Херсонська область - одномандатний виборчий округ №184

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Бериславської РДА

107

Відділ ведення ДРВ апарату Каховської РДА

43

Відділ ведення ДРВ Новокаховської міської ради

35

Відділ ведення ДРВ апарату Херсонської РДА

3

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
650001 м.Берислав – вул.Бериславська, вул.Бикова Леоніда, вул.Володимирська: 11–73; вул.Гетьманська, вул.Заводська: 69–109; вул.Затишна, вул.Котляревського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Перекопська, вул.Польова, вул.Різдвяна: 16, 20, 22, 28–30А, 32, 36–36А; вул.Солов’їна, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.Херсонська: 136–138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 154, 156, 158, 160–169, 170–286; вул.Центральна: 374, 376, 378, 382, 388, 394, 396, 398, 400, 402–404, 406–408, 412–551; вул.Чкалова, вул.Шевченко: 125–129, 131, 133–133А, 137–199; вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого: 1–42, 50, 54–86; вул.1Травня: 337, 343–479; пров.Восход, пров.Запорізький, пров.Каховський, пров.Мирний, пров.Мисливський, пров.Новий, пров.Першотравневий, пров.Покровський, пров.Рибацький, пров.Слов’янський, пров.Сонячний: 3–26; пров.Шкільний вул.Херсонська, 163, м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74300 (школа №4, фойє, 1-й поверх) Велика

650002 м.Берислав – вул.Введенська: 79, 81, 85, 91–95, 99–136; вул.Вишнева, вул.Володимирська: 1–10; вул.Гагаріна, вул.Гордієнка Кості: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–24, 26, 28, 30, 32, 34–66; вул.Заводська: 4–64; вул.М.Горького, вул.Овражна, вул.Павловського, вул.Різдвяна: 2–15А, 17–19, 21, 23–27, 31, 33–35, 40–63; вул.Степова, вул.Херсонська: 86, 94, 96, 98, 100, 102–104, 106, 108–110А, 112–135, 139, 141, 143, 145, 147, 151, 153, 155, 157, 159, 169А; вул.Центральна: 330, 332–334, 336, 338–340, 344, 350–352А, 354, 356–373, 375, 377, 381, 383–387, 391–393, 395, 397, 399, 401, 405, 409–411; вул.Шевченко: 79, 81–83А, 85, 87, 89–124, 130, 132, 134–136; вул.Ярослава Мудрого: 43–45, 51–53; вул.1Травня: 287–289, 291–293, 295, 297–335, 338; пров.Бульварний, пров.Овражний, пров.Садовий, пров.Сонячний: 1; вул.Введенська, 73, м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74300 (ПАТ "Машинобудівний завод", фойє) Велика

650003 м.Берислав – вул.Введенська: 44, 48, 50, 52–56, 60–78, 80, 82, 88–90, 96–98А; вул.Гордієнка Кості: 3–5, 7, 9–9А, 11, 13–13А, 15, 17, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Захисників Вітчизни, вул.Кобзаря, вул.Садова: 11, 13–15, 17, 19, 23, 25, 27–40; вул.Славна, вул.Успенська: 2–6, 12–12А, 14, 16, 18–18А, 20–21А, 24, 26, 32; вул.Херсонська: 42–42А, 44–48А, 50, 52А, 54, 56, 58–85, 87–93, 95–95А, 97, 99, 101, 105, 107, 111; вул.Центральна: 250, 252, 254–256А, 258–260, 264, 266, 272–274А, 276–284, 286, 288–327, 331, 335, 337, 341–343, 345–349, 353, 355; вул.Шевченко: 37, 39, 41–78, 80, 84, 86, 88; вул.1Травня: 227–286, 290, 294, 296; пров.Східний вул.1Травня, 266, м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74300 (школа №1, вестибюль, 1-й поверх) Середня

650004 м.Берислав – вул.Введенська: 1–43, 45А, 49, 51, 57–59; вул.Воскресенська, вул.Гоголя, вул.Козацька, вул.Паркова, вул.Прикордонна, вул.Пушкіна, вул.Садова: 1–10А, 12, 16, 18, 20–22, 24, 26; вул.Успенська: 1, 7–11, 13, 15, 17, 19, 23–23А, 25, 27–31; вул.Херсонська: 1–41, 43, 49, 51, 53, 55, 57; вул.Центральна: 202–202А, 204–206, 211–248, 251, 253, 257, 261–263, 265, 269–271, 275, 285, 287; вул.Шевченко: 1–34, 38А, 40; вул.1Травня: 185, 187, 195–221; вул.8Березня, пров.Промисловий вул.Гоголя, 3, м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74300 (районний будинок культури, фойє, 1-й поверх) Велика

650005 м.Берислав – вул.Горіккера Михайла, вул.Григорія Сковороди, вул.Кизи-Кермен, вул.Київська, вул.Комарова: 6–25, 84–100; вул.Кримська, вул.Матросова, вул.Олеся Гончара, вул.Островського, вул.Пархоменко: 30–88; вул.Робоча: 6, 21–31; вул.Севастопольська: 12–14, 16, 18, 20–30; вул.Січових стрільців, вул.Скіфська: 84–109; вул.Смеричинського, вул.Франко, вул.Центральна: 109–201А, 203, 207–209; вул.Чумацька, вул.Шалімова, вул.Шкільна, вул.1Травня: 105–113, 117–119, 121, 123–184, 186, 188–194; вул.4-й гвардійської мехбригади, пров.Будівельний: 23–39; пров.Горний, пров.Зелений, пров.Лікарняний, пров.Таврійський вул.1Травня, 173, м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74300 (Бериславське медичне училище, спортивний зал, 1-й поверх) Велика

650006 м.Берислав – вул.Бєлгородська, вул.Виноградна, вул.Губайдуліна, вул.Західна, вул.Комарова: 60–82; вул.Одеська, вул.Пархоменко: 1–25; вул.Північна, вул.Приморська, вул.Робоча: 17; вул.Севастопольська: 11, 15, 17, 19; вул.Скіфська: 59–83; вул.Слобідська, вул.Центральна: 37–107А; вул.1Травня: 114, 120, 122; пров.Будівельний: 1–22; пров.Грушевий, пров.Дніпровський, пров.Козачий, пров.Мостовий, пров.Північний, пров.проїзд 2 Слобідський, пров.Севастопольський, пров.Слобідський вул.Слобідська, 45, м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74300 (Бериславське педагогічне училище, фойє, 1-й поверх) Велика

650007 с.Бургунка вул.Центральна, 18А, с.Бургунка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74334 (сільський клуб, зал) Середня

