Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Богодухівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630122 м.Богодухів – вул.Ватутіна, вул.Веселкова, вул.Вокзальна Набережна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Індустріальна, вул.Комарова, вул.Кривоносова, вул.Ленська, вул.Лесі Українки, вул.Привокзальна Слобідка, вул.Соснова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Залізничний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Сосновий, пров.1-го Травня, пров.8-го Березня вул.Комарова, 3, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (лікарня, фойє, 1-й поверх) Середня

630123 м.Богодухів – вул.В. Сахна, вул.Заводська, вул.Ломоносова, вул.Млинова, вул.Третяківська, вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Вокзальний, пров.Заводський, пров.Круглий, пров.Ломоносова, пров.Сонячний, пров.Третяківський вул.Шевченка, 33, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (колегіум №2, фойє, 1-й поверх) Велика

630124 м.Богодухів – вул.Байдукова, вул.Горького, вул.Загорулька, вул.Молодіжна, вул.Охтирська, вул.Робітнича, вул.Троїцька, вул.Чалого, вул.Чкалова, пл.Театральна, пров.Байдукова, пров.Зоряний, пров.Краснокутський, пров.Охтирський, пров.Піщаний, пров.П’ятикутний, пров.Робітничий, пров.Чалого, пров.Чкалова вул.Троїцька, 15, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (Центр дитячої та юнацької творчості, фойє) Велика

630125 м.Богодухів – вул.Гомолка, вул.Грайворонська: 1–48; вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Леонова, вул.Набережна, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Харківська Набережна, вул.Центральна: 1–18; вул.Чернієнка, пл.Зелена, пл.Незалежності, пл.Поштова, пл.Свято-Духівська, пл.Соборності, пров.Грайворонський, пров.Кооперативний, пров.Ринковий пл.Соборності, 1, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (будинок культури, вестибюль, 1-й поверх) Середня

630126 м.Богодухів – вул.Гагаріна, вул.Грайворонська: 49–100; вул.Григорія Сковороди, вул.Замісцева, вул.Козацька, вул.Міліцейська, вул.Монастирська, вул.Моргунова, вул.Пушкіна, вул.Українська, вул.Успенська, пл.Героїв Чорнобиля, пл.Праці, пров.Веденічева, пров.Григорія Сковороди, пров.Грінченка, пров.Зелений, пров.Лікарняний, пров.Монастирський, пров.Північний, пров.Покровський Подол, пров.Пушкіна, пров.Тупий, пров.Український, проїзд Дачний вул.Моргунова, 7, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (ліцей №3, фойє, 1-й поверх) Велика

630127 м.Богодухів – вул.Бєляєва: 66–72; вул.Вишнева, вул.Генерала Нікітіна, вул.Івченка, вул.Короленка, вул.Красивий Яр, вул.Оксенича, вул.Центральна: 19–264А; пров.Бєляєва, пров.Вишневий, пров.Волошковий, пров.Глобіна, пров.Гоголя, пров.Кленівський, пров.Короленка, пров.Красивий Яр, пров.Ударний, с.Москаленки, с.Паляничники пл.Каразіна, 14, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (гімназія №1, фойє, ліве крило, 1-й поверх) Середня

630128 м.Богодухів – вул.Бєляєва: 1–65; вул.Веденічева, вул.Гімназійна, вул.Дем’янівська, вул.Історична, вул.Лозівська: 1–55А, 76; вул.Покровська, вул.Садовий Яр, вул.Солов’їна, пл.Каразіна, пров.Варанкіна, пров.Гімназійний, пров.Залиманівський, пров.Каразіна, пров.Латіна, пров.Лозівський, пров.Покровський, пров.Садовий, пров.Шпильки пл.Каразіна, 14, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (гімназія №1, фойє, праве крило, 1-й поверх) Велика

630129 м.Богодухів – вул.Благовіщенська, вул.Дерегуса, вул.Лозівська: 56–75А, 79–113; вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Мусійчанська, вул.Новоселівка, вул.Оверченка, вул.Піщана, вул.8-го Мехкорпусу, пров.Благовіщенський, пров.Колодяжний, пров.Оверченка, пров.Харківський, пров.8-го Мехкорпусу, с.Мусійки вул.8-го Мехкорпусу, 1/3, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (ФОП Нечитайло В.Г., актова зала) Велика

630130 м.Богодухів – вул.Садова, с.Семенів Яр вул.Миру, 21, с.Семенів Яр, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (сільський клуб, актовий зал) Середня

630131 м.Богодухів – вул.Катукова, вул.Космічна вул.Катукова, 2, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (райавтодор, актовий зал) Середня

630132 смт Гути, с.Первухинка, с.Першотравневе вул.Первухінська, 39, смт Гути, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62131 (школа, спортивний зал) Велика

630134 смт Шарівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Ємця, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Світла, вул.Фіалковських, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги, пров.Дачний, пров.Луговий, пров.Сосновий вул.Ємця, 6, смт Шарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62153 (будинок культури, глядацький зал) Середня

