Сумська область - одномандатний виборчий округ №158

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Білопільської РДА

59

Відділ ведення ДРВ апарату Краснопільської РДА

41

Відділ ведення ДРВ апарату Сумської РДА

58

Відділ ведення ДРВ Зарічного району міста Суми Сумської міської ради

33

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
590001 м.Білопілля – вул.Бережанка, вул.Валерія Ніколаєнка, вул.Ворожбянський шлях: 20, 22, 26, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 109–121; вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Кондратенка, вул.Климівська, вул.Клубна, вул.Ковпака, вул.Крачківка, вул.Крачківський вигін, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова: 93, 95, 97–97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 166–194; вул.Пухначова, вул.8 Березня, пров.Верхня Бережанка, пров.Ворожбянський, пров.Космонавтів, пров.Крачківський, пров.Лицманів, пров.Миколи Теницького, пров.Сагайдачного, залізнична будка вул.Клубна, 6, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41802 (ліцей залізничного транспорту, фойє) Середня

590002 м.Білопілля – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Ворожбянський шлях: 2–19, 21, 23–25А, 27, 29–31, 33, 35–37, 39, 41, 45, 47–47А, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–97; вул.Гвардійська, вул.Залізнична, вул.Замостя, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова: 1–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–164; вул.Партизанська, вул.Пасківка, вул.Робітнича, вул.Сергія Гордієнка, вул.Соборна: 212–254; вул.Тернівська, вул.Травнева, вул.Труда, вул.Федора Пивоварова, вул.40-ї Армії, пров.Анатолія Лакізи, пров.Бихаленків, пров.Богдана Хмельницького, пров.Пасківський вул.Вокзальна, 31, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41802 (школа №4, спортзал) Середня

590003 м.Білопілля – вул.Антоновича, вул.Гай, вул.Загребелля, вул.Кашубівка, вул.Льва Толстого, вул.Маршала Жукова, вул.Набережна, вул.Преображенська, вул.Савчуківка, вул.Соборна: 81–211; вул.Спаська, вул.Старопутивльська: 28, 30, 34–36, 38–99; вул.Супруна, пров.Кашубівський, пров.Рокосовського вул.Соборна, 84, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (школа №2, фойє) Велика

590004 м.Білопілля – вул.Володимира Висоцького, вул.Глінки, вул.Макаренка, вул.Мічуріна, вул.Низова, вул.Новоселівка, вул.Південна, вул.Полтавський полк, вул.Суворова, вул.Чайковського, вул.Червонофлотця Перепелиці, вул.Шкільна, вул.3 Вересня, вул.40 років Перемоги, пров.Макаренка, пров.Низовий, пров.Південний, пров.Польовий, с.Коваленки вул.Макаренка, 15, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (школа №1, спортивна зала) Велика

590005 м.Білопілля – вул.Ватутіна, вул.Горобівський шлях, вул.Замкова, вул.Кулішівка, вул.Маяковського, вул.Олександра Олеся: 1–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; вул.Покровська, вул.Садова, вул.Соборна: 1–79; вул.Старопутивльська: 1–27, 29, 31, 37; вул.Сумська, вул.Тургенєва, вул.Фабрична, вул.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Віктора Зарецького, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.Олександра Олеся, Торгова площа, с-ще Перемога вул.Олександра Олеся, 10, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (центр дитячої та юнацької творчості, актова зала) Велика

590006 м.Білопілля – вул.Веделівка, вул.Вирівська, вул.Віті Дудки, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ліски, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миколи Волошина, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Мухівка, вул.Нахімова, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Олеся: 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–111; вул.Островського, вул.Прорубська, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Рокита, вул.Старосілля, вул.Степана Хоменка, вул.Троїцька, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Антона Мухи, пров.Веделівський, пров.Гагаріна, пров.Герцена, пров.Гоголя, пров.Івана Франка, пров.Кобзарівка, пров.Колодківський, пров.Котляревського, пров.Кутузова, пров.Лісовський, пров.Матросова, пров.Нахімова, пров.Островського, пров.Пробитовський, пров.Прорубський, пров.Пушкіна, пров.Старосільський, с.Сохани вул.Гагаріна, 12, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 (школа №3, спортзал) Велика

590007 м.Ворожба – вул.Дружби, вул.Залізничників, вул.Клубна, вул.Кошового, вул.Локомотивна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Праці, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тополянська, вул.Шаповалова, вул.Шкільна, пров.Шаповалова, пров.Шкільний вул.Залізничників, 1, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811 (філія Будинку науки та техніки залізничників, фойє) Середня

590008 м.Ворожба – вул.Лесі Українки, вул.Миру: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 136, 138; вул.Некрасова, вул.Перемоги, вул.Підмістя, вул.Привокзальна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Некрасова, пров.Перемоги вул.Центральна, 22, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812 (школа №3, фойє) Середня

590009 м.Ворожба – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Франка, вул.Киреєва, вул.Крамарівка, вул.Миру: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139–346; вул.Партизанська, вул.Подільська, вул.Покровська, вул.Рубанівка, пл.Свободи, пров.І Лісний, пров.ІІ Лісний, пров.Крамарівський, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Семеринівський пл.Свободи, 3, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812 (філія музичної школи, зала для засідань) Середня

590010 м.Ворожба – вул.Вишнева, вул.Миру: 2–66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; вул.Новікова, вул.Слобідська, вул.Чкалова, пров.Слобідський, пров.Цегельний вул.Новікова, 9, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811 (дільниця Бахмацької ДЗЛ, актова зала) Середня

590011 м.Ворожба – вул.Вячеслава Безсокирного, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Климівська, вул.Синичівка, вул.Чехова, вул.Широка, вул.8 Березня, вул.9 Травня, пров.Білопільський, пров.Вячеслава Безсокирного, пров.Зелений, пров.Лінійний, пров.Чехова, пров.8 Березня пров.Вячеслава Безсокирного, 1, м.Ворожба, Білопільський р-н, Сумська обл., 41812 (школа №4, фойє) мала

590012 с.Аркавське, с.Бутовщина, с-ще Зоряне, с-ще Шевченківка вул.Молодіжна, 1, с-ще Шевченківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590013 смт Миколаївка – вул.Абрикосова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Горіхова, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шкільна, 6, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (школа, вестибюль) Середня

590014 смт Миколаївка – бульв.Свободи, вул.Архітектурна, вул.Братів Рябоконь, вул.Володимирівська, вул.Гончаренка, вул.ім. І.Д. Мусієнка, вул.Каштанова, вул.Кисленка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Поповича, вул.Степова, вул.Центральна, пров.Каштановий, с.Гостинне, с.Самара вул.Центральна, 4, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (будинок культури, фойє) Середня

