Хмельницька область - одномандатний виборчий округ №189

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Білогірської РДА

56

Відділ ведення ДРВ апарату Ізяславської РДА

73

Відділ ведення ДРВ апарату Красилівської РДА

85

Відділ ведення ДРВ апарату Теофіпольської РДА

50

Відділ ведення ДРВ апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

16

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
680001 смт Білогір’я – вул.Богуна, вул.Весняна, вул.Гайдамацька, вул.Горинська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Партизанська, вул.Сонячна, вул.Ткачука, вул.Хмельницького, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Хмельницького, с.Українка вул.Миру, 16, смт Білогір’я, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30200 (ТОВ НВА "Перлина Поділля", (бувша "Сільгоспхімія"),зал) Середня

680002 смт Білогір’я – вул.Бондарчука, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Д.Галицького, вул.Затишна, вул.Козацька: 1–41; вул.Островського, вул.Підгоранська, вул.Ринкова, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.У. Кармелюка, вул.Франка, вул.Шевченка, пров.Бондарчука, пров.Ринковий, пров.Тихий вул.Шевченка, 45, смт Білогір’я, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30200 (районний будинок культури, спортивний зал) Велика

680003 смт Білогір’я – вул.Залізнична, вул.Зарічанська, вул.Козацька: 44–100; вул.Л.Бикова, вул.Лугова, вул.Прорізна, вул.Старицька, вул.Цегельна, пров.Залізничний, пров.Цегельний, с.Закіт вул.Залізнична, 39Г, смт Білогір’я, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30200 (приміщення магазину ЗАТ "Білогірський КХП",зал) Середня

680004 с.Карасиха вул.Зелена, 18, с.Карасиха, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30200 (сільський клуб, приміщення для голосування, зал) мала

680005 с.Тростянка вул.Центральна, 24, с.Тростянка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30200 (будинок культури, зал) мала

680006 с.Велика Боровиця вул.Шевченка, 2, с.Велика Боровиця, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30211 (Великоборовицький ліцей, гардероб) мала

680007 с.Іванівка вул.Центральна, 1, с.Іванівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30210 (сільський клуб, зал) мала

680008 с.Вікнини, с.Дзвінки, с.Надишень вул.Миру, 20, с.Вікнини, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30216 (будинок культури, зал) мала

680010 с.Вільшаниця вул.Горинська, 39, с.Вільшаниця, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30230 (школа, спортивна кімната) мала

680011 с.Варивідки вул.Центральна, 13, с.Варивідки, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30240 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680012 с.Воробіївка вул.Центральна, 16, с.Воробіївка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30235 (сільський клуб, зал) мала

680013 с.Погорільці вул.Шевченка, 36, с.Погорільці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30235 (сільський клуб, зал) мала

680014 с.Тихомель вул.Центральна, 30, с.Тихомель, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30270 (сільський клуб, зал №2) мала

680015 с.В’язовець, с.Ставок вул.Центральна, 55, с.В’язовець, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30236 (будинок культури, фойє) Середня

680017 с.Гулівці, с.Жижниківці вул.Миру, 16, с.Гулівці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30207 (будинок культури, зал) мала

680019 с.Синютки вул.Шевченка, 7, с.Синютки, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30207 (приміщення магазину, зал) мала

680020 с.Денисівка, с.Данилівка вул.Незалежності, 13, с.Денисівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30242 (будинок культури, фойє) мала

680022 с.Калинівка вул.Польова, 36, с.Калинівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30242 (сільський клуб, фойє) мала

680023 с.Довгалівка, с.Москалівка вул.Центральна, 1, с.Довгалівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30237 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680024 с.Залужжя, с.Вікентове, с.Корниця, с.Шельвів вул.Садова, 1, с.Залужжя, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30226 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

680027 с.Йосипівці вул.Центральна, 17, с.Йосипівці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30213 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680028 с.Гурщина вул.Центральна, 2, с.Гурщина, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30200 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680029 с.Загірці вул.Миру, 75, с.Загірці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30200 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680030 с.Квітневе, с.Соснівочка вул.Центральна, 20, с.Квітневе, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30244 (будинок культури, фойє) мала

680031 с.Соснівка вул.Шкільна, 7, с.Соснівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30245 (сільський клуб, сцена) мала

680032 с.Весняне вул.Центральна, 30, с.Весняне, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30244 (дитячий садок, ігрова кімната) мала

680033 с.Коритне, с.Ювківці вул.Центральна, 4, с.Коритне, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30217 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680035 с.Кур’янки вул.Десятинська, 23, с.Кур’янки, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30215 (сільська рада, актовий зал) мала

680036 с.Шимківці вул.Піддубинська, 67, с.Шимківці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30214 (школа, актовий зал) мала

680037 с.Держаки вул.Березівська, 10, с.Держаки, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30214 (сільський клуб, зал) мала

680038 с.Мала Боровиця вул.Омельчука, 22А, с.Мала Боровиця, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30210 (сільський клуб, фойє) мала

680039 с.Зіньки вул.Майборського, 24, с.Зіньки, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30210 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680040 с.Загребля, с.Заріччя, с.Карпилівка вул.ім. Дем’янчука, 30А, с.Карпилівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30210 (сільський клуб, фойє) мала

680041 с.Миклаші вул.Центральна, 4, с.Миклаші, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30241 (будинок культури, зал) мала

680042 с.Мокроволя вул.Шевченка, 32, с.Мокроволя, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30208 (будинок культури, зал) Середня

680043 с.Жемелинці вул.Шевченка, 4, с.Жемелинці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30209 (сільський клуб, зал) мала

680044 с.Окіп вул.Шевченка, 14, с.Окіп, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30244 (дитячий садок, ігрова кімната) мала

680045 с.Переросле, с.Червоне вул.Сонячна, 34, с.Переросле, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30214 (будинок культури, зал) мала

