Тернопільська область - Відділ ведення ДРВ апарату Тернопільської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
610893 с.Баворів вул.Лесі Українки, 1А, с.Баворів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610894 с.Застав’є вул.Шевченка, 19, с.Застав’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610895 с.Байківці вул.Січових Стрільців, 41, с.Байківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47711 (будинок культури, танцювальний зал) Велика

610896 с.Біла – вул.Б.Хмельницького, вул.Відродження, вул.Галицька, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Кос-Анатольського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Личаківська, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Київський вул.Крушельницької, 49, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610897 с.Біла – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Бродівська, вул.Бродівська-бічна, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Д.Вишнівецького, вул.Дорошенка, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Й.Сліпого, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Мазепи-бічна, вул.Морозенка, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Соборності, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Чиста, вул.Чумацька, вул.Шептицького, вул.Шухевича, пров.Дорошенка, пров.Мазепи, пров.Морозенка, пров.Сагайдачного, пров.Шептицького вул.Мазепи, 27, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707 (сільська рада, кабінет сільського голови) Середня

610898 с.Буцнів вул.Шевченка, 35, с.Буцнів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610899 с.Серединки вул.Серединецька, 41А, с.Серединки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610900 смт Велика Березовиця – вул.Березовицька СТ«Нива», вул.Братів Підгайних, вул.Б.Хмельницького, вул.Б.Хмельницького-бічна, вул.Виноградна СТ«Нива», вул.Вишнева друга СТ«Нива», вул.В.Чорновола, вул.Героям Небесної Сотні, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Заводська, вул.Затишна СТ«Нива», вул.Зелена, вул.Івана Вітишина, вул.Івана Франка, вул.Квітова СТ«Нива», вул.Ланова, вул.Левка Крупи, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Над Ставом СТ«Нива», вул.Національного Відродження, вул.Незалежності, вул.Петриківська, вул.Подільська, вул.Революції Гідності, вул.Родини Геретів, вул.С.Бандери, вул.Середня СТ«Нива», вул.Січових Стрільців, вул.Столярчука СТ«Нива», вул.Шевченка, пров.Б.Хмельницького вул.Шевченка, 2, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725 (будинок культури, глядацький зал) Велика

610901 смт Велика Березовиця – вул.В.Стуса: 1–16, 18, 20–28А; вул.Гагаріна, вул.Гаївська, вул.Галицька, вул.Дубрівська, вул.Дубрівська-бічна, вул.Енергетична, вул.Злуки, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Миру-бічна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Чумацька вул.Лесі Українки, 4, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47724 (школа, глядацький зал) Велика

610902 смт Велика Березовиця – вул.Березова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.В.Стуса: 17–17А, 19–19А; вул.Глибока, вул.Глибока бічна, вул.Дружби, вул.Дружби бічна, вул.Микулинецька, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Трудова, пров.Микулинецький вул.Микулинецька, 42, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725 (селищна рада, зала засідань) Велика

610903 с.Кип’ячка вул.Івана Франка, 4, с.Кип’ячка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47729 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610904 смт Великі Бірки – вул.Абрикосова СТ«Надія», вул.Балея, вул.Балея бічна, вул.Бічна СТ«Надія», вул.Верхня СТ«Заозерне», вул.Вишнева СТ«Надія», вул.Гагаріна, вул.Глибока СТ«Заозерне», вул.Горішня СТ«Надія», вул.Грушевського: 58–130В; вул.Дачна СТ«Надія», вул.Долішня СТ«Надія», вул.Дорошенка, вул.Залізнична: 10–20; вул.Зелена, вул.Зелена СТ«Енергетик-1», вул.Квітова СТ«Надія», вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Круча, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Міцкевича, вул.Надрічна бічна СТ«Збруч», вул.Наливайка, вул.Нижня СТ«Заозерне», вул.Нова, вул.Огіркова СТ«Надія», вул.Окружна СТ«Надія», вул.Панаса Мирного, вул.Південна СТ«Заозерне», вул.Підгірна СТ«Збруч», вул.Польова, вул.Польова СТ«Надія», вул.Ромашка СТ«Надія», вул.Сагайдачного, вул.Скалатська, вул.Сливова СТ«Надія», вул.Сонячна, вул.Стрілецька, вул.Стуса, вул.Сунична СТ«Надія», вул.Українська, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Центральна СТ«Збруч», вул.Центральна СТ«Надія», вул.Шевченка: 107, 109, 111, 113, 126–135; вул.Шкільна, вул.Яблунева СТ«Надія», вул.16 липня, пров.Зелений, пров.Франка вул.Шкільна, 1, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 (школа, спортивний зал) Середня

