Харківська область - одномандатний виборчий округ №180

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Богодухівської РДА

139

Відділ ведення ДРВ апарату Красноградської РДА

15

Відділ ведення ДРВ апарату Харківської РДА

22

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Люботинської міської ради

3

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630122 м.Богодухів – вул.Ватутіна, вул.Веселкова, вул.Вокзальна Набережна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Індустріальна, вул.Комарова, вул.Кривоносова, вул.Ленська, вул.Лесі Українки, вул.Привокзальна Слобідка, вул.Соснова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Залізничний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Сосновий, пров.1-го Травня, пров.8-го Березня вул.Комарова, 3, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (лікарня, фойє, 1-й поверх) Середня

630123 м.Богодухів – вул.В. Сахна, вул.Заводська, вул.Ломоносова, вул.Млинова, вул.Третяківська, вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Вокзальний, пров.Заводський, пров.Круглий, пров.Ломоносова, пров.Сонячний, пров.Третяківський вул.Шевченка, 33, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (колегіум №2, актовий зал) Велика

630124 м.Богодухів – вул.Байдукова, вул.Горького, вул.Загорулька, вул.Молодіжна, вул.Охтирська, вул.Робітнича, вул.Троїцька, вул.Чалого, вул.Чкалова, пл.Театральна, пров.Байдукова, пров.Зоряний, пров.Краснокутський, пров.Охтирський, пров.Піщаний, пров.П’ятикутний, пров.Робітничий, пров.Чалого, пров.Чкалова вул.Троїцька, 15, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (Центр дитячої та юнацької творчості, фойє) Велика

630125 м.Богодухів – вул.Гомолка, вул.Грайворонська: 1–48; вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Леонова, вул.Набережна, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Харківська Набережна, вул.Центральна: 1–18; вул.Чернієнка, пл.Зелена, пл.Незалежності, пл.Поштова, пл.Свято-Духівська, пл.Соборності, пров.Грайворонський, пров.Кооперативний, пров.Ринковий пл.Соборності, 1, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (будинок культури, фойє) Середня

630126 м.Богодухів – вул.Гагаріна, вул.Грайворонська: 49–100; вул.Григорія Сковороди, вул.Замісцева, вул.Козацька, вул.Міліцейська, вул.Монастирська, вул.Моргунова, вул.Пушкіна, вул.Українська, вул.Успенська, пл.Героїв Чорнобиля, пл.Праці, пров.Веденічева, пров.Григорія Сковороди, пров.Грінченка, пров.Зелений, пров.Лікарняний, пров.Монастирський, пров.Північний, пров.Покровський Подол, пров.Пушкіна, пров.Тупий, пров.Український, проїзд Дачний вул.Моргунова, 7, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (ліцей №3, фойє) Велика

630127 м.Богодухів – вул.Бєляєва: 66–72; вул.Вишнева, вул.Генерала Нікітіна, вул.Івченка, вул.Короленка, вул.Красивий Яр, вул.Оксенича, вул.Центральна: 19–264А; пров.Бєляєва, пров.Вишневий, пров.Волошковий, пров.Глобіна, пров.Гоголя, пров.Кленівський, пров.Короленка, пров.Красивий Яр, пров.Ударний, с.Москаленки, с.Паляничники пл.Каразіна, 14, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (гімназія №1, фойє, ліве крило) Середня

630128 м.Богодухів – вул.Бєляєва: 1–65; вул.Веденічева, вул.Гімназійна, вул.Дем’янівська, вул.Історична, вул.Лозівська: 1–55А, 76; вул.Покровська, вул.Садовий Яр, вул.Солов’їна, пл.Каразіна, пров.Варанкіна, пров.Гімназійний, пров.Залиманівський, пров.Каразіна, пров.Латіна, пров.Лозівський, пров.Покровський, пров.Садовий, пров.Шпильки пл.Каразіна, 14, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (гімназія №1, фойє, праве крило) Велика

630129 м.Богодухів – вул.Благовіщенська, вул.Дерегуса, вул.Лозівська: 56–75А, 79–113; вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Мусійчанська, вул.Новоселівка, вул.Оверченка, вул.Піщана, вул.8-го Мехкорпусу, пров.Благовіщенський, пров.Колодяжний, пров.Оверченка, пров.Харківський, пров.8-го Мехкорпусу, с.Мусійки вул.8-го Мехкорпусу, 1/3, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (ФОП Нечитайло В.Г., актова зала) Велика

630130 м.Богодухів – вул.Садова, с.Семенів Яр вул.Миру, 21, с.Семенів Яр, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (сільський клуб, фойє) Середня

630131 м.Богодухів – вул.Катукова, вул.Космічна вул.Катукова, 2, м.Богодухів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62103 (райавтодор, актовий зал) Середня

630132 смт Гути, с.Первухинка, с.Першотравневе вул.Первухінська, 39, смт Гути, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62131 (школа, спортивний зал) Велика

630134 смт Шарівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Ємця, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Санаторська, вул.Світла, вул.Фіалковських, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги, пров.Дачний, пров.Луговий, пров.Сосновий вул.Ємця, 6, смт Шарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62153 (будинок культури, глядацький зал) Середня

630135 смт Шарівка – вул.Дружби, вул.Східна, с.Мар’їне(Богодухівська міська територіальна громада), с-ще Першотравневе(Богодухівська міська територіальна громада) вул.Першотравнева, 6, с-ще Першотравневе, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62153 (сільський клуб, глядацький зал) мала

630136 с.Вінницькі Івани, с.Дегтярі, с.Коротке вул.Миру, 23А, с.Вінницькі Івани, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62110 (будинок культури, глядацький зал) мала

630137 с.Губарівка вул.Молодіжна, 5А, с.Губарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62132 (школа, спортивний зал) Середня

630138 с.Дмитрівка(Богодухівська міська територіальна громада), с.Новософіївка, с.Щербаки вул.Слобідська, 30Б, с.Дмитрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62114 (сільський клуб, актовий зал) мала

630139 с.Бабаки, с.Горбанівка, с.Матвіївка, с.Новоукраїнка вул.Воронівська, 26А, с.Матвіївка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62115 (будинок культури, актовий зал) мала

630140 с.Заброди – вул.Молодіжна: 1–26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; вул.Східна, вул.Центральна, пров.Польовий, с.Воскобійники, с.Філатове вул.Центральна, 7, с.Заброди, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62142 (школа, фойє) мала

630141 с.Заброди – вул.Молодіжна: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47–93; вул.Набережна, с.Лозова, с.Новоселівка(Богодухівська міська територіальна громада) вул.Нова, 25, с.Новоселівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62143 (сільський клуб, фойє) Середня

630142 с.Зарябинка, с.Леськівка вул.Шкільна, 35, с.Зарябинка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62123 (будинок культури) мала

630143 с.Івано-Шийчине вул.Шкільна, 1Б, с.Івано-Шийчине, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62120 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала) мала

630144 с.Братениця, с.Тимофіївка вул.Заводська, 15, с.Братениця, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62121 (школа, спортивний зал) мала

