Харківська область - одномандатний виборчий округ №178

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Балаклійської РДА

58

Відділ ведення ДРВ апарату Барвінківської РДА

33

Відділ ведення ДРВ апарату Близнюківської РДА

29

Відділ ведення ДРВ апарату Первомайської РДА

25

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Первомайської міської ради

15

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630001 м.Балаклія – в’їзд Спортивний, в’їзд Шевченка, вул.Алієва: 103, 105, 138–142; вул.Берегова, вул.Жовтнева: 30–34, 36, 38–46, 48, 50, 52–56, 58, 60, 82, 92; вул.Набережна: 1–39, 41, 43, 45; вул.Нижньо-Садова, вул.Соборна: 103, 105–145; вул.Спортивна: 7–17; вул.Шевченка, вул.Юннатівська, вул.1-го Травня: 13, 16–22, 25; пл.ім.В.Й.Казмірука: 1–3, 9–21; пров.Верхній, пров.Воїнів-інтернаціоналістів, пров.Герцена, пров.Дачний, пров.Жовтневий: 2, 4, 8, 10–61; пров.Нижньо-Садовий: 1/17, 3–12; пров.Південний, пров.Серпуховський: 2/17–3, 5–28; пров.Спортивний, пров.Шевченка: 1–16, 18, 20, 22, 24; пл.Ростовцева, 14, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (районний будинок культури, мала зала) Середня

630002 м.Балаклія – вул.Алієва: 132; вул.Соборна: 89–102, 104; пл.ім.В.Й.Казмірука: 4; пл.Ростовцева, пров.Серпуховський: 4; вул.Соборна, 95, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (Балаклійська школа №1, актова зала) Велика

630003 м.Балаклія – вул.Соборна: 65–65Д, 67–69, 71–74, 76, 78, 80–88; вул.Спортивна: 4; вул.Центральна: 21; вул.1-го Травня: 7; пров.Нижньо-Садовий: 2; пров.1-го Травня пров.1-го Травня, 12, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (Балаклійська школа №2, їдальня) Велика

630004 м.Балаклія – в’їзд Алієва, вул.Алієва: 31/5–102, 104, 106–110; вул.Жовтнева: 1–5, 7, 9, 19–21/1; вул.Муканова: 1–27, 30, 32, 34, 36; вул.Соборна: 37, 39–41, 43, 47, 49, 51, 53, 55–63, 66, 70, 75, 77, 79; вул.Центральна: 2А–20, 22–34; вул.1-го Травня: 1–6, 14–14/2; пров.Алієва, пров.Веселий, пров.Міський, пров.Муканова пров.1-го Травня, 12, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (Балаклійська школа №2, фойє) Велика

630005 м.Балаклія – в’їзд Банківський, вул.Жовтнева: 6, 8, 11–16, 22–28, 35, 37/1, 47, 49, 51, 57, 59, 61–79, 83–91, 93–111/18; вул.Котляревського, вул.Муканова: 29, 31, 33, 35, 37–128; вул.Набережна: 40, 42, 44, 46–67; вул.Підгірна, вул.Радіщева, вул.Садки, вул.1-го Травня: 23; вул.8-го Березня, пров.Жовтневий: 1, 3, 5–7, 9; пров.Ковальський, пров.Мисливський, пров.Набережний, пров.Підрічний, пров.Шевченка: 17, 19, 21, 23/1, 25–52; вул.8-го Березня, 5, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (музична школа, велика зала, 2-й поверх) Велика

630006 м.Балаклія – в’їзд Заводський, в’їзд Поетичний, вул.Алієва: 2–30; вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Декабристів, вул.Заводська, вул.Зої Космодем’янської, вул.Леоніда Лимаря, вул.Лермонтова, вул.Оборонна: 5, 9/69, 11–11/55, 13–13А, 15; вул.Поетична, вул.Слобожанська, вул.Соборна: 2–6, 10, 12, 14–16, 18, 20–20А, 24–25, 27–29, 31–36, 38, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54; вул.Удальцова, вул.Українська: 1, 3, 5, 7, 9–11, 13, 15, 17–69/5; вул.Чайковського, пров.Абрикосовий, пров.Гоголя, пров.Лермонтова, пров.Народний, пров.Слобожанський, пров.Український, тупик Заводський вул.Соборна, 45, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (управління Пенсійного фонду, фойє) Велика

630007 м.Балаклія – в’їзд Миру, в’їзд Привокзальний, вул.Арсенальна, вул.Вишнева, вул.Вторчорметова, вул.Геологічна, вул.Гоголя, вул.Миру, вул.Петра Азаренка, вул.Покровська: 2–4; вул.Соборна: 1, 7–9, 11, 13, 17, 19, 21–23, 26, 30; вул.Тимірязєва, вул.Чкалова, вул.40 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Залізничний, пров.Полковий, пров.Привокзальний, тупик Привокзальний, військова частина А-1352 вул.Соборна, 22, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64203 (Будівля релігійної організації "Світло Євангелія", зала) Велика

630008 м.Балаклія – в’їзд Грушевського, в’їзд Пушкіна, в’їзд Рєпіна, в’їзд Цегельний, вул.Аверіна, вул.Весняна, вул.Грушевського, вул.Гуртових, вул.Кооперативна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Новоселівка, вул.Оборонна: 1–4, 6–8, 10, 12, 14, 16–86; вул.Олександра Матросова, вул.Рєпіна, вул.Українська: 2, 4, 6, 8, 12, 14–14А, 16, 71/58–85; вул.Цегельна, вул.172 Стрілецької Дивізії, пров.Весняний, пров.Грушевського, пров.Дарвіна, пров.Некрасова, пров.Новоселівський, пров.Цегельний, тупик Цегельний вул.Покровська, 25, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (Балаклійська школа №3, спортивна зала) Велика

