Тернопільська область - одномандатний виборчий округ №167

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Борщівської РДА

77

Відділ ведення ДРВ апарату Заліщицької РДА

57

Відділ ведення ДРВ апарату Чортківської РДА

60

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Чортківської міської ради

17

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
610055 с.Бабинці вул.Центральна, 12, с.Бабинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48744 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

610056 с.Бережанка вул.Нижня Бережанська, 24, с.Бережанка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (сільський клуб, глядацькй зал) мала

610057 с.Білівці вул.Головна Долішня, 25А, с.Білівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48761 (школа, кл.3) мала

610058 с.Більче-Золоте вул.Махнівка, 35, с.Більче-Золоте, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, актовий зал) Середня

610059 с.Боришківці вул.Центральна, 109, с.Боришківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48762 (школа, спортивний зал) мала

610060 м.Борщів – вул.Гніздовського, вул.Зелена, вул.Катукова, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.С.Бандери: 16–83; вул.Січових Стрільців, вул.С.Петлюри, вул.Шкільна, пров.Січових Стрільців, пров.С.Петлюри вул.Січових Стрільців, 1, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (школа мистецтв, фойє) Середня

610061 м.Борщів – вул.Бажана, вул.Базарна, вул.Верхратського, вул.Винниченка, вул.Вовківська, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.І.Пулюя, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.К.Попович, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Медова, вул.Незалежності, вул.Об’їздова, вул.Олімпійська, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Русенка, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Староборщівська, вул.Тичини, вул.Я.Мудрого, пров.Вовківський, пров.Садовий вул.І.Франка, 1, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (Палац студентів Борщівського агротехколеджу, фойє) Велика

610062 м.Борщів – вул.Б.Лепкого, вул.Відродження, вул.Горішня, вул.Дорошенка, вул.Дорундяка, вул.Козацька, вул.К.Рубчакової, вул.Кут, вул.Маковея, вул.Нагірна, вул.Нічлава, вул.Підвальна, вул.Сагайдачного, вул.С.Крушельницької, вул.Шевченка, вул.Я.Кондри, вул.Я.Кондри (автобусна), вул.Я.Кондри (гуртожиток), пров.Нічлава вул.Шевченка, 10, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (школа №1, фойє) Середня

610063 м.Борщів – вул.Б.Хмельницького, вул.Галицька, вул.Івасюка, вул.Й.Сліпого, вул.Котляревського, вул.Кошового, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Об’їзна, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.С.Бандери: 85–178; вул.Федьковича, вул.Черемшини, вул.Чорновола, вул.Шухевича вул.Шухевича, 14, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (філія Товстенського ПСГ ліцею, спортивний зал) Велика

610064 м.Борщів – вул.В.Великого, вул.Галичко, вул.Колянківського, вул.Л.Курбаса, вул.Чернецького, вул.Чубинського, вул.Шафранюка вул.В.Великого, 10, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (клуб цукрового заводу, глядацький зал) Середня

610065 с.Бурдяківці, с.Збриж вул.Шкільна, 52В, с.Бурдяківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48715 (загальноосвітня школа, актовий зал) Середня

610066 с.Вербівка вул.Центральна, 1, с.Вербівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610067 с.Верхняківці вул.С.Бандери, 2, с.Верхняківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48763 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610068 с.Вигода вул.Січових Стрільців, 41, с.Вигода, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48758 (школа, фойє) мала

610069 с.Висічка вул.Л.Українки, 1, с.Висічка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48764 (сільський клуб, фойє) мала

610070 с.Вільховець вул.Центральна, 86, с.Вільховець, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48754 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610071 с.Вовківці вул.Садова, 1, с.Вовківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48724 (будинок культури, малий зал) Середня

610072 с.Гермаківка вул.Митяшкіна, 26, с.Гермаківка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48742 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610073 с.Глибочок – вул.Батранівка, вул.Гельниці, вул.Кушмаївка, вул.Мазурівка, вул.Майгосівка, вул.Нова, вул.Отаки, вул.Середина, вул.Синява, вул.Стадіонна, вул.Урбанівка, вул.Хатки вул.Середина, 1, с.Глибочок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48731 (школа, фойє) Середня

610074 с.Горошова вул.Т.Шевченка, 25, с.Горошова, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48756 (школа, фойє)
/
вул.Грушевського, 1, с.Горошова, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48756
Середня

610075 с.Гуштин вул.Пісні, 27Б, с.Гуштин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48714 (будинок культури, фойє) мала

610076 с.Гуштинка вул.Центральна, 91, с.Гуштинка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610077 с.Дзвенигород вул.Ринкова, 24, с.Дзвенигород, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610078 с.Дзвинячка вул.Головна, 60, с.Дзвинячка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, фойє) Середня