680046 с.Козин вул.Шкільна, 3, с.Козин, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30214 (ФАП, кімната №1) мала

680048 с.Семенів, с.Новосеменів вул.Садова, 4, с.Семенів, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30243 (будинок культури, глядацький зал) мала

680049 с.Сивки вул.Івана Франка, 18А, с.Сивки, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30224 (будинок культури, зал) мала

680050 с.Міжгір’я вул.Івана Франка, 6А, с.Міжгір’я, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30224 (будинок культури, зал) мала

680051 с.Ставищани, с.Баймаки, с.Ліски вул.Центральна, 77, с.Ставищани, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30222 (сільський клуб, зал) мала

680052 с.Кащенці вул.Долинська, 93, с.Кащенці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30223 (будинок культури, зал) мала

680054 с.Сушівці вул.Центральна, 17, с.Сушівці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30240 (Сушовецький ліцей, спортивний зал) мала

680055 с.Водички вул.Лесі Українки, 25, с.Водички, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30240 (сільський клуб, актовий зал) мала

680056 с.Хорошів вул.Центральна, 42, с.Хорошів, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30220 (будинок культури, зал) мала

680057 с.Степанівка вул.Центральна, 43, с.Степанівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30220 (сільський клуб, зал) мала

680058 с.Малі Калетинці вул.Центральна, 48, с.Малі Калетинці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30220 (сільський клуб, зал) мала

680059 с.Юрівка вул.Подільська, 2, с.Юрівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30225 (сільська рада, актовий зал) мала

680060 с.Шуньки вул.Ранкова, 3, с.Шуньки, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30225 (магазин, зал №2) мала

680061 с.Великі Калетинці вул.Шевченка, 23, с.Великі Калетинці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30225 (будинок культури, танцювальний зал) мала

680062 смт Ямпіль вул.Центральна, 59, смт Ямпіль, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30231 (Ямпільський ліцей, спортивний зал) Середня

680063 с.Дідківці, с.Норилів вул.Грушевського, 58, с.Дідківці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30268 (школа, класна кімната) мала

680064 с.Лепесівка вул.Гончарова, 20, с.Лепесівка, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30233 (ФАП, кабінет педіатрії) Середня

680065 с.Паньківці вул.Шевченка, 7, с.Паньківці, Білогірський р-н, Хмельницька обл., 30232 (сільський клуб, зал) мала

680388 с.Білеве, с.Кіндратки вул.Івана Франка, 2А, с.Білеве, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30352 (школа, коридор, 1-й поверх) мала

680389 с.Припутенка, с.Припутні вул.Березна, 1, с.Припутні, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30353 (сільська бібліотека, зала) мала

680390 с.Білогородка, с.Рокитне вул.Центральна, 27, с.Білогородка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30343 (сільський будинок культури, фойє) Середня

680391 с.Білотин, с.Півнева Гора вул.Миру, 18, с.Білотин, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30322 (сільський клуб, зал) мала

680392 с.Комини вул.Вербова, 1, с.Комини, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30312 (сільський клуб, зал) мала

680393 с.Борисів вул.Центральна, 5, с.Борисів, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30326 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 11, с.Борисів, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30326
Середня

680394 с.Сторониче вул.Лісна, 8, с.Сторониче, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30326 (школа, клас математики) мала

680395 с.Великі Пузирки, с.Мала Медведівка, с.Тарасівка вул.Центральна, 4, с.Великі Пузирки, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30375 (сільський будинок культури, зал) мала

680396 с.Двірець вул.Центральна, 1Б/2, с.Двірець, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30341 (сільський будинок культури, приміщення для голосування) мала

680397 с.Білижинці вул.Зелена, 1, с.Білижинці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30341 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната) мала

680398 с.Дертка, с.Михайлівка, с.Новосілка, с.Сивір – вул.Мирна, вул.Центральна: 4А, 8–29; вул.Чехова вул.Центральна, 12, с.Дертка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30312 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680399 с.Лісна, с.Сивір – вул.Верховинська, вул.Центральна: 1–4, 4/1–7; вул.1 Травня, 15А, с.Лісна, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30312 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680401 с.Завадинці вул.Гагаріна, 49, с.Завадинці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30334 (сільський клуб,фойє) мала

680402 с.Калетинці вул.Миру, 20, с.Калетинці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30334 (сільський клуб, зал) мала

680403 с.Дібровка вул.Горинська, 10, с.Дібровка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30334 (сільський клуб, зал) мала

680404 м.Ізяслав – вул.Гетьманська, вул.Горинська, вул.Грушевського, вул.Ковальська, вул.Незалежності: 5–49, 51, 53, 57, 59, 63, 65–67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 87, 89; вул.Подільська, вул.Юрія Цісарука, вул.5 Березня, пров.Горинський, пров.Липневий, пров.Подільський вул.Незалежності, 4, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (школа-гімназія №5, фойє) Середня

680405 м.Ізяслав – вул.А.Сошенської, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Герася Соколенка, вул.Євгена Коновальця, вул.Єдності, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Карбишева, вул.Квітнева, вул.Кільцева, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Кулишівка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Незалежності: 50, 52, 54–56, 58, 60–62, 64, 68–68А, 70, 72, 74, 76, 78–80, 82–86, 88, 91–151; вул.Низова, вул.Новомайданська, вул.Онищука, вул.Пилипа Орлика, вул.Підгірна, вул.Підлісна, вул.Січнева, вул.Сковороди, вул.Славутська, вул.Тургенєва, вул.Ювілейна, пров.Зелений, пров.Козацький, пров.Низовий, пров.Славутський, пров.Тургенєва, пров.Український вул.Незалежності, 26, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (школа №1, коридор) Велика