630009 м.Балаклія – в’їзд Дніпровський, вул.Володимирська, вул.Льва Толстого, вул.Підлужна, вул.Покровська: 5–126; вул.Пушкіна, вул.Родинна, вул.Стадіонна, вул.Ціолковського, вул.35 Гвардійської Дивізії, пров.Дніпровський, пров.Луговий, пров.Льва Толстого, пров.Мостовий, пров.Підлужний, пров.Плеханова, пров.Покровський, пров.Пушкіна вул.Покровська, 25, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (Балаклійська школа №3, їдальня) Середня

630010 м.Балаклія – вул.Академіка Губкіна, вул.Буровиків, вул.Гагаріна, вул.Газовиків, вул.Запорізька, вул.Івана Франка, вул.Костянтина Калініна, вул.Липова, вул.Медова, вул.Нафтовиків, вул.Оксани Петрусенко, вул.Полтавська, вул.Савинське шосе, вул.Тараса Бульби, вул.Харківська, вул.Якова Чернігівця, пров.Гагаріна, пров.Запорізький, пров.Коцюбинського, пров.Харківський, пров.Якова Чернігівця вул.Гагаріна, 14, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64203 (Балаклійська школа №6, фойє) Велика

630011 м.Балаклія – вул.Заміська, вул.Ново-Заміська вул.Заміська, 7, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64203 (приміщення ДП "Світанок", вестибюль) мала

630012 м.Балаклія – вул.Вербна, вул.Веселкова: 1/20–8; вул.Гастелло, вул.Залиманська, вул.Затишна, вул.Короленка, вул.Крейдяна, вул.Крилова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Московська, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги: 1–135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167/8, 169–173, 175, 177, 179; вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Річкова, вул.Слобідська, вул.Чернишевського, вул.Шкільна, вул.Юрія Смирнова: 1–62, 64, 66, 68–68А, 70, 72, 74, 76; пров.Залиманський, пров.Затишний, пров.Крейдяний, пров.Олега Кошового, пров.Пугачова, пров.Річковий, пров.Східний, тупик Крилова вул.Перемоги, 100, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64201 (Балаклійський НВК (школа), їдальня) Велика

630013 м.Балаклія – в’їзд Київський, вул.Будівельна, вул.Веселкова: 9–60; вул.Дмитра Павлова, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лагерська, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Перемоги: 136, 138, 140, 142–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 174, 176, 178, 180–323; вул.Полярна, вул.Ранкова, вул.Сергія Тюленіна, вул.Уляни Громової, вул.Цементників, вул.Цемзаводське шосе, вул.Юрія Смирнова: 63, 65, 67, 69–69А, 71, 73, 75–75А, 77–177; пров.Будівельний, пров.Веселковий, пров.Гвардійський, пров.Лагерський, пров.Полярний, пров.Юрія Смирнова вул.Перемоги, 211/35, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64201 (лагерський клуб, зала) Велика

630014 м.Балаклія – вул.Балтійська, вул.Борова, вул.Данилевського, вул.Задінецька, вул.Зелена, вул.Ново-Задонецька, вул.Партизанська, вул.Північна, вул.Піщана, вул.Шахтарська, пров.Піщаний, пров.Шосейний, с.Крейдянка вул.Партизанська, 5, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64207 (Балаклійська спеціальна школа-інтернат, актова зала) Середня

630015 смт Андріївка – в’їзд Краснокутський, в’їзд Першотравневий, вул.А.Шеховцова, вул.Банна, вул.Барвінкова, вул.Весела, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Докучаєва, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Краснокутська, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мистецька, вул.Молочна, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Сірого, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Червонодонецька, вул.Черняховського, вул.Ярослава Мудрого, вул.8 Березня, пл.Спортивна, пл.Центральна, пров.Банний, пров.Барвінковий, пров.Грушевського, пров.Кооперативний, пров.Ломоносова, пров.Набережний, пров.Першотравневий, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Червонодонецький, тупик Вокзальний, тупик Молочний, Будинки тягової підстанції 303 кілометр пл.Центральна, 41, смт Андріївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64220 (Андріївська школа №1, спортивна зала) Велика

630016 смт Андріївка – в’їзд Пушкіна, в’їзд Український, вул.Балаклійська: 1А–183; вул.Будівельна, вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Горького, вул.Григорія Сковороди, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Зої Космодем’янської, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Кошевого, вул.Лермонтова, вул.Московська, вул.Некрасова, вул.Новоселівка, вул.Підлиманська, вул.Польова, вул.Садова, вул.С.Підченка, вул.Титова, вул.Толстого, вул.Українська, вул.Університетська, вул.Чернишевського, вул.Чехова, пров.Ветеринарний, пров.Горького, пров.Григорія Сковороди, пров.Зої Космодем’янської, пров.Кошевого, пров.Кузнечний, пров.Молодіжний, пров.Новоселівка, пров.Підлиманський, пров.Садовий пл.Центральна, 41, смт Андріївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64220 (Андріївська школа №1, актова зала) Велика

630017 смт Андріївка – в’їзд Залізничний, в’їзд Патріотичний, в’їзд Підвокзальний, в’їзд Сергія Коробки, вул.Балаклійська: 186–382; вул.Б.Хмельницького, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Паркова, вул.Патріотична, вул.Підвокзальна, вул.Підлісна, вул.Поетична, вул.Потьомкіна, вул.Світла, вул.Сергія Коробки, вул.Толбухіна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пл.Підвокзальна, пров.Балаклійський, пров.Володимирський, пров.Залізничний, пров.Патріотичний, пров.Підлісний, пров.Поетичний, пров.Потьомкіна, пров.Шевченка вул.Шевченка, 1, смт Андріївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64222 (Андріївська школа №2, актова зала) Велика