610079 с.Дністрове вул.Клубна, 15, с.Дністрове, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Шкільна, 4, с.Дністрове, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757
Середня

610080 с.Дубівка вул.Центральна, 23Б, с.Дубівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48715 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610081 с.Жилинці вул.Центральна, 112А, с.Жилинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48713 (сільська рада, к.3) мала

610082 с.Завалля вул.Коновальця, 28, с.Завалля, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48753 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610083 с.Залісся вул.Центральна, 20, с.Залісся, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48745 (сільський клуб,головна зала) Середня

610084 с.Залуччя вул.Нижня, 2, с.Залуччя, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48740 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610085 с.Збручанське вул.Центральна, 1, с.Збручанське, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48745 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610086 с.Зелене вул.Шевченка, 30, с.Зелене, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (школа, кл.2) мала

610087 с.Іванків, с.Трійця вул.Центральна, 11, с.Іванків, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48723 (школа, фойє) Середня

610088 с.Іване-Пусте вул.Шевченка, 57А, с.Іване-Пусте, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48748 (будинок культури, фойє) Середня

610089 с.Констанція вул.Центральна, 60, с.Констанція, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48711 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610090 с.Королівка вул.Шевченка, 77, с.Королівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48736 (школа, фойє) Середня

610091 с.Кривче вул.Центральна, 10, с.Кривче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48741 (школа, спортзал) Середня

610092 с.Кудринці вул.Тараса Шевченка, 2А, с.Кудринці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48750 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610093 с.Ланівці, с.Козаччина вул.Ринок, 4, с.Ланівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48716 (будинок культури, фойє) Середня

610094 с.Латківці вул.Верхня, 31, с.Латківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (будинок культури, актова зала) мала

610095 с.Лосяч вул.Шевченка, 91, с.Лосяч, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48710 (школа, спортивний зал) Середня

610096 смт Мельниця-Подільська – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Василевської, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Генерала Шухевича, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зуляка, вул.І.Франка, вул.Коновальця, вул.Крушельницької, вул.Кудринецька, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.О.Кобилянської, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців: 8–57; вул.Хутір Гай, вул.Хутір Левада, вул.Хутір Оленівка, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, пл.Галицька, пров.Кудринецький, пров.Шевченка вул.І.Франка, 15, смт Мельниця-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (школа, актова зала) Велика

610097 смт Мельниця-Подільська – вул.Вільховецька, вул.Грушевського, вул.Дністрова, вул.Драгоманова, вул.Кармелюка, вул.Кільцева, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Митяшкіна, вул.Некрасова, вул.Пивоварова, вул.Підгірна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців: 1–7; пров.Вільховецький, пров.Дністрової, пров.Коцюбинського, пров.Митяшкіна вул.Незалежності, 29, смт Мельниця-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (будинок культури, головна зала) Середня

610098 с.Михайлівка вул.Миру, 30, с.Михайлівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48765 (будинок культури, малий зал) мала

610099 с.Михалків вул.Гора, 18, с.Михалків, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48747 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610100 с.Монастирок вул.Королівська, 1, с.Монастирок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, вестибюль) мала

610101 с.Мушкарів вул.Горбівка, 14А, с.Мушкарів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа,класна кімната) мала

610102 с.Мушкатівка вул.Січових Стрільців, 1, с.Слобідка-Мушкатівська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48770 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610103 с.Нивра вул.Шкільна, 1, с.Нивра, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48740 (дитячий садок, к.3) Середня

610104 с.Озеряни вул.Центральна, 90, с.Озеряни, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48711 (школа, фойє) Середня

610105 с.Окопи вул.Центральна, 43, с.Окопи, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48767 (школа, спортивний зал) мала

610106 с.Олексинці вул.Прицерковна, 38, с.Олексинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48732 (школа, їдальня) Середня

610107 с.Панівці вул.Шевченка, 19, с.Панівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48753 (будинок культури, малий зал) Середня

610108 с.Глибочок – вул.Хутір Пеньки вул.Хутір Пеньки, 33, с.Глибочок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48731 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610109 с.Пилатківці, с.Грабівці вул.Центральна, 88А, с.Пилатківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48713 (сільська рада, актова зала) мала

610110 с.Пилипче вул.Центральна, 255, с.Пилипче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48746 (будинок культури, фойє) Середня

610111 с.Пищатинці вул.Центральна, 16, с.Пищатинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48768 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610112 с.Підпилип’я вул.Центральна, 1, с.Підпилип’я, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) мала

