Полтавська область - одномандатний виборчий округ №151

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
530036 м.Гадяч – вул.Воровського, вул.Гетьманська, вул.Лохвицька, вул.Полтавська: 12; вул.Терешкової, пл.Миру, пров.1-й Банний, пров.2-й Банний вул.Гетьманська, 35, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (гімназія №1, фойє) Велика
530037 м.Гадяч – вул.Білохи: 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–177; вул.Владка, вул.Кооперативна, вул.Корзуна, вул.Набережна Груні: 1–65, 67; вул.Набережна Псла, вул.Підгір’я Псла, вул.Чапаєва, пл.Піонерська, пл.Соборна, пров.Бригадний, пров.Виноградний, пров.Гончарний, пров.Горний, пров.Драгоманова, пров.Корзуна, пров.Некрасова, пров.Панфілова, пров.Піонерський, пров.Пролетарський, пров.Сумський, пров.Чапаєва пл.Соборна, 9, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (училище культури, танцювальний зал) Середня
530038 м.Гадяч – вул.Замкова, вул.Лесі Українки, вул.Садова, вул.Степаненка: 1–11, 13, 15, 17, 19; вул.Фрунзе, вул.Шевченка, вул.Ярова, пров.Кірова, пров.Космодем’янської, пров.Кошового, пров.Лермонтова, пров.Матросова, пров.Маяковського, пров.Садовий вул.Лесі Українки, 8, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (школа №2, фойє) Середня
530039 м.Гадяч – вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Козаченка, вул.Красна Гірка, вул.Малобудищанська, вул.Островського, вул.Перевальна, вул.Першотравнева, вул.Полтавська: 130–152; вул.Пушкіна, вул.Санаторна, вул.Степаненка: 12–12А, 14, 16, 18, 20–88А; вул.Тельмана: 139–155, 159–259; вул.Устінова, пл.Алтер Ребе, пров.Ватутіна, пров.Володарського, пров.Жовтневий, пров.Островського, пров.Першотравневий, пров.Степаненка, пров.Тельмана, пров.Яблуневий вул.Степаненка, 41, м.Гадяч, Полтавська обл., 37302 (школа №3, спортивний зал) Велика
530040 м.Гадяч – вул.Волгоградська, вул.Коцюбинського, вул.Осипенко, вул.Полтавська: 87–129; вул.Спортивна, вул.Тельмана: 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127–127/2, 129–137, 157; пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вишневий, пров.Заярський, пров.Коцюбинського, пров.Обривний, пров.Перемоги, пров.Тракторний, пров.Чехова, пров.Чкалова, пров.1-й Волгоградський, пров.1-й Заводський, пров.1-й Польовий, пров.1-й Червоний, пров.2-й Волгоградський, пров.2-й Заводський, пров.2-й Польовий, пров.2-й Червоний, пров.3-й Польовий вул.Полтавська, 88, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (професійний аграрний ліцей, фойє гуртожитку училища) Середня
530041 м.Гадяч – вул.Будька, вул.Драгоманова, вул.Духова, вул.Заводська, вул.Олени Пчілки, вул.Полтавська: 41, 43, 45, 47–86; вул.Радянська, вул.Тельмана: 31–76, 78, 80, 82–82А, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124–124А, 126, 128; вул.Тімірязєва, пров.Тімірязєва вул.Драгоманова, 16, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (гуртожиток училища культури, актова зала) Велика
530042 м.Гадяч – вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Прокоповича, вул.Тельмана: 14, 16, 18–30; пров.Прокоповича, пров.Сонячний вул.Тельмана, 29, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (Інститут бджільництва імені П.І.Прокоповича, фойє) Велика
530043 м.Гадяч – вул.Андрієвського, вул.Ентузіастів, вул.Маркса, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Ставкова, вул.Степова, вул.Тельмана: 1–13, 14А–15, 16А–17; вул.Швидкого, пров.Базарний, пров.Шкільний вул.Швидкого, 2, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (школа №4, фойє) Велика
530044 м.Гадяч – вул.Павлова, вул.Полтавська: 2–10, 13–40, 42, 44, 46; пров.Павлова вул.Полтавська, 17А, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (гуртожиток, актова зала) Велика
530045 м.Гадяч – вул.Дзержинського, вул.Кіндратенка: 1–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Крупської, вул.Луначарського, вул.Панаса Мирного, пров.Дзержинського, пров.Кіндратенка, пров.Короленка, пров.Лохвицький, тупик Гоголя, тупик Лохвицький вул.Кіндратенка, 25, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (ВАТ "АТП-15337", актова зала) Середня
530046 м.Гадяч – вул.Білохи: 1–31, 33, 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 83–83А, 85, 87; вул.Калініна, вул.Кобилянської, вул.Ломоносова, вул.Набережна Груні: 66, 69–169; вул.Свердлова, вул.Тітова, вул.Щорса, пров.Гайдара, пров.Котовського, пров.Свердлова, пров.Тітова, пров.Щорса, пров.1-й Грунський, пров.2-й Грунський, пров.3-й Грунський вул.Героїв Майдану, 5, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (територіальний центр соціального обслуговування, актова зала) Середня
530047 м.Гадяч – вул.Вокзальна, вул.Героїв Майдану, вул.Енгельса, вул.Засядька, вул.Кіндратенка: 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–129; вул.Котляревського, вул.Ляскіна, вул.Мічуріна, вул.Паризької Комуни, вул.Толстого, вул.Франка, пров.Дальній, пров.Дачний, пров.Енгельса, пров.Залізничний, пров.Русанівський, пров.Хмельницького Богдана вул.Вокзальна, 1, м.Гадяч, Полтавська обл., 37300 (районна спілка споживчих товариств, актова зала) Середня
530048 с.Березова Лука, с.Лихопілля, с.Мелешки вул.Гагаріна, 4А, с.Березова Лука, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37342 (школа, хол) Середня
530049 с.Біленченківка, с.Оріханове, с.Островерхівка, с.Писарівщина, с.Степаненки пл.40-річчя Перемоги, 3, с.Біленченківка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37306 (школа, хол) Середня
530050 с.Грипаки, с.Кіблицьке, с.Осняги, с.Петроселівка, с.Рудиків вул.ім.Комарова, 38, с.Осняги, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37307 (школа, хол) мала
530051 с.Бобрик, с.Педоричі вул.Центральна, 50, с.Бобрик, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37360 (Бобрицька сільська рада, зал засідань) мала
530052 с.Великі Будища вул.Миру, 32, с.Великі Будища, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37320 (школа, спортивний зал) Середня
530053 с.Вельбівка, с.Запсільське вул.Центральна, 189, с.Вельбівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37350 (будинок культури) Середня
530054 с.Тепле, с.Тютюрівщина вул.Зарічна, 15А, с.Тепле, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37351 (будинок культури) мала
530055 с.Веприк вул.Васюти, 57, с.Веприк, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37362 (школа, актова зала) Велика
