Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Харківської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630779 м.Мерефа – в’їзд Некрасова, в’їзд Островерхівський, в’їзд Павлова, в’їзд 1-й Горького, в’їзд 1-й Козацький, в’їзд 1-й Мічуріна, в’їзд 1-й Шевченка, в’їзд 2-й Горького, в’їзд 2-й Козацький, в’їзд 2-й Мічуріна, в’їзд 2-й Шевченка, в’їзд 3-й Козацький, в’їзд 3-й Мічуріна, в’їзд 3-й Шевченка, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Горького: 3–58; вул.Кобзаря: 47, 49–49А, 51, 53, 55–66; вул.Козацька, вул.Куліша, вул.Лесі Українки: 2А–37, 43, 45–45А, 47–47А, 49; вул.Манойла Миколи, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Нетеченська: 4–18/12; вул.Новоселів, вул.Островерхівська, вул.Різдв’яна, вул.Романенка, вул.Солдатенка, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Таранівська: 1–22; вул.Тополина, вул.Шевченка, вул.Щаслива: 1–32А, 34; пров.Базарний, пров.Горького, пров.Калашниківський, пров.Козацький, пров.Котляревського, пров.Лесі Українки: 1–3/30, 5, 7–7Б, 9, 11–28; пров.Манойла Миколи, пров.Мічуріна, пров.Некрасова, пров.Таранівський, пров.Торяника, пров.Шевченка вул.Савченка, 25, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (Мереф’янська школа №1, спортзал, 2-й поверх) Велика

630780 м.Мерефа – в’їзд Гоголя, в’їзд Кобзаря, в’їзд Коцюбинського, в’їзд Культури, в’їзд Лікарський, в’їзд Нетеченський, в’їзд 1-й Леонівський, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Дніпровська: 150Б, 152, 154, 156, 158, 160–162, 164, 168, 170–249; вул.Кобзаря: 1–46, 48, 50, 52–52А, 54; вул.Комаровська, вул.Коцюбинського, вул.Культури, вул.Леонівська: 1–33, 35, 37, 39–43, 45–47, 49, 51, 53; вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Нетеченська: 21–42/26; вул.Перемоги, вул.Савченка, вул.Терентьєва генерала, вул.Чумацька: 1/243, 3, 7, 9, 11–33; вул.5 Вересня: 1–61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 85; пл.Сковороди, пров.Гоголя, пров.Коцюбинського, пров.Лікарський: 1–3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33; пров.Перемоги, пров.Поштовий, пров.Чумацький, проїзд Коцюбинського вул.Дніпровська, 217, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (кіноцентр "Супутник", глядацька зала) Велика

630781 м.Мерефа – в’їзд Лозівський: 2, 4–4/1, 6, 8, 10; в’їзд Озерянський, в’їзд Утківський, в’їзд 1 Травня, в’їзд 8 Березня, вул.Ахтирська, вул.Дачна: 2–4; вул.Дніпровська: 252–254, 258, 262, 266, 268, 270–270А, 272–274, 276–276А, 278–280, 282, 286, 288, 290, 292–292А, 294–298А; вул.Залізнична, вул.Квітуча: 1–33; вул.Кільцева, вул.Конституції: 1–35, 37, 39–39/2, 41, 43, 45, 47, 51/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117; вул.Курортна, вул.Озерянська, вул.Патріотична, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Сумська, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Банний, пров.Залізничний, пров.Зміївський, пров.Конституції, пров.Озерянський, пров.Патріотичний, пров.Полтавський, пров.Утківський, пров.Херсонський, пров.1 Травня, пров.8 Березня, тупик Замереф’янський вул.Дніпровська, 233, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (Мереф’янський медичний ліцей, вестібюль) Велика

630782 м.Мерефа – в’їзд Дніпровський, в’їзд Новопроїжджий, в’їзд Свяченівський, в’їзд Тімірязєва, в’їзд Шейки Павла, в’їзд 1-й Київський, в’їзд 1-й Овчаренка Дмитра, в’їзд 1-й Чкалова, в’їзд 2-й Київський, в’їзд 2-й Овчаренка Дмитра, в’їзд 2-й Чкалова, вул.Дніпровська: 48–149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 163, 165–167, 169; вул.Жуковського, вул.Зоріна, вул.Київська, вул.Новопроїжджа, вул.Овчаренка Дмитра: 2–31; вул.Свяченівська, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шейки Павла, вул.Яковлівська, вул.5 Вересня: 62, 64, 66, 68–68А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86–88, 92–92А, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–110А, 112, 114, 118, 120, 122–122А, 124, 128, 130–173; пров.Дніпровський: 2–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 86; пров.Лікарський: 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30–30/1, 32; пров.Новопроїжджий, пров.Овчаренка Дмитра, пров.Яковлівський, тупик Лікарський, тупик Поштовий вул.5 Вересня, 87, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (Мереф’янська школа №6, їдальня, 1-й поверх) Велика

630783 м.Мерефа – в’їзд Ботанічний, в’їзд Кольцова, в’їзд Лозівський: 1, 3, 5, 7, 9, 11–37; в’їзд Ломоносова, в’їзд Прусянський, в’їзд Український, в’їзд Харківський, в’їзд Чайковського, в’їзд Щасливий, вул.Борова, вул.Гастелло, вул.Дачна: 1–1/29, 5–52; вул.Дніпровська: 255–257, 259–261, 263–265, 267, 269, 271, 275, 277, 281, 285, 287, 289–289А, 291, 293, 299А; вул.Заборянська, вул.Лихачівська, вул.Лозівська, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Незаможника, вул.Прусянська, вул.Річна, вул.Толстого Льва, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Чумацька: 2, 4–6Б, 8, 10, 35–59; вул.Щаслива: 33–33А, 35–75; вул.Юрченка Олександра, пров.Боровий, пров.Дачний, пров.Заборянський, пров.Ломоносова, пров.Незаможника, пров.Прусянський, пров.Річний, пров.Соколовський, пров.Український, пров.Харківський, пров.Чайковського, пров.Щасливий вул.Дніпровська, 233, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (Мереф’янський медичний ліцей, спортзал) Велика

630784 м.Мерефа – в’їзд Вільний, в’їзд Дальній, в’їзд Зелений, в’їзд Каховський, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Сосновий, вул.Белінського, вул.Ветеринарна, вул.Герцена, вул.Горького: 59–189; вул.Дальня, вул.Дарвіна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Каховська, вул.Лесі Українки: 38–42, 44, 46–46А, 48–48А, 50–229; вул.Мереф’янська, вул.Оболонська, вул.Полунична, вул.Севастопольська, вул.Таранівська: 23–28А; вул.Транспортна, вул.Хмельницького Богдана, вул.Шкільна, пл.Зелена, пров.Біберштейна, пров.Ветеринарний, пров.Дальній, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Лесі Українки: 4, 6, 8–8Б, 10–10А; пров.Лікнепівський, пров.Мереф’янський, пров.Оболонський, пров.Сосновий, пров.Ягідний вул.Лесі Українки, 68, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (Мереф’янська школа №3, хол, 1-й поверх) Велика

