Рівненська область - одномандатний виборчий округ №156

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Рівненської РДА

119

Відділ ведення ДРВ апарату Сарненської РДА

79

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
560001 м.Березне – вул.Берегового, вул.Буховича, вул.Вишнева, вул.Горна, вул.Київська, вул.Коперніка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Поштова, вул.Прислучанська, вул.Селецька, вул.Терешкової, вул.Франка, вул.хутір Верба, пров.Берегового, пров.Буховича, пров.Вишневий, пров.Селецький, пров.Терешкової, пров.Тихий вул.Київська, 10, м.Березне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34600 (будинок культури, малий зал) Середня

560002 м.Березне – вул.Богуна, вул.Весняна, вул.Висока, вул.Відінська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Городищенська, вул.Григорія Сковороди, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Каштанова, вул.Лісна, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Покровська, вул.Світанкова, вул.Сонячна, вул.Тополева, вул.24 Серпня, пров.Відінський, пров.Грушевського, пров.Островського вул.В’ячеслава Чорновола, 23, м.Березне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34600 (Лісовий коледж, актовий зал) Середня

560003 м.Березне – вул.Андріївська, вул.Грушевського, вул.Зірненська, вул.Партизанська, вул.Пушкіна, вул.Рівненська, вул.Станіслава Коваля, пров.Андріївський, пров.Рівненський вул.Ціолковського, 2, м.Березне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34600 (Вище професійне училище, фойє) Велика

560004 м.Березне – вул.Будівельників, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Липнева, вул.Миру, вул.Польова, вул.Теклівська: 27, 29–29А, 31–31А, 33–33А, 35, 37–45, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59–61, 63, 65, 67–164; вул.Тиха, вул.Ціолковського, вул.Шкільна, вул.15 Лютого, пров.Будівельників, пров.Липневий, пров.Миру вул.Будівельників, 4, м.Березне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34600 (школа №2, актовий зал) Велика

560005 м.Березне – вул.Бузкова, вул.Вербова, вул.Володимира Великого, вул.Данила Галицького, вул.Джерельна, вул.Івана Назарука, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Корецька, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Лермонтова, вул.Моквинська, вул.Мудрого, вул.Озерна, вул.Південна, вул.Поліська, вул.Райдужна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Тараса Бульби-Боровця, вул.Уласа Самчука, вул.Хмельницького, пров.Козацький, пров.Корецький, пров.Моквинський, пров.Стуса, пров.Хмельницького вул.Андріївська, 19, м.Березне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34600 (кінотеатр, фойє) Велика

560006 с.Балашівка вул.С.Тулуба, 15Б, с.Балашівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34640 (будинок культури, зал засідань) Середня

560007 с.Михалин вул.Незалежності, 20, с.Михалин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34666 (сільський клуб, зал) Середня

560008 с.Лінчин вул.Незалежності, 63, с.Лінчин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34664 (сільський клуб, зал) Середня

560009 с.Сівки вул.Незалежності, 15, с.Сівки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34625 (сільський клуб, зал) мала

560010 с.Білка, с.Підгало вул.Перемоги, 12, с.Білка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34633 (сільський клуб, зал) Середня

560011 с.Бистричі вул.Надслучанська, 359, с.Бистричі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34644 (будинок культури, зал)
/
вул.Надслучанська, 226, с.Бистричі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34644
Велика

560012 с.Бронне вул.Андріївська, 73А, с.Бронне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34611 (будинок культури, зал) Середня

560013 с.Велике Поле, с.Велика Купля, с.Замостище вул.Молодіжна, 8, с.Велике Поле, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34631 (сільський клуб, актовий зал) мала

560014 с.Яблунне вул.Шевченка, 13, с.Яблунне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34668 (сільський клуб, актовий зал) мала

560015 с.Вітковичі вул.Ковальська, 3Б, с.Вітковичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34622 (сільський клуб, зал) Велика

560016 с.Голубне вул.І.Франка, 2, с.Голубне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34632 (сільська рада, зал) мала

560017 с.Городище(Березнівська міська територіальна громада) – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гетьманська, вул.Гончара, вул.Гончарна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Квітнева, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Кузнєцова, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 1–157, 159, 161, 163–163А, 165, 167, 169, 171; вул.Паркова, вул.Польова, вул.Прислучанська, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Федорова, вул.хутір ’Біля Франка’, вул.хутір Очеретянка, вул.хутір Поломське, вул.Хутірська, вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Б.Хмельницького, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Кузнєцова, пров.Молодіжний, пров.Парковий, пров.Польовий, пров.Прислучанський, пров.Хутірський вул.Незалежності, 148, с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34607 (будинок культури, зал) Велика

560018 с.Городище(Березнівська міська територіальна громада) – вул.Волинська, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Галана, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.І.Мазепи, вул.Котляревського, вул.Лізянська, вул.Лугова, вул.Незалежності: 158–158А, 160–160А, 162, 163Б–164, 166, 168, 170, 172–271; вул.Нова, вул.О.Пчілки, вул.Орлівська, вул.Північна, вул.Поліська, вул.Поломська, вул.Полянська, вул.С.Наливайка, вул.Снігова, вул.Сонячна, вул.Тичини, вул.Травнева, вул.хутір Будище, вул.хутір Ольшана, вул.Я.Мудрого, пров.Волинський, пров.Грушевського, пров.Д.Галицького, пров.Лізянський, пров.Новий, пров.Поліський, пров.Полянський, пров.С.Наливайка, пров.Сонячний, пров.Травневий, пров.Шкільний, пров.Я.Мудрого вул.Шкільна, 7, с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34607 (школа, спортивний зал) Середня