590015 смт Миколаївка – вул.Виноградна, вул.Віринська, вул.Горова, вул.Заводська, вул.Залісна, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Соснова, вул.Травнева, вул.Ювілейна, с.Пащенкове, с.Стрільцеве, с-ще Тімірязєвка вул.Заводська, 18, смт Миколаївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (селищний клуб, фойє) Середня

590016 с.Жолобок, с.Сушилине вул.Молодіжна, 75Б, с.Сушилине, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) мала

590017 с-ще Калинівка вул.Молодіжна, 6, с-ще Калинівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (селищний клуб, глядацька зала) мала

590018 с.Веселе вул.Центральна, 9, с.Веселе, Білопільський р-н, Сумська обл., 41854 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) мала

590019 смт Улянівка – вул.Г.Долгозв’яги, вул.Завирчанська, вул.Зарічна, вул.І.Виговського, вул.Касяна, вул.Кооперативна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Поділ, вул.Суворова, с.Бакша вул.Центральна, 3, смт Улянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41856 (будинок культури, мала зала) Середня

590020 смт Улянівка – вул.Д.Бєлих, вул.Дубина, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Ситника, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.9 Березня, пл.В.Колесніка, пров.Поштовий, с.Павленкове пл.В.Колесніка, 20, смт Улянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41856 (школа, фойє) Середня

590021 с.Бобрик, с.Піщане, с.Руда вул.Центральна, 30, с.Бобрик, Білопільський р-н, Сумська обл., 41858 (школа, кабінет української мови) мала

590022 с.Верхосулка, с.Сульське вул.Миру, 48, с.Верхосулка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872 (школа, фойє) мала

590023 с.Валіївка, с.Лохня, с.Мукіївка вул.Лугова, 20, с.Валіївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872 (фельдшерський пункт, кімната 1) мала

590024 с.Курасове, с.Машарі вул.Лісова, 7, с.Курасове, Білопільський р-н, Сумська обл., 41872 (фельдшерський пункт, кімната 1) мала

590025 с.Вири, с.Барило, с.Головачі, с.Кравченкове вул.Шкільна, 23, с.Вири, Білопільський р-н, Сумська обл., 41850 (школа, зала символіки) Середня

590026 с.Білани вул.Лесі Українки, 9, с.Білани, Білопільський р-н, Сумська обл., 41851 (школа, фойє) Середня

590027 с.Воронівка, с.Дудченки, с.Штанівка, с.Янченки вул.Молодіжна, 12А, с.Воронівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41840 (школа, кабінет історії) Середня

590028 с.Москаленки вул.Івана Виговського, 61, с.Москаленки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41841 (об’єкт дозвілевої роботи, актова зала) мала

590029 с.Ганнівка-Вирівська вул.Глазуна, 40В, с.Ганнівка-Вирівська, Білопільський р-н, Сумська обл., 41846 (будинок культури, фойє) мала

590030 с.Котенки, с.Смоляниківка вул.Залізнична, 36В, с.Котенки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41846 (школа, кімната 1) мала

590031 с.Горобівка, с.Безсокирне, с.Біловишневе, с.Зарічне, с.Максимівщина, с.Омельченки вул.Гагаріна, 2А, с.Горобівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41833 (будинок культури, мала зала) мала

590032 с.Гуринівка, с.Бубликове, с.Василівщина, с.Гиріне, с.Кандибине, с.Новоіванівка, с.Олексенки вул.40 років Перемоги, 45, с.Гуринівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41830 (будинок культури, глядацька зала) мала

590033 с.Мар’янівка, с.Мороча, с.Степанівка вул.Зелена, 12, с.Мороча, Білопільський р-н, Сумська обл., 41830 (фельдшерський пункт, кімната 1) мала

590034 с.Іскрисківщина, с.Безсалівка, с.Нескучне, с.Рогізне, с.Соляники вул.Молодіжна, 35, с.Іскрисківщина, Білопільський р-н, Сумська обл., 41821 (будинок культури, фойє) мала

590035 с.Кальченки, с.Воронине вул.Центральна, 2, с.Кальченки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41835 (школа, кабінет історії) мала

590036 с.Крижик, с.Червоне вул.Шевченка, 35, с.Червоне, Білопільський р-н, Сумська обл., 41835 (фельдшерський пункт, кімната 1) мала

590037 с.Коршачина, с-ще Амбари, с.Зелене, с.Синяк вул.Молодіжна, 7, с.Коршачина, Білопільський р-н, Сумська обл., 41852 (будинок культури, зала) мала

590038 с.Куянівка вул.Паркова, 18, с.Куянівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41842 (будинок культури, актова зала) Середня

590039 с.Йосипове, с.Новопетрівка, с.Павлівське, с.Черванівка вул.Грищенка Михайла, 1, с.Новопетрівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41843 (об’єкт дозвілевої роботи, актова зала) мала

590040 с.Луциківка, с.Птиче, с.Болотишине вул.Вигін, 1, с.Луциківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41874 (школа, кабінет історії)
/
вул.Центральна, 1, с.Луциківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41874
мала

590041 с.Марківка, с.Перше Травня, с.Рудка вул.Шкільна, 1, с.Марківка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41875 (школа, фойє) Середня

590042 с.Нові Вирки, с.Бабаківка, с.Старі Вирки вул.Молодіжна, 7, с.Нові Вирки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41817 (старостат, зала для засідань) мала

590043 с.Ободи, с.Дігтярне, с.Макіївка вул.Шевченка, 3А, с.Ободи, Білопільський р-н, Сумська обл., 41825 (будинок культури, фойє) мала

590044 с.Павлівка – вул.Бочанщина, вул.Ковалівка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, с.Кисла Дубина, с.Мирлоги, с.Мелячиха, с.Шпиль вул.8 Березня, 67, с.Павлівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41822 (будинок культури, фойє) мала

590045 с.Павлівка – вул.Гагаріна, вул.Генерала Анісова, вул.Стаханова, вул.Хілкова, вул.Хуторська, с.Волфине, с.Катеринівка вул.Хілкова, 23, с.Павлівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41822 (школа, фойє) мала

590046 с.Річки – вул.Акименка, вул.Білопільська, вул.Васильєва, вул.Велика Пугачівка, вул.Вишнева, вул.Енергетична, вул.Зайцівка, вул.Кленова, вул.Коноплянівка, вул.Кооперативна, вул.Коперника, вул.Коцюбинського, вул.Лисенко, вул.Макаренка, вул.Мала Синьківка, вул.Миру, вул.Мічурінська, вул.Павлівська, вул.Підліснівка, вул.Польова, вул.Супруна, вул.Терешкової, вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Холодна Гора, вул.Хорошківка, вул.Центральна, вул.Чкалова, пров.Білопільський вул.Центральна, 1, с.Річки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41832 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