630145 с.Кленове, с-ще Мала Іванівка, с-ще Таверівка вул.Центральна, 18, с.Кленове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62140 (школа, фойє) Середня

630146 с.Мерло(Богодухівська міська територіальна громада), с.Пісочин, с.Шигимагине вул.Шкільна, 11, с.Мерло, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62141 (школа, спортивний зал) мала

630147 с.Крисине, с.Бабенки, с.Новоселівка(Богодухівська міська територіальна громада) вул.Центральна, 49, с.Крисине, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62144 (сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня

630148 с.Кадниця, с-ще Максимівка вул.Харківська, 90/1, с-ще Максимівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62145 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

630149 с.Куп’єваха вул.Горєлова, 6, с.Куп’єваха, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62112 (сільська рада, зал засідань) мала

630150 с.Олександрівка(Богодухівська міська територіальна громада) вул.Слобідська, 12, с.Олександрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62156 (сільський клуб, фойє) мала

630151 с.Павлівка вул.Центральна, 31, с.Павлівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62133 (школа, фойє) Середня

630152 с.Кручик, с.Миролюбівка вул.Шевченка, 31, с.Кручик, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62133 (школа, спортивний зал) Середня

630153 с.Петропавлівка(Богодухівська міська територіальна громада), с-ще Балабанівка, с.Яблучне вул.Центральна, 1, с.Петропавлівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62160 (школа, спортивний зал) мала

630154 с.Полкова Микитівка вул.Тельмана, 41А, с.Полкова Микитівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62130 (школа, спортивна зала) Середня

630155 с.Сазоно-Баланівка, с.Вертіївка, с.Крупчине, с.Ріпки вул.Центральна, 58, с.Сазоно-Баланівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62162 (школа, спортивний зал) мала

630156 с-ще Горького вул.Горького, 1А, с-ще Горького, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62145 (дошкільний навчальний заклад, кабінет завідуючої, кімната для персоналу) мала

630157 с.Сінне, с.Шийчине, с.Шуби вул.Центральна, 18, с.Сінне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62122 (будинок культури, фойє) мала

630158 с.Гарбузи, с-ще Степне пров.Садовий, 6, с-ще Степне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62111 (сільська рада, зал засідань) мала

630159 с.Сухини, с.Скосогорівка вул.Данилова, 15, с.Сухини, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62150 (сільський клуб, актовий зал) мала

630160 с-ще Гавриші, с.Кияни, с.Павлове вул.Центральна, 12, с-ще Гавриші, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62150 (дошкільний навчальний заклад, ігрова кімната) мала

630161 с-ще Улянівка, с.Дев’ятибратове, с-ще Зарічне вул.Шкільна, 1, с-ще Улянівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62113 (школа, спортивна зала) мала

630162 с.Воскресенівка, с.Іванівка вул.Центральна, 6, с.Воскресенівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62113 (сільський клуб, актова зала) мала

630163 с.Корбині Івани, с.Мар’їне(Богодухівська міська територіальна громада), с.Шкарлати вул.Центральна, 3, с.Корбині Івани, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62110 (сільський клуб, фойє) мала

630164 с.Хрущова Микитівка вул.Слобожанська, 5, с.Хрущова Микитівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62152 (сільська рада, зал засідань) мала

630165 с-ще Вікторівка, с.Байрак вул.Молодіжна, 32, с-ще Вікторівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62161 (школа) мала

630188 м.Валки – в’їзд Ков’язький, в’їзд Пушкіна, вул.Благовіщенська: 1–18, 20, 22, 24; вул.Грабовського, вул.Ков’язька, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Набережна, вул.Перекіпська, вул.Піщана, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Стадіонна: 7–9, 11, 13, 15, 17, 19; вул.Турушки, вул.Харківська: 3–10; вул.Хмельницького Б.: 1–29, 31; вул.1 Травня: 5–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; пл.Центральна, пров.Ентузіастів, пров.Козацький, пров.Лесі Українки, пров.Нагорний, пров.Пушкіна, пров.Соборний, пров.Старовалківський, пров.Суворова, пров.Ушакова, пров.Ярмарочний, просп.Героїв Чорнобиля, просп.Сковороди Григорія пл.Центральна, 5, м.Валки, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63002 (РНД "Іскра", фойє) Велика

630189 м.Валки – вул.Богодухівська, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Іванська, вул.Кооперативна, вул.Коцюбинського, вул.Минка, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Ольховського Андрія, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Садова, вул.Скіфська, вул.Стадіонна: 4Б–6, 10, 12, 14, 16, 18, 20–35; вул.Харківська: 12–122; вул.Чехова, пров.Богодухівський, пров.Вишневий, пров.Іванський, пров.Кошового О., пров.Медовий, пров.Мошурівський, пров.Спортивний вул.Харківська, 24, м.Валки, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63002 (ліцей, фойє) Велика

630190 м.Валки – в’їзд Березовий, в’їзд Маяковського, вул.Болюбашівська, вул.Вусівська, вул.Гагаріна, вул.Гнідого, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Кільцева, вул.Коваля І., вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Кузнечна, вул.Лугова, вул.Марєєва, вул.Маяковського, вул.Минківська, вул.Миру, вул.Панча Петра, вул.Полтавська, вул.Посуньківська, вул.Успенська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Бойченка Івана, пров.Гнідого, пров.Гоголя, пров.Коваля І., пров.Комарова, пров.Маяковського, пров.Мічуріна, пров.Панча Петра, пров.Полтавський, пров.Сидоренка вул.Полтавська, 17, м.Валки, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63001 (школа, фойє) Велика

630191 м.Валки – в’їзд Хмельницького Б., вул.Благовіщенська: 19, 21, 23, 25–104; вул.Колгоспна, вул.Річна, вул.Стадіонна: 2; вул.Торгова, вул.Хмельницького Б.: 30, 32–66; вул.1 Травня: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27–68; пров.Благовіщенський, пров.Будівельний, пров.Гончарний, пров.Заводський, пров.Іванова Данила, пров.Майський, пров.Мирного Панаса, пров.Новий, пров.Павловський, пров.Семикрасівський, пров.Хмельницького Б. вул.1 Травня, 47, м.Валки, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63002 (ветеринарна лікарня, актова зала) Середня

630192 смт Ков’яги – в’їзд Кооперативний, в’їзд Півненко, в’їзд Поштовий, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Полтавська, вул.Польова, вул.Поштова: 1–63, 65, 67, 69; вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Харківська: 1–50, 52, 54; вул.Центральна: 1–67, 69, 71, 73; пров.Залізничний, пров.Лермонтова, пров.Полтавський, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Садовий, пров.Центральний, тупик Лермонтова, с.Журавлі вул.Центральна, 6, смт Ков’яги, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63021 (селищна рада, актова зала) Середня

