Тернопільська область - одномандатний виборчий округ №164

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Кременецької РДА

139

Відділ ведення ДРВ апарату Тернопільської РДА

120

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Кременецької міської ради

48

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
610328 с.Базаринці вул.Івана Франка (бічна), 2А, с.Базаринці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47305 (для голосування поточне магазин ПП Складанюк В.Д., торговий зал) мала

610329 с.Малий Глибочок, с.Тарасівка вул.Довга, 24, с.Тарасівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47305 (сільський клуб, танцювальний зал) мала

610330 с.Чорний Ліс(Збаразька міська територіальна громада) вул.Лісова, 1, с.Чорний Ліс, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47305 (ільський клуб, концертний зал) мала

610331 с.Бодаки вул.Шкільна, 12, с.Бодаки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47323 (школа, актова зала) Середня

610332 с.Бутин вул.Центральна, 8, с.Бутин, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47313 (Школа, актовий зал) мала

610333 с.Великі Вікнини вул.Кавказька, 13, с.Великі Вікнини, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47320 (будинок культури, концертний зал) Середня

610334 с.Малі Вікнини вул.Миру, 1, с.Малі Вікнини, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47320 (сільський клуб, концертний зал) мала

610335 с.Котюжини вул.Сільська, 26, с.Котюжини, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47320 (культурно-спортивний комплекс, фойє) мала

610336 с.Великий Кунинець вул.Коцюбинського, 5В, с.Великий Кунинець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47311 (будинок культури, концертний зал) Середня

610337 с.Малий Кунинець вул.Гагаріна, 35, с.Малий Кунинець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47311 (сільський клуб, концертний зал) мала

610338 с.Вищі Луб’янки – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Морозенка, вул.Шевченка: 56–83; вул.Івана Франка, 66, с.Вищі Луб’янки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47362 (школа, спортивний зал) Середня

610339 с.Вищі Луб’янки – вул.Шевченка: 1–55; с.Новий Роговець вул.Богдана Хмельницького, 82, с.Новий Роговець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47362 (сільський клуб, концертний зал) мала

610340 смт Вишнівець – вул.Богуна, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Д.Вишнівецького, вул.Дольна, вул.Залісецька, вул.Замкова, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Козубських, вул.Корибутів, вул.Кременецька, вул.Куліша, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Майдан Шевченка, вул.Миру, вул.Нова, вул.Новий Світ, вул.Петлюри, вул.Почаївська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Шкільна, пров.Грушевського, пров.Кременецький, пров.Мазепи, пров.Садовий, с.Загороддя вул.Грушевського, 21, смт Вишнівець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47313 (школа, фойє) Велика

610341 смт Вишнівець – вул.Богдана Хмельницького, вул.Б.Харчука, вул.Вільна, вул.Дорошенка, вул.Котляревського, вул.Кривоноса, вул.Лисенка, вул.Лозівська, вул.Морозенка, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Сагайдачного, вул.Стуса, вул.Троїцька, вул.Федьковича, вул.Шевченка, пров.Богдана Хмельницького, пров.Кривоноса пров.Богдана Хмельницького, 7, смт Вишнівець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47313 (музична школа, фойє) Середня

610342 с.Гніздичне вул.Широка, 100, с.Гніздичне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47332 (будинок культури, актова зала) Середня

610343 с.Хоми вул.Івана Франка, 25А, с.Хоми, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47332 (школа, актова зала) мала

610344 с.Чеснівський Раковець вул.Центральна, 47, с.Чеснівський Раковець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47332 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610345 с.Дзвиняча вул.Молодіжна, 4, с.Дзвиняча, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47312 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 7А, с.Дзвиняча, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47312
Середня

610346 с.Доброводи – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Богуна, вул.Кінцева, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Молодіжна: 1–8, 10; вул.Музички, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Роздольського, вул.Садова, вул.Смакули, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шевченка, 1, с.Доброводи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47341 (будинок культури, зал) Середня

610347 с.Добромірка вул.Лесі Українки, 42, с.Добромірка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47363 (сільська рада, актова зала) мала

610348 с.Залісці(Вишнівецька селищна територіальна громада) вул.Шевченківська, 18, с.Залісці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47310 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

610349 с.Залужжя(Збаразька міська територіальна громада) вул.Збаразька, 1А, с.Залужжя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47306 (сільський клуб, концертний зал) Середня

610350 с.Івашківці вул.Вишневецького, 50, с.Івашківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47306 (сільський клуб, концертний зал) мала

610351 с.Ліски вул.Морозенка, бічна, 1, с.Ліски, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47306 (фельдшерсько-акушерський пункт, акушерський кабінет) мала

610352 с.Зарубинці(Збаразька міська територіальна громада) вул.Шкільна, 2, с.Зарубинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47343 (школа, спортивний зал) мала

610353 с.Заруддя(Збаразька міська територіальна громада) вул.Грушевського, 4А, с.Заруддя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47333 (школа, спортивний зал) мала

610354 с.Витківці вул.Тимошенка, 32А, с.Витківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47333 (сільський клуб, концертний зал) мала

610355 с.Олишківці вул.Шевченка, 37Б, с.Олишківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47333 (сільський клуб, концертний зал) мала

610356 м.Збараж – вул.Богуна, вул.Волинська, вул.Данила Галицького, вул.Карпенка-Карого, вул.Морозенка, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Самчука, вул.Симона Петлюри, вул.Стефаника, шосе Максимівське вул.Данила Галицького, 48, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (гуртожиток професійно-технічного училища №25, актова зала) Середня

610357 м.Збараж – вул.Айвазовського, вул.Барвінкова, вул.Богдана Лепкого, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гвардійців Кантимирівців, вул.Героїв Крут, вул.Грушевського: 95; вул.Данила Нечая, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Дяченка, вул.Злуки, вул.Івана Сірка, вул.Козубських, вул.Корнійчука, вул.Космонавтів, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Львівська, вул.М.Заньковецької, вул.Миколи Лисенка, вул.Незалежності, вул.Осипа Маковея, вул.Панаса Мирного, вул.Підзамче, вул.Подільська, вул.Січових Стрільців, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Сосюри, вул.Стуса, вул.Стуса-Бічна, вул.Травнева, вул.Харчука, вул.Хліборобів, вул.Черняховського, вул.Шпитальна, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярославни, вул.22 Січня вул.Богдана Хмельницького, 4, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (міська рада, актова зала) Велика

