Харківська область - одномандатний виборчий округ №181

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Харківської РДА

60

Відділ ведення ДРВ апарату Чугуївської РДА

48

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
630395 м.Зміїв – в’їзд Байдукова, в’їзд Зміївський, в’їзд Свято-Троїцький, в’їзд Серпневий, в’їзд Східний, в’їзд Трудовий, вул.Автомобілістів, вул.Байдукова, вул.Грибоєдова, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Свято-Троїцька, вул.Серпнева, вул.Сизранцева, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Трудова, вул.Чкалова, пл.Зелена, пл.Соборна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Лиманський, пров.Парковий, пров.Раскової, пров.Свято-Троїцький, пров.Серпневий, пров.Сизранцева, пров.Соборний, пров.Спортивний, пров.Трудовий, пров.Чкалова, проїзд Зміївський, тупик Байдукова, тупик Гагаріна, тупик Серпневий, шосе Пролетарське: 1–2, 4–6, 8, 10–26, 29–73; вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївський ліцей № 1 імені З.К.Слюсаренка, спортивна зала) Велика

630396 м.Зміїв – в’їзд Донецький, в’їзд Калініна, в’їзд Клубний, в’їзд Маяковського, в’їзд Мирний, в’їзд Покровський, в’їзд Садовий, в’їзд Слюсаренка, в’їзд Шевченка, в’їзд 2-й 8-го Березня, в’їзд 8-го Березня, вул.Адміністративна, вул.Бахтинська, вул.Гагаріна: 4–12А; вул.Донецька, вул.Іванової, вул.Калініна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Садова: 1–53; вул.Слюсаренка, вул.Шевченка, вул.152-ї Стрілецької дивізії, вул.6-ї Стрілецької дивізії, вул.8-го Березня, пров.Високий, пров.Клубний, пров.Кольцова, пров.Нижній, пров.Садовий, пров.Слюсаренка, пров.Шевченка, пров.8-го Березня, проїзд Калініна, проїзд Садовий, тупик Донецький, шосе Пролетарське: 27–27Б; пл.Соборна, 8, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (районний будинок культури, фойє) Велика

630397 м.Зміїв – в’їзд Лиманський, в’їзд Осипенка, в’їзд Попова, в’їзд Чайковського, в’їзд 1-го Травня, вул.Абрикосова, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 19–137; вул.Гайдарська, вул.Долинна, вул.Жуковського, вул.Загородна, вул.Зоряна, вул.Кленова, вул.Кобзарівська, вул.Коротунівська, вул.Левченко художника, вул.Лермонтова, вул.Мистецька, вул.Носика Григорія, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Ранкова, вул.Рогатинська, вул.Садова: 56–101; вул.Сіверська, вул.Слобожанська, вул.Тиха, вул.Чайковського, вул.Челюскіна, вул.1-го Травня, пров.Абрикосовий, пров.Бузковий, пров.Долинний, пров.Жуковського, пров.Зоряний, пров.Комарова, пров.Коротунівський, пров.Лермонтова, пров.Мистецький, пров.Нахімова, пров.Носика Григорія, пров.Осипенка, пров.Поліський, пров.Польовий, пров.Попова, пров.Пугачова, пров.Рогатинський, пров.Серьогіна, пров.Сіверський, пров.Франко, пров.Чехова, пров.1-го Травня, тупик Зоряний, тупик Сіверський вул.Адміністративна, 12, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (відділ освіти райдержадміністрації, зал засідань) Велика

630398 м.Зміїв – в’їзд Ватутіна, в’їзд Конституції, в’їзд Мічуріна, в’їзд Слов’янський, в’їзд Таранівський, в’їзд Транспортний, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Вернигоренко, вул.Гаражна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Конституції, вул.Кочури, вул.Лісна, вул.Мжанська, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Пушкарьова, вул.Пшенична, вул.Революції, вул.Рябінова, вул.Слов’янська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Широнінців, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Ватутіна, пров.Грушевського, пров.Конституції, пров.Лісний, пров.Таранівський, тупик Таранівський, шосе Пролетарське: 3, 7, 9; шосе Таранівське вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївський ліцей №1 імені З.К.Слюсаренка, мармурова зала) Велика

630399 м.Зміїв – в’їзд Кооперативний, в’їзд Кривенківський, в’їзд Курортний, в’їзд Металіста, в’їзд Піддубного, в’їзд Росяний, в’їзд Селянський, вул.Берізки, вул.Грабарівська, вул.Джерельна, вул.Дорожна, вул.Залізнична: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–88; вул.Замостянська, вул.Зв’язку, вул.Зідьківська, вул.Кооперативна, вул.Левківська: 1–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47–47А, 49, 51–51А; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Озерна, вул.Росяна, вул.Свято-Миколаївська, вул.Селянська, вул.Тітова, вул.Харківська: 1–34Б, 38, 40, 42; вул.Чемужівська, пров.Берізки, пров.Грабарівський, пров.Кооперативний, пров.Кривенківський, пров.Курортний, пров.Левківський, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мисливський, пров.Озерний, пров.Піддубного, пров.Росяний, пров.Свято-Миколаївський, пров.Селянський, пров.Тітова, пров.Харківський, пров.Шкільний, тупик Зідьківський вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївська школа №2, велика спортивна зала) Велика

630400 м.Зміїв – в’їзд Вишневий, в’їзд Станційний, в’їзд Фабричний, вул.Вишнева, вул.Енергетична, вул.Заливна, вул.Залізнична: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 90–126; вул.Козацька, вул.Краснополянська, вул.Лаврика, вул.Лазуківська, вул.Машинобудування, вул.Монакових, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Пісківська, вул.Привокзальна, вул.Річна, вул.Фабрична, вул.Черемушнянська, вул.Широка, пров.Вишневий, пров.Дінецький, пров.Заводський, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Краснополянський, пров.Лаврика, пров.Монакових, пров.Північний, пров.Пісківський, пров.Річний, пров.Станційний, пров.Фабричний, пров.Черемушнянський, пров.Яблучний, тупик Станційний, шосе Донецьке: 2–15А, 17, 19, 21, 23, 25; пров.Залізничний, 2, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (ОСББ "Джерело-Лайв", фойє) Велика

630401 м.Зміїв – в’їзд Веселий, в’їзд Пересічний, в’їзд Піщаний, в’їзд Пролетарський, в’їзд Харківський, вул.Бірчанська, вул.Вербна, вул.Вільхова, вул.Гомонівська, вул.Затишна, вул.Захисників, вул.Квіткова, вул.Клубнична, вул.Левадна, вул.Левківська: 38, 40, 42А, 44, 46, 48–48Г, 50А, 53–103; вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Пересічна, вул.Піщана, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Харківська: 35–37, 39–39/2, 41, 43–79А; вул.Хвойна, пров.Бірчанський, пров.Веселий, пров.Дружби, пров.Захисників, пров.Квітковий, пров.Левадний, пров.Огородний, пров.Пересічний, пров.Піщаний, пров.Посохова, пров.Пролетарський, пров.Робочий, пров.Сосновий, пров.Сулими, Казарма 227 км, Казарма 274 км, Казарма 276 км, Казарма 277 км, Казарма 278 км, Казарма 279 км, Казарма 290 км, Казарма 825 км, с-ще Вирішальний вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївська школа №2, мала спортивна зала) Велика

630402 м.Зміїв – в’їзд Бутівський, в’їзд Зідьківський, вул.Бутівська, вул.Водогонна, вул.Гоголя, вул.Сонячна, вул.30 років Перемоги, пров.Бутівський, пров.Електричний, пров.Зідьківський, шосе Донецьке: 16, 18, 20, 22, 24, 26–61А; вул.Бутівська, 5, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (гуртожиток санаторію "Занки", фойє) Середня

