Тернопільська область - Відділ ведення ДРВ апарату Шумської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
611034 с.Андрушівка вул.Центральна, 53, с.Андрушівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47111 (комунальний заклад "Клуб села Андрушівка", фойє) мала

611035 с.Кутянка, с.Руська Гута вул.Українська, 36, с.Кутянка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47111 (школа, фойє) мала

611036 с.Переморівка вул.Миру, 11А, с.Переморівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47111 (будинок церковної громади, каб.2) мала

611037 с.Биківці вул.Садова, 12, с.Биківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47141 (сільська рада, приймальна) Середня

611038 с.Боложівка вул.Кооперативна, 9, с.Боложівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47115 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611039 с.Бриків, с.Коновиця вул.Українська, 39, с.Бриків, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47140 (Бриківський НВК "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - ДНЗ", актовий зал) Середня

611040 с.Васьківці вул.Шевченка, 107А, с.Васьківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47113 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611041 с.Кути вул.Миру, 9А, с.Кути, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47172 (будинок сімейного лікаря, приймальна) мала

611042 с.Малі Садки вул.Центральна, 58Б, с.Малі Садки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47104 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611043 с.Великі Дедеркали вул.Садова, 7А, с.Великі Дедеркали, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47144 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611044 с.Малі Дедеркали вул.Дружба, 1А, с.Малі Дедеркали, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47173 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611045 с.Вовківці вул.Дружби, 52, с.Вовківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47171 (сільський клуб, фойє) мала

611046 с.Великі Загайці вул.Приклубна, 2, с.Великі Загайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47153 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611047 с.Малі Загайці, с.Тури вул.Дедеркальська, 1, с.Малі Загайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47153 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова) мала

611048 с.Вілія вул.Шкільна, 15, с.Вілія, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47150 (школа, спортивний зал) мала

611049 с.Новосілка вул.Набережна, 42, с.Новосілка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47150 (фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційна) мала

611050 с.Тетильківці вул.Шкільна, 49А, с.Тетильківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47175 (школа, каб.2) мала

611051 с.Жолобки вул.Садова, 2, с.Жолобки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47125 (сільська рада, зал засідань) мала

611052 с.Забара вул.Лісова, 24, с.Забара, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47122 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

611053 с.Залісці вул.Каштанова, 11, с.Залісці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47122 (школа, спортивний зал) Середня

611054 с.Велика Іловиця вул.Миру, 4, с.Велика Іловиця, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47110 (сільський клуб, танцювальний зал) мала

611055 с.Антонівці, с.Мала Іловиця вул.Ясенова, 8А, с.Мала Іловиця, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47110 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

611056 с.Кордишів вул.Українська, 29, с.Кордишів, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47131 (школа, фойє) мала

611057 с.Мирове вул.Будівельників, 1, с.Мирове, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47131 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611058 с.Літовище, с.Сошище вул.Весняна, 4, с.Літовище, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47112 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611060 с.Людвище вул.Перемоги, 4, с.Людвище, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47130 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611061 с.Гриньківці вул.Центральна, 31А, с.Гриньківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47164 (сільський клуб, фойє) мала

611062 с.Матвіївці вул.Шкільна, 10, с.Матвіївці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47164 (будинок культури, фойє) мала

611063 с.Мізюринці вул.Молодіжна, 2А, с.Мізюринці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47155 (адміністративний будинок, каб.2) мала

611064 с.Онишківці вул.Центральна, 29, с.Онишківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47174 (сільська рада, бібліотека) мала

611065 с.Підгайці вул.Центральна, 1, с.Підгайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47162 (будинок культури, фойє) мала

611066 с.Кудлаївка вул.Шевченка, 20, с.Кудлаївка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47163 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

611067 с.Піщатинці вул.Лановецька, 58А, с.Піщатинці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47163 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611068 с.Потуторів вул.Миру, 2, с.Потуторів, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47142 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611069 с.Радошівка вул.В.Матевощука, 2, с.Радошівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47146 (школа, фойє) мала

