Рівненська область - одномандатний виборчий округ №154

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Дубенської РДА

184

Відділ ведення ДРВ апарату Рівненської РДА

55

Відділ ведення ДРВ Дубенської міської ради

20

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
560157 с.Лішня вул.Млинівська, 2, с.Лішня, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35226 (Будівля СПМК №3, приміщення колишнього відділу статистики) Середня

560158 с.Дубляни вул.Івана Франка, 45А, с.Дубляни, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35219 (школа, актовий зал) Середня

560159 смт Демидівка – вул.Відродження, вул.Газова, вул.Заводська, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Кооперативна, вул.Космонавтів, вул.Медична, вул.Миру, вул.Михайла Вербицького, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Хмельницького, вул.Шевченка, пров.Новий вул.Хмельницького, 12, смт Демидівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35200 (районний будинок культури, актовий зал) Середня

560160 смт Демидівка – вул.Валер’яна Поліщука, вул.Василя Стуса, вул.Воз’єднання, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Луцька, вул.Михайла Грушевського, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Степана Бандери, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.1 Травня, пров.Першотравневий вул.Відродження, 6, смт Демидівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35200 (Клуб ЦРЛ, зал) Середня

560161 с.Рудка, с.Калинівка вул.Замкова, 11, с.Рудка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35221 (будинок культури, танцювальний зал) мала

560162 с.Ільпибоки вул.Центральна, 117, с.Ільпибоки, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35234 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560163 с.Вовковиї вул.Грушевського, 156А, с.Вовковиї, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35224 (будинок культури, фойє) Середня

560164 с.Рогізне вул.Перемоги, 12Б, с.Рогізне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35222 (будинок культури, глядацька зала) Середня

560165 с.Глибока Долина, с.Копань вул.Центральна, 41, с.Глибока Долина, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35223 (сільський клуб, танцювальний зал) мала

560166 с.Вербень вул.19 Березня, 10А, с.Вербень, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35225 (будинок культури, тацювальний зал) Середня

560167 с.Товпижин вул.Грабівець, 1А, с.Товпижин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35239 (приміщення клубу, зал) мала

560168 с.Хрінники вул.Шкільна, 6, с.Хрінники, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35220 (будинок культури, фойє) Середня

560169 с.Вичавки вул.Центральна, 61, с.Вичавки, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35236 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560170 с.Лисин вул.Бригадна, 6, с.Лисин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35237 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560171 с.Лопавше вул.Зелена, 31, с.Лопавше, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35238 (приміщення ФАП, дитяча кімната) мала

560172 с.Боремель, с.Набережне, с.Новий Тік, с.Смиків, с.Шибин вул.Першотравнева, 63, с.Боремель, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35210 (будинок культури, зал) Середня

560174 с.Золочівка, с.Ниви-Золочівські вул.Шкільна, 9, с.Золочівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35211 (школа, їдальня) мала

560175 с.Берестечко вул.Шкільна, 15, с.Берестечко, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35231 (школа, зал) мала

560176 с.Малеве, с.Більче вул.Набережна, 7, с.Малеве, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35212 (сільський клуб, актовий зал) Середня

560177 с.Пашева вул.Центральна, 5, с.Пашева, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35233 (школа, кабінет 1) мала

560178 с.Княгинине, с.Вишневе вул.Млинівська, 1А, с.Княгинине, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35213 (сільський клуб, фойє) Середня

560179 с.Охматків, с.Перекалі вул.Першотравнева, 21, с.Перекалі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35213 (приміщення ФАП, оглядовий кабінет) мала

560180 с.Берег, с.Комарівка вул.Дмитра Момотюка, 86А, с.Берег, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35683 (адмінприміщення старостату, фойє) Середня

560181 с.Миньківці, с.Онишківці, с.Сапанівчик, с.Тур’я вул.Молодіжна, 34А, с.Миньківці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35683 (клуб, актова зала) Середня

560182 с.Варковичі, с.Зелений Гай, с.Крилів вул.Шкільна, 2, с.Варковичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35612 (гімназіія, спортивна зала) Велика

560183 с.Верба – вул.Воля, вул.Гончариха, вул.Грушевського, вул.Г.Сковороди, вул.Дубенська, вул.Застав’я-І, вул.Застав’я-ІІ, вул.Застав’я-ІІІ, вул.Кременецька, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Церковна, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги вул.Шкільна, 2, с.Верба, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35670 (школа, спортивна зала) Середня

560184 с.Верба – вул.Б.Хмельницького, вул.Вербська Софіївка, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Кузнєцова, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Нова, вул.Сагайдачного, вул.Смолярня, вул.Шевченка, пров.Львівський вул.Львівська, 88, с.Верба, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35670 (сільська рада, актова зала) Середня

560185 с.Білогородка, с.Софіївка Друга, с.Софіївка Перша вул.Центральна, 33, с.Софіївка Перша, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35670 (клуб, актова зала) мала

560186 с.Збитин вул.Ковалівська, 8, с.Збитин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 34811 (клуб, глядацька зала) мала

560187 с.Гірники, с.Здовбиця, с.Злинець вул.Центральна, 9А, с.Здовбиця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 34811 (будинок культури, фойє 2) Середня

560188 с.Клинці вул.Набережна, 7, с.Клинці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 34811 (ФАП, каб.1, каб.2) мала

560189 с.Бортниця вул.Клубна, 1, с.Бортниця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35621 (клуб, фойє) мала

560190 с.Іваннє, с.Зелене, с.Лебедянка вул.Шкільна, 13, с.Іваннє, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35620 (будинок культури, актова зала) Середня

560191 с.Кліщиха, с.Кривуха вул.В.Галія, 9, с.Кривуха, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35619 (клуб, актова зала) мала

560192 с.Білоберіжжя вул.Миру, 29А, с.Білоберіжжя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35631 (школа, фойє) мала

560193 с.Заруддя вул.Зелена, 3, с.Заруддя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35628 (школа, каб.1) мала

560194 с.Княгинин, с.Молодіжне, с.Травневе вул.Незалежності, 4, с.Княгинин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35630 (будинок культури, глядацька зала) Середня

560195 с.Боцянівка, с.Листвин вул.Садова, 1А, с.Листвин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35636 (клуб, глядацька зала) мала

560196 с.Нараїв вул.Л.Українки, 40А, с.Нараїв, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35632 (клуб, глядацька зала) мала

560197 с.Острів вул.П.Сагайдачного, 48, с.Острів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35648 (клуб, глядацька зала) мала

560198 с.Майдан вул.Ковпака, 23, с.Майдан, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35661 (клуб, кінозал)
/
вул.Ковпака, 22, с.Майдан, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35661
мала

