Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Краснокутської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630572 смт Краснокутськ – вул.Берегова, вул.Бориса Зголи, вул.Гагаріна, вул.Горянська, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Миру: 1–124, 146; вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Основ’янська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Східна, вул.Челюскінців, пров.Березівський, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вільшанський, пров.Городищанський, пров.Горянський, пров.Грушевий, пров.Дачний, пров.Дослідний, пров.Жолобок, пров.Зоряний, пров.Кооперативний, пров.Короткий, пров.Красноярський, пров.Крутий, пров.Лікарський, пров.Оболонський, пров.Основ’янський, пров.Першотравневий, пров.Підварчанський, пров.Поштовий, пров.Савинський, пров.Слобідський, пров.Сонячний, пров.Театральний, пров.Чернещанський пров.Театральний, 12, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002 (будинок культури, фойє) Велика

630573 смт Краснокутськ – вул.Базарна, вул.Єдності, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Сонячна: 1–13, 15–17, 19, 23; пров.Базилевича, пров.Береговий, пров.Єдності, пров.Завгороднього, пров.Заклепенко, пров.Затишний, пров.Злагоди, пров.Каштановий, пров.Медовий, пров.Пригородній, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Тінистий, пров.Український, пров.Червоний, пров.Швейпромівський вул.Єдності, 8, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002 (ЦДЮТ (центр дитячої та юнацької творчості), фойє) Середня

630574 смт Краснокутськ – вул.Заводська: 28–60; вул.Миру: 145–145Б, 147–458; вул.Охтирська: 5–69; вул.Шевченка: 1–39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; вул.Ярова, пров.Дружби вул.Миру, 154А, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002 (фойє гімназії) Середня

630575 смт Краснокутськ – вул.Вигінчанська, вул.Заводська: 1–25; вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квітуча, вул.Маяківська, вул.Молодіжна, вул.Новостроєнівська, вул.Охтирська: 71–172; вул.Партизанська, вул.Савінська, вул.Сонячна: 14, 18, 20–22, 24–41; вул.Трудова, вул.Шевченка: 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54–138; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Байрачанський, пров.Вигінчанський, пров.Глиняний, пров.Гоголя, пров.Квітучий, пров.Козацький, пров.Котелевський, пров.Охтирський, пров.Солов’їний, пров.Тихий, пров.Трактористів, пров.Тракторний, пров.Шевченко, пров.Яровий вул.Шевченка, 111/3, смт Краснокутськ, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62002 (школа №2, спортивна зала) Велика

630576 с.Основинці, с.Чернещина вул.Дружби, 23, с.Чернещина, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62008 (клуб професійно-аграрного ліцею, глядацька зала) Середня

630577 с.Ситники, с.Степанівка вул.Бабаченка, 27, с.Степанівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62009 (сільський клуб, глядацька зала) мала

630578 смт Костянтинівка, с-ще Кам’яно-Хутірське, с-ще Ковалівське, с-ще Степове(Костянтинівська с/р) вул.Центральна, 91, смт Костянтинівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62042 (селищна рада, фойє) Середня

630579 с.В’язова, с.Михайлівка, с.Одрада, с.Олійники, с.Рандава вул.Слобожанська, 9, с.В’язова, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62040 (школа, спортивна зала) мала

630580 с.Каплунівка, с.Мойка вул.Центральна, 18, с.Каплунівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62010 (сільська рада, зала засідань) мала

630581 с.Качалівка, с.Бузове, с.Карайкозівка, с.Кусторівка, с-ще Михайлівське, с.Павлюківка, с.Петрівське, с.Шевченкове вул.Шкільна, 7, с.Качалівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62025 (будинок культури, глядацька зала) Середня

630582 с.Китченківка, с.Благодатне, с.Ковальчуківка, с.Коломацький Шлях, с-ще Бузова, с.Настеньківка, с.Сергіївка вул.Хальзова, 18, с.Китченківка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62043 (сільська рада, зала засідань) мала

630583 с.Козіївка – вул.Головченка, вул.Кільцева, вул.Мічуріна, вул.Новоселівська, вул.Рибна, вул.Слобожанська, пров.Головченка, пров.Кільцевий, пров.Кузнечний, пров.Новоселівський, пров.Слобожанський вул.Слобожанська, 54, с.Козіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62011 (будинок культури, глядацька зала) Середня

630584 с.Козіївка – вул.Ватутіна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Садова, вул.Сороківська, вул.Спортивна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.I-Козацький, пров.Козацький вул.Слобожанська, 91, с.Козіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62011 (сільська рада, фойє) Середня

630585 с.Козіївка – вул.Горького, вул.Лугова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Староодесянська, пров.Луговий, пров.Чистий, с.Прокопенкове, с.Ходунаївка вул.Горького, 70А, с.Козіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62011 (сільський клуб, фойє) мала