630403 смт Зідьки – в’їзд Верещаківський, в’їзд Водогінний, в’їзд Ковтуна, в’їзд Луговий, в’їзд Огородній, в’їзд Озерний, в’їзд Польовий, в’їзд Слобідський, в’їзд Фабричний, в’їзд Шкільний, вул.Будівельна, вул.Верещаківська, вул.Водогінна, вул.Есхарівська, вул.Зелена, вул.Квіткова: 1–34; вул.Ковтуна: 1–100А, 101–101А, 105, 139; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Слобідська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Фабрична, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Верещаківський, пров.Веселий, пров.Водогінний, пров.Дружби, пров.Есхарівський, пров.Зідьківський, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Ковтуна, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Огородній, пров.Озерний, пров.Польовий, пров.Рябіновий, пров.Слобідський, пров.Тихий, пров.Трудовий, пров.Фабричний, пров.Шкільний, тупик Водогінний, шосе Донецьке, с-ще Бутівка вул.Фабрична, 2, смт Зідьки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63432 (Зідьківська школа, спортивна зала) Велика

630404 смт Зідьки – в’їзд Бригадний, в’їзд Зміївський, в’їзд Лісовий, в’їзд Низовий, в’їзд Піщаний, в’їзд Путьовий, в’їзд Рибний, в’їзд Робочий, в’їзд Сонячний, вул.Бригадна, вул.Ветеринарна, вул.Електрична, вул.Квіткова: 35–51; вул.Ковтуна: 100Г–100П, 102–104, 106–138А, 140–182; вул.Курортна, вул.Лісова, вул.Нижня, вул.Північна, вул.Піщана, вул.Путьова, вул.Рибна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Хвойна, пров.Бригадний, пров.Ветеринарний, пров.Електричний, пров.Курортний, пров.Лісовий, пров.Нижній, пров.Низовий, пров.Піщаний, пров.Путьовий, пров.Рибний, пров.Річний, пров.Робочий, пров.Сонячний, пров.Сосновий, Казарма 282 км, с-ще Лазуківка, с-ще Черемушне вул.Хвойна, 1, смт Зідьки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63432 (Черемушнянський клуб, актова зала) Середня

630405 смт Слобожанське – вул.Горького, вул.Дружби: 15, 17, 19, 21, 23–25; вул.Культури, вул.Миру, вул.Сергія Закори: 13–17, 23, 25, 27; вул.Спортивна: 7–10, 14; вул.Ярослава Мудрого: 9–22; вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (палац культури, 1-й поверх, танцювальна зала) Велика

630406 смт Слобожанське – вул.Дружби: 1–11; вул.Енергетиків: 1–9, 11; вул.Спортивна: 2–6; вул.Ціолковського: 3–5, 7; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого: 1–8; вул.Спортивна, 1, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (Комсомольська гімназія №2, фойє) Велика

630407 смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 1, 3, 7; вул.Сергія Закори: 29–34; вул.Спортивна: 11–13, 16–22; вул.Спортивна, 15, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (Зміївський професійний енергетичний ліцей, актова зала) Велика

630408 смт Слобожанське – вул.Березова, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Дружби: 13–14, 16, 18, 20, 22; вул.Енергетиків: 10А, 12–32; вул.Комунальна, вул.Лермонтова: 19; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Оздоровча, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сергія Закори: 1–11, 18–22, 24; вул.Ціолковського: 6, 8–18, 20–22; пров.Лермонтова, пров.Ломоносова вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (палац культури, колонна зала, південна сторона, 1-й поверх) Велика

630409 смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 2, 4, 9–17, 20; вул.Сергія Закори: 26; вул.Сергія Закори, 28, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (Комсомольський ліцей №1, фойє) Велика

630410 смт Слобожанське – вул.Залізнична, вул.Лермонтова: 23–42; вул.Ціолковського: 19, 22А–24; вул.Лермонтова, 21, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (дошкільний навчальний заклад № 6, 1 поверх, к.1) Велика

630411 с-ще Донець вул.Садова, 1А, с-ще Донець, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63462 (Шебелинська школа, фойє) Середня

630412 с-ще Благодатне вул.Механізаторська, 1, с-ще Благодатне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63461 (Благодатська школа, каб.6) мала

630413 с.Бірки – в’їзд Дружби, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Привокзальний, вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Дружби, вул.Кожедуба, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Перша Залізнична, вул.Привокзальна, вул.Прилісна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Ст. Будинків, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Науковий, с.Гужвинське, с.Залізничні Бірки, с.Кирюхи, с.Кисле, с.Кравцове, с.Погоріле, с.Федорівка пл.223 Стрілкової дивізії, 1, с.Бірки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63421 (Бірківський будинок культури, мала актова зала) Велика

630414 с.Бірки – в’їзд Вишневий, вул.Гагаріна, вул.Гострянська, вул.Енергетична, вул.Журавлина, вул.Залізнична, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Тягова підстанція, пров.Вишневий, с.Джгун, с.Кукулівка, с.Першотравневе вул.Шкільна, 4, с.Першотравневе, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63422 (Першотравнева гімназія, фойє) Велика

630415 с.Гусина Поляна, с.Петрищеве вул.Шкільна, 8, с.Гусина Поляна, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63410 (Гусинополянська школа, фойє) Середня

630416 с.Борова – в’їзд Гагаріна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Харківська, вул.Центральна: 178–280; вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Харківський, пров.Шкільний, Казарма 266 км, с.Звідки вул.Шкільна, 3, с.Борова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63410 (Борівська школа, фойє) Середня

630417 с.Борова – в’їзд Центральний, вул.Вишнева, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Сергієнка, вул.Центральна: 1–175; вул.1 Травня, вул.9 Травня, пров.Вишневий, пров.Перемоги, пров.Сергієнка, пров.Центральний, пров.1 Травня вул.Центральна, 122, с.Борова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63410 (Борівський сільський клуб, актова зала) Середня

630418 с.Водяне, с.Красна Поляна вул.Шкільна, 1, с.Красна Поляна, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63411 (Краснополянська школа, кабінет директора) Середня

630419 с.Костянтівка, с.Реп’яхівка вул.Донець-Захаржевського, 1Б, с.Костянтівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63412 (Костянтівська школа, каб.3) мала

630420 с.Велика Гомільша, с.Западня вул.Бараєва, 5, с.Велика Гомільша, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63451 (Великогомільшанська сільська рада, зала засідань) мала

630421 с.Клименівка, с.Козачка, с.Пасіки вул.Синявіна, 5А, с.Пасіки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63452 (Пасічанський будинок культури, актова зала) мала

630422 с.Геніївка – вул.Вишнева: 1–57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101, 103; вул.Вільховатка: 2–43; вул.Гагаріна: 1–150; вул.Дружби: 1–124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148–148А, 150, 152; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, пров.Серьогіна, пров.Сонячний, с.Занки вул.Дружби, 71, с.Геніївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63433 (Геніївський будинок культури, актова зала) Середня

630423 с.Геніївка – вул.Вишнева: 58, 60, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–152; вул.Вільховатка: 44–127; вул.Гагаріна: 152–216; вул.Дінецька, вул.Дружби: 125–125А, 127, 129, 131, 133–135, 137–137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–232; вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Польова, вул.Спортивна, пров.Курортний, пров.Миру, пров.Піщаний, пров.Травневий вул.Комарова, 2, с.Геніївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63433 (Геніївська школа, кабінет 6 класу, кабінет 7 класу) Середня

630424 с.Дачне, с.Курортне, с.Українське вул.Соснова, 8, с.Курортне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63435 (клуб санаторію"Занки", актова зала) мала

630425 с.Задонецьке, с.Камплиця, с.Коропове, с.Омельченки вул.Курортна, 3, с.Задонецьке, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63436 (Задонецька сільська рада, зала засідань) Середня

630426 с.Гайдари вул.Молодіжна, 17, с.Гайдари, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Гайдарський сільський клуб, актова зала) мала