560019 с.Орлівка вул.Незалежності, 8, с.Орлівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34608 (сільський клуб, зал) Середня

560020 с.Грушівка, с.Ведмедівка, с.Вільхівка, с.Грушівська Гута, с.Ялинівка вул.Гагаріна, 11, с.Грушівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34651 (Грушівська ЗОШ І-ІІ ст., актовий зал)
/
вул.Л.Українки, 2, с.Грушівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34651
Середня

560021 с.Губків, с.Мочулянка вул.Шевченка, 20Б, с.Губків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34654 (сільський клуб, зал) Середня

560022 с.Друхів вул.Шевченка, 100А, с.Друхів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34643 (сільський клуб, зал) Середня

560023 с.Зірне вул.Сонячна, 2, с.Зірне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34609 (будинок культури, зал) Велика

560024 с.Кам’янка вул.Рівненська, 6, с.Кам’янка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34630 (будинок культури, зал) Середня

560025 с.Антонівка вул.Рівненська, 18, с.Антонівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34616 (сільський клуб, зал) мала

560026 с.Кургани(Березнівська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 1А, с.Кургани, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34663 (школа, к.3) мала

560027 с.Малинськ вул.Центральна, 75, с.Малинськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34610 (сільський клуб, зал) Середня

560028 с.Карачун, с.Малушка вул.Центральна, 15А, с.Малушка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34665 (сільський клуб, зал) Середня

560029 с.Маринин вул.Шевченка, 17, с.Маринин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34655 (сільський клуб, зал) Середня

560030 с.Більчаки вул.Центральна, 1, с.Більчаки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34619 (сільський клуб, зал) мала

560031 с.Новий Моквин вул.Героїв Небесної Сотні, 31, с.Новий Моквин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34635 (сільський клуб, кабінет гурткової роботи) мала

560032 с.Моквин(Березнівська міська територіальна громада) вул.Надслучанська, 4, с.Моквин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34634 (сільська рада, зал урочистих подій) Велика

560033 с.Поліське, с.Озірці вул.Шевченка, 19, с.Поліське, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34650 (будинок культури, зал) Середня

560034 с.Поляни вул.Л.Українки, 70А, с.Поляни, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34612 (будинок культури, актовий зал) Середня

560035 с.Прислуч вул.Андріївська, 41, с.Прислуч, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34642 (Прислуцька сільська рада, актовий зал) Середня

560036 с.Колодязне вул.Андріївська, 89, с.Колодязне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34661 (Колодязнівський сільський будинок культури, фойє) Середня

560037 с.Хотин(Березнівська міська територіальна громада) вул.Поліська, 72А, с.Хотин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34667 (школа, шкільна майстерня) Середня

560038 смт Соснове, с.Великі Селища, с.Вілля вул.Шевченка, 9, смт Соснове, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34652 (КЗ "Соснівський центр дитячої та юнацької творчості"Березнівської районної ради, актовий зал) Велика

560039 с.Адамівка, с.Іванівка(Соснівська селищна територіальна громада) вул.Березнівська, 4А, с.Іванівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34623 (сільський клуб, актовий зал) мала

560040 с.Глибочок(Соснівська селищна територіальна громада) вул.Корецька, 19А, с.Глибочок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34639 (сільський клуб, актовий зал) мала

560041 с.Тишиця вул.Незалежності, 185Б, с.Тишиця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34620 (будинок культури, зал) Середня

560042 с.Богуші вул.Незалежності, 65, с.Богуші, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34621 (сільський клуб, зал) Середня

560043 с.Князівка вул.Незалежності, 3, с.Князівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34662 (сільський клуб, зал) Середня

560044 с.Хмелівка вул.Набережна, 6, с.Хмелівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34656 (сільський клуб, зал) мала

560045 с.Совпа вул.Центральна, 2, с.Совпа, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34657 (сільський клуб, зал) мала

560046 с.Яринівка вул.Шевченка, 35, с.Яринівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34613 (школа, хол)
/
вул.Шевченка, 33, с.Яринівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34613
Середня

560047 с.Яцьковичі вул.Шевченка, 105, с.Яцьковичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34641 (будинок культури, публічно-шкільна бібліотека) Середня

560446 с.Великий Мидськ вул.Центральна, 66А, с.Великий Мидськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35012 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

560447 с.Великий Стидин вул.Центральна, 2, с.Великий Стидин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35015 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

560448 с.Базальтове вул.Базальтівська, 5, с.Базальтове, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35042 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

560449 с.Берестовець вул.Центральна, 51Б, с.Берестовець, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35043 (сільський клуб, актова зала) Середня

560450 с.Головин вул.Л.Українки, 74, с.Головин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35041 (будинок культури, актова зала) Середня

560451 с.Іваничі(Головинська сільська територіальна громада) вул.Костопільська, 85, с.Іваничі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35063 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

560452 с.Садки(Головинська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 38, с.Садки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35041 (бібліотека, читальня) мала

560453 с.Гута вул.Центральна, 7, с.Гута, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35010 (будинок культури, фойє) Середня

