Сумська область - одномандатний виборчий округ №162

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Великописарівської РДА

37

Відділ ведення ДРВ апарату Лебединської РДА

27

Відділ ведення ДРВ апарату Охтирської РДА

34

Відділ ведення ДРВ апарату Тростянецької РДА

36

Відділ ведення ДРВ Лебединської міської ради

16

Відділ ведення ДРВ Охтирської міської ради

19

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
590096 смт Велика Писарівка – вул.Вишнева: 2–48, 49, 51, 53, 55, 57–89; вул.Грайворонська, вул.Грушевського, вул.Івана Середи, вул.Кобзарська, вул.Коцюбинського: 2–23, 25; вул.Незалежності, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Миру, пров.Праці, пров.Шкільний вул.Незалежності, 13, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 (будинок культури, фойє) Середня

590097 смт Велика Писарівка – вул.Горького, вул.Кармелюка, вул.Коцюбинського: 24, 26–91; вул.Молодіжна: 37, 41, 45, 47, 49–51, 53, 55, 57–59, 61, 63–63 к.А, 65, 74–118; вул.Набережна, вул.Пушкінська: 54, 58–60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80–105; вул.Франка, вул.Чернишевського, пров.Східний, урочище Юсупово вул.Коцюбинського, 28, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 (філія ДНЗ "Охтирський центр ПТО") Середня

590098 смт Велика Писарівка – вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Новостроївка, вул.Острівська, вул.Охтирська, вул.Слобідська: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98; вул.Фурсова, вул.Харківська, пров.Дружби, пров.Змагання пров.Змагання, 2, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 (станція юнатів, класна кімната) Середня

590099 смт Велика Писарівка – вул.Заводська, вул.Кантемирівська, вул.Молодіжна: 1 к.А–36, 38–40, 42–44, 46, 48, 52, 54, 56, 60, 62–62 к.А, 64, 66–72; вул.Московська, вул.Польова, вул.Пушкінська: 1–53, 55–57, 61, 63, 65, 67–69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Садова, вул.40 років Перемоги, пров.Глінки, с.Пономаренки вул.Кантемирівська, 8, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 (лікарня ветеринарної медицини, великий зал) Середня

590100 смт Велика Писарівка – вул.Вишнева: 48 к.А, 50, 52, 54, 56, 91–151; вул.Гоголя, вул.Єгора Мовчана, вул.Краснянка, вул.Північна, вул.Слобідська: 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93–93Б, 95, 97, 99–172; вул.Сумська вул.Сумська, 7, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 (філія "Великописарівський райавтодор", актова зала) мала

590101 смт Кириківка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Левадна, вул.Ляшівська, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Широка, пров.Вербовий, пров.Гоголя, пров.Зарічний, пров.Кооперативний, пров.Ляшівський, пров.Матросова, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Шевченка вул.Широка, 12, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42830 (селищна рада, зал засідань) Середня

590102 смт Кириківка – вул.Берегова, вул.Зелена, вул.Кобзарівка, вул.Куліша, вул.Набережна, вул.Річкова, вул.Шевченка, пров.Крилова, пров.Кузнечний, пров.Лікарський, пров.Маяковського, пров.Річковий, пров.Цегельний, пров.Шкільний, с.Маракучка вул.Шевченка, 38, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42830 (будинок культури, фойє) Середня

590103 смт Кириківка – вул.Залізнична, вул.Охтирська, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.40 років Перемоги, пров.Вокзальний, пров.Грузовий, пров.Привокзальний, пров.Станційний, пров.Хіміків пров.Вокзальний, 27, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42831 (кафе "Форум", мала зала) мала

590104 смт Кириківка – вул.Заводська, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Правдинська, вул.Харитоненка, пров.Ломоносова, пров.Миру, пров.Правдинський, пров.Харитоненка, пров.40 років Перемоги вул.Правдинська, 32, смт Кириківка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42832 (школа, спортивний зал) Середня

590105 с.Вищевеселе, с.Рідне вул.Харківська, 1, с.Вищевеселе, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42850 (сільська рада, зал засідань) мала

590106 с.Василівка, с.Мирне вул.Садова, 2, с.Василівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42850 (об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал) мала

590107 с.Вільне вул.Першотравнева, 18, с.Вільне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42820 (навчально виховний комплекс, спортивний зал) Середня

590108 с.Їздецьке вул.Андріанова, 1, с.Їздецьке, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42821 (об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал) мала

590109 с.Дружба, с.Станичне, с.Широкий Берег, с.Шурове вул.Широкий Берег, 6, с.Широкий Берег, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42821 (ПСП "Рассвєт", зал засідань) мала

590110 с.Дмитрівка вул.Центральна, 12, с.Дмитрівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42810 (сільська рада, зал засідань) мала

590111 с.Олександрівка вул.Київська, 59, с.Олександрівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42806 (школа, спротивний зал) мала

590112 с.Лукашівка вул.Лукашівська, 1, с.Лукашівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42806 (фельдшерський пункт, приймальний зал) мала

590113 с.Братениця, с.Шевченкове вул.Братеничанська, 34, с.Братениця, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42812 (школа, класна кімната) мала

590115 с.Добрянське вул.Миру, 8А, с.Добрянське, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42840 (навчально виховний комплекс, спортивний зал) Середня

590116 с.Сидорова Яруга вул.8-е Березня, 69А, с.Сидорова Яруга, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42841 (сільський клуб, фойє) мала

590117 с.Іванівка вул.Іванівська, 7, с.Іванівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42839 (будинок культури, фойє) Середня

590118 с.Катанське вул.Шевченка, 3, с.Катанське, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42828 (сільський клуб, фойє) мала

590119 с.Березівка вул.Центральна, 29А, с.Березівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42828 (сільський клуб, фойє) мала

590120 с.Пожня вул.Митрофанова, 5, с.Пожня, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42824 (сільська рада, зал засідань) мала

590121 с.Попівка пл.Миру, 3, с.Попівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42822 (сільський будинок культури, зал) Середня

590122 с.Лугівка вул.Піщана, 16, с.Лугівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 (об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал) мала

590123 с.Стрілецька Пушкарка вул.Партизанська, 8, с.Стрілецька Пушкарка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42820 (фельдшерський пункт, приймальний зал) мала

590124 с.Розсоші вул.Центральна, 132, с.Розсоші, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42813 (сільська рада, зал засідань) мала