630427 с.Лиман – в’їзд Андріївський, в’їзд Весняний, в’їзд Зміївський, в’їзд Лиманський, в’їзд Садовий, вул.Андріївська, вул.Армійська, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Данкова, вул.Дружби, вул.Єгорівська, вул.Зміївська, вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Лиманська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Рисівська, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Станційна, вул.Хуторянська, вул.Шаляпіна, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Лермонтова, пров.Малиновий, пров.Річковий, пров.Садовий, пров.Хуторянський пл.Покровська, 6А, с.Лиман, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63463 (с.Лиман, пл.Покровська, 6А (школа, фойє)) Велика

630428 с.Лиман – в’їзд Москаленківський, в’їзд Шевченка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Комишувата, вул.Москаленківська, вул.О.Вишні, вул.Охотнича, вул.Першотравнева, вул.Світлична, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченка, пл.Покровська, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Низовий, пров.Першотравневий, пров.Шевченка пл.Покровська, 5, с.Лиман, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63463 (Лиманський будинок культури, фойє) Середня

630429 с.Нижній Бишкин, с.Геївка, с.Суха Гомільша вул.40 років Перемоги, 35, с.Нижній Бишкин, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63453 (Нижньобишкинська школа, фойє) мала

630430 с.Черкаський Бишкин вул.Миру, 63, с.Черкаський Бишкин, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63453 (Черкаськобишкинський сільський клуб, актова зала) мала

630431 с.Скрипаї, с-ще Лісне, с.Мохнач вул.Широка, 93, с.Скрипаї, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63441 (Скрипаївська школа, спортивна зала) Середня

630432 с.Соколове, с.Бірочок Другий, с.Вилівка, с.Глибока Долина, с.Гришківка вул.Шкільна, 2, с.Соколове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63420 (Соколівська школа, фойє) Середня

630433 с.Таранівка – в’їзд Вербовий, в’їзд Зміївський, в’їзд Мічуріна, в’їзд Павлова, в’їзд Садовий, вул.Білютіна, вул.Благодатна, вул.Буценка, вул.Вербова, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Гостинна, вул.Дружби, вул.Залізнична: 2–25; вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобожанська: 80–82, 86, 90, 92, 96–98, 100, 104–106, 107А–219; вул.Суворова, вул.Фабрична, вул.Харківська, вул.Шкільна, вул.2 Рябушанська, пров.Благодатний, пров.Буценка, пров.Вербовий, пров.Зелений, пров.Мічуріна, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Слобожанський, пров.Харківський, пров.Шкільний, пров.1-й Дружби, пров.1-й Зміївський, пров.1-й Лисенка, пров.1-й Пушкіна, пров.1-й Рябушанський, пров.1-й Суворова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Зміївський, пров.2-й Лисенка, пров.2-й Пушкіна, пров.2-й Рябушанський, пров.2-й Суворова, пров.3-й Зміївський, пров.3-й Пушкіна, пров.3-й Суворова вул.Харківська, 33, с.Таранівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63450 (Таранівська школа, спортивна зала) Велика

630434 с.Таранівка – в’їзд Залізничний, в’їзд Сонячний, вул.Вернигоренка, вул.Гоголя, вул.Залізнична: 26–44; вул.ім.Н.Мовіної, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Скринянська, вул.Слобожанська: 1–79, 83–85, 87–89, 91, 93–95, 99, 101–101А, 107; вул.Сонячна, вул.Суботівка, вул.Театральна, вул.Тернова, вул.Тиха, вул.Широнінців, вул.Ювелірна, пл.Миру, пров.Залізничний, пров.Ломоносова, пров.Піщаний, пров.Скринянський, пров.Солов’їний, пров.Сонячний, пров.Суботівки, пров.Тихий, пров.Широнінців, пров.Яровий, пров.1-й ім.Н.Мовіної, пров.1-й Кутузова, пров.2-й ім.Н.Мовіної, пров.2-й Кутузова, пров.3-й ім.Н.Мовіної, пров.4-й ім.Н.Мовіної, с.Безпалівка, с-ще Безпалівка, с.Дудківка, с.Жаданівка вул.Харківська, 44Д, с.Таранівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63450 (Таранівський сільський будинок культури, концертна зала) Велика

630435 с.Роздольне вул.Молодіжна, 1А, с.Роздольне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63448 (контора ДППП "Роздольне", актова зала) мала

630436 с.Тимченки, с.Колісники, с.Миргороди, с.Сидори вул.Миру, 21Б, с.Тимченки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63413 (Тимченківська сільська рада, кабінет сільського голови) Середня

630437 с.Аксютівка, с.Островерхівка, с.Тросне вул.8-го Березня, 7А, с.Островерхівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63414 (Островерхівська школа, фойє) мала

630438 с.Чемужівка, с.Артюхівка вул.Кришталя, 1В, с.Чемужівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63430 (Чемужівська школа, фойє) Велика

630439 с.Водяхівка, с.Височинівка вул.Шкільна, 14, с.Височинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63431 (Височинівська школа, фойє) Середня

630440 с.Левківка вул.Шкільна, 13, с.Левківка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63401 (Левківська школа, фойє) мала

630441 с.Шелудьківка вул.Дружби, 95Б, с.Шелудьківка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63440 (с.Шелудьківка, вул.Дружби, 95Б (будинок культури, фойє)) Велика

630779 м.Мерефа – в’їзд Некрасова, в’їзд Островерхівський, в’їзд Павлова, в’їзд 1-й Горького, в’їзд 1-й Козацький, в’їзд 1-й Мічуріна, в’їзд 1-й Шевченка, в’їзд 2-й Горького, в’їзд 2-й Козацький, в’їзд 2-й Мічуріна, в’їзд 2-й Шевченка, в’їзд 3-й Козацький, в’їзд 3-й Мічуріна, в’їзд 3-й Шевченка, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Горького: 3–58; вул.Кобзаря: 47, 49–49А, 51, 53, 55–66; вул.Козацька, вул.Куліша, вул.Лесі Українки: 2А–37, 43, 45–45А, 47–47А, 49; вул.Манойла Миколи, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Нетеченська: 4–18/12; вул.Новоселів, вул.Островерхівська, вул.Різдв’яна, вул.Романенка, вул.Солдатенка, вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Таранівська: 1–22; вул.Тополина, вул.Шевченка, вул.Щаслива: 1–32А, 34; пров.Базарний, пров.Горького, пров.Калашниківський, пров.Козацький, пров.Котляревського, пров.Лесі Українки: 1–3/30, 5, 7–7Б, 9, 11–28; пров.Манойла Миколи, пров.Мічуріна, пров.Некрасова, пров.Таранівський, пров.Торяника, пров.Шевченка вул.Савченка, 25, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янський ліцей № 1", спортзал, 2-й поверх) Велика

630780 м.Мерефа – в’їзд Гоголя, в’їзд Кобзаря, в’їзд Коцюбинського, в’їзд Культури, в’їзд Лікарський, в’їзд Нетеченський, в’їзд 1-й Леонівський, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Дніпровська: 150Б, 152, 154, 156, 158, 160–162, 164, 168, 170–249; вул.Кобзаря: 1–46, 48, 50, 52–52А, 54; вул.Комаровська, вул.Коцюбинського, вул.Культури, вул.Леонівська: 1–33, 35, 37, 39–43, 45–47, 49, 51, 53; вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Нетеченська: 21–42/26; вул.Перемоги, вул.Савченка, вул.Терентьєва генерала, вул.Чумацька: 1/243, 3, 7, 9, 11–33; вул.5 Вересня: 1–61, 63, 65, 67, 69–71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 85; пл.Сковороди, пров.Гоголя, пров.Коцюбинського, пров.Лікарський: 1–3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33; пров.Перемоги, пров.Поштовий, пров.Чумацький, проїзд Коцюбинського вул.Дніпровська, 217, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КП Мереф’янської міської ради кінотеатр "Спутник", кінозал, 1-й поверх ) Велика