630018 смт Савинці – в’їзд Слобожанський, вул.Больнична, вул.Борисівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Дмитра Чигринова, вул.Заводська, вул.Івана Тихого, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Леоніда Талалая, вул.Лесі Українки, вул.Липова, вул.Ломоносова, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Поштова, вул.Пушкінська, вул.Рівненська, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Тимофієнка, вул.Українська, вул.Ярослава Мудрого, вул.20 Гвардійської Дивізії, вул.30 років Перемоги, пров.Грушевського, пров.Поштовий, пров.Ярослава Мудрого, пров.8 Березня, тупик Больничний вул.20 Гвардійської Дивізії, 10Б, смт Савинці, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64270 (Савинський ліцей, спортивна зала) Велика

630019 смт Савинці – в’їзд Народний, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Затишна, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Підгорна, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Першотравневий, пров.Шевченка, тупик Шевченка вул.Шкільна, 1А, смт Савинці, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64272 (Савинська філія Петрівського аграрного ліцею, спортивна зала) Середня

630020 смт Савинці – в’їзд казарма 338 км, в’їзд казарма 340 км, в’їзд Лісний, в’їзд Сосновий, вул.Ветеринарна, вул.Залізнична, вул.Кам’янка, вул.Київська, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Придонецька, вул.П’ятихатка, вул.Рєпіна, вул.Соснова, вул.Сумська, вул.Сунична, вул.Центральна, вул.Чехова, вул.Якова Чернігівця, пров.Київський, пров.Придонецький, пров.Сосновий, пров.Сумський, пров.Центральний, пров.Шкільний вул.Привокзальна, 50, смт Савинці, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64270 (ПАТ ДПДЗКУ "Савинський елеватор", зала засідань) Середня

630021 с.Довгалівка вул.Донецька, 38, с.Довгалівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64270 (Довгалівська школа, коридор) мала

630022 смт Донець – вул.Весняна: 42, 44, 61–69; вул.Вишнева, вул.Газовиків, вул.Кулікова, вул.Набережна, вул.Стадіонна: 9–9А; вул.Центральна: 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35–35Б, 44–66; вул.Шевченко вул.Центральна, 29, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250 (Донецька школа №1, спортивна зала, корпус 2) Велика

630023 смт Донець – вул.Білогірська, вул.Донецька, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Мічуріна, вул.Прилужна, вул.Стадіонна: 7; с.Дальня Шебелинка, с.Копанка, с.Прогрес, с.Червона Гірка вул.Центральна, 29, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250 (Донецька школа №1, спортивна зала, корпус 1) Середня

630024 смт Донець – вул.Будівельників, вул.Спортивна: 9–9Б, 11–11Б, 13, 15–15А, 28А–38; вул.Стадіонна: 5–5Б; вул.Центральна: 11А–11Б, 15–15А, 17–17А, 19, 23, 25, 40; вул.Центральна, 13, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250 (Будинок культури ГПУ "Шебелинкагазвидобування", фойє) Велика

630025 смт Донець – в’їзд Шкільний, вул.Бурильників, вул.Весняна: 1–41, 43, 45–59; вул.В.Лук’янова, вул.Затишна, вул.Кольцова, вул.Лікарняна, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Південна, вул.Спортивна: 1–8, 10, 12, 14, 16–28; вул.Стадіонна: 1–3Б; вул.Степова, вул.Центральна: 1В–11, 12–14, 16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30–30Б, 32, 34–34Б; вул.7-го Вересня, вул.7-го Вересня/Спортивна, пров.Лісний, пров.Південний вул.Центральна, 3, смт Донець, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64250 (Донецька школа №2, фойє) Велика

630026 с.Асіївка, с.Попівка, с.Соколівка, с.Успенське вул.Центральна, 11, с.Асіївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64260 (Асіївський будинок культури, фойє) Середня

630027 с-ще Слобожанське, с.Новомиколаївка вул.Миру, 3, с-ще Слобожанське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64260 (Слобожанський НВК (школа), спортивна зала) мала

630028 с.Борщівка вул.Центральна, 47, с.Борщівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64240 (Борщівська сільська рада, зала засідань) Середня

630029 с.Бригадирівка вул.Центральна, 84, с.Бригадирівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64230 (Бригадирівський ліцей, вестибюль) Середня

630030 с.Вербівка – вул.За мир, вул.Зелена, вул.Карусельна, вул.Кирпична, вул.Лугова, вул.Партизанська, вул.Пригородня, вул.Пришкільна, вул.Пушкіна, вул.Рокитянська, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Східна, вул.Тернова, вул.Центральна: 1–81; пров.Банний, пров.Луговий, пров.Новий, пров.Партизанський, пров.Степовий, пров.Східний, пров.Терновий, пров.Центральний вул.Центральна, 68, с.Вербівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64219 (Вербівська школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

630031 с.Вербівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Левадна, вул.Молдавська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Свободи, вул.Спортивна, вул.Центральна: 83–138; вул.Шкільна, пров.Бригадний, пров.Залізничний, пров.Зарічний, пров.Південний, пров.Шкільний, Будинок газовика вул.Центральна, 68, с.Вербівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64219 (Вербівська школа, актова зала, 2-й поверх) Середня

630032 с-ще Веселе вул.8-го Березня, 10А, с-ще Веселе, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64235 (Веселівська школа, їдальня) Середня

630033 с-ще Крючки, с-ще Новоселівка, с-ще Нурове вул.Шкільна, 1, с-ще Крючки, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64231 (Крючківський сільський клуб, велика зала) мала

