Харківська область - одномандатний виборчий округ №176

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Ізюмської РДА

1

Відділ ведення ДРВ апарату Куп'янської РДА

53

Відділ ведення ДРВ апарату Чугуївської РДА

80

Відділ ведення ДРВ апарату виконавчого комітету Чугуївської міської ради

22

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630215 смт Великий Бурлук – вул.Будівельників, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Чайковського, с.Жуків Яр, с.Манцівка вул.Привокзальна, 4, смт Великий Бурлук, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62602 (бурякопункт, зала, 1-й поверх.) Середня

630216 смт Великий Бурлук – вул.Весняна, вул.Горна, вул.Зелена, вул.Леоніда Проценка, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Паркова, вул.Світла, вул.Сільгосптехніка, вул.Слобожанська: 1–43, 45, 47, 49–49А, 51, 53; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Слобожанський вул.Паркова, 3, смт Великий Бурлук, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62602 (будинок культури, фойе, 1-й поверх.) Середня

630217 смт Великий Бурлук – вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дорожня, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Степна, вул.Транспортна, вул.Трудова, вул.Харківська, пров.Ветеринарний, пров.Гусарова, пров.Пушкіна, пров.Транспортний, мікрорайон, с.Балка вул.Паркова, 15А, смт Великий Бурлук, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62602 (ліцей, фойє, 1-й поверх) Середня

630218 смт Великий Бурлук – вул.Громової, вул.Декоративна, вул.Медична, вул.Осіянська, с.Буряківка – вул.Чкалова: 2–58, 65, 69, 73; с.Горяне, с.Новоселівка, с.Юр’ївка вул.Мирна, 1, с.Горяне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62602 (ПСП "МАЯК", зала, 1-й поверх.) Середня

630219 смт Великий Бурлук – вул.Слобожанська: 44, 46, 48, 50, 52, 54–129; с.Буряківка – вул.Чкалова: 60–64, 66–68, 70–72, 74–174; с.Заміст, с.Михайлівка(Великобурлуцька селищна територіальна громада) вул.Сільгосптехніка, 10А, смт Великий Бурлук, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62602 (адмінбудівля сільгосптехніки, кабінет бухгалтера, 1-й поверх) Середня

630220 с-ще Канівцеве, с-ще Литвинівка вул.Центральна, 1, с-ще Канівцеве, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62650 (сільський клуб, зала, 1-й поверх.) мала

630221 с.Голубівка(Великобурлуцька селищна територіальна громада), с.Лебедівка, с.Плоске, с.Яєчне вул.Українська, 8, с.Плоске, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62607 (Будинок культури, робоча кімната) Середня

630222 смт Приколотне – вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Ольшанського, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Філімонова, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Ціолковського, вул.Щербаня Володимира, пров.Зелений, пров.Риночний, пров.Харківський, с.Гогине вул.Лісна, 1, смт Приколотне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62630 (Приколотнянська селищна рада, актова зала, 1-й поверх) Середня

630223 смт Приколотне – вул.Білгородська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вільна, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Західна, вул.З.Б. 85 км., вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Овражна, вул.Пасічна, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Світла, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Виноградний, пров.Вишневий, пров.Шкільний, пров.1 Травня вул.Шкільна, 2, смт Приколотне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62630 (школа, фойє, 1-й поверх.) Середня

630224 с.Андріївка, с.Рогозянка, с-ще Садовод, с.Стецьківка вул.Шкільна, 7, с.Андріївка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62642 (школа, спортзал, 1-й поверх.) Середня

630225 с.Довгеньке(Вільхуватська сільська територіальна громада), с.Зарубинка вул.Центральна, 26, с.Зарубинка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62620 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє, 1-й поверх) мала

630226 с.Вільхуватка, с.Анискине, с.Водяне(Вільхуватська сільська територіальна громада) вул.Синько, 26Б, с.Вільхуватка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62620 (будинок культури, фойє, 1-й поверх.) Середня

630227 с.Івашкине, с.Комісарове, с.Устинівка, с.Широке вул.Трудова, 58А, с.Устинівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62620 (школа, фойє, 1-й поверх) мала

630228 с.Гнилиця, с.Аркушине, с.Зелений Гай вул.Центральна, 52, с.Гнилиця, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62609 (будинок культури, фойє, 2-й поверх.) мала

630229 с.Гнилиця Перша вул.Молодіжна, 6, с.Гнилиця Перша, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62609 (клуб, зала, 1-й поверх.) мала

630230 с.Григорівка, с.Амбарне, с-ще Соніно вул.Центральна, 24А, с.Григорівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62640 (ліцей, актова зала, 1-й поверх.) мала

630231 с.Катеринівка, с-ще Микільське вул.Польова, 8, с.Катеринівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62641 (будинок культури, фойє, 1-й поверх.) мала

630232 с.Малий Бурлук вул.Миру, 3, с.Малий Бурлук, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62624 (клуб, глядацька зала, 1-й поверх) мала

630233 с.Шевченкове(Великобурлуцька селищна територіальна громада) вул.Осипова, 17, с.Шевченкове, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62627 (клуб, глядацька зала, 1-й поверх) мала

630234 с.Мілове, с.Чугунівка, с.Шев’яківка вул.Центральна, 86, с.Мілове, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62622 (школа, спортзал, 1-й поверх.) мала