630781 м.Мерефа – в’їзд Лозівський: 2, 4–4/1, 6, 8, 10; в’їзд Озерянський, в’їзд Піщаний, в’їзд Утківський, в’їзд 1 Травня, в’їзд 8 Березня, вул.Ахтирська, вул.Дачна: 2–4; вул.Дніпровська: 252–254, 258, 262, 266, 268, 270–270А, 272–274, 276–276А, 278–280, 282, 286, 288, 290, 292–292А, 294–298А; вул.Залізнична, вул.Квітуча: 1–33; вул.Кільцева, вул.Конституції: 1–35, 37, 39–39/2, 41, 43, 45, 47, 51/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 115, 117; вул.Курортна, вул.Озерянська, вул.Патріотична, вул.Підлісна, вул.Піщана, вул.Полтавська, вул.Сумська, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Банний, пров.Залізничний, пров.Зміївський, пров.Конституції, пров.Озерянський, пров.Патріотичний, пров.Полтавський, пров.Утківський, пров.Херсонський, пров.1 Травня, пров.8 Березня, тупик Замереф’янський вул.Дніпровська, 233, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янський медичний ліцей", коридор, 1-й поверх ) Велика

630782 м.Мерефа – в’їзд Дніпровський, в’їзд Новопроїжджий, в’їзд Свяченівський, в’їзд Тімірязєва, в’їзд Шейки Павла, в’їзд 1-й Київський, в’їзд 1-й Овчаренка Дмитра, в’їзд 1-й Чкалова, в’їзд 2-й Київський, в’їзд 2-й Овчаренка Дмитра, в’їзд 2-й Чкалова, вул.Дніпровська: 48–149, 151, 153, 155–155А, 157, 159, 163, 165–167, 169; вул.Жуковського, вул.Зоріна, вул.Київська, вул.Новопроїжджа, вул.Овчаренка Дмитра: 2–31; вул.Свяченівська, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шейки Павла, вул.Яковлівська, вул.5 Вересня: 62, 64, 66, 68–68А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–84А, 86–88, 92–92А, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 108–110А, 112, 114, 118, 120, 122–122А, 124, 128, 130–173; пров.Дніпровський: 2–31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 86; пров.Лікарський: 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24, 26, 28, 30–30/1, 32; пров.Новопроїжджий, пров.Овчаренка Дмитра, пров.Яковлівський, тупик Лікарський, тупик Поштовий вул.5 Вересня, 87, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янська ЗОШ №6", їдальня, 1-й поверх ) Велика

630783 м.Мерефа – в’їзд Ботанічний, в’їзд Кольцова, в’їзд Лозівський: 1, 3, 5, 7, 9, 11–37; в’їзд Ломоносова, в’їзд Прусянський, в’їзд Український, в’їзд Харківський, в’їзд Чайковського, в’їзд Щасливий, вул.Борова, вул.Гастелло, вул.Дачна: 1–1/29, 5–52; вул.Дніпровська: 255–257, 259–261, 263–265, 267, 269, 271, 275, 277, 281, 285, 287, 289–289А, 291, 293, 299А; вул.Заборянська, вул.Лихачівська, вул.Лозівська, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Незаможника, вул.Прусянська, вул.Річна, вул.Толстого Льва, вул.Українська, вул.Харківська, вул.Чумацька: 2, 4–6Б, 8, 10, 35–59; вул.Щаслива: 33–33А, 35–75; вул.Юрченка Олександра, пров.Боровий, пров.Дачний, пров.Заборянський, пров.Ломоносова, пров.Незаможника, пров.Прусянський, пров.Річний, пров.Соколовський, пров.Український, пров.Харківський, пров.Чайковського, пров.Щасливий вул.Дніпровська, 233, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янський медичний ліцей", спортзал, 1-й поверх) Велика

630784 м.Мерефа – в’їзд Вільний, в’їзд Дальній, в’їзд Зелений, в’їзд Каховський, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Сосновий, вул.Белінського, вул.Ветеринарна, вул.Герцена, вул.Горького: 59–189; вул.Дальня, вул.Дарвіна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Каховська, вул.Лесі Українки: 38–42, 44, 46–46А, 48–48А, 50–229; вул.Мереф’янська, вул.Оболонська, вул.Полунична, вул.Севастопольська, вул.Таранівська: 23–28А; вул.Транспортна, вул.Хмельницького Богдана, вул.Шкільна, пл.Зелена, пров.Біберштейна, пров.Ветеринарний, пров.Дальній, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Лесі Українки: 4, 6, 8–8Б, 10–10А; пров.Лікнепівський, пров.Мереф’янський, пров.Оболонський, пров.Сосновий, пров.Ягідний вул.Лесі Українки, 68, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янська школа №3", коридор, 1-й поверх ) Велика

630785 м.Мерефа – в’їзд Московський, в’їзд Санаторний, в’їзд Спортивний, в’їзд Уральський, в’їзд Холодногірський, вул.Баварська, вул.Ватутіна, вул.Вишетравської, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Квітуча: 34–58; вул.Конституції: 36–36А, 38, 40, 42–42А, 44, 46–46А, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60–60В, 62, 121, 123, 125, 127, 131, 133, 137, 139, 145–145Б, 147, 149, 151–151А, 153/1, 155, 157, 159–239; вул.Кримська, вул.Мала, вул.Московська, вул.Одеська, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Тургенєва, вул.Уральська, вул.Франка Івана, вул.Холодногірська, пров.Ватутіна, пров.Кримський, пров.Спортивний, пров.Тихий, пров.Холодногірський, тупик Підгірний вул.Кримська, 69, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янський ліцей №4", спортзал, 1-й поверх ) Велика

630786 м.Мерефа – в’їзд Березовий, в’їзд Заводський, в’їзд Леонівський, в’їзд 2-й Леонівський, вул.Березова, вул.Весела, вул.Заводська, вул.Леонівська: 34, 36, 38, 44–44/2, 48, 50–50А, 52, 54/2–213; вул.Меліоративна, вул.Овчаренка Дмитра: 35–47/16; вул.Переволошанська, вул.Переяславська, вул.Привокзальна, вул.Слов’янська, вул.Слюсаренка генерала, вул.Театральна, вул.5 Вересня: 90, 93, 97, 99–99А, 101, 103, 105, 107, 111–111А, 113, 115–117, 119, 121, 123, 125–127, 129; пров.Артемівський, пров.Березовий, пров.Веселий, пров.Дніпровський: 32, 34, 36/2, 38, 40, 42, 44–48; пров.Заводський, пров.Леонівський, пров.Меліоративний, пров.Переволошанський, пров.Переїздний, пров.Привокзальний, пров.Склодувів, пров.Слов’янський, тупик Артемівський, тупик Веселий вул.5 Вересня, 89, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янська ЗОШ №6", спортзал, 1-й поверх) Середня

630787 м.Мерефа – в’їзд Ржавський, в’їзд 1-й Мірошниченка, в’їзд 1-й Незалежності, в’їзд 2-й Мірошниченка, в’їзд 2-й Незалежності, в’їзд 3-й Мірошниченка, вул.Врожайна, вул.Громадянська, вул.Дніпровська: 1–47; вул.Зеленогайська: 1/25, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25–39; вул.Космічна, вул.Матросова, вул.Мірошниченка, вул.Незалежності, вул.Ободовської Раїси, вул.Погребняка Якима: 35–79; вул.Робітнича, вул.Соборна: 1, 3–3А, 5–7А, 9–9А, 11/1, 13, 15, 17, 19, 21–23, 25, 111; вул.Ціолковського: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–82; вул.Чехова, вул.Шахбазова Академіка, вул.Шовководів, вул.Шовкостанція, вул.Ярова, пров.Мірошниченка, пров.Незалежності, пров.Погребняка Якима, пров.Ржавський, пров.Соборний: 3–5А, 7, 11, 15–24; пров.Ціолковського, проїзд Ржавський, тупик Ржавський вул.Мірошниченка, 63, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (КЗ "Мереф’янський ліцей №5", коридор, 1-й поверх) Велика

