Хмельницька область - одномандатний виборчий округ №190

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Полонської РДА

51

Відділ ведення ДРВ апарату Славутської РДА

66

Відділ ведення ДРВ апарату Шепетівської РДА

63

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Шепетівської міської ради

21

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Славутської міської ради

18

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
680772 с.Білецьке вул.Центральна, 26, с.Білецьке, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30543 (сільський будинок культури, мала зала) мала

680773 с.Бражинці вул.Центральна, 11, с.Бражинці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30536 (сільський клуб, мала зала) мала

680774 с.Кіпчинці вул.І.Франка, 37, с.Кіпчинці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30536 (сільський клуб, актова зала) мала

680775 с.Фадіївка вул.Шевченка, 7, с.Фадіївка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30536 (сільський клуб, фойє) мала

680776 с.Буртин, с-ще Лісне, с.Новаки вул.Перемоги, 69А, с.Буртин, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30510 (школа, спортивна зала) Середня

680777 с.Залісся вул.Івана Франка, 6, с.Залісся, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511 (сільський клуб, актова зала) мала

680779 с.Велика Березна вул.Дмитрівська, 40А, с.Велика Березна, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30530 (будинок культури, актова зала) Середня

680780 с.Варварівка вул.Земнухова, 2, с.Варварівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30532 (сільський клуб, актова зала) мала

680781 с.Адамів вул.Чапаєва, 2, с.Адамів, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30530 (сільський клуб, фойє) мала

680782 с.Радісне вул.Чкалова, 27Б, с.Радісне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (медичний пункт, к.2) мала

680783 с.Великі Каленичі, с.Малі Каленичі вул.Соборна, 23/1, корп.А, с.Великі Каленичі, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30521 (сільський клуб, мала зала) мала

680784 с.Коханівка вул.Шевченка, 14А, с.Коханівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30521 (сільський клуб, мала зала) мала

680785 с.Воробіївка вул.Дружби, 1А, с.Воробіївка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30545 (сільський клуб, актова зала) мала

680786 с.Котелянка вул.Шевченка, 11, с.Котелянка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30534 (школа, спортивна зала) Середня

680787 с.Котюржинці вул.Л.Войтюк, 21А, с.Котюржинці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30514 (школа, їдальня) мала

680788 с.Блидні вул.Л.Українки, 20А, с.Блидні, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30514 (сільський клуб, актова зала) мала

680789 с.Кустівці вул.Терешкової, 68, с.Кустівці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30542 (будинок культури, актова зала) Середня

680790 с.Голубча вул.Шевченка, 70, с.Голубча, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30542 (сільський клуб, фойє) мала

680791 с.Москалівка вул.Пролетарська, 45, с.Москалівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30542 (сільський клуб, актова зала) мала

680792 с.Мала Шкарівка, с.Москвитянівка вул.Лесі Українки, 20, с.Москвитянівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30541 (сільська рада, зала засідань) мала

680793 с.Микулин вул.Миру, 4, с.Микулин, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30525 (сільська рада, зала засідань) Середня

680794 с.Новолабунь вул.Соборна, 5, с.Новолабунь, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30522 (сільський клуб, актова зала) мала

680795 с.Титьків вул.Соборна, 76/1, с.Титьків, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30523 (Фельшерсько-акушерський пункт, актова зала) мала

680796 с.Троєщина, с.Юровщина вул.Соборна, 1, с.Юровщина, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30522 (Адміністративний будинок старости, актова зала) мала

680797 с.Новоселиця – вул.Гагаріна, вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Комсомольська, вул.Лесі Українки, вул.Петровського, вул.Соборна: 1–155, 157–157А, 161, 167–167А, 171; вул.Суворова, вул.Юзькова вул.Соборна, 122, с.Новоселиця, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30533 (ліцей, фойє) Середня

680798 с.Новоселиця – вул.Братська, вул.Василя Чумака, вул.Димніча, вул.Калініна, вул.Кошового, вул.Мічуріна, вул.Островського, вул.Соборна: 156, 158–160, 162–164, 168–170, 172–204; вул.Цаболової, вул.Шевцової, вул.Шевченка вул.Соборна, 150, с.Новоселиця, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30533 (будинок культури, фойє) Середня