590047 с.Річки – вул.Андрія Лютого, вул.Баїшанська, вул.Бузкова, вул.Бухкалівка, вул.Велика Синьківка, вул.Володарського, вул.Гагаріна, вул.Денце, вул.Завгороднівка, вул.Заводська, вул.Зеленівка, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Костюківка, вул.Кут, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Мала Пугачівка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Панаса Мирного, вул.Садова, вул.Сільська, вул.Смирнова, вул.Трав’янка, вул.Фермерська, вул.Чижиківка, вул.Шагарова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.9 Травня, пров.Зеленівський, с.Баїха вул.Шкільна, 6, с.Річки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41832 (школа, фойє) Середня

590048 с.Рижівка, с.Атинське, с.Будки, с.Голишівське, с.Стукалівка вул.Ювілейна, 10, с.Рижівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41820 (будинок культури, актова зала) Середня

590049 с.Сергіївка, с.Ганнівське, с.Гезівка, с.Миколаївка-Тернівська вул.Молодіжна, 3/1, с.Сергіївка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41843 (будинок культури, актова зала) мала

590050 с.Супрунівка, с.Біликівка, с-ще Лідине, с.Першотравневе вул.Центральна, 21Б, с.Супрунівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41860 (будинок культури, фойє) мала

590051 с.Ганнівка-Тернівська вул.Шкільна, 24, с.Ганнівка-Тернівська, Білопільський р-н, Сумська обл., 41860 (школа, фойє) мала

590052 с.Терещенки, с.Новоандріївка, с.Руденкове, с.Садове вул.Гурина, 25, с.Терещенки, Білопільський р-н, Сумська обл., 41862 (ПП АФ "Верес", зала для засідань) мала

590053 с.Товста вул.Семишкура Б.П., 5, с.Товста, Білопільський р-н, Сумська обл., 41870 (школа, фойє) мала

590054 с.Комарицьке вул.Центральна, 51А, с.Комарицьке, Білопільський р-н, Сумська обл., 41870 (сільський клуб, актова зала) мала

590055 с.Тучне вул.Шкільна, 4А, с.Тучне, Білопільський р-н, Сумська обл., 41857 (школа, фойє) мала

590056 с.Олександрівка вул.Центральна, 55, с.Олександрівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41857 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) мала

590057 с.Шкуратівка, с.Нагірнівка, с.Цимбалівка – вул.Польова: 68–85; вул.Центральна, 19, с.Шкуратівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41816 (школа, вчительська) мала

590058 с.Цимбалівка – вул.Молодіжна, вул.Польова: 1–64; с.Череватівка вул.Логвина, 85, с.Череватівка, Білопільський р-н, Сумська обл., 41811 (об’єкт дозвілевої роботи, актова зала) мала

590219 смт Краснопілля – вул.Берегова, вул.Ватутіна, вул.Горіхова, вул.Мезенівська: 58–134А; вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Слави, вул.Степна, вул.Тургенєва, вул.Шевченка, пров.Механізаторів, пров.Слави вул.Мезенівська, 79, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 (райавтодор, зал засідань) Середня

590220 смт Краснопілля – вул.Бєлгородська, вул.Горького, вул.Грабовського, вул.Лермонтова, вул.Мезенівська: 15–57; вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Московська, вул.Олександра Шкурка, вул.перегон Баси-Готня 33 км, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Савоненка, вул.Спортивна, вул.Сумська, вул.Чкалова, пров.Бєлгородський, пров.Весняний, пров.Грабовського, пров.Громова, пров.Дачний, пров.Дорожній, пров.Комунальний, пров.Лікарняний, пров.Мічуріна, пров.Озерний, пров.Олександра Шкурка, пров.Спортивний, пров.Чкалова, пров.Шкільний вул.Вокзальна, 14, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 (КЗ "Краснопільський ПК", фойє) Велика

590221 смт Краснопілля – вул.Гребельки, вул.Зелена, вул.Казарма 35 км, вул.Кутузова, вул.Макаренка, вул.Павлова, вул.Петропавлівська, вул.Ступівка, вул.Чехова, пров.Кутузова вул.Петропавлівська, 55, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 (Краснопільський селищний клуб, актовий зал) мала

590222 смт Краснопілля – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Денисенка, вул.Дорошенка, вул.Зарічна, вул.Казарма 31 км, вул.Козацька, вул.Осіння, вул.Слобожанська, вул.Спасівська, пров.Виноградний, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Привокзальний, пров.Спасівський, пров.Сумський вул.Вокзальна, 37, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 (Краснопільське професійно-технічне училище №43, фойє) Середня

590223 смт Краснопілля – вул.Грязнянська, вул.Калинова, вул.Коломиївка, вул.Матросова, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, пров.Грязнянський вул.Пушкіна, 24, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 (ФГ "Колос", зал засідань) мала

590224 смт Краснопілля – вул.Висока, вул.Гоголя, вул.Калініна, вул.Леоніда Жаботинського, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нова, вул.Новоселівка, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Покровська, вул.Семеренків, вул.Слов’янська, вул.Соснова, вул.Франка, пров.Будівельний, пров.Калініна, пров.Леоніда Жаботинського, пров.Ломоносова, пров.Луговий, пров.Піщаний, пров.Слов’янський, с.Михайлівка вул.Маяковського, 9, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 (селищний клуб, актовий зал) Середня

590225 с.Новодмитрівка, с.Таратутине вул.Новостроївка, 41, с.Новодмитрівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 (сільська бібліотека, фойє) мала

590226 с-ще Михайлівське вул.Чернишевського, 2, с-ще Михайлівське, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42407 (Михайлівська філія Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., спортивна кімната) мала

590227 смт Угроїди – вул.Благодатна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Курганська, вул.Маяковського, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Рясківка, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Тополянська, вул.Трофімова, вул.8 Березня, пров.Аптечний, пров.Лікарняний, пров.Травневий, с.Петрушівка вул.Трофімова, 16, смт Угроїди, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42432 (селищний будинок культури, фойє) Середня

