Харківська область - Відділ ведення ДРВ апарату Чугуївської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630884 смт Введенка вул.Олега Горбачова, 150, смт Введенка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63520 (Введенський навчально-виховальний комплекс, фойє) Велика

630885 с.Тернова – вул.Будівників, вул.Б.Хмельницького, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кожедуба, вул.Лермонтова, вул.Листвяна, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 1–133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–173В; вул.Чехова, вул.Чугуївська, вул.2-га Лісна, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Лермонтова, пров.Лісний, пров.Свободи, пров.Центральний, пров.Чехова, пров.Чугуївський вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Селищна рада, зала засідань) Середня

630886 с.Зауддя, с.Тернова – вул.Дружби, вул.Клубна, вул.Короленка, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Річна, вул.Рубіжна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Центральна: 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–365; вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Клубний, пров.Короленка, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Спортивний вул.Центральна, 251, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Тернівська школа, фойє) Середня

630887 с.Зелений Колодязь, с.Світанок вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Селищна рада, зала обрядів) мала

630888 смт Есхар – вул.Б.Хмельницького: 1–4, 6, 8, 10, 12; вул.Вишнева, вул.Генерала Каруни, вул.Горького: 10, 12, 14–15, 15Б–18, 20, 22, 24, 26; вул.Квітуча, вул.Літвінова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 6–6Б, 8, 12, 14, 16, 18–24, 26, 28, 33–43; вул.Паркова, вул.Перемоги: 1–12; вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Слобідська, вул.Шевченка, вул.Шершавіна, пров.Б.Хмельницького: 1; пров.Горького, пров.Миру, пров.Польовий, Б/в ’Сіверський Дінець’ вул.Миру, 6, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524 (Будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика

630889 смт Есхар – вул.Артема - с/т «ВАСИЛЕК», вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 5, 7, 9, 11, 13–56; вул.Горького: 1–9Д, 11, 13А, 15А, 19, 21, 23, 25, 27–38, ГУРТОЖ.; вул.Дружби, вул.Євстаф’єва, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Молодіжна: 1–5, 7, 9–11, 13, 15, 17, 25, 27, 29–32А; вул.Перемоги: 14–38; вул.Рождественська, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Центральна - С/т ’ЗЕНІТ’, вул.Щаслива, вул.1Травня, вул.1-ша Набережна, вул.152Стрілецької дивізії, пл.Робоча, пров.Б.Хмельницького: 2–7; пров.Заводский, пров.1Травня вул.Молодіжна, 2, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524 (Есхарівська школа, фойє, 2-й поверх) Велика

630890 смт Кочеток – вул.В.Гончаренко, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Зелена, вул.Літвінова, вул.Осіння, вул.Першотравнева, вул.Чугуївська, пров.Гагаріна, пров.Літвінова вул.Осіння, 18, смт Кочеток, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63513 (Кочетоцька школа, фойє) Середня

630891 смт Кочеток – вул.Веремієвої, вул.Володимирівська, вул.Горького, вул.Горянська, вул.Джерельна -СТ ’Мімоза’, вул.Дружби, вул.Заводська-СТ«Акація», вул.Історична, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Пушкінська, вул.Радужна, вул.Рєпіна, вул.Свободи, вул.Цегельна -СТ ’Акація’, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Радужний вул.Радужна, 41, смт Кочеток, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63513 (Кочетоцька санаторна школа-інтернат, фойє) Середня

630892 смт Малинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Михайлівський, пров.Мічуріна, пров.Польовий, пров.Рєпіна, пров.Річний, пров.Чугуївський, пров.Шевченка вул.Михайлівська, 71, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Малинівська гімназія, фойє і коридор, 1-й поверх) Велика

630893 смт Малинівка – вул.Базарна, вул.Вишнева: 1–55, 57; вул.Є.Ткаченко: 1–69А; вул.Заозерна, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соїча, вул.Широка: 1–53; вул.Шкільна: 1–113; вул.Ювілейна, вул.1Травня, пров.Базарний, пров.Вишневий, пров.ІІ Шкільний: 6–15; пров.Пушкіна, пров.Садовий, майдан 1Травня вул.Пушкіна, 1, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Будинок культури, глядацька зала) Велика

630894 смт Малинівка – вул.Вишнева: 56, 58–107; вул.Віктора Луговського, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Є.Ткаченко: 70–162; вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Чкалова, вул.Широка: 54–135; вул.Шкільна: 114–133; вул.Шляхова, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.ІІ Шкільний: 1–5; пров.Лісний, пров.Молодіжний, пров.Піщаний, пров.Сосновий, пров.Шкільний, Зона №01, комплекс будівль та споруд №2, Зона №01, комплекс будівль та споруд №4, Малинівське лісництво, 62 км дільниці Основа-Куп’янськ, 65 км дільниці Основа-Куп’янськ вул.Шкільна, 120, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Малинівська школа №2, кабінет математики і кабінет історії) Велика