560199 с.Великі Сади вул.24 Серпня, 4А, с.Великі Сади, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35697 (клуб, актова зала) мала

560200 с.Малі Сади вул.Центральна, 12, с.Малі Сади, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35640 (школа, актова зала) мала

560201 с.Придорожне вул.Рикуна, 2А, с.Придорожне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35696 (клуб, актова зала) мала

560202 с.Мильча вул.Миру, 19, с.Мильча, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35642 (будинок культури, танцювальна зала) мала

560203 с.Пирятин вул.Островського, 68, с.Пирятин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35643 (школа, актова зала) мала

560204 с.Костянець вул.Шевченка, 104, с.Костянець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35634 (клуб, актова зала) мала

560205 с.Липа вул.Гагаріна, 15, с.Липа, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35635 (клуб, актова зала) мала

560206 с.Мирогоща Перша, с.Мирогоща Друга вул.Миру, 68, с.Мирогоща Перша, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35623 (Школа, спортзал) Велика

560207 с.Мокре вул.Шкільна, 63, с.Мокре, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35625 (клуб, глядацька зала) мала

560208 с.Молодаво Друге вул.Незалежності, 88, с.Молодаво Друге, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35633 (клуб, актова зала) мала

560209 с.Молодаво Третє, с.Молодаво Перше вул.Перемоги, 55, с.Молодаво Третє, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35637 (клуб, актова зала) Середня

560210 с.Квітневе вул.Шкільна, 35, с.Квітневе, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35629 (будинок культури, глядацька зала) мала

560211 с.Копани, с.Нагірне вул.1 Травня, 35, с.Нагірне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35614 (сільський клуб, бібліотека, читальна зала) мала

560212 с.Озеряни вул.Шевченка, 46, с.Озеряни, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35613 (клуб, глядацька зала) мала

560213 с.Дитиничі, с.Клюки пров.Шкільний, 4, с.Дитиничі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35617 (школа, каб.1, каб.2) мала

560214 с.Переросля вул.Миколи Дробоцького, 10, с.Переросля, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35653 (клуб, фойє) мала

560215 с.Плоска вул.Л.Українки, 2А, с.Плоска, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35651 (будинок культури, фойє) мала

560216 с.Бірки, с.Судобичі вул.Ковальова, 14А, с.Судобичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35691 (клуб, фойє) мала

560217 с.Повча, с.Будераж вул.Рикуна, 65, с.Повча, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35644 (будинок культури, фойє) Середня

560218 с.Панталія вул.Шкільна, 30А, с.Панталія, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35627 (школа, каб.1) мала

560219 с.Привільне, с.Дубрівка вул.Грушевського, 4, с.Привільне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35622 (будинок культури, актова зала) Середня

560220 с.Черешнівка вул.Миру, 9, с.Черешнівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35658 (ФАП, маніпуляційний кабінет) мала

560221 с.Кам’яниця вул.Шевченка, 33А, с.Кам’яниця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35689 (школа, фойє) мала

560222 с.Микитичі, с.Турковичі вул.Шкільна, 2, с.Микитичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35688 (школа, фойє) мала

560223 с.Замчисько, с.Нова Носовиця, с.Стара Носовиця вул.Кременецька, 22, с.Стара Носовиця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35695 (школа, фойє) мала

560224 с.Підлужжя вул.Шевченка, 83А, с.Підлужжя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35646 (школа, фойє) мала

560225 с.Птича вул.Львівська, 32, с.Птича, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35645 (будинок культури, фойє) Середня

560226 с.Рачин вул.Центральна, 30, с.Рачин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35609 (будинок культури, глядацька зала) Середня

560227 с.Дядьковичі вул.Нова, 9, с.Дядьковичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35659 (ФАП, фойє) мала

560228 с.Жорнів вул.Центральна, 32, с.Жорнів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35611 (ФАП, фойє) мала

560229 с.Олибів вул.Шевченка, 19, с.Олибів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35663 (ФАП, фойє) мала

560230 с.Сатиїв, с.Маяки вул.Миру, 53А, с.Сатиїв, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35610 (ліцей, їдальня) Середня

560231 с.Грядки вул.Центральна, 29, с.Грядки, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35664 (клуб, актова зала) мала

560232 с.Довге Поле вул.Центральна, 43, с.Довге Поле, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35618 (клуб, актова зала) мала

560233 с.Залужжя вул.Центральна, 24, с.Залужжя, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35665 (клуб, фойє) мала

560234 с.Семидуби вул.Центральна, 43, с.Семидуби, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35650 (клуб, фойє) Середня

560235 с.Іваниничі, с.Тростянець вул.Центральна, 41, с.Тростянець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35675 (клуб, актова зала) мала

560236 смт Смига вул.Б.Хмельницького, 45, смт Смига, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35680 (будинок культури, глядацька зала) Велика

560237 с.Нагоряни, с.Ясинівка вул.Молодіжна, 30, с.Соснівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35660 (школа, спортивна зала) мала

560238 с.Соснівка, с.Бондарі, с.Кліпець вул.Анастасії Мороз, 20, с.Соснівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35660 (клуб, глядацька зала) мала

560239 с.Дубовиця, с.Забірки, с.Кам’яна Верба вул.Центральна, 42А, с.Кам’яна Верба, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35679 (клуб, глядацька зала) мала

560240 с.Стовпець, с.Рідкодуби вул.Незалежності, 17, с.Стовпець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35672 (будинок культури, глядацька зала) Середня

560241 с.Великі Загірці, с.Малі Загірці вул.Б.Хмельницького, 1, с.Великі Загірці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35685 (клуб, актова зала) мала

560242 с.Тараканів вул.Зелена, 1, с.Тараканів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35641 (школа, спортивна зала) Середня

560243 с.Буща, с.Мартинівка вул.Л.Українки, 11, с.Мартинівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35667 (будинок культури, актова зала) мала

560244 с.Стара Миколаївка вул.Кременецька, 102, с.Стара Миколаївка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35655 (школа, актова зала) Середня

560245 с.Студянка вул.Б.Хмельницького, 14, с.Студянка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35681 (клуб, глядацька зала) Середня

560246 с.Шепетин, с.Голуби, с.Нова Миколаївка вул.Шкільна, 9, с.Шепетин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35682 (школа, спортивна зала) Середня

560346 м.Здолбунів – вул.Лесі Українки, вул.Шкільна: 29, 31, 39–42А; вул.2 Лютого: 4–6; вул.Шкільна, 40, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35701 (школа №6, актова зала) Велика

560347 м.Здолбунів – вул.Коперніка: 2–61, 67–105; вул.Шкільна: 33–33А, 35, 37, 44; вул.2 Лютого: 6А; вул.Лесі Українки, 2, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35701 (школа №7, актова зала) Велика