650008 с-ще Веселе вул.Наддніпрянська, 8, с-ще Веселе, Каховський р-н, Херсонська обл., 74344 (будинок культури, танцювальний зал) Велика

650009 смт Козацьке – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Комарова: 39–85; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Осіння: 41–43, 45, 49, 51, 59–199; вул.Першотравнева: 41–41А, 43, 45–47, 49, 51–51А, 53–55, 57А, 59, 61, 63А–110; вул.Польова, вул.Свободи, вул.Українська, вул.Чехова, вул.Чкалова: 5, 17, 19, 21, 23; вул.Шевченко: 120, 122, 126–247; вул.8Березня: 42, 44, 46, 48–99; пров.Заводський, пров.Залізничне містечко, пров.Зелений, пров.Козацький, пров.Матросова, пров.Степовий: 33–67А; пров.292 км. вул.Комарова, 36, смт Козацьке, Каховський р-н, Херсонська обл., 74343 (школа, актовий зал) Велика

650010 смт Козацьке – вул.Видриганів, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Комарова: 15–34; вул.Маяковського, вул.Нова, вул.Осіння: 2–40А, 44, 46–48, 50, 52–54; вул.Першотравнева: 1–40, 42, 44, 48–48А, 50А, 52, 56, 58, 60, 62; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Чкалова: 6–16, 18, 20, 22, 24–30; вул.Шевченко: 7–119, 121, 123–125А; вул.8Березня: 1–41, 43, 45, 47; пров.Дніпровський, пров.Залізничний, пров.Миру, пров.Новий, пров.Північний, пров.Проїзд вулиці Нової, пров.Садовий, пров.Степовий: 1–30; пров.Шевченко, пров.Яружний вул.Шевченко, 9, смт Козацьке, Каховський р-н, Херсонська обл., 74343 (будинок культури, фойє) Середня

650011 с.Одрадокам’янка пров.Шкільний, 17, с.Одрадокам’янка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74341 (школа, фойє) Велика

650012 с.Миколаївка(Тягинська сільська територіальна громада) вул.1Травня, 2, с.Миколаївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74342 (школа, фойє) Середня

650013 с.Тягинка вул.Поштова, 5Б, с.Тягинка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74330 (школа, фойє) Середня

650014 с.Високе, с.Львівські Отруби, с-ще Матросівка, с.Таврійське вул.Центральна, 9, с.Високе, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74323 (сільський клуб, зал) Середня

650017 с.Зміївка – вул.Жовтнева, вул.М.Булата, вул.Молодіжна, вул.Шкільна вул.Молодіжна, 36, с.Зміївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74372 (школа, класна кімната) мала

650018 с.Зміївка – вул.Гагаріна, вул.Дніпровська, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.30 років Перемоги, пров.Інтернаціональний, пров.Миру пров.Миру, 1А, с.Зміївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74372 (школа, фойє) Середня

650019 с.Урожайне вул.Миру, 21, с.Урожайне, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74314 (сільський будинок культири, фойє) мала

650020 с.Качкарівка вул.Садова, 45А, с.Качкарівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74350 (будинок культури, фойє) Середня

650021 с.Саблуківка вул.Центральна, 13А, с.Саблуківка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74350 (сільський клуб, фойє) мала

650022 с.Лиманець вул.Ніни Токар, 14, с.Лиманець, Херсонський р-н, Херсонська обл., 74320 (будинок культури, малий зал) Середня

650023 с.Інгулівка вул.Зелена, 30, с.Інгулівка, Херсонський р-н, Херсонська обл., 74320 (сільський клуб, малий зал) мала

650025 с.Вітрове, с.Чайкине вул.Каховська, 21, с.Чайкине, Херсонський р-н, Херсонська обл., 74322 (школа, кабінет №1) мала

650026 с.Львове вул.Магістральна, 69, с.Львове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74331 (будинок культури, фойє) Велика

650027 с.Максима Горького вул.Богдана Хмельницького, 10А, с.Максима Горького, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74310 (школа, фойє) мала

650028 с.Милове вул.Бериславська, 33А, с.Милове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74351 (Милівський будинок культури, танцювальний зал) Середня

650029 с.Суханове вул.Гагаріна, 5, с.Суханове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74351 (школа, фойє) мала

650030 с.Червоний Яр вул.Шкільна, 5, с.Червоний Яр, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74351 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната) мала

650031 с.Новоберислав вул.Комарова, 68, с.Новоберислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74371 (сільська рада, обрядовий зал, 2-й поверх) Середня

650032 с.Новокаїри вул.Бархутова, 79, с.Новокаїри, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74362 (школа, фойє) Середня

650033 с.Республіканець вул.Запорізька, 1, с.Республіканець, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74362 (школа, класна кімната) мала

650034 с-ще Новорайськ, с-ще Заможне вул.Соборна, 30, с-ще Новорайськ, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74360 (будинок культури, обрядовий зал) Велика

650035 с.Костирка(Новорайська сільська територіальна громада) вул.1Травня, 42, с.Костирка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74360 (сільський клуб, зал) мала

650037 с.Ольгівка вул.Миру, 10А, с.Ольгівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74332 (будинок культури, фойє) Середня

650038 с.Вірівка вул.Центральна, 22В, с.Вірівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74333 (будинок культури, фойє) мала

650039 с.Раківка, с.Новосілка, с.Першотравневе, с.Тараса Шевченка вул.Мира, 11, с.Раківка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74312 (будинок культури, актовий зал) мала

650040 с.Томарине вул.Бериславська, 13А, с.Томарине, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74340 (Сільський клуб, фойє) Середня

650041 с.Кошара, с.Степне вул.Перемоги, 3, с.Степне, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74311 (будинок культури, фойє) мала

650042 с-ще Червоний Маяк, с.Крупиця вул.Центральна, 5, с-ще Червоний Маяк, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74370 (сільська рада, актова зала) Середня

650044 с-ще Монастирське вул.Нова, 7, с-ще Монастирське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74370 (школа, спортивний зал) мала

650045 с-ще Шляхове пров.Степовий, 16, с-ще Шляхове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74307 (Шляхівський заклад повної загальної середньої освіти, спортивна зала) Середня

650088 смт Велика Лепетиха – вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Дніпровська: 3–122А, 124А; вул.Київська, вул.Ковпака, вул.Леваневського, вул.Лермонтова, вул.Михайлівська, вул.Пушкіна: 1А–50; вул.Соборна, вул.Цибулькіна, вул.Чкалова: 2–18, 20–22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; вул.1-го Травня, пров.Горького, пров.Пушкіна вул.Соборна, 3А, смт Велика Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74502 (районний будинок культури, диско-зал) Велика

