Тернопільська область - одномандатний виборчий округ №166

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Тернопільської РДА

75

Відділ ведення ДРВ апарату Чортківської РДА

193

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
610132 с.Бариш – вул.Верхне Завалля, вул.Горинська, вул.Малий Кут, вул.Місто, вул.Нижне Завалля, вул.Спортивна, вул.Тисів, вул.Цвинтарна, вул.Шкільна вул.Місто, 16, с.Бариш, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48424 (сільська рада, зал засідань) Середня

610133 с.Бариш – вул.Брідок, вул.Великий Кут, вул.Гаї Бариські, вул.Голоївка, вул.Дубовий Гай, вул.Зелена, вул.Конопельна, вул.Нагірянка, вул.Садова, вул.Черемшина вул.Місто, 36, с.Бариш, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48424 (будинок культури) Середня

610134 с.Бариш – вул.Гутишино, вул.Луги вул.Гутишино, 27, с.Бариш, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48424 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610135 с.Берем’яни вул.Центральна, 52, с.Берем’яни, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48464 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Центральна, 25, с.Берем’яни, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48464
мала

610136 с.Бобулинці вул.Центральна, 3, с.Бобулинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48472 (будинок культури с.Бобулинці) Середня

610137 м.Бучач – вул.Генерала Шухевича: 50–63А; вул.Генерала Шухевича, 61, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (філія "Бучацький райавтодор", актова зала) мала

610138 м.Бучач – вул.Бічна Генерала Шухевича, вул.Бічна Камінна, вул.Вербова, вул.Винниченка, вул.Гавдиди, вул.Генерала Шухевича: 9–44А; вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Калинова, вул.Камінна, вул.Спадова, вул.Стрипна, вул.Теребовлянська вул.Дорошенка, 4, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (школа №3, актова зала) Середня

610139 м.Бучач – вул.Бічна Вузька, вул.Вузька, вул.Галицька: 1–103, 107, 109; вул.Леся Курбаса, вул.Підгаєцька: 1–6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50; вул.Просвіти, вул.Рильського, вул.Торгова вул.Галицька, 21, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (бібліотека, фойє) Середня

610140 м.Бучач – вул.Агнона, вул.Бічна Мулярська, вул.Бічна Цегельна, вул.Богдана Лепкого, вул.Василя Стуса, вул.Гишки, вул.Гнатюка, вул.Лесі Українки, вул.Міцкевича, вул.Мулярська, вул.Пушкіна, вул.Святого Миколая, вул.Цегельна, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шкільна, 8, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (будинок культури, глядацький зал №2) Середня

610141 м.Бучач – вул.Бариська, вул.Бічна Бариська, вул.Бічна Галицька, вул.Бічна Садова, вул.Галицька: 106, 108, 110–154, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 174–174Б, 176А, 180, 182, 184; вул.Зелена, вул.Кринична, вул.Польова, вул.Садова вул.Галицька, 145, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (Бучацький лісозавод, актова зала) Середня

610142 м.Бучач – вул.Бічна Замкова, вул.Бічна Лисенка, вул.Бічна Ст.Бандери, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Гончара, вул.Євгена Коновальця, вул.Замкова, вул.Івасюка, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Маковея, вул.Назарія Яремчука, вул.С.Крушельницької, вул.Сосюри, вул.Степана Бандери, вул.Стефаника, вул.Стрілецька, вул.Травнева, вул.Хвильового, вул.Чайковського, вул.1 Грудня вул.Степана Бандери, 12, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (Бучацьке лісове господарство, актова зала) Велика

610143 м.Бучач – вул.Бучацькі Гаї, вул.Галицька: 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177–179, 181, 183, 185–196; вул.Енергетична, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.П.Куліша, вул.П.Тичини, вул.Яворницького вул.П.Тичини, 13, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (школа, актова зала) Середня

610145 м.Бучач – вул.Баштова, вул.Бічна Богдана Хмельницького, вул.Бічна Сонячна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весела, вул.Водна, вул.Гоголя, вул.Довбуша, вул.І.Франка, вул.Космонавтів, вул.Луціва, вул.Млинарська, вул.Некрасова, вул.Озерянська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Підгаєцька: 7, 9, 11, 13–15А, 17, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 49, 51–204; вул.Руська, вул.Сагайдачного, вул.Середня, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна вул.Підгаєцька, 158, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 (міський клуб, глядацький зал) Велика

610146 с.Возилів – вул.Вишнева, вул.Гайова, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Франка, вул.Кут, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Назарія Яремчука, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тараса Шевченка вул.Івана Франка, 41, с.Возилів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48456 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610147 с.Возилів – вул.Василя Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Діброва, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Миколи Слободяна, вул.Набережна, вул.Наддністрянська, вул.Наддністрянська (бічна), вул.Степана Бандери вул.Наддністрянська, 18, с.Возилів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48456 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Тараса Шевченка, 10, с.Возилів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48456
мала

610148 с.Доброполе вул.Шупарка, 3, с.Доброполе, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48410 (будинок культури, глядацький зал) мала

610149 с.Матеушівка вул.Центральна, 6, с.Матеушівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48410 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610150 с.Дуліби вул.Центральна, 49, с.Дуліби, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48473 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610151 с.Жизномир вул.Т.Г.Шевченка, 136, с.Жизномир, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48432 (школа, спортивний зал) Середня

610152 с.Жнибороди вул.Ковалівка, 7, с.Жнибороди, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48474 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610153 с.Заривинці вул.Горішня, 72, с.Заривинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48475 (сільський клуб) мала