560454 с.Бичаль вул.Кондратюка, 41, с.Бичаль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35054 (Бичальська філія опорного закладу "Деражненський ліцей", коридор) мала

560455 с.Деражне вул.Р.Мартинюка, 13, с.Деражне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35053 (будинок культури, фойє) Велика

560456 с.Дюксин вул.Шкільна, 42А, с.Дюксин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35055 (Дюксинська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Н.Хасевича, фойє) Середня

560457 с.Жильжа, с.Соломка вул.Незалежності, 72, с.Жильжа, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35055 (Жильжанська філія опорного закладу "Деражненський ліцей", класна кімната) мала

560459 с.Суськ вул.Лісна, 8, с.Суськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35055 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

560460 с.Звіздівка вул.Героїв УПА, 32, с.Звіздівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35051 (школа, актова зала) Середня

560461 с.Корчин вул.Лісова, 7, с.Корчин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35051 (сільський клуб, актова зала) мала

560462 с.Ставок вул.Тараса Шевченка, 13, с.Ставок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35052 (школа, спортивна зала) Середня

560463 с.Чудви вул.Старе Село, 15, с.Чудви, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35051 (школа, ігрова кімната) мала

560464 с.Вигін вул.Гагаріна, 29, с.Вигін, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35040 (школа, фойє) мала

560465 с.Злазне вул.Соборна, 19, с.Злазне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35040 (будинок культури, актова зала) Середня

560466 с.Перетоки вул.Соборна, 2, с.Перетоки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35040 (сільський клуб, кабінет завідувача) мала

560467 с.Золотолин вул.Гомелюка, 33, с.Золотолин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35016 (сільська рада, зала засідань) Середня

560468 с.Комарівка вул.Центральна, 6А, с.Комарівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35016 (сільський клуб, актова зала) мала

560469 с.Тростянець вул.Л.Українки, 53А, с.Тростянець, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35016 (клуб, актова зала) мала

560470 с.Борщівка вул.Лісова, 5, с.Борщівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35061 (сільський клуб, танцювальна зала) Середня

560471 с.Лісопіль вул.Центральна, 82, с.Лісопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35065 (школа, класна кімната) Середня

560472 с.Мала Любаша вул.Дружби, 36, с.Мала Любаша, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35009 (сільський клуб, танцювальна зала) Середня

560473 с.Ледне вул.Ватутіна, 32, с.Ледне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35013 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) мала

560474 с.Малий Мидськ вул.Шевченка, 58, с.Малий Мидськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35013 (будинок культури, танцювальна зала) мала

560475 с.Осова вул.8 Березня, 3, с.Осова, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35011 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

560476 с.Рудня вул.Б. Хмельницького, 12, с.Рудня, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35013 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

560477 с.Майдан вул.Липненська, 2, с.Майдан, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35014 (школа, класна кімната) мала

560478 с.Малий Стидин вул.Яполотьська, 2, с.Малий Стидин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35014 (будинок культури, танцювальна зала) мала

560479 с.Глажева вул.Шевченка, 29, с.Глажева, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35045 (сільський клуб, актова зала) мала

560480 с.Кам’яна Гора вул.Садова, 71, с.Кам’яна Гора, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35045 (сільський клуб, актова зала) мала

560481 с.Маща вул.Центральна, 61, с.Маща, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35044 (сільський клуб, актова зала) мала

560482 с.Новий Берестовець вул.Нікончука, 25, с.Новий Берестовець, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35044 (сільський клуб, актова зала) мала

560483 с.Данчиміст вул.Лісова, 19, с.Данчиміст, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35062 (сільський клуб, актова зала) мала

560484 с.Мирне вул.Центральна, 55, с.Мирне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35030 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

560485 с.Моквин(Малолюбашанська сільська територіальна громада) вул.Привокзальна, 7А, с.Моквин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35031 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) мала

560486 с.Тихе вул.Зелена, 19, с.Тихе, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35031 (сільський клуб, актова зала) мала

560487 с.Мар’янівка(Костопільська міська територіальна громада) вул.Озерна, 1, с.Мар’янівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35020 (школа, класна кімната) мала

560489 с.Пеньків, с.Брюшків, с.Олександрівка вул.Богдана Хмельницького, 6, с.Пеньків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35020 (сільський клуб, актова зала) мала

560490 с.Велика Любаша вул.Шевченка, 109, с.Велика Любаша, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35024 (сільський клуб, актова зала) Середня

560491 с.Корчів’я вул.Молодіжна, 35А, с.Корчів’я, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35064 (школа, класна кімната) Середня

560492 с.Космачів вул.Шкільна, 2, с.Космачів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35024 (сільський клуб, зал) мала

560493 с.Підлужне вул.Жовтнева, 1, с.Підлужне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35023 (школа, фойє) Середня

560494 с.Трубиці вул.Героїв УПА, 28Б, с.Трубиці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35024 (сільський клуб, зал) мала

560495 с.Моквинські Хутори вул.Лісна, 4, с.Моквинські Хутори, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35032 (лісництво, фойє) мала

560496 с.Пісків вул.Незалежності, 55, с.Пісків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35032 (сільський клуб, актова зала) Середня

560497 с.Рокитне вул.Шкільна, 16, с.Рокитне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35033 (сільський клуб, актова зала) мала

560498 с.Яснобір вул.Правди, 2, с.Яснобір, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35031 (сільський клуб, актова зала) мала

