Одеська область - одномандатний виборчий округ №143

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Болградської РДА

8

Відділ ведення ДРВ апарату Ізмаїльської РДА

46

Відділ ведення ДРВ Ізмаїльської міської ради

37

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
510291 с.Баннівка вул.Центральна, 58Б, с.Баннівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68750 (будинок культури, зала) Середня

510292 с.Василівка(Василівська сільська територіальна громада) – вул.Болградська: 30, 32–67; вул.Гагаріна, вул.Гоголя: 14, 16, 18–31; вул.Зарічна, вул.Лермонтова, вул.Миру: 1–175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189; вул.Молодіжна: 10–22; вул.Одринська: 12–16; вул.Польова: 5–6; вул.Попова: 11, 13–27; вул.Садова, вул.Сільрадівська: 20, 22, 24, 26–49А; вул.Суворова: 14–23; вул.Чехова: 11, 13, 15, 17, 19, 26–42; вул.Шкільна: 19, 21, 23, 25, 27, 29–46; вул.Ямбольська: 19–39; вул.Миру, 108, с.Василівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68752 (будинок культури, мала зала) Середня

510293 с.Василівка(Василівська сільська територіальна громада) – вул.Бессарабська, вул.Болградська: 1–29, 31; вул.Гоголя: 1–13, 15, 17; вул.Лікарняна, вул.Миру: 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–283; вул.Молодіжна: 1–9; вул.Одринська: 1–11; вул.Польова: 1–3; вул.Попова: 1–10, 12; вул.Пушкіна, вул.Сільрадівська: 1–19, 21, 23, 25; вул.Суворова: 1–13; вул.Чехова: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20–24; вул.Шкільна: 1–18А, 20, 22, 24, 26, 28; вул.Ямбольська: 1–18; вул.8 Березня вул.Шкільна, 17, с.Василівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68752 (школа, спортивна зала) Середня

510294 с.Виноградівка(Болградська міська територіальна громада) – вул.Бессарабська, вул.Виноградна: 1–23, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Владиченська, вул.Гагаріна: 1–23, 25–25А, 27; вул.Грушевського: 1–23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35; вул.Іордана Банєва: 1–109; вул.Лиманна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Прикордонників, вул.Пушкіна: 1–29, 31, 33; вул.Севастопольська, вул.Хворостіна, вул.Шкільна, вул.8 Березня: 1–31; пров.Владиченський, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Севастопольський, пров.8 Березня вул.Гагаріна, 1, с.Виноградівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68733 (будинок культури, фойє) Середня

510295 с.Виноградівка(Болградська міська територіальна громада) – вул.Болградська, вул.Виноградна: 24, 26, 28, 30, 32, 34–73; вул.Гагаріна: 24, 26, 28–93; вул.Гайдара, вул.Грушевського: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–93А; вул.Іордана Банєва: 110–155; вул.Першотравнева, вул.Пушкіна: 30, 32, 34–95; вул.Садова, вул.Степова, вул.8 Березня: 31А–99; пров.Івана Франка, пров.Лесі Українки вул.Гагаріна, 2, с.Виноградівка, Болградський р-н, Одеська обл., 68733 (школа, фойє) Велика

510297 с.Владичень вул.Центральна, 37А, с.Владичень, Болградський р-н, Одеська обл., 68741 (будинок культури, велика зала) Середня

510316 с.Табаки вул.Гагаріна, 76, с.Табаки, Болградський р-н, Одеська обл., 68730 (школа, спортивна зала)
/
вул.Болградська, 143, с.Табаки, Болградський р-н, Одеська обл., 68730
Велика

510380 с.Багате – вул.Гагаріна: 1–36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Горького: 1–56, 58, 60, 62–62А; вул.Магістральна: 1–45А, 45/1–46, 48, 50–52, 54–58; вул.Миру: 1–52; вул.Молодіжна, вул.Осипенка, вул.Суворова: 1–46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–84; вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 1–25, 27, 29, 31, 33, 35А, 37; вул.28 Червня: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–68А, 70–70А, 72, 74, 76; вул.40 років Перемоги: 1–19; пров.Огородний, пров.Рибачій, пров.Степовий вул.Центральна, 22, с.Багате, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68671 (Багатянська школа, фойє) Середня

510381 с.Багате – вул.Гагаріна: 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 51–51Б, 53А, 55, 57, 59, 61, 64–106; вул.Гоголя, вул.Горького: 57, 59, 61, 63–94; вул.Магістральна: 45Б, 47, 49, 53, 58А–68; вул.Миру: 53–98; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Суворова: 47А, 49–51, 53–53А, 55–55А, 57–57А, 59–59А, 61, 63–67, 69, 71, 73, 75, 77, 86–120; вул.Тиха, вул.Шкільна: 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–97; вул.28 Червня: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–65А, 67, 69, 71–71А, 73, 75, 77–89; вул.40 років Перемоги: 20–91; вул.Центральна, 26, с.Багате, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68671 (будинок культури, фойє) Середня

510382 с.Броска – вул.Бесарабська, вул.Болградська: 63, 65–65А, 67, 69–69А, 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 85, 87, 89–91, 93–210; вул.Горького, вул.Колгоспна, вул.Кримська, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Садова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.28 Червня, пров.Болградський, пров.Колгоспний, пров.28 Червня вул.Болградська, 94А, с.Броска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68663 (будинок культури, фойє) Середня

510383 с.Броска – вул.Аеродромна, вул.Болградська: 1–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82–82А, 84, 86, 88, 92; вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Красива, вул.Матроська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Осипенка, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Українська, пров.Пушкіна, пров.Рєпіна, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Болградська, 90, с.Броска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68663 (Бросківська школа, фойє)
/
вул.Болградська, 94А, с.Броска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68663
Середня

510384 с.Каланчак, с.Новокаланчак вул.Центральна, 7, с.Каланчак, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68642 (будинок культури, фойє) Середня

510385 с.Кам’янка – вул.Болгарська, вул.Буджацька, вул.Інзова, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.Миколи Миндру, вул.Олександра Хмелярова, вул.Суворова, вул.Успенська, вул.Центральна, вул.Чкалова вул.Центральна, 94, с.Кам’янка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68643 (будинок культури, зала) Середня

510386 с.Кам’янка – вул.Бессарабська, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Ташбунарська, вул.Толстого, вул.Шевченка, с.Новокам’янка вул.Суворова, 4Г, с.Кам’янка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68643 (сільська рада, актова зала) Середня

510387 с.Комишівка вул.Шкільна, 16Б, с.Комишівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68653 (будинок культури, к.2) Велика