630034 с.Пазіївка, с.Слабунівка, с-ще Теплянка, с.Українка вул.Центральна, 35, с.Слабунівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64232 (Будівля колишньої Слабунівської школи, актова зала) мала

630035 с.Вишнева, с.Першотравневе пл.40 років Перемоги, 32, с.Вишнева, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64231 (Вишнівська школа, спортивна зала)
/
пл.40 років Перемоги, 1В, с.Вишнева, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64231
мала

630036 с.Гусарівка вул.Миру, 15, с.Гусарівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64264 (Гусарівський будинок культури, фойє) Середня

630037 с.Волобуївка вул.Перемоги, 14, с.Волобуївка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64264 (Будівля колишньої Волобуївської школи, фойє) мала

630038 с.Залиман, с.Мирна Долина, с.Норцівка вул.Центральна, 71, с.Залиман, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64271 (Залиманський ліцей, спортивна зала) Середня

630039 с.Лозовенька, с.Вільне, с.Нова Серпухівка вул.Центральна, 21, с.Лозовенька, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64261 (Лозовеньківський сільський клуб, кінозал) мала

630040 с.Мілова, с.Криничне, с.Первомайське, с.Червоний Шлях вул.імені Героя Радянського Союзу М.П.Хоршунова, 1Б, с.Мілова, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64253 (Міловський сільський клуб, актова зала) Середня

630041 с.Морозівка вул.Центральна, 25, с.Морозівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64241 (Будинок культури, глядацька зала) Середня

630042 с.Бородоярське, с.Вільхуватка вул.Шкільна, 26, с.Вільхуватка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64241 (Вільхуватський сільський клуб, коридор) мала

630043 с.Петрівське – вул.Бригадна, вул.Дружби, вул.Космонавтів, вул.Кріпосна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Петрівська, вул.Спортивна, вул.Українка, вул.Шахтар, вул.Шкільна, пров.Дружби, пров.Партизан, пров.Спортивний, пров.Шахтар вул.Шкільна, 1/3, с.Петрівське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64282 (ТОВ АПК "Донець", їдальня) Середня

630044 с.Петрівське – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Прибольнична, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Гагаріна, пров.Прибольничний, пров.Світлий, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.8 Березня, с.Завгороднє – вул.8 Березня вул.Центральна, 2, с.Петрівське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64282 (Будинок культури, глядацька зала) Середня

630045 с.Берестянки, с.Завгороднє – вул.Аеродромна, вул.Вітрівка, вул.Дачна, вул.Завгородня, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Придінецька, пров.Завгородній, пров.Лермонтова, пров.Луговий, пров.Південний, пров.Придінецький, пров.Річний, пров.Шосейний вул.Завгородня, будинок культури, с.Завгороднє, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64282 (Завгороднівський будинок культури, велика зала) мала

630046 с.Пришиб вул.Данилевського, 70, с.Пришиб, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64223 (Пришибський НВК (школа), спортивна зала) Велика

630047 с.Явірське вул.Центральна, 73, с.Явірське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64223 (Явірський будинок культури, танцювальна зала) мала

630048 с-ще Покровське – вул.б/н, гуртожиток 63, с-ще Покровське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64266 (Покровська школа, фойє) мала

630049 с.Протопопівка, с.Волвенкове вул.Стовбова, 7, с.Протопопівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64281 (СТОВ "Протопопівське", актова зала) Середня

630050 с-ще П’ятигірське, с.Глазунівка, с.Серафимівка вул.Шкільна, 4, с-ще П’ятигірське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64252 (П’ятигірська школа, фойє) Велика

630051 с.Чепіль, с.Вітрівка вул.Миру, 41, с.Чепіль, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64280 (Чепільська школа, коридор) Середня

630052 с.Нова Гусарівка, с.Байрак, с.Щурівка вул.Центральна, 47, с.Нова Гусарівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64264 (Новогусарівський НВК (школа), коридор) Середня

630053 с.Шебелинка, с.Новотроїцьке вул.Центральна, 19, с.Шебелинка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64251 (Шебелинська школа, фойє) мала

630054 с.Шевелівка вул.Центральна, 90Б, с.Шевелівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64263 (Шевелівський сільський клуб, актова зала) Середня

630055 с.Яковенкове вул.Миру, 13, с.Яковенкове, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64225 (Яковенківська школа, коридор) Середня

630056 с.Вовчий Яр, с.Таранушине, с.Степок, с.Калинівка вул.Центральна, 69А, с.Калинівка, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64225 (Будівля колишньої Червоноярської школи, кабінет 1) мала

630060 м.Барвінкове – вул.Автодорожна, вул.Івана Барвінка, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Скрипника, вул.Штирова: 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143–263; вул.8-е Березня, пров.Аграрний, пров.Нагірний вул.Некрасова, 1, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64701 (навчально-виробничий комбінат, каб.8) Середня

630061 м.Барвінкове – вул.І. Величко, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Механізаторів, вул.Незалежності, вул.Освіти: 5–186; вул.Садова, вул.Штирова: 1–88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–108А, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; пров.Дубовський, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Лозівський, пров.Матросова, пров.Потьомкіна, пров.Садовий, пров.Червоний вул.Освіти, 80, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64701 (ЗОШ №1, фойє) Середня

630062 м.Барвінкове – вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Запорожська, вул.Карпенка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–58; вул.Ковпака, вул.Кут, вул.М. Гоголя, вул.Освіти: 1–4; вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Північна, вул.Пристін, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 2–14, 16–26; пров.Зміївський, пров.Першотравневий, пров.Підгірний, пров.Пушкіна, пров.Сосновий, пров.Степовий вул.Центральна, 9, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64701 (районний будинок культури, обрядова зала) Велика