590125 с.Рябина – вул.Бондаренка, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Калиновий, пров.Кооперативний, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Першотравневий, пров.Поштовий, пров.Шевченка вул.Шкільна, 1, с.Рябина, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42843 (сільська рада, зал засідань) мала

590126 с.Рябина – вул.Гагаріна, вул.Левченка, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Слобідська, вул.40 років Перемоги, с.Катеринівка вул.Паркова, 1А, с.Рябина, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42843 (школа, спортивний зал) мала

590127 с.Солдатське вул.Центральна, 2, с.Солдатське, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42826 (будинок культури, фойє) мала

590128 с.Крамчанка вул.Гагаріна, 67, с.Крамчанка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42827 (об’єкт дозвілевої роботи, читальний зал) мала

590129 с.Тарасівка вул.Сумська, 102, с.Тарасівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42825 (будинок культури, фойє) мала

590130 с.Яблучне, с.Веселе, с.Майське вул.Лесі Українки, 2, с.Яблучне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42846 (будинок культури, фойє)
/
вул.Шкільна, 5, с.Яблучне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42846
Середня

590131 с.Ямне вул.Широка, 1, с.Ямне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42807 (сільська рада, зал засідань) Середня

590133 с.Копійки, с.Спірне вул.Центральна, 1А, с.Спірне, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 (фельдшерський пункт, приймальний зал) мала

590300 с.Бишкінь, с.Овдянське, с.Ревки, с.Щетини вул.Будівельна, 10, с.Бишкінь, Лебединський р-н, Сумська обл., 42245 (сільська рада, зал) Середня

590301 с.Боровенька, с.Бурівка, с.Семенівка вул.Шевченка, 9, с.Боровенька, Лебединський р-н, Сумська обл., 42236 (сільський будинок культури, к.1) мала

590302 с.Будилка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Гримайла, вул.Гриценка, вул.Докучаєва, вул.Кооперативна, вул.Левадна, вул.Лісна, вул.Новосіловка, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Платона Шупика: 1–7; вул.Польова, вул.Садова: 1–6; вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Тарана, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, с.Куличка, с.Софіївка вул.Центральна, 56, с.Будилка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42238 (сільський будинок культури, малий зал) Середня

590303 с.Будилка – вул.Берегова, вул.Глушівська, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Космонавтів, вул.Лозова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Платона Шупика: 8–39; вул.Рибалка, вул.Садова: 7–21; с.Гарбарі, с.Дремлюги, с.Селище, с.Чернецьке вул.Миру, 34, с.Будилка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42238 (Будильська амбулаторія, кабінет головного лікаря) Середня

590304 с.Василівка, с-ще Мирне, с.Новосільське, с.Помірки вул.Широка, 7, с.Василівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42231 (сільський будинок культури, кім.3) Середня

590305 с.Великий Вистороп, с.Переліски, с.Супруни вул.Шевченківська, 12А, с.Великий Вистороп, Лебединський р-н, Сумська обл., 42242 (сільський будинок культури, фойє) Середня

590306 с.Ворожба, с.Басівщина, с.Валки, с.Даценківка, с.Кердилівщина, с.Лифине, с.Лободівщина, с.Пісківка, с.Старонове, с.Ступки, с.Хилькове, с.Червоне вул.Сумська, 8, с.Ворожба, Лебединський р-н, Сумська обл., 42240 (сільський будинок культури, каб.3) Середня

590308 с.Патріотівка вул.Заводська, 18, с.Патріотівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42240 (приміщення 1-го Сумського кінзаводу, к.1) мала

590309 с.Гарбузівка, с.Караван, с.Панченки, с.Савенки, с.Ситники, с.Стеблянки, с.Харченки, с.Яроші пров.Прифермський, 2, с.Гарбузівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42244 (дозвілевий об’єкт, фойє) мала

590310 с.Голубівка, с.Грамине, с.Деркачі, с.Коломийці, с.Маньки, с.Сіробабине, с.Федірки, с.Філонівщина вул.Центральна, 1В, с.Голубівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42221 (сільський будинок культури, фойє) Середня

590311 с.Гринцеве, с.Гамаліївка, с.Дмитрівка, с.Дружне, с.Ключинівка, с.Яснопілля, с.Мирне, с.Миронівщина, с.Підсулля, с.Протопопівщина вул.Покровська, 10Б, с.Гринцеве, Лебединський р-н, Сумська обл., 42223 (сільський будинок культури, зал) Середня

590312 с.Калюжне, с.Вершина, с.Гудимівка, с.Забуги, с.Корчани, с.Ляшки, с.Радчуки, с.Топчії, с.Тригуби, с.Черемухівка вул.Центральна, 41, с.Калюжне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42253 (Калюжненський сільський клуб, фойє) мала

590314 с.Кам’яне, с.Боброве, с.Зелений Гай, с.Чернишки вул.Покровська, 44, с.Кам’яне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42233 (сільський будинок культури, зал)
/
вул.Покровська, 41, с.Кам’яне, Лебединський р-н, Сумська обл., 42233
мала

590315 с.Катеринівка, с.Великі Луки, с.Грунь, с.Степове, с.Олексіївка вул.Індика, 3, с.Катеринівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42227 (сільський будинок культури, фоє) мала

590316 с.Курган, с.Кулики, с.Плетньове вул.Горова, 13, с.Курган, Лебединський р-н, Сумська обл., 42217 (сільський будинок культури, фойє) мала

590317 с.Олександрівка вул.Шевченка, 37А, с.Олександрівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42217 (фельдшерський пункт, к.3) мала

590318 с.Малий Вистороп, с-ще Залізничне вул.Рибалко, 21, с.Малий Вистороп, Лебединський р-н, Сумська обл., 42243 (сільський будинок культури, зал) Середня

590319 с.Межиріч, с.Гостробури вул.Центральна, 85, с.Межиріч, Лебединський р-н, Сумська обл., 42230 (приміщення сільської ради, обрядовий зал) Середня

590320 с.Михайлівка пров.Клубний, 10, с.Михайлівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42218 (сільський будинок культури, зал) Середня

590321 с.Байрак, с.Парфили, с-ще Першотравневе, с.Степне, с.Шумили вул.Байдужного, 4, с-ще Першотравневе, Лебединський р-н, Сумська обл., 42219 (сільський будинок культури, зал) мала

