Одеська область - одномандатний виборчий округ №139

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
510222 с.Августівка, с.Черевичне вул.Сонячна, 12, с.Августівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67632 (Будинок культури, актова зала) Середня
510223 с.Алтестове вул.Радянська, 32Б, с.Алтестове, Біляївський р-н, Одеська обл., 67660 (сільський клуб, зала) мала
510230 с.Василівка вул.Леніна, 64Б, с.Василівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67613 (будинок культури, зала) Середня
510237 с.Вигода – вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Залізнична, вул.Івана Франка, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Олімпійська, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шилова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Южна, пров.Залізничний, пров.Комарова, пров.Миру, пров.Шилова, пров.Ювілейний, с.Сонячне вул.Центральна, 46, с.Вигода, Біляївський р-н, Одеська обл., 67620 (будинок культури, мала зала) Велика
510238 с.Вигода – вул.Агап’єва, вул.Ак.Філатова, вул.Безпалько, вул.Будівельна, вул.Вінявського, вул.Елеваторна, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Піонерська, вул.Пушкінська, вул.Радісна, вул.Сєрєнєва, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Утьосова, вул.Ягідна, 1471 км, 1473 км, 1475 км, 1478 км, 1481 км вул.Елеваторна, 19, с.Вигода, Біляївський р-н, Одеська обл., 67620 (Вигодянська амбулаторія, зала) Середня
510241 с.Дачне – вул.Автобусна, вул.Балтовська, вул.Б.Хмельницького, вул.Верхня, вул.Весняна, вул.ДРП-1, вул.Клубна, вул.Колхозна, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Первомайська, вул.Преображенська: 1–84; вул.Садова, вул.Сєвєрна, вул.Троїцька, вул.Фруктова, вул.Хаджибеївська, пров.Верхній, пров.Горького, пров.Лісний, пров.Молочний, пров.Травневий, пров.Шампанський, пров.Шкільний, військова частина А3821, ДРП вул.Клубна, 2Б, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67625 (школа №1, будівля спортивної зали) Велика
510242 с.Дачне – вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Ак.Вавілова, вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гаркавого, вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Желєзнодорожна, вул.Западна, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Кленова, вул.Кутузова, вул.Лазурна, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Новоселівська, вул.Пирогова, вул.Покровська, вул.Пшенична, вул.Св.Діани, вул.Селекційна, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Тіниста, вул.Успенська, вул.Уютна, пров.Гаркавого, пров.Комарова, пров.Кошового, військова частина А 1818 вул.Миру, 5, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67624 (будинок культури, фойє) Велика
510243 с.Дачне – вул.Володимирівська, вул.Дальницька, вул.Космонавтів, вул.Л.Толстого, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Ольгієвська, вул.Паркова, вул.Педагогічна, вул.Радісна, вул.Софіївська, вул.Степова, вул.Титова, вул.Філатова, вул.Центральна, вул.Чижикова, вул.Чорноморська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Южна, пров.Ясний вул.Центральна, 27, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67624 (сільський клуб, зала) Велика
510246 с.Іллінка, с.Тихе, с.Чоботарівка вул.Миру, 5, с.Іллінка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67630 (будинок культури, зала) Середня
510248 с.Кам’янка вул.Центральна, 65, с.Кам’янка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67610 (будинок культури, зала) Середня
510249 с.Латівка вул.Іванова, 2А, с.Латівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67633 (сільський клуб, зала) Велика
510252 с.Маринівка вул.Покровська, 1, с.Маринівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67631 (сільська рада, зала урочистих подій) мала
510257 с-ще Набережне вул.Єлісєєва, 20, с-ще Набережне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67632 (Міжлиманська школа, фойє) Середня
510263 с.Берегове, с.Нова Еметівка, с.Стара Еметівка вул.Центральна, 1, с.Нова Еметівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67631 (будинок культури, каб.1) мала
510264 с.Ковалівка, с-ще Нова Ковалівка вул.Пушкіна, 1, с-ще Нова Ковалівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67630 (сільський клуб, зала) мала
510265 с.Паліївка, с.Зоряне вул.Іжаковського, 1А, с.Паліївка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67621 (школа, актова зала) Середня
510268 с.Протопопівка вул.Широка, 39, с.Протопопівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67632 (сільський клуб, зала) мала
510269 с.Секретарівка, с.Михайлівка вул.Гагаріна, 38, с.Секретарівка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67611 (будинок культури, зала) Середня
510276 с.Холодна Балка вул.Шкільна, 12, с.Холодна Балка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67660 (школа, ліве крило) Велика
