Тернопільська область - одномандатний виборчий округ №165

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бережанської РДА

41

Відділ ведення ДРВ апарату Зборівської РДА

90

Відділ ведення ДРВ апарату Козівської РДА

47

Відділ ведення ДРВ апарату Кременецької РДА

14

Відділ ведення ДРВ апарату Підгаєцької РДА

33

Відділ ведення ДРВ апарату Тернопільської РДА

68

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Тернопільської міської ради

4

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Бережанської міської ради

11

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
610001 м.Бережани – вул.Лесі Українки, вул.Січових Стрільців: 36, 38–40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–139; вул.Лесі Українки, 16, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (Бережанська дільниця регіонального офісу водних ресурсів, актова зала) Велика

610002 м.Бережани – вул.Адамівська, вул.Д.Галицького, вул.Залісся, вул.Старе Місто, вул.Шашкевича, вул.Шевченка: 43–43 к.А, 45–260; пров.Шевченка вул.Шевченка, 67, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (народний дім "Просвіта", актова зала, каб. 1) Середня

610003 м.Бережани – вул.Валова, вул.Володимирська, вул.Гімназійна, вул.Загороди, вул.Збічна, вул.Зоряна, вул.Кармелюка, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Кушніра, вул.Лепких: 3–24, 27, 29–29 к.А, 31; вул.Мазепи, вул.Маковея, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Пирогова, вул.Просвіти, вул.Репіна, вул.Червона вул.Гімназійна, 2, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (школа №1, їдальня, каб. 3) Велика

610004 м.Бережани – вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Крута, вул.Руська, вул.Січових Стрільців: 1–35, 37, 41, 43, 47, 49, 51, 53–53 к.А, 55, 57, 59; вул.Тепла, вул.Шевченка: 1–42, 44; пл.Незалежності вул.Шевченка, 1, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (школа №2, спортзал, каб. 2) Середня

610005 м.Бережани – вул.Академічна, вул.Банкова, вул.Вірменська, вул.Кульчицької, вул.Родини Старухів, вул.Степана Бандери, вул.Твердохліба, вул.Хмельницького вул.Руська, 12, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (школа-інтернат, їдальня, каб.1) Середня

610006 м.Бережани – вул.Бояна, вул.Браїлка, вул.В.Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Захарка, вул.Ковшевича, вул.Костельна, вул.Кошова, вул.Львівська, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Сагайдачного, вул.Сергія Нігояна, вул.Стефаника, вул.8-го Березня вул.Міцкевича, 4, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (районний будинок культури, актова зала, танцювальний клас) Середня

610007 м.Бережани – вул.Верхня, вул.Дружби, вул.Замкова, вул.Замость, вул.Золочівська, вул.Кобилянської, вул.Корольова, вул.Манастирського, вул.Міцкевича, вул.Підкови, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Тернопільська, вул.Хатки, пл.Ринок вул.Міцкевича, 4, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (Районний будинок культури, РЦПО, хореографічна зала, хоровий клас, костюмерна) Велика

610008 м.Бережани – вул.Жорнисько, вул.Зарайський потік, вул.Західна, вул.Інституцька, вул.Квіткова, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Коперніка, вул.Корнійчука, вул.Лисенка, вул.Мечнікова, вул.Миру, вул.Нахімова, вул.Рогатинська, вул.Сонячна, вул.Сторожисько, вул.Тиха, вул.Топольна, вул.Цегельна, вул.Чотирнастівка вул.Сонячна, 4А, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (полігон Бережанського агротехнічного інституту, актова зала) Велика

610009 м.Бережани – вул.Бездільного, вул.Богуна, вул.Героїв Майдану, вул.Гоголя, вул.Депутатська, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Лепких: 26, 28, 30–30 к.Б, 32–40Б к.1; вул.Лісова, вул.Наконечного, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Підлісна, вул.Рильського, вул.Рурисько, вул.Садова, вул.Тичини, вул.Чайковського, вул.Шептицького, вул.Шептицького-бічна вул.Садова, 5, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (школа №3, фойє, кабінет допризовної підготовки юнаків) Середня

610010 с.Лісники вул.Шепети, 2, с.Лісники, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (народний дім, актова зала, кабінет завідуючого) Середня

610011 с.Рай вул.Раївська, 20, с.Рай, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 (народний дім, актова зала, кабінет завідувача, костюмерна) Середня

610012 с.Біще вул.Шевченка, 82, с.Біще, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47512 (народний дім, актова зала) мала

610013 с.Залужжя, с.Поручин вул.Л. Лепкого, 58, с.Поручин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47545 (народний дім, актова зала) мала

610014 с.Божиків вул.Центральна, 43, с.Божиків, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535 (народний дім, актова зала) мала

610015 с.Волощина вул.Горішня, 3, с.Волощина, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535 (будинок народної творчості, актова зала) мала

610016 с.Квіткове вул.Горішня, 77, с.Квіткове, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535 (народний дім, актова зала) мала

610017 с.Вербів вул.Мазепи, 40, с.Вербів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47514 (школа, актова зала) Середня

610018 с.Вільховець вул.Бережанська, 1А, с.Вільховець, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47526 (народний дім, актова зала) Середня

610019 с.Жовнівка вул.Івана Франка, 8, с.Жовнівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47524 (народний дім, актова зала) мала

610020 с.Жуків вул.Б.Лепкого, 7, с.Жуків, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515 (будинок народної творчості, актова зала) Середня

610021 с.Гиновичі вул.Лесі Українки, 7, с.Гиновичі, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515 (народний дім, актова зала) мала

610022 с.Підлісне вул.Зелена, 2, с.Підлісне, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515 (народний дім, актова зала) мала

610023 с.Котів, с.Молохів вул.Тиха, 1, с.Котів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47542 (будинок народної творчості, актова зала) мала

610024 с.Куропатники, с.Ясне вул.Центральна, 17, с.Куропатники, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47516 (будинок народної творчості, актова зала) Середня

610025 с.Баранівка вул.Бічна, 1, с.Баранівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47516 (народний дім, актова зала) мала

610026 с.Куряни вул.Шевченка, 71, с.Куряни, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47522 (сільська рада, фойє) Середня

610027 с.Павлів вул.Центральна, 34, с.Павлів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47522 (школа, фойє) мала

610028 с.Лапшин, с.Гайок вул.Дубник, 24, с.Лапшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47517 (народний дім актова зала) Середня

610029 с.Літятин вул.Центральна, 115, с.Літятин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47530 (народний дім, актова зала) Середня

610030 с.Мечищів, с.Кути, с.Червоне вул.Центральна, 111, с.Мечищів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47525 (народний дім, актова зала) мала

