Рівненська область - одномандатний виборчий округ №155

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
560049 смт Володимирець – вул.Аеродромівська, вул.Богуна, вул.Бурки, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Данила Галицького, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка, вул.Кн.Володимира, вул.Кн.Чарторийських, вул.Княгині Ольги, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Липнева, вул.Мазепи, вул.Медова, вул.Меліоративна, вул.Мирона Куца, вул.Мічуріна, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Пересопницька, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.ПідЛісова, вул.Поліська, вул.Полуботка, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Симона Петлюри, вул.Стрілецька, вул.Хоми Хуткого, вул.Хутірська, вул.Шитова, пров.Сагайдачного, пров.Симона Петлюри вул.Соборна, 32, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300 (будинку культури, малий зал) Велика
560050 смт Володимирець – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Василя Стуса, вул.Гагаріна, вул.Г.Леончук, вул.Гранична, вул.Грушевського, вул.Єврейська, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лісова Поляна, вул.Медична, вул.Михайла Дубова, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Соборна, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Чкалова, вул.Чорновола, вул.1 Травня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вишневий, пров.Підлісний, пров.Соборний, пров.Чорновола, пров.1 Травня вул.Шкільна, 6, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300 (школа №1, актова зала) Велика
560051 смт Володимирець – вул.Архітектурна, вул.Вербова, вул.Вінниченка, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Володимирська, вул.Головка, вул.Західна, вул.Князя Острозького, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Освітянська, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Повстанців, вул.Польова, вул.Проектна, вул.Степова, вул.Тімірязєва, вул.Тополева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, пров.Повстанців, пров.Шевченка вул.Миру, 4, смт Володимирець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34300 (Володимирецький колегіум, спортивний зал) Велика
560052 смт Рафалівка вул.Б.Хмельницького, 2А, смт Рафалівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34371 (будинок культури, кабінет директора) Велика
560053 с.Антонівка вул.Шкільна, 2, с.Антонівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34380 (школа, спортзал) Середня
560054 с.Чаква вул.Ювілейна, 10, с.Чаква, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34386 (будинок культури, актова зала) мала
560055 с.Балаховичі, с.Маюничі, с.Острів вул.Ювілейна, 8, с.Балаховичі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34373 (СВК Нива, актова зала) Середня
560056 с.Берестівка вул.Центральна, 68, с.Берестівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34361 (будинок культури, актовий зал) Середня
560057 с.Острівці вул.В.Затірки, 23, с.Острівці, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34378 (початкова школа, кімната сільського клубу) мала
560058 с.Біле вул.Радянська, 24А, с.Біле, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34310 (будинок культури, актовий зал) мала
560059 с.Малі Телковичі, с.Новосілки вул.Шкільна, 35, с.Малі Телковичі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34376 (будинок культури, актовий зал) мала
560060 с.Більська Воля, с.Кругле вул.Рафалівська, 125, с.Більська Воля, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34350 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
560061 с.Березина вул.Шкільна, 39, с.Березина, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34329 (школа, кл.1) мала
560062 с.Рудка вул.Шкільна, 40, с.Рудка, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34337 (школа, кл.7) мала
560063 с.Великий Жолудськ, с.Мостище, с.Чучеве вул.Шкільна, 42, с.Великий Жолудськ, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34364 (школа, спортзал) Середня
560064 с.Малий Жолудськ вул.Б.Хмельницького, 46, с.Малий Жолудськ, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34369 (будинок культури, актова зала) Середня
560065 с.Великі Телковичі вул.Шевченка, 78А, с.Великі Телковичі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34312 (дитячий садок, ігрова зала) Середня
560066 с.Бишляк вул.Центральна, 54, с.Бишляк, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34342 (школа, фойє) мала
560067 с.Великі Цепцевичі вул.Лесі Українки, 119, с.Великі Цепцевичі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34341 (будинок культури, актова зала) Велика
560068 с.Нетреба вул.Кузнецова, 34, с.Нетреба, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34377 (будинок культури, актовий зал) мала
560069 с.Воронки вул.Шевченка, 3, с.Воронки, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34330 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
560070 с.Луко вул.Колгоспна, 2, с.Луко, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34344 (школа, фойє) мала
560071 с.Городець вул.А.Коломийця, 154А, с.Городець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34381 (школа, спортзал)
/
вул.А.Коломийця, 146Б, с.Городець, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34381
Середня
560072 с.Велихів вул.Шевченка, 64А, с.Велихів, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34366 (будинок культури, актовий зал) мала
