Полтавська область - одномандатний виборчий округ №145

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Полтавської РДА

62

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Київської районної у м.Полтаві ради

58

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Подільської районної у м.Полтаві ради

5

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради

6

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
530354 смт Котельва – вул.Берегова, вул.Калантаївська: 2А–43, 45, 47, 49; вул.Козацька: 1–26, 28, 32; вул.Лермонтова, вул.Миколаївська: 1–61, 63, 65, 67, 69–71, 73–75; вул.Миру: 4–29, 31, 35, 37–39, 41–43, 45–51, 53, 55–57, 59; вул.Михайла Вербицького, вул.Першотравнева, вул.Покровська: 1–15, 17–19; вул.Полтавський шлях: 181–233, 241, 243, 245, 249; вул.Річна, вул.Руднєва, вул.Салашного, вул.Шкільна, пров.Генералів Сухинських, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.Річний вул.Полтавський шлях, 207, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (районний будинок культури, хол) Середня

530355 смт Котельва – вул.Дружби, вул.Кашуби, вул.Маяковського: 1–31, 34, 36, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 58, 60–78; вул.Полтавський шлях: 110, 116, 118–118Д, 120, 122, 124, 126–180; вул.Радченка, вул.Чкалова: 1–47, 49, 51, 53–55, 57, 59, 61, 63; пров.Маяковського, пров.3 Полтавський вул.Полтавський шлях, 161, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (сільськогосподарський кооператив "Дружба", контора, фойє) Середня

530356 смт Котельва – вул.Бірюкова, вул.Ватутіна, вул.Івлєва, вул.Миру: 30, 32–34, 36, 40, 44, 52, 54, 58, 60–243; вул.Об’їзна: 155–229; вул.Спаська, вул.Ст. Разіна: 21, 23, 25, 27, 32–66; вул.Чкалова: 107, 109, 111–115, 117, 119, 121, 123, 127, 129–198; пров.Об’їзний вул.Миру, 145, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (кафе "Дружба", хол) Середня

530357 смт Котельва – вул.Енергетиків, вул.Жукова, вул.Калантаївська: 44, 46, 48, 50–145; вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки: 20, 22, 24, 26–60; вул.М. Залізняка, вул.Маяковського: 33, 35, 37–39, 41, 43, 45–47, 49, 51, 53, 55–57, 59, 80–94; вул.Миколи Гнедича, вул.Об’їзна: 40, 42, 46, 48, 50, 69–153; вул.Панаса Мирного, вул.Ст. Разіна: 1–20, 22, 24, 26, 28–30; вул.Чкалова: 48, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64А–106, 108, 110, 116, 118, 120, 122, 124–126, 128; вул.Калантаївська, 98, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (сільський будинок культури, хол) Середня

530358 смт Котельва – вул.Короленка, вул.Лесі Українки: 1–19, 21, 23, 25; вул.Об’їзна: 1–39, 41, 43–45, 47, 49, 51–67; вул.Полтавський шлях: 1–108, 111–115, 117, 119, 121, 123, 125; вул.Садова, вул.Спичака, вул.Троєцька, вул.Чехова, вул.40-річчя Перемоги, пров.Садовий, пров.Чехова, пров.2 Полтавський вул.Полтавський шлях, 73, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (школа №7, хол) Середня

530359 смт Котельва – вул.Діброва, вул.Дігтяря, вул.Зарічна, вул.Матросова, вул.Партизанська, вул.Покровська: 16, 24–144; вул.Пушкіна, вул.Ринкова, пров.Діброва, пров.Дігтяря, пров.Матросова, пров.1 Покровський, пров.1 Пушкіна, пров.2 Покровський, пров.2 Пушкіна вул.Покровська, 24, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (професійно-технічне училище №54, навчальний корпус, вестибюль) Середня

530360 смт Котельва – вул.Б. Хмельницького: 1–30, 32–34; вул.Вознесенська, вул.Декабристів, вул.Ковпака: 1–51, 53, 55; вул.Козацька: 27, 29–31, 33–66; вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Охтирська: 1–19, 21–23, 25, 29; вул.Полтавський шлях: 234–240, 242, 244, 246–248, 250–404; вул.Рокитнянська, вул.Сонячна, вул.4-ї Гвардійської Армії, пров.Рокитнянський, пров.1 Вознесенський, пров.1 Ковпака, пров.1 Лісовий, пров.2 Вознесенський, пров.2 Ковпака, пров.2 Лісовий, пров.3 Вознесенський, пров.3 Лісовий, пров.4 Вознесенський вул.Полтавський шлях, 288, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (школа №4, хол) Велика

530361 смт Котельва – вул.Б. Хмельницького: 31, 35–73; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Ковпака: 52, 54, 56–163; вул.Миколаївська: 62, 64, 66, 68, 72, 76–248; вул.Новоселівська, вул.Озерянська, вул.Охтирська: 20, 24, 28, 30–98; вул.Полски-Тримбешська, вул.Савинська, вул.Франка, вул.Шевченка, пров.Гоголя, пров.Новоселівський, пров.Озерянський, пров.1 Миколаївський, пров.2 Миколаївський вул.Миколаївська, 161, смт Котельва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (сільський клуб, хол) Середня

530362 с.Камінне, с.Михайлове, с.Чернещина(Котелевська селищна територіальна громада) вул.Котелевська, 1, с.Михайлове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38607 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет медсестри) мала

530363 с.Більськ вул.Центральна, 11, с.Більськ, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38610 (сільський будинок культури, фойє) Середня

530364 с.Велика Рублівка вул.Брикеля, 2, с.Велика Рублівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38623 (школа, фойє) Середня

530365 с.Деревки, с.Любка вул.Шкільна, 1, с.Деревки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38611 (сільський будинок культури, фойє) Середня

530366 с.Млинки вул.Горького, 37, с.Млинки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38600 (сільський клуб, актова зала) мала

530367 с.Ковалеве, с.Маловидне, с.Стадниця вул.Першотравнева, 51, с.Ковалеве, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38624 (сільський клуб, фойє) мала

530368 с.Козлівщина, с.Ворони, с.Діброва(Великорублівська сільська територіальна громада), с.Зуби, с.Підварівка, с.Терещенки вул.Центральна, 19, с.Козлівщина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38632 (сільський будинок культури, фойє) мала