590228 смт Угроїди – вул.Боброва, вул.Будківка, вул.Захватівка, вул.Конторська, вул.Круглик, вул.Курортна, вул.Ломачина, вул.Мачулівка, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Січнева, вул.Соснівська, вул.Токарівка, вул.Угроїдська, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченко, пров.Вишневий, пров.Квітневий, пров.Соснівський, пров.Токарівський, пров.Шкільний, с.Окіп вул.Мачулівка, 8, смт Угроїди, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42432 (Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст, актовий зал) Середня

590229 с.Наумівка вул.Пушкіна, 4, с.Наумівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42433 (сільський клуб, фойє) мала

590230 с.Бранцівка вул.Центральна, 2, с.Бранцівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42455 (будинок культури, глядацький зал) мала

590231 с.Великий Бобрик, с-ще Кам’яне, с.Юсупівка вул.Грузія, 1, с.Великий Бобрик, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42442 (Великобобрицький будинок культури, фойє) Середня

590232 с.Івахнівка, с.Малий Бобрик вул.Вигін, 140А, с.Малий Бобрик, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42443 (Малобобрицький сільський клуб, фойє) мала

590233 с.Грабовське, с.Високе вул.Грабовського, 1, с.Грабовське, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42450 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

590234 с.Запсілля вул.Юнаківська, 6, с.Запсілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42417 (сільський клуб, фойє) мала

590235 с.Велика Рибиця вул.Сумська, 2, с.Велика Рибиця, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42418 (навчально-виховний комплекс, спортзал) мала

590236 с.Мала Рибиця вул.Миропільська, 6, с.Мала Рибиця, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42422 (навчально-виховний комплекс, спортзал)
/
вул.Миропільська, 2, с.Мала Рибиця, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42422
мала

590237 с.Великий Прикіл вул.Гора, 2, с.Великий Прикіл, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42422 (дозвілевий об’єкт, фойє) мала

590238 с.Мезенівка, с-ще Майське вул.Заводська, 53, с.Мезенівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42453 (сільський клуб, актовий зал) Середня

590239 с.Новоолександрівка вул.Шевченка, 84, с.Новоолександрівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42453 (Громадська будівля, загальна кімната 2) мала

590240 с.Миропілля – вул.Берегова, вул.Вигінська, вул.Волкова, вул.Лугова, вул.Маслозаводська, вул.Миропільська: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–47, 49, 51, 53; вул.Михайличенка, вул.Озерна, вул.Павлова: 1–49; вул.Покровська, вул.Псільська, вул.Річна, вул.Слави, вул.Старосілля, вул.Студенська, вул.Сумська, вул.Харківська, вул.Центральна: 2–41, 43–49, 51, 55, 59; вул.Чкалова, вул.Шевченка: 8–66, 74–76, 84, 86, 90, 92, 102; вул.Шкільна, вул.2-а Польова, вул.8 Березня, пл.Миру, пров.Вигінський, пров.Вихідний, пров.Дальній, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.Піщаний, пров.Покровський, пров.Псільський, пров.Річний, пров.Сільський, пров.Сумський, пров.Шкільний, пров.8 Березня вул.Сумська, 38, с.Миропілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42410 (навчально-виховний комплекс, актова зала) Середня

590241 с.Миропілля – вул.Гайок, вул.Глинська, вул.Заводська, вул.Левадна, вул.Миропільська: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54–253; вул.Новоселівка, вул.Павлова: 50–65; вул.Пенянська, вул.Центральна: 42, 50, 52–54, 56–58, 62–155; вул.Шевченка: 71, 81–83, 85, 87–89, 91, 93, 105–150; вул.1-а Польова, пров.Гуєвський, пров.Дорожний, пров.Зелений, пров.Мирний, пров.Центральний, с.Олександрія вул.Центральна, 125, с.Миропілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42410 (навчально-виробничий комбінат, коридор) мала

590242 с.Осоївка – вул.Зарудка, вул.Лесі Українки, вул.Макаренка, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Слобожанська, вул.Холодногірська, вул.Шевченка, пров.Осой, с.Марченки вул.Слобожанська, 2, с.Осоївка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42424 (Осоївський НВК, актовий зал) мала

590243 с.Осоївка – вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Краснопільська, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Садова, вул.Сумська, вул.Червоні Стрілки, пров.Заводський вул.Сумська, 90, с.Осоївка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42424 (будинок культури, фойє) мала

590244 с.Покровка, с.Степок вул.Садова, 57А, с.Покровка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42437 (сільська рада, кабінет сільського голови) мала

590245 с.Рясне вул.Молодіжна, 73, с.Рясне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42452 (будинок культури,глядацька зала, 1-й поверх) Середня

590246 с.Земляне, с.Лісне вул.Бакрівка, 54, с.Лісне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42452 (дозвілевий об’єкт, глядацька зала) мала

590247 с.Самотоївка, с.Думівка вул.Калініна, 121, с.Самотоївка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42440 (сільський будинок культури, дискозал) Середня

590248 с.Глибне, с.Хвойне вул.Центральна, 22, с.Глибне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42441 (сільський клуб, фойє) мала

590249 с.Сінне, с.Гнилиця вул.Шкільна, 19, с.Сінне, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42420 (навчально-виховний комплекс, спортзал) мала

590250 с.Барилівка, с.Грунівка вул.Духовна, 54А, с.Грунівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42420 (дозвілевий об’єкт, глядацький зал) мала

590251 с.Славгород вул.Охтирська, 1, с.Славгород, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42456 (Славгородський будинок культури,зал) Середня

590252 с.Порозок вул.Балабанівка, 5, с.Порозок, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42457 (школа, коридор) мала

590253 с.Верхня Пожня вул.Хутір, 27, с.Верхня Пожня, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42457 (дитсадок, ігрова кімната) мала

590254 с.Тур’я, с.Мар’їне, с-ще Миропільське, с.Проходи вул.Центральна, 2, с.Тур’я, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42430 (будинок культури,глядацька зала) мала

590255 с.Хмелівка, с.Виднівка вул.Центральна, 10, с.Хмелівка, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42446 (будинок культури, актовий зал) мала

590256 с.Веселе, с.Лозове вул.Лозова, 32, с.Лозове, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42446 (дозвілевий об’єкт, актовий зал) мала

590257 с.Чернеччина вул.40 років Перемоги, 2Б, с.Чернеччина, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42444 (Чернеччинський НВК, спортивна зала) Середня

590258 с.Мозкове, с.Ясенок вул.Полісся, 7, с.Мозкове, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42444 (фельдшерський пункт, вільна кімната 2) мала

590582 с.Басівка, с.Новеньке вул.Тесленка, 10, с.Басівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42312 (будинок культури, к.2) мала

590583 с.Локня вул.Кириченка, 13, с.Локня, Сумський р-н, Сумська обл., 42313 (сільський клуб, к.2) мала

