Рівненська область - одномандатний виборчий округ №153

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
560105 смт Гоща – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Чорновола, вул.Глибока, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Драгоманова, вул.Дудаєва, вул.Енергетиків, вул.Є.Коновальця, вул.Івана Богуна, вул.Костомарова, вул.Коцюбинського, вул.Л.Українки, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О.Теліги, вул.Павлова, вул.П.Орлика, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Р.Гойської, вул.Рівненська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.С.Петлюри, вул.Східна, вул.У.Самчука, вул.Червона Долина, вул.Яблунева, вул.Яворницького, пров.П.Чубинського вул.Соборна, 4, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35400 (школа, фойє) Велика
560106 смт Гоща – вул.Березовий Гай, вул.Валевських, вул.Вербовиця, вул.Гагаріна, вул.Д.Галицького, вул.Джерельна, вул.Замкова, вул.Застав’я, вул.Івана Федорова, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Князів Острозьких, вул.Князя Володимира, вул.Львівська, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Надгоринська, вул.Оселя, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.С.Наливайка, вул.Староєврейська, вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Пекарський вул.Незалежності, 9, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35400 (ДЮСШ, фойє) Велика
560107 с.Бабин вул.Паркова, 2А, с.Бабин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35431 (клуб, актовий зал)
/
вул.Незалежності, 1, с.Бабин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35431
Велика
560108 с.Підліски вул.Шевченка, 19А, с.Підліски, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35432 (клуб, актовий зал) мала
560109 с.Бочаниця вул.В.Клімчука, 39, с.Бочаниця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35409 (школа, спортзал) Середня
560110 с.Бугрин, с.Зарічне вул.Шкільна, 15, с.Бугрин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35442 (агротехнічний ліцей, кабінет іноземної мови) Середня
560111 с.Башине, с.Угільці вул.Шкільна, 8А, с.Угільці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35448 (школа, кабінет фізичної підготовки) мала
560112 с.Новоставці вул.Шевченківська, 8А, с.Новоставці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35443 (ФАП, приймальна) мала
560113 с.Вільгір, с.Колесники вул.О.Євтушенка, 33, с.Вільгір, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35444 (школа, кабінет початкових класів) Середня
560114 с.Воскодави вул.Молодіжна, 27, с.Воскодави, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35423 (школа, фойє) Середня
560115 с.Горбаків, с.Шкарів вул.Шкільна, 15, с.Горбаків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35433 (центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє) Середня
560116 с.Дорогобуж вул.Гудкова, 102А, с.Дорогобуж, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35434 (школа, фойє) мала
560117 с.Іллін вул.Центральна, 7, с.Іллін, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35465 (школа, актовий зал) мала
560118 с.Мнишин вул.Центральна, 45, с.Мнишин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35472 (школа, вчительська) мала
560119 с.Подоляни вул.Набережна, 44А, с.Подоляни, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35455 (клуб, службова кімната) мала
560120 с.Томахів вул.Центральна, 6А, с.Томахів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35435 (клуб, актовий зал) мала
560121 с.Микулин вул.Центральна, 21, с.Микулин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35471 (клубна установа, фойє) мала
560122 с.Дроздів вул.Мирна, 3, с.Дроздів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35416 (клубна установа, фойє) мала
560123 с.Горбів вул.Мирна, 19, с.Горбів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35456 (ФАП, оглядовий кабінет) мала
560124 с.Дуліби вул.Т.Г. Шевченка, 26, с.Дуліби, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35463 (клуб, фойє) мала
560125 с.Жаврів, с.Глибочок вул.М.Дацюка, 16, с.Жаврів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35454 (клуб, актовий зал)
/
вул.Шкільна, 59, с.Жаврів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35454
мала
560126 с.Витків вул.Мирна, 3А, с.Витків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35461 (ФАП, фойє) мала
560127 с.Красносілля вул.Шевченка, 19А, с.Красносілля, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35424 (ФАП, фойє) мала
560128 с.Чудниця вул.Перемоги, 9, с.Чудниця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35425 (центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє) мала
560129 с.Кринички, с.Ючин вул.Шевченка, 26А, с.Кринички, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35410 (сільська рада, зал засідань) мала
560130 с.Річиця вул.Центральна, 50А, с.Річиця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35473 (клуб, актовий зал) мала
560131 с.Курозвани вул.Дмитра Козачонка, 7А, с.Курозвани, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35451 (школа, спортзал) Середня
560132 с.Андрусіїв, с.Дружне вул.М.Вершила, 53А, с.Андрусіїв, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35421 (школа, спортивна кімната) мала
560133 с.Вовкошів вул.М.Грушевського, 46А, с.Вовкошів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35412 (школа, класна кімната) мала
560134 с.Липки вул.Миру, 2, с.Липки, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35420 (сільська рада, актовий зал) мала
560135 с.Майків вул.Шкільна, 14, с.Майків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35453 (клуб, фойє) мала
560136 с.Малинівка вул.Шкільна, 150, с.Малинівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35422 (школа, фойє) мала
560137 с.Воронів вул.Зелена, 1А, с.Воронів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35418 (ФАП, кабінет оглядовий) мала
560138 с.Малятин, с.Мощони вул.Шевченка, 2А, с.Малятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35413 (сільська рада, кабінет голови сільської ради) мала
560139 с.Матіївка, с.Мичів вул.Лісова, 17А, с.Матіївка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35458 (клуб, актовий зал) мала
560140 с.Пустомити вул.Лісова, 19, с.Малятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35413 (школа, фойє) мала
560141 с.М’ятин вул.Бочаницька, 19А, с.М’ятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35419 (школа, класна кімната) мала
560142 с.Посягва, с.Олексіївка вул.Центральна, 21, с.Посягва, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35440 (клуб, малий зал) мала
560143 с.Сергіївка, с.Ясне вул.Молодіжна, 39А, с.Сергіївка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35428 (ФАП, оглядовий кабінет) мала
560144 с.Русивель вул.Центральна, 44Б, с.Русивель, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35452 (центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, актовий зал) мала
560145 с.Пашуки вул.Л. Українки, 46Б, с.Пашуки, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35438 (ФАП, кабінет завідуючого) мала
