Сумська область - одномандатний виборчий округ №160

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Конотопської РДА

5

Відділ ведення ДРВ апарату Кролевецької РДА

10

Відділ ведення ДРВ апарату Шосткинської РДА

11

Відділ ведення ДРВ Конотопської міської ради

36

Відділ ведення ДРВ Шосткинської міської ради

32

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
590179 с.Вирівка, с.Лисогубівка, с.Таранське вул.Широка, 1, с.Вирівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41630 (Вирівський сільський клуб, актова зала) Середня

590180 с-ще Заводське, с-ще Питомник, с.Сарнавщина вул.Заводська, 68, с-ще Заводське, Конотопський р-н, Сумська обл., 41631 (Конотопський професійний аграрний ліцей, навчальний корпус №1, кабінет №1.) Середня

590200 с.Мельня вул.Центральна, 4, с.Мельня, Конотопський р-н, Сумська обл., 41640 (об’єкт дозвіллєвої роботи, актова зала) мала

590207 с.Присеймів’я, с.Нове, с.Озаричі вул.Лікарівка, 20, с.Присеймів’я, Конотопський р-н, Сумська обл., 41642 (Присеймівський сільський клуб, актова зала) мала

590208 с-ще Залізничне, с.Калишенкове, с.Мар’янівка, с.Чорноплатове вул.Шевченка, 43, с.Чорноплатове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41642 (Чорноплатівський навчально-виховний комплекс, святкова зала.) мала

590275 с.Алтинівка вул.Чайківка, 7, с.Алтинівка, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41346 (школа, фойє) Середня

590279 с.Гречкине, с.Васильківщина, с.Воронцове, с.Дідівщина, с.Заріччя, с.Пиротчине вул.Центральна, 16, с.Гречкине, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41317 (будинок культури, актова зала) мала

590281 с.Добротове, с.Терехове вул.Мічуріна, 70, с.Добротове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41344 (НВК, фойє) мала

590285 с.Лапшине вул.Хутірська, 46, с.Лапшине, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41354 (центр дозвілля, актова зала) мала

590286 с.Спаське вул.Успенська, 2, с.Спаське, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41354 (Спаський сільський будинок культури, актова зала) Середня

590289 с.Любитове вул.Широка, 10, с.Любитове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41355 (Любитівський сільській клуб, актова зала) мала

590290 с.Майорівка вул.Спортивна, 4, с.Майорівка, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41346 (Сільський центр дозвілля, глядацька зала) мала

590292 с.Обтове – вул.Баштовок, вул.Берег, вул.Вишнева, вул.Г. Храпая, вул.Першотравнева, вул.Соборна, вул.Центральна, пров.Вишневий вул.Центральна, 110, с.Обтове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41340 (школа, фойє) мала

590293 с.Обтове – вул.Ватутіна, вул.Кінашовка, вул.Новоселівка, вул.Садова, пров.Кінашовський, пров.Шевченка, с.Губарівщина, с.Погорілівка вул.Кінашовка, 56, с.Обтове, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41340 (ТОВ "Десна", кабінет директора) мала

590294 с.Реутинці, с.Артюхове, с.Боцманів, с.Грибаньове, с.Ніжинське вул.Перемоги, 56, с.Реутинці, Кролевецький р-н, Сумська обл., 41343 (Реутинська ЗОШ, їдальня) Середня

590675 смт Вороніж – вул.В.Ф.Кайдаша, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Івана Абрамова, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миколи Терещенка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Н.-Сіверська, вул.Папаніна, вул.Спаська, вул.Толстого, вул.Шрамченків, вул.Ярова, вул.40 років Перемоги, вул.6 Гвардійської дивізії, пров.Горького, пров.Лесі Українки, пров.Мічуріна вул.Н.-Сіверська, 2, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (школа імені П.О.Куліша, новий корпус, вестибюль) Велика

590676 смт Вороніж – вул.Адаменка, вул.Берегова, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Зарічна, вул.І.М.Кожедуба, вул.Клочка, вул.Корді, вул.Короленка, вул.Матросова, вул.Михайлівська, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Клочка, пров.Матросова, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Садовий, пров.Шевченка, пров.8 Березня, с.Масиків вул.Н.-Сіверська, 2, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (школа імені П.О.Куліша, старий корпус, вестибюль) Середня

590677 смт Вороніж – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Колгоспна, вул.Колеснікова, вул.Кошового, вул.Купальська, вул.Леваневського, вул.Мірошниченка, вул.Некрасова, вул.Озерна, вул.Покровська, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Тополина, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Леваневського, пров.Привокзальний, пров.Франка вул.Кошового, 18, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (ТОВ "Контакт-плюс", актова зала) Велика

590678 смт Вороніж – вул.Глухівська, вул.Дорошенківська, вул.Дружби, вул.Конотопська, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Тидня, вул.Шекери, вул.Яблунева, пров.Глухівський, пров.Тидня, с.Курдюмівка вул.Тидня, 23, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (навчально-виховний комплекс, вестибюль) Середня

590689 с.Клишки – вул.Зарічна: 71, 79, 94–154; вул.Калинова: 50, 52, 54, 56–169; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Шевченка, с.Холодівщина вул.Калинова, 147, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145 (клуб, актова зала) мала