630785 м.Мерефа – в’їзд Московський, в’їзд Санаторний, в’їзд Спортивний, в’їзд Уральський, в’їзд Холодногірський, вул.Баварська, вул.Ватутіна, вул.Вишетравської, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Квітуча: 34–58; вул.Конституції: 36–36А, 38, 40, 42–42А, 44, 46–46А, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60–60В, 62, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 137, 139, 145–145Б, 147, 149, 151–151А, 153/1, 155, 157, 159–239; вул.Кримська, вул.Мала, вул.Московська, вул.Одеська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тургенєва, вул.Уральська, вул.Франка Івана, вул.Холодногірська, пров.Ватутіна, пров.Кримський, пров.Спортивний, пров.Холодногірський, тупик Підгірний вул.Кримська, 69, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (Мереф’янська школа №4, хол, 1-й поверх) Велика

630786 м.Мерефа – в’їзд Березовий, в’їзд Заводський, в’їзд Леонівський, в’їзд 2-й Леонівський, вул.Березова, вул.Весела, вул.Заводська, вул.Леонівська: 34, 36, 38, 44–44/2, 48, 50–50А, 52, 54/2–213; вул.Меліоративна, вул.Овчаренка Дмитра: 35–47/16; вул.Переволошанська, вул.Переяславська, вул.Привокзальна, вул.Слов’янська, вул.Слюсаренка генерала, вул.Театральна, вул.5 Вересня: 90, 93, 97, 99–99А, 101, 103, 105, 107, 111–111А, 113, 115–117, 119, 121, 123, 125–127, 129; пров.Артемівський, пров.Березовий, пров.Веселий, пров.Дніпровський: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–48; пров.Заводський, пров.Леонівський, пров.Меліоративний, пров.Переволошанський, пров.Переїздний, пров.Привокзальний, пров.Склодувів, пров.Слов’янський, тупик Артемівський, тупик Веселий вул.5 Вересня, 89, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (мала школа №6, хол, 1-й поверх) Середня

630787 м.Мерефа – в’їзд Ржавський, в’їзд 1-й Мірошниченка, в’їзд 1-й Незалежності, в’їзд 2-й Мірошниченка, в’їзд 2-й Незалежності, в’їзд 3-й Мірошниченка, вул.Врожайна, вул.Громадянська, вул.Дніпровська: 1–47; вул.Зеленогайська: 1/25, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25–39; вул.Космічна, вул.Матросова, вул.Мірошниченка, вул.Незалежності, вул.Ободовської Раїси, вул.Погребняка Якима: 35–79; вул.Робітнича, вул.Соборна: 1, 3–3А, 5–7А, 9–9А, 11/1, 13, 15, 17, 19, 21–23, 25, 111; вул.Ціолковського: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–82; вул.Чехова, вул.Шахбазова Академіка, вул.Шовководів, вул.Шовкостанція, вул.Ярова, пров.Мірошниченка, пров.Незалежності, пров.Погребняка Якима, пров.Ржавський, пров.Соборний: 3–5А, 7, 11, 15–24; пров.Ціолковського, проїзд Ржавський, тупик Ржавський вул.Мірошниченка, 63, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (Мереф’янський ліцей, актова зала, 2-й поверх) Велика

630788 м.Мерефа – в’їзд Борткевича Сергія, в’їзд Кошового Олега, в’їзд Соборний, в’їзд 1-й Західний, вул.Артемівська, вул.Бджілостанція, вул.Будянська, вул.Васильківського Сергія, вул.Західна, вул.Зеленогайська: 2–2/25, 4, 6, 8, 10–10Б, 12, 16, 18, 20, 22, 24–24/25; вул.Конституції: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94А, 96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–114, 116, 118–120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–136, 138–138А, 140–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 243–293; вул.Кошового Олега, вул.Лісна, вул.Люботинська, вул.Мирна, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Південна, вул.Північна, вул.Погребняка Якима: 2–32/19; вул.Полянського, вул.Сірка Івана, вул.Соборна: 2–2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24/2, 26–108, 112–122А; вул.Станційна, вул.Сухоярська, вул.Ціолковського: 1–26, 28, 30–30А, 32, 34, 36, 38/26; пл.Шевченка, пров.Борткевича Сергія, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Соборний: 1Б–2, 6, 8–10, 12–14; пров.Станційний, пров.Сухоярський, пров.Червоний вул.Погребняка Якима, 2, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (ДП "Артемівський спиртзавод", актова зала, 2-й поверх) Велика

630789 с-ще Селекційне вул.Інституцька, 3, с-ще Селекційне, Харківський р-н, Харківська обл., 62478 (БК "Овочівник", танцювальна зала, 2-й поверх) Середня

630790 смт Бабаї – в’їзд Гагаріна, в’їзд Короленка, в’їзд Малиновий, в’їзд Шевченко, вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Корольова, вул.Космічна, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Літня, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Плеханова, вул.Тернова, вул.Шевченко, вул.Шляхова, вул.Яблунева, вул.22-го Січня, пл.Михайлівська, пров.Зарічний, пров.Короленко, пров.Михайлівський, пров.Поштовий, пров.Ранковий, пров.Річковий, пров.Шевченко, пров.8-го Березня, с-ще Затишне пл.Михайлівська, 2А, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403 (будинок культури, спортзал, 1-й поверх) Велика

630791 смт Бабаї – в’їзд Командарма Шумілова, вул.Весела, вул.Дружби, вул.Квіткова, вул.Командарма Шумілова, вул.Коротка, вул.Магістральна, вул.Нова, вул.Олександра Островського, вул.Паркова, вул.Різдвяна, вул.Сергія Ярмака, вул.Слобідська, вул.Соборна, вул.Софіївська, вул.Стадіонна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Щербініних: 1–48, 50–50А; вул.7-ї Гвардійської Армії, пров.Березовий, пров.Вільний, пров.Водяний, пров.Горького, пров.Соборний пл.Михайлівська, 2А, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403 (будинок культури, танцювальна зала) Велика

630792 смт Бабаї – вул.Грушникова, вул.Калинова, вул.Клавдії Шульженко, вул.Козацька, вул.Колодязна, вул.Кооперативна, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Пилипа Потапенка, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Самофалова, вул.Світла, вул.Сковороди, вул.Щербініних: 49, 51–74; вул.Юшкова, вул.1-го Травня, пров.Балковий, пров.Культурний, пров.Лісний, пров.Науковий, пров.Офіцерський, пров.Ударний вул.1-го Травня, 35, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403 (Бабаївська школа, фойє) Велика

630793 смт Безлюдівка – в’їзд Зміївський, в’їзд Незалежності, в’їзд Овочевий, в’їзд 1-го Травня, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зміївська: 1–70; вул.Івана Підкопая, вул.Лиманська, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Нагірна: 1–3, 5–7, 9, 11; вул.Незалежності, вул.Полунична: 1А–33, 46–46А, 48, 52, 54; вул.Пушкінська, вул.Романа Левицького: 1–73; вул.Садова, вул.Степна, вул.Харківська, вул.Чайковського: 48–249; вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Боровий, пров.Молодіжний, пров.Незалежності, пров.Новоселівський, пров.Овочевий, пров.Овочевий-6, пров.Садовий, пров.Чайковського, пров.1-го Травня вул.Зміївська, 48, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівська селищна рада, актова зала, 1-й поверх) Велика

