Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Лозівської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630639 смт Краснопавлівка – вул.Абрикосова, вул.Азєва, вул.Біліченка, вул.Будівельників, вул.Жовтнева, вул.Зернова, вул.Квіткова, вул.Кобзарева, вул.Козацька, вул.Конституції, вул.Крайня, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першого Травня, вул.Серпнева, вул.Соборна, вул.Солов’їна, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Толбухіна, вул.Шевченка, вул.Шовкова, пров.Калиновий, пров.Кутузова, пров.Нахімова, пров.Пролетарський, гуртожиток КХП, підстанція, с.Миронівка вул.Першого Травня, 51, смт Краснопавлівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64620 (Краснопавлівський НВК, коридор) Велика

630640 смт Краснопавлівка – вул.Благодійна, вул.Вербна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Довженко, вул.Єдності: 1–51А, 53; вул.Заполярна, вул.Затишна, вул.Космонавтів, вул.Привокзальна, вул.Різдвяна, вул.Сковороди, вул.Суворова, вул.Трояндова, вул.Юності, пров.Гагаріна, пров.Єдності, пров.Комарова, пров.Некрасова, пров.Суворова, ЖД Будка, 897 км. вул.Суворова, 2, смт Краснопавлівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64620 (Дитяча музична школа, концертна зала) Середня

630641 смт Краснопавлівка – мікрорайон: 1–1А, 11–13, 24–27; с.Браїлівка мікрорайон, будинок культури "Дніпро", смт Краснопавлівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64620 (будинок культури "Дніпро", танцювальна зала) Середня

630642 смт Краснопавлівка – вул.Єдності: 52, 54–95; вул.Озерна, вул.Шкільна, гуртожиток ПЧ, мікрорайон: 3–10, 14–21; мікрорайон, ліцей, смт Краснопавлівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64620 (Краснопавлівський багатопрофільний ліцей, спортивна зала) Велика

630643 смт Орілька – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельників, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Ветеранів, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізничників, вул.Зелений Клин, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Меліоративна, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Трудова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шолохова, вул.Шосейна, пров.Береговий, пров.Ватутіна, пров.Затишний, пров.Кооперативний, пров.Лесі Українки, пров.Луговий, пров.Миколи Шапка, пров.Поштовий, пров.Правди, пров.Пушкіна, пров.Толстого, пров.Чайковського, пров.Шкільний, с.Запарівка, с.Хижняківка, с.Шугаївка вул.Перемоги, 58, смт Орілька, Лозівський р-н, Харківська обл., 64640 (Орільська селищна рада, зала засідань) Середня

630644 смт Орілька – вул.Бережного, вул.Будівельна, вул.Заводська, вул.Індустріальна, вул.Космічна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Робітнича, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Шовковична, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, мікрорайон 1, мікрорайон 2 вул.Заводська, 2, смт Орілька, Лозівський р-н, Харківська обл., 64640 (Орільський аграрно-технічний ліцей, їдальня) Середня

630645 с.Захарівське, с.Петропілля вул.Центральна, 13А, с.Петропілля, Лозівський р-н, Харківська обл., 64643 (Петропільський НВК, спортивна зала) мала

630646 с.Українське, с.Яблучне вул.Молодіжна, 15А, с.Українське, Лозівський р-н, Харківська обл., 64645 (Український НВК, їдальня) мала

630647 с.Артільне, с.Барабашівка, с.Дивізійне, с.Надеждине вул.Шкільна, 25, с.Артільне, Лозівський р-н, Харківська обл., 64630 (Артільський НВК, спортивна зала) мала

630648 с.Бунакове, с.Горохівка, с.Святушине вул.Шевченко, 1А, с.Бунакове, Лозівський р-н, Харківська обл., 64610 (Бунаківський НВК, вестибюль) мала

630649 с.Єлизаветівка пл.Т.Г.Шевченка, 5, с.Єлизаветівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64623 (Єлизаветівський НВК, вестибюль) Середня

630650 с.Катеринівка, с.Світловщина вул.Шкільна, 16, с.Катеринівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64662 (Катеринівська школа, вестибюль) Велика