590690 с.Клишки – вул.Бойка, вул.Зелена, вул.ім.Ковтуна, вул.Калинова: 1–49, 51, 53, 55; вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Українська, вул.1 Травня, вул.45 років Перемоги, пров.Бойка, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Північний, пров.Польовий, пров.Тополянський, пров.1 Травня, пров.45 років Перемоги, с.Великий Ліс, с.Заболотне, с.Солотвине вул.Калинова, 1А, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145 (школа, спортивна зала) Середня

590691 с.Клишки – вул.Вишнева, вул.Зарічна: 1–70, 72–78, 80–88; вул.Миру, вул.Покровська, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.П’ятака, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.Миру, пров.Партизанський, пров.Покровський, пров.Пушкіна, пров.П’ятака, пров.1-й провулок Приозерний, с.Московське вул.Зелена, 2Б, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145 (будинок культури, актова зала) Середня

590693 с.Ковтунове, с.Богданка, с.Чорні Лози вул.Суворова, 4, с.Ковтунове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41122 (школа, фойє)
/
вул.Суворова, 5, с.Ковтунове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41122
Середня

590700 с.Тиманівка, с.Бензики вул.Перемоги, 41, с.Тиманівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41144 (клуб, к.1) мала

590701 с.Лушники вул.Миру, 190, с.Лушники, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41146 (Будинок культури, глядацька зала) мала

590702 с.Чапліївка вул.Центральна, 2, с.Чапліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41143 (школа, коридор) Середня

590752 м.Конотоп – вул.Виговського, вул.Володимира Вернадського, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Грибоєдова, вул.Декабристів, вул.Дмитра Вишневецького: 66–150; вул.Дмитра Вишневецького, Грибоєдова, вул.Дмитра Карпенка, вул.Єсеніна, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка: 54–65; вул.Квітки-Основ’яненка, вул.Куколка, вул.Лукіна, вул.ПМС-119 вагон гурт., вул.Професійна: 50, 52, 54, 58–60, 62, 64, 66, 68, 72, 78, 82, 86–88, 90, 92, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–108 к.4, 112–114, 116, 118–281; пров.1 Виговського, пров.1 Івана Франка, пров.1 Квітки-Основ’яненка, пров.2 Івана Франка, пров.2 Квітки-Основ’яненка, пров.3 Квітки-Основ’яненка, пров.4 Дмитра Вишневецького, пров.5 Дмитра Вишневецького вул.Професійна, 108, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (колійна машинна станція №119, адмінкорпус, к.1) Середня

590753 м.Конотоп – вул.Анатолія Шульги: 77, 79, 81, 83–106; вул.Григорія Мацейко, вул.Дмитра Вишневецького: 1–62 к.А; вул.Івана Франка: 35–51; вул.Колісна, вул.Лісна, вул.Ніжинська: 75, 77, 79, 81, 83–155; вул.Професійна: 101, 103, 105, 107, 109–111, 115, 117; вул.Січових Стрільців: 33–51; вул.Трудова: 79–108; вул.Ціолковського, вул.Чайковського, вул.1 Травня: 36–113; пров.1 Дмитра Вишневецького, пров.2 Дмитра Вишневецького, пров.3 Дмитра Вишневецького вул.Січових Стрільців, 29, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №14, коридор, 1-й поверх) Велика

590754 м.Конотоп – вул.Анатолія Шульги: 1–76, 78, 80, 82; вул.Богдана Хмельницького: 50, 52–54, 56–58, 62, 64, 66, 68, 80, 82, 84, 86, 93–197; вул.Вільямса, вул.Довженка, вул.Достоєвського, вул.Івана Франка: 1–33; вул.Ігоря Сікорського, вул.Космонавтів, вул.Леся Курбаса, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Новоселівська, вул.Пилипа Орлика: 42–87; вул.Серафимовича, вул.Смілянського, вул.Соснівська, вул.Трудова: 1 к.А–78; вул.1 Травня: 1–35; пров.1 Новоселівської, пров.1 Пилипа Орлика, пров.1 Серафимовича, пров.2 Пилипа Орлика, пров.2 Роменської, пров.2 Серафимовича, пров.3 Пилипа Орлика, пров.3 Серафимовича вул.Богдана Хмельницького, 91, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №13, вестибюль) Велика

590755 м.Конотоп – вул.Богдана Хмельницького: 26, 28–28 к.А; вул.Гоголя, вул.Котельна, вул.Котельна/Ніжинська, вул.Коцюбинського, вул.Кузнечна, вул.Ливарна, вул.Ніжинська: 3–74, 76, 78, 80, 82; вул.Ніжинська,Кузнечна, вул.Ореста Квача, вул.Панова, вул.Пилипа Орлика: 1–41; вул.Професійна: 7, 9–11, 13, 15, 17, 21, 25–49, 51, 53, 55–57, 61, 63, 65, 67, 69–71, 73–77 к.А, 79–81, 85, 89, 91–91 к.А, 93, 97, 99; вул.Січових Стрільців: 2–26; вул.Слюсарна, пров.1 Гоголя, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Ніжинської, пров.1 Професійної, пров.2 Ніжинської, пров.2 Професійної, пров.3 Ніжинської, пров.3 Професійної, пров.4 Ніжинської, пров.5 Ніжинської, пров.6 Ніжинської вул.Богдана Хмельницького, 24, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 ("Конотопський міський палац культури", вестибюль) Середня