630794 смт Безлюдівка – в’їзд Стадіонний, вул.Нова, вул.Перемоги: 1–116, 118, 120–124, 126–128, 130–132, 138, 140–142, 148, 160–160А, 162, 164; вул.Стадіонна, вул.Юності, пл.Стадіонна, пров.Зміївський, пров.Новий, пров.Стадіонний вул.Перемоги, 144А, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівський юридичний ліцей, фойє, 1-й поверх) Велика

630795 смт Безлюдівка – в’їзд Огородній, в’їзд Полуничний, в’їзд Романа Левицького, вул.Бережна, вул.Березова, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.Нагірна: 4, 8, 10, 12–58; вул.Огородня, вул.Озерна, вул.Перемоги: 117, 119–119А, 125, 129, 137, 139, 143–147, 149–159, 161, 163, 165–312; вул.Полунична: 35–43, 47, 49–51, 53, 55–187; вул.Романа Левицького: 75–214; вул.Удянська Набережна, пров.Ветеринарний, пров.Журавлиний, пров.Заливний, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Зеленогайський, пров.Криволужський, пров.Лиманський, пров.Луговий, пров.Огородній, пров.Полуничний, пров.Селянський, пров.Сосновий, пров.Торф’яний, пров.Удянський, пров.Шкільний вул.Перемоги, 177, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівська школа, фойє, 2-й поверх) Велика

630796 смт Безлюдівка – в’їзд Мостобудівників, в’їзд Чайковського, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Зміївська: 71–159А; вул.Кооперативна, вул.Піщана, вул.Федора Блудова, вул.Чайковського: 1–45/47; пров.Піщаний, пров.Покровський вул.Перемоги, 144А, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівський юридичний ліцей, спортзал, 1-й поверх) Велика

630797 смт Березівка вул.Кооперативна, 3, смт Березівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62457 (Березівський селищний клуб, актова зала) Середня

630798 смт Буди – в’їзд Весняний, в’їзд Київський, в’їзд Кооперативний, в’їзд Маяковського, в’їзд Тихий, вул.Борова, вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Г.Фоміна, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Люботинська, вул.Маяковського, вул.М.Кузнєцова, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Ново-Московська, вул.Осіння, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Ставкова, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.300-річчя, пл.Конституції, пл.Соборна, пров.Братський, пров.Ватутіна, пров.Весняний, пров.Г.Фоміна, пров.Зелений, пров.Колодязний, пров.Осінній, пров.Соборний, пров.Тихий, пров.Цегельний, тупик Весняний вул.Соборна, 90, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Будянська школа №2, фойє) Велика

630799 смт Буди – вул.Гагаріна, вул.Дачна: 10–12, 14/15; вул.Затишна, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Ощепкова А., вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Спортивна, вул.Фаянсовщик, вул.Харківська: 2/4, 4/3; вул.Чернишевського, вул.1-го Травня, пров.Березівський, пров.Садовий, пров.1-го Травня вул.Пушкіна, 18, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Будянський технологічний ліцей, актова зала) Велика

630800 смт Буди – в’їзд Пісочний, вул.Авіабудівників, вул.Віжунова М., вул.Гоголя, вул.Данилевського, вул.Дачна: 1–9, 13, 18–58; вул.Залізнична, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мереф’янська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Осіпенко, вул.Островського, вул.Пісочна, вул.П.Мирного, вул.Сковороди Г., вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Харківська: 3/5, 6А–110; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Пісочний, пров.Чкалова, пров.Шевченка, тупик Харківський вул.Харківська, 6, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Будянський клубний заклад, актова зала, 2-й поверх) Велика

630801 с.Бистре, с.Бідряги вул.Нагірна, 1А, с.Бідряги, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Бідрягівський клуб, актова зала) мала

630802 смт Васищеве – в’їзд Заливний, в’їзд Північний, в’їзд Річний, в’їзд Червоний, в’їзд 8-го Березня, вул.Вишнева, вул.Заливна, вул.Калинова, вул.Кудрява: 56–82; вул.Лугова, вул.Нижня, вул.Орєшкова: 1–81; вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Просьолочна: 4–16; вул.Річна, вул.Студена, вул.Хутір Сачуки, вул.Шевченка: 2–21Г; вул.8-го Березня, пров.Бугровий, пров.Вишневий, пров.Заливний, пров.Луговий, пров.Нижній, пров.Південний, пров.Північний, пров.Студений, пров.Харківський, пров.8-го Березня, садове товариство «Суниця», с-ще Подольох вул.Орєшкова, 35, смт Васищеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62495 (Васищівська школа, спортзал, 1-й поверх) Велика

630803 смт Васищеве – в’їзд Автомобілістів, в’їзд Зелений, в’їзд Кудрявий, в’їзд Ромашин, в’їзд Слобідський, в’їзд Студений, в’їзд Трудовий, в’їзд Шевченка, в’їзд 1-го Травня, вул.Городня, вул.Горького, вул.Зелена, вул.казарма 262 км, вул.Клубнична, вул.Кудрява: 1–54А; вул.Курортна, вул.Мирна, вул.Миру, вул.Новопроектна, вул.Орєшкова: 82–238А; вул.Паркова, вул.Просьолочна: 18–37; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Трудова, вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 23–91; вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Автомобілістів, пров.Воропаєва, пров.Горького, пров.Зелений, пров.Клубничний, пров.Кудрявий, пров.Курортний, пров.Ромашин, пров.Слобідський, пров.Тонкий, пров.Трудовий, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, проїзд Новий вул.Орєшкова, 64, смт Васищеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62495 (Васищівський міжшкільний НВК, фойє, 1-й поверх) Велика

630804 смт Високий – в’їзд Веселий, в’їзд Радісний, в’їзд Український, вул.Айвазовського, вул.Весела, вул.Височанська, вул.Єсеніна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Кримська, вул.Лісова, вул.Ощепкова: 3, 5; вул.Польова, вул.Поштова: 11, 36/6–52А, 58; вул.Прудова, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Театральна: 1–3Б, 5–5А, 10–32; вул.Українська: 4, 6, 8–10А, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24–24/2, 26, 28, 30/5, 32–161; вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Зеленогайський, пров.Ново-Зеленогайський, пров.Ново-Український, пров.Осінній, пров.Південний, пров.Підгірний, пров.Польовий, пров.Радісний, пров.Садовий, пров.Український, просп.Зеленогайський, тупик Веселий просп.Зеленогайський, 43, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62460 (Зеленогайська школа, актова зала, 1-й поверх) Велика

630805 смт Високий – в’їзд Свято-Іллінська, вул.Бібліотечна: 1–2/33, 4–62, 68–68Б, 72, 74, 76, 82А; вул.Бульварна, вул.Височанський шлях: 3–31; вул.Кооперативна: 1–46, 48, 50, 52, 56; вул.Набережна, вул.Підлісна: 1–25, 27–27/3, 29, 31, 33–35, 37–37/2; вул.Поштова: 1–10А, 14–34/3, 56; вул.Райдужна: 1–22; вул.Свято-Іллінська: 1–70; вул.Слобожанська, вул.Театральна: 4, 6; вул.Українська: 2–3А, 5, 7, 11, 13–13А, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; пров.Кооперативний, пров.Підлісний вул.Кооперативна, 17, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (Височанська школа, спортзал) Середня