610154 с.Рукомиш вул.Клубна, 3, с.Рукомиш, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48420 (сільський клуб) мала

610155 с.Зелена(Бучацька міська територіальна громада) вул.Середня, 36А, с.Зелена, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48476 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Середня, 5, с.Зелена, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48476
Середня

610156 смт Золотий Потік вул.Зелена, 2, смт Золотий Потік, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48451 (школа, спортивний зал) Велика

610157 с.Рублин вул.Шкільна, 7, с.Рублин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48465 (фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційний кабінет) мала

610158 с.Зубрець вул.Центральна, 32, с.Зубрець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48441 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Центральна, 33, с.Зубрець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48441
Середня

610159 с.Киданів вул.Центральна, 42, с.Киданів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48412 (сільський клуб с.Киданів)
/
вул.Шкільна, 1, с.Киданів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48412
мала

610160 с.Космирин вул.Дружби, 21, с.Космирин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48454 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610161 с.Набережне вул.Горішня, 34, с.Набережне, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48413 (школа, каб.2) мала

610162 с.Костільники вул.Макухова, 29, с.Костільники, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48463 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610163 с.Ліщанці вул.Квасниці, 27, с.Ліщанці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48442 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610164 с.Миколаївка вул.Центральна, 30, с.Миколаївка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48465 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610165 с.Губин вул.Головна, 34А, с.Губин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48443 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610166 с.Сокілець вул.Горішня, 32, с.Сокілець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48465 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610167 с.Медведівці вул.Центральна, 4А, с.Медведівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48477 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610168 с.Нові Петликівці вул.Фільвароцька, 72, с.Нові Петликівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48411 (будинок культури, глядацький зал) мала

610169 с.Пушкарі вул.Долішня, 25, с.Пушкарі, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48441 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610170 с.Озеряни(Бучацька міська територіальна громада) вул.Переволоцька, 59, с.Озеряни, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48422 (будинок культури с.Озеряни) Середня

610171 с.Верб’ятин вул.Л.Українки, 64, с.Верб’ятин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48422 (будинок культури с.Верб’ятин) мала

610172 с.Осівці вул.Центральна, 76, с.Осівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48412 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610173 с.Переволока – вул.Велике Забріддя, вул.Дзьобова, вул.Кут, вул.Мале Забріддя, вул.Хоминці, вул.Шкільна вул.Шкільна, 21, с.Переволока, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48420 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610174 с.Переволока – вул.Валькова, вул.Гавронець, вул.Горбок, вул.Гостинець, вул.Гудзова, вул.Залісся, вул.Кавунова, вул.Кадуб, вул.Купрійова, вул.Мусова, вул.Понькова, вул.Ятки, с.Курдибанівка вул.Купрійова, 2, с.Переволока, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48420 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610175 с.Передмістя вул.Сонячна, 7, с.Передмістя, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48467 (будинок культури, фойє) мала

610176 с.Заліщики вул.Центральна, 79, с.Заліщики, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48467 (будинок культури, фойє) мала

610177 с.Пилява вул.Центральна, 70, с.Пилява, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48414 (сільська рада, зал засідань) мала

610178 с.Новоставці вул.Центральна, 92, с.Новоставці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48478 (школа, спортивний зал)
/
вул.Центральна, 57, с.Новоставці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48478
Середня

610179 с.Мартинівка вул.Войтихівка, 88, с.Мартинівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48414 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610180 с.Пишківці вул.Шевченка, 87, с.Пишківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48430 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610181 с.Підзамочок вул.Тернопільська, 71, с.Підзамочок, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48423 (сільський клуб) Середня

610182 с.Звенигород вул.Центральна, 56, с.Звенигород, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48421 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610183 с.Підлісся вул.Л.Українки, 81, с.Підлісся, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48423 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610184 с.Порохова вул.Центральна, 5, с.Порохова, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48443 (школа, актова зала)
/
вул.Центральна, 7, с.Порохова, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48443
Середня

610185 с.Ріпинці, с.Помірці вул.Центральна, 27, с.Ріпинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48433 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610186 с.Русилів вул.Центральна, 22Б, с.Русилів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48444 (школа, фойє) мала

610187 с.Скоморохи вул.Центральна, 101А, с.Скоморохи, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48462 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610188 с.Сновидів вул.Гостинець, 22, с.Сновидів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48455 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610189 с.Соколів вул.Шкільна, 29, с.Соколів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48444 (школа, фойє) Середня

610190 с.Сороки вул.Центральна, 14, с.Сороки, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48440 (сільський клуб) Середня

610191 с.Старі Петликівці вул.Застрипна, 20, с.Старі Петликівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48413 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610192 с.Білявинці вул.Горішня, 3, с.Білявинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48471 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610193 с.Стінка вул.Широка, 94, с.Стінка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48450 (будинок культури, танцювальний зал) Велика

610194 с.Млинки вул.Бічна, 29, с.Млинки, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48450 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610195 с.Трибухівці(Трибухівська сільська територіальна громада) – вул.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.Горішня: 1–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29–30; вул.Заново, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Сагайдачного, вул.Язловецька вул.Винниченка, 4, с.Трибухівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48431 (Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, актова зала) Середня

610196 с.Трибухівці(Трибухівська сільська територіальна громада) – вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.І.Балюка, вул.Котляревського, вул.Маланчука, вул.Озерна, вул.Поперечки, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.С.Крушельницької вул.Грушевського, 3, с.Трибухівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48431 (будинок культури, вестибюль) Середня