610358 м.Збараж – вул.Гонти, вул.Довга, вул.Коперника, вул.Корольова, вул.Мазепи, вул.Марусі Богуславки, вул.Паркова, вул.Просвіти, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Садовського, вул.Симиренка, вул.Тараса Бульби, вул.Тімірязєва, вул.Устима Голоднюка, вул.Чорновола вул.Чорновола, 1, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (школа №2, фойє) Середня

610359 м.Збараж – вул.Володимира Великого, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського: 3–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85, 87; вул.Дмитра Клячківського, вул.Івана Прашка, вул.Івана Франка, вул.Івана Франка бічна, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Куліша, вул.Лугова, вул.Майдан Франка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Низька, вул.Оболоня, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пігорева, вул.Поповича, вул.Рильського, вул.Родини Білинських, вул.Тараса Шевченка, вул.Федьковича, вул.Чехова, вул.Шолом Алейхема, вул.50-річчя УПА, вул.780-річчя Збаража вул.Незалежності, 5, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (музична школа, актова зала) Велика

610360 м.Збараж – вул.Володимира Івасюка, вул.Володимира Івасюка бічна, вул.Гайдамацька, вул.Генерала Павленка, вул.Гоголя, вул.Горбачевського, вул.Грушевського: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–93А, 96–143А; вул.Залізнична, вул.Князя Острозького, вул.Коцюбинського, вул.Майбороди, вул.Міцкевича, вул.Павла Полуботка, вул.Пушкіна, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Степана Руданського, вул.Технічна, вул.Тургенєва, вул.Чайковського вул.Грушевського, 68, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (дитячий садочок №1, музичний зал) Велика

610361 м.Збараж – вул.Винниченка, вул.Вишнівецького, вул.Грушевського: 145–153; вул.Енергетична, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Заячківського, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Костромарова, вул.Кременецька, вул.Крип’якевича, вул.Леся Курбаса, вул.Літописця, вул.майдан Кармелюка, вул.Малевича, вул.Малюти, вул.Мистецька, вул.Наливайка, вул.Павла Тичини, вул.Репіна, вул.Роздольського, вул.Слов’янська, вул.Тихого, вул.Шашкевича, вул.Шота Руставелі, вул.Яворницького, вул.Ярослава Осмомисла вул.Заводська, 19, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (школа №3, їдальня) Велика

610362 с.Іванчани вул.Нова, 2, с.Іванчани, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47340 (сільська рада, кімната урочистих подій) мала

610363 с.Мала Березовиця вул.Центральна, 53, с.Мала Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47340 (сільський клуб, фойє) мала

610364 с.Капустинці, с.Капустинський Ліс вул.Молодіжна, 37, с.Капустинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47350 (сільський клуб, концертний зал) мала

610365 с.Зарудечко, с.Мусорівці вул.Мельничина, 4, с.Мусорівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47350 (сільський клуб, концертний зал) мала

610366 с.Киданці вул.Центральна, 15, с.Киданці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47374 (сільський клуб, великий зал) Середня

610367 с.Кобилля вул.Т. Г. Шевченка, 2, с.Кобилля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47334 (школа, спортивний зал)
/
вул.Бригадна, 2, с.Кобилля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47334
Середня

610368 с.Колодне – вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Морозенка, вул.Шкільна, с.Глинчуки вул.Морозенка, 1, с.Колодне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47335 (сільська рада, концертний зал) мала

610369 с.Колодне – вул.Гагаріна, вул.Липова, вул.Прибережна, вул.Сагайдачного, вул.Степана Бандери, вул.Шевченка вул.Шкільна, 3, с.Колодне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47335 (школа, навчальний кабінет) мала

610370 с.Болязуби вул.Садова, 2, с.Болязуби, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47335 (школа, навчальний кабінет) мала

610371 с.Коханівка вул.Гагаріна, 105, с.Коханівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47331 (школа, спортивний зал) мала

610372 с.Гнидава вул.Березова, 42, с.Гнидава, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47331 (сільський клуб, концертний зал) мала

610373 с.Діброва(Вишнівецька селищна територіальна громада) вул.Шевченка, 34, с.Діброва, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47331 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

610374 с.Красносільці вул.Шкільна, 6, с.Красносільці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47351 (школа, спортивний зал) мала

610375 с.Розношинці вул.Стефаника, 59, с.Розношинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47353 (будинок культури, концертний зал) мала

610376 с.Кретівці, с.Грицівці вул.Дружби, 67, с.Кретівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47382 (школа, актова зала) мала

610377 с.Лози вул.Гагаріна, 32А, с.Лози, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47321 (сільський клуб, концертний зал) мала

610378 с.Кривчики вул.Шкільна, 120А, с.Кривчики, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47321 (будинок культури, концертний зал) Середня

610379 с.Максимівка вул.Шевченка, 48, с.Максимівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47372 (сільський клуб, актова зала) Середня

610380 с.Гори-Стрийовецькі вул.Романтична, 1, с.Гори-Стрийовецькі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47372 (сільський клуб, концертний зал) мала

610381 с.Чагарі-Збаразькі вул.Шкільна, 12, с.Чагарі-Збаразькі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47372 (сільський клуб, концертний зал) мала

610382 с.Нижчі Луб’янки вул.Богдана Хмельницького, 70, с.Нижчі Луб’янки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47361 (сільська рада, зал засідань) Середня

610383 с.Новики вул.Нова, 14, с.Новики, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47342 (сільський клуб, концертний зал) мала

610384 с.Опрілівці, с.Чумалі вул.Шевченка, 52, с.Чумалі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47342 (сільський клуб, концертний зал) мала

610385 с.Охримівці вул.Чорновола, 29, с.Охримівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47370 (сільський клуб, концертний зал) мала

610386 с.Раковець – вул.Грушевського, вул.Завадських, вул.Зелена, вул.Лесі Українки, с.Зашляхом вул.Грушевського, 55А, с.Раковець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47330 (будинок культури, фойє) мала

610387 с.Раковець – вул.Богдана Хмельницького, вул.Шевченка вул.Богдана Хмельницького, 14А, с.Раковець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47330 (бібліотека, читальний зал) мала

610388 с.Романове Село вул.Лесі Українки, 5, с.Романове Село, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47375 (сільський клуб, актовий зал)
/
вул.Надзбруччя, 10, с.Романове Село, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47375
Середня

610389 с.Синява вул.Максима Джули, 3, с.Синява, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47352 (сільський клуб, концертний зал) мала

610390 с.Синягівка вул.Лесі Українки, 43, с.Синягівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47352 (сільський клуб, концертний зал) мала