610031 с.Надорожнів вул.Центральна, 24, с.Надорожнів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47525 (народний дім, актова зала) мала

610032 с.Надрічне вул.Богдана Хмельницького, 3, с.Надрічне, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47544 (народний дім, актова зала) Середня

610033 с.Нараїв – вул.Глина, вул.Загороди, вул.Зарічна, вул.Зацерква, вул.Макарівка: 1–34; вул.Молодіжна, вул.Раковиця, вул.Сонячна, вул.Тарасівка, вул.Центральна, с.Дуляби, с.Шайбівка вул.Центральна, 1, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513 (будинок народної творчості, актова зала) Середня

610034 с.Нараїв – вул.Колонія, вул.Кордон, вул.Кут, вул.Макарівка: 35–69; вул.Потік, вул.Серединка, вул.Ступник вул.Потік, 1А, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513 (народний дім, актова зала) мала

610035 с.Нараїв – вул.Запуст, вул.Лани, вул.Чверті вул.Центральна, 4, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513 (актоаий зал Нараївської ЗОШ1-3 ступенів) мала

610036 с.Підвисоке, с.Демня вул.Зелена, 16, с.Демня, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47523 (народний дім, актова зала) мала

610037 с.Гутисько вул.Шевченка, 15, с.Гутисько, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47523 (народний дім, актова зала) мала

610038 с.Посухів вул.Бережанська, 2, с.Посухів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47546 (народний дім, актова зала) мала

610039 с.Потутори вул.Д. Некрасова, 31, с.Потутори, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47524 (сільська рада, актова зала) мала

610040 с.Рекшин, с.Писарівка вул.Центральна, 62А, с.Рекшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47511 (народний дім, актова зала) мала

610041 с.Поточани вул.Центральна, 74А, с.Поточани, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47511 (школа, спортивний зал) мала

610042 с.Двірці, с.Стриганці вул.Зелена, 10, с.Стриганці, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47547 (народний дім, актова зала) мала

610043 с.Рибники, с.Нова Гребля вул.Центральна, 5, с.Рибники, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47531 (народний дім, актова зала) мала

610044 с.Рогачин вул.Шкільна, 4, с.Рогачин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47520 (школа, актова зала) Середня

610045 с.Волиця вул.Шевченка, 46, с.Волиця, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47541 (народний дім, актова зала) мала

610046 с.Саранчуки, с.Базниківка вул.Личакова, 2, с.Саранчуки, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47533 (школа, актова зала) Середня

610048 с.Слов’ятин, с.Діброва вул.Шевченка, 76, с.Слов’ятин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47536 (народний дім, актова зала) Середня

610049 с.Тростянець вул.Шевченка, 67, с.Тростянець, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47534 (народний дім, актова зала) мала

610050 с.Урмань вул.Сонячна, 3, с.Урмань, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47510 (бібліотека,актовий зал) мала

610051 с.Краснопуща, с.Пліхів вул.Зарічна, 4, с.Пліхів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47510 (народний дім, актова зала) мала

610052 с.Шибалин Площа Героїв Майдану, 3, с.Шибалин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47521 (народний дім, актова зала) Середня

610053 с.Комарівка вул.Центральна, 3, с.Комарівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47521 (школа, каб.2) мала

610404 м.Зборів – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького: 1–54; вул.Галицька, вул.Зарічна, вул.Козацька: 1, 2А–3, 5–59; вул.Котляревського, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.8 Березня вул.Б.Хмельницького, 37, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (районний будинок культури, фойє) Середня

610405 м.Зборів – вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Гончара, вул.Д.Галицького, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Травнева, вул.Чорновола вул.Гоголя, 12, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (школа №1, фойє) Середня

610406 м.Зборів – вул.Б.Хмельницького: 57–71А; вул.В.Івасюка, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Козацька: 2, 4; вул.Коцюбинського, вул.Ліпінського, вул.Млиновецька, вул.Надії, вул.Паркова, вул.Р.Купчинського вул.Б.Хмельницького, 57, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (Зборівський коледж ТДТУ ім.І.Пулюя, фойє) Середня

610407 м.Зборів – вул.Верхня, вул.Верхоставна, вул.В.Стуса, вул.Дружби, вул.Загребелля, вул.Заозерна, вул.І. Франка, вул.І.Богуна, вул.Коханівка, вул.Куклинці, вул.Медова, вул.О.Довженка, вул.Сонячна, вул.Тернопільська, вул.Чумацька вул.Тернопільська, 47, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (ветеринарна лікарня, зал засідань) Середня

610408 с.Футори вул.Зборівська, 29, с.Футори, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (школа, каб.1) мала

610409 смт Залізці – вул.Бродівська, вул.Вишнівецька, вул.Л.Українки, вул.Міцкевича, вул.М.Шашкевича, вул.О.Пчілки, вул.Сонячна (Нові Залізці), вул.Шевченка, вул.Я.Музики, пров.Сонячний пров.Сонячний, 2, смт Залізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47234 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 103, смт Залізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47234
Середня

610410 смт Залізці – вул.Воїнів УПА, вул.Жуковського, вул.Зборівська, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Р.Купчинського, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Сонячна (Старі Залізці), вул.Цегельна, пров.Вишневий, Хутір Бонзулі вул.Р.Купчинського, 25, смт Залізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47234 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, коридор, 2-й поверх)
/
вул.Шевченка, 103, смт Залізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47234
Середня

610411 с.Беримівці вул.Центральна, 18, с.Беримівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47227 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Шкільна, 11, с.Беримівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47227
мала

610412 с.Кудинівці вул.Загребельна, 20, с.Кудинівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47227 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610413 с.Бзовиця вул.Головна, 3, с.Бзовиця, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47236 (сільська рада, зал засідань) мала

610414 с.Білоголови вул.Центральна, 1А, с.Білоголови, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47236 (школа, каб.2) мала

610415 с.Нетерпинці вул.Грабаса, 1А, с.Нетерпинці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47236 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610416 с.Богданівка вул.Центральна, 7, с.Богданівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Центральна, 1, с.Богданівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260
мала

610417 с.Білківці вул.Центральна, 34А, с.Білківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610418 с.Сировари, с.Яцківці вул.Центральна, 8А, с.Сировари, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260 (будинок культури, глядацький зал) мала

610419 с.Висипівці вул.Шевченка, 231А, с.Висипівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47281 (сільська рада, зал засідань) мала

610420 с.Воробіївка, с.Серединці вул.Висока, 82А, с.Воробіївка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47263 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610421 с.Кокутківці вул.Бучинська, 412А, с.Кокутківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47281 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610422 с.Вірлів вул.Кутна, 1Б, с.Вірлів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільська рада, зал засідань) мала