610197 с.Трибухівці(Трибухівська сільська територіальна громада) – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Горішня: 16, 18, 20, 22, 26, 28, 31–209; вул.Долини, вул.Ломоносова, вул.Сковороди, вул.Шевченка, вул.8-го Березня вул.Грушевського, 1, с.Трибухівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48431 (школа, їдальня) Середня

610198 с.Цвітова вул.Ринок, 16, с.Цвітова, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48480 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610199 с.Язловець вул.Центральна, 25, с.Язловець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48467 (будинок культури, фойє) мала

610200 с.Броварі вул.Т.Шевченка, 27, с.Броварі, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48467 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610201 с.Новосілка(Бучацька міська територіальна громада), с.Пожежа вул.Церковна, 1, с.Новосілка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48461 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610203 с.Боднарівка вул.Троянівська, 5, с.Боднарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48207 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

610204 с.Буцики вул.Грушевського, 2, с.Буцики, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48210 (сільський клуб, концертний зал) мала

610205 с.Васильківці вул.Незалежності, 32, с.Васильківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48257 (будинок культури, фойє)
/
вул.Незалежності, 54, с.Васильківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48257
Середня

610206 с.Верхівці вул.Грушевського, 42, с.Верхівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48245 (сільський клуб, концертний зал) мала

610207 с.Вигода(Копичинецька міська територіальна громада) – вул.Підлісна вул.Підлісна, 55А, с.Вигода, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48273 (сільський клуб, каб.1) мала

610208 с.Волиця вул.Набережна, 54, с.Волиця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48233 (сільський клуб, концертний зал) мала

610209 с.Вікно вул.Центральна, 136А, с.Вікно, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48217 (будинок культури, концертний зал) Середня

610210 с.Вільхівчик вул.Івана Франка, 20А, с.Вільхівчик, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48254 (сільський клуб, концертний зал)
/
вул.Івана Франка, 19, с.Вільхівчик, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48254
мала

610211 с.Гадинківці вул.Залізнична, 8, с.Гадинківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48273 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 1, с.Гадинківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48273
Середня

610212 с.Глібів вул.Центральна, 1, с.Глібів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48216 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 5, с.Глібів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48216
Середня

610213 смт Гримайлів пл.І.Пулюя, 1, смт Гримайлів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48210 (будинок культури, концертний зал) Середня

610214 с.Городниця вул.Центральна, 330Б, с.Городниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48237 (будинок культури, танцювальний зал)
/
вул.Центральна, 330А, с.Городниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48237
Середня

610215 смт Гусятин – вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.Надозерна, вул.Стуса, вул.Суходільська, вул.Хамчука, вул.Цехова, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Героїв Майдану, просп.Незалежності вул.Наливайка, 2, смт Гусятин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48201 (будинок культури, танцювальний зал) Велика

610216 смт Гусятин – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнівецького, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Ів.Франка, вул.Йосипа Сліпого, вул.Князя Володимира, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Л.Курбаса, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Михайла Гаврилка, вул.Надзбручанська, вул.Народицька, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Пулюя, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Санаторна, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Спартака, вул.Стефаника, вул.Тарнавського, вул.Тернопільська, вул.Чорновола, вул.Яремчука, вул.Ярослава Мудрого вул.Шевченка, 5, смт Гусятин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48201 (школа, фойє) Велика

610217 с.Жабинці вул.Центральна, 191, с.Жабинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48271 (будинок культури, танцювальний зал) мала

610218 с.Вигода(Копичинецька міська територіальна громада) – вул.Заремба Підлісна вул.Заремба Підлісна, 50А, с.Вигода, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48273 (сільський клуб, каб.1) мала

610219 с.Зелене(Гримайлівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 46, с.Зелене, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48230 (сільський клуб, концертний зал)
/
вул.Центральна, 1, с.Зелене, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48230
мала

610220 с.Калагарівка, с.Крутилів вул.Сатанівська, 27, с.Калагарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48233 (сільський клуб, концертний зал) мала

610221 с.Карашинці вул.Міцкевича, 1, с.Карашинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48281 (сільський клуб, концертний зал) мала

610222 с.Клювинці вул.Шкільна, 3, с.Клювинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48246 (школа, фойє)
/
вул.Нова, 6, с.Клювинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48246
Середня

610223 с.Козина вул.Центральна, 436, с.Козина, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48231 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

610224 с.Кокошинці вул.Висока, 41, с.Кокошинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48215 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

610225 м.Копичинці – вул.Бандери, вул.Вагилевича, вул.Весела, вул.Коротка, вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Польова, вул.Сірка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Шевченка, вул.Ясна вул.Шевченка, 13, м.Копичинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48260 (будинок культури, танцювальний зал) Велика

610226 м.Копичинці – вул.Байди, вул.Виговського, вул.Головацького, вул.Гринченка, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крива, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Кутець, вул.Лисенка, вул.Паркова, вул.Ринок, вул.Садова, вул.Січинського, вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Чічки, вул.Чортківська, вул.Шашкевича, вул.Шопена, вул.22 Січня вул.Шевченка, 6, м.Копичинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48260 (Центр дитячої та юнацької творчості) Велика

