Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Зміївської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630395 м.Зміїв – в’їзд Байдукова, в’їзд Зміївський, в’їзд Свято-Троїцький, в’їзд Серпневий, в’їзд Східний, в’їзд Трудовий, вул.Автомобілістів, вул.Байдукова, вул.Грибоєдова, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Свято-Троїцька, вул.Серпнева, вул.Сизранцева, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Трудова, вул.Чкалова, пл.Зелена, пл.Соборна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Лиманський, пров.Парковий, пров.Раскової, пров.Свято-Троїцький, пров.Серпневий, пров.Сизранцева, пров.Соборний, пров.Спортивний, пров.Трудовий, пров.Чкалова, проїзд Зміївський, тупик Байдукова, тупик Гагаріна, тупик Серпневий, шосе Пролетарське: 1–2, 4–6, 8, 10–26, 29–73; вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївський ліцей № 1 імені З.К.Слюсаренка, спортивна зала) Велика

630396 м.Зміїв – в’їзд Донецький, в’їзд Калініна, в’їзд Клубний, в’їзд Маяковського, в’їзд Мирний, в’їзд Покровський, в’їзд Садовий, в’їзд Слюсаренка, в’їзд Шевченка, в’їзд 2-й 8-го Березня, в’їзд 8-го Березня, вул.Адміністративна, вул.Бахтинська, вул.Гагаріна: 4–12А; вул.Донецька, вул.Іванової, вул.Калініна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Садова: 1–53; вул.Слюсаренка, вул.Шевченка, вул.152-ї Стрілецької дивізії, вул.6-ї Стрілецької дивізії, вул.8-го Березня, пров.Високий, пров.Клубний, пров.Кольцова, пров.Нижній, пров.Садовий, пров.Слюсаренка, пров.Шевченка, пров.8-го Березня, проїзд Калініна, проїзд Садовий, тупик Донецький, шосе Пролетарське: 27–27Б; пл.Соборна, 8, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (районний будинок культури, фойє) Велика

630397 м.Зміїв – в’їзд Лиманський, в’їзд Осипенка, в’їзд Попова, в’їзд Чайковського, в’їзд 1-го Травня, вул.Абрикосова, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 19–137; вул.Гайдарська, вул.Долинна, вул.Жуковського, вул.Загородна, вул.Зоряна, вул.Кленова, вул.Кобзарівська, вул.Коротунівська, вул.Левченко художника, вул.Лермонтова, вул.Мистецька, вул.Носика Григорія, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Ранкова, вул.Рогатинська, вул.Садова: 56–101; вул.Сіверська, вул.Слобожанська, вул.Тиха, вул.Чайковського, вул.Челюскіна, вул.1-го Травня, пров.Абрикосовий, пров.Бузковий, пров.Долинний, пров.Жуковського, пров.Зоряний, пров.Комарова, пров.Коротунівський, пров.Лермонтова, пров.Мистецький, пров.Нахімова, пров.Носика Григорія, пров.Осипенка, пров.Поліський, пров.Польовий, пров.Попова, пров.Пугачова, пров.Рогатинський, пров.Серьогіна, пров.Сіверський, пров.Франко, пров.Чехова, пров.1-го Травня, тупик Зоряний, тупик Сіверський вул.Адміністративна, 12, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (відділ освіти райдержадміністрації, зал засідань) Велика

630398 м.Зміїв – в’їзд Ватутіна, в’їзд Конституції, в’їзд Мічуріна, в’їзд Слов’янський, в’їзд Таранівський, в’їзд Транспортний, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Вернигоренко, вул.Гаражна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Конституції, вул.Кочури, вул.Лісна, вул.Мжанська, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Пушкарьова, вул.Пшенична, вул.Революції, вул.Рябінова, вул.Слов’янська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Широнінців, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Ватутіна, пров.Грушевського, пров.Конституції, пров.Лісний, пров.Таранівський, тупик Таранівський, шосе Пролетарське: 3, 7, 9; шосе Таранівське вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївський ліцей №1 імені З.К.Слюсаренка, мармурова зала) Велика