610423 с.Храбузна вул.Зелена, 21, с.Храбузна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610424 с.Вовчківці вул.Шевченка, 38, с.Вовчківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47224 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610425 с.Івачів вул.Золочівська, 4, с.Івачів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47224 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610426 с.Корчунок, с.Нище вул.Центральна, 16, с.Нище, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47224 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610427 с.Гаї-Розтоцькі вул.Шевченка, 18, с.Гаї-Розтоцькі, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47232 (будинок культури, фойє) Середня

610428 с.Гаї-за-Рудою вул.Незалежності, 18, с.Гаї-за-Рудою, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47231 (школа, каб.1) Середня

610429 с.Гарбузів вул.Заріка, 27, с.Гарбузів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47221 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610430 с.Манаїв вул.Ракова, 20, с.Манаїв, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47220 (сільський клуб, фойє) мала

610431 с.Годів вул.Шаповалова, 85, с.Годів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47272 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Шаповалова, 1, с.Годів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47272
мала

610432 с.Йосипівка, с.Цецівка вул.Садова, 1, с.Йосипівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47272 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610433 с.Городище вул.Центральна, 1, с.Городище, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47237 (сільська рада, великий зал) мала

610434 с.Носівці вул.Ямиці, 3, с.Носівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47237 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610435 с.Гукалівці вул.Глиняники, 22, с.Гукалівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223 (ЗОШ І ступеня, актовий зал) мала

610436 с.Лопушани вул.Бічна, 24, с.Лопушани, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610437 с.Загір’я вул.Центральна, 53, с.Загір’я, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47211 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 40, с.Загір’я, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47211
Середня

610438 с.Заруддя, с.Лавриківці, с.Озерянка, с.Травотолоки вул.Колгоспна, 7, с.Заруддя, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47243 (сільська рада, фойє) Середня

610439 с.Коршилів вул.Загородня, 34, с.Коршилів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47243 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610440 с.Кабарівці вул.Шевченка, 16, с.Кабарівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47240 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610441 с.Метенів вул.Центральна, 39А, с.Метенів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47240 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610442 с.Кальне вул.Дмитрієнка, 20, с.Кальне, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47270 (сільська рада, зал засідань) мала

610443 с.Жабиня вул.Центральна, 39, с.Жабиня, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47270 (будинок культури, танцювальний зал) мала

610444 с.Кобзарівка вул.Центральна, 19, с.Кобзарівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47250 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610445 с.Вертелка вул.Центральна, 21, с.Вертелка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47250 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610446 с.Курівці вул.Нова, 12, с.Курівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47266 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610447 с.Малашівці вул.Незалежності, 44, с.Малашівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47253 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610448 с.Іванківці вул.Зелена, 9, с.Іванківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47251 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610449 с.Мильне вул.Красовеччина, 29, с.Мильне, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47233 (сільська рада, зал засідань) Середня

610450 с.Бліх вул.Сонячна, 72, с.Бліх, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47233 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610451 с.Млинівці вул.Грабковецька, 3, с.Млинівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610452 с.Грабківці вул.Грабковецька, 106, с.Грабківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната) мала

610453 с.Кудобинці вул.Єрьоменка, 26, с.Кудобинці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610454 с.Присівці вул.Зборівська, 12, с.Присівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610455 с.Тустоголови вул.Дружби, 2, с.Тустоголови, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47242 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610456 с.Мшанець вул.Центральна, 31В, с.Мшанець, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47235 (будинок культури, глядацький зал) мала

610457 с.Дітківці вул.Центральна, 10А, с.Дітківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47235 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610458 с.Хомівка вул.Пролетарська, 10, с.Хомівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47235 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610459 с.Нестерівці вул.Зелена, 169А, с.Нестерівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47281 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610460 с.Озерна – вул.Б.Хмельницького, вул.Велика Безкупчина, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Долина Княжа, вул.Зарудка, вул.Івана Франка, вул.Мала Безкупчина, хут.Демидяки, хут.Марущаки, хут.Під Покропивна вул.Зарудка, 1, с.Озерна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47264 (школа, їдальня) Середня

610461 с.Озерна – вул.Долина Б.Хмельницького, вул.Забрамська, вул.Княжа, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нове Село, вул.Під лісом, вул.Привокзальна, вул.Шевченка вул.Шевченка, 9Б, с.Озерна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47264 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

610462 с.Оліїв вул.Залозецька, 8, с.Оліїв, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47226 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

610463 с.Осташівці вул.Центральна, 260, с.Осташівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260 (школа, каб.1) мала

610464 с.Данилівці вул.Село, 170, с.Данилівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47260 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610465 с.Панасівка вул.Миру, 32А, с.Панасівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47210 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610466 с.Чорний Ліс вул.Львівська, 29А, с.Чорний Ліс, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47211 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610467 с.Перепельники вул.Глибока, 3, с.Перепельники, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47222 (школа, актова зала) мала

610468 с.Плісняни вул.Степана Мартинюка, 1, с.Плісняни, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільська рада, кабінет голови) мала

610469 с.Погрібці вул.Миру, 25, с.Погрібці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільська рада, зал засідань) мала

610470 с.Калинівка вул.Перемоги, 8, с.Калинівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610471 с.Красна вул.Активістів, 11, с.Красна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610472 с.Ратищі вул.Набережна, 37В, с.Ратищі, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47230 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610473 с.Піщане вул.Центральна, 31, с.Піщане, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47230 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610474 с.Ренів вул.Озерна, 3, с.Ренів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47284 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610475 с.Розгадів вул.Бережанська, 48, с.Розгадів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47270 (будинок культури, танцювальний зал) мала

610476 с.Серетець вул.Й.Козачевського, 22, с.Серетець, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47213 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610477 с.Підберізці вул.Шевченка, 22, с.Підберізці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47213 (школа, сїдальня) мала

610478 с.Славна вул.Церковна, 1, с.Славна, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільська рада, бухгалтерія) мала

610479 с.Тростянець вул.Бічна, 16, с.Тростянець, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47226 (сільська рада, кабінет засідань) мала

610480 с.Білокриниця вул.Центральна, 14, с.Білокриниця, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47226 (сільський клуб, глядацька зала) мала

610481 с.Цебрів вул.Шевченка, 102, с.Цебрів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47265 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610482 с.Чернихів вул.Центральна, 26, с.Чернихів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47252 (будинок культури, фойє) мала

610483 с.Глядки вул.Горішня, 3, с.Глядки, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47252 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610484 с.Плесківці вул.Центральна, 15, с.Плесківці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47252 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610485 с.Чистопади вул.Малі Гаї, 5, с.Чистопади, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47285 (сільський клуб, танцювальний зал) мала