630063 м.Барвінкове – вул.Весняна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калинова, вул.Комарова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.О. Навродського: 1–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71–81; вул.Онуфрієва, вул.Привокзальна, вул.Робоча, вул.Соборна, пров.Залізничний вул.І. Плиса, 1, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703 (будинок культури завод, глядацька зала) Середня

630064 м.Барвінкове – вул.Григорія Данилевського, вул.Зорге, вул.І. Плиса: 1–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–88А, 90, 92, 94–94А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128–154; вул.Івашинівська, вул.Карпенка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; вул.Московська, вул.Олега Кошового, вул.Перемоги, вул.Радьківська, вул.Центральна: 15, 28–88; пров.Лиманський вул.І. Плиса, 8, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703 (дитяча музична школа, зала хореографії) Середня

630065 м.Барвінкове – вул.І. Плиса: 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127–127А, 156–230; вул.Кочубея, вул.Мічуріна, вул.Софіївська, вул.Тімірязева, вул.Торецька, вул.Чайкин міст, вул.Шевченка вул.Шевченка, 86, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703 (школа №4, фойє) Середня

630066 м.Барвінкове – вул.Берестова, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Заводська, вул.Залізнодорожня будка, вул.Київська: 1–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Короленко, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова: 1–9; вул.Ломоносова, вул.Надеждівська, вул.О. Навродського: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 69, 85–123; вул.Овчиннікова, вул.Південна, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.Таганрозька, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Чкалова, пров.Вишневий, пров.Шкільний вул.Ломоносова, 5, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703 (школа №3, спортивний зал) Середня

630067 м.Барвінкове – вул.Гастелло, вул.Донецька, вул.Київська: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–389; вул.Козацька, вул.Кутузова: 14–156; вул.Слов’янська, пров.Київський, пров.Транспортний вул.Донецька, 79, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64703 (Агрофірма "Барвінківська", відділення РТП) Середня

630068 с.Богодарове, с.Надеждівка, с.Федорівка(Богодарівська с/р) вул.Миру, 1А, с.Богодарове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64750 (Богодарівська школа, фойє) мала

630069 с.Погонівка пров.Шкільний, 12, с.Погонівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64752 (Погонівський сільський будинок культури, глядацька зала) мала

630070 с.Велика Комишуваха, с.Барабашівка вул.Гагаріна, 29, с.Велика Комишуваха, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64722 (Великокомишуваська школа, фойє) Середня

630071 с.Африканівка, с.Степове, с.Червона Зоря вул.Миру, 17, с.Африканівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64741 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

630072 с.Гаврилівка, с.Ковалівка вул.Привокзальна, 24, с.Гаврилівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64740 (сільська рада, зала засідань) Середня

630073 с.Богданове, с.Котівка, с.Новобогданове вул.Миру, 49, с.Котівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64705 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

630074 с.Іванівка(Гаврилівська с/р), с.Малинівка, с.Пригоже вул.Центральна, 55, с.Пригоже, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64742 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

630075 с.Григорівка, с.Малолітки, с.Миколаївка, с.Петрівка вул.Центральна, 1А, с.Григорівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64751 (сільський клуб, глядацька зала) мала

630076 с.Грушуваха, с.Степок вул.Миру, 33, с.Грушуваха, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64720 (Грушуваська школа, спортивний зал) Середня

630077 с.Василівка Друга, с.Василівка Перша вул.Весняна, 63, с.Василівка Друга, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64780 (сільський будинок культури, фойє) мала

630078 с.Гусарівка, с.Маяк, с.Новопавлівка, с.Олександрівка(Гусарівська с/р) вул.Сонячна, 24, с.Гусарівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64780 (Гусарівська школа, фойє) Середня

630079 с.Веселе, с.Нікополь вул.Зоряна, 2А, с.Нікополь, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64780 (сільський будинок культури, фойє) Середня

630080 с.Іванівка(Іванівська с/р), с.Велика Андріївка, с.Високе вул.Миру, 5, с.Іванівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64730 (контора філії "Іванівська", актова зала) Середня

630081 с.Семиланне, с.Ставкова Балка, с.Червона Поляна, с.Червоне вул.Центральна, 5, с.Червона Поляна, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64704 (сільський клуб, фойє) мала

630082 с-ще Іванівка, с.Червона Балка вул.Шкільна, 24, с-ще Іванівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64713 (Іванівська Друга школа, фойє) Середня

630083 с.Дмитрівка, с.Мар’ївка вул.Шкільна, 47, с.Дмитрівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64711 (Дмитрівська школа, їдальня) мала

630084 с.Рідне вул.Центральна, 60, с.Рідне, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64760 (приміщення контори, зал засідань сільської ради) мала

630085 с.Дібрівне, с.Курулька, с.Пашкове вул.Миру, 6, с.Курулька, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64762 (Фельдшерсько-акушерський пункт с.Курулька, фойє) мала

630086 с.Нова Дмитрівка вул.Свободи, 41Б, с.Нова Дмитрівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64762 (сільський будинок культури, фойє) мала

630087 с.Мечебилове, с.Стара Семенівка, с.Українка, с.Федорівка(Мечебилівська с/р) вул.Центральна, 1, с.Мечебилове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64712 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

630088 с.Нова Миколаївка вул.Центральна, 23, с.Нова Миколаївка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64721 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

630089 с.Червоний Лиман вул.Гагаріна, 56, с.Червоний Лиман, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64721 (Червонолиманський НВК, фойє) мала

630090 с.Подолівка, с.Архангелівка, с.Благодатне, с.Данилівка, с.Олександрівка(Подолівська с/р), с-ще Язикове вул.Клубна, 3, с.Подолівка, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64732 (сільський будинок культури, фойє) Середня