630586 с.Городнє вул.Центральна, 3, с.Городнє, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62012 (будинок культури, глядацька зала) Середня

630587 с.Колонтаїв, с.Капранське, с.Котелевка вул.Центральна, 109, с.Колонтаїв, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62030 (СВК "Колонтаївський", актова зала) Середня

630588 с.Любівка вул.Слобожанська, 118А, с.Любівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62032 (сільська рада, зала засідань) Середня

630589 с.Мурафа – вул.Базарна, вул.Богодухівська, вул.Ветеринарна, вул.Вигінчанська, вул.Гірська, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Калинова: 1–21, 23; вул.Київська, вул.Коломацька, вул.Комишанська, вул.Кусторянська, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Малинова, вул.Мальовнича, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Овражна, вул.Олександрівська, вул.Перемоги, вул.Переяславська, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Преображна, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Слобожанська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Углова, вул.Харківська, вул.Центральна: 53, 55, 59, 61, 63, 67, 75, 85, 87, 89, 91, 93–238; вул.Чехова, вул.Шкільна: 6, 9–19; вул.Яблунева, вул.Ярославська, пров.Аптекарський, пров.Б. Хмельницького, пров.Вербний, пров.Гайовий, пров.Зелений, пров.Квітучий, пров.Короткий, пров.Лісовий, пров.Лозовий, пров.Марка Вовчка, пров.Михайлівський, пров.Оболонний, пров.Огородній, пров.П. Мирного вул.Центральна, 41, с.Мурафа, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62020 (сільська рада, зала засідань) Середня

630590 с.Мурафа – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Калинова: 22, 26–113; вул.Кропивницького, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Санаторна, вул.Соснова, вул.Сумська, вул.Театральна, вул.Харитоненка, вул.Центральна: 1–52, 54, 56–58, 60, 62, 64–66, 68–70, 78–84, 86, 88, 90, 92; вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шишкіна, вул.Шкільна: 1–3, 7; пров.Глиняний, пров.Зоряний, пров.Луговий, пров.Піщаний, пров.Санаторний, пров.Слюсарний, с-ще Оленівське вул.Театральна, 1, с.Мурафа, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62021 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

630591 с.Мирне вул.Центральна, 77, с.Мирне, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62024 (сільський клуб, глядацька зала) мала

630592 с-ще Володимирівка, с-ще Лісне, с-ще Пильнянка, с-ще Сорокове вул.Центральна, 6, с-ще Сорокове, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62023 (сільський клуб, глядацька зала) мала

630593 с.Олексіївка, с-ще Прогрес вул.Шкільна, 1, с.Олексіївка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62051 (сільська рада, фойє) Середня

630594 с-ще Дублянка, с.Сонцедарівка вул.Перемоги, 4, с-ще Дублянка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62052 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

630595 с.Бідило, с.Княжа Долина вул.Шкільна, 2, с.Княжа Долина, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62052 (вул.Шкільна, 2, с.Княжа Долина, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62052) мала

630596 с-ще Водяне вул.Московська, 117А, с-ще Водяне, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62053 (водянська сільська бібліотека) мала

630597 с.Пархомівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Гризодубових, вул.Декришівська, вул.Долинна, вул.Івана Квітчатого, вул.Івана Малиша, вул.Кленова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Кутузова, вул.Михайла Друзя, вул.Молодіжна, вул.Павла Сала, вул.Панаса Луньова, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Харитоненків, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярославського, вул.5 Гв. пов. дес. дивізії, вул.8 березня, пров.Зелений, пров.Курган, пров.1 травня, с.Гаркавець, с-ще Степове(Пархомівська с/р) вул.Панаса Луньова, 4, с.Пархомівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62013 (школа, фойє) Середня

630598 с.Пархомівка – вул.Докучаєва, вул.Євгена Лисенка, вул.Заводська, вул.Івана Кошкарьова, вул.Іванівка, вул.Конторська, вул.Кооперативна, вул.Малевича, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Садова, вул.Ставкова, вул.Стадіонна, пров.Вишневий, пров.Мічуріна, с-ще Павлівка вул.Євгена Лисенка, 1, с.Пархомівка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62013 (сільська рада, кімната засідань) Середня

630599 с.Рябоконеве, с.Березівка, с.Гринів Яр, с.Зубівка, с.Ковалівка, с.Комарівка, с.Хутірське вул.Яблунева, 4, с.Рябоконеве, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62033 (сільська рада, зала засідань) мала

630600 с.Слобідка вул.Шкільна, 18, с.Слобідка, Краснокутський р-н, Харківська обл., 62035 (школа, спортивна зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
630601 Комунальний заклад охорони здоров’я "Краснокутська центральна районна лікарня" вул.Горянська,1, смт Краснокутськ, Харківська обл., 62002 Мала