560146 с.Рясники вул.Незалежності, 21, с.Рясники, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35430 (клубний заклад, зала засідань) Середня
560147 с.Дмитрівка вул.Шкільна, 70, с.Дмитрівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35462 (клубний заклад, зала засідань) мала
560148 с.Садове вул.Шкільна, 4, с.Садове, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35411 (школа, фойє) мала
560149 с.Жалянка, с.Люцинів вул.Центральна, 3, с.Люцинів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35466 (ФАП, кабінет оглядовий) мала
560150 с.Симонів – вул.Глуха П’ята, вул.Набережна, вул.Надстав, вул.Новоселиця, вул.Осередок, вул.Підгайок, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Хабарська: 60–156; вул.Юзикевичів вул.Юзикевичів, 1А, с.Симонів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35408 (центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, великий зал) Середня
560151 с.Симонів – вул.Комарова, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Хабарська: 1–59; с.Франівка вул.Вишнева, 11, с.Франівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35439 (сільська рада, кабінет діловода) Середня
560152 с.Синів вул.Вишнева, 1, с.Синів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35426 (сільська рада, обрядовий зал) Середня
560153 с.Терентіїв вул.Центральна, 80А, с.Терентіїв, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35474 (клуб, фойє) мала
560154 с.Тучин вул.Освіти, 1, с.Тучин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35415 (центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє) Велика
560155 с.Полівці вул.Квітнева, 81, с.Полівці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35441 (ФАП, оглядова кімната) мала
560156 с.Федорівка вул.Шевченка, 7, с.Федорівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35450 (центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє) мала
560403 м.Корець – вул.Аграрна, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.З.Тустановського, вул.І.Франка, вул.Київська: 1–53; вул.Корчик, вул.Марченка, вул.Мічуріна, вул.Монастирська, вул.М.Українець, вул.О.Кобилянської, вул.П. Мирного, вул.Поштова, вул.Просвіти, вул.Пушкіна, вул.Радківського, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.С.Вознюка, вул.Січових стрільців, вул.Спортивна, вул.Титова, вул.Т.Ляшука, вул.Українських повстанців, вул.Фабрична, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, пров.Довгий, пров.Мічуріна, пров.П.Мирного, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Січових стрільців, пров.Фабричний, пров.Шевченка вул.Київська, 26, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700 (школа №3, вестибюль) Велика
560404 м.Корець – вул.Берездівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Гарбарська, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Київська: 56–86, 92, 96–98, 100/1–104, 108, 110А, 112–112А, 114, 118–120; вул.Князів Корецьких, вул.Корецька, вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Надрічна, вул.Незалежності, вул.Старомонастирська, вул.Шкільна, пл.Київська, пров.Володимирський, пров.Зелений, пров.Князів Корецьких, пров.Короткий, пров.Лесі Українки, пров.Незалежності, пров.Старомонастирський, пров.Шкільний вул.Київська, 65, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700 (будинок культури, танцювальна зала) Велика
560405 м.Корець – вул.Б.Грінченка, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.В.Чорновола, вул.Гайдамацька, вул.Гастелло, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Гетьманська, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Є.Коновальця, вул.І.Богуна, вул.І.Гонти, вул.Київська: 89–89А, 93–95, 99, 105–107Б, 109–110, 111–111А, 113, 115, 126–266Д; вул.Козацька, вул.Костельна, вул.К.Савури, вул.Лермонтова, вул.М.Залізняка, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.С.Наливайка, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шолохова, вул.50-річчя Перемоги, пл.В.Чорновола, пров.Ватутіна, пров.Гайдамацький, пров.Є.Коновальця, пров.Київський, пров.Костельний, пров.Миру, пров.М.Кривоноса, пров.Молодіжний, пров.Садовий, пров.С.Наливайка вул.Володимирська, 14А, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700 (лікарня, велика актова зала) Велика
560406 с.Бриків вул.Центральна, 27, с.Бриків, Корецький р-н, Рівненська обл., 34743 (будинок культури, танцювальна зала) мала
560407 с.Черниця вул.Центральна, 1, с.Черниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34754 (клуб, танцювальна зала) мала
560408 с.Богданівка вул.Центральна, 1, с.Богданівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34744 (школа, спортивна зала) мала
560409 с.Весняне вул.Корецька, 66, с.Весняне, Корецький р-н, Рівненська обл., 34713 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
560410 с.Велика Клецька, с.Мала Клецька вул.Центральна, 5, с.Велика Клецька, Корецький р-н, Рівненська обл., 34711 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 2, с.Велика Клецька, Корецький р-н, Рівненська обл., 34711
мала
560411 с.Топча вул.Зелена, 13, с.Топча, Корецький р-н, Рівненська обл., 34712 (клуб, танцювальна зала) мала
560412 с.Великі Межирічі вул.Шкільна, 1, с.Великі Межирічі, Корецький р-н, Рівненська обл., 34725 (школа-гімназія, кабінет біології) Середня
560413 с.Застав’я вул.Шевченка, 35Б, с.Застав’я, Корецький р-н, Рівненська обл., 34752 (бібліотека, читальна зала) мала
560414 с.Дивень вул.Церковна, 31Б, с.Дивень, Корецький р-н, Рівненська обл., 34726 (Школа, класна кімната) мала
560415 с.Колодіївка вул.Шкільна, 35А, с.Колодіївка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34739 (клуб, концертна зала) мала
560416 с.Гвіздів вул.Перемоги, 43, с.Гвіздів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34706 (школа, спортивна зала) Середня
560417 с.Головниця вул.Центральна, 2, с.Головниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34742 (будинок культури, велика танцювальна зала) Середня
560418 с.Забара, с.Калинівка вул.Центральна, 18В, с.Калинівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34748 (школа, фойє) мала
560419 с.Даничів вул.Шевченка, 55, с.Даничів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34741 (клуб, танцювальна зала) мала
560420 с.Жадківка вул.Шкільна, 8, с.Жадківка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34707 (школа, кл.2) Середня
560421 с.Старий Корець вул.Миру, 24, с.Старий Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34708 (клуб, фойє) Середня
560422 с.Залізниця вул.Центральна, 13А, с.Залізниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34724 (клуб, зала урочистих подій) мала
560423 с.Іванівка, с.Березівка вул.Центральна, 12А, с.Іванівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34734 (клуб, танцювальна зала) мала
560424 с.Коловерти вул.Центральна, 53, с.Коловерти, Корецький р-н, Рівненська обл., 34722 (сільська рада, зала засідань) мала
560425 с.Користь, с.Новини вул.Київська, 18, с.Користь, Корецький р-н, Рівненська обл., 34740 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