630093 смт Близнюки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Бруславця, вул.Ватутіна, вул.Геологів, вул.Гонтаренка: 12–16; вул.Горького, вул.Далека, вул.Добровольського, вул.Матросова: 19–29; вул.Набережна, вул.Незалежності: 24–76; вул.Новосадова, вул.Патріотів, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Польова, вул.Привітна, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Суліми, вул.Ткаченко, вул.Челюскінців, вул.Чкалова, вул.Юрка Старостіна, вул.35-ї Дивізії, пров.Завітний, пров.Зелений, пров.Луговий, пров.Парковий, пров.Першотравневий, пров.Сонячний, пров.Тихий вул.Богдана Хмельницького, 2, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

630094 смт Близнюки – вул.Бузкова, вул.Виноградна, вул.Гонтаренка: 3–7; вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Краєвидна, вул.Матросова: 3; вул.Механізаторів, вул.Садова, вул.Торбіна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Затишний, с.Батюшки вул.Дружби, 2, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801 (КП "Комунальник", к.1, 1-й поверх) Середня

630095 с.Садове вул.Шкільна, 1, с.Садове, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64808 (Садовська ЗОШ, к.6, 1-й поверх) Середня

630096 с.Алісівка, с.Безпальцеве, с.Рижове вул.Центральна, 1, с.Алісівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64811 (Будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

630097 с.Башилівка, с.Лугове, с.Новоіванівка, с.Новопокровка, с.Рясне, с.Софіївка, с.Червоне вул.Гагаріна, 15, с.Башилівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64870 (сільська рада, актова зала, 1-й поверх) мала

630098 с.Берестове(Берестівська с/р), с.Новоселівка(Берестівська с/р), с.Остерське, с.Преображенівка, с.Тимофіївка вул.Миру, 2, с.Берестове, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64851 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала

630099 с.Бурбулатове, с.Вільне Перше, с.Вільне Друге, с.Енергетиків, с.Миколаївка Перша вул.Шкільна, 1, с.Бурбулатове, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64820 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

630100 с.Олександрівка вул.Перемоги, 13, с.Олександрівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64822 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

630101 с.Верхня Самара, с.Варварівка, с.Веселе, с.Павлівка, с.Федорівка вул.Центральна, 59, с.Верхня Самара, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64872 (сільський будинок культури, фойє, 1-й поверх) Середня

630102 с.Добровілля, с.Берестове(Добровільська с/р), с.Ганнівка, с.Одинецьке, с.Яковівка вул.Шкільна, 15, с.Добровілля, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64862 (Добровільська ЗОШ І-ІІІ ст.,спортивний зал,1-й поверх)
/
вул.Центральна, 1, с.Добровілля, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64862
Середня

630103 с.Квітневе, с.Слобожанське, с.Мирне, с.Шевченкове Друге вул.Свободи, 11, с.Мирне, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64832 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) мала

630104 с.Шевченкове Перше вул.Центральна, 49А, с.Шевченкове Перше, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64836 (ФАП, актова зала, 1-й поверх) мала

630105 с.Криштопівка, с.Андріївка, с.Дмитрівка(Криштопівська с/р), с.Миколаївка Друга, с.Самійлівка(Криштопівська с/р) вул.Центральна, 7, с.Криштопівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64850 (сільський клуб, зал, 1-й поверх) Середня

630106 с.Лукашівка, с.Водолазьке, с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Водяне(Лукашівська с/р), с.Ганно-Рудаєве, с.Дмитрівка(Лукашівська с/р), с.Катеринівка, с.Ладне, с.Миролюбівка, с.Сергієва Балка, с.Степове вул.Богдана Хмельницького, 46, с.Лукашівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64860 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

630107 с.Надеждине, с.Верхове, с.Настасівка, с.Якимівка вул.Центральна, 45, с.Надеждине, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64813 (сільський будинок культури,фойє,1-й поверх) мала

630108 с.Новонадеждине, с.Богданівка, с.Морокине, с.Новотроїцьке, с.Привілля вул.Шкільна, 24А, с.Новонадеждине, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64814 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) мала

630109 с.Новоукраїнка, с.Новомиколаївка, с.Холодне вул.Центральна, 1, с.Новоукраїнка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64863 (сільська рада, кімната засідань, 1-й поверх) мала

630110 с.Олексіївка, с.Васюкове, с.Григорівка, с.Микільське вул.Миру, 40, с.Олексіївка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64845 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

630111 с.Острівщина, с.Валер’яновка, с.Дунине, с.Серафимівка вул.Шкільна, 21, с.Острівщина, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64821 (школа, фоє, 1-й поверх) мала

630112 с.Вишневе, с.Далеке вул.Центральна, 23, с.Вишневе, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64852 (Приміщення відділу освіти, актовий зал, 1-й поверх)
/
вул.Молодіжна, 14, с.Вишневе, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64852
мала

630113 с.Самійлівка(Самійлівська с/р) вул.Миру, 51, с.Самійлівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64840 (школа, к.1, 1-й поверх) мала

630114 с.Широке вул.Центральна, 1А, с.Широке, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64843 (сільський будинок культури, спортивна зала, 1-й поверх) мала

630115 с.Верхньоводяне, с.Новопавлівка пров.Київський, 6, с.Верхньоводяне, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64841 (сільський клуб, актовий зал, 1-й поверх) мала

630116 с.Новоолександрівка вул.Ватутіна, 88, с.Новоолександрівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64842 (сільський клуб, хол, 1-й поверх) мала

