Сумська область - одномандатний виборчий округ №157

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ Зарічного району міста Суми Сумської міської ради

32

Відділ ведення ДРВ Ковпаківського району міста Суми Сумської міської ради

67

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
590884 м.Суми – вул.Бєлінського, вул.Вільний Лужок, вул.Воскресенська, вул.Героїв Сумщини, вул.Козацький Вал, вул.Кооперативна, вул.Левітана, вул.Нижньособорна, вул.Рилєєва, вул.Соборна, пл.Покровська: 8, 10; пров.Пляжний, пров.Терезова, пров.1-й Продольний, пров.2-й Продольний, пров.9-го Травня, майдан Незалежності вул.Соборна, 37, м.Суми, Сумська обл., 40000 (палац дітей та юнацтва, вестибюль) Середня

590885 м.Суми – вул.Академічна, вул.Гагаріна, вул.Герасима Кондратьєва: 4–33 к.1; вул.Кузнечна: 1–54, 56, 58; вул.Перекопська, вул.Першотравнева: 10, 10 к.Б; вул.Петропавлівська: 47–68; вул.Покровська, пл.Покровська: 9–9 к.А, 15; пров.Садовий, пров.Стадіонний, пров.1-й Перекопський, пров.2-й Перекопський, проїзд Кузнечний вул.Петропавлівська, 59, м.Суми, Сумська обл., 40014 (Сумський державний університет, навчальний корпус №3, хол) Велика

590886 м.Суми – вул.Олександра Аніщенка: 1–3 к.1; вул.Петропавлівська: 72–81 к.Б; вул.Шишкарівська: 1–15; вул.Петропавлівська, 79, м.Суми, Сумська обл., 40014 (школа №4, рекреація) Середня

590887 м.Суми – вул.Айвазовського, вул.Вавілова, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Кузнечна: 55–55 к.1, 57, 59–88; вул.Олександра Аніщенка: 10–13 к.А; вул.Петропавлівська: 83–109, 111, 113; вул.Шишкарівська: 16–106; пров.Айвазовського, пров.Вавілова, пров.Книшівський вул.Петропавлівська, 108, м.Суми, Сумська обл., 40014 (будівельний коледж, ауд.101) Велика

590888 м.Суми – вул.Берегова, вул.Герасима Кондратьєва: 35–73 к.1, 75–77, 81–81 к.1, 83–83 к.2, 85, 99–109, 111, 115, 117, 119–121, 123–123 к.Б, 125, 127–127 к.2, 129; вул.Набережна р.Псел, вул.Над’ярна, вул.Олександра Олеся, вул.Олексія Береста, пров.Над’ярний, пров.Огарьова, пров.Сурікова вул.Герасима Кондратьєва, 76, м.Суми, Сумська обл., 40014 (школа №2, вестибюль) Велика

590889 м.Суми – вул.Богдана Хмельницького: 1–11; вул.Герасима Кондратьєва: 80–80 к.1, 82, 84–84/2, 86, 88, 90–98/6, 110, 112–114, 116, 118, 122, 124 к.2, 137, 141–143, 145; вул.Малиновського, вул.Маяковського, вул.Черняхівського вул.Герасима Кондратьєва, 76, м.Суми, Сумська обл., 40014 (школа №2, вестибюль) Велика

590890 м.Суми – вул.Богдана Хмельницького: 12–23; вул.Ватутіна, вул.Герасима Кондратьєва: 74, 87–87/1, 89–89 к.Б; вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Петропавлівська: 110, 112, 114–129; вул.Шишкарівська: 110–112 к.А; вул.2-га Набережна р.Стрілки, вул.20 років Перемоги, пров.Ватутіна, пров.Громадянський, пров.Профспілковий, проїзд Богдана Хмельницького вул.20 років Перемоги, 9, м.Суми, Сумська обл., 40021 (школа №3, коридор) Велика

590891 м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 165–165 к.148; вул.Герасима Кондратьєва, 136, м.Суми, Сумська обл., 40021 (школа №1, коридор) Велика

590892 м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 148, 152–154 к.2, 167 к.1–168 к.8, 173–211 к.1; вул.Герасима Кондратьєва, 136, м.Суми, Сумська обл., 40021 (школа №1, коридор) Велика

590893 м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 158 к.1–160/22; вул.Герасима Кондратьєва, 160, м.Суми, Сумська обл., 40021 (Сумський національний аграрний університет, хол головного корпусу) Середня

590894 м.Суми – вул.Герасима Кондратьєва: 126, 128, 130–136 к.2, 138–140, 144–144 к.3, 146 к.1, 150, 157–157/2, 171–171 к.А; вул.Герасима Кондратьєва, 160, м.Суми, Сумська обл., 40021 (Сумський національний аграрний університет, хол факультету механізації) Велика