560499 с.Постійне, с.Ганнівка(Деражненська сільська територіальна громада), с.Перелисянка вул.Незалежності, 10, с.Постійне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35050 (Постійненська ЗОШ І-ІІІ ст., фойє) Середня

560500 с.Волиця вул.Центральна, 34, с.Волиця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35021 (сільський клуб, зала засідань) мала

560501 с.Жалин вул.Набережна, 88, с.Жалин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35022 (школа, фойє) мала

560502 с.Збуж вул.Л.Українки, 5, с.Збуж, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35022 (сільський клуб, танцювальна зала) мала

560503 с.Яполоть вул.Молодіжна, 1, с.Яполоть, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35021 (сільська рада, зала засідань) Середня

560504 м.Костопіль – вул.Гетьманська, вул.Горіхова, вул.Г.Тютюнника, вул.Довбуша, вул.Донецька, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова, вул.Енергетична, вул.І.Івасюка, вул.І.Підкови, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.К.Савури, вул.Лисенка, вул.М.Вовчка, вул.Острізька, вул.Поліщука, вул.Промислова, вул.Саксаганського, вул.Січових Стрільців, вул.Степанська: 26–121; вул.Чайковського, вул.1 Грудня, пров.Донецький, пров.Лисенка, пров.Промисловий вул.Степанська, 12, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (Центр культури і дозвілля, актова зала) Велика

560505 м.Костопіль – вул.Гранична, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Крип’якевича, вул.Лагідна, вул.Леонтовича, вул.Оксамитова, вул.О.Олеся, вул.Осипенка, вул.Північна, вул.Робітнича, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Степанська: 18–25А; вул.Студентська, вул.Хвильового, пров.Береговий, пров.Леонтовича, пров.Студентський, пров.Хвильового вул.Степанська, 12, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (центр культури і дозвілля, актова зала) Велика

560506 м.Костопіль – вул.Д.Галицького, вул.Лісничівка, вул.М.Грушевського: 1–28; вул.Прибережна: 2–21; вул.Степанська: 1–17; пров.Степанський вул.М.Грушевського, 17, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (школа №3, зала їдальні) Середня

560507 м.Костопіль – вул.в/м 61, вул.в/ч А2390, вул.Коперніка, вул.Незалежності, вул.Нова: 1А–14А, 18; вул.Прибережна: 1; вул.Прокопчука, вул.Торгова, вул.8 Березня вул.Д.Галицького, 1, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (районний будинок культури, фойє) Велика

560508 м.Костопіль – вул.Бурова, вул.Вузька, вул.Коротка, вул.Нова: 15–17, 19–48; вул.Південна, вул.Рівненська: 1–6; вул.Сільська, вул.Тиха, вул.Чубинського, вул.Шевченка: 8–51; вул.1 Травня, пров.Бурова, пров.Короткий, пров.Новий, пров.Тупиковий, пров.Чубинського вул.1 Травня, 7А, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (КП "Костопільське будинкоуправління", зала засідань) Велика

560509 м.Костопіль – вул.Будівельників, вул.Вербова, вул.Гонти, вул.Дерев’яна, вул.Дубки, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Княгині Ольги, вул.Костопільське Лісництво, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.М.Старицького, вул.Н.Хасевича, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Романа Шухевича, вул.Складова, вул.Скляна, вул.Т.Бульби, вул.Фабрична, вул.Широка, пров.Дерев’яний, пров.Зелений, пров.Пушкіна, пров.Романа Шухевича, пров.Фабричний, пров.Широкий вул.Зелена, 3, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (школа №8, спортивна зала) Велика

560510 м.Костопіль – вул.Абрикосова, вул.Андрія Мельника, вул.Андрія Чурсіна, вул.А.Нестерчука, вул.Антіна Жданюка, вул.Арсена Лаби, вул.Березнева, вул.Бузкова, вул.Василя Кондура, вул.Василя Сингаївського, вул.Вереснева, вул.Веселкова, вул.Виноградна, вул.Віктора Дворецького, вул.Волинська, вул.Володимира Понізова, вул.Героїв АТО, вул.Городня, вул.Григорія Рибака, вул.Грунтова, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Дитяча, вул.Ж.Волчук, вул.Жовтнева, вул.Запорізька, вул.Західна, вул.Земельна, вул.Івана Сулими, вул.Іваницька, вул.Ігора Білозіра, вул.Казкова, вул.Карпа Васильчука, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Колоскова, вул.Лаврентія Серветника, вул.Липнева, вул.Липова, вул.Лідії Кондрашевської, вул.Лісова, вул.Лісопільська, вул.Літня, вул.Мащанська, вул.Миколаївська, вул.Мисливська, вул.Михайлівська, вул.Мітринги, вул.Молодіжна, вул.М.Ревягіна, вул.Озерна, вул.Олександрівська, вул.Осіння, вул.Остапа Вишні, вул.Пантелеймона, вул.Паркова, вул.Піщана, вул.П.Мирного, вул.Поштова, вул.Пшенична, вул.Ранкова, вул.Самійла Кішки, вул.Світанкова, вул.Серпнева, вул.Т.О.Козак, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Хмизопільська, вул.Я.Мудрого, вул.Ярова, пров.Казковий, просп.Кобзаря вул.Зелена, 3, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (школа № 8, шкільна столова) Середня