510388 с.Кирнички вул.Шкільна, 2, с.Кирнички, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68650 (будинок культури, зала) Велика

510389 с.Кислиця вул.Вишнева, 59, с.Кислиця, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68655 (будинок культури, актова зала) Велика

510390 с.Ларжанка вул.Шкільна, 34, с.Ларжанка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68662 (Ларжанський навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Велика

510391 с.Лощинівка вул.Ізмаїльська, 64А, с.Лощинівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68644 (будинок культури, фойє) Середня

510392 с.Матроска вул.Пушкіна, 26, с.Матроска, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68664 (Матроська школа, фойє) Велика

510393 с.Муравлівка вул.Кутузова, 17, с.Муравлівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68652 (будинок культури, фойє) Середня

510394 с.Нова Некрасівка вул.Сергія Грама, 67А, с.Нова Некрасівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68661 (будинок культури, мала зала) Середня

510395 с.Нова Покровка вул.Мира, 45, с.Нова Покровка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68651 (сільський клуб, зала) Середня

510396 с.Озерне – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Городня, вул.Дружби: 85, 89–196; вул.Івана Баліки: 45, 47–47А, 49, 51, 53, 55–198; вул.Ізмаїльська: 56, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–169; вул.Мала, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Центральна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Південний 2 вул.1 Травня, 29А, с.Озерне, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68660 (Озерненська школа, фойє, праве крило) Велика

510397 с.Озерне – вул.Бессарабська, вул.Дружби: 1–84, 86–88; вул.Івана Баліки: 1–44А, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Ізмаїльська: 1–55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85; вул.Лиманська, вул.Мира, вул.Північна, вул.Садова, вул.Шевченка, пров.Південний 1 вул.1 Травня, 29А, с.Озерне, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68660 (Озернянська школа, фойє, ліве крило) Велика

510398 с.Першотравневе вул.Гагаріна, 83, с.Першотравневе, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68654 (будинок культури, фойє) Середня

510399 с.Саф’яни вул.Ярослава Мудрого, 41А, с.Саф’яни, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68670 (Саф’янська школа, фойє) Велика

510400 с.Стара Некрасівка вул.Ізмаїльська, 40, с.Стара Некрасівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68672 (сільська рада, зала засідань) Велика

510401 с.Дунайське вул.Центральна, 1, с.Дунайське, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68681 (сільський клуб, зала) мала

510402 смт Суворове – вул.Аеродромна, вул.Болгарська, вул.Вільна: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45А–109; вул.Дружби, вул.Колгоспна, вул.Кутузова: 19–21, 23–23А, 25, 27, 30–54; вул.Лиманська: 8–19; вул.Мичуріна: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45–45А, 47–47А, 49–49А, 51, 53, 55–116; вул.Перемоги: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–80; вул.Преображенська, вул.Пушкіна: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30, 38, 46А, 50, 54–54А, 56, 58, 60, 62–64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–90А, 92–92А; вул.Садова, вул.Соборна: 112–189; вул.Сонячна: 13, 28–93; вул.Степова, вул.Східна, вул.Тимошенка, вул.Троїцька: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–105; вул.Шевченка, пров.Степовий вул.Пушкіна, 46, смт Суворове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68640 (Суворівська школа, спортивна зала) Велика

510403 смт Суворове – вул.Бесарабська, вул.Буджакська, вул.Виноградна, вул.Вільна: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Кутузова: 1–18, 22, 24–24А, 26, 28; вул.Лиманська: 1А–7; вул.Мичуріна: 1–26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Перемоги: 1–48А, 50–50А, 52, 54, 56–56А, 58, 60–60А; вул.Першотравнева, вул.Пушкіна: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13–15, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27, 29, 31–37, 39–45, 49, 51–53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91; вул.Слов’янська, вул.Соборна: 1–106; вул.Сонячна: 1–12, 14–27; вул.станція Котлабух, вул.Суворова, вул.Троїцька: 1–17, 19, 21, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Чкалова вул.Соборна, 108, смт Суворове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68640 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Пушкіна, 47, смт Суворове, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68640
Середня

510404 с.Утконосівка – вул.Бессарабська: 1–44, 46, 48, 50, 52–52А; вул.Гагаріна: 1–38, 40; вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Ізмаїльська, вул.Кутузова, вул.Лиманська: 1–35, 37–37А, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55–57, 59–89; вул.Михайлівська: 1–33А; вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Свободи, вул.Спортивна: 1–34, 36, 38, 40–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Шевченка: 4–48, 50, 52, 54; вул.Шкільна: 6, 8, 10, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–32А; вул.Шкільна, 2, с.Утконосівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68645 (Утконосівська школа, фойє) Середня

510405 с.Утконосівка – вул.Бессарабська: 45, 47, 49, 51–51А, 53–156; вул.Гагаріна: 39, 41–82Б; вул.Горького, вул.Лиманська: 36–36А, 38–38А, 40–40Б, 42–42А, 44–44А, 46–46А, 48, 50–50А, 52, 54–54А, 58, 91–121Б; вул.Миру, вул.Михайлівська: 35–70; вул.Південна, вул.Спортивна: 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–110; вул.Суворова, вул.Флорілор, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 49, 51, 53, 55–106; вул.Шкільна: 1–3, 7, 9–9А, 11–13А, 15, 17, 19, 21–21А, 23–23А, 25; пров.Лиманський, пров.Музічєску, пров.Флорілор вул.Михайлівська, 40, с.Утконосівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68645 (будинок культури, фойє) Велика

510707 м.Рені – вул.Артільна, вул.Виробнича, вул.Вознесенська: 1–49, 52, 54, 56–58; вул.Вокзальна: 1–1А, 3–3А, 5–7, 11, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Гвардійська, вул.Добружська, вул.Індустріальна, вул.Мірошниченко: 1–86, 88–90, 92, 94; вул.Одеська, вул.Паризької комуни, вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Портова, вул.Романова Михайла, вул.Соборна: 1–37А, 39–45; вул.Тиха: 14, 28–30, 32А–34, 36–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Червонофлотська, вул.28 Червня: 1–41, 43, 45; пров.Валерія Кожокару, пров.Лісотарний, пров.Польовий, в/ч 11881, в/ч 2138-С вул.Соборна, 36, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (залізнична станція, червоний куток) Середня