610486 с.Ярославичі вул.Центральна, 10, с.Ярославичі, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223 (сільська рада, зал засідань) мала

610487 с.Монилівка вул.Кут, 49, с.Монилівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47223 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610488 с.Ярчівці вул.Шевченка, 2, с.Ярчівці, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільська рада, зал засідань) мала

610489 с.Вільшанка вул.Польова, 9, с.Вільшанка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610490 с.Волосівка, с.Підгайчики вул.Дружби, 34, с.Волосівка, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільський клуб, танцювальний зал) мала

610491 с.Жуківці, с.Мшана вул.І.Франка, 16, с.Мшана, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610495 смт Козова – вул.Бордуляка, вул.Валова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галицька, вул.Грушевського: 13–85; вул.Дружби, вул.Зацного, вул.Івана Франка, вул.Котляревського, вул.Леся Курбаса, вул.Марусі Чурай, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Народичівська, вул.Пекарська, вул.Пилипа Орлика, вул.Подільська, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Степана Бандери, вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого вул.Грушевського, 23, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (будинок культури, зал дискотеки) Велика

610496 смт Козова – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Герети, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Іванни Блажкевич, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Надрічна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Петрушевича, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Роксолани, вул.Сагайдачного, вул.Семашко, вул.Січових Стрільців, вул.Сосюри, вул.Федоріва, вул.Чалдаєва, вул.Ювілейна вул.Грушевського, 34, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (школа мистецтв, актова зала) Велика

610497 смт Козова – вул.Вербицького, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 2А–12; вул.Довженка, вул.Князя Володимира, вул.Козацька, вул.Колійова: 2–45; вул.Коновальця, вул.Костюшка: 1–65, 67–71; вул.Коцюбинського, вул.Купчинського, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Привітна, вул.Стельмаха, вул.Тернопільська, вул.Ушинського, вул.Федора Коковського, вул.Шевченка вул.Грушевського, 7, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (гімназія, гімнастичний зал) Велика

610498 смт Козова – вул.Березовського, вул.Богдана Лепкого, вул.Винниченка, вул.Вишиваного, вул.Вітовського, вул.Вітошинського, вул.Гоголя, вул.Драгоманова, вул.Кармелюка, вул.Колійова: 46–122; вул.Комарова, вул.Костюшка: 66, 75–81; вул.Мазепи, вул.Мариновича, вул.Марії Заньковецької, вул.Мічуріна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Ольжича, вул.Павла Думки, вул.Підстанція, вул.Стефаника, вул.Суворова, вул.Хоткевича, вул.Ціолковського, вул.Чайківського, вул.Чубинського вул.Вітошинського, 11, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (будинок культури, фойє) Велика

610499 смт Козлів вул.Галицька, 15, смт Козлів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47631 (селищна рада, актова зала) Середня

610500 с.Дмухівці вул.Тернопільська, 48, с.Дмухівці, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47683 (сільський клуб, к.2) мала

610501 с.Августівка вул.Бічна, 5, с.Августівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47610 (сільська рада, к.3) мала

610502 с.Хоростець, с.Хоробрів вул.Лопаївка, 250, с.Хоростець, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47610 (школа, каб.2) мала

610503 с.Бишки вул.Шевченка, 63, с.Бишки, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47613 (школа, каб.7) мала

610504 с.Будилів вул.Центральна, 18, с.Будилів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623 (школа, актова зала)
/
вул.Центральна, 29, с.Будилів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623
мала

610505 с.Медова вул.Шкільна, 11, с.Медова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623 (сільський клуб, к.1) мала

610506 с.Велика Плавуча вул.Центральна, 51, с.Велика Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47620 (сільський клуб, к.1) мала

610507 с.Цицори вул.Центральна, 22, с.Цицори, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47620 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

610508 с.Великий Ходачків вул.Бордуляка, 14, с.Великий Ходачків, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47660 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610509 с.Вибудів вул.Центральна, 19, с.Вибудів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47614 (сільський клуб, к.1) мала

610510 с.Вимислівка вул.Будилівська, 11, с.Вимислівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47614 (сільський клуб, к.1,2) мала

610511 с.Вікторівка вул.Шевченка, 57, с.Вікторівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47681 (навчально-виховний комплекс, каб.2) мала

610512 с.Вівся вул.Центральна, 27, с.Вівся, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47673 (сільська рада, к.1) Середня

610513 с.Геленки вул.Центральна, 74, с.Геленки, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47682 (сільський клуб, к.3) мала

610514 с.Глинна вул.Загороди, 16, с.Глинна, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611 (будинок культури, к.1) мала

610515 с.Золочівка вул.Центральна, 20, с.Золочівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 19, с.Золочівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611
мала

610516 с.Городище, с.Горби, с.Млинці вул.Тернопільська, 41, с.Городище, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47633 (сільський клуб, к.1) Середня

610517 с.Денисів, с.Веснівка вул.Центральна, 13, с.Денисів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47651 (сільський клуб, к.1) Середня

610518 с.Дибще вул.Бережанська, 23, с.Дибще, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47643 (сільська рада, к.2) Середня

610519 с.Золота Слобода вул.Грушевського, 87, с.Золота Слобода, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47653 (будинок культури, к.3) Середня

610520 с.Ішків, с.Дворище вул.Шкільна, 38, с.Ішків, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47663 (школа, музичний кабінет) мала

610521 с.Росохуватець вул.Ярослава Струхманчука, 1, с.Росохуватець, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47663 (сільський клуб, к.2) мала

610522 с.Кальне, с.Будова, с.Маковисько вул.Центральна, 11, с.Кальне, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47672 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610523 с.Конюхи – вул.Гайова, вул.Гнатишина, вул.Долина, вул.Залужжя, вул.Кацюба, вул.Корсів, вул.Курилова, вул.Мелникова, вул.Містечко, вул.Назарова, вул.Нова, вул.Підцерковна, вул.Федьова, вул.Хамузова, вул.Центральна: 1–121, 123, 125–129, 131, 135, 137, 141; вул.Щорса, вул.Юркова, с.Залісся вул.Центральна, 89, с.Конюхи, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47612 (школа, актова зала) Середня

610524 с.Конюхи – вул.Бойкова, вул.Валєнтого, вул.Вітринка, вул.Каспрова, вул.Качайова, вул.Клебанівка, вул.Малярчукова, вул.Прусова, вул.Тринькова, вул.Центральна: 122, 124, 130, 132–134, 136, 138–140, 142–267; вул.Шевченка, с.Заберізки вул.Центральна, 102, с.Конюхи, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47612 (сільська рада, каб.1) Середня

610525 с.Криве вул.Зелена, 2, с.Криве, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47670 (амбулаторія)
/
вул.Косівка, 4, с.Криве, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47670
Середня