560511 м.Костопіль – вул.Лятуринської: 1–57А; вул.М.Грушевського: 33–133; вул.Набережна, вул.Рівненська: 7А–75; вул.Рощинських, вул.С.Руданського, вул.Церковна, вул.Шевченка: 1–7; пров.Лятуринської, пров.Шевченка вул.Лятуринської, 15, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (школа №4, спортивна зала) Велика

560512 м.Костопіль – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Симоненка, вул.В.Стуса: 33–81; вул.Миру, вул.Сидорова, пров.Б.Хмельницького, пров.Вітебський, пров.В.Стуса, пров.Рівненський, пров.Сидорова вул.Сидорова, 1А, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (школа №5, спортивна зала) Велика

560513 м.Костопіль – вул.Біла, вул.Вишнева, вул.В.Стуса: 1–32; вул.Героїв УПА, вул.Є.Коновальця, вул.Задорожна, вул.Князя Романа, вул.Коцюбинського, вул.Некрасова, вул.Новосадова, вул.Олексійчука, вул.Островського, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Проектова, вул.П.Сагайдачного, вул.С.Петлюри, вул.Толстого, вул.Тургенєва, пров.Білий, пров.Героїв УПА, пров.Залізничний, пров.Коцюбинського, пров.Некрасова, пров.Новосадовий, пров.Островського, пров.Проектовий вул.Проектова, 50, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (КП "Костопільські районні мережі", зала засідань, колишній Агробуд) Велика

560514 м.Костопіль – вул.Весняна, вул.Дружби, вул.І.Франка, вул.Кільцева, вул.Короленка, вул.Костопільська, вул.Крайня, вул.Кримська, вул.Курчатова, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Лятуринської: 58–144; вул.М.Грушевського: 134–215; вул.Межова, вул.Мічуріна, вул.Одеська, вул.Парківська, вул.П.Орлика, вул.Рівненська: 76–113; вул.Святкова, вул.Сімферопольська, вул.Таврійська, вул.Ціолковського, пров.Весняний, пров.Кримський, пров.Одеський, пров.П.Орлика, пров.Сімферопольський, пров.Скарбовий, пров.Таврійський, пров.Чернишевського вул.Лятуринської, 15, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (школа, спортивна зала) Велика

560515 м.Костопіль – вул.Винниченка: 1–39; вул.Гагаріна: 1–30; вул.Героїв Берестечка, вул.Героїв Крут: 1–50; вул.Гоголя, вул.Древлянська, вул.Жуковського, вул.Заріччя: 1–76; вул.І.Богуна, вул.Івана Нечая, вул.Карбишева, вул.Князя Святослава, вул.Комунальна, вул.Крушельницької, вул.Ліквідаторів ЧАЕС, вул.Львівська, вул.Миколи Амосова, вул.Можайського, вул.Повстанська, вул.Поповича, вул.Сарненська, вул.С.Бандери, вул.Світличного, вул.Сумська, вул.Тернопільська, вул.Шопена, пров.Артилерійський, пров.Винниченка, пров.Карбишева, пров.Річковий, пров.Сарненський, просп.Невського вул.Сарненська, 26, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (Костопільське міжрайонне управління водного господарства, актова зала) Велика

560516 м.Костопіль – вул.А.Солов’яненка, вул.А.Шептицького, вул.Берестецька, вул.Бєляєва, вул.Богдана Ступки, вул.Винниченка: 41–81; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Володимирська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна: 31–65; вул.Героїв Крут: 51–104; вул.Гончара, вул.Єсеніна, вул.Заріччя: 77–132; вул.Злагоди, вул.І.Мазепи, вул.І.Сірка, вул.Лесі Українки, вул.Марії Заньковецької, вул.Наливайка, вул.Н.Яремчука, вул.Олександра Богомольця, вул.Олени Теліги, вул.Соборна, вул.Українська, вул.У.Самчука, вул.Шкільна, вул.Шовкова, вул.Ю.Жилка, вул.24 Серпня, пров.А.Шептицького, пров.Берестецький, пров.Володимирський, пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Гончара, пров.Єсеніна, пров.Лесі Українки, пров.Н.Яремчука, пров.Соборний, пров.Український, пров.Шовковий вул.Ю.Жилка, 3, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 (школа №6, вестибюль) Велика

560777 м.Сарни – вул.Дослідна станція, вул.Кузнецького вул.Дослідна станція, 32, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34501 (клуб "Ритм", актова зала)
/
вул.Дослідна станція, 3А, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34501
мала

560778 м.Сарни – вул.Борова, вул.Вереснева, вул.Вишнева: 51–98; вул.Івана Огієнка, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Ломоносова: 21, 29, 31–34, 37–44; вул.Тараса Боровця, вул.Челюскінців, пров.Челюскінців вул.Вишнева, 61, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (Управління водного господарства, приміщення для засідань) Середня

560779 м.Сарни – вул.Вишнева: 1–50; вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Данила Галицького, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова: 1–20А, 21А–28, 30–30Б, 34А; вул.Осипенка, вул.Соснова, вул.Спартака, вул.Чернишевського, вул.Чкалова вул.Гоголя, 34, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (ДП "Сарненський лісгосп", актова зала) Середня