530056 с.Гречанівка, с.Зелена Балка, с.Миколаївка, с.Тригубщина вул.Сумська, 31, с.Гречанівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37310 (школа, класна кімната) мала
530057 с.Качанове, с.Новоселівка, с.Дачне, с.Вирішальне, с.Степове вул.Клубна, 2, с.Качанове, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37331 (школа, спортивний зал) Середня
530058 с.Красна Лука, с.Бухалове вул.Миру, 26, с.Красна Лука, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37315 (сільський будинок культури, фойє) Середня
530059 с.Хитці вул.Незалежності, 2, с.Хитці, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37387 (школа, фойє) мала
530060 с.Сергіївка пров.Шкільний, 3, с.Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37332 (школа, спортивний зал) Середня
530061 с.Вечірчине, с.Калинівщина, с.Лободине, с.Чернече вул.Шкільна, 12, с.Лободине, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37395 (контора СТОВ "Лободіно", зал засідань) мала
530062 с.Книшівка, с.Дучинці вул.Шкільна, 10, с.Книшівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37322 (школа, спортивний зал) Середня
530063 с.Броварки вул.Першотравнева, 4, с.Броварки, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37324 (Сільський клуб, глядацька зал) мала
530064 с.Лисівка, с.Глибоке, с.Кругле Озеро, с.Солдатове вул.Дружби, 44, с.Лисівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37344 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала
530065 с.Млини вул.Набережна, 1, с.Млини, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37368 (сільський клуб, зал) мала
530066 с.Мала Обухівка, с.Перевіз вул.Центральна, 49, с.Мала Обухівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37364 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала
530067 с.Лютенька – вул.Ватутіна, вул.Ветеранів, вул.Гагаріна, вул.Гончарева, вул.Дружби, вул.Зарецького, вул.Засядька, вул.Ковпака, вул.Леоніда Думенка: 1–6; вул.Лугова, вул.Миколи Хоменка, вул.М.Л. Величая, вул.Молодіжна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Рождественського, вул.Соснова, вул.Шевченка, вул.373 стрілецької дивізії, пров.Вузький, пров.Глиняний, пров.Глібова, пров.Гончаревий, пров.Довгий, пров.Дружби, пров.Зарецького, пров.Ковпака, пров.Мирний, пров.Низовий, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Рождественського, пров.Сосновий, пров.Шевченка, пров.Ярмарковий, пров.373 стрілецької дивізії №1, пров.373 стрілецької дивізії №2, с.Юр’ївка вул.Дружби, 59, с.Лютенька, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37353 (сільський будинок культури, фойє) Середня
530068 с.Лютенька – вул.Бойкова, вул.Будівельна, вул.Генерала Латишева, вул.Генерала Сазонова, вул.Гришкова, вул.Давидкова, вул.Захисників України, вул.Зої Космодем’янської, вул.Капітана Печонкіна, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Леоніда Думенка: 8–93; вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Мисливська, вул.Павловського іконописця, вул.Підлужська, вул.Полковника Бондаренка, вул.Пушкіна, вул.Стовбунівська, вул.Трилева, вул.Широка, пров.Бойковий, пров.Генерала Латишева №1, пров.Генерала Латишева №2, пров.Гришковий, пров.Капітана Печонкіна, пров.Короленка, пров.Леоніда Думенка №1, пров.Леоніда Думенка №2, пров.Павловського іконописця, пров.Полковника Бондаренка, пров.Садовий, пров.Сазонова, пров.Трилевий, пров.Широкий вул.Дружби, 61, с.Лютенька, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37353 (школа, фойє) Середня
530069 с.Глибока Долина, с.Мала Побиванка, с.Пирятинщина вул.Роменська, 27, с.Мала Побиванка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37311 (сільський будинок культури, фойє) мала
530070 с.Мартинівка, с.Велике, с.Воронівщина, с.Могилатів, с.Морозівщина, с.Шадурка пл.Перемоги, 3, с.Мартинівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37361 (сільський будинок культури, фойє, 2-й поверх) Середня
530071 с.Петрівка-Роменська – вул.Вишнева: 1–28; вул.Володимира Козака, вул.Гагаріна, вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Качанівська, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Нафтовиків, вул.Підгорянська, вул.Покровська: 18–104; вул.Садова, вул.Топольки, вул.Яблунева, пров.Гагаріна, с.Венеславівка вул.Покровська, 17, с.Петрівка-Роменська, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37333 (школа, хол) Середня
530072 с.Петрівка-Роменська – вул.Бузкова, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева: 30–36; вул.Вознесінська, вул.Дружби народів, вул.Загребельська, вул.З.Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Миргородська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна Хорола, вул.О.Кошового, вул.О.Матросова, вул.Першотравнева, вул.Пігіди, вул.Покровська: 1–16А; вул.Привокзальна, вул.Соборна, вул.Ступківська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Першотравневий, пров.Покровський, с.Балясне вул.Соборна, 6, с.Петрівка-Роменська, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37333 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня
530073 с.Плішивець, с.Бакути, с.Тимофіївка вул.Соборна, 33, с.Плішивець, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37323 (школа, хол) Середня
530074 с.Рашівка, с.Новий Виселок вул.Миру, 67А, с.Рашівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37343 (сільський будинок культури, фойє) Середня
530075 с.Римарівка, с.Змажине, с.Максимівка, с.Цимбалове вул.Соборна, 63, с.Римарівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37314 (школа, фойє) Середня
530076 с.Розбишівка, с.Веселе, с.Крамарщина вул.Центральна, 21, с.Розбишівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37330 (школа, фойє) Середня
530077 с.Ручки вул.Т.Шевченка, 27, с.Ручки, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37336 (сільський будинок культури, фойє) мала
530078 с.Сари – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Генерала Ковальова, вул.Гетьманська: 16–55; вул.Гориста, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Клубна, вул.Корзуна, вул.Котляревського, вул.Миколаївська, вул.Мічуріна: 2, 4, 8, 10–12, 14–18А, 22–26, 30–32, 34–38, 44, 46, 60–62; вул.Набережна Псла, вул.Річкова, вул.Селянська, вул.Франка, вул.Центральна: 31–131; вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пл.Центральна, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Гористий, пров.Дружби, пров.ІІ-й Луговий, пров.ІІ-й Миколаївський, пров.ІІ-й Мічуріна, пров.ІІ-й Шкільний, пров.І-й Гагаріна, пров.І-й Луговий, пров.І-й Миколаївський, пров.І-й Мічуріна, пров.І-й Франка, пров.І-й Шкільний, пров.Калініна, пров.Клубний, пров.Корзуна, пров.Котляревського, пров.Річковий, пров.Франка, пров.Чкалова, с.Саранчова Долина пл.Центральна, 9, с.Сари, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37340 (сільський будинок культури, фойє) Середня