590895 м.Суми – вул.Аеродромна, вул.Аерофлотська, вул.Гамалія, вул.Гостинна, вул.Гризодубової, вул.Грушевського, вул.Європейська, вул.Задунайська, вул.Запорізька, вул.Івана Багряного, вул.Калнишевського, вул.Лебединська, вул.Льотна, вул.Микитенська, вул.Миколи Хвильового, вул.Нестерова, вул.Оксамитова, вул.Олексіївська, вул.Патріотів України, вул.Переможців, вул.Полуботка, вул.Роменська: 105; вул.Сагайдачного, вул.Січова, вул.Твардовського, вул.Університетська, пров.Аерофлотський, пров.Льотний, проїзд Андріївський, проїзд Дачний, проїзд 1-й Лановий, проїзд 2-й Лановий, просп.Козацький вул.Герасима Кондратьєва, 160, м.Суми, Сумська обл., 40021 (Сумський національний аграрний університет, хол економічного факультету) Велика

590926 м.Суми – вул.Івана Сірка: 43; вул.Інтернаціоналістів: 43 к.В, 51 к.Б–51 к.В; просп.Михайла Лушпи: 49; просп.Михайла Лушпи, 54, м.Суми, Сумська обл., 40034 (бібліотека-філія №14 Сумської міської ЦБС, читальна зала) Середня

590927 м.Суми – вул.Героїв Крут: 30–38 к.Б, 42–42 к.1, 46–46 к.В; просп.Михайла Лушпи, 36, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №23, фойє молодшої школи) Велика

590928 м.Суми – вул.Героїв Крут: 40; вул.Івана Сірка: 37–41, 45; вул.Інтернаціоналістів: 20; просп.Михайла Лушпи: 38, 40; просп.Михайла Лушпи, 36, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №23, хол старшої школи) Велика

590929 м.Суми – вул.Героїв Крут: 44; вул.Івана Сірка: 33–35; вул.Інтернаціоналістів: 23–25; просп.Михайла Лушпи, 36, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №23, спортивна зала) Велика

590930 м.Суми – вул.Героїв Крут: 4–8; вул.Заливна: 19–33; вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №29, фойє) Велика

590931 м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 4, 8; просп.Михайла Лушпи: 35, 39–39 к.2, 43 к.1–43 к.2, 47; вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №29, фойє) Велика

590932 м.Суми – вул.Героїв Крут: 10–26; вул.Інтернаціоналістів: 1; просп.Михайла Лушпи: 51, 55–57; вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №29, фойє) Велика

590933 м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 10–15; просп.Михайла Лушпи: 19, 23–23 к.2, 31; вул.Інтернаціоналістів, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034 (Сумський міський центр науково-технічної творчості молоді, актова зала) Велика

590934 м.Суми – вул.Івана Сірка: 15; просп.Михайла Лушпи: 9–10; просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №17, коридор) Велика

590935 м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 17; просп.Михайла Лушпи: 24–27, 30, 42, 44, 48, 50, 52; просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №17, коридор) Велика

590936 м.Суми – вул.Івана Сірка: 16; вул.Інтернаціоналістів: 6; просп.Михайла Лушпи: 20–20 к.1, 29–29/1, 32; просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №17, коридор) Велика

590937 м.Суми – вул.Івана Сірка: 25–31; вул.Інтернаціоналістів: 22; вул.Івана Сірка, 19/1, м.Суми, Сумська обл., 40034 (СМГО "Спортивно-оздоровчий центр розвитку молоді, спортивна зала) Велика

590938 м.Суми – вул.Івана Сірка: 17, 19–23; просп.Михайла Лушпи: 12–14, 22; вул.Івана Сірка, 19/1, м.Суми, Сумська обл., 40034 (міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", спортивна зала) Велика

590939 м.Суми – вул.Заливна: 1–7; вул.Івана Сірка: 2–4 к.А; просп.Михайла Лушпи: 11, 15; вул.Івана Сірка, 2А, м.Суми, Сумська обл., 40035 (школа №30, корпус 2, їдальня) Велика

590940 м.Суми – просп.Михайла Лушпи: 2/1–7; вул.Харківська, 35, м.Суми, Сумська обл., 40035 (Адміністративна будівля Сумської міської ради, зала засідань) Велика

590947 м.Суми – вул.Робітниче Селище: 14; вул.Троїцька: 9, 13, 17–17 к.А, 21–23 к.1; пров.Інститутський вул.Троїцька, 7, м.Суми, Сумська обл., 40022 (КУ Сумська ЗОШ №8, фойє) Середня

590948 м.Суми – вул.Лучанська: 1–36/1, 43–45; вул.Псільська, вул.Троїцька: 10–12 к.Б, 14–16 к.А, 18; пл.Троїцька, пров.Архітекторів Шольців, пров.Григорія Сковороди, пров.Дачний, пров.Іоанна Хрестителя, пров.Псільський, пров.Суханівський, пров.Чугуївський вул.Троїцька, 5, м.Суми, Сумська обл., 40022 (Сумська класична гімназія, фойє) Середня