610113 с.Сапогів вул.Прибережна, 40А, с.Сапогів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48769 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610114 смт Скала-Подільська – вул.Б.Хмельницького, вул.Вербова, вул.Данила Галицького, вул.Друга Висока, вул.Заводська, вул.Запотіччя, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Кармелюка, вул.Королівка, вул.Мазепи, вул.Надзбручна, вул.Незалежності, вул.Островського, вул.Перша Висока, вул.Підгірна, вул.Підгородня, вул.Підзамче, вул.Підлісна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Толока, вул.Українська, вул.Українська бічна, вул.Федьковича, вул.Чайковського вул.Крушельницької, 33, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610115 смт Скала-Подільська – вул.Бережанська, вул.Богуна, вул.Грушевського: 1–64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94–96, 98, 100–108; вул.Івана Франка, вул.Кам’янець-Подільська, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Левицького, вул.Лепкого, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Паркова, вул.Подільська, вул.Полуботка, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Юрдига, вул.24 серпня, вул.9 Травня вул.Грушевського, 33, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (школа №1, фойє) Середня

610116 смт Скала-Подільська – вул.Брюзгіна, вул.Грушевського: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91–93, 97, 99; вул.Залізнична, вул.Залізнодорожна, вул.Купчинського, вул.Л.Українки, вул.Медова вул.Грушевського, 91, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (школа №2, фойє) Середня

610117 с.Сков’ятин вул.Центральна, 63, с.Сков’ятин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48737 (будинок культури, фойє) мала

610118 с.Слобідка-Мушкатівська вул.Січових Стрільців, 45, с.Слобідка-Мушкатівська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48770 (сільський клуб, фойє) Середня

610119 с.Стрілківці вул.Закоршма, 27, с.Стрілківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48734 (сільський клуб, зал) Середня

610120 с.Трубчин вул.До Ріжків, 24А, с.Трубчин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757 (школа, їдальня) мала

610121 с.Тулин вул.Центральна, 584А, с.Тулин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48716 (клуб, зал) мала

610122 с.Турильче вул.Центральна, 3, с.Турильче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (школа, спортивний зал) мала

610123 с.Урожайне вул.Центральна, 4А, с.Урожайне, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, актова зала) мала

610124 с.Устя вул.Цвинтарівка, 30, с.Устя, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48747 (будинок культури, фойє) Середня

610125 с.Худиківці вул.Центральна, 10, с.Худиківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48771 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610126 с.Худіївці вул.Молодіжна, 3, с.Худіївці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (сільський клуб, глядацька зала) мала

610127 с.Цигани вул.Крегулець, 2, с.Цигани, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48712 (школа, фойє) Середня

610128 с.Шершенівка вул.Широка, 20, с.Шершенівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48730 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610129 с.Шишківці вул.Шашкевича, 17, с.Шишківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48730 (сільський клуб, фойє) мала

610130 с.Шупарка вул.Центральна, 1, с.Шупарка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48743 (будинок культури, фойє) Середня

610131 с.Юр’ямпіль вул.Горішній Кут, 37А, с.Юр’ямпіль, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, спортивний зал) мала

610271 с.Бедриківці вул.Центральна, 71, с.Бедриківці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48651 (будинок народної творчості, фойє) Середня

610272 с.Блищанка вул.Клубна, 3, с.Блищанка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48644 (народний дім, великий зал) мала

610273 с.Ставки вул.Прибережна, 9, с.Ставки, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48602 (народний дім, великий зал) мала

610274 с.Буряківка вул.Українська, 65А, с.Буряківка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48671 (народний дім, великий зал) Середня

610275 с.Винятинці вул.Центр, 3А, с.Винятинці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48660 (народний дім, великий зал) Середня

610276 с.Голігради вул.Шевченка, 59А, с.Голігради, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48660 (будинок народної творчості, великий зал) мала

610277 с.Ворвулинці вул.І.Франка, 77, с.Ворвулинці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48640 (народний дім, великий зал) мала

610278 с.Гиньківці вул.Шевченка, 42, с.Гиньківці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48640 (народний дім, актовий зал) мала

610279 с.Головчинці, с.Королівка вул.Головна, 182, с.Головчинці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48630 (народний дім, великий зал) мала

610280 с.Городок вул.Зелена, 3, с.Городок, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48673 (будинок народної творчості, великий зал) мала

610281 с.Дзвиняч вул.Павліни Сохацької, 1, с.Дзвиняч, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48650 (народний дім, великий зал)
/
вул.Павліни Сохацької, 3, с.Дзвиняч, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48650
Середня

610282 с.Добрівляни вул.Національного Відродження, 134, с.Добрівляни, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48674 (народний дім, великий зал) Середня

610283 с.Дорогичівка вул.Клубна, 6А, с.Дорогичівка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48621 (народний дім, великий зал) Середня

610284 с.Вигода вул.Мальовнича, 9, с.Вигода, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48660 (народний дім, великий зал) мала