560348 м.Здолбунів – вул.Берегова, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Західна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Коперніка: 63–65; вул.Мелетія Смотрицького, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Сонячна, вул.Уласа Самчука, вул.Шкільна: 2–28, 30–30А, 34, 36, 38; вул.2 Лютого: 1–2; пров.Квітневий, пров.Парковий, пров.Шкільний вул.Шкільна, 11, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35705 (школа №4, фойє 2-й поверх) Велика

560349 м.Здолбунів – вул.Зелена: 4, 6, 8–10/2, 12, 14, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36–36А, 38–97/1; вул.Івана Богуна, вул.Івана Огієнка, вул.Калнишевського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Молодіжна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Симона Петлюри, вул.Степана Бандери, вул.Ціолковського, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 165, 169–171, 173, 175–175А, 177, 179, 181–181А, 183А–185А, 187, 189, 214–266; вул.8 Березня: 1–14, 16–16А, 18–18А, 20, 22–22А, 24, 26, 28–40, 40/1–40/2; пров.Зелений, пров.Івана Богуна, пров.Івана Огієнка, пров.Ольги Кобилянської вул.Шкільна, 1, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35705 (центр творчості дітей та юннацтва, зал хореографії) Велика

560350 м.Здолбунів – вул.Бориса Грінченка, вул.Василя Жука, вул.Гетьмана Богдана Хмельницького, вул.Грушевського: 2–69А, 71; вул.Д.Галицького: 1–32; вул.Д.Яворницького: 1–34, 36–36А, 38–38/2, 40, 42, 46–46А, 48, 50–60А; вул.Зелена: 3, 5, 7–7А/1, 11–11/2, 13–13/1, 15, 17–17/2, 19, 21–21А, 23–23Б, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Коротка, вул.Лермонтова, вул.Нова, вул.Полярна, вул.Пушкіна, вул.Словацького: 3–31А; вул.Франка, вул.Шевченка: 202–212; пров.Пушкіна вул.Грушевського, 7, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35705 (БК ПАТ "Волинь-Цемент", фойє) Велика

560351 м.Здолбунів – вул.Базарна, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Незалежності: 1–33; вул.Садки, вул.Северина Наливайка, вул.Цегельна, вул.Шевченка: 1–164, 166–168, 172–172А, 174, 176, 178, 180, 182, 186, 188, 190–200; вул.Ясна, пров.Новий, пров.Северина Наливайка, пров.Шевченка вул.Незалежності, 15, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35705 (гуманітарна гімназія №2, спортивний зал) Середня

560352 м.Здолбунів – вул.Віли-1, вул.Віли-2, вул.Віли-3, вул.Віли-4, вул.Віли-5, вул.Віли-6, вул.Віли-7, вул.Віли-8, вул.Віли-9, вул.Гетьмана Івана Мазепи, вул.Гранична, вул.Незалежності: 34–64; вул.Олекси Стефановича, вул.Фабрична, Другий обвідний кілометр вул.Віли-1, 1, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35705 (фізкультурно-спортивний клуб, спортивний зал) Середня

560353 м.Здолбунів – вул.Гоголя, вул.Івана Гончара, вул.Коцюбинського, вул.Миколи Максися, вул.Міцкевича, вул.Нечуя-Левицького, вул.Олега Ольжича, вул.Павла Чубинського, вул.Південна, вул.Садова, вул.Старомильська, вул.Толстого, вул.Церковна, пров.Івана Гончара, пров.Олега Ольжича, пров.Старомильський, пров.Церковний вул.Івана Гончара, 1, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35704 (локомотивне депо, зал засідань) Велика

560354 м.Здолбунів – вул.Бориса Возницького, вул.Б.Тена, вул.Грушевського: 70, 72–85А; вул.Д.Галицького: 33–61/2; вул.Д.Яворницького: 35, 37, 39, 41, 43–45, 47, 49, 62–72; вул.Залізнична, вул.Івана Гонти, вул.Івасюка, вул.Львівська, вул.Мартинівка, вул.Польова, вул.Словацького: 32–61; вул.Тиха, вул.Чехова, вул.Щепкіна, вул.8 Березня: 15–15А, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 27–27А, 40А–40Б/3, 42–46; пров.Грушевського, пров.Князя Володимира, пров.Чехова, пров.Щепкіна вул.8 Березня, 37, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35701 (ТзОВ КП, їдальня) Середня

560355 м.Здолбунів – вул.Дружби, вул.Кутузова, вул.Михайла Старицького, вул.Пирогова, вул.Покровська, вул.Попова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Устима Кармелюка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Дружби, пров.Михайла Старицького, пров.Пирогова, пров.Попова, просп.Цементників: 1, 3, 5, 7, 9; вул.Устима Кармелюка, 3, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35702 (школа №3, фойє 2-й поверх) Середня

560356 м.Здолбунів – вул.Герцена, вул.Заводська, вул.Котляревського, вул.Фестивальна, просп.Цементників: 2, 4, 6, 8, 10–12; вул.Устима Кармелюка, 1, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35702 (міський клуб, фойє) Велика

560357 смт Мізоч – вул.Бориса Тена, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Здолбунівська, вул.Івана Богуна, вул.Козацька, вул.Красна Горка, вул.Литовка, вул.Півченська, вул.Сонячна, вул.Старе селище, вул.Тараса Якимчука, вул.Тиха, вул.Тіньковщина, вул.Учасників АТО, вул.Херма, вул.1-Травня, вул.14 Жовтня, пров.Заводський вул.Тараса Якимчука, 12, смт Мізоч, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35740 (селищна рада, зал засідань) Середня

560358 смт Мізоч – вул.Базарна, вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Дерманська, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кам’янка, вул.Кунинщина, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Острозька, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сергія Шолудька, вул.Середня, вул.Соснова, вул.Сурмичі, вул.Уласа Самчука, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Івана Франка, пров.Острозький, пров.Сурмичі, с.Клопіт вул.Тараса Якимчука, 10, смт Мізоч, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35740 (будинок культури, глядацький зал) Середня

560359 с.Мізочок, с.Озерко вул.Шевченка, 24, с.Озерко, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35736 (клуб, глядацький зал) мала

560360 с.Білашів(Мізоцька селищна територіальна громада) вул.Попівська, 34, с.Білашів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35741 (школа, фойє) Середня

560361 с.Богдашів вул.Тараса Шевченка, 3, с.Богдашів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35707 (сільська рада, зал урочистих подій) Середня

560362 с.Ільпінь, с.Кошатів вул.Незалежності, 14, с.Ільпінь, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35708 (школа, клас 1) Середня

560363 с.Орестів вул.Шевченка, 57, с.Орестів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35737 (школа, к.1) мала