630235 с.Нова Олександрівка, с.Красне, с.Лозове, с.Полковниче, с.Шевченкове(Великобурлуцька селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 10, с.Нова Олександрівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62653 (школа, фойє, 1-й поверх.) мала

630236 с-ще Підсереднє, с-ще Дорошенкове, с-ще Малахове, с-ще Сірий Яр вул.Центральна, 2, с-ще Підсереднє, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62608 (Сільський клуб, фойє, 1-й поверх.) Середня

630237 с.Рублене, с.Артільне, с.Березники, с.Крейдянка, с.Озерне, с.Потихонове мікрорайон, 35, с.Рублене, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62610 (школа, фойє, 1-й поверх.) мала

630238 с-ще Миколаївка, с-ще Федорівка, с.Довжанка, с-ще Курганне, с.Слизневе вул.Праці, 5, с-ще Федорівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62625 (Дитячий садок, гральна зала, 1-й поверх.) Середня

630239 с.Хатнє, с-ще Красноярське вул.Шкільна, 6, с.Хатнє, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62626 (школа, спортзал, 1-й поверх.) мала

630240 с-ще Червона Хвиля, с-ще Зелений Гай, с-ще Куп’єваха, с-ще Нова Олександрівка вул.Центральна, 17, с-ще Червона Хвиля, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62650 (навчально-виховний комплекс, спортзал, 1-й поверх.) Середня

630241 с.Чорне, с.Грачівка, с.Купине, с.Лобанівка, с.Нефедівка вул.40 років Перемоги, 18, с.Чорне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62613 (ліцей, спортзал, 1-й поверх.) мала

630242 с.Шипувате, с.Веселе, с.Нестерівка, с.Середній Бурлук, с-ще Шипувате вул.Центральна, 28, с.Шипувате, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62651 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

630243 м.Вовчанськ – вул.квартал Сонячний, вул.Колокольцова, вул.Короленка, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–94 к.В, 102, 104, 108, 112–112 к.А, 114, 116; пров.Гоголя, пров.Шишкінський пл.Колокольцова, 1, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62503 (будинок культури, хол) Велика

630244 м.Вовчанськ – вул.Будівників, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гоголя, вул.Духовна, вул.Ігнатьєва: 1, 3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 57, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 85, 87, 89, 91, 93, 95–111 к.А; вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Стадіонна, вул.Торгова, вул.Шевченка, пров.Менделєєва, пров.Піддубного І., пров.Слобожанський, пров.Харківський вул.Гагаріна, 12, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62504 (ліцей №2, хол) Велика

630245 м.Вовчанськ – вул.Амосова, вул.Благовіщенська, вул.Герлегівська, вул.Городищенська, вул.Горького, вул.Запорозської Січі, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Коцюбинського М., вул.Лермонтова, вул.Металіста, вул.Перемоги, вул.Поліни Осипенко, вул.Старочудного М., вул.Степова, вул.Східна, вул.Хлібороба, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Лермонтова, пров.Поліни Осипенко, пров.Садовий, пров.Старочудного М., пров.Хлібороба, пров.Шкільний, пров.8 Березня вул.Зарічна, 26, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62503 (школа, хол) Велика

630246 м.Вовчанськ – вул.Бульби Т., вул.Верхня: 13 к.А; вул.Вільхова, вул.Ігнатьєва: 2–2 к.В, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26–26 к.А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58–60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80–84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Ігоря Князя, вул.Карпатська, вул.Київська, вул.Кисляківська, вул.Конституції, вул.Лесі Українки, вул.Мірошніченко Євгенії, вул.Мудрого Ярослава, вул.Надії Волкової, вул.Обозна, вул.Озерна, вул.Олександра Матросова, вул.Сєрова, вул.Фабрична, вул.Черкаська, пров.Вишневий, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Кисляківський, пров.Крупської, пров.Лісовий, пров.Успенський, пров.Черкаський, пров.Черняховського вул.Мірошніченко Євгенії, 29, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62501 (школа, хол) Велика

630247 м.Вовчанськ – вул.Верхня: 1–13, 14–133; вул.Івана Франка, вул.Молодіжна, вул.Прилужна, вул.Селянська, вул.Соборна: 95–101, 103, 105–107, 109–111, 113, 115, 117–180; вул.Фонтанна, вул.Харківська, вул.Широка, пров.Нижній, пров.Селянський вул.Соборна, 93А, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62504 (Вовчанський технікум ХНТУСГ імені Петра Василенка, хол) Велика

630248 м.Вовчанськ – вул.Герцена, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Польова: 3, 5, 7, 9, 11, 13–15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Пролетарська, вул.Пролетарське поле, вул.Рубіжанське шосе, вул.Свободи вул.Пролетарське поле, 11, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62501 (дитсадок, група) Велика

630249 м.Вовчанськ – вул.Авіаційна, вул.Бекетова, вул.Бикова Л., вул.Гатищанська, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Мільйонна, вул.Новоселівська, вул.Олеся Досвітнього, вул.Ольги Княгині, вул.Орлова, вул.Слобожанська, вул.Соснова, вул.Чехова, вул.1 Травня, пров.Кузнечний, пров.Станичний, с.Плетенівка вул.Гоголя, 27, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62503 (гімназія №1, хол) Велика