610905 смт Великі Бірки – вул.Баштова СТ«Веселка», вул.Великобірківська СТ«Казка», вул.Виноградна СТ«Пролісок», вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Глибока, вул.Глибока СТ«Казка», вул.Грушевського: 1–54; вул.Дичківська, вул.Загребельна, вул.Задорожних, вул.Залізнична: 1–8; вул.Заозерна СТ«Казка», вул.Зелена СТ«Казка», вул.Зелена СТ«Пролісок», вул.Кармелюка, вул.Квіткова СТ«Пролісок», вул.Квітова СТ«Казка», вул.Кірпічна СТ«Казка», вул.Княгині Ольги, вул.Коротка СТ«Казка», вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Медова СТ«Казка», вул.Миру СТ«Веселка», вул.Нагірна СТ«Пролісок», вул.Над ставом СТ«Казка», вул.Надбережна СТ«Веселка», вул.Надії СТ«Веселка», вул.Незалежності, вул.Об’їзна СТ«Казка», вул.Оболонна, вул.Підволочиська, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Садова СТ«Казка», вул.Садова СТ«Пролісок», вул.Смиковецька СТ«Казка», вул.Спадиста СТ«Казка», вул.Сторожова СТ«Казка», вул.Східна СТ«Казка», вул.Центральна СТ«Казка», вул.Шевченка: 1–106, 108, 110, 112, 114–124; вул.Юності СТ«Веселка», вул.Юрківська СТ«Веселка», вул.Яблунева СТ«Казка», вул.Ярослава Мудрого, пров.Загребельний, пров.Крушельницької, пров.Садовий, пров.Шкільний вул.Шевченка, 2, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 (будинок культури, фойє) Середня

610906 с.Великі Гаї – вул.Бориса Бобинського, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Верхня Підлісна, вул.В.Чубатого, вул.Галицька: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Галицька-бічна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Глибока, вул.Д.Галицького, вул.Дружби, вул.Дружби-бічна, вул.Зелена, вул.І.Мазепи, вул.І.Франка, вул.І.Франка-бічна, вул.Козацька, вул.Крушельницька, вул.Лісова, вул.Лісова-бічна, вул.Л.Українки, вул.Михайла Сеника, вул.Молодіжна, вул.М.Сосновського, вул.Незалежності, вул.Об’їзна, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Підлісна-бічна, вул.Подільська, вул.Р.Завадовича, вул.Романа Кордуби, вул.Стефаника, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Фестивальна, вул.Якима Сеньківського, вул.Ярмуша, пров.Тернопільський вул.Галицька, 44А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 (школа, фойє) Велика

610907 с.Великі Гаї – вул.В.Лучаківського, вул.Гагаріна, вул.Гагаріна-бічна, вул.Гайова, вул.Гайова-бічна, вул.Галицька: 52, 54, 56, 58, 60, 62–240; вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Залізнична-бічна, вул.Кобзаря, вул.Л.Курбаса, вул.Медова, вул.Миру, вул.М.Чурай, вул.Наливайка, вул.Н.Яремчука, вул.Отця Кашуби, вул.Садова, вул.Садова-бічна, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Сонячна-бічна, вул.Стуса, вул.Стуса-бічна, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шептицького вул.Галицька, 50, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610908 с.Великий Глибочок вул.Грушевського, 5, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703 (школа, фойє) Велика

