Полтавська область - одномандатний виборчий округ №148

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Кременчуцької РДА

43

Відділ ведення ДРВ апарату Лубенської РДА

84

Відділ ведення ДРВ апарату Миргородської РДА

36

Відділ ведення ДРВ апарату Полтавської РДА

1

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Лубенської міської ради

51

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
530001 смт Велика Багачка – вул.Бузкова, вул.Гірська, вул.Гоголя, вул.Загороднього, вул.Зарічна, вул.Захарченка Геннадія, вул.Каштанова: 1–42, 44; вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Миргородська, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Рибальська, вул.Рудя Івана, вул.Скелі, вул.Сонячна, вул.Тітова, вул.Чекалових, вул.Черкаса, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, пров.Лісовий, пров.Святковий, пров.Шевченка, пров.Шкільний пров.Шкільний, 5, смт Велика Багачка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38300 (школа, коридор) Велика

530002 смт Велика Багачка – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Каштанова: 43, 45–171; вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Марусенка, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Театральна, вул.Українська, вул.Шепеля Івана, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Зелений, пров.Ювілейний вул.Каштанова, 22, смт Велика Багачка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38300 (школа мистецтв, актовий зал) Велика

530003 с.Буряківщина, с.Бутова Долина вул.Миру, 57Б, с.Бутова Долина, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38300 (нежитлова будівля "ПП Довіра 1", кім.2) мала

530004 с.Гарнокут, с.Довгалівка(Великобагачанська селищна територіальна громада), с.Пилипенки, с.Шепелі вул.Шляхова, 13, с.Довгалівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38305 (Довгалівська школа, коридор) мала

530005 с.Байрак пров.Луговий, 4А, с.Байрак, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38306 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала

530006 с.Затон, с.Мала Решетилівка пров.Лісовий, 14, с.Затон, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38300 (фельдшерсько-акушерський пункт, кім.2) мала

530007 с.Багачка Перша, с.Широке вул.Дружби, 2А, с.Багачка Перша, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38330 (школа, коридор) мала

530008 с.Пушкареве вул.Комарова, 16, с.Пушкареве, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38330 (фельдшерсько-акушерський пункт, кім.2) мала

530009 с.Семенівка вул.Центральна, 20, с.Семенівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38331 (школа, коридор) мала

530010 смт Гоголеве вул.Станіслава Горєва, 27, смт Гоголеве, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38310 (будинок культури, приміщення для засідань) Велика

530011 с.Балаклія, с.Колосівка, с.Писарівщина(Білоцерківська сільська територіальна громада), с.Шипоші вул.Центральна, 2, с.Балаклія, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38334 (школа, коридор) мала

530012 с.Білоцерківка, с.Коноплянка, с.Лугове вул.Лесі Українки, 30, с.Білоцерківка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38340 (будинок культури, кімната для засідань) Середня

530013 с.Герусівка, с.Красногорівка, с.Морозівщина(Білоцерківська сільська територіальна громада), с.Сидорівщина вул.Гоголя, 39, с.Красногорівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38341 (школа, спортзал) Середня

530014 с.Дзюбівщина вул.Шевченка, 22, с.Дзюбівщина, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38341 (фельдшерсько-акушерський пункт, кім.2) мала

530015 с.Бірки(Білоцерківська сільська територіальна громада), с.Баланди, с.Вишняківка, с.Стінки вул.Перемоги, 39, с.Бірки, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38342 (школа, спортзал) мала

530016 с.Кротівщина, с.Лукаші, с.Скибівщина вул.Центральна, 112, с.Кротівщина, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38321 (сільська рада, каб.2) Середня

530017 с.Вишарі, с.Мостовівщина вул.Миру, 15, с.Мостовівщина, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38351 (клуб, приміщення для засідань) мала

530018 с.Попове вул.Шкільна, 4А, с.Попове, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38352 (клуб, приміщення для засідань) мала

530019 с.Корнієнки, с.Цикали вул.Центральна, 36А, с.Корнієнки, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38350 (клуб, приміщення для засідань) мала

530020 с.Матяшівка вул.Першотравнева, 1, с.Матяшівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38314 (школа, коридор) Середня

530021 с.Михайлівка вул.Шкільна, 3, с.Михайлівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38312 (школа, коридор) мала

530022 с.Мар’янське вул.Шевченка, 6А, с.Мар’янське, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38313 (клуб, каб.2) мала

530023 с.Остап’є, с.Запсілля, с.Нове Остапове, с.Олефіри, с.Підгір’я, с.Уханівка вул.Шкільна, 1, с.Остап’є, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38354 (школа, фоє) Середня

530024 с.Поділ вул.Дружби, 38, с.Поділ, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38343 (школа, коридор) мала

530025 с.Огирівка вул.Миру, 55, с.Огирівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38343 (клуб, приміщення для засідань) мала

530026 с.Радивонівка, с.Володимирівка, с.Іванівка, с.Перекопівка, с.Мар’янівка вул.Шкільна, 1, с.Радивонівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38333 (школа, коридор) Середня

530027 с.Андрущине, с.Говори, с.Кравченки вул.Шевченка, 40, с.Кравченки, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38353 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

530028 с.Рокита вул.Центральна, 40, с.Рокита, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38353 (Будинок культури, приміщення для засідань) Середня

530029 с.Степанівка, с.Стефанівщина вул.Комарова, 3, с.Степанівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38332 (школа, коридор) мала

530030 с.Устивиця, с.Грянчиха, с.Дакалівка, с.Підлуки, с.Псільське вул.Шевченка, 2, с.Устивиця, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38315 (школа, коридор) Середня

530031 с.Суржки вул.Чкалова, 3А, с.Суржки, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38320 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала

530032 с.Широка Долина вул.Миру, 17, с.Широка Долина, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38320 (будинок культури, приміщення для засідань) мала

530033 с.Бехтерщина вул.Миру, 19, с.Бехтерщина, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38320 (сільський клуб, приміщення для засідань) мала

530034 с.Якимове вул.Миру, 18, с.Якимове, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38322 (будинок культури, каб.1) мала

530035 с.Балюки вул.Шкільна, 11, с.Балюки, Миргородський р-н, Полтавська обл., 38322 (школа, коридор) мала