680799 с.Дубовий Гай вул.Центральна, 2, с.Дубовий Гай, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30532 (адмінбудинок колишнього ВСАТ "Новоселицьке", к.2) мала

680800 с.Онацьківці, с.Храбузна вул.Шевченка, 77, с.Онацьківці, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30544 (будинок культури, фойє) мала

680801 м.Полонне – вул.Гоголя, вул.Десятинна, вул.ім.Н.Говорун, вул.Київська: 1–21, 24–26, 28, 30–30 к.А, 32, 34, 36, 37 к.А–59; вул.Князя Романа, вул.Космонавтів, вул.Купріна, вул.Л.Українки: 31, 33, 35, 37, 41–41 к.Б, 43–43 к.А, 45, 47, 49, 51–53, 55, 59, 61, 63, 65–69, 71–73, 75–77, 79, 81–83, 85, 89, 111 к.А–143, 156, 158, 164, 174, 176–178, 182–184, 188, 190, 192, 194, 196, 200; вул.Некрасова, вул.Низька, вул.Паркова, вул.П.Маркіша, вул.Поліська, вул.Старченка, вул.Степана Бандери: 1–25; вул.Толбухіна, вул.Тухачевського, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Юзькова, пров.Рибалка вул.Л.Українки, 95, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (Районний будинок культури, дискозала) Велика

680802 м.Полонне – вул.Бортницька, вул.Василя Остапчука, вул.Василя Симоненка, вул.Виговського, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.М.Чурай, вул.Набережна, вул.Пирогова, вул.Привокзальна: 5–7 к.А, 9, 26А; вул.Романа Шухевича, вул.Соборна: 2–4, 6, 8, 10, 12–69; вул.Тернова, вул.Ходякова: 37, 39, 41–136; вул.Чайковського, пров.Матросова, пров.Пирогова вул.Ходякова, 86, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (школа №3, спортивна зала) Велика

680803 м.Полонне – вул.Б.Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Гончара, вул.Горошківська, вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Довгалі, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Л.Українки: 147–155, 157, 159–163, 165–173, 175, 179–181 к.А, 185–187, 189, 191, 193, 195, 197–199 к.А, 201–286; вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Остряниці, вул.Роксолани, вул.Свободи, вул.Сибірякова, вул.Соборна: 1–1 к.А, 5, 7–7/1, 9, 11–11А; вул.Спортивна, вул.Толстого: 111–162; вул.Ходякова: 1–36, 38, 40; вул.Хойнацького, вул.Хоморецька, вул.Черняхівського, вул.Чумацька, вул.Яблунева, пров.Зелений, пров.Л.Українки, пров.Ходякова, тупик Хоморецький вул.Л.Українки, 199, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (школа №4, фойє) Велика

680804 м.Полонне – вул.Вербицького, вул.Волинська, вул.Дружня, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Івана Мазепи, вул.Кармелюка, вул.Короленка, вул.Костюшка, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Привокзальна: 1–4, 8, 11–26, 28–173А; вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна вул.Заводська, 16, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (Інклюзивно-ресурсний цент ДНЗ №3 "Дружба", актова зала) Велика

680805 м.Полонне – вул.Академіка Герасимчука, вул.Гончаренка, вул.Кам’яна, вул.Косачів, вул.Ломоносова, вул.Олени Пчілки, вул.Пісочна, вул.Правохоморна, вул.Робітнича, вул.Степана Бандери: 26–79; вул.Тичини, пров.В’язки, пров.Гончаренка вул.Академіка Герасимчука, 243, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (Полонський НВК №1 "ЗОШ І ступеня №5 - ДНЗ", актова зала) Велика

680806 м.Полонне – вул.Гонти, вул.Декабристів, вул.Зарічна, вул.Карповщинська, вул.Княгині Ольги, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Разіна, вул.Супутника, вул.Толстого: 1–110; пров.Гонти, пров.Зарічний, пров.І Гонти, пров.І Пушкіна, пров.І Толстого, пров.К.Цеткін, пров.Толстого, тупик Пушкіна, тупик Толстого вул.Пушкіна, 151, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (школа №7, спортивна зала) Велика