630788 м.Мерефа – в’їзд Борткевича Сергія, в’їзд Кошового Олега, в’їзд Соборний, в’їзд 1-й Західний, вул.Артемівська, вул.Бджілостанція, вул.Будянська, вул.Васильківського Сергія, вул.Західна, вул.Зеленогайська: 2–2/25, 4, 6, 8, 10–10Б, 12, 16, 18, 20, 22, 24–24/25; вул.Конституції: 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94–94А, 96, 98–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–114, 116, 118–120, 122, 124, 126, 128–130, 132, 134–136, 138–138А, 140–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 243–293; вул.Кошового Олега, вул.Лісна, вул.Люботинська, вул.Мирна, вул.Нова, вул.Осіння, вул.Південна, вул.Північна, вул.Погребняка Якима: 2–32/19; вул.Полянського, вул.Сірка Івана, вул.Соборна: 2–2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24/2, 26–108, 112–122А; вул.Станційна, вул.Сухоярська, вул.Ціолковського: 1–26, 28, 30–30А, 32, 34, 36, 38/26; пл.Шевченка, пров.Борткевича Сергія, пров.Мирний, пров.Північний, пров.Соборний: 1Б–2, 6, 8–10, 12–14; пров.Станційний, пров.Сухоярський, пров.Червоний вул.Погребняка Якима, 2, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 (ППО ДП "Артемівський спиртовий завод", актова зала, 2-й поверх) Велика

630789 с-ще Селекційне вул.Інституцька, 3, с-ще Селекційне, Харківський р-н, Харківська обл., 62478 (Мереф’янський міський будинок культури смт Селекційне, фойє, 2-й поверх) Середня

630790 смт Бабаї – в’їзд Гагаріна, в’їзд Короленка, в’їзд Малиновий, в’їзд Шевченко, вул.Березова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.Корольова, вул.Космічна, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Літня, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Озерна, вул.Підлісна, вул.Плеханова, вул.Тернова, вул.Шевченко, вул.Шляхова, вул.Яблунева, вул.22-го Січня, пл.Михайлівська, пров.Зарічний, пров.Короленко, пров.Михайлівський, пров.Поштовий, пров.Ранковий, пров.Річковий, пров.Шевченко, пров.8-го Березня, с-ще Затишне пл.Михайлівська, 2А, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403 (будинок культури, спортзал, 1-й поверх) Велика

630791 смт Бабаї – в’їзд Командарма Шумілова, вул.Весела, вул.Дружби, вул.Квіткова, вул.Командарма Шумілова, вул.Коротка, вул.Магістральна, вул.Нова, вул.Олександра Островського, вул.Паркова, вул.Різдвяна, вул.Сергія Ярмака, вул.Слобідська, вул.Соборна, вул.Софіївська, вул.Стадіонна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Щербініних: 1–48, 50–50А; вул.7-ї Гвардійської Армії, пров.Березовий, пров.Вільний, пров.Водяний, пров.Горького, пров.Соборний пл.Михайлівська, 2А, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403 (будинок культури, велика танцювальна зала, 1-й поверх) Велика

630792 смт Бабаї – вул.Грушникова, вул.Калинова, вул.Клавдії Шульженко, вул.Козацька, вул.Колодязна, вул.Кооперативна, вул.Маяковського, вул.Медова, вул.Пилипа Потапенка, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Самофалова, вул.Світла, вул.Сковороди, вул.Щербініних: 49, 51–74; вул.Юшкова, вул.1-го Травня, пров.Балковий, пров.Культурний, пров.Лісний, пров.Науковий, пров.Офіцерський, пров.Ударний вул.1-го Травня, 35, смт Бабаї, Харківський р-н, Харківська обл., 62403 (Бабаївська школа, вестибюль 1-й поверх) Велика

630793 смт Безлюдівка – в’їзд Зміївський, в’їзд Незалежності, в’їзд Овочевий, в’їзд 1-го Травня, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Зміївська: 1–70; вул.Івана Підкопая, вул.Лиманська, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Нагірна: 1–3, 5–7, 9–9А, 11; вул.Незалежності, вул.Полунична: 1А–33, 46–46А, 48, 52, 54; вул.Пушкінська, вул.Романа Левицького: 1–73; вул.Садова, вул.Степна, вул.Українки Л., вул.Харківська, вул.Чайковського: 48–249; вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Боровий, пров.Молодіжний, пров.Незалежності, пров.Новоселівський, пров.Овочевий, пров.Овочевий-6, пров.Садовий, пров.Чайковського, пров.1-го Травня вул.Зміївська, 48, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівська селищна рада, актова зала, 1-й поверх) Велика

630794 смт Безлюдівка – в’їзд Стадіонний, вул.Єсеніна, вул.Нова, вул.Перемоги: 1–116, 118, 120–124, 126–128, 130–132, 138, 140–142, 148, 160–160А, 162, 164; вул.Стадіонна, вул.Юності, пл.Стадіонна, пров.Зміївський, пров.Новий, пров.Стадіонний вул.Перемоги, 144А, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівський юридичний ліцей, фойє, 1-й поверх) Велика

630795 смт Безлюдівка – в’їзд Огородній, в’їзд Полуничний, в’їзд Романа Левицького, вул.Бережна, вул.Березова, вул.Журавлина, вул.Зелена, вул.Нагірна: 4, 8, 10, 12–58; вул.Огородня, вул.Озерна, вул.Перемоги: 117, 119–119А, 125, 129, 137, 139, 143–147, 149–159, 161, 163, 165–312; вул.Полунична: 35–43, 47, 49–51, 53, 55–187; вул.Романа Левицького: 75–214; вул.Удянська Набережна, пров.Ветеринарний, пров.Журавлиний, пров.Заливний, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Зеленогайський, пров.Криволужський, пров.Лиманський, пров.Луговий, пров.Огородній, пров.Полуничний, пров.Селянський, пров.Сосновий, пров.Торф’яний, пров.Удянський, пров.Шкільний вул.Перемоги, 177, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівська школа, спортзал, 1-й поверх) Велика

630796 смт Безлюдівка – в’їзд Мостобудівників, в’їзд Чайковського, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Зміївська: 71–159А; вул.Кооперативна, вул.Піщана, вул.Федора Блудова, вул.Чайковського: 1–45/47; пров.Піщаний, пров.Покровський вул.Перемоги, 144А, смт Безлюдівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62489 (Безлюдівський юридичний ліцей, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

630797 смт Березівка вул.Кооперативна, 3, смт Березівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62457 (Березівський селищний клуб, актова зала) Середня

630798 смт Буди – в’їзд Весняний, в’їзд Київський, в’їзд Кооперативний, в’їзд Маяковського, в’їзд Тихий, вул.Борова, вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Г.Фоміна, вул.Київська, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Люботинська, вул.Маяковського, вул.М.Кузнєцова, вул.Набережна, вул.Нагірна, вул.Ново-Московська, вул.Осіння, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Ставкова, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.300-річчя, пл.Конституції, пл.Соборна, пров.Братський, пров.Ватутіна, пров.Весняний, пров.Г.Фоміна, пров.Зелений, пров.Колодязний, пров.Осінній, пров.Соборний, пров.Тихий, пров.Цегельний, тупик Весняний вул.Соборна, 90, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Будянська школа №2, фойє) Велика

630799 смт Буди – вул.Гагаріна, вул.Дачна: 10–12, 14/15; вул.Затишна, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Ощепкова А., вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Спортивна, вул.Фаянсовщик, вул.Харківська: 2/4, 4/3; вул.Чернишевського, вул.1-го Травня, пров.Березівський, пров.Садовий, пров.1-го Травня вул.Пушкіна, 18, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Будянський технологічний ліцей, актова зала) Велика

630800 смт Буди – в’їзд Пісочний, вул.Авіабудівників, вул.Віжунова М., вул.Гоголя, вул.Данилевського, вул.Дачна: 1–9, 13, 18–58; вул.Залізнична, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Мереф’янська, вул.Мічуріна, вул.Озерна, вул.Осіпенко, вул.Островського, вул.Пісочна, вул.П.Мирного, вул.Сковороди Г., вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Харківська: 3/5, 6А–110; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Авіабудівників, пров.Пісочний, пров.Чкалова, пров.Шевченка, тупик Харківський вул.Харківська, 6, смт Буди, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Будянський клубний заклад, актова зала, 2-й поверх) Велика

