Сумська область - одномандатний виборчий округ №159

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
590135 с.Ходине, с.Вовківка, с.Гудове вул.Шевченко, 1, с.Ходине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41476 (сільський клуб, фойє) мала
590136 смт Шалигине – вул.Висотна, вул.Затишна, вул.Ільїнська, вул.Ковйонська, вул.Кринична, вул.Первомайська, пров.Ільїнський, с.Ємадикине вул.Ковйонська, 154, смт Шалигине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41470 (ДНЗ "Горобинка", спортивний зал) мала
590137 смт Шалигине – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Красна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нагорна, вул.Озерна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Троєцька, вул.Фабрична, вул.Цукровий завод, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, пров.Депутатський, пров.Красний, пров.Лісний вул.Шкільна, 2, смт Шалигине, Глухівський р-н, Сумська обл., 41470 (Шалигинська школа, фойє) Середня
590138 с.Старикове вул.Центральна, 61, с.Старикове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41444 (сільський клуб, фойє) мала
590139 с.Соснівка, с.Катеринівка вул.Миру, 70, с.Соснівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41442 (Соснівська школа, фойє) Середня
590141 с.Білокопитове, с-ще Будівельне, с.Заруцьке вул.Покровська, 14А, с.Білокопитове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41446 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Покровська, 17А, с.Білокопитове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41446
Середня
590142 с.Сваркове вул.Миколаївська, 7, с.Сваркове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41445 (Сварківська школа, спортивний зал) Середня
590143 с.Черневе вул.Пивоварова, 1А, с.Черневе, Глухівський р-н, Сумська обл., 41461 (Черневська школа, фойє) мала
590144 с.Перемога вул.О.Цигикала, 100А, с.Перемога, Глухівський р-н, Сумська обл., 41460 (сільська рада, зал засідань) Середня
590145 с.Баничі, с.Будища, с.Мацкове вул.Мурашка, 171Б, с.Баничі, Глухівський р-н, Сумська обл., 41462 (Баницька школа, їдальня) Середня
590146 с.Уздиця, с.Вікторове вул.Шкільна, 1, с.Уздиця, Глухівський р-н, Сумська обл., 41463 (Уздицька школа, майстерня) мала
590147 с.Дунаєць, с.Сутиски, с.Щебри вул.Сутиська, 14, с.Дунаєць, Глухівський р-н, Сумська обл., 41456 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
590148 с.Семенівка, с.Іонине, с.Калюжне, с.Кравченкове вул.Центральна, 8, с.Семенівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41454 (сільський клуб, глядацький зал) мала
590149 с.Некрасове вул.Пушкіна, 32, с.Некрасове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41455 (будинок культури, глядацький зал) Середня
590150 с.Полошки вул.Центральна, 1, с.Полошки, Глухівський р-н, Сумська обл., 41452 (Полошківська школа, спортивна зала) Середня
590151 с.Обложки вул.Коцеби, 51А, с.Обложки, Глухівський р-н, Сумська обл., 41453 (будинок культури, фойє) мала
590152 с.Шевченкове вул.Туманського, 103, с.Шевченкове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41451 (Шевченківська школа, фойє) Середня
590153 с.Землянка, с.Гута, с.Кушкине вул.Воронізький шлях, 36А, с.Землянка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41450 (будинок культури, актовий зал) мала
590154 с.Слоут, с.Долина вул.Шкільна, 17, с.Слоут, Глухівський р-н, Сумська обл., 41436 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
590155 с.Береза вул.Довженка, 2А, с.Береза, Глухівський р-н, Сумська обл., 41437 (будинок культури, фойє) Середня
590156 с.Іващенкове, с.Кривенкове, с.Шакутівщина вул.Нова, 8, с.Іващенкове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41437 (сільський клуб, актовий зал) мала
590157 с.Горіле, с.Клочківка вул.40 років Перемоги, 6, с.Горіле, Глухівський р-н, Сумська обл., 41435 (сільський клуб, танцювальний зал) мала
590158 с.Первомайське, с-ще Есмань, с.Жалківщина, с.Масензівка, с.Нарбутівка, с.Перше Травня вул.Слави, 3, с.Первомайське, Глухівський р-н, Сумська обл., 41430 (Первомайська школа, актовий зал) мала
590159 смт Есмань, с.Лужки вул.Шкільна, 49, смт Есмань, Глухівський р-н, Сумська обл., 41432 (Есманьська школа, актовий зал) Середня
590160 с.Пустогород, с.Смикарівка, с.Смолине, с.Ходуня вул.Гагаріна, 2, с.Пустогород, Глухівський р-н, Сумська обл., 41414 (будинок культури, фойє) мала
590161 с.Фотовиж, с.Баранівка, с.Муравейня вул.Миру, 9, с.Фотовиж, Глухівський р-н, Сумська обл., 41410 (сільський клуб, фойє) мала
590162 с.Сопич, с.Потапівка вул.Чкалова, 9, с.Сопич, Глухівський р-н, Сумська обл., 41412 (Будинок культури, танцювальний зал) мала
590163 с.Бачівськ, с.Товстодубове вул.Трибунського, 1, с.Бачівськ, Глухівський р-н, Сумська обл., 41411 (Бачівська школа, фойє) мала
590164 с.Вільна Слобода, с.Мала Слобідка вул.Слобідська, 8, с.Вільна Слобода, Глухівський р-н, Сумська обл., 41415 (будинок культури, актова зала) мала
590165 с.Суходіл, с.Тополя вул.Нова, 27, с.Суходіл, Глухівський р-н, Сумська обл., 41420 (Суходільська школа, фойє) мала
590166 с.Кореньок вул.Коренська, 50, с.Кореньок, Глухівський р-н, Сумська обл., 41420 (Комунальний заклад "Корінський об’єкт дозвіллєвої роботи", глядацький зал) мала
590167 с.Уланове, с.Біла Береза, с.Бобилівка, с.Комарівка, с.Сидорівка вул.Успенська, 42Б, с.Уланове, Глухівський р-н, Сумська обл., 41422 (будинок культури, глядацький зал) мала
590168 с.Вишеньки, с.Яструбщина вул.Центральна, 67, с.Яструбщина, Глухівський р-н, Сумська обл., 41421 (сільський клуб, танцювальний зал) мала
590169 с.Кучерівка, с.Харківка вул.Миру, 2, с.Кучерівка, Глухівський р-н, Сумська обл., 41426 (будинок культури, танцювальний зал) мала
590170 с.Студенок вул.Центральна, 17, с.Студенок, Глухівський р-н, Сумська обл., 41441 (Студеноцька школа, фойє) мала
590171 с.Привілля, с.Годунівка, с.Москаленки, с.Хотминівка вул.Нова, 18, с.Привілля, Глухівський р-н, Сумська обл., 41440 (сільський клуб, глядацький зал) мала
590176 с.Бочечки – вул.Анатолія Давидова, вул.Байовська, вул.Загребля, вул.Зарічна, вул.Короленка, вул.Лісова, вул.Муровська, вул.Нагорна, вул.Носовка, вул.Поштова, вул.Соборна, вул.Толстого, вул.Чехова, вул.Шевченка вул.Соборна, 8, с.Бочечки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41635 (сільський будинок культури, хол) мала
590177 с.Бочечки – вул.Гоголя, вул.Заболотних, вул.Кленова, вул.Конотопських партизан, вул.Крайня, вул.Куточок, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Середня, вул.Степова, вул.Тракторна вул.Садова, 13, с.Бочечки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41635 (контора ТОВ"Бочечківське", зал засідань) Середня