680406 м.Ізяслав – вул.Берегова, вул.В.Котика, вул.Дорошенка, вул.Затишна, вул.Матросова, вул.Миколи Микитюка: 1–22, 23–97, 99, 107–111, 113; вул.Миру, вул.Паоло Фонтани: 1–19А, 21, 23–23/2, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–61; вул.Понорська, вул.Сагайдачного, вул.Шевченка: 6, 8, 9, 10–10А, 11–11/2, 13, 15, 16, 21, 22–40/1, 43, 45, 47, 49–51, 57, 59–63; пров.Береговий вул.Шевченка, 10Б, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (дитяча школа мистецтв, коридор) Середня

680407 м.Ізяслав – вул.Лугова, вул.М.Коцюбинського, вул.Некрасова, вул.О.Кобилянської, вул.Паоло Фонтани: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34–34Б, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 63–155; вул.Шевченка: БОС10, БОС11–БОС12, БОС13–БОС14, БОС15, БОС16–БОС19, БОС21, 42, 44, 46, 48, 56, 58А–58В, 73–139; вул.1 Грудня, пров.Залізничний, пров.О.Кобилянської, пров.Спортивний, пров.Шевченка, пров.1 Грудня вул.Шевченка, 40А, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (районний будинок культури, вестибюль) Велика

680408 м.Ізяслав – вул.Будівельників, вул.Військова, вул.Вокзальна, вул.Заводська, вул.Нова, вул.Олександра Кушнірука, вул.Шевченка: БОС5, БОС6–БОС7, БОС8, БОС9, БОС20; пров.Вокзальний вул.Олександра Кушнірука, 4, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (школа-ліцей №2, фойє, коридор) Середня

680409 м.Ізяслав – вул.Єсеніна, вул.Миколи Микитюка: БОС22, 98–98/2, 104Б–106Д, 112, 115–121; вул.Озерна, вул.Праці, пров.Праці вул.Миколи Микитюка, 106Ї, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (школа-дитячий ясла-садок №7, класні кімнати 1 класу) Середня

680410 м.Ізяслав – вул.Бернардинська, вул.Володимира Івасюка, вул.Гагаріна: 1, 2пб–51; вул.Громадянська, вул.Заславська, вул.Костельна, вул.Кустарна, вул.Лабази, вул.Машерука, вул.Михельська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Острозька, вул.Пожежна, вул.Посьолкова, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Сошенська, вул.Чехова, вул.Шкільна, вул.Шолом Алейхема, пров.Гагаріна, пров.Комунальний, пров.Михельський, пров.Острозький, пров.Посьолковий, пров.Сошенський, пров.Шкільний вул.Михельська, 32, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (адміністративна будівля "Ізяславське лісове господарство", актовий зал) Велика

680411 м.Ізяслав – вул.Арсена Річинського, вул.Б.Хмельницького, вул.Васьковецька, вул.Городня, вул.Довженка, вул.І.Франка, вул.Лікарняна, вул.Ломоносова, вул.Новосадибна, вул.Новосільська, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.П.Сангушка, вул.Старозамкова, вул.Толстого, вул.Улянівка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, вул.9 Травня, пров.Б.Хмельницького, пров.Василя Кобернюка, пров.Васьковецький, пров.І.Франка, пров.Колекторський, пров.Надрічний, пров.Польовий, пров.Улянівка вул.Б.Хмельницького, 15, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (школа №4, класні кімнати 2, 3, 4, 5 класів) Середня

680412 с.Клубівка вул.Г.Кірпи, 78, с.Клубівка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30350 (сільський будинок культури, фойє) Середня

680413 с.Васьківці, с.Ревуха вул.Шевченка, 12А, с.Васьківці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30309 (школа, вестибюль, коридор) мала

680414 с.Кунів вул.Прикордонна, 5, с.Кунів, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30310 (школа, кабінет 3 класу) мала

680415 с.Долоччя вул.Островського, 16А, с.Долоччя, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30310 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната) мала

680416 с.Антонівка, с.Кам’янка вул.Центральна, 1, с.Кам’янка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30311 (школа, кабінет географії) мала

680417 с.Ліщани, с.Григорівка, с.Чепці, с.Шевченка вул.Шевченка, 13, с.Ліщани, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30363 (школа, фойє) мала

680418 с.Бейзими, с.Даньківці вул.Пушкіна, 5, с.Бейзими, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30363 (фельдшерський пункт, процедурна) мала

680419 с.Лютарка вул.Перемоги, 2, с.Лютарка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30324 (сільський клуб, зал засідань) мала

680420 с.Мокрець, с.Новостав вул.Шевченка, 20, с.Мокрець, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30324 (сільський клуб, зал засідань) мала

680421 с.Михля вул.Миру, 3, с.Михля, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30324 (школа, коридор) Середня

680422 с.Мислятин, с.Лопушне вул.Центральна, 3, с.Мислятин, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30344 (школа, спортивний зал) мала

680423 с.Більчин, с.Більчинка вул.Центральна, 6А, с.Більчин, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30344 (сільський клуб, зал) мала

680424 с.Михнів вул.Миру, 2А, с.Михнів, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30346 (школа, коридор, 1-й поверх) Середня

680425 с.Покощівка вул.Перемоги, 50А, с.Покощівка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30346 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680426 с.Закружці вул.Центральна, 24А, с.Закружці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30346 (сільський клуб, дискотечний зал) мала

680427 с.М’якоти вул.Чулкова, 25, с.М’якоти, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30314 (ліцей, коридор) Середня

680428 с.Добрин вул.Центральна, 29, с.Добрин, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30316 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680429 с.Велика Радогощ, с.Закриничне вул.Б.Хмельницького, 3, с.Велика Радогощ, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30315 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680430 с.Мала Радогощ вул.І.Франка, 39, с.Мала Радогощ, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30315 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680431 с.Нове Село вул.Героїв Небесної Сотні, 1, с.Нове Село, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30374 (школа, спортивний зал) Середня