610285 с.Дунів вул.Центральна, 3, с.Дунів, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48661 (будинок народної творчості, фойє) мала

610286 с.Щитівці пров.Шевченка, 5, с.Щитівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48686 (народний дім, великий зал) мала

610287 с.Дуплиська вул.Вереснева, 13, с.Дуплиська, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48643 (народний дім, великий зал)
/
вул.Вереснева, 12, с.Дуплиська, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48643
мала

610288 м.Заліщики – вул.Василя Стуса, вул.Володимира Великого, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Нова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Остання, вул.Романа Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Степана Бандери: 1–94Б, 96Б; вул.40 років Перемоги, пров.Лисенка вул.Степана Бандери, 66, м.Заліщики, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48600 (районний будинок народної творчості, фойє) Велика

610289 м.Заліщики – вул.Богдана Лепкого, вул.Богдана Хмельницького, вул.Богуна, вул.Василя Симоненка, вул.Гонти, вул.Драгоманова, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка, вул.Котляревського, вул.Кропивницького, вул.Крушельницької, вул.Митрополита Шептицького, вул.Осипа Маковея, вул.Павла Чубинського, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Стефаника, вул.Філатова, вул.Чайковського, пров.Маковея, пров.Стефаника вул.Шкільна, 1, м.Заліщики, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48600 (спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1, ім.О.Маковея, каб.3) Велика

610290 м.Заліщики – вул.Гайворонського, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кардинала Йосипа Сліпого, вул.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Марії Заньковецької, вул.Марка Вовчка, вул.О.Ольжича, вул.Павла Полуботка, вул.Рибацька, вул.Родини Храпливих, вул.Садова, вул.С.Наливайка, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, пров.Грушевського, пров.Лесі Українки вул.О.Ольжича, 3, м.Заліщики, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48600 (ЗОШ І-ІІІ ст. №2, каб.№1) Велика

610291 м.Заліщики – вул.Весняна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Гранична, вул.Джерельна, вул.Зеленогайська, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Наддністрянська, вул.Незалежності, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Степана Бандери: 96–96А, 97–185Б; вул.Устименка, вул.Ущилівська, пров.Кооперативний вул.Степана Бандери, 94, м.Заліщики, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48600 (Вище професійне училище, спортивний зал) Велика

610292 с.Зелений Гай вул.Перемоги, 1А, с.Зелений Гай, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48675 (народний дім, великий зал) мала

610293 с.Печорна вул.Шевченка, 43А, с.Печорна, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48675 (школа, спортивний зал) мала

610294 с.Виноградне вул.Українська, 29, с.Виноградне, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48672 (народний дім, великий зал) мала

610295 с.Зозулинці вул.Шевченка, 129, с.Зозулинці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48664 (будинок народної творчості, фойє) Середня

610296 с.Іване-Золоте вул.Т.Шевченка, 75, с.Іване-Золоте, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48676 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610297 с.Касперівці вул.Центральна, 1, с.Касперівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48653 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610298 с.Лисичники вул.Дворище, 1, с.Лисичники, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48677 (народний дім, великий зал) мала

610299 с.Колодрібка вул.Жаберівка, 154, с.Колодрібка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48662 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610300 с.Кошилівці вул.Незалежності, 22, с.Кошилівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48612 (народний дім, зал засідань)
/
вул.Незалежності, 34, с.Кошилівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48612
мала

610301 с.Попівці вул.Українська, 46, с.Попівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48681 (будинок народної творчості, великий зал) мала

610302 с.Кулаківці вул.Лісова, 37, с.Кулаківці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48661 (народний дім, великий зал) мала

610303 с.Лисівці вул.Вогруд, 8, с.Лисівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48631 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610304 с.Литячі вул.Собкова, 12, с.Литячі, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48678 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610305 с.Мишків вул.Михайлюка, 31, с.Мишків, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48679 (будинок народної творчості, великий зал) мала

610306 с.Нагоряни вул.Шевченка, 31, с.Нагоряни, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48680 (народний дім, великий зал) мала

610307 с.Нирків вул.П.Мирного, 1, с.Нирків, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48633 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610308 с.Новосілка вул.Центральна, 39, с.Новосілка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48654 (будинок народної творчості, великий зал)
/
вул.Центральна, 36, с.Новосілка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48654
Середня

610309 с.Ангелівка вул.Галицька, 37Б, с.Ангелівка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48630 (народний дім, великий зал)
/
вул.Галицька, 37, с.Ангелівка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48630
мала

610310 с.Поділля вул.Зелена, 137А, с.Поділля, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48613 (будинок народної творчості, зал засідань)
/
вул.Галицька, 84, с.Поділля, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48613
Середня

