Сумська область - одномандатний виборчий округ №161

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Буринської РДА

35

Відділ ведення ДРВ апарату Конотопської РДА

26

Відділ ведення ДРВ апарату Липоводолинської РДА

24

Відділ ведення ДРВ апарату Недригайлівської РДА

43

Відділ ведення ДРВ апарату Роменської РДА

70

Відділ ведення ДРВ Роменської міської ради

25

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
590060 м.Буринь – вул.Архітектора Григор’єва, вул.Василя Стуса, вул.Великозахватівська: 101–329; вул.Гетьмана, вул.Городоцька, вул.Григорія Базими, вул.Двір заводу, вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Кутузова, вул.Лікарняна, вул.Лучицького, вул.Миколи Безрукова, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Поляна, вул.Прасолова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Тургенєва, вул.Франка, вул.Центральна, вул.Чехова, вул.Яблунева, вул.1 Молодіжна, вул.2 Молодіжна, пров.Чехова вул.Центральна, 2, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (школа №3, спортивна зала) Велика

590061 м.Буринь – вул.Великозахватівська: 1–99; вул.Вознесенська, вул.Дем’яна Бєдного, вул.Зарічна, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Макаренка, вул.Паризької Комуни, вул.Першотравнева: 2–30/2; вул.Ринкова, вул.Степова, вул.Чашанська, вул.121 Стрілецької дивізії, вул.40 років Перемоги, пл.Першотравнева, пров.Вознесенський, пров.Горького пл.Першотравнева, 3, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (районний будинок культури, фойє) Велика

590062 м.Буринь – вул.Богдана Хмельницького, вул.Великохутірська, вул.Верзанська, вул.Вишнева, вул.Вільчанська, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Г.Головенського, вул.Дронівська, вул.Єсеніна, вул.З.Космодем’янської, вул.Лисаківська, вул.Малиновського, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Олександра Довженка, вул.Олександрівська, вул.Першотравнева: 33–129; вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Сухинівська, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шилівська, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Г.Головенського вул.Шевченка, 2, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (школа №2, зала їдальні) Велика

590063 м.Буринь – вул.Василя Симоненка, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Залізнична, вул.Клепальська, вул.Кобзаря, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Новоселівська, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипа Орлика, вул.Прорізна, вул.ст. Путивль 49км, вул.Чернишевського, пл.Привокзальна, пров.Белінського, пров.Гоголя, пров.Кобзаря вул.Макаренка, 3, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 (школа №1, спортивна зала) Велика

590064 с.Біжівка, с.Болотівка, с.Голуби вул.Шкільна, 1, с.Біжівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41762 (сільська рада, актова зала) мала

590065 с.Бурики вул.Мельникова, 8, с.Бурики, Буринський р-н, Сумська обл., 41745 (адмінприміщення Буриківської сільської ради, к.1) мала

590066 с.Романчукове вул.Садова, 53, с.Романчукове, Буринський р-н, Сумська обл., 41745 (приміщення фельдшерського пункту, к.2) мала

590067 с.Верхня Сагарівка вул.Садова, 1, с.Верхня Сагарівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41733 (адмінбудівля старостинського округу, к.1) мала

590068 с.Вознесенка, с.Коренівка, с.Сорока вул.Паратівка, 20, с.Вознесенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41742 (адмінбудівля старостинського округу, фойє) мала

590069 с.Воскресенка, с.Вікторинівка вул.Шкільна, 9, с.Воскресенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41734 (школа, спортивна зала) Середня

590070 с.Гвинтове, с.Коновалове, с.Нечаївка, с.Шевченкове вул.Заглобівка, 1, с.Гвинтове, Буринський р-н, Сумська обл., 41710 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

590072 с.Дяківка, с.Шпокалка вул.Богдана Хмельницького, 3, с.Дяківка, Буринський р-н, Сумська обл., 41724 (навчально-виховний-комплекс, к.3) мала

590073 с.Гатка, с-ще Копилове, с-ще Кошарське, с.Сапушине вул.Центральна, 1, с-ще Кошарське, Буринський р-н, Сумська обл., 41724 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

590074 с.Жуківка, с.Кубракове, с.Нотаріусівка, с.Тимофіївка вул.Сарничева, 1В, с.Жуківка, Буринський р-н, Сумська обл., 41750 (будинок культури, глядацька зала) мала

590075 с.Клепали, с.Ігорівка вул.Центральна, 1, с.Клепали, Буринський р-н, Сумська обл., 41723 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

590076 с.Миколаївка вул.Шкільна, 5, с.Миколаївка, Буринський р-н, Сумська обл., 41736 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) мала

590077 с.Бошівка вул.Паркова, 58, с.Бошівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41737 (сільський клуб, актова зала) мала

590078 с.Михайлівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Центральна, вул.Шевченка, с.Бондарі, с.Темне вул.Центральна, 35, с.Михайлівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41730 (фельдшерсько-акушерський пункт №1, коридор) мала

590079 с.Михайлівка – вул.Вишнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Шкільна, с.Нова Олександрівка вул.Шкільна, 1, с.Михайлівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41730 (школа №1, коридор) мала

590080 с.Олександрівка вул.Обухівська, 43, с.Олександрівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41713 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) мала

590081 с.Піски, с.Новий Мир вул.Шкільна, 5, с.Піски, Буринський р-н, Сумська обл., 41720 (школа, коридор) Середня

590082 с.Слобода – вул.Вишнева, вул.Донецька, вул.Кутузова, вул.Синичівка, вул.Солдатенка, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Ватутіна, пров.Горького, пров.Івана Франка, пров.Київський, пров.Клубний, пров.Московський, пров.Польовий, пров.Решетняківський, пров.Садовий, пров.Яблуневий, пров.1 Травня, с-ще Леонтіївка, с-ще Сорочинське вул.Солдатенка, 4, с.Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41714 (навчально-виховний комплекс, актова зала) Середня

590083 с.Слобода – вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Козлова, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Михайличенка, вул.Незалежності, вул.Центральна Майстерня, вул.Чехова, вул.1 Травня, пров.Гоголя, пров.Грушевий, пров.Лермонтова, пров.Миколаївський, пров.Пушкіна вул.Заводська, 6, с.Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41714 (школа, актова зала) Середня

590084 с.Сніжки, с.Вишневий Яр, с.Молодівка, с.Пасьовини вул.Центральна, 5, с.Сніжки, Буринський р-н, Сумська обл., 41760 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

590085 с.Степанівка, с.Чалищівка вул.Центральна, 4, с.Степанівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41717 (сільська рада, актова зала) мала

590086 с.Суховерхівка, с.Атаманське, с.Дмитрівка, с.Нижня Сагарівка вул.Чкалова, 15, с.Суховерхівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41752 (школа, коридор) мала

590087 с.Успенка вул.Центральна, 36, с.Успенка, Буринський р-н, Сумська обл., 41732 (будинок культури, фойє) Середня

590088 с.Хустянка, с.Шкуматове вул.Миру, 6, с.Хустянка, Буринський р-н, Сумська обл., 41746 (навчально-виховний комплекс, фойє) мала