530474 с.Засулля – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Запорожця, вул.Засульська, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Костенюк: 1–4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; вул.Лугова, вул.Молодіжна: 2–45, 47, 49, 51–55, 57, 59, 61; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.І Костенюк, пров.ІІ Костенюк, пров.Комарова вул.Харківська, 35, с.Засулля, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37552 (філія "Лубенський райавтодор", актова зала) Велика

530475 с.Засулля – вул.І Річкова, вул.ІІ Річкова, вул.ІІІ Річкова, вул.Ковпака, вул.Костенюк: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19А, 21, 23, 25–25/2, 27–29, 31, 33, 35, 37–176; вул.Кошового, вул.Криворотька, вул.Матросова, вул.Молодіжна: 46, 48, 50, 56, 58, 60, 62–160; вул.Новопроложена, вул.Чкалова, пров.І Чкалова, пров.Молодіжний 1, пров.Молодіжний 2, пров.Молодіжний 3 вул.Молодіжна, 78, с.Засулля, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37552 (будинок культури, глядацький зал) Середня

530476 с.Засулля – вул.Корніяченка, вул.Лісна, вул.Наливайка, вул.Тарасенка, с.Солониця вул.Миколенка, 3, с.Солониця, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37577 (сільський клуб, фойє) Середня

530477 с.Войниха, с.Куп’єваха вул.Молодіжна, 5, с.Войниха, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37554 (школа, спортивна зала) Середня

530478 с.Тернівщина вул.Молодіжна, 48, с.Тернівщина, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37553 (сільський клуб, гримерна №1) мала

530479 с.Піски вул.П’ятикопа, 30, с.Піски, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37551 (сільський клуб, актова зала) мала

530480 с.Мацківці, с.Мацкова Лучка вул.Центральна, 11, с.Мацківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37574 (будинок культури, фойє) Середня

530481 с.Шершнівка, с.Назарівка вул.Миру, 17, с.Шершнівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37573 (будинок культури, актовий зал) мала

530482 с.Березівка(Лубенська міська територіальна громада), с.Кревелівка, с.Тотчине, с.Шинківщина вул.Шевченка, 4, с.Березівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37563 (будинок культури, глядацький зал) мала

530483 с.Новооріхівка вул.Леонтовича, 16, с.Новооріхівка, Миргородський р-н, Полтавська обл., 37562 (школа, фойє) Середня

530484 с.Величківка, с.Ромодан вул.Перемоги, 66А, с.Ромодан, Миргородський р-н, Полтавська обл., 37564 (сільський клуб, вестибюль) мала

530485 с.Оріхівка вул.Агромістечко, 3А, с.Оріхівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37560 (школа, актова зала) Середня

530486 с.Барвінщина, с.Матяшівка, с.Свічківка, с.Стадня вул.Урожайна, 53, с.Стадня, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37578 (будинок культури, фойє) мала

530487 с.Крем’янка вул.Володимирська, 16, с.Крем’янка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37546 (сільський клуб, глядацький зал) мала

530489 с.Березоточа – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Козацька, вул.Молодіжна, вул.Покровська: 88, 90, 94, 96, 98, 100–104В, 108, 110, 112–112А, 116, 118, 120–191, 193, 195, 197; вул.Польова, вул.Садова, вул.Світанкова, пров.другий Гагаріна, пров.перший Гагаріна, пров.1 Світанкової, пров.2 Покровської, с.Суха Солониця вул.Покровська, 106, с.Березоточа, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37535 (школа, ігрова кімната) Середня

530490 с.Березоточа – вул.Паркова, вул.Покровська: 1–87, 89, 93, 95, 97, 99, 105–107, 109, 111, 113–115, 117, 119, 192, 194, 196, 198–214Б; вул.Свободи, пров.1 Покровської, тупик 1 Покровської вул.Покровська, 16А, с.Березоточа, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37535 (дослідна станція лікарських рослин, зал вченої ради) мала

530491 с.Вовчик, с.Вовча Долина вул.Іларіона Сухомлина, 39, с.Вовчик, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37533 (будинок культури, фойє) Середня

530492 с.Висачки, с.Кузубівка вул.Шевченка, 2А, с.Висачки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37534 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

530493 с.Литвяки вул.Миру, 2, с.Литвяки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37531 (школа, хол) мала

530494 с.Покровське, с.Червоні Пологи пров.Гагаріна, 1А, с.Покровське, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37532 (сільський клуб, фойє) мала

530504 с.Мгар вул.Посульська, 109В, с.Мгар, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37536 (сільський клуб, фойє №1) мала

530505 с.Луки вул.Дмитра Сірика, 31Б, с.Луки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37505 (сільський клуб, фойє) мала

530506 с.Вільшанка вул.Центральна, 87, с.Вільшанка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37524 (будинок культури, фойє) мала

530522 с.Вищий Булатець, с.Малий В’язівок Майдан Михайлівський, 3, с.Вищий Булатець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37544 (будинок культури, фойє) Середня

530523 с.Кононівка, с.Нижній Булатець вул.Вані Сацького, 1Г, с.Нижній Булатець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37545 (будинок культури, актова зала) Середня

530524 с.Чуднівці вул.Українська, 27, с.Чуднівці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37587 (сільський клуб, фойє) мала

530525 с.Ісківці вул.Центральна, 64В, с.Ісківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37572 (школа, хол) Середня

530526 с.Пулинці вул.Вербівчанка, 52А, с.Пулинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37566 (сільський клуб, фойє №1) мала

530527 с.Михнівці вул.Миру, 55, с.Михнівці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37570 (будинок культури, фойє) Середня

530528 с.П’ятигірці вул.Шевченка, 40, с.П’ятигірці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37567 (сільський клуб, фойє) мала

530529 с.Олександрівка(Лубенська міська територіальна громада) вул.Миру, 13, с.Олександрівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37561 (сільський клуб, фойє) мала

530530 с.В’язівок(Лубенська міська територіальна громада) вул.Дружби, 106, с.В’язівок, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37571 (сільський клуб, концертна зала) мала

530531 с.Терни вул.Гагаріна, 4, с.Терни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37581 (сільський клуб, фойє) мала