630117 с.Семенівка, с.Дубове, с.Плахтіївка вул.Центральна, 37, с.Семенівка, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64810 (нежитлове приміщення, об’єкт житлової нерухомості Семенівської сільської ради, спортзал, 1-й поверх) мала

630118 с.Софіївка Перша, с.Зубове, с.Мар’ївка, с.Новомар’ївка, с.Новоселівка(Софіївська с/р), с.Роздолівка, с.Рудаєве вул.Миру, 22, с.Софіївка Перша, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64871 (школа, спортивна зала, 1-й поверх) Середня

630119 с.Уплатне, с.Милівка, с.Новоуплатне, с.Кленове вул.Молодіжна, 4, с.Уплатне, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64844 (Уплатнівський сільський Будинок культури, кім.111, 1-й поверх) Середня

630120 смт Близнюки – в’їзд Будматеріалів, в’їзд Харчокомбінату, вул.Васильченко, вул.Вишнева, вул.В.Складнєвої, вул.Гвардійців Танкістів, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 3–16; вул.Пушкіна, пров.Клінічний вул.Незалежності, 12, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801 (спортивна зала, к.3, 1-й поверх) Середня

630709 с.Берека – вул.Висока, вул.ім.Количєва, вул.Польова, вул.Старооскольська вул.Старооскольська, 28А, с.Берека, Первомайський р-н, Харківська обл., 64110 (школа, актова зала) мала

630710 с.Берека – вул.Восточна, вул.Зелена, вул.ім.Корнєва, вул.Красна, вул.Піщана, вул.Соколинська, вул.Хуторянська вул.ім.Корнєва, 8, с.Берека, Первомайський р-н, Харківська обл., 64110 (сільська рада, зал засідань) мала

630711 с-ще Трійчате вул.Харківська, 1В, с-ще Трійчате, Первомайський р-н, Харківська обл., 64111 (будинок культури, фойє) Середня

630712 с.Верхній Бишкин вул.Косінова, 41, с.Верхній Бишкин, Первомайський р-н, Харківська обл., 64120 (сільська рада, актова зала) мала

630713 с.Верхня Орілька вул.Центральна, 69, с.Верхня Орілька, Первомайський р-н, Харківська обл., 64133 (сільська рада, зал засідань) мала

630714 с.Грушине – вул.Первомайська: 2–128; вул.Центральна, вул.Шкільна, с.Високе, с.Калинівка, с.Караченців, с.Кашпурівка, с.Маслівка вул.Центральна, 4, с.Грушине, Первомайський р-н, Харківська обл., 64131 (сільська рада , зал засідань) Середня

630715 с.Дмитрівка, с.Мар’ївка вул.Центральна, 1А, с.Дмитрівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64130 (сільська рада, великий зал) мала

630716 с.Єфремівка, с.Семенівка вул.Красна, 30, с.Єфремівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64112 (сільська рада, фойє) мала

630717 с-ще Троїцьке вул.Гуторова, 7, с-ще Троїцьке, Первомайський р-н, Харківська обл., 64113 (ТОВ "АПК Більшовик", зал засідань) Середня

630718 с.Новоберецьке вул.Зелена, 9А, с.Новоберецьке, Первомайський р-н, Харківська обл., 64111 (школа, фойє) мала

630719 с.Закутнівка, с.Веселе вул.Миру, 3А, с.Закутнівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64150 (Будинок культури, фойє) Середня

630721 с.Картамиш, с.Крутоярка, с.Лозівське, с.Миколаївка, с.Степове вул.Центральна, 1, с.Картамиш, Первомайський р-н, Харківська обл., 64144 (сільська рада, актова зала) мала

630722 с.Киселі, с.Кам’янка, с.Перерізнівка вул.Перемоги, 69Б, с.Киселі, Первомайський р-н, Харківська обл., 64121 (Будинок культури, фойє) мала

630723 с.Красне, с.Нове, с.Задорожнє, с.Нова Семенівка, с.Червоне вул.Центральна, 35А, с.Червоне, Первомайський р-н, Харківська обл., 64132 (Навчально-виховний комплекс, актова зала) Середня

630724 с.Миронівка, с.Кіптівка, с.Новоєгорівка, с.Тимченки вул.Мироненко, 16, с.Миронівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64134 (школа, актова зала) Середня

630725 с.Михайлівка, с.Берестки, с.Сумці вул.Центральна, 2, с.Михайлівка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64143 (сільська рада, зал засідань) мала

630726 с.Одрадове, с.Красиве, с.Максимівка, с.Рокитне, с.Шевченкове вул.Центральна, 53, с.Одрадове, Первомайський р-н, Харківська обл., 64142 (будинок культури, зал для глядачів) мала

630727 с.Олексіївка вул.Центральна, 18, с.Олексіївка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64122 (сільська рада, актова зала) Середня

630728 с-ще Слобідське вул.Гагаріна, 5А, с-ще Слобідське, Первомайський р-н, Харківська обл., 64123 (навчально - виховний комплекс, спортивний зал) Середня

630729 с.Ржавчик, с.Радомислівка вул.Центральна, 4, с.Ржавчик, Первомайський р-н, Харківська обл., 64135 (будинок культури, зал відпочинку) Середня

630730 с.Роздолля, с.Крюкове вул.Центральна, 129, с.Роздолля, Первомайський р-н, Харківська обл., 64151 (приміщення для проведення культурно - масових заходів, кімната для відпочинку) мала

630731 с-ще Краснопавлівське, с.Шульське вул.Центральна, 64, с.Шульське, Первомайський р-н, Харківська обл., 64152 (школа, кімната молодших класів) мала

630732 с-ще Біляївка, с.Петрівка вул.Лозівська, 1, с-ще Біляївка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64141 (навчально - виховний комплекс, актова зала) Середня