560073 с.Сварині вул.Незалежності, 63Б, с.Сварині, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34384 (будинок культури, актовий зал) Середня
560074 с.Довговоля вул.Грушевського, 51А, с.Довговоля, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34360 (будинок культури, актовий зал) Середня
560075 с.Жовкині вул.Поліська, 12, с.Жовкині, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34363 (будинок культури, актовий зал)
/
вул.Соборна, 23, с.Жовкині, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34363
Середня
560076 с.Заболоття вул.Соборна, 9А, с.Заболоття, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34372 (будинок культури, зал) Середня
560077 с.Каноничі вул.Незалежності, 92, с.Каноничі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34333 (будинок культури, фойє) Середня
560078 с.Дубівка вул.Поліська, 3, с.Дубівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34335 (будинок культури, актовий зал) Середня
560079 с.Кідри вул.Поліська, 1, с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34340 (Кідрівський НВК "ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ", спортзал)
/
вул.Шкільна, 58, с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34340
Середня
560080 с.Красносілля вул.Центральна, 28, с.Красносілля, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34332 (будинок культури, актовий зал) мала
560081 с.Зелене вул.Шкільна, 13, с.Зелене, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34316 (дитячий садок, ігрова кімната) Середня
560082 с.Липне вул.Лесі Українки, 1А, с.Липне, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34368 (будинок культури, зал) мала
560083 с.Лозки, с.Кошмаки вул.Вишнева, 80, с.Лозки, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34370 (школа, спортзал) Середня
560084 с.Суховоля вул.Кузнецова, 24, с.Суховоля, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34318 (школа, спортзал) мала
560085 с.Любахи вул.Поліська, 20, с.Любахи, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34362 (школа, їдальня)
/
вул.Поліська, 15, с.Любахи, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34362
мала
560086 с.Чудля вул.Науменка, 9А, с.Чудля, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34387 (ФАП, каб.1) мала
560087 с.Мульчиці, с.Журавлине, с.Кримне вул.Центральна, 13А, с.Мульчиці, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34320 (будинок культури, актовий зал) Середня
560088 с.Уріччя вул.Центральна, 17, с.Уріччя, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34323 (школа, кл.1) мала
560089 с.Новаки вул.Колгоспна, 8, с.Новаки, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34334 (будинок культури, актовий зал) мала
560090 с.Озерці, с.Городок вул.Соборна, 34, с.Озерці, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34321 (сільський клуб, актовий зал) Середня
560091 с.Озеро вул.Перемоги, 39, с.Озеро, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34331 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
560092 с.Полиці, с.Веретено вул.Шкільна, 1А, с.Полиці, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34374 (школа, вестибюль) Середня
560093 с.Іванчі – вул.Гранична, вул.Комсомольська, вул.Лесі Українки, вул.Лісова: 1–9; вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Робітнича, пров.Залізничний вул.Лісова, 12, с.Іванчі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34375 (клуб ПВК 76, глядацька зала) Середня
560094 с.Сошники вул.Федорова, 24А, с.Сошники, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34385 (школа, каб.2) мала
560095 с.Половлі, с.Зелениця вул.Лесі Українки, 29А, с.Половлі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34351 (будинок культури, фойє) Середня
560096 с.Ромейки вул.Шевченка, 24, с.Ромейки, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34382 (будинок культури, танцювальний зал)
/
вул.Колгоспна, 2, с.Ромейки, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34382
Середня
560097 с.Собіщиці вул.Леоніда Коляди, 2, с.Собіщиці, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34353 (школа, спортзал)
/
вул.Центральна, 67, с.Собіщиці, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34353
Середня
560098 с.Сопачів вул.Центральна, 14А, с.Сопачів, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34352 (сільська рада, зал засідань) Середня
560099 с.Діброва, с.Щоків вул.Шкільна, 1, с.Діброва, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34326 (школа, каб.1) мала
560100 с.Стара Рафалівка, с.Бабка вул.Центральна, 19, с.Стара Рафалівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34354 (будинок культури, актовий зал) Середня
560101 с.Степангород вул.Шевченка, 57, с.Степангород, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34314 (будинок культури, актовий зал) Середня
560102 с.Хиночі вул.Центральна, 35, с.Хиночі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34313 (школа, актовий зал) Середня
560103 с.Радижеве вул.Центральна, 31, с.Радижеве, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34328 (школа, спортзал) мала