650089 смт Велика Лепетиха – вул.Байдукова, вул.Ватутіна, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Комарова, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Осипенка, вул.Пушкіна: 51–74; вул.Степова, вул.Українська, вул.Чкалова: 19, 23, 25–25Д, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–112; пров.Степовий, пров.Чкалова вул.Миру, 18/1, смт Велика Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74502 (школа №1, фойє) Середня

650090 смт Велика Лепетиха – вул.Вишнева, вул.Дніпровська: 123–123А, 126–182; вул.Каховська, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Суворова, вул.Таврійська, вул.Шевченко, пров.Маяковського, пров.Шевченка вул.Українська, 55, смт Велика Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74502 (професійно-технічне училище №22, їдальня) Середня

650091 смт Велика Лепетиха – вул.Абрикосова, вул.Берегова, вул.Довженка, вул.Ігоря Болгарина, вул.Калинова, вул.Ломоносова, вул.Мостова, вул.Набережна, вул.Національна, вул.Островського, вул.Рибальська, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Хмельницького: 1–88А, 90–92, 94, 96–96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114; вул.Ярослава Мудрого: 1–7; вул.28 Армії, вул.9-го Січня, пров.Береговий, пров.Калиновий, пров.Набережний, пров.Хмельницького вул.Островського, 13Б, смт Велика Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74501 (селищний будинок культури, диско-зал) Середня

650092 смт Велика Лепетиха – вул.Козацька, вул.Ліни Костенко, вул.Мельнична, вул.Народна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Хмельницького: 89, 93, 95, 97, 99, 101–101А, 103, 105, 107, 109–109А, 111, 113, 115–200; вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого: 8–94; вул.8-го Лютого вул.Хмельницького, 157, смт Велика Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74501 (клуб елеватора, фойє) Середня

650093 с.Демидівка вул.Основікова, 61, с.Демидівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74524 (школа, фойє) мала

650094 с.Запоріжжя вул.Основікова, 17, с.Запоріжжя, Каховський р-н, Херсонська обл., 74523 (школа, фойє) мала

650095 с.Катеринівка вул.Центральна, 10, с.Катеринівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74520 (будинок культури, фойє) мала

650096 с.Костянтинівка(Великолепетиська селищна територіальна громада) вул.Центральна, Будинок культури, с.Костянтинівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74521 (будинок культури, фойє) мала

650097 с.Князе-Григорівка вул.Адамяна, 1, с.Князе-Григорівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74530 (будинок культури, фойє) Середня

650098 с.Середнє вул.Богдана Хмельницького, 1, с.Середнє, Каховський р-н, Херсонська обл., 74530 (сільський клуб, фойє) мала

650099 с.Мала Лепетиха – вул.Гречихіна, вул.Забалка, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Приморська, вул.Садова, вул.Стадіонна, вул.Суворова, вул.Ушакова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Дмитрівка(Великолепетиська селищна територіальна громада), с.Сергіївка(Великолепетиська селищна територіальна громада) вул.Суворова, 8, с.Мала Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74510 (будинок культури, фойє) Середня

650100 с.Мала Лепетиха – вул.Гагаріна, вул.Калашнікова, вул.Набережна, вул.Народна, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Українська, вул.200 років с.Мала Лепетиха вул.Гагаріна, 13, с.Мала Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74510 (сільський клуб, фойє) мала

650102 с.Миколаївка(Рубанівська сільська територіальна громада) вул.Миру, 63Б, с.Миколаївка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74522 (сільська рада, актова зала) мала

650103 с.Рубанівка – вул.Горького, вул.Г.Пененка, вул.Зелена: 48, 53; вул.Івана Франка, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Льва Толстого, вул.Незалежності, вул.О.Довженка, вул.Партизанська, вул.Полтавська, вул.Поштова, вул.Степова, вул.Таврійська, вул.Чернишевського, вул.Чкалова, вул.Шевченка вул.Першотравнева, 1, с.Рубанівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74531 (школа №1, фойє) Середня

650104 с.Рубанівка – вул.Белінського, вул.В.Загноя, вул.Виноградна, вул.Декабристів, вул.І.Кожедуба, вул.Лермонтова, вул.Лікарняна, вул.М.Гоголя, вул.О.Стрелюка, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чумацька, вул.Широка, вул.Шумовська, пров.Крайній, пров.Новий вул.Горького, 1, с.Рубанівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74531 (Рубанівський сільський будинок культури, диско-зал) Середня

650105 с.Рубанівка – вул.Адамяна, вул.Грибоєдова, вул.Гридасова, вул.Заводська, вул.Зелена: 2–43, 51; вул.І.Богуна, вул.Космонавтів, вул.Мира, вул.П.Голосовського, вул.П.Дерези, вул.Смоленська, вул.Шлях свободи вул.Космонавтів, 3, с.Рубанівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74531 (Рубанівський сільський клуб № 1) Середня

650106 с.Веселе вул.Коноваленка, Сільський клуб, с.Веселе, Каховський р-н, Херсонська обл., 74531 (сільський клуб, фойє) мала

650108 смт Велика Олександрівка – вул.Будівельна, вул.Вільна, вул.Горького: 27; вул.Грибоєдова, вул.Декабристів: 1–26 к.Б; вул.Запорізька: 1–12, 16, 18, 20–22, 24, 26–28; вул.Зоряна, вул.Івана Цаци, вул.Квіткова, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Лісна дача, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Міліцейська, вул.Набережна, вул.Народна, вул.Недогірська, вул.Нікітіна: 1–6; вул.Партизанська: 1–18, 20; вул.Першотравнева: 1–10, 13; вул.Річна, вул.Садова, вул.Свободи: 86–92, 95–158, 163, 165–165 к.1; вул.Тичини, вул.Трудова, вул.Франка Івана, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Ярмаркова, пров.Весняний, пров.Молодіжний, пров.Некрасова, пров.Підстанційний, пров.Покровський, пров.Східний, пров.Театральний, пров.Червонохрестівський вул.Свободи, 147, смт Велика Олександрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74100 (районний будинок культури, фойє) Велика

650110 смт Велика Олександрівка – вул.Абрикосова, вул.Армійська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Горького: 2–26, 28–51; вул.Горянська, вул.Декабристів: 27–40; вул.Дружби, вул.Єсеніна, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Космоса, вул.Летючі Піски, вул.Лисогорська, вул.Ломоносова, вул.Нова, вул.Партизанська: 19, 21–93; вул.Першотравнева: 12–12 к.А, 14–85; вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Свободи: 1–82, 93–94, 233; вул.Селянська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Успішна, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Янтарна, пров.Зелений, пров.Інгулецький, пров.Курортний, пров.Пляжний, пров.Спортивний, Фермерськегосп. вул.Свободи, 75, смт Велика Олександрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74100 (школа №1, їдальня) Велика