510708 м.Рені – вул.Вознесенська: 60–60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–78А, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 100, 102А, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Вокзальна: 2, 4–4А, 8–10А, 12–14; вул.Госпітальна: 1–16, 18, 20–22; вул.Дунайська: 1–16, 18–20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42; вул.Залізнична: 1–5; вул.Кагульська: 1–17; вул.Мірошниченко: 87, 91, 93, 95–108; вул.Соборна: 38–38А, 47–67, 69, 71; вул.Ціоміка Фоми: 1–13, 17; вул.25 Чапаєвської дивізії: 1, 3, 11, 13, 15, 16А–19, 21, 23, 25; вул.28 Червня: 42–42А, 44, 46–93, 95–97; вул.Соборна, 46, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Ренійський заклад загальної середньої освіти № 1 Ренійської міської ради, коридор) Середня

510709 м.Рені – вул.Балканська, вул.Виноградна, вул.Вознесенська: 51–51А, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81–81А, 83, 85, 89, 91А, 93, 95; вул.Вокзальна: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40; вул.Госпітальна: 17, 19, 23–80; вул.Дністровська, вул.Емінеску, вул.Кагульська: 19–34; вул.Космодем’янської, вул.Космонавтів, вул.Крилова, вул.Молдавська: 1–19, 21, 23–35; вул.Попкова, вул.Садова: 9–50Г, 51, 53, 55–59, 61–61А, 63–63А, 67, 69–73, 75, 77, 79–93; вул.Тиха: 17–23, 31, 35, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55–87, 89–89А, 91, 93, 95, 99, 103–107, 109, 111–111А, 113, 115, 117, 119, 121, 125–125А, 127; вул.Ціоміка Фоми: 14–16, 18–53; вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.25 Чапаєвської дивізії: 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63–96; пров.Верхній, пров.Виноградний, пров.Госпітальний, пров.Дністровський, пров.Тихий, пров.Юшневського вул.Кагульська, 31, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Ренійський заклад загальної середньої освіти № 4 Ренійської міської ради, спортзал) Середня

510710 м.Рені – вул.Вознесенська: 99А, 101, 103, 105, 107, 109–109А, 111, 113, 115–130, 135; вул.Дунайська: 17, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58; вул.Ізмаїльська, вул.Мічурина: 20–58; вул.Молдавська: 20, 22; вул.Мустафи, вул.Пролетарська: 19, 25; вул.Садова: 50Д, 52, 54, 60, 62, 64–66, 68, 74, 95–131; вул.Соборна: 68, 73, 75, 77, 79; вул.Спортивна: 14, 16, 18–57; вул.Тиха: 88, 90, 92, 94, 96–98, 100–102, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 129, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 151–153, 155–175А; вул.25 Чапаєвської дивізії: 2, 6–10, 12, 14, 16, 20, 22–22А, 24, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48–50, 52, 54–56, 58, 60, 62; вул.28 Червня: 94, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117; вул.Гагаріна, 15, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Будинок культури Ренійської міської ради, кругла зала) Середня

510711 м.Рені – вул.Вознесенська: 132–134, 136, 138, 140–142А, 144, 146; вул.Дунайська: 21, 25, 62, 64, 66–68А, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86; вул.Пролетарська: 7–9, 15, 17; вул.Соборна: 70, 74, 76, 78, 81, 83, 85–87, 91, 95–95А, 99–101; вул.Спортивна: 3–12, 15, 17; вул.28 Червня: 102, 106, 108, 110–112, 114, 116, 118–130; вул.Дулоглу Віорела, 11, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Ренійськй заклад загальної середньої освіти № 3 Ренійської міської ради, коридор) Середня

510712 м.Рені – вул.Вознесенська: 137, 139, 143, 145, 147–156, 159–163, 165, 167, 169, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Гагаріна, вул.Дулоглу Віорела, вул.Дунайська: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 57, 61–61А, 63, 65, 69–71, 73–73А, 75, 90, 94–96А, 98–98А, 100–102А, 104, 108, 110–112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 132–134, 136, 138, 140–142; вул.Залізнична: 6–11А; вул.Мічурина: 1–14; вул.Пролетарська: 6, 12–14, 16, 20–24, 30–40А; вул.Садова: 76, 78, 135–147; вул.Соборна: 80, 82, 84, 88–90, 94, 96, 102–113, 115; вул.Тиха: 120, 122–124, 126–126А, 128, 130–132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148–150, 154, 177–225; вул.Шевченко: 5, 7, 9–11, 13–19, 21, 23, 27–35; вул.28 Червня: 137–146, 148, 150, 152, 156–158, 162, 164; вул.3-го Гвардійського полку вул.28 Червня, 141, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Ренійський центр дитячої та юнацької творчості Ренійської міської ради, фойє) Середня

510713 м.Рені – вул.Вознесенська: 158, 164, 166, 168, 172–176, 178–178А, 180, 182, 184, 187–261; вул.Дунайська: 77, 79, 81, 85–85А, 87–89, 91–93, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 115, 117, 143–156, 160–180; вул.Залізнична: 13–25, 27; вул.Карташова А.: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25–27, 33, 35; вул.Маяковського, вул.Островського, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 114, 116–166, 169, 171, 177, 179, 181, 183, 185; вул.Шевченко: 2–4, 6, 8, 12, 20, 22, 24; вул.28 Червня: 147, 149, 151, 153–155, 161, 163, 165–212, 227; вул.Шевченко, 10, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Ренійський НВК "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія" Ренійської міської ради, фойє) Середня

510714 м.Рені – вул.Дунайська: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 182–202; вул.Залізнична: 26; вул.Карташова А.: 4, 8, 10, 12, 14, 18–20, 22; вул.Кишинівська, вул.Рибацька: 1, 3–7, 9; вул.Соборна: 168, 170, 172–176, 178, 180, 182, 189, 205; вул.28 Червня: 214–216, 233–253, 255; вул.28 Червня, 218, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Ренійський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Ренійської міської ради, спортзал) Велика

510715 м.Рені – вул.Айвазовського, вул.Бебеля, вул.Білінського, вул.Болградська: 44, 47–117; вул.Будагяна, вул.Весела: 1–13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33–52; вул.Вишнева, вул.Грєкових, вул.Дорога Дружби, вул.Козацька, вул.Кошевого, вул.Крайня, вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Лісна, вул.Новоселів, вул.Парашутистів, вул.Разіна С., вул.Тимошенко, вул.Українська: 2–4, 6, 8–108; вул.Франка Івана, вул.Черевко, вул.Ярошенко, вул.50 років Перемоги, пров.Веселий, пров.Парашутистів, пров.Степовий, пров.Черевко вул.Весела, 56, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 ("Ренійський м’ясокомбінат", їдальня) Середня