630250 м.Вовчанськ – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ветеренарна, вул.Вишнева, вул.Господарська, вул.Гурканівська, вул.Дорошенко, вул.Завгородня, вул.Лугова, вул.Польова: 2, 4–4 к.А, 6–6 к.Е, 8–8 к.А, 10, 12, 16–18, 20, 22, 24, 26–26 к.А, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–74; вул.Сковороди, вул.Станична, вул.Тіниста, вул.Чапліївська, вул.Чкалова, пров.Господарський, пров.Дорошенко, пров.Завгородній, пров.Ломоносова, пров.Чкалова вул.Чкалова, 13, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62502 (школа, хол) Велика

630251 смт Білий Колодязь – вул.Вишнева, вул.Вовчанська, вул.Героїв України: 27, 29, 31–112 к.А, 116–128; вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Новозаводська, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Слобожанська, вул.Степова, вул.Хлібороба, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Кооперативний, пров.Нагірний, пров.Ранковий, пров.Садовий, пров.Спортивний, пров.Сучасний, пров.Тихий, пров.1 Травня, ЖД 64 км, ЖД 71 км, с.Земляний Яр вул.Заводська, 2А, смт Білий Колодязь, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62540 (будинок культури, хол) Середня

630252 смт Білий Колодязь – вул.Блінова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Верхня, вул.Героїв України: 1–26, 28–28 к.А, 30, 114; вул.Заводська, вул.Іванівська, вул.Калинова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Олександрівська, вул.Польова, вул.Селянська, вул.Шкільна, пров.Грушевського, пров.Підлісний, пров.Польовий, пров.Скалонівський, пров.Сонячний, пров.Юнацький, с.Волохівське пров.Грушевського, 2, смт Білий Колодязь, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62540 (КЗ "Білоколодязький ліцей", хол) Середня

630253 смт Вільча вул.Шевченка, 51, смт Вільча, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62500 (селищна рада, зала засідань) Середня

630254 смт Старий Салтів – вул.Благодатна, вул.Велика, вул.Донецька, вул.Івана Франка, вул.Кіселик, вул.Кордон, вул.Культури, вул.Лесі Українки, вул.Марченко, вул.Молодівська, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Семенова, вул.Сибірська, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Тверетинова, вул.Червона, вул.Щербака, вул.1 Травня, вул.9 Серпня, пров.Банний, пров.Садовий, пров.Свободи, пров.Сільрадівський, пров.Стадіонний вул.Перемоги, 21, смт Старий Салтів, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62560 (будинок культури, хол) Велика

630255 смт Старий Салтів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Ліни Костенко, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Міжнародна, вул.Молодівський шлях, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Харківська, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.8 Березня вул.Перемоги, 34, смт Старий Салтів, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62560 (школа, хол) Середня

630256 с.Березники, с.Металівка, с.Зарічне вул.Центральна, 55, с.Зарічне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62561 (будинку культури, хол) Середня

630257 с.Вовчанські Хутори, с.Зибине, с.Покаляне, с.Тихе вул.Миру, 10, с.Вовчанські Хутори, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62508 (школа, хол) Середня

630258 с.Волохівка, с.Бочкове, с.Караїчне вул.Колокольцова, 41, с.Волохівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62520 (Волохівський навчально-виховний комплекс, хол) мала

630259 с.Гатище, с.Бугруватка, с.Огірцеве, с.Приліпка вул.Центральна, 30, с.Гатище, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62509 (приміщення Гатищенської філії КЗ "Вовчанський ліцей №1", фойє) мала

630260 с.Гонтарівка, с.Радькове, с.Широке вул.Дмитрівська, 99, с.Гонтарівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62570 (Гонтарівська ЗОШ, актова зала) мала

630261 с.Вишневе вул.Квітнева, 6, с.Вишневе, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62570 (ДНЗ "Колосок", каб. 3) мала

630262 с.Дідівка, с.Паськівка, с.Середівка, с.Томахівка вул.Перемоги, 17/1, с.Томахівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62571 (школа, кабінет персоналу) мала

630263 с.Миколаївка, с.Варварівка(Варварівська с/р), с.Хрипуни пров.Клубний, 155А, с.Варварівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62510 (будинок культури, фойє) Середня

630264 с.Землянки, с.Бударки вул.Центральна, 254, с.Землянки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62512 (школа, хол) мала

630265 с.Іванівка вул.Центральна, 89, с.Іванівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62521 (школа, хол) мала

630266 с.Захарівка вул.Перемоги, 99, с.Захарівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62521 (сільський клуб, актова зала) мала

630267 с.Благодатне, с.Василівка вул.Шевченко, 37А, с.Василівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62522 (приміщення відділення зв’язку, кабінет №2) мала

630268 с.Котівка, с.Бережне вул.Миру, 29, с.Котівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62546 (сільський будинок культури, кабінет директора) мала

630269 с.Молодова вул.Першотравнева, 53А, с.Молодова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62563 (будинок культури, фойє) мала

630270 с.Нестерне, с.Дегтярне, с.Кругле, с.Піщане, с.Шабельне вул.Центральна, 37, с.Нестерне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62511 (сільський клуб, фойє) мала

630271 с.Новоолександрівка, с.Бакшеївка, с.Вірівка вул.Центральна, 29, с.Новоолександрівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62545 (будинок культури, хол) Середня

630272 с.Лозова вул.Шевченко, 1, с.Лозова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62545 (приміщення їдальні, фойє) мала

630273 с.Охрімівка, с.Чайківка вул.Шкільна, 119, с.Охрімівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62515 (школа, хол) мала