610391 с.Старий Вишнівець – вул.Велика Квачівка, вул.Гора, вул.Мала Квачівка, вул.Січових Стрільців, вул.Слюсарчуки, вул.Сониця, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шлях вул.Шлях, 37, с.Старий Вишнівець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47322 (сільський клуб, концертний зал) Середня

610392 с.Кинахівці, с.Мишківці, с.Поляни вул.Центральна, 5, с.Кинахівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47322 (сільський клуб, концертний зал) Середня

610393 с.Федьківці вул.Січових Стрільців, 45, с.Федьківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47322 (сільський клуб, концертний зал) мала

610394 с.Старий Вишнівець – вул.Весела, вул.Збаразька, вул.Польова, вул.Садова, вул.Яблунева, пров.Збаразький I, пров.Збаразький II вул.Збаразька, 3А, с.Старий Вишнівець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47322 (пожежна частина, актова зала) мала

610395 с.Старий Збараж, с.Верняки вул.Старозбаразька, 142А, с.Старий Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47386 (школа-сад, актова зала) Середня

610396 с.Стриївка вул.Грушевського, 7, с.Стриївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47371 (школа, актова зала)
/
вул.Грушевського, 5, с.Стриївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47371
Середня

610397 с.Травневе вул.Івана Франка, 1А, с.Травневе, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47371 (школа, фойє) мала

610398 с.Чернихівці вул.Шкільна, 36, с.Чернихівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47370 (школа, спортивний зал) Середня

610399 с.Шили(Збаразька міська територіальна громада) вул.Тараса Шевченка, 79, с.Шили, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47360 (сільський клуб, концертний зал) мала

610400 с.Діброва(Збаразька міська територіальна громада) вул.Сидіра Ковпака, 15, с.Діброва, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47360 (школа, кл.1) мала

610401 с.Шимківці вул.Шкільна, 18, с.Шимківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47336 (школа, фойє) мала

610402 с.Решнівка вул.Івана Франка, 48, с.Решнівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47336 (школа, фойє) мала

610544 с.Білокриниця вул.Шевченка, 5, с.Білокриниця, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47013 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610545 с.Андруга вул.Лугова, 13, с.Андруга, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47013 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610546 с.Веселівка вул.Глиняна, 19, с.Веселівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47071 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610547 с.Лішня вул.Заброддя, 3, с.Лішня, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47013 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610548 с.Будки вул.Дружби, 56, с.Будки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47024 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610549 с.Валігури вул.Ювілейна, 2, с.Валігури, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47022 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610550 с.Комарівка вул.Шевченка, 4, с.Комарівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47022 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610551 с.Великі Бережці, с.Малі Бережці вул.Лесі Українки, 55А, с.Великі Бережці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47020 (школа, спортивний зал) Середня

610552 с.Іква, с.Хотівка вул.Молодіжна, 25, с.Іква, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47073 (дитячий садок, каб.4) Середня

610554 с.Великі Млинівці вул.Миру, 57, с.Великі Млинівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47017 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

610555 с.Підлісці вул.Миру, 1А, с.Підлісці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47078 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610556 с.Гаї вул.Центральна, 8, с.Гаї, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47011 (школа) мала

610557 с.Града вул.Миру, 66, с.Града, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47072 (фельдшерсько-акушерський пункт) мала

610558 с.Діброва(Кременецька міська територіальна громада) вул.Теплична, 13, с.Діброва, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47011 (готель "Почаївський світ") мала

610559 с.Кімната вул.Шкільна, 2, с.Кімната, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47021 (школа, актова зала) Середня

610560 с.Горинка вул.Широка, 8, с.Горинка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47042 (сільська рада, кабінет голови) Середня

610561 с.Кушлин вул.Підгірна, 22, с.Кушлин, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47042 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610562 с.Духів вул.Лісна, 2, с.Духів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47042 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610563 с.Дунаїв вул.Шкільна, 11, с.Дунаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023 (школа, спортивний зал) мала

610564 с.Богданівка вул.А.Свередюка, 1, с.Богданівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023 (школа, актова зала) мала

610565 с.Куликів вул.Шевченка, 54, с.Куликів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610566 с.Савчиці вул.Миру, 23, с.Савчиці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47023 (школа, актова зала) мала

610567 с.Жолоби вул.Центральна, 26, с.Жолоби, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47030 (сільська рада, зал засідань) Середня

610568 с.Катеринівка вул.Центральна, 16А, с.Катеринівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47041 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610569 с.Іванківці(Кременецька міська територіальна громада) вул.Садова, 66А, с.Іванківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47041 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610570 с.Рибча вул.Центральна, 6, с.Рибча, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47041 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610571 с.Колосова вул.Центральна, 11, с.Колосова, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47033 (сільська рада, зал засідань) мала

610572 с.Двірець вул.Шевченка, 70, с.Двірець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47033 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610573 с.Рудка вул.Лесі Українки, 21, с.Рудка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47031 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.4) мала

610574 м.Кременець – вул.Грабівка, вул.Космонавтів, вул.Ляшуки, вул.Моргви, вул.Переліски, пров.Космонавтів, пров.Моргви І, пров.Моргви ІІ вул.Ляшуки, 56, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610575 м.Кременець – вул.Вербова, вул.Вивозова, вул.Вишнівецька, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Климова, вул.Корнії: 1–55А, 57–57А, 61, 63, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75–77, 79, 81–81А, 83; вул.Котляревського, вул.Красногірка, вул.Липовиця, вул.Липовиця І, вул.Липовиця ІІ, вул.Макова, вул.Першотравнева, вул.Плитниця, вул.Плитниця І, вул.Плитниця ІІ, вул.Садова, вул.Спадиста, вул.Шкільна, пров.Вивозовий, пров.Вишнівецький, пров.Вишнівецький І, пров.Вишнівецький ІІ, пров.Замковий, пров.Красногірка, пров.Почаївський, пров.Сільський, пров.Толстого, пров.Шкільний вул.Замкова, 41, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (гімназія №3, актова зала) Велика

610576 м.Кременець – вул.Андрія Пушкаря, вул.Вериківського, вул.Гладка, вул.Глибока, вул.Глибокі Туники, вул.Глінки, вул.Зелена, вул.Княжина, вул.Корнії: 56, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74, 78, 80, 82–82А, 84–227; вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Липова, вул.Повздовжня, вул.Пушкіна, вул.Сільська, вул.Спокійна, вул.Спортова, вул.Старі Вали, вул.Ст.Детюка, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Туницька, вул.Уласа Самчука, вул.Ясна, пров.Пушкіна, пров.Ремісничий, пров.Ст.Детюка, пров.Туницький вул.Шевченка, 16, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (бібліотека ім.Словацького, фойє) Велика