590756 м.Конотоп – вул.Андрія Ваховського, вул.Богдана Хмельницького: 3–25, 26 к.А–27, 29–49, 51, 55, 59–61, 63, 65, 67, 69–79, 81, 83, 85, 87–89; вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Григорія Сковороди, вул.Кобзарів, вул.Максима Рильського, вул.Південна, вул.Професійна: 1–6, 8, 12–12 к.ГУРТ., 14, 16, 18–20, 22–24; вул.Стаханівська, вул.Суворова, вул.Таїрова, вул.Ушакова, вул.Фізкультурна, вул.Чкалова, вул.6 Вересня, пл.Європейська площа, пров.1 Богдана Хмельницького, пров.2 Богдана Хмельницького, пров.2 Григорія Сковороди, пров.3 Богдана Хмельницького, пров.3 Григорія Сковороди, пров.4 Богдана Хмельницького, пров.4 Григорія Сковороди вул.6 Вересня, 1, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (ДПТНЗ "Конотопське ВПУ", фойє) Середня

590758 м.Конотоп – вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Деповська: 1–85, 87–101; вул.Залізнична, вул.Крилова, вул.Перемоги, вул.Пирогова, вул.Пряма, вул.Тургенєва, вул.Шолохова, вул.Щаслива, пров.1 Гастелло, пров.1 Залізничної, пров.1 Перемоги, пров.1 Пирогова, пров.1 Прямої, пров.1 Тургенєва, пров.1 Щасливої, пров.2 Залізничної, пров.2 Перемоги, пров.2 Пирогова, пров.2 Тургенєва, пров.2 Щасливої, пров.3 Залізничної, пров.3 Пирогова, пров.3 Щасливої, пров.4 Пирогова вул.Свободи, 57, корп.ГУРТ., м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (гуртожиток, зала засідань) Велика

590759 м.Конотоп – вул.Авіаторів, вул.Ананьєва, вул.Деповська: 86, 103–130; вул.Івана Богуна: 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37–56; вул.Клубна: 26, 28, 30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66–71, 77, 79–89; вул.Кооперативна, вул.Кооперативна, Лермонтова, вул.Крилова, Ананьєва, вул.Лермонтова: 15–23; вул.Маяковського, вул.Мірошниченка, вул.Надколійна, вул.Осіння, вул.Петра Дорошенка, вул.Прорізна: 36, 38, 40, 42, 44–87, 89, 93; вул.Прорізна,Кооперативна, вул.Рєпіна, вул.Спортивна, вул.Степана Разіна: 21–40; вул.Юрія Липи, вул.Ярослава Мудрого, пров.1 Мірошниченка, пров.1 Успенсько-Троїцької, пров.2 Авіаторів, пров.2 Успенсько-Троїцької, пров.3 Успенсько-Троїцької вул.Ярослава Мудрого, 2, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №12, вестибюль) Велика

590760 м.Конотоп – вул.Варениці, вул.Євгена Коновальця: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84–193; вул.Клубна: 4–25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65; вул.Олега Кошового, вул.Прорізна: 4–35, 37, 39, 41, 43; вул.Рокосовського: 53–115; вул.Санжаревського: 1–3, 5, 7, 11; вул.Толбухіна, вул.Чехова, вул.Широка, пров.1 Варениці, пров.1 Деповської, пров.1 Євгена Коновальця, пров.1 Клубної, пров.1 Клубної, Прорізної, пров.2 Деповської, пров.2 Євгена Коновальця, пров.3 Євгена Коновальця, пров.3 Рокосовського, пров.4 Євгена Коновальця, пров.4 Рокосовського вул.Клубна, 2, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (будинок науки і техніки КДЗП, фойє) Велика

590761 м.Конотоп – вул.Блінова, вул.Бориса Олійника, вул.Головіна, вул.Євгена Коновальця: 12, 14–26, 28–67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–81, 83; вул.Лермонтова: 1–12; вул.Новоселиця, вул.Павлова: 8–10; вул.Рокосовського: 3–52; вул.Садова: 83, 87–131; вул.Санжаревського: 4, 6, 8–10, 12–36; вул.Свободи, вул.Степана Разіна: 1–18; вул.Толстого, вул.Толстого, Кооперативна, пров.1 Рокосовського, пров.1 Свободи, пров.2 Рокосовського, пров.2 Свободи, просп.Миру: 68, 70, 72–72 к.А, 74, 80, 82–83, 85–91; вул.Свободи, 8, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №11, актова зала) Велика

590762 м.Конотоп – вул.Рябошапка, пров.3 Рябошапка вул.Рябошапка, 25Б, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська дитяча музична школа №2, концертна зала) Велика

590763 м.Конотоп – вул.Клубна: 119, 121–139; вул.Успенсько-Троїцька: 138–150; вул.Клубна, 150, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №3, фойє) Велика

590764 м.Конотоп – вул.Клубна: 74 к.А–76, 78–78 к.ГУРТ., 103–117, 119 к.А–119 к.Б; вул.Прорізна: 88, 90–92; вул.Клубна, 74, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (автошкола ТСОУ, актова зала) Велика