590089 с.Харченки вул.Шкільна, 6, с.Харченки, Буринський р-н, Сумська обл., 41746 (центр дозвіллєвої роботи, танцювальна зала) мала

590090 с.Ярове вул.Козацька, 2А, с.Ярове, Буринський р-н, Сумська обл., 41746 (фельдшерський пункт, к.2) мала

590091 с.Червона Слобода, с.Чумакове вул.Центральна, 10А, с.Червона Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41709 (школа, зала їдальні) Середня

590092 с.Дич вул.Лугова, 40, с.Дич, Буринський р-н, Сумська обл., 41709 (будинок культури, глядацька зала) мала

590093 с.Черепівка, с.Карпенкове вул.Павла Попова, 7, с.Черепівка, Буринський р-н, Сумська обл., 41753 (школа, коридор) мала

590094 с.Чернеча Слобода вул.Перемоги, 16, с.Чернеча Слобода, Буринський р-н, Сумська обл., 41740 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня

590172 смт Дубов’язівка – вул.Анастасії Гребенькової, вул.Базарна, вул.Берегова, вул.В.Глуховця, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Кооперативна, вул.Миколи Курсова, вул.Миколи Овдієнка, вул.Петра Лусти: 2–14; вул.Професійна, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Трудова, вул.Фестивальна, заїзд двір цукрокомбінату, пров.Базарної, пров.вул.В.Глуховця, пров.Горького, пров.Кооперативної, пров.Миколи Курсова, пров.Професійної, пров.Трудової, пров.Фестивальної, с-ще Тополине вул.В.Глуховця, 3, смт Дубов’язівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655 (Дубов’язівський навчально-виховний комплекс, роздягальня.) Середня

590173 смт Дубов’язівка – вул.Загребельна, вул.Колективна, вул.Конотопська, вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Петра Лусти: 18–55; вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.40 років Перемоги, пров.вул.Медової, пров.1 Шевченка, пров.2 Шевченка, с-ще Білозерка вул.Петра Лусти, 38, смт Дубов’язівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655 (Дубов’язівський селищний будинок культури, кімната № 2.) Середня

590174 с.Коханівка, с.Сім’янівка вул.Центральна, 7, с.Сім’янівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41656 (Сім’янівський сільський БК - філія КЗ "Дубов’язівський центр культури і дозвілля", фойє) Середня

590175 с.Гамаліївка, с.Полтавка вул.Депутатська, 1А, с.Гамаліївка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41655 (Приміщення ТОВ Ранок-Гамаліївка", їдальня.) мала

590178 с.Великий Самбір, с.Броди вул.Дептівська, 1, с.Великий Самбір, Конотопський р-н, Сумська обл., 41664 (Великосамбірський сільський будинок культури, диско-зала) Середня

590184 с.Дептівка вул.Центральна, 26, с.Дептівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41665 (сільський будинок культури, фойє) Середня

590187 с.Курилівка, с.Капітанівка вул.Слави, 12, с.Курилівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41671 (Курилівський навчально-виховний комплекс, їдальня.) мала

590189 с.Карабутове, с.Нехаївка вул.Свідерського, 8, с.Карабутове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41672 (сільський клуб, вестибюль)
/
вул.Богдана Хмельницького, 21, с.Карабутове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41672
мала

590193 с.Кошари, с.Андріївське, с.Нечаївське вул.Центральна, 11, с.Кошари, Конотопський р-н, Сумська обл., 41666 (Кошарівський сільський будинок культури, фойє) мала

590194 с.Красне вул.Сумська, 198, с.Красне, Конотопський р-н, Сумська обл., 41670 (Контора ТОВ "Весна-Агро" зала засідань.) мала

590195 с.Вишневе, с.Лебедєве вул.Широка, 2, с.Лебедєве, Конотопський р-н, Сумська обл., 41670 (Лебедівський навчально-виховний комплекс, кімната № 2.) мала

590199 с.Малий Самбір вул.Суворова, 6, с.Малий Самбір, Конотопський р-н, Сумська обл., 41663 (Малосамбірський сільський будинок культури, актова зала) мала

590201 с.Михайло-Ганнівка, с.Турутине, с.Улянівка, с.Фесівка вул.Садова, 10, с.Михайло-Ганнівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41676 (фельдшерський пункт, актова зала) мала

590202 с.Пекарі вул.Центральна, 3, с.Пекарі, Конотопський р-н, Сумська обл., 41675 (Пекарівський сільський клуб, глядацька зала) мала

590203 с.Попівка – вул.Братів Ковтун, вул.Весняна, вул.Вигін, вул.Виконкомівська, вул.Вишнева, вул.Журналістів, вул.Зелена, вул.Кооперативна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Невського, вул.Покровська, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щепкіна, вул.Ярківська, вул.8 Березня, пров.1-ий провулок вулиці Миру, пров.2-ий провулок вулиці Миру вул.Братів Ковтун, 3, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627 (школа, вхідний вестибюль) Середня

590204 с.Попівка – вул.Гуденка, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Карічін Хутір, вул.Квітнева, вул.Кутузова, вул.Молодіжна, вул.Омелівська, вул.Острівська, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Шкільна, пров.вулиці Дружби, пров.вулиці Квітневої, пров.1 Кутузова, пров.1-ий провулок вулиці Молодіжної, пров.2-ий провулок вулиці Молодіжної вул.Гуденка, 2А, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627 (навчально-виховний комплекс, коридор 1 поверху НВК) Середня

590205 с.Попівка – вул.Батуринська, вул.Вирівська, вул.Заводська, вул.Кругова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Портова, вул.Ранкова, вул.Садова, вул.Широка, пров.Садової, с.Селище вул.Заводська, 21, с.Попівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41627 (районний будинок культури, диско-зала) Середня

590206 с.Тулушка вул.Молодіжна, 5, с.Тулушка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41628 (навчально-виховний комплекс, коридор 1 поверху НВК) мала

590209 с.Салтикове, с-ще Білоусівка, с.Рокитне вул.Соборна, 4, с.Салтикове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41654 (Салтиківський навчально-виховний комплекс, кімната № 1.)
/
вул.Соборна, 16, с.Салтикове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41654
Середня

590211 с.Соснівка, с.Вільне, с-ще Шевченківське вул.Перемоги, 2, с.Соснівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41662 (Сільська лікарська амбулаторія, хол) Середня

590212 с.Тернівка вул.Садова, 5, с.Тернівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41657 (Тернівський сільський клуб - філія КЗ "Дубов’язівський центр культури і дозвілля", фойє) мала

590214 с.Шаповалівка, с.Привокзальне пл.Козацької Слави, 31, с.Шаповалівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41660 (будинок культури, актова зала) Середня

590215 с.Шевченкове, с.Торговиця вул.Миру, 1, с.Шевченкове, Конотопський р-н, Сумська обл., 41667 (Приміщення ПАТ "Радгосп Шевченківський", актова зала.) мала

590216 с.Шпотівка вул.Центральна, 1, с.Шпотівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41673 (Шпотівський навчально-виховний комплекс, актова зала.) мала