530654 смт Оржиця – вул.Архипа Никоненка, вул.Висоцького, вул.Гагаріна, вул.Гелевера, вул.Генерала Костенка, вул.Данілова, вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Затишна, вул.Кільцева, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.П.Зінченка, вул.Садова, вул.Центральна: 2–17; вул.Черкаська, вул.Шевченка, вул.30-річчя Перемоги, вул.97 стрілецької дивізії вул.Центральна, 16, смт Оржиця, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37700 (школа, фойє) Велика

530655 смт Оржиця – вул.Бумажкова, вул.Гоголя, вул.Дробницького, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Онбиша, вул.Центральна: 20–130; пров.Поштовий вул.Центральна, 75, смт Оржиця, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37700 (районний будинок культури, фойє) Середня

530656 с.Маяківка вул.Пушкіна, 22, с.Маяківка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37715 (сільський клуб, фойє) мала

530657 смт Новооржицьке вул.Гагаріна, 1, смт Новооржицьке, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37714 (будинок культури, фойє)
/
просп.Миру, 2, смт Новооржицьке, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37714
Середня

530658 с.Воронинці, с.Козаче, с.Котляревське, с.Максимівщина, с.Новоселівка(Новооржицька селищна територіальна громада), с.Приймівщина вул.Центральна, 12, с.Воронинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37711 (будинок культури, фойє) Середня

530659 с.Денисівка, с.Теремецьке, с.Чмихалове вул.Володимира Лесевича, 5, с.Денисівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37732 (школа, фойє)
/
вул.Шкільна, 25, с.Денисівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37732
Середня

530660 с.Заріг вул.Миру, 158, с.Заріг, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37740 (школа, фойє)
/
вул.Миру, 157, с.Заріг, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37740
Середня

530661 с.Золотухи вул.Широка, 15, с.Золотухи, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37733 (приміщення сільської ради, фойє) мала

530662 с.Тарасенкове вул.Шкільна, 15А, с.Тарасенкове, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37734 (будинок культури, фойє) мала

530663 с.Круподеринці вул.Центральна, 65, с.Круподеринці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37721 (будинок культури, фойє) Середня

530664 с.Вишневе(Новооржицька селищна територіальна громада), с.Нове вул.Шкільна, 30, с.Вишневе, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37712 (будинок культури, фойє) Середня

530665 с.Тимки вул.Центральна, 3, с.Тимки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37725 (дитячий садок, актова зала) мала

530666 с.Хоружівка вул.Шкільна, 2, с.Хоружівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37712 (будинок механізатора, актова зала) мала

530667 с.Несено-Іржавець вул.Центральна, 6, с.Несено-Іржавець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37731 (школа, актова зала) мала

530668 с.Іванівка вул.Центральна, 6, с.Іванівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37712 (сільський клуб, актова зала) мала

530669 с.Лазірки – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Заярська, вул.Котляревського, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Широка: 3, 15А, 17А, 23, 25–31, 33–37, 41–43, 45–47, 49, 53, 59–63, 67, 69, 71, 75, 77, 79–81, 85, 89; пров.Миру, пров.Поштовий, пров.Шкільний вул.Центральна, 32, с.Лазірки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37710 (гуртожиток ПТУ-46, фойє) Середня

530670 с.Лазірки – вул.Дімовська, вул.Довжанська, вул.Калинова, вул.Медова, вул.Новоселівська, вул.Панаса Мирного, вул.Паризької Комуни, вул.Польова, вул.Травнева, вул.Широка: 2, 4–14, 16, 18–22, 24, 32, 38, 44, 48, 50–52, 54–58А, 64–66, 68, 70, 72–74, 76, 78А, 82–84, 86–88, 90–114; вул.50-річчя Перемоги, пров.Левадний, пров.Садовий вул.Широка, 28, с.Лазірки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37710 (будинок культури, фойє) Середня

530671 с.Лукім’я, с.Загребля, с.Колодна вул.Шкільна, 16, с.Лукім’я, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37751 (школа, спортзал)
/
пров.Адміністративний, 8, с.Лукім’я, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37751
мала

530672 с.Дмитрівка, с.Нижній Іржавець вул.Шевченка, 38, с.Нижній Іржавець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37751 (сільський клуб, актова зала) мала

530673 с.Онішки вул.Центральна, 1, с.Онішки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37706 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 25, с.Онішки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37706
Середня

530674 с.Плехів вул.Богдана Нестеренка, 50, с.Плехів, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37752 (школа, спортзал) мала

530675 с.Тарасівка(Оржицька селищна територіальна громада) вул.Миру, 42, с.Тарасівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37700 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Миру, 51, с.Тарасівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37700
мала

530676 с.Райозеро, с.Полуніївка вул.Володимира Несена, 67, с.Райозеро, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37730 (школа, спортзал)
/
вул.Володимира Несена, 42, с.Райозеро, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37730
мала

530677 с.Савинці, с.Грабів вул.Бабака, 6Г, с.Савинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37722 (будинок культури, фойє)
/
вул.Бабака, 6В, с.Савинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37722
Середня

530678 с.Сазонівка вул.Центральна, 3, с.Сазонівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37723 (приміщення сільської ради, кімната засідань) Середня

530679 с.Великоселецьке, с.Малоселецьке вул.Першотравнева, 24, с.Великоселецьке, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37750 (школа, спортзал)
/
вул.Козацька, 1/2, с.Великоселецьке, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37750
Середня

530680 с.Старий Іржавець вул.Молодіжна, 1А, с.Старий Іржавець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37741 (приміщення сільської ради, кімната засідань) мала

530681 с.Чайківщина вул.Чкалова, 87, с.Чайківщина, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37742 (будинок культури, фойє) мала

530682 с.Чевельча вул.Центральна, 31, с.Чевельча, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37724 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 49, с.Чевельча, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37724
мала

530683 с.Черевки, с.Заріччя(Новооржицька селищна територіальна громада), с.Сліпорід вул.Центральна, 13, с.Черевки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37713 (приміщення сільської ради, кімната засідань) мала

530684 с.Хорошки(Новооржицька селищна територіальна громада) вул.Польова, 14, с.Хорошки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37713 (будинок культури, фойє) мала

530685 с.Чутівка вул.Широка, 17, с.Чутівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37743 (будинок культури, фойє) Середня

530686 с.Новий Іржавець вул.Центральна, 21, с.Новий Іржавець, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37741 (сільський клуб, актова зала) мала