680432 с.Свириди вул.Центральна, 5, с.Свириди, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30374 (сільський клуб, актовий зал) мала

680433 с.Плужне – вул.Бортника, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Зарічанська, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кільцева, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Парківська, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Піщана, вул.Пушкінська, вул.Садова, вул.Сінна, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Юннатів, пров.Б.Хмельницького, пров.Гірський, пров.Гоголя, пров.Грибоєдова, пров.Жовтневий, пров.Затишний, пров.Зоряний, пров.Некрасова, пров.Світанковий, пров.Центральний, пров.Шевченка, пров.8 Березня вул.Бортника, 19, с.Плужне, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30320 (школа-гімназія, актовий зал) Середня

680434 с.Плужне – вул.Базарна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Островського, вул.Плодова, вул.Польова, пров.Базарний, пров.Вишневий, пров.Маяковського, пров.Пушкіна, пров.Сосновий, с.Гаврилівка вул.Островського, 9, с.Плужне, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30320 (будинок культури, зал) Середня

680435 с.Хотень Другий, с.Хотень Перший вул.Центральна, 74, с.Хотень Перший, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30321 (сільський клуб, зал) мала

680436 с.Поліське вул.Центральна, 1А, с.Поліське, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30340 (школа, спортивний зал) мала

680437 с.Радошівка вул.Центральна, 3, с.Радошівка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30330 (школа, спортивний зал) Середня

680438 с.Путринці вул.Зелена, 1, с.Путринці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (сільський клуб, хол) мала

680439 с.Ріпки вул.Польова, 81, с.Ріпки, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30356 (будинок культури, актовий зал) мала

680440 с.Сахнівці вул.Садова, 4, с.Сахнівці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30364 (будинок культури, фойє) мала

680441 с.Влашанівка вул.Центральна, 4, с.Влашанівка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30364 (школа, фойє) мала

680442 с.Кропивна вул.Миру, 16, с.Кропивна, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30364 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680443 с.Сошне, с.Заріччя вул.Центральна, 37, с.Сошне, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 (школа, спортивний зал) мала

680444 с.Іванівка, с.Криволука вул.Молодіжна, 7, с.Криволука, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30344 (фельдшерський пункт, кімната акушерки) мала

680445 с.Теліжинці вул.Центральна, 2, с.Теліжинці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30365 (школа, клас) мала

680446 с.Мирне вул.Шевченка, 10, с.Мирне, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30365 (приватна будівля, зал) мала

680447 с.Калинівка, с.Пильки вул.Б.Хмельницького, 19, с.Пильки, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30365 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальня) мала

680448 с.Чижівка вул.Лісова, 22, с.Чижівка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30365 (школа, клас) мала

680449 с.Тернавка вул.Центральна, 47, с.Тернавка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30372 (будинок культури, актовий зал) мала

680450 с.Сохужинці вул.Жовтнева, 2А, с.Сохужинці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30360 (фельдшерський пункт, приміщення для голосування) мала

680451 с.Тишевичі, с.Нечаївка вул.Молодіжна, 33, с.Тишевичі, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30354 (школа, актовий зал) мала

680452 с.Зубарі вул.Мирна, 1А, с.Зубарі, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30356 (школа, класна кімната) мала

680453 с.Топори вул.Шкільна, 4, с.Топори, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30362 (школа, спортивний зал) мала

680454 с.Топірчики вул.Зарічна, 2А, с.Топірчики, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30362 (сільський клуб, актовий зал) мала

680455 с.Христівка вул.Жовтнева, 1, с.Христівка, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30370 (школа, спортивний зал) мала

680456 с.Сморшки вул.Центральна, 1А, с.Сморшки, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30337 (фельдшерський пункт, кімната для голосування) мала

680457 с.Шекеринці, с.Нова Гутиська, с.Стара Гутиська вул.Центральна, 110, с.Шекеринці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30317 (школа, кл.1, 2) мала

680459 с.Щурівці, с.Забрід вул.Центральна, 39, с.Щурівці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30360 (приміщення сільського будинку культури, малий актовий зал) мала

680460 с.Щурівчики вул.Центральна, 1, с.Щурівчики, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30360 (школа, їдальня) мала

680461 с.Підлісці вул.Центральна, 5А, с.Підлісці, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30360 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680578 м.Красилів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Заводська, вул.М.Грушевського: 138А–138Б; вул.Ярослава Мудрого вул.М.Грушевського, 189, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (міський будинок культури, зал) Велика

680579 м.Красилів – вул.Гоголя, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Кошового, вул.Купріна, вул.Левадна, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського: 140А, 142А, 173–235; вул.Миру, вул.Петра Шемчука, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Челюскіна, вул.Чкалова, пров.Корольова, пров.Левадний, пров.Челюскіна, пров.Чкалова вул.М.Грушевського, 187, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (школа №2, актовий зал) Середня

680580 м.Красилів – вул.Богуна, вул.Василя Стуса, вул.Верхівська, вул.Дубова, вул.Міцкевича, вул.Поштова, вул.Центральна: 40–119; вул.8 Березня, пров.Василя Стуса, пров.Верхівський, пров.Поштовий, пров.Центральний вул.Центральна, 44, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (школа №3, актовий зал) Велика

680581 м.Красилів – вул.Берегова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна, вул.Гетьманська, вул.Глінки, вул.Добровольського, вул.Долинна, вул.Маяковського, вул.Морозівська, вул.Нахімова, вул.Паркова, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Староцерковна, вул.Тиха, вул.Шкільна, пров.Морозівський, пров.Перемоги, пров.Різдвяний вул.Шкільна, 8, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (школа №4, актовий зал) Велика