610526 с.Йосипівка вул.Шкрибанівка, 35, с.Йосипівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47672 (сільський клуб, к.2) мала

610527 с.Купчинці, с.Драгоманівка вул.Івана Франка, 65, с.Купчинці, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47662 (сільський клуб, к.1) Середня

610528 с.Козівка вул.Центральна, 20, с.Козівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47642 (сільський клуб, каб.2) мала

610529 с.Мала Плавуча вул.Центральна, 110, с.Мала Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47621 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 71, с.Мала Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47621
мала

610530 с.Олесине вул.Шевченка, 34, с.Олесине, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47641 (сільський клуб, каб.1) мала

610531 с.Уритва вул.Стара Уритва, 26, с.Уритва, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47641 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

610532 с.Покропивна вул.Центральна, 126, с.Покропивна, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47630 (сільський клуб, к.1) мала

610533 с.Потік, с.Сеньків вул.Шевченка, 25, с.Потік, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47684 (сільський клуб, к.3) мала

610534 с.Плотича вул.Грушевського, 16, с.Плотича, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47650 (сільська рада, к.2) мала

610535 с.Слобідка вул.Львівська, 9, с.Слобідка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47632 (сільський клуб, к.1) мала

610536 с.Таурів вул.Центральна, 10, с.Таурів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47622 (дитячий садок, ігрова кімната)
/
вул.Центральна, 3, с.Таурів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47622
Середня

610537 с.Теофіпілка, с.Плоске вул.Мічуріна, 60, с.Теофіпілка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47652 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610538 с.Ценів вул.Центральна, 16, с.Ценів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47640 (сільський клуб, к.3) Середня

610539 с.Щепанів, с.Бартошівка вул.Центральна, 6, с.Щепанів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47671 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 32, с.Щепанів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47671
мала

610540 с.Яструбове вул.Промислова, 19, с.Яструбове, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47661 (сільський клуб, к.1) Середня

610542 с.Башуки вул.Героїв Небесної Сотні, 2, с.Башуки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47065 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610543 с.Новий Олексинець вул.Почаївська, 1, с.Новий Олексинець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47077 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610553 с.Велика Горянка, с.Волиця, с.Мала Горянка вул.Шевченка, 2, с.Велика Горянка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47054 (сільська рада, зал засідань) Середня

610588 с.Лопушне вул.Т.Шевченка, 12, с.Лопушне, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47054 (сільська рада, зал засідань) Середня

610589 с.Крутнів вул.Центральна, 30, с.Крутнів, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47053 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610590 с.Раславка вул.Л.Українки, 49, с.Раславка, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47054 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610593 с.Млинівці вул.Центральна, 17, с.Млинівці, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47061 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610594 с.Бакоти вул.Центральна, 14, с.Бакоти, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47061 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610595 с.Хотовиця вул.Центральна, 35, с.Хотовиця, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47061 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

610605 с.Ридомиль вул.Центральна, 93, с.Ридомиль, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47060 (сільська рада, зал засідань) Середня

610606 с.Розтоки вул.Центральна, 34, с.Розтоки, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47055 (сільський клуб, актова зала) Середня

610608 с.Старий Олексинець, с.Івання вул.Перемоги, 3, с.Старий Олексинець, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47063 (сільська рада, зал засідань) Середня

610611 с.Устечко вул.Шкільна, 11, с.Устечко, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47062 (школа, актова зала) мала

610612 с.Очеретне вул.Миру, 42, с.Очеретне, Кременецький р-н, Тернопільська обл., 47064 (школа, актова зала) мала

610781 с.Білокриниця вул.Тараса Шевченка, 68А, с.Білокриниця, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48014 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610782 с.Боків вул.Степана Бандери, 2, с.Боків, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48032 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610783 с.Бронгалівка, с.Вага вул.Центральна, 24, с.Бронгалівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48013 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610784 с.Михайлівка вул.Центральна, 25, с.Михайлівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48013 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610785 с.Вербів вул.Центральна, 96, с.Вербів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48022 (Адміністративний будинок, зал урочистих подій) Середня

610786 с.Галич вул.Димитрова, 61А, с.Галич, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610787 с.Голгоча – вул.Бурта, вул.Комарівка, вул.Кути, вул.Магрошина, вул.Майдан, вул.Молодіжна, вул.Нагоринка, вул.Сенькова, вул.Хутір, вул.Шевцева вул.Центральна, 6А, с.Голгоча, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024 (Будинок культури, глядацький зал) мала

610788 с.Голгоча – вул.Бойкова, вул.Валькова, вул.Медведева, вул.Монастириська, вул.Потік, вул.Ребедакова, вул.Тарасівка, вул.Центральна, вул.Чепурівка вул.Центральна, 10, с.Голгоча, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024 (Школа, актовий зал) Середня

610789 с.Голгоча – вул.Волицька, с.Волиця вул.Колонія, 1Б, с.Волиця, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024 (Початкова школа, класна кімната №1) мала

610790 с.Гнильче вул.Майдан Незалежності, 5А, с.Гнильче, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48034 (Будинок культури, глядацький зал) мала

610791 с.Пановичі вул.Шкільна, 4А, с.Пановичі, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48034 (Будинок культури, глядацький зал) мала

610792 с.Червень вул.Замкова, 11, с.Червень, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48034 (Приватне домоволодіння, кімната №1) мала

610793 с.Завалів, с.Заставче вул.Центральна, 26, с.Завалів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48023 (Школа, актовий зал) мала

610794 с.Затурин вул.Центральна, 61, с.Затурин, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48023 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610795 с.Середнє вул.Середнянська, 117, с.Середнє, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48023 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610796 с.Лиса вул.Калнишевського, 23, с.Лиса, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48033 (Народний дім, танцювальний зал) мала

610797 с.Литвинів, с.Старий Литвинів вул.Бережанська, 104, с.Литвинів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48030 (Литвинівська ЗОШ І-ІІІст., фойє) Середня

610798 с.Рудники вул.Підгаєцька, 54, с.Рудники, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48030 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610799 с.Мирне вул.Івана Франка, 51, с.Мирне, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48010 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610800 с.Мозолівка вул.Лесі Українки, 23, с.Мозолівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48024 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610801 с.Мужилів вул.Лесі Українки, 1, с.Мужилів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48011 (Будинок культури, глядацький зал) Середня

610802 с.Новосілка вул.Центральна, 58, с.Новосілка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48012 (Будинок культури, глядацький зал) Середня

610803 с.Носів вул.Івана Франка, 4А, с.Носів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48033 (Носівська ЗОШ І-ІІ ст., музичний кабінет) мала