650111 смт Велика Олександрівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Братська, вул.Заводська, вул.Запорізька: 13–15, 17, 19, 23, 25, 29–54; вул.Лікарняна, вул.Нікітіна: 7–55; вул.Паркова, вул.Свободи: 162, 164, 166–231, 235–235 к.А; вул.Сергія Насальського, вул.Суворова, вул.Таврійська, вул.Транспортна, вул.Українська, пров.Гоголя, пров.Лінійний, пров.Тополиний, пров.Шевченка, пров.14 підпільників вул.Братська, 10, смт Велика Олександрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74100 (школа №2, актова зала) Середня

650112 с.Твердомедове вул.Івана Красника, 57, с.Твердомедове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74103 (будинок культури, фойє) мала

650113 смт Біла Криниця, с.Первомайське вул.Центральна, 1, корп.Б, смт Біла Криниця, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74112 (будинок культури, фойє) Середня

650114 смт Кар’єрне, с.Білоусове(Великоолександрівська селищна територіальна громада) вул.Перемоги, 29, смт Кар’єрне, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74113 (будинок культури, фойє) мала

650115 с.Давидів Брід, с.Білогірка, с.Запоріжжя вул.Центральна, 78, с.Давидів Брід, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74120 (будинок культури, малий зал) Середня

650116 с.Мала Олександрівка вул.Миру, 76, с.Мала Олександрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74105 (школа, фойє) Середня

650117 с.Новодмитрівка вул.Шкільна, 28, с.Новодмитрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74115 (будинок культури, актова зала) Середня

650118 с.Старосілля, с.Довгове, с.Кам’яне, с.Шостакове вул.Миру, 29, с.Старосілля, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74116 (школа, актова зала) Середня

650119 смт Калинівське, с.Краснолюбецьк вул.Шкільна, 106, смт Калинівське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74131 (школа, їдальня)
/
вул.Шкільна, 114, смт Калинівське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74131
Середня

650120 с.Зелений Гай, с.Новополтавка вул.Робітнича, 35, с.Новополтавка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74133 (школа-дитсадок, фойє) мала

650121 с.Бобровий Кут, с.Заповіт вул.Першотравнева, 59Б, с.Бобровий Кут, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74134 (школа, актова зала)
/
вул.Першотравнева, 40А, с.Бобровий Кут, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74134
мала

650122 с.Борозенське пров.Шкільний, 21, с.Борозенське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74152 (будинок культури, фойє) Середня

650123 с.Садок вул.Виноградна, 3А, с.Садок, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74154 (будинок культури, глядацький зал) мала

650124 с.Кучерське пров.Театральний, 12, с.Кучерське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74155 (сільський будинок культури, фойє) мала

650125 с.П’ятихатки пров.Шкільний, 1, с.П’ятихатки, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74153 (дитячий навчальний заклад, актова зала) мала

650126 с.Брускинське, с.Костромка вул.Горького, 1А, с.Брускинське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74121 (будинок культури, фойє) мала

650127 с.Безводне, с.Іщенка вул.Шкільна, 1, с.Іщенка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74122 (школа, фойє) мала

650128 с.Нова Калуга, с.Веселе, с.Червона Людмилівка вул.Шевченка, 1, корп.А, с.Нова Калуга, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74110 (сільська рада, кімната для урочистостей) мала

650129 с.Нова Кам’янка, с.Новогригорівка вул.Травнева, 1А, с.Нова Кам’янка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74151 (будинок культури, мала зала) Середня

650130 с.Нова Кубань, с.Стариця вул.Шкільна, 1, с.Нова Кубань, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74140 (школа, спортивний зал)
/
вул.Миру, 38, с.Нова Кубань, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74140
мала

650131 с.Новопавлівка, с.Буцівське вул.Миру, 70, с.Новопавлівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74111 (школа, актова зала) мала

650132 с.Трифонівка, с.Нововасилівка вул.Миру, 26А, с.Трифонівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74150 (школа, актова зала) Середня

650133 с.Чарівне, с.Дмитренка, с.Костомарове, с.Красносільське вул.Перемоги, 20, с.Чарівне, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74142 (сільська рада, к. голови) мала

650134 с.Чкалове, с.Вишневе, с.Щасливе, с.Криничанка, с.Степове вул.Чкалова, 59, с.Чкалове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74141 (будинок культури, фойє) Середня

650135 с.Мала Сейдеминуха вул.Шевченка, 34, с.Мала Сейдеминуха, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74101 (приміщення сільського клубу, актова зала) мала

650136 с.Андріївка, с.Лозове вул.Трудова, 5, с.Андріївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74101 (приміщення дитячого садка, фойє) мала

650137 с.Сухий Ставок вул.Польова, 11, с.Сухий Ставок, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74101 (приміщення сільського клубу, актова зала) мала

650138 с.Благодатівка, с.Новогреднєве вул.Миру, 46, с.Благодатівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74130 (приміщення сільської ради, актова зала) мала

650139 с.Білоусове(Великоолександрівська селищна територіальна громада) пров.Центральний, 14, с.Білоусове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74114 (приміщення сільського клубу, фойє) мала

650140 с.Токареве вул.Центральна, 17, с.Токареве, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74114 (сільський клуб, актова зала) мала

650163 смт Високопілля – вул.Банкова, вул.Визволителів, вул.Героїв Крут, вул.Горького, вул.І Заводська, вул.ІІ Заводська, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Національної Гвардії, вул.Першотравнева, вул.Петра Сагайдачного, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Херсонська, вул.Шевченка вул.Визволителів, 55, смт Високопілля, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74000 (Високопільський центр культури і дозвілля, фойє) Велика

650164 смт Високопілля – вул.Андреєва, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Кісільова, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Ювілейна, пров.Шкільний вул.Гагаріна, 3, смт Високопілля, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74000 (школа, фойє) Середня

650165 смт Високопілля – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Кобзаря, вул.Лермонтова, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Степова, с.Князівка, с.Тополине вул.Кобзаря, 21, смт Високопілля, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74000 (будинок культури, фойє) Середня

650166 с.Потьомкине вул.Тараса Шевченка, 36, с.Потьомкине, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74003 (сільський клуб, фойє) мала

650167 с.Мала Шестірня, с.Федорівка пров.Шкільний, 2, с.Мала Шестірня, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74030 (школа, спортивний зал) мала

650168 с.Новогригорівське вул.Молодіжна, 22А, с.Новогригорівське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74030 (сільський клуб, глядацька зала) мала