560364 с.Будераж, с.Новий Світ вул.Центральна, 92, с.Будераж, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35752 (Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., актовий зал) мала

560365 с.Зелений Дуб вул.Центральна, 33А, с.Зелений Дуб, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35749 (клуб, актова зала) мала

560366 с.Мости, с.Святе вул.Центральна, 26, с.Мости, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35714 (клуб, актова зала) мала

560367 с.Буща вул.Осередок, 3, с.Буща, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35753 (школа, фойє) Середня

560368 с.Борщівка Перша, с.Борщівка Друга вул.Вишнева, 13, с.Борщівка Друга, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35718 (ФАП, оглядовий кабінет) мала

560369 с.Глинськ, с.Загора, с.Підцурків вул.Центральна, 17, с.Глинськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35710 (сільська рада, зал урочистих подій) Середня

560370 с.Дермань Друга вул.Шкільна, 1, с.Дермань Друга, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35751 (Дерманський НВК, актова зала) Середня

560371 с.Дермань Перша вул.Шевченка, 1А, с.Дермань Перша, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35750 (будинок культури, актова зала) Середня

560372 с.Здовбиця – вул.Гранична, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Квітнева, вул.Коротка, вул.Локомотивна, вул.Мартинівка, вул.Третя, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шосова, 120, с.Здовбиця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35709 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

560373 с.Здовбиця – вул.Василя Стуса, вул.Глинська, вул.Зацерків’я, вул.Кавказ, вул.Кн. Острозького, вул.Крутий Берег, вул.Куток, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Приймацька, вул.Сагайдачного, вул.Селедчина, вул.С.Наливайка, вул.Четверта вул.Шосова, 105, с.Здовбиця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35709 (сільська рада, зал засідань) Середня

560374 с.Здовбиця – вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Друга, вул.Лісова, вул.Мізоцька, вул.Осада, вул.Перша, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Хутір Загайський, вул.Хутір Каменуха, вул.Шосова вул.Шосова, 126, с.Здовбиця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35709 (школа, фойє) Середня

560375 с.Копиткове, с.Мар’янівка(Здолбунівська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 10А, с.Копиткове, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35720 (будинок культури, фойє) Середня

560376 с.Новомильськ вул.Центральна, 39А, с.Новомильськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35763 (клуб, актова зала) Середня

560377 с.Степанівка вул.Приходька, 15, с.Степанівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35729 (клуб, актова зала) мала

560378 с.Мала Мощаниця вул.Незалежності, 9А, с.Мала Мощаниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35730 (будинок культури, фойє) мала

560379 с.Залібівка вул.Т.Бульби, 24А, с.Залібівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35732 (клуб, актова зала) мала

560380 с.Гільча Перша, с.Замлинок вул.Шевченка, 75, с.Гільча Перша, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35761 (клуб, фойє 1-й поверх) мала

560381 с.Миротин – вул.Б.Хмельницького, вул.Хутір Замосток, с.В’юнівщина вул.Б.Хмельницького, 70, с.Миротин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35721 (сільська рада, зал засідань) мала

560382 с.Миротин – вул.Дружби, вул.Хутір Зарічка вул.Дружби, 40А, с.Миротин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35721 (школа, кабінет біології) мала

560383 с.Івачків вул.Сільрадська, 44, с.Івачків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35722 (будинок культури, фойє) Середня

560384 с.Нова Мощаниця вул.Центральна, 34, с.Нова Мощаниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35744 (клуб, зал) мала

560385 с.Новосілки вул.Шкільна, 3, с.Новосілки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35723 (клуб, актова зала)
/
вул.Шкільна, 2, с.Новосілки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35723
мала

560386 с.Півче вул.Героїв Майдану, 58, с.Півче, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35743 (будинок культури, фойє) мала

560387 с.Суйми вул.Героїв Майдану, 60, с.Півче, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35743 (сільська рада, к.1) мала

560388 с.П’ятигори вул.Центральна, 25Б, с.П’ятигори, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35764 (клуб, актова зала) мала

560389 с.Спасів вул.Сагайдачного, 3А, с.Спасів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35713 (будинок культури, танцювальний зал) мала

560390 с.Стеблівка вул.Квітнева, 2Б, с.Стеблівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35765 (клуб, актова зала) мала

560391 с.Цурків вул.Миру, 25, с.Цурків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35738 (школа, кл.2) мала

560392 с.Стара Мощаниця, с.Підгайне вул.Центральна, 23, с.Стара Мощаниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35742 (клуб, глядацький зал) мала

560393 с.Ступно вул.Центральна, 2, с.Ступно, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35731 (будинок культури, велика зала) Середня

560394 с.Уїздці, с.Коршів вул.Незалежності, 35, с.Уїздці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35711 (сільська рада, актова зала) Середня

560395 с.Кунин вул.Травнева, 2А, с.Кунин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35712 (школа, кабінет математики) Середня

560396 с.Загребля, с.Лідаво вул.Молодіжна, 10А, с.Лідаво, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35726 (клуб, зал гурткової роботи) мала

560397 с.Урвенна, с.Гільча Друга вул.Чеська, 65В, с.Гільча Друга, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35762 (будинок культури, актова зала) Середня

560398 с.Йосипівка вул.Берегова, 28А, с.Йосипівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35748 (клуб, актова зала) мала

560399 с.Залісся вул.Шкільна, 1А, с.Залісся, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35746 (клуб, актова зала) мала

560518 смт Млинів – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Загребельна, вул.Злуки, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Максима Кривоноса, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Муравицька, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Народна, вул.Олександра Довгалюка, вул.Пилипа Орлика, вул.Покровська, вул.Поліщука: 7, 9, 11–79Б; вул.Технікумівська, вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Береговий, пров.Зарічний, пров.Народний, пров.Парковий вул.Народна, 14, смт Млинів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35100 (Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, фойє) Велика

560519 смт Млинів – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 8; вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Євгена Коновальця, вул.Затишна, вул.Івана Мазепи, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Костянтина Острозького, вул.Незалежності, вул.Нестора Літописця, вул.Нова, вул.Олексія Кірися, вул.Південна, вул.Пушкіна: 1–16, 18–18А, 20, 22–34; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Степана Бандери, вул.Тополева, вул.Травнева, вул.Яблунева вул.Олексія Кірися, 27, смт Млинів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35100 (Млинівська гуманітарна гімназія, фойє) Велика

560520 смт Млинів – вул.Василя Симоненка, вул.Волинська, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна: 2–6; вул.Дорошенка, вул.Княгині Ольги, вул.Коцюбинського, вул.Михайлівська, вул.Об’їздна, вул.Поліщука: 1–6, 8, 10; вул.Польова, вул.Пушкіна: 17–17А, 19, 21–21А; вул.Рівненська, вул.Романа Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Слобідська, вул.Тиха, пров.Романа Галаса вул.Рівненська, 15, смт Млинів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35100 (Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, фойє) Велика

