покровка вул.Миру, 63, с.Покровка, Подільський р-н, Одеська обл., 66562 (сільська рада, зал засідань) мала

510637 с.Сергіївка(Любашівська селищна територіальна громада), с.Яновка, с.Нововоздвиженка, с.Олександрівка(Любашівська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 12, с.Олександрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66504 (будинок культури, актова зала) мала

510638 с.Троїцьке – вул.Виноградна: 1–72, 74, 76–78, 80, 82; вул.Золотогірська, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 95, 97, 99–99А, 103, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–288; вул.Пушкіна, вул.Ростислава Палецького, вул.Сагайдачного, вул.Свято-Троїцька, вул.Шевченка: 1–48; вул.Юрія Гагаріна, пров.Богуна, пров.Водопровідний, пров.Газовий, пров.Германа Титова, пров.Зоряний, пров.Мельничний, пров.Мирний, пров.Олександра Матросова, пров.Павла Чібашова, пров.Поштовий, пров.Світлий, пров.Середицької, пров.Сонячний, пров.Степовий пров.Павла Чібашова, 1, с.Троїцьке, Подільський р-н, Одеська обл., 66560 (школа, фойє) Середня

510639 с.Троїцьке – вул.Воїнів-афганців, вул.Незалежності: 2–74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–90, 92–94, 96, 98, 100–102, 104–106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; вул.Стельмаха, вул.Тилигульська, вул.Шевченка: 49–124; пров.Загребельного, пров.Івана Франка, пров.Лісовий, пров.Молодіжний, пров.Тичини, пров.Черняховського, с.Новотроїцьке вул.Незалежності, 25А, с.Троїцьке, Подільський р-н, Одеська обл., 66560 (школа-дитсадок, спортивна зала) Середня

510640 с.Катеринівка Перша, с.Козачий Яр вул.Грушевського, 22, с.Козачий Яр, Подільський р-н, Одеська обл., 66558 (сільський клуб, актова зала) мала

510641 с.Троїцьке – вул.Виноградна: 73, 75, 79, 81, 83–140; с.Шайтанка вул.Хмельницького, 26, с.Шайтанка, Подільський р-н, Одеська обл., 66564 (бібліотека, актова зала) мала

510642 с.Ясенове Перше вул.Центральна, 21, с.Ясенове Перше, Подільський р-н, Одеська обл., 66512 (будинок культури, фойє) мала

510643 с.Ясенове Друге вул.Суворова, 153, с.Ясенове Друге, Подільський р-н, Одеська обл., 66510 (школа, вестибюль) Середня

510644 с.Андрієво-Іванівка, с.Добриднівка вул.Центральна, 89А, с.Андрієво-Іванівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67021 (будинок культури, актова зала) Середня

510645 с.Антонюки вул.Центральна, 30А, с.Антонюки, Березівський р-н, Одеська обл., 67040 (сільська рада, актова зала) мала

510646 с.Амбарів вул.Миру, 12А, с.Амбарів, Березівський р-н, Одеська обл., 67042 (школа, актова зала) мала

510647 с.Романівка вул.Миру, 43А, с.Романівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67041 (будинок культури, актова зала) мала

510648 с.Ісаєве – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Лещенка Петра: 1–111; вул.Миру, вул.Новоселів, вул.Олексієнко, вул.Суворова, вул.Тилигульська, пров.Одеський, пров.Радісний вул.Лещенка Петра, 116А, с.Ісаєве, Березівський р-н, Одеська обл., 67023 (будинок культури, актова зала) мала

510649 с.Ісаєве – вул.Волинська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Космонавтів, вул.Лещенка Петра: 113–170; вул.Набережна, вул.Польова, вул.Шкільна, с.Новотроїцьке вул.Набережна, 15, с.Ісаєве, Березівський р-н, Одеська обл., 67023 (Ісаївський аграрний ліцей, актова зала) Середня

510650 с.Левадівка, с.Каховка вул.Центральна, 106В, с.Левадівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67020 (будинок культури, актова зала) Середня