610227 м.Копичинці – вул.Богуна, вул.Гусятинська, вул.Довга, вул.Долішня, вул.І.Франка, вул.Кабівці, вул.Коновальця, вул.Крута, вул.Курбаса, вул.Сагайдачного, вул.Словацького, вул.Стефаника, вул.Урожайна, вул.Хмельницького вул.Лесі Українки, 7, м.Копичинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48260 (школа №2, фойє) Середня

610228 с.Котівка, с.Ємелівка вул.Шевченка, 1Б, с.Котівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48270 (будинок культури, фойє)
/
вул.Шевченка, 129, с.Котівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48270
Середня

610229 с.Коцюбинці вул.Зелений Кут, 3, с.Коцюбинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48271 (школа, фойє)
/
вул.Нагаївщина, 1Б, с.Коцюбинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48271
Середня

610230 с.Красне, с.Ставки(Гримайлівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 1, с.Красне, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48231 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 1А, с.Красне, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48231
мала

610231 с.Крогулець вул.Центральна, 5, с.Крогулець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48256 (будинок культури, фойє) Середня

610232 с.Білинівка, с.Лежанівка вул.Л.Українки, 105, с.Лежанівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48210 (сільський клуб, концертний зал)
/
вул.Шевченка, 20, с.Лежанівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48210
мала

610233 с.Личківці, с.Трибухівці(Гусятинська селищна територіальна громада) вул.Козаки, 2А, с.Трибухівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48253 (Будинок культури, фойє)
/
вул.Ліривка, 11, с.Личківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48253
Середня

610234 с.Майдан вул.Центральна, 114, с.Майдан, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48266 (сільський клуб, концертний зал)
/
вул.Центральна, 100, с.Майдан, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48266
мала

610235 с.Малі Бірки вул.Шевченка, 40, с.Малі Бірки, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48234 (сільський клуб, концертний зал) мала

610236 с.Мала Лука вул.І. Левицького, 25, с.Мала Лука, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48215 (сільська рада, зал засідань) мала

610237 с.Целіїв – вул.Загороди, вул.Заміст, вул.Кольонія, вул.Центр, вул.Шкільна вул.Центр, 31, с.Целіїв, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48250 (сільський клуб, концертний зал) мала

610238 с.Монастириха вул.Польова, 3, с.Монастириха, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48215 (сільський клуб, концертний зал) мала

610239 с.Нижбірок вул.Передмістя, 26, с.Нижбірок, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48255 (будинок культури)
/
вул.Центральна, 1, с.Нижбірок, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48255
Середня

610240 с.Новосілка(Гримайлівська селищна територіальна громада) вул.Лесі Українки, 28, с.Новосілка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48234 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

610241 с.Оленівка вул.Шкільна, 2, с.Оленівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48210 (сільський клуб, концертний зал) мала

610242 с.Оришківці вул.Лесі Українки, 28, с.Оришківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48272 (будинок культури, фойє)
/
вул.Грушевського, 26, с.Оришківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48272
Середня

610243 с.Паївка вул.Нова, 21, с.Паївка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48230 (сільський клуб, концертний зал) мала

610244 с.Перемилів вул.Незалежності, 2, с.Перемилів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48245 (будинок культури, фойє) Середня

610245 с.Пізнанка вул.Нижня, 18, с.Пізнанка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48216 (сільська рада, кабінет секретаря) мала

610246 с.Постолівка вул.Раків Кут, 11Б, с.Постолівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48236 (будинок культури, фойє) Середня

610247 с.Раштівці вул.Центральна, 250, с.Раштівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48235 (будинок культури, фойє) мала

610248 с.Саджівка(Гримайлівська селищна територіальна громада) вул.Незалежності, 32, с.Саджівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48231 (сільський клуб, концертний зал) мала

610249 с.Самолусківці вул.Петра Козака, 18, с.Самолусківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48251 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

610250 с.Сидорів вул.Центральна, 39, с.Сидорів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48208 (будинок культури, фойє) Середня

610251 с.Сорока вул.Центральна, 25А, с.Сорока, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48238 (будинок культури, концертний зал) Середня

610253 с.Старий Нижбірок вул.Шевченка, 23, с.Старий Нижбірок, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48252 (будинок культури, зал урочистих подій)
/
вул.Миру, 55, с.Старий Нижбірок, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48252
Середня

610254 с.Суходіл вул.Центральна, 13, с.Суходіл, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48207 (будинок культури, фойє) мала

610255 с.Сухостав вул.М.Заньковецької, 4, с.Сухостав, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48265 (сільський клуб, концертний зал) Середня

610256 с.Теклівка вул.Шевченка, 38А, с.Теклівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48270 (сільський клуб, концертний зал) мала

610257 с.Товсте, с.Кут вул.Широка, 1, с.Товсте, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48232 (Будинок культури, 1 поверх, танцювальний зал) мала

610258 с.Тудорів вул.Центральна, 10, с.Тудорів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48266 (сільська рада, зал засідань, 2-й поверх) мала

610259 с.Увисла вул.Миру, 103, с.Увисла, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48206 (школа, актова зала)
/
вул.Ясна, 9, с.Увисла, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48206
Середня

610260 с.Хлопівка вул.Шевченка, 234Г, с.Хлопівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48247 (будинок культури, концертний зал)
/
вул.Шевченка, 216А, с.Хлопівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48247
Середня

610261 м.Хоростків – вул.Грушевського, вул.Дмитра Макогона, вул.Івана Пулюя, вул.Івасюка, вул.Незалежності: 2–12, 14, 16–48, 89, 188; вул.Польова, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Чайковського вул.Івасюка, 19, м.Хоростків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48240 (будинок культури, фойє) Середня

