Полтавська область - одномандатний виборчий округ №149

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Кременчуцької РДА

28

Відділ ведення ДРВ апарату Полтавської РДА

185

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

2

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
530243 м.Карлівка – вул.В.Стуса, вул.Гімназична, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Маяковського, вул.Незалежності: 8, 12, 14; вул.Огородня, вул.Полтавський шлях: 56, 58, 62/2, 72/1, 74–110/2, 112А–112/1, 114, 118, 122; вул.Січових стрільців, вул.Слюсарна, вул.Спартака, вул.Чернишевського, вул.Чехова, пров.Горького, пров.Київський, пров.Короленка, пров.М.Євтушенка, пров.Ніколаєвського, пров.Огородній, пров.Привокзальний вул.Полтавський шлях, 95, м.Карлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39500 (будинок культури, фойє) Велика

530244 м.Карлівка – вул.Великотирнівська: 1–35; вул.Відродження, вул.Незалежності: 1–7, 9–11, 13, 15–126/24; вул.Полтавський шлях: 42/2; вул.Полтавського полку, вул.П.Орлика, вул.Радевича: 1; вул.Симоненка, вул.Успенська: 1/6–25, 27, 29, 31/6; пров.Ольжича, пров.Пасічний, пров.Спартака вул.Радевича, 2, м.Карлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39500 (Карлівська ЦРЛ, приміщення конференц залу) Велика

530245 м.Карлівка – вул.Великотирнівська: 36/1–190; вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Затишна, вул.Котляревського, вул.Красноперича, вул.Красноперівський Ліс, вул.Лісна, вул.М.Скорика, вул.Нова, вул.Полтавський шлях: 4/16–6, 8–8А, 16, 18, 20, 22–26, 28, 30, 36, 38, 40/2; вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Торгова, вул.Успенська: 26–26/5, 28, 30, 32–175; вул.Холодноярська, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Гагаріна, пров.Градизький, пров.Дружби, пров.Кільцевий, пров.Лісний, пров.Лютневий, пров.Максименка, пров.Піщаний, пров.Правди, пров.Прияружний, пров.Пролетарський, пров.Пушкіна, пров.Ринковий, пров.Садовий, пров.С.Наливайка, пров.Степовий, пров.Торговий, пров.Тупий, пров.Успенський вул.Гімназична, 1, м.Карлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39500 (гімназія імені Ніни Герасименко, фойє) Велика

530246 м.Карлівка – вул.Винниченка, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Гориста, вул.Дніпровська, вул.Залізнична, вул.Запорізька, вул.Комарова, вул.Кузнечна, вул.Кутузова, вул.Левада, вул.Марковича, вул.Новопроектна, вул.Полтавський шлях: 7, 9–13, 17, 19, 21–21А, 27, 29, 31–33, 37, 39, 41, 43–55, 57/2, 59–61А, 63–71, 73; вул.Радевича: 4–33; вул.Робоча, вул.Розумовських, вул.Таврійська, пров.Винниченка, пров.Героїв Крут, пров.Гоголя, пров.Гористий, пров.Данилишина, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Косий, пров.Крутий, пров.Кутузова, пров.Мостовий, пров.Набережний, пров.Нафтовиків, пров.Південний, пров.Прибережний, пров.Рєпіна, пров.Робочий, пров.Розумовських, пров.Трудовий, пров.Шолом-Алейхема пров.Сергія Нігояна, 2, м.Карлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39500 (Машинобудівний завод, актовий зал) Велика

530247 м.Карлівка – вул.Виноградна, вул.Гетьманська, вул.Гурамішвілі, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Лермонтова, вул.Локомотивна, вул.Миру, вул.Осіння, вул.Паркова, вул.Поповича, вул.Промислова, вул.Р.Кириченко, вул.Спортивна: 2–56; вул.Харчовиків, вул.Янтарна, пров.Каштановий, пров.Квітневий, пров.Миру, пров.Нектарний, пров.Промисловий, пров.Спортивний, пров.Ювілейний, с-ще Солона Балка вул.Промислова, 43, м.Карлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39500 (школа №3, фойє) Велика

530248 м.Карлівка – вул.В.Чорновола, вул.Глінки, вул.Зелена, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Матросова, вул.Панаса Мирного, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна: 57/3–131; вул.Ходаковського, вул.Чайковського, вул.Чураївни, пров.Глухий, пров.Кооперативний, пров.Полтавський, пров.Чураївни, с-ще Іванівка вул.Полтавська, 3, м.Карлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39500 (ДП "Жовтневий спиртозавод", фойє) Середня

530249 м.Карлівка – вул.Виставочна, вул.Довгалівська, вул.Дробця, вул.Іподромна, вул.Київська, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Перспективна, вул.Полтавський шлях: 111/2, 113, 115–117, 119–121, 123–193; вул.Сінна, вул.Соборності, вул.Суворова, вул.Танкістів, вул.Чкалова, пров.Герцена, пров.Д.Коряка, пров.Довгалівський, пров.Дробця, пров.Ломоносова, пров.Луговий, пров.Мічуріна, пров.Павлова, пров.Приозерний, пров.Танкістів, пров.Чкалова вул.Коцюбинського, 45, м.Карлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39500 (школа №4, фойє) Велика

530250 с-ще Голобородьківське, с-ще Михайлівське, с-ще Тагамлицьке вул.Набережна, 1А, с-ще Голобородьківське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39508 (сільська рада, актовий зал) Середня

530251 с.Попівка – вул.Абрикосова, вул.Вербова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Спартака, вул.Стадіонна, вул.Українська: 3–59, 60, 62, 70; вул.Ясенова, пров.Каштановий, пров.Лісний, пров.Мирний, пров.Перемоги, пров.Слюсарний, пров.Степовий вул.Молодіжна, 5Б, с.Попівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39523 (Будинок культури, фойє) Середня

530252 с.Попівка – вул.Балкова, вул.Городня, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Короленка, вул.Крайня, вул.Лялі Убийвовк, вул.Мічуріна, вул.Нікрасова, вул.Нова, вул.Панаса Мирного, вул.Полтавська, вул.Полунична, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.Річкова, вул.Світанкова, вул.Травнева, вул.Українська: 59А, 61, 63–69, 71–105; вул.Харківська, вул.Шевченка, пров.Глухий, пров.Зелений, пров.Садовий, пров.Тупий вул.Поповича, 11Б, с.Попівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39524 (Будинок культури, зал) Середня

530253 с.Нижня Ланна вул.Молодіжна, 2, с.Нижня Ланна, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39542 (будинок культури, фойє) Середня

530254 с-ще Ланна, с.Куми, с.Львівське вул.Миру, 12А, с-ще Ланна, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39541 (будинок культури, фойє) Велика

530255 с.Коржиха, с.Чалівка вул.Панаса Мирного, 3Б, с.Коржиха, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39543 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет медсестри) мала