560521 с.Береги вул.Шкільна, 2, с.Береги, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35109 (Берегівська гімназія , фойє) Середня

560522 с.Перевередів вул.Кленова, 1, с.Перевередів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35109 (ФАП, к.1) мала

560523 с.Бокійма, с.Козирщина вул.Шкільна, 4, с.Бокійма, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35162 (Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст., фойє) Середня

560524 с.Війниця, с.Баболоки вул.Шевченка, 22, с.Війниця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35137 (Будинок культури, фойє) Середня

560525 с.Владиславівка, с.Іванівка, с.Улянівка вул.Ювілейна, 9А, с.Владиславівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35152 (Адміністративне приміщення Владиславівського старостинського округу, к.1) Середня

560526 с.Гончариха, с.Косареве, с.Новоселівка вул.Млинівська, 26, с.Новоселівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35153 (Будинок культури, к.1) мала

560527 с.Вовничі, с.Рудливе вул.Соборна, 16, с.Вовничі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35135 (Адміністративне приміщення Вовницького старостинського округу, к.1,) мала

560528 с.Красне вул.Шкільна, 1А, с.Красне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35118 (Школа, к.1) мала

560529 с.Добрятин, с.Новина-Добрятинська вул.Молодіжна, 5, с.Добрятин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35136 (Клуб, к.1) Середня

560530 с.Остріїв, с.Травневе вул.Шкільна, 2, с.Остріїв, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35126 (Дитячий садок, к.1) мала

560531 с.Довгошиї вул.Радянська, 25, с.Довгошиї, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35121 (Довгошиївський НВК, фойє) Середня

560532 с.Кораблище, с.Радів вул.Центральна, 28, с.Кораблище, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35150 (Клуб, зал) мала

560533 с.Малин, с.Підгай вул.Шкільна, 20, с.Малин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35114 (Клуб, актовий зал) мала

560534 с.Малі Дорогостаї, с.Стоморги вул.Шевченка, 19, с.Малі Дорогостаї, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35108 (Клуб, зал) Середня

560535 с.Брищі вул.Правди, 38А, с.Брищі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35128 (Клуб, зал) мала

560536 с.Маслянка вул.Пугачівська, 8, с.Маслянка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35185 (Школа, к.1) мала

560537 с.Долина, с.Мальоване вул.Шевченка, 30, с.Мальоване, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35131 (Школа, к.1) мала

560538 с.Миколаївка, с.Підбрусинь, с.Яблунівка – вул.Набережна вул.Шевченка, 4, с.Миколаївка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35171 (Адміністративне приміщення Миколаївського старостинського округу Повчанської сільської ради) мала

560539 с.Буди, с.Яблунівка – вул.Зелена, вул.Першотравнева, вул.Яблунева, пров.Каролінський, пров.Тополевий вул.Яблунева, 6, с.Яблунівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35141 (Клуб, зал) мала

560540 с.Гнатівка вул.Центральна, 39А, с.Гнатівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35140 (ФАП с.Гнатівка, к.1) мала

560541 с.Новосілки, с.Заболотинці, с.Заболоття вул.1 Травня, 2В, с.Новосілки, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35110 (Адміністратине приміщення Новосілківського старостинського округу, к.1) мала

560542 с.Новоукраїнка, с.Зоряне, с.Надчиці, с.Свищів вул.Молодіжна, 1, с.Новоукраїнка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35130 (Адміністративне приміщення Новоукраїнського старостинського округу, к.1) Середня

560544 с.Острожець – вул.Б.Хмельницького, вул.Волинська, вул.Енергетиків, вул.М. Ляшука, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 2–47; вул.Нова, вул.Робітнича, вул.Центральна: 1–38, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59; вул.Шевченка, пров.Енергетиків, пров.Центральний, с.Залав’я вул.Незалежності, 21, с.Острожець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35113 (Будинок культури, зал) Середня

560545 с.Острожець – вул.Берегова, вул.Вільна, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Зарічна, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Ліни Костенко, вул.Незалежності: 49–53; вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Сухомлинського, вул.Тиха, вул.Центральна: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–58, 60–177; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Береговий вул.Центральна, 91, с.Острожець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35113 (Острожецький ліцей ім. І. Єремеєва, спортивний зал) Середня

560546 с.Певжа, с.Бакорин вул.Соборна, 52, с.Певжа, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35111 (Школа, фойє)
/
вул.Соборна, 49А, с.Певжа, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35111
мала

560547 с.Перемилівка, с.Лукарівка, с.Мошків, с.Іванківці вул.Центральна, 67, с.Мошків, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35159 (Клуб, зал) мала

560548 с.Підгайці, с.Коблин, с.Озліїв вул.Народна, 34, с.Підгайці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35154 (Підгаєцька сільська рада, к.1) Середня

560549 с.Ужинець вул.Шевченка, 2, с.Ужинець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35187 (Клуб, зал) мала

560550 с.Підлозці, с.Велике, с.Загатинці, с.Ставрів, с.Топілля вул.Незалежності, 4, с.Підлозці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35132 (Підлозцівська сільська рада, к.1) Середня

560551 с.Пітушків, с.Річище вул.Шкільна, 19, с.Пітушків, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35120 (Адміністративне приміщення Пітушківського старостинського округу,к.1) мала

560552 с.Тушебин вул.Центральна, 16, с.Тушебин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35175 (Школа, к.1) мала

560553 с.Посників, с.Богушівка вул.Центральна, 73А, с.Посників, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35122 (Адміністративне приміщення Посниківського старостинського округу, к.1) Середня

560554 с.Привітне, с.Терешів вул.Т.Шевченка, 16, с.Привітне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35123 (Клуб, к.1) мала

560555 с.Пугачівка, с.Московщина вул.Нова, 1, с.Пугачівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35134 (Адміністративне приміщення Пугачівського старостинського округу, к1,) Середня

560556 с.Новини вул.Центральна, 58, с.Новини, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35179 (Школа, к.1) мала

560557 с.П’яннє, с.Зборів вул.Молодіжна, 3Б, с.П’яннє, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35186 (П’яннівська філія І-ІІ ст. Острожецького ліцею ім. І. Єремеєва, фойє) мала

560558 с.Смордва, с.Клин вул.Центральна, 3, с.Смордва, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35160 (Адміністративне приміщення Смордвівського старостинського округу, к.1) Середня

560559 с.Торговиця, с.Завалля, с.Лихачівка, с.Нове вул.Гур’янова, 2, с.Торговиця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35133 (Адміністративне приміщення Торговицького старостинського округу, актовий зал) мала