590765 м.Конотоп – вул.Депутатська: 44–121; вул.Задесенка: 69, 71–74; вул.Київська, вул.Ковпака: 19, 26–36; вул.Колективна: 2 к.Б–44; вул.Колійна, вул.Лісового: 49–55; вул.Мало-Садова, вул.Павлова: 3; вул.Парківська, вул.Прохоренка, вул.Садова: 38–82, 84; пров.1 Колективної: 4–6; пров.2 Колективної, пров.2 Садової, пров.3 Колективної: 3; пров.4 Колективної, просп.Миру: 33, 35, 37–67 к.А, 69, 71–71 к.А, 73, 75–79, 81, 84, 93–123; просп.Миру, 65, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №10, коридор, 1-й поверх) Середня

590766 м.Конотоп – вул.Депутатська: 1–41; вул.Жуковського, вул.Задесенка: 1–45, 47, 49, 51; вул.Лісового: 35–48; пров.1 Жуковського, пров.1 Лісового, пров.3 Колективної: 4–22; пров.4 Генерала Тхора, пров.5 Колективної, пров.6 Колективної, просп.Миру: 11, 13–15, 17, 19–19 к.А, 21, 23, 25; просп.Миру, 38, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська філія ЄУ, бібліотека) Велика

590767 м.Конотоп – вул.Висока: 27; вул.Генерала Тхора: 60–99, 110, 112, 114; вул.Колективна: 45–81; вул.Лісового: 3–33; вул.Генерала Тхора, 46, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська дитяча музична школа №1, актова зала) Велика

590768 м.Конотоп – вул.Богушевича, вул.Братів Лузанів: 47–68; вул.Висока: 6, 37, 39, 41–90; вул.Григорія Гуляницького, вул.Євгена Коновальця: 2–2А; вул.Миколи Амосова, вул.Осипенка, пл.Миру: 5–7; просп.Миру: 9; пл.Миру, 4, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопський міський центр культури і дозвілля "Кінотеатр Мир", фойє) Велика

590769 м.Конотоп – вул.Висока: 1–3, 8–25, 38, 40; вул.Генерала Тхора: 33–58; вул.Жарікова, вул.Короленка, вул.Островського, пл.Миру: 1–3; просп.Миру: 7; вул.Короленка, 6, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №5, їдальня) Велика

590770 м.Конотоп – вул.Братів Лузанів: 46; вул.Євгена Коновальця: 3–11, 13, 27; вул.Задесенка: 46, 48, 50, 52–68, 70; вул.Івана Богуна: 4–20, 22, 24, 26–26 к.В, 28, 30, 32, 34–36 к.Б; вул.Ковпака: 3–18, 20–24; вул.Садова: 3–37; пров.1 Івана Богуна, пров.1 Колективної: 7–16; пров.1 Садової, пров.2 просп.Миру, пров.3 Лісового, просп.Миру: 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24–24 к.ГУРТ., 26 к.А–32, 34, 36; вул.Садова, 39, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (політехнічний технікум КІСумДУ, вестибюль) Велика

590771 м.Конотоп – вул.Братів Лузанів: 36–41; вул.Успенсько-Троїцька: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 55, 57, 72–72 к.ГУРТ., 74, 76, 78, 80–86, 88, 90–98; просп.Миру, 6, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (ЦДЮТ, актова зала, 2-й поверх) Велика

590772 м.Конотоп – вул.Батуринська: 19, 21–65; вул.Братів Лузанів: 3–35; вул.В.Липинського, вул.Волочаївська, вул.Волочаївська, Успенсько-Троїцька, вул.Гвардійська, вул.Красногірська: 16–20 к.А, 23–55; вул.Лідова, вул.Олександрівська: 35, 37, 39–157; вул.Соборна: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–84; вул.Успенсько-Троїцька: 13–15, 17–17 к.А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 36, 38, 40, 42, 44, 46–54, 56, 60–66, 68, 70; вул.Шевченка: 14–16, 18–80; пров.1 Батуринської, пров.1 Волочаївської, пров.1 Красногірської, пров.1 Лідова, пров.1 Олександрівської, пров.1 Шевченка, пров.2 Красногірської, пров.2 Лідова, пров.2 Олександрівської, пров.2 Соборної, пров.2 Шевченка, пров.3 Лідова, пров.3 Олександрівської, пров.3 Соборної, пров.4 Олександрівської, пров.5 Олександрівської вул.Братів Лузанів, 21, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська гімназія, спортивна зала) Велика

590773 м.Конотоп – вул.Генерала Тхора: 4 к.Б–32; вул.Красногірська: 3–15, 21; вул.Лазаревського, вул.Успенсько-Троїцька: 3–12, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–34; просп.Миру: 1–4 к.А; просп.Червоної Калини: 18–29; просп.Червоної Калини, 15, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська дитяча художня школа Конотопської міської ради Сумської області, актова зала) Велика

590774 м.Конотоп – вул.Батуринська: 6; вул.Виконкомівська, вул.Володимира Великого, вул.Драгомирова: 2–19; вул.Конотопських дивізій , Виконкомівська, вул.Кутузова, вул.Михайла Сусло, вул.Олександрівська: 3–34, 36, 38; вул.Рибалка, вул.Сарнавська: 3–39, 41; вул.Сарнавська,Драгомирова, вул.Соборна: 9–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Ярківська: 4–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 93; пл.Конотопських дивізій, пл.Ярмаркова, пров.1 Володимира Великого, пров.1 Рибалка, пров.1 Сарнавської, пров.2 Володимира Великого, пров.2 Рибалка, пров.2 Сарнавської, пров.3 Володимира Великого, пров.3 Ярмаркової, пров.4 Володимира Великого, пров.4 Ярмаркової, пров.5 Володимира Великого., просп.Червоної Калини: 2–14; вул.Виконкомівська, 12, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №2, приміщення рекреації) Велика