650169 с.Нововознесенське, с.Вереміївка, с.Добрянка, с.Костирка(Високопільська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 33А, с.Нововознесенське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74042 (школа, спортивний зал)
/
вул.Шкільна, 28Б, с.Нововознесенське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74042
Середня

650170 с.Новомиколаївка, с.Черешневе вул.Центральна, 34, с.Новомиколаївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74043 (сільська рада, фойє сільської ради) Середня

650171 с.Новопетрівка вул.Української звитяги, 46А, с.Новопетрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74040 (сільський будинок культури, фойє) мала

650172 с.Ольгине вул.Тараса Шевченка, 66, с.Ольгине, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74041 (фельдшерсько акушерський пункт, к.2) мала

650173 смт Архангельське, с.Блакитне вул.Тараса Шевченка, 42, смт Архангельське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74022 (Селищний Будинок культури, танцювальний зал ) Середня

650174 с.Іванівка вул.Перемоги, 34А, с.Іванівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74020 (школа, фойє) Середня

650175 с.Миколаївка(Високопільська селищна територіальна громада) вул.Шаганка, 2, с.Миколаївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74020 (школа-сад, фойє) мала

650176 с.Зарічне, с.Благодатне, с.Мар’їне вул.Івана Франка, 51, с.Зарічне, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74021 (сільський будинок культури, танцювальний зал) мала

650177 с.Наталине, с.Новобратське вул.Інгулецька, 31А, с.Наталине, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74014 (інтернат, спортивний зал)
/
вул.Інгулецька, 31, с.Наталине, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74014
мала

650178 с.Орлове, с.Нова Шестірня, с.Рівнопілля вул.Івана Богуна, 64, с.Орлове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74013 (школа, спортивний зал)
/
вул.Івана Богуна, 65, с.Орлове, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74013
мала

650179 с.Кочубеївка, с.Микільське, с.Світлівка вул.Менонітська, 113, с.Кочубеївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74012 (школа, фойє) Середня

650180 с.Пригір’я, с.Кам’янка, с.Розівка вул.Центральна, 70, с.Пригір’я, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74010 (сільська рада, зал для проведення урочистих подій) мала

650181 с.Краснівка, с.Свободне вул.Бахоніна, 30, с.Свободне, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74010 (сільський будинок культури, зал засідань) мала

650182 с.Заградівка вул.Шкільна, 1, с.Заградівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74011 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 53, с.Заградівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74011
мала

650288 смт Горностаївка – вул.Василя Ходоса, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Осіння: 1–99, 103, 105, 107, 109, 111; вул.Партизанська: 1–85, 87, 89, 91, 95, 97; вул.Перемоги: 1–103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 121, 123; вул.Першотравнева: 1–94, 96–98, 100–104; вул.Покровська: 1–150А; вул.Степова, вул.Торгова: 5, 7–7А; вул.Українська, вул.Шевченка: 1–144, 146; вул.Широка вул.Покровська, 141, смт Горностаївка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74600 (школа №1, спортзал) Велика

650289 смт Горностаївка – вул.Б.Хмельницького, вул.Генерала Бобкова, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Об’їзна, вул.Осіння: 100–102, 104, 106, 108, 110, 112–219; вул.Партизанська: 86, 88, 90, 92–94, 96–96М, 98–238; вул.Перемоги: 104, 106, 108, 110–112, 114, 116, 118–120, 122, 126–185; вул.Першотравнева: 95, 99, 105–194; вул.Південна, вул.Піщана, вул.Покровська: 151–305; вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Торгова: 2, 6, 8–16; вул.Шевченка: 145, 147–286; вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Крайній вул.Торгова, 1, смт Горностаївка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74600 (районний будинок культури, спортзал) Велика

650290 с.Зелений Под вул.Молодіжна, 3, с.Зелений Под, Каховський р-н, Херсонська обл., 74621 (сільський клуб, глядацька зала) мала

650291 с.Каїри – вул.Вишнева, вул.Дніпровська, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Кооперативна, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Приморська, вул.Рибальська, вул.Спеціалістів, вул.Таврійська, вул.Шевченка, пров.Козацький, пров.Мирний, пров.Сонячний вул.Таврійська, 133А, с.Каїри, Каховський р-н, Херсонська обл., 74612 (школа, спортзал) Середня

650292 с.Каїри – вул.Бузкова, вул.Горностаївська, вул.Затишна, вул.Лікарська, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Хрещата, вул.Шкільна, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Веселий вул.Хрещата, 88А, с.Каїри, Каховський р-н, Херсонська обл., 74612 (початкова школа №1, спортзал) Середня

650293 с.Антонівка, с.Зірка вул.Світанок, 22, с.Антонівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74641 (сільський клуб, глядацька зала) мала

650294 с.Велика Благовіщенка, с.Василівка(Горностаївська селищна територіальна громада) вул.Миру, 15, с.Велика Благовіщенка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74631 (будинок культури, малий зал) Середня

650295 с.Новоєлизаветівка вул.Центральна, 24, с.Новоєлизаветівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74631 (сільський клуб, глядацька зала) мала

650296 с.Дубівка, с.Запорізьке вул.Полтавська, 23, с.Дубівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74642 (будинок культури, фойє) Середня

650297 с.Заводівка вул.Ювілейна, 8, с.Заводівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74610 (будинок культури, глядацька зала) Середня

650298 с.Козачі Лагері, с.Нові Олешки вул.Центральна, 15, с.Козачі Лагері, Каховський р-н, Херсонська обл., 74622 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

650299 с.Костянтинівка(Костянтинівська сільська територіальна громада), с.Братолюбівка, с.Миколаївка(Костянтинівська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 57, с.Костянтинівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74640 (сільський будинок культури, малий зал) Середня

650300 с.Маринське, с.Вільне вул.Ювілейна, 22, с.Маринське, Каховський р-н, Херсонська обл., 74611 (сільський клуб, глядацька зала) мала

650301 с.Ольгине, с.Кочубеївка пров.Шкільний, 4, с.Ольгине, Каховський р-н, Херсонська обл., 74621 (будинок культури, фойє) Середня

650302 с.Славне, с.Софіївка(Горностаївська селищна територіальна громада) вул.Сонячна, 40, с.Славне, Каховський р-н, Херсонська обл., 74630 (сільська рада, актовий зал) мала

650303 с.Нова Благовіщенка вул.Надії Мельник, 18, с.Нова Благовіщенка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74630 (сільський клуб, глядацька зала) мала

650304 с.Червоноблагодатне, с.Красне, с.Лопатки, с.Ясна Поляна вул.Першотравнева, 38, с.Червоноблагодатне, Каховський р-н, Херсонська обл., 74620 (будинок культури, фойє) Середня