610311 с.Садки вул.Ст.Бандери, 38, с.Садки, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48622 (народний дім, великий зал)
/
вул.Шкільна, 2, с.Садки, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48622
Середня

610312 с.Синьків вул.Центральна, 6, с.Синьків, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48663 (сільська рада, зал засідань) Середня

610313 с.Слобідка вул.Шевченка, 20А, с.Слобідка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48611 (народний дім, великий зал) мала

610314 с.Рожанівка вул.Кооперативна, 2, с.Рожанівка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48630 (фельшерсько акушерський пункт, фойє) Середня

610315 с.Солоне вул.Зелена, 2, с.Солоне, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48682 (будинок народної творчості, великий зал) мала

610316 смт Товсте – вул.Вишнева, вул.Галицька, вул.Грушевського, вул.Дружби: 1–8; вул.Коновальця, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Нагорянка, вул.Південна, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Січових Стрільців, вул.Українська: 108–177; вул.Чумацька, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Л.Українки вул.Шкільна, 2, смт Товсте, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48630 (ЗОШ І-ІІІ ст., кімната школяра) Середня

610317 смт Товсте – вул.Антонівська, вул.Боднарівка, вул.Б.Хмельницького, вул.Гайдамацька, вул.Дружби: 9–38; вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Колійова, вул.Миру, вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Українська: 1–107; вул.Церковна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Шевченка вул.Українська, 75, смт Товсте, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48630 (будинок народної творчості, зал №1) Середня

610318 с.Глушка вул.Миру, 1, с.Глушка, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48642 (народний дім, актовий зал) мала

610319 с.Торське, с.Якубівка вул.Центральна, 29, с.Торське, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48642 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610320 с.Бересток вул.Українська, 14, с.Бересток, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48640 (народний дім, великий зал) мала

610321 с.Угриньківці вул.Л.Українки, 26, с.Угриньківці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48643 (народний дім, великий зал) мала

610322 с.Хартонівці вул.Глинище, 10, с.Хартонівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48643 (народний дім, зал засідань) мала

610323 с.Устечко вул.Галицька, 9, с.Устечко, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48634 (будинок народної творчості, великий зал)
/
вул.Галицька, 34, с.Устечко, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48634
Середня

610324 с.Свершківці вул.Центральна, 30, с.Свершківці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48678 (народний дім, великий зал) мала

610325 с.Хмелева вул.Центральна, 71, с.Хмелева, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48683 (народний дім, великий зал) мала

610326 с.Шипівці вул.Т.Шевченка, 33, с.Шипівці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48684 (будинок народної творчості, великий зал) Середня

610327 с.Шутроминці вул.Івана Франка, 2, с.Шутроминці, Заліщицький р-н, Тернопільська обл., 48685 (будинок народної творчості, великий зал) мала

610959 с.Антонів вул.Шевченка, 557А, с.Антонів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48544 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610960 с.Базар вул.Шкільна, 10, с.Базар, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48533 (школа, фойє)
/
вул.Шкільна, 14, с.Базар, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48533
Середня

610961 с.Бичківці вул.Мурованка, 20, с.Бичківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48512 (будинок культури, фойє) Середня

610962 с.Біла – вул.Байдужова, вул.Бенедова, вул.Бридня, вул.Бучацька, вул.В.Білевича, вул.Верхня Золотарка, вул.Дачна, вул.Залужжя, вул.Золотарка, вул.Кадуб, вул.Кальмуки, вул.Камінна, вул.Квадри, вул.Купчинського, вул.Лепкого, вул.Медова, вул.Нова Штокалівка, вул.Підгора, вул.Сагайдачного, вул.Стуса, вул.Хабатівка, вул.Чарнецького, вул.Шашкевича, вул.Шкільна, вул.Штокалівка, вул.1 Вулиця вул.Шкільна, 22, с.Біла, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48514 (школа, спортивний зал) Середня

610963 с.Біла – вул.Буракова, вул.Бурта, вул.Ваврінова, вул.Гевки, вул.Головкова, вул.Долина, вул.Зелена, вул.Карпина, вул.Кут, вул.Лісок, вул.Нагоринка, вул.Пліщука, вул.Середина, вул.Теребіж, вул.Худибина вул.Штокалівка, 146, с.Біла, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48514 (будинок культури, фойє) Середня

610964 с.Білобожниця вул.Л.Українки, 3, с.Білобожниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48530 (будинок культури, фойє) Середня

610965 с.Білий Потік вул.Надрічна, 2, с.Білий Потік, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48530 (Білопотіцька ЗОШ І-ІІ ст., спортивний зал) мала

610966 с.Босири вул.Центральна, 14, с.Босири, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48526 (сільська рада, зал засідань) мала