590584 с.Бездрик вул.Жовтнева, 37, с.Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл., 42350 (школа, к.2) Середня

590585 с.Битиця, с.Вакалівщина, с.Микільське вул.Сумська, 96, с.Битиця, Сумський р-н, Сумська обл., 42331 (сільська рада, к.2) мала

590586 с.Зелений Гай, с.Пушкарівка вул.Шкільна, 3, с.Пушкарівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42331 (будинок культури, к.2) мала

590587 с.Біловоди, с.Журавка вул.Центральна, 1, с.Біловоди, Сумський р-н, Сумська обл., 42310 (сільський будинок культури, фойє) мала

590588 с.Веселівка, с.Водолаги вул.Лугова, 1, с.Водолаги, Сумський р-н, Сумська обл., 42311 (сільський клуб, к.1) мала

590589 с.Великі Вільми, с.Великий Яр, с.Павлючки, с.Симонівка вул.Першотравнева, 40, с.Великі Вільми, Сумський р-н, Сумська обл., 42345 (будинок культури, к.2) Середня

590590 с.Велика Чернеччина, с.Вільшанка, с.Липняк, с.Хомине пров.Сагайдачного, 4, с.Велика Чернеччина, Сумський р-н, Сумська обл., 42333 (сільська рада, к.2) Велика

590591 с.Верхня Сироватка – вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Господарська, вул.Добровільна, вул.Долина, вул.Замостянська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Лісна, вул.Макаренка, вул.Мала Піщана, вул.Молодіжна, вул.Монолітна, вул.Народна, вул.Озерна, вул.Правди, вул.Привітна, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.1-ша Залізнична, вул.2-га Залізнична, пл.Козацької Слави, пров.Зелений, пров.Степний, Садівниче товариство "Бездрицький-2", Садівниче товариство "Хімік-3" пл.Козацької Слави, 3, с.Верхня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42351 (будинок культури, к.2) Велика

590592 с.Верхня Сироватка – вул.Бобрицька, вул.Будівельна, вул.Гончарна, вул.Єдності, вул.імені Василя Чигирина, вул.Космічна, вул.Краснопільський Шлях, вул.Лугова, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Отаманська, вул.Піщанська, вул.Польова, вул.Прозорівська, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Квітневий, пров.Слави, пров.Шевченківський, пров.Ювілейний пл.Козацької Слави, 5, с.Верхня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42351 (школа, к.2) Середня

590593 с.Залізняк, с.Стінка вул.Галкіна, 21Б, с.Залізняк, Сумський р-н, Сумська обл., 42352 (сільська бібліотека, к.2) мала

590594 с.Новоселиця вул.Робоча, 15Б, с.Новоселиця, Сумський р-н, Сумська обл., 42351 (сільська бібліотека, к.1) мала

590595 с.Кекине, с.Капітанівка вул.Центральна, 9А, с.Кекине, Сумський р-н, Сумська обл., 42325 (об’єкт дозвіллєвої роботи, к.2) мала

590596 с-ще Кияниця, с-ще Іволжанське вул.Центральна, 9, с-ще Кияниця, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (сільська рада, к.2) Середня

590597 с.Корчаківка, с-ще Мала Корчаківка вул.Центральна, 29, с.Корчаківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (сільський клуб, к.2) мала

590598 с.Нова Січ вул.Шкільна, 1А, с.Нова Січ, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (школа, к.2) мала

590599 с-ще Варачине, с-ще Мар’їне, с.Храпівщина, с.Яблунівка вул.Шевченка, 2А, с.Храпівщина, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (ФГ "Зернова долина" контора, актова зала) мала

590600 с.Кіндратівка вул.Центральна, 2, с.Кіндратівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42315 (будинок культури, к.2) Середня

590601 с.Костянтинівка, с.Перше Травня вул.Центральна, 27, с.Костянтинівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42315 (сільський клуб, к.2) мала

590602 с.Степне(Хотінська селищна громада) вул.Набережна, 10, с.Степне, Сумський р-н, Сумська обл., 42315 (школа, к.2) мала

590603 с.Косівщина, с.Кононенкове вул.Шкільна, 16Б, с.Косівщина, Сумський р-н, Сумська обл., 42342 (школа, к.1) Велика

590604 с.Закумське, с.Малі Вільми, с.Надточієве, с.Солідарне, с.Чернецьке вул.Спортивна, 1, с.Солідарне, Сумський р-н, Сумська обл., 42342 (сільський клуб, к.2) мала

590605 с.Кровне вул.Центральна, 85, с.Кровне, Сумський р-н, Сумська обл., 42323 (будинок культури, к.2) Середня

590606 с.Руднівка вул.Центральна, 80, с.Руднівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42323 (сільський клуб, к.2) мала

590607 с.Миколаївка, с.Спаське вул.Шевченка, 67, с.Миколаївка, Сумський р-н, Сумська обл., 42322 (будинок культури, к.2) Середня

590608 с.Могриця вул.Центральна, 1, с.Могриця, Сумський р-н, Сумська обл., 42330 (сільська рада, к.2) Середня

590609 смт Низи – вул.Заводська, вул.Залізнична станція, вул.Залізничників, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Театральна, вул.Цукровиків, вул.Чайковського, вул.30 років Перемоги, пров.Парковий, пров.Північний, Лісництво, с.Лугове вул.Театральна, 9, смт Низи, Сумський р-н, Сумська обл., 42355 (будинок культури, к.2) Середня

590610 смт Низи – вул.Берегова, вул.Ватутіна, вул.Висторопська, вул.Вишнева, вул.Волочаївська, вул.Гоголя, вул.Енергетиків, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Псільська, вул.Садова, вул.Саєнка, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Шкільна, вул.Шлях, пров.Польовий, пров.Псільський, пров.Садовий, пров.Чайковського вул.Шлях, 10, корп.1, смт Низи, Сумський р-н, Сумська обл., 42355 (школа, к.2) Середня

590611 с.Нижня Сироватка – вул.Гагаріна, вул.Гора, вул.Журавлівка, вул.Кругле, вул.Кут, вул.Литвинівка, вул.Набережна, вул.Паламарівка, вул.Палійова, вул.Першотравнева, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Садова 2, вул.Солонці, вул.Станційна, вул.Сумська, вул.Туманівка, вул.Урожайна, вул.Шлях: 1–89; вул.30 років Перемоги, пров.Горівський, пров.Набережний 1, пров.Набережний 2, пров.Першотравневий, пров.Сумський, ЖДбудка, Садівничий кооператив "Олдиш", СТ ОСК "Красносільський" вул.Сумська, 127, с.Нижня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42356 (школа, к.2) Велика