590949 м.Суми – вул.Леваневського: 22–28; вул.Лучанська: 38–40; вул.Сербська, вул.Супруна: 32–34; вул.Троїцька: 24–51; пров.лікаря Івана Дерев’янка вул.Троїцька, 37, м.Суми, Сумська обл., 40022 (кооперативний технікум, фойє) Велика

590950 м.Суми – вул.Івана Харитоненка, вул.Матросова, вул.Привокзальна, вул.Рубіжна, вул.Територія водокачки ст.Суми, вул.Територія ЧРЗ вул.Івана Харитоненка, 3, м.Суми, Сумська обл., 40022 (школа №19, спортивна зала) Середня

590951 м.Суми – вул.Братська, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Льва Толстого, вул.Мічуріна, вул.Мухіної, вул.Олега Ольжича, вул.Остапа Вишні, вул.Партизанська, вул.Полярна, вул.Пугачова, вул.Родини Линтварьових, вул.Філатова, вул.Чехова, пров.Вітряний, пров.Івана Франка, пров.Линтварьових, пров.Льва Толстого, пров.Остапа Вишні, пров.Плещеєва, пров.Повстанський, пров.Чехова вул.Родини Линтварьових, 89, м.Суми, Сумська обл., 40022 (міська лікарня ветмедицини, фойє) Велика

590952 м.Суми – вул.Баранівська, вул.Бєлгородська, вул.Донська, вул.Заозерна, вул.Кримська, вул.Липнянська, вул.Любові Шевцової, вул.Марії Приймаченко, вул.Миропільська, вул.Нагірна, вул.Одеська, вул.Панаса Мирного, вул.Фізкультурна, пров.Бєлгородський, пров.Заозерний, пров.Одеський, пров.Софії Русової, СТ Насосенергомаш СМГО “Садівницьке об’єднання Озерне” вул.Доватора, 32, м.Суми, Сумська обл., 40010 (школа №5, спортивна зала) Велика

590953 м.Суми – вул.Битицька, вул.Доватора, вул.Зарічна, вул.Ключова, вул.Курортна, вул.Народна, вул.Передова, вул.Піщанська, вул.Пушкарівська, вул.Сєдова, вул.Соснова, вул.Хвойна, вул.1-ша Севастопольська, вул.2-га Севастопольська, пров.Баранівський, пров.Битицький, пров.Доватора, пров.Лебедєва-Кумача, пров.Миколи Василенка, пров.Народний, пров.Піщанський, пров.Привольний, пров.Саксаганського, пров.Севастопольський, пров.Хвойний, проїзд Доватора вул.Доватора, 32, м.Суми, Сумська обл., 40010 (школа №5, актова зала) Велика

590954 м.Суми – вул.Гончарна, вул.Леваневського: 14; вул.Новомістенська: 23–23Б, 25; вул.Рибалка: 2; вул.Супруна: 13, 18, 20; просп.Тараса Шевченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25; просп.Тараса Шевченка, 17, м.Суми, Сумська обл., 40022 (машинобудівний коледж, фойє) Велика

590955 м.Суми – вул.Бельгійська: 1–9 к.1; вул.Новомістенська: 1–12; вул.Рибалка: 4–10; вул.Рибалка, 7, м.Суми, Сумська обл., 40022 (школа №30, спортивна зала) Велика

590956 м.Суми – вул.Бельгійська: 10–34; вул.Леваневського: 16; вул.Рибалка: 1; вул.Супруна: 17–17/1, 19, 21–28; вул.Рибалка, 5, м.Суми, Сумська обл., 40022 (філія Сумської класичної гімназії, спортивна зала) Велика

590957 м.Суми – вул.Нижньохолодногірська: 8; вул.Новомістенська: 24, 26–29, 31; пров.Суджанський, просп.Тараса Шевченка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26–34; вул.Новомістенська, 30, м.Суми, Сумська обл., 40009 (школа №10, спортивна зала) Велика

590958 м.Суми – вул.Горького: 2–2/1, 6–10 к.А, 14, 16, 18, 20, 28 к.1–38 к.А, 40, 48, 50–52; вул.Новомістенська: 30–30 к.1, 33–37; пров.лікаря Зіновія Красовицького вул.Новомістенська, 30, м.Суми, Сумська обл., 40009 (школа №10, фойє) Велика

590959 м.Суми – вул.Горького: 43; вул.Леваневського: 2–12; вул.Металургів: 2; вул.Супруна: 2–12/1, 14; вул.Леваневського, 8, м.Суми, Сумська обл., 40004 (школа №18, фойє) Велика