590217 с.Базилівка, с.Першотравневе вул.Шкільна, 43, с.Базилівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41673 (Базилівський об’єкт дозвіллєвої роботи, фойе) мала

590218 с.Юрівка пл.Бердицького, 5, с.Юрівка, Конотопський р-н, Сумська обл., 41674 (Юрівський навчально-виховний комплекс, фойє.) Середня

590329 с.Байрак, с.Довга Лука, с.Липівське вул.Миру, 32, с.Байрак, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42540 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

590330 с.Беєве, с.Мельникове, с.Куплеваха, с.Олещенкове вул.Шевченка, 11, с.Беєве, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42512 (Беївський сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Шевченка, 10, с.Беєве, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42512
Середня

590331 с.Берестівка, с.Яловий Окіп вул.Сумська, 1/2, с.Берестівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42513 (Берестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, фойє)
/
вул.Молодіжна, 1, с.Берестівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42513
Середня

590332 с-ще Суха Грунь, с.Веселе, с.Галаївець, с.Легуші, с.Чирвине вул.Московська, 23, с-ще Суха Грунь, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42506 (Калінінська загальоосвітня школа І-ІІ ступенів, спортивна зала) Середня

590333 с.Капустинці, с.Гришки, с.Клюси, с.Тарасенки вул.Беївська, 6, с.Капустинці, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42521 (будинок культури, фойє) Середня

590334 с.Кімличка вул.Шкільна, 1, с.Кімличка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42515 (Кімличанський сільський клуб, фойє) мала

590335 с.Колядинець, с.Вовкове, с.Греки, с.Колісники, с.Костяни вул.Щастя, 24, с.Колядинець, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42523 (школа, фойє)
/
вул.Щастя, 23, с.Колядинець, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42523
Середня

590336 с.Великий Ліс вул.Леусенка, 26, с.Великий Ліс, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42523 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590338 смт Липова Долина – вул.Благовіщенська, вул.Бойківська, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дмитра Сулими, вул.Зелена, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Оболоньська, вул.Онацького, вул.Покровська, вул.Пушкіна, вул.Ставкова, вул.Троїцька, вул.Щепкіна, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.1-й Благовіщенської, пров.1-й Бойківської, пров.1-й Лермонтова, пров.1-й Миру, пров.1-й Оболоньської, пров.1-й Покровської, пров.1-й Роменської, пров.1-й Щепкіна, пров.2-й Благовіщенської, пров.2-й Бойківської, пров.2-й Оболоньської вул.Короленка, 1, смт Липова Долина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42500 (Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, фойє) Велика

590339 смт Липова Долина – вул.Басарабка, вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Загорянка, вул.Каті Зеленко, вул.Ковпака, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Новіченка, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Роменська, вул.Русанівська, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Тиріна, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.1-й Лікарняної, пров.1-й Полтавської, пров.1-й Русанівської, пров.2-й Лікарняної, пров.2-й Полтавської, пров.2-й Роменської, пров.3-й Лікарняної, пров.3-й Полтавської, пров.3-й Роменської, пров.4-й Полтавської, пров.4-й Роменської, пров.5-й Роменської, с.Червоногірка вул.Роменська, 1, смт Липова Долина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42500 (Центр культури і дозвілля, фойє) Велика

590340 с.Побиванка, с.Червона Долина вул.Полтавська, 41, с.Побиванка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42508 (Побиванський сільський будинок культури, фойє) мала

590341 с.Лучка, с.Бухалове вул.Покровська, 1, с.Лучка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42547 (Лучанський сільський будинок культури, фойє) Середня

590342 с.Московське, с.Аршуки, с.Весела Долина(Липоводолинська селищна громада), с.Воропаї, с.Стягайлівка, с.Хоменкове вул.Дериземлі, 14, с.Московське, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42525 (Московський навчально-виховний комплекс, спортивна зала) Середня

590343 с.Панасівка вул.Надлісся, 3, с.Панасівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42516 (Панасівський будинок культури, фойє)
/
вул.Надлісся, 5, с.Панасівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42516
мала

590344 с.Липівка, с.Столярове вул.Шляхова, 2, с.Столярове, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42517 (Столярівський сільський клуб, глядацька зала) мала

590345 с.Підставки, с.Мельники, с.Слобідка вул.Миру, 2, с.Підставки, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42535 (сільський клуб) мала

590346 с.Подільки, с.Велика Лука, с.Весела Долина(Синівська сільська громада), с.Коломійцева Долина, с.Потопиха вул.Шкільна, 7, с.Подільки, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42530 (школа, фойє) мала

590347 с.Русанівка вул.Шкільна, 1, с.Русанівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42545 (Русанівський навчально-виховний комплекс, актова зала)
/
вул.Зелена, 1, с.Русанівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42545
Середня

590348 с.Саї, с.Антоненкове, с.Голуби, с.Карпці, с.Мар’янівка, с.Нестеренки, с.Рудоман, с.Товсте вул.Шевченка, 16А, с.Саї, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42520 (будинок культури, фойє) Середня

590349 с.Семенівка, с.Новосеменівка вул.Шкільна, 1, с.Семенівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42510 (Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, актова зала) Середня

590350 с.Синівка, с.Довжик вул.Миру, 11, с.Синівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42533 (школа, фойє) Середня

590351 с.Яганівка, с.Бугаївка, с.Грабщина вул.Демченко, 11, с.Яганівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42543 (Яганівський сільський будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Демченко, 8, с.Яганівка, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42543
мала

590352 с.Яснопільщина, с.Іванівка, с.Коцупіївка, с.Макіївське вул.Кувардіна, 6, с.Яснопільщина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42541 (Яснопільщинський навчально-виховний комплекс, спортивна зала)
/
вул.Кувардіна, 4, с.Яснопільщина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42541
мала

590354 смт Недригайлів – вул.Бережок, вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького: 2–11, 13, 15/1–15/2, 17; вул.Заболотівка, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 9–36Б; вул.Патріотів України, вул.Першотравнева, вул.Сумська: 10–43, 45, 47; вул.Шкільна, вул.Щебетунів, вул.Яценкова, пров.Лесі Українки, пров.Першотравневий вул.Незалежності, 25, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100 (школа, фойе) Середня

590355 смт Недригайлів – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зарудка, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Паркова, вул.Петра Калнишевського, вул.Польова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Соборна, вул.Шевченка, пров.Зарудки, с.Пушкарщина вул.Шевченка, 2, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100 (будинок культури, фойє) Середня

590356 смт Недригайлів – вул.Горького: 12, 14, 16, 19–198; вул.Лісова, вул.Спортивна, вул.Шмідта, пров.Шмідта вул.Шмідта, 28, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100 (ВПУ, фойє) Середня

590357 смт Недригайлів – вул.Капельгородського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 37–85; вул.Нестора Кизенка, вул.Олександра Шовтути, вул.Ювілейна, пров.Береговий, пров.Ювілейний вул.Незалежності, 85, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100 (ДП "Райавтодор", актовий зал) Середня

590358 смт Недригайлів – вул.Будівельна, вул.Лугова, вул.О. Кошового, вул.Сумська: 44, 46, 48–213; пров.1 Сумський, пров.2 Сумський вул.Сумська, 112, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100 (МНВК, фойє) Середня