590322 с.Московський Бобрик, с.Березів Яр, с.Влізьки, с.Пашкине вул.Центральна, 24, с.Московський Бобрик, Лебединський р-н, Сумська обл., 42235 (сільська рада, зал) Середня

590323 с.Павленкове, с.Бойки, с.Букати, с.Мартинці, с.Марусенкове, с.Слобода вул.Ковалівська, 2, с.Павленкове, Лебединський р-н, Сумська обл., 42224 (Павленківський сільський клуб, зал) мала

590324 с.Підопригори, с.Галушки, с.Грицини, с.Майдаки, с.Падалки, с.Сіренки вул.Центральна, 2А, с.Підопригори, Лебединський р-н, Сумська обл., 42226 (навчально-виховний комплекс, каб.3) мала

590325 с.Пристайлове, с.Барабашівка, с.Гірки, с.Шевченкове вул.Шкільна, 4, с.Пристайлове, Лебединський р-н, Сумська обл., 42232 (сільський будинок культури, фойє) мала

590326 с.Рябушки, с.Вільшанка, с.Костів, с.Курилівка, с.Північне вул.Миру, 283, с.Рябушки, Лебединський р-н, Сумська обл., 42250 (сільський будинок культури, зал) Середня

590327 с.Червлене, с.Грушеве, с.Новоселівка, с.Чижове вул.Першотравнева, 4, с.Червлене, Лебединський р-н, Сумська обл., 42216 (сільський клуб, фойє) мала

590328 с.Штепівка, с.Гутницьке, с-ще Новопетрівка, с.Руда вул.Роменська, 6, с.Штепівка, Лебединський р-н, Сумська обл., 42220 (сільський будинок культури, фойє) Середня

590398 смт Чупахівка вул.Воздвиженська, 53, смт Чупахівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42722 (селищний будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Воздвиженська, 1, смт Чупахівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42722
Велика

590399 с.Коновалик, с.Оленинське, с.Софіївка вул.Будильська, 2, с.Оленинське, Охтирський р-н, Сумська обл., 42723 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590400 с.Бакирівка вул.Першотравнева, 34А, с.Бакирівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42742 (сільський будинок культури, кабінет директора) мала

590401 с.Залісне, с.Литовка вул.Шкільна, 12, с.Литовка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42742 (сільський клуб, сцена) мала

590402 с.Бугрувате, с.Восьме Березня вул.Зелена, 3, с.Бугрувате, Охтирський р-н, Сумська обл., 42767 (сільський будинок культури, фойе) Середня

590403 с.Високе, с.Вербове, с.Веселий Гай, с.Кудряве вул.Харківська, 23, с.Високе, Охтирський р-н, Сумська обл., 42763 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

590404 с.В’язове, с.Рубани, с.Скелька вул.Миру, 27, с.В’язове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42736 (В’язівський сільський будинок культури, глядацька зала) мала

590405 с.Шабалтаєве вул.Шевченка, 1, с.Шабалтаєве, Охтирський р-н, Сумська обл., 42736 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590406 с.Гнилиця, с.Молодецьке вул.Механізаторська, 1, с.Гнилиця, Охтирський р-н, Сумська обл., 42735 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

590407 с.Грінченкове, с.Всадки, с.Соборне, с.П’яткине, с.Розсохувате пров.Шкільний, 6, с.Грінченкове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42725 (сільська рада, актова зала) мала

590408 с.Грунь, с.Аврамківщина, с.Шолудьки пров.Базівський, 2, с.Грунь, Охтирський р-н, Сумська обл., 42733 (сільський будинок культури, зала)
/
пл.ім.Остапа Вишні, 3, с.Грунь, Охтирський р-н, Сумська обл., 42733
Середня

590409 с.Довжик, с.Буро-Рубанівка вул.Шпака, 1А, с.Довжик, Охтирський р-н, Сумська обл., 42724 (сільський будинок культури, фойе)
/
вул.Шпака, 3, с.Довжик, Охтирський р-н, Сумська обл., 42724
Середня

590410 с.Кардашівка, с.Буймерівка, с.Гай-Мошенка, с.Михайленкове, с.Мошенка, с.Підлозіївка вул.Підлозіївська, 30, с.Підлозіївка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42760 (контора сільгосппідприємства, актова зала)
/
вул.Кардашівська, 34, с.Кардашівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42760
Середня

590411 с.Карпилівка, с.Гусарщина, с.Миколаївка вул.Паркова, 14, с.Карпилівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42720 (сільська рада, зала засідань) мала

590412 с.Комиші, с.Лимареве, с.Овчаренки, с.Перелуг вул.Київська, 16Ж, с.Комиші, Охтирський р-н, Сумська обл., 42721 (сільський будинок культури, фойе) Середня

590413 с.Куземин – вул.Армійська, вул.Більська, вул.В’язівська, вул.Грабовського, вул.Зіньківська, вул.Івана Багряного, вул.Кушніренка, вул.Молодіжна, вул.Полтавська, вул.Прокопенка, вул.Реп’яха, вул.Садова: 35, 37, 39, 41–69; вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–20А, 21А–22А; вул.Шаренка: 1, 7–9, 15–23, 25, 30–58; пров.Гастело, пров.Гоголя, пров.Дальній, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Козацький, пров.Лебединський, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Миру, пров.Охтирський, пров.Перемоги, пров.Пушкіна, пров.Рилєєва, пров.Рудька, пров.Чкалова, пров.Шевченка вул.Кушніренка, 4, с.Куземин, Охтирський р-н, Сумська обл., 42752 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

590414 с.Куземин – вул.Київська, вул.Московська, вул.Садова: 7–34, 36, 38, 40–40Б; вул.Сука, вул.Центральна: 21, 23–91; вул.Шаренка: 2–6, 10–14, 24, 26–28А; пров.Димитрова, пров.Зелений, пров.Ковпака, пров.Корольова, пров.Садовий, пров.Скіфський, пров.Сумський, пров.Тургенєва, пров.Яблуневий, пров.8 Березня вул.Центральна, 58, с.Куземин, Охтирський р-н, Сумська обл., 42752 (сільський будинок культури, фойє) мала

590415 с.Лантратівка, с.Духовниче вул.Лебединська, 18А, с.Лантратівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42732 (сільський будинок культури, фойе) мала