530079 с.Сари – вул.Гетьманська: 1–15/4; вул.Козацька, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мічуріна: 3, 7, 9, 13, 19–21, 27, 33, 39–43, 45, 47–53; вул.Огородня, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Центральна: 1–29; вул.Шевченка, пл.Покровська, пров.ІІ-й Гетьманський, пров.ІІ-й Покровський, пров.ІІ-й Садовий, пров.І-й Гетьманський, пров.І-й Покровський, пров.І-й Садовий, пров.Лісовий, пров.Центральний, с.Донцівщина, с.Київське, с.Червоний Кут вул.Покровська, 32, с.Сари, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37340 (сільський клуб, зал) Середня
530080 с.Малі Будища пров.Шкільний, 5, с.Малі Будища, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37365 (сільський клуб, зал) мала
530081 с.Сватки, с.Берізки, с.Шевченкове вул.Т.Шевченка, 55, с.Сватки, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37312 (сільський будинок культури, зал) Середня
530082 с.Бірки вул.Лесі Українки, 19, с.Бірки, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37308 (школа, хол) мала
530083 с.Середняки вул.Шляхова, 64, с.Середняки, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37334 (Середняківська сільська рада, актова зала) мала
530084 с.Ветхалівка, с.Коновалове вул.Перемоги, 34, с.Коновалове, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37357 (сільський клуб, фойє) мала
530085 с.Соснівка вул.Миру, 107, с.Соснівка, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37352 (школа, спортивний зал) Середня
530086 с.Харківці вул.Молодіжна, 3, с.Харківці, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37341 (сільський будинок культури, фойє) мала
530087 с.Бутовичеське, с.Кияшківське, с.Круглик вул.Гагаріна, 4А, с.Круглик, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37305 (приміщення колишньої школи, класна кімната) мала
530088 с.Ціпки вул.Ватутіна, 6, с.Ціпки, Гадяцький р-н, Полтавська обл., 37321 (школа, спортивний зал) мала
530146 м.Гребінка – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Городищенська, вул.Калинова, вул.Малинова, вул.Маяковського, вул.Медична, вул.Панаса Мирного, вул.Південна, вул.Рильського, вул.Сільськогосподарська, вул.Сковороди, вул.Сливова, вул.Сонячна, вул.Чернишевського, пров.Маяковського, пров.Оржицький, с.Гулаківка, с.Загребелля вул.Городищенська, 1, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (школа №2, коридор) Середня
530147 м.Гребінка – вул.І. Мотуза, вул.Історична, вул.Магістральна: 1–40А, 56, 66, 68–70, 74–82А; вул.Ярослава Мудрого, пров.Братів Кулаксузян, пров.Водопровідний, пров.Макаренка, пров.Свободи, пров.Шкільний вул.Ярослава Мудрого, 8, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (Будинок дитячої та юнацької творчості, актова зала) мала
530148 м.Гребінка – вул.Гоголя, вул.Євгена Гребінки, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 1–30, 32; вул.Пушкіна, вул.Раїси Кириченко, вул.Свободи, вул.1-го Травня, пров.Гоголя, пров.Євгена Гребінки, пров.Олексія Припутня, пров.1-го Травня вул.Євгена Гребінки, 13, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (будинок культури, фойє) Середня
530149 м.Гребінка – вул.З. Космодем’янської, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.І. Франка, вул.Короленка, вул.Кутузова, вул.Л. Чайкіної, вул.Миру: 31, 33–74; вул.Мічуріна, вул.Незалежності: 14–24; вул.Некрасова, вул.Павлова, вул.Українська, вул.Чехова, пров.Грабовського, пров.Кошового, пров.Мирний, пров.Сільськогосподарський, пров.Суворова пров.Спортивний, 2Г, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (спортивний комплекс, фойє) Середня
530150 м.Гребінка – вул.Ватутіна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Матросова, вул.Полтавська, пров.Герцена вул.Незалежності, 11, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (11 дистанція сигналізації та зв’язку, зал засідань) Середня
530151 м.Гребінка – вул.Магістральна: 51–55, 57–65, 67, 73, 106–114, 144–148; вул.Незалежності: 1–13; пров.Пирятинський, пров.Спортивний вул.Магістральна, 118, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (гімназія №3, фойє) Середня
530152 м.Гребінка – вул.Героїв України, вул.Кагамлика, вул.Магістральна: 124–126; вул.Чкалова, пров.Піонерський вул.Магістральна, 120, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (школа №4, актова зала) Середня
530153 м.Гребінка – вул.Б. Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вокзальна, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Купріянівська, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шмідта, пров.Вокзальний вул.Шевченка, 1, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (пасажирське вагонне депо, червоний куточок) Середня
530154 м.Гребінка – вул.Горького, вул.Деповська, вул.Квіткова, вул.Коцюбинського, вул.Локомотивна, вул.Паркова, вул.Патріотів, заїзд Електропідстанція вул.Локомотивна, 2, м.Гребінка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (будинок культури локомотивного депо, фойє) Середня
530155 с.Березівка вул.Перемоги, 28, с.Березівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37441 (сільська рада, зал засідань) мала
530156 с.Корніївка вул.Перемоги, 91, с.Корніївка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37441 (ФАП, приймальне відділення) мала
530157 с.Григорівка, с.Писарщина вул.Миру, 66Б, с.Григорівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37450 (Приміщення будинку культури, фойє) мала
530158 с.Короваї, с.Лутайка вул.Перемоги, 32, с.Короваї, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37430 (Сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня
530159 с.Кулажинці вул.Шкільна, 15А, с.Кулажинці, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37431 (будинок культури, каб. директора, к.1) мала
530160 с.Майорщина вул.Козацька, 1В, с.Майорщина, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37420 (школа, фойє) Середня
530161 с.Сліпорід-Іванівка вул.Шевченка, 130А, с.Сліпорід-Іванівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37421 (школа, фойє) мала