560426 с.Крилів вул.Камінського, 87, с.Крилів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34746 (будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Камінського, 83, с.Крилів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34746
Середня
560427 с.Морозівка, с.Голичівка вул.Шкільна, 14, с.Морозівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34709 (Школа, актова зала)
/
вул.Шкільна, 11, с.Морозівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34709
Середня
560428 с.Невірків вул.Грушевського, 2, с.Невірків, Корецький р-н, Рівненська обл., 34721 (школа, кл.10) Середня
560429 с.Жорнівка вул.Л.Українки, 1, с.Жорнівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34716 (школа, кл.2) мала
560430 с.Новий Корець вул.Незалежності, 1Б, с.Новий Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34705 (клуб, танцювальна зала)
/
вул.Незалежності, 10А, с.Новий Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34705
Велика
560431 с.Річки, с.Козак, с.Річечина вул.Шевченка, 4А, с.Річки, Корецький р-н, Рівненська обл., 34745 (клуб, танцювальна зала) Середня
560432 с.Ганнівка, с.Копитів вул.Шевченка, 5, с.Копитів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34719 (школа, фойє) мала
560433 с.Самостріли вул.Центральна, 5, с.Самостріли, Корецький р-н, Рівненська обл., 34732 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 6, с.Самостріли, Корецький р-н, Рівненська обл., 34732
мала
560434 с.Городище вул.Шкільна, 48, с.Городище, Корецький р-н, Рівненська обл., 34727 (школа, фойє) мала
560435 с.Сапожин вул.Шкільна, 2, с.Сапожин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34733 (школа, спортивна зала) мала
560436 с.Світанок вул.Шкільна, 58А, с.Світанок, Корецький р-н, Рівненська обл., 34730 (Будинок культури, танцювальна зала) Середня
560437 с.Бокшин, с.Бранів вул.Грушевського, 13, с.Бранів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34729 (ФАП, кабінет фельдшера) мала
560438 с.Стовпин вул.Шкільна, 3, с.Стовпин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34731 (школа, фойє) мала
560439 с.Сторожів вул.Вишнева, 20, с.Сторожів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34714 (школа, фойє) мала
560440 с.Устя вул.Шевченка, 120, с.Устя, Корецький р-н, Рівненська обл., 34710 (Школа , спортзал) мала
560441 с.Франкопіль вул.Шевченка, 13, с.Франкопіль, Корецький р-н, Рівненська обл., 34738 (школа, фойє) мала
560442 с.Дерманка вул.Шевченка, 26, с.Дерманка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34737 (школа, фойє) мала
560443 с.Харалуг вул.Шкільна, 1, с.Харалуг, Корецький р-н, Рівненська обл., 34723 (сільська рада, великий зал) мала
560444 с.Щекичин вул.Центральна, 34, с.Щекичин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34720 (Будинок культури, кімната засідень та ігрова кімната) Середня
560445 с.Мала Совпа вул.Набережна, 11, с.Мала Совпа, Корецький р-н, Рівненська обл., 34753 (клуб, танцювальна зала)
/
вул.Набережна, 11А, с.Мала Совпа, Корецький р-н, Рівненська обл., 34753
мала
560569 с.Білашів, с.Дерев’янче, с.Радужне вул.Центральна, 47, с.Білашів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35842 (сільська рада, зала засідань) мала
560570 с.Точевики вул.Шевченка, 34А, с.Точевики, Острозький р-н, Рівненська обл., 35847 (сільський клуб, фойє) мала
560571 с.Бухарів, с.Завизів вул.1 Травня, 1, с.Бухарів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35811 (сільська рада, актова зала) мала
560572 с.Михалківці вул.Шкільна, 14, с.Михалківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35849 (шкільна їдальня) мала
560573 с.Вельбівно вул.Шевченка, 2, с.Вельбівно, Острозький р-н, Рівненська обл., 35809 (школа, фойє) Середня
560574 с.Бадівка вул.Механізаторів, 1, с.Бадівка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35853 (школа, навчальний каб.2) мала
560575 с.Вілія вул.Центральна, 75, с.Вілія, Острозький р-н, Рівненська обл., 35852 (школа, спортивна зала) мала
560576 с.Верхів, с.Лебеді, с.Шлях вул.Миру, 2А, с.Верхів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35825 (будинок культури, фойє) мала
560577 с.Грем’яче, с.Грозів – вул.Озерна, вул.Центральна: 150–165, 167, 169, 171–175; с.Михайлівка вул.Центральна, 80, с.Грем’яче, Острозький р-н, Рівненська обл., 35841 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня
560578 с.Грозів – вул.Білашівська, вул.Видумка, вул.Гора, вул.Джерел, вул.Діброва, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Коротка, вул.Курчунок, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Святня, вул.Сорокова, вул.Старостинська, вул.Травнева, вул.Фігури, вул.Центральна: 166, 168, 170, 176–193; вул.Шкільна вул.Набережна, 1, с.Грозів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35863 (будинок культури, фойє) Середня
560579 с.Кутянка вул.Центральна, 32А, с.Кутянка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35850 (будинок культури, актова зала) мала
560580 с.Болотківці вул.Планова, 1А, с.Болотківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35861 (школа, клас №1) мала
560581 с.Батьківці, с.Данилівка, с.Ілляшівка вул.Андреєва, 52А, с.Ілляшівка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35819 (сільський клуб, актова зала) мала
560582 с.Межиріч вул.Вигін, 1, с.Межиріч, Острозький р-н, Рівненська обл., 35855 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
560583 с.Прикордонне, с.Слобідка вул.Велика Слобідка, 68, с.Слобідка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35858 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
560584 с.Милятин вул.Шевченка, 71, с.Милятин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35865 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
560585 с.Могиляни, с.Черняхів вул.Центральна, 75, с.Могиляни, Острозький р-н, Рівненська обл., 35832 (сільський клуб, танцювальна зала) Середня
560586 с.Мощаниця вул.Шевченка, 2А, с.Мощаниця, Острозький р-н, Рівненська обл., 35833 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
560587 с.Волосківці вул.Шевченка, 15, с.Волосківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35827 (сільський клуб, кабінет завідувача клубом) мала
560588 с.Кургани вул.Шевченка, 1А, с.Кургани, Острозький р-н, Рівненська обл., 35828 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
560589 с.Новомалин вул.Ювілейна, 3, с.Новомалин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35843 (сільський клуб, великий зал) мала
560590 с.Лючин вул.Жовтнева, 9, с.Лючин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35864 (фельдшерсько-акушерський пункт, процедурна) мала
560591 с.Новородчиці, с.Посива вул.Центральна, 46, с.Новородчиці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35851 (будинок культури, актова зала) мала
560592 с.Теремне вул.Центральна, 38, с.Теремне, Острозький р-н, Рівненська обл., 35814 (сільський клуб, актова зала) мала