610262 м.Хоростків – вул.Василенького, вул.Весела, вул.Вибранівська, вул.Галицька, вул.Зелена, вул.Чорновола, вул.Шевченка вул.Івасюка, 3, м.Хоростків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48240 (школа №1, фойє) Середня

610263 м.Хоростків – вул.Б. Лепкого, вул.Гагаріна, вул.Голосна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Кн. Володимира, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Л. Українки, вул.Лисенка, вул.Мазепи, вул.Малишка, вул.Мирна, вул.М.Палія, вул.Незалежності: 13, 15, 56–76; вул.Низова, вул.Руська, вул.Сагайдачного, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.17 вересня вул.Б. Лепкого, 1, м.Хоростків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48240 (Будинок культури, 1 поверх актовий зал) Середня

610264 м.Хоростків – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Висока, вул.Вузька, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Кобилянської, вул.Комарова, вул.Коротка, вул.Музейна, вул.Наливайка, вул.Незалежності: 78–84, 90–110; вул.Прибережна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тайна, вул.Тиха, вул.Торгова вул.Незалежності, 21, м.Хоростків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48240 (Хоростківський спиртовий завод, фойє) Середня

610265 с.Целіїв – вул.Гайдівка, вул.Гора, вул.Зацерква, вул.Лихманівка, вул.Мазурівка, вул.Підлісок вул.Гора, 1А, с.Целіїв, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48250 (сільський клуб, концертний зал) Середня

610266 с.Чабарівка вул.Центральна, 421А, с.Чабарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48258 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 421, с.Чабарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48258
Середня

610267 с.Чагарі вул.Центральна, 2А, с.Чагарі, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48256 (сільський клуб, концертний зал) мала

610268 с.Шидлівці вул.Садова, 4, с.Шидлівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48208 (сільський клуб, концертний зал) мала

610269 с.Яблунів, с.Рудки вул.Шевченка, 2, с.Яблунів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48265 (Будинок культури, 1 поверх фойє) Середня

610665 м.Монастириська – вул.Б.Хмельницького, вул.Відродження України, вул.Грушевського, вул.Добровідка, вул.Є.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Р.Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Січ.Стрільців, вул.С.Петлюри, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Я.Стецька вул.Шкільна, 2, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48300 (районний палац культури, глядацький зал) Середня

610666 м.Монастириська – вул.В.Стуса, вул.Ів.Франка, вул.Краснікова, вул.Пекарська, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Тичини, вул.Хвильового, вул.Шевченка: 2–61; вул.Шевченка, 18, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48300 (бібліотека, фойє) Середня

610667 м.Монастириська – вул.Вол.Великого, вул.Галицька, вул.Горішня, вул.Долішня, вул.Зелена, вул.Нова, вул.О.Кисілевської, вул.Підгородня вул.Долішня, 4, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48300 (школа, фойє) Середня

610668 м.Монастириська – вул.ак.Гнатюка, вул.Горіхова, вул.Злуки, вул.І.Мазепи, вул.Озерна, вул.родини Павлюкевичів, вул.С.Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка: 63–153; пров.Довбуша, пров.Дорошенка, пров.Затишний, пров.Молодіжний, пров.Наливайка вул.Підгородня, 5, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48300 (КП "Монастириський комунсервіс", зал засідань) Середня

610669 с.Чехів вул.Шевченка, 12, с.Чехів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48324 (сільська рада, фойє) мала

610670 с.Тростянці вул.Відродження, 28, с.Тростянці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48333 (Фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) мала

610671 с.Гончарівка вул.Л.Українки, 2А, с.Гончарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48332 (дитячий садок, ігрова кімната)
/
вул.Шевченка, 19А, с.Гончарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48332
Середня

610672 с.Вербка вул.Шевченка, 7А, с.Вербка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48360 (школа, спортивний зал)
/
вул.Шевченка, 1А, с.Вербка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48360
мала

610673 с.Діброва вул.Зелена, 25, с.Діброва, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48370 (школа, актова зала)
/
вул.Шевченка, 1А, с.Вербка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48360
мала

610674 с.Доброводи вул.Шевченка, 54, с.Доброводи, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48321 (школа, спортивний зал) мала

610675 с.Дубенка вул.Центральна, 39, с.Дубенка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48350 (школа, спортивний зал)
/
вул.Центральна, 9, с.Дубенка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48350
мала

610676 с.Завадівка вул.Центральна, 38, с.Завадівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48313 (школа, спортивний зал) мала

610677 с.Маркова вул.Центральна, 10, с.Маркова, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48382 (школа-сад, ігрова кімната) мала

610678 с.Коржова вул.Шевченка, 65, с.Коржова, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48313 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610679 с.Лазарівка вул.Одаї, 3, с.Лазарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48342 (сільська рада, каб.1) мала

610680 с.Низьколизи вул.Кути, 1, с.Низьколизи, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48340 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала

610681 с.Лядське вул.Центральна, 1, с.Лядське, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48343 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610682 с.Бобрівники – вул.Відлуга, вул.Гора, вул.Довжок, вул.Замлин, вул.Затока, вул.Кругляк вул.Гора, 3, с.Бобрівники, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48343 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610683 с.Бобрівники – вул.Добромишля вул.Добромишля, 38, с.Бобрівники, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48343 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610684 с.Ковалівка вул.Центральна, 180, с.Ковалівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48322 (школа, спортивний зал)
/
вул.Центральна, 183, с.Ковалівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48322
Середня