630399 м.Зміїв – в’їзд Кооперативний, в’їзд Кривенківський, в’їзд Курортний, в’їзд Металіста, в’їзд Піддубного, в’їзд Росяний, в’їзд Селянський, вул.Берізки, вул.Грабарівська, вул.Джерельна, вул.Дорожна, вул.Залізнична: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–88; вул.Замостянська, вул.Зв’язку, вул.Зідьківська, вул.Кооперативна, вул.Левківська: 1–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47–47А, 49, 51–51А; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Озерна, вул.Росяна, вул.Свято-Миколаївська, вул.Селянська, вул.Тітова, вул.Харківська: 1–34Б, 38, 40, 42; вул.Чемужівська, пров.Берізки, пров.Грабарівський, пров.Кооперативний, пров.Кривенківський, пров.Курортний, пров.Левківський, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мисливський, пров.Озерний, пров.Піддубного, пров.Росяний, пров.Свято-Миколаївський, пров.Селянський, пров.Тітова, пров.Харківський, пров.Шкільний, тупик Зідьківський вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївська школа №2, велика спортивна зала) Велика

630400 м.Зміїв – в’їзд Вишневий, в’їзд Станційний, в’їзд Фабричний, вул.Вишнева, вул.Енергетична, вул.Заливна, вул.Залізнична: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 90–126; вул.Козацька, вул.Краснополянська, вул.Лаврика, вул.Лазуківська, вул.Машинобудування, вул.Монакових, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Пісківська, вул.Привокзальна, вул.Річна, вул.Фабрична, вул.Черемушнянська, вул.Широка, пров.Вишневий, пров.Дінецький, пров.Заводський, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Краснополянський, пров.Лаврика, пров.Монакових, пров.Північний, пров.Пісківський, пров.Річний, пров.Станційний, пров.Фабричний, пров.Черемушнянський, пров.Яблучний, тупик Станційний, шосе Донецьке: 2–15А, 17, 19, 21, 23, 25; пров.Залізничний, 2, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (ОСББ "Джерело-LIVE", фойє) Велика

630401 м.Зміїв – в’їзд Веселий, в’їзд Пересічний, в’їзд Піщаний, в’їзд Пролетарський, в’їзд Харківський, вул.Бірчанська, вул.Вербна, вул.Вільхова, вул.Гомонівська, вул.Затишна, вул.Захисників, вул.Квіткова, вул.Клубнична, вул.Левадна, вул.Левківська: 38, 40, 42А, 44, 46, 48–48Г, 50А, 53–103; вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Пересічна, вул.Піщана, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Харківська: 35–37, 39–39/2, 41, 43–79А; вул.Хвойна, пров.Бірчанський, пров.Веселий, пров.Дружби, пров.Захисників, пров.Квітковий, пров.Левадний, пров.Огородний, пров.Пересічний, пров.Піщаний, пров.Посохова, пров.Пролетарський, пров.Робочий, пров.Сосновий, пров.Сулими, Казарма 227 км, Казарма 274 км, Казарма 276 км, Казарма 277 км, Казарма 278 км, Казарма 279 км, Казарма 290 км, Казарма 825 км, с-ще Вирішальний вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївська школа №2, мала спортивна зала) Велика

630402 м.Зміїв – в’їзд Бутівський, в’їзд Зідьківський, вул.Бутівська, вул.Водогонна, вул.Гоголя, вул.Сонячна, вул.30 років Перемоги, пров.Бутівський, пров.Електричний, пров.Зідьківський, шосе Донецьке: 16, 18, 20, 22, 24, 26–61А; вул.Бутівська, 5, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (гуртожиток санаторію "Занки", фойє) Середня

630403 смт Зідьки – в’їзд Верещаківський, в’їзд Водогінний, в’їзд Ковтуна, в’їзд Луговий, в’їзд Огородній, в’їзд Озерний, в’їзд Польовий, в’їзд Слобідський, в’їзд Фабричний, в’їзд Шкільний, вул.Будівельна, вул.Верещаківська, вул.Водогінна, вул.Есхарівська, вул.Зелена, вул.Квіткова: 1–34; вул.Ковтуна: 1–100А, 101–101А, 105, 139; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Слобідська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Фабрична, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Верещаківський, пров.Веселий, пров.Водогінний, пров.Дружби, пров.Есхарівський, пров.Зідьківський, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Ковтуна, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Огородній, пров.Озерний, пров.Польовий, пров.Рябіновий, пров.Слобідський, пров.Тихий, пров.Трудовий, пров.Фабричний, пров.Шкільний, тупик Водогінний, шосе Донецьке, с-ще Бутівка вул.Фабрична, 2, смт Зідьки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63432 (Зідьківська школа, спортивна зала) Велика