530369 с.Мала Рублівка, с.Дем’янівка, с.Мар’їне вул.Ковпака, 24, с.Мала Рублівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38620 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

530371 с.Лихачівка вул.Весняна, 63, с.Лихачівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38622 (сільський клуб, глядацька зала) мала

530372 с.Микілка, с.Гетьманка, с.Терни вул.Вишнева, 3, с.Микілка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38621 (КЗ "Микілківський СБК", актова зала) мала

530373 с.Шевченкове(Великорублівська сільська територіальна громада) вул.Дігтяря, 15, с.Шевченкове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38621 (сільський клуб, фойє) мала

530374 с.Зайці(Великорублівська сільська територіальна громада) вул.Перемоги, 32, с.Зайці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38625 (КЗ "Зайчанський СБК", хол) мала

530375 с.Милорадове, с.Борівське, с.Зайці Другі, с.Ковжижа, с.Назаренки(Великорублівська сільська територіальна громада), с.Чоботарі вул.Хліборобів, 19, с.Милорадове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38630 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 24, с.Милорадове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38630
Середня

530376 с.Глобівка, с.Лабурівка, с.Матвіївка вул.Соснова, 20, с.Матвіївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38631 (дитячий оздоровчий центр "Орлятко", їдальня) мала

530377 с.Михайлівка Перша вул.Гарнізова, 50, с.Михайлівка Перша, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38609 (фермерське господарство "Мир", їдальня)
/
вул.Гарнізова, 56, с.Михайлівка Перша, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38609
мала

530378 с.Сидоряче вул.Миру, 33, с.Сидоряче, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38608 (сільський клуб, фойє) мала

530724 с.Абазівка, с.Лаврики, с.Рожаївка, с.Соломахівка, с.Червона Долина вул.Шкільна, 5, с.Абазівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38715 (Абазівська школа, фойє) Середня

530725 с.Бричківка вул.Паркова, 1А, с.Бричківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38722 (Бричківська школа, вестибюль) мала

530726 с.Петрівка вул.Кондратка, 45, с.Петрівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38723 (медична амбулаторія, вестибюль) мала

530727 с.Валок, с.Каплунівка, с.Лозівка, с.Очканівка вул.Шкільна, 51, с.Валок, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38711 (Валківська школа, спортзал)
/
вул.Вишнева, 53, с.Валок, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38711
мала

530728 с.Василівка(Коломацька сільська територіальна громада), с.Мале Ладижине вул.Остапа Вишні, 22, с.Василівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38743 (сільський клуб, зал) Середня

530729 с.Гожули вул.Полтавська, 4/1, с.Гожули, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38713 (будинок культури, зал) Велика

530730 с.Андріївка, с.Зорівка, с.Біологічне вул.Біологічна, 9, с.Біологічне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38716 (будинок культури, зал) Середня

530731 с.Заворскло вул.Соборна, 13, с.Заворскло, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38772 (будинок культури, зал) мала

530732 с.Головач, с.Лукищина вул.Кобзаря, 74А, с.Головач, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38774 (сільський клуб, зал) Середня

530733 с.Ватажкове вул.Чураївни, 3, с.Ватажкове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38735 (сільський клуб, зал) мала

530734 с.Минівка, с.Портнівка вул.Гідності, 50, с.Минівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38773 (сільський клуб, зал) мала

530735 с.Калашники, с.Гвоздиківка, с.Клименки(Мачухівська сільська територіальна громада), с.Малі Козуби, с.Михайлики, с.Писаренки(Мачухівська сільська територіальна громада), с.Підлепичі, с.Сердюки, с.Твердохліби(Мачухівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 10А, с.Калашники, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38753 (будинок культури, зал) Середня

530736 с.Пальчиківка, с.Бугаївка, с.Витівка, с.Гутирівка, с.Карпусі, с.Келебердівка, с.Косточки, с.Уманцівка, с.Циганське вул.Центральна, 4, с.Пальчиківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38712 (будинок культури, вестибюль) Середня

530737 с.Ковалівка вул.Михайла Гаврилка, 20А, с.Ковалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38701 (сільський будинок культури, малий зал) Велика

530738 с.Бочанівка, с.Залізничне вул.Магістральна, 1А, с.Залізничне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38702 (дитячий садок "Малятко", фізкультурно-спортивна зала) Середня

530739 с.Верхоли, с.Грабинівка, с.Давидівка(Полтавська міська територіальна громада), с.Їжаківка, с.Соснівка(Полтавська міська територіальна громада) вул.Макаренка, 17, с.Верхоли, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38738 (сільський клуб, зал) мала

530740 с.Андрушки, с.Затурине, с.Макухівка вул.Основна, 1, с.Макухівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38703 (сільський клуб, зал) Середня

530741 с.Сем’янівка, с.Олепіри, с.Патлаївка, с.Тернівщина, с.Яцинова Слобідка вул.Центральна, 25, с.Сем’янівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38721 (будинок культури, зал) Середня

530742 с.Коломацьке, с.Дудникове, с.Степанівка(Коломацька сільська територіальна громада) вул.Центральна, 50, с.Коломацьке, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38742 (сільський будинок культури, великий зал) Середня

530743 с.Мачухи – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Кременчуцька: 2, 4, 6, 8–41; вул.Лесі Українки, вул.Лялі Убийвовк: 2, 4, 6–6А, 8, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26; вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Огородня, вул.Пушкіна, вул.Софіївська, вул.Степова: 0–46, 67, 69; вул.Ступакова, вул.Тваринників, вул.Центральна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–151; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Зелений, пров.Історичний, пров.Лесі Українки, пров.Пушкіна, пров.Степовий, пров.Тваринників, пров.Чкалова, пров.Шевченка, пров.Щасливий, с.Байрак(Мачухівська сільська територіальна громада), с.Снопове вул.Історична, 1, с.Мачухи, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38754 (сільський будинок культури, фойє) Середня