560780 м.Сарни – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Грушева, вул.Миру, вул.Робітнича, вул.Суворова: 3, 5А, 9–22, 24А–42; вул.Шота Руставелі, вул.1 Травня вул.В’ячеслава Чорновола, 4, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (Районний будинок культури, фоє) Середня

560781 м.Сарни – вул.Військова, вул.Вузька, вул.Григорія Сковороди, вул.Демократична, вул.Жовтнева, вул.Заслонова, вул.Костельна, вул.Нова, вул.О.Невського, вул.Привокзальна, вул.Суворова: 24; вул.Ярослава Мудрого вул.В’ячеслава Чорновола, 2, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (школа №4, спортивна зала) Середня

560782 м.Сарни – вул.Ковельська, вул.Лісова, вул.Маяковського, вул.Орлівська, вул.Пилипа Орлика, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Суворова: 4, 4Б, 6–8; пров.Ковельський, пров.Орлівський вул.Ковельська, 16, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (Навчальний корпус Педагогічного коледжу, фойє) Середня

560783 м.Сарни – вул.Весняна, вул.Волинська, вул.Героїв Берестечка, вул.Заїкіна, вул.Леоніда Куліша, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Приходька, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Степана Сороки, вул.Торфова, вул.Т.Шевченка, вул.Ушакова, вул.Ювілейна, пров.Волинський, пров.Шевченка вул.Ковельська, 9, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (будинок дітей та молоді, спортивна зала) Середня

560785 м.Сарни – вул.Б.Хмельницького, вул.Весела, вул.Горького, вул.Залізнична, вул.Залоги, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Крива, вул.Куликова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Міщанська, вул.Некрасова, вул.Панфіловців, вул.Петра Дорошенка, вул.Пирогова, вул.Просвіти, вул.Соборна: 1А–4, 10–30, 32, 36, 40; вул.У.Громової, вул.Фідарова, вул.84 км вул.Залізнична, 18, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (МБК "Залізничник", вестибюль) Велика

560786 м.Сарни – вул.Княгині Ольги, вул.Короленка, вул.Космонавтів, вул.Михайла Драгоманова, вул.Широка вул.Широка, 31, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (міська рада, зала засідань) Середня

560787 м.Сарни – вул.Бєлгородська: 6–9; вул.Дмитра Яворницького, вул.Коперніка, вул.Матросова, вул.Миколи Лисенка, вул.Мічуріна, вул.Подільська, вул.Полтавська, вул.Пушкіна: 2–17А; вул.Східна, вул.Червона вул.Бєлгородська, 1, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (гімназія, актова зала) Середня

560788 м.Сарни – вул.Белінського, вул.Заводська, вул.Івана Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна: 20–82; вул.Соборна: 5–5А, 31, 33–35, 37–39, 41–116; вул.8 Березня вул.8 Березня, 3, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (дитсадок №6, музична зала) Велика

560789 м.Сарни – вул.Бєлгородська: 1–4А; вул.Грушевського, вул.Губені, вул.Івана Мазепи, вул.Інтернаціональна, вул.Поштова, вул.Уласа Самчука вул.Бєлгородська, 1А, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (дитсадок №8, музична зала) Середня

560790 м.Сарни – вул.Бориса Шведа, вул.Велінця, вул.Вікторова гора, вул.Гостинна, вул.Доротицька, вул.Івана Богуна, вул.Казимира Дубровського, вул.Князя Острозького, вул.Л.Толстого, вул.Меліоративна, вул.Миколи Костомарова, вул.М.Струтинської, вул.Надслучанська, вул.Незалежності, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Тиха вул.Л.Толстого, 22Б, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (Міський будинок культури, глядацька зала) Середня

560791 м.Сарни – вул.Бєлгородська: 41–64Б; вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Корнійчука, вул.М.Заньковецької, вул.Мірющенко, вул.Олеся Гончара, вул.Сагайдачного, вул.Саксаганського, вул.Сарненська, вул.Свято-Троїцька, вул.Ткача, вул.Чехова, вул.Яблунева, пров.Сагайдачного вул.Ткача, 3, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (адмінприміщення ПрАт "Сарненська ПМК-66", актова зала) Середня

560792 м.Сарни – вул.Бєлгородська: 5, 10–40; вул.Леонтовича, вул.Миколи Амосова, вул.Михайла Старицького, вул.Старогранична, вул.Суворова: 2, 4А, 5; вул.Миколи Амосова, 23, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (Сарненський ліцей №2, вестибюль) Середня

560793 м.Сарни – вул.Авіаційна, вул.Будашівська, вул.Варшавська, вул.Дачна, вул.Львівська, вул.Набережна, вул.Смолича, вул.Терешкової, вул.Технічна, вул.Тополева, пров.Варшавський вул.Технічна, 4, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (Адмінприміщення ВПУ-22, актова зала) Середня

560794 м.Сарни – вул.Аеродромна, вул.Василя Стефаника, вул.Гагаріна, вул.Григорія Шарпака, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Коцюбинського, вул.Курчатова, вул.Лугова, вул.Молодогвардійців, вул.Новоселів, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Севастопольська, вул.Софіївська, вул.Стуса, вул.Тичини, вул.Українська, вул.Шкільна, пров.Шкільний вул.Гагаріна, 60А, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 (клуб "Колос", глядацька зала) Велика