590612 с.Нижня Сироватка – вул.Довга, вул.Журавка, вул.Закрупець 1, вул.Закрупець 2, вул.Заозерна, вул.Золота, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Польова, вул.Супруна, вул.Харитоненка, вул.Хоменківка, вул.Чайки, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шкутівка, вул.Шлях: 90–164; пров.Низівський, пров.Перемоги, станція Гребениківка вул.Миру, 25, корп.1, с.Нижня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42356 (сільський клуб, к.2) Середня

590613 с.Новосуханівка вул.Шкільна, 4, с.Новосуханівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42341 (Новосуханівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, к.3) Середня

590614 с.Олексіївка, с.Андріївка, с.Володимирівка, с.Новомиколаївка вул.Шкільна, 28, с.Олексіївка, Сумський р-н, Сумська обл., 42316 (будинок культури, к.2) Середня

590615 с.Підліснівка, с.Білоусівка, с.Миловидівка, с.Новомихайлівка, с.Олександрівка, с.Степне(Степанівська селищна громада), с.Червоний Кут пл.Центральна, 5, с.Підліснівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42340 (будинок культури, к.2) Середня

590616 с.Постольне, с.Бурчак вул.Центральна, 55, с.Постольне, Сумський р-н, Сумська обл., 42324 (будинок культури, к.2) мала

590617 с.Лікарське, с.Степаненкове вул.Шкільна, 32, с.Лікарське, Сумський р-н, Сумська обл., 42326 (школа, к.2) мала

590618 с.Сад – вул.Войти, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Робоча, вул.Селекційна, вул.Терасна, вул.Трудова, вул.Шкільна, вул.Яблунева вул.Паркова, 1, с.Сад, Сумський р-н, Сумська обл., 42343 (будинок культури, к.2) Середня

590619 с.Єлисеєнкове, с.Любачеве, с.Москалівщина, с.Никонці, с.Шапошникове, с.Ясени вул.Молодіжна, 1Б, с.Ясени, Сумський р-н, Сумська обл., 42343 (об’єкт дозвіллєвої роботи, к.2) мала

590620 с.Северинівка, с.Васюківщина, с.Гриценкове, с.Линтварівка, с.Мар’ївка, с.Перехрестівка, с-ще Рогізне, с.Соколине вул.Молодіжна, 1, с.Северинівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42301 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

590621 с.Вербове, с.Над’ярне, с.Склярівка, с.Софіївка вул.Молодіжна, 5, с.Склярівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42302 (сільський клуб, к.2) мала

590622 с.Головашівка вул.Слобожанська, 1, с.Головашівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42307 (с.Головашівка, вул.Слобожанська, 1) мала

590623 смт Степанівка – вул.Гагаріна, вул.Заозерна, вул.Конотопська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мацака, вул.Миру, вул.Польова, вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степанівська, вул.Торопилівська, вул.Українська, вул.Центральна: 2–26, 28–30, 32, 34, 38, 42–48, 50–66, 74 к.А–76, 78 к.А, 81–81 к.А, 82 к.А, 84 к.А, 88 к.А, 90Б, 98 к.А, 104А; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Юнака, пров.Руднєва, пров.Степанівський, с.Глиняне вул.Центральна, 3, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42304 (будинок культури, к.2) Середня

590624 смт Степанівка – вул.Журавлина, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Михайлівська, вул.Новосільська, вул.Першотравнева, вул.Соборна, вул.Центральна: 27, 68–74, 78, 80, 82, 84, 86–88, 92–94, 104, 106–108А; вул.1-ша Набережна, вул.2-га Набережна, вул.3-тя Набережна, пров.Новосільський вул.Кооперативна, 4, корп.1, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42305 (селищний клуб, к.2) Середня

590625 смт Степанівка – вул.Береста Олексія, вул.Залізнична, вул.М.Завгородньої, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Садовського, вул.Спасьонова, вул.Сумська, вул.Урожайна, вул.Центральна: 31, 33, 35, 39, 49/1–49/2, 90, 96, 105; вул.40 років Перемоги, пров.Промисловий, пров.Сумський, пров.Урожайний, ЖДБ 41км, ЖДБ 43км, ЖДБ 44км, ЖДБ 46км, станція Торопилівка вул.Спасьонова, 61, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42305 (ДНЗ "Жайворонок", к.2) Середня

590626 с.Стецьківка – вул.Дмитрівська, вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, Садівниче товариство "Будівельник-2", с.Кардашівка, с.Шевченкове вул.Піонерська, 1, с.Стецьківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42303 (дитячий садок, к.2) Велика

590627 с.Стецьківка – вул.Горького, вул.Засоснівка, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Семеноївка, вул.Слобожанська, вул.Сумська, вул.Шкільна, Садівниче товариство "Діброва плюс", СТ "Автомобіліст-2", с.Радьківка, с.Рибці вул.Шкільна, 5, с.Стецьківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42303 (школа, к.2) Велика

590628 с.Печище вул.Тополянська, 2, с.Печище, Сумський р-н, Сумська обл., 42346 (колишня восьмирічна школа, к.2) мала

590629 с.Сула, с.Доценківка, с.Зелена Роща вул.40 років Перемоги, 25, с.Сула, Сумський р-н, Сумська обл., 42346 (Сільський клуб, малий зал) мала

590630 с.Терешківка, с.Буцикове вул.Покровська, 41, с.Терешківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42344 (будинок культури, к.2) Середня

590631 с.Токарі, с.Зацарне, с.Червона Діброва вул.Купріянівська, 1, с.Токарі, Сумський р-н, Сумська обл., 42334 (будинок культури, к.2) Велика

590632 смт Хотінь вул.Соборна, 32, смт Хотінь, Сумський р-н, Сумська обл., 42320 (Хотінський аграрний ліцей, к.2) Велика

590633 с.Писарівка вул.Шосейна, 86, с.Писарівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42321 (навчально-виховний комплекс, к.2) Середня

590634 с.Старе Село, с.Барвінкове, с.Гірне, с.Вишневе вул.Першотравнева, 6А, с.Старе Село, Сумський р-н, Сумська обл., 42353 (сільський клуб, фойє) Велика

590635 с.Шпилівка, с.Бровкове, с.Визирівка, с.Облоги, с.Ополонське, с.Харківщина пл.Лисенка, 9, с.Шпилівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42354 (сільський клуб, к.2) Середня

590636 с.Юнаківка, с.Садки вул.Щепкіна, 50, с.Юнаківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42317 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