680807 м.Полонне – вул.Вітковського, вул.Гвардійська, вул.Генерала Григоренка: 20–40 к.Б; вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Київська: 22–23, 27, 29, 31, 33, 35, 37; вул.Комарова, вул.Кутузова, вул.Л.Українки: 1 к.С–30, 32, 34, 36, 38–40 к.Б, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56–58, 60, 62, 64–64 к.А, 70, 74, 78, 80, 84, 86–88, 92–106А; вул.Миропільська, вул.Новорічна, вул.Сковороди, вул.Чехова, вул.Ш.Алейхема, пров.Мануїльського вул.Л.Українки, 108, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (школа №2, спортивна зала) Велика

680808 м.Полонне – вул.Беркути, вул.Генерала Григоренка: 2–18; вул.Гончарна, вул.Драгоманова, вул.Забілінська, вул.Івана Кожедуба, вул.Лео Мола, вул.Лисогірська, вул.Лугова, пров.Мічуріна вул.Забілінська, 79, м.Полонне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30501 (школа №6, спортивна зала) Середня

680809 с.Ганнусине вул.Шкільна, 21, корп.а, с.Ганнусине, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520 (Сільський клуб, фойє) мала

680810 смт Понінка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв Майдану: 1–74, 76–78, 80; вул.Горького, вул.Зелена, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Л.Українки, вул.Островського: 2–34; вул.Перемоги: 1–54, 56, 58; вул.Півнюка: 1–21, 23–27, 29; вул.Піонерська, вул.Соколова, вул.Шевченка: 1–20, 22, 24–26; пров.Б.Хмельницького, пров.Островського, пров.Папірників вул.Перемоги, 37, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511 (Понінківський професійний ліцей, спортивна зала) Середня

680811 смт Понінка – вул.Будівельників, вул.Грушевського, вул.Польова, вул.Садова, пров.Грушевського вул.Будівельників, 2А, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511 (дитячий садок №2 "Барвінок", спортивна зала) Середня

680812 смт Понінка – вул.Бердичівська, вул.Ватутіна, вул.Вербицького, вул.І.Франка, вул.Курчатова, вул.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.Островського: 35–100; вул.Папірників: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14, 16, 20–62; вул.Поліська, вул.Чубинського, вул.Шкільна, пров.І.Франка вул.Папірників, 20, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511 (початкова школа, фойє) Середня

680813 смт Понінка – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Квіткова, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Папірників: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 64–90; вул.Партизанська, вул.Перемоги: 55, 57, 59–76; вул.Півнюка: 22, 28, 30–59; вул.Пушкіна, вул.Річкова, вул.Стуса, вул.Фруктова, пров.Залізничний, пров.Пушкіна, пров.Стуса вул.Перемоги, 51, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511 (селищна рада, актова зала) Середня

680814 смт Понінка – вул.Боженка, вул.Гонти, вул.Зарічна, вул.Космодем’янської, вул.Кошового, вул.Пугачова, вул.Суворова, пров.Боженка вул.Боженка, 9, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511 (школа, каб.2) мала

680815 смт Понінка – вул.Бегми, вул.Героїв Майдану: 75, 79, 81–154; вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Чапаєва, вул.Шевченка: 21, 23, 27–45; пров.Героїв Майдану, пров.Набережний, пров.Чапаєва вул.Героїв Майдану, 129, смт Понінка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30511 (контора деревообробного цеху, к.1) Середня

680816 с.Липівка, с.Лодзянівка вул.Калініна, 35, с.Лодзянівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30512 (сільський клуб, фойє) мала

680817 с.Прислуч, с.Колосівка вул.Гагаріна, 3, с.Прислуч, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30535 (школа, спортивна зала) Середня

680819 с.Любомирка вул.Перемоги, 25, с.Любомирка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30535 (сільський клуб, актова зала) мала