510651 смт Миколаївка – вул.Балківська, вул.Вишнева, вул.В.Карпішина, вул.Власова, вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Європейська, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Південна, вул.Польова, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.С.Олійника, вул.Центральна, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.Шкільна вул.Лесі Українки, 13, смт Миколаївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67000 (будинок культури, глядацька зала) Велика

510652 смт Миколаївка – вул.Бузкова, вул.Гагаріна, вул.Дмитрівська, вул.І.Пастернака, вул.С.Корольова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Чкалова, с.Перемога вул.Чкалова, 1Б, смт Миколаївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67000 (комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська центральна районна лікарня", актова зала) Середня

510653 с.Ставкове(Миколаївська селищна територіальна громада), с.Дружелюбівка будинок культури, с.Ставкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67004 (будинок культури, глядацька зала) мала

510655 с.Софіївка(Миколаївська селищна територіальна громада) будинок культури, с.Софіївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67005 (будинок культури, глядацька зала) мала

510656 с.Настасіївка вул.Шкільна, 1, с.Настасіївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67022 (школа, фойє) мала

510657 с.Новогригорівка(Андрієво-Іванівська сільська територіальна громада), с.Піщана Петрівка вул.Весела, 76А, с.Новогригорівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67022 (школа, корп.2, фойє) мала

510658 с.Новопетрівка(Миколаївська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 10А, с.Новопетрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67030 (сільська рада, актова зала) мала

510659 с.Гвоздівка вул.Гагаріна, 9, с.Гвоздівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67031 (будинок культури, актова зала) мала

510660 с.Переселенці, с.Широке вул.Лесі Українки, 1А, с.Переселенці, Березівський р-н, Одеська обл., 67031 (будинок культури, актова зала) мала

510661 с.Олексіївка, с.Морозова, с.Сухий Овраг вул.Молодіжна, 29, с.Олексіївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67010 (школа, фойє) мала

510662 с.Василівка, с.Каре, с.Мала Дворянка, с.Чарівне вул.Перемоги, 23, с.Василівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67011 (школа, спортивна зала) мала

510663 с.Петрівка(Стрюківська сільська територіальна громада), с.Сиротинка, с.Шевченка вул.Миру, 12, с.Петрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67051 (школа, фойє)
/
вул.Миру, 55, с.Петрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67051
мала

510665 с.Скосарівка, с.Веселе(Андрієво-Іванівська сільська територіальна громада) вул.Івана Франка, 7, с.Скосарівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67024 (будинок культури, актова зала) Середня

510666 с.Богданівка вул.Гагаріна, 11А, с.Богданівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67024 (будинок культури, актова зала) мала

510667 с.Стрюкове – вул.Водоп’янова, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Гусейнова, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Ламброва, вул.Маршала Жукова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Степова, вул.Філатова, вул.Центральна, пров.Павлова, пров.Перемоги, пров.Сільський, пров.Червоноармійський, просп.Шевченка вул.Ламброва, 42, с.Стрюкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67050 (будинок культури, актова зала) Середня

510668 с.Стрюкове – вул.Ватутіна, вул.Ворошилова, вул.Гастело, вул.Генерала Доватора, вул.Генерала Петрова, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Кузнєцова, вул.Ласточкіна, вул.Лесі Українки, вул.Максименка, вул.Олега Кошового, вул.Сергія Лазо, вул.Тиха, пров.Будьоного, пров.Жовтневий, пров.Зірковий, пров.Ольги Каясової, пров.Першотравневий, пров.Челюскінців, пров.Чкалова, с.Журівка, с.Мартинівка, с.Успенка вул.Олега Кошового, 9, с.Стрюкове, Березівський р-н, Одеська обл., 67050 (амбулаторія загальної практики сімейної медецини, фойє) Середня