530744 с.Мачухи – вул.Бригадна, вул.Володі Грека, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Єсеніна, вул.Замкова, вул.Історична, вул.Ковпака, вул.Кременчуцька: 1–1А, 3–3Б, 5, 7; вул.Лялі Убийвовк: 3, 5–5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–56; вул.Ляхова Гора, вул.Матросова, вул.Мирська, вул.Миру, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Степова: 48–66, 68, 70–80; вул.Центральна: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Шлях, пров.Гагаріна, пров.Ковпака, пров.Лялі Убийвовк, пров.Мирський, пров.Польовий, пров.Рибальський, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Тупий, пров.Шлях, пров.1-й Миру, пров.2-й Миру, пров.3-й Миру, с.Васьки(Мачухівська сільська територіальна громада), с.Кованчик, с.Куклинці, с.Мазурівка, с.Миколаївка(Мачухівська сільська територіальна громада) вул.Лялі Убийвовк, 3, с.Мачухи, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38754 (Мачухівський навчально-виховний комплекс, коридор з центрального входу) Середня

530745 с.Микільське, с.Ваці, с.Мале Микільське, с.Марківка(Терешківська сільська територіальна громада), с.Цибулі вул.Шевченка, 4, с.Микільське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38760 (сільська рада, зал урочистостей) Середня

530746 с.Безручки, с.Зінці, с.Клюшники вул.Театральна, 7, с.Зінці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38778 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

530747 с.Бузова Пасківка, с.Кашубівка, с.Курилехівка вул.Центральна, 20А, с.Кашубівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38763 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

530748 с.Надержинщина, с.Забаряни, с.Кованьківка, с.Шили вул.Центральна, 18, с.Кованьківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38733 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет 1) мала

530749 с.Божківське – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гаражна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Квітуча, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Польова 1, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, пров.Шкільний вул.40 років Перемоги, 1, с.Божківське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38718 (Божківський НВК, спортивна зала) Середня

530750 с.Нестеренки, с.Березівка, с.Ступки(Новоселівська сільська територіальна громада), с.Сусідки вул.Миру, 10, с.Нестеренки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38731 (сільська рада, зал) мала

530751 с.Васильці, с.Головки, с.Гонтарі, с.Мар’ївка вул.Шкільна, 42, с.Мар’ївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38731 (Мар’ївський сільський клуб, фоє) мала

530752 с.Новоселівка(Новоселівська сільська територіальна громада), с.Брунівка, с.Пасківка, с.Терентіївка вул.Олени Пчілки, 33, с.Новоселівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38732 (будинок культури, зал) Середня

530753 с.Вільховий Ріг, с.Крюкове вул.Шевченка, 62, с.Крюкове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38734 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінети 1, 2) мала

530754 с.Рунівщина, с.Гаврилки, с.Глоби, с.Карнаухи, с.Сягайли, с.Петрашівка, с.Фисуни вул.Михайла Гаврилка, 15, с.Рунівщина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38730 (будинок культури, зал) Середня

530755 с-ще Степне вул.Центральна, 17, с-ще Степне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38744 (будинок культури, вестибюль)
/
вул.Центральна, 24, с-ще Степне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38744
Середня

530756 с.Судіївка, с.Шевченки(Мачухівська сільська територіальна громада) вул.Соборності, 7А, с.Судіївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38755 (будинок культури, зал)
/
вул.Соборності, 2А, с.Судіївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38755
Середня

530757 с.Супрунівка – вул.Весняна: 28–30, 32, 36; вул.вулиця, вул.Нафтовиків, вул.Соборна: 28–32/26; вул.Яблунева: 2–2Б; с.Шостаки вул.Соборна, 5, с.Супрунівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38714 (Супрунівська школа, хол) Велика

530758 с.Супрунівка – вул.Белеївська, вул.Весняна: 1–27/19, 31, 33–35, 37–77; вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зіньківська, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Кругла, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Марусі Чурай, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселів, вул.Полтавська, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Рибалко, вул.Садова, вул.Сільськогосподарська, вул.Соборна: 6–24/2, 32/32–40; вул.Сонячна, вул.Уютна, вул.Центральна, вул.Чорнухинська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Яблунева: 1, 3–13; пров.Козацький, пров.Медовий, пров.Миру, пров.Підгірний, пров.Промисловий, пров.Садовий, пров.Тихий, пров.Тупий, пров.Центральний, пров.Яровий, гуртожиток ’Облпостачзбуту’, ст.Супрунівка 314км вул.Соборна, 14, с.Супрунівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38714 (будинок культури, малий зал) Велика

530759 с.Говтвянчик, с.Мильці вул.Центральна, 18, с.Мильці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38714 (Мильчанська початкова школа, клас 1) Середня

530760 с.Супрунівка – гуртожиток аеропорту, с.Івашки вул.Калинова, 70, с.Івашки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38780 (сільський клуб, зал) Середня

530761 с.Тахтаулове вул.Центральна, 58, с.Тахтаулове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38720 (будинок культури, зал) Велика

530762 с.Жуки вул.Центральна, 115, с.Тахтаулове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38720 (Тахтаулівський навчально-виховний комплекс, спортзал) Середня

530763 с.Терешки вул.Шевченка, 9А, с.Терешки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38762 (Терешківська ЗОШ 1-3 ступенів, фоє) Велика

530764 с.Копили вул.Лісова, 1А, с.Копили, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38761 (державне підприємство "Полтавалісгосп", актовий зал) Велика

530765 с.Великий Тростянець, с.Квіткове вул.Центральна, 4, с.Великий Тростянець, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38770 (будинок культури, актовий зал) Середня

530766 с.Вищі Вільшани, с.Малий Тростянець вул.Полтавський шлях, 33, с.Малий Тростянець, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38770 (школа-садок, ігрова кімната) мала

530767 с.Буланове, с.Нижні Вільшани, с.Пожарна Балка, с.Сапожине вул.Підгірна, 3, с.Пожарна Балка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38770 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет прийому хворих) мала

530768 с.Черкасівка, с.Божки, с.Божкове, с.Бурти(Новоселівська сільська територіальна громада), с.Вербове, с.Вільхівщина, с.Коломак(Новоселівська сільська територіальна громада), с.Опішняни вул.Першотравнева, 10, с.Черкасівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38740 (будинок культури, глядацька зала) мала

530769 с.Чорноглазівка, с.Бершацьке, с.Глухове, с.Долина, с.Макарцівка, с.Носівка, с.Трирогове вул.Перемоги, 1Ж, с.Чорноглазівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38710 (будинок культури, зал для глядачів) мала