510716 м.Рені – вул.Акацієва, вул.Анадольська, вул.Болградська: 4–43, 45; вул.Буджакська, вул.Весела: 14, 16, 18–18А, 20–22, 24, 26, 28–28А, 30, 32; вул.Гаріна-Михайлівського, вул.Дейча Олександра, вул.Доватура, вул.Інтернаціональна, вул.Коцюбинського, вул.Мала, вул.Мускатна, вул.Проїздна: 2, 6, 8, 10–98; вул.Святомиколаївська, вул.Селянська, вул.Стадіонна, вул.Татарбунарського повстання, вул.Тімірязева, вул.Українська: 5, 7; вул.8 Березня, пров.Анадольський, пров.Болградський, пров.Вільний, пров.Інтернаціональний, пров.Комарова, пров.Малий, пров.Молодіжний, пров.Проїздний, пров.Селянський, пров.Український, пров.Щербакова вул.Анадольська, 25, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Ренійський заклад загальної середньої освіти № 5, спортзал) Велика

510717 м.Рені – вул.Бессарабська, вул.Будівельна, вул.Горіховий гай, вул.Горобинова, вул.Дунайська: 135, 137, 139, 159; вул.Ентузіастів, вул.Жовтнева, вул.Залиманська, вул.Зелена, вул.Карташова А.: 24, 28–32, 34, 36–53; вул.Лиманська, вул.Матросова, вул.Наливна, вул.Нахимова, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Овражна, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Полунична, вул.Проїздна: 3–5, 7, 9; вул.Рибацька: 2, 8, 10–12; вул.Соборна: 184, 192–202, 209–213; вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Чорноморська, вул.Ягідна, вул.28 Червня: 254, 257–275; пров.Бондарний, пров.Зелений 1, пров.Зелений 2, пров.Карташова, пров.Квітковий, пров.Наливний, пров.Овражний, пров.Овражний 1, пров.Овражний 2, пров.Травневий вул.28 Червня, 257, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 (Міський гуртожиток, актова зала) Середня

510718 с.Долинське вул.Центральна, 143, с.Долинське, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68810 (Будинок культури, зал урочистих обрядів) Велика

510719 с.Котловина вул.Центральна, 59, с.Котловина, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68820 (Котловинський заклад загальної середньої освіти Ренійської міської ради, актова зала) Велика

510720 с.Лиманське вул.Мира, 54А, с.Лиманське, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68811 (Лиманський заклад загальної середньої освіти, фойє) Велика

510721 с.Нагірне вул.Шевченко, 2, с.Нагірне, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68821 (Нагірнянський заклад загальної середньої освіти, фойє) Велика

510722 с.Новосільське вул.Михайла Кокош, 52А, с.Новосільське, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68830 (Будинок культури, фойє) Велика

510723 с.Орлівка вул.Суворова, 59, с.Орлівка, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68831 (Будинок культури, танцювальний зал) Велика

510724 с.Плавні вул.Миру, 97Б, с.Плавні, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68822 (Будинок культури, фойє) Середня

510978 м.Ізмаїл – вул.Весіння: 14, 16–28; вул.Глазунова: 8–8Б, 10–10А, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28А–32; вул.Зелена: 91–149; вул.Консервна, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова: 112А, 114, 116, 118–118А, 120, 122, 124–126, 128, 130, 132–189; вул.Лядова: 41, 43–43А, 45–45А, 47–92; вул.Нахімова: 402–473; вул.Ціолковського, вул.1-а Консервна, вул.1-а Поперечна, пров.3-й Нахімова вул.Нахімова, 411, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №8, їдальня, ліве крило) Велика

510979 м.Ізмаїл – вул.Весіння: 1–13, 15; вул.Глазунова: 1–7, 9–9А, 11–11А, 13–15, 17–19А, 21, 23, 25, 27; вул.Глінки, вул.Зелена: 1–90; вул.Ломоносова: 42, 46, 48, 54, 56–58, 60–111, 113–113А, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131; вул.Лядова: 1–40, 42, 44–44А, 46–46А; вул.Нахімова: 204–204В, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220–222, 224, 226, 228, 230, 236–238, 240, 242, 244, 246–248, 250, 256–256Е, 258, 260–401 к.60; вул.Толстого, пров.Зелений, пров.Нахімова, пров.1-й Нахімова, пров.2-й Зелений, пров.2-й Нахімова вул.Нахімова, 411, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №8, вестибюль, праве крило, 1-й поверх) Велика

510980 м.Ізмаїл – вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Докучаєва, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ломоносова: 1–41, 43–45, 47, 49–53, 55, 59–59А; вул.Менделєєва, вул.Нахімова: 112, 114–120-120А, 122–124, 126, 128, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 144А–144-146, 146, 148, 150, 152, 154–154-156, 158, 160–203, 205, 207, 209, 211, 213, 215–215А, 217, 219, 223, 225, 227, 229, 231–235, 239, 241, 243, 245, 249, 251–255, 257, 259–259А; вул.Нижньосадова, вул.Новосадова, вул.Південна, вул.Польська, вул.Севастопольська, вул.Українська: 53, 57, 61, 63, 65–65А, 67, 69, 71, 73, 88–124; вул.Ушакова, вул.Христо Ботєва, вул.Челюскіна, пров.Грибоєдова, пров.Докучаєва, пров.Нижньосадовий, пров.Південний, пров.Севастопольський, пров.Станіславського, пров.Чєлюскіна, пров.1-й Грибоєдова, пров.1-й Нижньосадовий, пров.1-й Південний, пров.1-й Станіславського, пров.2-й Грибоєдова, пров.2-й Нижньосадовий, пров.2-й Південний, пров.2-й Станіславського, пров.3-й Південний, пров.4-й Південний вул.Нижньосадова, 5А, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №14, їдальня, ліве крило) Велика

510981 м.Ізмаїл – вул.Бадаєва Павла, вул.Горіхова, вул.Довженка Олександра, вул.Курчатова, вул.Лобановського Валерія, вул.Маламена Олександра: 1–33; вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Сонячна, вул.Станіславського, вул.Стефаника Василя, вул.Телеграфна: 200, 202–288; вул.Тимирязєва: 1–48, 50, 52А–52Б, 54–54В, 56–56А, 58–58В; вул.Тиха: 2, 6, 8, 10–10А, 12–24, 26; вул.Українська: 1–52А, 54–56, 58–60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–84; вул.Щепкіна, вул.Ювілейна, пров.Бадаєва Павла, пров.Довженка Олександра, пров.Квітковий, пров.Лісний, пров.Польовий, пров.Сонячний, пров.Тімірязєва, пров.Ювілейний, пров.1-й Бадаєва Павла вул.Нижньосадова, 5А, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №14, вестибюль, праве крило, 1-й поверх) Велика