630193 смт Ков’яги – в’їзд Суворова, вул.Валківська, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Генерала Соломатіна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Глімбовського, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Долинна, вул.Енгельса, вул.Заповідна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Кільцева, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Кузнечна, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нахімова, вул.Нова, вул.Перекіпська, вул.Поштова: 64, 66, 68, 70–100; вул.Риночна, вул.Сенівська, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Тернова, вул.Харківська: 51, 53, 55–96; вул.Центральна: 68, 70, 72, 75–233; вул.Чапаєва, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пл.Гур’єва, пл.Жовтнева, пров.Глімбовського, пров.Гур’єва, пров.Зелений, пров.Лісний, пров.Маяковського, пров.Суворова, пров.Харківський, тупик Запрудний, тупик Кузнечний, тупик Маяковського, тупик Шкільний, с.Розсохівка, с.Трохимівка, с.Халимонівка пл.Жовтнева, 2А, смт Ков’яги, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63021 (Ков’язький НВК, актова зала) Середня

630194 смт Старий Мерчик, с.Добропілля, с.Золочівське(Валківська міська територіальна громада) вул.Центральна, 3, смт Старий Мерчик, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63011 (школа, коридор) Велика

630195 с-ще Газове, с.Мічурінське, с-ще Привокзальне вул.Привокзальна, 13, с-ще Привокзальне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63013 (меблева фабрика, актова зала) Середня

630196 с.Баранове, с.Війтенки, с.Гринців Ріг, с.Коверівка, с.Мізяки, с.Рогівка, с.Тетющине вул.Шкільна, 4, с.Мізяки, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63023 (будинок культури, фойє) Середня

630197 с.Благодатне(Валківська міська територіальна громада), с.Крута Балка, с.Ландишове, с.Новоселівка(Валківська міська територіальна громада) пл.Центральна, 4, с.Благодатне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63052 (контора СВК "Дружба", фойє) мала

630198 с.Серпневе вул.Шкільна, 2, с.Серпневе, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63053 (НВК, актова зала) Середня

630199 с.Високопілля, с.Гвоздьове вул.Молодіжна, 5, с.Високопілля, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63020 (школа, фойє, 1-й поверх) Середня

630200 с.Гонтів Яр, с.Водопій, с.Корсунівка, с.Круглик, с.Кузьмівка, с.Старі Валки вул.Центральна, 7, с.Водопій, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63040 (сільська рада, зала засідань) Середня

630201 с.Заміське, с.Бугаївка, с.Бурякове, с.Корнієнкове, с.Косенкове, с.Мала Кадигробівка, с.Перепелицівка, с.Рудий Байрак, с.Тупицівка, с.Щербинівка вул.Центральна, 30, с.Заміське, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63043 (сільський клуб, актова зала) Середня

630202 с.Кобзарівка, с.Данильчин Кут, с.Довжик(Валківська міська територіальна громада), с.Зайцівка, с.Катричівка, с.Козаченківка, с.Шийки вул.Центральна, 3, с.Кобзарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63044 (сільська рада, кабінет голови) мала

630203 с.Костів, с.Гузівка, с.Колодківка, с.Семківка вул.Миру, 45, с.Костів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63024 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Миру, 35, с.Костів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63024
мала

630204 с.Мельникове, с.Вишневе, с.Велика Губщина, с.Михайлівка(Валківська міська територіальна громада), с.Нестеренки, с.Різдвяне, с.Скельки, с.Суха Балка, с.Яхременки вул.Валківська, 6, с.Мельникове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63055 (школа, актова зала)
/
вул.Валківська, 5, с.Мельникове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63055
Середня

630205 с.Минківка, с.Велика Кадигробівка, с.Водяна Балка, с.Гребінники, с.Лисконоги, с.Манили, с.Мірошники, с.Тугаївка вул.Центральна, 10, с.Минківка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63046 (школа, коридор) мала

630206 с.Новий Мерчик вул.Центральна, 11, с.Новий Мерчик, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63010 (сільська рада, актова зала) мала

630207 с.Огульці вул.Калинова, 6, с.Огульці, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63032 (будинок культури, фойє) Середня

630208 с.Олександрівка(Валківська міська територіальна громада), с.Корсунове, с.Рідкодуб, с.Соснівка(Валківська міська територіальна громада) вул.Перемоги, 2, с.Олександрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63054 (будинок культури, кінозал) Середня

630209 с.Перекіп вул.Центральна, 21, с.Перекіп, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63022 (школа, кабінет № 3) мала

630210 с.Сидоренкове, с.Завгороднє, с.Майдан, с.Мозолівка, с.Очеретове, с.Шелудькове вул.Рябухи М.Л., 5, с.Сидоренкове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63050 (сільська рада, зала засідань) Середня

630211 с.Сніжків, с.Вільхівське, с.Дорофіївка, с.Кантакузівка, с.Ясеневе вул.Миру, 25, с.Сніжків, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63042 (будинок культури, фойє) Середня

630212 с.Черемушна, с.Литвинівка, с.Піски, с.Яблунівка вул.Широка, 68А, с.Черемушна, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63033 (сільський клуб, актова зала) Середня

630213 с.Шарівка, с.Бурівка, с.Буцьківка, с.Золочівське(Валківська міська територіальна громада), с.Пасічне, с.Петренкове, с.Свинарі, с.Хворостове, с.Шевченкове(Валківська міська територіальна громада), с.Шлях вул.Андрія Ваховського, 9, с.Шлях, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63030 (сільська рада, зала урочистих подій) Середня

630443 смт Золочів – вул.Визволителів, вул.Володимира Пантелея, вул.Дачна, вул.Золочівська, вул.ім.В.Я.Тупкаленка, вул.Каштанова, вул.Квітуча, вул.Коника: 50–131; вул.Корольова, вул.Матлаєва, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Слобожанська, вул.Чалого: 51–74; вул.1 Травня: 27, 29–29А, 33, 35–37, 39–68А; пров.Бродовський, пров.Вергуна, пров.Дуванський, пров.Клубний, пров.Ковальський, пров.Ленський, пров.Матлаєва, пров.Підгірний, пров.Полярний, пров.Річковий, пров.Середній, пров.Слобожанський, пров.Сухий, с.Бугаї Другі, с.Розсохувате, с.Сніги вул.1 Травня, 53, смт Золочів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62203 (школа №3, спортивна зала) Велика

630444 смт Золочів – вул.Вознесенська: 1–12, 16; вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Зарічна, вул.Зінченко, вул.Коника: 1–49; вул.Мічуріна, вул.Нансена, вул.Перемоги, вул.Світличного, вул.Танкістів, вул.Толстого, вул.Центральна: 1–23, 32, 34, 36, 42; вул.1 Травня: 4–26А, 28, 30–32, 34, 38; пл.Слобожанська, пров.Зарічний, пров.Земляний, пров.Космічний, пров.Лермонтова, пров.Родніковий, пров.Сінний, пров.Шкільний вул.Перемоги, 1, смт Золочів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62203 (Будинок культури, фойє) Середня