530770 с.Щербані – вул.Віри Холодної, вул.Гагаріна, вул.Героїв-чорнобильців, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новостройна, вул.Перемоги, вул.Шляхова, вул.65 військове містечко, пров.Ботанічний, пров.Вишневий, пров.Грушевий, пров.Зелений, пров.Комарова, пров.Космічний, пров.Молодіжний, пров.Новостройний, пров.Олександра Білаша, пров.Садовий, пров.Ставковий, вул.б/н, с.Тютюнники вул.Перемоги, 10А, с.Щербані, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38750 (сільський будинок культури, зал) Середня

530771 с.Щербані – вул.Геннадія Біліченка, вул.Лісна, вул.Олени Пчілки, вул.Південна, вул.Світла, вул.Трояндова, вул.Центральна, вул.Черняховського, вул.Чутівська, пров.Моторний, с.Шмиглі – вул.Озерна, вул.Шмиглянська вул.Центральна, 1, с.Щербані, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38750 (районний будинок культури, приміщення для засідань) Велика

530772 с.Нижні Млини вул.Кучеренка, 196, с.Нижні Млини, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38752 (центр дозвілля "Водограй", концертна зала) Середня

530773 с.Гора, с.Шмиглі – вул.Платона Майбороди вул.Нова, 1А, с.Гора, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38752 (Горянська філія Щербанівської ЗОШ, хол їдальні) Середня

530774 с.Розсошенці – вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.В’язовченка, вул.Грушева, вул.Джерельна, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Карпатська, вул.Котляревського, вул.Кременчуцька: 1А, 5–7А, 9–15, 17–29, 31, 33, 35–35Б, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49А, 51–51А, 55–91; вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Михайла Грушевського, вул.Незалежності, вул.Облачна, вул.Ольжича О., вул.Панаса Мирного, вул.Підлісна, вул.Пушкіна: 0, 2–2Б, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14–14А, 16–16А, 18–97; вул.Садова, вул.Степна, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чорновола, вул.Яблунева, пров.Веселий, пров.В’язовченка, пров.Гагаріна, пров.Котляревського, пров.Молодіжний, пров.Панаса Мирного, пров.Пушкіна, пров.Сонячний, пров.Тупий вул.Пушкіна, 16, с.Розсошенці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38751 (сільський будинок культури, зал) Велика

530775 с.Розсошенці – вул.Гагаріна, вул.Геологічна: 1–12; вул.Геофізична, вул.Гоголя, вул.Горбанівська, вул.Комарова: 1–4А; вул.Кременчуцька: 1, 2–3А, 7Б–8, 16; вул.Нафтовиків, вул.Шевченка: 1–14; вул.Геологічна, 1, с.Розсошенці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38751 (приміщення Східно-Української геологорозвідувальної експедиції, зал) Велика

530776 с.Горбанівка, с.Розсошенці – вул.Бригадна, вул.Геологічна: 13; вул.Комарова: 5–41; вул.Кременчуцька: 30–30А, 32, 34, 36, 38, 40–40Б, 42, 44, 46, 50А, 52–54Б к.2; вул.Пушкіна: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Шевченка: 17–34; вул.Шкільна, 18, с.Розсошенці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38751 (Розсошенська гімназія, хол) Велика

531138 м.Полтава – вул.Балакіна: 8, 10–12, 18, 22, 26–26Б, 30, 32, 34, 36, 38–111; вул.Гладкого, вул.Історична: 1–28, 30, 32; вул.Йосипа Гофмана, вул.Лізи Чайкіной, вул.Ломоносова: 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 46, 48, 50, 54; вул.Лугова: 36, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 83, 83/34, 87, 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 111А, 113, 113А, 115, 115А, 117, 119, 121, 121А, 123, 125, 127, 129, 131, 131А, 133, 135, 137, 137А, 139, 139А, 141, 143А, 143Б, 145А, 147, 151, 153; вул.Нижньофабриканська, вул.Овражна: 2–23, 27, 29, 31/4; вул.Олександра Лютого: 8, 8А, 10, 12, 12А, 12Б, 14, 16, 16/2, 17, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 22А, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; вул.Осипенка, вул.Панфілова: 2, 4–4/2, 8–8/25; вул.Попова, вул.Сєрова, вул.Сковороди: 15, 17, 19, 21, 21А, 21Б, 23, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 35В к.1, 37, 41, 41А, 43, 47, 47А, 49; вул.Сонячна, вул.Федора Моргуна: 2, 2А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 9; пров.Лізи Чайкіной, пров.Шкільний, пров.Щепкіна, пров.Яровий, пров.1-й Прорізний, пров.2-й Прорізний, проїзд Хімічний вул.Сковороди, 18, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36003 (Аграрно-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії, фойє, 1-й поверх) Велика

531139 м.Полтава – вул.Балакіна: 9, 15–17, 19–21, 23–25, 27–29, 31, 33, 35, 37; вул.Графа фон Гарнієра: 15, 19, 21, 23/1, 25/2, 27–27А, 29/1, 31/51, 36/24, 40–58; вул.Історична: 29–29А, 31, 33–54; вул.Овражна: 26–26Б, 28, 30, 32–49; вул.Опитна: 106–110, 112, 116; вул.Панфілова: 1А–1Г, 3, 7, 9–34; вул.Підгірна, вул.Сковороди: 1А, 1/3, 1/3 к.4, 1/3 к.4А, 3, 5, 5А, 5Б, 7, 7А, 9, 11, 11А, 11Б, 11В, 13, 13А, 13Б, 13В; пров.Дарвіна, пров.Суконний: 26–66; пров.3-й Тупик вул.Сковороди, 1/3, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36003 (Полтавська державна аграрна академія, 1-й корп., хол) Середня

531140 м.Полтава – вул.Астрономічна, вул.Графа фон Гарнієра: 4–4А, 6/2–14, 16–18/2, 20/1, 22, 24–24А, 26–26А, 28–28А, 30, 32–34/23, 38; вул.Желвакова: 4–8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28–34; вул.Коваля, вул.Покровська: 2–32, 34, 36; вул.Соборності: 50, 50А, 52А, 54, 54А, 54Б; пров.Суконний: 1–24А; пров.1-й Тупик, пров.2-й Тупик вул.Коваля, 3, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36003 (Полтавський університет економіки і торгівлі, спорткомплекс) Середня