610577 м.Кременець – вул.Ботанічна, вул.Б.Харчука, вул.Василя Жданкіна, вул.Драгоманова, вул.І.Франка, вул.Кривоноса, вул.Ліцейна, вул.Медова, вул.О.Платонової, вул.Осовиця, вул.Словацького, вул.Чернихівського, вул.Шевченка: 1–57; вул.Шумська, пров.Ботанічний, пров.Високий, пров.Драгоманова, пров.Стрімкий, пров.Франка, пров.Шевченка, пров.Шумський вул.Ліцейна, 1, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (гуманітарно-педагогічна академія, зал Гуго Колонтая) Середня

610578 м.Кременець – вул.Базарна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глиняна, вул.Глинянка, вул.Джерельна, вул.Дівоча, вул.Дубенська: 1–9, 11; вул.Затишшя, вул.Козацька, вул.Козубського, вул.Лесі Українки, вул.Нова, вул.Олени Пчілки, вул.Сичівка, вул.Сичівка І, вул.Сичівка ІІ, вул.Шевченка: 63–109; пров.Джерельний, пров.Дубенський: 7А; пров.Козубського, пров.Сичівка вул.Шевченка, 58, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610579 м.Кременець – вул.Березова, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Дубенська: 10, 12–102, 104–108, 110–112; вул.Крейдяна, вул.Об’їздова, вул.Піддівича, вул.П.Мирного, вул.Потік Ірви, пров.Дубенський: 1–7, 8–14; вул.Дубенська, 51, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (клуб автобусного парку, глядацький зал) Середня

610580 м.Кременець – вул.Акімова, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Дубенська: 103, 109–109А, 113–157, 180; вул.Марценівка, вул.Олени Теліги, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Санаторійна, вул.Стрілецька, пров.Гагаріна, пров.Огородовий, пров.Санаторійний, пров.Стрілецький вул.Санаторійна, 1, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (гуртожиток професійного ліцею, актова зала) Середня

610581 м.Кременець – вул.Б.Хмельницького, вул.Дубенська: 158–179, 181–208; вул.Мікрорайон 3: 1–5А, 41; вул.Ювілейна, пров.Промисловий, пров.Хмельницького вул.Мікрорайон 3, 6, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47004 (гімназія, актова зала) Середня

610582 м.Кременець – вул.Алея Підгірна, вул.Березина, вул.Відродження, вул.Вокзальна, вул.Гора Дівоча, вул.Курчатова, вул.Лятуринської, вул.Неприцького-Грановського, вул.Ольжича, вул.Р.Шухевича, пров.Березина, пров.Відродження, пров.Курчатова, пров.Ольжича вул.Лятуринської, 11, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47002 (школа №4, спортивний зал) Середня

610583 м.Кременець – вул.Горбача, вул.Куличівка, вул.Льотчиків-визволителів, вул.Мікрорайон 3: 7; вул.Степана Бандери, пров.Льотчиків-визволителів вул.Мікрорайон 3, 7, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47004 (гуртожиток медичного училища, актова зала) Велика

610584 м.Кременець – вул.Г.Гордасевич, вул.Петлюри, вул.107 Кременецької Дивізії вул.107 Кременецької Дивізії, 5, м.Кременець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47001 (школа №5, спортивний зал) Велика

610585 с.Крижі вул.Петра Підмурного, 11, с.Крижі, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47010 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610586 с.Лідихів – вул.Боженка, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.К.Каленика, вул.Козакова, вул.Кринична, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Островського, вул.Садова, вул.Степана Бандери: 2, 4, 10–10А, 12, 14, 16–18, 20А, 22–22А, 24, 33; вул.Центральна: 2, 4, 12–14, 23; вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шкільна, 5, с.Лідихів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47050 (школа, спортивний зал) Середня

610587 с.Лідихів – вул.Висока, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Липова, вул.Львівська, вул.Озерна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Революція Гідності, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Степана Бандери: 1–1А, 3, 5–8А, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25–31, 36; вул.Центральна: 1, 3–3А, 5–11, 15–22, 29–106; вул.17-вересня, вул.8-го Березня вул.Центральна, 38, с.Лідихів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47050 (дитячий садок, каб.5) Середня

610591 с.Лосятин вул.Варшавська, 22, с.Лосятин, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47052 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610592 с.Борщівка(Почаївська міська територіальна громада) вул.Центральна, 81, с.Борщівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47052 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610596 с.Плоске, с.Підлісне вул.Шевченка, 46, с.Плоске, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47040 (школа, спортивна зала) Середня

610597 с.Попівці, с.Весела вул.Центральна, 2, с.Попівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47034 (школа, спортивний зал) мала

610598 с.Новий Кокорів вул.Гагаріна, 22, с.Новий Кокорів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47076 (фельдшерський пункт, кабінет медсестри) мала

610599 с.Старий Кокорів вул.Центральна, 31, с.Попівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47034 (приміщення приватного підприємця, фойє) мала

610600 м.Почаїв – вул.Березина, вул.Варшавська, вул.Верхня, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Галицька, вул.Злуки, вул.Квіткова, вул.Ковальська, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лосятинська, вул.Медова, вул.Наливайка, вул.Нижня, вул.Перемоги, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Чайковського, вул.Шалівка, вул.Я.Мудрого вул.Шевченка, 2, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025 (будинок культури, глядацький зал) Велика

610601 м.Почаїв – вул.Воз’єднання, вул.Волинська, вул.Гоголя, вул.Граби, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Котляревського, вул.Липова: 2, 4–5; вул.Лісова, вул.М.Вовчка, вул.Миру, вул.Монастирська, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Остапа Вишні, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радивилівська, вул.Стельмащука, вул.Тиха, вул.Хворостецького, вул.Шатківського, вул.Юридика, вул.Ясна вул.Шевченка, 14, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025 (Почаївська районна комунальна лікарня, актова зала) Велика

610602 м.Почаїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Заньковецької, вул.І.Франка, вул.Кременецька: 1–27Б, 30, 32, 36, 38–40, 42, 44, 46, 48, 54, 56–58, 60–68, 70–80; вул.Крушельницької, вул.Липова: 1, 3, 7–69; вул.Л.Українки, вул.Макаренка, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Фабрична, пров.Спортивний вул.Шевченка, 15, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025 (Почаївська загальноосвітня школа, спортивна зала) Середня