590960 м.Суми – вул.Горького: 15, 17, 19; вул.Гулака-Артемовського, вул.Нижньохолодногірська: 10; вул.Олександра Шапаренка, вул.Реміснича: 15, 21–25; вул.Холодногірська: 30 к.1, 33 к.1–39, 42–45; пров.Білоусівський, пров.Марії Башкірцевої, проїзд Білоусівський вул.Холодногірська, 35, м.Суми, Сумська обл., 40004 (клуб ЮТ ПАТ "Сумське МНВО", фойє) Велика

590961 м.Суми – вул.Герцена, вул.Горького: 1, 3–5 к.А, 11–13 к.А, 19 к.Б, 23–25, 39, 41; вул.Нижньохолодногірська: 3; вул.Холодногірська: 31; пл.Горького, пров.Вільний, пров.Сумський пл.Горького, 5, м.Суми, Сумська обл., 40004 (палац культури ПАТ "Сумське МНВО", фойє) Велика

590962 м.Суми – вул.Металургів: 7; вул.Праці: 1–28, 31, 37–39; вул.Реміснича: 19, 31–31 к.А; вул.Холодногірська: 41, 49–111, 141–153; пров.Подольний вул.Олександра Шапаренка, 7, м.Суми, Сумська обл., 40004 (центр профтехосвіти, актова зала) Велика

590963 м.Суми – вул.Горького: 45, 49, 61; вул.Леоніда Бикова: 1; вул.Металургів: 4, 14–16, 24, 30, 32 к.Б–32А; вул.Реміснича: 6 к.А, 10 к.А, 12/2; вул.1-ша Новопоселенська вул.Металургів, 17, м.Суми, Сумська обл., 40004 (КЗ "Дитячо-юнацька спортивна школа єдиноборств", спортивна зала) Велика

590964 м.Суми – вул.Металургів: 3, 5, 9–13 к.А; вул.Праці: 30, 32–34, 52; вул.Реміснича: 6, 10, 10 к.1, 31/1; вул.Олександра Шапаренка, 7, м.Суми, Сумська обл., 40004 (центр профтехосвіти, спортивна зала) Велика

590965 м.Суми – вул.Леоніда Бикова: 1 к.1–2/1, 6–6 к.1; вул.Лермонтова: 1–1 к.А; вул.Металургів: 17, 26; вул.Реміснича: 12/1, 27, 33–35; вул.Металургів, 71, м.Суми, Сумська обл., 40004 (школа №20, фойє) Велика

590966 м.Суми – вул.Білопільська, вул.Достоєвського, вул.Єсеніна, вул.Івана Виговського, вул.Колесниківська, вул.Леоніда Бикова: 3, 7–27; вул.Лермонтова: 3–17; вул.Металургів: 32, 42–101/1; вул.Салтикова-Щедріна, вул.Степаненківська, вул.Холодногірська: 122–134/1; вул.Металургів, 71, м.Суми, Сумська обл., 40004 (школа №20, фойє) Велика

590967 м.Суми – вул.Бориса Гмирі, вул.Добровільна: 80, 82–111 к.2; вул.Добролюбова, вул.Олексія Братушки: 62, 64, 66–85 к.2; вул.Перова, вул.Руднєва, вул.Сергія Єфремова, вул.Сєченова, вул.Слобідська, вул.Станіславського, вул.Тимірязєва, вул.Ударників, вул.Ціолковського, вул.Юрія Липи: 85, 87–87 к.1, 89–89 к.1, 91–120; вул.2-га Північна: 1–37; пров.Веретенівський, проїзд Веретенівський, проїзд Добролюбова, проїзд Перова вул.Шишкіна, 12, м.Суми, Сумська обл., 40020 (школа №11, фойє) Велика

590968 м.Суми – вул.Аксакова, вул.Андрія Реути, вул.Василя Капніста, вул.Вербна, вул.Волошкова, вул.Докучаєва, вул.Осипенко, вул.Полковника Болбочана, вул.Попова, вул.Слов’янська, вул.Степова, вул.Ушакова, вул.Шишкіна, вул.Шота Руставелі, вул.Юрія Липи: 122–128; вул.1-ша Північна, вул.2-га Північна: 39–43; пров.Семашка вул.Шишкіна, 12, м.Суми, Сумська обл., 40020 (школа №11, актова зала) Велика

590969 м.Суми – вул.Верещагіна, вул.Вигонопоселенська, вул.Депутатська, вул.Дмитра Косаренка, вул.Добровільна: 1–79, 81–81/1; вул.Єрмака, вул.Івана Асмолова, вул.Конотопська, вул.Лісна, вул.Металургів: 103–121; вул.Олександра Невського, вул.Олексія Братушки: 1–61, 63, 65; вул.Олени Теліги, вул.Панфілова, вул.Холодногірська: 171–183; вул.Юрія Липи: 1–84, 86, 88–88/3, 90; вул.8 Березня, пров.Лізи Чайкіної, пров.Степана Тимошенка, пров.8 Березня, проїзд Михайла Осадчого вул.Юрія Липи, 72, м.Суми, Сумська обл., 40009 (міжшкільний НВК, актова зала) Велика