630806 смт Високий – в’їзд Кооперативний, в’їзд Луговий, в’їзд Новий, в’їзд Харківський, в’їзд 1-й Некрасова, вул.Височанський шлях: 33/59–66; вул.Відпочинку, вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Двухгірна, вул.Дружня, вул.Кооперативна: 47, 49, 51, 55/2, 57–80; вул.Крайня, вул.Лугова, вул.Миколаєва, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Ощепкова: 4, 6–50В; вул.Паркова: 3–44, 47/44, 49А; вул.Перемоги, вул.Підлісна: 26, 28, 30, 32, 36, 38–51; вул.Продольна, вул.Пшенички, вул.Ржавецька, вул.Санаторна: 1–36/64; вул.Світла, вул.Спортивна: 2–26, 28, 32, 34; вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Харківська, вул.Ш.Руставелі, пров.Гагаріна, пров.Громадянський, пров.Колодязний, пров.Некрасова, пров.Низовий, пров.Новий, пров.Перемоги, пров.Пшенички, пров.Ржавецький, пров.Світлий, пров.Сімферопольський, пров.Тихий, пров.Тітова, пров.Харківський, пров.Ш.Руставелі вул.Кооперативна, 62, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62460 (санаторій ДП "Високий", велика зала їдальні) Середня

630807 смт Високий – в’їзд Пирогова, вул.Бібліотечна: 3, 67–67/27, 69–69А, 73, 75, 80/31–82, 84–102/24; вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Київська, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Лисенко, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Паркова: 46, 48, 50–83/28; вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Райдужна: 25–65; вул.Репіна, вул.Саксаганського, вул.Санаторна: 37–70; вул.Свято-Іллінська: 73–97А; вул.Сковороди, вул.Спортивна: 27, 29–31, 33, 35–61; вул.Тімірязєва, вул.Франко, вул.Хоткевича, вул.Чехова, пров.Бульварний, пров.Л. Українки, пров.Науковий, пров.Ромашковий, просп.Науковий вул.Кооперативна, 43, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (санаторій ДП "Високий", кабінет адміністратора, бібліотека) Середня

630808 смт Високий – в’їзд Маяковського, в’їзд Слюсарний, в’їзд Спортивний, в’їзд Суворова, вул.Благодатна, вул.Бузкова, вул.Велозаводська, вул.Вербна, вул.Дачна, вул.Джерельна: 42, 44, 55–79/1; вул.Дружби: 62, 64, 66–80/11; вул.Жасмінова, вул.Житня, вул.Залісна, вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Квітуча, вул.Лазурна, вул.Лермонтова, вул.Мальовнича: 1/51–12; вул.Маяковського, вул.Миру: 75–136; вул.Молодіжна, вул.Новоселищна, вул.Плеханова, вул.Поповича, вул.Приозерна, вул.Проліскова, вул.Суворова, вул.Транспортна: 4, 6, 8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 53–77; вул.Успішна, вул.Фіалкова, вул.Чернишевського, вул.Широка, вул.Яблунева, вул.Ясна, пл.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Козацький, пров.Маяковського, пров.Приозерний, пров.Слюсарний, проїзд Суворова вул.Дружби, 45, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (школа №2, праве крило, актова зала, 1-й поверх) Велика

630809 смт Високий – вул.Вокзальна, вул.Вчительська, вул.Джерельна: 1–41, 43, 45–49; вул.Дружби: 2А–61/2, 63, 65; вул.Мальовнича: 16–38; вул.Миру: 1/29–74; вул.Профспілкова, вул.Транспортна: 1–3Д, 4А–5Б, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21/1, 23, 25–49; вул.Трудова, пл.Театральна, пл.Юності, пров.Шевченка, с-ще Нова Березівка вул.Дружби, 45, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (школа №2, ліве крило, спортзал, 1-й поверх) Велика

630810 смт Коротич – в’їзд Залізничний, в’їзд Клубний, в’їзд Маяковського, в’їзд Пушкіна, в’їзд Робітничий, в’їзд Сонячний, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Маяковського: 1–80А; вул.Мирна, вул.Низова, вул.Новоселів, вул.Покровська: 19–41; вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Харківська, вул.Центральна, пров.Залізничний, пров.Клубний, пров.Маяковського, пров.Покровський, пров.Пушкіна, пров.Робітничий, с.Стара Московка вул.Освіти, 59А, смт Коротич, Харківський р-н, Харківська обл., 62454 (Коротичанський ліцей, ліве крило, хол, 1-й поверх) Середня

630811 смт Коротич – вул.Імені 105-ти, вул.Каштанова, вул.Кринична, вул.Маяковського: 81–106; вул.Миру, вул.Нова, вул.Освіти, вул.Ощепкова, вул.Покровська: 1А–16; вул.Садова, вул.Шевченка, пров.Криничний, пров.Ощепкова, пров.Шевченка, пров.Ярковий вул.Освіти, 59А, смт Коротич, Харківський р-н, Харківська обл., 62454 (Коротичанський ліцей, праве крило, хол) Середня

630812 смт Коротич – в’їзд Горького, в’їзд Нагорний, в’їзд П.Шутки, в’їзд Старокандибівський, вул.Б. Хмельницького, вул.Березівська, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Карнакова, вул.Квіткова, вул.Матросова, вул.П. Шутки, вул.Польова, вул.Ставковий спуск, вул.Старокандибівська, вул.Східна, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Вишневий, пров.Горіховий, пров.Горького, пров.Морозова О.І, пров.Польовий, пров.П.Шутки, пров.Старокандибівський вул.Центральна, 47, смт Коротич, Харківський р-н, Харківська обл., 62454 (Коротичанська селищна рада, актова зала) Середня

630813 смт Коротич – вул.Агрономічна, вул.Весняна, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Київська, вул.Свободи, вул.Синьогірська, вул.Сучасна, вул.Широка, вул.Ярова, с-ще Новий Коротич вул.Наукова, б/н, с-ще Новий Коротич, Харківський р-н, Харківська обл., 62455 (інститут АіП імені Соколовського, приймальна інституту) Середня

630817 с-ще Прелесне, с-ще Слобідське вул.Зарічна, 1, с-ще Слобідське, Харківський р-н, Харківська обл., 62407 (Слобідська школа, фойє, 1-й поверх) Середня

630818 с.Байрак, с.Бобрівка, с-ще Кутузівка, с-ще Момотове вул.Шкільна, 15, с-ще Кутузівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62405 (Кутузівська школа, фойє, 1-й поверх) Середня

630819 с.Благодатне, с.Затишшя, с-ще Зернове, с-ще Елітне вул.Шкільна, 12Б, с-ще Елітне, Харківський р-н, Харківська обл., 62408 (Будинок культури, читальна зала) Середня

630820 смт Манченки, с.Мищенки, с.Нестеренки, с-ще Санжари – в’їзд Спортивний, вул.Зернова, вул.Кільцева, вул.Станційна, пров.Спортивний вул.Пушкіна, 6/11, смт Манченки, Харківський р-н, Харківська обл., 62448 (Манченківська селищна рада, актова зала) Середня

630821 с-ще Барчани, с-ще Санжари – в’їзд Майський, вул.Абрикосова, вул.Благодатна, вул.Майська, вул.П. Барчана, вул.Спортивна, пров.Благодатний, пров.Майський, пров.П. Барчана, тупик Майський, с-ще Спартаси, с-ще Травневе вул.Фабрична, 15, с-ще Травневе, Харківський р-н, Харківська обл., 62447 (ТОВ "Люботинська птахофабрика", актова зала) Середня