530687 с.Яблуневе, с.Загребелля(Оржицька селищна територіальна громада), с.Залужне, с.Пилиповичі вул.Центральна, 60В, с.Яблуневе, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37720 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 60А, с.Яблуневе, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37720
мала

530818 с.Біляки, с.Грицаї, с.Поділ вул.Центральна, 59, с.Біляки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38253 (сільська рада, кімната засідань) Середня

530819 с.Богданівка, с.Байрак, с.Курганне вул.Центральна, 12, с.Богданівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38241 (сільський будинок культури, зал 1) мала

530820 с.Василівка(Семенівська селищна територіальна громада), с.Білогуби, с.Чаплинці вул.Шевченка, 29А, с.Василівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38254 (музична школа, актова зала) мала

530821 с.Брусове вул.Миру, 88, с.Брусове, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38255 (сільський будинок культури, костюмерна) мала

530822 с.Вереміївка, с.Карпиха вул.Центральна, 64, с.Вереміївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38251 (школа, фойє) Середня

530823 с.Веселий Поділ вул.Мічуріна, 17А, с.Веселий Поділ, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38250 (сільська рада, кімната засідань) Середня

530824 с.Паніванівка вул.Перемоги, 37/1А, с.Паніванівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38273 (сільський будинок культури, фойє) Середня

530825 с.Горошине вул.Гагаріна, 21А, с.Горошине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38220 (сільський будинок культури, фойє) мала

530826 с.Старий Калкаїв вул.Центральна, 52А, с.Старий Калкаїв, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38243 (сільський клуб, фойє) мала

530827 с.Гаївка, с.Кукоби вул.Мищенкова, 15А, с.Гаївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38208 (сільський клуб, фойє) мала

530828 с.Рокити, с.Нова Петрівка, с.Осокори вул.Центральна, 11, с.Рокити, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38240 (сільський клуб, фойє) мала

530829 с.Калинівка(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 3, с.Калинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38232 (сільський будинок культури, фойє) мала

530830 с.Заїчинці, с.Середине вул.Центральна, 33, с.Заїчинці, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38252 (школа, фойє) мала

530831 с.Бакумівка, с.Тройняки вул.Центральна, 16В, с.Бакумівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38203 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

530832 с.Іванівка вул.Серьогіна, 2, с.Іванівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38260 (школа, фойє) мала

530833 с.Крива Руда(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Крива Руда, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38262 (сільський будинок культури, фойє) Середня

530834 с.Великі Липняги вул.Незалежності, 3, с.Великі Липняги, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38242 (сільська рада, фойє) мала

530835 с.Малі Липняги вул.Липова, 2, с.Малі Липняги, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38228 (сільський клуб, фойє) мала

530836 с.Наріжжя, с.Новий Калкаїв вул.Касяненка, 1, с.Наріжжя, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38211 (сільська рада, кімната засідань) мала

530837 с.Матвіївка вул.Гагаріна, 68, с.Матвіївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38215 (сільський клуб, зал) мала

530839 с.Оболонь – вул.Аеродромна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Котляревського, вул.Лазоренка, вул.Левадна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Назарця, вул.Незалежності, вул.Позена, вул.Пушкіна, вул.Соборності: 4–5/2; вул.Спортивна, вул.Червоне Побережжя, пров.Аеродромний, пров.Котляревського, пров.Новий, с.Наталенки вул.Аеродромна, 2/4, с.Оболонь, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38230 (школа, фойє) Середня

530840 с.Оболонь – вул.Білоуса, вул.Вільна, вул.Волошкова, вул.Докучаєва, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Лебедина, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Романа Капація, вул.Садова, вул.Соборності: 20–136; вул.Степова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Тупий вул.Соборності, 17, с.Оболонь, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38230 (терцентр обслуговування песіонерів, хол) мала

530841 с.Зікранці, с.Тукали вул.Джерельна, 17Б, с.Тукали, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38231 (сільська бібліотека, читальний зал) мала

530842 с.Очеретувате вул.Центральна, 35, с.Очеретувате, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38270 (сільський будинок культури, зал) мала

530843 с.Вільне(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Демченко, 4, с.Вільне, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38217 (сільський клуб, зал) мала

530844 с.Погребняки вул.Миру, 5, с.Погребняки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38221 (школа, хол) мала

530845 с.Мирони вул.Лісова, 26, с.Мирони, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38222 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядовий кабінет) мала

530846 с.Дем’янівка вул.Центральна, 27, с.Дем’янівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38223 (ТОВ ім.Шевченка, кімната засідань) мала

530847 с.Пузирі, с.Василяки, с.Лукашівка(Оболонська сільська територіальна громада), с.Строкачі вул.Центральна, 40, с.Пузирі, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38213 (сільський будинок культури, зал) мала

530848 с.Бурбине вул.Перемоги, 1А, с.Бурбине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38205 (сільський клуб, зал) мала

530849 с.Степанівка, с.Бурімка вул.Миру, 48, с.Степанівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38261 (ПП "Граніт-Агро", кімната засідань) Середня

530850 с.Товсте, с.Бадьорівка вул.Центральна, 67, с.Товсте, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38233 (сільський будинок культури, фойє) мала

530851 с.Греблі, с.Слюзівка вул.братів Шестопал, 29, с.Греблі, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38214 (сільський клуб, фойє) мала

530852 с.Нова Олександрівка, с.Новоселиця, с.Червоний Лиман вул.Молодіжна, 1, с.Новоселиця, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38234 (сільський клуб, зал) мала

530853 с.Устимівка(Семенівська селищна територіальна громада), с.Герасимівка, с.Шепелівка(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 16, с.Устимівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38271 (сільський будинок культури, вестибюль) Середня

530854 с.Вербки вул.Спортивна, 16, с.Вербки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38272 (сільський клуб, холл)
/
вул.Спортивна, 18, с.Вербки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38272
мала

530856 с.Єгорівка вул.Шевченка, 2Б, с.Єгорівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38216 (сільський клуб, зал) мала

530857 с.Малинівка(Семенівська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 1Г, с.Малинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38247 (сільський клуб, зал) мала

530858 с.Худоліївка вул.Чкалова, 24, с.Худоліївка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38210 (сільська рада, кімната засідань) мала