610967 с.Васильків вул.Центральна, 59, с.Кривеньке, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48522 (Кривеньківська ЗОШ І-ІІ ст., фойє)
/
вул.Центральна, 57, с.Кривеньке, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48522
мала

610968 с.Великі Чорнокінці вул.Центральна, 47, с.Великі Чорнокінці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48524 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610969 с.Горішня Вигнанка вул.Шкільна, 1, с.Горішня Вигнанка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48515 (школа, спортивний зал) Середня

610970 с.Давидківці вул.Костенко, 2, с.Давидківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48553 (сільська рада, зал засідань) Середня

610971 с.Джурин вул.Л.Українки, 15, с.Джурин, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48531 (школа, фойє) Середня

610972 с.Джуринська Слобідка вул.Шкільна, 1А, с.Джуринська Слобідка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48571 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610973 с.Долина вул.Шевченка, 38А, с.Долина, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48572 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610974 с.Заболотівка вул.Шкільна, 2, с.Заболотівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48573 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Незалежності, 80, с.Заболотівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48573
мала

610975 смт Заводське – вул.Галицька вул.Галицька, 3, смт Заводське, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48523 (дитячий садок №10, фойє) Середня

610976 смт Заводське – вул.Гайова, вул.Липники, вул.Лісова, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Франка, вул.Чарнецького, вул.Шевченка, вул.Ясна Поляна вул.Галицька, 5, смт Заводське, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48523 (школа №4, фойє) Середня

610977 с.Залісся вул.Головна, 1, с.Залісся, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48561 (сільська рада, зал засідань) Середня

610978 с.Звиняч вул.Центральна, 26, с.Звиняч, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48510 (Звиняцька ЗОШ І-ІІ ст., спортивний зал) Середня

610979 с.Зелена вул.Центральна, 63, с.Зелена, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48526 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610980 с.Калинівщина вул.Центральна, 21, с.Калинівщина, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48530 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610981 с.Капустинці вул.Центральна, 20, с.Капустинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48564 (сільська рада, зал засідань) мала

610982 с.Колиндяни вул.Грушевського, 93, с.Колиндяни, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48552 (сільська рада, зал засідань) Середня

610983 с.Косів вул.Франка, 1, с.Косів, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48511 (будинок культури, фойє) Середня

610984 с.Коцюбинчики вул.Центральна, 12, с.Коцюбинчики, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48526 (школа, фойє) мала

610985 с.Кривеньке вул.Центральна, 59, с.Кривеньке, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48522 (школа, спортивний зал) мала

610986 с.Криволука вул.Центральна, 316, с.Криволука, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48574 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610987 с.Малі Чорнокінці вул.Борисівка, 8А, с.Малі Чорнокінці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48525 (школа, каб.1) мала

610988 с.Милівці вул.Франка, 2, с.Милівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48563 (школа, спортивний зал)
/
вул.Франка, 8, с.Милівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48563
мала

610989 с.Мухавка вул.Грушевського, 6А, с.Мухавка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48575 (будинок культури, фойє) мала

610990 с-ще Нагірянка вул.Шкільна, 37, с-ще Нагірянка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48543 (Спортивний зал Нагірянської ЗОШ І-ІІІ ст.)
/
вул.Кобилянської, 5, с-ще Нагірянка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48543
Велика

610991 с.Палашівка вул.Центральна, 357, с.Палашівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48532 (сільська рада, зал засідань) мала

610992 с.Пастуше вул.Л.Українки, 4, с.Пастуше, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48523 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610993 с.Переходи вул.Чорний ліс, 51, с.Переходи, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48515 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

610994 с.Полівці вул.Шкільна, 2А, с.Полівці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48576 (будинок культури, фойє) Середня

610995 с.Пробіжна – вул.Гриньківці, вул.Заводська, вул.Заставецька, вул.Л.Українки, вул.Надрічна, вул.Франка, вул.Центральна: 25–76; вул.Церковна, вул.Шкільна вул.Церковна, 4, с.Пробіжна, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48520 (дільнична лікарня, фойє) Середня

610996 с.Пробіжна – вул.Базарна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Колиндянська, вул.Митрополита Андрея Шептицького, вул.Степана Бандери, вул.Хмельницького, вул.Центральна: 1–23; вул.Шевченка, вул.1 Вулиця вул.Центральна, 12, с.Пробіжна, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48520 (будинок культури, глядацький зал) Середня

610997 с.Ридодуби вул.Шевченка, 21, с.Ридодуби, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48577 (будинок культури, фойє) мала

610998 с.Ромашівка вул.Шевченка, 13, с.Ромашівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48578 (сільський клуб, глядацький зал) мала

610999 с.Росохач вул.Незалежності, 4Б, с.Росохач, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48560 (будинок культури, фойє) Середня