560248 м.Дубровиця – вул.Армійська, вул.Братів Лясковців, вул.Василя Стуса, вул.Воробинська: 24–186; вул.Горинська, вул.Дружби, вул.Князя Гліба Дубровицького, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Медична, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.Північна, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Рівненська, вул.Тесленка, вул.Тиха, вул.У. та А. Гольшанських, вул.Харпака, вул.Хмелева, вул.Шевченка: 38, 40–46, 48, 50–159Е; вул.Ювілейна, пров.Армійський, пров.Луговий, пров.У. та А. Гольшанських вул.Воробинська, 134, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100 (школа №1, хол) Велика
560249 м.Дубровиця – вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Братів Конончуків, вул.Воробинська: 1–23; вул.Івана Франка, вул.Колодязьна, вул.Комунальна, вул.Краєзнавців, вул.Крива, вул.Макарівська, вул.Миру: 5–62; вул.Набережна, вул.Поліська, вул.Поштова, вул.Прирічкова, вул.Селиця, вул.Спортивна, вул.Червоного Хреста, вул.Шевченка: 1–37, 39, 47–47А, 49; вул.Шкільна: 1–11А; пров.Комунальний, пров.Макарівський вул.Макарівська, 11, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100 (ліцей-школа, фойє) Велика
560250 м.Дубровиця – вул.Бориса Шведа, вул.Будівельна, вул.Вінніченка, вул.Віталія Камінського, вул.Галини Гордасевич, вул.Миру: 63–199; вул.Михайла Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Нагорянська, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Степана Бандери, вул.Столінська, вул.Шкільна: 14; вул.8-го Березня, пров.Грушевського вул.Михайла Грушевського, 6, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100 (школа №2, їдальня) Велика
560251 м.Дубровиця – вул.Артеменка, вул.Глиняна, вул.Господарська, вул.Західна, вул.Ставкова, вул.Цегляна, вул.Шкільна: 19–27; пров.Артеменка вул.Шкільна, 19, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100 (гуртожиток професійного ліцею, актовий зал) Велика
560252 м.Дубровиця – вул.Вокзальна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Травнева вул.Залізнична, 16, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100 ("Хлібоприймальне підприємство", актовий зал) мала
560253 с.Бережки вул.Молодіжна, 53, с.Бережки, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34160 (сільський будинок культури, фоє) Середня
560254 с.Узлісся вул.Центральна, 15, с.Узлісся, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34147 (сільський клуб, фойє) мала
560255 с.Бережниця, с.Білаші вул.Центральна, 35, с.Бережниця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34164 (сільський будинок культури, фойє) мала
560256 с.Підлісне вул.Володимирецька, 98, с.Підлісне, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34165 (сільський клуб, фойє) мала
560257 с.Берестя вул.Перемоги, 1А, с.Берестя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34109 (вул.Перемоги, 4 с.Берестя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100) Велика
560258 с.Великі Озера, с.Різки, с.Шахи вул.Бегми, 60, с.Великі Озера, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34146 (сільський клуб, фойє) Середня
560259 с.Великий Черемель вул.Центральна, 20, с.Великий Черемель, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34137 (школа, хол) мала
560260 с.Велюнь, с.Загребля вул.Центральна, 16А, с.Велюнь, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34134 (сільський клуб, фойє) Середня
560261 с.Висоцьк, с.Хилін вул.Б.Хмельницького, 23, с.Висоцьк, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34111 (сільський будинок культури, фойє) Середня
560262 с.Вербівка вул.Старорічицька, 57, с.Вербівка, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34112 (сільський клуб, фойє) мала
560263 с.Жадень вул.Центральна, 180, с.Жадень, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34132 (сільська рада, актовий зал) Середня
560264 с.Залужжя вул.Центральна, 77, с.Залужжя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34145 (будинок культури, фойє) Середня
560265 с.Колки, с.Порубка вул.Шевченка, 3, с.Колки, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34144 (будинок культури, фойє) Велика
560266 с.Заслуччя вул.Велика Гряда, 1, с.Заслуччя, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34186 (школа, фойє) Середня
560267 с.Лісове вул.Центральна, 33, с.Лісове, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34121 (будинок культури, фойє) мала
560268 с.Озерськ вул.Центральна, 49, с.Озерськ, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34122 (сільський клуб, фойє) мала
560269 с.Людинь вул.Богдана Хмельницького, 24, с.Людинь, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34123 (сільський клуб, фойє) мала
560270 с.Рудня вул.Шевченка, 11, с.Рудня, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34189 (сільський клуб, фойє) мала
560271 с.Партизанське вул.Килини Хомич, 22, с.Партизанське, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34117 (сільський клуб, фойє) мала
560272 с.Золоте вул.Лесі Українки, 21, с.Золоте, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34124 (Золотинська школа, фойє) мала
560273 с.Лютинськ вул.Центральна, 144, с.Лютинськ, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34140 (будинок культури, фойє) Середня
560274 с.Миляч вул.Шкільна, 277, с.Миляч, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34133 (школа, фойє) Середня
560275 с.Лугове вул.Шевченка, 72, с.Лугове, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34136 (ФАП, хол) мала
560276 с.Біле вул.Центральна, 86А, с.Біле, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34135 (лісництво, актовий зал) мала