680820 с.Роговичі вул.Б.Хмельницького, 8, с.Роговичі, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520 (дитячий садок "Берізка", актова зала) мала

680821 с.Сягрів вул.Лесі Українки, 49, с.Сягрів, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520 (сільський клуб, фойє) мала

680822 с.Червоне вул.Олега Кошового, 27, с.Червоне, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30520 (школа, фойє) мала

680823 с.Сасанівка, с.Крачанівка вул.Колгоспна, 17, с.Сасанівка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30526 (школа, фойє) мала

680824 с.Бачманівка вул.Сонячна, 6, с.Бачманівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30019 (магазин)
/
вул.Сонячна, 7, с.Бачманівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30019
мала

680825 с.Берездів, с.Модестівка вул.Миру, 5А, с.Берездів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30053 (будинок культури, фойє, к.2) Середня

680826 с.Зубівщина, с.Михайлівка, с.Селичів вул.Миру, 5А, с.Берездів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30053 (глядацький зал, к.4) мала

680827 с.Варварівка вул.Шкільна, 42, с.Варварівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30016 (сільська рада, актовий зал, к.2) мала

680828 с.Голики вул.Церковна, 2, с.Голики, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30017 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680829 с.Великий Правутин вул.Шкільна, 1А, с.Великий Правутин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30055 (школа, фойє, к.2) мала

680830 с.Великий Скнит вул.Тараса Шевченка, 25, с.Великий Скнит, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30023 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680831 с.Нараївка вул.Перемоги, 4, с.Нараївка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30023 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680832 с.Рівки вул.Церковна, 148, с.Рівки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30024 (школа, фойє, к.2) мала

680833 с.Волиця вул.В’ячеслава Чорновола, 1А, с.Волиця, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30071 (школа, фойє, к.2) мала

680834 с.Губельці вул.Центральна, 1А, с.Губельці, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30071 (школа, фойє, к.2) мала

680835 с.Ганнопіль, с.Глинники вул.Миру, 16, с.Ганнопіль, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30030 (будинок культури, фойє, к.2) Середня

680836 с.Досін вул.Козацька, 46, с.Досін, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30030 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680837 с.Соснівка вул.Лесі Українки, 1, с.Соснівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30030 (будинок культури, фойє, к.2) мала

680838 с.Хоросток вул.Зарічна, 61, с.Хоросток, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30032 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680839 с.Головлі, с.Нижні Головлі вул.Шкільна, 1А, с.Головлі, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30060 (будинок культури, фойє, к.2) мала

680840 с.Гориця вул.Шкільна, 3, с.Гориця, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30084 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2) мала

680841 с.Красностав вул.Лісова, 1, с.Красностав, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30085 (школа, фойє, к.2) мала

680842 с.Довжки вул.В’ячеслава Чорновола, 112, с.Довжки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30022 (школа, спортивна зала, к.2) Середня

680843 с.Дяків вул.Перемоги, 80, с.Дяків, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30057 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680844 с.Красносілка вул.Гагаріна, 68, с.Красносілка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30057 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680845 с.Жуків вул.Шевченка, 3, с.Жуків, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30075 (навчально-виховний комплекс, фойє, к.2) мала

680846 с.Іванівка вул.Валі Котика, 8А, с.Іванівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30074 (сільська рада, зал засідань, к.2) мала

680847 с.Пузирки вул.Богдана Хмельницького, 1А, с.Пузирки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30074 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680848 с.Киликиїв вул.Козацький Шлях, 24А, с.Киликиїв, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30042 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2) Середня

680849 с.Клепачі вул.Шевченка, 1, с.Клепачі, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30036 (будинок культури, фойє, к.2) мала

680850 с.Крупець вул.Богдана Хмельницького, 98, с.Крупець, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30068 (будинок культури, фойє, к.2) Середня

680851 с.Стригани вул.Ганни Охман, 33А, с.Стригани, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30069 (школа, фойє, к.2) мала

680852 с.Дідова Гора, с.Потереба вул.Садова, 8, с.Дідова Гора, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30061 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