560795 смт Клесів – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.М.Демидової, вул.Меліораторів, вул.Молодіжна, вул.О.Довженка, вул.Південна, вул.Польна, вул.Садова, вул.Титова, вул.Християнська, вул.Чайковського, пров.Південний, пров.Поліський вул.Меліораторів, 5, смт Клесів, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34550 (школа, вестибюль) Середня

560796 смт Клесів – вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Демократична, вул.Залізнична, вул.Калинова, вул.Київська, вул.Кузнецова, вул.Лесі Українки, вул.Мінська, вул.Мічуріна, вул.Північна, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Торгова, вул.Центральна: 3–84, 85Б–88, 90, 92–96, 98, 100–112, 114, 116–118Г; вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Київський, пров.Шкільний вул.Свободи, 17, смт Клесів, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34550 (будинок культури, актова зала) Велика

560797 смт Клесів – вул.Центральна: 85А, 89, 91–91Г, 97–97А, 99А, 113, 115, 120А–150; с.Клесів, с.Пугач вул.Центральна, 119, с.Клесів, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34546 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

560798 смт Степань – вул.академіка Сахарова, вул.Володимирська, вул.Героїв УПА, вул.Джохара Дудаєва, вул.Довга: 30, 31–79; вул.Дорошенка: 59А–63, 65–65В, 67–69, 71, 73–73Б, 75, 77, 79, 81–156; вул.Івана Мазепи, вул.Івана Сердюка, вул.Івана Франка, вул.Клима Савури, вул.Коротка, вул.Лесі Українки, вул.Ніла Хасевича, вул.Новохатська, вул.Олени Теліги: 18, 31–35, 39–41; вул.Погулянка, вул.Садова: 7, 13–46; вул.Свято-Миколаївська, вул.Уласа Самчука, вул.Шевченка: 1–50, 53, 55–59, 65–67, 69; вул.16 Липня, пров.Новохатський вул.Київська, 4, смт Степань, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34560 (будинок культури, актова зала) Середня

560799 смт Степань – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Григоренка, вул.Громова, вул.Довга: 1–28, 30А; вул.Дорошенка: 1–59, 64–64А, 66, 70, 72, 74, 76–76А, 78–78А, 80; вул.Загородня, вул.Зелена, вул.І.Богуна, вул.І.Гонти, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Купріна, вул.Лермонтова, вул.М.Залізняка, вул.Надгоринна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Олени Теліги: 1–17, 19–27, 37; вул.Палія, вул.Петлюри, вул.Поповича, вул.Прибережна, вул.Пушкіна, вул.Садова: 1–6, 8–12А; вул.С.Бандери, вул.Т.Боровця, вул.Шевченка: 52, 54, 60–64, 68, 70–125; вул.Шкільна, пров.С.Бандери, пров.Шевченка вул.Київська, 24, смт Степань, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34560 (будинок дітей та молоді, актова зала) Велика

560800 с.Калинівка вул.Шкільна, 3, с.Калинівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34574 (школа, вестибюль) мала

560801 с.Мельниця вул.Миру, 2, с.Мельниця, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34535 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560802 с.Грушівка вул.Зелена, 23, с.Грушівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34529 (сільський клуб, актова зала) мала

560803 с.Труди вул.Б.Хмельницького, 28, с.Труди, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34536 (школа, вестибюль) мала

560804 с.Двірець вул.Лісова, 20, с.Двірець, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34534 (школа, вестибюль) мала

560805 с.Велике Вербче вул.Першотравнева, 46, с.Велике Вербче, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34531 (будинок культури, актова зала) Велика

560806 с.Бутейки вул.Центральна, 14, с.Бутейки, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34571 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560807 с.Вирка вул.Центральна, 58, с.Вирка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34555 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560808 с.Вири вул.Центральна, 2Б, с.Вири, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34551 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560809 с.Гранітне вул.Заводська, 16, с.Гранітне, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34573 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560810 с.Олексіївка вул.Шкільна, 1, с.Олексіївка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34554 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560811 с.Федорівка вул.Лісна, 1, с.Федорівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34577 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560812 с.Зносичі вул.Центральна, 103, с.Зносичі, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34545 (будинок культури, глядацька зала) Велика

560813 с.Кам’яне-Случанське вул.Литовська, 1А, с.Кам’яне-Случанське, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34543 (будинок культури, актова зала) Середня

560814 с.Карасин вул.Центральна, 14, с.Карасин, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34511 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560815 с.Карпилівка(Клесівська селищна територіальна громада) вул.Незалежності, 49, с.Карпилівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34513 (будинок культури, актова зала) Велика

560816 с.Рудня-Карпилівська, с-ще Страшеве вул.Соснова, 1А, с.Рудня-Карпилівська, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34556 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560817 с.Корост вул.Центральна, 100, с.Корост, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34532 (будинок культури, глядацька зала) Велика

560818 с.Мале Вербче вул.Центральна, 61, с.Мале Вербче, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34533 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560819 с.Одринки вул.Центральна, 26, с.Одринки, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34575 (сільський клуб, вестибюль) мала

560820 с.Костянтинівка, с.Іванівка вул.Шевченка, 4, с.Костянтинівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34509 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560821 с.Орлівка вул.Миру, 50, с.Орлівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34528 (школа, вестибюль) мала

560822 с.Кричильськ вул.Шевченка, 196А, с.Кричильськ, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34530 (будинок культури, актова зала) Велика

560823 с.Поляна вул.Центральна, 92, с.Поляна, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34548 (школа, вестибюль) мала