510277 с.Червона Гірка вул.Центральна, 69, с.Червона Гірка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67612 (Будівля Василівського споживчого товариства, актова зала) мала
510319 с.Великозименове, с.Марціянове вул.Садова, 95, с.Великозименове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67134 (школа, фойє) мала
510320 с.Великокомарівка, с.Дівоцьке, с.Платонівка вул.Центральна, 68Б, с.Великокомарівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67114 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 68А, с.Великокомарівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67114
Середня
510321 смт Велика Михайлівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуславська, вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Карбишева, вул.Книжкова, вул.Лермонтова, вул.Механізаторів, вул.Мічуріна, вул.Музична, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Соборна, вул.Центральна: 100–143; вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Зелений, пров.Стадіонний, пров.Терешкової вул.Центральна, 121, смт Велика Михайлівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67100 (будинок культури, фойє) Велика
510322 смт Велика Михайлівка – вул.Гоголя, вул.Інтернаціональна, вул.Калинова, вул.Липинського, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Мечнікова, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Центральна: 144–278; вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.Лесі Українки, пров.Попова, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 2А, смт Велика Михайлівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67100 (опорна ЗОШ I-III ступенів, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
510323 смт Велика Михайлівка – вул.Варбанця, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Івана Богуна, вул.Миру, вул.Старомихайлівська, вул.Центральна: 3–98А; вул.Чехова, вул.Шевченка вул.Старомихайлівська, 29, смт Велика Михайлівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67100 (Актова зала, НВК ЗОШ I-III ступенів) Середня
510324 с.Великоплоске пров.Сільрадівський, 5, с.Великоплоске, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67140 (будинок культури, фойє) Велика
510325 с.Гребеники, с.Юрківка, с.Єрмішкове вул.Центральна, 61, с.Гребеники, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67144 (будинок культури, глядацька зала) Середня
510326 с.Вишневе, с.Новоселівка(Вишневська с/р), с.Привільне, с.Сокорове вул.Садова, 12, с.Вишневе, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67123 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
510327 с.Комарівка, с.Грушка, с.Трохимівка вул.Шкільна, 11, с.Комарівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67111 (будинок культури, глядацька зала) мала
510328 с.Мигаї, с.Залізничне, с-ще Мигаєве, с.Три Криниці вул.Центральна, 7, с.Мигаї, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67151 (сільська рада, каб.3) Середня
510329 с.Новоборисівка, с.Добрий Лук, с.Дурбайли, с.Іванівка, с.Мацкули, с.Поплавка, с.Преображенка, с.Путилівка, с.Райки, с.Тятри вул.Лермонтова, 1, с.Новоборисівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67121 (будинок культури, глядацька зала) Велика
510330 с.Новоолександрівка, с.Нові Бутори вул.Покровська, 21, с.Новоолександрівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67112 (будинок культури, танцювальна зала) мала
510331 с.Новопетрівка, с.Вакарське вул.Миру, 5А, с.Новопетрівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67103 (будинок культури, глядацька зала) Середня
510332 с.Новосавицьке вул.Центральна, 23, с.Новосавицьке, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67143 (будинок культури, глядацька зала) мала
510333 с.Новоселівка(Великомихайлівська селищна громада), с.Трудомирівка, с.Гірське, с.Кардамичеве вул.Центральна, 4А, с.Новоселівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67150 (будинок культури, глядацька зала) Середня
510334 с.Першотравневе, с.Мартове, с.Данилівка, с.Заможне вул.Шевченка, 17, с.Першотравневе, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67154 (школа, спортивна зала) Середня
510335 с.Полішпакове, с.Козакове, с.Наливайкове вул.Центральна, 1Б, с.Полішпакове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67153 (будинок культури, глядацька зала) мала
510336 с.Полезне, с.Багачеве, с.Бессарабка, с.Водяне, с.Гіржове, с.Фрасине вул.Центральна, 5, с.Полезне, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67120 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Центральна, 22, с.Полезне, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67120
Середня
510337 с.Слов’яносербка, с.Антоно-Ковач, с.Олег вул.Молодіжна, 59, с.Слов’яносербка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67142 (школа, кл.6, їдальня, 1-й поверх) Середня
510338 с.Соше-Острівське, с.Кучурган вул.Шевченка, 23, с.Соше-Острівське, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67110 (сільська рада, актовий зал) мала