590416 с.Новопостроєне вул.Шкільна, 2А, с.Новопостроєне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42732 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590417 с.Лутище вул.Шевченка, 68, с.Лутище, Охтирський р-н, Сумська обл., 42751 (сільський клуб, фойе) мала

590418 с.Українка вул.Зарічна, 33, с.Українка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42751 (сільський клуб, зала) мала

590419 с.Мала Павлівка, с.Бурячиха, с.Закаблуки, с.Кударі, с.Неплатине вул.Шляхівська, 10, с.Мала Павлівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42730 (сільський будинок культури, фойе) Середня

590420 с.Щоми, с.Качанівка вул.Шкільна, 1, с.Щоми, Охтирський р-н, Сумська обл., 42731 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590421 с.Олешня вул.Довгого, 17А, с.Олешня, Охтирський р-н, Сумська обл., 42726 (сільський будинок культури, мала зала) Середня

590422 с.Горяйстівка, с.Комарівка, с.Лисе, с.Нове, с.Пасіки, с.Садки вул.Береста, 31, с.Горяйстівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42726 (Горяйстівська школа, каб.2) мала

590423 с.Пологи, с.Корабельське, с.Манчичі вул.Лозового, 80, с.Пологи, Охтирський р-н, Сумська обл., 42743 (сільський будинок культури, обрядова зала) Середня

590424 с.Рибальське, с.Бандури, с.Бідани, с.Жолоби, с.Івахи, с.Пластюки, с.Шаповалівка вул.Миру, 1, с.Рибальське, Охтирський р-н, Сумська обл., 42734 (сільський будинок культури, фойе) Середня

590425 с.Сонячне, с.Мирне вул.П.І.Харитоненка, 10, с.Сонячне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42768 (сільська рада, зала засідань) Середня

590426 с.Стара Іванівка, с.Будне, с.Піски вул.ім. Решітько, Будинок культури, с.Стара Іванівка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42740 (сільський будинок культури, фойе) мала

590427 с.Климентове, с.Поділ, с.Сосонка вул.Миру, 3, с.Сосонка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42741 (Сосонська філія Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Б.Д.Антоненка-Давидовича, ігрова кімната дит.садку) мала

590428 с.Хухра, с.Перемога, с.Пилівка вул.Полтавська, 86, с.Хухра, Охтирський р-н, Сумська обл., 42750 (сільський будинок культури, обрядова зала) Середня

590429 с.Чернеччина, с.Доброславівка, с.Риботень вул.Готеляка, 1, с.Чернеччина, Охтирський р-н, Сумська обл., 42744 (Чернеччинський сільський Будинок культури, глядацька зала) Середня

590430 с.Журавне, с.Попелівщина пров.Шкільний, 2, с.Журавне, Охтирський р-н, Сумська обл., 42746 (фойе) мала

590431 с.Борзівщина, с.Ясенове вул.Шевченка, 20, с.Ясенове, Охтирський р-н, Сумська обл., 42745 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590639 м.Тростянець – вул.Абрикосова, вул.Братська, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева: 99–99 к.А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–188 к.Б; вул.Зарічна, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Льва Толстого, вул.Маршала Рибалка, вул.Маяковського, вул.Некрасова, вул.Пам’яті, вул.Тертичного, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Абрикосовий, пров.Братський, пров.Вознесенський, пров.Зарічний, пров.Лучанський, пров.Мащанський, пров.Південний, пров.Сонячний, пров.Чехова вул.Вознесенська, 52, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №1, спортзал) Велика

590640 м.Тростянець – вул.Арсенія Мельника, вул.Б. Хмельницького: 1–23, 25; вул.Благовіщенська: 1–12, 14, 16–16 к.А, 18, 20, 22–22 к.2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–50А, 52–52 к.В, 54, 56, 58 к.А; вул.Леоніда Татаренка, вул.Миру, вул.Островського, вул.Покровська, пров.Л.Татаренка, пров.Покровський, пров.Ударний вул.Миру, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (будинок культури, фойє) Велика

590641 м.Тростянець – вул.Академіка Погребняка П.С., вул.Багряного, вул.Боєва, вул.Відродження України, вул.Володимира Великого, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Жовтнева: 1 к.А–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А; вул.Зіни Лучко, вул.Зоряна, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Куца, вул.Лісна, вул.Нескучанська, вул.Нескучанське лісництво, вул.Озерянка, вул.Олімпійська, вул.Остапа Вишні, вул.Пролетарська, вул.Хвильового, вул.Челюскіна, вул.Чорновола, вул.Чорногірська, вул.8 Березня, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Горний, пров.Жовтневий, пров.Пролетарський вул.Кеніга, 15, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №2, спортзал) Велика

590642 м.Тростянець – вул.Борисенка, вул.Вишнева, вул.Гайдара, вул.Гурського, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Катерини Левадної, вул.Кеніга, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Машинобудівна, вул.Механізаторів, вул.Набережна: 10–10 к.А, 12, 14, 16, 18, 20, 22–53 к.А; вул.Олексія Береста, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Калиновий, пров.Комарова, пров.Космонавтів, пров.Ломоносова, пров.Макаренка, пров.Фадєєва вул.Кеніга, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (клуб цукрозаводу, актова зала) Велика

590643 м.Тростянець – вул.Гаївська, вул.Героїв Крут, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Докучаєва, вул.Єсеніна, вул.Ірини Ярмош, вул.Кошового, вул.Маківське лісництво, вул.Молодіжна, вул.Павлова, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Пушкіна, вул.Радіщева, вул.Радомлянська, вул.Руднєва, вул.Сосновий бір, вул.Суворова, вул.Супруна, вул.Трикутна, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Гаївський, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Радіщева, пров.Радомлянський, пров.Руднєва, пров.Сосновий бір, пров.Супруна, пров.Шевченка вул.Шевченка, 13, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №3, коридор) Велика

590644 м.Тростянець – вул.Будівельна, вул.Герцена, вул.Гетьмана Калнишевського, вул.Грабовського, вул.Гришина, вул.Залізнична, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Локомотивна, вул.Луніна, вул.Магістральна, вул.Матросова, вул.Надаржинського, вул.Нахімова, вул.Новоселівка, вул.Раїси Кириченко, вул.Славгородська, вул.Тімірязєва, вул.Ціолковського, вул.30 років Перемоги, пров.Василя Стуса, пров.Гетьмана Калнишевського, пров.Коцюбинського, пров.Кутузова, пров.Луніна, пров.Матросова, пров.Пушкіна, пров.Славгородський вул.Гришина, 4, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (червоний куточок Локомотивного Депо, зал) Велика