590970 м.Суми – вул.Дмитра Багалія, вул.Засумська: 1–33 к.2; вул.Лугова, вул.Степана Разіна, вул.Шевченка, вул.1-ша Набережна р. Стрілка: 4–32, 42–50; проїзд Ніни Братусь вул.Засумська, 3, м.Суми, Сумська обл., 40009 (гімназія №1, фойє) Велика

590971 м.Суми – вул.В’ячеслава Чорновола: 1–54, 56–58 к.3, 60–66; вул.Данила Галицького: 1–26, 28; вул.Засумська: 68–153; вул.Іллінська: 52 к.1–52 к.2; вул.Коцюбинського, вул.Куликівська: 1–74; вул.Лєскова, вул.Люблінська: 20–86; вул.Макаренка, вул.Максима Рильського, вул.Пирогова, вул.Смирнова, вул.Тургенєва: 25, 27–52; вул.Фучика, пров.Гудимівський, пров.Іллінський, пров.Коцюбинського, пров.Лазарцівський, пров.Лєскова, пров.Макаренка, пров.Самсонівський вул.Люблінська, 10, м.Суми, Сумська обл., 40009 (гуртожиток №2 факультету банківських технологій "УАБС" СумДУ, фойє) Велика

590972 м.Суми – вул.Данила Галицького: 27, 34–49; вул.Засумська: 34–67; вул.Іллінська: 26, 30–30 к.3, 32, 34–34 к.1, 38, 40, 42–44 к.1; вул.Люблінська: 1–10 к.А; вул.Робітнича: 1–30 к.3, 32–32 к.2, 34–34/1, 36–36 к.Б, 38, 40–40 к.1, 42, 51–54, 70–74; вул.Садова: 1–29; вул.Тургенєва: 1–24 к.А, 26–26 к.А; вул.Ярослава Мудрого: 2–4, 6–14/1, 16 к.Б–24; вул.Садова, 31, м.Суми, Сумська обл., 40009 (училище мистецтв і культури, актова зала) Велика

590973 м.Суми – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Іллінська: 1–12 к.1; вул.Робітнича: 31, 33–33 к.2, 35, 37, 39–39 к.1, 41, 43–50 к.2, 58–67; вул.Ярослава Мудрого: 5, 15, 25–40 к.Б, 50; вул.Іллінська, 9, м.Суми, Сумська обл., 40009 (школа №13, спортивна зала) Велика

590974 м.Суми – вул.Данила Галицького: 50–57; вул.Іллінська: 12 к.2–25/1, 27–29, 31, 33, 35–37, 39, 41, 46–52, 54–55 к.3; вул.Садова: 32–33, 47, 53; вул.Іллінська, 13, м.Суми, Сумська обл., 40009 (ВАТ "Укрхімпроект", фойє) Велика

590975 м.Суми – вул.Першотравнева: 20, 22, 24, 26, 31, 33, 35, 37; вул.Пушкіна: 1–27/1; вул.Робітнича: 77–110; вул.Садова: 36–42, 55–69/3; вул.Ярослава Мудрого: 47–49 к.2, 51 к.1–64; вул.1-ша Набережна р. Стрілка: 34–38; вул.Пушкіна, 1, м.Суми, Сумська обл., 40009 (технікум харчопрому, спортивна зала) Велика

590976 м.Суми – вул.Гетьмана Мазепи, вул.Данила Галицького: 65–103, 109–109/1, 111–111 к.1, 113, 115; вул.Каховська, вул.Кругова, вул.Павлова: 1–28, 31–31 к.2, 33–33 к.А, 35, 37; вул.Першотравнева: 28, 28 к.3, 30, 32, 34, 34 к.2, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Садова: 34–34 к.2, 44–46, 48–48 к.2, 71–83/1; вул.Суворова, вул.Успенського, вул.Цимлянська, вул.Ярослава Мудрого: 68–106; вул.1-ша Набережна р. Стрілка: 54; пров.Геннадія Петрова, пров.Ковалевський, пров.Майданівський, пров.Маковського, пров.Низовий, пров.Новоселицький, пров.Павлова, пров.Суворова, проїзд Павлова вул.Першотравнева, 29, м.Суми, Сумська обл., 40009 (ГУ "Агропромрозвитку", актова зала) Велика