560593 с.Оженин – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Краївська, вул.Кринична, вул.Л. Українки, вул.Мирна, вул.Містечко 4, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Огородника, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шляхова, пров.Котляревського вул.Шкільна, 5А, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820 (школа, спортивна зала) Велика
560594 с.Оженин – вул.Б. Хмельницького, вул.Висока, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дивака, вул.Залізнична, вул.Каденюка, вул.Квіткова, вул.Князів Острозьких, вул.Мальовнича, вул.Медова, вул.Сагайдачного вул.Заводська, 31, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820 (ВАТ НВП "Захід-цукор", актова зала) Середня
560595 с.Оженин – вул.Заводська вул.Заводська, 5А, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820 (гуртожиток, актова зала) Середня
560596 с.Бродів вул.Мирна, 35, с.Бродів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35831 (школа, спортивна зала) мала
560597 с.Країв вул.Мирна, 39А, с.Країв, Острозький р-н, Рівненська обл., 35823 (будинок культури, фойє) мала
560598 с.Стадники вул.Інтернаціоналістів, 26Б, с.Стадники, Острозький р-н, Рівненська обл., 35867 (сільський клуб, актова зала) мала
560599 с.Плоске, с.Завидів вул.Острозька, 74, с.Плоске, Острозький р-н, Рівненська обл., 35826 (будинок культури, фойє) Середня
560600 с.Почапки вул.Незалежності, 25, с.Почапки, Острозький р-н, Рівненська обл., 35830 (будинок культури, актова зала) мала
560601 с.Розваж вул.Центральна, 119, с.Розваж, Острозький р-н, Рівненська обл., 35866 (Сільський клуб, актова зала) Середня
560602 с.Сіянці вул.Ватутіна, 25, с.Сіянці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35812 (сільський клуб, фойє) мала
560603 с.Кураж, с.Садки вул.Б.Хмельницького, 6, с.Садки, Острозький р-н, Рівненська обл., 35836 (сільський клуб, фойє) мала
560604 с.Тесів – вул.Б. Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Волянська, вул.Колгоспна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Хутірська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю. Велігурського: 2–26, 28–30, 32, 38; вул.Центральна, 5, с.Тесів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35810 (школа, фойє) мала
560605 с.Тесів – вул.Ю. Велігурського: 27, 31, 33–36, 39–52; с.Хрінів вул.Садова, 16, с.Хрінів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35837 (сільський клуб, актова зала) мала
560606 с.Українка, с.Бубнівка, с.Вишеньки, с.Гай, с.Дубини вул.Шкільна, 25А, с.Українка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35824 (школа, спортивна зала)
/
вул.Климака, 1, с.Українка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35824
Середня
560607 с.Хорів вул.Шкільна, 8, с.Хорів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35840 (будинок культури, фойє) Середня
560608 с.Бродівське вул.Б. Хмельницького, 117, с.Бродівське, Острозький р-н, Рівненська обл., 35862 (Молитовний дім, зал, 1-й поверх) Середня
560655 с.Біла Криниця – вул.Біла, вул.Бузкова, вул.Вербова, вул.Весела, вул.Веселкова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гарна, вул.Гарна 1, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Долинова, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Романа, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Погодіна, вул.Польова, вул.Приміська, вул.Приходька, вул.Радгоспна, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Світла, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Травнева, вул.Уласа Самчука, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.24 Серпня, Садовий масив Київський, Садовий масив Криниченька, Садовий масив Криниченька 2 вул.Радгоспна, 45, с.Біла Криниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35342 (будинок культури, танцювальний зал) Велика
560656 с.Біла Криниця – вул.Північна, вул.Серпнева, с.Антопіль вул.Київська, 58, с.Антопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35371 (ФАП, їдальня) Середня
560657 с.Глинки вул.Піщана, 1, с.Глинки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35308 (школа, учительська) мала
560658 с.Бронники вул.Шкільна, 1А, с.Бронники, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35330 (школа, фойє) Середня
560659 с.Рогачів вул.Миру, 14Б, с.Рогачів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35319 (школа, спортивний зал) мала
560660 с.Білівські Хутори вул.Монастирська, 39А, с.Білівські Хутори, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35309 (ФАП, к.1) мала
560661 с.Великий Житин вул.Рівненська, 76А, с.Великий Житин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35340 (будинок культури, фойє) Середня
560662 с.Малий Житин вул.Княгині Ольги, 52Б, с.Малий Житин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35376 (школа, спотрзал) мала
560663 с.Бармаки вул.Шкільна, 14, с.Бармаки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35372 (дитячий садок "Джерельце", музична зала) Середня
560664 с.Велика Омеляна вул.Шевченка, 77, с.Велика Омеляна, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35360 (будинок культури, хол) Велика
560665 с.Вересневе вул.Центральна, 5, с.Вересневе, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35397 (будинок культури, актовий зал) Середня
560666 с.Верхівськ, с.Кривичі, с.Ясининичі вул.Шевченка, 63, с.Верхівськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35336 (сільський клуб, танцювальний зал) Середня
560667 с.Макотерти, с.Шостаків вул.Козацька, 14, с.Макотерти, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35337 (ФАП, к.1) мала
560668 с.Пересопниця вул.Старослов’янська, 1, с.Пересопниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35369 (ФАП, к.1) мала
560669 с.Городище – вул.Абрикосова, вул.Бармацька, вул.Берегова, вул.Біла, вул.Василівська, вул.Вереснева, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Висока, вул.Вишнева, вул.Військова, вул.Волошкова, вул.Геодезична, вул.Героїв АТО, вул.Глибока, вул.Глиняна, вул.Городецька, вул.Городищенська, вул.Городищенська (СТ "Світанок"), вул.Гранична, вул.Грушева, вул.Дерманська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Європейська, вул.Житинська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Іванівська, вул.Кавказька, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Коротка, вул.Костопільська, вул.Крута, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Лугова 1, вул.Мальовнича, вул.Михайлівська, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Пасічна, вул.Польова, вул.Провулок Мирний, вул.Райдужна, вул.Рівненська: 1–78, 79–181; вул.Рівненська 112, вул.Садова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Спокійна, вул.Східна, вул.Тополева, вул.Хутір Високе, вул.Хутір Скомороха, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Яблунева, вул.Ялинова, пров.Вишневий, пров.Кавказький, пров.Крутий, пров.Мирний, с.Кругле вул.Рівненська, 76, с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35341 (школа, коридор) Велика