630822 с.Горіхове, с.Гурине, с-ще Ударне вул.Шкільна, 40, с-ще Ударне, Харківський р-н, Харківська обл., 62448 (Манченківський селищний клуб, актова зала) Середня

630823 м.Південне – в’їзд Громадянський, в’їзд Ширшова, вул.Архітектора Бекетова: 4В–35/100; вул.Б. Тасуя: 1–52; вул.Гагаріна: 68–68/70, 70, 72, 74, 76, 78, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100/35, 102/36, 104, 106, 112–114, 116, 118, 120–122/4, 126, 128–148; вул.Громадянська: 53/2, 55, 59; вул.Г.Сковороди, вул.Желябова: 1–5; вул.Кнорозова: 1/89–36, 38, 40, 42, 44–44А, 46; вул.Комунальна, вул.Ломана, вул.Озерна, вул.Паркова: 1–44, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Плеханова: 2–14, 16, 18, 20, 22А, 24, 26, 28; вул.Слобідська, вул.Соборна: 48–52, 58–126; вул.Українська: 24/57, 47/58–88; вул.Федорова, вул.Центральна: 8, 10, 14, 16–20А, 22–22А, 24, 28, 30, 34А, 36–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 56А, 58А–60, 62, 64, 68; вул.Ширшова, вул.Ясна, пров.Озерний, проїзд Соборний вул.Б. Тасуя, 54, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461 (Південний ліцей, фойє, 1-й поверх) Середня

630824 м.Південне – вул.Березівська, вул.Гагаріна: 2–8, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24–24/89, 26–26/82, 28, 30, 32, 36/77, 38–38/82, 40–40А, 42–44, 46, 48, 50–50/78, 52, 54, 56–56/82, 60, 62–62А, 64–66; вул.Громадянська: 1/59–52, 54, 56–58, 60–100; вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Купов’янової, вул.Ломоносова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Свободи, вул.Соборна: 4–47, 53–57А; вул.Українська: 1–24, 25/60–46/56; вул.Харківська, вул.Центральна: 1–5, 9, 11–13, 15, 21, 23, 25–27, 29–29А, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–55, 57–57/81, 61, 63, 65–65А, 69–71, 75; вул.Чернишевського: 1–85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109–111, 113–115, 117–125; вул.Широка вул.Гагаріна, 82, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461 (Південноміська рада, актова зала, 2-й поверх) Велика

630825 м.Південне – в’їзд Дружби, вул.Архітектора Бекетова: 37–78; вул.Б. Тасуя: 58–129; вул.Б. Хмельницького, вул.Будянська, вул.Весняна, вул.Визволення, вул.Гагаріна: 11, 13, 15–15А, 17, 19–19А, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37, 39, 41–41/1, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55–55А, 57/81, 61, 63–63А, 67–67/68, 69, 71, 73, 75, 77, 79–85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 99/15, 101/32, 103, 105, 109/6–111, 115, 117, 119, 125, 127; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Желябова: 8–49/84; вул.Історична, вул.Кнорозова: 37, 39А, 41–41В, 43, 45, 51–86; вул.Маяковського, вул.Осипенко, вул.Паркова: 51–51А, 53/1–53/5, 55А, 57, 59, 61, 63, 65–104Б; вул.Плеханова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–76; вул.Попова, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 72–74, 76А–110; вул.Чернишевського: 88, 90–92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106–108, 112, 116, 128–137, 143, 145; вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.1-го Травня, пров.Будянський, пров.Гоголя, пров.Дружби вул.Б. Тасуя, 56, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461 (Південноміський клуб, глядацька зала) Велика

630826 м.Південне – в’їзд Високогірний, в’їзд Луговий, в’їзд Мереф’янський, в’їзд Московський, в’їзд Освіти, в’їзд Підгірний, в’їзд Покровський, в’їзд Польовий, в’їзд Шкільний, вул.Високогірна, вул.Київська, вул.Комарівська, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Мереф’янська, вул.Миру, вул.Московська, вул.Освіти, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Чернишевського: 138–142, 144, 147–176; вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Луговий, пров.Мереф’янський, пров.Московський, пров.Освіти, пров.Слобожанський, пров.Східний вул.Освіти, 32, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62463 (Південноміська школа, спортзал) Велика

630827 м.Південне – вул.Ватутіна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Ігнатенко, вул.Квіткова, вул.Косогірна, вул.Кравцова, вул.Лісова, вул.Мамаєва, вул.Підгірна, вул.Суботи, пл.Ватутіна, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Калиновий, с-ще Першотравневе вул.Героїв Чорнобиля, 70А, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62463 (КП "ВКГ Харківського району", актова зала, 2-й поверх) Середня

630828 с.Котляри, с.Мовчани вул.Миру, 3, с.Котляри, Харківський р-н, Харківська обл., 62491 (культурологічний центр, актова зала) Велика

630829 с.Слобожанське, с.Борщова вул.Миру, 46, с.Слобожанське, Харківський р-н, Харківська обл., 62415 (Жовтнева сільська рада, актова зала) Середня

630830 с.Тернова вул.Світла, 15А, с.Тернова, Харківський р-н, Харківська обл., 62421 (Тернівська школа, фойє, 1-й поверх) мала

630831 с.Перемога вул.Центральна, 13, с.Перемога, Харківський р-н, Харківська обл., 62422 (Переможанська школа, фойє, 2-й поверх) Середня

630832 с.Лизогубівка, с.Кирсанове, с.Темнівка – вул.Зміївська, вул.Харківська: 1, 4–49; с.Хмарівка, с.Шубіне вул.Шкільна, 22, с.Лизогубівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62492 (Лизогубівська школа, актова зала) Велика

630833 с.Липці – в’їзд Молодіжний, вул.Березова, вул.Будівельників, вул.Газовик, вул.Дачна, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Липецька, вул.Майора Рудика, вул.Малопрохожанська, вул.Миколаївська, вул.Покровська, вул.Пушкінська: 121–176; вул.Садова, вул.Степна, вул.Урожайна, вул.Щепкінська, вул.8 Березня, пров.Аптекарський, пров.Банківський, пров.Березівський, пров.Борисівський, пров.Ветеринарний, пров.Глиняний, пров.Горянський, пров.Заіковський, пров.Кузнечний, пров.Лікарняний, пров.Лісний, пров.Малопрохожанський, пров.Мельничний, пров.Новогорянський, пров.Поштовий, пров.Рибний, пров.Річний, пров.Садовий, пров.Семиградський, пров.Слобідський, пров.Станичний, пров.Тарасівський, пров.Харківський, пров.Холодногорський, пров.Шевченківський, пров.Шкільний вул.Покровська, 2, с.Липці, Харківський р-н, Харківська обл., 62414 (Липецька школа імені П.В.Щепкіна, спортзал, 1-й поверх) Велика