530256 с.Верхня Ланна, с.Редути, с.Холодне Плесо вул.Центральна, 8А, с.Верхня Ланна, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39540 (будинок культури, фойє) Середня

530257 с.Федорівка вул.Центральна, 48, с.Федорівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39531 (сільська рада, зал засідань) Середня

530258 с.Климівка вул.Кооперативна, 14, с.Климівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39532 (будинок культури, зал) Середня

530259 с.Лип’янка, с.Бабайкове, с.Розумівка, с.Ясне вул.Центральна, 14, с.Лип’янка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39530 (школа, фойє) Середня

530260 с.Варварівка пл.Шкільна, 2, с.Варварівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39512 (Варварівський будинок культури, великий хол) Середня

530261 с.Білухівка, с.Знаменка вул.Миру, 11, с.Білухівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39511 (сільська рада, зал) Середня

530262 с.Максимівка, с.Володимирівка, с.Давидівка, с.Короленківка, с.Павлівщина, с.Тарасівка вул.Центральна, 1/11, с.Максимівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39510 (сільська рада, актовий зал) Середня

530263 с.Мар’янівка вул.Першотравнева, 17, с.Мар’янівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39522 (школа, фойє) мала

530264 с-ще Мартинівка вул.Богдана Хмельницького, 22, с-ще Мартинівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39520 (Будинок культури, фойє) Середня

530265 с-ще Вакулиха, с-ще Красне, с-ще Тишенківка, с-ще Шевченка вул.Шевченка, 4, с-ще Красне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39521 (будинок культури, зал) мала

530266 смт Білики – вул.Дніпропетровська, вул.ІІ-Набережна, вул.Кобеляцька: 51–51А, 53, 55, 57, 61–162; вул.Надворсклянська: 91–93А, 95, 97, 99, 101–103, 105, 109–111, 113А, 115–115А, 117–121, 123, 125, 127, 131, 135–139А, 141, 143–232; вул.Підгірна: 1, 3, 7–13, 15А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39–41, 43–45, 47, 49, 51–96; вул.Подільська, пров.Дніпропетровський, пров.Кобеляцький, пров.Лівий Кобеляцький, пров.Набережний, пров.Правий Кобеляцький вул.Надворсклянська, 201, смт Білики, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39220 (школа №2, фойє) Середня

530267 смт Білики – вул.Базарна, вул.Виноградна, вул.Гопка, вул.Зоряна, вул.Історична, вул.Кобеляцька: 1, 3, 5–7, 9, 11–11А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53Г; вул.Марченка, вул.Надворсклянська: 53, 55, 57, 59–61, 63, 65, 69, 72–90, 94, 96, 98, 100, 104, 106–108, 112, 114, 116, 122, 124, 126, 128–130, 134, 140, 142; вул.Перемоги, вул.Підгірна: 2, 4–6, 14, 16–18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–34, 36–38, 42, 46, 48, 50; вул.Пристанційна: 3, 5Б–7Б, 9, 11–13, 15В, 17, 19, 21, 23–23А, 25А, 27–47; вул.Репіна, вул.Робітнича, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пл.Історична, пров.Базарний, пров.Виноградний, пров.Виробничий, пров.Гопка, пров.Марченка, пров.Пристанційний вул.Марченка, 4Б, смт Білики, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39221 (школа №4, фойє) Середня

530268 смт Білики – вул.Баричева, вул.Будівельна, вул.Заводська, вул.Кобеляцька: 2, 4, 8, 10, 12–14А, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 58–60; вул.Костенка, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Петренка, вул.Пристанційна: 1–2Г, 4–5, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.1 Травня, пров.Молодіжний вул.Будівельна, 2А, смт Білики, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39221 (будинок культури, фойє) Середня

530269 смт Білики – вул.Вишнева: 1–27, 29; вул.Залізнична, вул.Калинова: 2–37; вул.Надворсклянська: 1, 3, 5–5В, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19–52, 54, 56, 58, 62, 64, 68, 70; вул.Полтавська: 1–99А, 104–106, 108–108А; вул.Пушкіна, вул.Радіщева: 1–36, 38–40, 42; вул.Соборна, вул.Юріївська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24, 26; вул.1-Набережна, пров.Калиновий, пров.Підгірний, пров.Полтавський, пров.Пушкіна, пров.Соборний, пров.8 Березня вул.Полтавська, 29, смт Білики, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39220 (музична школа, класна кімната) Середня

530270 смт Білики – вул.Вишнева: 28, 30–64А; вул.Калинова: 39–62; вул.Короленка, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Надворсклянська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; вул.Олеся Гончара, вул.Партизанська, вул.Полтавська: 101–103, 107, 109–150; вул.Радіщева: 37, 41, 43–92; вул.Санаторська, вул.Шкільна, вул.Юріївська: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27–37; пров.Радіщева, пров.Федорівський вул.Шкільна, 29, смт Білики, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39221 (школа №3, фойє) мала

530271 с.Бродщина, с.Миколаївка вул.Шкільна, 42, с.Бродщина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39237 (будинок культури, актова зала) мала

530272 с.Леваневське, с.Павлівка, с.Самарщина вул.Молодіжна, 12, с.Павлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39238 (сільський клуб, фойє) мала

530273 с.Бутенки – вул.Головка, вул.Залізнична, вул.Короленка, вул.Молодіжна, вул.Набережна: 20–69; вул.полковника Андрейка, вул.Полтавська: 59–207; вул.Сонячна, вул.Степова, с.Чумаки вул.Полтавська, 111А, с.Бутенки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39213 (будинок культури, фойє) Середня

530274 с.Бутенки – вул.Братів Хряпів, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Дніпропетровська, вул.Дорожна, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Зоріна, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Набережна: 2–19; вул.О.Невського, вул.Островського, вул.Полтавська: 1–58; вул.Польова, вул.Решетилівська, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.1 Травня, пров.Береговий, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Зелений, пров.Сонячний, пров.Яблуневий, с.Славнівка вул.Шкільна, 37, с.Бутенки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39213 (ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє) Середня

530275 с.Бережнівка, с.Колодяжне вул.Шевченка, 3, с.Бережнівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39213 (будинок культури, фойє) Середня

530276 с.Вишневе, с.Шапки вул.Шкільна, 8, с.Вишневе, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39213 (школа, класна кімната) мала

530277 с.Зелене, с.Вітрова Балка вул.Центральна, 14, с.Вітрова Балка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39214 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня) мала

530278 с.Василівка, с.Гаймарівка, с.Лесинки вул.Центральна, 2, с.Василівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39270 (школа, фойє) мала

530279 с.Бринзи, с.Литвини, с.Мартинівка, с.Сінне вул.Центральна, 16, с.Мартинівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39271 (школа, фойє) мала

530280 с.Вільховатка, с.Проскури вул.Миру, 29, с.Вільховатка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39272 (сільська рада, зал засідань) мала