560670 с.Городок – вул.Б. Хмельницького, вул.Барона Штейнгеля: 1–91, 93–137; вул.Бегенська, вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вишнева гора, вул.Гайова, вул.Гора, вул.Городоцька, вул.Зарічна, вул.Захаржевського, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Коротка, вул.Курганська, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Мирна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Н. Майструк, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Новогородоцька, вул.Пересопницька, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Ринкова, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Сорочинська, вул.Ставецька, вул.Тиха, вул.Ткача, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Чабана, вул.Шевченка, вул.Шпанівська, вул.Яблунева, вул.Ясна, пров.Б. Хмельницького, пров.Бегенський, пров.Козацький, пров.Луцький, пров.Рольщикова вул.Першотравнева, 2, с.Городок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35331 (будинок культури, актовий зал) Велика
560671 с.Карпилівка, с.Понебель вул.Центральна, 12, с.Карпилівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35332 (будинок культури, актовий зал) Середня
560672 с.Михайлівка вул.Центральна, 45А, с.Михайлівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35358 (сільський клуб, танцювальний зал) мала
560673 с.Караєвичі вул.Зелена, 7Б, с.Караєвичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35346 (сільський клуб, танцювальний зал) мала
560674 с.Метків, с.Рубче вул.Центральна, 75, с.Метків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35398 (сільський клуб, танцювальний зал) мала
560675 с.Грушвиця Перша вул.Шкільна, 8, с.Грушвиця Перша, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35347 (будинок культури, фойє) Середня
560676 с.Грушвиця Друга вул.Середній Гай, 1, с.Грушвиця Друга, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35364 (сільська рада, фойє) мала
560677 с.Дібрівка, с.Мартинівка вул.Лісова, 47А, с.Мартинівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35349 (сільський клуб, танцювальний зал) мала
560678 с.Дядьковичі вул.Козацький шлях, 46А, с.Дядьковичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35361 (сільський клуб, танцювалький зал)
/
вул.Козацький шлях, 42, с.Дядьковичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35361
Середня
560679 с.Милостів вул.Троїцька, 44, с.Милостів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35352 (сільський клуб, танцювальний зал)
/
вул.Троїцька, 47А, с.Милостів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35352
мала
560680 с.Жобрин, с.Углище вул.Центральна, 7, с.Жобрин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35310 (сільська рада, актовий зал) Середня
560681 с.Мочулки, с.Руда-Красна вул.Л. Українки, 44, с.Руда-Красна, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35365 (сільський клуб, актовий зал) мала
560682 с.Забороль, с.Боянівка вул.Шкільна, 40В, с.Забороль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35324 (сільський клуб, зал урочистих подій) Середня
560683 с.Білів, с.Диків вул.Шевченка, 8, с.Білів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35389 (школа, кабінет третього класу) мала
560684 с.Голишів, с.Застав’я вул.Центральна, 83, с.Голишів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35315 (Голишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, актовий зал) Середня
560685 с.Грабів – вул.Адамківська, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.І. Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Кривчука, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Оржівська, вул.Приходька, вул.С. Бандери, вул.Сім’ї Роботницьких, вул.Хутірська: 2–10, 29, 31–44; вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.І. Франка, пров.Шкільний вул.Чорновола, 9, с.Грабів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35316 (сільський клуб, фойє) Середня
560686 с.Дерев’яне вул.Євгенії Наумець, 122А, с.Дерев’яне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35373 (сільський клуб, зал) Середня
560687 с.Зоря – вул.Будівельників, вул.Конституції: 9, 11–28; вул.1 Травня: 37, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–60; с.Грабів – вул.Хутірська: 1, 11–28, 30–30А; с.Сморжів пл.Володимира Плютинського, 2А/1, с.Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35314 (палац культури, фойє) Велика
560688 с.Зоря – вул.Б. Хмельницького, вул.Вереснева, вул.Гагаріна, вул.Гідропаркова, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.І. Франка, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Козацької слави, вул.Константинівська, вул.Конституції: 1–8, 10, 31–38; вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Орловського, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Роботницького, вул.Садова, вул.Сморжівська, вул.Тиха, вул.Хутірська, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Юнацька, вул.1 Травня: 1–36, 38–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.50 річчя Возз’єднання, пл.Володимира Плютинського, пров.Мічуріна пл.Володимира Плютинського, 2А/1, с.Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35314 (палац культури, зимовий сад) Велика
560689 с.Новостав, с.Олишва вул.Миру, 52, с.Новостав, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35378 (школа, фойє) Середня
560690 с.Старожуків вул.Михайлівська, 11А, с.Старожуків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35317 (сільський клуб, зал урочистих подій) мала
560691 с.Корнин вул.Центральна, 41Б, с.Корнин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35304 (будинок культури, зал урочистих подій) Велика
560692 с.Колоденка – вул.Василя Червонія, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Ліни Костенко, вул.Мірющенка, вул.Нова, вул.Новодвірська, вул.Рівненська, вул.Свободи, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Василя Червонія, пров.Свободи, пров.Шевченка вул.Свободи, 18Д, с.Колоденка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35306 (сільський клуб, зал урочистих подій) Велика
560693 с.Колоденка – вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.В.Поліщука, вул.Гарна, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гірська, вул.Гранична, вул.Данила Галицького, вул.Зоряна, вул.Івана Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Княжа, вул.Князя Володимира, вул.Князя Ігоря, вул.Красногірська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миколи Боголюбова, вул.Місячна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Смотрицького, вул.Сонячна, вул.Хутір, вул.Яблунева, вул.Ясна, пров.Виноградний, пров.Глибокий, пров.Миколи Боголюбова вул.Свободи, 22, с.Колоденка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35306 (школа, спортзал) Середня
560694 с.Загороща вул.Шевченка, 20А, с.Загороща, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35305 (сільський клуб, зал урочистих подій) мала
560695 с.Кустин, с.Решуцьк, с.Сергіївка вул.Шевченка, 26, с.Кустин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35322 (сільський клуб, зал урочистих подій)
/
вул.Шевченка, 17, с.Кустин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35322
Середня
