Тернопільська область - Відділ ведення ДРВ апарату Борщівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
610055 с.Бабинці вул.Центральна, 12, с.Бабинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48744 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610056 с.Бережанка вул.Нижня Бережанська, 24, с.Бережанка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (сільський клуб, глядацькй зал) мала

610057 с.Білівці вул.Головна Долішня, 25А, с.Білівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48761 (школа, кл.3) мала

610058 с.Більче-Золоте вул.Махнівка, 35, с.Більче-Золоте, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, їдальня) Середня

610059 с.Боришківці вул.Центральна, 109, с.Боришківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48762 (школа, спортивний зал) мала

610060 м.Борщів – вул.Гніздовського, вул.Зелена, вул.Катукова, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.С.Бандери: 16–83; вул.Січових Стрільців, вул.С.Петлюри, вул.Шкільна, пров.Січових Стрільців, пров.С.Петлюри вул.Січових Стрільців, 1, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (школа мистецтв, фойє) Середня

610061 м.Борщів – вул.Бажана, вул.Базарна, вул.Верхратського, вул.Винниченка, вул.Вовківська, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.І.Пулюя, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.К.Попович, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Медова, вул.Незалежності, вул.Об’їздова, вул.Олімпійська, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Русенка, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Староборщівська, вул.Тичини, вул.Я.Мудрого, пров.Вовківський, пров.Садовий вул.І.Франка, 1, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (Палац студентів Борщівського агротехколеджу) Велика

610062 м.Борщів – вул.Б.Лепкого, вул.Відродження, вул.Горішня, вул.Дорошенка, вул.Дорундяка, вул.Козацька, вул.К.Рубчакової, вул.Кут, вул.Маковея, вул.Нагірна, вул.Нічлава, вул.Підвальна, вул.Сагайдачного, вул.С.Крушельницької, вул.Шевченка, вул.Я.Кондри, вул.Я.Кондри (автобусна), вул.Я.Кондри (гуртожиток), пров.Нічлава вул.Шевченка, 10, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (школа №1, фойє) Середня

610063 м.Борщів – вул.Б.Хмельницького, вул.Галицька, вул.Івасюка, вул.Й.Сліпого, вул.Котляревського, вул.Кошового, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Об’їзна, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.С.Бандери: 85–178; вул.Федьковича, вул.Черемшини, вул.Чорновола, вул.Шухевича вул.Шухевича, 14, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (філія Товстенського ПСГ ліцею, спортивний зал) Велика

610064 м.Борщів – вул.В.Великого, вул.Галичко, вул.Колянківського, вул.Л.Курбаса, вул.Чернецького, вул.Чубинського, вул.Шафранюка вул.В.Великого, 10, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (клуб цукрового заводу, глядацький зал) Середня

610065 с.Бурдяківці, с.Збриж вул.Шкільна, 52В, с.Бурдяківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48715 (загальноосвітня школа, бібліотека) Середня

610066 с.Вербівка вул.Центральна, 1, с.Вербівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610067 с.Верхняківці вул.С.Бандери, 2, с.Верхняківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48763 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610068 с.Вигода вул.Січових Стрільців, 41, с.Вигода, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48758 (школа, фойє) мала

610069 с.Висічка вул.Л.Українки, 1, с.Висічка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48764 (сільський клуб, фойє) мала

610070 с.Вільховець вул.Центральна, 86, с.Вільховець, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48754 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610071 с.Вовківці вул.Садова, 1, с.Вовківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48724 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610072 с.Гермаківка вул.Митяшкіна, 26, с.Гермаківка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48742 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610073 с.Глибочок – вул.Батранівка, вул.Гельниці, вул.Кушмаївка, вул.Мазурівка, вул.Майгосівка, вул.Нова, вул.Отаки, вул.Середина, вул.Синява, вул.Стадіонна, вул.Урбанівка, вул.Хатки вул.Середина, 1, с.Глибочок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48731 (школа, фойє) Середня

610074 с.Горошова вул.Т.Шевченка, 25, с.Горошова, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48756 (школа, фойє)
/
вул.Грушевського, 1, с.Горошова, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48756
Середня

