Тернопільська область - Відділ ведення ДРВ апарату Теребовлянської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
610814 с.Багатківці вул.М.Грушевського, 1, с.Багатківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48110 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610815 с.Бенева вул.ім.Т.Г.Шевченка, 21, с.Бенева, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610816 с.Буданів вул.Міцкевича, 10, с.Буданів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48154 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610817 с.Папірня вул.Ровиська, 53А, с.Папірня, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48150 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Ровиська, 55А, с.Папірня, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48150
мала

610818 с.Бурканів вул.Шкільна, 23, с.Бурканів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48116 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610819 с.Великий Говилів вул.Є.Олесницького, 28, с.Великий Говилів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48162 (будинок культури, фойє) Середня

610820 с.Малий Говилів вул.С.Бандери, 1, с.Малий Говилів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48162 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610821 с.Вербівці вул.Кульчики, 17, с.Вербівці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48155 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Кульчики, 15, с.Вербівці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48155
Середня

610822 с.Вишнівчик, с.Вишеньки вул.Й.Сліпого, 77, с.Вишнівчик, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48142 (сільська рада, зал засідань) мала

610823 с.Гайворонка вул.Шевченка, 17, с.Гайворонка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48140 (будинок культури, глядацький зал) мала

610824 с.Гвардійське вул.Центральна, 39, с.Гвардійське, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48141 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 27, с.Гвардійське, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48141
мала

610825 с.Глещава вул.Центральна, 22, с.Глещава, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48136 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610826 с.Дарахів вул.Сонячна, 1А, с.Дарахів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48146 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610827 с.Тютьків вул.С.Бандери, 91, с.Тютьків, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48147 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610828 с.Кам’янка вул.Слобідська, 28, с.Кам’янка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48146 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610829 с.Дворіччя вул.М.Грушевського, 37, с.Дворіччя, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48123 (сільська рада, зал засідань) мала

610830 с.Довге вул.В.Гжицького, 3А, с.Довге, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48160 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.В.Гжицького, 7А, с.Довге, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48160
мала

610831 с.Деренівка вул.Купчинського, 114А, с.Деренівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48173 (сільський клуб, великий зал) мала

610832 с.Долина вул.Янівська, 11А, с.Долина, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Янівська, 12А, с.Долина, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163
Середня

610833 с.Слобідка вул.Дисевича, 21А, с.Слобідка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Дисевича, 47, с.Слобідка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163
мала

610834 с.Заздрість вул.Й.Сліпого, 99, с.Заздрість, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48125 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610835 с.Зарваниця вул.К.Шептицького, 33, с.Зарваниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48143 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.К.Шептицького, 28, с.Зарваниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48143
мала

610836 с.Сапова вул.Ореста Гальчука, 4, с.Сапова, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48143 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610837 с.Золотники вул.Містечко, 20, с.Золотники, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48115 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610838 с.Іванівка вул.Ринок, 16, с.Іванівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48137 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610839 с.Лозівка вул.Набережна, 2, с.Лозівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48137 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610840 с.Ілавче вул.ім.Т.Г.Шевченка, 66, с.Ілавче, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48134 (сільська рада, зал засідань) Середня

610841 с.Кобиловолоки вул.Центральна, 168, с.Кобиловолоки, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48164 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610842 с.Млиниська вул.Центральна, 201, с.Млиниська, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48164 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Центральна, 202, с.Млиниська, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48164
мала

610843 с.Котузів вул.Лесі Українки, 46, с.Котузів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48141 (будинок культури, глядацький зал) мала

610844 с.Кровинка вул.Лошнівська, 1А, с.Кровинка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48135 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610845 с.Ладичин вул.Т.Шевченка, 4, с.Ладичин, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48124 (сільська рада, зал засідань) Середня

610846 с.Ласківці вул.Центральна, 104, с.Ласківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48153 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610847 с.Лошнів вул.Центральна, 40, с.Лошнів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48133 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610848 с.Маловоди вул.Шкільна, 34, с.Маловоди, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48148 (будинок культури, великий зал) мала

610849 с.Нова Могильниця вул.Центральна, 14, с.Нова Могильниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48179 (сільська рада, зал засідань) мала

610850 с.Стара Могильниця вул.Центральна, 15, с.Стара Могильниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48179 (будинок культури, глядацький зал) мала

610851 с.Мшанець вул.Шкільна, 1, с.Мшанець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48161 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 38, с.Мшанець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48161
Середня

610852 с.Надрічне вул.Зелена, 2, с.Надрічне, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48113 (будинок культури, глядацький зал) мала

610853 с.Острівець вул.Центральна, 13, с.Острівець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48107 (школа, кабінет групи продовженого дня) мала

610854 с.Застіноче вул.Центральна, 13, с.Острівець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48107 (школа, кабінет зарубіжної літератури) мала

610855 с.Гумниська вул.Підстінка, 65, с.Гумниська, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48172 (школа, учительська) мала

610856 с.Підгайчики вул.Шляхетна, 21, с.Підгайчики, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48150 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610857 с.Семенів вул.Семенівська, 74, с.Семенів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610858 с.Зеленче, с.Підгора вул.Зеленецька, 45А, с.Зеленче, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610859 с.Малів вул.Малівська, 23, с.Малів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, кабінет завідувача) мала

610860 с.Плебанівка вул.Князя Василька, 17, с.Плебанівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48117 (будинок культури, фойє) Середня

610861 с.Залав’є вул.Т.Г.Шевченка, 12А, с.Залав’є, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48174 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610862 с.Романівка вул.Братів Бойчуків, 58, с.Романівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48151 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610863 с.Різдвяни вул.Шевченка, 10А, с.Різдвяни, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48178 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610864 с.Зубів вул.Стависко, 1А, с.Зубів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610865 с.Семиківці вул.Набережна, 45, с.Семиківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610866 с.Підруда вул.Молодіжна, 25, с.Підруда, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача) мала