590359 с.Вакулки, с.Віхове, с.Луки вул.Сумська, 3, с.Віхове, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100 (Сільський клуб, глядацька зала) мала

590360 смт Терни – вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Заводська, вул.Заруддя: 7–9, 15–19, 21, 23, 27, 33; вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Паркова, вул.Чкалова, с.Мазне, с.Озерне, с.Шматове вул.Незалежності, 5, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42110 (Культурно-просвітницький центр, коридор.) Середня

590361 смт Терни – вул.Вишнева: 27, 39, 41, 47–69; вул.Героїв України, вул.Заруддя: 2, 12–14, 19А–20, 22, 26, 30, 39–131; вул.Івана Франка, вул.Кут, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Новий Виселок, вул.Перемоги, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сільська, вул.Славна, вул.Урожайна, вул.Шкільна: 38–40, 46–129; вул.8-Березня, пров.Гоголя, пров.Ломоносова, пров.Чайковського, с.Бабакове, с.Долина, с.Холодне вул.Перемоги, 2, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42110 (Долинський сільський клуб, кінозал) мала

590362 смт Терни – вул.Вишнева: 1–26, 28–38, 40, 42; вул.Горова, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Лучанська, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Надрудка, вул.Прикордонна, вул.Свободи, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чехова, вул.Шкільна: 3–37, 41–45; вул.Ювілейна, пров.Затишний, пров.Ковпака, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Нахімова, с.Гострий Шпиль вул.Шкільна, 4, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42111 (Тернівська дитяча школа мистецтв, коридор) Середня

590363 смт Терни – вул.Ватутіна, вул.Г. Трояна, вул.Гастелло, вул.З.Космодем’янської, вул.Квітнева, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Небесної Сотні, вул.Окіп, вул.Пушкіна, вул.Сільгосптехніка, вул.Суворова, вул.Шевченка, с.Володимирівка, с.Ківшик, с.Мала Черепівка вул.Г. Трояна, 1, смт Терни, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42110 (Колишнє приміщення Тернівської поліклініки, коридор.) Середня

590364 с.Великі Будки вул.8 Березня, 11, с.Великі Будки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42124 (будинок культури, актовий зал) мала

590365 с.Вільшана – вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Роменська, вул.Соборна, вул.Шкільна, с.Білоярське, с.Немудруї, с.Фартушине, с.Шаповалове вул.Київський шлях, 14, с.Вільшана, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42127 (школа, спортивний зал) Середня

590366 с.Вільшана – вул.Інтернаціональна, вул.Київський шлях, вул.Першотравнева, вул.Рудка, вул.Садова, вул.Франка, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, с.Весногірське, с.Реви, с.Філонове вул.Київський шлях, 53, с.Вільшана, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42127 (сільський будинок культури, фойє) Середня

590367 с.Гринівка, с.Нелени, с.Якименки вул.Центральна, 32, с.Гринівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42132 (сільський клуб, глядацький зал.) мала

590368 с.Деркачівка, с.Городище вул.М.Заїченко, 4, с.Деркачівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42123 (будинок культури, танцювальний зал) мала

590369 с.Засулля, с.Дремове, с.Кореневе, с.Терешки, с.Цибуленки вул.Зарічна, 5, с.Засулля, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42107 (Адмінбудинок сільської ради, зал засідань.) Середня

590370 с.Баба, с.Берізки, с.Дігтярка, с.Холодний Яр вул.Шевченка, 34, с.Баба, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42107 (Сільський клуб, зал та кімната для гурткової роботи) мала

590371 с.Зеленківка, с.Сороколітове вул.Любимова, 31Б, с.Зеленківка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42125 (сільський клуб, глядацький зал) мала

590372 с.Комишанка, с.Кушніри, с.Мірки, с.П’ятидуб вул.Космонавтів, 1В, с.Комишанка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42126 (Сільський будинок культури, фойє.) мала

590373 с.Зелене, с.Клин, с.Чемоданівка вул.Молодіжна, 10, с.Зелене, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42120 (сільський клуб, фойє) мала

590374 с.Іваниця вул.Шкільна, 1, с.Іваниця, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42120 (школа, актовий зал)
/
вул.Шкільна, 1А, с.Іваниця, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42120
мала

590375 с.Козельне, с.Хорол вул.Кошового, 2, с.Козельне, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42146 (будинок культури, фойє) мала

590376 с.Саєве вул.Миру, 25А, с.Саєве, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42146 (сільський клуб, фойє) мала

590377 с.Тимченки вул.Мічуріна, 90А, с.Тимченки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42146 (сільський клуб, фойє) мала

590378 с.Коровинці – вул.Засульська, вул.Київська: 1–114, 116; вул.Лан, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Соборна: 1–99, 104–106, 108; вул.Солов’їна, вул.Степова, вул.Хліборобська, вул.Шкільна, пров.Київський, пров.Миру вул.Київська, 56, с.Коровинці, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42140 (Коровинський сільський будинок культури, фойе) Середня

590379 с.Коровинці – вул.Депутатська, вул.Дружби, вул.Київська: 115, 117–222; вул.Незалежності, вул.Соборна: 101–103, 107, 109–131; вул.Сонячна, вул.Шевченка, пров.Депутатський, с.Гай, с.Дігтярівка, с.Соснівка, с.Ракова Січ вул.Київська, 113, с.Коровинці, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42140 (адмінбудинок ТОВ "Довіра 2008", кабінет бухгалтерії та коридор) Середня

590380 с.Малі Будки вул.Сільська, 42, с.Малі Будки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42141 (адмінбудинок с.Малі Будки, кім.1) мала

590381 с.Бороданове, с.Зелений Гай, с.Мухувате, с.Перекір, с.Тимощенкове, с.Тютюнникове, с.Юхти вул.Центральна, 8, с.Мухувате, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42140 (Сільський клуб с.Мухувате, кім.2) мала

590382 с.Кулішівка, с.Бродок, с.Костянтинів вул.Шевченка, 10, с.Кулішівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42108 (сільський клуб, глядацький зал) мала

590383 с.Курмани вул.Центральна, 14А, с.Курмани, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42137 (будинок культури, читацький зал.) мала

590384 с.Березняки, с.Голубці вул.Центральна, 13, с.Березняки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42137 (Сільський клуб, глядацький зал.) мала

590385 с.Маршали вул.Центральна, 2, с.Маршали, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42133 (сільський будинок культури, фойє) мала

590386 с.Рубанка, с.Овеча вул.Центральна, 25, с.Рубанка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42144 (Сільський будинок культури, фойє.) мала

590387 с.Сакуниха вул.Рябова, 107, с.Сакуниха, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42142 (сільський клуб, глядацький зал) мала

590388 с.Велика Діброва, с.Перетічки, с.Лахнівщина вул.Перетічки, 72, с.Перетічки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42143 (сільський клуб, фойє) мала

590389 с.Томашівка вул.Центральна, 60, с.Томашівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42134 (будинок культури, фойє) мала