630801 с.Бистре, с.Бідряги вул.Нагірна, 1А, с.Бідряги, Харківський р-н, Харківська обл., 62456 (Бідрягівський клуб, актова зала) мала

630802 смт Васищеве – в’їзд Заливний, в’їзд Північний, в’їзд Річний, в’їзд Червоний, в’їзд 8-го Березня, вул.Вишнева, вул.Заливна, вул.Калинова, вул.Кудрява: 56–82; вул.Лугова, вул.Нижня, вул.Орєшкова: 1–81; вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Просьолочна: 4–16; вул.Річна, вул.Студена, вул.Хутір Сачуки, вул.Шевченка: 2–21З; вул.8-го Березня, пров.Бугровий, пров.Вишневий, пров.Заливний, пров.Луговий, пров.Нижній, пров.Південний, пров.Північний, пров.Студений, пров.Харківський, пров.8-го Березня, садове товариство "Суниця", с-ще Подольох вул.Орєшкова, 35, смт Васищеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62495 (Васищівська школа, спортзал, 1-й поверх) Велика

630803 смт Васищеве – в’їзд Автомобілістів, в’їзд Зелений, в’їзд Кудрявий, в’їзд Ромашин, в’їзд Слобідський, в’їзд Студений, в’їзд Трудовий, в’їзд Шевченка, в’їзд 1-го Травня, вул.Городня, вул.Горького, вул.Зелена, вул.казарма 262 км, вул.Клубнична, вул.Кудрява: 1–54А; вул.Курортна, вул.Мирна, вул.Миру, вул.Новопроектна, вул.Орєшкова: 82–238А; вул.Паркова, вул.Просьолочна: 18–37; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Трудова, вул.Червона, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 23–91; вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Автомобілістів, пров.Воропаєва, пров.Горького, пров.Зелений, пров.Клубничний, пров.Кудрявий, пров.Курортний, пров.Ромашин, пров.Слобідський, пров.Тонкий, пров.Трудовий, пров.Червоний, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, проїзд Новий вул.Орєшкова, 64, смт Васищеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62495 (Васищівський МНВК, фойє, 1-й поверх) Велика

630804 смт Високий – в’їзд Веселий, в’їзд Радісний, в’їзд Український, вул.Айвазовського, вул.Весела, вул.Височанська, вул.Єсеніна, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Кримська, вул.Лісова, вул.Ощепкова: 3, 5; вул.Польова, вул.Поштова: 11, 36/6–52А, 58; вул.Прудова, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Театральна: 1–3Б, 5–5А, 10–32; вул.Українська: 4, 6, 8–10А, 12, 14, 16–18, 20, 22, 24–24/2, 26, 28, 30/5, 32–161; вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Веселий, пров.Зелений, пров.Зеленогайський, пров.Ново-Зеленогайський, пров.Ново-Український, пров.Осінній, пров.Південний, пров.Підгірний, пров.Польовий, пров.Радісний, пров.Садовий, пров.Український, просп.Зеленогайський, тупик Веселий просп.Зеленогайський, 43, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62460 (Зеленогайська школа, вестибюль, 1-й поверх) Велика

630805 смт Високий – в’їзд Свято-Іллінська, вул.Бібліотечна: 1–2/33, 4–62, 68–68Б, 72, 74, 76, 82А; вул.Бульварна, вул.Височанський шлях: 3–31; вул.Кооперативна: 1–46, 48, 50, 52, 56; вул.Набережна, вул.Підлісна: 1–25, 27–27/3, 29, 31, 33–35, 37–37/2; вул.Поштова: 1–10А, 14–34/3, 56; вул.Райдужна: 1–22; вул.Свято-Іллінська: 1–70; вул.Слобожанська, вул.Театральна: 4, 6; вул.Українська: 2–3А, 5, 7, 11, 13–13А, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; пров.Кооперативний, пров.Підлісний вул.Кооперативна, 17, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (Височанська школа, спортзал) Середня

630806 смт Високий – в’їзд Кооперативний, в’їзд Луговий, в’їзд Новий, в’їзд Харківський, в’їзд 1-й Некрасова, вул.Височанський шлях: 33/59–66; вул.Відпочинку, вул.Гагаріна, вул.Громадянська, вул.Двухгірна, вул.Дружня, вул.Кооперативна: 47, 49, 51, 55/2, 57–80; вул.Крайня, вул.Лугова, вул.Миколаєва, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Ощепкова: 4, 6–50В; вул.Паркова: 3–44, 47/44, 49А; вул.Перемоги, вул.Підлісна: 26, 28, 30, 32, 36, 38–51; вул.Продольна, вул.Пшенички, вул.Ржавецька, вул.Санаторна: 1–36/64; вул.Світла, вул.Спортивна: 2–26, 28, 32, 34; вул.Тиха, вул.Тітова, вул.Харківська, вул.Ш.Руставелі, пров.Гагаріна, пров.Громадянський, пров.Колодязний, пров.Некрасова, пров.Низовий, пров.Новий, пров.Перемоги, пров.Пшенички, пров.Ржавецький, пров.Світлий, пров.Сімферопольський, пров.Тихий, пров.Тітова, пров.Харківський, пров.Ш.Руставелі вул.Кооперативна, 62, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62460 (санаторій ДП "Високий", велика зала їдальні) Середня

630807 смт Високий – в’їзд Пирогова, вул.Бібліотечна: 3, 67–67/27, 69–69А, 73, 75, 80/31–82, 84–102/24; вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Київська, вул.Кобзаря, вул.Коцюбинського, вул.Лисенко, вул.Л.Українки, вул.Мечнікова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Паркова: 46, 48, 50–83/28; вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Райдужна: 25–65; вул.Репіна, вул.Саксаганського, вул.Санаторна: 37–70; вул.Свято-Іллінська: 73–97А; вул.Сковороди, вул.Спортивна: 27, 29–31, 33, 35–61; вул.Тімірязєва, вул.Франко, вул.Хоткевича, вул.Чехова, пров.Бульварний, пров.Л. Українки, пров.Науковий, пров.Ромашковий, просп.Науковий вул.Кооперативна, 43, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (санаторій ДП "Високий", клуб санаторія, глядацький зал) Середня

630808 смт Високий – в’їзд Маяковського, в’їзд Слюсарний, в’їзд Спортивний, в’їзд Суворова, вул.Благодатна, вул.Бузкова, вул.Велозаводська, вул.Вербна, вул.Дачна, вул.Джерельна: 42, 44, 55–79/1; вул.Дружби: 62, 64, 66–80/11; вул.Жасмінова, вул.Житня, вул.Залісна, вул.Затишна, вул.Каштанова, вул.Квітуча, вул.Лазурна, вул.Лермонтова, вул.Мальовнича: 1/51–12; вул.Маяковського, вул.Миру: 75–136; вул.Молодіжна, вул.Новоселищна, вул.Плеханова, вул.Поповича, вул.Приозерна, вул.Проліскова, вул.Суворова, вул.Транспортна: 4, 6, 8, 10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24, 53–85; вул.Успішна, вул.Фіалкова, вул.Чернишевського, вул.Широка, вул.Яблунева, вул.Ясна, пл.Шкільна, пров.Гоголя, пров.Козацький, пров.Маяковського, пров.Приозерний, пров.Слюсарний, проїзд Суворова вул.Дружби, 45, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (школа №2, праве крило, актова зала, 1-й поверх) Велика

630809 смт Високий – вул.Вокзальна, вул.Вчительська, вул.Джерельна: 1–41, 43, 45–49; вул.Дружби: 2А–61/2, 63, 65; вул.Мальовнича: 16–38; вул.Миру: 1/29–74; вул.Профспілкова, вул.Транспортна: 1–3Д, 4А–5Б, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21/1, 23, 25–49; вул.Трудова, пл.Театральна, пл.Юності, пров.Шевченка, с-ще Нова Березівка вул.Дружби, 45, смт Високий, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (школа №2, ліве крило, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