560560 с.Уїздці, с.Ставище вул.Шевченка, 7, с.Уїздці, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35115 (Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., фойє) мала

560561 с.Борбин вул.Шкільна, 11, с.Борбин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35182 (Борбинська ЗОШ І-ІІІ ст., фойє) Середня

560562 с.Хорупань вул.Соборна, 3, с.Хорупань, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35161 (Будинок культури, фойє) Середня

560563 с.Головчиці, с.Мятин вул.Фермська, 12, с.Мятин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35191 (Школа, к.1) мала

560564 с.Аршичин, с.Пекалів вул.Шевченка, 23, с.Аршичин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35181 (Аршичинська філія Хорупанської ЗОШ І-ІІ ст., к.1) мала

560565 с.Ярославичі вул.Шкільна, 30, с.Ярославичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35112 (Ярославицький ліцей, фойє) мала

560566 с.Велика Городниця вул.Центральна, 30Б, с.Велика Городниця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35183 (Клуб, зал) мала

560567 с.Чекно, с.Яловичі вул.Зарічна, 6Б, с.Яловичі, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35196 (Клуб, зал) мала

560568 с.Боремець, с.Підлісці вул.Молодіжна, 6, с.Боремець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35193 (Клуб, зал) мала

560609 м.Радивилів – бульв.Черняка, вул.Волковенка, вул.Демьохіна, вул.І.Франка, вул.Козланюка, вул.Комунальна, вул.Кременецька: 2–34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54, 56, 58–60; вул.Кривоноса, вул.О.Невського: 2–50, 52, 54, 56; вул.Паркова, вул.Піскова: 2–19; вул.Проста: 3–26; вул.Четвертного, пров.І.Франка, пров.О.Невського, пров.Четвертного вул.Кременецька, 1, м.Радивилів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35500 (будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика

560610 м.Радивилів – вул.Бальзака, вул.Богуна, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Г.Чубая, вул.Квіткова, вул.Конституції, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.Мандрика, вул.Маркелова: 35–138; вул.Молодіжна, вул.М.Похільченка, вул.П.Мирного, вул.Проста: 28–79; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стрижака, вул.24 Серпня, пров.Грушевського, пров.Садовий вул.Грушевського, 39, м.Радивилів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35500 (школа №1- гімназія, столова, 1-й поверх) Велика

560611 м.Радивилів – вул.Балки, вул.Б.Хмельницького, вул.Володимирська, вул.Гвардійська, вул.Героїв, вул.Г.Сковороди, вул.Довбуша, вул.Єднання, вул.Їжакевича, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Кременецька: 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–53, 55, 57, 61–120; вул.Левицького, вул.Лісова, вул.Л.Толстого, вул.Маркелова: 2–32; вул.Міцкевича, вул.М.Коцюбинського, вул.Нахімова, вул.О.Вишні, вул.О.Невського: 51, 53, 55, 60–110А; вул.О.Пчілки, вул.Піскова: 22–51; вул.Стеценка, вул.Т.Шевченка, вул.Чепчуріна, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Кременецький вул.Шкільна, 5, м.Радивилів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35500 (школа №2, актова зала, 2-й поверх) Велика

560612 м.Радивилів – вул.Гагаріна, вул.Галана, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Лев’ятинська, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Почаївська, вул.Терешкової, вул.Тиха, вул.Фабрична, пров.Гагаріна, пров.Почаївський, пров.Терешкової, пров.Тихий вул.Почаївська, 44, м.Радивилів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35500 (міський кінотеатр, глядацький зал) Середня

560613 с.Башарівка, с.Приски вул.Набережна, 14А, с.Башарівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35550 (сільська рада, зал засідань) Середня

560614 с.Перенятин, с.Старики вул.Почаївська, 33, с.Перенятин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35551 (клуб, глядацький зал) мала

560615 с.Березини, с.Курсики, с.Пасіки, с.Радихівщина, с.Середнє вул.Центральна, 6, с.Березини, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35521 (клуб, глядацький зал) Середня

560616 с.Боратин вул.Шляхова, 28А, с.Боратин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35522 (сільська рада, зал засідань) мала

560617 с.Гоноратка вул.Садова, 58, с.Гоноратка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35569 (школа-садок, вестибюль) мала

560618 с.Довгалівка вул.Шкільна, 97, с.Довгалівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35507 (школа, їдальня) мала

560619 с.Бугаївка, с.Балки вул.Шевченка, 36, с.Бугаївка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35561 (сільська рада, зал засідань) Середня

560620 с.Лев’ятин, с.Опарипси вул.Стрижака, 30, с.Опарипси, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35564 (клуб, глядацький зал) Середня

560621 с.Добривода вул.Перемоги, 63А, с.Добривода, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35520 (клуб, глядацький зал) мала

560622 с.Підвисоке, с.Станіслави вул.Зелена, 27, с.Станіслави, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35579 (клуб, глядацький зал) мала

560623 с.Дружба, с.Малі Гайки, с.Новоукраїнське вул.Шкільна, 1Б, с.Дружба, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35554 (школа, вестибюль) Середня

560624 с.Іващуки, с.Білогорівка вул.Шкільна, 3Б, с.Іващуки, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35530 (школа, фойє) мала

560625 с.Бригадирівка вул.Набережна, 65А, с.Бригадирівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35531 (клуб, глядацький зал) мала

560626 с.Зарічне вул.40 років Перемоги, 112А, с.Зарічне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35519 (дитячий садок, читальний зал) Середня

560627 с.Нова Пляшева вул.Першотравнева, 49, с.Нова Пляшева, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35534 (сільська рада, актовий зал) мала

560628 с.Козин вул.Берестецька, 145, с.Козин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35523 (сільська рада, каб.1) Середня

560629 с.Гранівка вул.Шевченка, 18, с.Гранівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35562 (школа, вестибюль) мала

560630 с.Дубини вул.Миру, 31Б, с.Дубини, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35518 (клуб, каб.1) мала

560631 с.Савчуки вул.Миру, 26Б, с.Савчуки, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35527 (клуб, вестибюль) мала

560632 с.Крупець, с.Гайки, с.Гнильче вул.Довга, 68, с.Крупець, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35541 (сільська рада, зал засідань) Середня

560633 с.Баранне вул.Л.Українки, 84А, с.Баранне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35535 (клуб, глядацький зал) мала

560634 с.Заміщина, с.Срібне вул.Шкільна, 59, с.Срібне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35542 (школа, центральний коридор) Середня

560635 с.Михайлівка, с.Засув вул.Київська, 1, с.Михайлівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35544 (сільська рада, актова зала) мала