610909 с.Велика Лука, с.Хатки вул.Лесі Українки, 27, с.Велика Лука, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610910 с.Гаї-Шевченківські вул.Тернопільська, 10, с.Гаї-Шевченківські, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47705 (сільська рада, глядацький зал) Середня

610911 с.Грабовець вул.Шевченка, 12, с.Грабовець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610912 с.Білоскірка вул.Шевченка, 36А, с.Білоскірка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610913 с.Дичків вул.М.Демидася, 8, с.Дичків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610914 с.Красівка вул.Б.Хмельницького, 46, с.Красівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610915 с.Довжанка вул.Містечко, 46, с.Довжанка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47708 (школа, фойє) Середня

610916 с.Домаморич вул.І.Франка, 4, с.Домаморич, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47709 (школа, фойє) мала

610917 с.Драганівка вул.8 Березня, 2, с.Драганівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610918 с.Дубівці вул.Шевченка, 3, с.Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (школа, їдальня)
/
вул.Шевченка, 5, с.Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717
Середня

610919 с.Івачів Долішній вул.Незалежності, 60, с.Івачів Долішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610920 с.Івачів Горішній вул.Миру, 3А, с.Івачів Горішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610921 с.Ігровиця вул.Гагаріна, 57, с.Ігровиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47701 (сільська рада, кабінет секретаря) Середня

610922 с.Йосипівка вул.Дружби, 4, с.Йосипівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735 (сільська рада, глядацький зал) мала

610923 с.Козівка вул.Шевченка, 82, с.Козівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47745 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610924 с.Лозова вул.Грушевського, 63, с.Лозова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (будинок культури, фойє) Середня

610925 с.Курники вул.Шевченка, 57, с.Курники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610926 с.Малий Ходачків вул.Січових Стрільців, 2, с.Малий Ходачків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610927 с.Костянтинівка вул.Т.Шевченка, 4А, с.Костянтинівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610928 с.Мар’янівка вул.Івана Франка, 43, с.Мар’янівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735 (школа, кабінет трудового навчання) мала

610929 с.Миролюбівка вул.І.Франка, 8, с.Миролюбівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (школа-садок, спортивний зал) мала

610930 с.Лучка вул.Л.Українки, 21, с.Лучка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610931 с.Мишковичі вул.Січових Стрільців, 25, с.Мишковичі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732 (будинок культури, фойє) Велика

610932 с.Настасів вул.Сонячна, 305, с.Настасів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47734 (будинок культури, фойє) Середня

610933 с.Острів вул.М.Кордуби, 98, с.Острів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47728 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610934 с.Петриків – вул.Академічна, вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вояків УПА, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетична, вул.Західна, вул.Зелена: 1–14, 15А–250; вул.Зелена-бічна, вул.Злуки, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Коновальця, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Л.Українки-бічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Наукова, вул.Національного Відродження, вул.Н.Яремчука, вул.Об’їзна, вул.Опільського, вул.Петриківська, вул.Петриківська-бічна, вул.Підгородня, вул.Польна, вул.Польна-бічна, вул.Полюя, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Ст.Бандери, вул.Стефаника, вул.Тернопільська, вул.Тернопільська-бічна, вул.Університецька, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шептицького: 1–137; вул.Шкільна, вул.Ясна вул.Шептицького, 118А, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610935 с.Петриків – вул.Абрикосова СТ«Темп», вул.Березовицька, вул.Бічна СТ«Сучасник», вул.Весела СТ«Явір», вул.Весняна СТ«Явір», вул.Виноградна СТ«Вишневий сад», вул.Виноградна СТ«Темп», вул.Вишнева СТ«Нектар», вул.Вишнева СТ«Явір», вул.Вишнівецького, вул.Гайова СТ«Лаванда», вул.Галицька, вул.Горіхова СТ«Лаванда», вул.Горіхова СТ«Сучасник», вул.Горішня СТ«Жасмин», вул.Дачна СТ«Жасмин», вул.Долина, вул.Заозерна СТ«Лаванда», вул.Зарічна СТ«Нектар», вул.Затишна СТ«Жасмин», вул.Зелена СТ«Лаванда», вул.Зелена СТ«Нектар», вул.Зелена СТ«Троянда», вул.Квіткова СТ«Вишневий сад», вул.Квіткова СТ«Троянда», вул.Крушельницької, вул.Кутова СТ«Жасмин», вул.Лісова, вул.Лісова СТ«Вишневий сад», вул.Лісова СТ«Лаванда», вул.Лісова СТ«Сучасник», вул.Лісова СТ«Троянда», вул.Малинова СТ«Явір», вул.Медична СТ«Явір», вул.Надрічна СТ«Явір», вул.Овочева СТ«Вишневий сад», вул.Паркова СТ«Лаванда», вул.Підлісна СТ«Нектар», вул.Подільська, вул.Садова СТ«Нектар», вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна СТ«Сучасник», вул.Сонячна СТ«Явір», вул.Східна СТ«Жасмин», вул.Тіниста СТ«Темп», вул.Тіниста СТ«Явір», вул.Урожайна СТ«Троянда», вул.Центральна СТ«Вишневий сад», вул.Центральна СТ«Жасмин», вул.Центральна СТ«Троянда», вул.Шашкевича, вул.Шептицького: 138–217А; вул.Яблунева СТ«Лаванда», вул.Яблунева СТ«Нектар», вул.Яблунева СТ«Сучасник», вул.Яблунева СТ«Темп», вул.Ягідна СТ«Вишневий сад», вул.Ягідна СТ«Троянда» вул.Шептицького, 118Б, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (сільський клуб, танцювальний зал)
/
вул.Шептицького, 118А, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720
Середня