510982 м.Ізмаїл – вул.Винниченка Володимира: 7–49, 53; вул.Героїв Майдана, вул.Гурського Олексія: 2–46; вул.Дмитрівська: 91, 93А, 97–157; вул.Дунайська: 1–54, 56; вул.Захаріаді Олександра: 94–94А, 96, 100, 102–171; вул.Кутузова: 119–219; вул.Нахімова: 24, 26–28, 32–111, 113, 121, 125, 127–127Г, 129, 131, 133–133А, 135-137, 137, 139–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155–155А, 159; вул.Пароходна: 70–72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–88, 92, 94, 98, 100–102, 104, 106–106А, 108–173; вул.Савицького: 1–23; вул.Свято-Нікольська: 97, 101, 103, 109, 111–167; вул.Татарбунарська: 1–40, 42; вул.Телеграфна: 83–83Б, 85–87, 89, 93, 95–197А, 201; вул.Топольна: 2–37, 43, 47–59; вул.Тучкова: 104, 106, 108–110А, 116, 118–216; вул.Цегельна, вул.Шкільна: 108–181; вул.Юліуса Фучика: 1–44; вул.Свято-Нікольська, 105, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №5, їдальня) Велика

510983 м.Ізмаїл – вул.Авраамівська: 1–22; вул.Адмірала Холостякова: 1–17; вул.Білгород-Дністровська: 2А–20, 22, 24; вул.Гаврила Музиченка: 1–14, 16; вул.Героїв Сталінграда: 1–19А, 24–24А; вул.Захаріаді Олександра: 1–93А, 95, 97–99, 101–101А; вул.Капітана Семенюка: 1–18; вул.Кишинівська: 2–24, 28–28А; вул.Комерційна: 1–13, 16, 18–20Б; вул.Кутузова: 1Г–118; вул.Нахімова: 1–23, 25, 29–31; вул.Папаніна: 2–19, 21; вул.Пароходна: 1–67, 73, 75, 77, 79–79Б, 81, 83, 85, 91–91Б, 93–93А, 95–97, 99, 103, 105, 107; вул.Портова, вул.Свято-Нікольська: 1–96, 98–100, 102, 104, 110; вул.Тучкова: 1–103, 105, 107, 111А–115, 117; вул.Хотинська: 5–26; вул.Чкалова: 1–24; вул.Шкільна: 65–107; пров.Савицького, просп.Суворова: 1–12; вул.Шкільна, 74, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №6, актова зала) Велика

510984 м.Ізмаїл – вул.Авраамівська: 25–62; вул.Бендерська: 32–32/1, 34–77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93; вул.Болградська: 67–67В, 69–108, 110, 112, 114, 116; вул.Грецька: 31, 33–84, 86, 88–90, 92; вул.Дмитрівська: 56–90, 92–92А, 94–96; вул.Кафедральна: 32–32-34, 34–69, 71А, 73, 77, 79, 81–85, 87, 89, 91; вул.Комерційна: 15, 17, 21А–68; вул.Папаніна: 20, 23–53; вул.Покровська: 44–99, 101–101А; вул.Пушкіна: 43–90А, 92; вул.Савицького: 24–76, 80, 84–90; вул.Садова, вул.Соборна: 33–76, 78, 80; вул.Татарбунарська: 41, 43–86, 88; вул.Телеграфна: 55–80-82, 84, 88, 92–92-94, 94; вул.Тульчианівська: 48–93, 95, 99, 101, 103, 105–107, 109–109А; вул.Чкалова: 25–66, 70, 72; вул.Юліуса Фучика: 45–90, 94, 100, 102; просп.Суворова: 18–22, 30; вул.Грецька, 42, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (будинок вчителя, актова зала) Велика

510985 м.Ізмаїл – вул.Бендерська: 78, 80, 82, 84–84А, 86, 88–90, 92, 94–139; вул.Бесарабська: 67–91; вул.Болградська: 109–109А, 111, 113, 115, 117–151; вул.Винниченка Володимира: 52–52А, 54–90; вул.Гоголя: 116, 127; вул.Грецька: 85, 87, 91, 93–138А; вул.Гурського Олексія: 47–90, 92, 94; вул.Достоєвського, вул.Дунайська: 55, 57–104; вул.Жуковського, вул.Кафедральна: 70, 72, 74–76, 78–78А, 80, 86, 88, 90, 93–129; вул.Кольцова: 2–36; вул.Купріна, вул.Левітана, вул.Лісова, вул.Маламена Олександра: 34–41; вул.Некрасова: 50–52А, 54, 58, 60, 62А, 64–64А, 66–66А, 68, 70, 72–72Б, 74–74/1, 76, 78А, 80, 82А, 88–88А, 90, 92; вул.Новокілійська: 82, 84, 86–86А, 88, 90–113; вул.Павлова, вул.Першотравнева: 2–112, 114, 116, 118, 122–128; вул.Покровська: 100, 102–149; вул.Пушкіна: 91, 93–148 к.1; вул.Семінарська: 112, 114, 117; вул.Сергія Бурлаченка: 83–83Г, 85, 87, 89, 91–91А, 96–114; вул.Соборна: 77, 79, 81–116; вул.Східна: 1–6, 8, 10, 12; вул.Тимирязєва: 49, 51–51А, 53, 55А, 57, 59–74; вул.Тиха: 1, 5, 7, 9, 11, 25, 28–32; вул.Толбухіна: 104, 108–161; вул.Топольна: 40–42А, 44, 61–74; вул.Тульчианівська: 94, 96–98, 100, 102, 104, 108, 110–181; пров.Одеський, пров.Павлова, пров.2-й Першотравневий, пров.3-й Першотравневий вул.Пушкіна, 123, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №3, актова зала) Велика