630274 с.Мала Вовча, с.Рибалкине вул.Центральна, 128А, с.Мала Вовча, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62516 (школа, хол) мала

630275 с.Петропавлівка, с.Ганнопілля, с.Гарбузівка вул.Миру, 59, с.Петропавлівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62544 (навчально-виховний комплекс, зала) мала

630276 с.Пільна, с.Українське вул.Шкільна, 1А, с.Пільна, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62541 (школа, спортивний зал) мала

630277 с.Бугаївка, с.Сосновий Бір вул.Перемоги, 5, с.Бугаївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62550 (будинок культури, хол) Середня

630278 с.Шевченкове Перше вул.Садова, 10А, с.Шевченкове Перше, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62551 (Філія Бугаївського сільського будинку культури, кабінет №7) мала

630279 с.Різникове, с.Бузове, с.Красний Яр, с.Лошакове, с.Лукашове, с.Сердобине, с.Черняків вул.ім.Біловодського, 40, с.Різникове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62513 (будинок культури, зала) мала

630280 с.Верхній Салтів, с.Замулівка, с.Українка, с.Рубіжне, с.Байрак, с.Варварівка(Рубіжненська с/р) вул.Зарічна, 1А, с.Рубіжне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62534 (сільська рада, хол) мала

630281 с.Стариця, с.Ізбицьке вул.Спартака, 441, с.Стариця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62530 (сільський будинок культури, фойє) мала

630282 с.Хотімля, с.Перківка вул.Щербака, 4, с.Хотімля, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62572 (школа, хол) Середня

630283 с.Лиман, с.Синельникове, с.Цегельне вул.Харківська, 74А, с.Лиман, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62536 (адміністративне приміщення, фойє) мала

630284 с.Симинівка, с.Графське вул.Хлібороба, 39, с.Симинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62531 (сільський клуб, фойє) мала

630286 с.Верхня Писарівка, с.Лосівка, с.Шестерівка вул.Центральна, 49А, с.Лосівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62533 (Лосівський фельдшерський пункт, хол) мала

630287 с.Кирилівка, с.Москалівка, с.Погоріле вул.Центральна, 2, с.Кирилівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62573 (школа, хол) мала

630288 с.Шестакове, с.Федорівка вул.Шкирівка, 1Б, с.Шестакове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62562 (школа, хол) мала

630289 с.Юрченкове, с.Шевченкове вул.Центральна, 31, с.Юрченкове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62543 (будинок культури, фойє) Середня

630290 смт Дворічна – вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.ім. Шевченка, вул.Куп’янська, вул.Медицинська, вул.Мельнична, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Партизанська: 1–114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 134, 136; вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.35-ї Гвардійської дивізії, пров.Високий, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Мисливський, пров.Парковий, пров.Підгірний, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Спортивний, пров.Театральний, пров.Шкільний вул.35-ї Гвардійської дивізії, 12, смт Дворічна, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62702 (районний будинок культури, танцювальна зала) Велика

630291 смт Дворічна – вул.Будівельників, вул.Ветеринарна, вул.Зарічна, вул.Лозова, вул.Набережна, вул.Нижньо-Набережна, вул.Партизанська: 115, 117, 119, 121, 123, 125–127, 129, 131, 133, 135, 137–179; вул.Сонячна, вул.Соснова, пров.Зарічний, пров.Нижньо-Набережний, пров.Піщаний, пров.Сагунівський, пров.Сонячний, пров.Торговий вул.Ветеринарна, 18, смт Дворічна, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62702 (КП "Дворічна", зала засідань) Середня

630292 с.Западне вул.Центральна, 18, с.Западне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62702 (школа, вестибюль) мала

630293 с.Вільшана вул.Миру, 140, с.Вільшана, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62732 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

630294 с.Лиман Перший, с.Масютівка вул.Центральна, 76, с.Лиман Перший, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62733 (фельдшерсько-акушерський пункт, хол) мала

630295 с.Першотравневе вул.Нова, 3, с.Першотравневе, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62734 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

630296 с.Богданівське вул.Центральна, 2, с.Богданівське, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62724 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

630297 с.Кам’янка, с.Бологівка, с-ще Дворічанське, с.Красне Перше вул.Поштова, 38, с.Кам’янка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62710 (школа, вестибюль) Середня

630298 с.Строївка, с.Тополі вул.Центральна, 86, с.Тополі, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62712 (бібліотека, читальна зала) мала

630299 с.Колодязне вул.Центральна, 5А, с.Колодязне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62713 (сільська рада, зала засідань) Середня

630300 с.Новоужвинівка, с.Обухівка вул.Миру, 54, с.Обухівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62713 (сільський клуб, актова зала) мала

630301 с.Одрадне(Дворічанська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 44, с.Одрадне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62713 (сільський клуб, актова зала) мала

630302 с.Кутьківка, с.Довгеньке(Дворічанська селищна територіальна громада), с.Касянівка, с.Лозова Друга, с.Лозова Перша пл.Перемоги, 20, с.Кутьківка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62730 (сільський будинок культури, актова зала) мала

630303 с.Лиман Другий вул.Центральна, 73, с.Лиман Другий, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62722 (школа, спортивна зала) мала

630304 с.Миколаївка(Дворічанська селищна територіальна громада), с.Нежданівка, с.Павлівка, с.Петрівка(Дворічанська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 43, с.Миколаївка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62721 (школа, вестибюль) мала