680582 м.Красилів – вул.Будівельна, вул.Висока, вул.Вишнева, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.М.Грушевського: 1–62, 64, 66, 68; вул.Молодіжна, вул.Подільська, вул.Шевченка, вул.Щаслива, вул.Ярова, пров.Вишневий, пров.Довжок, пров.Зоряний, пров.Козацький, пров.Крутий, пров.М.Грушевського, пров.Молодіжний, пров.Подільський, пров.Прямий, пров.Шевченка, пров.Щасливий, пров.Яворовецький вул.Театральна, 3, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (управління АПР РДА, фойє) Велика

680583 м.Красилів – вул.Булаєнка, вул.Дачна, вул.Кобзаря, вул.М.Грушевського: 63, 65, 67, 71–113, 115, 117, 119, 121, 127, 131, 133, 135–137, 139–139Б, 141–142, 143–147; вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Степана Хотовицького, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, пров.Булаєнка, пров.Героїв Крут, пров.Кобзаря, пров.Партизанський, пров.Суворова, пров.Ціолковського, пров.Яблуневий вул.Театральна, 5, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (районний будинок культури, зал) Велика

680584 м.Красилів – вул.Воскресенська, вул.Калинова, вул.М.Грушевського: 114, 116, 118, 120–120А, 122–126А, 128–130, 132–132А, 134–134А, 149–171А; вул.Михайлівська, вул.Некрасова, вул.Осіянська, вул.Островського, пров.Воскресенський, пров.Калиновий вул.Центральна, 38, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (школа №1, актовий зал) Велика

680585 м.Красилів – вул.Героїв УПА, вул.Затишна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Кондріна, вул.Коцюбинського, вул.Курка, вул.Лермонтова, вул.Прохолодна, вул.Центральна: 2–39А; пров.Коцюбинського, пров.Лермонтова, пров.Новий вул.Центральна, 38А, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (школа №5, фойє) Велика

680586 смт Антоніни – вул.Зарічанська, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.М.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пл.Графська, пров.Б.Ступки, пров.Дружний, пров.Козацький, пров.Шевченка, просп.Свободи пл.Графська, 3, смт Антоніни, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31022 (будинок творчості, к.1) Середня

680587 смт Антоніни – вул.Б. Хмельницького, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заліскова, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Світанкова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Чернишевського, вул.Шосейна, пров.Б. Хмельницького, пров.Вишневий, пров.Волошковий, пров.Затишний, пров.Першотравневий, пров.Подільський, пров.Пушкіна пл.Графська, 16, смт Антоніни, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31022 (школа, фойє) Середня

680588 с.Закриниччя вул.Центральна, 1, с.Закриниччя, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31022 (сільський клуб, актовий зал) мала

680589 с.Рублянка вул.Центральна, 4, с.Рублянка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31022 (сільський клуб, актовий зал) мала

680590 с.Васьківчики вул.Центральна, 1, с.Васьківчики, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31012 (сільський клуб, фойє) мала

680591 с.Зелена вул.Центральна, 1, с.Зелена, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31012 (сільський клуб, фойє) мала

680592 с.Великі Зозулинці, с.Новосілка вул.Центральна, 32, с.Великі Зозулинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31036 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня

680593 с.Малі Зозулинці, с.Підлісся вул.Лесі Українки, 12, с.Малі Зозулинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31036 (СК "Маяк", актовий зал) мала

680594 с.Юхт вул.Дружна, 2, с.Юхт, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31036 (сільський клуб, актовий зал) мала

680595 с.Велика Медведівка вул.Центральна, 14А, с.Велика Медведівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31020 (сільський будинок культури, актовий зал) мала

680596 с.Красівка вул.Шевченка, 15, с.Красівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31020 (сільський клуб, актовий зал) мала

680597 с.Великі Орлинці вул.Центральна, 25, с.Великі Орлинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31024 (школа, спортивний зал) мала

680598 с.Ключівка вул.Шевченка, 1, с.Ключівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31024 (сільський клуб, актовий зал) мала

680599 с.Велика Салиха, с.Долинівці, с.Мала Салиха вул.Центральна, 16, с.Велика Салиха, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31021 (будинок культури, фойє) мала

680600 с.Пашутинці вул.Молодіжна, 5А, с.Пашутинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31075 (школа, фойє) мала

680601 с.Берегелі вул.Берегова, 44, с.Берегелі, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31075 (сільський клуб, актовий зал) мала

680602 с.Веселівка вул.Центральна, 44, с.Веселівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31075 (сільська бібліотека, зал урочистих подій) мала

680603 с.Волиця вул.Шкільна, 4, с.Волиця, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31054 (будинок культури, фойє) Середня

680604 с.Дубище, с.Новодубище вул.Зелена, 39, с.Дубище, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31054 (сільський клуб, фойє) мала

680605 с.Воскодавинці вул.Центральна, 41А, с.Воскодавинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31056 (сільський клуб, фойє) мала

680606 с.Глібки, с.Говори, с.Трудове вул.Центральна, будинок культури, с.Глібки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31051 (будинок культури, фойє) мала

680607 с.Гриценки вул.Покровська, 12, с.Гриценки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31015 (сільський клуб, глядацький зал) мала

680608 с.Тріски, с.Юзіно вул.Молодіжна, 67А, с.Тріски, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31015 (сільський будинок культури (актовий зал)) мала

680609 с.Якимівці вул.Центральна, 4, с.Якимівці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31015 (сільський будинок культури (актовий зал)) мала

680610 с.Дружне вул.Центральна, 3, с.Дружне, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31046 (сільський клуб, актовий зал) Середня

680611 с.Западинці вул.Центральна, 23Б, с.Западинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31072 (будинок культури, фойє) Середня

680612 с.Баглайки вул.Центральна, 37, с.Баглайки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31072 (сільський клуб, актовий зал) мала

680613 с.Заслучне, с.Слобідка-Чернелівська, с.Світле пл.І.О.Масловського, 3, с.Заслучне, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31050 (сільський будинок культури, фойє) Середня