650305 с.Червона Поляна(Костянтинівська сільська територіальна громада), с.Старолук’янівка вул.Миру, 18, с.Червона Поляна, Каховський р-н, Херсонська обл., 74641 (будинок торгівлі, каб.1, 1-й поверх) Середня

650394 смт Нововоронцовка – вул.Бережного, вул.Весняна, вул.Воронцова, вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Калинова, вул.Карнаушенка, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Невського, вул.Прикордонна, вул.Приморська, вул.Пушкіна, вул.Січова, вул.Спеціалістів, вул.Стаханова, вул.Степова: 1/1–6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; вул.Суворова, вул.Терешкової, вул.Тіниста, вул.Ушакова, вул.Чкалова, вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Щаслива, пров.Аптечний, пров.Вишневий, пров.Кооперативний, пров.Північний, пров.Торговий вул.Суворова, 6, смт Нововоронцовка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74200 (Нововоронцовська школа №1, фойє) Велика

650395 смт Нововоронцовка – вул.Абрикосова, вул.Бериславська, вул.Будівельників, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Вільна, вул.Голубина, вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Дудченка, вул.Єсеніна, вул.Зелена, вул.Кутузова, вул.Лебедина, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Незалежної України, вул.Орленка, вул.Орлина, вул.Остапа Вишні, вул.Покровська: 1–5, 7–18; вул.Промислова, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Соколина, вул.Солов’їна, вул.Степова: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–98; вул.Титова, вул.Українська, вул.Херсонська, вул.1 Травня, вул.40 років Перемоги, вул.8 Березня, пров.Андрія Лепехи, пров.Олеся Гончара, пров.Сонячний, пров.Таврійський, просп.Надії вул.Бериславська, 25, смт Нововоронцовка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74200 (Нововоронцовська школа №2, фойє) Велика

650396 смт Нововоронцовка – вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв України, вул.Дніпровська, вул.Енергетиків, вул.Затишна, вул.Катерини Чернишенко, вул.Каховська, вул.Квіткова, вул.Мазурівська, вул.Мічуріна, вул.Нахімова, вул.Плавнева, вул.Покровська: 6; вул.Уренгойська, пров.Цегельний, пров.Шкільний вул.Катерини Чернишенко, 36, смт Нововоронцовка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74200 (районний центр дитячої творчості, фойє) Середня

650397 с.Трудолюбівка вул.Суворова, 62, с.Трудолюбівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74212 (сільський клуб, зал) мала

650398 с.Миролюбівка вул.Шевченка, 49, с.Миролюбівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74211 (сільська рада, фойє) мала

650399 с.Любимівка вул.Центральна, 33, с.Любимівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74212 (сільська рада, фойє) Середня

650400 с.Петропавлівка, с.Майське вул.Степова, 98, с.Петропавлівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74223 (Петропавлівська школа, фойє) мала

650401 с.Червоне вул.Центральна, 4, с.Червоне, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74224 (сільський клуб, зал) мала

650402 с.Нововоскресенське вул.Торгова, 64А, с.Нововоскресенське, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74220 (сільський будинок культури, фойє) Середня

650403 с.Біляївка вул.Центральна, 51, с.Біляївка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74221 (сільський будинок культури, великий зал) мала

650404 с.Українка вул.Гагаріна, 8, с.Українка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74222 (сільський клуб-бібліотека, зал) мала

650405 с.Хрещенівка, с-ще Ленінське, с.Петрівка, с.Шевченківка вул.Чкалова, 15, с.Хрещенівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74213 (Хрещенівська школа, фойє)
/
вул.Чкалова, 19, с.Хрещенівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74213
Середня

650406 с.Дудчани – вул.Бойківська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Губайдуліна, вул.Дніпрова, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Ісаченка, вул.Калинова, вул.Медова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Шкільна вул.Свободи, 1, с.Дудчани, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74233 (сільська рада, фойє) Середня

650407 с.Дудчани – вул.Бериславська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.козака Дудки, вул.Крутенька, вул.Лісна, вул.Приморська, вул.Таврійська, вул.Шевченка, вул.Шульги, пров.Криничний, пров.Чабанський вул.Горького, 11, с.Дудчани, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74233 (Дудчанська школа-дитячий садок, фойє) мала

650408 с.Гаврилівка вул.Дніпровська, 94, с.Гаврилівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74232 (сільський будинок культури, зал) Середня

650409 с.Новоолександрівка вул.1 Травня, 75, с.Новоолександрівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74231 (сільський будинок культури, малий зал) Середня

650410 с.Михайлівка вул.Леонтіївська, 38, с.Михайлівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74230 (сільський будинок культури, малий зал) Середня

650411 с.Золота Балка вул.Шкільна, 13, с.Золота Балка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74214 (Золотобалківська школа, фойє) Середня

650412 с.Осокорівка – вул.Вишнева, вул.Волченка, вул.Дніпровська, вул.Забалка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нагорного, вул.Нова, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Шевченка, пров.Шкільний вул.Садова, 22, с.Осокорівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74210 (сільський будинок культури, фойє) Середня

650413 с.Осокорівка – вул.Вербна, вул.Вершинна, вул.Кар’єрна, вул.Набережна, вул.Приклубна вул.Приклубна, 36, с.Осокорівка, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74210 (сільський клуб, зал) мала

650584 м.Таврійськ – вул.Амосова, вул.Вернадського, вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 1–16; вул.Деповська, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Космодемянської Зої, вул.Локомотивна, вул.Магістральна: 1–11; вул.Перекопська: 3–15; вул.Північна: 2–18, 20, 22, 26, 28, 30, 32–34, 36, 38, 40, 44, 46–48, 50; вул.Польова, вул.Путейна, вул.Радужна, вул.Солодухіна: 1–51; вул.Сонячна, вул.Східна, вул.Таврічеська: 1–49; вул.Урожайна, вул.Центральна, вул.Шептицького вул.Промислова, 18, м.Таврійськ, Каховський р-н, Херсонська обл., 74988 (вагонне депо, актова зала) Середня

650585 м.Таврійськ – вул.Богдана Ступки, вул.Вокзальна: 17–82А; вул.Залізнична, вул.Каховська: 3–55, 57–74; вул.Перекопська: 16–47; вул.Північна: 19, 21, 23–25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 45, 49, 51–102; вул.Промислова, вул.Солодухіна: 52–100; вул.Таврічеська: 51–99; вул.Українська, вул.Франка Івана: 1А; вул.Хмельницького Богдана, вул.40 років Перемоги, вул.8-го Березня, пров.Станційний, пров.Ювілейний вул.Каховська, 46, м.Таврійськ, Каховський р-н, Херсонська обл., 74988 (будинок культури, фойє) Середня