610603 м.Почаїв – вул.Бригадна, вул.Вишнева, вул.Молодіжна, вул.М.Рожко, вул.Плетянка, вул.Промислова, вул.С.Жука, вул.Старотаразька, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Шевченка вул.Шевченка, 33, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025 (комбінат комунальних підприємств, фойє) Середня

610604 м.Почаїв – вул.Героїв УПА, вул.Зелена, вул.Кременецька: 29, 31–31Б, 33–35, 37, 41, 43, 45, 47, 49–53, 55, 59, 69, 84–121; вул.Кременецька, 31, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025 (гуртожиток професійно-технічного училища, фойє) мала

610607 с.Сапанів вул.Шкільна, 4, с.Сапанів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47012 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610609 с.Старий Почаїв вул.Шевченка, 22, с.Старий Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47079 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610610 с.Старий Тараж, с.Комарин вул.Резніка, 7, с.Старий Тараж, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47051 (сільська рада, зал засідань) Середня

610613 с.Чугалі, с.Зеблази вул.Сокілля, 3, с.Чугалі, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47070 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610614 с.Бонівка вул.Мануїльського, 16А, с.Бонівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47003 (школа, актова зала) мала

610615 с.Шпиколоси вул.Центральна, 28, с.Шпиколоси, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47032 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610617 с.Бережанка вул.1 Травня, 28, с.Бережанка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47440 (школа, харчоблок) мала

610618 с.Жуківці вул.Жовтнева, 55, с.Жуківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47440 (сільський клуб, фойє) мала

610619 с.Білозірка пл.Відродження, 1, с.Білозірка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47453 (сільська рада, зал засідань) Середня

610620 с.Шушківці вул.Миру, 18, с.Шушківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47453 (адмінбудинок, зал засідань) мала

610621 с.Борсуки вул.Шевченка, 7, с.Борсуки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47412 (школа, актова зала) Середня

610622 с.Нападівка вул.Василя Фольварочного, 47, с.Нападівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47415 (школа, актова зала) Середня

610623 с.Синівці вул.Незалежності, 18, с.Синівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47412 (школа, актова зала) мала

610624 с.Борщівка(Борсуківська сільська територіальна громада) вул.Широка, 56, с.Борщівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47410 (сільський клуб, фойє) Середня

610625 с.Буглів, с.Люлинці, с.Огризківці вул.Лисини, 1, с.Буглів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47443 (сільська рада, зал засідань) Середня

610626 с.Ванжулів, с.Мала Карначівка вул.Першотравнева, 83, с.Ванжулів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47442 (сільський клуб, кабінет завідуючого) мала

610627 с.Великі Кусківці вул.Центральна, 8А, с.Великі Кусківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47413 (сільський будинок культури, танцювальний зал) мала

610628 с.Вербовець вул.Лисенка, 45, с.Вербовець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47430 (сільська рада, зал засідань) Середня

610629 с.Верещаки вул.Садова, 5А, с.Верещаки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47434 (сільський клуб, фойє) мала

610630 с.Коржківці вул.Пісочна, 42, с.Коржківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47433 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1) мала

610631 с.Вишгородок, с.Соколівка вул.Центральна, 22, с.Вишгородок, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47432 (сільський клуб, малий зал) Середня

610632 с.Влащинці вул.Центральна, 32, с.Влащинці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47432 (сільський клуб, фойє) мала

610633 с.Гриньки, с.Козачки вул.Центральна, 31, с.Гриньки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47450 (сільська рада, зал засідань) мала

610634 с.Грибова вул.Центральна, 29, с.Грибова, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47461 (сільський клуб, зал) Середня

610635 с.Загірці вул.Миру, 2, с.Загірці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47421 (сільський клуб, фойє) мала

610636 с.Михайлівка вул.Михайлівка, 59, с.Михайлівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47421 (школа, актова зала) мала

610637 с.Іванківці(Лановецька міська територіальна громада) вул.Гагаріна, 37, с.Іванківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47452 (школа, актова зала) мала

610638 с.Карначівка вул.Островського, 16, с.Карначівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47431 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1) мала

610639 с.Шили(Збаразька міська територіальна громада) вул.Героїв Майдану, 1, с.Шили, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47431 (сільська рада, зал засідань) мала

610640 с.Краснолука вул.Шкільна, 2, с.Краснолука, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47462 (школа, актова зала) мала

610641 м.Ланівці – вул.Берегова, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Волинська, вул.Грушевського, вул.Лесі Українки, вул.Листопадова, вул.Незалежності: 2–35; вул.Новосілка, вул.Польова, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шкільна, 2, м.Ланівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47402 (будинок культури, фойє) Велика

610642 м.Ланівці – вул.Білозірська, вул.Білозірська-бічна, вул.Гайова, вул.Драгоманова, вул.Запорізьких Козаків, вул.Зарічна, вул.Котляревського, вул.Морозенка, вул.Незалежності: 37–88; вул.Підгірна, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Травнева -бічна, вул.Українська, вул.Ювілейна, пров.Другий Драгоманова, пров.Перший Драгоманова вул.Незалежності, 43, м.Ланівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47402 (Лановецький райавтодор, зал засідань) Середня

610643 м.Ланівці – вул.Богайчука, вул.Богайчука-бічна, вул.Весняна, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Жирак, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Колгоспна, вул.Лугова, вул.Нова, вул.Пряма, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Східна, вул.Тернопільська вул.Садова, 1, м.Ланівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47402 (професійно-технічне училище, актова зала) Середня

610644 м.Ланівці – вул.Залізнична, вул.Квітнева, вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, пров.Залізничний вул.Набережна, 5, м.Ланівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47402 (Територіальний центр соціального обслуговування, кабінет канцелярії) Середня

610645 м.Ланівці – вул.Березова, вул.Виробнича, вул.Вишнівецька, вул.Відродження, вул.Вільхова, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Коротка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Поповича, вул.Робітнича, вул.Хлібна, вул.Хлібна-бічна, вул.Центральна вул.Молодіжна, 32, м.Ланівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47402 (школа, актова зала) Велика

610646 с.Волиця(Лановецька міська територіальна громада) вул.Б.Хмельницького, 57, с.Волиця, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47402 (школа, актова зала) мала

610647 с.Малі Кусківці вул.8 Березня, 1, с.Малі Кусківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47402 (школа, актова зала) мала

610648 с.Оришківці вул.Матросова, 1, с.Оришківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47441 (будинок культури, фойє) мала

610649 с.Лопушне(Лановецька міська територіальна громада) вул.Миру, 38, с.Лопушне, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47433 (дитячий садок, кабінет №1) мала