611000 с.Свидова вул.Грушевського, 5, с.Свидова, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48544 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611001 с.Семаківці вул.Центральна, 29, с.Семаківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48530 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611002 с.Скомороше вул.Центральна, 29, с.Скомороше, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48569 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611003 с.Скородинці вул.Середня, 46, с.Скородинці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48513 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611004 с.Сокиринці вул.Центральна, 141, с.Сокиринці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48526 (сільський клуб, глядацький зал) мала

611005 с.Сосулівка вул.Сагайдачного, 50, с.Сосулівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48579 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

611006 с.Стара Ягільниця вул.Молодіжна, 22, с.Стара Ягільниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48540 (будинок культури, актовий зал) мала

611007 с.Тарнавка вул.Л.Українки, 13А, с.Тарнавка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48553 (дитячий садок, актова зала) мала

611008 с.Товстеньке вул.Центральна, 56, с.Товстеньке, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48521 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611009 с.Угринь вул.Шевченка, 128, с.Угринь, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48550 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611010 с.Улашківці вул.Шевченка, 55, с.Улашківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48562 (школа, спортивний зал) Середня

611011 с.Черкавщина вул.Надрічна, 42А, с.Черкавщина, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48540 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідуючого)
/
вул.Надрічна, 42, с.Черкавщина, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48540
мала

611012 с.Чорнокінецька Воля вул.Центральна, 1, с.Чорнокінецька Воля, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48554 (будинок культури, глядацький зал) мала

611013 м.Чортків – вул.Богдана-Ігоря Антонича, вул.Братів Лепких, вул.Бучацька, вул.Бучацька бічна, вул.Василя Стуса, вул.Гірська, вул.Заводська, вул.Золотарка, вул.Івана Богуна, вул.Івана Огієнка, вул.Князя Володимира Великого: 1–1Г, 7, 9–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–52; вул.Максима Кривоноса, вул.Максима Рильського, вул.Маркіяна Шашкевича, вул.Об’їзна, вул.Олега Ольжича, вул.Олександра Удовиченка, вул.Олекси Довбуша, вул.Павла Тичини, вул.Петра Чайковського, вул.Петра Чубинського, вул.Петра Шеремети, вул.Романа Купчинського, вул.Романа Шухевича, вул.Степана Мельничука, вул.Степана Чарнецького, вул.Ягільницька, вул.16 липня вул.Заводська, 2, м.Чортків, Тернопільська обл., 48505 (райавтодор, зал засідань) Велика

611014 м.Чортків – вул.Князя Володимира Великого: 14–14Г, 16, 18, 20–20А, 22–22А, 24; вул.Осипа Маковея вул.Князя Володимира Великого, 26, м.Чортків, Тернопільська обл., 48505 (дитячий садок №7, актова зала) Середня

611015 м.Чортків – вул.Дениса Січинського: 1–5А, 7–31; вул.Князя Володимира Великого: 6–6А, 8–8Б; вул.Князя Володимира Великого, 4Б, м.Чортків, Тернопільська обл., 48505 (школа №5, фойє) Велика

611016 м.Чортків – вул.Дмитра Пігута, вул.Йосифа Сліпого, вул.Монастирська: 1, 2–29; вул.Монастирська бічна, вул.Остапа Маньовського, вул.Петра Синенького, вул.Степана Бандери: 23–25, 27, 29–29А, 31, 33, 39–51В, 60–63, 65–83В, 89–91; вул.Степана Бандери, 73, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (музична школа, актова зала) Середня

611017 м.Чортків – вул.Богдана Лепкого, вул.Євгена Коновальця, вул.Лесі Українки: 2–3Б, 4–16; вул.Степана Бандери: 54–54В; вул.Лесі Українки, 11, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (гімназія "Рідна школа", спортивний зал)
/
вул.Лесі Українки, 5, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500
Середня

611018 м.Чортків – вул.Андрія Мельника, вул.Антона Горбачевського, вул.Глибока, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Коротка, вул.Людвіга Носса, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Михайла Росляка, вул.Надбережна, вул.Панаса Карабіневича, вул.Сонячна, вул.Степана Бандери: 1–19Б, 26, 28–28А, 30, 32, 34; вул.Церковна вул.Івана Франка, 1, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (народний дім, фойє) Середня

611019 м.Чортків – вул.Аптечна, вул.Євгена Петрушевича, вул.Івана Хичія, вул.Миколи Гоголя, вул.Млинарська, вул.Олеся Гончара, вул.Ринок, вул.Сім’ї Юрчинських, вул.Тараса Шевченка: 1–20, 30, 32А–36, 40; вул.Шкільна вул.Миколи Гоголя, 7, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (медичний коледж, фойє) Середня