610804 м.Підгайці – вул.Бережанська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вузька, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Євгена Коновальця, вул.Злуки, вул.Івана Франка, вул.Мартина Мізерного Рена, вул.Марусі Богуславки, вул.Марцелівська, вул.Миколи Лисенка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Олекси Яворського, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Тараса Шевченка, вул.Юрдика Горішня, вул.Юрія Федьковича вул.Бережанська, 13, м.Підгайці, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000 (Будинок культури, зал для виступів) Середня

610805 м.Підгайці – вул.Адама Міцкевича, вул.Андрея Шептицького, вул.Боднарська, вул.Василя Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Героїв УПА, вул.Замкова, вул.Катерини Сікорської, вул.Кравецька, вул.Лесі Українки, вул.Майдан Незалежності, вул.Михайла Рудницького, вул.Спасівська, вул.Тараса Гунчака вул.Василя Стуса, 1, м.Підгайці, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000 (Школа, актовий зал) Середня

610806 с.Поплави, с.Сонячне, с.Степове вул.Тараса Шевченка, 59, с.Поплави, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48013 (Будинок культури, глядацький зал) мала

610807 с.Сільце вул.Монастириська, 11, с.Сільце, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48021 (Будівля сільської ради, актовий зал) Середня

610808 с.Старе Місто, с.Голендра, с.Загайці вул.Староміська, 37, с.Старе Місто, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48042 (Будинок культури, глядацький малий зал) Середня

610809 с.Угринів вул.Центральна, 65А, с.Угринів, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48020 (Угринівська ЗОШ І-ІІ ст., коридор) Середня

610810 с.Яблунівка вул.Галицька, 101, с.Яблунівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48020 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610811 с.Шумляни вул.Тараса Шевченка, 28, с.Шумляни, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48031 (Сільський клуб, зал) Середня

610812 с.Юстинівка вул.Тараса Шевченка, 23, с.Юстинівка, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48012 (Загальноосвітня школа І ступеня, Клас №1) мала

610893 с.Баворів вул.Лесі Українки, 1А, с.Баворів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610894 с.Застав’є вул.Шевченка, 19, с.Застав’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610895 с.Байківці вул.Січових Стрільців, 41, с.Байківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47711 (будинок культури, танцювальний зал) Велика

610896 с.Біла – вул.Б.Хмельницького, вул.Відродження, вул.Галицька, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Кос-Анатольського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Личаківська, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Київський вул.Крушельницької, 49, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610897 с.Біла – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Бродівська, вул.Бродівська-бічна, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Д.Вишнівецького, вул.Дорошенка, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Й.Сліпого, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Мазепи-бічна, вул.Морозенка, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Соборності, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Чиста, вул.Чумацька, вул.Шептицького, вул.Шухевича, пров.Дорошенка, пров.Мазепи, пров.Морозенка, пров.Сагайдачного, пров.Шептицького вул.Мазепи, 27, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707 (приміщення колишньої с/р, колишній кабінет сільського голови) Середня

610898 с.Буцнів вул.Шевченка, 37Б, с.Буцнів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610899 с.Серединки вул.Серединецька, 41А, с.Серединки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610900 смт Велика Березовиця – вул.Березовицька СТ"Нива", вул.Братів Підгайних, вул.Б.Хмельницького, вул.Б.Хмельницького-бічна, вул.Виноградна СТ"Нива", вул.Вишнева друга СТ"Нива", вул.В.Чорновола, вул.Героям Небесної Сотні, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Заводська, вул.Затишна СТ"Нива", вул.Зелена, вул.Івана Вітишина, вул.Івана Франка, вул.Квітова СТ"Нива", вул.Ланова, вул.Левка Крупи, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Над Ставом СТ"Нива", вул.Національного Відродження, вул.Незалежності, вул.Петриківська, вул.Подільська, вул.Революції Гідності, вул.Родини Геретів, вул.С.Бандери, вул.Середня СТ"Нива", вул.Січових Стрільців, вул.Столярчука СТ"Нива", вул.Шевченка, пров.Б.Хмельницького вул.Шевченка, 2, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725 (будинок культури, глядацький зал) Велика

610901 смт Велика Березовиця – вул.В.Стуса: 1–16, 18, 20–28А; вул.Гагаріна, вул.Гаївська, вул.Галицька, вул.Дубрівська, вул.Дубрівська-бічна, вул.Енергетична, вул.Злуки, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Миру-бічна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Чумацька вул.Лесі Українки, 4, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47724 (школа, глядацький зал) Велика

610902 смт Велика Березовиця – вул.Березова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.В.Стуса: 17–17А, 19–19А; вул.Глибока, вул.Глибока бічна, вул.Дружби, вул.Дружби бічна, вул.Микулинецька, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Трудова, пров.Микулинецький вул.Микулинецька, 42, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725 (селищна рада, глядацький зал) Велика

610903 с.Кип’ячка вул.Івана Франка, 4, с.Кип’ячка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47729 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610904 смт Великі Бірки – вул.Абрикосова СТ"Надія", вул.Балея, вул.Балея бічна, вул.Бічна СТ"Надія", вул.Верхня СТ"Заозерне", вул.Вишнева СТ"Надія", вул.Гагаріна, вул.Глибока СТ"Заозерне", вул.Горішня СТ"Надія", вул.Грушевського: 58–130В; вул.Дачна СТ"Надія", вул.Долішня СТ"Надія", вул.Дорошенка, вул.Залізнична: 10–20; вул.Зелена, вул.Зелена СТ"Енергетик-1", вул.Квітова СТ"Надія", вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Круча, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Міцкевича, вул.Надрічна бічна СТ"Збруч", вул.Наливайка, вул.Нижня СТ"Заозерне", вул.Нова, вул.Огіркова СТ"Надія", вул.Окружна СТ"Надія", вул.Панаса Мирного, вул.Південна СТ"Заозерне", вул.Підгірна СТ"Збруч", вул.Польова, вул.Польова СТ"Надія", вул.Ромашка СТ"Надія", вул.Сагайдачного, вул.Скалатська, вул.Сливова СТ"Надія", вул.Сонячна, вул.Стрілецька, вул.Стуса, вул.Сунична СТ"Надія", вул.Українська, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Центральна СТ"Збруч", вул.Центральна СТ"Надія", вул.Шевченка: 107, 109, 111, 113, 126–135; вул.Шкільна, вул.Яблунева СТ"Надія", вул.16 липня, пров.Зелений, пров.Франка вул.Шкільна, 1, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 (школа, спортивний зал) Середня