610650 с.Пахиня вул.Лесі Українки, 11, с.Пахиня, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47431 (школа, актова зала) мала

610651 с.Мала Білка, с.Велика Білка, с.Мартишківці вул.17 Вересня, 28А, с.Мала Білка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47440 (будинок культури, актова зала) мала

610652 с.Молотків вул.Центральна, 37, с.Молотків, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47451 (будинок культури, фойє) мала

610653 с.Осники вул.Шкільна, 7А, с.Осники, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47451 (школа, актова зала) мала

610654 с.Москалівка вул.Івана Марчука, 3, с.Москалівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47454 (школа, актовий зал) мала

610655 с.Плиска вул.Садова, 1, с.Плиска, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47454 (сільський клуб, зал) мала

610656 с.Передмірка вул.Шевченка, 1, с.Передмірка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47416 (Школа, спортивний зал) мала

610657 с.Печірна, с.Коростова вул.Центральна, 21, с.Печірна, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47444 (сільський клуб, зала) мала

610658 с.Кутиска вул.Центральна, 42, с.Кутиска, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47444 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1) мала

610659 с.Снігурівка, с.Мала Снігурівка вул.Центральна, 15, с.Снігурівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47411 (школа, актова зала) Середня

610660 с.Маневе пров.Манівський, 2, с.Маневе, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47411 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1) мала

610661 с.Чайчинці вул.Підлісна, 28, с.Чайчинці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47414 (сільська рада, зал засідань) мала

610662 с.Юськівці вул.Шкільна, 5, с.Юськівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47422 (школа, актова зала) Середня

610663 с.Якимівці вул.Центральна, 7, с.Якимівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47420 (сільский клуб, фойє) мала

610664 с.Татаринці вул.Шкільна, 21, с.Татаринці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47420 (школа, актова зала) мала

610717 с.Богданівка(Підволочиська селищна територіальна громада) вул.Т.Шевченка, 66А, с.Богданівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47832 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610718 с.Воробіївка(Скориківська сільська територіальна громада) вул.Центр, 3, с.Воробіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47824 (сільський клуб, глядацька зала) мала

610719 с.Медин вул.Шкільна, 10, с.Медин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47873 (школа, фойє) мала

610720 с.Пеньківці вул.Вишнева, 4, с.Пеньківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610721 с.Просівці вул.Костельна, 1, с.Просівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (приватне домоволодіння , вітальня) мала

610722 с.Галущинці вул.Відродження, 37, с.Галущинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47841 (сільський будинок культури, глядацький зал) мала

610723 с.Гнилиці вул.Гайова, 33, с.Гнилиці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47820 (будинок культури, глядацький зал) мала

610724 с.Городниця вул.Сонячна, 7, с.Городниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47854 (школа, спортивний зал) Середня

610725 с.Дорофіївка вул.Шкільна, 19, с.Дорофіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47833 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610726 с.Жеребки вул.Шевченка, 62А, с.Жеребки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47843 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610727 с.Зарубинці(Скалатська міська територіальна громада) вул.Незалежності, 131, с.Зарубинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47871 (школа, фойє) мала

610728 с.Іванівка(Підволочиська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Іванівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47855 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня

610729 с.Кам’янки вул.Тернопільська, 32, с.Кам’янки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47840 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня

610730 с.Мовчанівка вул.Шкільна, 1, с.Мовчанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47840 (школа, спортивний зал) мала

610731 с.Качанівка вул.Січових Стрільців, 1, с.Качанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47852 (сільський будинок культури, фойє) Середня

610732 с.Клебанівка вул.І.Франка, 59, с.Клебанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47830 (будинок культури, глядацький зал) мала

610733 с.Шевченкове вул.Зелена, 52, с.Шевченкове, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47830 (фельшердсько-акушерський пункт, кабінет завідуючого) мала

610734 с.Колодіївка вул.Задвір верхня, 2, с.Колодіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47844 (школа, актова зала) Середня

610735 с.Панасівка(Скалатська міська територіальна громада) вул.Задвір верхня, 32, с.Колодіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47844 (адмінбудівля сільської ради, зал засідань) мала

610736 с.Кошляки вул.Т.Шевченка, 30, с.Кошляки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47822 (школа, фойє) мала

610737 с.Голотки вул.Т.Шевченка, 30, с.Голотки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47822 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610738 с.Криве(Скалатська міська територіальна громада) вул.Т.Г.Шевченка, 59, с.Криве, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47872 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610739 с.Лисичинці вул.Шевченка, 13, с.Лисичинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47810 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610740 с.Шельпаки вул.Шевченка, 15, с.Шельпаки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47810 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610741 с.Магдалівка вул.Сонячна, 1, с.Магдалівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47850 (школа, фойє) мала

610742 с.Митниця, с.Теклівка вул.Л.Українки, 8, с.Теклівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47850 (сільська рада, фойє) мала

610743 с.Мислова вул.Бойчука, 42, с.Мислова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (сільська рада, зал засідань) мала

610744 с.Новосілка(Скалатська міська територіальна громада) вул.Л.Українки, 31А, с.Новосілка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47874 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610745 с.Нове Село вул.Івана Франка, 41, с.Нове Село, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47811 (будинок культури, глядацький зал) мала

610746 с.Сухівці вул.Шевченка, 55, с.Сухівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47876 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610747 с.Гнилички вул.Шевченка, 17, с.Гнилички, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47811 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610748 с.Голошинці, с.Козярі вул.Садова, 17, с.Козярі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47811 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610749 с.Оріховець вул.Майдан Центральний, 2, с.Оріховець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47853 (будинок культури, глядацький зал) мала

610750 с.Остап’є вул.Кривляни, 182, с.Остап’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47861 (школа, їдальня) Середня

610751 с.Пальчинці вул.Шевченка, 9, с.Пальчинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47821 (школа, фойє) мала

610752 с.Щаснівка вул.Козацька, 2, с.Щаснівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47821 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610753 смт Підволочиськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського: 1–19, 21, 23, 25; вул.Д.Галицького: 35, 43, 45, 47, 48А–49, 51, 79, 90–98; вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Морозенка, вул.Наливайка, вул.П.Мстислава: 1–18; вул.Поповича, вул.Сірка, вул.Січ.Стрільців, вул.Шептицького, вул.Шухевичів: 1–32; пров.Січових Стрільців вул.Д.Галицького, 35, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (будинок культури, фойє) Середня