630651 с.Братолюбівка, с.Довгове, с.Михайлівка вул.Тиха, 1, с.Михайлівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64662 (Михайлівський сільський клуб, глядацька зала) мала

630652 с-ще Кінне, с-ще Лагідне вул.Перемоги, 7, с-ще Кінне, Лозівський р-н, Харківська обл., 64681 (Кінненський сільський будинок культури, фойє) мала

630653 с-ще Миролюбівка, с.Мирне, с.Степове, с.Федорівка(Миролюбівська с/р) вул.Шкільна, 1А, с-ще Миролюбівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64644 (Комсомольський НВК, вестибюль) Середня

630654 с.Миколаївка(Миколаївська с/р), с.Копані, с.Литовщина, с.Мар’ївка, с.Олексіївка, с.Поди вул.Джека Алтаузена, 2, с.Миколаївка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64672 (Миколаївський навчально-виховний комплекс, спортивна зала) мала

630655 с.Надеждівка, с.Привілля, с.Миролюбівка, с.Федорівка(Надеждівська с/р) вул.Перемоги, 4, с.Надеждівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64680 (Надеждівський НВК, вестибюль) Середня

630656 с.Нова Іванівка, с.Мальцівське, с.Нестеліївка, с.Страсне вул.Яремчука, 1, с.Нова Іванівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64670 (Новоіванівська школа, спортивна зала) Середня

630657 с.Павлівка Друга, с.Бакшарівка, с.Зелений Гай, с.Новоселівка вул.Десняка, 7, с.Павлівка Друга, Лозівський р-н, Харківська обл., 64611 (Павлівська школа, спортивна зала) мала

630658 с.Перемога, с.Роздори, с.Червоний Кут вул.Слави, 6, с.Перемога, Лозівський р-н, Харківська обл., 64633 (Перемогівська школа, їдальня) Середня

630659 с.Герсеванівка вул.Заводська, 2, с.Герсеванівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64634 (Відділення поштового зв’язку, вестибюль)
/
вул.Жовтнева, 1А, с.Герсеванівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64634
мала

630660 с.Плисове вул.Центральна, 22, с.Плисове, Лозівський р-н, Харківська обл., 64624 (Плисівський сільський клуб, глядацька зала) мала

630661 с.Садове, с.Богомолівка, с.Бритай, с.Іванівка, с.Різдвянка вул.Центральна, 81, с.Садове, Лозівський р-н, Харківська обл., 64683 (Садівська школа, вестибюль) Середня

630662 с.Смирнівка, с.Веселе(Смирнівська с/р) вул.Миру, 5, с.Смирнівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64650 (Смирнівський НВК, спортивна зала) Середня

630663 с.Тихопілля, с.Благодатне, с.Лиман, с.Нова Мечебилівка вул.Полтавська, 39, с.Тихопілля, Лозівський р-н, Харківська обл., 64682 (Контора ПОСП "Прогрес", зала засідань) мала

630664 с.Царедарівка, с.Запорізьке, с-ще Нове вул.Центральна, 13, с.Царедарівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64661 (Царедарівський НВК, актова зала) Середня

630665 с.Полтавське, с.Водолага, с.Рубіжне вул.Шкільна, 4, с.Полтавське, Лозівський р-н, Харківська обл., 64661 (Полтавський НВК, спортивна зала) мала

630666 с-ще Чернігівське, с.Вільне вул.Садова, 15, с-ще Чернігівське, Лозівський р-н, Харківська обл., 64632 (Чернігівська сільська рада, зала засідань) Середня

630667 с.Шатівка, с.Городнє, с.Миколаївка(Шатівська с/р), с.Олександрівка вул.Молодіжна, 2, с.Олександрівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64651 (Шатівський НВК, вестибюль) Середня

630668 с.Яковлівка, с.Веселе(Яковлівська с/р), с-ще Нижня Краснопавлівка, с.Оддихне, с.Сергіївка, с.Степанівка вул.Дружби, 2, с.Яковлівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64625 (Яковлівський НВК, спортивна зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
630669 Комунальний заклад охорони здоров’я "Лозівська центральна районна лікарня" вул.Живописна, 42, с.Катеринівка, Лозівський р-н, Харківська обл., 64662 Мала