610905 смт Великі Бірки – вул.Баштова СТ"Веселка", вул.Великобірківська СТ"Казка", вул.Виноградна СТ"Пролісок", вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Глибока, вул.Глибока СТ"Казка", вул.Грушевського: 1–54; вул.Дичківська, вул.Загребельна, вул.Задорожних, вул.Залізнична: 1–8; вул.Заозерна СТ"Казка", вул.Зелена СТ"Казка", вул.Зелена СТ"Пролісок", вул.Кармелюка, вул.Квіткова СТ"Пролісок", вул.Квітова СТ"Казка", вул.Кірпічна СТ"Казка", вул.Княгині Ольги, вул.Коротка СТ"Казка", вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Медова СТ"Казка", вул.Миру СТ"Веселка", вул.Нагірна СТ"Пролісок", вул.Над ставом СТ"Казка", вул.Надбережна СТ"Веселка", вул.Надії СТ"Веселка", вул.Незалежності, вул.Об’їзна СТ"Казка", вул.Оболонна, вул.Підволочиська, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Садова СТ"Казка", вул.Садова СТ"Пролісок", вул.Смиковецька СТ"Казка", вул.Спадиста СТ"Казка", вул.Сторожова СТ"Казка", вул.Східна СТ"Казка", вул.Центральна СТ"Казка", вул.Шевченка: 1–106, 108, 110, 112, 114–124; вул.Юності СТ"Веселка", вул.Юрківська СТ"Веселка", вул.Яблунева СТ"Казка", вул.Ярослава Мудрого, пров.Загребельний, пров.Крушельницької, пров.Садовий, пров.Шкільний вул.Шевченка, 2, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 (будинок культури, фойє) Середня

610906 с.Великі Гаї – вул.Бориса Бобинського, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Верхня Підлісна, вул.В.Чубатого, вул.Галицька: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Галицька-бічна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Глибока, вул.Д.Галицького, вул.Дружби, вул.Дружби-бічна, вул.Зелена, вул.І.Мазепи, вул.І.Франка, вул.І.Франка-бічна, вул.Козацька, вул.Крушельницька, вул.Лісова, вул.Лісова-бічна, вул.Л.Українки, вул.Михайла Сеника, вул.Молодіжна, вул.М.Сосновського, вул.Незалежності, вул.Об’їзна, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Підлісна-бічна, вул.Подільська, вул.Р.Завадовича, вул.Романа Кордуби, вул.Стефаника, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Фестивальна, вул.Якима Сеньківського, вул.Ярмуша, пров.Тернопільський вул.Галицька, 44А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 (школа, фойє) Велика

610907 с.Великі Гаї – вул.В.Лучаківського, вул.Гагаріна, вул.Гагаріна-бічна, вул.Гайова, вул.Гайова-бічна, вул.Галицька: 52, 54, 56, 58, 60, 62–240; вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Залізнична-бічна, вул.Кобзаря, вул.Л.Курбаса, вул.Медова, вул.Миру, вул.М.Чурай, вул.Наливайка, вул.Н.Яремчука, вул.Отця Кашуби, вул.Садова, вул.Садова-бічна, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Сонячна-бічна, вул.Стуса, вул.Стуса-бічна, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шептицького вул.Галицька, 50, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610908 с.Великий Глибочок вул.Грушевського, 5, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703 (школа, фойє) Велика

610909 с.Велика Лука, с.Хатки вул.Лесі Українки, 27, с.Велика Лука, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610910 с.Гаї-Шевченківські вул.Тернопільська, 10, с.Гаї-Шевченківські, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47705 (адміністративний будинок, глядацький зал) Середня

610911 с.Грабовець вул.Шевченка, 12, с.Грабовець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610912 с.Білоскірка вул.Шевченка, 36А, с.Білоскірка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610913 с.Дичків вул.М.Демидася, 8, с.Дичків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610914 с.Красівка вул.Б.Хмельницького, 46, с.Красівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610915 с.Довжанка вул.Містечко, 46, с.Довжанка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47708 (школа, фойє) Середня

610916 с.Домаморич вул.І.Франка, 4, с.Домаморич, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47709 (школа, спортивний зал) мала

610917 с.Драганівка вул.8 Березня, 2, с.Драганівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610918 с.Дубівці вул.Шевченка, 3, с.Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (школа, їдальня)
/
вул.Шевченка, 5, с.Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717
Середня

610919 с.Івачів Долішній вул.Незалежності, 60, с.Івачів Долішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610920 с.Івачів Горішній вул.Миру, 3А, с.Івачів Горішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610921 с.Ігровиця вул.Гагаріна, 57, с.Ігровиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47701 (адмінприміщення старостату,, приймальня) Середня

610922 с.Йосипівка вул.Дружби, 4, с.Йосипівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735 (адміністративний будинок, глядацький зал) мала

610923 с.Козівка вул.Шевченка, 82, с.Козівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47745 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610924 с.Лозова вул.Грушевського, 63, с.Лозова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (будинок культури, фойє) мала

610925 с.Курники вул.Шевченка, 57, с.Курники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610926 с.Малий Ходачків вул.Січових Стрільців, 2, с.Малий Ходачків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610927 с.Костянтинівка вул.Т.Шевченка, 4А, с.Костянтинівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610928 с.Мар’янівка вул.Івана Франка, 43, с.Мар’янівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735 (школа, кабінет трудового навчання) мала

610929 с.Миролюбівка вул.І.Франка, 8, с.Миролюбівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (школа-садок, спортивний зал) мала

610930 с.Лучка вул.Л.Українки, 21, с.Лучка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610931 с.Мишковичі вул.Січових Стрільців, 15, с.Мишковичі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732 (будинок культури, зал) Велика

610932 с.Настасів вул.Сонячна, 305, с.Настасів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47734 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