510986 м.Ізмаїл – вул.Бесарабська: 39–65; вул.Верхньоторгова: 64, 66, 70–118; вул.Гастелло: 2–17; вул.Гоголя: 68, 70–115, 117–125А; вул.Гурського Олексія: 91–91-93, 93, 96–134; вул.Дунайська: 107–160, 162, 166–180А; вул.Мічуріна: 37–39, 41, 43-45, 49–88; вул.Новокілійська: 34, 36, 38, 43–81, 83, 85, 87, 89; вул.Осипенка: 90–90Б, 92–151; вул.Папаніна: 60–135; вул.Савицького: 77–77А, 81–81Д, 94–130; вул.Семінарська: 53, 55–55А, 57–111, 113, 115; вул.Сергія Бурлаченка: 34, 36–82, 84, 86, 88, 90, 92–94; вул.Старокілійська: 56, 62–119; вул.Татарбунарська: 87, 89–156; вул.Толбухіна: 48А, 50, 52–103, 105; вул.Чернишевського: 50, 52–187; вул.Чкалова: 67, 71, 73–166; вул.Юліуса Фучика: 91, 95–97, 101, 104–166, 168, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186; пров.Гоголя, пров.П’ятницького, пров.Чкалова, пров.1-й Гоголя, пров.1-й П’ятницького, пров.1-й Чкалова, пров.2-й Чкалова вул.Авраамівська, 102, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №16, вестибюль) Велика

510987 м.Ізмаїл – вул.Авраамівська: 72–154; вул.Бесарабська: 19–36; вул.Верхньоторгова: 45–63, 65–65-67, 67–69; вул.Гоголя: 45–67, 69; вул.Горького: 28, 32–32Б, 34–34А, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Комерційна: 69–126, 130, 132, 136–150; вул.Мічуріна: 15А–15Б, 19–19А, 21, 23, 25–35, 40–40А, 42, 46–48; вул.Новокілійська: 14–33, 35, 37, 39; вул.Осипенка: 67–89А, 91–91В; вул.Семінарська: 25, 27А, 31–51, 54, 56; вул.Сергія Бурлаченка: 10–33, 35; вул.Старокілійська: 22–55, 57–61; вул.Толбухіна: 18–47, 49, 51; вул.Чернишевського: 24, 26–49, 51; просп.Суворова: 34–36, 44, 46, 54–56, 60, 70А–74; просп.Суворова, 38, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (Палац культури, фойє) Велика

510988 м.Ізмаїл – вул.Весела, вул.Гастелло: 18–55; вул.Дунайська: 161, 163; вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кольцова: 38–46; вул.Маршала Тимошенка: 2–36; вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Некрасова: 7–47А, 53А–53Б, 55–57, 59, 61, 63–63А, 65, 67, 69–69А, 71–71А, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 83–85, 89А, 91, 93–141А; вул.Паскаля, вул.Першотравнева: 113, 115, 117–117Б, 119–121А, 134–158; вул.Пирогова, вул.Саф’янська, вул.Східна: 7А, 9, 11, 13–24; вул.Шишкіна, вул.Юліуса Фучика: 167, 169–171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, 187–220; пров.Некрасова, пров.Паскаля, пров.Першотравневий, пров.1-й Чехова: 16–16А, 18, 20; пров.1-й Юліуса Фучика, проїзд Некрасова вул.Некрасова, 3А, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (медичне училище, актова зала) Велика

510989 м.Ізмаїл – вул.Абрикосова, вул.Авраамівська: 158–164; вул.Адмірала Горшкова, вул.Айвазовського, вул.Анатолія Лещова, вул.Билинна, вул.Буджакська, вул.Вакульського Олександра, вул.Генерала Зав’ялова, вул.Горького: 33, 35–35А, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–67А; вул.Гудзовська, вул.Дачна, вул.Дудніченка Віктора, вул.Дунайської флотилії, вул.Київська, вул.Козача, вул.Комерційна: 127–129, 131, 133–135, 152–158; вул.Маршала Тимошенка: 38–76; вул.Меленського, вул.Михайла Бабака, вул.Незалежності, вул.Некрасова: 1–6; вул.Новоселів, вул.Полковника Тупіцина, вул.Променева, вул.Семена Чернова, вул.Сиренєва, вул.Слав’янська, вул.Софіївська, вул.Степова, вул.Строітелів, вул.Турбаєвська, вул.Тургенєва, вул.Чехова: 12–14, 16–16А, 18, 20–20А, 22, 24, 26–26А, 28–30, 32–34, 36, 38–38А, 40, 42–139А; пров.Дунайський, пров.Меленського, пров.Софіївський, пров.Чехова, пров.1-й Дунайський, пров.1-й Софіївський, пров.1-й Чехова: 1–15, 17, 19, 21–97; пров.2-й Дунайський, пров.2-й Чехова, пров.3-й Чехова, просп.Суворова: 82, 86, 88–90, 92, 94–94А, 96, 98; вул.Чехова, 4, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (ПАТ "Ізмаїлавтотранс", актова зала) Велика

510990 м.Ізмаїл – вул.Бєлінського, вул.Володимира Сергієнка, вул.Ігора Трипольського, вул.Короленка: 47, 49, 51–66В; вул.Мельнікова, вул.Новопаркова, вул.Олега Кошового, вул.Паркова: 12–77; вул.Північна, вул.Сафронова, вул.Северина Наливайка, вул.Сергія Лагно, вул.Сергія Олексієнка, вул.Чакіра Петра, вул.Чехова: 1–11А, 15, 17–17А, 19–19А, 21, 23, 25, 27А, 31А–31-33, 35–35А, 37, 39–39-41, 41; вул.Юрія Губіна, вул.Якова Батюка, пров.Бєлінського, пров.Короленка, пров.Мельнікова, пров.Якова Батюка, пров.1-й Бєлінського, пров.1-й Короленка, пров.1-й Якова Батюка, пров.2-й Бєлінського, пров.2-й Короленка, пров.2-й Якова Батюка, пров.3-й Бєлінського, пров.4-й Бєлінського, просп.Суворова: 100, 102–102Б, 104, 106, 108, 110–110В, 112, 114, 116, 118-120, 120–120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132–132А, 134–136, 138–140, 183, 185–187, 189, 193–195, 197–197А, 199, 201–372А; просп.Суворова, 186, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №11, спортивна зала, ліве крило) Велика