590645 м.Тростянець – вул.Б. Хмельницького: 24, 26–53; вул.Благовіщенська: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25 к.А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 к.А, 51, 53, 55, 57, 59–100; вул.Ватутіна, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Виселок Веселе, вул.Лозова, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–9, 11, 13, 15, 17–17 к.А, 19, 21–21 к.А; вул.Олексія Братушка, вул.Петра Соколенка, вул.Привокзальна, вул.Разіна, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Ягідна, вул.1 Травня, пл.Шухляєва, пл.40-ї Армії, пров.Вербовий, пров.Виноградний, пров.Затишний, пров.Лозовий, пров.Набережний, пров.Партизанський, пров.Пугачова, пров.Разіна, пров.Тихий, пров.Ягідний, пров.1 Травня вул.Шкільна, 1, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №4, фойє) Велика

590646 м.Тростянець – вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Смородянська, пров.Зелений, пров.Луговий вул.Смородянська, 83, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (клуб, глядацька зала) Середня

590647 с.Білка, с.Грузьке, с.Новоселівка, с.Хвощова вул.Шкільна, 1, с.Білка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42630 (Білківський НВК, спортзал) Середня

590648 с.Олексине вул.Куца, 113, с.Олексине, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42601 (сільський клуб, зал) мала

590649 с.Микитівка вул.Перемоги, 39, с.Микитівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42630 (сільський клуб, зал) мала

590650 с.Вишневе вул.Продольна, 14А, с.Вишневе, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42601 (сільський клуб, зал) мала

590651 с.Боромля – вул.Алімова, вул.Гірська, вул.Ковпака, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Льва Толстого, вул.Макаренка, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Розумівська, вул.Скринько, вул.Сумська, вул.Учительська, вул.Франка, вул.Харківська: 1–30; вул.Черняховського, пров.Зої Космодем’янської, пров.Колгоспний, пров.Коцюбинського, пров.Льва Толстого, пров.Макаренка, пров.Матросова, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Робітничий, пров.Розумівський, пров.Садовий, пров.Учительський вул.Першотравнева, 1, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621 (будинок культури, зал) Середня

590652 с.Боромля – вул.Гончарівка, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Лебединська, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Слобідська: 1–20, 22–24; вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Харківська: 31–60; вул.Ходатовича, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Козацький, пров.Лебединський, пров.Лермонтова, пров.Лесі Українки, пров.Підгірний, пров.Пушкіна, пров.Травневий, пров.Харківський, пров.Ходатовича, пров.8 Березня, с.Вовків, с.Пархомівка, с.Першотравневе вул.Козацька, 18, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621 (Кіровський сільський клуб, зал) Середня

590653 с.Боромля – вул.Благовіщенська, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Воздвиженська, вул.Гагаріна, вул.Колгоспна площа, вул.Кузнецова, вул.Лозова, вул.Покровська, вул.Робітнича, вул.Слобідська: 21, 25–66; вул.Спортивна, вул.Швецова, вул.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Комарова, пров.Кузнецова, пров.Ломоносова, пров.Покровський, пров.Слобідський, пров.Стаханова, пров.Суворова, пров.Троїцький, пров.Чкалова, пров.Шевченка, с.Мозкове, с.Шевченків Гай вул.Швецова, 33, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621 (приміщення контори ТДВ "Маяк", к.1)
/
вул.Сумська, 2, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621
Середня

590654 с.Новгородське вул.Вишнева, 15, с.Новгородське, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42623 (школа, кл.3) мала

590655 с.Буймер, с.Зубівка, с-ще Виноградне, с.Скрягівка вул.Центральна, 36, с.Буймер, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42632 (будинок культури, зал) мала

590656 с.Гребениківка, с.Братське(Боромлянська сільська громада), с.Градське, с.Набережне вул.Сумська, 1Г, с.Гребениківка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42620 (контора ТОВ "Райз Північ", кімната 3) Середня

590657 с.Дернове, с.Рябівка вул.Центральна, 108, с.Дернове, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42645 (Дернівський НВК, каб.9) мала

590658 с.Жигайлівка вул.Шкільна, 62, с.Жигайлівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42624 (школа, спортзал) Середня

590659 с.Зарічне вул.Вєдяєва, 22А, с.Зарічне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (приміщення Зарічненського старостинського округу, кабінет старости) мала

590660 с.Лучка вул.Центральна, 1, с.Лучка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (сільський клуб, зал) мала

590661 с.Кам’янка вул.Гагаріна, 149, с.Кам’янка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42652 (школа, кл.3) Середня

590662 с.Кам’янецьке вул.Ватутіна, 70А, с.Кам’янецьке, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42653 (сільський клуб, фойє) мала

590663 с.Криничне, с-ще Лісне, с.Машкове вул.Богдана Хмельницького, 1А, с.Криничне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42640 (будинок культури, фойє) мала

590664 с.Люджа – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Завгородня, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Польова, пров.Горького вул.Зарічна, 7, с.Люджа, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42650 (будинок культури, актова зала) мала

590665 с.Люджа – вул.Ватутіна, вул.Комарова, вул.Новоселівка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Червоногвардійська, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Червоногвардійський вул.Горького, 35, с.Люджа, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42650 (Люджанський НВК, кл.3) мала

590666 с.Мартинівка вул.Гагаріна, 13А, с.Мартинівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42634 (сільський клуб, зал) мала

590667 с.Артемо-Растівка, с.Золотарівка вул.Набережна, 23А, с.Артемо-Растівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42634 (сільський клуб, зал) мала

590668 с.Мащанка, с.Братське(Мащанська с/р) вул.Лісанова, 9, с.Мащанка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42635 (сільський клуб, зал)
/
вул.Лісанова, 17, с.Мащанка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42635
мала

590669 с.Ницаха, с.Новоукраїнка вул.Садова, 17, с.Ницаха, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42654 (сільський клуб, зал) мала

590670 с.Печини, с.Савелове вул.Центральна, 2А, с.Печини, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42644 (будинок культури, фойє) мала

590671 с.Семереньки вул.Гагаріна, 74А, с.Семереньки, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42642 (сільський будинок культури, зал) мала

590672 с.Поляне вул.Лугова, 1А, с.Поляне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42643 (ФАП, коридор) мала