510339 с.Стоянове, с.Василівка, с.Муратове вул.Центральна, 36, с.Стоянове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67113 (будинок культури, глядацька зала) мала
510340 с.Тростянець, с.Кістельниця, с.Малоплоске, с.Новоантонівка, с.Орел, с.Покровка, с.Привілля вул.Шкільна, 21, с.Тростянець, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67141 (школа, спортивна зала) мала
510341 смт Цебрикове, с.Іринівка, с.Малоцебрикове, с.Мардарівка, с.Новопавлівка, с.Новороманівка, с.Оленівка, с.Ольгинове вул.Миру, 2, смт Цебрикове, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67130 (Будинок культури ,танцювальна зала) Велика
510342 с.Цибулівка, с.Малозименове, с.Поліно-Осипенкове вул.Центральна, 69, с.Цибулівка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67132 (школа, спортивна зала) Середня
510343 с.Воробіївка, с.Воробйове, с.Юрашеве вул.Центральна, 60, с.Воробіївка, Великомихайлівський р-н, Одеська обл., 67133 (школа, фойє) мала
510499 с.Кубанка, с.Новокубанка вул.Т.Г.Шевченка, 59Б, с.Кубанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67561 (сільський клуб, фойє) мала
510500 с.Переможне вул.Центральна, 8, с.Переможне, Лиманський р-н, Одеська обл., 67587 (Переможненський клуб, актова зала) мала
510501 с.Красносілка – вул.Армійська, вул.Вишнева, вул.Квіткова, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Першотравнева, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Чорноморська, в/ч А3438 вул.Незалежності, 67, с.Красносілка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67560 (сільський клуб, актова зала) Велика
510502 с.Красносілка – вул.Затишна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Польова, ОС «Степове», вул. Двадцять восьма, ОС «Степове», вул. Двадцять третя, ОС «Степове», вул. Двадцять четверта, ОС "Степове", вул.Двадцята, ОС «Степове», вул.Двадцять Дев’ята, ОС «Степове», вул.Двадцять друга, ОС «Степове», вул.Дев’ятнадцята, ОС «Степове», вул.Десята, ОС «Степове», вул.МТС, ОС "Степове", вул.Перша, ОС «Степове», вул.Сорок Друга, ОС «Степове», вул.Третя, ОС «Степове», вул.Тридцять сьома, ОС «Степове», вул.Центральна, ОС «Степове», вул.Четверта, СТ «Світанок», вул.Виноградна, СТ «Світанок», вул.Вишнева, СТ «Світанок», вул.Гориста, СТ «Світанок», вул.Грушова, СТ «Світанок», вул.Західна, СТ «Світанок», вул.Землянична, СТ «Світанок», вул.Клубнична, СТ «Світанок», вул.Радісна, СТ «Світанок», вул.Сливова, ст.Куліндорово, вул.Вокзальна, ст.Куліндорово, вул.Залізнична вул.Набережна, 87А, с.Красносілка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67560 (сільська рада, актовий зал) мала
510503 с.Красносілка – вул.Вчительська, вул.Західна, вул.Лісна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Прилиманна, вул.Радгоспна, вул.Троїцька, вул.Церковна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Перемоги, пров.Ювілейний вул.Шкільна, 1А, с.Красносілка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67560 (Красносільська школа, спортивна зала) Середня
510504 с.Ілічанка вул.Молодіжна, 13А, с.Ілічанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67582 (Адмінбудівля Одеської дистанції захисних лісонасаджень, фойє) Велика
510505 с.Корсунці вул.Перша Лиманна, 1А, с.Корсунці, Лиманський р-н, Одеська обл., 67583 (Корсунська школа, спортивна зала) Велика
510506 с.Олександрівка(Олександрівська с/р) – вул.Абрикосова, вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Лазурна, вул.Літейна, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Новоселів, вул.Одеська, вул.Олександрівська, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Сибірська, вул.Сіренєва, вул.Тараса Шевченко, вул.Тіниста, вул.Франка І., вул.Цвіточна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пл.Центральна, пров.Десантний, пров.Лікарняний, пров.Одеський, пров.Парашутний, пров.Сіренєвий, пров.Смарагдовий, пров.Тараса Шевченко ІІ, пров.Тараса Шевченко І-й, пров.Цвіточний, пров.Церковний вул.Одеська, 2, с.Олександрівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67513 (Олександрівська школа, спортивна зала) Велика
510507 с-ще Світле вул.Комунальна, 35, с-ще Світле, Лиманський р-н, Одеська обл., 67513 (Світлівська школа, спортивна зала) Середня
510508 смт Нові Білярі, с.Білярі, с.Булдинка, с.Григорівка вул.Театральна, 4, смт Нові Білярі, Лиманський р-н, Одеська обл., 67550 (селищний клуб, фойє) Середня
510509 с.Крижанівка – вул.Ак.Заболотного, вул.Атаманюка, вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул.Миколаївська, вул.Морська, вул.Набережна, вул.Осипова, вул.Рибача, вул.Сонячна, вул.Центральна, пров.Виноградний, пров.ІІІ вул.Центральної вул.Ветеранів, 24, с.Крижанівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67562 (будинок культури, актова зала) Велика