530281 с.Деменки вул.Перемоги, 5, с.Деменки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39274 (школа, фойє) мала

530282 с.Панське, с.Лівобережна Сокілка вул.Молодіжна, 15, с.Лівобережна Сокілка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39273 (сільський клуб, актова зала) мала

530283 с.Григоро-Бригадирівка, с.Мотрине вул.Миру, 8А, с.Григоро-Бригадирівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39243 (сільська рада, зал засідань) мала

530284 с.Солошине вул.Піонерська, 16, с.Солошине, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39245 (школа, фойє) мала

530285 с.Дашківка, с.Григорівка вул.Центральна, 76, с.Дашківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39280 (школа, фойє) мала

530286 с.Шевченки вул.Покотило, 42, с.Шевченки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39280 (сільський клуб, актова зала) мала

530287 с.Ревущине, с.Твердохліби вул.Степова, 14, с.Ревущине, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39280 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня) мала

530288 с.Дрижина Гребля вул.Шкільна, 7, с.Дрижина Гребля, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39212 (школа, фойє) мала

530289 с.Жуки, с.Рубани, с.Мирне вул.Лісова, 12, с.Жуки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39222 (школа, фойє) Середня

530290 с.Золотарівка, с.Галагурівка, с.Ганжівка, с.Мідянівка вул.Вишнева, 1А, с.Мідянівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39215 (сільська рада, зал засідань) мала

530291 с.Іванівка вул.40 річчя Перемоги, 8, с.Іванівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39233 (сільська рада, зал засідань) Середня

530292 с.Канави, с.Водолагівка вул.Центральна, 110, с.Канави, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39235 (будинок культури, актова зала) мала

530293 с.Лебедине вул.Перемоги, 15, с.Лебедине, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39250 (сільський клуб, актова зала) мала

530294 с.Перегонівка, с.Шабельники вул.Матросова, 30А, с.Перегонівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39251 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

530295 с.Гарбузівка вул.1 Травня, 16, с.Гарбузівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39251 (сільський клуб, актова зала) мала

530296 м.Кобеляки – вул.Гатищанська, вул.Горького, вул.Дніпровська: 22/1, 30/1; вул.Євгенія Золотаренка: 5–5А, 9–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39; вул.Зарічанська, вул.Касьяна: 53, 55, 57, 59–82; вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Михайлівська: 1А–1/2, 3–5А, 7, 11–11/53; вул.Набережна, вул.Павла Волявського, вул.Подільська, вул.Природна, вул.Ракетна, вул.Репіна, вул.Стародніпровська, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Яблунева, пров.Котляревського, пров.Миколи Іващенка, пров.Мічуріна, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Репіна, пров.Степана Шкурата, пров.Тупіковий, пров.Шкільний, пров.Юрія Дольд-Михайлика, тупик Лермонтова вул.Шкільна, 1/28, м.Кобеляки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 (ОЗ Кобеляцький ліцей № 1, фойє) Велика

530297 м.Кобеляки – вул.Батиря, вул.Броварська, вул.Декабристів, вул.Дніпровська: 5А, 11Д, 13, 17, 19, 21, 25–29, 31–39; вул.Заворскло, вул.Калинова, вул.Короленка, вул.Лісгоспна, вул.Лісна, вул.Лісне Селище, вул.Ломоносова, вул.Олега Данильця, вул.Полтавська: 2В, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16–16А, 18, 20, 22–22/2, 28/2, 30–30А, 32–40; вул.Успенська, вул.Черкеська, вул.Ярмаркова, пров.Заворскло, пров.Зелений, пров.Культурський, пров.Ломоносова, пров.Полтавський, пров.Світанковий, пров.Ярмарковий, тупик Рилєєва вул.Дніпровська, 18, м.Кобеляки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 (будинок дитячої творчості, фойє) Середня

530298 м.Кобеляки – вул.Ветеринарна: 3, 5–5Б, 7–7А, 11, 13/1, 15/2, 17, 19/2–21, 23; вул.Дніпровська: 10–10Б, 12, 14–16, 18А–18Д, 20–20Б; вул.Дружби, вул.Касьяна: 1/13–47А, 49, 51/14; вул.Михайлівська: 2/7, 6–6А, 8–10, 12, 16/44, 18, 20, 22, 24, 26/59; вул.Мільйонна, вул.Небесної Сотні: 7–7/31, 9, 11, 13, 18–36А, 40, 42/2, 44–44/1, 46, 48, 50; вул.Олеся Гончара: 25–27/35, 35; вул.Покровська: 27–49/36; вул.Полтавська: 3–5, 7, 9, 11, 13, 15, 17А, 19, 21, 25–27/1, 29, 31; вул.Пушкіна: 2/19, 4, 6, 9/27–37, 39, 43/7, 45, 47, 51/27, 53, 55–57А, 59; вул.Раїси Кириченко: 2/10–56А, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68/29; вул.Шевченка: 6–47/2, 49, 51–51А, 53/39; вул.Юр’ївська: 1–10, 12–14, 16, 18, 20, 24А–24/52, 26, 28, 30, 34–36; вул.1 Травня: 2/6–25; пров.Ветеринарний, пров.Вишневий: 3–37; пров.Володимира Кашина, пров.Кленовий, пров.Кооперативний, пров.Проїжджий, пров.Спортивний, пров.Юр’ївський вул.Касьяна, 26, м.Кобеляки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 (районний центр культури та дозвілля, фойє) Середня

530299 м.Кобеляки – вул.Ведмедівська, вул.Гоголя: 2А–35, 37, 39, 41–43, 47, 49–51, 55, 57–57А, 61–61А, 63, 65, 67, 71/39; вул.Євгенія Золотаренка: 4–4А, 6–6А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Зінгенська, вул.Касьяна: 48/2, 50/1, 52/2, 54/1, 56, 58/2; вул.Комарова, вул.Людмили Овдієнко, вул.Михайлівська: 13/46–15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27–120/74; вул.Молодіжна, вул.Небесної Сотні: 37–39, 41/8, 43/10, 45, 47, 49, 51–72; вул.Олеся Гончара: 71/31, 73, 75, 79, 81, 83–130; вул.Осикова, вул.Павла Загребельного: 3–23, 25, 27, 29, 35, 39/1, 41, 45, 49/1, 53, 57/2, 61–63А; вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Покровська: 53, 55–55/1, 57/11, 61–61А, 63, 65–65А, 69/57, 73, 76/13–126; вул.Пушкіна: 38/9, 40/2–42/1, 44, 46/24, 48–48/29, 52, 54–54А, 58, 60/28–82/10; вул.Ушакова, вул.Юності, вул.Юр’ївська: 11–11А, 15, 17, 19, 21–23, 25/35, 27, 29, 31–33/51; вул.Янтарна, вул.1 Травня: 26–85; пров.Матвія Бобошка, пров.Михайла Черненка, пров.Надії, пров.Пушкіна, пров.Тамари Гриценко, пров.Ушакова, пров.1 Травня, пров.8 Березня, тупик Павлова, тупик Радищева вул.1 Травня, 43/2, м.Кобеляки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 (школа №3, класна кімната) Середня