610867 с.Соколів, с.Сокільники, с.Панталиха вул.Шевченка, 25, с.Соколів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48124 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610868 с.Сороцьке вул.Нова, 41, с.Сороцьке, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48132 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610869 с.Соснів вул.Шкільна, 3, с.Соснів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48112 (будинок культури, глядацький зал) мала

610870 с.Раковець вул.Клубна, 5, с.Раковець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48112 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610871 с.Сущин вул.Центральна, 38А, с.Сущин, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48131 (будинок культури, глядацький зал) мала

610872 с.Остальці вул.Центральна, 55А, с.Остальці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48131 (школа, каб.3) мала

610873 с.Струсів вул.Миру, 3, с.Струсів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48127 (сільська рада, зал засідань) Середня

610874 с.Варваринці вул.Братів Шкамбар, 42, с.Варваринці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48126 (школа, фойє) Середня

610875 с.Налужжя вул.Дружби, 42, с.Налужжя, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48176 (школа-сад, каб.1) мала

610876 с.Бернадівка вул.Центральна, 40, с.Бернадівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48127 (бібліотека, каб.1) мала

610877 с.Хмелівка, с.Стара Брикуля вул.Сонячна, 20, с.Хмелівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48145 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610878 с.Нова Брикуля вул.Центральна, 50, с.Нова Брикуля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48145 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача) мала

610879 смт Дружба вул.Лесі Українки, 6А, смт Дружба, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48130 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610880 смт Микулинці – вул.Балканська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Й.Сліпого, вул.Князя Острозького, вул.Коновальця, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Набережна, вул.Надрічна, вул.Поштова, вул.С.Бандери, вул.С.Наливайка, вул.22 Січня, вул.8 Березня вул.22 Січня, 8, смт Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120 (будинок культури, великий зал) Велика

610881 смт Микулинці – вул.Андрущишиних, вул.А.Шептицького, вул.В.Івасюка, вул.Галицька, вул.Данила Галицького, вул.І.Мазепи, вул.Калнишевського, вул.Паркова, вул.Поперечна, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Тернопільська, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Тернопільська, 35, смт Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120 (ВАТ "Булат", їдальня) Середня

610882 с.Воля вул.Стебніцького, 50, с.Воля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48171 (школа-сад, каб.1) Середня

610883 с.Конопківка вул.Коновальця, 1, с.Конопківка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48122 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610884 с.Кривки вул.Зелена, 25А, с.Кривки, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610885 с.Боричівка вул.Шевченка, 12А, с.Боричівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48106 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610886 м.Теребовля – вул.Бартка Золотого, вул.Бічна, вул.Братів Гринівих, вул.Б.Хмельницького, вул.Вузька, вул.Гірняка, вул.Глещавецька: 1–11А; вул.Грушевського, вул.І.Мазепи, вул.Кладкова, вул.Князя Василька: 83–206; вул.Корольова, вул.Мандичевського, вул.М.Зарицького, вул.Наливайка, вул.Остапа Пасіки, вул.Плебанівська, вул.П.Орлика, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Степана Будного, вул.Стрімка: 1–5; вул.Федьковича, вул.Ювілейна, вул.3 Вересня, пров.Князя Василька, пров.Сонячної вул.Князя Василька, 106, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100 (спортивна школа, спортивний зал) Середня

610887 м.Теребовля – вул.Гжицького, вул.Зазамче, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Підзамче, вул.Покрівка, вул.Родини Юрчаків, вул.Січових Стрільців: 1–5А; пл.Шевченка вул.Шевченка, 3, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100 (районний будинок культури, фойє) Середня

610888 м.Теребовля – вул.Вербова, вул.Застіноцька: 1–20, 20Е–39А; вул.М.Паращука, вул.Небесної сотні, вул.Паркова, вул.Січових Стрільців: 6–29, 31–36; вул.22 Січня вул.Січових Стрільців, 23, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №2, фойє) Середня

610889 м.Теребовля – вул.Григорія Коссака, вул.Зелена, вул.Надрічна, вул.Нова, вул.Підлісна, вул.Р.Шухевича, вул.Січових Стрільців: 30, 37–106, гурт. в/ч; вул.Тиха, вул.Ф.Маковського, пров.Нової, пров.Січових Стрільців вул.Січових Стрільців, 51А, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №1, актова зала) Велика

610890 м.Теребовля – вул.Богуна, вул.Галицька, вул.Довженка, вул.Застіноцька: 20А–20Б, 40–84; вул.І.Котляревського, вул.Навроцького, вул.О.Кобилянської, вул.Садики, вул.Садова, пров.Застіноцької вул.Застіноцька, 41, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100 (гімназія, актова зала) Середня

610891 м.Теребовля – вул.Василя Щурата, вул.Волиця, вул.В.Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глещавецька: 12–153; вул.Г.Хоткевича, вул.Дружби, вул.Євгена Купчинського, вул.Злуки, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Максима Залізняка, вул.М.Бойчука, вул.Миру, вул.М.Крушельницького, вул.М.Рильського, вул.Народицька, вул.О.Довбуша, вул.Польова, вул.Садівська, вул.Стрімка: 6–30; вул.Шевченка: 84–202А; вул.Ю.Миколаєнко вул.Шевченка, 188, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №3, актова зала) Велика

610892 м.Теребовля – вул.Вавілова, вул.Залізнична, вул.Князя Василька: 1–82; вул.Лисенка, вул.Лошнівська, вул.Тернопільська, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 1–83Б; вул.Залізнична, 8, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа-інтернат для дітей з фізичними вадами, фойє) Середня