531141 м.Полтава – вул.Балакіна: 1А–7; вул.Соборності: 46, 46А, 46В; вул.Театральна, вул.Яценка, пров.Глиняний, пров.Сінний, пров.1-й Театральний, пров.2-й Театральний, майдан Незалежності: 2, 4, 6, 6А, 8, 10, 10 к.Б-1, 10 к.05\1, 10А, 12, 12А, 16, 16А, 18, 18А; майдан Незалежності, 5, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36003 (Полтавський міський будинок культури, хол, 1-й поверх) Середня

531142 м.Полтава – вул.Генерала Духова: 6, 10; вул.Графа фон Гарнієра: 1–3, 5А; вул.Желвакова: 3, 11, 13–13/5, 15/2, 17, 19/1, 21–21А, 23–23А, 25–27/1; вул.Мясоєдова, вул.Опитна: 66–104Г, 111, 115, 117–123; вул.Покровська: 33–33А, 35А–35Б, 37–84; вул.Рєпіна: 2–10, 12–12А, 14, 16; вул.Соборності: 60, 60А, 60Д, 62, 69/2, 71, 73, 73/1; пров.Академіка Євгена Федорова, пров.Візничий, пров.Гнєдича: 3–11, 13, 15–17; пров.Дмитра Квітки, пров.Ізмаїльського, пров.Міняйлівський, пров.Мусоргського, пров.Мясоєдова, пров.Ольги Кобилянської, пров.Піддубного, пров.Подорожний, пров.Риночний, пров.Сазанова вул.Генерала Духова, 3/5, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36029 (Полтавська дитячо-юнацька спортивна школа №1, спортзала) Велика

531143 м.Полтава – вул.Генерала Духова: 3–5, 7/9–9; вул.Рєпіна: 11, 13, 15, 17–23; вул.Соборності: 64А, 66А, 72, 74, 76, 78; вул.Шведська: 2, 4, 6–6Б, 8–8А, 12–12А, 14, 16, 18, 20–20Б, 22; пл.Павленківська: 18; пров.Гнєдича: 12–12/2, 14, 21; вул.Соборності, 64, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36029 (Полтавська спеціалізована школа №5, коридор, 1-й поверх) Велика

531144 м.Полтава – вул.Нечуй-Левицького: 15–24; вул.Пушкіна: 100, 100 к.А-1, 100 к.Б-1, 100 к.В-1, 102, 104, 106, 108, 108А, 110, 112, 114, 114А, 116, 120, 137, 139, 141, 145, 151, 153; вул.Степана Халтуріна: 11А, 19, 21; вул.Уютна: 21–28; вул.Шевченка: 122, 122А, 123Д, 124, 126, 126/2; пров.Лермонтова вул.Пушкіна, 155, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36014 (Дитячо-юнацька спортивна школа №4, зала боксу) Велика

531145 м.Полтава – вул.Зигіна: 19–44А; вул.Нечуй-Левицького: 3–6; вул.Пушкіна: 88, 96, 98, 98Б, 98Б к.1; вул.Симона Петлюри: 7/22; вул.Соборності: 75, 75/2, 77, 77А, 79; пров.Клубний вул.Соборності, 67, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36014 (Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, приміщення для засідань) Велика

531146 м.Полтава – вул.Гвардійська, вул.Зіньківська: 2–4; вул.Новозіньківська, вул.Опитна: 15, 17–21, 32–62; вул.Ракова, вул.Шведська: 1, 3, 5–5А, 7–7А, 9–11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23–114; вул.Шведська 86, вул.Шведська 88, пл.Павленківська: 3Б–14; пров.Гвардійський, пров.Глінки, пров.Закритий, пров.Заячий: 2–2А, 4–16, 24/35, 31–62; пров.Металозаводський, пров.Метеорологічний, пров.Новозіньківський, пров.Памірський, пров.Прямокутний, пров.Тесленка вул.Шведська, 3, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36029 (Полтавська гімназія №9, вестибюль, коридор) Велика

531147 м.Полтава – вул.Василя Барки, вул.Зіньківська: 6–13, 21–27, 29; вул.Опитна: 2, 4; вул.Павлова, вул.Степана Кондратенка пл.Павленківська, 1, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36029 (палац культури ВАТ "Полтавський турбомеханічний завод", коридор, 1-й поверх) Велика

531148 м.Полтава – вул.Докучаєва: 1/7; вул.Опитна: 1–1Б, 3, 5–14, 16/28, 22/9–24/10; пров.Вільний, пров.Декоративний, пров.Заячий: 1, 3–3/1, 19/2–23/2, 25; пров.Заячий, 1А, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36009 (Державний навчальний заклад "Полтавський політехнічний ліцей", спортивна зала, 2-й поверх) Велика

531149 м.Полтава – вул.Зіньківська: 14–16, 18, 32А–36А, 44; вул.Опитна, 4А, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36003 (Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, актова зала) Середня

531150 м.Полтава – вул.Автоагрегатчиків, вул.Академіка Квасницького, вул.Барикадна, вул.Гетьмана Івана Виговського, вул.Грушева, вул.Декабристів, вул.Демократична, вул.Дендропаркова, вул.Дунаєвського, вул.Желябова, вул.Залізняка, вул.Клубнична, вул.Кобзарська, вул.Колоскова, вул.Курганна, вул.Молодіжна, вул.Молодогвардійська, вул.Нагірна, вул.Пригородня, вул.Редутна, вул.Саші Путрі, вул.Скіфська, вул.Спартака, вул.Стрілочна, вул.Федора Жученка, вул.Фестивальна, вул.Челябінська, вул.Шведська Могила, вул.Янтарна, пров.Барвінківський, пров.Бастіонний, пров.Бестужева, пров.Виборгський, пров.Віри Жук, пров.Грунтовий, пров.Диканський, пров.Корзуна, пров.Лінійний, пров.Максима Рильського, пров.Миргородський, пров.Муравйова, пров.Окопний, пров.Опішнянський, пров.Підлісний, пров.Прияружний, пров.Рилєєва, пров.Скліфасовського, пров.Сумський, пров.Челябінський вул.Шведська Могила, 12, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36006 (школа №24, коридор) Велика