560277 с.Мочулище, с.Острівці вул.Центральна, 28, с.Мочулище, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34143 (сільський клуб, фойє) Середня
560278 с.Крупове вул.Центральна, 59, с.Крупове, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34188 (сільський будинок культури, фойє) Середня
560279 с.Нивецьк, с.Грицьки, с.Працюки вул.Шкільна, 15, с.Нивецьк, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34152 (приміщення сільської ради, фойє) мала
560280 с.Осова вул.Незалежності, 63, с.Осова, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34153 (будинок культури, фойє) Середня
560281 с.Переброди вул.Шкільна, 7, с.Переброди, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34130 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 2А, с.Переброди, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34130
Середня
560282 с.Будимля вул.Незалежності, 2Б, с.Будимля, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34131 (сільський клуб, фойє) мала
560283 с.Сварицевичі вул.Т.Г.Шевченка, 65, с.Сварицевичі, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34120 (сільський клуб, фойє) Велика
560284 с.Зелень вул.Центральна, 19, с.Зелень, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34187 (школа, фойє) мала
560285 с.Селець вул.Незалежності, 26, с.Селець, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34141 (будинок культури, фойє) Середня
560286 с.Ясинець вул.Садова, 79А, с.Ясинець, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34142 (Сільська бібліотека, читальний зал) мала
560287 с.Соломіївка вул.Центральна, 46, с.Соломіївка, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34161 (сільський клуб, фойє) мала
560288 с.Кураш вул.Шкільна, 27, с.Кураш, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34162 (сільський клуб, фойє) мала
560289 с.Орв’яниця вул.Центральна, 143А, с.Орв’яниця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34163 (сільський будинок культури, фойє) Середня
560290 с.Трипутня, с.Вільне, с.Грані вул.Шевченка, 28, с.Трипутня, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34150 (сільський будинок культури, фойє) Середня
560291 с.Літвиця вул.Грушевського, 2, с.Літвиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34116 (сільський будинок культури, фойє) мала
560292 с.Залішани, с.Кривиця вул.Горького, 70А, с.Кривиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34151 (сільський клуб, фойє) мала
560293 с.Тумень вул.Л.Українки, 33, с.Тумень, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34110 (сільський клуб, фойє) мала
560294 с.Городище вул.Дворцева, 2А, с.Городище, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34185 (сільський клуб, фойє) мала
560295 с.Бродець вул.Миру, 7А, с.Бродець, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34126 (сільський клуб, фойє) мала
560296 с.Удрицьк, с.Хочин вул.Центральна, 40А, с.Удрицьк, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34113 (сільський будинок культури, фойє) Середня
560297 с.Смородськ вул.Шкільна, 10А, с.Смородськ, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34114 (сільський клуб, фойє) мала
560299 смт Зарічне – вул.Варшавська, вул.Вінниченка, вул.Волинська, вул.В.Стуса, вул.Григорія Сковороди, вул.Жукова, вул.Залізнична, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Калинова, вул.Княгині Ольги, вул.Крижова, вул.Лісова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Муравинська, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Центральна: 74–286; вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого вул.Крижова, 7А, смт Зарічне, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34000 (школа, їдальня) Середня
560300 смт Зарічне – вул.Боричевського, вул.Ватутіна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Грушевського, вул.Губинська, вул.Лугова, вул.Оселицька, вул.Партизанська, вул.Пирогова, вул.П.Ходневича, вул.Софіївська, вул.Суворова, вул.Фестивальна: 1–13; вул.Харковця: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32–32А, 34, 36–36А, 38, 40–40А; вул.Центральна: 4–10; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.1-го Грудня: 1–6, 8–10; пров.Гвардійський вул.Центральна, 1, смт Зарічне, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34000 (районний будинок культури, фойє) Середня
560301 смт Зарічне – вул.Аерофлотська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.В.Чорновола, вул.Гетьманська, вул.Д.Галицького, вул.І.Трифонова, вул.І.Франка, вул.Калецька, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Ковпака, вул.Красноберезинська, вул.Лесі Українки, вул.Лісгоспна, вул.Незалежності, вул.Північна, вул.Польова, вул.Рівненська, вул.Свободи, вул.С.Єфремова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Уляни Соколовської, вул.Фестивальна: 14–68; вул.Центральна: 12–71; вул.Яблунева, вул.1-го Грудня: 7, 11–34; пров.Аерофлотський, пров.Гагаріна, пров.Д.Галицького, пров.Івана Трифонова, пров.Північний, пров.Сергія Єфремова, пров.Соборний вул.1-го Грудня, 19, смт Зарічне, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34000 (школа, спортивна зала) Велика
560302 смт Зарічне – вул.Лермонтова, вул.Надстирянська, вул.Некрасова, вул.Пісчана, вул.Поліська, вул.Світанкова, вул.Старокінська, вул.У.Громової, вул.Харковця: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–205; вул.8-го Березня вул.Харковця, 123, смт Зарічне, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34000 (сільський клуб, зала) Середня