590390 с.Беседівка вул.Сільська, 38, с.Беседівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42135 (сільський клуб, фойє) мала

590391 с.Закроївщина, с.Коритище вул.Польова, 33, с.Коритище, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42136 (ФАП, коридор) мала

590392 с.Косенки вул.Садова, 53/2, с.Косенки, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42136 (приміщення ФАПу, приміщення для прийому хворих) мала

590393 с.Хоружівка, с.Біж, с.Дараганове, с.Лаврове, с.Омелькове, с.Спартак вул.Центральна, 3, с.Хоружівка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42130 (сільський будинок культури, актовий зал.) Середня

590395 с.Червона Слобода, с.Горькове вул.Духанівка, 25, с.Червона Слобода, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42145 (сільський клуб, обрядова кімната.) мала

590396 с.Мелешківка вул.Молодіжна, 1, с.Мелешківка, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42145 (сільський клуб, глядацький зал) мала

590471 с.Анастасівка вул.Шкільна, 63, с.Анастасівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42075 (школа, фойє) мала

590472 с.Закубанка, с.Попівщина, с.Саханське, с.Світівщина, с.Якимовичі вул.Перемоги, 20А, с.Попівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42075 (клуб, фойє) мала

590473 с.Новопетрівка вул.Миру, 6А, с.Новопетрівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42075 (фельдшерско-акушерський пункт, фойє) мала

590474 с.Андріївка, с.Холодник вул.Центральна, 53, с.Андріївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42078 (сільський клуб, хол) мала

590475 с.Андріяшівка – вул.Берегова, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Луценкове, с.Новицьке вул.Шкільна, 56А, с.Андріяшівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42087 (школа, спортивний зал) Середня

590476 с.Андріяшівка – вул.Київська, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Підгайна, с.Мельники вул.Соборна, 6, с.Андріяшівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42087 (будинок культури, малий зал) Середня

590477 с.Гудими вул.Центральна, 7А, с.Гудими, Роменський р-н, Сумська обл., 42088 (сільський клуб, фойє) мала

590478 с.Артюхівка, с.Лісківщина, с.Шумське вул.Соборна, 23, с.Артюхівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (будинок культури, малий зал) мала

590479 с.Басівка, с.Бессарабка, с.Велика Бутівка, с.Заріччя, с.Пшінчине вул.Роменська, 6, с.Басівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42035 (школа, фойє) мала

590480 с.Гаї вул.Конотопська, 66, с.Гаї, Роменський р-н, Сумська обл., 42036 (сільський клуб, фойє) мала

590481 с.Великі Будки, с.Вощилиха, с.Залуцьке вул.Центральна, 28, с.Великі Будки, Роменський р-н, Сумська обл., 42035 (об’єкт дозвіллевої роботи, фойє) мала

590483 с.Біловод, с.Веселий Степ, с.Марківське, с.Попівка бульв.Миру, 15, с.Біловод, Роменський р-н, Сумська обл., 42065 (школа, фойє) Середня

590484 с.Москалівка вул.Горшкова, 6, с.Москалівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42065 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацька зала) мала

590485 с.Бобрик, с-ще Біловодське, с.Лукашове, с.Новокалинівка вул.Київська, 60, с.Бобрик, Роменський р-н, Сумська обл., 42070 (будинок культури, актова зала) Середня

590486 с.Василівка, с.Братське, с.Чисте вул.Молодіжна, 3А, с.Василівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42077 (школа, спортивний зал) мала

590487 с.Великі Бубни, с.Заїзд вул.Центральна, 27, с.Великі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42037 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

590488 с.Матлахове вул.Хандоги, 2, с.Матлахове, Роменський р-н, Сумська обл., 42012 (об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальна зала) мала

590489 с.Посад вул.Миру, 29, с.Посад, Роменський р-н, Сумська обл., 42037 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацька зала) мала

590490 с.Волошнівка вул.Центральна, 36, с.Волошнівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42080 (будинок культури, більярдний зал) мала

590491 с.Галка, с.Плужникове вул.Миру, 2А, с.Галка, Роменський р-н, Сумська обл., 42040 (будинок культури, фойє) мала

590492 с.Глинськ, с.Сурмачівка вул.Роменська, 14, с.Глинськ, Роменський р-н, Сумська обл., 42081 (професійний аграрний ліцей, фойє) Середня

590493 с.Чеберяки вул.Центральна, 1, с.Чеберяки, Роменський р-н, Сумська обл., 42088 (об’єкт дозвіллевої роботи, актова зала) мала

590494 с.Гаврилівка вул.Миру, 35Е, с.Гаврилівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (будинок культури, кімната урочистих подій) мала

590495 с.Ненадіївка, с.Салогубівка вул.Гнідаша, 4Б, с.Салогубівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (клуб, фойє) мала

590496 с.Королівщина, с.Миколаївське, с.Чижикове вул.Шкільна, 5А, с.Королівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, актова зала) мала

590497 с-ще Діброва вул.Садова, 6, с-ще Діброва, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (сільський будинок культури, танцювальний зал) мала

590498 с.Хрещатик вул.Савченка, 69А, с.Хрещатик, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацький зал) мала

590499 с.Володимирівка, с.Федотове вул.Центральна, 54, с.Володимирівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (клуб, глядацька зала) мала

590500 с.Дзеркалька вул.Перемоги, 71А, с.Дзеркалька, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (клуб, глядацький зал) мала

590501 с.Косарівщина вул.Сонячна, 33, с.Косарівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42032 (фельдшерський пункт, фойє) мала

590502 с.Довгополівка вул.40 річчя Перемоги, 2Б, с.Довгополівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (клуб, танцювальна зала) мала

590503 с.Левченки, с.Кропивинці вул.Першотравнева, 32А, с.Левченки, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальний зал) мала

590504 с.Москівщина, с.Овлаші вул.Першотравнева, 7А, с.Овлаші, Роменський р-н, Сумська обл., 42027 (об’єкт дозвіллєвої роботи: танцювальний зал) Середня

590505 с.Заруддя, с.Велике, с.Мале вул.Центральна, 2, с.Заруддя, Роменський р-н, Сумська обл., 42072 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590506 с.Коржі, с.Зеленівщина, с.Садове вул.Роменська, 5, с.Коржі, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (школа, актова зала) Середня

590507 с.Ярмолинці вул.Глинська, 17, с.Ярмолинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590508 с.Піски вул.Центральна, 2, с.Піски, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (об’єкт дозвіллєвої роботи, глядацька зала) мала

590509 с.Малі Бубни вул.Калнишевського, 17, с.Малі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42055 (сільський клуб, сценячна зала) мала

590510 с.Бацмани вул.Перемоги, 21Б, с.Бацмани, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллєвої роботи: сценічна зала) мала

590511 с.Миколаївка, с.Горове вул.Центральна, 9В, с.Миколаївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42046 (школа, фойє) Середня

590512 с.Житне, с.Погреби вул.Прокопенка, 2Б, с.Житне, Роменський р-н, Сумська обл., 42048 (школа, коридор) Середня

590513 с.Калинівка вул.Молодіжна, 2А, с.Калинівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42047 (клуб, актовий зал) мала