610685 с.Олеша вул.Шевченка, 29, с.Олеша, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48323 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610686 с.Савелівка вул.Підлісна, 1А, с.Савелівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48322 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610687 с.Горигляди вул.Майдан Незалежності, 2, с.Горигляди, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48372 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Дворського, 109, с.Горигляди, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48372
Середня

610688 смт Коропець – вул.Ів-Франка: 2–15; вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Марка Каганця, вул.Надвода, вул.Незалежності: 2 к.А–20, 57–89; вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 2–102; вул.Марка Каганця, 28, смт Коропець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48370 (школа, актова зала) Середня

610689 смт Коропець – вул.Дворського, вул.Зелена, вул.Куриляка, вул.Незалежності: 21–55 к.А; вул.Шевченка: 104–196; вул.Шевченка, 180, смт Коропець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48370 (школа, к.1) Середня

610690 смт Коропець – вул.Ів-Франка: 16–206; вул.Ів-Франка, 110, смт Коропець, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48370 (будинок культури, глядацький зал) мала

610691 с.Світле вул.Вадівська, 46А, с.Світле, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48370 (школа, фойє) мала

610692 смт Коропець – вул.Черешнева, с.Стигла вул.Черешнева, 49Б, с.Стигла, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48370 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610693 с.Комарівка, с.Затишне вул.Центральна, 16, с.Комарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48352 (школа, спортивний зал)
/
вул.Центральна, 5, с.Комарівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48352
мала

610694 с.Красіїв вул.Шевченка, 105А, с.Красіїв, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48334 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Шевченка, 105, с.Красіїв, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48334
мала

610695 с.Горішня Слобідка вул.Шевченка, 28А, с.Горішня Слобідка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48315 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610696 с.Нова Гута, с.Рідколісся вул.Миру, 31А, с.Нова Гута, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48300 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610697 с.Вістря вул.М.Грушевського, 36, с.Вістря, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48371 (школа, спортивний зал) Середня

610698 с.Задарів вул.Шевченка, 17, с.Задарів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48340 (сільська рада, зал засідань) Середня

610699 с.Сеньків вул.Шевченка, 13, с.Сеньків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48340 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Шевченка, 11, с.Сеньків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48340
мала

610700 с.Григорів вул.Шевченка, 101, с.Григорів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48324 (сільська рада, фойє) мала

610701 с.Велеснів вул.Нагірянка, 14, с.Велеснів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48351 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610702 с.Залісся(Монастириська міська територіальна громада) вул.Л.Українки, 36, с.Залісся, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48312 (школа, актова зала) мала

610703 с.Криниця вул.Шевченка, 11, с.Криниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48381 (школа, актова зала) мала

610704 с.Заставці вул.Центральна, 8А, с.Заставці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48314 (школа, спортивний зал) мала

610705 с.Гранітне вул.Шевченка, 15, с.Гранітне, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48331 (будинок культури, глядацький зал) мала

610706 с.Високе вул.Чорновола, 28А, с.Високе, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48312 (школа, спортивний зал)
/
вул.Чорновола, 35А, с.Високе, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48312
Середня

610707 с.Садове вул.Шевченка, 41, с.Садове, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48361 (сільська рада, зал засідань) мала

610708 с.Яргорів вул.Підлісна, 19, с.Яргорів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48330 (школа, спортивний зал) мала

610709 с.Устя-Зелене вул.Шевченка, 31А, с.Устя-Зелене, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48341 (школа, спортивний зал) мала

610710 с.Лука вул.Шевченка, 13, с.Лука, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48341 (будинок культури, глядацький зал) мала

610711 с.Межигір’я вул.Шевченка, 27А, с.Межигір’я, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48341 (будинок культури, глядацький зал) мала

610712 с.Підлісне вул.Галицька, 36А, с.Підлісне, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48310 (школа, спортивний зал) мала

610713 с.Бертники вул.Шевченка, 69, с.Бертники, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48324 (Сільський клуб, глядацький зал) мала

610714 с.Швейків вул.Шкільна, 2А, с.Швейків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48314 (сільська рада, зал засідань) мала

610715 с.Горожанка вул.Першотравнева, 68, с.Горожанка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48311 (школа, фойє) Середня

610814 с.Багатківці вул.М.Грушевського, 1, с.Багатківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48110 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610815 с.Бенева вул.ім.Т.Г.Шевченка, 21, с.Бенева, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48111 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610816 с.Буданів вул.Міцкевича, 10, с.Буданів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48154 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610817 с.Папірня вул.Ровиська, 53А, с.Папірня, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48150 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Ровиська, 55А, с.Папірня, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48150
мала

610818 с.Бурканів вул.Шкільна, 23, с.Бурканів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48116 (будинок культури, глядацький зал) мала

610819 с.Великий Говилів вул.Є.Олесницького, 28, с.Великий Говилів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48162 (будинок культури, фойє) Середня

610820 с.Малий Говилів вул.С.Бандери, 1, с.Малий Говилів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48162 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610821 с.Вербівці вул.Кульчики, 17, с.Вербівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48155 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Кульчики, 15, с.Вербівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48155
мала

610822 с.Вишнівчик, с.Вишеньки вул.Й.Сліпого, 77, с.Вишнівчик, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48142 (сільська рада, зал засідань) мала

610823 с.Гайворонка вул.Шевченка, 17, с.Гайворонка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48140 (будинок культури, глядацький зал) мала