590673 с.Станова, с.Оводівка, с.Тучне вул.Центральна, 15, с.Станова, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42633 (будинок культури, глядацька зала) Середня

590791 м.Лебедин – вул.Карпова, вул.Кобижча: 2–65; вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Ляшка, вул.Перекоп, вул.Першогвардійська: 6–16; вул.Першотравнева, вул.Петропавлівська, вул.Пилипінська: 3–33, 35; вул.Покрівська, вул.Січова, вул.Труфанка, вул.Шевська, вул.Ярослава Мудрого, пл.Соборна, пров.Глушків, пров.Калініченків, пров.Капранів, пров.Клисів, пров.Миколаївський, тупик Олешнянський, тупик Орлів пл.Соборна, 32, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (районний будинок культури, хол) Велика

590792 м.Лебедин – вул.Боднівка, вул.Будильська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дачна, вул.Калинова, вул.Красовського, вул.Кутузова, вул.Липнева, вул.Маяковського, вул.Миколаївська, вул.Селищанська, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченківська, пров.Василя Симоненка, пров.Демидів, пров.Кравченка, пров.Нафтовиків, пров.Парфилова, пров.Погонців, пров.Фабричний, тупик Мордовців вул.Будильська, 8, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (школа №2, спортивна зала) Велика

590793 м.Лебедин – вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Івана Багряного, вул.Квітнева, вул.Куликівська, вул.Курганська, вул.Партизанська, вул.Першогвардійська: 23–154; вул.Підлісна, вул.Садова, вул.Спартака, вул.Труда, вул.Тургенєва, вул.Чехова, пров.Декабристів, пров.Зільберника, пров.Робітничий вул.Першогвардійська, 35, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (школа №6, хол, 1-й поверх) Велика

590794 м.Лебедин – вул.Волоха, вул.Зарудка, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Михайла Фролова, вул.Панасівська, вул.Русіянова: 1–56, 58–60, 62, 64; вул.Соснова, вул.19 Серпня, пров.Герцена, пров.Денисенків вул.19 Серпня, 61, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (вище професійне училище лісового господарства, хол, 1-й поверх) Середня

590795 м.Лебедин – вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Майдану, вул.Кричевського, вул.Ломоносова, вул.Павла Чубинського, вул.Тараса Шевченка: 13–24, 28–30, 32–34; вул.Троїцька, пл.Волі, пров.Гараганів вул.Героїв Майдану, 17, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (медичне училище, хол, 1-й поверх) Велика

590796 м.Лебедин – вул.Артема Голуба, вул.Берегова, вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Горького, вул.Грабовського, вул.Довгалівка, вул.Зарічна, вул.Засумська, вул.Комунальна, вул.Макаренка, вул.Маршала Харченка, вул.Мічуріна, вул.Олександра Чапаєва, вул.Освіти, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Рибалка, вул.Тетяни Комісарової, пров.Козацький, пров.Котляревського, тупик Ворожків, тупик Горошків, тупик Сонячний вул.Олександра Чапаєва, 1, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (школа №4, спортивна зала) Велика

590797 м.Лебедин – вул.Грушева, вул.Ковальська, вул.Козіївка, вул.Космонавтів, вул.Любарська, вул.Осіння, вул.Плеханова, вул.Сумська, пров.Космонавтів, пров.Студентський вул.Сумська, 9, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (школа №7, хол, 1-й поверх) Велика

590798 м.Лебедин – вул.Вокзальна, вул.ж-д Вокзал, вул.Леоніда Батютенка, вул.Миру, вул.Погранична, вул.Разіна, вул.Тараса Шевченка: 25, 31, 36–188; пров.Заводський вул.Тараса Шевченка, 73, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (Лебединський педагогічний коледж імені А.С.Макаренка, хол, 1-й поверх) Велика

590799 м.Лебедин – вул.Богуна, вул.Дрьоміна, вул.Кошового Олега, вул.Матросова, вул.Морози, вул.Путьова, вул.Спортивна, вул.Центральна ферма, пров.Верстатників, пров.Квартальний, пров.Підварок, с.Олексенкове вул.Сумська, 76, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (філія "Дорбудсервіс", зал засідань) Середня

590800 м.Лебедин – вул.Володимира Трофименка, вул.Григорія Сковороди, вул.Кобижча: 66–348; вул.Ковпака, вул.Кочержівка, вул.Крилова, вул.Новопанасівська, вул.Рахманінова, вул.Русіянова: 57, 61, 63, 65–129; вул.Фурдилівська, вул.Чернишевського, вул.8 Березня, пров.Березневий, пров.Бровків, пров.Гарбарів, пров.Лісний, пров.Павлова, тупик Бєляєва, тупик Карабанів вул.Кобижча, 139, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (міський клуб, глядацька зала) Середня

590801 м.Лебедин – вул.Безимівка, вул.Бережківська, вул.Вишнева, вул.Воскресенська, вул.Грушевського, вул.Давида Бурлюка, вул.Дорошенка, вул.Корольова, вул.Мисливська, вул.Новокузнечна, вул.Олександра Олеся, вул.Перемоги, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петренка, вул.Польова, вул.Руднєва, вул.Токарівська, вул.Чкалова, вул.Чупівка, вул.Яблунева, пл.Зуєва, пров.Луговий, пров.Некрасова, пров.Шкільний пл.Зуєва, 12, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (школа №3, хол, 1-й поверх) Велика

590802 м.Лебедин – вул.Гастелло: 1–46; вул.Гмирі, вул.Городня, вул.Гудимівська, вул.Залізнична, вул.Зої Космодем’янської, вул.Камая, вул.Новопостроєна, вул.Озерна, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипінська: 34, 36–127; вул.Привокзальна, вул.Прорізна, вул.Пугачова, вул.Степна, вул.Суворова, вул.Ціолковського, вул.Чернецька, вул.Ярмарочна, пров.Білозерцева, пров.Лебединський, пров.Тракторний, пров.Хіміків вул.Леоніда Батютенка, 55, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (управління праці та соціального захисту населення, хол) Велика

590803 м.Лебедин – вул.Гастелло: 48–208/2; вул.Куличанська, вул.Миколи Хвильового, вул.Молодіжна, вул.Хмельницького вул.Гастелло, 100, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (центр культури і дозвілля, глядацька зала) Велика