630305 с.Новоєгорівка, с.Берестове(Дворічанська селищна територіальна громада), с.Іванівка(Дворічанська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 12, с.Новоєгорівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62740 (школа, спортивна зала)
/
вул.Мечниківська, 8, с.Новоєгорівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62740
мала

630306 с.Великий Виселок вул.Центральна, 10, с.Великий Виселок, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62741 (сільський клуб, актова зала) мала

630307 с.Гракове вул.9 Травня, 3, с.Гракове, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62740 (адмінбудинок ПП "Ельдар плюс", зала засідань) мала

630308 с.Мальцівка, с.Терни вул.Концевича Андрія Дмитровича, 1, с.Терни, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62742 (сільський клуб, актова зала) мала

630309 с.Петро-Іванівка, с.Митрофанівка, с.Нововасилівка, с.Новомлинськ, с.Фиголівка вул.Центральна, 123, с.Петро-Іванівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62720 (адмінбудинок сільської ради, зала засідань) мала

630310 с.Піски, с.Піщанка, с-ще Тополі пл.Центральна, 2, с-ще Тополі, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62715 (сільський будинок культури, актова зала)
/
пл.Центральна, 3, с-ще Тополі, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62715
Середня

630311 с.Рідкодуб, с.Васильцівка, с.Водяне(Дворічанська селищна територіальна громада), с.Плескачівка, с.Путникове вул.Чкалова, 13, с.Рідкодуб, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62723 (сільський будинок культури, актова зала)
/
вул.Чкалова, 17, с.Рідкодуб, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62723
мала

630312 с.Тавільжанка – вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Перемоги: 94–258; вул.Першотравнева, вул.Садова: 44–249; вул.Спортивна, вул.Центральна вул.Центральна, 3, с.Тавільжанка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62731 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

630313 с.Тавільжанка – вул.Зарічна, вул.Перемоги: 1–92; вул.Садова: 1–43; вул.Старе лісництво, с.Гороб’ївка, с.Гряниківка, с-ще Дворічне вул.Привокзальна, 51, с-ще Дворічне, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62701 (школа, спортивна зала) Середня

630314 с.Токарівка, с.Добролюбівка, с.Мечнікове, с.Петрівське вул.Миру, 8, с.Токарівка, Куп’янський р-н, Харківська обл., 62743 (сільський клуб, актова зала) мала

630734 смт Печеніги – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Зінченка: 92–263; вул.Карапиша, вул.Конституції, вул.Л.Толстого, вул.Незалежності: 53–69; вул.Партизанська, вул.Рибна, вул.Садова, вул.Харківська: 68, 70, 72, 74, 84–84Б, 86–258; вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Базарний, пров.Безим’яний, пров.Б.Хмельницького, пров.Гоголя, пров.Донецький, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Кам’яний, пров.Конституції, пров.Левадний, пров.Партизанський, пров.Підгірний, пров.Рибний, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, тупик Шевченка, тупик 1-го Травня вул.Незалежності, 56, смт Печеніги, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (районний будинок культури, вестибюль) Велика

630735 смт Печеніги – вул.Берегова, вул.Ветеринарна, вул.Дачна, вул.Зінченка: 1–91; вул.Лісна, вул.М.Кулика, вул.Незалежності: 1–49; вул.Північна, вул.Поштова, вул.Робоча, вул.Соснова, вул.Харківська: 2–67, 69, 71, 73, 75–83, 85; вул.Чурилова, вул.Яблунева, пров.Береговий, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Західний, пров.Карапиша, пров.Лісний, пров.М.Кулика, пров.Незалежності, пров.Польовий, пров.Харківський, пров.Чурилова, пров.Шкільний, тупик Береговий, тупик Поштовий, Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук 15км+650м вул.Незалежності, 48, смт Печеніги, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (ліцей імені Г.Семирадського, вестибюль) Велика

630738 с.П’ятницьке вул.Назарова, 30, с.П’ятницьке, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62809 (сільський клуб, актова зала) мала

630739 с.Кицівка вул.Центральна, 5, с.Кицівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (сільський клуб, актова зала) мала

630740 с.Приморське вул.Шкільна, 3, с.Приморське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (сільський клуб, актова зала) мала

630741 с.Артемівка вул.Камишева, 2А, с.Артемівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62821 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня

630742 с.Борщова, с.Ганнівка, с.Гарашківка, с.Гуслівка, с.Першотравневе вул.Молодіжна, 65, с.Борщова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62810 (сільський клуб, актова зала) мала

630743 с.Мартове вул.Гагаріна, 1Б, с.Мартове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62820 (культурно-спортивний комплекс, вестибюль) Середня

630744 с.Новий Бурлук вул.Шкільна, 3, с.Новий Бурлук, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62822 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня

630884 смт Введенка вул.Олега Горбачова, 150, смт Введенка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63520 (Введенський навчально-виховальний комплекс, фойє) Велика

630885 с.Тернова – вул.Будівників, вул.Б.Хмельницького, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кожедуба, вул.Лермонтова, вул.Листвяна, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 1–133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–173В; вул.Чехова, вул.Чугуївська, вул.2-га Лісна, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Лермонтова, пров.Лісний, пров.Свободи, пров.Центральний, пров.Чехова, пров.Чугуївський вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Селищна рада, зала засідань) Середня