630404 смт Зідьки – в’їзд Бригадний, в’їзд Зміївський, в’їзд Лісовий, в’їзд Низовий, в’їзд Піщаний, в’їзд Путьовий, в’їзд Рибний, в’їзд Робочий, в’їзд Сонячний, вул.Бригадна, вул.Ветеринарна, вул.Електрична, вул.Квіткова: 35–51; вул.Ковтуна: 100Г–100П, 102–104, 106–138А, 140–182; вул.Курортна, вул.Лісова, вул.Нижня, вул.Північна, вул.Піщана, вул.Путьова, вул.Рибна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Хвойна, пров.Бригадний, пров.Ветеринарний, пров.Електричний, пров.Курортний, пров.Лісовий, пров.Нижній, пров.Низовий, пров.Піщаний, пров.Путьовий, пров.Рибний, пров.Річний, пров.Робочий, пров.Сонячний, пров.Сосновий, Казарма 282 км, с-ще Лазуківка, с-ще Черемушне вул.Хвойна, 1, смт Зідьки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63432 (Черемушнянський клуб, актова зала) Середня

630405 смт Слобожанське – вул.Горького, вул.Дружби: 15, 17, 19, 21, 23–25; вул.Культури, вул.Миру, вул.Сергія Закори: 13–17, 23, 25, 27; вул.Спортивна: 7–10, 14; вул.Ярослава Мудрого: 9–22; вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460 (палац культури, 1-й поверх, танцювальна зала) Велика

630406 смт Слобожанське – вул.Дружби: 1–11; вул.Енергетиків: 1–9, 11; вул.Спортивна: 2–6; вул.Ціолковського: 3–5, 7; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого: 1–8; вул.Спортивна, 1, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460 (Комсомольська гімназія №2, фойє) Велика

630407 смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 1, 3, 7; вул.Сергія Закори: 29–34; вул.Спортивна: 11–13, 16–22; вул.Спортивна, 15, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460 (Зміївський професійний енергетичний ліцей, актова зала) Велика

630408 смт Слобожанське – вул.Березова, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Дружби: 13–14, 16, 18, 20, 22; вул.Енергетиків: 10А, 12–32; вул.Комунальна, вул.Лермонтова: 19; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Оздоровча, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сергія Закори: 1–11, 18–22, 24; вул.Ціолковського: 6, 8–18, 20–22; пров.Лермонтова, пров.Ломоносова вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460 (палац культури, колонна зала, південна сторона, 1-й поверх) Велика

630409 смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 2, 4, 9–17, 20; вул.Сергія Закори: 26; вул.Сергія Закори, 28, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460 (Комсомольський ліцей №1, фойє) Велика

630410 смт Слобожанське – вул.Залізнична, вул.Лермонтова: 23–42; вул.Ціолковського: 19, 22А–24; вул.Лермонтова, 21, смт Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл., 63460 (дошкільний навчальний заклад № 6, 1 поверх, к.1) Велика

630411 с-ще Донець вул.Садова, 1А, с-ще Донець, Зміївський р-н, Харківська обл., 63462 (Шебелинська школа, фойє) Середня

630412 с-ще Благодатне вул.Механізаторська, 1, с-ще Благодатне, Зміївський р-н, Харківська обл., 63461 (Благодатська школа, каб.6) мала

630413 с.Бірки – в’їзд Дружби, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Привокзальний, вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Дружби, вул.Кожедуба, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Перша Залізнична, вул.Привокзальна, вул.Прилісна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Ст. Будинків, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Науковий, с.Гужвинське, с.Залізничні Бірки, с.Кирюхи, с.Кисле, с.Кравцове, с.Погоріле, с.Федорівка пл.223 Стрілкової дивізії, 1, с.Бірки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63421 (Бірківський будинок культури, мала актова зала) Велика

630414 с.Бірки – в’їзд Вишневий, вул.Гагаріна, вул.Гострянська, вул.Енергетична, вул.Журавлина, вул.Залізнична, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Тягова підстанція, пров.Вишневий, с.Джгун, с.Кукулівка, с.Першотравневе вул.Шкільна, 4, с.Першотравневе, Зміївський р-н, Харківська обл., 63422 (Першотравнева гімназія, фойє) Велика

630415 с.Гусина Поляна, с.Петрищеве вул.Шкільна, 8, с.Гусина Поляна, Зміївський р-н, Харківська обл., 63410 (Гусинополянська школа, фойє) Середня