510991 м.Ізмаїл – вул.Білгород-Дністровська: 181, 224; вул.Богдана Хмельницького: 31, 33–52; вул.Богуна Івана, вул.Бородіна: 37А–53А; вул.Вишнева: 46, 48, 50, 52, 54–83; вул.Героїв Крут, вул.Гончарова: 27–29А; вул.Єдності: 1–64; вул.Єсеніна, вул.Кишинівська: 169, 173, 175, 177–254А; вул.Короленка: 18, 20–46, 48, 50; вул.Коцюбинського: 36, 38, 40–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62–64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–131; вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Макарова: 11–71; вул.Маяковського: 40, 42, 44–67; вул.Можайського, вул.Момота генерала, вул.Мудрого Ярослава: 39–69; вул.Огарєва, вул.Ольги Форш, вул.Паркова: 1–10; вул.Платова: 28–28/2, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48–117; вул.Рєпіна: 44, 46, 48, 52, 56, 66, 90–131; вул.Струве Вільгельма, вул.Чайковського: 9–33; вул.Щусева, вул.8 Березня: 15–35; пров.Дорожний, пров.Єдності, пров.Каштановий, пров.Лисенка, пров.Парковий, пров.Суворова, пров.1-й Рєпіна, пров.1-й Суворова, пров.2-й Лисенка, пров.2-й Рєпіна, просп.Суворова: 141, 144–182, 184, 188, 190–192А, 196, 198, 200; просп.Суворова, 186, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №11, актова зала, праве крило) Велика

510992 м.Ізмаїл – вул.Гайдара, вул.Гончарова: 1–24; вул.Дружби, вул.Єдності: 66–118А/423; вул.Запорізька, вул.Космонавтів, вул.Краснодонська: 62–122А; вул.Крилова: 56, 58, 60–163; вул.Лісовий кордон, вул.Московська: 32, 36, 38–38А, 42–123; вул.Перемоги, вул.Повстанська: 46, 48–134; вул.Сагайдачного гетьмана: 22–108; вул.Свободи: 22–60; вул.Спортивна, вул.Уляни Громової, вул.Філатова: 1, 3, 5–5А, 7, 9, 11–21; вул.8 Березня: 2–12; пров.Гайдара, пров.Київський, пров.Львівський, пров.Перемоги, пров.Світлий, пров.Яблуневий, пров.1-й Свободи, пров.2-й Перемоги, пров.2-й Свободи вул.Єдності, 87А, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (Управління водного господарства, актова зала) Велика

510993 м.Ізмаїл – вул.Богдана Хмельницького: 1–30, 32–32А; вул.Бородіна: 1–37; вул.Герцена: 1–11; вул.Головатого отамана, вул.Івана Франка: 19; вул.Кармелюка, вул.Короленка: 2–17, 19–19А; вул.Коцюбинського: 1, 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59–61, 65, 67, 69, 71, 73–73Б, 75А–75В; вул.Краснодонська: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18А, 20, 22, 24, 26, 30–30А, 32, 34, 36, 38–38А, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–60А; вул.Крилова: 3–55, 57, 59; вул.Леонтовича, вул.Маяковського: 17, 19, 21–39, 41, 43; вул.Мудрого Ярослава: 1–38; вул.Нестерова, вул.Олександра Невського, вул.Пржевальського, вул.Рєпіна: 14–14 к.1, 16, 26–28, 30, 32–32А, 34, 40, 71–89-91; вул.Степана Разіна: 3–20; вул.Стуса Василя, вул.Чайковського: 1–8А; вул.Шевченка: 10–32, 36–36А, 40–40А, 44, 46–46А, 48, 52–52Б, 54; пров.Стуса Василя, пров.Шевченка, пров.1-й Стуса Василя, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Шевченка вул.Рєпіна, 14А, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти", вестибюль) Середня

510994 м.Ізмаїл – вул.Гагаріна: 28–54; вул.Героїв-прикордонників, вул.Івана Франка: 12, 16–18А, 20–21, 23–23В, 25–120; вул.Краснодонська: 1, 3, 5, 7–7А, 9–9А, 11–15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61–61А; вул.Малаховського С., вул.Маяковського: 1–15А, 18, 20–20А; вул.Миколи Боголюбова, вул.Московська: 1–31, 33–35, 37, 39; вул.Повстанська: 1–45, 47; вул.Промислова, вул.Рєпіна: 1–13, 15, 17–21, 23, 29–29А, 31, 33, 35–39, 41–43, 45–45А, 47, 49–51, 53–55-55А, 57А–65; вул.Сагайдачного гетьмана: 2–20; вул.Свободи: 1–20; вул.Степана Разіна: 1–1Б; вул.Транспортників, вул.Філатова: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Шевченка: 35, 37–39, 41–43, 45, 47–47А, 49–51, 53–53В, 55–141; пров.Івана Франка, пров.Транспортників, пров.1-й Івана Франка, пров.2-й Івана Франка, пров.3-й Івана Франка, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Івана Франка, просп.Миру: 2–2А; вул.Рєпіна, 12, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (Ізмаїльський державний гуманітарний університет, учбовий корпус №1, вестибюль) Велика

510995 м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 119–131; вул.Білгород-Дністровська: 149–149А, 151–157, 159–180, 182–222А; вул.Вишнева: 1–45, 47, 49, 51, 53; вул.Герцена: 14–32; вул.Горького: 2–27А, 29–29/1; вул.Грушевського Михайла: 2–2Б, 4/1, 14–47; вул.Кишинівська: 103, 107, 109, 112Б–168Б, 170–172А, 174, 176; вул.Коцюбинського: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–24, 26, 28, 30–30А, 32; вул.Макарова: 1–10Б; вул.Платова: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Шевченка: 8; вул.Яковлєва Григорія, пров.Вайсальського, пров.Герцена, пров.Каланчацький, пров.Пароплавний, просп.Миру: 27–27А, 29, 31, 33–35; просп.Суворова: 83–85, 87, 91–91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115–115А, 117, 119, 121, 123, 125, 127А, 129, 131–131Б, 133–133А, 137, 141А–141-141А; просп.Суворова, 81, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (технікум механізації і електрофікації сільського господарства, вестибюль) Велика

510996 м.Ізмаїл – вул.Грушевського Михайла: 1, 3, 5–11А; вул.Івана Франка: 22, 24–24/1; вул.Рєпіна: 22–22А, 24; вул.Шевченка: 1–7/1, 9А; вул.Івана Франка, 17, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №10, спортивна зала) Велика

510997 м.Ізмаїл – вул.Аеродромна, вул.Аеродромне шосе, вул.Болградське шосе, вул.Гагаріна: 12А, 16–26; вул.Залізнична, вул.Локомотивна, вул.Поперічна, пров.Аеродромний, просп.Миру: 1–1А, 3–7А, 11–13/2, 15; просп.Миру, 9, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (Ізмаїльський державний гуманітарний університет, вестибюль) Велика

510998 м.Ізмаїл – вул.Івана Франка: 5–5П, 7–11; вул.51 Перекопської дивізії: 2–2А, 4–4А; просп.Миру: 10–10/2, 14–14/1, 16–16А; просп.Миру, 15, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (ДНЗ "Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти", фойє) Велика