680853 с.Лисиче вул.Шкільна, 5, с.Лисиче, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30061 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680854 с.Малий Правутин вул.Садова, 2, с.Малий Правутин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30056 (сільський клуб, глядацька зала, к.2) мала

680855 с.Малий Скнит, с.Шатерники вул.Сонячна, 1, с.Малий Скнит, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30020 (Будинок культури, к.2) Середня

680856 с.Манятин вул.Вишнева, 59, с.Манятин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30086 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2) мала

680857 с.Яблунівка вул.Ватутіна, 12, с.Яблунівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30087 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680858 с.Марачівка вул.Пушкіна, 47А, с.Марачівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30019 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680859 с.Миньківці вул.Центральна, 74, с.Миньківці, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30018 (сільська рада, зал засідань, к.2) Середня

680860 с.Романіни вул.Партизанська, 69, с.Романіни, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30018 (магазин, торговий зал, к.2) мала

680861 с.Шевченко вул.Чкалова, 47, с.Шевченко, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30018 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680862 с.Мирутин вул.Центральна, 63, с.Мирутин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30051 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2) мала

680863 с.Плоска вул.Перемоги, 1А, с.Плоска, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30051 (будинок культури, фойє, к.2) мала

680864 с.Мухарів, с.Улянівка вул.Шкільна, 22А, с.Мухарів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30043 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала, к.2) мала

680865 с.Дятилівка вул.Івана Федоровича Кузьмука, 58, с.Дятилівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30080 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680866 с.Ногачівка вул.Перемоги, 2А, с.Ногачівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30080 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680867 с.Піддубці, с.Веселинівка, с.Тростянець вул.Вишнева, 51, с.Піддубці, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30040 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680868 с.Печиводи, с.Шагова вул.Шкільна, 1А, с.Печиводи, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30041 (приміщення сільської ради, зал засідань, к.1) мала

680869 с.Колом’є вул.Шевченка, 7, с.Колом’є, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30066 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680870 с.Комарівка, с.Хоровиця вул.Лесі Українки, 23А, с.Комарівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30065 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

680871 с.Полянь вул.Вишнева, 38, с.Полянь, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30065 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680872 с.Сьомаки вул.Лісна, 2А, с.Сьомаки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30081 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680873 с.Кутки вул.Зелена, 3А, с.Кутки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30045 (сільський клуб, глядацька зала, к.2) мала

680874 с.Ставичани вул.Шкільна, 1А, с.Ставичани, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30045 (навчально-виховний комплекс, фойє, к.2) мала

680875 с.Старий Кривин, с.Новий Кривин вул.Перемоги, 93В, с.Старий Кривин, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30063 (будинок культури, глядацький зал, к.2) Середня

680876 с.Вачів вул.Нікітчука, 6А, с.Вачів, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30073 (сільський клуб, фойє) мала

680877 с.Перемишель вул.Молодіжна, 86, с.Перемишель, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30073 (навчально-виховний комплекс, фойє, к. 2) Середня

680878 с.Улашанівка вул.Шкільна, 10, с.Улашанівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30070 (навчально-виховний комплекс, фойє, к.2) Середня

680879 с.Бесідки вул.Шевченка, 28, с.Бесідки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30046 (магазин, торговий зал, к.2) мала

680880 с.Хвощівка вул.Поштова, 1А, с.Хвощівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30046 (сільська рада, зал засідань, к.2) мала

680881 с.Понора вул.Незалежності, 103, с.Понора, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30034 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680882 с.Прикордонна Улашанівка вул.Кузнєцова, 31А, с.Прикордонна Улашанівка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30033 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) мала

680883 с.Хоняків вул.Шевченка, 36А, с.Хоняків, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30033 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680884 с.Гута вул.Михайлова, 50, с.Гута, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30082 (сільський клуб, к.2) мала

680885 с.Пашуки вул.Богдана Хмельницького, 5, с.Пашуки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30035 (навчально-виховне об’єднання, фойє, к.2) мала

680886 с.Хоровець вул.Перемоги, 3, с.Хоровець, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30082 (сільський клуб, глядацька зала, к2) мала

680887 с.Кам’янка вул.Визволителів, 50, с.Кам’янка, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30015 (сільський клуб, глядацький зал, к.2) мала