590977 м.Суми – вул.Бородіна, вул.В’ячеслава Чорновола: 55, 59–59/3, 75–151; вул.Данила Галицького: 104–108, 110, 112, 114, 116–211; вул.Іллінська: 58–110; вул.Іоанна Павла ІІ, вул.Куликівська: 75–140 к.2; вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Луганська, вул.Олега Кошового, вул.Павлова: 30, 32, 34–34 к.1, 36, 38–56 к.2; вул.Першотравнева: 38, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53 к.2, 54, 56, 56 к.1, 56 к.2, 56 к.3, 67, 67 к.2, 68, 69, 71, 73, 75, 77; вул.Пушкіна: 48–86 к.2; вул.Степана Бандери, вул.Шкільна, пров.Стрільчанський, проїзд Молодої Гвардії вул.Пушкіна, 56, м.Суми, Сумська обл., 40009 (школа №15, фойє) Велика

590978 м.Суми – вул.Григорія Ващенка, вул.Декабристів: 1–69/1, 71–71А, 73, 75, 77, 79–85, 87; вул.Нахімова: 15, 20–22; вул.Пантелеймона Куліша: 1–69; вул.1-ша Поперечна, вул.1-ша Продольна, вул.2-га Продольна: 1–92 к.1; вул.3-тя Продольна: 1–92, 94; вул.4-та Продольна: 1–67, 69, 71, 73–75, 77–93; вул.5-та Продольна: 1–63, 65–65 к.1, 67; вул.6-та Продольна: 1–65 к.1, 72; пров.Гетьманський, пров.Електронний, пров.Косівщинський пров.Гетьманський, 12, корп.2, м.Суми, Сумська обл., 40002 (профліцей будавтотранспорту, актова зала) Велика

590979 м.Суми – вул.Андрея Шептицького, вул.Берестова, вул.Білопільський шлях, вул.Дарвіна: 1–16; вул.Кленова, вул.Лепехівська, вул.Нахімова: 1–10, 12, 14, 16–18; вул.Нижньолепехівська, вул.Новолепехівська, пров.Запрудний, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Ромашковий, пров.Тихий, пров.Фіалковий, пров.2-й Кленовий, проїзд Дарвіна вул.Білопільський шлях, 9, м.Суми, Сумська обл., 40009 (КП "Міськводоканал", коридор) Велика

590980 м.Суми – вул.Дарвіна: 17–40; вул.Джамбула, вул.Жуковського, вул.Івана Кавалерідзе, вул.Косівщинська, вул.Кутузова, вул.Нахімова: 11, 13, 19, 24–85; пров.Гетьманський, 12, м.Суми, Сумська обл., 40002 (профліцей будавтотранспорту, спортивна зала) Велика

590981 м.Суми – вул.Вільшанська, вул.Декабристів: 70–70 к.А, 72, 74, 76, 78, 86, 88–99, 101, 103, 105, 109–123, 127–139 к.2; вул.Лисенка, вул.Можайського, вул.Пантелеймона Куліша: 70–145 к.А; вул.Пантелеймонівська: 1–38, 40, 42, 44, 46; вул.Роменська: 1, 2 к.2, 3, 4, 4 к.1, 4 к.4, 4 к.5, 5, 6, 6 к.А, 7, 7 к.А, 8, 9, 10, 10 к.А, 10 к.Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/2, 31, 32, 32/1, 33, 34, 34 к.1, 35, 35 к.А, 36, 37, 39, 40, 41, 41 к.1, 42, 42/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 60; вул.Спартака, вул.Штепівська, вул.Янки Купала, вул.2-га Поперечна, пров.Авіаційний, пров.Грибоєдова, пров.Декабристів, пров.Костюківський, пров.Оборонний, пров.Семінарівський, пров.Сєрова, пров.Спартака вул.Декабристів, 80, м.Суми, Сумська обл., 40002 (школа №25, спортивна зала) Велика

590982 м.Суми – вул.Котляревського: 1/1, 2 к.2А, 2/2–2/9, 3/1; вул.Соколина, вул.2-га Продольна: 94–104; вул.3-тя Продольна: 93, 95–108/1; вул.4-та Продольна: 68, 70, 72, 76, 95–107/1; вул.5-та Продольна: 64–64/1, 66, 68–78; вул.6-та Продольна: 67–71, 73–94; вул.7-ма Продольна, пров.Василя Філоновича вул.Декабристів, 80, м.Суми, Сумська обл., 40002 (школа №25, фойє) Велика

590983 м.Суми – вул.Гайова, вул.Грабовського, вул.Декабристів: 100, 102, 104, 106–106А, 125, 143–143 к.1; вул.Зв’язківців, вул.Кармелюка, вул.Котляревського: 1, 2, 2/1, 3, 4–20 к.2; вул.Лохвицька, вул.Пантелеймонівська: 39, 41, 43, 45, 47–60; вул.Перемоги, вул.Роменська: 100, 100А, 104, 110, 110/1; вул.Чекаліна, вул.Щепкіна, проїзд Гайовий: 1–19, 19 к.1; вул.Роменська, 96, м.Суми, Сумська обл., 40002 (центр профтехосвіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу, спортивна зала) Велика