610936 с.Петриків – вул.Зелена: 15; вул.Зелена, 15, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (обласний геріатричний будинок, фойє) мала

610937 с.Підгородне вул.Бережанська, 1, с.Підгородне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47726 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610938 с.Плотича вул.Садова, 8А, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610939 с.Почапинці вул.Шкільна, 1, с.Почапинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (школа, фойє)
/
вул.Жовтнева, 5, с.Почапинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721
мала

610940 с.Забойки вул.Шевченка, 3, с.Забойки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610941 с.Романівка вул.Б.Хмельницького, 19, с.Романівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47715 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610942 с.Ангелівка вул.Шевченка, 1, с.Ангелівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47714 (школа, спортивний зал) мала

610943 с.Скоморохи, с.Теофілівка вул.Галицька, 96, с.Скоморохи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610944 с.Смолянка вул.Л.Українки, 10, с.Смолянка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744 (сільський клуб, фойє) мала

610945 с.Прошова вул.Шевченка, 53, с.Прошова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610946 с.Смиківці вул.С.Бандери, 25, с.Смиківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47723 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610947 с.Стегниківці вул.Лесі Українки, 4, с.Стегниківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610948 с.Ступки вул.Тернопільська, 37, с.Ступки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47718 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610949 с.Товстолуг вул.Шевченка, 17, с.Товстолуг, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610950 с.Застінка вул.Шевченка, 25А, с.Застінка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610951 с.Чернелів-Руський вул.М.Михалевича, 31, с.Чернелів-Руський, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610952 с.Соборне вул.Л.Українки, 28, с.Соборне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713 (будинок культури, зал засідань) мала

610953 с.Чистилів вул.І.Франка, 5, с.Чистилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (школа: фойє) Середня

610954 с.Шляхтинці вул.Барвінського, 16, с.Шляхтинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611188 с.Гаї-Гречинські вул.С.Крушельницької, 24, с.Гаї-Гречинські, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (приміщення сільського старости, актовий зал) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
610955 Великобірківське стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" вул.Грушевського, 51, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 Мала
610956 Тернопільський обласний протитуберкульозний диспансер вул.Підлісна, 26А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 Мала
610957 Великоглибочецьке стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" вул.Т.Шевченка, 22, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703 Мала
610958 Комунальне некомерційне підприємство Тернопільська обласна лікарня "Хоспіс" Тернопільської обласної ради вул.Глибочецька, 5, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 Мала
611182 Тернопільське стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" вул.Князя Острозького, 9, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46000 Мала