630135 смт Шарівка – вул.Дружби, вул.Східна, с.Мар’їне(Шарівська с/р), с-ще Першотравневе вул.Першотравнева, 6, с-ще Першотравневе, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62153 (сільський клуб, глядацький зал) мала

630136 с.Вінницькі Івани, с.Дегтярі, с.Коротке вул.Миру, 23А, с.Вінницькі Івани, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62110 (будинок культури, глядацький зал) мала

630137 с.Губарівка вул.Молодіжна, 5А, с.Губарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62132 (школа, спортивний зал) Середня

630138 с.Дмитрівка, с.Новософіївка, с.Щербаки вул.Слобідська, 30Б, с.Дмитрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62114 (сільський клуб, актова зала) мала

630139 с.Бабаки, с.Горбанівка, с.Матвіївка, с.Новоукраїнка вул.Воронівська, 26А, с.Матвіївка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62115 (будинок культури, актовий зал) мала

630140 с.Заброди – вул.Молодіжна: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Східна, вул.Центральна, пров.Польовий, с.Воскобійники, с.Філатове вул.Центральна, 7, с.Заброди, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62142 (школа, фойє) мала

630141 с.Заброди – вул.Молодіжна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–93; вул.Набережна, с.Лозова, с.Новоселівка(Забродівська с/р) вул.Нова, 25, с.Новоселівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62143 (сільський клуб, фойє) Середня

630142 с.Зарябинка, с.Леськівка вул.Шкільна, 35, с.Зарябинка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62123 (будинок культури, фойє) мала

630143 с.Івано-Шийчине вул.Шкільна, 1Б, с.Івано-Шийчине, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62120 (школа, спортивний зал) мала

630144 с.Братениця, с.Тимофіївка вул.Заводська, 15, с.Братениця, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62121 (школа, спортивний зал) мала

630145 с.Кленове, с-ще Мала Іванівка, с-ще Таверівка вул.Центральна, 18, с.Кленове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62140 (школа, фойє) Середня

630146 с.Мерло, с.Пісочин, с.Шигимагине вул.Шкільна, 11, с.Мерло, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62141 (школа, спортивний зал) мала

630147 с.Крисине, с.Бабенки, с.Новоселівка(Крисинська с/р) вул.Центральна, 49, с.Крисине, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62144 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня

630148 с.Кадниця, с-ще Максимівка вул.Харківська, 90/1, с-ще Максимівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62145 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

630149 с.Куп’єваха вул.Горєлова, 6, с.Куп’єваха, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62112 (сільська рада, зал засідань) мала

630150 с.Олександрівка вул.Слобідська, 12, с.Олександрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62156 (сільський клуб, фойє) мала

630151 с.Павлівка вул.Центральна, 31, с.Павлівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62133 (школа, фойє) Середня

630152 с.Кручик, с.Миролюбівка вул.Шевченка, 31, с.Кручик, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62133 (школа, спортивний зал) Середня

630153 с.Петропавлівка, с-ще Балабанівка, с.Яблучне вул.Центральна, 1, с.Петропавлівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62160 (школа, спортивний зал) мала

630154 с.Полкова Микитівка вул.Тельмана, 41А, с.Полкова Микитівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62130 (школа, спортивна зала) Середня

630155 с.Сазоно-Баланівка, с.Вертіївка, с.Крупчине, с.Ріпки вул.Центральна, 58, с.Сазоно-Баланівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62162 (школа, спортивний зал) мала

630156 с-ще Горького вул.Горького, 1А, с-ще Горького, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62145 (дошкільний навчальний заклад, кабінет завідуючої, кімната для персоналу) мала

630157 с.Сінне, с.Шийчине, с.Шуби вул.Центральна, 18, с.Сінне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62122 (будинок культури, фойє) Середня

630158 с.Гарбузи, с-ще Степне пров.Садовий, 6, с-ще Степне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62111 (сільська рада, зал засідань) мала

630159 с.Сухини, с.Скосогорівка вул.Данилова, 15, с.Сухини, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62150 (сільський клуб, актовий зал) мала

630160 с-ще Гавриші, с.Кияни, с.Павлове вул.Центральна, 12, с-ще Гавриші, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62150 (фельдшерський пункт, фойє) мала

630161 с-ще Улянівка, с.Дев’ятибратове, с-ще Зарічне вул.Шкільна, 1, с-ще Улянівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62113 (школа, спортивна зала) мала

630162 с.Воскресенівка, с.Іванівка вул.Центральна, 6, с.Воскресенівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62113 (сільський клуб, актовий зал) мала

630163 с.Корбині Івани, с.Мар’їне(Улянівська с/р), с.Шкарлати вул.Центральна, 3, с.Корбині Івани, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62110 (сільський клуб, фойє) мала

630164 с.Хрущова Микитівка вул.Слобожанська, 5, с.Хрущова Микитівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62152 (сільська рада, зал засідань) мала

630165 с-ще Вікторівка, с.Байрак вул.Молодіжна, 32, с-ще Вікторівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62161 (школа, кл.6) мала