530162 с.Мар’янівка, с.Новодар вул.Миру, 24А, с.Мар’янівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37412 (сільський клуб, фойє) мала
530163 с.Наталівка, с.Олексіївка вул.Броваря, 81, с.Олексіївка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37411 (будинок культури, танцювальна зала) мала
530164 с.Овсюки вул.Миру, 47, с.Овсюки, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37460 (Сільський будинок культури, актова зала) Середня
530165 с.Покровщина вул.Свободи, 27, с.Покровщина, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (сільський клуб, актова зала) мала
530166 с.Олександрівка, с.Високе, с.Осавульщина, с.Павлівщина, с.Сімаки вул.Свободи, 39, с.Олександрівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37440 (школа, клас-музей) мала
530167 с.Рудка, с.Горби вул.Миру, 128, с.Рудка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37461 (сільський будинок культури, концертний зал) мала
530168 с.Сербинівка, с.Грушківка, с.Саївка вул.Миру, 24, с.Сербинівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37433 (школа, фойє) Середня
530169 с.Слободо-Петрівка, с.Оржиця, с.Польове вул.Перемоги, 85А, с.Слободо-Петрівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37432 (школа, спортивний зал) Середня
530171 с.Стукалівка, с.Михайлівка вул.Центральна, 18А, с.Стукалівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37451 (будинок культури, фойє)
/
вул.Миру, 16, с.Стукалівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37451
мала
530172 с.Тарасівка вул.Центральна, 1Б, с.Тарасівка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37422 (будинок культури, фойє) Середня
530173 с.Тополеве, с.Відрадне, с.Світанок вул.Тімірязєва, 39, с.Тополеве, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37400 (клуб дозвілля) Середня
530175 с.Почаївка, с.Бесідівщина, с.Скочак вул.Лесі Українки, 29, с.Почаївка, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37423 (будинок культури, мала актова зала) Середня
530176 с.Сотницьке, с.Новоселівка вул.Центральна, 32, с.Сотницьке, Гребінківський р-н, Полтавська обл., 37423 (сільський клуб, актова зала) мала
530417 м.Лохвиця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бурмистенка, вул.Гагаріна, вул.Гресівка, вул.Грушевського, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Миколаївська, вул.Українська, вул.Шевченка: 67, 69, 71–166; пров.Богдана Хмельницького, пров.Калиновий, пров.Котляревського, пров.Лесі Українки вул.Бурмистенка, 4, м.Лохвиця, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37200 (приміщення ТОВ "Редіанс", фойє) Середня
530418 м.Лохвиця – вул.Ватутіна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Матросова, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Пушкіна, вул.Рикова, вул.Сенчанська, вул.Тупікова, вул.Федоряки, вул.Ювілейна, вул.Юрія Горобця, вул.Якубовського, пров.ІІ-й Пушкіна, пров.І-й Пушкіна, пров.Космонавтів, пров.Пушкіна, пров.Якубовського вул.Незалежності, 10, м.Лохвиця, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37200 (гімназія №1, вестибюль) Велика
530419 м.Лохвиця – вул.Берегова, вул.Героїв України: 1Б–45; вул.Гоголя, вул.Кирпоноса, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Олега Коваленка, вул.Петра Калнишевського, вул.Преображенська, вул.Сковороди, вул.Спаська, вул.Сулицька, вул.Тесленка, вул.Шевченка: 2А–66, 68, 70–70А; пров.Береговий, пров.Героїв України, пров.Сковороди, пров.Тесленка, пров.Шевченка вул.Перемоги, 2, м.Лохвиця, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37200 (районний будинок культури, фойє) Велика
530420 м.Лохвиця – вул.Виноградна, вул.Газети ’Зоря’, вул.Горького, вул.Квартал Передрія, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Луценка, вул.Марінеско, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Першого Травня, вул.Покровська, вул.Приліпіна, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Слобідська, вул.Соколовського, вул.Урожайна, вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Перемоги, пров.Покровський, пров.Світанковий, пров.Соколовського, пров.Урожайний вул.Шкільна, 10, м.Лохвиця, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37200 (школа № 2, вестибюль) Велика
530421 м.Лохвиця – вул.Вишнева, вул.Героїв України: 49А–96; вул.Дружби, вул.Дунаєвського, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квартал Мічурінський, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Лохвицька, вул.Миколи Денисенка, вул.Мічурінська, вул.Польова, вул.Східна, пров.Вишневий вул.Героїв України, 49, м.Лохвиця, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37200 (ПТУ № 27, вестибюль) Середня
530422 с.Криниця вул.Вільямса, 8/1, с.Криниця, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37205 (ФАП, фойє) мала
530423 м.Заводське – вул.Абрикосова, вул.Виноградна, вул.Високовольтна, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Горянська, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Матросова: 1–21; вул.Маяковського, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Продбаза, вул.Проектна: 8–10; вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Тополина, вул.Франка, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Якубовського, вул.124 км, вул.8 - Березня, пров.І пров.Садової, пров.ІІ пров.Садової, пров.ІІІ пров.Садової, пров.Матросова, с.Вишневе вул.Матросова, 15, м.Заводське, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37240 (будинок культури № 1, фойє) Велика
530424 м.Заводське – вул.Академіка Пономаренка, вул.Б.Хмельницького, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Залізнодорожна, вул.Зелена, вул.З.Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Матросова: 22–55; вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О.Кошового, вул.О.Невського, вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Правди, вул.Проектна: 1–7; вул.Прорізна, вул.Суворова, вул.Тесленка, вул.Чкалова, вул.Яблунева, пров.І пров.Дружби, пров.ІІ пров.Дружби, пров.Кутузова, пров.Луговий, пров.Яблуневий, просп.Миру вул.Полтавська, 10, м.Заводське, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37240 (ПТУ № 32, актовий зал) Велика