650586 м.Таврійськ – вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Каховська: 56; вул.Крушельницької, вул.Незалежності, вул.Портова: 1, 3, 5, 7, 42–54; вул.Франка Івана: 1, 2–27А; вул.Франка Івана, 20, м.Таврійськ, Каховський р-н, Херсонська обл., 74988 (гідрогеологомеліоративна експедиція, актова зала) Велика

650587 м.Таврійськ – вул.Гайдара: 2–4, 6, 8–10, 12, 14, 16–40; вул.Гастело: 2–36; вул.Грушевського: 1–21, 23, 49; вул.Козацька: 5–36, 38, 40; вул.Котляревського: 1–40; вул.Коцюбинського: 1–27; вул.Кошевого Олега, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки: 1–39А; вул.Лисенко: 1–36; вул.Мирного Панаса: 1–30; вул.Молодіжна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19–27, 29, 31, 33; вул.Нечуя Левицького: 1–20, 22–24, 26, 28; вул.Портова: 1В–2, 4, 6, 8–40; вул.Сагайдачного: 6–36; вул.Тениста, вул.Чкалова: 1–29, 31, 35, 37, 39; вул.Ярослава Мудрого: 1–39; вул.Гайдара, 1, м.Таврійськ, Каховський р-н, Херсонська обл., 74988 (школа №7, актова зала) Середня

650588 м.Таврійськ – вул.Гайдара: 5–5В, 7, 11, 13, 15, 42–100А; вул.Гастело: 38–96; вул.Грушевського: 22, 24–48, 50–77; вул.Дорошенко, вул.Козацька: 37, 39, 41–106; вул.Котляревського: 41–104; вул.Коцюбинського: 30–82; вул.Лесі Українки: 40–103; вул.Лисенко: 41–100; вул.Магістральна: 12–282; вул.Мирного Панаса: 33–89; вул.Молодіжна: 2, 4–4А, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 28, 30, 32; вул.Нечуя Левицького: 21, 25, 27–27А, 29–86; вул.Партизанська, вул.Прибрежна, вул.Сагайдачного: 43–61; вул.Чкалова: 30, 32–34, 36–36А, 38, 40–101; вул.Ярослава Мудрого: 41–100; пров.Комунальний, Садове товариство «Славутич» вул.Незалежності, 11, м.Таврійськ, Каховський р-н, Херсонська обл., 74988 (управління Північно-Кримського каналу, актова зала) Велика

650589 с-ще Плодове вул.Садова, 1, с-ще Плодове, Каховський р-н, Херсонська обл., 74992 (адміністративна будівля дослідного господарства "Новокаховське", лабораторія №2) Середня

650590 м.Нова Каховка – вул.Горького: 7, 9, 11, 13; просп.Перемоги: 8, 12–12В, 14, 24, 32; просп.Перемоги, 11, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (Приладобудівний технікум, хол) Велика

650591 м.Нова Каховка – вул.Горького: 36–50/3; вул.Ріхарда Зорге: 4–6, 10–24А; вул.Свєтлова: 2–4, 10; просп.Перемоги: 31; вул.Свєтлова, 2, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (гуртожиток, хол) Велика

650592 м.Нова Каховка – вул.Соборна: 33–61; просп.Перемоги: 21, 23, 25, 33; вул.Соборна, 33А, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа мистецтв, музична зала) Велика

650593 м.Нова Каховка – вул.Ріхарда Зорге: 8; вул.Свєтлова: 7–9, 14; просп.Перемоги: 13, 17–19, 29; вул.Свєтлова, 6, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа №8, хол) Велика

650594 м.Нова Каховка – вул.Довженко: 21, 27–33; вул.Соборна: 22, 25–31; просп.Перемоги: 34–42; просп.Перемоги, 42, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (бібліотека №2, читальний зал) Велика

650595 м.Нова Каховка – вул.Горького: 24–34А; вул.Довженко: 11–13, 19, 23–25, 35–37; просп.Перемоги: 20, 22, 26–28; просп.Перемоги, 30, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа №10, хол) Велика

650596 м.Нова Каховка – вул.Першотравнева: 30; просп.Перемоги: 1–3А, 6, 10; просп.Перемоги, 7Д, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (Державний професійно-технічний навчальний заклад №14, вестибюль) Середня

650597 м.Нова Каховка – вул.Довженко: 15–17; вул.Електромашинобудівників, вул.Затишна: 29–29А, 42–44В/6; просп.Перемоги: 4; просп.Перемоги, 2, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (Державний професійно-технічний навчальний заклад "Новокаховське ВПУ", фойє) Середня

650598 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 2–20; вул.Фабрична, вул.Французька: 1А; Садове товариство "Енергетик-2", Садове товариство "Енергія", Садове товариство«Труд» вул.Букіна Миколи, 20А, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (центр зайнятості, інформаційна зала) Велика

650599 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 44–44А; вул.Першотравнева: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19–21, 23–25А, 33; вул.Французька: 1, 2Ф–15; вул.Першотравнева, 27, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (гімназія, хол) Велика

650600 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 24–42; вул.Ентузіастів, вул.Торгова, просп.Дніпровський: 10; вул.Букіна Миколи, 36, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (дитяча бібліотека, вестибюль) Велика

650601 м.Нова Каховка – вул.Гагаріна, вул.Дружби: 3, 5, 7, 9; вул.Затишна: 13, 15, 17, 21, 23; вул.Першотравнева: 10, 12, 14, 16–18; вул.Затишна, 26, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (центральна бібліотека, читальний зал) Середня

650602 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 46–56; вул.Затишна: 25, 36–38; вул.Першотравнева: 22; вул.Затишна, 28, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (Навчально-виховний комплекс з виробничим навчанням І-ІІІ ступенів № 4, їдальня, 2-й поверх) Середня

650603 м.Нова Каховка – вул.Дружби: 11, 13, 15; вул.Затишна: 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 32–34; вул.Затишна, 28, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (Навчально-виховний комплекс з виробничим навчанням І-ІІІ ступенів № 4, танцювальна зала, 1-й поверх) Середня

650604 м.Нова Каховка – вул.Андріївська: 1–31; вул.Героїв України: 1–23/1, 25–25А, 27, 29; вул.Гідробудівників: 1–32; вул.Дружби: 2, 4–4/2, 6, 8, 10, 12–12Б, 14, 16, 18, 20, 22–24, 26, 28–28А, 30; вул.Затишна: 1–12; вул.Історична: 1–17, 20, 22; вул.Паркова, вул.Першотравнева: 2–4, 6, 8; просп.Дніпровський: 3–9, 11–21; вул.Історична, 9, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа №2, спортивна зала) Середня