630733 с.Суданка, с.Булацелівка, с.Зеленівка, с.Паризьке, с.Побєда вул.Ювілейна, 1А, с.Суданка, Первомайський р-н, Харківська обл., 64140 (приміщення комплексного пункту, великий зал) мала

631056 м.Первомайський – вул.Гірська, вул.Зеленогірська, вул.Лихачовська, вул.Набережна, вул.Олексіївська, вул.Призаводська, вул.Пристанційна, вул.Селянська, вул.Сиваська, пров.Олексіївський вул.Пристанційна, 1, м.Первомайський, Харківська обл., 64107 (Сиваський клуб, хол) мала

631057 м.Первомайський – вул.будинки 869 км, вул.Будівельна, вул.Губкіна, вул.Залізнична, вул.Кільцева, вул.Комунальна, вул.Кооперативна, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Першого Травня, вул.Підстанційна, вул.Сінна, вул.Хлібна, пров.Миру, пров.Хлібний вул.Соборна, 12, м.Первомайський, Харківська обл., 64107 (школа №1, фойє) Середня

631058 м.Первомайський – вул.Грушинська, вул.Дорожня, вул.Дружби, вул.Лісозахисна, вул.Механізаторів, вул.МТС, вул.Наш Шлях, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Учительська, пров.Грушинський, пров.Лісозахисний вул.Польова, 6, м.Первомайський, Харківська обл., 64107 (Первомайський райавтодор, каб.2) мала

631059 м.Первомайський – в’їзд Копцова, в’їзд Н.Курченко, вул.Бугайченко, вул.В.С.Ульянова, вул.Гагаріна, вул.Героїв праці, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Копцова, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Н.Курченко, вул.Нова, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Фізкультурна, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Юності, вул.Юр’єва, пров.Гагаріна, пров.Копцова, пров.Мічуріна, пров.Н.Курченко, пров.Новий, пров.Садовий вул.Спортивна, 34, м.Первомайський, Харківська обл., 64107 (гімназія №3, актова зала) Середня

631060 м.Первомайський – Перший-Другий мікрорайон: 1–11, 16–19; Третій мікрорайон: 25–27; Перший-Другий мікрорайон, школа №2, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (фойє) Велика

631061 м.Первомайський – Перший-Другий мікрорайон: 12–15, 20–29, 40, 50–51; Перший-Другий мікрорайон, 35, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (КП "Тепломережі", актова зала) Велика

631062 м.Первомайський – Перший-Другий мікрорайон: 30, 46–49, 52–80; Перший-Другий мікрорайон, 56, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (буд. №56, кімната червоний куток) Велика

631063 м.Первомайський – Третій мікрорайон: 1–5, 9–17; вул.Кіндратьєва, школа №5, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (фойє) Велика

631064 м.Первомайський – Третій мікрорайон: 6–8, 18–24, 32 к.1–33А; вул.Кіндратьєва, школа №6, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (фойє) Велика

631065 м.Первомайський – вул.Весняна, вул.Генеральська, вул.Роза, вул.Світанкова, пров.Грушевий, пров.Лісний, Третій мікрорайон: 28–29; вул.Світанкова, 4А, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (професійний ліцей, фойє) Велика

631066 м.Первомайський – Третій мікрорайон: 30–31; Четвертий мікрорайон: 1–2/3, 6–7А, 9–11; вул.Кіндратьєва, школа №4, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (актова зала) Велика

631067 м.Первомайський – вул.Докучаєва, вул.ім.228-стрілецької дивізії, вул.Космонавта Комарова, вул.Культури, вул.Магістральна, вул.Первомайська, вул.Перших Будівельників, вул.Промислова, вул.Хліборобська, вул.Чорнобильців, Четвертий мікрорайон: 5–5А, 15, 18–29; просп.40 років Перемоги, 2, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (Палац культури "Хімік", фойє) Велика

631068 м.Первомайський – вул.Берецька, вул.Зоряна, вул.Інженерна, вул.Ломоносова, вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Народна, вул.Слобожанська, вул.Слов’янська, вул.Сунична, вул.Широнінців, пров.Верхній, пров.Південний, пров.Східний, просп.Культури, Четвертий мікрорайон: 8, 12–14, 15А–17; Шостий мікрорайон: 2–3, 24–25А; Четвертий мікрорайон, школа №7, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (фойє) Велика

631069 м.Первомайський – Шостий мікрорайон: 1, 4–15, 26; Четвертий мікрорайон, школа №7, м.Первомайський, Харківська обл., 64102 (спортивна зала) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
630057 Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської районної ради Харківської області "Балаклійська центральна клінічна районна лікарня" вул.Партизанська, 25, м.Балаклія, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64200 Мала
630059 Державна установа "Покровська виправна колонія (№ 17)" с-ще Покровське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64266
/
Покровська виправна колонія-17, с-ще Покровське, Балаклійський р-н, Харківська обл., 64266
Мала
630091 Комунальне некомерційне підприємство "Барвінківська центральна районна лікарня" вул.Незалежності,20, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл.,64701 Мала
630092 Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна психіатрична лікарня №2" вул.Надеждівська, 115, м.Барвінкове, Барвінківський р-н, Харківська обл., 64702 Мала
630121 Комунальне підприємство "Близнюківська центральна районна лікарня" вул.Калинова, 3, смт Близнюки, Близнюківський р-н, Харківська обл., 64801 Мала
631070 Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня вул.Світанкова, 3(лікарня), м.Первомайський, Харківська обл., 64102 Мала
631071 Державна установа "Первомайська виправна колонія (№117)" вул.Первомайська, 132, с.Грушине, Первомайський р-н, Харківська обл., 64131 Мала