680614 с.Писарівка вул.Шкільна, 3, с.Писарівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31051 (школа, спортивний зал) мала

680615 с.Заставки вул.Садова, 1, с.Заставки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31045 (будинок культури, фойє) мала

680616 с.Корчівка вул.Шкільна, 1А, с.Корчівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31031 (школа, спортзал) мала

680617 с.Котюржинці вул.Шкільна, 5, с.Котюржинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31060 (школа, їдальня) мала

680618 с.Марківці вул.Молодіжна, 8, с.Марківці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31060 (сільський клуб, актовий зал) мала

680619 с.Кременчуки, с.Лісова Волиця вул.Каштанова, 14, с.Кременчуки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31026 (школа, спортивний зал) Середня

680620 с.Медці вул.Центральна, сільський клуб, с.Медці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31026 (сільський клуб, фойє) мала

680621 с.Великі Юначки вул.Центральна, 17, с.Великі Юначки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31026 (школа, фойє) мала

680622 с.Малі Юначки вул.Центральна, сільський клуб, с.Малі Юначки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31026 (сільський клуб, актовий зал) мала

680623 с.Криворудка, с.Нова Криворудка вул.Центральна, 31, с.Криворудка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31011 (фельдшерський пункт, к.2) мала

680624 с.Кучманівка вул.Першотравнева, 37, с.Кучманівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31011 (сільський клуб, фойє) мала

680625 с.Кузьмин – вул.Героїв Майдану, вул.Дружна, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Польова, пров.Річний, пров.Церковний пров.Церковний, 23, с.Кузьмин, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31047 (будинок тваринника, їдальня) Середня

680626 с.Кузьмин – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Зарічанська, вул.Набережна, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Центральна, 1А, с.Кузьмин, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31047 (будинок культури, фойє) Середня

680627 с.Кульчини вул.Приморська, 84, с.Кульчини, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31040 (будинок культури, фойє) Середня

680628 с.Кульчинки вул.Незалежності, 42А, с.Кульчинки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31041 (сільський клуб, фойє) Середня

680629 с.Лагодинці вул.Подільська, 12, с.Лагодинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31042 (будинок культури, актовий зал) Середня

680630 с.Ледянка вул.Центральна, 2А, с.Ледянка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31013 (фельдшерський пункт, к.1) мала

680631 с.Федорівка вул.Центральна, 2, с.Федорівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31013 (сільський клуб, актовий зал) мала

680632 с.Трусилівка вул.Травнева, 1А, с.Трусилівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31013 (фельдшерський пункт, к.1) мала

680633 с.Малі Пузирки вул.Михайлівська, 10, с.Малі Пузирки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31013 (сільський клуб, актовий зал) мала

680634 с.Велика Клітна вул.Центральна, сільський клуб, с.Велика Клітна, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31033 (сільський клуб, к.1) мала

680635 с.Кошелівка вул.Центральна, сільський клуб, с.Кошелівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31033 (сільський клуб, актовий зал) мала

680636 с.Мала Клітна, с.Вербівка, с.Калинівка вул.Шкільна, 18А, с.Мала Клітна, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31033 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

680637 с.Волиця Друга, с.Дворик вул.Центральна, будинок культури, с.Волиця Друга, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31033 (будинок культури, фойє) мала

680638 с.Манівці вул.Центральна, будинок культури, с.Манівці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31028 (будинок культури, актовий зал) мала

680639 с.Митинці вул.Центральна, 80, с.Митинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31062 (будинок культури, фойє) мала

680640 с.Вереміївка вул.Центральна, 47, с.Вереміївка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31062 (сільський клуб, зал) мала

680641 с.Хотьківці вул.Центральна, 13Б, с.Хотьківці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31062 (сільська бібліотека, читальний зал) мала

680642 с.Заруддя вул.Світанкова, 15, с.Заруддя, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31062 (фельдшерський пункт, фойє) мала

680643 с.Михайлівці вул.1-го Травня, 2Б, с.Михайлівці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31073 (будинок культури, актовий зал) мала

680644 с.Мотрунки, с.Сушки вул.Центральна, 4, с.Мотрунки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31073 (фельдшерський пункт, к.1) мала

680645 с.Печеське, с.Грицики вул.Миру, 24, с.Печеське, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31044 (школа, актовий зал) Середня

680646 с.Росолівці вул.Центральна, 66, с.Росолівці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31043 (школа, спортивний зал) мала

680647 с.Севрюки вул.Шкільна, 28А, с.Севрюки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31030 (школа, актовий зал) мала

680648 с.Решнівка вул.Центральна, 24, с.Решнівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31030 (сільський клуб, зал) мала

680649 с.Терешки, с.Нові Терешки вул.Перемоги, 1, с.Терешки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31032 (школа, фойє) мала

680650 с.Маленки вул.Перемоги, 5А, с.Маленки, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31032 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала

680651 с.Чепелівка вул.Петра Шемчука, 40, с.Чепелівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31056 (школа, навчальний клас) Середня

680652 с.Чернелівка, с.Моньки вул.Шкільна, 1, с.Чернелівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31052 (школа, їдальня) Середня

680653 с.Дубина, с.Мончинці вул.Центральна, 15Б, с.Мончинці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31052 (сільський клуб, актовий зал) мала

680654 с.Пилипи вул.Площа, 4А, с.Пилипи, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31052 (сільський клуб, актовий зал) мала

680655 с.Сорокодуби вул.Булаєнка, 24А, с.Сорокодуби, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31052 (сільський клуб, актовий зал) мала

680656 с.Щиборівка вул.Зелена, 3А, с.Щиборівка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31070 (школа, спортивний зал) Середня

680657 с.Радісне вул.Центральна, 67А, с.Радісне, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31071 (сільський будинок культури (актовий зал)) Середня