590637 с.Яструбине, с.Бондарівщина, с.Графське, с.Діброва вул.Центральна, 11, с.Яструбине, Сумський р-н, Сумська обл., 42314 (будинок культури, к.2) Середня

590896 м.Суми – вул.Харківська: 3–3 к.2, 5, 7, 9, 23–23 к.1, 25; вул.Харківська, 13, м.Суми, Сумська обл., 40035 (Сумський міський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, актова зала) Велика

590897 м.Суми – вул.Даргомижського, вул.Фабрична, вул.Харківська: 6, секція №1–6, секція №3, 16 к.1–22 к.1, 24, 26 к.1–28 к.1; вул.2-га Харківська, проїзд Даргомижського вул.Даргомижського, 3, м.Суми, Сумська обл., 40035 (школа №9, коридор) Велика

590898 м.Суми – вул.Харківська: 1–2 к.1, 4, 6 к.1–6 к.2, 8–8 к.2, 10–14; пров.2-й Воробйовський вул.Даргомижського, 3, м.Суми, Сумська обл., 40035 (школа №9, коридор) Велика

590899 м.Суми – вул.Генерала Чеснова, вул.Катерини Зеленко: 1–5; вул.Прокоф’єва: 1–14 к.6; вул.2-га Староріченська, проїзд Прокоф’єва вул.Даргомижського, 2, м.Суми, Сумська обл., 40035 (Сумський державний обласний навчально-курсовий комбінат, коридор) Велика

590900 м.Суми – вул.Сумсько-Київських дивізій: 19, 21, 23–25; вул.Харківська: 30–34, 39, 41, 43; вул.Сумсько-Київських дивізій, 17, м.Суми, Сумська обл., 40035 (школа №6, фойє) Велика

590901 м.Суми – вул.Сумсько-Київських дивізій: 20, 34–50; вул.Харківська: 38; вул.Сумсько-Київських дивізій, 17, м.Суми, Сумська обл., 40035 (школа №6, фойє) Велика

590902 м.Суми – вул.Катерини Зеленко: 7–14; вул.Сумсько-Київських дивізій: 5, 9, 12–18, 22; вул.Сумсько-Київських дивізій, 22, м.Суми, Сумська обл., 40001 (бібліотека-філія №2 Сумської міської ЦБС, читальна зала) Велика

590903 м.Суми – вул.Прокоф’єва: 25–25 к.2, 27–29 к.1, 31–31 к.2, 33; вул.Катерини Зеленко, 4, м.Суми, Сумська обл., 40016 (міський комунальний заклад КДЮСШ єдиноборств, спортивна зала) Велика

590904 м.Суми – вул.Прокоф’єва: 16 к.1–24 к.Б, 26–26 к.1, 30–30 к.1, 32–32 к.А; вул.Прокоф’єва, 38, м.Суми, Сумська обл., 40016 (Сумський професійний хіміко-технологічний ліцей, спортивна зала) Велика

590905 м.Суми – вул.Кринична, вул.Прокоф’єва: 35–50; ст Зв’язківець вул.Прокоф’єва, 38, м.Суми, Сумська обл., 40016 (Сумський професійний хіміко-технологічний ліцей, хол) Велика

590906 м.Суми – вул.Дунайська, вул.Сумсько-Київських дивізій: 1–4, 6 к.1; вул.Тиха, вул.Тихорецька, вул.Харківська: 40–40 к.2, 42; вул.Широка, пров.Дунайський вул.Сергія Табали (Сєвєра), 20, м.Суми, Сумська обл., 40007 (школа №24, фойє) Велика

590907 м.Суми – вул.Василя Стуса, вул.Сергія Табали (Сєвєра): 30; вул.Сумсько-Київських дивізій: 6, 10; вул.Харківська: 44–46; пров.Тихоріцький вул.Сергія Табали (Сєвєра), 20, м.Суми, Сумська обл., 40007 (школа №24, фойє) Велика

590908 м.Суми – вул.Басівська: 2–33, 35–35 к.1; вул.Водна: 2–44; вул.Володимирська, вул.Глінки: 2–6, 8–10, 12–26; вул.Дубровського: 1–26; вул.Заслонова, вул.Конотопської битви, вул.Краснопільська: 1–26; вул.Купріна: 1–29; вул.Марата, вул.Марко Вовчок: 10–10 к.2, 44–45; вул.Охтирська: 39–39 к.1; вул.Паркова: 6 к.1–10; вул.Польова: 1–41, 43; вул.Римського-Корсакова: 42–46; вул.Спортивна, вул.Травнева, вул.Урожайна: 1–31, 33–33 к.1, 35, 37, 39, 41, 43; пл.Пришибська, пров.Марусі Чурай, пров.Пришибський, проїзд Кільцевий вул.Олега Балацького, 32, м.Суми, Сумська обл., 40007 (школа №21, коридор) Велика

590909 м.Суми – вул.Генерала Чупринки, вул.Миколи Міхновського, вул.Некрасова, вул.Рєпіна, вул.Сергія Табали (Сєвєра): 5–29, 32–106; пров.Миколи Міхновського, пров.Некрасова, пров.Прорізний, пров.Слюсарівський вул.Паркова, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Сумський медичний коледж, читальна зала гуртожитку) Середня

590910 м.Суми – вул.Марко Вовчок: 4–4 к.2, 6–9, 11–15; вул.Нижньосироватська: 4–21 к.1; вул.Паркова: 2; вул.Серпнева: 2–10; вул.Харківська: 54–54 к.1; проїзд 1-й Парковий, проїзд 2-й Парковий вул.Паркова, 4, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Сумський медичний коледж, коридор) Велика

590911 м.Суми – вул.Басівська: 34, 36–105; вул.Борова: 45–62; вул.Водна: 46–108; вул.Глінки: 28–70; вул.Дубровського: 45–62 к.1; вул.Молодіжна, вул.Охтирська: 31, 35–35 к.1, 37, 48–58 к.4; вул.Польова: 60, 62–79; вул.Римського-Корсакова: 30–40, 65; вул.Урожайна: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–111; ст.Баси 66 км вул.Охтирська, 33, м.Суми, Сумська обл., 40007 (школа №27, спортивна зала) Велика

590912 м.Суми – вул.Георгія Нарбута, вул.Низівська, вул.Санаторна, вул.Ювілейна, вул.1-ша Червоносільська, вул.2-га Червоносільська, пров.Санаторний, пров.Ювілейний вул.Санаторна, 31, м.Суми, Сумська обл., 40018 (медичний інститут Сумського Державного університету, хол) Середня