510669 с.Ульяновка, с.Комарашеве, с.Мар’янівка(Миколаївська селищна територіальна громада), с.Новопокровка вул.Центральна, 14, с.Ульяновка, Березівський р-н, Одеська обл., 67032 (будинок культури, актова зала) Середня

510670 с.Шабельники, с.Бірюкове, с.Нова Григорівка вул.Шкільна, 1, с.Шабельники, Березівський р-н, Одеська обл., 67052 (школа, фойє) мала

510671 с.Жукове вул.Центральна, 1А, с.Жукове, Березівський р-н, Одеська обл., 67053 (будинок культури, актова зала) мала

510913 с.Бердинове, с.Крижанівка(Петровірівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 6, с.Бердинове, Березівський р-н, Одеська обл., 66850 (сільський клуб, зал, 1 поверх) мала

510914 с.Бранкованове, с.Самійлівка вул.Центральна, 33, с.Бранкованове, Березівський р-н, Одеська обл., 66821 (школа, кл.1, 1 поверх) мала

510915 с.Валентинівка вул.Шевченка, 17, с.Валентинівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66823 (сільський клуб, фойє, 1 поверх) мала

510916 с.Вікторівка(Старомаяківська сільська територіальна громада), с.Мар’ївка пров.ім. Малиновського, 1, с.Вікторівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66813 (школа, коридор, 1 поверх) Середня

510918 с.Григорівка, с.Канцурове, с.Трудолюбівка вул.Дружби, 4А, с.Григорівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66812 (Григорівський будинок культури, глядацька зала, 1 поверх) мала

510919 с.Петровірівка, с.Польове вул.Шевченко, 4, с.Петровірівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66860 (палац культури, зала урочистостей, 1 поверх) Велика

510920 с.Катерино-Платонівка, с.Ганно-Покровка вул.Шкільна, 161А, с.Ганно-Покровка, Березівський р-н, Одеська обл., 66861 (школа, спортивна зала, 1 поверх)
/
вул.Шкільна, 113, с.Ганно-Покровка, Березівський р-н, Одеська обл., 66861
Середня

510921 с.Володимирівка, с.Копійкове вул.Степова, 36, с.Копійкове, Березівський р-н, Одеська обл., 66820 (сільський клуб, зал, 1 поверх) мала

510922 с.Малігонове, с.Машенька вул.Молодіжна, 45, с.Малігонове, Березівський р-н, Одеська обл., 66820 (школа, актова зала, 1 поверх) мала

510923 с.Макарове вул.Молодіжна, 7Б, с.Макарове, Березівський р-н, Одеська обл., 66840 (КЗ "Макарівський освітній комплекс", актова зала, 1 поверх) Середня

510924 с.Крижанівка(Коноплянська сільська територіальна громада), с.Маркевичеве, с.Новоукраїнка вул.Виноградна, 3А, с.Маркевичеве, Березівський р-н, Одеська обл., 66862 (школа, спортивна зала, 1 поверх) мала

510925 с.Мар’янівка(Ширяївська селищна територіальна громада), с.Суха Журівка вул.Центральна, 6, с.Мар’янівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66814 (будинок культури, зал, 1 поверх) Середня

510926 с.Миколаївка, с.Новопавлівка вул.Кучеряби, 128, с.Миколаївка, Березівський р-н, Одеська обл., 66810 (школа, коридор, 1-й поверх, 1 поверх)
/
вул.Кучеряби, 126, с.Миколаївка, Березівський р-н, Одеська обл., 66810
Середня

510927 с.Никомаврівка вул.Садова, 20, с.Никомаврівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66842 (сільський клуб, зал, 1 поверх) мала

510928 с.Новоандріївка, с.Докторове, с.Зірка, с.Січневе, с.Скосарівське вул.Центральна, 15, с.Новоандріївка, Березівський р-н, Одеська обл., 66831 (будинок культури, дискотечна зала, 1-й поверх) мала

510929 с.Софіївка(Знам’янська сільська територіальна громада), с.Новопетрівка(Знам’янська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 53, с.Новопетрівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66864 (будинок культури, фойє) мала