680658 с.Каламаринка вул.Дорожна, 1А, с.Каламаринка, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31070 (сільський клуб, фойє) мала

680659 с.Мовчани вул.9 Травня, 78А, с.Мовчани, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31073 (сільський клуб, фойє) мала

680660 с.Яворівці вул.Лесі Українки, 1Б, с.Яворівці, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31055 (будинок культури, актовий зал) мала

680661 с.Слобідка-Красилівська вул.Клубна, 1А, с.Слобідка-Красилівська, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 (сільський клуб, актовий зал) мала

681012 смт Базалія вул.Свободи, 8, смт Базалія, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30650 (школа, спортивна зала) Середня

681013 с.Бережинці вул.Центральна, 10, с.Бережинці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30621 (будинок культури, приміщення для голосування) мала

681014 с.Рідка вул.Дмитра Загороднього, 1, с.Рідка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30621 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681015 с.Борщівка, с.Василівка вул.Центральна, 4, с.Борщівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30651 (будинок культури, к.2) мала

681016 с.Великий Лазучин вул.Центральна, 1, с.Великий Лазучин, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30644 (сільська рада, приміщення для голосування) мала

681017 с.Малий Лазучин вул.Центральна, 7, с.Малий Лазучин, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30656 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681018 с.Волиця вул.Шевченка, 47, с.Волиця, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30627 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Шевченка, 39, с.Волиця, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30627
Середня

681019 с.Волиця-Польова вул.Центральна, 6, с.Волиця-Польова, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30626 (сільська рада) Середня

681020 с.Воронівці вул.Центральна, 5А, с.Воронівці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30631 (сільська рада, каб.1) мала

681021 с.Немиринці вул.Тернопільська, 23А, с.Немиринці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30632 (фельдшерський пункт) мала

681022 с.Гаврилівка вул.Гагаріна, 34А, с.Гаврилівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30634 (будинок культури, приміщення для голосування) мала

681023 с.Караїна вул.Відродження, 25А, с.Караїна, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30600 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681024 с.Підліски вул.Лісова, 19А, с.Підліски, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30600 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681025 с.Медисівка вул.Центральна, 2А, с.Медисівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30600 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681026 с.Гальчинці вул.Шевченка, 5Б, с.Гальчинці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30637 (будинок культури, приміщення для голосування) мала

681027 с.Єлизаветпіль вул.Центральна, 2А, с.Єлизаветпіль, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30637 (сільський клуб, приміщення для голосування)
/
вул.Центральна, 8А, с.Єлизаветпіль, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30637
мала

681028 с.Новоіванівка, с.Червоний Случ вул.Центральна, 18А, с.Новоіванівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30637 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681029 с.Ільківці вул.Кооперативна, 29, с.Ільківці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30630 (школа, приміщення для голосування) мала

681030 с.Колісець вул.Центральна, 9А, с.Колісець, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30633 (школа, приміщення для голосування) мала

681031 с.Карабіївка, с.Котюржинці вул.Центральна, 58, с.Карабіївка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30640 (школа, приміщення для голосування) мала

681032 с.Кунча вул.ім.капітана Данилюка С.М., 81, с.Кунча, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30609 (будинок культури, приміщення для голосування) Середня

681033 с.Дмитрівка вул.Незалежності, 37, с.Дмитрівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30616 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681034 с.Лідихівка, с.Заруддя вул.Молодіжна, 12А, с.Лідихівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30623 (будинок культури, приміщення для голосування) мала

681036 с.Строки вул.Молодіжна, 40А, с.Строки, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30624 (школа, приміщення для голосування) мала

681037 с.Троянівка вул.Центральна, 21А, с.Троянівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30624 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681038 с.Михиринці вул.Центральна, 40, с.Михиринці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30648 (будинок культури, приміщення для голосування) мала

681039 с.Малі Жеребки вул.Польова, 2, с.Малі Жеребки, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30602 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681040 с.Михнівка вул.Шкільна, 1, с.Михнівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30641 (школа, приміщення для голосування)
/
вул.Шкільна, 8, с.Михнівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30641
мала

681041 с.Новоставці вул.Василя Шуляка, 21А, с.Новоставці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30611 (будинок культури, приміщення для голосування) Середня

681042 с.Коров’є вул.Незалежності, 14, с.Коров’є, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30601 (школа, приміщення для голосування) Середня

681043 с.Кривовілька вул.Джерельна, 2Б, с.Кривовілька, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30611 (фельшерсько-акушерський пункт, приміщення для голосування) мала

681044 с.Олійники, с.Майдан-Петрівський вул.Мирна, 7, с.Олійники, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30642 (будинок культури, приміщення для голосування) мала

681045 с.Колки вул.Шляхова, 29, с.Колки, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30643 (будинок побуту, приміщення для голосування) мала

681046 с.Ординці, с.Червоне вул.Шкільна, 26А, с.Ординці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30646 (будинок культури, приміщення для голосування)
/
вул.Верхні Садиби, 2, с.Ординці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30646
мала

681047 с.Лютарівка вул.Молодіжна, 10А, с.Лютарівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30647 (сільський клуб, приміщення для голосування)
/
вул.Новосілка, 33А, с.Лютарівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30647
мала

681048 с.Поляхова вул.Бойцуна, 31, с.Поляхова, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30620 (будинок культури, приміщення для голосування) Середня

681049 с.Кузьминці вул.Бульварська, 28, с.Кузьминці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30622 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681050 с.Святець вул.Центральна, 66, с.Святець, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30613 (будинок культури, приміщення для голосування) Велика

681051 с.Лисогірка вул.Центральна, 9, с.Лисогірка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30614 (сільський клуб, кабінет ДВК) мала