510510 с.Крижанівка – вул.Академіка Сахарова, вул.Астрономічна, вул.Бескоровайнова, вул.Варшавський проїзд, вул.Вишнева, вул.Віденська, вул.Ген.Бочарова, вул.Гонтаренко, вул.Дрезденська, вул.Лондонська, вул.Мадридська, вул.Марсельська, вул.Миру, вул.Міланська, вул.Приморська, вул.Проценко, вул.Радісна, вул.Рижська, вул.Садова, вул.Совхозна, вул.Софіївська, вул.Талінська, вул.Терешкової, вул.Хельсинська, вул.Ювілейна, вул.Ярошевської, пров.ІV вул.Центральної, пров.ІІ вул.Центральної, пров.Лісовий, пров.Молодіжний, пров.Шкільний, ДОС-1, МК-25 пров.Шкільний, 1, с.Крижанівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67562 (Крижанівська школа, спортивна зала) Велика
510511 с-ще Ліски вул.Касьяненко, 12, с-ще Ліски, Лиманський р-н, Одеська обл., 67584 (ВАТ "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО", фойє) Середня
510512 с.Фонтанка – вул.Айвазовського, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Грецька, вул.Грушевського, вул.Дворянська, вул.Дерибасівська, вул.Дніпровська, вул.Західна, вул.Ів.Франка, вул.Катерининська, вул.Кільцева, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Морська, вул.Набережна, вул.Новоселів, вул.Паркова, вул.Патріотична, вул.Педагогічна, вул.Перемоги, вул.Приморська, вул.Рішельєвська, вул.Семенова: 1–34; вул.Січнева, вул.Спортивна, вул.Степна: 1–53; вул.Тіраспольська, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Дерибасівський, пров.Дніпровський, пров.Ів.Франка, пров.Кап.Марінеско, пров.Квітковий, пров.Кільцевий, пров.Набережний, пров.Парковий, пров.Потьомкіна, пров.Степний, пров.Травневий, пров.Уютний, пров.1-й Західний, пров.2-й Західний, пров.3-й Західний, ДБК «Золоті ключі», вул.Горіхова вул.Степна, 4, с.Фонтанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67571 (сільська рада, фойє) Велика
510513 с.Фонтанка – вул.Вишнева, вул.Восточна, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Львівська, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Північна, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.Центральна: 4–44А; вул.Южна, просп.Висоцького вул.Центральна, 41А, с.Фонтанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67571 (Фонтанська сільська амбулаторія, фойє) Середня
510514 с.Фонтанка – вул.Абрикосова, вул.Ватутіна, вул.Весела, вул.Врожайна, вул.Дачна, вул.Заставська, вул.Кап.Марінеско, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.О.Кошевого, вул.Полтавська, вул.Преображенська, вул.Прикордонна, вул.Пушкіна, вул.С.Демянчука, вул.Семенова: 35–53А; вул.Серпнева, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степна: 55–83; вул.Теніста, вул.Терешкової, вул.Центральна: 1–3 к.3; вул.Чорноморська, вул.Шевченко, вул.30 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Маяковського, пров.Пушкіна, СТ «Заря», вул.Лиманна 5 вул.Центральна, 46, с.Фонтанка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67571 (будинок культури, актова зала) Велика
510515 с.Вапнярка вул.Степова, 105А, с.Вапнярка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67585 (сільська бібліотека, читальний зал) Середня
510516 с.Нова Дофінівка вул.Центральна, 6, с.Нова Дофінівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67572 (сільський клуб, актова зала) Середня
510517 смт Чорноморське – вул.Гвардійська: 8–37, 40, 42–43, 45, 48–62; вул.Гвардійська, 90, смт Чорноморське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67570 (будинок культури, фойє) Велика
510518 смт Чорноморське – вул.Гвардійська: 38–39, 41, 44, 46–47; вул.Курортна, вул.Уютна, в/ч А0292, в/ч А0528, в/ч А0546, в/ч А0666, в/ч А0668, в/ч А0672, в/ч А0677, в/ч А0679, в/ч А0683, в/ч А1465, в/ч А1934, в/ч А1938, в/ч А2558, в/ч А2852, в/ч А3425, в/ч А3880, в/ч 63139, в/ч 63556 вул.Гвардійська, 39А, смт Чорноморське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67570 (Чорноморська школа, актова зала) Велика
510519 смт Чорноморське – вул.Верхня Чабанка, вул.Нижня Чабанка, вул.Сонячна, в/ч А1032, в/ч А1045 вул.Сонячна, 5, смт Чорноморське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67570 (розважальний центр "Ковчег", фойє) Середня
510520 с.Гвардійське вул.Олімпійська, 5, с.Гвардійське, Лиманський р-н, Одеська обл., 67554 (сільський клуб, фойє) Середня
510727 м.Роздільна – вул.Вишнева, вул.Генерала Карбишева, вул.Жовтнева: 19–188; вул.Затишна: 35, 37–39А, 41, 43, 45, 48–194; вул.Івана Франка, вул.Козацька: 25, 27–52, 54–211; вул.Миру, вул.Святого Інокентія: 1–15, 17–17А; вул.Тираспольська: 13–156; вул.Толстого, вул.Чорноморського козацтва: 1–30, 32; вул.Щаслива: 21, 23–180; пров.Артеменко, пров.Генерала Карбишева, пров.Затишний, пров.Польовий, пров.Поштовий, пров.Пушкінський, пров.Романа Шпака, пров.Сонячний, пров.Тираспольський, пров.Тінистий, пров.Чиркова, пров.Чорноморського козацтва, пров.Ювілейний вул.Щаслива, 54, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа №2, фойє, 1-й поверх) Велика