530300 м.Кобеляки – вул.Бабенкова, вул.Ватутіна, вул.Ветеринарна: 44/26–46, 48, 54–56, 58, 60–62, 64/20, 75–91/22; вул.Віталія Кирейка: 38–63; вул.Гоголя: 36/30, 38, 40, 44–46, 48, 54–54А, 56, 58–60А, 62–62А, 64, 66, 68–70/13, 72–111А; вул.Григорія Китастого, вул.Київська: 40/8, 42, 44–65; вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миру: 29/6–46; вул.Михайла Грушевського, вул.Ніни Уварової, вул.Олеся Гончара: 2, 12/39, 14, 20–22, 24, 28/73–34, 36/70, 38–70, 72, 74, 78, 80, 82/42; вул.Павла Загребельного: 24, 26, 28, 30–34/1, 36–38, 40/69, 44, 46–48, 50/2–52/1, 54, 58–60, 64–78; вул.Павла Усенка, вул.Покровська: 54, 56А–56Б, 58–60/38, 62/35, 64/2, 66/1–68, 70–72, 74/24; вул.Раїси Кириченко: 57, 59, 61, 63–63Б, 65Б, 67, 71–118/80; вул.Садова: 32/13, 34/16, 36–61/10; вул.Суворова, вул.Франка, вул.Шевченка: 48/46, 50, 52, 54–131; вул.Юр’ївська: 37–49; пров.Абрикосовий, пров.Будівельний, пров.Вишневий: 38–66; пров.Гоголя, пров.Діденка, пров.Кутузова, пров.Лесі Українки, пров.Менделєєва, пров.Остроградського, пров.Покровський, пров.Франка, пров.Цвіточний: 41–57; пров.Шевченка, тупик Медовий вул.Шевченка, 34/37, м.Кобеляки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 (ОЗ Кобеляцький ліцей імені Олеся Гончара №2, фойє) Велика

530301 м.Кобеляки – вул.Весняна, вул.Ветеринарна: 4–4Б, 6А, 8–10/14, 12, 14, 16, 18–18А, 22/24, 24–43, 47, 51/26–53, 57, 59–59А, 63, 65–69; вул.Віталія Кирейка: 1–37; вул.Гагаріна, вул.Київська: 1Б–39, 41, 43/9; вул.Мануальна, вул.Миру: 1–28/3; вул.Міжколгоспна, вул.Небесної Сотні: 1–6А, 8/1, 10, 12/1, 16/33; вул.Новорічна, вул.Оздоровча, вул.Олеся Гончара: 3, 13Б, 19А–19/37, 23/71, 37/2; вул.Осіння, вул.Покровська: 1А–25/49; вул.Польова, вул.Пушкіна: 1–2А, 3, 5, 7–7Б/1; вул.Садова: 1А–31, 33, 35; пров.Мануальний, пров.Новорічний, пров.Цвіточний: 1–37/2; вул.Пушкіна, 3, м.Кобеляки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 (лікарня ветмедицини, хол) Середня

530302 с.Комендантівка, с.Колісники, с.Черемушки вул.Миру, 42, с.Комендантівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39240 (сільська рада, зал засідань) мала

530303 с.Криничне, с.Пилипенки вул.Центральна, 26, с.Криничне, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39241 (будинок культури, фойє) мала

530304 с.Дабинівка, с.Олександрія, с.Порубаї вул.Шкільна, 21, с.Дабинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39241 (школа, фойє) мала

530305 с.Красне, с.Гайове, с.Грицаївка, с.Соснівка вул.Вишнева, 34, с.Красне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39236 (сільський клуб, актова зала) Середня

530306 с.Кунівка, с.Галі-Горбатки, с.Колісниківка, с.Ліщинівка, с.Яблунівка вул.Першотравнева, 35, с.Кунівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39224 (школа, фойє) Середня

530307 с.Лучки вул.Народна, 1, с.Лучки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39255 (сільська рада, актова зала) мала

530308 с.Правобережна Сокілка вул.Центральна, 1, с.Правобережна Сокілка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39254 (сільський клуб, фойє) мала

530309 с.Марківка, с.Трояни вул.Молодіжна, 3, с.Марківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39210 (сільська рада, зал засідань) мала

530310 с.Свічкареве вул.Перемоги, 25, с.Свічкареве, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39211 (школа, актова зала) мала

530311 с.Озера вул.Гагаріна, 1, с.Озера, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39260 (будинок культури, обрядова зала) Середня

530312 с.Морози, с.Поводи, с.Прощуради вул.Академіка Забігайла, 5, с.Морози, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39261 (будинок культури, кабінет завклуба) мала

530313 с.Орлик вул.Центральна, 14/38, с.Орлик, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39281 (школа, фойє) Середня

530314 с.Підгора, с.Чкалове вул.Колгоспна, 1/1, с.Підгора, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 (сільська рада, фойє) Середня

530315 с.Придніпрянське вул.Центральна, 27, с.Придніпрянське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39282 (школа, фойє) Середня

530316 с.Світлогірське вул.Молодіжна, 40, с.Світлогірське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39262 (школа, актова зала) Велика

530317 с.Кишеньки вул.Приморська, 7, с.Кишеньки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39262 (сільський клуб, актова зала) мала

530318 с.Брачківка, с.Просяниківка вул.Центральна, 19, с.Просяниківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39263 (сільський клуб, актова зала) мала

530319 с.Сухинівка, с.Лісне вул.Огія, 2, с.Сухинівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39234 (сільський будинок культури, кім.2) мала

530320 с.Червоні Квіти, с.Прогрес, с.Степове вул.Квітнева, 36, с.Червоні Квіти, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39231 (сільський клуб, фойє) мала

530321 с.Жирки, с.Кустолові Кущі вул.Шкільна, 60, с.Кустолові Кущі, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39220 (школа, класна кімната) мала

530322 с.Чорбівка, с.Білоконівка, с.Комарівка, с.Червоне вул.Центральна, 16, с.Чорбівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39230 (сільська рада, фойє) мала

530323 с.Шенгури, с.Вібли вул.Гагаріна, 7, с.Шенгури, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39252 (будинок культури, обрядова зала) Середня

530324 с.Коваленківка вул.Павлівська, 9, с.Коваленківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39253 (сільський клуб, глядацька зала) мала

530326 смт Козельщина – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького: 2–35, 37, 41, 43–45/5; вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Головка, вул.Горького, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Малинова, вул.Мальовнича, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Нагорна, вул.Олеся Гончара, вул.Остроградського: 5–107, 111–111/9, 113, 119, 121, 123, 129, 133, 135, 137; вул.Партизанська: 11–15, 17А, 19, 21, 25, 27, 29, 31–33, 39; вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Тіниста, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Грушевий, пров.Зоряний, пров.Остроградського, пров.Тихий, пров.Яблуневий, тупик Комунальний вул.Остроградського, 56, смт Козельщина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39100 (районний будинок культури, фойє) Велика

