Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Великобурлуцької РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630215 смт Великий Бурлук – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Чайковського, с.Жуків Яр, с.Манцівка вул.Привокзальна, 4, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602 (бурякопункт, зала, 1-й поверх.) Середня

630216 смт Великий Бурлук – вул.Весняна, вул.Горна, вул.Зелена, вул.Леоніда Проценка, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Світла, вул.Сільгосптехніка, вул.Слобожанська: 1–43, 45, 47, 49–49А, 51, 53; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Слобожанський вул.Паркова, 3, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602 (будинок культури, фойе, 1-й поверх.) Середня

630217 смт Великий Бурлук – вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дорожня, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Степна, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Харківська, пров.Ветеринарний, пров.Гусарова, пров.Пушкіна, пров.Транспортний, мікрорайон, с.Балка вул.Паркова, 15А, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602 (ліцей, фойє, 1-й поверх) Середня

630218 смт Великий Бурлук – вул.Громової, вул.Декоративна, вул.Медична, вул.Осіянська, с.Буряківка – вул.Чкалова: 2–58, 65, 69, 73; с.Горяне, с.Новоселівка, с.Юр’ївка вул.Мирна, 1, с.Горяне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602 (ПСП "МАЯК", зала, 1-й поверх.) Середня

630219 смт Великий Бурлук – вул.Слобожанська: 44, 46, 48, 50, 52, 54–129; с.Буряківка – вул.Чкалова: 60–64, 66–68, 70–72, 74–174; с.Заміст, с.Михайлівка вул.Сільгосптехніка, 10А, смт Великий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62602 (адмінбудівля сільгосптехніки, зал засідань, 1-й поверх) Середня

630220 с-ще Канівцеве, с-ще Литвинівка вул.Центральна, 1, с-ще Канівцеве, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62650 (сільський клуб, зала, 1-й поверх.) мала

630221 с.Голубівка, с.Лебедівка, с.Плоске, с.Яєчне вул.Українська, 18А, с.Плоске, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62607 (школа, спортивна зала, 1-й поверх.) Середня

630222 смт Приколотне – вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Ольшанського, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Філімонова, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Щербаня Володимира, пров.Зелений, пров.Риночний, пров.Харківський, с.Гогине вул.Лісна, 1, смт Приколотне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62630 (Приколотнянська селищна рада, актова зала, 1-й поверх) Середня

630223 смт Приколотне – вул.Білгородська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Західна, вул.З.Б. 85 км., вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Овражна, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Шкільний, пров.1 Травня вул.Шкільна, 2, смт Приколотне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62630 (школа, фойє, 1-й поверх.) Середня

630224 с.Андріївка, с.Рогозянка, с-ще Садовод, с.Стецьківка вул.Шкільна, 7, с.Андріївка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62642 (школа, спортзал, 1-й поверх.) Середня

630225 с.Довгеньке, с.Зарубинка вул.Центральна, 26, с.Зарубинка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62620 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє, 1-й поверх) мала

630226 с.Вільхуватка, с.Анискине, с.Водяне вул.Синько, 26Б, с.Вільхуватка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62620 (будинок культури, фойє, 1-й поверх.) Середня

630227 с.Івашкине, с.Комісарове, с.Устинівка, с.Широке вул.Трудова, 58А, с.Устинівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62620 (школа, фойє, 1-й поверх) мала

630228 с.Гнилиця, с.Аркушине, с.Зелений Гай вул.Центральна, 52, с.Гнилиця, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62609 (будинок культури, фойє, 2-й поверх.) мала

630229 с.Гнилиця Перша вул.Молодіжна, 6, с.Гнилиця Перша, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62609 (клуб, зала, 1-й поверх.) мала

630230 с.Григорівка, с.Амбарне, с-ще Соніно вул.Центральна, 24А, с.Григорівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62640 (ліцей, актова зала, 1-й поверх.) мала

630231 с.Катеринівка, с-ще Микільське вул.Польова, 8, с.Катеринівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62641 (будинок культури, фойє, 1-й поверх.) Середня

630232 с.Малий Бурлук вул.Миру, 3, с.Малий Бурлук, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62624 (клуб, глядацька зала, 1-й поверх) мала

630233 с.Шевченкове(Малобурлуцька с/р) вул.Осипова, 17, с.Шевченкове, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62627 (школа, спортзал, 1-й поверх.) мала

630234 с.Мілове, с.Чугунівка, с.Шев’яківка вул.Центральна, 86, с.Мілове, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62622 (школа, спортзал, 1-й поверх.) мала

630235 с.Нова Олександрівка, с.Красне, с.Лозове, с.Полковниче, с.Шевченкове(Новоолександрівська с/р) вул.Шкільна, 10, с.Нова Олександрівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62653 (школа, фойє, 1-й поверх.) мала

630236 с-ще Підсереднє, с-ще Дорошенкове, с-ще Малахове, с-ще Сірий Яр вул.Центральна, 2, с-ще Підсереднє, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62608 (будинок культури, фойє, 1-й поверх.) Середня

630237 с.Рублене, с.Артільне, с.Березники, с.Крейдянка, с.Озерне, с.Потихонове мікрорайон, 35, с.Рублене, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62610 (школа, фойє, 1-й поверх.) мала

630238 с-ще Миколаївка, с-ще Федорівка, с.Довжанка, с-ще Курганне, с.Слизневе вул.Праці, 5, с-ще Федорівка, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62625 (дитячий садок, гральна зала, 1-й поверх.) Середня

630239 с.Хатнє, с-ще Красноярське вул.Шкільна, 6, с.Хатнє, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62626 (школа, спортзал, 1-й поверх.) мала

630240 с-ще Червона Хвиля, с-ще Зелений Гай, с-ще Куп’єваха, с-ще Нова Олександрівка вул.Центральна, 17, с-ще Червона Хвиля, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62650 (навчально-виховний комплекс, спортзал, 1-й поверх.) Середня

630241 с.Чорне, с.Грачівка, с.Купине, с.Лобанівка, с.Нефедівка вул.40 років Перемоги, 18, с.Чорне, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62613 (ліцей, спортзал, 1-й поверх.) мала

630242 с.Шипувате, с.Веселе, с.Нестерівка, с.Середній Бурлук, с-ще Шипувате вул.Центральна, 28, с.Шипувате, Великобурлуцький р-н, Харківська обл., 62651 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня