Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Сахновщинської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630745 с.Аполлонівка, с.Красна Гірка, с.Лесівка, с.Миколаївка(Аполлонівська с/р) вул.Шкільна, 32, с.Аполлонівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64541 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

630746 с.Багата Чернещина, с.Малі Бучки пров.Шкільний, 1, с.Багата Чернещина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64560 (школа, актовий зал) мала

630747 с.Великі Бучки вул.Перемоги, 22, с.Великі Бучки, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64562 (сільський будинок культури, фойє) мала

630748 с.Володимирівка, с.Староволодимирівка вул.Миру, 34, с.Володимирівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64540 (сільська рада, кімната засідань) мала

630749 с.Козирів, с.Орільське вул.Шкільна, 21, с.Орільське, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64540 (сільська бібліотека, читальний зал) мала

630750 с.Гришівка, с.Івано-Слиньківка вул.Центральна, 1А, с.Гришівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64522 (будинок культури, кімната 11) мала

630751 с.Дар-Надежда вул.Центральна, 24, с.Дар-Надежда, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64520 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

630752 с.Загаркушине, с.Максимівка, с.Новобогданівка вул.Центральна, 16, с.Максимівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64521 (сільський будинок культури, зал) мала

630753 с.Дубові Гряди вул.Першотравнева, 12, с.Дубові Гряди, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64563 (школа, актовий зал) Середня

630754 с.Катеринівка, с.Берестове, с.Олександрівка, с.Піскувате, с.Халтуріна вул.Кооперативна, 1, с.Катеринівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64552 (сільська рада, кімната засідань) Середня

630755 с.Красноярка, с.Нагірне, с.Нововолодимирівка вул.Центральна, 7, с.Красноярка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64514 (сільський будинок культури, зал) мала

630756 с.Лебедівка вул.Шкільна, 3, с.Лебедівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64512 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) мала

630757 с.Бондарівка вул.Центральна, 19, с.Бондарівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64515 (школа, актовий зал) мала

630758 с.Лигівка, с.Олексіївка, с.Тарасівка, с.Червоний Степ вул.Шкільна, 2, с.Лигівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64514 (навчально-виховний комплекс, актовий зал) Середня

630759 с.Новоолександрівка вул.Чкалова, 26, с.Новоолександрівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64550 (школа, їдальня) Середня

630760 с.Андріївка, с.Касянівка, с.Кузьминівка, с.Новодмитрівка вул.1 Травня, 1А, с.Новодмитрівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64551 (сільський клуб, глядацький зал) мала

630761 с.Зелений Клин, с.Надеждине, с.Нова Балка, с.Петрівка, с.Степанівка вул.Перемоги, 25, с.Надеждине, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64514 (бібліотека, читальний зал) мала

630762 с.Нова Чернещина, с.Калинівка вул.Дружби, 87, с.Нова Чернещина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64530 (сільський будинок культури, зал) мала

630763 с.Костянтинівка вул.Центральна, 33, с.Костянтинівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64531 (сільський будинок культури, зал) мала

630764 с.Огіївка, с.Гаркушине, с.Тернуватка вул.Пожидаєва, 2, с.Огіївка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64532 (сільська рада, кімната засідань) Середня

630765 с.Олійники пров.Шкільний, 2, с.Олійники, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64510 (школа, актовий зал) мала

630766 с.Мар’ївка, с.Яковлівка вул.Мирного, 37, с.Мар’ївка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64511 (амбулаторія, кабінет прийому громадян) мала

630767 с.Новомихайлівка вул.Шкільна, 10, с.Новомихайлівка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64511 (школа, актовий зал) мала

630768 с.Тавежня, с.Скиртяне вул.Шуліки, 48/2, с.Тавежня, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64561 (школа, актовий зал) мала

630769 с.Судиха, с.Зелене, с.Шевченкове(Тавежнянська с/р) вул.Шевченка, 40/1, с.Шевченкове, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64561 (ФАП, кабінет 2) мала