530327 смт Козельщина – вул.Богдана Хмельницького: 36–36/6, 38–40, 42, 46–146; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Залізнична будка, вул.Короленка, вул.Маяковського, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Остроградського: 110, 112, 114–118, 120, 122, 124–128, 130–132, 134, 136, 139–229; вул.Партизанська: 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34–38, 40–44; вул.Першотравнева, вул.Промислова, вул.Пушкіна, пров.Маяковського, пров.Першотравневий, пров.Промисловий, с.Лозки, с.Підгорівка вул.Остроградського, 56, смт Козельщина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39100 (районний будинок культури, зала №1) Середня

530328 с.Квіти, с.Омельниче, с.Павлівка(Козельщинська селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 18, с.Омельниче, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39106 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

530329 смт Нова Галещина – вул.Вернадського, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Геологічна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Лугова, вул.Лучицького, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна, вул.П’ятницького, вул.Радіонова, вул.Садова, пров.Затишний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Набережний, пров.Першотравневий, пров.Робітничий, с.Горбані вул.Заводська, 1, смт Нова Галещина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39140 (приміщення медпункту "Галещина, машзавод", к.1, 2) Середня

530330 смт Нова Галещина – вул.Малинова, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Центральна, вул.Шевченко, пров.Степовий, с.Велика Безуглівка вул.Центральна, 137, смт Нова Галещина, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39140 (будинок культури, фойє) Середня

530331 с.Бреусівка, с.Винники, с.Красносілля, с.Новоселівка(Козельщинська селищна територіальна громада), с.Олександрівка Друга, с.Хмарине, с.Чечужине вул.О.Гончара, 66, с.Бреусівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39150 (спортивний зал, зал 1) Середня

530332 с.Василівка(Новогалещинська селищна територіальна громада), с.Олександрівка вул.Горького, 9, с.Василівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39123 (сільська рада, зал засідань) мала

530333 с.Вишняки, с.Гайове, с.Трудовик вул.Мічуріна, 3, с.Трудовик, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39124 (сільський клуб, фойє) мала

530334 с.Висока Вакулівка вул.Лесі Українки, 14, с.Висока Вакулівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39130 (сільський будинок культури, фойє) мала

530335 с.Довге, с.Мар’янівка, с.Юрівка вул.Шевченка, 64, с.Мар’янівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39131 (школа, фойє) мала

530336 с.Буняківка вул.Центральна, 25А, с.Буняківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39104 (школа, фойє) мала

530337 с.Говтва, с.Киселівка, с.Плавні вул.Козацький шлях, 2А, с.Говтва, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39110 (сільська рада, зал засідань) мала

530338 с.Лутовинівка, с.Кащівка, с.Майорщина вул.Грушевського, 44, с.Лутовинівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39132 (сільська рада, зал засідань) Середня

530339 с.Ганнівка(Козельщинська селищна територіальна громада), с.Задовга вул.Молодіжна, 82, с.Задовга, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39138 (школа, фойє) мала

530340 с.Верхня Мануйлівка, с.Дяченки, с.Нижня Мануйлівка, с.Харченки, с.Цибівка вул.Горького, 40, с.Верхня Мануйлівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39120 (сільська рада, зал засідань) мала

530341 с.Михайлики, с.В’язівка вул.Центральна, 8, с.Михайлики, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39105 (школа, фойє) мала

530342 с.Оленівка, с.Бригадирівка, с.Дзюбанівка, с.Калинівка(Козельщинська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 1А, с.Оленівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39133 (сільська рада, зал засідань) Середня

530344 с.Пашківка, с.Булахи, с.Бутоярівка, с.Калашники, с.Ольгівка пров.Шкільний, 1, с.Пашківка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39143 (школа, фойє) мала

530345 с.Піски, с.Бутенки, с.Йосипівка, с.Книшівка вул.Партизанська, 40, с.Піски, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39122 (сільська рада, зал засідань) мала

530346 с.Пригарівка, с.Андрійки, с.Панасівка вул.Нова, 1, с.Пригарівка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39142 (сільська рада, зал засідань) Середня

530347 с.Сухий Кобелячок, с.Сушки вул.Лесі Українки, 39, с.Сушки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39152 (сільський будинок культури, фойє) мала

530348 с.Приліпка, с.Глибока Долина вул.Шевченка, 72/3, с.Приліпка, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39111 (школа, фойє) мала

530349 с.Рибалки, с.Миргородщина, с.Нова Україна, с.Чорноглазівка вул.Миру, 9, с.Рибалки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39134 (школа, фойє) мала

530350 с.Солониця, с.Верхня Жужманівка, с.Павлики, с.Нижня Жужманівка, с.Шевченки(Козельщинська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 25, с.Солониця, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39141 (школа, фойє) Середня

530351 с.Хорішки, с.Вільне(Козельщинська селищна територіальна громада), с.Загребелля, с.Костівка, с.Пашенівка, с.Юрочки вул.Олеся Гончара, 47, с.Хорішки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39112 (сільська рада, зал засідань) Середня

530352 с.Юрки вул.Центральна, 1А, с.Юрки, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39113 (будинок сімейного дозвілля, фойє) мала

530353 с.Мальці, с.Улинівка пров.Шкільний, 1, с.Мальці, Кременчуцький р-н, Полтавська обл., 39151 (школа, фойє) мала

530532 смт Машівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.Зоріна, вул.Короленка, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 1–112; вул.Нестерця, вул.Остапа Вишні, вул.Остапенка, вул.Першотравнева, вул.Пилипа Орлика, вул.Романа Шухевича, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Шевченка, вул.Юрія Печериці: 2–5, 7–66; пров.Зелений, пров.Стадіонний вул.Незалежності, 109, смт Машівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39400 (будинок культури, великий танцювальний зал, 2-й поверх) Середня

530533 смт Машівка – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Майдану, вул.Гоголя, вул.Івана Мазепи, вул.Ламана, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 119–226А; вул.Нова, вул.Павла Кудрявцева, вул.Панфілова, вул.Симона Петлюри, вул.Юрія Печериці: 6; пров.Низовий, Гуртожиток КСП ’Машівка’ вул.Незалежності, 109, смт Машівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39400 (будинок культури, зал для дискотек, 1-й поверх) Велика

530534 с.Абрамівка, с.Нова Павлівка вул.Шевченка, 22, с.Абрамівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39441 (сільський клуб, глядацький зал) мала

530535 с.Андріївка вул.Миру, 11, с.Андріївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39442 (сільський будинок культури, фойє) мала

530536 с.Красногірка вул.Лесі Українки, 17, с.Красногірка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39442 (сільський клуб, глядацький зал) мала