630445 смт Золочів – в’їзд Разіна, вул.Благодатна, вул.Боброва, вул.Вокзальна, вул.Лобаса, вул.Онуфрієнко, вул.Привокзальна, вул.Пугачова, вул.Разіна, вул.Хмельницького Б., вул.Центральна: 31, 33, 35, 37–41, 48А–108; вул.6 Серпня, вул.8 Березня, пров.Вересневий, пров.В’їздний, пров.Вокзальний, пров.Гагаріна, пров.Лікарняний, пров.Північний, пров.Пугачова, пров.Хмельницького Б., проїзд Разіна, с.Зрубанка вул.Центральна, 29, смт Золочів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62203 (гімназія №1, вестибюль) Велика

630446 смт Золочів – в’їзд Журавлиний, в’їзд Миколаївський, вул.Дружби, вул.Журавлина, вул.Злагоди, вул.Клименко В., вул.Комарова, вул.Літвінова: 1–43, 47, 51, 53, 55, 59–63; вул.Лугова, вул.Макаренко, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.Народна, вул.Павлова академіка, вул.Подольська, вул.Сковороди, вул.Слов’янська, вул.Українська, вул.Філатова, вул.Шевченко: 1–53; пров.Клименко В., пров.Козацький, пров.Миколаївський, пров.Новий, пров.Новоселівський, пров.Сковороди, пров.Слов’янський, пров.Спортивний вул.Клименко В., 63, смт Золочів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62203 (школа №2, спортивна зала) Велика

630447 смт Золочів – в’їзд Молодіжний, вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Каденюка, вул.Калинова, вул.Конституції, вул.Літвінова: 44–46, 48–50, 52, 54, 56–58, 71–137; вул.Солов’їна, вул.Соснівська, вул.Стрижака, вул.Українки Лесі, вул.Чехова, вул.Шевченко: 54–138; пров.Вишневий, пров.Левченко, пров.Літвінова, пров.Макарівський, пров.Серьогіна, пров.Сквозний, пров.Тихий, пров.Шевченко, с.Литвинове, с.Макариха, с.Орішанка вул.Історична, 6, с.Литвинове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62203 (Литвинівська школа, каб.2) Середня

630448 смт Золочів – вул.Вознесенська: 15, 17–38; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Кравченко, вул.Кренкеля, вул.Кущова, вул.Леваневського, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Підгірна, вул.Потьомкіна Бр., вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Чалого: 1–49; вул.Чернишевського, пров.Квартальний, пров.Охотнічий, пров.Сонячний, с.Березівка(Золочівська селищна територіальна громада) вул.Підгірна, 78, смт Золочів, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62203 (Інклюзивно-ресурсний центр, хол) Середня

630449 с.Цапівка вул.1 Травня, 24А, с.Цапівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62231 (Цапівський будинок культури, фойє) мала

630450 с.Сковородинівка вул.Приозерна, 1, с.Сковородинівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62241 (Сковородинівський сільський клуб, зал) мала

630451 с.Велика Рогозянка вул.Центральна, 63, с.Велика Рогозянка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62240 (Великорогозянська сільська рада, актова зала) мала

630452 с.Гуринівка вул.Центральна, 7, с.Гуринівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62242 (Гуринівський сільський клуб, зал) мала

630453 с.Гур’їв Козачок, с.Сотницький Козачок вул.Шкільна, 35, с.Гур’їв Козачок, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62212 (Гур’єво-Козачанська школа, фойє) мала

630454 с.Андріївка, с.Баранівка вул.Центральна, 34, с.Баранівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62213 (Баранівська школа, фойє) мала

630455 с.Довжик(Золочівська селищна територіальна громада) – вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Матросова, вул.Мирошника, вул.Миру: 32–102; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Чорноглазівська, вул.40 років Перемоги, пров.Лєбєдєва, пров.Сонячний, с-ще Першотравневе(Золочівська селищна територіальна громада) вул.Миру, 89, с.Довжик, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62250 (Довжанський будинок культури, фойє) Середня

630456 с.Довжик(Золочівська селищна територіальна громада) – вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Лугова, вул.Миру: 2–31; вул.Підгірна, вул.Річна, вул.Стрижака, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.1 Травня, майдан Центральний, с.Вікнине, с.Рідний Край майдан Центральний, 8, с.Довжик, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62250 (Довжицька сільська рада, кабінет сільського голови) Середня

630457 с.Миронівка, с.Чорноглазівка вул.Шкільна, 1, с.Чорноглазівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62251 (Чорноглазівський сільський клуб, фойє) мала

630458 с-ще Калинове, с.Карасівка майдан Конституції, 2, с-ще Калинове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62251 (Калиновецька школа, спортивна зала) Середня

630459 с.Лютівка, с-ще Відродженівське вул.Клубна, 6В, с.Лютівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62230 (Лютівська гімназія, 1-й поверх, фойє) мала

630460 с.Мала Рогозянка, с.Вільшанське, с.Зіньківське, с-ще Перемога пров.Слобожанський, 12, с.Мала Рогозянка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62243 (Малорогозянський сільський клуб, зал) Середня

630461 с-ще Одноробівка, с.Басове, с.Івашки, с-ще Перовське вул.Шкільна, 29, с.Івашки, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62211 (Івашківський ліцей, спортивна зала) Середня

630462 с.Одноробівка, с-ще Муравське, с.Стогнії, с.Цилюрики вул.Молодіжна, 25, с.Одноробівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62210 (Одноробівський сільський будинок культури, фойє) Середня

630463 с.Борохи, с.Гресі, с.Ковалі, с.Мартинівка, с.Петрівка, с.Постольне, с-ще Сніги вул.Центральна, 41, с.Петрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62216 (Петрівський сільський клуб, актова зала) мала

630464 с.Олександрівка(Золочівська селищна територіальна громада), с.Завадське, с.Скорики, с-ще Тимофіївка, с.Широкий Яр вул.Набережна, 3, с.Олександрівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62214 (Олександрівський клуб, фойє) Середня

630465 с.Писарівка, с.Малижине, с.Мерло(Золочівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 5, с.Писарівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62232 (Писарівська сільська рада, актова зала) Середня

630466 с.Гур’їв, с.Рясне вул.Центральна, 1, с.Рясне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62233 (Ряснянський сільський клуб, зал) мала

630467 с.Леміщине, с.Морозова Долина вул.8 Березня, 1А, с.Леміщине, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62233 (Леміщанський сільський клуб, зал) мала

630468 с.Світличне, с.Дуванка, с.Соснівка(Золочівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 48, с.Світличне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62221 (Світличанський сільський клуб, зал) мала

630469 с.Макарове, с.Турове вул.Шкільна, 7, с.Макарове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62222 (Макарівська школа, коридор) мала

630470 с.Уди, с.Костянтинівка, с.Окіп, с.Червона Зоря вул.Угловського, 15, с.Уди, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62220 (Удянська сільська рада, зал) Середня