680888 с.Ташки вул.Михайлова, 13А, с.Ташки, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30014 (сільський клуб, фойє, к.2) мала

680889 с.Цвітоха вул.Незалежності, 1, с.Цвітоха, Славутський р-н, Хмельницька обл., 30014 (навчально-виховне об’єднання, фойє, к.2) Середня

681204 с.Велика Шкарівка, с.Курганівка вул.Шкільна, 12, с.Велика Шкарівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30444 (школа, фойє) мала

681205 с.Онишківці вул.Козацька, 1, с.Онишківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30457 (сільський клуб, спортивна зала) мала

681206 с.Велика Рішнівка вул.Центральна, 50А, с.Велика Рішнівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30450 (школа, фойє) мала

681207 с.Коса Рішнівка вул.Перемоги, 34А, с.Коса Рішнівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30417 (сільський клуб, актова зала) мала

681208 с.Сошки вул.Горького, 14А, с.Сошки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30427 (пункт прийому хворих, оглядовий кабінет) мала

681209 с.Вербівці вул.Центральна, 32, с.Вербівці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30444 (школа, фойє) мала

681210 с.Вишневе, с.Сульжин вул.Островського, 118, с.Вишневе, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30445 (сільський клуб, актова зала) мала

681211 с.Вовківці, с.Вовківчики вул.Садова, 29, с.Вовківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30425 (будинок культури, актова зала) мала

681212 с.Городнявка вул.Данченка, 1Б, с.Городнявка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30413 (будинок культури, фойє) мала

681213 с.Бронники вул.Тарасівка, 1, с.Бронники, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30439 (ФАП, оглядовий кабінет) мала

681214 с.Дубіївка вул.Центральна, 26Б, с.Дубіївка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30414 (сільський клуб, актова зала) мала

681215 с.Заморочення вул.Островського, 13Б, с.Заморочення, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30414 (сільський клуб, актова зала) мала

681216 с.Червоний Цвіт вул.Заводська, 3А, с.Червоний Цвіт, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30415 (сільський клуб, фойє) мала

681217 с.Городище вул.П’яскорського, 77/1, с.Городище, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30423 (будинок культури, фойє) Середня

681218 с.Красносілка вул.Польова, 18, с.Красносілка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30423 (сільський клуб, актова зала) мала

681219 с.Пашуки вул.Радгоспна, 13, с.Пашуки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30423 (сільський клуб, актова зала) мала

681220 смт Гриців – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.З.Космодем’янської, вул.І.Богуна, вул.Ільченка, вул.Квіткова, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Партизанська, вул.Починка, вул.Свободи, вул.Тітова, вул.Травнева, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Свободи, пров.Український, пров.Центральний вул.Центральна, 52, смт Гриців, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455 (школа, фойє) Середня

681221 смт Гриців – вул.Білка, вул.В.Котика, вул.Володимирська, вул.В.Терешкової, вул.Гаревського, вул.Горанська, вул.Забілецька, вул.Заводська, вул.Корчагіна, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Широка, пров.Терешкової вул.В.Терешкової, 13, смт Гриців, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30455 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

681222 с.Корпилівка вул.Миру, 8, с.Корпилівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30478 (сільський клуб, глядацька зала) мала

681223 с.Корчик вул.Валі Котика, 1А, с.Корчик, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30411 (будинок культури, актова зала) мала

681224 с.Хутір вул.Островського, 1В, с.Хутір, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30412 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядовий кабінет) мала

681225 с.Романів вул.Партизанська, 38, с.Романів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30411 (ФАП, оглядовий кабінет) мала

681226 с.Коськів вул.Сергія Оврашка, 2А, с.Коськів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30454 (будинок культури, глядацька зала) Середня

681227 с.Лотівка, с.Саверці вул.Центральна, 1Д, с.Лотівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30453 (будинок культури, актова зала) мала

681228 с.Ленківці, с.Степ вул.Коськовецька, 53, с.Ленківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30443 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

681229 с.Мокіївці вул.Центральна, 17Б, с.Мокіївці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30440 (будинок культури, актова зала) мала