560303 с.Іванчиці вул.Центральна, 8Б, с.Іванчиці, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34009 (сільський клуб, зала) Середня
560304 с.Чернин вул.Центральна, 17, с.Чернин, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34049 (сільський клуб, зала) мала
560305 с.Борове вул.Шкільна, 1, с.Борове, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34061 (школа, спортивна зала)
/
вул.Мостова, 1, с.Борове, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34061
Велика
560306 с.Млинок вул.Центральна, 58А, с.Млинок, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34062 (сільський клуб, зала) Середня
560307 с.Лисичин вул.Лисичанська, 14А, с.Лисичин, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34039 (школа, спортивна зала) мала
560308 с.Вичівка вул.Центральна, 1В, с.Вичівка, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34050 (сільський клуб, зала) Середня
560309 с.Бродниця вул.Садова, 1А, с.Бродниця, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34051 (сільський клуб, зала) Середня
560310 с.Бутове вул.Центральна, 51А, с.Бутове, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34071 (сільський клуб, зала) мала
560311 с.Дібрівськ вул.Центральна, 60, с.Дібрівськ, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34041 (сільський клуб, зала) Середня
560312 с.Вовчиці – вул.Зелена, вул.Кутецька, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Піщана, вул.Центральна: 23–96; вул.Центральна, 80, с.Вовчиці, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34042 (сільський клуб, зала) мала
560313 с.Вовчиці – вул.Центральна: 1–22; вул.Центральна, 15А, с.Вовчиці, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34042 (сільський клуб, зала) мала
560314 с.Зелена Діброва вул.Садова, 27, с.Зелена Діброва, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34026 (сільський клуб, зала) мала
560315 с.Кутин, с.Любинь вул.Центральна, 40А, с.Кутин, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34032 (сільський клуб, зала) мала
560316 с.Задовже, с.Кутинок вул.Центральна, 27, с.Задовже, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34033 (сільський клуб, зала) мала
560317 с.Заозер’я вул.Центральна, 68А, с.Заозер’я, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34027 (сільський клуб, зала) мала
560318 с.Кухітська Воля – вул.Богдана Хмельницького, вул.Геологічна, вул.Коник, вул.Лесі Українки, вул.Любки, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пряма, вул.Рожок, вул.Стила, вул.Тараса Шевченка, вул.Тиха, вул.Центральна, хутір Бірки, хутір Волугово, хутір Кичач, хутір Кутні, хутір Павліново, хутір Христі, с.Ждань вул.Центральна, 20, с.Кухітська Воля, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34035 (Приміщення сільського клубу (актова зала)) Середня
560319 с.Кухітська Воля – вул.Богович, вул.Вишниці, вул.Волинська, вул.Вузька, вул.Вуйове, вул.Дашковка, вул.Климів Ріг, вул.Огородня, вул.Піщана, вул.Прибережна, вул.Садова, вул.Черемшана, вул.Шкільна, хутір Калашівка, хутір Клишева, хутір Липське, хутір Порослі, хутір Стрімсько вул.Центральна, 20, с.Кухітська Воля, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34035 (сільський клуб, зала) Середня
560320 с.Острівськ вул.Залізнична, 20, с.Острівськ, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34036 (сільський клуб, зала) мала
560321 с.Кухче, с.Новосілля вул.Центральна, 4, с.Кухче, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34034 (сільський клуб, зала) Середня
560322 с.Радове вул.А.Харковця, 55, с.Радове, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34072 (сільський клуб, зала) мала
560323 с.Локниця вул.Центральна, 70, с.Локниця, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34030 (сільський клуб, зала)
/
вул.Центральна, 55, с.Локниця, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34030
Середня
560324 с.Храпин вул.Центральна, 23, с.Храпин, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34031 (сільський клуб, зала) мала
560325 с.Морочне – вул.Вишнева, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Центральна: 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99–105, 107–277, 279–280; вул.Юрія Марчука вул.Центральна, 127, с.Морочне, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34022 (клуб "Велике Морочне", зала) мала
560326 с.Морочне – вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Хутірська, вул.Центральна: 1–86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 106, 278, 281–282; вул.Центральна, 120, с.Морочне, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34022 (школа, зала) мала
560327 с.Мутвиця вул.Центральна, 110, с.Мутвиця, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34023 (сільський клуб, зала) мала
560328 с.Неньковичі вул.Центральна, 153, с.Неньковичі, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34020 (сільський клуб, зала)
/
вул.Центральна, 144, с.Неньковичі, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34020
Середня
560329 с.Комори вул.Завальна, 2, с.Комори, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34021 (ФАП, к.1) мала
560330 с.Нобель, с.Дідівка, с.Котира, с.Млин вул.Центральна, 58, с.Нобель, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34013 (сільський клуб, зала) мала
560331 с.Новорічиця, с.Голубне вул.Центральна, 17, с.Новорічиця, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34040 (будинок культури, зала)