630471 с.Феськи – вул.Абрикосова, вул.Молодіжна, вул.Хорошкова, вул.Ювілейна, пров.Механізаторів, с.Високе, с.Маяк, с-ще Малі Феськи вул.Центральна, 17, с-ще Малі Феськи, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62252 (Феськівська школа, фойє) Середня

630472 с.Феськи – вул.Берестки, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Дачна, вул.Дергачівська, вул.Зарічанська, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Польова, вул.Річна, вул.Садова, вул.Семафорна, вул.Сумська, вул.Торгова, вул.Харківська, вул.Шевченка, вул.Шоферська, с.Головашівка, с.Чепелі вул.Берестки, 5А, с.Феськи, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62252 (Феськівська бібліотека, каб.2) Середня

630520 смт Коломак – в’їзд Дарвіна, в’їзд Єгорова, в’їзд Єрмакова, в’їзд Загребельного, в’їзд Зелений, в’їзд Зоряний, в’їзд Миру, в’їзд Набережний, в’їзд Пушкіна, в’їзд Спортивний, в’їзд Степовий, в’їзд Ушакова, в’їзд Чайковського, вул.Базарна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Валківська, вул.Видна, вул.Володимира Великого, вул.Гетьмана І.Мазепи, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Д. Бедного, вул.Дарвіна, вул.Єгорова, вул.Железного, вул.Зелена, вул.Кленова, вул.Комунальна, вул.Корольова, вул.Лісна, вул.Лозівська, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 1, 3–5, 7; вул.Набережна, вул.Нова, вул.Піддубного, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.18 Козацька Сотня, пров.Базарний, пров.Валківський, пров.Видний, пров.Дарвіна, пров.Кленовий, пров.Корольова, пров.Лісний, пров.Набережний, пров.Піддубного, пров.Соборний, пров.Сонячний, пров.Ушакова, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Гетьмана І.Мазепи, 10, смт Коломак, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63100 (будинок культури, актова зала) Середня

630521 смт Коломак – в’їзд Вересневий, в’їзд Вишневий, в’їзд Молодіжний, в’їзд Першотравневий, в’їзд Свободи, в’їзд Слави, вул.Вереснева, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Загребельного, вул.Л.Толстого, вул.Молодіжна: 2, 6, 8–115; вул.Перемоги: 1–76, 80, 84, 86, 88, 90; вул.Першотравнева, вул.Свободи, вул.Слави, вул.Яблунева, пров.Вересневий, пров.Вишневий, пров.Вільний, пров.Космічний, пров.Молодіжний, пров.Перемоги, пров.Першотравневий, пров.Свободи в’їзд Свободи, 2, смт Коломак, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63100 (Коломацький ліцей, фойє) Середня

630522 смт Коломак – в’їзд Грушевського, в’їзд Заводський, в’їзд Ліквідаторів Чорнобиля, вул.Будівельників, вул.Бурякопункт, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Каштанова, вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Ліквідаторів Чорнобиля, вул.Л.Українки, вул.Миролюбна, вул.Перемоги: 77–79, 81–83, 85, 87, 89, 91–125; вул.Польова, вул.Спортивна, вул.Театральна, вул.Ціолковського, пров.Грушевського, пров.Заводський, пров.Лермонтова, пров.Польовий, с.Новоіванівське вул.Спортивна, 12, смт Коломак, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63109 (гуртожиток, фойє) Середня

630523 с.Покровка, с.Гладківка, с.Панасівка, с.Трудолюбівка пров.Молодіжний, 1, с.Покровка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63130 (школа, фойє)
/
вул.Першотравнева, 2, с.Покровка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63130
мала

630524 с.Різуненкове, с.Вдовичине, с.Гришкове, с.Гуртовівка, с.Крамарівка, с.Прядківка, с.Явтухівка вул.Шкільна, 4, с.Різуненкове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63110 (Різуненківський ліцей, вестибюль) Середня

630525 с.Ганнівка, с.Каленикове, с.Мірошниківка вул.Зелена, 1, с.Мірошниківка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63111 (контора, кабінет №1) мала

630526 с.Шелестове, с.Білоусове, с.Григорівка, с.Нагальне, с.Пащенівка, с.Петропавлівка(Коломацька селищна територіальна громада), с.Підлісне, с.Цепочкине вул.Лермонтова, 1, с.Шелестове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63131 (Шелестівський ліцей, вестибюль) Середня

630527 с.Шляхове, с.Бровкове, с.Миколаївка вул.Олексія Чабана, 5, с.Шляхове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63120 (будинок культури, головна зала)
/
вул.Олексія Чабана, 7, с.Шляхове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63120
мала

630528 с.Андрусівка, с.Бондарівка, с.Дмитрівка(Коломацька селищна територіальна громада), с.Кисівка, с.Латишівка, с.Логвинівка, с.Сургаївка вул.Слави, 25, с.Кисівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63121 (контора, к.3) мала

630572 смт Краснокутськ – вул.Берегова, вул.Бориса Зголи, вул.Гагаріна, вул.Горянська, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Зарічна, вул.Лугова, вул.Миру: 1–124, 146; вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Основ’янська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Садова, вул.Східна, вул.Челюскінців, пров.Березівський, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вільшанський, пров.Городищанський, пров.Горянський, пров.Грушевий, пров.Дачний, пров.Дослідний, пров.Жолобок, пров.Зоряний, пров.Кооперативний, пров.Короткий, пров.Красноярський, пров.Крутий, пров.Лікарський, пров.Оболонський, пров.Основ’янський, пров.Першотравневий, пров.Підварчанський, пров.Поштовий, пров.Савинський, пров.Слобідський, пров.Сонячний, пров.Театральний, пров.Чернещанський пров.Театральний, 12, смт Краснокутськ, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62002 (будинок культури, фойє) Велика

630573 смт Краснокутськ – вул.Базарна, вул.Єдності, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Сонячна: 1–13, 15–17, 19, 23; пров.Базилевича, пров.Береговий, пров.Єдності, пров.Завгороднього, пров.Заклепенко, пров.Затишний, пров.Злагоди, пров.Каштановий, пров.Медовий, пров.Пригородній, пров.Пушкінський, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Тінистий, пров.Український, пров.Червоний, пров.Швейпромівський вул.Єдності, 8, смт Краснокутськ, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62002 (ЦДЮТ (центр дитячої та юнацької творчості), фойє) Середня

630574 смт Краснокутськ – вул.Заводська: 28–60; вул.Миру: 145–145Б, 147–458; вул.Охтирська: 5–69; вул.Шевченка: 1–39, 41, 43, 45, 47, 51, 53; вул.Ярова, пров.Дружби вул.Миру, 154А, смт Краснокутськ, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62002 (гімназія фойє) Середня