681052 с.Мар’янівка вул.Дружби, 6, с.Мар’янівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30619 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681053 смт Теофіполь – вул.Б.Хмельницького: 5–13; вул.Заводська, вул.І.Богуна, вул.імені лейтенанта Попружного Григорія Васильовича, вул.І.Франка, вул.Макаренка, вул.Набережна: 1–42, 45, 47, 51–51А, 55–57, 59, 61, 65, 67; вул.Небесної Сотні, вул.Шкільна, пл.Кооперативна, пров.Калиновий, пров.Макаренка, пров.Набережний, пров.Тихий, пров.Український вул.Небесної Сотні, 46, смт Теофіполь, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30602 (школа №1, приміщення для голосування) Велика

681054 смт Теофіполь – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького: 17–72; вул.В.Кухарука, вул.Гагаріна, вул.імені Баюка, вул.імені Левицького, вул.Л.Українки, вул.Набережна: 44, 46, 48–50, 52–54, 58, 60, 62–64, 66, 69–93А; вул.Подільська, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.30р.Перемоги, пров.Береговий, пров.Б.Хмельницького, пров.Індустріальний, пров.Квітневий, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Шкільний вул.Ювілейна, 36, смт Теофіполь, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30602 (школа-гімназія, спортивна зала) Велика

681055 смт Теофіполь – вул.В.Висоцького, вул.Визволення, вул.Вишнева, вул.Грушевського, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Соборна, вул.станція Заводська, вул.Цукровиків, вул.Юності, вул.50р.Перемоги, пров.Вишневий вул.Юності, 7, смт Теофіполь, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30601 (будинок культури, фойє) Велика

681056 с.Турівка вул.Центральна, 31, с.Турівка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30625 (будинок культури, приміщення для голосування) мала

681057 с.Червона Дубина вул.імені Юхима Пархомчука, 22А, с.Червона Дубина, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30625 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681058 с.Човгузів, с.Антонівка вул.Шкільна, 6, с.Човгузів, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30610 (будинок культури, приміщення для голосування) Середня

681059 с.Вовківці вул.Перемоги, 20, с.Вовківці, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30618 (фельшерсько-акушерський пункт, приміщення для голосування) мала

681060 с.Шибена вул.Центральна, 2, с.Шибена, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30635 (сільський клуб, приміщення для голосування)
/
вул.Шкільна, 3, с.Шибена, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30635
Середня

681061 с.Гаївка вул.Незалежності, 36, с.Гаївка, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30635 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

681375 м.Нетішин – вул.Михайлова: 26; просп.Курчатова: 3, 7–13; просп.Курчатова, 5, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (школа мистецтв, фойє) Середня

681376 м.Нетішин – вул.Михайлова: 1А к.А–6; просп.Курчатова: 1; просп.Незалежності: 9; в/ч 3043 просп.Незалежності, 7, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (школа №1, спортзал) Середня

681377 м.Нетішин – вул.Михайлова: 10–24; просп.Незалежності, 7, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (школа №1, фойє) Середня

681378 м.Нетішин – вул.Шевченка: 2–7; просп.Курчатова: 6; просп.Незалежності: 13, 15; вул.Шевченка, 3, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (палац культури, фойє) Велика

681379 м.Нетішин – вул.Шевченка: 8–26; пров.Миру: 14; пров.Миру, 5, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (НВК школа та ліцей, вестибюль 1) Велика

681380 м.Нетішин – пров.Миру: 1–10; просп.Незалежності: 31; пров.Миру, 5, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (НВК школа та ліцей, вестибюль 2) Велика

681381 м.Нетішин – просп.Незалежності: 19–23, 25, 27, 29; вул.Шевченка, 3, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (палац культури, конференц зала) Велика

681382 м.Нетішин – вул.Будівельників: 7, 9; вул.Набережна: 12–17; просп.Незалежності: 24, 26, 28; вул.Будівельників, 5, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (школа №2, вестибюль 1) Велика

681383 м.Нетішин – вул.Висоцького, вул.Набережна: 19–27; просп.Незалежності: 30; вул.Будівельників, 5, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (школа №2, вестибюль 2) Велика

681384 м.Нетішин – вул.Варшавська: 1–21; вул.Енергетиків, 3, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (школа №4, вестибюль) Велика

681385 м.Нетішин – вул.Варшавська: 23; вул.Енергетиків, просп.Незалежності: 1–8; просп.Незалежності, 2, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (школа №4, спортивний зал 1) Велика

681386 м.Нетішин – вул.Будівельників: 1–2, 11; просп.Незалежності: 12, 14–14А, 18; просп.Незалежності, 18, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (Нетішинський територіальний центр соціального обслуговування, праве крило) Велика

681387 м.Нетішин – вул.Будівельників: 14–16; вул.Набережна: 5–11; вул.Набережна, 5, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (гуртожиток №3, центр цивільної оборони) Середня

681388 м.Нетішин – вул.Будівельників: 4–6, 8, 10, 12; вул.Набережна: 1–3; просп.Незалежності: 10; вул.Набережна, 1, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (гуртожиток №1, червоний куточок) Середня

681389 м.Нетішин – вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Млинова, вул.Підгірна, вул.Снігурі, вул.Старонетішинська, пров.Зелений вул.Старонетішинська, 24, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (комп’ютерна зала бібліотеки) Середня

681390 м.Нетішин – вул.Солов’євська вул.Солов’євська, 178, м.Нетішин, Хмельницька обл., 30100 (будинок культури, велика зала) Середня

681561 с.Романів вул.Шевченка, 6А, с.Романів, Теофіпольський р-н, Хмельницька обл., 30628 (сільський клуб, приміщення для голосування) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
680462 Державна установа "Замкова виправна колонія (№58)" вул.Гагаріна, 2, м.Ізяслав, Ізяславський р-н, Хмельницька обл., 30300 Мала
680662 Комунальне некомерційне підприємство "Красилівська центральна районна лікарня" вул.М.Грушевського, 140, м.Красилів, Красилівський р-н, Хмельницька обл., 31000 Мала