530859 смт Семенівка – вул.Автомобілістів, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Глібова, вул.Єдності, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Семенченка, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Урожайна, пров.Воїнів-інтернаціоналістів, пров.Соборний, пров.Степовий, пров.Тихий, пров.Український, пров.Шкільний, тупик Воїнів-інтернаціоналістів вул.Воїнів-інтернаціоналістів, 15, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 (Територіальний центр обслуговування пенсіонерів, хол) Середня

530860 смт Семенівка – вул.В. Шульги, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.Л.Толстого, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 32–178; вул.Н.Курченко, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.П.Мирного, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Сухини, вул.Травнева, вул.Чехова, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Лікарняний, пров.Малий, пров.Озірний, пров.Садовий, пров.Спортивний, пров.Шевченка, тупик Шевченка вул.Миру, 1, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 (музична школа, хол) Велика

530861 смт Семенівка – вул.Атамановського, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Добівська, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Каденюка, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Незалежності: 5–29; вул.Ніколаєва, вул.Поповича, вул.Титова, вул.Транспортна, вул.Уточкіна, вул.Франка, вул.Хорольська, вул.Ціолковського, пров.Вокзальний, пров.Криворудний, пров.Польовий, пров.Радгоспний, пров.Транспортний, с.Тарасівка вул.Ніколаєва, 2, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 (клуб цукрозаводу, фойє) Велика

530863 м.Хорол – вул.Василя Маковського, вул.Гоголя: 3–16, 22; вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Небесної Сотні: 60, 62, 64, 66, 68, 70–72А, 76, 80–80/13; вул.Незалежності: 39, 41, 47, 51–53, 55, 57, 59, 63–63/11, 65, 71, 75–77, 79–83/1, 85–140; вул.Партизанська, вул.Петро-Павлівська, вул.Пушкіна, вул.Шевченка: 33–134/4; пров.Гірський, пров.Рівний, пров.Семенівський, пров.Шкільний, тупик Петро-Павлівський вул.Незалежності, 110/3, м.Хорол, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (школа №1, їдальня) Велика

530864 м.Хорол – вул.Берегова, вул.Бибиківська, вул.Зубанівська, вул.Івана Хмари, вул.Коцюбинського, вул.Лабівка, вул.Миргородська: 2А–12, 14–14А; вул.Небесної Сотні: 4–13, 15, 41, 43, 45–59, 61, 63, 65/15, 67, 69–69/15; вул.Незалежності: 72–74А, 78, 84–84/2; вул.Піски, вул.Ярмаркова, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Веселий, пров.Заливний, пров.Підгірний, пров.Родниковий, тупик Лабівський, тупик 8 Березня 1 вул.Небесної Сотні, 33, м.Хорол, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (гімназія, хол) Велика

530865 м.Хорол – вул.Благовіщенська, вул.Боровиковського, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Вячеслава Чорновола, вул.Глибокодолинська, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Леуцького, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Миргородська: 13, 15–124; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Мукіївка, вул.Нова, вул.Панаса Мирного, вул.Покровська, вул.Полтавська, вул.Привітна, вул.Самойлівка, вул.Сінна, вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Танкістів, вул.Хорольська, вул.Яблунева, пров.Будівельний, пров.Колективний, пров.Криничний, пров.Новоселів, пров.Перемоги, тупик Кошового 1, тупик Леуцького 1 вул.Миргородська, 70, м.Хорол, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (школа №3, їдальня) Велика

530866 м.Хорол – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Молодіжна, вул.Небесної Сотні: 126, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 142–204А; вул.Протічна, вул.Різдвяна, вул.Юрченка, пров.Вишневий, пров.Короткий, пров.Космонавтів, пров.Складський, пров.Хлібний, пров.Шовковий вул.Молодіжна, 7А, м.Хорол, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (школа №4, майстерня) Середня

530867 м.Хорол – вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Гоголя: 17–21; вул.Грушевського, вул.Захоролля, вул.Заяр’я, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кременчуцька, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Михайла Полонського, вул.Небесної Сотні: 73–75, 77, 81/2–125, 127, 129, 131–133Г, 135, 137, 139, 141; вул.Остапа Вишні, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Челюскінців, вул.Чехова, пров.Банний, пров.Робітничий, пров.Фруктовий, тупик Лермонтова 1 вул.Небесної Сотні, 73, м.Хорол, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (агропромисловий коледж, хол) Велика

530868 м.Хорол – вул.Василя Тютюнника, вул.Воскресенська, вул.Лагодинська, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні: 14, 16–40, 42–42А, 44–44А; вул.Незалежності: 2/36–38, 40, 42–46, 48–50, 54, 56, 58/14, 60–60/5, 64, 68–68/2; вул.Шевченка: 3–30; пров.Круглий, пров.Ламаний вул.Небесної Сотні, 38/1, м.Хорол, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (міжрегіональний центр, актовий зал) Середня

530869 м.Хорол – вул.Березова, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Кирстівка, вул.Кобища, вул.Колоскова, вул.Корольова, вул.Лубенська, вул.Мальовнича, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Степанівка, вул.Степова, вул.Тереньківська, вул.Чигринівка, вул.Чкалова, вул.Шовгениха, пров.Бригадний, пров.Глибокий, пров.Київський, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Польовий, пров.1 Травня, тупик Тереньківський вул.Шевченка, 14/1, м.Хорол, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (дитяча музична школа, глядацька зала) Середня

530870 с.Андріївка, с.Дубове, с.Новий Байрак, с.Третякове вул.Шевченка, 6, с.Андріївка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37850 (школа, хол) Середня

530871 с.В’язівок(Хорольська міська територіальна громада), с.Софине вул.Степова, 27, с.В’язівок, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37851 (тракторна бригада, зал засідань) мала

530872 с.Козубівка вул.Шевченка, 35, с.Козубівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37852 (будинок культури, зал) мала

530873 с.Березняки вул.Шевченка, 92, с.Березняки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37811 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

530874 с.Вишняки вул.Шевченка, 8, с.Вишняки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37860 (будинок культури, фойє) Велика

530875 с.Вербине вул.Гагаріна, 10, с.Вербине, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37863 (сільський клуб, зал) мала

530876 с.Демина Балка, с.Павленки вул.Садова, 3, с.Демина Балка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37860 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