630416 с.Борова – в’їзд Гагаріна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Харківська, вул.Центральна: 178–280; вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Харківський, пров.Шкільний, Казарма 266 км, с.Звідки вул.Шкільна, 3, с.Борова, Зміївський р-н, Харківська обл., 63410 (Борівська школа, фойє) Середня

630417 с.Борова – в’їзд Центральний, вул.Вишнева, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Сергієнка, вул.Центральна: 1–175; вул.1 Травня, вул.9 Травня, пров.Вишневий, пров.Перемоги, пров.Сергієнка, пров.Центральний, пров.1 Травня вул.Центральна, 122, с.Борова, Зміївський р-н, Харківська обл., 63410 (Борівський сільський клуб, актова зала) Середня

630418 с.Водяне, с.Красна Поляна вул.Шкільна, 1, с.Красна Поляна, Зміївський р-н, Харківська обл., 63411 (Краснополянська школа, кабінет директора) Середня

630419 с.Костянтівка, с.Реп’яхівка вул.Донець-Захаржевського, 1Б, с.Костянтівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63412 (Костянтівська школа, каб.3) мала

630420 с.Велика Гомільша, с.Западня вул.Бараєва, 5, с.Велика Гомільша, Зміївський р-н, Харківська обл., 63451 (Великогомільшанська сільська рада, зала засідань) мала

630421 с.Клименівка, с.Козачка, с.Пасіки вул.Синявіна, 5А, с.Пасіки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63452 (Пасічанський будинок культури, актова зала) мала

630422 с.Геніївка – вул.Вишнева: 1–57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101, 103; вул.Вільховатка: 2–43; вул.Гагаріна: 1–150; вул.Дружби: 1–124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148–148А, 150, 152; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, пров.Серьогіна, пров.Сонячний, с.Занки вул.Дружби, 71, с.Геніївка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63433 (Геніївський будинок культури, актова зала) Середня

630423 с.Геніївка – вул.Вишнева: 58, 60, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–152; вул.Вільховатка: 44–127; вул.Гагаріна: 152–216; вул.Дінецька, вул.Дружби: 125–125А, 127, 129, 131, 133–135, 137–137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–232; вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Польова, вул.Спортивна, пров.Курортний, пров.Миру, пров.Піщаний, пров.Травневий вул.Комарова, 2, с.Геніївка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63433 (Геніївська школа, кабінет 6 класу, кабінет 7 класу) Середня

630424 с.Дачне, с.Курортне, с.Українське вул.Соснова, 8, с.Курортне, Зміївський р-н, Харківська обл., 63435 (клуб санаторію"Занки", актова зала) мала

630425 с.Задонецьке, с.Камплиця, с.Коропове, с.Омельченки вул.Курортна, 3, с.Задонецьке, Зміївський р-н, Харківська обл., 63436 (Задонецька сільська рада, зала засідань) Середня

630426 с.Гайдари вул.Молодіжна, 17, с.Гайдари, Зміївський р-н, Харківська обл., 63404 (Гайдарський сільський клуб, актова зала) мала

630427 с.Лиман – в’їзд Андріївський, в’їзд Весняний, в’їзд Зміївський, в’їзд Лиманський, в’їзд Садовий, вул.Андріївська, вул.Армійська, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Данкова, вул.Дружби, вул.Єгорівська, вул.Зміївська, вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Лиманська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Рисівська, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Станційна, вул.Хуторянська, вул.Шаляпіна, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Лермонтова, пров.Малиновий, пров.Річковий, пров.Садовий, пров.Хуторянський пл.Покровська, 4, с.Лиман, Зміївський р-н, Харківська обл., 63463 (Лиманська школа, фойє) Велика

630428 с.Лиман – в’їзд Москаленківський, в’їзд Шевченка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Комишувата, вул.Москаленківська, вул.О.Вишні, вул.Охотнича, вул.Першотравнева, вул.Світлична, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченка, пл.Покровська, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Низовий, пров.Першотравневий, пров.Шевченка пл.Покровська, 5, с.Лиман, Зміївський р-н, Харківська обл., 63463 (Лиманський будинок культури, фойє) Середня

630429 с.Нижній Бишкин, с.Геївка, с.Суха Гомільша вул.40 років Перемоги, 35, с.Нижній Бишкин, Зміївський р-н, Харківська обл., 63453 (Нижньобишкинська школа, фойє) мала