590181 с.В’язове, с.Жигайлівка, с.Совинка, с.Червоний Яр вул.Покровська, 10Б, с.В’язове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41650 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
590182 с.Грузьке вул.Перемоги, 21, с.Грузьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41651 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
590183 с.Дубинка вул.Вишнева, 1, с.Дубинка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41652 (фельдшерський пункт, к.2) мала
590185 с.Духанівка, с.Анютине, с.Бережне вул.Клубна, 8, с.Духанівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41646 (сільський будинок культури, к.1) Середня
590188 с.Землянка вул.Шкільна, 16, с.Землянка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41653 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала
590190 с.Козацьке – вул.Борова, вул.Долинівка, вул.Затишна, вул.Клубна, вул.Конотопських партизан, вул.Кооперативна, вул.Куйдовка, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Республіканська, вул.Садова, вул.Слобідка, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, с.Щекинське вул.40 років Перемоги, 20, с.Козацьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41644 (будинок культури, к.2) Середня
590191 с.Козацьке – вул.Груд, вул.Захватовка, вул.Кругова, вул.Львовщина, вул.Польова, вул.Село, вул.Ярок, пров.Ярківський вул.Львовщина, 4, с.Козацьке, Конотопський р-н, Сумська обл., 41644 (агрофірма "Козацька", к.1) мала
590192 с.Вовчик, с.Новомутин вул.Шкільна, 15, с.Новомутин, Конотопський р-н, Сумська обл., 41645 (сільський клуб, к.2) мала
590196 с.Кузьки, с.Новоселівка вул.Шевченка, 1А, с.Кузьки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41632 (сільський будинок культури, хол) Середня
590197 с.Раки вул.Заводська, 42, с.Раки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41632 (ТОВ "Агробудмат", к.2) мала
590198 с.Гути, с.Жолдаки вул.Володимира Кичі, 1, с.Гути, Конотопський р-н, Сумська обл., 41633 (фельдшерський пункт, к. 2) мала
590210 с.Сахни, с.Бондарі, с.Савойське вул.Центральна, 80, с.Сахни, Конотопський р-н, Сумська обл., 41636 (сільський клуб, кінозала)
/
вул.Центральна, 106, с.Сахни, Конотопський р-н, Сумська обл., 41636
Середня
590213 с.Хижки, с.Прилужжя вул.Центральна, 74, с.Хижки, Конотопський р-н, Сумська обл., 41643 (сільський клуб, актова зала) мала
590260 м.Кролевець – вул.Аеродромна, вул.Андріївська, вул.Балюка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Івана Богуна, вул.Колективна, вул.Кооперативна, вул.Корольова, вул.Кругова, вул.Новопрорізна, вул.Підгірна, вул.Підреть, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Рокитна, вул.Сільськогосподарська, вул.Транспортна, вул.Успенська, вул.Шкільна, вул.9 Травня, пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Круговий, пров.Підгірний, пров.1-й Андріївський, пров.1-й Сільськогосподарський, пров.2-й Андріївський, пров.2-й Сільськогосподарський, пров.3-й Андріївський вул.Андріївська, 73, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №6, фойє) Середня
590261 м.Кролевець – вул.Виноградова, вул.Івана Дударя, вул.Нововокзальна, вул.Орлика Пилипа, вул.Токаря І. А., вул.Чкалова, просп.Миру: 10, 12, 14, 16, 21–44; вул.Чкалова, 40, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №3, фойє) Середня
590262 м.Кролевець – пл.Миру, просп.Миру: 3–9, 11, 13–13А, 15, 17–19; просп.Миру, 2, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (спеціалізована школа №1, фойє) Середня
590263 м.Кролевець – вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки: 1–36; вул.Огієвських, вул.Островського, вул.Прорізна, вул.Стрілецька, вул.Українська, вул.Ярмаркова, пров.Коцюбинського, пров.Огієвських, пров.Прорізний, пров.1-й Український, пров.2-й Український, пров.3-й Український вул.Ярмаркова, 16, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (будинок дітей та юнацтва, актова зала) Середня
590264 м.Кролевець – вул.Грушева, вул.Зоряна, вул.Ковпака, вул.Максима Рильського, вул.Райська, вул.Салія П.Ф., вул.Спортивна, вул.Старовокзальна, вул.Трудова, вул.8 Березня: 3–29, 31, 33; пров.8 Березня просп.Миру, 7, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (районний центр зайнятості, фойє) Середня
590265 м.Кролевець – бульв.Шевченка, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Приозерна, вул.8 Березня: 30–30А, 32–32А, 34; пров.Бульвару Шевченка, пров.Приозерний вул.8 Березня, 36, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (ВПУ-23, фойє) Велика
590266 м.Кролевець – вул.Берегова: 1–33А; вул.Героїв України: 2–35, 37; вул.Грушевського, вул.Замковище, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Поштова, вул.Соборна, вул.Ставище, вул.Фортечна, вул.Чехова, пров.Замковище, пров.Лермонтова, пров.Поштовий, пров.1-й Героїв України, пров.1-й Грушевського, пров.2-й Грушевського вул.Грушевського, 23, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа мистецтв, фойє) Середня
590267 м.Кролевець – вул.Берегова: 38–108; вул.Гагаріна, вул.Героїв України: 36, 38–88; вул.Енергетична, вул.Задорожного, вул.Застава, вул.Зелена, вул.Зої Космодем’янської, вул.Комунальна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Молодіжна, вул.Низова, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова, вул.Першотравнева, вул.Петра Калнишевського, вул.Покровська, вул.Тімірязєва, вул.Толстого, вул.Ялинівка, пров.Енергетичний, пров.Застава, пров.Зої Космодем’янської, пров.Олександра Довженка, пров.1-й Зелений, пров.1-й Першотравневий, пров.1-й Покровський, пров.1-й Толстого, пров.1-й Ялинівський, пров.2-й Героїв України, пров.2-й Зелений, пров.2-й Першотравневий, пров.2-й Покровський, пров.2-й Толстого, пров.2-й Ялинівський вул.Героїв України, 39, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №2, фойє) Середня
590268 м.Кролевець – вул.Будівельна, вул.Горова, вул.Гребениківська, вул.Добра Вода, вул.Калиновського, вул.Козинська, вул.Лугова, вул.Лукаша, вул.Майстренка, вул.Мічуріна, вул.Південна, вул.Профспілкова, вул.Ранкова, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, пров.Гребениківський, пров.Калиновського, пров.Козинський, пров.Луговий, пров.Південний, пров.Ранковий, пров.Ювілейний, пров.1-й Горовий, пров.1-й Мічуріна, пров.2-й Горовий, пров.2-й Мічуріна вул.Ранкова, 21, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (держлісгосп, актова зала) Середня
590269 м.Кролевець – вул.Василя Стуса, вул.Депутатська, вул.Дорожна, вул.Європейська, вул.Загребельна, вул.Маяковського, вул.Новоподолівська, вул.Франка: 2–28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50; пл.Свободи, пров.Василя Стуса, пров.пл. Свободи, пров.1-й Загребельний, пров.2-й Загребельний пл.Свободи, 5, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №5, фойє) Середня