/
вул.Центральна, 18, с.Новорічиця, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34040
Середня
560332 с.Омит, с.Гориничі вул.Центральна, 3, с.Омит, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34010 (сільський клуб, зала) мала
560333 с.Ниговищі вул.Завальна, 7, с.Ниговищі, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34019 (сільський клуб, зала) мала
560334 с.Перекалля вул.Центральна, 17А, с.Перекалля, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34060 (сільський клуб, зала) Середня
560335 с.Річки, с.Тиховиж вул.Центральна, 6А, с.Тиховиж, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34046 (сільський клуб, зала) мала
560336 с.Річиця вул.Шкільна, 3А, с.Річиця, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34043 (школа, актова зала) мала
560337 с.Коник, с.Привітівка вул.Лесі Українки, 22, с.Привітівка, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34044 (сільський клуб, зала) мала
560338 с.Сенчиці вул.Центральна, 13, с.Сенчиці, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34011 (сільський клуб, зала) мала
560339 с.Дубчиці вул.Центральна, 19, с.Дубчиці, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34075 (сільський клуб, зала) мала
560340 с.Прикладники вул.Центральна, 11, с.Прикладники, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34012 (сільський клуб, зала) мала
560341 с.Серники – вул.Бегми, вул.Боричевського, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Зарічна: 3–3А, 4А–5, 7А, 8А, 9А, 10А; вул.Зелена, вул.Івана Мазепи, вул.Комсомольська, вул.Кузнецова, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Садова, вул.Харківця, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шуміньська, вул.Ясна, вул.1-го Травня вул.Шевченка, 1, с.Серники, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34052 (сільський клуб, зала) Середня
560342 с.Серники – вул.Гвардійська, вул.Зарічна: 1–2, 4, 5А–7, 7Б–8, 9, 10, 11–26; вул.Лісова, вул.Партизанська, вул.Польова вул.Гвардійська, 1, с.Серники, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34052 (сільський клуб, зала) Середня
560343 с.Олександрове вул.Центральна, 47А, с.Олександрове, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34024 (сільський клуб, зала) мала
560344 с.Соломир вул.Лісова, 5, с.Соломир, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34025 (сільський клуб, зала) мала
560345 с.Бір вул.Лісова, 24, с.Бір, Зарічненський р-н, Рівненська обл., 34048 (ФАП, к.1) мала
560734 смт Рокитне – вул.Видок, вул.Вузька, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Мала, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Прибережна, вул.Пролетарська, вул.Радянська, вул.8 Березня, пров.Валі Котика, пров.Залізничний, пров.Івана Франка, пров.Новий, пров.Пролетарський вул.Пролетарська, 42А, смт Рокитне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34200 (ДНЗ "Казка", актова зала, 1-й поверх) Середня
560735 смт Рокитне – вул.Ветеринарна, вул.Казарма 266 км, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Лісна, вул.Меліораторів, вул.Миколи Приходько, вул.Михайла Грушевського, вул.Міцкевича, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Олеся Гончара, вул.Павла Тичини, вул.Павлика Морозова, вул.Пам’яті Афганців, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Руслана Дубовця, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.17 вересня, пров.Київський, пров.Меліораторів, пров.Спортивний вул.Соборна, 11, смт Рокитне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34200 (районний будинок культури, фойє) Велика
560736 смт Рокитне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Варшавська, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Жовтнева, вул.Жуковського, вул.Загірська, вул.Кам’яна, вул.Коротка, вул.Лесі Українки, вул.Львівська, вул.Льоні Голікова, вул.Марата Казея, вул.Миколи Лисенка, вул.Монастирська, вул.Олександра Бекещука, вул.Павла Чубинського, вул.Піонерська, вул.Проектуюча, вул.Пушкіна, вул.П.Щедріна, вул.Спортивна, вул.Шкільна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Кам’яний, пров.Квітневий, пров.Олега Кошового, пров.Шкільний вул.Горького, 32, смт Рокитне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34200 (школа №3, фойє) Велика
560737 смт Томашгород – вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Гранітна, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Княгині Ольги, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Ломська, вул.Нивки, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Сергія Кучера, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Ювілейна, вул.Я.Мудрого, вул.Ярівська, вул.1 Травня, пров.Ломський, пров.Молодіжний, пров.Шкільний вул.Привокзальна, 15А, смт Томашгород, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34240 (селищний клуб, актова зала) Велика
560738 смт Томашгород – вул.Богдана Хмельницького, вул.Жовтнева, вул.Заверічнянська, вул.Нова, вул.Чкалова, вул.Шевченка вул.Шевченка, 46В, смт Томашгород, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34240 (сільський будинок культури, актова зала) мала
560739 с.Березове вул.Першотравнева, 2А, с.Березове, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34212 (сільський будинок культури, актова зала) Велика