510728 м.Роздільна – вул.Водопровідна, вул.Генерала Плієва, вул.Жовтнева: 1–18; вул.Затишна: 1–33, 36–36Б, 40–40А, 42, 44, 46; вул.Київська, вул.Кишинівська, вул.Козацька: 1–24, 26, 53; вул.Лермонтова, вул.Ольгіївська, вул.Південна, вул.Пушкінська, вул.Святого Інокентія: 16, 18–136; вул.Тираспольська: 1–11К; вул.Чорноморського козацтва: 31, 33–49; вул.Щаслива: 1–18, 22; пров.Благовіщенський, пров.Будівельний, пров.Водопровідний, пров.Гвардійський, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Комарова, пров.Лермонтова, пров.Метеорологічний, пров.Мирний, пров.Роздільнянський, пров.Транспортний, пров.30 років Перемоги, пров.8-го Березня, Залізничний будинок, Залізничний розсадник, 1432км вул.Тираспольська, 13, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (Роздільнянська дистанція колії №2, ДП "Одеська залізниця", 1-й поверх, зала для навчання) Велика
510729 м.Роздільна – вул.Виноградна, вул.Георгія Кірпи, вул.Калинова, вул.Молодіжна: 1–35А, 37, 39–53, 55–57, 61–61А, 63А, 65А, 67; вул.Північна, вул.Свято-Миколаївська, вул.40 років Перемоги, пров.Зірковий, пров.Сергія Марченка, БМП-823 вул.40 років Перемоги, 9, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (ВАТ"Гідропрес", актова зала, 2-й поверх) Велика
510730 м.Роздільна – вул.Європейська: 1–71; вул.Молодіжна: 36, 38–38А, 54, 58–60, 62, 64, 66, 68–165; вул.Муніципальна, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Привокзальна, вул.1-го Травня, пров.Космонавтів, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Незалежний, пров.Одеський, пров.Привокзальний, пров.Свято-Миколаївський вул.Муніципальна, 15, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа №4, спортивна зала) Велика
510731 м.Роздільна – вул.Володимира Самойлова: 1–75, 77, 81; вул.Джерельна, вул.Запрудна, вул.Міліцейська, вул.Московська, вул.Нахімова, вул.Поліни Осипенко, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Заводський, пров.Московський, пров.Спортивний, пров.Тихий, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, Військова частина А1357 вул.Шевченка, 56, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа-гімназія №1, фойє, 1-поверх) Велика
510732 м.Роздільна – вул.Володимира Самойлова: 76, 78–80, 81А–105А; вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Громова, вул.Європейська: 73–115А; вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Малиновського, вул.Новоселів, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Старобазарна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Троїцька, вул.Черняхівського, пров.Гагарінський, пров.Джерельний, пров.Дружний, пров.Лисенка, пров.Лісовий, пров.Шкільний, Гуртожиток ВАТ ГППЗ ’Роздільнянське’, 1439км вул.Садова, 9, м.Роздільна, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67400 (школа №3, актова зала) Велика
510733 смт Лиманське – вул.Абрикосова, вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Красна, вул.Лиманна: 1–91, 93, 95, 97–99, 103, 105–107, 109, 111, 115–115А, 117, 119, 121–123А, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139, 141, 145–145А, 147–149, 244; вул.Малиновського, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Горького, пров.Малиновського, пров.Одеський, пров.Тінистий, пров.Шкільний, Тваринництво вул.Центральна, 61, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67452 (будинок культури №1, актова зала) Велика
510734 смт Лиманське – вул.В.Насосна, вул.Івана Шило, вул.Кленова, вул.Лиманна: 92, 94, 96, 100–102А, 104, 108, 110, 112–114А, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142–144, 146, 150–243, 245–353А; вул.Н.Насосна, вул.Перемоги, вул.Підгірна, пров.Вишневий, пров.Клубний, пров.Механічний, пров.Мирний, пров.Овражний, пров.Північний, пров.Світлий, пров.Степовий, пров.Тепличний, пров.Цвіточний, пров.1 Травня вул.Лиманна, 245, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67452 (будинок культури №2, актова зала) Середня
510735 смт Лиманське – БОС, Військова частина 1869, Гуртожиток, Підстанція, фінське містечко БОС, смт Лиманське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67453 (будинок культури №3, актова зала) Велика
510736 с.Бецилове, с.Старокостянтинівка вул.Богдана Хмельницького, 56, с.Бецилове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67440 (школа, фойє, 1-поверх) мала
510737 с.Желепове, с.Новоселівка пров.Шкільний, 3, с.Новоселівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67413 (школа, фойє, 1-поверх) мала
510738 с.Буцинівка, с.Карпівка, с.Кузьменка, с.Міліардівка, с.Новодмитрівка вул.Наливаного, 53, с.Буцинівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67461 (сільський клуб, актова зала) Середня
510739 с.Виноградар, с.Будячки, с.Вакулівка, с.Новодмитрівка Друга, с.Миколаївка, с.Новоградениця, с.Перше Травня вул.Центральна, 207В, с.Виноградар, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67472 (школа, їдальня, 1-поверх) Велика
510740 с.Гаївка, с.Бугай, с.Нове(Гаївська с/р), с.Плавневе вул.О.Пікула, 100А, с.Гаївка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67411 (школа, фойє, 1-поверх) Середня
510741 с.Лучинське вул.Шевченка, 59А, с.Лучинське, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67483 (фельшерсько-акушерський пункт, к.2) мала