590775 м.Конотоп – вул.Батуринська: 5–5 к.ГУРТ., 7–17, 20; вул.Вирівська: 2–21, 23, 24, 26, 28–50; вул.Володимира Шухова, вул.Драгомирова: 20–42; вул.Дружби, вул.Квартальна, вул.Кругова, вул.Лисенка, вул.Михайла Грушевського: 2–68, 70; вул.Олени Теліги, вул.Петра Сагайдачного, вул.Пластунська, вул.Поперечна, вул.Проектна, вул.Сергія Нігояна, вул.Тимірязєва, вул.Шевченка: 1–13, 17; пров.1 Вирівської, пров.1 Дружби, пров.1 Михайла Грушевського, пров.1 Петра Сагайдачного, пров.1 Пластунської, пров.2 Дружби, пров.2 Михайла Грушевського., пров.2 Петра Сагайдачного, пров.3 Михайла Грушевського, пров.4 Михайла Грушевського просп.Червоної Калини, 7, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (будинок культури "Зоряний", фойє, 1-й поверх) Велика

590778 м.Конотоп – вул.Вирівська: 21 к.А–21 к.Б, 23 к.Б, 25, 27; вул.Металістів вул.Вирівська, 23А, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №9, актова зала) Велика

590779 м.Конотоп – вул.Будівельників: 4–18, 40; вул.Вирівська: 52–58; вул.Вирівська територія заводу Мотордеталь вул.Вирівська, 50А, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (ФОК ДЮСШ ім.М.Маміашвілі, ігрова зала) Велика

590780 м.Конотоп – вул.Будівельників: 24–38, 44; вул.Михайла Грушевського: 69, 71 к.А–112; вул.Будівельників, 24, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (ДПТНЗ "Конотопське ПТУ", коридор навчального корпусу) Велика

590781 м.Конотоп – вул.Весняна, вул.Дарвіна, вул.Зелена, вул.Літня, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Плеханова, вул.Пугачова, вул.Пугачова, Молодіжна, вул.Сарнавська: 40, 42–198; вул.Сарнавська/Яблунева, вул.Торфяна, вул.Яблунева, вул.Ярківська: 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–92, 94–219; пров.1 Дарвіна, пров.1 Мічуріна, пров.1 Нахімова, пров.1 Плеханова, пров.1 Пугачова, пров.1 Яблуневої, пров.1 Ярківської, пров.2 Дарвіна, пров.2 Мічуріна, пров.2 Нахімова, пров.2 Плеханова, пров.2 Пугачова, пров.2 Ярківської, пров.3 Дарвіна, пров.3 Мічуріна, пров.3 Нахімова, пров.3 Пугачова, пров.3 Рибалка, пров.3 Сарнавської, пров.3 Ярківської, пров.4 Дарвіна, пров.4 Мічуріна, пров.4 Сарнавської, пров.5 Дарвіна, пров.5 Мічуріна, пров.5 Сарнавської, пров.6 Мічуріна, пров.6 Сарнавської, пров.7 Мічуріна, пров.7 Сарнавської вул.Сарнавська, 38А, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №9, вестибюль) Велика

590782 м.Конотоп – вул.Завгородня, вул.Івана Скоропадського: 2–37 к.А; вул.Інтернатна: 1 к.А–17; вул.Козацька, вул.Конотопських партизанів, вул.Кочемазова, вул.Механічна, вул.Механічна/Інтернатна, вул.Набережна: 4, 8–64; вул.Північна, вул.Поліська, вул.Різдв’яна, вул.Робітничо-Селянська: 2–20; вул.Руденка: 1–8, 10, 12–14 к.А, 16–18; вул.Санчакова, вул.Цілинна, вул.9 Січня, пров.1 Завгородньої, пров.1 Козацької, пров.1 Конотопських партизанів, пров.1 Кочемазова, пров.1 Північної, пров.1 Поліської, пров.2 Кочемазова, пров.2 Північної, пров.2 Цілинної, пров.3 Кочемазова, пров.3 Північної, пров.4 Кочемазова, пров.4 Північної, пров.5 Кочемазова, пров.5 Північної, пров.6 Кочемазова, пров.6 Північної, пров.7 Кочемазова, пров.7 Північної вул.Конотопських партизанів, 27, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №7, вестибюль) Велика