610933 с.Острів вул.М.Кордуби, 100А, с.Острів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47728 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610934 с.Петриків – вул.Академічна, вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вояків УПА, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетична, вул.Західна, вул.Зелена: 1–14, 15А–250; вул.Зелена-бічна, вул.Злуки, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Коновальця, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Л.Українки-бічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Наукова, вул.Національного Відродження, вул.Н.Яремчука, вул.Об’їзна, вул.Опільського, вул.Петриківська, вул.Петриківська-бічна, вул.Підгородня, вул.Польна, вул.Польна-бічна, вул.Полюя, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Ст.Бандери, вул.Стефаника, вул.Тернопільська, вул.Тернопільська-бічна, вул.Університецька, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шкільна, вул.Ясна вул.Шептицького, 118А, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610935 с.Петриків – вул.Абрикосова СТ"Темп", вул.Березовицька, вул.Бічна СТ"Сучасник", вул.Весела СТ"Явір", вул.Весняна СТ"Явір", вул.Виноградна СТ"Вишневий сад", вул.Виноградна СТ"Темп", вул.Вишнева СТ«Механізатор», вул.Вишнева СТ"Нектар", вул.Вишнева СТ"Явір", вул.Вишнівецького, вул.Гайова СТ"Лаванда", вул.Галицька, вул.Горіхова СТ"Лаванда", вул.Горіхова СТ"Сучасник", вул.Горішня СТ"Жасмин", вул.Дачна СТ"Жасмин", вул.Долина, вул.Заозерна СТ"Лаванда", вул.Зарічна СТ"Нектар", вул.Затишна СТ"Жасмин", вул.Зелена СТ"Лаванда", вул.Зелена СТ"Нектар", вул.Зелена СТ"Троянда", вул.Квіткова СТ"Вишневий сад", вул.Квіткова СТ"Троянда", вул.Кринична СТ«Ранок-1», вул.Крушельницької, вул.Кутова СТ"Жасмин", вул.Лісова, вул.Лісова СТ"Вишневий сад", вул.Лісова СТ"Лаванда", вул.Лісова СТ"Сучасник", вул.Лісова СТ"Троянда", вул.Малинова СТ"Явір", вул.Медична СТ"Явір", вул.Надрічна СТ"Явір", вул.Овочева СТ"Вишневий сад", вул.Паркова СТ"Лаванда", вул.Підлісна СТ"Нектар", вул.Подільська, вул.Садова СТ"Нектар", вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна СТ"Сучасник", вул.Сонячна СТ"Явір", вул.Східна СТ"Жасмин", вул.Тіниста СТ"Темп", вул.Тіниста СТ"Явір", вул.Урожайна СТ"Троянда", вул.Центральна СТ"Вишневий сад", вул.Центральна СТ"Жасмин", вул.Центральна СТ"Троянда", вул.Шашкевича, вул.Шептицького, вул.Яблунева СТ"Лаванда", вул.Яблунева СТ"Нектар", вул.Яблунева СТ"Сучасник", вул.Яблунева СТ"Темп", вул.Ягідна СТ"Вишневий сад", вул.Ягідна СТ"Троянда" вул.Шептицького, 118А/1, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (сільський клуб, танцювальний зал) Середня

610936 с.Петриків – вул.Зелена: 15; вул.Зелена, 15, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (геріатричний пансіонат, актовий зал) мала

610937 с.Підгородне вул.Бережанська, 1, с.Підгородне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47726 (сільський клуб, глядацький зал) Велика

610938 с.Плотича вул.Садова, 8А, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610939 с.Почапинці вул.Шкільна, 1, с.Почапинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (школа, фойє)
/
вул.Чалдаєва, 3, с.Почапинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721
мала

610940 с.Забойки вул.Шевченка, 3, с.Забойки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610941 с.Романівка вул.Б.Хмельницького, 19, с.Романівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47715 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610942 с.Ангелівка вул.Шевченка, 1, с.Ангелівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47714 (школа, спортивний зал) мала

610943 с.Скоморохи, с.Теофілівка вул.Галицька, 96, с.Скоморохи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610944 с.Смолянка вул.Л.Українки, 10, с.Смолянка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744 (сільський клуб, фойє) мала

610945 с.Прошова вул.Шевченка, 53, с.Прошова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610946 с.Смиківці вул.С.Бандери, 25, с.Смиківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47723 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610947 с.Стегниківці вул.Лесі Українки, 4, с.Стегниківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610948 с.Ступки вул.Тернопільська, 37, с.Ступки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47718 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610949 с.Товстолуг вул.Шевченка, 17, с.Товстолуг, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610950 с.Застінка вул.Шевченка, 25А, с.Застінка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610951 с.Чернелів-Руський вул.М.Михалевича, 31, с.Чернелів-Руський, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

610952 с.Соборне вул.Л.Українки, 28, с.Соборне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713 (будинок культури, танцювальний зал) мала

610953 с.Чистилів вул.І.Франка, 5, с.Чистилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (школа, глядацький зал) Середня

610954 с.Шляхтинці вул.Барвінського, 16, с.Шляхтинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611092 м.Тернопіль – вул.Вербова, вул.Глибочанська, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Медобірна, вул.Мирна, вул.Низинна, вул.Проектна, вул.Хутірська, хутір Анастазіївка вул.Мирна, 43, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46012 (будинок культури "Пронятин", актова зала, 1-й поверх) Середня

611093 м.Тернопіль – вул.Агрономічна, вул.Бригадна, вул.В. Болюха, вул.Вишнева, вул.Глибока Долина, вул.Золотогірська: 16–26; вул.Лісова, вул.М. Бенцаля, вул.Підгірна, вул.Приміська, вул.Тернопільська, вул.Урожайна, вул.Хліборобна, вул.Яблунева вул.Агрономічна, 1, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46012 (будинок культури "Кутківці", фойє, 1-й поверх) Велика

611094 м.Тернопіль – вул.Золотогірська: 1–15; вул.Хліборобна, 26, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46012 (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №25, класні кімнати, 1-й поверх) Середня

611095 м.Тернопіль – вул.Гетьмана І. Мазепи: 2, 4, 6–6А, 14, 16–16Е, 18, 20–21, 24–28; вул.Куток, вул.Львівська: 3–4; вул.М. Михалевича, вул.Спадиста, вул.Чумацька, майдан Перемоги майдан Перемоги, 3, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46020 (Західноукраїнський національний університет, корпус 3, вестибюль, 1-й поверх) Велика

611188 с.Гаї-Гречинські вул.С.Крушельницької, 24, с.Гаї-Гречинські, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (приміщення сільського старости, актовий зал) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
610492 Зборівська центральна районна лікарня вул.Б.Хмельницького, 17, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 Мала
610494 Перепельницьке геріатричне відділення територіального центру соціального обслуговування Зборівської районної державної адміністрації вул.Глибока, 3, с.Перепельники, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47222 Мала
610541 Козівська центральна районна комунальна лікарня вул.Зелена, 19, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 Мала
610813 Комунальне некомерційне підприємство "Підгаєцька центральна районна лікарня" Підгаєцької районної ради вул.Тараса Шевченка, 19, м.Підгайці, Підгаєцький р-н, Тернопільська обл., 48000 Мала
610955 Великобірківське стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" вул.Грушевського, 51, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 Мала
610956 Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр" Тернопільської обласної ради вул.Підлісна, 26А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 Мала
610957 Великоглибочецьке стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" просп.Шевченка, 26, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703 Мала
610958 Комунальне некомерційне підприємство Тернопільська обласна лікарня "Хоспіс" Тернопільської обласної ради вул.Глибочецька, 5, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 Мала
611182 Тернопільське стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" вул.Князя Острозького, 9, м.Тернопіль, Тернопільська обл., 46001 Мала