610075 с.Гуштин вул.Пісні, 27Б, с.Гуштин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48714 (будинок культури, фойє) мала

610076 с.Гуштинка вул.Центральна, 91, с.Гуштинка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610077 с.Дзвенигород вул.Ринкова, 24, с.Дзвенигород, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610078 с.Дзвинячка вул.Головна, 60, с.Дзвинячка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, фойє) Середня

610079 с.Дністрове вул.Клубна, 15, с.Дністрове, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Шкільна, 4, с.Дністрове, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757
Середня

610080 с.Дубівка вул.Центральна, 23Б, с.Дубівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48715 (сільський клуб, бібліотека) мала

610081 с.Жилинці вул.Центральна, 112А, с.Жилинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48713 (сільська рада, к.3) мала

610082 с.Завалля вул.Коновальця, 28, с.Завалля, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48753 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610083 с.Залісся вул.Центральна, 20, с.Залісся, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48745 (сільський клуб, фойє) Середня

610084 с.Залуччя вул.Нижня, 2, с.Залуччя, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48740 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610085 с.Збручанське вул.Центральна, 1, с.Збручанське, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48745 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610086 с.Зелене вул.Шевченка, 30, с.Зелене, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (школа, кл.2) мала

610087 с.Іванків, с.Трійця вул.Центральна, 11, с.Іванків, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48723 (школа, фойє) Середня

610088 с.Іване-Пусте вул.Шевченка, 57А, с.Іване-Пусте, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48748 (будинок культури, фойє) Середня

610089 с.Констанція вул.Центральна, 60, с.Констанція, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48711 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610090 с.Королівка вул.Шевченка, 77, с.Королівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48736 (школа, фойє) Середня

610091 с.Кривче вул.Центральна, 10, с.Кривче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48741 (школа, актова зала) Середня

610092 с.Кудринці вул.Тараса Шевченка, 2А, с.Кудринці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48750 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610093 с.Ланівці, с.Козаччина вул.Ринок, 4, с.Ланівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48716 (будинок культури, фойє) Середня

610094 с.Латківці вул.Верхня, 31, с.Латківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (будинок культури, актова зала) мала

610095 с.Лосяч вул.Шевченка, 91, с.Лосяч, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48710 (школа, спортивний зал) Середня

610096 смт Мельниця-Подільська – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Василевської, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Генерала Шухевича, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зуляка, вул.І.Франка, вул.Коновальця, вул.Крушельницької, вул.Кудринецька, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.О.Кобилянської, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців: 8–57; вул.Хутір Гай, вул.Хутір Левада, вул.Хутір Оленівка, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, пл.Галицька, пров.Кудринецький, пров.Шевченка вул.І.Франка, 15, смт Мельниця-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (школа, актова зала) Велика

610097 смт Мельниця-Подільська – вул.Вільховецька, вул.Грушевського, вул.Дністрова, вул.Драгоманова, вул.Кармелюка, вул.Кільцева, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Митяшкіна, вул.Некрасова, вул.Пивоварова, вул.Підгірна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців: 1–7; пров.Вільховецький, пров.Дністрової, пров.Коцюбинського, пров.Митяшкіна вул.Незалежності, 29, смт Мельниця-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (будинок культури, головна зала) Середня

610098 с.Михайлівка вул.Миру, 30, с.Михайлівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48765 (будинок культури, малий зал) мала

610099 с.Михалків вул.Гора, 18, с.Михалків, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48747 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610100 с.Монастирок вул.Королівська, 1, с.Монастирок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, кл.2А) мала

610101 с.Мушкарів вул.Горбівка, 14А, с.Мушкарів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, кл.2) мала

610102 с.Мушкатівка вул.Січових Стрільців, 1, с.Слобідка-Мушкатівська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48770 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610103 с.Нивра вул.Шкільна, 1, с.Нивра, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48740 (дитячий садок, к.3) Середня

610104 с.Озеряни вул.Центральна, 90, с.Озеряни, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48711 (школа, фойє) Середня