590514 с.Нова Гребля, с.Залатиха вул.Шевченка, 37, с.Нова Гребля, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (будинок культури, глядацький зал) мала

590515 с.Голінка вул.Вишнева, 2, с.Голінка, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (школа, фойє) мала

590517 с.Перекопівка, с.Бурбине, с.Губське вул.Новоселівка, 2А, с.Перекопівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42083 (школа, фойє) Середня

590518 с.Перехрестівка – вул.Вишнева: 1–18, 20–47; вул.Гагаріна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, пров.1 Соборної, пров.2 Соборної, пров.3 Соборної, пров.4 Соборної, пров.5 Соборної, с.Малярівщина, с.Олексіївка вул.Соборна, 59, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073 (сільська рада, адміністративне приміщення сільської ради) Середня

590519 с.Бойкове, с.Зюзюки, с.Кашпури, с.Кузьменкове вул.Нова, 2, с.Кашпури, Роменський р-н, Сумська обл., 42074 (клуб, глядацький зал) мала

590520 с.Левондівка, с.Савойське вул.Гагаріна, 28Б, с.Левондівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (клуб, глядацький зал) мала

590521 с.Плавинище пл.Українська, 56, с.Плавинище, Роменський р-н, Сумська обл., 42024 (будинок культури, хол) Середня

590522 с.Борозенка вул.Конотопська, 4, с.Борозенка, Роменський р-н, Сумська обл., 42005 (клуб, глядацький зал) мала

590523 с.Загребелля, с.Кононенкове, с.Сененкове вул.Глущенка, 5А, с.Сененкове, Роменський р-н, Сумська обл., 42024 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала

590524 с.Погожа Криниця, с.Галенкове, с.Степурине, с.Яковенкове вул.Центральна, 13, с.Погожа Криниця, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (школа, фойє) мала

590525 с.Пустовійтівка, с.Скрипалі, с.Шилівське пров.4 Центральної, 4, с.Пустовійтівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42020 (будинок культури, фойє) Середня

590526 с.Вовківці пров.2Шкільної, 1А, с.Вовківці, Роменський р-н, Сумська обл., 42022 (клуб, глядацька зала) мала

590527 с.Герасимівка вул.Герасимівська, 1А, с.Герасимівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (школа, фойє) Середня

590528 с.Зінове, с.Правдюки пров.1 Клубної, 2А, с.Правдюки, Роменський р-н, Сумська обл., 42022 (клуб, глядацька зала) мала

590529 с.Ріпки, с.В’юнне пл.Миру, 3, с.Ріпки, Роменський р-н, Сумська обл., 42050 (клуб, зала) мала

590530 с.Мокіївка вул.Миру, 74, с.Мокіївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42012 (будинок культури, зала) мала

590531 с.Авраменкове, с.Рогинці вул.Центральна, 2А, с.Рогинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42044 (клуб, актова зала) Середня

590532 с.Ведмеже вул.40-річчя Перемоги, 51, с.Ведмеже, Роменський р-н, Сумська обл., 42045 (будинок культури, актова зала) мала

590534 с.Сміле – вул.Аптечна, вул.Базарна, вул.Бібліотечна, вул.Бузинівська, вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Зарічка, вул.Засадки, вул.Клачівка, вул.Кобцівка, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Кошиківська, вул.Краснянська, вул.Лісна, вул.Маслозаводська, вул.Петропавлівська: 17–35; вул.Полтавська, вул.Протасівська, вул.Пушкіна, вул.Реміснича, вул.Романовського, вул.Соборна: 81–155; вул.Старий шлях, вул.Торгова, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Ярівська, вул.9 Травня вул.Шкільна, 8, с.Сміле, Роменський р-н, Сумська обл., 42033 (ліцей, ім. Феодосія Сахна, фойє) Середня

590535 с.Сміле – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Герівка, вул.Герівський вигін, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Дружби народів, вул.Зв’язку, вул.Інкубаторна, вул.Калнишевського, вул.Квітнева, вул.Клубна, вул.Кожевна, вул.Козацький вал, вул.Кооперативна, вул.Лисогорівська, вул.Лугова, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Низова, вул.Новоселів, вул.Персикова, вул.Петропавлівська: 1–16; вул.Підвальна, вул.Підстанція РЕМ, вул.Польова, вул.Прогрес, вул.Сахна, вул.Серпнева, вул.Соборна: 1–80; вул.Сотенна, вул.Степова, вул.Чуднівці, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.1Травня, вул.8 Березня, пров.Соборної, с.Червоне вул.Соборна, 49, с.Сміле, Роменський р-н, Сумська обл., 42033 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

590536 с.Сулими вул.1 Травня, 55, с.Сулими, Роменський р-н, Сумська обл., 42030 (школа, фойє) мала

590537 с.Коновали вул.Кооперативна, 6, с.Коновали, Роменський р-н, Сумська обл., 42030 (клуб, бібліотека) мала

590538 с.Хмелів – вул.Вишнева, вул.Вовни, вул.Заводська, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Прибережна: 1–2, 4, 6, 8–8А, 10; вул.Роменська, вул.Садова, вул.Северина, вул.Сонячна, вул.Шкільна, с.Заклимок вул.Роменська, 47, с.Хмелів, Роменський р-н, Сумська обл., 42034 (Сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня

590539 с.Хмелів – вул.Волошкова, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Жилавська, вул.Квітнева, вул.Конотопська, вул.Лозова, вул.Правди, вул.Прибережна: 3, 5, 7, 9, 11–32; вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Українська, вул.Хмелівська, вул.Шевченка вул.Конотопська, 9, с.Хмелів, Роменський р-н, Сумська обл., 42034 (клуб, хол) мала

590540 с.Хоминці вул.Маяковського, 9, с.Хоминці, Роменський р-н, Сумська обл., 42003 (будинок культури, актовий зал) мала

590541 с.Дубина, с.Локня вул.Центральна, 25, с.Локня, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, центральний зал) мала

590542 с.Ярошівка вул.Миру, 6, с.Ярошівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42084 (об’єкт дозвіллевої роботи, зала) мала

590827 м.Ромни – бульв.Московський: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–70; бульв.Свободи: 5, 7, 30–54; вул.Гетьмана Мазепи: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37Б, 41, 43, 45, 49–49А, 51–51А, 53, 55Б; вул.Римаренків: 10–24; пров.1 Гетьмана Мазепи, пров.1 Римаренків, пров.2 Гетьмана Мазепи вул.Гетьмана Мазепи, 39, м.Ромни, Сумська обл., 42000 (Центр позашкільної освіти, актова зала) Велика

590828 м.Ромни – бульв.Свободи: 2–4, 6, 8–26; бульв.Шевченка: 2–19, 21, 25–29; вул.Аптекарська, вул.Коржівська: 100, 102, 104–127; пров.1 Аптекарської, пров.1 Свободи, пров.2 Аптекарської бульв.Шевченка, 6, м.Ромни, Сумська обл., 42000 (будинок культури, фойє 2) Велика