590270 м.Кролевець – вул.Богдана Хмельницького: 3–16, 18, 20А; вул.Гвардійська: 3–22; вул.Гончарівська: 1–35, 37, 43, 45–49, 51, 53, 55А, 57–57Б, 59, 63, 67, 69, 71, 75; вул.Зелінського: 1–43, 46, 48; вул.Лесі Українки: 37–60, 68–72; вул.Преображенська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Тургенєва, вул.Шевченка: 3–29; пров.Гончарівський, пров.Робочий, пров.1-й Зелінського вул.Зелінського, 19, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (школа №4, спортивна зала) Середня
590271 м.Кролевець – вул.Вишнева, вул.Гончарівська: 36, 38–42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 66, 68, 70, 72–74, 76–183; вул.Горіхова, вул.Кочури, вул.Кучерява, вул.Лесі Українки: 61–67, 73–152; вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Мала Гончарівка, вул.Матросова, вул.Новогрузчанська, вул.Олега Кошового, вул.Олеся Гончара, вул.Олімпійська, вул.Остапа Вишні, вул.Панкова, вул.Перемоги, вул.Петрушенка, вул.Серпнева, вул.Чайковського, вул.Шосткинська, пров.Лісовий, пров.Малий Гончарівський, пров.Матросова, пров.Новогрузчанський, пров.Олега Кошового, пров.Олеся Гончара, пров.Олімпійський, пров.1-й Лесі Українки вул.Олега Кошового, 18, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (навчально-виховний комплекс №4, актова зала) Велика
590272 м.Кролевець – вул.Богдана Хмельницького: 17, 19, 21–104; вул.Гастелло, вул.Гвардійська: 27–79; вул.Жаркова В.Є., вул.Зелінського: 45, 47, 49–122; вул.Північна, вул.Садова, вул.Ткацька, вул.Франка: 29, 31–31А, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–49, 52–84; вул.Цимбала, вул.Шевченка: 30–190; пров.Цимбала, пров.Шевченка, пров.2-й Зелінського вул.Лесі Українки, 25, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (спортивний комплекс, фойє) Середня
590273 м.Кролевець – вул.Осипенко, вул.Франка: 86–110; вул.Франка, 90, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (підлітковий клуб, актова зала) Середня
590274 м.Кролевець – вул.Залізнична, вул.Кільцева, вул.Клубна, вул.Кузнеча, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Піщана, вул.Подолівська, вул.Поселкова, вул.Річна, вул.Ярова, пров.Яровий, ж-д 589 км Путьова будка вул.Подолівська, 21, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 (подолівський клуб, актова зала) Середня
590276 с.Бистрик, с.Безкровне, с.Ковбасине, с.Марухи, с.Папкине, с.Прогрес, с.Ретик, с.Соломашине, с.Срібровщина, с.Червона Гірка вул.Центральна, 80Ж, с.Бистрик, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41330 (будинок культури, актова зала) Середня
590277 с.Білогриве, с-ще Луч, с.Медведеве, с.Пасіка, с.Перемога, с.Сажалки, с.Хрещатик, с.Шлях вул.Шкільна, 32, с.Білогриве, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41323 (будинок культури, актова зала) мала
590278 с.Буйвалове, с.Миколаєнкове, с-ще Мирне, с.Неровнине, с.Свидня вул.Центральна, 9, с.Буйвалове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41353 (сільська рада, бухгалтерія) мала
590280 с.Грузьке, с.Мостище, с.Тарасівка вул.Шкільна, 33, с.Грузьке, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41324 (школа, фойє)
/
вул.Шкільна, 31, с.Грузьке, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41324
Середня
590282 с.Дубовичі вул.Павла Цимбала, 8, с.Дубовичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41321 (Загальноосвітня школа, фойє)
/
вул.Павла Цимбала, 11, с.Дубовичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41321
Середня
590283 с.Зазірки, с.Калашинівка, с.Новоселиця вул.Заозерна, 1, с.Зазірки, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41332 (бібліотека. читацька зала)
/
вул.Заозерна, 55, с.Зазірки, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41332
мала
590284 с.Камінь, с.Морозівка вул.Шевченка, 7, с.Камінь, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41350 (будинок культури, мала зала) мала
590287 с.Литвиновичі, с.Антонівка, с.Воргол вул.Центральна, 59А, с.Литвиновичі, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41334 (сільська рада, фойє) мала
590288 с.Локня вул.Центральна, 9, с.Локня, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41336 (сільська рада, актова зала) мала
590291 с.Мутин, с.Горохове, с.Жабкине, с.Кащенкове, с.Кубахове, с.Отрохове, с.Хоменкове вул.Центральна, 41, с.Мутин, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41351 (сільська рада, актова зала) Середня
590295 с.Тулиголове вул.Шлях, 55, с.Тулиголове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41320 (будинок культури, фойє) Середня
590296 с.Божок, с.Веселі Гори, с.Заболотове вул.Кооперативна, 13, с.Божок, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41352 (навчально виховний комплекс, фойє) мала
590297 с.Ярове, с.Загорівка вул.Селянівка, 14, с.Ярове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41337 (сільська рада, бухгалтерія) мала
590298 с.Ярославець, с.Покровське вул.Перемоги, 16, с.Ярославець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41331 (школа, фойє) Середня
590432 м.Путивль – вул.Базими, вул.Глухівська, вул.Дачна, вул.Кузнечна, вул.Михайлова, вул.Новоселівська, вул.Партизанська, вул.Першотравнева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; вул.Польова, вул.Спортивна, пров.Баранникова, пров.Дачний, пров.Кузнечний, пров.Лісний, пров.Пирогова, просп.Іоанна Путивльського: 3–7, 9, 11, 13, 15, 17, 21–23; просп.Іоанна Путивльського, 2, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500 (спортивний комплекс, допоміжні приміщення, 1-й поверх) Велика
590433 м.Путивль – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Вознесенська: 1–35, 37–41, 43–57; вул.Дружби, вул.князя Володимира: 1–47; вул.Миколи Маклакова: 2–64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Північна, вул.Поліська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Чехова, пров.Георгія Козаченка, пров.Миколи Маклакова, пров.Рябініна, пров.Садовий, пров.Чехова вул.Миколи Маклакова, 80, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500 (коледж СНАУ, їдальня, 1-й поверх) Велика
590434 м.Путивль – вул.Кролевецька, вул.Миколи Маклакова: 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–133; вул.Першотравнева: 47, 51, 53, 57, 59–61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75–77, 79, 81–128, 132–172; вул.Руднєва, вул.Сапегіна, вул.Соборна, вул.Шевченка, пров.Новгородський, пров.Студентський, пров.8 Березня вул.Миколи Маклакова, 79, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500 (педагогічний коледж, фойє, 1-й поверх) Велика
590435 м.Путивль – вул.Горького: 1–51, 53, 55; вул.князя Володимира: 49–68; вул.Першотравнева: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–46, 48–50А, 52, 54, 58, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 78, 80, 130; просп.Іоанна Путивльського: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 30; вул.Першотравнева, 76, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500 (школа №1, фойє, 1-й поверх) Велика
590436 м.Путивль – вул.Благовіщенська, вул.Вознесенська: 36, 42, 61–65; вул.Горького: 52, 54, 56–87; вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Коренева, вул.Красноярська, вул.Лермонтова, вул.Молченська, вул.Монастирська, вул.Набережно - Сеймська, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Сеймська, вул.Старомикитинська, вул.Сумська, пров.Двохрамний, пров.Красноярський, пров.Лермонтова, пров.Н.Сеймський, пров.Сеймський, просп.Іоанна Путивльського: 25, 27, 29, 31–56; просп.Іоанна Путивльського, 77, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500 (центр позашкільної роботи, фойє, 1-й поверх) Велика
590437 м.Путивль – вул.Білобережна, вул.Борисоглібська, вул.Гагаріна, вул.Грунська, вул.Двохрамна, вул.Козацька, вул.Миколо-Можайська, вул.Слобідська, вул.Челюскіна, вул.Чкалова, пров.Болотнікова, пров.Борисоглібський, пров.Гагаріна, пров.Козацький, пров.Пугачова, пров.Різницький, пров.Слобідський, пров.Челюскіна, пров.Шевченка, просп.Іоанна Путивльського: 58–151; Перший садовий проїзд просп.Іоанна Путивльського, 79, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500 (школа №2, методичний кабінет, 1-й поверх) Велика
590438 с.Бобине, с.Пищикове, с.Плахівка, с.Товченикове пров.8 Березня, 4А, с.Бобине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41506 (дошкільний навчальний заклад, актовий зал) мала
590439 с.Бояро-Лежачі, с.Дорошівка, с.Кружок, с.Рівне вул.Шкільна, 2А, с.Бояро-Лежачі, Путивльський р-н, Сумська обл., 41552 (будинок культури, зала) мала
590440 с.Бунякине, с.Бруски, с.Бувалине, с.Гірки вул.Мірошникова, 1, с.Бунякине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41533 (сільська рада, фойє) мала
590441 с.Веселе, с.Шулешівка вул.Шкільна, 1, с.Веселе, Путивльський р-н, Сумська обл., 41520 (школа, фойє) мала
590442 с.Волокитине, с.Щербинівка вул.Миру, 3, с.Волокитине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41510 (сільська рада, обрядова кімната) мала
590443 с.Кочерги, с.Кубареве вул.Центральна, 67, с.Кочерги, Путивльський р-н, Сумська обл., 41511 (Фельдшерський пункт, кабінет прийому фельдшера) мала
590444 с.В’язенка, с.Вегерівка, с.Котівка вул.Незалежна, 3, с.В’язенка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41512 (навчально-виховний комплекс, класна кімната) мала
590445 с.В’ятка, с.Окіп, с.Роща, с.Ховзівка вул.Загородня, 6, с.Ховзівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41512 (фельдшерський пункт, кабінет прийому громадян) мала
590446 с.Зінове, с.Білогалиця, с.Курдюмове, с.Латишівка, с.Пересипки, с.Пішкове, с.Сонцеве, с.Харівка, с.Щекине вул.Зарічна, 12, с.Зінове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41545 (навчально-виховний комплекс, кабінет літератури) мала
590447 с.Князівка, с.Мінакове, с.Сахарове, с.Сиром’ятникове вул.Жовтнева, 25, с.Князівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41543 (навчально-виховний комплекс, фойє, 1-й поверх) мала
590448 с.Нові Гончарі, с.Старі Гончарі, с.Ширяєве вул.Висоцького, 17, с.Ширяєве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41544 (сільський клуб, актова зала) мала
590449 с.Козаче, с.Малушине, с.Сімейкине вул.Шкільна, 3, с.Козаче, Путивльський р-н, Сумська обл., 41522 (двоповерхова будівля майнового комплексу сільської ради, зала) мала
590450 с.Линове вул.Кринична, 6, с.Линове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41531 (Сільський клуб, актовий зал) мала
590451 с.Мазівка, с.Воронівка, с-ще Новослобідське, с.Оріхівка, с.Почепці, с.Соловйове вул.Миру, 15, с.Мазівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41532 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня
590452 с.Манухівка, с.Іванівка вул.Центральна, 10А, с.Манухівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41553 (Манухівський сільський клуб, коридор) мала
590453 с.Мачулища, с.Уцькове, с.Вощинине вул.Набережна, 30, с.Мачулища, Путивльський р-н, Сумська обл., 41525 (сільська рада, загальна кімната) мала
590454 с.Нова Слобода, с-ще Партизанське, с.Свобода вул.Велика, 60А, с.Нова Слобода, Путивльський р-н, Сумська обл., 41530 (сільський будинок культури, актова зала) Середня
590455 с.Зарічне вул.Шевченко, 108, с.Зарічне, Путивльський р-н, Сумська обл., 41540 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) мала
590456 с.Корольки, с.Скуносове вул.Шевченко, 66, с.Скуносове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41541 (навчально-виховний комплекс, кабінет початкових класів) мала
590457 с.Рев’якине, с.Мишутине вул.Молодіжна, 2, с.Рев’якине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41521 (сільський клуб, фойє) мала
590458 с.Руднєве вул.комісара Руднєва, 37, с.Руднєве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41526 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала
590459 с.Сафонівка, с.Зозулине, с.Кардаші, с.Красне, с.Спадщина вул.Центральна, 14, с.Сафонівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41507 (центр дозвілля, актова зала) мала
590460 с.Пруди, с.Селезнівка вул.Зелена, 1А, с.Пруди, Путивльський р-н, Сумська обл., 41501 (центр дозвілля, актова зала) мала
590461 с.Стрільники вул.Центральна, 50, с.Стрільники, Путивльський р-н, Сумська обл., 41513 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала
590462 с.Кагань, с.Ротівка вул.Федора Опадчего, 31, с.Ротівка, Путивльський р-н, Сумська обл., 41513 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала
590463 с.Козлівка, с.Чаплищі вул.Присеймівська, 29А, с.Чаплищі, Путивльський р-н, Сумська обл., 41546 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала
590464 с.Червоне Озеро, с.Жари вул.Молодіжна, 1, с.Червоне Озеро, Путивльський р-н, Сумська обл., 41546 (центр дозвілля, актова зала) мала
590465 с.Чорнобривкине, с.Голубкове вул.Миру, 18А, с.Чорнобривкине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41508 (сільська рада, зала засідань) мала
590466 с.Іллінське, с.Плотникове, с.Суворове, с.Трудове вул.Партизанська, 29, с.Суворове, Путивльський р-н, Сумська обл., 41508 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала
590467 с.Юр’єве вул.Шкільна, 1А, с.Юр’єве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41502 (навчально-виховний комплекс, навчальний клас) мала
590468 с.Волинцеве, с-ще Волинцівське вул.Першотравнева, 8, с.Волинцеве, Путивльський р-н, Сумська обл., 41502 (навчально-виховний комплекс, актова зала) мала
590469 с.Яцине, с.Нова Шарпівка, с.Стара Шарпівка вул.Центральна, 26, с.Яцине, Путивльський р-н, Сумська обл., 41514 (сільська рада, фойє) мала
590544 м.Середина-Буда – вул.Вокзальна, вул.Заря, вул.Лугова, вул.Новгород-Сіверська, вул.Озерна, вул.Сонячна, вул.Станційний Посьолок, вул.Старо-Вокзальна, пров.Новгород-Сіверський, пров.Новгород-Сіверський ІІ, пров.Старо-Вокзальний, с.Винторівка, с-ще Рудак, с-ще Зарічне, с.Хлібороб вул.Вокзальна, 4, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 (районний будинок культури, фойє) Середня
590545 м.Середина-Буда – вул.Благодатна, вул.Богданівська, вул.Воробйовська, вул.Європейська, вул.Козацька, вул.Кругла, вул.Ластовецька, вул.Нікольська, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Стародубська, вул.Троїцька, вул.Центральна, пров.Благодатний, пров.Богданівський, пров.Б.Хмельницького, пров.Громадянський, пров.Ластовецький, пров.Нікольський, пров.Троїцький вул.Троїцька, 1, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 (школа №1, актова зала, 2-й поверх) Середня
590546 м.Середина-Буда – вул.Василівська, вул.Гастелло, вул.Громадянська, вул.Зерновська, вул.Лісова, вул.Л.Чайкіной, вул.Набережна, вул.Прикордонна, вул.Севська, вул.Сівер’янівська, вул.Слобожанська, вул.Суземська, вул.Трудова, пров.Василівський, пров.Зерновський, пров.Сівер’янівський, пров.Слобожанський, пров.Суземський, пров.Трудовий вул.Сівер’янівська, 5, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 (будинок дітей та юнацтва, актова зала) Середня
590547 м.Середина-Буда – вул.Гагаріна, вул.Глухівська, вул.Дорожна, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярмаркова, вул.40 років Перемоги, пров.Глухівський вул.Ярмаркова, 22, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 (школа №2, коридор, 1-й поверх) Середня
590548 м.Середина-Буда – вул.Горожанська, вул.Дачна, вул.Кооперативна, вул.Паркова, пров.Горожанський, пров.Дачний, пров.Кооперативний вул.Дачна, 38, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 (дитяча юнацька спортивна школа, спортивна зала) Середня
590549 м.Середина-Буда – вул.Заводська, вул.Індустріальна, вул.Київська, вул.Прогресівська, вул.Путейська, вул.Сумська, пров.Київський, пров.Путейський, пров.Ювілейний вул.Індустріальна, 4, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 (ВАТ "СЗМО", адмінбудівля, мала зала для засідань, 1-й поверх) Середня
590550 с-ще Прогрес, с.Сорокине, с.Шалимівка вул.Сонячна, 3, с-ще Прогрес, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 (магазин ПП "В.В.Агафонкін", торгівельна зала) мала
590551 с.Ситне вул.Шевченко, 19, с.Ситне, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41055 (фельдшерський пункт, каб.1) мала
590552 с.Рожковичі вул.Пушкіна, 93, с.Рожковичі, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41054 (сільська рада, фойє) мала
590553 с.Нововолодимирівка, с.Порохонь вул.Садова, 32, с.Порохонь, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41054 (контора колишнього СТОВ ім.Калініна, каб.1) мала
590554 с.Кам’янка вул.Сумська, 25, с.Кам’янка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41053 (сільський клуб, зала) мала
590555 с.Ромашкове, с.Демченкове, с.Лісова Поляна вул.Центральна, 16, с.Ромашкове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41051 (сільська рада, кабінет бухгалтера) мала
590556 с.Чернацьке вул.Центральна, 27, с.Чернацьке, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41050 (будинок культури, фойє) мала
590557 с.Пигарівка, с.Луг, с.Ріг вул.Лісна, 31, с.Пигарівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41052 (сільський клуб, глядацька зала) мала
590558 с.Велика Берізка, с.Перемога, с.Троїцьке, с.Ясна Поляна вул.Миру, 71, с.Велика Берізка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41032 (сільський будинок культури, фойє) мала
590559 с.Лукашенкове вул.Лугова, 2, с.Лукашенкове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41052 (об’єкт дозвілевої роботи, ігрова кімната) мала
590561 с.Жихове, с.Гутко-Ожинка, с.Красичка, с-ще Нова Спарта вул.Миру, 13, с.Жихове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41034 (сільська рада, зал засідань) мала
590562 с.Рудня вул.Центральна, 24, с.Рудня, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41036 (приміщення контори СТОВ "Надія", зал засідань) мала
590563 с.Уралове, с.Чигин вул.Центральна, 15, с.Уралове, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41044 (будинок культури, танцювальна зала) мала
590564 с.Хильчичі вул.Центральна, 1, с.Хильчичі, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41042 (сільський клуб, глядацька зала) мала
590565 с.Кривоносівка, с.Таборище вул.Центральна, 38, с.Кривоносівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41042 (будинок культури, глядацька зала) мала
590566 с.Боровичі вул.Центральна, 26, с.Боровичі, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41042 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) мала
590567 с.Журавка вул.Шевченко, 1А, с.Журавка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41041 (навчально-виховний комплекс, кабінет іноземної мови) мала
590568 с.Очкине, с.Красноярське вул.Довга, 77, с.Очкине, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41040 (будинок культури, фойє) мала
590569 с.Кренидівка, с.Василівське, с.Червоне вул.Центральна, 45, с.Кренидівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41024 (навчально-виховний комплекс, коридор) мала
590570 с.Четвертакове, с.Мефедівка, с.Українське вул.Планова, 22, с.Мефедівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41025 (будинок культури, фойє) мала
590571 с.Нововасилівка вул.Мезенська, 9, с.Нововасилівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41020 (сільська рада, зал засідань) мала
590572 с.Зноб-Трубчевська, с.Карпеченкове, с.Кудоярове, с.Любахове, с.Улиця вул.Шкільна, 3, с.Зноб-Трубчевська, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41021 (навчально-виховний комплекс, кабінет зарубіжної літератури) мала
590573 смт Зноб-Новгородське – вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Маршала Бірюзова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Пролетарська, вул.Руденька, вул.Тетяни Горелової, вул.Шкільна, пров.Низовий вул.Шкільна, 13, смт Зноб-Новгородське, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41022 (школа, спортивна зала) Середня