630823 м.Південне – в’їзд Громадянський, в’їзд Соборний, в’їзд Ширшова, вул.Архітектора Бекетова: 4В–35/100; вул.Б. Тасуя: 1–52; вул.Гагаріна: 68–68/70, 70, 72, 74, 76, 78, 86, 88, 90, 94, 96, 98, 100/35, 102/36, 104, 106, 112–114, 116, 118, 120–122/4, 126, 128–148; вул.Громадянська: 53/2, 55, 59; вул.Г.Сковороди, вул.Желябова: 1–5; вул.Кнорозова: 1/89–36, 38, 40, 42, 44–44А, 46; вул.Комунальна, вул.Ломана, вул.Озерна, вул.Паркова: 1–44, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; вул.Плеханова: 2–14, 16, 18, 20, 22А, 24, 26, 28; вул.Слобідська, вул.Соборна: 48–52, 58–126; вул.Українська: 24/57, 47/58–88; вул.Федорова, вул.Центральна: 8, 10, 14, 16–20А, 22–22А, 24, 28, 30, 34А, 36–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56А, 58А–60, 62, 64, 68; вул.Ширшова, вул.Ясна, пров.Озерний, проїзд Соборний вул.Б. Тасуя, 54, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461 (Південний ліцей, фойє, 1-й поверх) Середня

630824 м.Південне – вул.Березівська, вул.Гагаріна: 2–8, 12, 14, 16, 18, 20–22, 24–24/89, 26–26/82, 28, 30, 32, 36/77, 38–38/82, 40–40А, 42–44, 46, 48, 50–50/78, 52, 54, 56–56/82, 60, 62–62А, 64–66; вул.Громадянська: 1/59–52, 54, 56–58, 60–100; вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Купов’янової, вул.Ломоносова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Свободи, вул.Соборна: 4–47, 53–57А; вул.Українська: 1–24, 25/60–46/56; вул.Харківська, вул.Центральна: 1–5, 9, 11–13, 15, 21, 23, 25–27, 29–29А, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–57/81, 61, 63, 65–65А, 69–71, 75; вул.Чернишевського: 1–86, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 109–111, 113–115, 117–125; вул.Широка вул.Гагаріна, 82, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461 (Південноміська рада, актова зала, 2-й поверх) Велика

630825 м.Південне – в’їзд Дружби, вул.Архітектора Бекетова: 37–78; вул.Б. Тасуя: 58–129; вул.Б. Хмельницького, вул.Будянська, вул.Весняна, вул.Визволення, вул.Гагаріна: 11, 13, 15–15А, 17, 19–19А, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37, 39, 41–41/1, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55–55А, 57/81, 61, 63–63А, 67–67/68, 69, 71, 73, 75, 77, 79–85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 99/15, 101/32, 103, 105, 109/6–111, 115, 117, 119, 125, 127; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Желябова: 8–49/84; вул.Історична, вул.Кнорозова: 37, 39А, 41–41В, 43, 45, 51–86; вул.Маяковського, вул.Осипенко, вул.Паркова: 51–51А, 53/1–53/5, 55А, 57, 59, 61, 63, 65–104Б; вул.Плеханова: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–76; вул.Попова, вул.Пушкіна, вул.Центральна: 72–74, 76А–110; вул.Чернишевського: 88, 90–92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106–108, 112, 116, 127–137, 143, 145; вул.Чкалова, вул.Шевченко, вул.1-го Травня, пров.Будянський, пров.Гоголя, пров.Дружби вул.Б. Тасуя, 56, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62461 (Південноміський клуб, глядацька зала) Велика

630826 м.Південне – в’їзд Високогірний, в’їзд Луговий, в’їзд Мереф’янський, в’їзд Московський, в’їзд Освіти, в’їзд Підгірний, в’їзд Покровський, в’їзд Польовий, в’їзд Шкільний, вул.Високогірна, вул.Київська, вул.Комарівська, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Мереф’янська, вул.Миру, вул.Московська, вул.Освіти, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Чернишевського: 138–142, 144, 147–176; вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Луговий, пров.Мереф’янський, пров.Московський, пров.Освіти, пров.Слобожанський, пров.Східний вул.Освіти, 32, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62463 (Південноміська школа, спортивна зала) Велика

630827 м.Південне – вул.Ватутіна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Ігнатенко, вул.Квіткова, вул.Косогірна, вул.Кравцова, вул.Лісова, вул.Мамаєва, вул.Підгірна, вул.Суботи, пл.Ватутіна, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Калиновий, с-ще Першотравневе вул.Героїв Чорнобиля, 70А, м.Південне, Харківський р-н, Харківська обл., 62463 (КП "ВКГ Харківського району", актова зала, 2-й поверх) Середня

630828 с.Котляри, с.Мовчани вул.Миру, 3, с.Котляри, Харківський р-н, Харківська обл., 62491 (культурологічний центр, актова зала) Велика

630832 с.Лизогубівка, с.Кирсанове, с.Темнівка – вул.Зміївська, вул.Харківська: 1, 4–49; с.Хмарівка, с.Шубіне вул.Шкільна, 22, с.Лизогубівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62492 (Лизогубівська школа, актова зала) Велика

630837 с.Мала Рогань, с.Бісквітне, с.Коропи пл.Культури, 3, с.Мала Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62485 (будинок культури, фойє) Велика

630838 с.Хроли – вул.Зорянська: 19; вул.Олімпійська, вул.Польова: 2, 4; вул.Садова: 1–5; вул.Олімпійська, 8, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480 (Пономаренківська школа, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

630839 с.Пономаренки, с.Борове, с.Лелюки(Роганська селищна громада), с.Логачівка, с.Хроли – вул.Високовольтна, вул.Зелена, вул.Зорянська: 1–7, 9–11; вул.Київська, вул.Новоселів, вул.Польова: 1, 3, 5–28; вул.Садова: 10–13; вул.Харківська вул.Зорянська, 6, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480 (Пономаренківський клуб, актова зала, 1-й поверх) Середня

630846 с.Яковлівка, с.Олександрівка(Яковлівська с/р) вул.Центральна, 7, с.Яковлівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62470 (Яковлівська школа, спортзал) Середня

630847 с.Ржавець вул.Залізнична, 9А, с.Ржавець, Харківський р-н, Харківська обл., 62459 (ФАП Ржавець, читальна зала бібліотеки) мала

630860 смт Покотилівка – в’їзд Достоєвського, в’їзд Жихорський, в’їзд Сковороди, в’їзд Спортивний, в’їзд Успенський, вул.Авіаційна, вул.Дніпропетровська, вул.Достоєвського, вул.Жихорська, вул.Льва Ландау, вул.Миру, вул.Науки, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Спортивна, вул.Успенська, вул.Харківська, вул.Шекспіра, вул.8-го Березня, пров.Жихорський, пров.Сковороди, пров.Шевченко вул.Сковороди, 16А, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Бабаївське лісництво, актова зала) Велика

630861 смт Покотилівка – в’їзд Електричний, в’їзд Червоний, вул.Весела, вул.Грушевського: 1–31, 33, 36/2–37, 45/6, 49–49А, 51–51/1, 53–53А, 55, 57–59, 61–61/14; вул.Дачна: 1–32/1, 36/8; вул.Зелена, вул.Каштанова, вул.Коцюбинського: 25–37; вул.Культури: 1/100–32, 34, 36/2–38/1; вул.Незалежності: 2–28А, 30; вул.Овражна, вул.Привокзальна, вул.Різдвяна, вул.Станційна, вул.Тімірязєва: 6, 10, 12–12Г, 14–14/1, 16–16А; вул.Червона: 1–50А, 52–56, 58–62; вул.Чернишевського, вул.Ярослава Мудрого, пров.Грушевського, пров.Дачний, пров.Електричний, пров.Колодязний, пров.Культури, пров.Привокзальний, пров.Червоний вул.Культури, 2, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Покотилівський клуб, актова зала) Середня