590783 м.Конотоп – вул.Берегова, вул.Генерала Обруча, вул.Героїв Крут, вул.Добролюбова, вул.Євгенія Бірюкова, вул.Зарічна, вул.Івана Скоропадського: 42–75; вул.Інтернатна: 19–77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 к.А, 97, 99, 101, 103–105, 109; вул.Княгині Ольги, вул.Коломійченка, вул.Лесі Українки, вул.Марусі Чурай, вул.Набережна: 1–3, 5–7; вул.Паризької Комуни, вул.Пушкіна, вул.Робітничо-Селянська: 21–101; вул.Родимцева, вул.Руденка: 9, 11, 15, 19–42; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Чернишевського, вул.8 Березня, пров.1 Берегової, пров.1 Євгенія Бірюкова, пров.1 Зарічної, пров.1 Івана Скоропадського, пров.1 Інтернатної, пров.1 Пушкіна, пров.1 Робітничо-Селянської, пров.1 Сонячної, пров.2 Євгенія Бірюкова, пров.2 Зарічної, пров.2 Інтернатної, пров.2 Пушкіна, пров.2 Робітничо-Селянської, пров.2 Сонячної, пров.3 Євгенія Бірюкова, пров.3 Зарічної, пров.3 Інтернатної, пров.3 Пушкіна, пров.3 Робітничо-Селянської, пров.3 Сонячної, пров.4 Пушкіна, пров.5 Пушкіна, пров.6 Пушкіна, пров.7 Пушкіна вул.Івана Скоропадського, 62, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопська школа №7, вестибюль) Велика

590784 м.Конотоп – вул.Генерала Тхора: 103–109, 111, 113, 115–177 к.А; вул.Заозерна, вул.Інтернатна: 78, 80–82, 84, 86, 88, 90 к.А, 92, 94, 96, 98, 100, 102–102 к.А, 106–108, 110–197; вул.Котляревського, вул.Миші Немолота, вул.Наді Волкової, вул.Некрасова, вул.Сумська, пров.1 Заозерної, пров.2 Заозерної, пров.3 Заозерної, пров.4 Заозерної, пров.4 Інтернатної, пров.5 Генерала Тхора, пров.6 Генерала Тхора, пров.8 Пушкіна, пров.9 Пушкіна вул.Миші Немолота, 12, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (індустріально-педагогічний технікум КІСумДУ, вестибюль) Середня

590785 с.Підлипне – вул.Бойківка, вул.Г.Тхора, вул.Заозерна, вул.Зарічна, вул.Короленка, вул.Набережна, вул.Сумська, пров.1 Бойківки, пров.1 Г.Тхора, пров.1 Короленка, пров.1 Сумської, пров.3 Сумської, Майдан революції, с.Калинівка, с.Лобківка вул.Короленка, 18А, с.Підлипне, м.Конотоп, Сумська обл., 41626 (Підлипненська школа, їдальня) Велика

590786 с.Підлипне – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Лазаревського, вул.Лесі Українки, вул.Лисого, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Олега Кошового, вул.Осіння, вул.Островського, вул.Республіканська, вул.Соколина, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Червона, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.1 Дружби, пров.1 Лазаревського, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Островського, пров.1 Республіканської, пров.1 Шевченка, пров.2 Островського Майдан революції, 3А, с.Підлипне, м.Конотоп, Сумська обл., 41626 (Сільський центр культури та дозвілля, актова зала) Велика

590787 м.Конотоп – вул.Гагаріна, вул.Клубна: 97–99 к.Б; вул.Панфілова, вул.Успенсько-Троїцька: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 87–87 к.В, 89–89 к.А, 100–134; пров.4 Успенсько-Троїцької вул.Успенсько-Троїцька, 120, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 (Конотопське трамвайне управління, актова зала) Велика

590852 м.Шостка – вул.Гагаріна, вул.Західна, вул.Кооперативна, вул.Лазурна, вул.Піщана, вул.Поліська, вул.Річна, вул.Світла, вул.Фабрична, вул.Хутірська, пров.Лазурний 1-й, пров.Лазурний 2-й, пров.Світлий, пров.Хутірський вул.Гагаріна, 21, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (Шосткинський центр професійно-технічної освіти, каб.103) Середня

590853 м.Шостка – вул.Весняна, вул.Грушевського: 8, 15–17; вул.Депутатська: 10–12, 15/1–17; вул.Щедріна, пров.Депутатський, пров.Щедріна вул.Грушевського, 8, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (гуртожиток Шосткинського центру професійно-технічної освіти, зала, 1-й поверх, ліворуч) Велика

590854 м.Шостка – вул.Індустріальна, вул.Прорізна, вул.Свободи: 1–19; пров.Прорізний вул.Чернігівська, 10, м.Шостка, Сумська обл., 41108 (школа №1, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

590855 м.Шостка – вул.Свемовська: 4А–5, 6–6А; вул.Шевченка, пров.Шевченка вул.Чернігівська, 20, м.Шостка, Сумська обл., 41108 (спорткомплекс, зала, 2-й поверх) Велика

590856 м.Шостка – вул.Горького: 4–4А, 24; вул.Музична, вул.Ціолковського: 4, 6, 8; вул.Чернігівська: 7, 9–11, 13, 15–17; вул.Чернігівська, 5, м.Шостка, Сумська обл., 41108 (дитяча школа мистецтв, вестибюль, 1-й поверх) Велика

590857 м.Шостка – вул.Свемовська: 5А, 7–10; вул.Ціолковського: 12, 14, 16, 22, 24; вул.Ціолковського, 10, м.Шостка, Сумська обл., 41108 (школа №12, спортивна зала) Велика

590858 м.Шостка – вул.Свемовська: 1–4; вул.Чернігівська: 12–12А, 14, 19–21А; вул.Чернігівська, 10, м.Шостка, Сумська обл., 41108 (школа №1, 1-й поверх, праве крило) Велика