590574 смт Зноб-Новгородське – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Кутузова, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Планова, вул.Привокзальна, вул.Трудова, вул.30 років Перемоги, пров.Службовий, с.Кустине, с.Люте вул.Планова, 11, смт Зноб-Новгородське, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41022 (будинок культури, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня
590575 с.Стягайлівка вул.Шкільна, 2, с.Стягайлівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41023 (сільська рада, приймальня голови) мала
590576 с.Лісне вул.Центральна, 54, с.Лісне, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41032 (фельдшерський пункт, каб.1) мала
590577 с.Голубівка, с.Заріччя, с.Поліське вул.Перемоги, 50, с.Голубівка, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41032 (сільська рада, обрядова кімната) мала
590578 с.Стара Гута, с.Василівка вул.Базарна, 4, с.Стара Гута, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41030 (навчально-виховний комплекс, коридор) мала
590579 с.Гаврилова Слобода, с.Нова Гута вул.Центральна, 36, с.Нова Гута, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41030 (об’єкт дозвілевої роботи, глядацька зала) мала
590679 с.Богданівка вул.Зоряний Шлях, 104, с.Богданівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41121 (школа, к.1)
/
вул.Зоряний Шлях, 110, с.Богданівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41121
Середня
590680 с.Пирогівка вул.Перемоги, 17, с.Пирогівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41123 (клуб, к.1) мала
590681 с.Вовна вул.Центральна, 66, с.Вовна, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41111 (Сільська рада, фойє) мала
590682 с.Дібрівка вул.Центральна, 20, с.Дібрівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41111 (ТОВ "АФ Мрія", адмінбудинок, к.1) мала
590683 с.Гамаліївка вул.І.Скоропадського, 52В, с.Гамаліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41132 (клуб, вестибюль) мала
590684 с.Гукове вул.Куліша, 2, с.Гукове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41131 (фельдшерський пункт, коридор) мала
590685 с.Глазове вул.Центральна, 1, с.Глазове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41110 (сільська рада, актова зала) мала
590686 с.Івот вул.Сіверська, 67, с.Івот, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41113 (школа, вестибюль) Середня
590687 с.Каліївка, с.Гудівщина вул.Першотравнева, 43, с.Каліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41112 (сільська рада, к.1) мала
590688 с.Погребки, с.Остроушки, с.Свірж вул.Цибенка, 25А, с.Погребки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41114 (школа, фойє) Середня
590694 с.Макове вул.Озерна, 4, с.Макове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41131 (адмінбудинок, актова зала) мала
590695 с.Миронівка – вул.Гагаріна, вул.Заозерна, вул.Меліораторів, вул.Перемоги: 1–50; вул.Тополина вул.Гагаріна, 93, с.Миронівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41130 (будинок культури, глядацька зала) Середня
590696 с.Миронівка – вул.Миру, вул.Перемоги: 55–103; с.Крупець, с.Шкирманівка вул.Миру, 5, с.Миронівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41130 (школа, спортивна зала) Середня
590697 с.Ображіївка пров.Шкільний, 6, с.Ображіївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41120 (школа, коридор) Середня
590698 с.Собич, с.Лісне вул.Ланівська, 6, с.Собич, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41124 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 1, с.Собич, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41124
Середня
590699 с.Собичеве пров.Молодіжний, 1А, с.Собичеве, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41133 (Сільський клуб, к.1) мала
590704 смт Свеса – вул.Благодатна, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Соборна: 3А; вул.Троїцька, вул.Щастя, пров.Благодатний, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.Макаренка, пров.Щастя вул.Дачна, 24, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (ДП "Свеське лісове господарство", фойє) Середня
590705 смт Свеса – вул.М.Коцюбинського, вул.Соборна: 1, 2; вул.Софіївська: 1–4; вул.Центральна: 2, 7; пров.Менделєєва вул.Центральна, 6, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (школа №2, спортивна зала) Середня
590706 смт Свеса – вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Журавльова, вул.Заводська, вул.Миру, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Соборна: 1А, 3, 4; вул.Софіївська: 5–6; вул.Центральна: 1, 3–5, 17–17А; вул.Чехова, пров.Миру, пров.Олімпійський, пров.Чехова вул.Грушевського, 25, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (школа №1, спортивна зала) Середня
590707 смт Свеса – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гастело, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Менделєєва, вул.Неплюєва, вул.Низова, вул.Прокоф’єва, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Терещенська, вул.Тургенєва, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.Ціолковського, вул.Чайкіної, вул.Шевченко, пров.Гастело, пров.Кожедуба, пров.Низовий, пров.Прокоф’єва, пров.Пушкіна, пров.Терещенський вул.Неплюєва, 2, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (аграрний ліцей, зал) Середня
590708 с.Воздвиженське, с.Говорунове, с.Рождественське, с.Сороковий Клин вул.Неплюєва М., 2А, с.Воздвиженське, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41242 (школа, фойє) мала
590709 с.Грем’ячка, с.Окіп, с.Олине, с.Туранівка вул.Штанюк М., 50, с.Грем’ячка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41243 (школа, фойє) мала
590710 с.Княжичі, с.Веселий Гай, с.Гирине, с.Орлів Яр, с.Степанівка вул.П.Сагайдачного, 30, с.Княжичі, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41244 (школа, спортивний зал) мала
590711 с.Марчихина Буда, с.Дем’янівка, с.Ломленка, с.Родіонівка, с.Руденка вул.Центральна, 15, с.Марчихина Буда, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41224 (школа, спортивна зала) Середня
590712 с.Микитівка, с.Зелена Діброва, с.Зорине вул.Центральна, 1, с.Микитівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41241 (сільська рада, зала засідань)
/
вул.Центральна, 5, с.Микитівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41241
мала
590713 с.Орлівка, с.Ржане, с.Шевченкове вул.Центральна, 55, с.Орлівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41240 (будинок культури, фойє) Середня
590714 с.Усок вул.Центральна, 7, с.Усок, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41230 (школа, фойє) мала