630575 смт Краснокутськ – вул.Вигінчанська, вул.Заводська: 1–25; вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Квітуча, вул.Маяківська, вул.Молодіжна, вул.Новостроєнівська, вул.Охтирська: 71–172; вул.Партизанська, вул.Савінська, вул.Сонячна: 14, 18, 20–22, 24–41; вул.Трудова, вул.Шевченка: 40, 42, 44, 46, 48–50, 52, 54–138; вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Байрачанський, пров.Вигінчанський, пров.Глиняний, пров.Гоголя, пров.Квітучий, пров.Козацький, пров.Котелевський, пров.Охтирський, пров.Солов’їний, пров.Тихий, пров.Трактористів, пров.Тракторний, пров.Шевченко, пров.Яровий вул.Шевченка, 111/3, смт Краснокутськ, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62002 (школа №2, спортивна зала) Велика

630576 с.Основинці, с.Чернещина вул.Дружби, 23, с.Чернещина, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62008 (клуб професійно-аграрного ліцею, глядацька зала) Середня

630577 с.Ситники, с.Степанівка вул.Бабаченка, 27, с.Степанівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62009 (сільський клуб, глядацька зала) мала

630578 смт Костянтинівка, с-ще Кам’яно-Хутірське, с-ще Ковалівське, с-ще Степове(Краснокутська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 91, смт Костянтинівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62042 (селищна рада, фойє) Середня

630579 с.В’язова, с.Михайлівка(Краснокутська селищна територіальна громада), с.Одрада, с.Олійники, с.Рандава вул.Слобожанська, 9, с.В’язова, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62040 (школа, спортивна зала) мала

630580 с.Каплунівка, с.Мойка вул.Центральна, 18, с.Каплунівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62010 (сільська рада, зала засідань) мала

630581 с.Качалівка, с.Бузове, с.Карайкозівка, с.Кусторівка, с-ще Михайлівське, с.Павлюківка, с.Петрівське, с.Шевченкове(Краснокутська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 7, с.Качалівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62025 (будинок культури, глядацька зала) Середня

630582 с.Китченківка, с.Благодатне(Краснокутська селищна територіальна громада), с.Ковальчуківка, с.Коломацький Шлях, с-ще Бузова, с.Настеньківка, с.Сергіївка вул.Хальзова, 18, с.Китченківка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62043 (сільська рада, зала засідань) мала

630583 с.Козіївка – вул.Головченка, вул.Кільцева, вул.Мічуріна, вул.Новоселівська, вул.Рибна, вул.Слобожанська, пров.Головченка, пров.Кільцевий, пров.Кузнечний, пров.Новоселівський, пров.Слобожанський вул.Слобожанська, 54, с.Козіївка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62011 (будинок культури, глядацька зала) Середня

630584 с.Козіївка – вул.Ватутіна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Польова, вул.Пугачова, вул.Садова, вул.Сороківська, вул.Спортивна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.I-Козацький, пров.Козацький вул.Слобожанська, 91, с.Козіївка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62011 (сільська рада, фойє) Середня

630585 с.Козіївка – вул.Горького, вул.Лугова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Староодесянська, пров.Луговий, пров.Чистий, с.Прокопенкове, с.Ходунаївка вул.Горького, 70А, с.Козіївка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62011 (сільський клуб, фойє) мала

630586 с.Городнє вул.Центральна, 3, с.Городнє, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62012 (будинок культури, глядацька зала) Середня

630587 с.Колонтаїв, с.Капранське, с.Котелевка вул.Центральна, 109, с.Колонтаїв, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62030 (СВК "Колонтаївський", актова зала) Середня

630588 с.Любівка вул.Слобожанська, 118А, с.Любівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62032 (сільська рада, зала засідань) Середня

630589 с.Мурафа – вул.Базарна, вул.Богодухівська, вул.Ветеринарна, вул.Вигінчанська, вул.Гірська, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Калинова: 1–21, 23; вул.Київська, вул.Коломацька, вул.Комишанська, вул.Кусторянська, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лісна, вул.Малинова, вул.Мальовнича, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Овражна, вул.Олександрівська, вул.Перемоги, вул.Переяславська, вул.Першотравнева, вул.Поштова, вул.Преображна, вул.Садова, вул.Селянська, вул.Слобожанська, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Углова, вул.Харківська, вул.Центральна: 53, 55, 59, 61, 63, 67, 75, 85, 87, 89, 91, 93–238; вул.Чехова, вул.Шкільна: 6, 9–19; вул.Яблунева, вул.Ярославська, пров.Аптекарський, пров.Б. Хмельницького, пров.Вербний, пров.Гайовий, пров.Зелений, пров.Квітучий, пров.Короткий, пров.Лісовий, пров.Лозовий, пров.Марка Вовчка, пров.Михайлівський, пров.Оболонний, пров.Огородній, пров.П. Мирного вул.Центральна, 41, с.Мурафа, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62020 (сільська рада, зала засідань) Середня

630590 с.Мурафа – вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.Затишна, вул.Калинова: 22, 26–113; вул.Кропивницького, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Санаторна, вул.Соснова, вул.Сумська, вул.Театральна, вул.Харитоненка, вул.Центральна: 1–52, 54, 56–58, 60, 62, 64–66, 68–70, 78–84, 86, 88, 90, 92; вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шишкіна, вул.Шкільна: 1–3, 7; пров.Глиняний, пров.Зоряний, пров.Луговий, пров.Піщаний, пров.Санаторний, пров.Слюсарний, с-ще Оленівське вул.Театральна, 1, с.Мурафа, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62021 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

630591 с.Мирне вул.Центральна, 77, с.Мирне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62024 (сільський клуб, глядацька зала) мала

630592 с-ще Володимирівка, с-ще Лісне, с-ще Пильнянка, с-ще Сорокове вул.Центральна, 6, с-ще Сорокове, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62023 (сільський клуб, глядацька зала) мала

630593 с.Олексіївка, с-ще Прогрес вул.Шкільна, 1, с.Олексіївка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62051 (сільська рада, фойє) Середня

630594 с-ще Дублянка, с.Сонцедарівка вул.Перемоги, 4, с-ще Дублянка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62052 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

630595 с.Бідило, с.Княжа Долина вул.Шкільна, 2, с.Княжа Долина, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62052 (школа, фойє) мала

630596 с-ще Водяне вул.Московська, 117А, с-ще Водяне, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62053 (водянська сільська бібліотека) мала

630597 с.Пархомівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Гризодубових, вул.Декришівська, вул.Долинна, вул.Івана Квітчатого, вул.Івана Малиша, вул.Кленова, вул.Клубна, вул.Комарова, вул.Кутузова, вул.Михайла Друзя, вул.Молодіжна, вул.Павла Сала, вул.Панаса Луньова, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Харитоненків, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ярославського, вул.5 Гв. пов. дес. дивізії, вул.8 березня, пров.Зелений, пров.Курган, пров.1 травня, с.Гаркавець, с-ще Степове(Краснокутська селищна територіальна громада) вул.Панаса Луньова, 4, с.Пархомівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62013 (школа, фойє) Середня

630598 с.Пархомівка – вул.Докучаєва, вул.Євгена Лисенка, вул.Заводська, вул.Івана Кошкарьова, вул.Іванівка, вул.Конторська, вул.Кооперативна, вул.Малевича, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Садова, вул.Ставкова, вул.Стадіонна, пров.Вишневий, пров.Мічуріна, с-ще Павлівка вул.Євгена Лисенка, 1, с.Пархомівка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62013 (сільська рада, кімната засідань) Середня