530537 с.Базилівщина вул.Незалежності, 40, с.Базилівщина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39420 (будинок культури, глядацький зал) Середня

530538 с.Дмитрівка вул.Лесі Українки, 37, с.Дмитрівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39440 (будинок культури, малий зал) мала

530539 с.Калинівка вул.Лесі Українки, 43, с.Калинівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39440 (сільський клуб, глядацький зал) мала

530540 с.Коновалівка, с.Усть-Лип’янка вул.Лесі Українки, 33А, с.Коновалівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39452 (сільська рада, зал для засідань) мала

530541 с.Кошманівка вул.Центральна, 2, с.Кошманівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39411 (будинок культури, фойє) Середня

530542 с.Богданівка, с.Миронівка вул.Дружби, 20, с.Миронівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39411 (сільський клуб, глядацький зал) мала

530543 с.Кустолово-Суходілка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Лісна: 1А, 2–86; вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Садовий, пров.Степовий вул.Центральна, 141, с.Кустолово-Суходілка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39433 (будинок культури, фойє) Середня

530544 с.Мала Нехвороща, с.Свистунівка вул.Шевченка, 14, с.Мала Нехвороща, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39451 (школа, їдальня) мала

530545 с.Михайлівка вул.Молодіжна, 30, с.Михайлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39443 (будинок культури, глядацький зал) Середня

530546 с.Жирківка вул.Лип’янська, 35, с.Жирківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39443 (амбулаторія, зал для засідань) мала

530547 с.Любимівка вул.Магістральна, 15, с.Любимівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39443 (школа, кл.1А) мала

530548 с.Первомайське вул.Спеціалістів, 4, с.Первомайське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39443 (сільський клуб, фойє) мала

530549 с.Новий Тагамлик, с.Козельщина вул.Староцерковна, 2, с.Новий Тагамлик, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39432 (школа, кабінет естетичного виховання) мала

530550 с.Вільне, с.Огуївка вул.Молодіжна, 1, с.Огуївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39432 (Полтавський обласний державний центр експертизи сортів рослин, зал для засідань) мала

530551 с.Павлівка, с.Грабівщина вул.Єретика, 61, с.Павлівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39450 (сільський будинок культури, глядацький зал) мала

530552 с.Ряське вул.Шевченка, 69, с.Ряське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39453 (навчально-виховний комплекс, фойє)
/
вул.Шевченка, 62, с.Ряське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39453
Середня

530553 с.Сахнівщина, с.Вовча Балка, с.Григорівка, с.Петрівка вул.Українська, 48, с.Сахнівщина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39421 (сільський будинок культури, зал) мала

530554 с.Селещина – вул.Барвінкова, вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зоріна, вул.Калинова, вул.Кобзаря, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Молодої Гвардії, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Рябінова, вул.Садова, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Тополина, вул.Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Садовий, пров.Солов’їний, пров.Тихий вул.Миру, 49, с.Селещина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39430 (школа, спортивний зал) Велика

530555 с.Селещина – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Житомирська, вул.Матросова, вул.Мисливська, вул.Остапенка, вул.Польова, вул.Урожайна, вул.Ювілейна, вул.Ясельна, пров.Гоголя, пров.Остапенка, пров.Ювілейний, пров.Ясельний, с.Латишівка, с.Сухоносівка, с.Тимченківка вул.Остапенка, 36, с.Селещина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39430 (будинок культури, фойє) Середня

530556 с.Селещина – вул.Степна, вул.Степова, вул.Центральна вул.Степова, 12, с.Селещина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39431 (приймальня громадян в/ч А-0312, зал для прийому громадян) мала

530557 с.Старицьківка, с.Зоря, с.Олексіївка пров.Шкільний, 8, с.Старицьківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39410 (Сільський будинок культури, актова зала) мала

530558 с.Рубанівка, с.Сонячне вул.Сонячна, 1, с.Сонячне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39410 (навчально-виховний комплекс, хол) мала

530605 смт Нові Санжари – вул.Будьонного, вул.Весняна, вул.Гогорішвілі Шота, вул.Горбенка, вул.Зарічанська, вул.Каштанова, вул.Лісна, вул.Лобача Юрія, вул.Маджарянська, вул.Музична, вул.Надії, вул.Надії Курченко, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Степна, вул.Центральна: 1–42; вул.8 Березня, пров.Гористий, пров.Гостинний, пров.Дачний, пров.Дубініна Володі, пров.Зарічанський, пров.Курченко Надії, пров.Лялі Убийвовк, пров.Незалежності, пров.Підгірний, пров.Польовий, пров.Рибальський, пров.Садовий, пров.Тракторний, пров.8 Березня пл.Перемоги, 2/2, смт Нові Санжари, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39300 (центр культури та дозвілля, актова зала) Велика

530606 смт Нові Санжари – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Пам’яті, вул.Полтавська, вул.П’ятенка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Юності, пров.Комунарський, пров.Нафтовий, пров.Новий, пров.Ювілейний, проїзд Ювілейний вул.Центральна, 25, смт Нові Санжари, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39300 (бібліотека для дорослих, фойє) Середня

530607 смт Нові Санжари – вул.Берегова, вул.Вереснева, вул.Ветеринарна, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Піщана, вул.Пролетарська, вул.Робітнича, вул.Святотроїцька, вул.Соборності: 9, 30–135; вул.Соснова Роща, вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Береговий, пров.Ветеринарний, пров.Комунальний, пров.Левадний, пров.Піщаний, пров.Пролетарський, пров.Робітничий, пров.Соснова Роща, пров.Ярмарковий 1, пров.Ярмарковий 2, пров.Ярмарковий 3, тупик Береговий пров.Комунальний, 4, смт Нові Санжари, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39300 (будинок дитячої творчості, фойє) Велика

530608 смт Нові Санжари – вул.Автомобілістів, вул.Вернадського, вул.Ковалівська, вул.Космічна, вул.Свободи, вул.Слюсарна, вул.Соборності: 1–8, 11–29; вул.Центральна: 43–125; пров.Автомобілістів, пров.Гоголя, пров.Зелений, пров.Ковалівський, пров.Кустарний, пров.Лелюхівський, пров.Лілейний, пров.Пушкіна, пров.Слюсарний, пров.Спортивний, пров.Шкільний, проїзд Слюсарний вул.Центральна, 41, смт Нові Санжари, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39300 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

530609 смт Нові Санжари – вул.Короленка, вул.Курортна, вул.Носенка Івана, вул.Чкалова, пров.Дорожний, пров.Заворсклянський, пров.Короленка, пров.Курортний, пров.Луговий, пров.Озерний, пров.Ромашковий, пров.Чкалова вул.Чкалова, 11, смт Нові Санжари, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39300 (філія відкритого акціонерного товариства "Полтаваобленерго", актова зала) Середня

530610 с.Богданівка вул.Трудова, 2, с.Богданівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39341 (навчально-виховний комплекс, актова зала) мала