590715 с.Паліївка вул.Заболотівка, 63, с.Паліївка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41231 (сільська рада, зала засідань) мала
590716 м.Дружба – вул.Березова, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Марченка І., вул.Миру, вул.Підлісна, вул.Поліська, вул.Роздольна, вул.С.Гнібеди, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шарапова М., вул.Шевченка, пров.Миру вул.Кожедуба, 6, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (школа №1, спортивний зал) Середня
590717 м.Дружба – вул.В.Артеменка, вул.Вишнева, вул.Заводська: 1А–17, 33, 35; вул.Мокрушина, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Парковий, пров.Садовий вул.Шкільна, 13, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (будинок культури, актова зала) Середня
590718 м.Дружба – вул.Дружба, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Юрасівська, пров.Юрасівський, с.Довжик вул.Кооперативна, 18, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (Юрасівський клуб, глядацька зала) мала
590719 м.Дружба – вул.Б.Хмельницького, вул.Журавська: 13–230; вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Степова, вул.Терещенка, вул.Тургенєва, вул.Центральна, пров.Журавський, пров.Клубний, пров.Молодіжний, пров.Центральний вул.Калинова, 16А, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (Дружбівська філія Дружбівського міського будинку культури, фойє) Середня
590720 м.Дружба – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Журавська: 1–12; вул.Заводська: 18–29, 34, 36–71; вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського М., вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Путійська, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Соровського, вул.Стаханова, вул.Тиха, вул.Учительська, вул.8 Березня, пров.Луговий, пров.Озерний вул.Привокзальна, 10, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (Хутір-Михайлівська дистанція колії, актова зала) Середня
590721 смт Ямпіль – вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Глухівський Шлях, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Красняка, вул.Лугова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Незалежна, вул.Неплюєва, вул.Нова, вул.Речицька, вул.Сіверська, вул.Спасо-Преображенська: 26, 28, 32, 34–42, 52; пров.Бузковий, пров.Глухівський Шлях, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Незалежний, пров.Неплюєва, пров.Спасо-Преображенський бульв.Ювілейний, 5, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (районний центр культури і дозвілля, фойє) Середня
590722 смт Ямпіль – бульв.Ювілейний, вул.Ботанічна, вул.Заводська, вул.Поліська, вул.Соборна, вул.Спасо-Преображенська: 25, 27, 29–31А, 33, 43–51, 53–78; пров.Поліський вул.Спасо-Преображенська, 56, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (школа №2, фойє) Середня
590723 смт Ямпіль – вул.Бондарівка, вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Єгорівська, вул.Кооперативна, вул.Красний Кут, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Садова, вул.Спасо-Преображенська: 4–16; вул.Травнева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.75 Гвардійської дивізії, пров.Шевченка, пров.Шкільний, с.Івотка, с-ще Неплюєве вул.Шкільна, 10, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (школа №1, фойє) Середня
590724 с.Ольгине, с.Прудище, с.Ростов вул.Партизанська, 32, с.Прудище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (контора лісництва, фойє) мала
590725 с-ще Привокзальне вул.Садова, 14А/2, с-ще Привокзальне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
590726 с.Діброва, с.Імшана вул.Центральна, 54, с.Імшана, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41209 (будинок культури, фойє) мала
590727 с.Антонівка, с.Лісне вул.Центральна, 2, с.Антонівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41212 (сільська рада, зала засідань) мала
590728 с.Білиця, с.Чижикове вул.Зарічна, 2, с.Білиця, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41214 (сільський клуб, глядацька зала) мала
590729 с.Дорошівка, с.Василець, с.Дорошенкове, с.Косинське, с.Палащенкове, с.Романькове вул.Центральна, 3, с.Дорошівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41213 (сільська рада, зала засідань) мала
590730 с.Степне, с.Майське, с.Феофілівка вул.Центральна, 41, с.Степне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41210 (сільська рада, зала засідань) мала
590731 с.Чуйківка, с.Бугор вул.Центральна, 5, с.Чуйківка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41223 (школа, фойє) мала
590732 с.Шатрище, с.Деражня, с.Папірня, с.Скобичівське вул.Гончаровка, 68, с.Шатрище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41211 (школа, фойє) Середня
590734 м.Глухів – вул.Героїв Крут: 1–4; вул.Есманський шлях, вул.Пушкіна: 58, 60–60А, 62, 64–105; вул.Ушакова вул.Есманський шлях, 17А, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (ДНЗ "Глухівське вище професійне училище", актова зала, 2-й поверх) Велика
590735 м.Глухів – вул.Героїв Крут: 8–10; вул.Києво-Московська: 8, 10; вул.Ковпака, вул.Ціолковського: 8–14; вул.Героїв Крут, 5, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (школа №6, коридор, 2-й поверх) Велика
590736 м.Глухів – вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Індустріальна, вул.Києво-Московська: 1Б–7А, 9, 11, 13–15, 21, 23–27; вул.Лобачевського, вул.Нова, вул.Промислова, вул.Рильський шлях, вул.Хреннікова, вул.Чкалова, пров.Водотеченський: 1–14, 16, 18, 20, 22; пров.Гастелло, пров.Гоголя, пров.Новий вул.Києво-Московська, 10, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (КЗ "Глухівська школа мистецтв ім.М.Березовського", холл, 1-й поверх) Середня
590737 м.Глухів – вул.Вознесенська: 1–14, 16–18, 20; вул.Гришка, вул.Дівовича, вул.Козельського, вул.Космонавтів, вул.Кульбаки, вул.Курлука, вул.Поліська, вул.Сенченка, вул.Сковороди, вул.Спаська: 37, 39А–39Б, 41, 43–45, 47, 49–156; вул.Ханенка, пров.Водотеченський: 15А, 17, 19, 21, 23–50; пров.Крупецький, пров.Курлука, пров.Угловий вул.Вознесенська, 1, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (Глухівське медичне училище, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
590738 м.Глухів – вул.Вознесенська: 15, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–42, 44; вул.Києво-Московська: 12, 16–20, 22, 29–31, 33–35, 37, 39, 41; вул.Спаська: 17, 23–36, 38, 40, 42, 46, 48; вул.Ціолковського: 1, 3–7; пров.Вознесенський вул.Вознесенська, 13, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, кабінет історії, 1-й поверх) Середня