510742 с.Єгорівка, с.Мале, с-ще Світлогірське, с.Хоминка вул.Центральна, 19Б, с.Єгорівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67470 (Будинок культури, фойє) Середня
510743 с.Болгарка, с.Єлизаветівка, с.Одрадове вул.Софіївська, 22А, с.Болгарка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67471 (Будинок культури, фойє) Середня
510744 с.Єреміївка, с.Бринівка, с.Веселе, с.Поташенкове, с.Шеметове вул.Центральна, 41, с.Єреміївка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67442 (будинок культури, актова зала) Середня
510745 с.Богнатове, с.Бурдівка вул.Шкільна, 4, с.Бурдівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67443 (сільський клуб, актова зала) Середня
510746 с.Кам’янка, с.Антонівка, с.Володимирівка, с.Матишівка, с.Покровка вул.Шкільна, 1/1, с.Кам’янка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67432 (школа, кабінет фізики) Середня
510747 с.Благодатне, с.Андрієво-Іванове, с.Калантаївка, с.Карпове, с.Олександрівка вул.Залізнична, 2, с.Благодатне, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67460 (сільська рада, каб.№1) Середня
510748 с.Кошари, с.Лозове вул.Центральна, 44, с.Кошари, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67423 (школа, фойє, 1-поверх) Середня
510749 с.Кучурган – вул.Вишнева, вул.Вінніка, вул.Гагаріна, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Одеська, вул.Павла Каплуна: 1–178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 200, 202, 204, 206, 208–208Б, 210, 212; вул.Студентська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Виноградний, пров.Польовий вул.Павла Каплуна, 109/4, с.Кучурган, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67450 (будинок культури, фойє) Середня
510750 с.Кучурган – вул.Артеменка, вул.Виноградна, вул.Горіхова, вул.Комарова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Павла Каплуна: 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197–199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213–366; вул.Південна, вул.Садова, вул.Торгова, вул.Філатова, пров.Одеський, пров.Сонячний, пров.Шкільний, Укрлєпрозорій вул.Павла Каплуна, 177А, с.Кучурган, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67450 (школа, фойє) Середня
510751 с.Марківка, с.Вапнярка, с.Гетьманці, с.Новокостянтинівка, с.Петрівка вул.Будівельна, 6, с.Новокостянтинівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67410 (сільський клуб, актова зала) Середня
510752 с.Новоукраїнка, с.Капаклієве, с.Петро-Євдокіївка вул.Куртівська, 58, с.Новоукраїнка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67441 (школа, фойє, 1-поверх) Середня
510753 с.Понятівка, с.Балкове вул.Пушкінська, 79, с.Понятівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67422 (сільський клуб, актова зала) Середня
510754 с.Старостине, с.Бакалове, с.Велізарове, с.Нові Чобручі вул.Центральна, 28А, с.Старостине, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67420 (школа, спортивна зала) Середня
510755 с.Надія, с.Новий Гребеник, с.Парканці, с.Слобідка, с.Сухе, с.Шевченкове вул.Центральна, 36, с.Слобідка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67421 (школа, фойє) мала
510756 с.Степанівка, с.Новокрасне вул.Дружби, 29, с.Степанівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67430 (будинок культури, актова зала) Велика
510757 с.Івано-Миколаївка, с.Павлівка, с.Труд-Куток вул.Шкільна, 57А, с.Павлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67431 (школа, к.2) Середня
510758 с.Степове вул.Сержанта Чернишова, 14, с.Степове, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67451 (школа, фойє) Середня
510759 с.Виноградівка вул.Радісна, 26, с.Виноградівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67451 (школа, фойє) мала
510760 с.Щербанка, с.Нове(Щербанська с/р), с.Новосільці вул.Суворова, 69А, с.Щербанка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67462 (будинок культури, актова зала) Середня
510761 с.Яковлівка, с.Ангелінівка, с-ще Дружба, с.Розалівка, с.Широке вул.Покровська, 23, с.Яковлівка, Роздільнянський р-н, Одеська обл., 67412 (будинок культури, глядацька зала) Середня
510894 с.Василівка, с.Червона Стінка школа, с.Василівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66730 (школа, фойє) мала
510895 с.Андрусова, с.Весела Балка, с.Дружелюбівка, с.Нова Григорівка ФАП, с.Весела Балка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66740 (ФАП, фойє) мала
510896 с.Войничеве, с.Богданове Перше, с.Савчинське школа, с.Войничеве, Захарівський р-н, Одеська обл., 66744 (школа, фойє) мала
510897 смт Затишшя – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Елеваторна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Московська, вул.Перекопська, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Північна, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Серьогіна, вул.Сінна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Торгова, вул.Центральна: 3–32; вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Молодіжний, пров.Поштовий, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Шкільний, Залізничні Будки, с.Скинешори вул.Суворова, 34, смт Затишшя, Захарівський р-н, Одеська обл., 66740 (селищна рада, каб.2) Середня