590913 м.Суми – вул.Карбишева, вул.Краснопільська: 27–130; вул.Купріна: 30–107 к.2; вул.Східна, пров.Генерала Грекова, пров.Карбишева, пров.Східний, проїзд Євгена Маланюка вул.Санаторна, 31, м.Суми, Сумська обл., 40018 (медичний інститут Сумського Державного університету, спортивна зала) Велика

590914 м.Суми – вул.Охтирська: 23, 25, 27–29; вул.Римського-Корсакова: 3, 5–5 к.А, 22–28; вул.Серпнева: 12–14; вул.Римського-Корсакова, 5, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Сумський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників, коридор) Велика

590915 м.Суми – вул.Борова: 1–44; вул.Глінки: 1, 7, 11; вул.Джерельна: 2–2 к.1, 4, 6–8 к.1, 10, 12–12 к.1, 14, 16, 18, 21–37; вул.Дубровського: 27–44; вул.Марко Вовчок: 17–29; вул.Охтирська: 20, 22, 24–24 к.2, 26, 30, 32–34, 36, 38, 40–44 к.А; вул.Польова: 42, 44–59, 61; проїзд 3-й Парковий, проїзд 4-й Парковий вул.Охтирська, 28, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну №6, банкетна зала) Велика

590916 м.Суми – вул.Охтирська: 19–19 к.4, 21–21 к.1; вул.Римського-Корсакова: 12–20; вул.Серпнева: 11; вул.Охтирська, 21, м.Суми, Сумська обл., 40007 (школа №26, актова зала) Велика

590917 м.Суми – вул.Березовий гай, вул.Вишнева, вул.Івана Піддубного, вул.Миколи Данька, вул.Миколи Лукаша, вул.Миру: 25, 32–38; вул.Михайла Кощія, вул.Мірошниченка, вул.Нижньосироватська: 71; вул.Олдиш, вул.Павла Тичини, вул.Прикордонна, вул.Радищева, вул.Римського-Корсакова: 4, 8–10; вул.ст.Суми Товарна, пл.Михайла Кощія, пров.Березовий гай, пров.Івана Литвиненка, Лижна база "Спартак", Лижна база ШВСМ вул.Римського-Корсакова, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Сумський Державний університет, центральний корпус, хол) Велика

590918 м.Суми – вул.Лінійна, вул.Марко Вовчок: 3, 5; вул.Миру: 19, 21–23, 30; вул.Нижньосироватська: 65–69; вул.Охтирська: 2–17; вул.Харківська: 100–102, 104, 106–114; вул.Миру, 24, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Харківський національний університет внутрішніх справ, Сумська філія, актова зала) Велика

590919 м.Суми – вул.Богуна: 1, 4, 6–6 к.2, 8, 10, 15–21; вул.Василя Чаговця, вул.Джерельна: 1–1 к.1, 3, 5, 9, 11, 13–13 к.А, 15, 17, 19–19 к.4; вул.Менделєєва, вул.Нижньосироватська: 24–63; вул.Олега Балацького, вул.Паркова: 1; пров.Богуна, пров.Соломії Крушельницької вул.Миру, 28, м.Суми, Сумська обл., 40007 (палац культури "Хімік", хол) Велика

590920 м.Суми – вул.Богуна: 2 к.1–3, 5, 7, 9, 11–13; вул.Миру: 4–18, 20, 26; вул.Харківська: 58 к.А–58 к.Г, 92–98; вул.Миру, 28, м.Суми, Сумська обл., 40007 (палац культури "Хімік", танцювальна зала) Велика

590921 м.Суми – вул.Василівська, вул.Героїв Крут: 84 к.А–84 к.Б; вул.Замостянська, вул.Інтернаціоналістів: 51; вул.Полтавська, вул.1-ша Замостянська, вул.2-га Замостянська, пров.Василівський, пров.Токарівський, проїзд Замостянський вул.1-ша Замостянська, 7, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Сумський Державний університет, гуртожиток №3, хол) Велика

590922 м.Суми – вул.Інтернаціоналістів: 55 к.А–65 к.Б; вул.Харківська: 69–77, 103 к.Б, 105; вул.1-ша Замостянська, 5, м.Суми, Сумська обл., 40007 (Сумський Державний університет, гуртожиток №2, хол) Велика

590923 м.Суми – вул.Героїв Крут: 76; вул.Інтернаціоналістів: 35–43 к.Б, 43 к.Г; вул.Токарівська вул.Героїв Крут, 19, м.Суми, Сумська обл., 40005 (ПрАТ "Суми-Лада", 1 поверх, хол) Середня

590924 м.Суми – вул.Героїв Крут: 52–68 к.В, 72, 82 к.В; вул.Інтернаціоналістів: 45 к.Б, 51 к.А; просп.Михайла Лушпи, 54, м.Суми, Сумська обл., 40034 (Український Північно-Східний інститут Прикладної та Клінічної медицини, хол) Велика

590925 м.Суми – вул.Героїв Крут: 50–50 к.Б, 70 к.А–70 к.Б, 74 к.А–74 к.В, 78–82 к.Б; вул.Інтернаціоналістів, 22, м.Суми, Сумська обл., 40034 ( ТОВ “Запал Авто”, хол) Велика

591017 с.Сад – вул.Абрикосова, вул.Аграрна, вул.Березова, вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Ворошина, вул.Гайова, вул.Грушева, вул.Єгорова, вул.Заозерна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лобанова, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наукова, вул.Окружна, вул.Патріотична, вул.Рябінова, вул.Садова, вул.Сливова, вул.Спортивна, вул.Університетська, пров.Лобанова, пров.Над’ярний, пров.Тупиковий, Садове товариство "Садівник-1" вул.Шкільна, 3, с.Сад, Сумський р-н, Сумська обл., 42343 (школа, к.1) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
590059 Комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради "Білопільська центральна районна лікарня" вул.Маяковського, 27, м.Білопілля, Білопільський р-н, Сумська обл., 41800 Мала
590259 комунальне некомерційне підприємство "Краснопільська лікарня" Краснопільської селищної ради вул.Перемоги, 24Б, смт Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумська обл., 42400 Мала
590638 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр" вул.Торопилівська, 6, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42304 Мала
590944 Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №5" Сумської міської ради вул.Марко Вовчок, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007 Мала
590945 Комунальне некомерційне підприємство "Сумська центральна районна клінічна лікарня" Сумської районної ради Сумської області вул.Марко Вовчок, 2, м.Суми, Сумська обл., 40007 Мала
590946 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр" вул.Санаторна, 3, м.Суми, Сумська обл., 40018 Мала