530426 м.Заводське – вул.Ватутіна: 2–99, 101, 103, 105, 107; вул.І Набережна, вул.ІІ Набережна, вул.Озерна, вул.Південна, вул.П.Мирного, вул.Польова: 3А–6, 9, 15, 17, 19, 27, 29, 31, 33–39; вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Робітнича, вул.Чернишевського, пров.Ватутіна, пров.І пров. Набережної, пров.Південний, пров.Польовий, пров.Пристанційний, тупик Ватутіна, тупик Південний, тупик Привокзальний, тупик Робітничої вул.Ватутіна, 46, м.Заводське, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37240 (школа № 2, фойє) Велика
530427 м.Заводське – вул.Ватутіна: 100, 102, 104, 106, 111–187; вул.Дунаєвського, вул.Жукова, вул.Кирпоноса, вул.Л.Українки, вул.Польова: 8–8А, 10–14, 16, 18, 20–26, 28, 30, 32, 41–81; вул.Приладобудівників, вул.Рикова, вул.Сульська, пров.Жукова, пров.І пров.Жукова, пров.ІІ пров.Жукова, пров.Л.Українки, тупик Л.Українки, тупик Сульської вул.Жукова, 1, м.Заводське, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37240 (будинок культури №2, актовий зал) Середня
530428 с.Безсали, с.Вишеньки вул.Перемоги, 15, с.Безсали, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37206 (сільська рада, актовий зал) мала
530429 с.Мехедівка, с.Озерне, с.Сокириха, с.Червона Слобідка вул.Мехеди, 9, с.Мехедівка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37211 (сільський будинок культури, актовий зал) мала
530430 с.Бербениці вул.Молодіжна, 65, с.Бербениці, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37211 (школа, класна кімната) мала
530431 с.Білогорілка, с.Воля, с.Ручки вул.Молодіжна, 30, с.Білогорілка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37220 (школа, спортивний зал) мала
530432 с.Бодаква вул.Шкільна, 1, с.Бодаква, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37260 (школа, коридор) Середня
530433 с.Пісочки, с.Хрулі вул.Шкільна, 8, с.Пісочки, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37260 (сільський будинок культури, фойє) мала
530434 с.Заморіївка, с.Нижня Будаківка, с.Червоні Луки вул.Чупаки, 30, с.Нижня Будаківка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37261 (сільський будинок культури, фойє) мала
530435 с.Васильки вул.Перемоги, 4, с.Васильки, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37243 (школа, спортивний зал) мала
530436 с.Гаївщина вул.Центральна, 10, с.Гаївщина, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37244 (Гаївщинське навчально-виховне об’єднання, актовий зал) мала
530437 с.Христанівка вул.Шевченка, 25, с.Христанівка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37243 (сільський клуб, фойє) мала
530438 с.Вирішальне – вул.Гагаріна, вул.Дунаєвського, вул.Комарова, вул.Кошового, вул.Лесі Українки, вул.Миргородська, вул.Павлова, вул.Перемоги: 2–7, 9–13, 15–17, 19–21, 23–25, 27–29, 31–33, 35; вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Соборна, вул.Тичини, вул.Футбольна, вул.Чкалова, пров.Кирпоноса, пров.Курченко, с.Шкадрети вул.Миргородська, 32, с.Вирішальне, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37264 (сільський будинок культури № 2, фойє) Середня
530439 с.Вирішальне – вул.Берегова, вул.Бобровського, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Громової, вул.Козацька, вул.Липова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги: 8, 14, 18, 22, 26, 30, 34, 36–49; вул.Пушкіна, вул.Рокосовського, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сковороди, вул.Урожайна, пров.Павлова, пров.Рильського, пров.Свободи, пров.Суворова, пров.Тихий, пров.Філатова, с.Бешти, с.Сльозиха вул.Перемоги, 50, с.Вирішальне, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37264 (школа, коридор) Середня
530440 с.Вирішальне – вул.Дружби, вул.Зої Космодем’янської, пров.Дружби, пров.Космічний, с.Гірки вул.Дружби, 31, с.Вирішальне, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37264 (ФАБ, оглядова зала) мала
530441 с.Високе, с.Часниківка вул.Шевченка, 51, с.Часниківка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37265 (сільський будинок культури, приміщення для засідань) мала
530444 с.Гиряві Ісківці вул.Миру, 14, с.Гиряві Ісківці, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37223 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня
530445 с.Млини вул.Роменська, 11, с.Млини, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37201 (школа, приміщення для засідань) мала
530446 с.Веселе, с.Зірка, с.Степне, с.Слобідка, с.Старий Хутір, с.Червона Балка, с.Чижі, с.Шевченкове вул.Артополот, 23, с.Старий Хутір, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37224 (ФАБ, оглядова зала) мала
530447 с.Ісківці, с.Дрюківщина, с.Овдіївка вул.М.П.Кирпоноса, 2А, с.Ісківці, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37251 (школа, коридор) мала
530448 с.Скоробагатьки вул.Гора, 1А, с.Скоробагатьки, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37253 (школа, коридор) мала
530449 с.Яблунівка вул.Попова, 52А, с.Яблунівка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37252 (сільський клуб, актовий зал) мала
530450 с.Корсунівка, с.Вовківське, с.Потоцьківщина, с.Пласківщина, с.Саранчине вул.Шевченка, 29, с.Корсунівка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37262 (будинок культури, актовий зал) мала
530452 с.Жабки, с.Нове вул.Центральна, 9, с.Жабки, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37210 (сільський будинок культури № 2, фойє) мала
530453 с.Лука – вул.Вишнева, вул.Дачна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Поштова, вул.С.С.Головка, вул.Ставкова, вул.Тесленка, вул.Центральна: 73–137; вул.Шкільна, пров.Луговий, пров.Набережний, пров.Сосновий, пров.2-ий Набережний, пров.3-ій Набережний, пров.4-ий Набережний вул.Центральна, 105, с.Лука, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37221 (будинок культури) Середня
530454 с.Лука – вул.Гагаріна, вул.Кавенці, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Сульська, вул.Центральна: 1–71; вул.Шевченка, пров.Сульський вул.Центральна, 39, с.Лука, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37221 (сільська рада, актовий зал) мала
530455 с.Юсківці вул.Привокзальна, 5, с.Юсківці, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37222 (сільський клуб, актовий зал) мала
530456 с.Піски – вул.Гагаріна, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Панаса Мирного, вул.Польова, вул.Тиха, пров.І Гагаріна, пров.ІІ Гагаріна, пров.Миру, пров.Озерний, тупик Гагаріна вул.Центральна, 48, с.Піски, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37233 (сільський будинок культури, фойє) Середня