560696 с.Малий Шпаків, с.Великий Шпаків, с.Плоска вул.Шевченка, 1Б, с.Малий Шпаків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35362 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
560697 с.Заріцьк вул.Колгоспна, 56В, с.Заріцьк, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35381 (ФАП, каб. 3) мала
560698 с.Дворовичі, с.Іваничі, с.Переділи вул.Млинівська, 36А, с.Іваничі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35363 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) мала
560699 с.Гуменники, с.Підгірці вул.Лесі Українки, 5А, с.Підгірці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35379 (сільський клуб, актовий зал) мала
560700 с.Нова Українка – вул.Видумка, вул.Лісова, вул.Приходька, вул.Радиславська, вул.Садова, пров.Садовий вул.Приходька, 49, с.Нова Українка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35323 (будинок культури, бібліотека) Середня
560701 с.Козлин, с.Ремель вул.Я. Федюри, 1А, с.Козлин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35374 (сільський клуб, актовий зал) Середня
560702 с.Радиславка вул.Шкільна, 13, с.Радиславка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35327 (школа, кл.1) мала
560703 с.Обарів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гарна, вул.Глибока, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кірова, вул.Коротка, вул.Крейдяна, вул.Малиновська, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Млинівська, вул.Набережна, вул.Насікайла, вул.Нова, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Приміська, вул.Провулок вісім, вул.Провулок два, вул.Провулок один, вул.Провулок п’ять, вул.Провулок сім, вул.Провулок три, вул.Провулок чотири, вул.Провулок шість, вул.Ринкова, вул.Рівненська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степана Бандери, вул.Тайкурівська, вул.Тиха, вул.Хмільна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, пров.Заводський, пров.Ринковий, Садовий масив Зоряний вул.Хмільна, 34, с.Обарів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35307 (будинок культури, актовий зал) Велика
560704 с.Ставки вул.Гагаріна, 11, с.Ставки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35385 (сільський клуб, актовий зал) мала
560705 с.Олександрія, с.Пухова вул.Молодіжна, 5Г, с.Олександрія, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35320 (Олександрійський ліцей, зал) Велика
560706 с.Нова Любомирка, с.Три Копці вул.В.Стуса, 1, с.Нова Любомирка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35321 (навчально-виховний комплекс "школа-ліцей", спортзал) Середня
560707 с.Волошки, с.Свяття вул.Зелена, 29А, с.Волошки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35386 (Центр дитячої та юнацької творчості, кл.1) мала
560708 с.Сухівці вул.Б. Хмельницького, 44А, с.Сухівці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35335 (школа, кл.1) мала
560709 с.Радухівка вул.Незалежності, 22, с.Радухівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35333 (сільська рада, актовий зал) мала
560710 с.Новожуків вул.Шкільна, 5, с.Новожуків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35334 (школа, спортзал) мала
560711 с.Новостав-Дальній вул.Набережна, 17А, с.Новостав-Дальній, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35357 (ФАП, к.1) мала
560712 с.Тайкури, с.Порозове вул.Шкільна, 1А, с.Тайкури, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35351 (НВК "школа сад", актовий зал) Середня
560713 с.Шубків, с.Дуби вул.Незалежності, 24, с.Шубків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35325 (школа, актовий зал) Середня
560714 с.Гориньград Перший вул.Мирна, 84, с.Гориньград Перший, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35326 (школа, актовий зал) мала
560715 с.Рисв’янка вул.Шкільна, 34, с.Рисв’янка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35344 (школа, спортзал) мала
560716 с.Гориньград Другий вул.Шкільна, 33, с.Гориньград Другий, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35343 (школа, коридор) мала
560717 с.Котів вул.Новоселів, школа, с.Котів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35375 (школа, хол) Середня
560718 с.Великий Олексин, с.Зозів вул.Шевченка, 1, с.Великий Олексин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35302 (школа, їдальня) Велика
560719 с.Малий Олексин вул.Шкільна, 2А, с.Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35301 (школа, обідній зал) Середня
560720 с.Шпанів вул.Шкільна, 3, с.Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35301 (будинок культури, актовий зал) Велика
560721 с.Ходоси, с.Хотин вул.Робітнича, 15, с.Хотин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35303 (сільський клуб, фойє) Середня
560722 смт Клевань – вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Заводська: 3–60, 61А–62, 64, 66, 68, 70; вул.Залізнична: 1–11А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.І.Франка: 1–47, 49–49А; вул.Козацька: 1–38А, 41, 43, 45, 49, 51, 53–53А, 55–57, 59, 61–61А, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 85, 89, 91–91А; вул.Космонавтів, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного: 1–18, 20–22Б, 26–26А; вул.Садова: 1–62, 64–68А; вул.Слов’янська: 1–54, 56, 58, 60, 62; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Соборний вул.Тиха, 16, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35312 (будинок культури, фойє) Велика
560723 смт Клевань – вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Грибна, вул.Грушевського, вул.Дровальова, вул.Заводська: 61, 63, 65, 67, 69, 71–89; вул.Залізнична: 12–14А, 16–16А, 18–18А, 20, 22А, 29–133; вул.І.Франка: 48, 50–158; вул.Клеванська, вул.Козацька: 40–40А, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60–60А, 62–64, 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82–84, 86–88, 90, 92–161; вул.Л. Українки, вул.Лісова, вул.Мелещука, вул.Надії, вул.Незалежності: 2–18Е, 20–20Д; вул.Партизанська, вул.Пересопницька, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Роксолани, вул.Сагайдачного: 19–19А, 23–25А, 27–102; вул.Садова: 63, 70–84; вул.Слов’янська: 55, 57, 59, 61, 63–94; вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Тополева, вул.Яблунева, пров.Гайдамацький, пров.І.Франка, пров.Надії, пров.Партизанський, пров.Сагайдачного, просп.Миру вул.Лісова, 6, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35312 (ДП "Клеванський держлісгосп", фойє) Велика
560724 смт Клевань – вул.Б. Хмельницького, вул.Біла, вул.Волинська, вул.Городище, вул.Госпітальна, вул.Дераженська, вул.Замкова, вул.Затишна, вул.Клима Савури, вул.Клубна, вул.Козака Колодки, вул.Корольова, вул.Коротка, вул.Лисенка, вул.Міцкевича, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 19, 21–69А; вул.Нова, вул.Носальчука, вул.О. Кобилянської, вул.Успенська, вул.Шевченка, пров.Б. Хмельницького, пров.Весняний, пров.Волинський, пров.Городище, пров.Госпітальний, пров.Дераженський, пров.Замковий, пров.Клубний, пров.Міцкевича, пров.Набережний, пров.Носальчука, пров.О. Кобилянської, пров.Успенський, пров.Шевченка вул.Б. Хмельницького, 47, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311 (КЗ "Клеванська школа інтернат", спортзал) Велика