630599 с.Рябоконеве, с.Березівка(Краснокутська селищна територіальна громада), с.Гринів Яр, с.Зубівка, с.Ковалівка, с.Комарівка, с.Хутірське вул.Яблунева, 4, с.Рябоконеве, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62033 (сільська рада, зала засідань) мала

630600 с.Слобідка вул.Шкільна, 18, с.Слобідка, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62035 (школа, спортивна зала) мала

630670 смт Бірки, с.Василівське, с.Ключеводське, с.Гуляй Поле вул.Паркова, 4, смт Бірки, Харківський р-н, Харківська обл., 63220 (Бірківська селищна рада, зала засідань) Середня

630671 с.Липкуватівка пл.імені Доценка, 11, с.Липкуватівка, Харківський р-н, Харківська обл., 63221 (Липкуватівський аграрний коледж, вестибюль) Середня

630673 смт Нова Водолага – вул.Барвиста, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Глінки, вул.Джерельна, вул.Донця Григорія, вул.Зоряна, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Михайлівська, вул.Мініна, вул.Мічуріна, вул.Морозова Олександра, вул.Невського, вул.Незалежності, вул.Нижня, вул.Островського Олександра, вул.Пшенична, вул.Суворова, вул.Фестивальна, вул.Чкалова, вул.Шахтаря, вул.Ярова, пров.Глінки, пров.Донця Григорія, пров.Ломоносова, пров.Суворова, пров.Яровий вул.Донця Григорія, 7, смт Нова Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63202 (Нововодолазький ліцей № 1 Нововодолазької селищної ради, актова зала) Велика

630674 смт Нова Водолага – в’їзд Кооперативний, вул.Богданова К.І., вул.Весела, вул.Ветеранів, вул.Воскресінська, вул.Громової, вул.Дачна, вул.Ентузіастів, вул.Іванова, вул.Каразіна, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Копьонкіна, вул.Левадна, вул.Лучна, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Новотроїцька, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Погрібняка Якима, вул.Преображенська, вул.Пугачова, вул.Рад, вул.Революції, вул.Реміснича, вул.Севастопольська, вул.Троїцька, вул.Українки Лесі, вул.Франка, вул.Чалунівська, вул.Чернишевського, вул.Чумацький шлях, вул.Шевченка, вул.Шорниківська, вул.Ярифонівська, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пл.Кооперативна, пров.Воскресінський, пров.Козацький, пров.Кооперативний, пров.Левадний, пров.Чалунівський, пров.Ярифонівський вул.Воскресінська, 7, смт Нова Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63202 (Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області, хол) Велика

630675 смт Нова Водолага – в’їзд Річний, в’їзд Чайковського, вул.Барвінкова, вул.Бондарівська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Карамзіна, вул.Ковалів, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Либи, вул.Некрасова, вул.Нетеченська, вул.Плеханова, вул.Річна, вул.Свободи, вул.Сковороди Г.С., вул.Чайковського, вул.Широка, вул.14-го Вересня, вул.40 років Перемоги: 3А–43А, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–63, 65; пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.Либи, пров.Чайковського, пров.Шпаківський вул.Донця Григорія, 1, смт Нова Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63202 (Районний будинок культури, фойє) Середня

630676 смт Нова Водолага – в’їзд Лісний, вул.Архитектурна, вул.Басейна, вул.Безіменна, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Карнетівська, вул.Кленова, вул.Комарівська, вул.Крайня, вул.Лісна, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Околиця, вул.Радьківська, вул.Сахарова, вул.Сірко, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Театральна, вул.Центральна, вул.Чайкіної Лізи, вул.Шовковиці, вул.40 років Перемоги: 44, 46, 48–48Б, 50, 52–52А, 54, 56, 64, 66–159; пров.Басейний, пров.Затишний, пров.Крайній, пров.Лісний вул.40 років Перемоги, 79, смт Нова Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63202 (КЗ"Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс" Харківської обласної ради, актова зала) Середня

630677 смт Нова Водолага – в’їзд Березовий, в’їзд Кошового, в’їзд Манюшко, в’їзд Чехова, в’їзд Шкільний, вул.Багалія, вул.Березова, вул.Будівельників, вул.Васильківського Сергія, вул.Весняна, вул.Грушевського, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Загребельна, вул.Короленка, вул.Космодем’янської Зої, вул.Кошового, вул.Лермонтова, вул.Листопадна, вул.Макаренко, вул.Манюшко, вул.Миру, вул.МТС, вул.Нова, вул.Поезії, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Пролетарська, вул.Слобідська, вул.Слобідський край, вул.Сумцова, вул.Східна, вул.Херсонська, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Ярославська, пл.Космодем’янської Зої, пл.Кошового, пл.Привокзальна, пров.Березовий, пров.Загребельний, пров.Короленка, пров.Космодем’янської Зої, пров.Кошового, пров.Манюшко, пров.Миру, пров.Травневий, пров.Шкільний вул.Васильківського Сергія, 26, смт Нова Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63202 (Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області, хол) Велика

630678 смт Нова Водолага – вул.Бірківська, вул.Буткова Євгена, вул.Гастелло, вул.Гіршмана, вул.Губкіна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Зміївська, вул.Каштанова, вул.Космічна, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Прорізна, вул.Пушкіна, вул.Тюленіна, вул.Харківська, пров.Гастелло, пров.Гіршмана, пров.Пушкіна, пров.Харківський вул.Заводська, 1А, смт Нова Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63202 (ФОП Крамаренко Максим Володимирович, фойє 1-поверх) Велика

630679 с.Новоселівка вул.Воскресінська, 270, с.Новоселівка, Харківський р-н, Харківська обл., 63209 (Комунальний заклад "Нововодолазький селищний будинок культури с.Новоселівка", глядацька зала) Велика

630680 с.Ватутіне вул.Нова, 1, с.Ватутіне, Харківський р-н, Харківська обл., 63212 (Хол приміщення Ватутінського СБК) Середня

630682 с.Вільхуватка вул.Слобожанська, 101, с.Вільхуватка, Харківський р-н, Харківська обл., 63217 (Глядацька зала Вільхуватського СК) мала

630683 с.Знам’янка, с.Мануйлове вул.Миру, 1, с.Знам’янка, Харківський р-н, Харківська обл., 63214 (Комунальний заклад "Сільський будинок культури с.Знам’янка" Нововодолазької с/р, фойє) мала

630684 с.Брідок, с.Круглянка, с.Федорівка вул.Шкільна, 1, с.Федорівка, Харківський р-н, Харківська обл., 63215 (Федорівський навчально -виховний комплекс Нововодолазької селищної ради, кабінет директора) мала

630685 с.Караван, с.Завадівка, с.Червона Поляна вул.Молодіжна, 68, с.Караван, Красноградський р-н, Харківська обл., 63240 (сільський клуб, фойє) Середня