630886 с.Зауддя, с.Тернова – вул.Дружби, вул.Клубна, вул.Короленка, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Річна, вул.Рубіжна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Центральна: 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–365; вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Клубний, пров.Короленка, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Спортивний вул.Центральна, 251, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Тернівська школа, фойє) Середня

630887 с.Зелений Колодязь, с.Світанок вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Селищна рада, зала обрядів) мала

630888 смт Есхар – вул.Б.Хмельницького: 1–4, 6, 8, 10, 12; вул.Вишнева, вул.Генерала Каруни, вул.Горького: 10, 12, 14–15, 15Б–18, 20, 22, 24, 26; вул.Квітуча, вул.Літвінова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 6–6Б, 8, 12, 14, 16, 18–24, 26, 28, 33–43; вул.Паркова, вул.Перемоги: 1–12; вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Слобідська, вул.Шевченка, вул.Шершавіна, пров.Б.Хмельницького: 1; пров.Горького, пров.Миру, пров.Польовий, Б/в ’Сіверський Дінець’ вул.Миру, 6, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524 (Будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика

630889 смт Есхар – вул.Артема - с/т "ВАСИЛЕК", вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 5, 7, 9, 11, 13–56; вул.Горького: 1–9Д, 11, 13А, 15А, 19, 21, 23, 25, 27–38, ГУРТОЖ.; вул.Дружби, вул.Євстаф’єва, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Молодіжна: 1–5, 7, 9–11, 13, 15, 17, 25, 27, 29–32А; вул.Перемоги: 14–38; вул.Рождественська, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Центральна - С/т ’ЗЕНІТ’, вул.Щаслива, вул.1Травня, вул.1-ша Набережна, вул.152Стрілецької дивізії, пл.Робоча, пров.Б.Хмельницького: 2–7; пров.Заводский, пров.1Травня вул.Молодіжна, 2, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524 (Есхарівська школа, фойє, 2-й поверх) Велика

630890 смт Кочеток – вул.В.Гончаренко, вул.Гагаріна, вул.Донецька, вул.Зелена, вул.Літвінова, вул.Осіння, вул.Першотравнева, вул.Чугуївська, пров.Гагаріна, пров.Літвінова вул.Осіння, 18, смт Кочеток, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63513 (Кочетоцький ліцей, фойє) Середня

630891 смт Кочеток – вул.Веремієвої, вул.Володимирівська, вул.Горького, вул.Горянська, вул.Джерельна -СТ ’Мімоза’, вул.Дружби, вул.Заводська-СТ"Акація", вул.Історична, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Пушкінська, вул.Радужна, вул.Рєпіна, вул.Свободи, вул.Цегельна -СТ ’Акація’, вул.Шевченка, пров.Горького, пров.Радужний вул.Радужна, 41, смт Кочеток, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63513 (Кочетоцька санаторна школа-інтернат, фойє) Середня

630892 смт Малинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Михайлівський, пров.Мічуріна, пров.Польовий, пров.Рєпіна, пров.Річний, пров.Чугуївський, пров.Шевченка вул.Михайлівська, 71, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Малинівська гімназія, фойє і коридор, 1-й поверх) Середня

630893 смт Малинівка – вул.Базарна, вул.Вишнева: 1–55, 57; вул.Є.Ткаченко: 1–69А; вул.Заозерна, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соїча, вул.Широка: 1–53; вул.Шкільна: 1–113; вул.Ювілейна, вул.1Травня, пров.Базарний, пров.Вишневий, пров.ІІ Шкільний: 6–15; пров.Пушкіна, пров.Садовий, майдан 1Травня вул.Пушкіна, 1, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Будинок культури, глядацька зала) Велика

630894 смт Малинівка – вул.Вишнева: 56, 58–107; вул.Віктора Луговського, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Є.Ткаченко: 70–162; вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Чкалова, вул.Широка: 54–135; вул.Шкільна: 114–133; вул.Шляхова, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.ІІ Шкільний: 1–5; пров.Лісний, пров.Молодіжний, пров.Піщаний, пров.Сосновий, пров.Шкільний, Зона №01, комплекс будівль та споруд №2, Зона №01, комплекс будівль та споруд №4, Малинівське лісництво, 62 км дільниці Основа-Куп’янськ, 65 км дільниці Основа-Куп’янськ вул.Шкільна, 120, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Малинівська школа №2, кабінет математики і кабінет історії) Велика

630895 смт Новопокровка – вул.В.Вєсіча, вул.Весняна, вул.Віри, вул.Заводська: 1–91; вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Леонова, вул.Лісна, вул.Любові, вул.Надії, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.1Травня, пров.Космічний, пров.Польовий, пров.Шевченка, пров.1Травня, тупик 1Травня вул.Гагаріна, 32, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Новопокровський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала) Велика

630896 смт Новопокровка – вул.Бадядіна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дворянська, вул.Дружби, вул.Заводська: 93–125; вул.Зоряна, вул.імені В.Вішталя, вул.Квиткова-с/т "Арсенал", вул.Лугова, вул.Маєвського, вул.Миру, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Чугуївська, с-ще Роздольне вул.імені В.Вішталя, 14, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Будинок культури, фойє) Велика

630897 смт Чкаловське – вул.Миру: 19–23; вул.Свободи, вул.Чкалова: 23, 27–34; вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544 (Будинок культури, 1 частина спортивної зали) Велика