650605 м.Нова Каховка – вул.Андріївська: 36–48; вул.Героїв України: 24, 26, 28, 30–33, 35Б, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47; вул.Гідробудівників: 33–48; вул.Горького: 4, 6, 8, 10; вул.Історична: 19, 21, 23–26А, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44–50, 54, 56, 58, 60; вул.Новоселівська: 1–9; вул.Соборна: 1, 3, 5; просп.Дніпровський: 25–49, 51, 53, 55; вул.Історична, 27/1, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа №1, хол) Середня

650606 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 60–62; вул.Горького: 3, 5, 12, 14–20; вул.Довженко: 7; вул.Дружби: 17А, 19, 21, 25, 32, 34А, 36, 38, 40–44; вул.Новоселівська: 11, 13–17; вул.Горького, 1, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (Новокаховський коледж Таврійського Державного агротехнологічного університету, фойє) Середня

650607 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 62А–64А; вул.Дружби: 27, 29, 33, 35, 37, 39, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 56, 58–58А; вул.Новоселівська: 12; вул.Соборна: 15, 17, 19, 21, 23; вул.Дружби, 31, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (комунальне підприємство"Новокаховське житлово-експлутаційне управління", приміщення клубу) Велика

650608 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 66–74; вул.Дружби: 45, 47–47А, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59–114; вул.Маяковського: 15, 28–34; вул.Соборна: 16, 18, 20; вул.Дружби, 60А, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (комунальне підприємство"Новокаховське управління комунального господарства", вестибюль) Велика

650609 м.Нова Каховка – вул.Андріївська: 49–80; вул.Героїв України: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–59, 61–61А, 63, 67–67Б, 69, 71–71А, 73, 77А, 79; вул.Гідробудівників: 49–80; вул.Історична: 27–29, 31, 33, 35, 37–37А, 39–41А, 43, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76; вул.Пушкіна: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Соборна: 2, 4, 6–14; просп.Дніпровський: 57, 59, 61, 63, 65–67, 69, 71; вул.Історична, 33А, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа №3, хол) Середня

650610 м.Нова Каховка – вул.Андріївська: 81–130; вул.Букіна Миколи: 76–88; вул.Героїв України: 60, 62, 64–66, 68, 70, 72, 74–76, 78, 80–99, 101, 103, 105, 107А, 109, 111–113, 117; вул.Гідробудівників: 81–129, 131, 133, 135, 137; вул.Історична: 51–53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77–84А, 86–88, 90, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108–108А, 110–110А, 112–112А, 114, 116; вул.Кобзаря, вул.Маяковського: 2–14, 16–20; вул.Пушкіна: 2, 4, 6, 8, 10; вул.Рибальська, вул.Толбухіна, просп.Дніпровський: 73, 75, 77, 79, 81–83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 101; вул.Історична, 33А, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа № 3, хол, 2-й поверх) Середня

650611 м.Нова Каховка – вул.Букіна Миколи: 90–134; вул.Героїв України: 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114–115, 118–191; вул.Гідробудівників: 130, 132, 134, 136–136А, 138–161; вул.Історична: 85, 89, 91, 93, 95, 97–99, 101, 103–103А, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–162; вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Плеханова, вул.Шевченка, пров.Виноградний, пров.Матросова, пров.Прибережний, пров.Садовий, пров.Тихий, пров.Шкільний, просп.Дніпровський: 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165; просп.Дніпровський, 48, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (Новокаховська рибоохорона дільниця, кімната відпочинку) Середня

650612 м.Нова Каховка – вул.Бахути А., вул.Володимира Князя, вул.Гонти, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Фалдзінського, вул.Хмельницького Б., пров.Наливайка, просп.Дніпровський: 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60–60А, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 84, 86–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106–108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 150, 152, 167–167А, 169, 171, 175–177, 179, 181–261; просп.Дніпровський, 263, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (школа №6, хол) Середня

650613 м.Нова Каховка – вул.Запорожців, вул.Миру, вул.Таврійська, просп.Дніпровський: 154, 156, 158, 160, 162, 164, 168, 170, 172–174А, 178, 180, 263А–297; просп.Дніпровський, 166, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 (будинок культури, фойє) Велика

650614 смт Дніпряни – вул.Виноградна: 2–34А; вул.Вишнева, вул.Коняшиних, вул.Масюткіних, вул.Наддніпрянська, вул.Підвойської, вул.Садова, вул.Ушакова, вул.Шевченко, вул.1 Травня, пров.Армійський, пров.Ключовий, пров.Партизанський, пров.Хитрий, пров.Шкільний, пров.Ювілейний, пров.8 Березня вул.1 Травня, 2, смт Дніпряни, Каховський р-н, Херсонська обл., 74987 (будинок культури, хол) Велика

650615 смт Дніпряни – вул.Виноградна: 36–68; вул.Гната Шила, вул.Корсунська, вул.Межевича, вул.Набережна, вул.Новолагерська, вул.Новомаячківська, вул.Новоодеська, вул.Ярошенко, пров.Козацький, пров.Молодіжний, пров.Пушкіна, пров.Степовий, пров.Тихий вул.Корсунська, 3, смт Дніпряни, Каховський р-н, Херсонська обл., 74987 (школа, актова зала) Середня

650616 с.Корсунка вул.Монастирська, 52, с.Корсунка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74986 (клуб, глядацька зала) Середня

650617 с.Нові Лагері, с.Піщане вул.Кооперативна, 5, с.Нові Лагері, Каховський р-н, Херсонська обл., 74990 (клуб, глядацька зала) мала

650618 с.Маслівка, с.Обривка вул.Пушкіна, 1, с.Обривка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74994 (клуб, фойє) Середня

650619 с-ще Тополівка вул.Виноградна, 3, с-ще Тополівка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74993 (будинок культури, фойє) Середня

650620 с-ще Райське вул.Сонячна, 5, с-ще Райське, Каховський р-н, Херсонська обл., 74991 (будинок культури, кімната для роботи гуртків) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
650046 Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської районної ради Херсонської області вул.1Травня, 124, м.Берислав, Бериславський р-н, Херсонська обл., 74300 Мала
650107 Комунальне підприємство "Великолепетиська центральна районна лікарня" вул.Островського, 11, смт Велика Лепетиха, Каховський р-н, Херсонська обл., 74501 Мала
650621 Комунальний заклад "Центральна міська лікарня міста Нова Каховка" вул.Героїв України, 33А, м.Нова Каховка, Каховський р-н, Херсонська обл., 74900 Мала