590804 с.Токарі вул.Санаторна, 96, с.Токарі, м.Лебедин, Сумська обл., 42215 (клуб санаторію "Токарі", глядацька зала) мала

590805 с.Куданівка вул.Бишкінська, 19, с.Куданівка, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 (сільський клуб, глядацька зала) мала

590807 м.Охтирка – вул.Армійська: 2–5А; вул.Батюка: 6А–6Б, 16, 24–32; вул.Незалежності: 2–18, 20, 28–30; вул.Паркова, вул.Чкалова: 27, 29–29А; вул.Ярославського, пл.Соборна, пров.Друкарський вул.Паркова, 2А, м.Охтирка, Сумська обл., 42703 (КЗ"Охтирський міський центр культури і дозвілля", фойє) Велика

590808 м.Охтирка – вул.Велика Зарічна: 1–35, 37, 39, 41, 43; вул.Зіновія Гафановича: 1–25, 27; вул.Київська: 2–50; вул.Левченка, вул.Перемоги: 8–8А, 10; вул.Романа Рапія, вул.Сковороди, вул.Слобідська: 1А–89, 91, 93, 95, 97, 99–101, 103, 105, 107–111, 113–115, 117–117А; вул.Сумська: 1–43; пров.Дружби, пров.Ковальський, пров.Павлова, пров.Федора Муратова вул.Сумська, 4, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (Опорний заклад "Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів", їдальня) Велика

590809 м.Охтирка – вул.Велика Зарічна: 36–36А, 38, 40, 42–42Б, 44–95; вул.Володимира Шандиби, вул.Гончарна, вул.Лугова: 1–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Молодіжна, вул.Петропавлівська: 1–119, 123, 125, 127, 129–131, 135, 137, 139, 141–143, 147, 149, 151, 155, 157–157А, 159, 161, 163; вул.Сумська: 45–110, 112–112А, 114; пров.архітектора Нємкіна, пров.Березовий, пров.Благоєва, пров.Бригадирівський, пров.Веселковий, пров.Лебединський, пров.Лікарняний, пров.Миру, пров.Народний, пров.Озерний, пров.Паризької Комуни, пров.Північний, пров.Положанський, пров.Сергія Миротворцева, пров.Слов’янський, пров.Сонячний вул.Сумська, 46, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (коледж Сумського національного аграрного університету, спортивна зала) Велика

590810 м.Охтирка – вул.Б.Д.Антоненка-Давидовича, вул.Індустріальна, вул.Лугова: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–101; вул.Миргородська, вул.Михайлівська, вул.Некрасова, вул.Петропавлівська: 120–122, 124–124А, 126, 128, 132–134, 136, 138, 140, 144–146, 148, 150, 152–154, 156, 158, 160, 162, 164–227; вул.Прапорна, вул.Разіна, вул.Слобідська: 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 112, 116, 118–241; вул.Соснова, вул.Сумська: 111, 113–113А, 115–227, 229–229Б, 233, 235, 237, 239; вул.Транспортна, вул.Флотська, пл.Пугачова, пров.архітектора Яковлева, пров.Василя Стуса, пров.Виноградний, пров.Максима Кривоноса, пров.Миргородський, пров.Петра Білинника, пров.Платона Воронька, пров.Полуничний, пров.Стаханівський, пров.Ударний, пров.Юності, с.Козятин вул.Сумська, 223, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (школа №11, ліве крило основного корпусу) Велика

590811 м.Охтирка – вул.Василя Симона, вул.Гусинська, вул.Партизанська, вул.Пирогова, вул.Сумська: 228–228А, 230–232, 234, 236, 238, 240–425; вул.Чайковського, пров.Бакирівський, пров.Комунальний, пров.Польовий, пров.Тракторний, пров.Тростянецький, пров.Тургенєва, пров.Хліборобський, пров.Щедрий, с.Залужани вул.Сумська, 223, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (школа №11, будівля їдальні) Велика

590813 м.Охтирка – вул.Батюка: 2–6, 7–14, 18–20, 39, 45; вул.Перемоги: 4–6, 8Б, 11–11А, 16, 18, 22–24, 26, 28, 30–30А, 32–36, 38–40, 42, 44–44А, 48, 50, 52; вул.Чкалова: 1–26, 28, 30, 32–32А, 34; пл.Успенська, пров.Горіховий, пров.Зарічний, пров.Квітковий, пров.Малиновий вул.Перемоги, 2, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (школа №1, актова зала) Велика

590814 м.Охтирка – вул.Залізнична, вул.Зіновія Гафановича: 26, 33–46; вул.Перемоги: 13, 17, 19–21, 25, 27, 29, 31, 37, 41, 43, 45–47, 49, 51, 56–79, 85, 87, 89, 91, 93; вул.Ракетників, вул.Успенська, вул.Чкалова: 31, 33, 35–70; пров.Богдана Хмельницького, пров.гетьмана Сагайдачного, пров.Глінки, пров.Донський, пров.Зв’язку, пров.Кобилянської, пров.Лисенка, пров.Ломоносова, пров.Миколи Хвильового, пров.Михайла Арцибашева, пров.Михайленка, пров.Остапа Вишні, пров.Рилєєва, пров.Спартака, пров.Суворова, пров.Сумський, пров.Шкільний, пров.Якова Щоголева пров.Сумський, 35, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (школа №2, рекреація) Велика

590815 м.Охтирка – вул.академіка Шмідта, вул.Горбушка, вул.Дикалова, вул.Зарічна, вул.Перемоги: 80–84, 86–86А, 88, 90, 92А, 94–195А; вул.Танкістів-Кантемирівців, вул.Шевченка: 48–116А; пров.Глібова, пров.Добролюбова, пров.Достоєвського, пров.Кириківський, пров.Нахімова, пров.Петра Калнишевського, пров.Потьомкіна, пров.Праці, пров.Робітничий, пров.Станційний, пров.Східний, пров.Трохименка, пров.Чумацький, пров.Шевченка, пров.Шишкіна вул.Шевченка, 60А, м.Охтирка, Сумська обл., 42701 (КУ "Охтирський міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю", класна кімната) Велика