610754 смт Підволочиськ – вул.Василя Стуса, вул.Д.Галицького: 1–34, 38–42, 44, 46, 48, 50, 52–56, 58–60, 64, 72, 74; вул.Довженка, вул.І.Богуна, вул.Кармелюка, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.22 Січня, вул.8 Березня, пров.С.Крушельницької, пров.Український вул.Шевченка, 18, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (музична школа, фойє) Середня

610755 смт Підволочиськ – вул.Героїв Крутів, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Заньковецької, вул.Зелена: 1–14Б; вул.І.Мазепи, вул.Катерини Зарицької, вул.Кн.Володимира, вул.Корольова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.М.Чурай, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.П.Мстислава: 20–58А; вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Тичини, вул.Чорновола, вул.1 Грудня, вул.60-річчя УПА вул.П.Мстислава, 54, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (гімназія імені І.Франка, фойє) Велика

610756 смт Підволочиськ – вул.Надзбручанська, вул.О.Гончара, вул.Петлюри, вул.Тернопільська, вул.Тернопільська-бічна, пров.Надзбручанський, пров.О.Гончара, пров.Тернопільський вул.Надзбручанська, 54А, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (територіальний центр, актова зала) Середня

610757 смт Підволочиськ – вул.Грушевського: 20, 22, 24, 26–41; вул.Д.Галицького: 57, 61–63, 65–71, 73А–73Б, 75–75А, 81–83, 104–134; вул.Зелена: 15; вул.Івасюка, вул.Кн.Острозького, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Незалежності, вул.Осипова, вул.Степана Бандери, вул.Шухевичів: 33–63; пров.Козацький вул.Лисенка, 2, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (територіальний центр, актова зала) Велика

610758 с.Поділля вул.Центральна, 52, с.Поділля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47860 (будинок культури, глядацький зал) мала

610759 с.Хоптянка вул.Миру, 6, с.Хоптянка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47860 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610760 с.Рожиськ вул.Центральна, 43, с.Рожиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47853 (сільська рада, зал засідань) мала

610761 м.Скалат – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишневецького, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Крушельницької, вул.Лермонтова, вул.Незалежності, вул.Полуботка, вул.Ринок, вул.Тернопільська: 1–21; вул.Чубинського, вул.Шевченка, вул.Шухевича, просп.Шевченка вул.Грушевського, 2, м.Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (міська рада, зал засідань) Середня

610762 м.Скалат – вул.Винниченка, вул.Д.Галицького, вул.Ів.Франка, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Наливайка, вул.Петлюри, вул.Стадіонна, вул.Чорновола, вул.Шашкевича, пров.Я.Стецька просп.Шевченка, 15, м.Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (Скалатська ЗОШ І-ІІІ ст, спортзал) Середня

610763 м.Скалат – вул.Богуна, вул.Драгоманова, вул.І.Пулюя, вул.Й.Сліпого, вул.Калнишевського, вул.Л.Барановського, вул.Мазепи, вул.Малишка, вул.М.Садовського, вул.О.Вітер, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Січ.Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Тернопільська: 22–96; вул.Шептицького, пров.Тернопільський просп.Шевченка, 3, м.Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (Будинок культури, фойє) Середня

610764 с.Поплави(Скалатська міська територіальна громада) вул.Зелена, 1А, с.Поплави, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610765 с.Скорики вул.Б.Хмельницького, 5А, с.Скорики, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (будинок культури, глядацький зал) мала

610766 с.Климківці вул.Віри Савич, 19А, с.Климківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610767 с.Староміщина вул.Майдан Волі, 3, с.Староміщина, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47834 (будинок культури, концертний зал) Середня

610768 с.Старий Скалат вул.Т.Шевченка, 13Б, с.Старий Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47845 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610769 с.Полупанівка вул.Л.Українки, 22, с.Полупанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47875 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610770 с.Супранівка вул.Центральна, 44, с.Супранівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47831 (будинок культури, глядацький зал) мала

610771 с.Коршилівка вул.Центральна, 62, с.Коршилівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47831 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610772 с.Росохуватець(Підволочиська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 64А, с.Росохуватець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47831 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610773 с.Терпилівка вул.Центральна, 31, с.Терпилівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47813 (будинок культури, глядацький зал) мала

610774 с.Лозівка(Скориківська сільська територіальна громада), с.Ободівка вул.Центральна, 43, с.Лозівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47812 (навчально виховний комплекс, актовий зал) мала

610775 с.Гущанки вул.Церковна, 2, с.Гущанки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47812 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610776 с.Токи вул.Т.Г.Шевченка, 47, с.Токи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47823 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610777 с.Турівка вул.І.Франка, 3, с.Турівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47862 (будинок культури, глядацький зал) мала

610778 с.Тарноруда, с.Фащівка вул.Д.Галицького, 19, с.Фащівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47862 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610779 с.Хмелиська пров.Шевченка, 24, с.Хмелиська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47842 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610780 с.Чернилівка вул.Центральна, 2, с.Чернилівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47877 (сільський клуб, концертний зал) мала

611034 с.Андрушівка вул.Центральна, 53, с.Андрушівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47111 (комунальний заклад "Клуб села Андрушівка", фойє) мала

611035 с.Кутянка, с.Руська Гута вул.Українська, 36, с.Кутянка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47111 (школа, фойє) мала

611036 с.Переморівка вул.Миру, 11А, с.Переморівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47111 (будинок церковної громади, каб.2) мала

611037 с.Биківці вул.Садова, 12, с.Биківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47141 (сільська рада, приймальна) мала

611038 с.Боложівка вул.Кооперативна, 9, с.Боложівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47115 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611039 с.Бриків, с.Коновиця вул.Українська, 39, с.Бриків, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47140 (Бриківський НВК "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - ДНЗ", спортивний зал) Середня

611040 с.Васьківці вул.Шевченка, 107А, с.Васьківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47113 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611041 с.Кути вул.Миру, 9А, с.Кути, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47172 (будинок сімейного лікаря, приймальна) мала

611042 с.Малі Садки вул.Центральна, 58Б, с.Малі Садки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47104 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611043 с.Великі Дедеркали вул.Садова, 7А, с.Великі Дедеркали, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47144 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611044 с.Малі Дедеркали вул.Дружба, 1А, с.Малі Дедеркали, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47173 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611045 с.Вовківці вул.Дружби, 52, с.Вовківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47171 (сільський клуб, фойє) мала

611046 с.Великі Загайці вул.Приклубна, 2, с.Великі Загайці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47153 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611047 с.Малі Загайці, с.Тури вул.Дедеркальська, 1, с.Малі Загайці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47153 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова) мала

611048 с.Вілія вул.Шкільна, 15, с.Вілія, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47150 (школа, спортивний зал) мала