510898 смт Затишшя – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Механізаторів, вул.Михайлівська, вул.Нова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Центральна: 33–70; вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Гагаріна, пров.Одеський, с.Гедеримове Перше, с.Загір’я, с.Краснопіль вул.Центральна, 29, смт Затишшя, Захарівський р-н, Одеська обл., 66740 (будинок культури, фойє) Середня
510899 с.Йосипівка, с.Самійлівка, с.Унтилівка будинок культури, с.Йосипівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66731 (будинок культури, актова зала) Середня
510900 с.Карабанове, с.Кошарка, с.Кримпулька, с.Нова Шибка, с.Новомиколаївка школа, с.Карабанове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66711 (школа, фойє) Середня
510901 с.Торосове, с.Володимирівка, с.Іванівка, с.Малорошове будинок культури, с.Торосове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66743 (будинок культури, фойє) Середня
510902 с.Глибокояр, с.Майорське школа, с.Майорське, Захарівський р-н, Одеська обл., 66705 (школа, фойє) мала
510903 с.Мар’янівка, с.Дементівка, с.Оленівка, с.Петрівка(Мар’янівська с/р) школа, с.Оленівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66710 (школа, фойє) мала
510904 с.Новозаріцьке, с.Бірносове, с.Перше Травня, с.Федосіївка школа, с.Новозаріцьке, Захарівський р-н, Одеська обл., 66721 (школа, фойє) мала
510905 с.Балашове, с.Гірківка, с.Давидівка, с.Новопавлівка школа, с.Новопавлівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66703 (школа, фойє) мала
510906 с.Онилове, с.Жигайлове, с.Мала Топорівка будинок культури, с.Онилове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66722 (будинок культури, фойє) мала
510907 с.Павлівка, с.Парканівка будинок культури, с.Павлівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66733 (будинок культури, фойє) Середня
510908 с.Первомайське будинок культури, с.Первомайське, Захарівський р-н, Одеська обл., 66710 (будинок культури, фойє) мала
510909 с.Перехрестове, с.Перехрестове Перше, с.Петрівка(Перехрестівська с/р) школа, с.Перехрестове, Захарівський р-н, Одеська обл., 66720 (школа, фойє) Середня
510910 с.Росіянівка сільська рада, с.Росіянівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66706 (сільська рада, зала для засідань) мала
510911 смт Захарівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Горького, вул.Дальня, вул.Жовтнева, вул.Медиків, вул.Михайлівська, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Одеська, вул.Першого Травня, вул.Соборна, вул.Успенська, вул.Центральна: 1–103; вул.Шкільна, вул.Шосейна, вул.Щаслива: 1–80А, 84, 131А; пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Глухий, пров.Колодязний, пров.Луговий, пров.Нагірний, пров.Новий, пров.Одеський, пров.Першотравневий, пров.Профілактичний, пров.Ремісний, пров.Успенський, с.Стоянове вул.Центральна, будинок культури, смт Захарівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66700 (будинок культури, фойє) Велика
510912 смт Захарівка – вул.Адамівська, вул.Белінського, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Крута, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Поштова, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Франка Івана, вул.Центральна: 105–188; вул.Шевченко, вул.Щаслива: 81–83, 85–131, 132–186; пров.Базарний, пров.Гагаріна, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Кучурганський, пров.Південний, пров.Покровський, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Севастопольський, пров.Тихий, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Єлизаветівка вул.Центральна, 100, смт Захарівка, Захарівський р-н, Одеська обл., 66700 (школа, фойє) Велика
511064 м.Южне – вул.Будівельників: 3–9; вул.Іванова: 18; вул.Приморська: 19; просп.Миру: 28; вул.Будівельників, 7, м.Южне, Одеська обл., 65481 (комунальне підприємство "Готельно-житловий комплекс", актова зала) Велика
511065 м.Южне – вул.Будівельників: 1; вул.Приморська: 11–17, 21; просп.Григорівського десанту: 10; просп.Миру, 18, м.Южне, Одеська обл., 65481 (школа №2 НВК - центр ПТУ, фойє старшої школи) Велика
511066 м.Южне – вул.Іванова: 20–22; вул.Приморська: 5; просп.Григорівського десанту: 12–14; просп.Миру: 16, 20, 22, 26; просп.Миру, 18, м.Южне, Одеська обл., 65481 (школа №2 НВК - центр ПТУ, спортивна зала) Велика
511067 м.Южне – вул.Новобілярська: 20–24, 28 к.1–30; вул.Т.Г.Шевченка: 1, 5; вул.Хіміків: 2–4; пл.Перемоги, 1, м.Южне, Одеська обл., 65481 (МПК "Дружба", фойє) Велика
511068 м.Южне – вул.Іванова: 24–26; вул.Т.Г.Шевченка: 4, 7–9; вул.Хіміків: 6–10; пл.Перемоги, 1, м.Южне, Одеська обл., 65481 (МПК "Дружба", спортивна зала) Велика