590984 м.Суми – вул.Ботанічна, вул.Західна, вул.Крилова, вул.Плодова: 1–43, 45; вул.Роменська: 55, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67 к.А, 67 к.1, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 80/1, 81, 82, 86 к.2, 88, 90, 90 к.2, 92, 92 к.1, 92 к.2, 96, 96 к.А; вул.Чайковського, вул.1-а Оболонська, пров.Високий, пров.Чайковського вул.Роменська, 96, м.Суми, Сумська обл., 40002 (центр профтехосвіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу, фойє) Велика

590985 м.Суми – вул.Давида Бурлюка, вул.Короленка, вул.Оболонська, вул.Південна, вул.Плодова: 44, 46–55А; вул.Роменська: 87 к.2, 89, 89 к.2, 91 к.3, 93 к.4; вул.Чернишевського, проїзд Короленка вул.Роменська, 87, м.Суми, Сумська обл., 40002 (Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка, фойє) Велика

590986 м.Суми – вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Героїчна, вул.Горова, вул.Довженка, вул.Космічна, вул.Мусоргського, вул.Новоселівська, вул.Патона, вул.Підгірна, вул.Ползунова, вул.Робітниче Селище: 1, 17–20 к.1; вул.Скрябіна, вул.Тополянська, вул.Шахтарська, вул.Юрія Вєтрова, вул.Ярова, вул.1-ша Залізнична, вул.2-га Заводська, вул.2-га Залізнична, вул.3-тя Заводська, пров.Будівельників, пров.Героїчний, пров.Дмитра Дорошенка, пров.Тополянський, пров.1-й Заводський, пров.2-й Заводський, пров.3-й Заводський, проїзд Горовий, проїзд Довженка, просп.Курський: 1–5, 7–11, 13–13 к.А, 15–17, 19–23; тупик Лісопильний вул.Юрія Вєтрова, 35, м.Суми, Сумська обл., 40020 (кафе ТОВ "Автопорт-Сервіс", фойє) Велика

590987 м.Суми – вул.Багацького, вул.Гастелло, вул.Зелена, вул.Писарівська, пров.Чкалова, просп.Курський: 6 к.1, 12–12 к.2, 14, 18, 25/1–29, 31–33, 35–39, 41; вул.Лесі Українки, 4, м.Суми, Сумська обл., 40020 (філія №16 бібліотеки ім.Шевченка, фойє) Велика

590988 м.Суми – вул.Юнаківська: 2–20 к.1; просп.Курський: 43, 45, 47–77, 103–103/1; вул.Лесі Українки, 23, м.Суми, Сумська обл., 40020 (школа №7, фойє) Велика

590989 м.Суми – вул.Генерала Чибісова, вул.Лесі Українки: 1–12, 15, 17–31 к.1; вул.Новорічна, вул.Романа Атаманюка: 1–1 к.А, 3, 5, 7; вул.Юнаківська: 26–35; вул.Лесі Українки, 23, м.Суми, Сумська обл., 40020 (школа №7, спортивна зала) Велика

590990 м.Суми – вул.Київська, вул.Лесі Українки: 14, 16; вул.Матюшенка, вул.Романа Атаманюка: 2–2/1, 4, 6, 8–26, 28, 33, 41; вул.Хотінська, пров.Лесі Українки, просп.Курський: 87–97 к.А, 109; вул.Лесі Українки, 23, м.Суми, Сумська обл., 40020 (школа №7, актова зала) Велика

590991 м.Суми – вул.Ковпака: 75–75 к.А; вул.Романа Атаманюка: 27, 29–31, 35, 45, 51–55, 59–69; вул.Ковпака, 57, м.Суми, Сумська обл., 40031 (школа №22, фойє) Велика

590992 м.Суми – вул.Ковпака: 59–73; вул.Романа Атаманюка: 49, 57–57 к.А; вул.Ковпака, 57, м.Суми, Сумська обл., 40031 (школа №22, спортивна зала) Велика

590993 м.Суми – вул.Ковпака: 77–91/1; вул.Романа Атаманюка: 43 к.А–43 к.Б; вул.Ковпака, 57, м.Суми, Сумська обл., 40031 (школа №22, актова зала) Велика

590994 м.Суми – вул.Романа Атаманюка: 37–39, 43; вул.Романа Атаманюка, 49А, м.Суми, Сумська обл., 40020 (КП "Сумижилкомсервіс" СМР, фойє) мала