611020 м.Чортків – вул.Вербова, вул.Володимира Пітушевського, вул.Галицька, вул.Глуха, вул.Незалежності: 2–56, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68А–68М; вул.Подільська вул.Тараса Шевченка, 42, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (лісгосп, зал засідань) Середня

611021 м.Чортків – вул.Монастирська: 1К–1П; вул.Незалежності: 57, 59, 61, 63–63Б, 65, 67, 69–135А; вул.Степана Бандери: 64–64Б, 85–85В; вул.Євгена Коновальця, 13, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (школа-інтернат, актова зала) Велика

611022 м.Чортків – вул.Андрея Шептицького, вул.Богдана Хмельницького, вул.Водна, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Пулюя, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Драгоманова, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Петра Дорошенка, вул.Підлісна, вул.Северина Наливайка, вул.Тараса Шевченка: 27–29, 31, 37–39, 42А–84; пров.Водний вул.Подільська, 41, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (Чортківський гуманітарно-педагогічний коледж ім.О.Барвінського, актова зала) Велика

611023 м.Чортків – вул.Бистрого, вул.Гранична, вул.Гранична бічна, вул.Гранична Нова, вул.Івана Виговського, вул.Миколи Лисенка, вул.Польова, вул.Садова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Червоний Берег, пров.Граничний вул.Гранична бічна, 39Б, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (ПАТ "Чортківгаз", актова зала) Середня

611024 м.Чортків – вул.Бердо, вул.Верхня Сонячна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Володимира Івасюка, вул.Гайова, вул.Григорія Сковороди, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Дмитра Вітовського, вул.Дмитра Вітовського бічна, вул.Копичинецька, вул.Копичинецька бічна, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Рудькова, вул.Устима Кармелюка, вул.Юрія Гагаріна, вул.Юрія Гагаріна бічна, пров.Копичинецький вул.Тараса Шевченка, 25, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (школа №7, спортивний зал) Велика

611025 м.Чортків – вул.Василя Стефаника, вул.Дмитра Байди-Вишневецького, вул.Затишна, вул.Івана Сірка, вул.Миколи Леонтовича, вул.Миколи Сингаївського, вул.Миколи Тарнавського, вул.Назарія Яремчука, вул.Олександра Довженка, вул.Павла Полуботка, вул.Петра Сагайдачного, вул.Пилипа Орлика, вул.Сергія Корольова, вул.Степана Тудора, вул.Теребовлянська вул.Пилипа Орлика, 20, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (міський клуб "Синяково", глядацький зал) Середня

611026 м.Чортків – вул.Вигнанська, вул.Залізнична: 1–51, 53, 55, 57–57А, 59–59А; вул.Замкова, вул.Леопольда Левицького, вул.Мистецька, вул.Надрічна, вул.Олени Теліги, вул.Проїзна, вул.Стрімка, вул.Фредеріка Шопена, вул.Фредеріка Шопена бічна, вул.Чортківська, вул.Ясна, пров.Фредеріка Шопена вул.Людвіга Носса, 2, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (Чортківська районна комунальна дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний зал) Середня

611027 м.Чортків – вул.Білецька, вул.Броварова, вул.Вільшана, вул.Вокзальна, вул.Залізнична: 52, 54, 56, 58–58А, 60–123; вул.Катерини Рубчакової, вул.Київська, вул.Підгірна, вул.Середня, вул.Січових Стрільців вул.Катерини Рубчакової, 22А, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 (дитячий садок №1, актова зала) Велика

611028 с.Швайківці вул.Центральна, 14, с.Швайківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48516 (сільська рада, зал засідань) мала

611029 с.Шманьківці вул.Чарнецького, 28, с.Шманьківці, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48580 (будинок культури, глядацький зал) Середня

611030 с.Шманьківчики вул.Шевченка, 2, с.Шманьківчики, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48551 (Колиндянське лісництво, актова зала) Середня

611031 с.Шульганівка вул.Шевченка, 106, с.Шульганівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48541 (будинок культури, глядацький зал) мала

611032 с.Ягільниця вул.Заготівельна, 29, с.Ягільниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48542 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Чортківська, 55, с.Ягільниця, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48542
Середня

611185 м.Чортків – вул.Дениса Січинського: 6–6А; вул.Князя Володимира Великого: 2–4А; вул.Князя Володимира Великого, 2Д, м.Чортків, Тернопільська обл., 48505 (дитячий садок №9, актова зала) Середня

611187 с.Мазурівка вул.Центральна, 21, с.Мазурівка, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48530 (приміщення клубу, глядацька зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
611033 Комунальне некомерційне підприємство "Чортківська центральна комунальна районна лікарня" Чортківської районної ради вул.Дмитра Пігута, 31Б, м.Чортків, Тернопільська обл., 48500 Мала