630895 смт Новопокровка – вул.В.Вєсіча, вул.Весняна, вул.Віри, вул.Заводська: 1–91; вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Леонова, вул.Лісна, вул.Любові, вул.Надії, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.1Травня, пров.Космічний, пров.Польовий, пров.Шевченка, пров.1Травня, тупик 1Травня вул.Гагаріна, 32, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Новопокровський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала) Велика

630896 смт Новопокровка – вул.Бадядіна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дворянська, вул.Дружби, вул.Заводська: 93–125; вул.Зоряна, вул.імені В.Вішталя, вул.Квиткова-с/т «Арсенал», вул.Лугова, вул.Маєвського, вул.Миру, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Чугуївська, с-ще Роздольне вул.імені В.Вішталя, 14, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Будинок культури, фойє) Велика

630897 смт Чкаловське – вул.Миру: 19–23; вул.Свободи, вул.Чкалова: 23, 27–34; вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544 (Будинок культури, 1 частина спортивної зали) Велика

630898 смт Чкаловське – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Інженерна, вул.Миру: 5–17, 25–37; вул.Новоселів, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Чкалова: 1–22, 24–26, 36; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Чкалова, 77км.+300м. дільниці Основа-Куп’янськ Південної зализниці, с.Гаврилівка, с-ще Дослідне, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада) вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544 (Будинок культури, 2 частина спортивної зали) Велика

630899 с.Нова Гнилиця вул.Центральна, 89А, с.Нова Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542 (Новогнилицька школа, фойє) мала

630900 с.Базаліївка вул.Миру, 2, с.Базаліївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63531 (Базаліївський сільський будинок культури, глядацька зала будинку культури) мала

630901 с.Велика Бабка, с.Піщане вул.Перемоги, 24, с.Велика Бабка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63510 (Великобабчанський навчально-виховальний комплекс, їдальня) мала

630902 с.Волохів Яр вул.Миру, 3, с.Волохів Яр, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63552 (Волохово-Ярський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала) Середня

630903 с.Гракове, с.Ртищівка вул.Перемоги, 12, с.Гракове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542 (Граківська школа, фойє) Середня

630904 с-ще Залізничне пров.Перемоги, 1, с-ще Залізничне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63543 (Адмінбудівля елеватора, їдальня) мала

630905 с.Зарожне, с.Тетлега пров.Шкільний, 2, с.Зарожне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63511 (Зарожненський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала) Середня

630906 с.Іванівка, с.Михайлівка, с.Степове, с.Студенок вул.Центральна, 1, с.Іванівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63551 (Іванівський навчально-виховальний комплекс, фойє) Середня

630907 с.Кам’яна Яруга вул.Миру, 1А, с.Кам’яна Яруга, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63512 (Кам’яноярузький навчально-виховальний комплекс, спортивна зала) Велика

630908 с.Коробочкине – вул.Виноградна, вул.Високогірна, вул.Гоголя, вул.Громової, вул.Дачна, вул.Закубанська, вул.Кооперативна, вул.Куп’янська, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Рєпіна, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.ст.Коробочкине, вул.Успенська, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Джерельний, пров.Кошевого, пров.Миру, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Шевченка, с.Осиковий Гай вул.майдан Шкільний, 5, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540 (Коробочкинський навчально-виховальний комплекс, фойє) Велика

630909 с.Коробочкине – вул.Центральна вул.майдан Шкільний, 1, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540 (Сільська рада, фойє) мала

630910 с.Леб’яже, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада), с.Пушкарне, с.Таганка вул.Миру, 50, с.Леб’яже, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63530 (Будинок культури, актова зала) Середня

630911 с.Мосьпанове вул.Маслова, 1А, с.Мосьпанове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63550 (Мосьпанівська школа, їдальня) Середня

630912 с.Стара Гнилиця вул.Шевченко, 46, с.Стара Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63541 (Старогнилицька школа, спортивна зала) Середня

630913 с.Стара Покровка, с.Поди вул.Миру, 52А, с.Стара Покровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Старопокровська школа, фойє і коридор) Середня

630914 с.Юрченкове вул.Шкільна, 8, с.Юрченкове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63532 (Юрченківській сільський будинок культури, фойє будинку культури) мала