590859 м.Шостка – вул.Горького: 3, 5–9; вул.Депутатська: 2–9, 13; вул.Знаменська: 1–3, 5; вул.Свободи: 21, 23, 25, 27; вул.Свободи, 18, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (центр естетичного виховання, фойє, 1-й поверх) Велика

590860 м.Шостка – вул.Горького: 1, 3А; вул.Знаменська: 3А–4; вул.Садовий бульвар: 5–5А, 9; вул.Депутатська, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (ТОВ "Будівельно-монтажне управління-3", фойє, 2-й поверх) Середня

590861 м.Шостка – вул.Бєлінського, вул.Герцена, вул.Горького: 20; вул.Грушевського: 1–7, 9–13; вул.Каштанова, вул.Крилова, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Садовий бульвар: 15А; вул.Свободи: 22, 24, 26, 29–31, 33/2–35; вул.Українська, пров.Набережний вул.Матросова, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (школа №7, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

590862 м.Шостка – вул.Знаменська: 6–12А; вул.Івана Євдокименка, вул.Різдвяна, вул.Садовий бульвар: 8, 10–12, 16–20, 26–57, 79; вул.Чернігівська: 2–4, 8; пров.Івана Євдокименка вул.Садовий бульвар, 13, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (центр культури і дозвілля, зала, 2-й поверх) Велика

590863 м.Шостка – вул.Марата: 19–24; вул.Миру: 13, 15, 49–51; вул.Миру, 11, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (центральна міська бібліотека, фойє) Середня

590864 м.Шостка – вул.Богуна, вул.Бузкова: 14–53; вул.Виноградна, вул.Галана, вул.Гречка, вул.Єсеніна, вул.Квіткова, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Остапа Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Першотравнева, вул.Рідна, вул.Святомиколаївська: 82–108; вул.Суворова, вул.Сумська, вул.Тиха, вул.Ушинського, вул.Хмельницького, вул.Шолохова, пров.Виноградний, пров.Воронізький, пров.Григорія Сковороди, пров.Квітковий, пров.Котляревського, пров.Луговий, пров.Остапа Вишні, пров.Сергія Коворотного, пров.Сумський, пров.Ушинського 1-й, пров.Ушинського 2-й вул.Сумська, 2, м.Шостка, Сумська обл., 41103 (школа №9, каб.5) Велика

590865 м.Шостка – вул.Авіації, вул.Бакинська, вул.Воронізька, вул.Докучаєва, вул.Кармелюка, вул.Київська, вул.Нахімова, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Разіна, вул.Святомиколаївська: 3–80; вул.Соборна, вул.Чкалова, вул.Шалімова, пров.Авіації, пров.Бакинський, пров.Чкалова вул.Воронізька, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41103 (Шосткинське вище професійне училище, фойє, 2-й поверх) Велика

590866 м.Шостка – вул.Ватутіна, вул.Григорія Сковороди, вул.Довженка, вул.Кленова, вул.Кобилянської, вул.Комарова, вул.Корнійчука, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Мазепи, вул.Осипенка, вул.Родини Кривоносів, вул.Садова, вул.Сергія Коворотного, вул.Сонячна, вул.Тичини, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.9-го Травня, пров.Ватутіна 1-й, пров.Ватутіна 2-й, пров.Кобилянської, пров.Комарова, пров.Сонячний 1-й, пров.Сонячний 2-й, пров.Ушакова вул.Родини Кривоносів, 28, м.Шостка, Сумська обл., 41103 (Шосткинська філія "Райавтодор", фойє, 2-й поверх) Середня

590867 м.Шостка – вул.Бузкова: 1–13; вул.Гончарова, вул.Грибоєдова, вул.Джерельна, вул.Калинова, вул.Кожедуба, вул.Красна Поляна, вул.Кшенського, вул.Миру: 14, 18; вул.Молодіжна, вул.Павлова, вул.Садовий бульвар: 6; вул.Спаська, вул.Ціолковського: 1–3, 5–5А, 7, 9А–11, 13–13А, 15, 17–21А, 23, 25–29А; вул.Челюскінців, вул.2-го Вересня, пров.Джерельний, пров.Маяковського, пров.Молодіжний, пров.Павлова, пров.Спаський, пров.2-го Вересня вул.Інститутська, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (Шосткинський хіміко-технологічний коледж ім.І.Кожедуба, фойє, 2-й поверх) Велика

590868 м.Шостка – вул.Марата: 24А–25, 28–28А, 41–45; вул.Привокзальна вул.Марата, 24А, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (школа №5, фойє, 1-й поверх) Велика

590869 м.Шостка – вул.Миру: 2–5, 8–11; вул.Свободи: 32, 43–43А, 45, 47, 49А; вул.Свободи, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (центр естетичного виховання, танцзала, 1-й поверх) Велика

590870 м.Шостка – вул.Миру: 7, 12; вул.Садовий бульвар: 23; вул.Свободи: 28–28Б, 37–42, 44, 46; вул.Січнева, пров.Короленка: 1–5, 7–9; вул.Свободи, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (центр естетичного виховання, зала, 2-й поверх, праворуч) Велика