530457 с.Піски – вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.І Дружби, пров.ІІ Дружби, пров.ІІІ Дружби, тупик Комарова, тупик Шевченка вул.Центральна, 50, с.Піски, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37233 (школа, коридор) Середня
530458 с.Шевченки, с.Яремівщина вул.Шкільна, 5, с.Яремівщина, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37233 (школа-сад, коридор) мала
530459 с.Погарщина, с.Дібрівне вул.Перемоги, 3, с.Погарщина, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37230 (будинок культури, фойє) Середня
530460 с.Риги, с.Венслави, с.Пестичевське вул.Миру, 21, с.Риги, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37250 (комунальний навчально-виховний комплекс, спортивний зал) мала
530461 с.Свиридівка вул.Шляхова, 80, с.Свиридівка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37213 (школа, коридор) мала
530462 с.Степуки вул.Соколовського, 24, с.Степуки, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37213 (сільський будинок культури, фойє) мала
530463 с.Дереківщина, с.Парницьке, с.Яшники вул.Перемоги, 45, с.Яшники, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37214 (ТОВ "Райз Максимко", коридор) мала
530464 с.Сенча – вул.Вишнева, вул.Героїв України, вул.Дружби, вул.Калинова, вул.Лесі Українки, вул.Миколаївська, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Харченка, вул.337-ї стрілецької дивізії, пров.Горянський, пров.Дружби, пров.Першотравневий, пров.Піроцького, пров.337-ї стрілецької дивізії вул.Героїв України, 4, с.Сенча, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37254 (Сенчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, фойє) Середня
530465 с.Сенча – вул.Засульська, вул.Мельника, вул.Миру, вул.Сінна, вул.Українська, вул.Урожайна: 15, 17, 19, 21, 27А, 29, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51, 53, 59–61, 67, 69–72, 82–196; вул.Ювілейна, пров.Зелений, пров.Миру, пров.Піщаний вул.Українська, 34, с.Сенча, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37254 (клуб-бібліотека, фойє) Середня
530466 с.Сенча – вул.Лугова, вул.Перемоги, вул.Урожайна: 1–14, 16, 18–18А, 20, 22–26, 28, 30–32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54–58, 62–64, 68, 74–76; вул.Шевченка, пров.Урожайний, с.Рудка вул.Перемоги, 2, с.Сенча, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37254 (клуб, фойє) мала
530467 с.Лучка вул.Українська, 2, с.Лучка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37254 (клуб, фойє) мала
530468 с.Токарі, с.Руда вул.ім.Г.І.Андрусенка, 11, с.Токарі, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37231 (сільський будинок культури, фойє) Середня
530469 с.Гамаліївка, с.Долинка, с.Пучківщина вул.Кільцева, 31, с.Гамаліївка, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37232 (сільський клуб, актовий зал) мала
530470 с.Харківці вул.Тесленка, 49А, с.Харківці, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37207 (сільський будинок культури, фойє) мала
530471 с.Архипівка, с.Западинці вул.Молодіжна, 24А, с.Западинці, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37207 (сільський клуб, фойє) мала
530472 с.Яхники, с.Шмиглі вул.Сердюка, 50, с.Яхники, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37212 (школа, коридор) Середня
530473 с.Романиха вул.Центральна, 41А, с.Романиха, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37212 (школа-сад, спортивний зал) мала
530495 с.Снітин, с.Броварки, с.Ремівка вул.Князя Володимира, 6А, с.Снітин, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37530 (сільський будинок культури, фойє) Середня
530496 с.Хорошки, с.Снітине, с.Чернече вул.Миру, 23, с.Хорошки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37512 (школа, каб.2) Середня
530497 с.Ломаки вул.Козацька, 2А, с.Ломаки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37549 (сільський клуб, глядацький зал) мала
530498 с.Шеки вул.Пилипа Орлика, 1, с.Шеки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37513 (сільський клуб, глядацький зал) мала
530499 с.Хитці(Шеківська с/р) вул.Братів Зерових, 1, с.Хитці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37514 (будинок культури, глядацький зал) мала
530500 с.Ждани вул.Центральна, 1А, с.Ждани, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37510 (школа, хол) Середня
530501 с.Окіп, с.Селюків вул.Партизанська, 70, с.Окіп, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37511 (школа, хол) мала
530502 с.Тишки вул.Центральна, 31, с.Тишки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37515 (будинок культури, фойє) мала
530503 с.Крутий Берег вул.Центральна, 57, с.Крутий Берег, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37547 (сільський клуб, фойє) мала
530507 с.Калайдинці, с.Лушники вул.Рубцова, 32, с.Калайдинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37525 (будинок культури, глядацька зала) Середня
530508 с.Клепачі вул.Шкільна, 14, с.Клепачі, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37529 (сільський клуб, фойє) мала
530509 с.Хитці(Калайдинцівська с/р) вул.Центральна, 51, с.Хитці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37584 (школа, каб.1) мала
530510 с.Халепці вул.Гагаріна, 39, с.Халепці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37583 (сільський клуб, актовий зал) мала
530511 с.Новаки, с.Пишне вул.Щербаня, 23, с.Новаки, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37542 (школа, хол) Середня
530512 с.Тарандинці вул.Центральна, 5А, с.Тарандинці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37540 (будинок культури, фойє) Середня
530513 с.Губське вул.Вишнева, 1А, с.Губське, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37541 (сільська бібліотека, читальна зал) мала
530514 с.Вили вул.Київська, 26, с.Вили, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37519 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
530515 с.Біївці, с.Горобії вул.Шевченка, 87, с.Біївці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37523 (дитячий садок, хол) мала
530516 с.Єнківці вул.Вишнева, 12, с.Єнківці, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37528 (сільський клуб, фойє) мала
530517 с.Духове, с.Гінці вул.Центральна, 36, с.Духове, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37520 (будинок культури, гримерна) мала
530518 с.Карпилівка вул.Павла Рака, 5, с.Карпилівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37521 (сільський клуб, глядацький зал) мала