530877 с.Костюки вул.Широка, 27, с.Костюки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37860 (сільський клуб, зал) мала

530878 с.Грушине, с.Бубереве, с.Кулиничі, с.Широке вул.Шевченка, 63, с.Грушине, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37841 (школа, клас світової літератури)
/
вул.Шевченка, 62, с.Грушине, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37841
мала

530879 с.Клепачі(Хорольська міська територіальна громада), с.Іващенки вул.Шкільна, 8, с.Клепачі, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37821 (Клепачівський ЗДО (ясла-сад "Ягідка"), к.1)
/
вул.Перемоги, 8, с.Клепачі, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37821
Середня

530880 с.Вергуни вул.Берегова, 5В, с.Вергуни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37873 (будинок культури, зал) мала

530881 с.Ковалі(Хорольська міська територіальна громада), с.Барилове вул.Миру, 68, с.Ковалі, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37840 (сільська рада, зал засідань) мала

530882 с.Мелюшки вул.Рідна, 4, с.Мелюшки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37840 (сільський клуб, актовий зал) мала

530883 с.Мусіївка, с.Бурлаки, с.Дації, с.Лазьки, с.Мартинівка, с.Мищенки, с.Стара Мусіївка, с.Хоменки, с.Шкилі вул.Молодіжна, 76, с.Мусіївка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37830 (будинок культури, зал)
/
вул.Молодіжна, 2, с.Мусіївка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37830
Середня

530884 с.Новачиха, с.Зубенки, с.Левченки, с.Оріхівщина, с.Остапенки вул.Зелена, 13, с.Новачиха, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37820 (будинок культури, зал) мала

530885 с.Новоаврамівка вул.Центральна, 1, с.Новоаврамівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37842 (сільська рада, зал засідань) Середня

530886 с.Мала Попівка, с.Попівка вул.Першотравнева, 55, с.Попівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37843 (будинок культури, зал) мала

530887 с.Петракіївка вул.Центральна, 21, с.Петракіївка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37805 (сільський клуб, зал) мала

530888 с.Куторжиха, с.Середнє вул.Гагаріна, 29/2, с.Куторжиха, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37805 (бібліотека, фойє) мала

530889 с.Хвощівка вул.Комарова, 68, с.Хвощівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37874 (будинок культури, зал) мала

530890 с.Вишневе(Хорольська міська територіальна громада), с.Гирине вул.Вокзальна, 4, с.Вишневе, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37853 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) мала

530891 с.Єньки, с.Лози, с.Садове вул.Вишнева, 37, с.Єньки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37853 (сільський клуб, зал) мала

530892 с.Покровська Багачка, с.Настасівка вул.Шкільна, 30А, с.Покровська Багачка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37812 (будинок культури, фойє) Середня

530893 с.Староаврамівка вул.Шевченка, 18, с.Староаврамівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37823 (Сільська рада, зал) мала

530894 с.Бутівці вул.Шевченка, 18, с.Бутівці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37872 (сільський клуб, зал) мала

530895 с.Стайки вул.Центральна, 7, с.Стайки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37823 (сільський клуб, фойє) мала

530896 с.Княжа Лука вул.Незалежності, 3, с.Княжа Лука, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37823 (школа, зал) мала

530897 с.Глибока Долина, с.Пристань, с.Радьки вул.Шевченка, 20, с.Пристань, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37800 (сільський клуб, фойє) мала

530898 с.Тарасівка(Хорольська міська територіальна громада), с.Запорожчине, с.Іванці вул.Центральна, 35Б, с.Тарасівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37810 (будинок культури, фойє) мала

530899 с.Єрківці вул.Центральна, 34, с.Єрківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37810 (сільський клуб, зал) мала

530900 с.Трубайці, с.Кулики вул.Єршова, 48, с.Трубайці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37861 (будинок культури, зал) мала

530901 с.Бовбасівка вул.Шевченка, 21, с.Бовбасівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37861 (сільський клуб, зал) мала

530902 с.Хильківка, с.Григорівка(Хорольська міська територіальна громада) вул.Шевченка, 47, с.Хильківка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37831 (будинок культури, фойє) мала

530903 с.Шишаки, с.Рибченки вул.Шевченка, 30, с.Шишаки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37822 (будинок культури, зал) Середня

530904 с.Павлівка, с.Падусі вул.Шевченка, 12, с.Павлівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37822 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

530905 с.Штомпелівка, с.Коломійцеве Озеро, с.Лісянщина, с.Ставки вул.Центральна, 38, с.Штомпелівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37832 (школа, хол) Середня

530906 с.Бочки, с.Ванжина Долина, с.Ковтуни, с.Лобкова Балка вул.Центральна, 15Б, с.Ковтуни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37832 (сільський клуб, зал) мала

530907 с.Варварівка, с.Наталівка(Хорольська міська територіальна громада), с.Шарківщина вул.Молодіжна, 10А, с.Наталівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37832 (сільський клуб, зал) мала

530908 с.Ялосовецьке вул.Центральна, 134, с.Ялосовецьке, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37862 (будинок культури, фойє) мала

530909 с.Бригадирівка, с.Червоне(Хорольська міська територіальна громада) вул.8 Березня, 14Г, с.Бригадирівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37871 (сільський клуб, зал) мала

530910 с.Кривці, с.Миколаївка вул.Гурова, 80, с.Кривці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37864 (громадське приміщення с.Кривці, фойє) мала

530911 с.Барилівщина, с.Орликівщина вул.Молодіжна, 14А, с.Орликівщина, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37863 (сільський клуб, зал) мала

530912 с.Лагодівка, с.Новоіванівка, с.Роплянське вул.Центральна, 83В, с.Новоіванівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37863 (сільський клуб, зал) мала

531002 м.Лубни – вул.Артеменка Петра, вул.Березова, вул.Гавсевича Петра, вул.Драгоманова Михайла: 54/1, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76–78/2, 80/1, 82, 84, 86–193; вул.Зайкевича, вул.Козакова Михайла, вул.Коренецького Михайла, вул.Лубенської Республіки, вул.Малика Володимира, вул.Малія Нестора, вул.Миронченка Петра, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Симоненка Василя, вул.Скаржинської Катерини, вул.Степова, вул.Тернівська, вул.18 Вересня, пров.Молодіжної, пров.1 Молодіжної, пров.1 Степової, пров.1 Тернівської, пров.2 Степової, пров.2 Тернівської, пров.3 Тернівської, пров.4 Тернівської, тупик Тернівської вул.Тернівська, 21, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (лісотехнічний коледж, мала актова зала) Велика