590829 м.Ромни – бульв.Шевченка: 20, 22–24, 49–69; вул.Гостиннодвірська, вул.Монастирська: 8–10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40–84; вул.Римаренків: 1–8; вул.Щербакова, пл.Гнідаша, пров.1 Монастирської, пров.2 Монастирської бульв.Шевченка, 16, м.Ромни, Сумська обл., 42000 (Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (початкові класи), вестибюль, 1-й поверх) Велика

590830 м.Ромни – вул.Комарова: 33–62; вул.Монастирська: 1–7, 11–11А, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39; вул.Петра Калнишевського: 35–37, 39, 41, 43, 45–65; вул.Пригородська, вул.Савченка, пл.Курилова, пров.1 Курилова, пров.1 Пригородської, пров.2 Пригородської, пров.3 Пригородської, пров.4 Пригородської, пров.5 Пригородської вул.Монастирська, 2, м.Ромни, Сумська обл., 42000 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, спортивна зала) Велика

590831 м.Ромни – вул.Базарний спуск, вул.Комарова: 4–32; вул.Петра Калнишевського: 1–34, 38, 40, 42, 44; вул.Пушкіна, вул.Руденка, вул.Червоний узвіз, вул.Шкурата, пл.Базарна, пров.1 Пушкіна, пров.3 Покровського узвозу вул.Пушкіна, 15, м.Ромни, Сумська обл., 42000 (Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вестибюль, 1-й поверх) Велика

590832 м.Ромни – вул.Вознесенська, вул.Западинська: 1–79, 81, 83, 85, 87, 92; вул.Лермонтова, вул.Миколаївська, вул.Покровський узвіз, вул.Силенка, вул.Соборна: 14–50; пров.1 Вознесенської, пров.1 Покровського узвозу, пров.1 Соборної, пров.2 Западинської, пров.2 Покровського узвозу, пров.2 Соборної, пров.3 Западинської вул.Соборна, 33, м.Ромни, Сумська обл., 42000 (Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, фойє) Велика

590833 м.Ромни – вул.Коржівська: 24, 26–99, 101, 103; вул.Соборна: 2–13А; вул.Коржівська, 44, м.Ромни, Сумська обл., 42001 (Роменське вище професійне училище, фойє, 1-й поверх) Велика

590834 м.Ромни – вул.Горького: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151–153, 155–155А, 157, 159–159А, 161, 163, 165–165А, 167, 169–171, 173, 175–177, 179, 181, 238–262; вул.Маяковського: 41, 43, 45, 53, 55–59, 61, 63, 65, 67–75, 77, 81, 83; пров.4 Горького вул.Горького, 250, м.Ромни, Сумська обл., 42009 (Роменський коледж КНЕУ, фойє, 1-й поверх) Середня

590835 м.Ромни – вул.Всіхсвятська, вул.Маяковського: 76, 78–80, 82, 84–174; вул.8 Березня, пров.1 Всіхсвятської, пров.1 Западинської, пров.1 8 Березня, пров.5 Маяковського, пров.6 Маяковського, пров.7 Маяковського, пров.8 Маяковського вул.Всіхсвятська, 5, м.Ромни, Сумська обл., 42009 (Роменська ЗОШ І-ІІ ступенів № 6, фойє, 1-й поверх) Середня

590836 м.Ромни – вул.Березова: 2, 4, 6–8, 12–50А, 52–58; вул.Вахрамеєва, вул.Дудіна: 1; вул.Залізнична: 40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 121–143Б; вул.Западинська: 80, 82–82А, 84, 86, 88–91, 93–283; вул.Індустріальна, вул.Макаренка, пров.1 Березової, пров.1 Вахрамеєва, пров.1 Макаренка, пров.2 Березової, пров.2 Вахрамеєва, пров.2 Макаренка, пров.3 Вахрамеєва, пров.3 Макаренка, пров.4 Вахрамеєва, пров.4 Западинської, пров.4 Маяковського, пров.5 Западинської пров.5 Маяковського, 3А, м.Ромни, Сумська обл., 42009 (Роменський ДНЗ №3 "Оленка", музична зала) Середня

590837 м.Ромни – вул.Адмірала Лозовського, вул.Березова: 1, 3, 5, 9, 51А, 62–92; вул.Дудіна: 2–97; вул.Електриків, вул.Лесі Українки, вул.Ляшенка, вул.Павла Ключини, вул.Парникова, вул.Стрельбицького, вул.Філатова, вул.Чехова, вул.Чкалова, пл.Танкова, пров.1 Адмірала Лозовського, пров.1 Дудіна, пров.1 Електриків, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Павла Ключини, пров.1 Чехова, пров.1 Чкалова, пров.2 Адмірала Лозовського, пров.2 Дудіна, пров.2 Електриків, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Ляшенка, пров.3 Адмірала Лозовського, пров.3 Дудіна, пров.3 Електриків, пров.4 Адмірала Лозовського, пров.4 Дудіна, пров.5 Адмірала Лозовського вул.Дудіна, 43, м.Ромни, Сумська обл., 42009 (Роменський ДНЗ №3 "Оленка", фойє, 1-й поверх) Середня

590838 м.Ромни – вул.Горького: 69, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 109–136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 182–236; вул.Коржівська: 1–23, 25; вул.Маяковського: 1–40, 42, 44, 46–52, 54, 60, 62, 64, 66; пров.1 Коржівської, пров.1 Маяковського, пров.2 Маяковського, пров.3 Маяковського вул.Горького, 121, м.Ромни, Сумська обл., 42001 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, спортивний зал) Велика

590839 м.Ромни – вул.Академіка Йоффе, вул.Весняна, вул.Залізнична: 1–37А, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–117; вул.Каті Зеленко, вул.Короленко, вул.Леоніда Полтави, вул.Мельникова, вул.Першотравнева, вул.Харченка, вул.Шварца, пров.1 Залізничної, пров.1 Харченка, пров.1 Шварца, пров.2 Залізничної вул.Леоніда Полтави, 38, м.Ромни, Сумська обл., 42001 (Роменський ДНЗ №7 "Калинка", музична зала) Середня

590840 м.Ромни – вул.Коршака, вул.Коцюбинського, вул.Маршала Малиновського, вул.Партизанська, вул.Партизанський спуск, вул.Прокопенко: 2В–86, 91, 93, 95–95А, 97, 99, 101–101А; вул.Рожаліна, вул.Терновецька, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Маршала Малиновського, пров.1 Прокопенко, пров.1 Терновецької, пров.2 Олексієнка, пров.2 Прокопенко вул.Прокопенко, 76, м.Ромни, Сумська обл., 42006 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, вестибюль 1-го поверху) Середня

590841 м.Ромни – вул.Бажанова, вул.Братів Баклай, вул.Варчука, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Генерала Карлова, вул.Затеркевич-Карпинської, вул.Захисників України, вул.Зелена, вул.Леньова, вул.Миру, вул.Молодості, вул.Некрасова, вул.Овсянникова, вул.Прокопенко: 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–152; вул.Птіцина, вул.Редькіна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степного фронту, пров.1 Братів Баклай, пров.1 Гагаріна, пров.1 Каті Зеленко, пров.2 Гагаріна, пров.3 Прокопенко, пров.4 Прокопенко, пров.5 Прокопенко, пров.6 Прокопенко вул.Прокопенко, 107А, м.Ромни, Сумська обл., 42006 (Виробничий підрозділ "Кременчуцьке ТУ" філії "Центр БМР та ЕБіС" (Буддеталь), зала засідань) Середня