530611 с.Варварівка вул.Чередняка лейтенанта, 35, с.Варварівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39341 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

530612 с.Великий Кобелячок вул.Шевченка, 47Б, с.Великий Кобелячок, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39331 (сільський будинок культури, актова зала) мала

530613 с.Козуби, с.Сулими, с.Шовкопляси вул.Лесі Українки, 1А, с.Шовкопляси, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39331 (приміщення адмінбудівлі агрофірми "Україна", актова зала) мала

530614 с.Великі Солонці вул.Шевченка, 2А, с.Великі Солонці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39342 (будинок культури, актова зала) мала

530615 с.Пологи-Низ вул.Горбенка, 4, с.Пологи-Низ, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39342 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

530616 с.Галущина Гребля пл.Миру, 3, с.Галущина Гребля, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39344 (будинок культури, актова зала) мала

530617 с.Мушина Гребля пров.Колгоспний, 4, с.Мушина Гребля, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39344 (будинок культури, актова зала) мала

530618 с.Драбинівка, с.Веселка вул.Центральна, 2, с.Драбинівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39351 (будинок культури, актова зала) Середня

530619 с.Вовківка вул.ім.І.Н.Сидоренка, 21, с.Вовківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39351 (будинок культури, актова зала) мала

530620 с.Довга Пустош вул.Польова, 8, с.Довга Пустош, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39351 (будинок культури, актова зала) мала

530621 с.Зачепилівка вул.Шкільна, 6, с.Зачепилівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39372 (будинок культури, актова зала) Середня

530622 с.Клюсівка пров.Шкільний, 6, с.Клюсівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39373 (школа, каб.2) мала

530623 с.Кунцеве, с.Балівка, с.Вісичі, с.Ганжі, с.Собківка вул.Клубна, 5, с.Кунцеве, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39314 (сільський клуб, актова зала) Середня

530624 с.Крута Балка вул.Центральна, 9, с.Крута Балка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39350 (сільська рада, зал засідань) Середня

530625 с.Вільний Степ вул.Молодіжна, 17, с.Вільний Степ, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39350 (будинок культури, актова зала) мала

530626 с.Дудкин Гай вул.Правди, 16, с.Дудкин Гай, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39350 (сільський клуб, фойє) мала

530627 с.Кустолове вул.Степана Деркача, 3, с.Кустолове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39340 (сільська рада, кабінет землевпорядника) мала

530628 с.Малі Солонці вул.Садова, 16, с.Малі Солонці, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39340 (будинок культури, актова зала) мала

530629 с.Лелюхівка вул.Жовтнева, 20, с.Лелюхівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39363 (будинок культури, фойє) Середня

530630 с.Забрідки вул.Перемоги, 10А, с.Забрідки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39363 (бібліотека, фойє) мала

530631 с.Лівенське вул.Центральна, 6, с.Лівенське, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39360 (сільський будинок культури, актова зала) мала

530632 с.Малий Кобелячок, с.Горобці, с.Ємцева Долина, с.Лахни, с.Олійники вул.Миру, 4, с.Малий Кобелячок, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39333 (сільська рада, актова зала) Середня

530633 с.Мала Перещепина, с.Велике Болото, с.Кустолове Перше вул.Клименка, 14, с.Мала Перещепина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39320 (школа, фойє) Середня

530634 с.Маньківка, с.Пристанційне вул.Шкільна, 53А, с.Пристанційне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39322 (гімназія, фойє) Середня

530635 с.Маячка, с.Губарівка, с.Рекунівка вул.Локшина, 7, с.Маячка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39362 (сільський будинок культури, актова зала) мала

530636 с.Нехвороща вул.Корчукова, 1, с.Нехвороща, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39354 (будинок культури, актова зала) Велика

530637 с.Писарівка вул.Центральна, 182А, с.Писарівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39321 (будинок культури, фойє) мала

530638 с.Пологи, с.Лисівка вул.Тараса Шевченка, 1А, с.Пологи, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39320 (гімназія, актова зала) мала

530639 с.Полузір’я, с.Бондури, с.Дмитренки вул.Соборності, 19, с.Полузір’я, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39310 (сільський будинок культури, актова зала) мала

530640 с.Бечеве, с.Попове вул.Центральна, 61, с.Попове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39332 (приміщення будинку відпочинку та дозвілля, фойє) мала

530641 с.Руденківка вул.Шкільна, 5, с.Руденківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39323 (школа, фойє) Велика

530642 с.Дубина вул.Балівська, 4А, с.Дубина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39371 (школа, фойє) мала

530643 с.Мар’янівка, с.Пудлівка вул.Центральна, 38А, с.Мар’янівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39323 (будинок культури, фойє) мала

530644 с.Соколова Балка вул.Перемоги, 36А, с.Соколова Балка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39352 (будинок культури, фойє) Середня

530645 с.Андріївка, с.Світлівщина вул.Центральна, 8А, с.Андріївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39353 (будинок культури, фойє) мала

530646 с.Старі Санжари – вул.Г.Курилеха, вул.Жовтнева, вул.Миколи Середи, вул.Михайла Маджара, вул.Новоселівська, вул.Перебудівська, вул.Приворсклянська, вул.Старосанжарська: 72, 76, 79–153; вул.Тараса Рибаса, пров.Береговий, пров.Вишневий, пров.Вузький, пров.Жовтневий, пров.Заозерний, пров.Затишний, пров.Зелений, пров.Кленовий, пров.Короткий, пров.Кустарний, пров.Мирний, пров.Михайла Маджара, пров.Набережний, пров.Озерний, пров.Перебудівський, пров.Підгорянський, пров.Польовий, пров.Решетника, пров.Сонячний, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.Тупий, майдан Ярмарковий вул.Старосанжарська, 70, с.Старі Санжари, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39313 (сільська рада, актова зала) мала

530647 с.Старі Санжари – вул.Андрія Рубана, вул.Великоярянська, вул.Молодіжна, вул.Мостового, вул.Набережна, вул.Одаричівська, вул.Петра Корсуна, вул.П’ятирічанська, вул.Рубана, вул.Руденка, вул.Старосанжарська: 1–71, 75, 77–78; вул.Федора Корсуна, вул.Шкільна, пров.Багнянський, пров.Бочанський, пров.Горянський, пров.Корсуна, пров.Луговий, пров.Лучний, пров.Молодіжний, пров.Нафтовий, пров.Новий, пров.Новоселівський, пров.Огородній, пров.Піщаний, пров.Прямий, пров.Рибальський, пров.Річковий, пров.Садовий, пров.Спортивний, пров.Ставковий, пров.Шевченка, пров.Яблуневий вул.Шкільна, 10, с.Старі Санжари, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39313 (будинок культури, каб.2) мала

530648 с.Стовбина Долина, с.Грекопавлівка, с.Давидівка, с.Коби вул.Покровська, 7/1, с.Стовбина Долина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39312 (сільська рада, актова зала) Середня