630862 смт Покотилівка – в’їзд Залізничний, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Маяковського, в’їзд Незалежності, в’їзд Патона, в’їзд Поштовий: 4; в’їзд Привокзальний, в’їзд Східний, в’їзд Тімірязєва, в’їзд Український, в’їзд Шкільний, в’їзд 1-го Травня, вул.Андріївська, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського: 32, 36/1, 38–44, 46–48А, 50, 52, 54, 56, 60, 62–188; вул.Дачна: 35, 37–81; вул.Залізнична, вул.Київська, вул.Коцюбинського: 3–24; вул.Культури: 33, 35, 39–184; вул.Незалежності: 32, 34–36, 40–155; вул.Поштова: 3–7, 9/2, 11–29; вул.Тімірязєва: 7–9А, 11–11/4, 13, 15, 17–21, 23, 25, 27, 29–92/8; вул.Червона: 51/10, 57, 64/12–106/19; вул.1-го Травня, пров.Залізничний, пров.Київський, пров.Лесі Українки, пров.Незалежності, пров.Патона, пров.Український, садівниче товариство «Автомагістраль», садівниче товариство "Казка", садівниче товариство "Райський куточок", садівниче товариство "Садівник" вул.Кооперативна, 20, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Покотилівський ліцей "Промінь", спортзал, 1-й поверх) Велика

630863 смт Покотилівка – в’їзд Поштовий: 8; вул.Агрономічна, вул.Амосова, вул.Кооперативна, вул.Лагерна, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Незалежності: 29, 31, 33, 37; вул.Покровська, вул.Поштова: 8, 10; вул.Пушкінська, вул.Садівниче товариство "Жовтневий", вул.Садове Товариство ’Акація’, вул.Тімірязєва: 1–3, 22, 24, 26, 28/6; пров.Амосова, пров.Лісний, пров.Маяковського, пров.Радгоспний, Садівниче товариство "Капелька", садівниче товариство "Літнє", садове товариство "Електропівденмонтажник" вул.Кооперативна, 20, смт Покотилівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62458 (Покотилівський ліцей "Промінь", актова зала, 2-й поверх) Велика

630864 смт Рогань – в’їзд Басейний, в’їзд Горького, в’їзд Кузьміна, в’їзд Тінистий, вул.Басейна, вул.Військова, вул.Горького, вул.Довжанська, вул.Ентузіастів, вул.Жасмінова, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Кантемирівська, вул.Квіткова, вул.Кузьміна, вул.Культури: 1–55/1; вул.Лесі Українки, вул.Метростроєвська, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Подольська, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Слобожанська, вул.Соборна, вул.Тіниста, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Яружна, пров.Басейний, пров.Горького, пров.Заярський, пров.Межевий, пров.Підгірний, пров.Подольський, пров.Садовий, пров.Селянський: 3; пров.Сонячний, пров.Яружний, пров.1-го Травня вул.Культури, 60, смт Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62481 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

630865 смт Рогань – в’їзд Польовий, в’їзд Світлий, вул.Б. Хмельницького, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дослідна, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Козацька, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Культури: 65–160; вул.Мічуріна, вул.Наукова, вул.Польова, вул.Селянська, вул.Східна, вул.Фабрична, вул.Харківська, вул.Чугуївська, вул.Шевченко, вул.1-го Травня, пров.Веселий, пров.Вишневий, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Каштановий, пров.Козацький, пров.Коцюбинського, пров.Культури, пров.Малиновий, пров.Мічуріна, пров.Польовий, пров.Роганський, пров.Селянський: 1; пров.Східний вул.Культури, 66, смт Рогань, Харківський р-н, Харківська обл., 62481 (Роганська гімназія, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

630866 с-ще Докучаєвське – в’їзд Зерновий, вул.Академічна, вул.Весняна, вул.Докучаєва, вул.Кришталева, вул.Миру, вул.Польова, вул.Роздольна, вул.Сонячна, вул.Станційна, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Зерновий вул.Шкільна, 1, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62482 (музична школа, актова зала 1-й поверх) Середня

630867 с-ще Докучаєвське – вул.учбове містечко ХНАУ: 8–99А; вул.учбове містечко ХНАУ, 7, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62483 (Роганський аграрний ліцей, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

630868 с-ще Докучаєвське – в’їзд Джерельний, вул.Південна, вул.Роганка, вул.Університетська, вул.учбове містечко ХНАУ: Гурт.1, Гурт.2, Гурт.3, Гурт.4, Гурт.5; вул.учбове містечко ХНАУ, 1, корп.1, с-ще Докучаєвське, Харківський р-н, Харківська обл., 62483 (головний корпус ХНАУ, фойє, 1-й поверх) Середня

630869 смт Утківка, с.Лелюки(Мереф’янська міська громада) вул.Слобожанська, 82, смт Утківка, Харківський р-н, Харківська обл., 62471 (Утківський селищний клуб, глядацька зала, 1-й поверх ) Середня

630870 с.Верхня Озеряна, с.Нижня Озеряна вул.Мічуріна, 2Б, с.Верхня Озеряна, Харківський р-н, Харківська обл., 62471 (Верхньо-Озерянський ФАП, кабінет, 1-й поверх) мала

630871 с.Кринички пров.Котляревського, 29, с.Кринички, Харківський р-н, Харківська обл., 62478 (Криничанський ФАП, медкабінет, 1-й поверх) мала

630872 смт Хорошеве – в’їзд Весняний, в’їзд Дружби, в’їзд Залізничний, в’їзд Миру, в’їзд Щасливий, вул.Весняна, вул.Дачна, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Кар’єрна, вул.Колективна, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Світла, вул.Соснова, вул.Станційна, вул.Східна, вул.Фрунзе Тимура, вул.Шевченко, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.1 Травня, пл.Дружби, пров.Весняний, пров.Дружби, пров.Дружний, пров.Залізничний, пров.Колективний, пров.Лісний, пров.Миру, пров.Огородній, пров.Польовий, пров.Сосновий, пров.Станційний, пров.Фрунзе Тимура, пров.Шевченко, пров.Шкільний, пров.1 Травня, тупик Весняний, тупик Станційний, Садівниче товариство "Верстатобудівник", Садівниче товариство "Гудок", Садівниче товариство "Кубань", Садівниче товариство "Чисті пруди" вул.Миру, 33, смт Хорошеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62466 (Хорошівська селищна рада, хол, 1-й поверх ) Велика

630873 смт Хорошеве – в’їзд Вишневий, в’їзд Горького, в’їзд Зоряний, в’їзд Культури, в’їзд Монастирський, в’їзд Новий, в’їзд Сонячний, в’їзд 8-го Березня, вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Зернова, вул.Зоряна, вул.Культури, вул.Монастирська, вул.Нагорна, вул.Нова, вул.Сонячна, вул.Сторожівська, вул.Яструбівська, вул.8-го Березня, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Зоряний, пров.Культури, пров.Луговий, пров.Монастирський, пров.Новий, пров.Сонячний, Садівниче товариство "Ювілейне" вул.Культури, 35/1, смт Хорошеве, Харківський р-н, Харківська обл., 62466 (Хорошівська школа, актова зала, 1-й поверх ) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
630442 Зміївська центральна районна лікарня шосе Таранівське, 1Б, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 Мала
630880 Комунальний заклад охорони здоров’я Мереф’янська центральна районна лікарня вул.Дніпровська, 148, м.Мерефа, Харківський р-н, Харківська обл., 62472 Мала
630882 Державна установа "Темнівська виправна колонія (№ 100)" вул.Харківська, 3, с.Темнівка, Харківський р-н, Харківська обл., 62493 Середня
630883 Державна установа "Хролівський виправний центр(№ 140)" вул.Зорянська, 8, с.Хроли, Харківський р-н, Харківська обл., 62480 Мала