560740 с.Заболоття вул.Соборна, 1А, с.Заболоття, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34216 (сільський клуб, актова зала) мала
560741 с.Грабунь вул.Незалежності, 42А, с.Грабунь, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34215 (школа, каб.2) мала
560742 с.Біловіж вул.Центральна, 40, с.Біловіж, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34222 (сільський клуб, актова зала) Середня
560743 с.Купель вул.Тарасенка, 5, с.Купель, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34223 (сільський клуб, актова зала) мала
560744 с.Мушні вул.Центральна, 43, с.Мушні, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34217 (початкова школа, класна кімната) мала
560745 с.Блажове вул.Шкільна, 11, с.Блажове, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34230 (приміщення сільської ради, зал засідань) Середня
560746 с.Більськ вул.Центральна, 27Б, с.Більськ, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34231 (сільський клуб, актова зала) Середня
560747 с.Залав’я вул.Шевченка, 18А, с.Залав’я, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34232 (сільський клуб, актова зала) мала
560748 с.Борове вул.Центральна, 5А, с.Борове, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34263 (сільський клуб, актова зала) Середня
560749 с.Нетреба вул.Центральна, 6, с.Нетреба, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34264 (сільський будинок культури, актова зала) мала
560750 с.Вежиця вул.Центральна, 13, с.Вежиця, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34213 (сільський клуб, актова зала) Середня
560751 с.Переходичі вул.Центральна, 13, с.Переходичі, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34214 (сільський клуб, актова зала) мала
560752 с.Глинне вул.Богдана Хмельницького, 4А, с.Глинне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34221 (сільський будинок культури,актова зала) Велика
560753 с.Дубно вул.Центральна, 57А, с.Дубно, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34272 (сільський клуб, актова зала) мала
560754 с.Познань вул.Шкільна, 41Б, с.Познань, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34275 (сільський клуб, актова зала) Середня
560755 с.Хміль вул.Центральна, 82А, с.Хміль, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34276 (сільський клуб, актова зала) Середня
560756 с.Кам’яне вул.Центральна, 108, с.Кам’яне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34220 (сільський клуб, актова зала) Середня
560757 с.Будки-Кам’янські вул.Прикордонна, 26А, с.Будки-Кам’янські, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34218 (сільський клуб, актова зала) мала
560758 с.Обсіч вул.Шкільна, 32А, с.Обсіч, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34219 (сільський клуб, актова зала) мала
560759 с.Карпилівка вул.Шевченка, 48А, с.Карпилівка, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34262 (сільський будинок культури, актова зала) Велика
560760 с.Кисоричі вул.Центральна, 105, с.Кисоричі, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34260 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
560761 с.Дерть вул.Центральна, 190А, с.Дерть, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34261 (сільський клуб, актова зала) мала
560762 с.Олександрівка вул.Олександрівська, 86А, с.Олександрівка, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34274 (сільський клуб, актова зала) мала
560763 с.Масевичі – вул.Вербова, вул.Весняна, вул.Відродження, вул.Гагаріна, вул.Гаївка, вул.Гарна, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Коротка, вул.Кузнецова, вул.Курсова, вул.Л. Українки, вул.Масевицька, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Нивоцька, вул.Олеся Гончара, вул.Паркова, вул.Перспективна, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Спортивна, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги вул.Центральна, 97А, с.Масевичі, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34253 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
560764 с.Масевичі – вул.Дзержинського, вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Меліоративна, вул.Набережна, вул.Незалежна, вул.Польова, вул.Приміська, вул.Синіжівська, вул.Хутірська вул.Дзержинського, 1А, с.Масевичі, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34253 (управління водного господарства, актова зала) Середня
560765 с.Буда вул.Шкільна, 14А, с.Буда, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34271 (сільський клуб, актова зала) мала
560766 с.Рокитне – вул.Ватутіна, вул.Волошкова, вул.Грушевського, вул.Дібровна, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Куток, вул.Лайоша Гавро, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Островського, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Поліська, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Хмільова, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Щорса, вул.Ювілейна, пров.Івана Франка, пров.Соборний вул.Соборна, 13, с.Рокитне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34208 (сільський будинок культури, актова зала) Велика
560767 с.Рокитне – вул.Атерлея, вул.Богдана Хмельницького, вул.Васильківська, вул.Волинська, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Княгині Ольги, вул.Ковпака, вул.Комсомольська, вул.Кошового, вул.Кружок, вул.Лесі Українки, вул.Мазепи, вул.Молодогвардійська, вул.Пархоменка, вул.Пасіка, вул.Першотравнева, вул.Приходька, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Сонячна, вул.Терешкової, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.65-річчя Перемоги, вул.8 Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Терешкової, пров.Чайковського вул.Жовтнева, 8, с.Рокитне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34208 (аграрний ліцей, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