510999 м.Ізмаїл – вул.Івана Франка: 14–14А; вул.Клушина: 4Г, 8–11; вул.51 Перекопської дивізії: 1–1А, 3–3А, 5–10А; просп.Миру: 18–24/1; просп.Миру, 17А, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (дитяча школа мистецтв, вестибюль) Велика

511000 м.Ізмаїл – вул.Гагаріна: 2–10А, 14–14Б; вул.Івана Франка: 4–4 к.1, 6; вул.Михайлівська: 1–19; вул.Станційне селище вул.Івана Франка, 8, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №9, вестибюль старшої школи, праве крило) Велика

511001 м.Ізмаїл – вул.Клушина: 2А–4В, 5–5/2; вул.Михайлівська: 21–25/2; пров.Болградський вул.Івана Франка, 8, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №9, вестибюль, ліве крило) Велика

511002 м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 66–68, 107–115; вул.Бесарабська: 7, 9, 11; вул.Білгород-Дністровська: 109–109А, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127–129, 131–133А, 135А, 137, 139, 141, 146–148, 150, 158; вул.Гаврила Музиченка: 80–80А, 82–82Б, 103–107; вул.Кишинівська: 93А–93Б, 95–102, 104–106, 108, 110; вул.Кулікова: 29–29/2, 31–119А; вул.Мічуріна: 1–14, 18, 20, 22, 24; вул.Новокілійська: 1–12Б; вул.Сікорського Ігоря: 42, 44А–44Б, 46, 48, 50–95; вул.Старокілійська: 1–19; вул.Хотинська: 88–90, 145–151; вул.Чернишевського: 3–19, 21–23, 25; пров.Сікорського Ігоря, пров.1-й Сікорського Ігоря, пров.2-й Сікорського Ігоря, просп.Миру: 26–26Б, 28–28Б, 30, 32, 36–52А; просп.Суворова: 67, 79; просп.Суворова, 75, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (Ізмаїльський державний гуманітарний університет, ауд.209, 2-й поверх) Велика

511003 м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 38–44, 46, 53–64, 69–101; вул.Бесарабська: 1–6, 8, 10–10А; вул.Білгород-Дністровська: 55, 59–61, 63, 65–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–126, 130, 134–135, 136, 138, 140, 142–144; вул.Болградська: 3, 5–5А, 7, 9, 11–11А, 13–17Б, 19, 21–25, 27, 29–29А, 31–31/63, 33, 35–35А, 37–37А, 39–43, 45–47, 52–66А, 68–68А; вул.Верхньоторгова: 1–43; вул.Гаврила Музиченка: 52, 54, 58, 60–79, 81, 83–99; вул.Героїв Сталінграда: 58–73; вул.Гоголя: 2–40; вул.Кишинівська: 58–93, 93Д–94; вул.Кулікова: 1–28, 30; вул.Осипенка: 1-3–66; вул.Пушкіна: 1–35; вул.Семінарська: 1–22, 26, 28–30; вул.Сергія Бурлаченка: 1–9; вул.Сікорського Ігоря: 1–41, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Толбухіна: 1–15; вул.Тульчианівська: 1–47; вул.Хотинська: 66, 68–70, 72–74, 78–87, 91–143; вул.Чернишевського: 20; просп.Суворова: 43, 45–45Б, 47–53, 57–59А, 61–61А; просп.Суворова, 53, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (політехнічний ліцей, вестибюль навчального корпусу) Велика

511004 м.Ізмаїл – вул.Адмірала Холостякова: 18–37-39, 45, 47; вул.Бендерська: 1–31А, 33; вул.Білгород-Дністровська: 21, 23, 27–54, 56, 62, 64; вул.Болградська: 2–2Г, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 18–18-20, 20, 26, 28–28Б, 30, 32, 34, 36, 38, 44–44-46, 48А–48Б; вул.Виноградна, вул.Водопроводна, вул.Гаврила Музиченка: 15, 18–51, 53, 55–57А, 59; вул.Героїв Сталінграда: 21, 27–57; вул.Грецька: 2–23, 32; вул.Дмитрівська: 1–53; вул.Капітана Семенюка: 19–60; вул.Кафедральна: 3–31, 33; вул.Кишинівська: 25–27, 29–55; вул.Покровська: 1–43А; вул.Соборна: 1–30; вул.Телеграфна: 1–18, 19Б–54; вул.Хотинська: 28–63А, 67, 71, 75; вул.Шкільна: 1–62; пров.Володимира Івасюка, пров.Покровський, просп.Суворова: 13–17А, 23–25; вул.Шкільна, 57, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №1, їдальня) Велика

511005 м.Ізмаїл – вул.Корабельна, вул.Котляревського, вул.Кутузова: 1А–1Б; вул.Матроська, вул.Судноремонтників, вул.Фанагорійська, вул.Фортецька, пров.Апшеронський, пров.Ізмаїльський вул.Фанагорійська, 7, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (Державний проф.-тех. навчальний заклад "Ізмаїльське вище професійне училище",фойє 1-го поверху) Середня

511451 м.Ізмаїл – вул.Телеграфна: 19–19А; просп.Суворова: 29; вул.Бендерська, 28, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 (школа №2; спортивна зала) Велика

511458 с.Новоозерне вул.Зелена, 7, с.Новоозерне, Болградський р-н, Одеська обл., 68660 (Сільський клуб, фойє) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
510725 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Ренійської районної ради Одеської області" вул.Дунайська, 15, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 Мала
510726 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Ренійської районної ради Одеської області" вул.Східна, 1А, м.Рені, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68800 Мала
511006 Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради "Ізмаїльська міська центральна лікарня" просп.Суворова, 68, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала
511007 Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської районної ради "Центральна районна лікарня" вул.Білгород-Дністровська, 31, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала
511008 Комунальне некомерційне підприємство "Дунайська обласна лікарня Одеської обласної ради" вул.Шевченка, 1, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала
511009 Комунальне некомерційне підприємство "Дунайська обласна лікарня Одеської обласної ради" вул.Телеграфна, 182/1, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала
511010 Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради "Ізмаїльська міська центральна лікарня" вул.Комерційна, 111А, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала
511011 Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської районної ради "Центральна районна лікарня" вул.Тиха, 3, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала
511012 Комунальне некомерційне підприємство Ізмаїльської міської ради "Ізмаїльська міська центральна лікарня" вул.Єдності, 75, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала
511455 Державна установа "Ізмаїльський слідчий ізолятор" просп.Суворова, 70, м.Ізмаїл, Ізмаїльський р-н, Одеська обл., 68600 Мала