590842 м.Ромни – бульв.Московський: 2–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Гетьмана Мазепи: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 57–89А; вул.Горького: 1А–66, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–108; пров.1 Горького, пров.2 Горького, пров.3 Горького вул.Горького, 56А, м.Ромни, Сумська обл., 42001 (Роменський коледж СНАУ, корпус №1, фойє, 1-й поверх) Середня

590843 м.Ромни – вул.Конотопська, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Олега Костюка, вул.Олексієнка, вул.Петропавлівська: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11–11А, 13, 15; вул.Поповича, вул.Роменсько-Київської дивізії: 1–92Б, 94–94А, 96, 98; пров.1 Олексієнка, пров.1 Петропавлівської, пров.1 Роменсько-Київської дивізії вул.Конотопська, 50, м.Ромни, Сумська обл., 42005 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, вестибюль, 1-й поверх) Середня

590844 м.Ромни – вул.Волошенка, вул.Космонавтів, вул.Петра Вовни, вул.Петропавлівська: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14А, 16–115А; вул.Пирогова, вул.Роменсько-Київської дивізії: 93, 95, 97, 99–114; вул.Семена Гаркуші, вул.Франко, пров.1 Конотопської, пров.1 Космонавтів, пров.1 Петра Вовни, пров.1 Пирогова, пров.1 Поповича, пров.1 Семена Гаркуші, пров.1 Франко, пров.2 Петра Вовни, пров.2 Петропавлівської, пров.2 Пирогова, пров.2 Франко, пров.3 Петра Вовни, пров.3 Петропавлівської, пров.3 Пирогова, пров.3 Франко, пров.4 Пирогова, пров.4 Франко, пров.5 Франко, с-ще Лучки вул.Конотопська, 46А, м.Ромни, Сумська обл., 42005 (Роменський ДНЗ №2 "Журавка", музична зала) Середня

590845 м.Ромни – вул.Берегова, вул.Глинської, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Кошова, вул.Маркевича, вул.Науменка, вул.Оболонська, вул.Перемоги, вул.Прорізна, вул.Скіфська, вул.Чаговця, вул.Чернишевського, пров.1 Берегової, пров.1 Ковпака, пров.1 Козацької, пров.1 Маркевича, пров.1 Оболонської, пров.1 Перемоги, пров.1 Чаговця, пров.1 Чернишевського, пров.2 Берегової, пров.2 Ковпака, пров.2 Козацької, пров.2 Маркевича, пров.2 Перемоги, пров.2 Чернишевського, пров.3 Берегової, пров.3 Козацької, пров.3 Маркевича, пров.3 Перемоги, пров.4 Берегової, пров.4 Козацької, пров.5 Берегової, пров.6 Берегової, пров.7 Берегової вул.Берегова, 33, м.Ромни, Сумська обл., 42004 (СТК ТСО України, учбовий корпус, к.1) Велика

590846 м.Ромни – вул.Антоненка-Давидовича, вул.Гоголя, вул.Декабристів: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27, 33–33А, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57–59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Засульська, вул.Лісна, вул.Механізаторів, вул.Нафтовиків, вул.Полтавська: 1–122, 129–129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141; вул.Троїцька: 1–19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39; вул.Учительська, пров.1 Антоненка-Давидовича, пров.1 Декабристів, пров.1 Засульської, пров.1 Полетик, пров.1 Полтавської, пров.1 Троїцької, пров.1 Учительської, пров.1 9 Травня, пров.2 Антоненка-Давидовича, пров.2 Засульської, пров.2 Полетик, пров.2 9 Травня, пров.3 Засульської, пров.3 Полетик вул.Полтавська, 32, м.Ромни, Сумська обл., 42004 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, вестибюль) Велика

590847 м.Ромни – вул.Братів Потебні, вул.Воликівських, вул.Ковпака, вул.Пархоменка, вул.Полетик, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Червона, пров.1 Братів Потебні, пров.1 Гвардійської, пров.1 Пархоменка, пров.1 Суворова, пров.1 Червоної, пров.2 Пархоменка, пров.2 Полтавської, пров.2 Червоної, пров.3 Полтавської, пров.3 Червоної, пров.4 Полетик, пров.4 Червоної, пров.5 Полетик, с.Колісникове вул.9 Травня, 24Б, м.Ромни, Сумська обл., 42004 (Роменський ДНЗ №8 "Дзвіночок", корпус 2, музична зала) Велика

590848 м.Ромни – вул.Борисяка, вул.Вашкевича, вул.Декабристів: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54–54А, 56–56А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72; вул.Дружби, вул.Карасика, вул.Мічуріна, вул.Сумська, вул.9 Травня, пров.1 Борисяка, пров.1 Вашкевича, пров.1 Карасика, пров.1 Сумської, пров.2 Борисяка, пров.2 Вашкевича, пров.2 Карасика, пров.2 Сумської, пров.3 Борисяка, пров.3 Вашкевича, пров.3 Карасика, пров.3 Сумської, пров.4 Сумської вул.Полтавська, 32, м.Ромни, Сумська обл., 42004 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, спортивна зала) Велика

590849 м.Ромни – вул.Гвардійська, вул.Кавалерідзе, вул.Київська, вул.Коваленка, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Полтавська: 124–128, 130, 132–132А, 134–134А, 136–136А, 138, 140, 142–192; вул.Троїцька: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–125А; пров.1 Кавалерідзе, пров.1 Київської, пров.1 Котляревського, пров.2 Гвардійської, пров.2 Кавалерідзе, пров.2 Котляревського, пров.2 Троїцької, пров.3 Гвардійської, пров.4 Полтавської, пров.4 Троїцької вул.Троїцька, 94, м.Ромни, Сумська обл., 42004 (Роменська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8, фойє, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
590095 Комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради "Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка" вул.Кутузова, 15, м.Буринь, Буринський р-н, Сумська обл., 41700 Мала
590353 Комунальне некомерційне підприємство "Липоводолинська центральна районна лікарня" Липоводолинської районної ради Сумської області вул.Лікарняна, 3, смт Липова Долина, Липоводолинський р-н, Сумська обл., 42500 Мала
590397 Комунальне некомерційне підприємство "Недригайлівська центральна районна лікарня Недригайлівської районної ради" вул.Шкільна, 12, смт Недригайлів, Недригайлівський р-н, Сумська обл., 42100 Мала
590543 Державна установа "Роменська виправна колонія (№56)" вул.Вишнева, 19, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073 Середня
590850 Комунальне некомерційне підприємство "Роменська центральна районна лікарня" Роменської міської ради бульв.Московський, 24, м.Ромни, Сумська обл., 42001 Мала
590851 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" бульв.Московський, 29, м.Ромни, Сумська обл., 42001 Середня