530649 с.Судівка, с.Бридуни, с.Назаренки, с.Шпортьки вул.Степового, 1/12, с.Судівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39311 (сільська рада, актова зала) мала

530650 с.Супротивна Балка вул.Яблунева, 1, с.Супротивна Балка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39330 (сільський клуб, актова зала) мала

530651 с.Пасічне вул.Центральна, 5, с.Пасічне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39330 (сільський клуб, актова зала) мала

530652 с.Суха Маячка, с.Лугове, с.Райдужне вул.Центральна, 41, с.Суха Маячка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39343 (будинок культури, фойє) Середня

530653 с.Бурти, с.Шедієве вул.Шевченка, 3А, с.Шедієве, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39361 (будинок культури, актова зала) мала

530933 смт Скороходове – вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Гідності, вул.Григорія Сковороди, вул.Дружби, вул.Євгена Юденка, вул.Зоряна, вул.Історична, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Коханова, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Магістральна, вул.Максименка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Панаса Мирного, вул.Паризької Комуни, вул.Першотравнева, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Радіщева, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Сумська, вул.Українська, вул.Ушакова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Державності, пров.З.Космодем’янської, пров.Кооперативний, пров.Короленка, пров.Л.Убийвовк, пров.Матросова, пров.Миру, пров.О.Кошового, пров.Свободи, пров.Ушакова, пров.Чернишевського вул.Миру, 22, смт Скороходове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38813 (школа, фойє) Велика

530934 смт Скороходове – вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Елеваторна, вул.Заводська, вул.Заозерна, вул.Зигіна, вул.І.Франка, вул.Молодіжна, вул.Полтавська, вул.Садова, вул.Софіївська, вул.Степова, вул.Стрілецька, вул.Цвіточна, вул.Шляхова, с.Павлівка вул.Софіївська, 36, смт Скороходове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38813 (будинок культури, зал) Середня

530935 с.Коханівка, с.Степанівка, с.Шевченківка вул.Центральна, 5, с.Коханівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38813 (дитячий садок "Чебурашка", к.2) мала

530936 смт Чутове – вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Полтавський Шлях: 83, 85, 87–116, 118, 120; вул.Правди, вул.Шевченка, пл.Перемоги вул.Набережна, 9, смт Чутове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38800 (селищна рада, актовий зал) Середня

530937 смт Чутове – вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Маяковського, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Полтавська, вул.Полтавський Шлях: 1–82, 84, 86; вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Фруктова, вул.20 вересня, пров.Солов’їний, пров.Тополиний вул.Полтавський Шлях, 33, смт Чутове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38800 (ПТУ №55, фойє) Середня

530938 смт Чутове – вул.Бочанська: 1–89, 91, 93, 95, 97, 99; вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.ім.Ропавки, вул.Калинова, вул.Ковпака, вул.Коханова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Полтавський Шлях: 117–117/2, 119, 121–383; вул.Польова, вул.Садова, вул.Художня, вул.Чкалова, вул.Шовкова, вул.Щаслива, пров.Весняний вул.Чкалова, 78А, смт Чутове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38800 (дошкільний навчальний заклад "Світанок", спортивний зал) Середня

530939 смт Чутове – вул.Бочанська: 90, 92, 94, 96, 98, 100–144; вул.Будівельна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Мічуріна, вул.Спортивна, вул.Східна, вул.Центральна, вул.8 березня, пров.Волошковий, пров.Мічуріна, пров.Центральний, с.Лисича, с.Охоче вул.Полтавський Шлях, 113, смт Чутове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38800 (районний будинок культури, фойє) Середня

530940 с.Новофедорівка вул.Чкалова, 70, с.Новофедорівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38805 (школа, зал) мала

530941 с.Водяне, с.Кантемирівка, с.Стінка вул.Шкільна, 1, с.Водяне, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38804 (школа, зал) мала

530942 с.Василівка, с.Розпашне вул.Перемоги, 2, с.Василівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38850 (школа, хол) Середня

530943 с.Лозуватка вул.Миру, 4, с.Лозуватка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38861 (фельдшерсько-акушерський пункт, зал) мала

530944 с.Вільниця, с.Лисівщина, с.Флорівка вул.Центральна, 34А, с.Вільниця, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38834 (сільська рада, обрядовий зал) мала

530945 с.Вільхуватка, с.Левенцівка вул.Ювілейна, 1, с.Вільхуватка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38852 (школа, спортивний зал) мала

530946 с.Войнівка, с.Виноминівка вул.Свободи, 6, с.Войнівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38840 (будинок культури, фойє) мала

530947 с.Сторожове пров.Шкільний, 7, с.Сторожове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38841 (сільський клуб, зал) мала

530948 с.Грякове, с.Дондасівка, с.Нове Грякове вул.Центральна, 80, с.Грякове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38851 (школа, спортивний зал) мала

530949 с.Смородщина, с.Юнаки вул.40-річчя Перемоги, 80А, с.Смородщина, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38843 (сільський будинок культури, хол) мала

530950 с.Зеленківка, с.Тойбік вул.Полтавська, 9, с.Зеленківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38842 (сільський клуб, зал) мала

530951 с.Іскрівка вул.Незалежності, 1Б, с.Іскрівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38821 (школа, актовий зал) мала

530952 с.Нова Кочубеївка, с.Первозванівка, с.Підгірне вул.Комінника, 46, с.Нова Кочубеївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38830 (школа, фойє) Середня

530953 с.Скибівка, с.Трудолюбівка вул.Центральна, 31, с.Скибівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38811 (сільська рада, кабінет секретаря) мала

530954 с.Рябківка вул.Центральна, 3, с.Рябківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38812 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

530955 с.Таверівка, с.Першотравневе, с.Щасливе вул.Шкільна, 7А, с.Таверівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38806 (школа, актовий зал) Середня

530956 с.Филенкове, с.Березове, с.Козаче, с.Никонорівка, с.Степове вул.Шкільна, 1, с.Филенкове, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38810 (сільська рада, зал засідань) Середня

530957 с.Петрівка, с.Майорівка вул.Центральна, 18, с.Петрівка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38832 (школа, фойє) Середня

530958 с.Черняківка, с.Верхні Рівні, с.Нижні Рівні вул.Центральна, 35, с.Черняківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38820 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 38, с.Черняківка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38820
Середня

530959 с.Кочубеївка вул.Шкільна, 9, с.Кочубеївка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 38822 (школа, фойє) Середня

531273 с.Сухе вул.Шевченка, 12, с.Сухе, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39250 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
530325 Кобеляцька центральна районна лікарня вул.Шевченка, 78/109, м.Кобеляки, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39200 Мала
530559 Державна установа "Машівська виправна колонія (№9)" вул.Лісна, 1/1, с.Кустолово-Суходілка, Полтавський р-н, Полтавська обл., 39433 Мала