681230 с.Білопіль вул.Центральна, 37А, с.Білопіль, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30440 (сільський клуб, актова зала) мала

681231 с.Пиляї вул.Центральна, 21А, с.Пиляї, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30440 (сільський клуб, актова зала) мала

681232 с.Михайлючка вул.Островського, 1Б, с.Михайлючка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30416 (будинок культури,актова зала) Середня

681233 с.Майдан-Лабунь вул.Центральна, 40, с.Майдан-Лабунь, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30416 (сільський клуб, актова зала) мала

681234 с.Конотоп, с.Цмівка вул.Центральна, 28Б, с.Цмівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30418 (сільський клуб, актова зала) мала

681235 с.Судимонт вул.Українська, 2Б, с.Судимонт, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30460 (ФАП, оглядовий кабінет) мала

681236 с.Хмелівка вул.Гагаріна, 1Б, с.Хмелівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30461 (ФАП, оглядовий кабінет) мала

681237 с.Новичі, с.Жолудки вул.М. Франчука, 29А, с.Жолудки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30467 (сільський клуб, актова зала) мала

681238 с.Мальованка вул.Лісова, 1, с.Мальованка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30468 (сільський клуб, актова зала) мала

681239 с.Поляна вул.Молодіжна, 8А, с.Поляна, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30438 (будинок культури, актова зала) Середня

681240 с.Плесна вул.Миру, 54, с.Плесна, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30421 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

681241 с.Жилинці вул.Миру, 22Б, с.Жилинці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30422 (сільський клуб, актова зала) мала

681242 с.Пліщин вул.Чкалова, 16, с.Пліщин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30420 (будинок культури, актова зала) Середня

681243 с.Рилівка, с.Цвіт вул.Церковна, 37, с.Рилівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30410 (будинок культури, актова зала) мала

681244 с.Круглик, с.Сенігів вул.Л. Українки, 15, с.Сенігів, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30410 (сільський клуб, актова зала) мала

681245 с.Орлинці вул.Шкільна, 42, с.Орлинці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30452 (дитячий садок, глядацька зала) мала

681246 с.Устянівка вул.Українська, 4, с.Устянівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30452 (пункт прийому хворих, оглядовий кабінет) мала

681247 с.Рожична вул.Центральна, 6, с.Рожична, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30452 (сільський клуб, актова зала) мала

681248 с.Брикуля вул.Дружби, 16, с.Брикуля, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447 (медичний пункт тимчасового базування, оглядовий кабінет) мала

681249 с.Лавринівці вул.Молодіжна, 3, с.Лавринівці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447 (будинок культури, актова зала) мала

681250 с.Старі Бейзими вул.Молодіжна, 28, с.Лавринівці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447 (школа, кабінет початкових класів) мала

681251 с.Марківці вул.Ювілейна, 2, с.Марківці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30447 (сільський клуб, актова зала) мала

681252 с.Серединці вул.Миру, 119А, с.Серединці, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30426 (школа, фойє) Середня

681253 с.Березне вул.Слюсара, 48, с.Березне, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30426 (пункт прийому хворих, фойє) мала

681254 с.Судилків – вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Майдану: 26–132; вул.Гранітна, вул.Дмитра Сидорова, вул.Залізнична, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Франка, вул.К. Тімірязєва, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Панаса Мирного, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Симона Петлюри, вул.Толстого, вул.Українська: 1–21; вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Юрія Гагаріна: 34–36, 38–42, 44, 46–183; пров.Героїв Майдану, пров.Гранітний вул.Героїв Майдану, 65, с.Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430 (будинок культури, мала актова зала) Велика

681255 с.Судилків – вул.Андрія Пономарчука, вул.Білокриницька, вул.Героїв Майдану: 1–25; вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Красносільська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Олексія Почтового, вул.П’яскорського, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Т.Бульби, вул.Тітова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юрія Гагаріна: 1–33, 37, 43, 45; вул.50 річчя Перемоги, пров.Красносільський, пров.Т. Бульби, пров.Шевченка, пров.Юрія Гагаріна вул.Шкільна, 1А, с.Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430 (школа, вестибюль) Середня