560725 смт Квасилів – вул.Молодіжна: 28–28Б, 32, 42, 44, 46, 48; вул.Молодіжна, 30, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350 (Квасилівський професійний ліцей, фойє) Велика
560726 смт Квасилів – вул.Молодіжна: 1–27, 29–31, 33–41, 43, 45, 47, 51–53; вул.Рівненська: 1–2; вул.Молодіжна, 22, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350 (навчально-виховний комплекс "школа-ліцей", фойє) Велика
560727 смт Квасилів – вул.Б. Хмельницького, вул.Берегова, вул.Біла, вул.Вишнева, вул.Давня, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.Здолбунівська, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Коротка, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Рівненська: 3В–84; вул.Соборна, вул.Тиха, вул.Тополина, вул.Хмільна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Здолбунівський, пров.Шкільний вул.Б. Хмельницького, 1А, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350 (будинок культури, кімната громадської приймальні) Велика
560728 смт Оржів – вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.В/ч А 4559, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Євгена Коновальця, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Клима Савура, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Східна, вул.Шевченка, пров.Залізничний вул.Центральна, 1А, смт Оржів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35313 (навчально-виховний комплекс "школа-колегіум", коридор) Середня
560729 смт Оржів – вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Підгірна, вул.Робітнича, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.40 річчя Перемоги вул.Заводська, 3, смт Оржів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35313 (будинок культури, актовий зал) Велика
560894 м.Острог – вул.Антона Павлюка, вул.Валова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гальшки Острозької, вул.Городище, вул.Дмитра Яворницького, вул.Красногірська, вул.Леоніда Глібова, вул.Східна: 31, 33; вул.Татарська: 2–5, 65; вул.Юрія Гагаріна, пл.Декабристів пл.Декабристів, 6А, м.Острог, Рівненська обл., 35800 (ЗНЗ №1, фойє) Велика
560895 м.Острог – вул.Академічна, вул.Андрія Римші, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Волинських, вул.Володимира Короленка, вул.Героїв Майдану, вул.Григорія Квітки-Основ’яненка, вул.Древлянська, вул.Замкова, вул.Князів Острозьких, вул.Лаврентія Тустановського, вул.Лесі Українки, вул.Максима Кривоноса, вул.Огородова, вул.Петра Чайковського, вул.Просвіти, вул.Ринок, вул.Самуеля Едельса, вул.Східна: 24–30, 32, 35/1–109; вул.Таращанська, вул.Фридерика Шопена, вул.Шкільна, пров.Горіховий, пров.Древлянський, пров.Лесі Українки, пров.Максима Залізняка, пров.Садовий, просп.Незалежності: 1–22А, 49–49В; пл.Декабристів, 6, м.Острог, Рівненська обл., 35800 (НВК Гімназія, актовий зал) Велика
560896 м.Острог – вул.Академіка Кримського, вул.Академіка Малиновського, вул.Баштова, вул.Владислава Рильського, вул.Володимира Чепелюка, вул.Декабристів, вул.Дулібів, вул.Євгена Гребінки, вул.Івана Богуна, вул.Карпати, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Лідії Спаської, вул.Луцька, вул.Монастирська, вул.Олексія Андреєва, вул.Поштарка, вул.Пухова, вул.Сінна, вул.Станіслава Кардашевича, вул.Татарська: 10Б–64, 66–202; вул.Фабрична, вул.Федора Титова, пров.Безіменний, пров.Вишневий, пров.Горний, пров.Дулібів, пров.Луцький, пров.Марковичів, пров.Мічуріна, пров.Ольги Яновської, пров.Поштарка, пров.Сергія Козицького, пров.Суразького, пров.Уласа Самчука вул.Татарська, 122А, м.Острог, Рівненська обл., 35800 (ДПТНЗ "ОВПУ" училище, їдальня) Велика
560897 м.Острог – вул.Берунська, вул.Бориса Тена, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Воїнів-афганців, вул.Івана Маєвського, вул.Івана Нечуя-Левицького, вул.Івана Огієнка, вул.Кідри, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Незалежності, вул.Олега Ольжича, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Петра Андрухова, вул.Полярна, вул.Професора Ковальського, вул.Рафаеля Шпізеля, вул.Сандомирська, вул.Семінарська, вул.Сонячна, вул.Старостинська, вул.Тараса Шевченка, вул.Університетська, вул.9 Травня, вул.900-річчя Острога, пров.Квітковий, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Січових Стрільців, пров.Студентський, пров.Тихий, пров.Тополевий, просп.Незалежності: 26–46, 50–170; в/ч А-3993 просп.Незалежності, 54, м.Острог, Рівненська обл., 35800 (КМЦ Академії, танцювальний зал) Велика
560898 м.Острог – вул.Байди, вул.Бельмаж, вул.Володимира Сальського, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гранична, вул.Друга Лінія, вул.Заярова, вул.Івана Федорова, вул.Кирила Лукаріса, вул.Космонавтів, вул.Костянтина Ціолковського, вул.Кринична, вул.Криштофа Косинського, вул.Миколая Коперника, вул.Миколи Шугаєвського, вул.Олега Гапончука, вул.Осада, вул.Перша Лінія, вул.Польова, вул.Скульптора Сосновського, вул.Шимона Старовольського, вул.Яна Лятоша, пл.Івана Федорова, пров.Костянтина Ціолковського, пров.Криничний вул.Івана Федорова, 56, м.Острог, Рівненська обл., 35800 (водоканал, актовий зал) Середня
560899 м.Острог – вул.Архітектора Покришкіна, вул.Братів Наливайків, вул.Вигон, вул.Герасима Смотрицького, вул.Гоголя, вул.Згоди, вул.Івана Вишенського, вул.Івана Франка, вул.Йосипа Новицького, вул.Київська, вул.Коротка, вул.Красностав, вул.Кримська, вул.Леоніда Ступницького, вул.Лісова, вул.Льва Толстого, вул.Миколи Костомарова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Михайла Лермонтова, вул.Михайла Тучемського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Новий План, вул.Павла Жолтовського, вул.Панаса Саксаганського, вул.Покровська, вул.П’ятигорця, вул.Слобідська, вул.Степова, вул.Сторожова, вул.Шота Руставелі, вул.Юзефа Крашевського, вул.Ярмаркова, пров.Вілійський, пров.Залізний, пров.Красностав, пров.Льва Толстого, пров.Набережний, пров.Покровський, пров.Слобідський, пров.Черепки вул.Івана Вишенського, 3, м.Острог, Рівненська обл., 35800 (ЗНЗ №3, спортивний зал) Велика
560975 м.Рівне – вул.Академіка Грушевського: 2–2В, 4–4А, 6–37А; вул.Вротновських, вул.Гагаріна: 1–21; вул.Дружби, вул.Залізняка, вул.Івана Гонти, вул.Івана Сірка, вул.Кутузова, вул.Олександрійська, вул.Слави вул.Гагаріна, 6, м.Рівне, Рівненська обл., 33003 (міський палац культури, вестибюль) Велика
560976 м.Рівне – вул.Гагаріна: 45–59; просп.Князя Романа: 7, 9–11, 13–15А; вул.Гагаріна, 53, м.Рівне, Рівненська обл., 33022 (школа №13, спортивний зал) Велика
560977 м.Рівне – вул.Гагаріна: 22, 32–42, 61–67; вул.Костромська: 73–87; просп.Князя Романа: 1–5; вул.Гагаріна, 67, м.Рівне, Рівненська обл., 33022 (бібліотека-філія №10, читальний зал) Велика
560978 м.Рівне – вул.Гагаріна: 69–71; вул.Льонокомбінатівська: 1–3; просп.Князя Романа: 6, 8, 12–12А, 18; вул.Гагаріна, 73, м.Рівне, Рівненська обл., 33022 (дитячий садок №35, музичний зал) Велика
560979 м.Рівне – вул.Гагаріна: 75–77; вул.Льонокомбінатівська: 5–9А, 19; просп.Генерала Безручка: 18–20; просп.Князя Романа, 14А, м.Рівне, Рівненська обл., 33022 (школа №22, фойє) Велика