560636 с.Немирівка, с.Батьків вул.Й.Петлюка, 1, с.Немирівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35563 (школа, спортзал) Середня

560638 с.Гаї-Лев’ятинські вул.Ів.Франка, 11, с.Гаї-Лев’ятинські, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35574 (клуб, зал засідань) мала

560639 с.Підзамче, с.Казмірі, с.Круки, с.Підлипки, с.Стоянівка вул.Почаївська, 1, с.Підзамче, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35552 (сільська рада, актовий зал) Середня

560640 с.Адамівка, с.Копані вул.Колгоспна, 7, с.Копані, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35553 (школа, коридор) мала

560641 с.Пляшева, с.Солонів вул.Лесі Українки, 15, с.Пляшева, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35510 (клуб, глядацький зал) Середня

560642 с.Острів вул.Богдана Хмельницького, 74, с.Острів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35511 (будинок культури, фойє) мала

560643 с.Пустоіванне, с.Гай, с.Гусари, с.Рудня вул.Першотравнева, 3, с.Пустоіванне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35532 (будинок культури, фойє) Середня

560644 с.Іванівка вул.ім.Шевченка, 46, с.Іванівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35558 (клуб, фойє) мала

560645 с.Рідків вул.Набережна, 5А, с.Рідків, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35565 (клуб, глядацький зал) мала

560646 с.Митниця, с.Нова Митниця вул.Шкільна, 13А, с.Митниця, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35514 (клуб, глядацький зал) мала

560647 с.Сестрятин, с.Безодня вул.Проста, 83, с.Сестрятин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35540 (дошкільний навчальний заклад, зал культурно-дозвілевого комплексу) Середня

560648 с.Ситне, с.Коти, с.Табачуки вул.Шкільна, 1, с.Ситне, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35543 (сільська рада, зал засідань) мала

560649 с.Гайки-Ситенські вул.Садова, 20, с.Гайки-Ситенські, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35560 (клуб, фойє) мала

560650 с.Карпилівка вул.Грушевського, 68, с.Карпилівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35571 (дитячий садок, музично-фізкультурний зал) мала

560651 с.Теслугів вул.Т.Г.Шевченка, 56, с.Теслугів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35512 (сільська рада, зал засідань) Середня

560652 с.Коритне, с.Пляшівка вул.Берестецька, 25Б, с.Пляшівка, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35580 (клуб, глядацький зал) мала

560653 с.Хотин, с.Веселе, с.Полуничне вул.Набережна, 3, с.Хотин, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35524 (школа, актова зала) Середня

560857 м.Дубно – вул.Костянтина Острозького, вул.Миколи Лисенка, вул.Михайла Драгоманова, вул.Пекарська, вул.Свободи, вул.Скарбова, вул.Тараса Шевченка, пров.Володимира Селедця, пров.Вузький, пров.Ікв’янський, пров.Кошиковий, пров.Купальний, пров.Носалів, пров.Тараса Шевченка вул.Свободи, 44, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35603 (Дубенський коледж РДГУ, актова зала) Середня

560858 м.Дубно – вул.Данила Галицького, вул.Данила Нечая, вул.Замкова, вул.Івана Павлюченка, вул.Канторська, вул.Кирила і Мефодія, вул.Северина Наливайка, вул.Спасівська, вул.Стара, вул.Шолом Алейхема, пл.м-н Незалежності, пров.Данила Нечая, пров.Конторський, пров.Шолом Алейхема вул.Пекарська, 16А, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35603 (Дубенський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія", фойє) Середня

560859 м.Дубно – вул.Аркадія Гайдара, вул.Безіменна, вул.Бориса Огороднікова, вул.Василя Стуса, вул.Володимира Винниченка, вул.Городня, вул.Забрама, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Крива, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Некрасова, вул.Михайла Ломоносова, вул.Млинарська, вул.Олекси Сацюка, вул.Ситарська, вул.Тараса Бульби, вул.Цегельна, пров.Авеніра Коломийця, пров.Городній, пров.Забрама, пров.Івана Франка, пров.Короткий, пров.Лесі Українки, пров.Миколи Боришкевича, пров.Миколи Некрасова, пров.Цегельний вул.Данила Галицького, 24, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35603 (районний будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

560860 м.Дубно – вул.Василя Стефаника, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Григорія Сковороди, вул.Дмитра Яворницького, вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Золота, вул.Ігоря Свєшнікова, вул.Квітнева, вул.Комісара Попеля, вул.Кругла, вул.Льва Толстого, вул.Львівська, вул.Оксани Петрусенко, вул.Олександра Довженка, вул.Олеся Гончара, вул.Павла Грабовського, вул.Павла Поповича, вул.Соломії Крушельницької, вул.Степана Бандери, пров.Григорія Сковороди, пров.Дмитра Фурманова, пров.Дмитра Яворницького, пров.Квітневий, пров.Круглий, пров.Льва Толстого, пров.Львівський, пров.Степана Бандери вул.Львівська, 59, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35603 (філія "Дубенська ДЕД", актова зала) Велика

560861 м.Дубно – вул.Берестецька, вул.Василя Гелети, вул.Вигнанка, вул.Гостинна, вул.Григорія Чубая, вул.Житня, вул.Івана Ле, вул.Івана Лозов’юка, вул.Івана Новохацького, вул.Млинівська, вул.Мотрі Братійчук, вул.М’ятинська, вул.Панаса Мирного, вул.Святослава Балея, вул.Сонячна, вул.Торгова, пров.Адама Міцкевича, пров.Берестецький, пров.Вигнанка, пров.Млинівський, пров.М’ятинський, пров.Панаса Мирного, пров.Феофана Прокоповича вул.Стара, 20, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35603 (школа №3, спортзала) Середня

560862 м.Дубно – вул.Академіка Сахарова, вул.Броварна, вул.Василя Жуковського, вул.В’ячеслава Липинського, вул.Гарбарська, вул.Дмитра Менделеєва, вул.Євгена Гребінки, вул.Івана Богуна, вул.Іллі Рєпіна, вул.Козацька, вул.Костянтина Ціолковського, вул.Леся Курбаса, вул.Марка Вовчка, вул.Меліоративна, вул.Михайла Вербицького, вул.Олени Теліги, вул.Садова, вул.Сергія Корольова, вул.Юрія Федьковича, вул.Янки Купали, пров.Академіка Сахарова, пров.Василя Жуковського, пров.Вільяма Шекспіра, пров.Волинський, пров.Дмитра Менделеєва, пров.Івана Богуна, пров.Кирила Стеценка, пров.Максима Березовського, пров.Меліоративний, пров.Миколи Вороного, пров.Михайла Вербицького, пров.Садовий, пров.Юрія Федьковича, пров.Яна Гуса вул.Садова, 51А, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (КП "Дубнорембуд") Велика