560824 с.Убереж, с.Угли вул.Центральна, 30, с.Угли, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34564 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560825 с.Кузьмівка, с.Підгірник вул.Центральна, 102, с.Кузьмівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34561 (будинок культури, глядацька зала) мала

560826 с.Яблунька вул.Центральна, 55, с.Яблунька, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34562 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560827 с.Волоша вул.Центральна, 49, с.Волоша, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34516 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560828 с.Любиковичі вул.Центральна, 119, с.Любиковичі, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34510 (будинок культури, глядацька зала) Середня

560829 с.Білятичі вул.Шкільна, 1, с.Білятичі, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34518 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560830 с.Мар’янівка вул.Центральна, 50, с.Мар’янівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34519 (школа, класна кімната) мала

560831 с.Люхча вул.Центральна, 75, с.Люхча, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34508 (будинок культури, актова зала) Велика

560832 с.Глушиця, с.Глушицьке вул.Шевченка, 48, с.Глушиця, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34572 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560833 с.Дубки вул.Шкільна, 3Б, с.Дубки, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34525 (школа, вестибюль) мала

560834 с.Обірки вул.Лесі Українки, 2А, с.Обірки, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34526 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560835 с.Немовичі вул.Центральна, 6, с.Немовичі, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34540 (сільський клуб, глядацька зала) Велика

560836 с.Катеринівка – вул.Лісна, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Ткача: 14–30, 32–45; вул.Ткача, 46, с.Катеринівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34541 (приміщення сільського клубу, фоє) Середня

560837 с.Гута-Перейма, с-ще Немовичі вул.Лісна, 19А, с.Гута-Перейма, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34558 (фельдшерсько-акушерський пункт, службова кімната) мала

560838 с.Ремчиці вул.Перемоги, 21, с.Ремчиці, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34520 (адмінприміщення сільської ради, приміщення для засідань) Середня

560839 с.Копище, с.Тріскині вул.Шкільна, 64, с.Тріскині, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34521 (школа, вестибюль) Середня

560840 с.Яринівка вул.Шевченка, 44, с.Яринівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34580 (школа, вестибюль) Середня

560841 с.Селище вул.40-річчя Перемоги, 2, с.Селище, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34552 (адмінприміщення сільської ради, приміщення для засідань) Середня

560842 с.Ясногірка вул.40-річчя Перемоги, 3, с.Ясногірка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34553 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560843 с.Чабель вул.Грушевського, 9А, с.Чабель, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34579 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560844 с.Стрільськ вул.Чапленко, 32, с.Стрільськ, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34512 (будинок культури, глядацька зала) Велика

560845 с.Маслопуща вул.Центральна, 1, с.Маслопуща, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34527 (сільський клуб, глядацька зала) мала

560846 с.Тинне – вул.Борова, вул.Вербова, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Козацької слави, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Ставчанська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Хмільна, вул.хут. Лиса Гора, вул.хут. Піль, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю.Гречана, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Вишневий, пров.Миру, пров.Молодіжний, пров.Шкільний вул.Українська, 1, с.Тинне, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34544 (будинок культури, актова зала) Велика

560847 с.Тинне – вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Прислучанська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Соснова, пров.Луговий, хут.Бердуха вул.Садова, 2, с.Тинне, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34544 (школа, спортивна зала) Середня

560848 с.Тутовичі вул.Наумця, 75, с.Тутовичі, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34522 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560849 с.Довге вул.Центральна, 83Б, с.Довге, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34523 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560850 с.Цепцевичі вул.Центральна, 56, с.Цепцевичі, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34578 (будинок культури, глядацька зала) Велика

560851 с-ще Чемерне вул.Залізнична, 2В, с-ще Чемерне, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34524 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

560852 с.Чудель, с.Дубняки, с.Зарів’я вул.Миру, 1, с.Чудель, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34542 (адмінприміщення сільської ради, приміщення для засідань) Велика

561008 с.Висове вул.Шкільна, 1, с.Висове, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34538 (школа, їдальня) мала

561010 м.Березне – вул.Дорошенка, вул.Корицького, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Мазепи, вул.Наливайка, вул.Остапа Вишні, вул.Садова, вул.Теклівська: 1–26, 28, 30, 32, 34А, 36–36А, 46, 48, 50, 52, 56, 58, 62, 64, 66; вул.Толстого, вул.Українки, вул.хутір Дроздиха, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Бузковий, пров.Дорошенка, пров.Лермонтова, пров.Луговий, пров.Мазепи, пров.Остапа Вишні, пров.Садовий, пров.Українки, пров.Шевченка, хутір Шаманиха вул.Андріївська, 35, м.Березне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34600 (Навчально-виховний комплекс, фоє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
560048 Комунальний заклад охорони здоров’я "Березнівська центральна районна лікарня" Березнівської районної ради вул.Київська, 19, м.Березне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 34600 Мала
560517 Костопільська центральна районна лікарня вул.Степанська, 52А, м.Костопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35000 Мала
560853 "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської районної ради вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34500 Мала
560854 "Обласна психіатрична лікарня села Орлівка" Рівненської обласної ради вул.Миру, 36А, с.Орлівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34528 Мала
560856 Державна установа "Катеринівська виправна колонія (№46)" вул.Ткача, 31, с.Катеринівка, Сарненський р-н, Рівненська обл., 34541 Середня