510930 с.Новосвітівка, с.Розкішне вул.Центральна, 115, с.Новосвітівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66851 (сільський клуб, актова зала, 1 поверх) Середня

510931 с.Новоєлизаветівка, с.Новостепанівка, с.Сирітське Друге, с.Сирітське Перше, с.Стара Єлизаветівка вул.Чкалова, 51, с.Новоєлизаветівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66863 (сільська рада, актова зала, 1 поверх) Середня

510932 с.Олександрівка(Долинська сільська територіальна громада), с.Гребенюки, с.Флоринське вул.Шкільна, 23, с.Олександрівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66811 (КЗ "Олександрівський освітній комплекс", 1-й поверх) мала

510933 с.Армашівка вул.Мира, 1, с.Армашівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66850 (школа, коридор, 1 поверх) мала

510934 с.Осинівка, с.Виноградівка, с.Новогуляївка, с.Олександро-Вовкове, с.Яринославка вул.Шкільна, 11А, с.Осинівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66841 (будинок культури, обрядова зала, 1 поверх)
/
вул.Шкільна, 11, с.Осинівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66841
Середня

510935 с.Чорний Кут, с.Лідівка, с.Преображенка вул.Дорожна, 2, с.Преображенка, Березівський р-н, Одеська обл., 66832 (будинок культури, вестибюль, 1 поверх) Середня

510936 с.Костянтинів, с.Ревова пров.Шкільний, 1А, с.Ревова, Березівський р-н, Одеська обл., 66860 (школа, фойє, 1 поверх) мала

510937 с.Саханське вул.Центральна, 65, с.Саханське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 66842 (сільська рада, актова зала, 2-й поверх) мала

510938 с.Старі Маяки, с.Буци, с.Золочівське, с.Нові Маяки, с.Тимофіївка, с.Якимів Яр вул.Центральна, 1, с.Старі Маяки, Березівський р-н, Одеська обл., 66833 (школа, фойє, 1 поверх) Середня

510939 с.Чогодарівка, с.Качулове вул.Шкільна, 1, с.Чогодарівка, Березівський р-н, Одеська обл., 66822 (сільська рада, зала засідань, 1 поверх) мала

510940 смт Ширяєве – вул.Вишнева, вул.Генерала Гордійчука, вул.Європейська, вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Кобзаря, вул.Набережна, вул.Одеська, вул.Осіпенка, вул.Південна, вул.Подільська, вул.Садовникова, вул.Ульянівська, пров.Сонячний вул.Каштанова, 7, смт Ширяєве, Березівський р-н, Одеська обл., 66800 (ВЗП Ширяївської райспоживспілки, адмінбудівля, актова зала, 1 поверх) Середня

510941 смт Ширяєве – вул.Весняна: 1–61, 63–65, 67, 70Б–71А, 73, 75, 77; вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 1–111, 121, 123, 131, 133, 135, 137, 139–141, 143; вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Правди, вул.Садова, вул.Соборна: 1–116, 118–126; вул.Степова: 1–30, 31; вул.Українська, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–136А, 138, 140, 142, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162; вул.Шкільна, вул.Шклярука, пров.Базарний, пров.Лесі Українки, пров.Мічуріна вул.Соборна, 72, смт Ширяєве, Березівський р-н, Одеська обл., 66800 (КЗ "Ширяївський освітній комплекс №1", вестибюль, 1 поверх) Велика