610824 с.Гвардійське вул.Центральна, 39, с.Гвардійське, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48141 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 27, с.Гвардійське, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48141
мала

610825 с.Глещава вул.Центральна, 22, с.Глещава, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48136 (будинок культури, глядацький зал) мала

610826 с.Дарахів вул.Сонячна, 1А, с.Дарахів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48146 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610827 с.Тютьків вул.С.Бандери, 91, с.Тютьків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48147 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610828 с.Кам’янка вул.Слобідська, 28, с.Кам’янка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48146 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610829 с.Дворіччя вул.М.Грушевського, 37, с.Дворіччя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48123 (сільська рада, зал засідань) мала

610830 с.Довге вул.В.Гжицького, 3А, с.Довге, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48160 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.В.Гжицького, 7А, с.Довге, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48160
мала

610831 с.Деренівка вул.Купчинського, 114А, с.Деренівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48173 (сільський клуб, великий зал) мала

610832 с.Долина вул.Янівська, 11А, с.Долина, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Янівська, 12А, с.Долина, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163
Середня

610833 с.Слобідка(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Дисевича, 21А, с.Слобідка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Дисевича, 47, с.Слобідка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163
мала

610834 с.Заздрість вул.Й.Сліпого, 99, с.Заздрість, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48125 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610835 с.Зарваниця вул.К.Шептицького, 33, с.Зарваниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48143 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.К.Шептицького, 28, с.Зарваниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48143
мала

610836 с.Сапова вул.Ореста Гальчука, 4, с.Сапова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48143 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610837 с.Золотники вул.Містечко, 20, с.Золотники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48115 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610838 с.Іванівка(Іванівська сільська територіальна громада) вул.Ринок, 16, с.Іванівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48137 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610839 с.Лозівка(Іванівська сільська територіальна громада) вул.Набережна, 2, с.Лозівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48137 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610840 с.Ілавче вул.ім.Т.Г.Шевченка, 66, с.Ілавче, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48134 (сільська рада, зал засідань) Середня

610841 с.Кобиловолоки вул.Центральна, 168, с.Кобиловолоки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48164 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610842 с.Млиниська вул.Центральна, 201, с.Млиниська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48164 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Центральна, 202, с.Млиниська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48164
мала

610843 с.Котузів вул.Лесі Українки, 46, с.Котузів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48141 (будинок культури, глядацький зал) мала

610844 с.Кровинка вул.Лошнівська, 1А, с.Кровинка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48135 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610845 с.Ладичин вул.Т.Шевченка, 4, с.Ладичин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48124 (сільська рада, зал засідань) Середня

610846 с.Ласківці вул.Центральна, 104, с.Ласківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48153 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610847 с.Лошнів вул.Центральна, 40, с.Лошнів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48133 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610848 с.Маловоди вул.Шкільна, 34, с.Маловоди, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48148 (будинок культури, великий зал) мала

610849 с.Нова Могильниця вул.Центральна, 14, с.Нова Могильниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48179 (сільська рада, зал засідань) мала

610850 с.Стара Могильниця вул.Центральна, 15, с.Стара Могильниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48179 (будинок культури, глядацький зал) мала

610851 с.Мшанець(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Мшанець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48161 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 38, с.Мшанець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48161
Середня

610852 с.Надрічне(Золотниківська сільська територіальна громада) вул.Зелена, 2, с.Надрічне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48113 (будинок культури, глядацький зал) мала

610853 с.Острівець вул.Центральна, 13, с.Острівець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48107 (школа, кабінет групи продовженого дня) мала

610854 с.Застіноче вул.Центральна, 13, с.Острівець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48107 (школа, кабінет зарубіжної літератури) мала

610855 с.Гумниська вул.Підстінка, 65, с.Гумниська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48172 (школа, учительська) мала

610856 с.Підгайчики(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Шляхетна, 21, с.Підгайчики, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48150 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610857 с.Семенів вул.Семенівська, 74, с.Семенів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610858 с.Зеленче, с.Підгора вул.Зеленецька, 45А, с.Зеленче, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610859 с.Малів вул.Малівська, 23, с.Малів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, кабінет завідувача) мала

610860 с.Плебанівка вул.Князя Василька, 17, с.Плебанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48117 (будинок культури, фойє) Середня

610861 с.Залав’є вул.Т.Г.Шевченка, 12А, с.Залав’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48174 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610862 с.Романівка(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Братів Бойчуків, 58, с.Романівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48151 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610863 с.Різдвяни вул.Шевченка, 10А, с.Різдвяни, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48178 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610864 с.Зубів вул.Стависко, 1А, с.Зубів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610865 с.Семиківці вул.Набережна, 45, с.Семиківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48111 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610866 с.Підруда вул.Молодіжна, 25, с.Підруда, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48111 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача) мала

610867 с.Соколів, с.Сокільники, с.Панталиха вул.Шевченка, 25, с.Соколів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48124 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610868 с.Сороцьке вул.Нова, 41, с.Сороцьке, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48132 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610869 с.Соснів вул.Шкільна, 3, с.Соснів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48112 (будинок культури, глядацький зал) мала

610870 с.Раковець вул.Клубна, 5, с.Раковець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48112 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610871 с.Сущин вул.Центральна, 38А, с.Сущин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48131 (будинок культури, глядацький зал) мала

610872 с.Остальці вул.Центральна, 55А, с.Остальці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48131 (школа, каб.3) мала

610873 с.Струсів вул.Миру, 3, с.Струсів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48127 (сільська рада, зал засідань) Середня