590739 м.Глухів – вул.Вознесенська: 19, 23, 25А–27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45–46Б, 48, 50, 52, 54–82; вул.Інститутська: 20–42, 44, 46, 52, 54; вул.Каплунова, вул.Партизан Глухівщини, вул.Пушкіна: 8, 10, 12, 14–57А, 59, 61, 63; вул.Ціолковського: 2; вул.Шевченка: 10А, 12; пров.Ветеринарний, пров.Олексіївський, пров.Толстого, пров.Шевченка: 8–59; вул.Києво-Московська, 24, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (ГНПУ ім. О.Довженка, корп.5, фойє, 1-й поверх) Середня
590740 м.Глухів – вул.Березова, вул.Гарматна: 8, 10, 12, 14–25; вул.Героїв Небесної Сотні: 14, 16–25; вул.Івана Мазепи: 3, 12–16; вул.Інститутська: 3А–19; вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Павлова, вул.Путивльська, вул.Сергєєва-Ценського, вул.Спаська: 3–14, 18–22; вул.Суворова: 47, 49, 51–68; вул.Шевченка: 2–2А, 10; пров.Лермонтова, пров.Павлова, пров.Путивльський, пров.Сергєєва-Ценського вул.Києво-Московська, 45, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, фойє, 1-й поверх) Середня
590741 м.Глухів – вул.Валова: 2–76, 78, 80, 82, 84–122; вул.Києво-Московська: 32, 53–67; вул.Спартака, вул.Терещенків: 28, 32, 49, 53, 55–57, 59, 61; пров.Кооперативний, пров.Михайлівський, пров.Пожежний, пров.Поштовий, пров.Спартака, пров.Ушинського вул.Києво-Московська, 51, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (професійно-педагогічний коледж ГНПУ ім.О.Довженка, холл, 2-й поверх) Середня
590742 м.Глухів – вул.Анни Ярославни, вул.Валова: 77, 79, 81, 83, 124–132; вул.Гарматна: 1–7, 9, 11, 13; вул.Героїв Небесної Сотні: 2–13, 15; вул.Заболотного, вул.Івана Мазепи: 2, 4–10; вул.Слобідська: 38–46; вул.Суворова: 29, 31, 33, 37, 39–41, 43, 45, 48, 50; вул.Терещенків: 1–27, 29–31, 33–37, 39, 41–43; вул.Червона Гірка: 1–47; пров.Бульварний, пров.Кошового, пров.Чайкіної, пров.Червона Гірка вул.Терещенків, 45, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (Дослідна станція луб’яних культур інституту с/г, актова зала, 2-й поверх) Середня
590743 м.Глухів – вул.Апостола, вул.Березовського, вул.Ернста, вул.Жужоми, вул.Заводська, вул.Комунальна, вул.Куліша, вул.Лобисевича, вул.Некрасова, вул.Павла Голобородька, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Слобідська: 1–36; вул.Спортивна, вул.Суворова: 3–27, 30, 32, 34–36, 38, 42, 44; вул.Туманського, вул.Туптала, вул.Уманця, вул.Уютна, вул.Хмельницького, вул.Червона Гірка: 48–66; пров.Березовського, пров.Будівельний, пров.Комунальний, пров.Космодем’янської, пров.Некрасова, пров.Павлівка, пров.Пісочний, пров.Проїзний, пров.Слобідський вул.Жужоми, 8, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (КЗ СОР Глухівський ліцей-інтернат, приміщення їдальні) Велика
590744 с.Сліпород вул.Васильченка, 39, с.Сліпород, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (ФАП, к.1) мала
590745 м.Глухів – вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Києво-Московська: 36, 38, 40, 42–46; вул.Курчатова, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миколи Василенка, вул.Мічуріна, вул.Олександра Безбородька, вул.Південна, вул.Рудченка, вул.Румянцева, пров.Боїнський, пров.Зарічний, пров.Луговий, пров.Миколи Василенка, пров.Мічуріна, пров.Рудченка вул.Києво-Московська, 53, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (КЗ "Глухівська центральна районна бібліотека", читацька зала, 1-й поверх.) Середня
590746 м.Глухів – вул.Веригинська, вул.Декабристів, вул.Довженка, вул.Дорошенків, вул.Івана Богуна, вул.Київський шлях, вул.Короленка, вул.Корольова, вул.Лесковського, вул.Маяковського, вул.Миколи Мурашка, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Репіна, вул.Різдвяна, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, пл.Ярмаркова, пров.Бригадний, пров.Веригінський, пров.Довженка, пров.Дорошенків, пров.Івана Богуна, пров.Козацький, пров.Молодіжний, пров.Партизанський, пров.Репіна, пров.Сєрова, пров.Слоутський, пров.Сотницький, пров.Шкільний, пров.Ярмарковий пров.Шкільний, 1, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4, к.2, 3) Велика
590747 м.Глухів – вул.Баришева, вул.Берегова, вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Заозерна, вул.Йосипа Шкловського, вул.Квасова, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Марченка, вул.Паркова, вул.Пивоварова, вул.Покровська, вул.Разіна, вул.Руднєва, вул.Святошна, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Ломоносова, пров.Пивоварова, пров.Святошний, пров.Усівський, пров.Франка вул.Покровська, 63, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (НВК: ДНЗ-ЗОШ І ступеня №5, коридор) Середня
590748 м.Глухів – вул.Благодатна, вул.Євгена Онацького, вул.Залізнична, вул.Озерна, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна: 1–7, 9, 11, 13; вул.Садова, вул.Терещенків: 38, 40, 44–48, 50–52, 54, 58, 60, 62–121; вул.Трьохсвятська, вул.Шевченка: 1, 5–9, 11, 14–118; пров.Ентузіастів, пров.Євгена Онацького, пров.Залізничний, пров.Трьохсвятський, пров.Шевченка: 1–7; вул.Терещенків, 36, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (Глухівський агротехнічний інститут ім.С.А.Ковпака СНАУ, корп.2, холл, 1-й поверх) Середня
590749 м.Глухів – вул.Вознесенська: 47, 49, 51, 53, 84–90; вул.Гагаріна, вул.Генерала Грекова, вул.Годунівська, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Інститутська: 43–43А, 45, 47–51, 53, 55–132; вул.Ковалевської, вул.Комарова, вул.Костянтина Реви, вул.Леонова, вул.Лосенка, вул.Молодогвардійців, вул.Набережна, вул.Нарбутів, вул.Осипенка, вул.Павла Полуботка, вул.Пирогова, вул.Професора Бєлявського, вул.Сєдова, вул.Сонячна, вул.Черешнева, вул.Шапоріна, пров.Гагаріна, пров.Годунівський, пров.Кузнечний вул.Інститутська, 41, м.Глухів, Сумська обл., 41400 (школа №2, коридор, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
590299 Кролевецька центральна районна лікарня бульв.Шевченка, 57, м.Кролевець, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41300 Мала
590470 Комунальна установа Путивльської районної ради Сумської області "Путивльська центральна районна лікарня" вул.Глухівська, 1, м.Путивль, Путивльський р-н, Сумська обл., 41500 Мала
590581 Середино-Будська центральна районна лікарня вул.Вокзальна, 29, м.Середина-Буда, Середино-Будський р-н, Сумська обл., 41000 Мала
590733 Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська центральна районна лікарня" Ямпільської районної ради Сумської області вул.Незалежна, 38, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 Мала
590750 Глухівська центральна районна лікарня вул.Інститутська, 3, м.Глухів, Сумська обл., 41400 Мала
590751 Комунальний заклад "Третя обласна спеціалізована психіатрична лікарня" вул.Інститутська, 3, м.Глухів, Сумська обл., 41400 Мала