630834 с.Липці – вул.Веселівська, вул.Вишнева, вул.В’ятська, вул.Заводська, вул.ім.В.С.Бакуменка, вул.Кльованівська, вул.Конторська, вул.Курортна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Нововеселівська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Пушкінська: 1–107; вул.Селянки України, вул.Соснова, вул.Стадіонна, вул.Тихомирова, вул.Українська, пров.Греківський, пров.Дорожний, пров.Зелений, пров.Іскринський, пров.Левадний, пров.Озерний, пров.П’ятидвірний, пров.Селянський, пров.Сергіївський, пров.Фабричний вул.Пушкінська, 98, с.Липці, Харківський р-н, Харківська обл., 62414 (Липецький будинок культури, фойє) Велика

630835 с.Лук’янці, с.Олійникове вул.Шкільна, 3, с.Лук’янці, Харківський р-н, Харківська обл., 62413 (Лук’янцівська школа, фойє, 1-й поверх) Середня

630836 с.Борисівка, с.Пильна вул.Садова, 1, с.Борисівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62412 (Борисівська школа, фойє, 1-й поверх) мала

630837 с.Мала Рогань, с.Бісквітне, с.Коропи пл.Культури, 3, с.Мала Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62485 (будинок культури, фойє) Велика

630838 с.Хроли – вул.Зорянська: 19; вул.Олімпійська, вул.Польова: 2, 4; вул.Садова: 1–5; вул.Олімпійська, 8, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480 (Пономаренківська школа, спортзал, 1-й поверх) Велика

630839 с.Пономаренки, с.Борове, с.Лелюки(Роганська селищна громада), с.Логачівка, с.Хроли – вул.Високовольтна, вул.Зелена, вул.Зорянська: 1–7, 9–11; вул.Київська, вул.Новоселів, вул.Польова: 1, 3, 5–28; вул.Садова: 10–13; вул.Харківська вул.Зорянська, 6, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480 (Пономаренківський клуб, актова зала) Середня

630840 с.Черкаські Тишки вул.Голдобіна, 1А, с.Черкаські Тишки, Харківський р-н, Харківська обл., 62440 (Черкасько-Тишківський клуб, актова зала) Середня

630841 с.Руські Тишки, с.Петрівка, с.Українське вул.Липецька, 100А, с.Руські Тишки, Харківський р-н, Харківська обл., 62440 (Русько-Тишківська школа, фойє, 1-й поверх) Велика

630842 с.Циркуни – вул.Вербна, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Журавушка, вул.Зарічанська, вул.Калинова, вул.Озерна, вул.Підгорна, вул.Пушкінська, вул.Садова, пров.Вербний, пров.Горького, пров.Зарічанський, пров.Калиновий, пров.Річний, пров.Шкільний вул.Зарічанська, 9, с.Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441 (Циркунівська лікарня, фойє, 1-й поверх) Середня

630843 с.Циркуни – вул.Агрономічна, вул.Агрохімічна, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Вчительська, вул.Громадянська, вул.Зелена, вул.Зоотехнічна, вул.Інженерна, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Механізаторська, вул.Нагорна, вул.Незалежності, вул.Підйомна, вул.Польова, вул.Православна, вул.Прип’ятська, вул.Присадибна, вул.Родникова, вул.Сковороди, вул.Соборна: 1–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75–75А, 77–81А; вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Софіївська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Теплична, вул.Урожайна, вул.Фермерська, вул.Центральна, вул.Яблунева, вул.Якубівська, вул.1-го Травня, вул.23 Серпня, вул.26 Квітня, вул.50 років Перемоги, пров.Зелений, пров.Соборний, пров.Центральний, пров.1-го Травня, с.Михайлівка, с.Олександрівка(Циркунівська сільська громада), с.Черняки вул.Соборна, 26А, с.Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441 (Циркунівський будинок культури, актова зала) Велика

630844 с.Циркуни – в’їзд Новий, вул.Аграрна, вул.Вавілова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.В’ялівська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Промениста, вул.Просьолочна, вул.Райдужна, вул.Слобідська, вул.Соборна: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70–70А, 72–72А, 74–74А, 76, 82–177; вул.Східна, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Гоголя, пров.Слобідський, пров.Шевченка вул.Соборна, 32, с.Циркуни, Харківський р-н, Харківська обл., 62441 (Циркунівська школа, фойє, 1-й поверх) Середня

630846 с.Яковлівка, с.Олександрівка(Яковлівська с/р) вул.Центральна, 7, с.Яковлівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62470 (Яковлівська школа, спортзал) Середня

630847 с.Ржавець вул.Залізнична, 9А, с.Ржавець, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (ФАП Ржавець, читальна зала) мала

630848 смт Пісочин – в’їзд Василівський, в’їзд Громадянський, в’їзд Залізничний, в’їзд Івана Франка, в’їзд К. Шульженко, в’їзд Козацький, в’їзд Кооперативний, в’їзд Озерний, в’їзд Пісочинський, в’їзд Сонячний, в’їзд Травневий, в’їзд Чайковського, в’їзд Челюскіна, в’їзд Шевченко, вул.Б.Хмельницького, вул.Валківська, вул.Василівська, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Олімпійська, вул.Пісочинська, вул.Поштова, вул.Рижовська: 2–11/1, 13, 15, 17; вул.Робоча, вул.Слобідська: 71, 73–109; вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Транспортна: 1/158, 9, 13, 21, 27/1, 29–29/2, 31–35, 37–43, 45, 53, 55, 57–59, 61, 63/2, 65, 152; вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Квітневий, пров.Привокзальний, пров.Слов’янський, пров.Сонячний, пров.Травневий, пров.Чайковського вул.1-го Травня, 5, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62416 (Пісочинська школа, спортзал) Середня

630849 смт Пісочин – в’їзд Вишневий, в’їзд Грибоєдова, в’їзд Лермонтова, в’їзд Нагорний, в’їзд Рощинський, в’їзд Садовий, в’їзд Самойлова, в’їзд Транспортний, вул.Будівельників: 9–15; вул.Височанська, вул.Інженерна, вул.Квіткова, вул.Курганна, вул.Курортна, вул.Лікарняна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Нагірна, вул.Новоолешківська, вул.Озерна, вул.Пирогова, вул.Просвіти, вул.Рощинська, вул.Садова, вул.Садове товариство «Санро», вул.Санаторна, вул.Світла, вул.Транспортна: 2–8Б, 10–12, 16–18, 22–26, 28, 30, 36, 44/5, 46–50, 54, 56; вул.Щаслива, вул.Южанська, вул.Ясна, пров.Вільний, пров.Вузький, пров.Нагірний, пров.Пирогова, пров.Рощинський, пров.Санаторний, тупик Нагірний, садівниче товариство «Гермес», с.Олешки вул.Санаторна, 46/2, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62417 (санаторій "Роща", фойє) Середня

630850 смт Пісочин – в’їзд Веселий, в’їзд Київський, в’їзд Полтавський, в’їзд Рижовський, в’їзд Сагайдачного, в’їзд Східний, в’їзд Удянський, в’їзд Шляховий, вул.Весела, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Маяковського, вул.Нова, вул.Новоселівська, вул.Окружна, вул.Пісчана, вул.Полтавське шосе: 162/13–166А, 168–168/2, 170–172, 174, 176, 178, 180–180/1, 182, 186, 190, 196, 198/21, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212–213, 223–323; вул.Рижовська: 58–58А/15, 60–60А, 62, 64, 66–66/1, 68–155А; вул.Річна, вул.станція Рижов, вул.Транспортна: 175–191, 211–221; вул.Харківська, вул.Чкалова, вул.Шляхова, пров.Веселий, пров.Гоголя, пров.Кар’єрний, пров.Київський, пров.Маяковського, пров.Мостовий, пров.Сагайдачного, пров.Східний, пров.Харківський, пров.Шляховий, тупик Новоселівський, тупик Харківський, тупик Шляховий вул.Полтавське шосе, 114, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62418 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