530520 с.Остапівка вул.Л.Українки, 3, с.Остапівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37543 (будинок культури, гримерна) мала
530521 с.Богодарівка, с.Степурі вул.Центральна, 25А, с.Богодарівка, Лубенський р-н, Полтавська обл., 37516 (сільський клуб, к.1) мала
530689 с.Березова Рудка вул.Паркова, 1/1, с.Березова Рудка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37040 (Березоворудський державний аграрний технікум, актова зала) Середня
530690 с.Крячківка, с.Мар’їнське вул.Шевченка, 101, с.Крячківка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37041 (сільський клуб, актова зала) мала
530691 с.Вечірки вул.Шевченка, 9, с.Вечірки, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37040 (сільський клуб, глядацька зала) мала
530692 с.Білоцерківці вул.Шевченка, 482, с.Білоцерківці, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37020 (сільський клуб, глядацька зала) мала
530693 с.Яцини вул.Гагаріна, 483, с.Яцини, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37021 (сільський будинок культури, актова зала) мала
530694 с.Велика Круча, с.Мала Круча вул.Героїв Майдану, 100А, с.Велика Круча, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37052 (сільський клуб, глядацька зала) Середня
530695 с.Повстин вул.Михайлівська, 66, с.Повстин, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37053 (сільський клуб, глядацька зала) мала
530696 с.Вікторія, с.Архемівка вул.Центральна, 15, с.Вікторія, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37044 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 27А, с.Вікторія, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37044
Середня
530697 с.Грабарівка вул.Центральна, 25, с.Грабарівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37013 (сільський клуб, актова зала) мала
530698 с.Давидівка вул.Київська, 13, с.Давидівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37010 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала
530699 с.Гурбинці вул.Сонячна, 19, с.Гурбинці, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37011 (дитячий садок, фойє) мала
530700 с.Кроти вул.Зої Космодем’янської, 19, с.Кроти, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37011 (сільський клуб, фойє) мала
530701 с.Нові Мартиновичі вул.Шевченка, 79Б, с.Нові Мартиновичі, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37012 (центр громади, актова зала) Середня
530702 с.Дейманівка, с.Шкурати вул.Наглого Марка, 45, с.Дейманівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37050 (адміністративний будинок, актова зала) мала
530703 с.Прихідьки вул.Кисіля Григорія, 35, с.Прихідьки, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37051 (сільський клуб, кімната для гурткової роботи)
/
вул.Кисіля Григорія, 28, с.Прихідьки, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37051
мала
530704 с.Каплинці вул.Миру, 37, с.Каплинці, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37030 (сільський будинок культури, актова зала) мала
530705 с.Усівка вул.Центральна, 39, с.Усівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37031 (сільський клуб, актова зала) мала
530706 с.Малютинці вул.Садова, 22, с.Малютинці, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37043 (центр громади, актова зала) Середня
530707 с.Олександрівка, с.Могилівщина, с.Рівне вул.Центральна, 1, с.Олександрівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (школа, фойє) мала
530708 с.Сасинівка, с.Меченки, с.Червоне вул.Миру, 56, с.Сасинівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37032 (школа, актова зала) мала
530709 с.Кейбалівка вул.Миру, 36, с.Кейбалівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37033 (навчально-виховний комплекс, актова зала) мала
530710 с.Леляки вул.Михайла Грушевського, 116, с.Леляки, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37033 (сільський клуб, глядацька зала) мала
530711 с.Першотравневе вул.Перемоги, 16, с.Першотравневе, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37032 (фельдшерсько-акушерський пункт, вестибюль) мала
530712 с.Смотрики вул.Грушевського, 41, с.Смотрики, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37042 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Грушевського, 36, с.Смотрики, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37042
Середня
530713 с.Теплівка пл.Ярмаркова, 72, с.Теплівка, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37045 (будинок культури, актовий зал) Середня
530714 с.Харківці, с.Високе вул.Центральна, 100, с.Харківці, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37022 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала
530715 с.Вишневе вул.Миру, 15, с.Вишневе, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37023 (школа, фойє) мала
530716 м.Пирятин – вул.Водостічна, вул.Єлени, вул.Замок, вул.Зоряна: 1–14, 16, 22; вул.Короленка, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Острів, вул.Приудайська, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців: 1–22, 24; вул.Соборна, вул.Успенська, пл.Героїв Майдану, пров.Грушевського Михайла, пров.Замковий 1, пров.Замковий 2, пров.Поштовий, пров.Рибальський, майдан Незалежності, с.Голобородька, с.Заріччя вул.Пушкіна, 33, м.Пирятин, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (Центр дитячої та юнацької творчості, глядацька зала) Велика
530717 м.Пирятин – вул.Аврущенка, вул.Визволення, вул.Герасименка, вул.Гоголя, вул.Журналістів, вул.Загородня, вул.Земська, вул.Кінечна, вул.Кулініча В., вул.Набережна, вул.Приудайський узвіз, вул.Проїзна, вул.Середня, вул.Цибаня, вул.Чкалова, вул.Ярмаркова, пров.Гоголя, пров.Кінечний 1, пров.Кінечний 2, пров.Новий, пров.Робочий 1, пров.Робочий 2, пров.Суворова, пров.Цибаня, пров.Чехова, пров.Ярмарковий вул.Визволення, 2А, м.Пирятин, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (ліцей, зала відпочинку) Велика
530718 м.Пирятин – вул.Абаканська: 58, 60–102Б; вул.Європейська: 3–42, 44–44А, 62–66Б; вул.Зелена, вул.Іподромна, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Луценка, вул.Мокрицького Аполлона, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Польова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Шевченка, пров.Київський вул.Європейська, 2А, м.Пирятин, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (школа №4, актова зала) Велика