630898 смт Чкаловське – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Інженерна, вул.Миру: 5–17, 25–37; вул.Новоселів, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Чкалова: 1–22, 24–26, 36; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Чкалова, 77км.+300м. дільниці Основа-Куп’янськ Південної зализниці, с.Гаврилівка, с-ще Дослідне, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада) вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544 (Будинок культури, 2 частина спортивної зали) Велика

630899 с.Нова Гнилиця вул.Центральна, 89А, с.Нова Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542 (Новогнилицька школа, фойє) мала

630900 с.Базаліївка вул.Миру, 2, с.Базаліївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63531 (Базаліївський сільський будинок культури, глядацька зала будинку культури) мала

630901 с.Велика Бабка, с.Піщане(Чугуївська міська територіальна громада) вул.Перемоги, 24, с.Велика Бабка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63510 (Великобабчанський ліцей, їдальня) мала

630902 с.Волохів Яр вул.Миру, 3, с.Волохів Яр, Ізюмський р-н, Харківська обл., 63552 (Волохово-Ярський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала) Середня

630903 с.Гракове, с.Ртищівка вул.Перемоги, 12, с.Гракове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542 (Граківська школа, фойє) Середня

630904 с-ще Залізничне пров.Перемоги, 1, с-ще Залізничне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63543 (Адмінбудівля елеватора, їдальня) мала

630905 с.Зарожне, с.Тетлега пров.Шкільний, 2, с.Зарожне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63511 (Зарожненський ліцей, спортивна зала) Середня

630906 с.Іванівка, с.Михайлівка, с.Степове, с.Студенок вул.Центральна, 1, с.Іванівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63551 (Іванівський навчально-виховальний комплекс, фойє) Середня

630907 с.Кам’яна Яруга вул.Миру, 1А, с.Кам’яна Яруга, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63512 (Кам’яноярузький ліцей, спортивна зала) Велика

630908 с.Коробочкине – вул.Виноградна, вул.Високогірна, вул.Гоголя, вул.Громової, вул.Дачна, вул.Закубанська, вул.Кооперативна, вул.Куп’янська, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Рєпіна, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.ст.Коробочкине, вул.Успенська, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Джерельний, пров.Кошевого, пров.Миру, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Шевченка, с.Осиковий Гай вул.майдан Шкільний, 5, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540 (Коробочкинський навчально-виховальний комплекс, фойє) Велика

630909 с.Коробочкине – вул.Центральна вул.майдан Шкільний, 1, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540 (Сільська рада, фойє) мала

630910 с.Леб’яже, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада), с.Пушкарне, с.Таганка вул.Миру, 50, с.Леб’яже, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63530 (Будинок культури, актова зала) Середня

630911 с.Мосьпанове вул.Маслова, 1А, с.Мосьпанове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63550 (Мосьпанівська школа, їдальня) Середня

630912 с.Стара Гнилиця вул.Шевченко, 46, с.Стара Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63541 (Старогнилицька школа, спортивна зала) Середня

630913 с.Стара Покровка, с.Поди вул.Миру, 52А, с.Стара Покровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Старопокровська школа, фойє і коридор) Середня

630914 с.Юрченкове вул.Шкільна, 8, с.Юрченкове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63532 (Юрченківській сільський будинок культури, фойє будинку культури) мала

631072 м.Чугуїв – вул.Балакірєва, вул.Басейна, вул.Військова, вул.Воєводська, вул.Горна, вул.Дарвіна, вул.Донецька, вул.Достоєвського, вул.Зароженська, вул.Зачуговська, вул.Зоряна, вул.Каржавіна, вул.Квітуча, вул.Кононенка, вул.Кочетокська, вул.Кошового Олега, вул.Лермонтова, вул.Липова, вул.Миру, вул.Мухіна, вул.Незалежності, вул.Нижня Зачуговка, вул.Новосадова, вул.Ростовська, вул.Сіверська, пл.Червона, пров.Зароженський, пров.Зачуговський, пров.Миру, пров.Червоний, Зачуговський кут вул.Зароженська, 14, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (гімназія №4, коридор) Велика

631073 м.Чугуїв – вул.Кременецька, вул.Лугова, вул.Харківська: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–63 к.1, 65, 67, 69, 71, 73, 81, 83–87; пров.Кременецький, пров.Луговий, пров.1-й Кременецький, пров.2-й Кременецький, пров.3-й Кременецький, пров.4-й Кременецький, пров.5-й Кременецький, тупик Харківський, Авіатор мікрорайон: 27–45, 51–81, 133, 141–143; Авіатор мікрорайон, 58А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63501 (ліцей №6, спортивна зала) Велика

631074 м.Чугуїв – Авіатор мікрорайон: 50, 82–119, 137–140, 149–163, в/ч А-4104; Авіатор мікрорайон, 58А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63501 (ліцей №6, спортивна зала) Велика

631075 м.Чугуїв – вул.Зелена Долина: 2–4, 6, 8–10, 12, 14–22, 26, 28–30, 32–34, 36, 40–50; вул.Зозулі, вул.Преображенська, вул.Садова, вул.Степова, вул.Терешкової, вул.Чапаєва, вул.Червоної Калини, пл.Аграрна, пров.Преображенський, пров.Степовий, пров.Терешкової, пров.Чапаєва, пров.Червоної Калини пл.Аграрна, 10А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (аграрний ліцей, хол) Середня