630851 смт Пісочин – в’їзд Клубний, в’їзд Мирний, в’їзд Партизанський, в’їзд Північний, в’їзд Польовий, в’їзд Слобідський, в’їзд Чехова, вул.Автомобільна, вул.Берегова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Ломоносова, вул.Партизанська, вул.Полтавське шосе: 1–161/2, 167, 169, 173, 175–175А, 177, 179, 181, 183–185, 187–189, 191–195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213/1–221; вул.Польова, вул.Рижовська: 12, 14, 16, 18–57А, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Слобідська: 1/20–70, 72; вул.Тімірязєва, вул.Тополина, вул.Транспортна: 71, 73–73А, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111–115, 117, 125–125/17, 127, 129, 133, 143, 145, 147, 149–151; вул.Чехова, вул.Шкільна, пров.Аграрний, пров.Партизанський, пров.Польовий, пров.Чехова, пров.Шевченка, пров.Шкільний, тупик Шевченко вул.Клубна, 5, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62416 (Пісочинський колегіум, їдальня) Велика

630852 смт Пісочин – в’їзд Березівський, в’їзд Горького, в’їзд З. Космодем’янської, в’їзд Зоряний, в’їзд Калиновий, в’їзд Кленовий, в’їзд Кропивницького, в’їзд Культури, в’їзд Леваневського, в’їзд Лісовий, в’їзд Матросова, в’їзд Надії, в’їзд Парковий, в’їзд Південний, в’їзд Рєпіна, в’їзд Спортивний, в’їзд Толстого, в’їзд 23 Серпня, вул.Гагаріна, вул.Донська, вул.Кленова, вул.Культури, вул.Лісова, вул.Надії: 1–4, 6–14А, 17–40; вул.Некрасова, вул.Новопроектна, вул.Паркова, вул.Покровська, вул.Рижовський парк, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Транспортна: 60, 62, 64, 66–70, 72, 74–84, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–106, 108–108А, 110–110Б, 116–116Б, 120–124, 126, 128, 130–132, 134–140, 144, 146–146/2, 148, 154–168, 198; вул.23 Серпня, пров.Горького, пров.Донський, пров.Кропивницького, пров.Культури, пров.Лісовий, пров.Надії, пров.Покровський, пров.Спортивний, пров.Толстого, пров.Транспортний вул.Некрасова, 11, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62416 (учбовий центр МінАПК, фойє) Велика

630853 смт Пісочин – вул.Будівельників: 1–3; вул.Молодіжна, вул.Надії: 5, 16–16Е; вул.Підлісна пров.Транспортний, 2, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62416 (Пісочинська селищна рада, зала засідань, 1-й поверх) Велика

630854 смт Пісочин – вул.Коцюбинського, вул.Куряжанська, с.Надточії вул.Коцюбинського, 2, с.Надточії, Харківський р-н, Харківська обл., 62418 (адміністративний будинок ВАТ "Маяк", фойє) Середня

630855 смт Пісочин – вул.Л. Українки, с-ще Рай-Оленівка вул.Рай-Оленівська, 8, с-ще Рай-Оленівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62416 (комплекс нежитлових будівль ТОВ "КЛЮЧІ ЗДОРОВ’Я", виробниче приміщення, 1-й поверх) Середня

630856 смт Пісочин – в’їзд Набережний: 10–11; вул.Квартальна: 3; вул.Кушнарьова: 1, 2–3; вул.Технологічна вул.Технологічна, 4А, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62418 (Пісочинська школа "Мобіль", вестибюль 201, 2-й поверх) Велика

630857 смт Пісочин – в’їзд Набережний: 1, 13; вул.Квартальна: 4, 5/3; вул.Набережна, пров.Квартальний: 2/12–6/13, 17; вул.Соснова, 1Б, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62418 (Фізкультурно-оздоровчий комплекс, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

630858 смт Пісочин – в’їзд Набережний: 4; вул.Дагаєва, вул.Квартальна: 5/9–8/8, 16; вул.Кушнарьова: 1А, 5–5А; пров.Квартальний: 7; вул.Квартальна, 5/9, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62418 (Пісочинський ВУЖКГ, каб.1) Велика

630859 смт Пісочин – вул.Квартальна: 4А, 9–14, 18; пров.Комарова пров.Шевченка, 23, смт Пісочин, Харківський р-н, Харківська обл., 62418 (дитячий садок "Теремок" №3, спортзал) Середня

630860 смт Покотилівка – в’їзд Достоєвського, в’їзд Жихорський, в’їзд Сковороди, в’їзд Спортивний, в’їзд Успенський, вул.Авіаційна, вул.Дніпропетровська, вул.Достоєвського, вул.Жихорська, вул.Льва Ландау, вул.Миру, вул.Науки, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Спортивна, вул.Успенська, вул.Харківська, вул.Шекспіра, вул.8-го Березня, пров.Жихорський, пров.Сковороди, пров.Шевченко вул.Сковороди, 16А, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Бабаївське лісництво, актова зала) Велика

630861 смт Покотилівка – в’їзд Електричний, в’їзд Червоний, вул.Весела, вул.Грушевського: 1–31, 33, 36/2–37, 45/6, 49–49А, 51–51/1, 53–53А, 55, 57–59, 61–61/14; вул.Дачна: 1–32/1, 36/8; вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського: 25–37; вул.Культури: 1/100–32, 34, 36/2–38/1; вул.Незалежності: 2–28А, 30; вул.Овражна, вул.Привокзальна, вул.Різдвяна, вул.Станційна, вул.Тімірязєва: 6, 10, 12–12Г, 14–14/1, 16–16А; вул.Червона: 1–50А, 52–56, 58–62; вул.Чернишевського, вул.Ярослава Мудрого, пров.Грушевського, пров.Дачний, пров.Електричний, пров.Колодязний, пров.Культури, пров.Привокзальний, пров.Червоний вул.Культури, 2, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Покотилівський клуб, актова зала) Середня

630862 смт Покотилівка – в’їзд Залізничний, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Маяковського, в’їзд Незалежності, в’їзд Патона, в’їзд Поштовий: 4; в’їзд Привокзальний, в’їзд Східний, в’їзд Тімірязєва, в’їзд Український, в’їзд Шкільний, в’їзд 1-го Травня, вул.Андріївська, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського: 32, 36/1, 38–44, 46–48А, 50, 52, 54, 56, 60, 62–188; вул.Дачна: 35, 37–81; вул.Залізнична, вул.Київська, вул.Коцюбинського: 3–24; вул.Культури: 33, 35, 39–184; вул.Незалежності: 32, 34–36, 42–155; вул.Поштова: 3–7, 9/2, 11–29; вул.Тімірязєва: 7–9А, 11–11/4, 13, 15, 17–21, 23, 25, 27, 29–92/8; вул.Червона: 51/10, 57, 64/12–106/19; вул.1-го Травня, пров.Залізничний, пров.Київський, пров.Лесі Українки, пров.Незалежності, пров.Патона, пров.Український вул.Кооперативна, 20, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Покотилівський ліцей "Промінь", спортзал, 1-й поверх) Велика