630770 с.Шевченкове(Шевченківська с/р), с.Миколаївка(Шевченківська с/р) вул.Шкільна, 14, с.Шевченкове, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64513 (школа, актовий зал) Середня

630771 смт Сахновщина – вул.Аеродромна, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Добролюбова, вул.І.Рєпіна, вул.Комарова, вул.Кутузова, вул.Островського, вул.Сахновщинська, вул.Стадіонна, пров.Аеродромний, пров.Б.Хмельницького, пров.Гарькавенка, пров.Героїв Крут, пров.Григорія Перця, пров.Островського, пров.Ф.Приходька, пров.Шкільний, с.Германівка вул.Полтавська, 14, смт Сахновщина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64501 (гімназія, фойє) Середня

630772 с.Чорнолозка вул.Центральна, 2, с.Чорнолозка, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64509 (школа, фойє) мала

630773 с.Сугарівське вул.Поштова, 1, с.Сугарівське, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64508 (Сугарівська ЗОШ I-III ступенів, спортивний зал) мала

630774 смт Сахновщина – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Грабовського, вул.Івана Франка, вул.Київська, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Кударя, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Осипенко, вул.Полтавська: 16, 17А, 25, 35–37, 43, 47, 49–51, 53, 57А, 61, 63, 67, 69, 71–73; вул.Попудренка, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Станіславського, вул.Тарасів шлях: 1–72, 74, 78, 80, 84, 86, 88; вул.Українська, вул.Харківська, вул.Яблунева, вул.50 річчя Перемоги, пров.Кошового, пров.Матросова, пров.Осипенко, пров.Станіславського, пров.Шевченка вул.Полтавська, 14, смт Сахновщина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64501 (гімназія, актовий зал) Середня

630775 смт Сахновщина – вул.Зелена, вул.Маяковського, вул.Мендєлєєва, вул.М.Чабанівського, вул.Народна, вул.Полтавська: 1–15, 17, 18–24, 26А–34, 38–42, 44–46, 48, 52, 54–56, 58–60, 62, 64–66, 68, 70, 77–164; вул.Поштова, вул.Садова, вул.Сєрова, вул.Тарасів шлях: 73–73А, 75–77, 79, 81–83, 85, 87, 89–134; вул.Центральна, вул.Чернишевського, вул.Чумацька вул.Народна, 2, смт Сахновщина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64501 (районний будинок культури, фойє першого поверху) Середня

630776 смт Сахновщина – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Заозерна, вул.Л.Бикова, вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Остапченка, вул.Панаса Мирного, вул.Південна, вул.Суворова, вул.Тітова, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Західний вул.Остапченка, 40А, смт Сахновщина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64501 (школа №2, фойє) Середня

630777 смт Сахновщина – вул.Ветеранів, вул.Г.Сковороди, вул.Єсеніна, вул.І.Богуна, вул.І.Карпенка-Карого, вул.І.Кожедуба, вул.Козацька, вул.О.Довженка, вул.С.Корольова, вул.Ярослава Мудрого, пров.П.Орлика, пров.Тітова вул.Остапченка, 40А, смт Сахновщина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64501 (школа №2, фойє початкових класів) Середня

630778 смт Сахновщина – вул.Володимира Великого, вул.Завірюхи, вул.І.Сірка, вул.Мічуріна, вул.Південновокзальна, вул.Східна, вул.Шмідта, вул.1 Травня, вул.17 вересня, пров.Весняний, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Завірюхи, пров.І.Піддубного, пров.Князя Ігоря, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.М.Семенця, пров.Остапа Вишні, пров.Південновокзальний, пров.Поштовий, пров.Шмідта вул.Народна, 2, смт Сахновщина, Сахновщинський р-н, Харківська обл., 64501 (районний будинок культури, фойє другого поверху) Середня