611070 с.Рохманів вул.І.Франка, 58, с.Рохманів, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47105 (школа, спортивний зал) Середня

611071 с.Залужжя вул.Дружби, 31А, с.Залужжя, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47105 (школа, каб.2) мала

611072 с.Обич вул.Шкільна, 14, с.Обич, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47123 (школа, спортивний зал) Середня

611073 с.Садки вул.Шкільна, 2, с.Садки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47143 (школа, фойє) мала

611074 с.Бірки вул.Шкільна, 12, с.Бірки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47133 (школа, фойє) мала

611075 с.Соснівка вул.Центральна, 27, с.Соснівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47132 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611076 с.Стіжок вул.Садова, 20, с.Стіжок, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47120 (Комунальний заклад "Клуб села Стіжок", танцювальний зал) мала

611077 с.Сураж – вул.Долина, вул.Заріччя, вул.Малинів, вул.Місто, вул.Молодіжна, вул.урочище Суразька дача вул.Рудка, 1А, с.Сураж, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47114 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611078 с.Сураж – вул.Березина, вул.Гребелька, вул.Загороди, вул.Рудка, вул.Турова, вул.Шуревщина вул.Рудка, 1, с.Сураж, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47114 (школа, спортивний зал) мала

611079 с.Ходаки вул.Підлісна, 73, с.Ходаки, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47114 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611080 с.Темногайці вул.Набережна, 1А, с.Темногайці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47154 (комунальний заклад "Клуб села Темногайці", глядацький зал) мала

611081 с.Башківці вул.Миру, 1А, с.Башківці, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47124 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611082 с.Тилявка, с.Одерадівка вул.Миру, 29, с.Тилявка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47124 (сільська рада, зал засідань) мала

611083 с.Угорськ вул.Центральна, 37А, с.Угорськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47121 (комунальний заклад "Клуб села Угорськ", глядацький зал) мала

611084 с.Цеценівка вул.Шевченка, 57, с.Цеценівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47151 (сільський клуб, фойє) Середня

611085 с.Шкроботівка вул.Центральна, 30, с.Шкроботівка, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47145 (сільська рада, зал засідань) мала

611086 с.Новостав вул.Шкільна, 12, с.Новостав, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47133 (школа, каб.2) мала

611087 с.Шумбар вул.Горбівці, 60А, с.Шумбар, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47152 (школа, каб.2) Середня

611088 м.Шумськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вілійська, вул.Волинська: 1–38, 40, 42, 44; вул.Гагаріна, вул.Данилевича, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.князя Острозького, вул.Майдан Незалежності, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Свободи, вул.Стадіонна, вул.Суразька, вул.Українська: 1–49А, 51; вул.Чирянка, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.840-річчя Шумська, пров.Вишневий 1, пров.Вишневий 2, пров.Зелений, пров.Шевченка вул.Українська, 39, м.Шумськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47101 (школа №1, фойє) Велика

611089 м.Шумськ – вул.Будівельників, вул.Волинська: 39, 41, 43, 44А–138А; вул.Добровінського, вул.Енергетична, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Народицька, вул.Озерна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська: 50, 52–183; вул.У.Самчука, пл.Ринкова, пров.Волинський 1, пров.Волинський 2, пров.Добровінського, пров.Лесі Українки, пров.Миру I, пров.Миру IV, пров.Миру V, пров.Миру VI, пров.Миру VII, пров.Миру ІІ, пров.Миру ІІІ, пров.Озерний, пров.Ринковий №3 вул.Українська, 61, м.Шумськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47101 (школа №2, фойє) Велика

611184 с.Круголець вул.Перемоги, 18, с.Круголець, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47101 (фельдшерський пункт, приймальна) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
611090 Комунальне некомерційне підприємство Шумської районної ради "Великодедеркальська районна комунальна лікарня" вул.Обори, 5, с.Великі Дедеркали, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47174 Мала
611091 Комунальне некомерційне підприємство Шумської районної ради "Шумська центральна районна лікарня" вул.Енергетична, 1, м.Шумськ, Шумський р-н, Тернопільська обл., 47100 Мала