631076 м.Чугуїв – вул.Зелена Долина: 5, 7, 11, 13, 25, 27, 31, 35, 37; вул.Короленка, вул.Леонова: 2; вул.Медова, вул.Старонікольська: 2–22А; вул.Уланська, вул.Харківська: 122, 124, 126; вул.Шевченка, пл.Уланська, пров.Короленка, пров.Медовий пл.Уланська, 1А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (ліцей №5, хол) Велика

631077 м.Чугуїв – вул.Кожедуба: 26; вул.Музейна: 1–5, 10–22; вул.Панєжди Петра, вул.Перемоги, вул.Харківська: 52, 54, 56, 58–58 к.2, 60, 62, 64, 66, 68 к.1–68 к.2, 70–70 к.3, 72, 74–76Б, 97–103, 105; вул.Червономанєжна, пров.Червономанєжний вул.Червономанєжна, 18, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (ліцей №8, хол) Середня

631078 м.Чугуїв – бульв.Комарова, вул.Старонікольська: 26–46; вул.Харківська: 78, 82, 94, 104, 114–116, 123, 125 к.1, 129 к.1, 137, 147, 149, 153, 155, 157; пров.Відомчий вул.Харківська, 112, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (БДЮТ, кабінет естетичного виховання) Велика

631079 м.Чугуїв – вул.Кожедуба: 4–20; вул.Музейна: 7–9, 27; вул.Фортечний узвіз, пров.Гвардійський вул.Кожедуба, 24, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (ДЮСШ, спортивна зала) Середня

631080 м.Чугуїв – вул.Гвардійська: 1–14; вул.Горького, вул.Жадановського, вул.Карбишева, вул.Купальний спуск, вул.Литвінова, вул.Манежна, вул.Остряниці Якова, вул.Річна, вул.Старонікольська: 49–64; вул.Чернишевського, пл.Соборна, пров.Литвінова вул.Гвардійська, 34, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (ліцей №2, спортивна зала) Велика

631081 м.Чугуїв – вул.Бідного Дем’яна, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська: 16–74, 76, 78, 80; вул.Давній вал, вул.Зелена, вул.Леонова: 1, 3–45; вул.Стадіонна, вул.Харківська: 165, 167, 169, 171, 173; вул.1 Травня, пров.Гагаріна, пров.Стадіонний вул.Гвардійська, 20, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (ліцей №1, хол) Велика

631082 м.Чугуїв – вул.Бориса Чичибабіна, вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобильців, вул.Дачна, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Листяна, вул.Музична, вул.Робоча, вул.Слобідська, вул.Харківська: 130, 134–136, 138–146, 148, 150–152, 154–154 к.2, 156, 158, 175–175 к.2, 177–179, 181, 183, 185, 187–187А, 191, 193, 195, 197, 199–201, 203–247; вул.Чайковського, пл.Матросова, пров.Мічуріна, пров.Музичний, пров.Чайковського пл.Матросова, 1А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (ліцей №7, актова зала) Велика

631083 м.Чугуїв – вул.Абрикосова, вул.Будівельників, вул.Виноградна, вул.Дружби, вул.Злобіна Анатолія, вул.Зміївська, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Північна, вул.Східна, пров.Злобіна Анатолія, пров.Південний, Будинок оператора газового господарства, с.Василів Хутір вул.Дружби, 7А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63506 (гуртожиток, актова зала) Велика

631084 м.Чугуїв – вул.Ватутіна, вул.Запорожців, вул.Літературна, вул.Маяковського, вул.Пирогова: 1–37; вул.Світла, вул.Фабрична, вул.Харківська: 132, 160–164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 180, 182–182 к.3, 184, 186, 188, 192–192 к.1, 194, 196–196А, 198, 202, 251А–269; вул.Хмельницького Богдана, вул.Чкалова, вул.Шолохова, пров.Ватутіна, пров.Індустріальний, пров.Пирогова, пров.Привокзальний, пров.Фабричний, ж/б 52 км, ж/б 53 км пл.Матросова, 1А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (ліцей №7, хол) Середня

631085 м.Чугуїв – вул.Берегова, вул.Вокзальна, вул.Гвардійська: 75, 77, 79, 81–116 к.2; вул.Добролюбова, вул.Заводська, вул.Калмицька, вул.Кравцова, вул.Крилова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Осинівська, вул.Пирогова: 38–72; вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Рєпіна, вул.Спортивна, вул.Успенська, вул.Чехова, пл.Набережна, пл.Різдвяна, пров.Добролюбова, пров.Калмицький, пров.Набережний, пров.Осинівський, пров.Підгірний, пров.Пушкіна, пров.Рєпіна вул.Осинівська, 48Б, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 (КУ "ЦКРДІ "ШАНС", хол) Велика

631086 м.Чугуїв – вул.Горішного: 1/217, 139–142, в/ч А-0501, в/ч А-1993; в/м №2, с.Клугино-Башкирівка вул.Горішного, 121А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63505 (Клугино-Башкирівський ліцей, хол) Велика

631087 м.Чугуїв – вул.Горішного: 121–138; вул.Горішного, 121А, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63505 (Клугино-Башкирівський ліцей, спортивна зала) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
631088 Комунальне некомерційне підприємство "Чугуївська центральна лікарня ім. М.І. Кононенка" Чугуївської міської ради Харківської області вул.Гагаріна, 12, м.Чугуїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63503 Мала