531003 м.Лубни – вул.Барки Василя, вул.Буценка Толі, вул.Гайдая Борі, вул.Глінки Михайла, вул.Горького Максима, вул.Донченка Олеся, вул.Кольцова Олексія, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Лісна, вул.Льва Толстого, вул.Панаса Мирного, вул.Паркова, вул.П’ятикопа Михайла, вул.Сірика Дмитра, вул.Суворова Олександра, вул.Ушакова Федора, вул.Чайковського Петра, вул.Яблунева, пров.1 Льва Толстого, пров.1 П’ятикопа Михайла, пров.2 Льва Толстого, тупик Льва Толстого, тупик П’ятикопа Михайла, тупик 1 Сірика Дмитра, тупик 2 Сірика Дмитра вул.Льва Толстого, 92, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (Лубенська ЗЗСО №4, хол 1 поверху) Велика

531004 м.Лубни – вул.Авіаторська, вул.Анни Керн, вул.Бузкова, вул.Бульварна, вул.Виноградна, вул.Гоголя Миколи, вул.Драгоманова Михайла: 1/7–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 79, 81, 83–83А, 85; вул.Кобилянської Ольги, вул.Комарова Володимира, вул.Короленка Володимира: 67, 71, 73, 77, 79–79/1, 82–178; вул.Котляревського Івана, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна Івана, вул.Пушкіна Олександра, вул.Северина Наливайка, пл.академіка Бекетова Олексія, пров.1 Короленка Володимира, пров.2 Короленка Володимира, пров.3 Короленка Володимира, тупик Братської, тупик 1 Авіаторської, тупик 2 Авіаторської вул.Драгоманова Михайла, 33, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (Релігійна громада церкви "Ковчег" ХВЄ п’ятидесятників м.Лубни) Велика

531005 м.Лубни – вул.Братська, вул.генерала Ляскіна, вул.Громової Уляни, вул.Депутатська, вул.Достоєвського Федора, вул.Зелена, вул.Інститутська, вул.Курченко Надії, вул.Старо-Троїцька, вул.Ярослава Мудрого: 1–18, 22, 28; пров.генерала Ляскіна, пров.Достоєвського Федора, пров.Інститутської, тупик 1 Достоєвського Федора, тупик 2 Достоєвського Федора, тупик 3 Достоєвського Федора, садове товариство "Комунар" вул.генерала Ляскіна, 2, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (школа №10, фойє) Велика

531006 м.Лубни – вул.Григора Тютюнника, вул.Кошового Олега, вул.Ярослава Мудрого: 19/2, 23/1–27/2, 31–52/25; вул.1 Плютенці, вул.2 Плютенці, просп.Володимирський: 23; вул.Ярослава Мудрого, 23/1, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (фінансово-економічний коледж, читальна зала) Велика

531007 м.Лубни – вул.генерала Рубцова, вул.гетьмана Дорошенка, вул.Гірська, вул.Зарічна, вул.Карпилівка, вул.Короленка Володимира: 4–66, 70А, 72, 74–76, 78, 80/2; вул.Крута Карпилівка, вул.Нижній Вал, вул.Олійниці, вул.Островського, вул.Поділ, вул.Франка Івана, вул.Халявицького Максима, вул.Хорольський спуск, вул.Шевченка Тараса, вул.1 Верхній Вал, вул.2 Верхній Вал, пл.Слави, пл.Ярмаркова, пров.Островського, пров.Шевченка Тараса, пров.1 Олійниці, пров.1 Поділ, пров.2 Олійниці, пров.2 Поділ, просп.Володимирський: 2–21; тупик Франка Івана, тупик 1 Верхній Вал просп.Володимирський, 16, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (кінотеатр "Київська Русь", фойє) Велика

531008 м.Лубни – вул.Затишна, вул.Монастирська: 1/1–49, 51–76; вул.Садова, пл.майдан Володимирський, пров.1 Садової, пров.2 Садової, пров.3 Садової, пров.4 Садової, тупик Садової вул.Монастирська, 3, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (професійний ліцей, спортзал) Велика

531009 м.Лубни – вул.Безроди Анатолія, пров.Безроди Анатолія, просп.Володимирський: 95–97, 99, 101, 103–105, 111, 113, 115; просп.Володимирський, 99, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (Лубенське комунальне підприємство фірма "Житло", зала для тринувань) Велика

531010 м.Лубни – вул.Бєлоруса Владислава, вул.Гагаріна Юрія, вул.Чкалова Валерія, просп.Володимирський: 26–35; вул.Чкалова Валерія, 17, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (Лубнитеплоенерго, зала прийому громадян) Велика

531011 м.Лубни – вул.Ботанічна, вул.Грушевського Михайла, вул.Кузні, вул.Монастирська: 50; вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Щелканова Сергія, пров.1 Першотравневої, пров.2 Першотравневої, тупик Щелканова Сергія вул.Монастирська, 36, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (школа №6, спортзал) Велика

531012 м.Лубни – вул.Вишневецьких, вул.Гвардійська, вул.Калнишевського Петра, вул.Леонтовича Володимира, пров.Гвардійської, пров.Калнишевського Петра, пров.1 Леонтовича Володимира, пров.2 Леонтовича Володимира, тупик Калнишевського Петра пров.Гвардійської, 17, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (міський будинок культури, фойє) Велика

531013 м.Лубни – вул.Дубовий гай, вул.Залізнична: 9/21–9/21А, 11, 15–15/2, 17, 19А, 25; вул.Козацька, вул.Крилова Івана, вул.Ломоносова Михайла, вул.Некрасова Миколи, вул.Руденко Людмили, вул.Шишкіна Івана, пров.Дубовий гай, пров.Некрасова Миколи, пров.1 Метеорологічної, пров.2 Метеорологічної, просп.Володимирський: 37–93; тупик Некрасова Миколи, тупик Руденко Людмили просп.Володимирський, 62/1, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №2, фойє) Велика