630430 с.Черкаський Бишкин вул.Миру, 63, с.Черкаський Бишкин, Зміївський р-н, Харківська обл., 63453 (Черкаськобишкинський сільський клуб, актова зала) мала

630431 с.Скрипаї, с-ще Лісне, с.Мохнач вул.Широка, 93, с.Скрипаї, Зміївський р-н, Харківська обл., 63441 (Скрипаївська школа, спортивна зала) Середня

630432 с.Соколове, с.Бірочок Другий, с.Вилівка, с.Глибока Долина, с.Гришківка вул.Шкільна, 2, с.Соколове, Зміївський р-н, Харківська обл., 63420 (Соколівська школа, фойє) Середня

630433 с.Таранівка – в’їзд Вербовий, в’їзд Зміївський, в’їзд Мічуріна, в’їзд Павлова, в’їзд Садовий, вул.Білютіна, вул.Благодатна, вул.Буценка, вул.Вербова, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Гостинна, вул.Дружби, вул.Залізнична: 2–25; вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобожанська: 80–82, 86, 90, 92, 96–98, 100, 104–106, 107А–219; вул.Суворова, вул.Фабрична, вул.Харківська, вул.Шкільна, вул.2 Рябушанська, пров.Благодатний, пров.Буценка, пров.Вербовий, пров.Зелений, пров.Мічуріна, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Слобожанський, пров.Харківський, пров.Шкільний, пров.1-й Дружби, пров.1-й Зміївський, пров.1-й Лисенка, пров.1-й Пушкіна, пров.1-й Рябушанський, пров.1-й Суворова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Зміївський, пров.2-й Лисенка, пров.2-й Пушкіна, пров.2-й Рябушанський, пров.2-й Суворова, пров.3-й Зміївський, пров.3-й Пушкіна, пров.3-й Суворова вул.Харківська, 33, с.Таранівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63450 (Таранівська школа, спортивна зала) Велика

630434 с.Таранівка – в’їзд Залізничний, в’їзд Сонячний, вул.Вернигоренка, вул.Гоголя, вул.Залізнична: 26–44; вул.ім.Н.Мовіної, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Скринянська, вул.Слобожанська: 1–79, 83–85, 87–89, 91, 93–95, 99, 101–101А, 107; вул.Сонячна, вул.Суботівка, вул.Театральна, вул.Тернова, вул.Тиха, вул.Широнінців, пл.Миру, пров.Залізничний, пров.Ломоносова, пров.Піщаний, пров.Скринянський, пров.Солов’їний, пров.Сонячний, пров.Суботівки, пров.Тихий, пров.Широнінців, пров.Яровий, пров.1-й ім.Н.Мовіної, пров.1-й Кутузова, пров.2-й ім.Н.Мовіної, пров.2-й Кутузова, пров.3-й ім.Н.Мовіної, пров.4-й ім.Н.Мовіної, с.Безпалівка, с-ще Безпалівка, с.Дудківка, с.Жаданівка вул.Харківська, 44Д, с.Таранівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63450 (Таранівський сільський будинок культури, концертна зала) Велика

630435 с.Роздольне вул.Молодіжна, 1А, с.Роздольне, Зміївський р-н, Харківська обл., 63448 (контора ДППП "Роздольне", актова зала) мала

630436 с.Тимченки, с.Колісники, с.Миргороди, с.Сидори вул.Миру, 21Б, с.Тимченки, Зміївський р-н, Харківська обл., 63413 (Тимченківська сільська рада, кабінет сільського голови) Середня

630437 с.Аксютівка, с.Островерхівка, с.Тросне вул.8-го Березня, 7А, с.Островерхівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63414 (Островерхівська школа, фойє) мала

630438 с.Чемужівка, с.Артюхівка вул.Кришталя, 1В, с.Чемужівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63430 (Чемужівська школа, фойє) Велика

630439 с.Водяхівка, с.Височинівка вул.Шкільна, 14, с.Височинівка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63431 (Височинівська школа, фойє) Середня

630440 с.Левківка вул.Шкільна, 13, с.Левківка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63401 (Левківська школа, фойє) мала

630441 с.Шелудьківка вул.Дружби, 93, с.Шелудьківка, Зміївський р-н, Харківська обл., 63440 (Шелудьківський будинок культури, фойє) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
630442 Зміївська центральна районна лікарня шосе Таранівське, 1Б, м.Зміїв, Зміївський р-н, Харківська обл., 63403 Мала