590995 м.Суми – вул.Батуринська, вул.Березова, вул.Бузкова, вул.Веретенівська, вул.Виноградна, вул.Ганнівська, вул.Горобинова, вул.Залізнична будка 49км 8-ої дистанції колії, вул.Інститутська, вул.Іподромна, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Кожедуба, вул.Компресорна, вул.Крайня, вул.Малинова, вул.Миколи Василенка, вул.Михайлівська, вул.Наукова, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Покришкіна, вул.Поліська, вул.Сонячна, вул.територія сільськогосподарського технікуму, пров.Абрикосовий, пров.Барвінковий, пров.Березовий, пров.Бузковий, пров.Весінній, пров.Виноградний, пров.Горобиновий, пров.Іподромний, пров.Кленовий, пров.Липовий, пров.Осінній, пров.Піщаний, пров.Спортивний, пров.2-й Весінній, пров.2-й Осінній, проїзд Новий, проїзд Спортивний пров.Піщаний, 26, м.Суми, Сумська обл., 40031 (коледж СНАУ, спортивна зала) Велика

590996 м.Суми – вул.Ковпака: 20; вул.Ковпака, 20, м.Суми, Сумська обл., 40031 (пансіонат ветеранів війни та праці, фойє) мала

590997 м.Суми – вул.Ковпака: 1 к.Б–13, 15–19, 23–29; просп.Курський: 105–107, 121–123, 129–129 к.Б; просп.Курський, 141, м.Суми, Сумська обл., 40020 (центр профтехосвіти інноваційних технологій, фойє) Велика

590998 м.Суми – вул.Ковпака: 14–14 к.2; просп.Курський: 30, 34, 40, 42, 44, 46, 125–127, 131, 135, 139 к.Б–147 к.Б; просп.Курський, 141, м.Суми, Сумська обл., 40020 (центр профтехосвіти інноваційних технологій, спортивна зала) Велика

590999 м.Суми – вул.Ковпака: 31–43; просп.Курський: 115–119; просп.Курський, 139, м.Суми, Сумська обл., 40020 (центр профтехосвіти дизайну, фойє) Велика

591000 м.Суми – вул.Ковпака: 45–55; просп.Курський: 133, 139; просп.Курський, 139, м.Суми, Сумська обл., 40020 (центр профтехосвіти дизайну, спортивна зала) Велика

591001 с.Піщане, с.Житейське, с.Кирияківщина вул.Шкільна, 47А, с.Піщане, м.Суми, Сумська обл., 40491 (СТОВ "Піщане", актова зала) Велика

591002 с.Верхнє Піщане, с.Загірське, с.Трохименкове вул.Парнянська, 13, с.Верхнє Піщане, м.Суми, Сумська обл., 40490 (школа, спортивна зала) Середня

591015 м.Суми – вул.Заливна: 9–17, 34–63; просп.Михайла Лушпи: 33; вул.Заливна, 25, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №29, фойє) Велика

591016 м.Суми – вул.Івана Сірка: 7/2–14, 18; просп.Михайла Лушпи, 18, м.Суми, Сумська обл., 40034 (школа №17, рекреація) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
590941 Державна установа "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Сумській області" вул.Герасима Кондратьєва, 23, м.Суми, Сумська обл., 40000 Мала
590942 Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська клінічна лікарня" Сумської міської ради вул.20 років Перемоги, 13, м.Суми, Сумська обл., 40021 Мала
590943 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології імені З.Й. Красовицького" . вул.20 років Перемоги, 15, м.Суми, Сумська обл., 40021 Мала
591003 Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії" Сумської міської ради вул.Троїцька, 20, м.Суми, Сумська обл., 40022 Мала
591004 Комунальне некомерційне підприємство "Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди" Сумської міської ради вул.Троїцька, 28, м.Суми, Сумська обл., 40022 Мала
591005 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумська обласна клінічна лікарня" вул.Ковпака, 18, м.Суми, Сумська обл., 40031 Середня
591006 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради Сумський обласний клінічний онкологічний диспансер вул.Привокзальна, 31, м.Суми, Сумська обл., 40022 Мала
591008 Сумський обласний диспансер радіаційного захисту населення пл.Троїцька, 14, м.Суми, Сумська обл., 40022 Мала
591010 Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради вул.Металургів, 38, м.Суми, Сумська обл., 40004 Мала
591011 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер" вул.Ковпака, 30, м.Суми, Сумська обл., 40031 Мала
591012 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради"Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни" вул.Ковпака, 24, м.Суми, Сумська обл., 40031 Мала
591013 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна дитяча клінічна лікарня" вул.Ковпака, 22, м.Суми, Сумська обл., 40031 Мала
591014 Державна установа "Сумська виправна колонія (№116)" вул.Роменська, 110, м.Суми, Сумська обл., 40002 Мала
591018 Державна установа "Сумський слідчий ізолятор" проїзд Гайовий, 19, корп.С, м.Суми, Сумська обл., 40002 Мала