610105 с.Окопи вул.Центральна, 43, с.Окопи, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48767 (школа, спортивний зал) мала

610106 с.Олексинці вул.Прицерковна, 38, с.Олексинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48732 (школа, їдальня) Середня

610107 с.Панівці вул.Шевченка, 19, с.Панівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48753 (будинок культури, малий зал) Середня

610108 с.Глибочок – вул.Хутір Пеньки вул.Хутір Пеньки, 33, с.Глибочок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48731 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610109 с.Пилатківці, с.Грабівці вул.Центральна, 88А, с.Пилатківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48713 (сільська рада, актова зала) мала

610110 с.Пилипче вул.Центральна, 255, с.Пилипче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48746 (будинок культури, фойє) Середня

610111 с.Пищатинці вул.Центральна, 16, с.Пищатинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48768 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610112 с.Підпилип’я вул.Центральна, 1, с.Підпилип’я, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

610113 с.Сапогів вул.Прибережна, 40А, с.Сапогів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48769 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610114 смт Скала-Подільська – вул.Б.Хмельницького, вул.Вербова, вул.Данила Галицького, вул.Друга Висока, вул.Заводська, вул.Запотіччя, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Кармелюка, вул.Королівка, вул.Мазепи, вул.Надзбручна, вул.Незалежності, вул.Островського, вул.Перша Висока, вул.Підгірна, вул.Підгородня, вул.Підзамче, вул.Підлісна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Толока, вул.Українська, вул.Українська бічна, вул.Федьковича, вул.Чайковського вул.Крушельницької, 33, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610115 смт Скала-Подільська – вул.Бережанська, вул.Богуна, вул.Грушевського: 1–64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94–96, 98, 100–108; вул.Івана Франка, вул.Кам’янець-Подільська, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Левицького, вул.Лепкого, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Паркова, вул.Подільська, вул.Полуботка, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Юрдига, вул.24 серпня, вул.9 Травня вул.Грушевського, 33, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (школа №1, фойє) Середня

610116 смт Скала-Подільська – вул.Брюзгіна, вул.Грушевського: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91–93, 97, 99; вул.Залізнична, вул.Залізнодорожна, вул.Купчинського, вул.Л.Українки, вул.Медова вул.Грушевського, 91, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (школа №2, фойє) Середня

610117 с.Сков’ятин вул.Центральна, 63, с.Сков’ятин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48737 (будинок культури, фойє) мала

610118 с.Слобідка-Мушкатівська вул.Січових Стрільців, 45, с.Слобідка-Мушкатівська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48770 (сільський клуб, фойє) Середня

610119 с.Стрілківці вул.Шкільна, 2, с.Стрілківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48734 (школа, фойє) Середня

610120 с.Трубчин вул.До Ріжків, 24А, с.Трубчин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757 (школа, їдальня) мала

610121 с.Тулин вул.Центральна, 599, с.Тулин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48716 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

610122 с.Турильче вул.Центральна, 3, с.Турильче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (школа, спортивний зал) мала

610123 с.Урожайне вул.Центральна, 4А, с.Урожайне, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, актова зала) мала

610124 с.Устя вул.Цвинтарівка, 30, с.Устя, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48747 (будинок культури, фойє) Середня

610125 с.Худиківці вул.Центральна, 10, с.Худиківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48771 (будинок культури, глядацький зал) мала

610126 с.Худіївці вул.Молодіжна, 3, с.Худіївці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610127 с.Цигани вул.Крегулець, 2, с.Цигани, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48712 (школа, фойє) Середня

610128 с.Шершенівка вул.Широка, 20, с.Шершенівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48730 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610129 с.Шишківці вул.Шашкевича, 17, с.Шишківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48730 (сільський клуб, фойє) мала

610130 с.Шупарка вул.Центральна, 1, с.Шупарка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48743 (будинок культури, фойє) Середня

610131 с.Юр’ямпіль вул.Горішній Кут, 37А, с.Юр’ямпіль, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, спортивний зал) мала