531014 м.Лубни – вул.Богдана Хмельницького, вул.генерала Черняховського, вул.Кононівська, вул.Лермонтова Михайла, вул.Метеорологічна, вул.Польова, вул.Сонячна, пров.1 Залізничної, пров.1 Кононівської, пров.2 Залізничної, пров.2 Кононівської, пров.3 Кононівської, пров.4 Кононівської, пров.5 Кононівської, пров.6 Кононівської, пров.7 Кононівської, пров.8 Кононівської, тупик 1 Богдана Хмельницького, тупик 1 Лермонтова Михайла, тупик 2 Богдана Хмельницького, тупик 2 Лермонтова Михайла, тупик 3 Лермонтова Михайла, тупик 4 Лермонтова Михайла, тупик 5 Лермонтова Михайла, садове товариство "Комунальник" вул.Метеорологічна, 39, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту, актова зала) Велика

531015 м.Лубни – вул.Залізнична: 2–8А, 10, 12–14, 16, 18–18А, 20–24, 26–252; вул.Калинова, вул.Колективна, вул.Лугова, вул.Осовська, вул.Робітнича, вул.Сковороди Григорія, заїзд Залізничний будинок 175КМ, пров.Робітничої, пров.1 Осовської, пров.1 Сковороди Григорія, пров.2 Осовської, пров.2 Сковороди Григорія, пров.3 Залізничної, пров.3 Осовської, пров.3 Сковороди Григорія, пров.4 Осовської, пров.4 Сковороди Григорія, пров.5 Осовської, тупик Робітничої просп.Володимирський, 167, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (ЗАТ Лубенський ремонтний завод, актова зала) Велика

531016 м.Лубни – вул.Барвінкова, вул.Заміська, вул.Індустріальна, вул.Кооперативна, вул.Луценка, вул.Маяковського Володимира, вул.Олександрівська: 162/28–254; вул.Поліни Осипенко, вул.Сацького Вані, вул.Фабрична, пров.Індустріальний, пров.1 Барвінкової, пров.1 Маяковського Володимира, пров.1 Поліни Осипенко, пров.2 Барвінкової, пров.2 Маяковського Володимира, пров.2 Поліни Осипенко, пров.2 Фабричної, пров.3 Маяковського Володимира, пров.3 Поліни Осипенко, пров.3 Фабричної, пров.4 Поліни Осипенко, пров.4 Фабричної, пров.5 Фабричної, пров.6 Фабричної, просп.Володимирський: 140–182, 192, 194, 196–198, 200/2, 202/1–202/2, 206/1–206/2, 208; тупик Індустріальної просп.Володимирський, 159, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (міський комітет товариства сприяння оборони України, фойє) Велика

531017 м.Лубни – вул.Айвазовського Івана, вул.Будівельників, вул.Верстатобудівників, вул.Заводська, вул.Ініціативна, вул.Курчатова Гната, вул.Нова, вул.Олександрівська: 85, 87–89, 91, 93, 95, 97, 101, 107, 109, 111/47, 113, 115, 118/1–160; вул.Тракторна, пл.Вокзальна, пров.Верстатобудівників, пров.Тракторної, пров.1 Нової, пров.2 Нової, просп.Володимирський: 98А, 100, 102/2, 106–108/2, 112, 114, 116–138; тупик 1 Верстатобудівників, тупик 2 Верстатобудівників просп.Володимирський, 104/1, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №8, актова зала) Велика

531018 м.Лубни – вул.Вільшанська, вул.генерала Ватутіна, вул.Прикордонників, пров.1 генерала Ватутіна, пров.2 генерала Ватутіна, пров.3 генерала Ватутіна, пров.4 генерала Ватутіна, тупик генерала Ватутіна вул.Олександрівська, 40, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №7, спортзал) Велика

531019 м.Лубни – вул.Авангардна, вул.Дачна, вул.Декабристів, вул.Кам’янопотіцька, вул.Матросова Олександра, вул.Миру, вул.Незалежна, вул.Олександрівська: 2–84, 86, 90, 92–92/2, 94/1, 96, 98, 102–106, 108/2, 110, 112, 114, 116–116А; вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Рєпіна Іллі, вул.Українська, вул.Ціолковського Костянтина, вул.Чехова Антона, вул.Шкільна, вул.Ярська, пров.Авангардної, пров.Матросова Олександра, пров.1 Кам’янопотіцької, пров.1 Чехова Антона, пров.2 Кам’янопотіцької, пров.2 Чехова Антона, пров.3 Чехова Антона вул.Олександрівська, 8/2, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37502 (школа №3, фойє) Велика

531020 м.Лубни – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дружби, вул.Єсеніна Сергія, вул.Інтернаціональна, вул.Лисенка Миколи, вул.Мистецька, вул.Новоселецька, вул.Остапа Вишні, вул.Південно-Кільцева, вул.Північно-Кільцева, вул.8 Березня, пров.1 Новоселецької, пров.1 Північно-Кільцевої, пров.2 Новоселецької, пров.2 Північно-Кільцевої, пров.3 Північно-Кільцевої, пров.8 Березня вул.Мистецька, 15, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37500 (районний будинок культури, фойє) Велика

531021 м.Лубни – вул.Автомобільна, вул.академіка Вернадського, вул.Братів Шеметів, вул.Вишнева, вул.генерала Тупікова, вул.Деповська, вул.Кизима Леоніда, вул.Київська, вул.Кривоноса Петра, вул.Круглицька, вул.Мгарська, вул.Новаківська, вул.Остряніна, вул.Яновської Любові, пров.академіка Вернадського, пров.1 Київської, пров.1 Круглицької, пров.1 Лубенського полку, пров.2 Київської, пров.2 Круглицької, пров.2 Лубенського полку, пров.3 Круглицької, пров.4 Круглицької, просп.Володимирський: 187–191, 193, 195, 199, 201–201/1, 203–205/2, 207, 209–255; тупик Деповської, тупик Яновської Любові, тупик 1 Круглицької, тупик 2 Круглицької вул.Автомобільна, 4, м.Лубни, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37504 (навчально-виховний комплекс №9, фойє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
530862 Семенівська центральна районна лікарня вул.Шевченка, 78, смт Семенівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 38200 Мала