511069 м.Южне – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Кедрова, вул.Комунальна, вул.Лугова, вул.Новобілярська: 26–26Б; вул.Одеська, вул.Сонячна, вул.Тіниста, вул.Хіміків: 1/3, 12–17; вул.Центральна, просп.Григорівського десанту: 19, 21; шосе Старомиколаївське вул.Хіміків, 10А, м.Южне, Одеська обл., 65481 (Авторська школа М.П.Гузика, фойє) Велика
511070 м.Южне – вул.Хіміків: 18–22; просп.Григорівського десанту: 22А, 30/16; просп.Григорівського десанту, 24А, м.Южне, Одеська обл., 65481 (НВО ім.В.Чорновола, актова зала) Велика
511071 м.Южне – просп.Григорівського десанту: 20, 22, 23–28; просп.Миру: 13–15, 17–17А; просп.Миру, 19А, м.Южне, Одеська обл., 65481 (школа №1, фойє старшой школи) Велика
511072 м.Южне – вул.Будівельників: 13–21; просп.Миру: 21, 23–25; просп.Миру, 19А, м.Южне, Одеська обл., 65481 (школа №1, фойє молодшої школи) Велика
511366 м.Одеса – вул.Вишнева, вул.Дем’янова, вул.Красносільська, вул.Лінія 36-а, вул.Лінія 37-а, вул.Лінія 38-а, вул.Лінія 39-а, вул.Лінія 40-а, вул.Лінія 41-а, вул.Лінія 42-а, вул.Лінія 43-я, вул.Лінія 44-а, вул.Лінія 45-а, вул.Лінія 46-а, вул.Лінія 47-а, вул.Лінія 48-а, вул.Лінія 49-а, вул.Луцька, вул.Міцкевича, вул.Перемоги, вул.Пісочна, вул.Ракетна, вул.Рельєфна, вул.Роздольна, вул.Сімферопольська, вул.Соляна, вул.Центральна, вул.Яблучна, пров.Вишневий, пров.Пісочний вул.Суворовська 11-а, 2, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (школа №48, актова зала, 1-й поверх) Велика
511367 м.Одеса – вул.Дунаєвського, вул.Жоліо-Кюрі: 1–19, 20ПБ–21, 22ПБ–23, 24ПБ–25, 26ПБ–31, 33, 34ПБ–35; вул.Івана Луценка, вул.Курська: 1–115А; вул.Мелітопольська, вул.Наклонна, вул.Сєрогодського, вул.Суворовська 10-а: 25–37; вул.Суворовська 11-а: 26–35; вул.Суворовська 13-а, вул.Суворовська 15-а, вул.Суворовська 4-а: 26–50; вул.Суворовська 5-а: 21–34; вул.Суворовська 6-а: 25–36; вул.Суворовська 7-а: 25–36А; вул.Суворовська 8-а: 25–35; вул.Суворовська 9-а: 26–38; вул.Шептицького, вул.Штильова, пров.Дунаєвського 1-й, пров.Дунаєвського 2-й, пров.Дунаєвського 3-й, пров.Казковий, пров.Орловський, просп.Добровольського: 1–3, 5–23, 25–25Б, 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–61; вул.Суворовська 11-а, 2, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (школа №48, фойє, 1-й поверх) Велика
511368 м.Одеса – вул.Жоліо-Кюрі: 36ПБ–51, 53–57; вул.Марсельська: 1, 3, 5; просп.Добровольського: 63–69, 71–71А, 73–73А; вул.Суворовська 11-а, 2, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (школа №48, вестибюль, 1-й поверх) Велика
511369 м.Одеса – вул.Жоліо-Кюрі: 52; вул.Марсельська: 7–20; вул.Марсельська, 6, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (школа №12, вестибюль, 1-й поверх) Велика
511370 м.Одеса – вул.Лінія 52-а, вул.Лінія 53-я, вул.Лінія 54-а, вул.Лінія 55-а, вул.Марсельська: 2А, 4; просп.Добровольського: 75–75А, 77–77А, 79–79А, 81–81А, 85; вул.Марсельська, 6, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (школа №12, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
511371 м.Одеса – вул.Воронезька, вул.Курська: 123–159, 161А–161Б, 167; вул.Лінія 23-я, вул.Лінія 24-а, вул.Лінія 25-а, вул.Лінія 26-а, вул.Лінія 27-а, вул.Лінія 28-а, вул.Лінія 29-а, вул.Лінія 30-а, вул.Лінія 31-а, вул.Лінія 32-а, вул.Лінія 33-я, вул.Лінія 50-а, вул.Лінія 51-а, вул.Орловська, просп.Добровольського: 83, 87, 89, 93, 95, 97, 99, 101; вул.Марсельська, 6, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (школа №12, фойє, 1-й поверх) Велика
511372 м.Одеса – вул.Академіка Заболотного: 1, 3, 7–9, 11, 13–13А, 15; вул.Курська: 161–161 к.1, 163; вул.Тульська, просп.Добровольського: 105–109А, 111; вул.Академіка Заболотного, 9, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (Одеський центр профтехосвіти, їдальнія, 1-й поверх) Велика
511373 м.Одеса – вул.Академіка Заболотного: 17, 19, 21, 23, 25; вул.Жоліо-Кюрі: 22, 24, 60–64; вул.Академіка Заболотного, 9, м.Одеса, Одеська обл., 65069 (Одеський центр профтехосвіти, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
511443 с.Олександрівка(Олександрівська с/р) – вул.Набережна, вул.Центральна пл.Центральна, 3, с.Олександрівка, Лиманський р-н, Одеська обл., 67513 (Олександрівська сільська рада, актовий зал) Середня
511452 с.Дачне – вул.Армійська, вул.Больнична, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Волгоградська, вул.Звьоздна, вул.Київська, вул.Мічуріна, вул.МПС 1487 км, вул.МПС 1492 км, вул.МПС 1495 км, вул.Одеська, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Преображенська: 85–175А; вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Хворостіна, вул.Шахтарська, вул.95 МСД, пров.Аптечний, пров.Каштановий, пров.Київський, пров.Лазурний, пров.Матросова, пров.Мирний, пров.Морський вул.Миру, 1, с.Дачне, Біляївський р-н, Одеська обл., 67624 (Дачненська НВК "Школа-гімназія", фойє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
510523 Комунальна установа "Одеська обласна психіатрична лікарня №2" пл.Центральна, 1, с.Олександрівка, Комінтернівський р-н, Одеська обл., 67513 Середня