530719 м.Пирятин – вул.Абаканська: 1–57, 59; вул.Заводська, вул.Зоряна: 15, 17–21, 23–145, 147, 151, 153, 155, 157, 159; вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Панфілова, вул.Патріотична, вул.Саксаганського, вул.Сікорського Ігоря, вул.Січових Стрільців: 23, 25–133, 135, 137–139, 141, 143, 145, 147, 151–153, 159, 161, 165–167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181–256А; вул.Сумська, вул.Франка Івана, вул.Хітріна Архітектора, пл.Хмельницького Богдана, пров.Водокачний, пров.Затишний, пров.Косий, пров.Л. Українки, пров.Лісний, пров.Лубенський, пров.Мирний 1, пров.Мирний 2, пров.Пушкіна, пров.Річковий, пров.Славний, пров.Тупий, пров.Шкільний вул.Зоряна, 116, м.Пирятин, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (школа №1, фойє) Велика
530720 м.Пирятин – вул.Андрузького Георгія, вул.Горького, вул.Гребінківська, вул.Григоровича Василя, вул.Європейська: 43, 45–59, 68–162; вул.Зоряна: 146, 148–150, 152, 154, 156, 158, 160–221; вул.Космодем’янської З., вул.Кошового О., вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Січових Стрільців: 134, 136, 140, 142, 144–144В, 146–146В, 148–150, 154–158, 160, 162–164, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180; вул.Сковороди, вул.Фабрична, вул.Чорнухинська, вул.8 Березня, пров.Південний, пров.8 Березня вул.Європейська, 100, м.Пирятин, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (учбово-курсовий комбінат, актова зала) Велика
530722 м.Пирятин – вул.Барвінкова, вул.Веселкова, вул.Вільна, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Дружна, вул.Завокзальна, вул.Квіткова, вул.Коцюбинського, вул.Мікромістечко, вул.Ранкова, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Спартака, вул.Урожайна, вул.Філатова, вул.Харківська, вул.Чайкіної Л., вул.Чернишевського, пров.Бурячний, пров.Вишневий, пров.Залізничний, пров.Миргородський, пров.Свинаря В., пров.Урожайний, пров.Хорольський вул.Гагаріна, 84, м.Пирятин, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (школа №6, фойє) Велика
530723 с.Верхоярівка, с.Замостище, с.Калинів Міст вул.Тімірязєва, 5, с.Калинів Міст, Пирятинський р-н, Полтавська обл., 37000 (школа, спортивний зал) Середня
530913 с.Білоусівка, с.Синяківщина, с.Суха Лохвиця вул.Мележика, 15, с.Білоусівка, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37110 (сільська рада, кімната засідань) мала
530914 с.Богодарівка, с.Голотівщина, с.Осняг вул.Шевченка, 4, с.Богодарівка, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37111 (клуб, актовий зал) мала
530915 с.Вороньки вул.Перелета, 1, с.Вороньки, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37140 (школа, приміщення для засідань) Середня
530916 с.Гайки, с.Красне, с.Нова Діброва, с.Яцюкове вул.Перемоги, 8, с.Красне, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37141 (сільський клуб, зал) мала
530917 с.Пізники вул.В.І.Тупікова, 25, с.Пізники, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37141 (школа, приміщення для засідань) мала
530918 с.Гільці, с.Нова Петрівщина вул.Чорнухинська, 7, с.Гільці, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37112 (сільський клуб, зал) Середня
530919 с.Галяве вул.Центральна, 2, с.Галяве, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37132 (школа, хол) мала
530920 с.Кізлівка, с.Липове пров.Шкільний, 1, с.Кізлівка, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37130 (школа, хол) Середня
530921 с.Ковалі вул.Колядівка, 47, с.Ковалі, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37131 (сільський клуб, зал) Середня
530922 с.Курінька, с.Нетратівка, с.Скибинці вул.Центральна, 112, с.Курінька, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37124 (сільський клуб, зал) мала
530923 с.Луговики, с.Бубни вул.Золота, 43, с.Луговики, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37122 (сільська рада, кімната засідань) мала
530924 с.Городище вул.Миру, 15, с.Городище, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37144 (Городищенський оздоровчий табір "Світанок", хол) мала
530925 с.Мелехи, с.Загребелля вул.Охріменка, 72, с.Мелехи, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37142 (навчально-виховний комплекс, спортзал) мала
530926 с.Мокіївка вул.Центральна, 8, с.Мокіївка, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37120 (сільська школа, хол) мала
530927 с.Постав-Мука, с.Лісова Слобідка вул.Підгірська, 21А, с.Постав-Мука, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37133 (сільський клуб, зал) мала
530928 с.Пацали, с.Сухоносівка вул.Садова, 18А, с.Сухоносівка, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37134 (сільський клуб, зал) мала
530929 с.Харсіки, с.Бондарі, с.Нехристівка пров.Мирний, 13А, с.Харсіки, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37103 (Харсіцький глядацький зал, кабінет директора, актовий зал) Середня
530930 с.Хейлівщина, с.Олександрівка, с.Чаплинка вул.Галушки, 2, с.Хейлівщина, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37113 (сільський клуб, кімната завклуба) мала
530931 смт Чорнухи – вул.Базарна, вул.Бугорської, вул.Гагаріна, вул.Грушки, вул.Злагоди, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Масленікова, вул.Мележика: 4–23; вул.Миру, вул.Перелета, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Силаєва, вул.Спортивна, пров.Злагоди, пров.Козацький, пров.Малий-2, пров.Першотравневий, пров.Петра Маслєннікова, с.Богданівка вул.Центральна, 32, смт Чорнухи, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37100 (центр культури і дозвілля, зал) Середня
530932 смт Чорнухи – вул.Будая, вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Дунаєвського, вул.Електриків, вул.Загорянська, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Кривоноса, вул.Л.Українки, вул.Мележика: 24–48; вул.М.Коломієць, вул.Молодіжна, вул.Рокитянська, вул.Сковороди, вул.Стовпова, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Будівельників, пров.Загорянський, пров.Колективний, пров.Котляревського, пров.Лісний, пров.Л.Українки, пров.Малий-1, пров.Мележика, пров.Мирний, пров.М.Коломієць, пров.Садовий, пров.Стовповий вул.Центральна, 47, смт Чорнухи, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37100 (школа, хол) Середня
531277 с.Піски-Удайські вул.Косий хутір, 47, с.Піски-Удайські, Чорнухинський р-н, Полтавська обл., 37123 (сільський клуб-філіал, кабінет директора) мала