630863 смт Покотилівка – в’їзд Поштовий: 8; вул.Агрономічна, вул.Амосова, вул.Кооперативна, вул.Лагерна, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Незалежності: 29, 31, 33, 37; вул.Покровська, вул.Поштова: 8, 10; вул.Пушкінська, вул.Садівниче товариство "Жовтневий", вул.Садове Товариство ’Акація’, вул.Тімірязєва: 1–3, 22, 24, 26, 28/6; пров.Амосова, пров.Лісний, пров.Маяковського, пров.Радгоспний, Садівниче товариство "Капелька", садівниче товариство «Літнє», садове товариство «Електропівденмонтажник» вул.Кооперативна, 20, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Покотилівський ліцей "Промінь", актова зала, 2-й поверх) Велика

630864 смт Рогань – в’їзд Басейний, в’їзд Горького, в’їзд Кузьміна, в’їзд Тінистий, вул.Басейна, вул.Горького, вул.Довжанська, вул.Ентузіастів, вул.Жасмінова, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Кантемирівська, вул.Квіткова, вул.Кузьміна, вул.Культури: 1–55/1; вул.Лесі Українки, вул.Метростроєвська, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Подольська, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Тіниста, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Яружна, пров.Басейний, пров.Горького, пров.Заярський, пров.Межевий, пров.Підгірний, пров.Подольський, пров.Садовий, пров.Селянський: 3; пров.Сонячний, пров.Яружний, пров.1-го Травня вул.Культури, 60, смт Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62481 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

630865 смт Рогань – в’їзд Польовий, в’їзд Світлий, вул.Б. Хмельницького, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Військове містечко, вул.Гагаріна, вул.Дослідна, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Культури: 65–160; вул.Мічуріна, вул.Наукова, вул.Польова, вул.Селянська, вул.Східна, вул.Фабрична, вул.Харківська, вул.Чугуївська, вул.Шевченко, вул.1-го Травня, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Каштановий, пров.Козацький, пров.Коцюбинського, пров.Культури, пров.Малиновий, пров.Мічуріна, пров.Польовий, пров.Роганський, пров.Селянський: 1; пров.Східний вул.Культури, 66, смт Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62481 (Роганська гімназія, спортзал, 1-й поверх) Велика

630866 с-ще Докучаєвське – в’їзд Зерновий, вул.Академічна, вул.Весняна, вул.Докучаєва, вул.Кришталева, вул.Миру, вул.Польова, вул.Роздольна, вул.Сонячна, вул.Станційна, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Зерновий вул.Шкільна, 1, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62482 (музична школа, актова зала) Середня

630867 с-ще Докучаєвське – вул.учбове містечко ХНАУ: 8–99А; вул.учбове містечко ХНАУ, 7, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62483 (Роганський аграрний ліцей, спортзал, 1-й поверх) Велика

630868 с-ще Докучаєвське – вул.Південна, вул.Роганка, вул.Університетська, вул.учбове містечко ХНАУ: Гурт.1, Гурт.2, Гурт.3, Гурт.4, Гурт.5; вул.учбове містечко ХНАУ, 1, корп.1, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62483 (головний корпус ХНАУ, фойє бібліотеки, 1-й поверх) Середня

630869 смт Утківка, с.Лелюки(Мереф’янська міська громада) вул.Слобожанська, 82, смт Утківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62471 (Утківський клуб, актова зала) Середня

630870 с.Верхня Озеряна, с.Нижня Озеряна вул.Мічуріна, 2Б, с.Верхня Озеряна, Харківський р-н, Харківська обл., 62471 (ФАП Верхня Озеряна, фойє) мала

630871 с.Кринички пров.Котляревського, 29, с.Кринички, Харківський р-н, Харківська обл., 62478 (ФАП Кринички, фойє) мала

630872 смт Хорошеве – в’їзд Весняний, в’їзд Дружби, в’їзд Залізничний, в’їзд Миру, в’їзд Щасливий, вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Кар’єрна, вул.Колективна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Світла, вул.Соснова, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Фрунзе Тимура, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.1 Травня, пл.Дружби, пров.Весняний, пров.Дружби, пров.Дружний, пров.Залізничний, пров.Колективний, пров.Лісний, пров.Миру, пров.Огородній, пров.Польовий, пров.Сосновий, пров.Станційний, пров.Фрунзе Тимура, пров.Шевченко, пров.Шкільний, пров.1 Травня, тупик Весняний, тупик Станційний, Садівниче товариство «Верстатобудівник», Садівниче товариство «Гудок», Садівниче товариство «Кубань», Садівниче товариство "Чисті пруди" вул.Миру, 33, смт Хорошеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62466 (Хорошівська селищна рада, фойє) Велика

630873 смт Хорошеве – в’їзд Вишневий, в’їзд Горького, в’їзд Зоряний, в’їзд Культури, в’їзд Монастирський, в’їзд Новий, в’їзд Сонячний, в’їзд 8-го Березня, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Зоряна, вул.Культури, вул.Монастирська, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Сонячна, вул.Сторожівська, вул.Яструбівська, вул.8-го Березня, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Зоряний, пров.Культури, пров.Луговий, пров.Монастирський, пров.Новий, пров.Сонячний, Садівниче товариство «Ювілейне» вул.Культури, 35/1, смт Хорошеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62466 (Хорошівська школа, мала актова зала) Середня

630874 с.Веселе, с-ще Мале Веселе вул.Харазія, 2, с.Веселе, Харківський р-н, Харківська обл., 62420 (Веселівський клуб, актова зала) Середня

630875 с.Зелене, с.Нескучне вул.Новоселівська, 48, с.Нескучне, Харківський р-н, Харківська обл., 62420 (Нескучанський клуб, актова зала) мала

630876 с.Вільхівка, с.Степанки вул.Шкільна, 2, с.Вільхівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62431 (Вільхівська школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

630877 с.Верхня Роганка, с.Сороківка вул.лейтенанта Кузнєцова, 3, с.Сороківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62431 (Сороківський будинок культури, актова зала, 1-й поверх) мала

630878 с-ще Глибоке, с.Красне, с.Мороховець вул.Шкільна, 5, с-ще Глибоке, Харківський р-н, Харківська обл., 62410 (Глибоківська школа, актова зала, 1-й поверх) Середня

630879 с.Стрілеча вул.Молодіжна, 20, с.Стрілеча, Харківський р-н, Харківська обл., 62411 (Стрілечанська школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
630880 Комунальний заклад охорони здоров’я Мереф’янська центральна районна лікарня вул.Дніпропетрівська, №148 м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
/
вул.Дніпропетрівська, 148, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472
Мала
630881 Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна психіатрична лікарня №1" вул.Бєлгородська, 1, с.Стрілеча, Харківський р-н, Харківська обл., 62411 Середня
630882 Державна установа "Темнівська виправна колонія (№ 100)" вул.Харківська, 3, с.Темнівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62492 Середня
630883 Державна установа "Хролівський виправний центр(№ 140)" вул.Зорянська, 8, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480 Мала