531151 м.Полтава – вул.Гадяцька, вул.Диканська, вул.Ентузіастів, вул.Катерини Білокур, вул.Клінкерна, вул.Котелевська, вул.Малиновського, вул.Медична, вул.Самійла Величка, вул.Стасівська, вул.Тахтаулівська, вул.Турбінна, вул.Чиста, пров.Силікатний вул.Медична, 1, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36013 (Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня, хол) Середня

531152 м.Полтава – вул.Аеродромна, вул.Аеронавтів, вул.Бородая, вул.Волонтерська, вул.Горова, вул.Динамівська, вул.Журавлина, вул.Зернова, вул.Івончанська, вул.Кругова, вул.Магістральна, вул.Михайла Гаврилка, вул.Ольхова, вул.Пирятинська, вул.Росяна, вул.Сорочинська, вул.Тікунова, вул.Чистопрудна, пров.Агрономічний, пров.Бузковий, пров.Ганни Старицької, пров.Журавлиний, пров.Мальовничий, пров.Серпанковий, пров.Травневий, пров.Черемховий вул.Волонтерська, 39Б, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36041 (Клуб селища Івонченці, читальна зала, 1 поверх) Середня

531153 м.Полтава – вул.Винахідницька, вул.Гастелло, вул.Донченка, вул.Жуківська, вул.Зіньківська: 62–74; вул.Партизанська, вул.Рибчанська, вул.Січових Стрільців, вул.Тургенєва, вул.Чернігівська, вул.Юнацька, вул.Яківчанська: 15, 24А–28; вул.1-ша Черепична, вул.2-га Черепична, вул.9-го Січня, пров.Біологічний, пров.Вишневий, пров.Родини Русових вул.Зіньківська, 57, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36009 (ВАТ "Полтавський автоагрегатний завод", центральна прохідна) Середня

531154 м.Полтава – вул.Велика, вул.Визволення, вул.Вільямса, вул.Глібова, вул.Докучаєва: 3–25А; вул.Дружби, вул.Зіньківська: 17/1, 28/3, 43/2, 45–53; вул.Індустріальна, вул.Квітуча, вул.Олександра Білаша, вул.Петра Дорошенка: 4, 6, 8, 10, 16–20, 24, 26, 28, 30, 32–44/2, 46; вул.Пілотська, вул.Революції Гідності, вул.Селянська, вул.Чехова, вул.Яківчанська: 1–14А, 16–20А; вул.Зіньківська, 51/2, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36009 (ПрАТ "Полтавариба", актова зала) Велика

531155 м.Полтава – вул.Липова, вул.Маршала Бірюзова: 3–13, 27, 35–35Б; вул.Овочева, вул.Пушкіна: 126/8, 130; вул.Степана Халтуріна: 1/3–7, 9Б, 11; вул.Шевченка: 127, 129, 137, 141, 145, 148, 148/2, 150, 152, 152А, 154, 154 к.А-1, 154В, 156А, 180, 180/1, 184, 186, 188А, 190А, 194/1, 196; пров.Великий: 2А; пров.Деревообробний, пров.Косий, пров.Крайній, пров.Парашутний, пров.Прядильний, пров.Степана Халтуріна, пров.Трикотажний, пров.1-й Веселий, пров.2-й Веселий вул.Шевченка, 119, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36014 (школа №25, коридор (праве крило), 1-й поверх) Середня

531156 м.Полтава – вул.Коцюбинського: 23, 25–27Г, 29–58; вул.Мироненка: 30–55; вул.Некрасова: 13–34; вул.Нечуй-Левицького: 32А–36; вул.Ново-Степова, вул.Половки: 3–15, 17; вул.Степана Халтуріна: 8, 10, 12–15, 20–20А; вул.Тімірязєва: 1–11Г, 13–13Б, 15–15Б; вул.Шевченка: 113, 113А, 113Б, 113В, 113Д, 113Е, 113Є, 115, 125, 128, 144/146; пров.Перекопський вул.Шевченка, 119, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36014 (школа №25, хол, 1-й поверх) Велика

531157 м.Полтава – вул.Лютневої Революції, вул.Маршала Бірюзова: 14–24, 34–34А, 36–42, 48/2; вул.Огородня, вул.Петра Дорошенка: 3, 5, 7, 9–9Б, 11–15/3, 21–23А, 25–25А, 27, 29, 31, 45, 47–51; вул.Петра Юрченка: 56–66; вул.Повітрянофлотська, вул.Рожева, вул.Світла, вул.Харчовиків, пров.Авіахімовський, пров.Будівельний, пров.Великий: 4–12, 14–20; пров.Гаршина, пров.Павла Бобровського, пров.Промисловий, пров.Рожевий, пров.Спортивний, пров.Стрілковий, пров.Чернишевського, Полтава-4: 54–67; вул.Маршала Бірюзова, 26/1, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (Полтавськй професійний лІцей сфери послуг, к.8, ) Велика

531158 м.Полтава – вул.Маршала Бірюзова: 50/1–62; пров.Великий: 3, 13; пров.Шевченка: 1–11А; вул.Маршала Бірюзова, 27, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (спортивний комплекс "Зеніт" ВАТ "Полтавамаш", спортивна зала) Велика

531159 м.Полтава – вул.Ватутіна: 2–18Б к.1, 20–20А; вул.Зигіна: 3/7, 6; вул.Пушкіна: 66А, 68, 107/18, 109, 111, 111А, 111Б, 113, 115А, 115Б, 115В, 123, 123А, 125, 125А, 127А, 133, 135; вул.Симона Петлюри: 1–5Д, 13–25/16; вул.Соборності: 49, 51, 53/1, 55/1, 59, 59А, 61, 61А, 63, 63 к.А-1, 63 к.Б-1; вул.Уютна: 7–19/22; пров.Братів Шеметів: 2/22–14; вул.Пушкіна, 74, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36039 (школа №38, хол) Велика

531160 м.Полтава – вул.Ватутіна: 19, 21–23, 30/32–32/1; вул.Коцюбинського: 10–12, 14А–22, 24, 28Б–28В; вул.Некрасова: 1–12А; вул.Симона Петлюри: 26–43А; вул.Шевченка: 77, 78А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89А, 91, 91/35, 93, 95, 95А, 96, 97, 99, 100А, 101, 101А, 101Б, 102, 102/33, 103, 103А, 103Б, 104/30, 105, 105Б, 106, 107, 108, 109, 109 к.Б-1, 110, 111, 111А, 112, 112А, 113 к.5, 114, 114 к.А-1, 114 к.Б-1, 116, 116А, 116Б, 116В, 116Д, 118; пров.Братів Шеметів: 19–21; вул.Пушкіна, 74, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36039 (школа №38, хол) Велика