560768 с.Лісове вул.Партизанська, 2, с.Лісове, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34224 (сільський клуб, актова зала) мала
560769 с.Осницьк, с.Старики вул.Центральна, 6А, с.Осницьк, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34209 (сільський клуб, актова зала) Середня
560770 с.Сновидовичі вул.Гагаріна, 3А, с.Сновидовичі, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34250 (сільська рада, зал засідань, 1-й поверх) Середня
560771 с.Будки-Сновидовицькі вул.Антоніо Бланко, 10А, с.Будки-Сновидовицькі, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34251 (сільський клуб, актова зала) мала
560772 с.Остки вул.1 Травня, 21, с.Остки, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34252 (сільський клуб, актова зала) Середня
560773 с.Старе Село вул.Богдана Хмельницького, 48А, с.Старе Село, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34210 (сільський будинок культури, актова зала) Велика
560774 с.Дроздинь вул.Шевченка, 94, с.Дроздинь, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34211 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
560775 с.Томашгород вул.Жовтнева, 140, с.Томашгород, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34244 (сільський будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Середня
560776 с.Єльне вул.Жовтнева, 35А, с.Єльне, Рокитнівський р-н, Рівненська обл., 34273 (сільський клуб, актова зала) Середня
560879 м.Вараш – м-р Будівельників: 1–3, 7 к.А–8 к.2, 25 к.1–25 к.2; майдан Незалежності, 6, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (палац культури, вестибюль 1) Велика
560880 м.Вараш – м-р Будівельників: 4 к.1–4 к.4, 6, 9 к.1–11, 13, 26 к.1–26 к.2; майдан Незалежності, 6, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (палац культури, "Золота зала") Велика
560881 м.Вараш – м-р Будівельників: 21, 24 к.1–24 к.4, 30 к.1–30 к.2, 32 к.1–32 к.2, 34; майдан Незалежності, 5, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (інформаційний центр ВП РАЕС, вестибюль) Велика
560882 м.Вараш – вул.Курчатова, вул.Нова, вул.П.Бондаренка, вул.Садова, м-р Будівельників: 5 к.1–5 к.3, 12 к.1–12 к.4, 15 к.1–15 к.2, 17, 27 к.1–27 к.2, 29 к.2; м-р Будівельників, 55, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №1, вестибюль 1) Велика
560883 м.Вараш – вул.Енергетиків, м-р Будівельників: 14 к.1–14 к.2, 16 к.1–16 к.2, 28 к.1–29 к.1; м-р Будівельників, 55, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №1, вестибюль 2) Велика
560884 м.Вараш – вул.Кібенка, вул.Паркова, вул.Правика, м-р Будівельників: 18 к.1–19 к.5, 22 к.1–22 к.2, 37–38; м-р Будівельників, 54, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (музична школа, вестибюль) Велика
560885 м.Вараш – м-р Будівельників: 20 к.1–20 к.3, 31 к.1–31 к.3, 33 к.А–33 к.3, 35–36; м-р Будівельників, 56, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №2, вестибюль) Велика
560886 м.Вараш – м-р Вараш: 4–6, 8–14; м-р Вараш, 39, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №4, вестибюль 1) Велика
560887 м.Вараш – м-р Вараш: 24 к.А–25, 27–29, 32 к.А–34 к.Б; м-р Вараш, 39, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №4, вестибюль 2) Велика
560888 м.Вараш – вул.Колгоспна, вул.Лугова, м-р Вараш: 3, 7, 30, 40–45 к.Б; м-р Вараш, 36, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №5, вестибюль 1) Велика
560889 м.Вараш – м-р Вараш: 16–23, 26 к.А–26 к.В; м-р Вараш, 36, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №5, вестибюль 2) Велика
560890 м.Вараш – м-р Перемоги: 2–11, 13, 24–24 к.1; м-р Перемоги, 8, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №3, вестибюль 1) Велика
560891 м.Вараш – Військова частина, м-р Перемоги: 12 к.А–12 к.Г, 14–18; м-р Перемоги, 8, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (школа №3, вестибюль 2) Велика
560892 м.Вараш – м-р Перемоги: 21–22, 25–37 к.Б, 44–46; м-р Перемоги, 27, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (ПТУ ВП РАЕС, вестибюль 2) Велика
560893 м.Вараш – м-р Перемоги: 40–43, 48–51 к.А; м-р Перемоги, 27, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (ПТУ ВП РАЕС, вестибюль 3) Велика
561012 м.Вараш – вул.Тараса Боровця, вул.Тиха, вул.Соборна, вул.Старорафалівська, м-р Перемоги: 47, 56–58; м-р Північний, м-р Північний, вул.Інженерна, м-р Північний, вул.Меслибницька, м-р Північний, вул.Поліська, м-р Північний, провулок Поліський-1, м-р Північний, провулок Поліський-2, м-р Північний, провулок Поліський-3, м-р Північний, провулок Поліський-4, м-р Північний, провулок Поліський-5, м-р Північний-1, м-р Ювілейний м-р Північний, вул.Меслибницька, 9, м.Вараш, Рівненська обл., 34400 (Реабілітаційний центр, вестибюль) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
560104 Державна установа "Полицька виправна колонія (№ 76)" вул.Лісова, 10, с.Іванчі, Володимирецький р-н, Рівненська обл., 34375 Мала
560298 Комунальний заклад охорони здоров’я "Дубровицька центральна районна лікарня" вул.Воробинська, 180, м.Дубровиця, Дубровицький р-н, Рівненська обл., 34100 Мала