560980 м.Рівне – вул.Льонокомбінатівська: 11–15; просп.Генерала Безручка: 14–16, 22, 28–30; просп.Генерала Безручка, 26, м.Рівне, Рівненська обл., 33022 (Рівненська гімназія "Гармонія", актовий зал) Велика
560981 м.Рівне – вул.Фабрична: 1–4А, 14; просп.Генерала Безручка: 7–9; вул.Фабрична, 4А, м.Рівне, Рівненська обл., 33016 (гуртожиток, фойє) Велика
560982 м.Рівне – вул.Фабрична: 5–5А, 16–18, 24; просп.Генерала Безручка: 5–5А, 24; вул.Фабрична, 3, м.Рівне, Рівненська обл., 33016 (дитячий садок №43, музичний зал) Велика
560983 м.Рівне – вул.Фабрична: 12, 20–22; просп.Генерала Безручка: 1А–1Б, 3А; вул.Фабрична, 20, м.Рівне, Рівненська обл., 33016 (гуртожиток №9, актовий зал) Середня
561009 с.Обарів – вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Кленова, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Озерна, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Ставківська, вул.Тополева, вул.Хіміків вул.Ставківська, 40, с.Обарів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35307 (школа, спортзал) Середня
561014 с.Нова Українка – вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Абрикосова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Березова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Бузкова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Вербова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Вишнева, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Горобинова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Грушева, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Квіткова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Кленова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Лісова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Лугова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Малинова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Овражна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Промислова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Садова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Соснова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Трояндова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Хіміків, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Центральна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, вул.Яблунева, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Горіхова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Жасмінова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Жемчужна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Каштанова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Лугова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Міська, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Новоукраїнська, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Підлісна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Пісочна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Полунична, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Приходька, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Райдужна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Рівненська, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Ромашкова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Світла, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Солов’їна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Сонячна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Соснова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Східна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Тернова, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Тополева, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Центральна, вул.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, вул.Янтарна, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Гарна, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Коротка, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Лісова, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Народна, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Польова, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Сонячна, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Соснова, вул.СТ “Західний”, масив “Райдуга”, вул.Щаслива, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.1 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.10 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.11 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.12 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.2 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.3 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.4 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.5 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.6 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.7 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.8 лінія, вул.СТ “Західний”, масив “Східний”, вул.9 лінія, вул.СТ “Льонок”, вул.1 лінія, вул.СТ “Льонок”, вул.2 лінія, вул.СТ “Льонок”, вул.3 лінія, вул.СТ “Льонок”, вул.4 лінія, вул.СТ “Льонок”, вул.5 лінія, вул.СТ “Льонок”, вул.6 лінія, вул.СТ “Нетканщик”, вул.10 лінія, вул.СТ “Нетканщик”, вул.12 лінія, вул.СТ “Нетканщик”, вул.6 лінія, вул.СТ “Нетканщик”, вул.7 лінія, вул.СТ “Нетканщик”, вул.8 лінія, вул.СТ “Нетканщик”, вул.9 лінія, вул.СТ “Прогрес”, вул.Висотна, вул.СТ “Прогрес”, вул.Нижня, вул.СТ “Прогрес”, вул.Пісочна, вул.СТ “Прогрес”, вул.Приозерна, вул.СТ “Прогрес”, вул.Центральна, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-1”, пров.Садоводів, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Джерельний, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Зелений, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Короткий, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Озерний, пров.СТ “Західний”, масив “Західний-2”, пров.Рожевий вул.СТ "Західний", масив "Західний-1", вул.Центральна, 1372, с.Нова Українка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35323 (адміністративний центр садового товариства "Західний", хол)
/
вул.СТ "Західний", масив "Західний-1", вул.Центральна, 1371, с.Нова Українка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35323
мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
560730 Комунальне підприємство "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради вул.Дераженська, 39, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311 Мала
560731 Рівненська центральна районна лікарня вул.Центральна, 1А, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311 Мала
560732 Державна установа "Городищенська виправна колонія (№96)" с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35341 Мала
560733 Державна установа "Городоцький виправний центр (№131)" вул.Барона Штейнгеля, 92А, с.Городок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35331 Мала
560900 Комунальний заклад "Острозька обласна психіатрична лікарня" Ріненської обласної ради просп.Незалежності, 40А, м.Острог, Рівненська обл., 35800 Мала