590871 м.Шостка – вул.Короленка, вул.Марата: 26, 30; вул.Садовий бульвар: 73; вул.Свободи: 49, 51; вул.Свободи, 38, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (центр естетичного виховання, 2-й поверх, ліворуч) Середня

590872 м.Шостка – вул.Декабристів, вул.Зелена, вул.Некрасова: 1–15А, 17–19, 21–38; вул.Онупрієнка: 5–9, 72; вул.Партизан, вул.Свободи: 55–103; пров.Некрасова, пров.Онупрієнка вул.Свободи, 70, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (школа №11, актова зала, 2-й поверх) Велика

590873 м.Шостка – вул.Марата: 32/1, 47; вул.Студентська, пров.Короленка: 6; пров.Марата вул.Марата, 43, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (Шосткинське медичне училище, актова зала) Велика

590874 м.Шостка – вул.Марата: 30А; вул.Робоча вул.Робоча, 5, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (Шосткинська громадська організація "Турбота", актова зала, 1-й поверх) Велика

590875 м.Шостка – вул.Ветеринарна, вул.Онупрієнка: 11, 17–17А; вул.6-ї Гвардійської Дивізії вул.Онупрієнка, 12, м.Шостка, Сумська обл., 41106 (ТОВ "Харківенергоремонт", вестибюль, 2-й поверх) Велика

590876 м.Шостка – вул.Некрасова: 16–16А, 20–20А; вул.Онупрієнка: 15; вул.Свободи, 70, м.Шостка, Сумська обл., 41100 (школа №11, спортивна зала, 2-й поверх) Велика

590877 м.Шостка – вул.Вознесенська, вул.Зоряна, вул.Колодка, вул.Механізаторів, вул.Сакко і Ванцетті, вул.Скоропадського, вул.Троїцька, вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Вознесенський, пров.Зарічний, пров.Зоряний, пров.Скоропадського, пров.Чехова, пров.Шкільний вул.Шкільна, 2, м.Шостка, Сумська обл., 41104 (школа №6, фойє) Велика

590878 м.Шостка – вул.Вишнева, вул.Красна: 3–39; вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Менделєєва, вул.Озерна: 2–25, 27, 31–39; вул.Тімірязєва, вул.Ясна Поляна, пров.Красний: 9; пров.Озерний, пров.Тімірязєва, пров.Ясна Поляна вул.Озерна, 29, м.Шостка, Сумська обл., 41109 (школа №8, актова зала) Велика

590879 м.Шостка – вул.Березова Роща: 1–29, 33, 39, 41; вул.Бульварна: 5, 7, 9, 13–48; вул.Волошкова, вул.Джамбула, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Народна, вул.Паркова, вул.Слобідська: 1–34, 49–65А; вул.Соснова, вул.Східна, вул.Чайковського: 1–41; вул.Чернишевського, вул.Ярова, пров.Джамбула 1-й, пров.Джамбула 2-й, пров.Джамбула 3-й, пров.Джамбула 4-й, пров.Джамбула 5-й, пров.Джамбула 6-й, пров.Народний, пров.Парковий, пров.Сосновий, пров.Східний, пров.Чайковського, пров.8-го Березня вул.Бульварна, 2, м.Шостка, Сумська обл., 41101 (БК ім.Куйбишева, фойє, 1-й поверх) Велика

590880 м.Шостка – вул.Бульварна: 1–4, 6, 11–12; вул.Заводська, вул.Слобідська: 35–37; пров.Заводський, пров.Слобідський вул.Заводська, 30, м.Шостка, Сумська обл., 41101 (школа №4, фойє, 2-й поверх) Середня

590881 м.Шостка – вул.Березова Роща: 30–32, 34–38, 40, 42–111; вул.Будівельна, вул.Бульварна: 8, 10; вул.Ветеранська, вул.Крупецька, вул.Лобачевського, вул.Ломоносова, вул.Нова, вул.Новаторів, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Спортивна, вул.Стальського, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 43–45; вул.8-го Березня, пров.Будівельний, пров.Ломоносова, пров.Спортивний, пров.Стальського вул.Бульварна, 8, м.Шостка, Сумська обл., 41101 (гуртожиток №3, кімната відпочинку, 1-й поверх) Середня

590882 м.Шостка – вул.Вінниця, вул.Красна: 1; вул.Озерна: 26, 28, 39А–43; пров.Вінниця 1-й, пров.Вінниця 2-й, пров.Вінниця 3-й, пров.Красний: 5–7; пров.Красний, 2, м.Шостка, Сумська обл., 41109 (профілакторій "Лісний", їдальня) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
590788 Комунальне некомерційне підприємство Конотопської міської ради "Конотопська міська лікарня" вул.Бориса Олійника, 88, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 Мала
590789 Комунальне некомерційне підприємство Конотопської міської ради "Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова" вул.Миколи Амосова, 5, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 Мала
590790 Державна установа "Конотопський виправний центр (№ 130)" вул.Батуринська, 2, м.Конотоп, Сумська обл., 41600 Мала
590883 Комунальний заклад Шосткинська центральна районна лікарня, комунальний лікувально-профілактичний заклад Сумської обласної ради "Шосткинський міжрайонний протитуберкульозний диспансер", Сумський обласний клінічний госпіталь для інвалідів війни терапевтичне відділення в м.Шостка вул.Щедріна, 1, м.Шостка, Сумська обл., 41100 Мала