611049 с.Новосілка вул.Набережна, 42, с.Новосілка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47150 (фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційна) мала

611050 с.Тетильківці вул.Шкільна, 49А, с.Тетильківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47175 (школа, каб.2) мала

611051 с.Жолобки вул.Садова, 2, с.Жолобки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47125 (сільська рада, зал засідань) мала

611052 с.Забара вул.Лісова, 24, с.Забара, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47122 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

611053 с.Залісці(Шумська міська територіальна громада) вул.Каштанова, 11, с.Залісці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47122 (школа, спортивний зал) мала

611054 с.Велика Іловиця вул.Миру, 4, с.Велика Іловиця, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47110 (сільський клуб, танцювальний зал) мала

611055 с.Антонівці, с.Мала Іловиця вул.Ясенова, 8А, с.Мала Іловиця, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47110 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

611056 с.Кордишів вул.Українська, 29, с.Кордишів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47131 (школа, фойє) мала

611057 с.Мирове вул.Будівельників, 1, с.Мирове, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47131 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611058 с.Літовище, с.Сошище вул.Весняна, 4, с.Літовище, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47112 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611060 с.Людвище вул.Перемоги, 4, с.Людвище, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47130 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611061 с.Гриньківці вул.Центральна, 31А, с.Гриньківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47164 (сільський клуб, фойє) мала

611062 с.Матвіївці вул.Шкільна, 10, с.Матвіївці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47164 (будинок культури, фойє) мала

611063 с.Мізюринці вул.Молодіжна, 2А, с.Мізюринці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47155 (адміністративний будинок, каб.2) мала

611064 с.Онишківці вул.Центральна, 29, с.Онишківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47174 (сільська рада, бібліотека) мала

611065 с.Підгайці вул.Центральна, 1, с.Підгайці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47162 (будинок культури, фойє) мала

611066 с.Кудлаївка вул.Шевченка, 20, с.Кудлаївка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47163 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальна) мала

611067 с.Піщатинці вул.Лановецька, 58А, с.Піщатинці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47163 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611068 с.Потуторів вул.Миру, 2, с.Потуторів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47142 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611069 с.Радошівка вул.В.Матевощука, 2, с.Радошівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47146 (школа, фойє) мала

611070 с.Рохманів вул.І.Франка, 58, с.Рохманів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47105 (школа, спортивний зал) мала

611071 с.Залужжя вул.Дружби, 31А, с.Залужжя, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47105 (школа, каб.2) мала

611072 с.Обич вул.Шкільна, 14, с.Обич, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47123 (школа, спортивний зал) Середня

611073 с.Садки вул.Сонячна, 13, с.Садки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47143 (Комунальний заклад "Клуб села Садки", фойє) мала

611074 с.Бірки вул.Шкільна, 12, с.Бірки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47133 (школа, фойє) мала

611075 с.Соснівка вул.Центральна, 27, с.Соснівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47132 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611076 с.Стіжок вул.Садова, 20, с.Стіжок, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47120 (Комунальний заклад "Клуб села Стіжок", танцювальний зал) мала

611077 с.Сураж – вул.Долина, вул.Заріччя, вул.Малинів, вул.Місто, вул.Молодіжна, вул.урочище Суразька дача вул.Рудка, 1А, с.Сураж, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47114 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611078 с.Сураж – вул.Березина, вул.Гребелька, вул.Загороди, вул.Рудка, вул.Турова, вул.Шуревщина вул.Рудка, 1, с.Сураж, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47114 (школа, спортивний зал) мала

611079 с.Ходаки вул.Підлісна, 73, с.Ходаки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47114 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611080 с.Темногайці вул.Набережна, 1А, с.Темногайці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47154 (комунальний заклад "Клуб села Темногайці", глядацький зал) мала

611081 с.Башківці вул.Миру, 1А, с.Башківці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47124 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611082 с.Тилявка, с.Одерадівка вул.Миру, 29, с.Тилявка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47124 (сільська рада, зал засідань) мала

611083 с.Угорськ вул.Центральна, 37А, с.Угорськ, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47121 (комунальний заклад "Клуб села Угорськ", глядацький зал) мала

611084 с.Цеценівка вул.Шевченка, 57, с.Цеценівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47151 (сільський клуб, фойє) Середня

611085 с.Шкроботівка вул.Центральна, 30, с.Шкроботівка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47145 (сільська рада, зал засідань) мала

611086 с.Новостав вул.Шкільна, 12, с.Новостав, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47133 (школа, каб.2) мала

611087 с.Шумбар вул.Горбівці, 60А, с.Шумбар, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47152 (школа, каб.2) Середня

611088 м.Шумськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вілійська, вул.Волинська: 1–38, 40, 42, 44; вул.Гагаріна, вул.Данилевича, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.князя Острозького, вул.Майдан Незалежності, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Свободи, вул.Стадіонна, вул.Суразька, вул.Українська: 1–49А, 51; вул.Чирянка, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.840-річчя Шумська, пров.Вишневий 1, пров.Вишневий 2, пров.Зелений, пров.Шевченка вул.Українська, 39, м.Шумськ, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47101 (школа №1, фойє) Велика

611089 м.Шумськ – вул.Будівельників, вул.Волинська: 39, 41, 43, 44А–138А; вул.Добровінського, вул.Енергетична, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Народицька, вул.Озерна, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська: 50, 52–183; вул.У.Самчука, пл.Ринкова, пров.Волинський 1, пров.Волинський 2, пров.Добровінського, пров.Лесі Українки, пров.Миру I, пров.Миру IV, пров.Миру V, пров.Миру VI, пров.Миру VII, пров.Миру ІІ, пров.Миру ІІІ, пров.Озерний, пров.Ринковий №3 вул.Українська, 61, м.Шумськ, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47101 (школа №2, фойє) Велика

611184 с.Круголець вул.Перемоги, 18, с.Круголець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47101 (фельдшерський пункт, приймальна) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
610403 Державна установа "Збаразька виправна колонія №63" вул.Молодіжна, 9, с.Доброводи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47341 Мала
610616 Комунальне некомерційне підприємство "Почаївська районна комунальна лікарня" Почаївської міської ради вул.Воз’єднання, 19, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025 Мала
611091 Комунальне некомерційне підприємство Шумської міської ради "Шумська міська лікарня" вул.Енергетична, 1, м.Шумськ, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47101 Мала
611186 Комунальне некомерційне підриємство "Почаївська обласна психоневрологічна лікарня" Тернопільської обласної ради вул.Фабрична, 17, м.Почаїв, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47025 Мала