610874 с.Варваринці вул.Братів Шкамбар, 42, с.Варваринці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48126 (школа, фойє) Середня

610875 с.Налужжя вул.Дружби, 42, с.Налужжя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48176 (школа-сад, каб.1) мала

610876 с.Бернадівка вул.Центральна, 40, с.Бернадівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48127 (бібліотека, каб.1) мала

610877 с.Хмелівка, с.Стара Брикуля вул.Сонячна, 20, с.Хмелівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48145 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610878 с.Нова Брикуля вул.Центральна, 50, с.Нова Брикуля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48145 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача) мала

610879 смт Дружба вул.Лесі Українки, 6А, смт Дружба, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48130 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610880 смт Микулинці – вул.Балканська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Й.Сліпого, вул.Князя Острозького, вул.Коновальця, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Набережна, вул.Надрічна, вул.Поштова, вул.С.Бандери, вул.С.Наливайка, вул.22 Січня, вул.8 Березня вул.22 Січня, 8, смт Микулинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48120 (будинок культури, великий зал) Велика

610881 смт Микулинці – вул.Андрущишиних, вул.А.Шептицького, вул.В.Івасюка, вул.Галицька, вул.Данила Галицького, вул.І.Мазепи, вул.Калнишевського, вул.Паркова, вул.Поперечна, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Тернопільська, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Тернопільська, 35, смт Микулинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48120 (ВАТ "Булат", їдальня) Середня

610882 с.Воля вул.Стебніцького, 50, с.Воля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48171 (школа-сад, каб.1) Середня

610883 с.Конопківка вул.Коновальця, 1, с.Конопківка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48122 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610884 с.Кривки вул.Зелена, 25А, с.Кривки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48120 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610885 с.Боричівка вул.Шевченка, 12А, с.Боричівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48106 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610886 м.Теребовля – вул.Бартка Золотого, вул.Бічна, вул.Братів Гринівих, вул.Б.Хмельницького, вул.Вузька, вул.Гірняка, вул.Глещавецька: 1–11А; вул.Грушевського, вул.І.Мазепи, вул.Кладкова, вул.Князя Василька: 83–206; вул.Корольова, вул.Мандичевського, вул.М.Зарицького, вул.Наливайка, вул.Остапа Пасіки, вул.Плебанівська, вул.П.Орлика, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Степана Будного, вул.Стрімка: 1–5; вул.Федьковича, вул.Ювілейна, вул.3 Вересня, пров.Князя Василька, пров.Сонячної вул.Князя Василька, 106, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (спортивна школа, спортивний зал) Середня

610887 м.Теребовля – вул.Гжицького, вул.Зазамче, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Підзамче, вул.Покрівка, вул.Родини Юрчаків, вул.Січових Стрільців: 1–5А; пл.Шевченка вул.Шевченка, 3, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (районний будинок культури, фойє) Середня

610888 м.Теребовля – вул.Вербова, вул.Застіноцька: 1–20, 20Е–39А; вул.М.Паращука, вул.Небесної сотні, вул.Паркова, вул.Січових Стрільців: 6–29, 31–36; вул.22 Січня вул.Січових Стрільців, 23, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №2, фойє) Середня

610889 м.Теребовля – вул.Григорія Коссака, вул.Зелена, вул.Надрічна, вул.Нова, вул.Підлісна, вул.Р.Шухевича, вул.Січових Стрільців: 30, 37–106, гурт. в/ч; вул.Тиха, вул.Ф.Маковського, пров.Нової, пров.Січових Стрільців вул.Січових Стрільців, 51А, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №1, актова зала) Велика

610890 м.Теребовля – вул.Богуна, вул.Галицька, вул.Довженка, вул.Застіноцька: 20А–20Б, 40–84; вул.І.Котляревського, вул.Навроцького, вул.О.Кобилянської, вул.Садики, вул.Садова, пров.Застіноцької вул.Застіноцька, 41, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (гімназія, актова зала) Середня

610891 м.Теребовля – вул.Василя Щурата, вул.Волиця, вул.В.Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глещавецька: 12–153; вул.Г.Хоткевича, вул.Дружби, вул.Євгена Купчинського, вул.Злуки, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Максима Залізняка, вул.М.Бойчука, вул.Миру, вул.М.Крушельницького, вул.М.Рильського, вул.Народицька, вул.О.Довбуша, вул.Польова, вул.Садівська, вул.Стрімка: 6–30; вул.Шевченка: 84–202А; вул.Ю.Миколаєнко вул.Шевченка, 188, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №3, актова зала) Велика

610892 м.Теребовля – вул.Вавілова, вул.Залізнична, вул.Князя Василька: 1–82; вул.Лисенка, вул.Лошнівська, вул.Тернопільська, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 1–83Б; вул.Залізнична, 8, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа-інтернат для дітей з фізичними вадами, фойє) Середня

611183 смт Гусятин – вул.Б.Лепкого, вул.Кобилянської, вул.Коновальця, вул.Лук’яновича, вул.Наливайка вул.Наливайка, 2, смт Гусятин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48201 (будинок культури, зал засідань) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
610202 Поліклінічне відділення комунального некомерційного підприємства "Бучацька міська лікарня" Бучацької міської ради вул.Галицька, 40, м.Бучач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48400 Мала
610716 Комунальне некомерційне підприємство "Монастириська міська лікарня" Монастириської міської ради вул.Краснікова, 7, м.Монастириська, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48300 Мала