630686 с.Миколаївка(Старовірівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 250, с.Миколаївка, Красноградський р-н, Харківська обл., 63260 (будинок культури, фойє) мала

630687 с.Парасковія(Старовірівська сільська територіальна громада) вул.Зелена, 48, с.Парасковія, Красноградський р-н, Харківська обл., 63261 (Парасковіївський сільський клуб, фойє) мала

630688 с.Одринка, с.Кут, с.Пластунівка вул.Слобідська, 105, с.Одринка, Харківський р-н, Харківська обл., 63210 ( Одринський старостинський округ №3, актовий зал) мала

630689 с.Ордівка, с.Нова Мерефа, с.Щебетуни вул.Воронцова О.П., 129, с.Нова Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 63249 ( Ордівський старостинський округ №4, актовий зал) мала

630690 с.Охоче – вул.Богатирська, вул.Заозерна, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, с.Клинове вул.Ювілейна, 1, с.Охоче, Красноградський р-н, Харківська обл., 63262 (Ліцей, столова) Середня

630691 с.Охоче – вул.Джерельна, вул.Миру, вул.Новоселів, вул.Північна, вул.Польова, пров.Північний вул.Миру, 62, с.Охоче, Красноградський р-н, Харківська обл., 63262 (будинок культури, актова зала) Середня

630692 с.Просяне – вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світла, вул.Суворова: 27–33; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.40 років Перемоги, пров.Гоголя, пров.Макаренка, пров.Пархоменка, пров.Центральний, пров.Шевченка, с.Новопросянське вул.Центральна, 2, с.Просяне, Харківський р-н, Харківська обл., 63230 (Просянська сільська рада, зала засідань) Середня

630693 с.Просяне – вул.Калинова, вул.Культури, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Перемоги, вул.Суворова: 2–16; вул.Чкалова, пров.Болгарський, пров.Кутузова, просп.Московський просп.Московський, 6, с.Просяне, Харківський р-н, Харківська обл., 63230 (будинок культури, зала засідань) мала

630694 с.Дерегівка, с.Лихове вул.Центральна, 4, с.Дерегівка, Харківський р-н, Харківська обл., 63231 (ТОВ "Норма", зала засідань) мала

630695 с.Рокитне, с.Мокра Рокитна вул.Центральна, 125, с.Рокитне, Харківський р-н, Харківська обл., 63211 (Рокитненський сільський будинок культури, фойє) Середня

630696 с.Сосонівка, с.Бражники, с.Головнівка, с.Княжне, с.Моськівка, с.Низівка, с.Стулепівка вул.Миру, 3, с.Сосонівка, Харківський р-н, Харківська обл., 63225 (Сосонівський навчально-виховний комплекс Нововодолазької селищної ради Харківської області, фойє) Середня

630697 с.Станичне, с.Білоусівка, с.Гаврилівка, с.Дегтярка, с.Ляшівка, с.Москальцівка, с.Печіївка вул.Шкільна, 8, с.Станичне, Красноградський р-н, Харківська обл., 63232 (Комунальний заклад "Станичненський ліцей", фойє) Середня

630698 с.Слобожанське вул.Шкільна, 6, с.Слобожанське, Красноградський р-н, Харківська обл., 63235 (Комінтернівський заклад "Слобожанський ліцей" фойє) Середня

630699 с.Винники, с.Литовки вул.Вихорєва, 1, с.Литовки, Красноградський р-н, Харківська обл., 63243 (Комунальний заклад "Литовчанська початкова школа", актовий зал) мала

630700 с.Старовірівка – вул.Горького, вул.Зелена, вул.Карпова, вул.Красноградська, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Первомайська, вул.Пушкіна, вул.Сотнікова, вул.Толстого, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.Шкільна вул.Шкільна, 15, с.Старовірівка, Красноградський р-н, Харківська обл., 63251 (Старовірівський сільський Будинок культури, фойє 2) Середня

630701 с.Старовірівка – вул.Апалькова, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Павлова вул.Гагаріна, 35, с.Старовірівка, Красноградський р-н, Харківська обл., 63251 (2 Старовірівська школа, фойє) мала

630702 с.Старовірівка – вул.Молодіжна, вул.Орловська, вул.Піщана, вул.Полтавський шлях, пров.Світлий, с.Раківка вул.Полтавський шлях, 6, с.Старовірівка, Красноградський р-н, Харківська обл., 63254 (3 Старовірівська школа,фойє) мала

630703 с.Старовірівка – вул.Вишнева, вул.Победи, вул.Польова вул.Победи, 5, с.Старовірівка, Красноградський р-н, Харківська обл., 63254 (сільський клуб, зал) мала

630704 с.Муравлинка вул.Паркова, 2, с.Муравлинка, Красноградський р-н, Харківська обл., 63259 (ФАП, каб.3) мала

630705 с.Дячківка вул.Карпова, 3, с.Дячківка, Красноградський р-н, Харківська обл., 63257 (школа, фойє) мала

630706 с-ще Палатки вул.Центральна, 1, с-ще Палатки, Красноградський р-н, Харківська обл., 63258 (Власівська школа, фойє) Середня

630707 с.Стара Водолага, с.Бахметівка, с.Павлівка вул.Ребрика, 102, с.Стара Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63213 (Староводолазька загальноосвітня школа Нововодолазької селищної ради, хол) Середня

630820 смт Манченки, с.Мищенки(Люботинська міська територіальна громада), с.Нестеренки, с-ще Санжари – в’їзд Спортивний, вул.Зернова, вул.Кільцева, вул.Станційна, пров.Спортивний вул.Пушкіна, 6/11, смт Манченки, Харківський р-н, Харківська обл., 62448 (Манченківська селищна рада, актова зала) Середня

630821 с-ще Барчани, с-ще Санжари – в’їзд Майський, вул.Абрикосова, вул.Благодатна, вул.Майська, вул.П. Барчана, вул.Спортивна, пров.Благодатний, пров.Майський, пров.П. Барчана, тупик Майський, с-ще Спартаси, с-ще Травневе вул.Фабрична, 15, с-ще Травневе, Харківський р-н, Харківська обл., 62447 (ТОВ "Люботинська птахофабрика", актова зала) Середня

630822 с.Горіхове, с.Гурине, с-ще Ударне вул.Шкільна, 40, с-ще Ударне, Харківський р-н, Харківська обл., 62448 (Манченківський селищний клуб, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
630214 Комунальний заклад охорони здоров’я "Валківська центральна районна лікарня" пров.Майський, 34, м.Валки, Богодухівський р-н, Харківська обл., 63002 Мала
630601 Комунальний заклад охорони здоров’я "Краснокутська центральна районна лікарня" вул.Горянська, 1, смт Краснокутськ, Богодухівський р-н, Харківська обл., 62002 Мала
630708 Комунальний заклад охорони здоров’я "Нововодолазька центральна районна лікарня" вул.Пушкіна, 16, смт Нова Водолага, Харківський р-н, Харківська обл., 63202 Мала