510942 смт Ширяєве – вул.Весняна: 62, 66, 68–70, 72, 74, 76, 79–270; вул.Горького: 1–107; вул.Грушевського: 114–120, 122, 124–128, 132–132А, 134, 136, 138, 142А, 144–217, 219, 223, 229, 233, 235, 239, 243–243А, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257–259, 261–263, 265, 267, 269; вул.Козацька, вул.Коробченка, вул.Космонавтів: 1–75; вул.Куяльницька, вул.Ломоносова: 1–130, 133–135А, 137, 139, 141, 143, 145–157, 159–177; вул.Маліновського: 2–122; вул.Манежна, вул.Миру, вул.Піщана, вул.Пушкінська, вул.Соборна: 117, 127–218; вул.Степова: 30А–30Г, 32–139; вул.Шевченка: 137, 139, 141, 143–145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163–242, 244–272, 274–278; с.Йосипівка, с.Одаї вул.Коробченка, 12, смт Ширяєве, Березівський р-н, Одеська обл., 66800 (будинок культури, зала урочистих подій, 1 поверх) Велика

510943 смт Ширяєве – вул.Виноградна, вул.Горького: 108–125; вул.Грушевського: 218, 220–222, 224–228, 230–232, 234, 236–238, 240–242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 260–260А, 264, 266, 268, 270–484; вул.Космонавтів: 82–98; вул.Ломоносова: 132, 136, 138, 140, 142, 144, 158, 179–259; вул.Маліновського: 126–156; вул.Михайлівська, вул.Шевченка: 243, 273, 282–287; с.Подільці вул.Грушевського, 401, смт Ширяєве, Березівський р-н, Одеська обл., 66800 (КЗ "Гімназія І,ІІ ст. №3", спортивна зала, 1 поверх) Середня

511438 смт Любашівка – вул.Антоніни Стахової, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Житлове містечко, вул.Житлове містечко, ж/д будка-78 км, вул.Завокзальна, вул.Кузнечна, вул.Лермонтова, вул.Медова, вул.Механізаторів, вул.Одеська, вул.Промислова, вул.ШЕД-894 вул.Завокзальна, 6А, смт Любашівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66502 (РМ ПМК, актова зала) мала

511439 с.Вишневе(Любашівська селищна територіальна громада) вул.Пирогова, 22, с.Вишневе, Подільський р-н, Одеська обл., 66503 (ФАП, кабінет фельдшера) мала

511440 смт Любашівка – вул.Висоцького, вул.Воїнів-афганців, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Кленова, вул.Марчука, вул.Миколаївська, вул.Світанкова, вул.Софіївська: 109, 111, 113–200; вул.Чкалова, вул.Шолохова, вул.1 Травня, пров.Зоряний, пров.Калиновий, пров.Миколаївський, пров.Світанковий, пров.Софіївський, пров.Чкалова, пров.Шолохова вул.Софіївська, 162, смт Любашівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66502 (ПТУ, їдальня) Середня

511441 смт Любашівка – вул.Академіка Корольова, вул.Водопровідна, вул.Володимира Князя: 1–100, 102, 104–108, 110, 112; вул.Гоголя: 18–31; вул.Грушевського, вул.Івана Богуна: 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23–38; вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Рєпіна, вул.Середня, вул.Сонячна, вул.Степана Разіна, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Шевченка: 1–46, 48; вул.24 Серпня: 65–65А, 67, 69–69А, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 83, 85, 87–108; пров.Шевченка вул.Володимира Князя, 84, смт Любашівка, Подільський р-н, Одеська обл., 66502 (селищна рада, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
510167 Комунальне некомерційне підприємство "Березівська центральна районна лікарня" Березівської районної ради Одеської області вул.Больнична, 6, м.Березівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67300 Мала
510379 Комунальне некомерційне підприємство "Іванівська центральна районна лікарня" Іванівської районної ради Одеської області вул.Центральна, 121, смт Іванівка, Березівський р-н, Одеська обл., 67200 Мала
510522 Комунальна установа "Лиманська центральна районна лікарня" вул.Грубніка, 27, смт Доброслав, Одеський р-н, Одеська обл., 67500 Мала
511435 Миколаївська центральна районна лікарня вул.Чкалова, 50В, смт Миколаївка, Березівський р-н, Одеська обл., 67000 Мала
511436 Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня". вул.Грушевського, 94, смт Ширяєве, Березівський р-н, Одеська обл., 66800 Мала