531161 м.Полтава – вул.Дмитра Коряка: 2А; вул.Зигіна: 4; вул.Пушкіна: 46, 56, 56А, 56Б, 58, 60, 62, 64, 64А, 93, 93А, 95, 97, 101, 101А; вул.Сергія Сапіго, вул.Сінна: 2А, 4, 4А, 4В, 4/2, 5, 8/1, 10, 12, 14, 16, 16Б, 16В, 18, 18Б, 18В, 20, 24, 24А, 26; вул.Шевченка: 67, 67А, 67Б, 71, 73, 73А, 75, 82; пров.Заїзжий вул.Пушкіна, 56, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36039 (Полтавський фаховий коледж національного інверситету харчових технологій, вестибюль, 2-й поверх) Велика

531162 м.Полтава – вул.Ватутіна: 29; вул.Військова, вул.Дмитра Коряка: 4А; вул.Коцюбинського: 1–8; вул.Крамського, вул.Олеся Гончара: 1Б–18, 20–20/1, 22–24/2, 43; вул.Пушкарівська, вул.Сінна: 32, 32А, 34, 40/2; вул.Сінна, 30/80, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36039 (спеціальна школа №39, актова зала) Велика

531163 м.Полтава – вул.Ватутіна: 36–42А; вул.Коцюбинського: 9А, 13; вул.Мироненка: 2/38–29В; вул.Олеся Гончара: 19, 21, 25–30, 32, 34–36, 38, 40–40/3, 42, 44–46, 48, 50, 52–54, 56–58, 60, 62–62А, 64; вул.Симона Петлюри: 44–58; пров.Абрикосовий, пров.Вугловий, пров.Запасний, пров.Сікорського вул.Олеся Гончара, 25, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36038 (Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім.Олеся Гончара, хол) Велика

531164 м.Полтава – вул.Богуна, вул.Гайдаренка, вул.Горького, вул.Далека, вул.Запорізька, вул.Івана Сірка, вул.Квітки Цісик, вул.Костя Гордієнка, вул.Лазурна, вул.Менделєєва, вул.Новозапорізька, вул.Олега Кошового, вул.Олеся Гончара: 31, 33–33Б, 37/2, 39, 41, 47/12, 49, 51, 55, 59, 61–61/2, 63, 65–102; вул.Половки: 16, 18–71, 73–79/30; вул.Сурікова, вул.Тімірязєва: 12, 14, 17–72; вул.Фруктова, вул.Челюскіна, вул.Юрівська, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Василя Симоненка, пров.Воронянський, пров.Гайдаренка, пров.Герман-Шахли, пров.Крутий, пров.Підйомний, пров.Поштовий, пров.Розсошинський, пров.Степовий, пров.Тімірязєва, пров.Український, пров.Урожайний, пров.Фруктовий, пров.Яблуневий, пров.Ягідний вул.Горького, 56, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36038 (школа №18, коридор) Велика

531165 м.Полтава – вул.Великотирновська: 33/2, 35/2; вул.Курчатова: 3–3А, 5, 7 к.1–7 к.2, 11, 13, 17; пров.Латишева: 4; вул.Курчатова, 15, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36034 (Полтавське вище професійне училище ім.А.О. Чепіги, фойє) Велика

531166 м.Полтава – вул.Великотирновська: 29/1, 29/2; вул.Космічна, вул.Курчатова: 2/14, 4, 6, 10/20; вул.Юрія Тимошенка: 12А; пров.Хорольський: 4–8, 16; вул.Курчатова, 8/9, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36034 (гімназія №32, фойє) Велика

531167 м.Полтава – вул.Баленка: 5–13, 15; вул.Глущенка: 1–13; вул.Гожулівська: 26; вул.Петра Юрченка: 3–5, 8–8Б, 12–12А, 14, 16, 20; вул.Маршала Бірюзова, 64, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (школа №11, танцювальний клас) Велика

531168 м.Полтава – вул.Баленка: 1А–4; вул.Гожулівська: 12, 28; вул.Кучеренка: 2/14, 4–8; вул.Маршала Бірюзова: 64–66; вул.Маршала Бірюзова, 64А, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (професійно-технічне училище №23, хол, 1-й поверх) Велика

531169 м.Полтава – вул.Гетьмана: 3–5; вул.Глущенка: 14–22; вул.Комарницького: 3–4; вул.Петра Юрченка: 1–2Г, 7–7 к.2, 9/1, 13, 15, 17–19, 21/9–32/7; пров.Шевченка: 15–19; вул.Маршала Бірюзова, 64А, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (професійно-технічне училище №23, спортивна зала) Велика

531170 м.Полтава – вул.Гетьмана: 11–13/18; вул.Комарницького: 5–16; вул.Кучеренка: 10, 12; вул.Олександра Засядька, Полтава-4: 5; вул.Петра Юрченка, 11/2, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (бібліотека-філія №1, читальна зала) Велика

531171 м.Полтава – вул.Великотирновська: 35/1, 37/1; вул.Курчатова: 16, 18–22А; пров.Космічний: 3, 5, 11А; пров.Латишева: 10; вул.Курчатова, 16/12, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36034 (Полтавська гімназія №30, вестибюль першого поверху) Велика

531172 м.Полтава – вул.Великотирновська: 31, 31/1; пров.Латишева: 3, 5–9, 11–15; пров.Хорольський: 10–14А; вул.Курчатова, 16/12, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36034 (Полтавська гімназія №30, фойє, 1-й поверх) Велика

531173 м.Полтава – вул.Великотирновська: 39А, 39/91; вул.Курчатова: 8, 12; вул.Петра Жданюка, вул.Половки: 72, 93–107; пров.Космічний: 2, 4, 6–8; пров.Половчанський, пров.Хорольський: 18; вул.Курчатова, 15, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36034 (Полтавське вище професійне училище ім.А.О. Чепіги, фойє) Велика