560863 м.Дубно – вул.Венецька, вул.Мирогощанська: 1–6; вул.Сурмичі: 1–56, 59–101; вул.Хмільна вул.Венецька, 11А, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (школа - сад, актовий зал) Велика

560864 м.Дубно – вул.Богдана Лепкого, вул.Володимира Івасюка, вул.Володимира Короленка, вул.Гірницька, вул.Миколи Добролюбова, вул.Мирогощанська: 8–87; вул.Ольги Кобилянської, вул.Остапа Вишні, вул.Привільна, пров.Володимира Короленка, пров.Миколи Добролюбова, пров.Мирогощанський, пров.Ольги Кобилянської, пров.Остапа Вишні вул.Гірницька, 3А, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (КП "Дубноводоканал") Велика

560865 м.Дубно – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Виговського, вул.Івана Мазепи, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Семидубська, вул.Якова Щоголіва, пров.Івана Виговського, пров.Семидубський, пров.Шота Руставелі, пров.Якова Щоголіва вул.Михайла Грушевського, 16, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (Дубенський міжшкільний навчально-виробничий комбінат) Велика

560866 м.Дубно – вул.Миколи Зерова, вул.Михайла Грушевського: 1, 14–18, 54–54А, 79–92, 109, 110–110БОС, 112, 116–118, 120–128, 138, 140–156, 159; вул.Набережна, вул.Панаса Саксаганського, вул.Петра Вишневського, вул.Станіслава Морозенка: 4–36, 40А–41, 43–43А, 45, 47, 49–53; вул.Сурмичі: 58, В/Ч А1519; вул.Фабрична, вул.Юліуша Словацького, пров.Миколи Зерова, пров.Панаса Саксаганського, пров.Слов’янський, пров.Фабричний вул.Станіслава Морозенка, 34, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (гімназія №2, фойє) Середня

560867 м.Дубно – вул.Дубовецька, вул.Запорізька, вул.Маркіяна Шашкевича, вул.Монастирська, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Станіслава Морозенка: 40, 42, 44, 46, 48, 61–83; вул.Тиха, вул.Уласа Самчука, пров.Маркіяна Шашкевича, пров.Станіслава Морозенка, пров.Уласа Самчука вул.Маркіяна Шашкевича, 3, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (Дубенський професійний ліцей, кабінет №9) Середня

560868 м.Дубно – вул.Гайдамацька, вул.Григорія Квітки-Основ’яненка, вул.Лінійна, вул.Лугова, вул.Митрополита Шептицького, вул.Михайла Грушевського: 4, 27–51, 55–55Б, 107, 109', 111, 113–115, 131–137, 139, 160БОС, 177; вул.Олени Пчілки, вул.Павла Тичини, вул.Спортивна, пров.Олександра Пушкіна вул.Митрополита Шептицького, 3, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (спеціалізована школа №5) Середня

560869 м.Дубно – вул.Бориса Тена, вул.Івана Котляревського, вул.Миколи Леонтовича, вул.Миколи Чернишевського, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського: 158, 160, 162–174, 178–200; вул.Павла Загребельного, вул.Промислова, пров.Миру вул.Михайла Грушевського, 182, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 (школа №6, фойє) Велика

560870 м.Дубно – вул.Антона Чехова, вул.Валер’яна Поліщука, вул.Івана Гонти, вул.Івана Тургенєва, вул.Миколи Гоголя, вул.Миколи Костомарова, вул.Миколи Хвильового, вул.Михайла Глінки, вул.Михайла Грушевського: 119; вул.Михайла Лермонтова, вул.Олекси Довбуша, вул.Олекси Тихого, вул.Павла Чубинського, вул.Петра Григоренка, вул.Петра Чайковського, вул.Підборці, вул.Симона Петлюри, вул.Устима Кармелюка, вул.Ярослава Стецька, пров.Івана Тургенєва, пров.Миколи Гоголя, пров.Михайла Лермонтова, пров.Устима Кармелюка, пров.Ярослава Стецька вул.Валер’яна Поліщука, 28, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35602 (Філіал Будинку дітей та молоді (колишня школа №6), кабінет №2) Велика

560871 м.Дубно – вул.Архипа Тесленка, вул.Залізнична, вул.Зої Гайдай, вул.Івана Крип’якевича, вул.Клима Савура, вул.Кременецька, вул.Максима Кривоноса, вул.Мостова, вул.Павла Полуботка, вул.Річкова, пров.Вишневий, пров.Залізничний, пров.Кременецький, пров.Павла Шумовського пров.Павла Шумовського, 7А, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35600 (управління меліоративних систем, кабінет ДВК) Середня

560872 м.Дубно – вул.Заводська, вул.Миколи Кондратюка, вул.Миколи Коперника, вул.Молодіжна, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Сергія Єсеніна, вул.Степана Руданського, вул.Тадеуша Костюшко, пров.Медичний, пров.Проїзний, пров.Центральний, пров.Шкільний пров.Шкільний, 5, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35601 (міський будинок культури) Велика

560873 м.Дубно – вул.Андрія Мельника, вул.Василя Симоненка, вул.Космонавтів, вул.Страклівська, вул.Широка, вул.Юрія Гагаріна, пров.Пилипа Орлика, пров.Страклівський вул.Страклівська, 55, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35602 (Міський клуб) Середня

560874 м.Дубно – вул.Андрія Малишка, вул.Волицька, вул.Володимира Сосюри, вул.Журавлина, вул.Івана Багряного, вул.Івана Золотаренка, вул.Івана Федорова, вул.Кедрова, вул.Максима Залізняка, вул.Миколи Кропивницького, вул.Михайла Старицького, вул.Петра Дорошенка, вул.Петра Ніщинського, вул.Петра Сагайдачного, вул.Яна Коменського, пров.Волицький, пров.Дубовий, пров.Івана Золотаренка, пров.Івана Федорова, пров.Кедровий, пров.Омеляна Ярославського вул.Страклівська, 113, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35602 ("ДТСАФ") Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
560247 Комунальне некомерційне підприємство "Дубенська міська лікарня" Дубенської міської ради вул.Львівська, 73, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35603 Мала
560400 Комунальне некомерційне підприємство "Здолбунівська центральна районна лікарня" Здолбунівської районної ради вул.Степана Бандери, 1, м.Здолбунів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35701 Мала
560654 Радивилівська районна лікарня вул.Садова, 4, м.Радивилів, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35500 Мала
560875 Дубенська міська лікарня матері та дитини вул.Михайла Грушевського, 103, м.Дубно, Дубенський р-н, Рівненська обл., 35604 Мала