590816 м.Охтирка – вул.Батюка: 42–44, 49; вул.Левадна, вул.Незалежності: 19, 21; вул.Олександра Мішечкіна, вул.Шевченка: 2А; вул.Широка: 9А–9Б; пров.Анатолія Руденка, пров.Бородіна, пров.Григорія Чикала, пров.І.П. Багряного, пров.Каховський, пров.Кленовий, пров.Лебєдєвої, пров.Матяша, пров.Південний, пров.Салтикова-Щедріна, пров.Харківський, пров.Челюскіна, пров.Якова Майтюренка пров.Григорія Чикала, 1, м.Охтирка, Сумська обл., 42701 (КУ "Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення", актова зала) Велика

590817 м.Охтирка – вул.Євгена Ткаченка, вул.Московська: 1–80; вул.Шевченка: 2, 4–46; вул.Широка: 1–9, 11–39, 41; вул.Ювілейна, вул.8-го Березня, пров.Будівельний, пров.Василя Сухомлинського, пров.Гастелло, пров.Герцена, пров.Гончарова, пров.Дніпропетровський, пров.Дунайський, пров.Івана Богуна, пров.Кооперативний, пров.Криничний, пров.Левадний, пров.Лермонтова, пров.Марини Медвєдєвої, пров.Матросова, пров.Михайла Рудинського, пров.Набережний, пров.Нафтовиків, пров.Нове Життя, пров.Островського, пров.Перекопський, пров.Правдинський, пров.Радіщева, пров.Рєпіна, пров.Семеренка, пров.Чернишевського вул.Шевченка, 22, м.Охтирка, Сумська обл., 42701 (школа №3, їдальня) Велика

590818 м.Охтирка – вул.Весняна, вул.Гоголя: 1–102, 104, 106, 108, 110; вул.Зоряна, вул.Михайла Бездрабка, вул.Мічуріна, вул.Московська: 81–188; вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Широка: 40, 42–160; пров.Амурський, пров.Вербовий, пров.Весняний, пров.Грушевського, пров.Гусарський, пров.Заводський, пров.Івана Огреба, пров.Красивий, пров.Михайла Гуревича, пров.Мічуріна, пров.Покровський, пров.Урожайний, пров.Шолохова, пров.Яблуневий вул.Гоголя, 30А, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (школа №8, будівля школи Б к.18, к.19) Велика

590819 м.Охтирка – вул.Береста, вул.Гоголя: 103, 105, 107–107А, 109, 111–227; вул.Калинова, вул.Ковпака, вул.Чехова, пров.Вишневий, пров.Далекий, пров.Приміський, пров.Чехова, пров.Шовковичний, с.Велике Озеро вул.Гоголя, 30А, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (школа №8, корпус А) Середня

590820 м.Охтирка – вул.Героїв, вул.Грабовського: 1–93, 95–97, 99; вул.Дениса Давидова, вул.Заводська, вул.Івана Кожедуба, вул.Лесі Українки: 1–18, 22, 24; вул.Олімпійська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Пушкіна: 7–63, 65, 67, 69, 71, 73, 75–77А, 81–83А, 85, 87, 89, 93, 95, 97; вул.29-го повітряно-десантного полку, пров.Абрикосовий, пров.Авіа, пров.Буймерівський, пров.Волонтерів, пров.Добровольців, пров.Захисників, пров.Зелений, пров.Кобзарський, пров.Коцюбинського, пров.Крамського, пров.Миколи Духова, пров.Патріотів, пров.Свободи, пров.Сімейний, пров.Спортивний, пров.Травневий, пров.Ушакова, пров.Ярмарковий, пров.9-го Січня вул.Пушкіна, 4, м.Охтирка, Сумська обл., 42703 (школа №4, коридор двоповерхової будівлі) Велика

590821 м.Охтирка – вул.Гагаріна, вул.Грабовського: 94, 98, 100–189; вул.Грибоєдова, вул.Далекосхідна, вул.Івана Франка, вул.Короленка, вул.Лесі Українки: 19–21, 23, 25–159; вул.Малинова, вул.Олександра Твердохлібова, вул.Охтирських дивізій, вул.Пушкіна: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78–80, 84, 86, 88, 90–92, 94, 96, 98–165; вул.Революції, вул.Тімірязєва, вул.Фабрична, пл.Козацька, пров.Братський, пров.Гірський, пров.Котляревського, пров.Кубанський, пров.Лесі Українки, пров.Лиманський, пров.Лозовий, пров.Малиновий І, пров.Малиновий ІІ, пров.Малиновий ІІІ, пров.Пантелеймона Куліша вул.Короленка, 2, м.Охтирка, Сумська обл., 42705 (школа №9, коридор ) Велика

590822 м.Охтирка – вул.Армійська: 7–78, 81, 83–101, 105–105А; вул.Єлизавети Пелєхової, вул.Кащеєва, пров.Віктора Штагера: 1–2, 6–14; пров.Дачний: 1–5; пров.Луговий, пров.Менделєєва, пров.Полковника міліції Кобзаря В.В. вул.Армійська, 107, м.Охтирка, Сумська обл., 42704 (школа №5, вестибюль) Велика

590823 м.Охтирка – вул.Армійська: 80, 82, 104, 106–119; вул.Київська: 107–126; пров.Дачний: 6–9; пров.Кармелюка, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Табірний вул.Армійська, 117, м.Охтирка, Сумська обл., 42704 (дитяча художня школа, фойє, 2-й поверх) Велика

590824 м.Охтирка – вул.Київська: 51–105; пров.Віктора Штагера: 3; пров.Юріївський вул.Київська, 94, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 (гуртожиток НГВУ "Охтирканафтогаз", актова зала) Велика

590825 м.Охтирка – вул.Заозерна, вул.Полтавська, вул.Снайпера, пров.Івана Милославського, пров.Прилісний, пров.Снайпера, с.Пристань вул.Снайпера, 13, м.Охтирка, Сумська обл., 42704 (Охтирська філія ТОВ "Брок-Енергія", конференцзала, 2-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
590134 Комунальне некомерційне підприємство "Великописарівська центральна районна лікарня" Великописарівської районної ради вул.Коцюбинського, 5, смт Велика Писарівка, Великописарівський р-н, Сумська обл., 42800 Мала
590674 Комунальне некомерційне підприємство "Тростянецька міська лікарня" Тростянецької міської ради вул.Нескучанська, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 Мала
590806 Комунальне некомерційне підприємство "Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника" вул.Першогвардійська, 17, м.Лебедин, Сумська обл., 42200 Мала
590826 Охтирська центральна районна лікарня вул.Петропавлівська, 15, м.Охтирка, Сумська обл., 42706 Мала