531174 м.Полтава – вул.Великотирновська: 25/2, 27/1; вул.Весняна, вул.Вознесенська, вул.Зоряна, вул.Кругла, вул.Львівська, вул.Осіння, вул.Польова, вул.Прозора, вул.Рябушинська, вул.Світанкова, вул.Черешнева, вул.Ювілейна, вул.Юрія Тимошенка: 6–12; пров.Світанковий, пров.Хорольський: 3; пров.Хорольський, 3, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36034 (бібліотека-філія №7, читальна зала) Велика

531175 м.Полтава – вул.Баленка: 14, 16–18; вул.Виноградна: 1–16Б, 20, 22, 24, 26, 40, 42, 44; вул.Гожулівська: 3–11, 13–17Б, 21–23, 25–25А, 27, 29–31, 35–63/1; вул.Ковпака, вул.Комбайнерів, вул.Маршала Бірюзова: 43, 63, 67–84А; вул.Паркова, вул.Пирогова, вул.Писарєва, пров.Любові Шевцової, пров.Механізаторів, пров.Микитенка, пров.Обозний, пров.Стефаника, пров.Талалихіна вул.Маршала Бірюзова, 53, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (НАК "Надра України" ДП "Український геологічний науково-виробничий центр", фойє) Велика

531176 м.Полтава – бульв.Нестерова: 6, 18–18 к.1; вул.Гожулівська: 18, 20–20А, 24; вул.Кучеренка: 3, 9–9 к.4, 11, 15–49; вул.Милорадович Єлизавети, пров.Пробивний, пров.Рудинського вул.Кучеренка, 1/16, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (школа №13, хол) Велика

531177 м.Полтава – бульв.Нестерова: 1–5, 7–9/64В; вул.Василя Бучневича, вул.Виноградна: 17/2–19, 21, 23/9, 25–25/24, 27–39/17, 41/18, 43, 45–106/11; вул.Гліба Котельникова, вул.Гожулівська: 19–19Б, 33, 71–119; вул.Гостинна, вул.Григорія Китастого, вул.Заводська, вул.Інженерна, вул.Лавчанська, вул.Марії Башкирцевої, вул.Можайського, вул.Павла Горобця, вул.Пестеля, вул.Повстанська, вул.Родини Симиренків, вул.Славна, вул.Степова: 3–3/9, 7, 9, 11; вул.Супрунівська, вул.Чорноглазівська, вул.Шишацька, пров.Ароматичний, пров.Бригадний, пров.Вечірній, пров.Лавандовий, пров.Метеоритний, пров.Першопрохідців, пров.Променистий, пров.Смирнова, пров.Сніжний, пров.Тюленіна вул.Маршала Бірюзова, 90/14, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (професійно-технічне училище №4, вестибюль) Велика

531178 м.Полтава – вул.Агітаційна, вул.Адміністративна, вул.Академіка Гришка, вул.Артільна, вул.Балтійська, вул.Бесарабська, вул.Вітрика, вул.Володимира Степанюка, вул.Генерала Жадова, вул.Геологічна, вул.Героїв-партизан, вул.Зоологічна, вул.Івана Даценка, вул.Івана Шемякіна, вул.Катерини Скаржинської, вул.Ланова, вул.Листопадна, вул.Лісогірська, вул.Лучниківська, вул.Наукова, вул.Новоселецька, вул.Олімпійська, вул.Перепелина, вул.Петрашева, вул.Реконструктивна, вул.Санжарівська, вул.Ставкова, вул.Степова: 4А–6А, 8, 9/2–10/2, 13/1–35; вул.Текстильна, вул.Тіньова, вул.Фізкультурна, вул.Черкаська, вул.Чумаківська, пров.Азимутний, пров.Амбарний, пров.Археологічний, пров.Бавовняний, пров.Балтійський, пров.Березовий, пров.Бойовий, пров.Борців, пров.Братський, пров.Віри Роїк, пров.Героїчний, пров.Гороховий, пров.Григорія Майфета, пров.Дружний, пров.Єрмака, пров.Івана Липи, пров.Івана Прийми, пров.Індивідуальний, пров.Казковий, пров.Класичний, пров.Кореспондентський, пров.Ліричний, пров.Метростроївський, пров.Миколи Лемика, пров.Науковий, пров.Пелюстковий, пров.Поетичний, пров.Польовий, пров.Правденка, пров.Продмашівський, пров.Реконструктивний, пров.Рушниковий, пров.Степний, пров.Фізкультурний, пров.Хіммашівський, пров.Ясний, пров.1-й Фізкультурний, пров.2-й Фізкультурний вул.Агітаційна, 2, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36042 (школа №36, спортивна зала) Велика

531276 м.Полтава – вул.Маршала Бірюзова: 86–96; вул.Маршала Бірюзова, 90/14, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 (професійно-технічне училище №4, 1 поверх, хол) Середня

531278 с.Розсошенці – вул.Параджанова С., вул.Перспективна, вул.Полтавська вул.Кременчуцька, 6, с.Розсошенці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38751 (приміщення Полтавської експедиції геофізичних досліджень в свердловинах, актовий зал) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
530777 Державна установа "Надержинщинська виправна колонія (№ 65)" вул.Паркова, 12, с.Божківське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38718 Мала
530778 Державна установа "Божковська виправна колонія (№ 16)" вул.Центральна, 5, с.Божківське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38718 Мала
530779 Державна установа "Крюковська виправна колонія (№ 29)" вул.Миру, 4, с.Божківське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38718 Мала
531179 Полтавська 5-а міська клінічна лікарня вул.Генерала Духова, 6Б, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36014 Мала
531180 КП Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф.Мальцева вул.Медична, 1, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36013 Середня
531181 Комунальне підприємство "Полтавський обласний наркологічний диспансер Полтавської обласної ради" пров.Шевченка, 5А, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36007 Мала
531182 КП "Полтавський обласний психоневрологічний диспансер Полтавської обласної ради" вул.Зигіна, 3, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36014 Мала
531183 1-а міська клінічна лікарня вул.Олеся Гончара, 27А, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36038 Мала
531184 Комунальне підприємство "Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради" вул.Олеся Гончара, 27В, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36038 Мала
531185 Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Полтавській області" вул.Симона Петлюри, 64, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36039 Мала
531187 Комунальне підприємство "Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради" вул.Покровська, 48А, м.Полтава, Полтавський р-н, Полтавська обл., 36029 Мала