681256 с.Судилків – вул.Б. Хмельницького, вул.Бриківська, вул.В. Котика, вул.Ватутіна, вул.Віктора Лінника, вул.Козацька, вул.Ліни Костенко, вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Петра Дорошенка, вул.Польова, вул.Українська: 23–52; вул.Ярослава Мудрого, пров.Ватутіна, пров.Український вул.Б. Хмельницького, 59, с.Судилків, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430 (школа, коридор) Середня

681257 с.Білокриниччя вул.Шарова, 21, с.Білокриниччя, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30432 (сільський клуб, актова зала) мала

681258 с.Климентовичі – вул.В. Котика, вул.Ліни Костенко, вул.Лісова, вул.Старкова, вул.Тараса Шевченка: 1–49; вул.Юрія Гагаріна вул.Тараса Шевченка, 8, с.Климентовичі, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30464 (сільський клуб, актова зала) мала

681259 с.Лозичне вул.Ігоря Ляшенка, 63А, с.Лозичне, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30430 (сільський клуб, актова зала) мала

681260 с.Рудня-Новенька вул.Тараса Шевченка, 34А, с.Рудня-Новенька, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30433 (сільський клуб, актова зала) мала

681261 с.Хролин вул.Кутузова, 13А, с.Хролин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30434 (будинок культури, глядацька зала) Середня

681262 с.Велика Медведівка вул.Андрія Молодики, 6, с.Велика Медведівка, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30435 (школа, спортивний зал) мала

681263 с.Траулин вул.Центральна, 16А, с.Траулин, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30436 (школа, спортивний зал) мала

681264 с.Купине, с.Савичі вул.Партизанська, 15А, с.Савичі, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30466 (сільський клуб, актова зала) мала

681265 с.Чотирбоки вул.Центральна, 10, с.Чотирбоки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30442 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

681391 м.Славута – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Ганнопільське шосе, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Князів Сангушків: 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 100, 102, 104, 106, 108–177; вул.Маршала Жукова, вул.Михайла Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Привокзальна, вул.Східна, вул.Шепетівська, пров.Будівельний, пров.Маршала Жукова, пров.Михайла Ломоносова, пров.Привокзальний вул.Князів Сангушків, 116, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (славутське лісництво, актовий зал) Середня

681392 м.Славута – вул.Григорія Варавіна, вул.Миру: 15–19, 21, 27, 29–29А, 31, 33, 35–152; вул.Михайла Коцюбинського, вул.Олеся Гончара, вул.Приміська, вул.Спаська, вул.Федора Михайлова, пров.Миколи Кузнєцова, пров.Федора Михайлова, пров.Шкільний вул.Миру, 69, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (школа №4, актовий зал) Середня

681393 м.Славута – вул.Антона Одухи, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Франка, вул.Козацька: 72, 74, 76, 78, 82–200; вул.Лева Толстого, вул.Миньковецька, вул.Поліська вул.Козацька, 132А, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (Будівля будинку культури, актовий зал) Середня

681394 м.Славута – вул.Івана Мічуріна, вул.Князів Сангушків: 1–65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–91, 93, 95, 97–99, 101, 103, 105, 107; вул.Миколи Амосова, вул.Олександра Пушкіна, вул.Пилипа Орлика, пров.Івана Мічуріна, пров.Князів Сангушків, пров.Пилипа Орлика вул.Князів Сангушків, 8А, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (Славутська міська станція юних техніків, вестибюль першого поверху) Середня

681395 м.Славута – вул.Волинська: 1–58, 60, 62, 64; вул.Івана Котляревського, вул.Кобзарська, вул.Миколи Островського, вул.Миру: 2–14, 20, 22–26, 28, 30, 32, 34; вул.Набережна, вул.Олександра Невського, вул.Олександра Суворова, вул.Острозька, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Тараса Шевченка, пров.Тараса Шевченка вул.Острозька, 6А, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (дитячо-юнацька спортивна школа, великий спортзал) Велика

681396 м.Славута – вул.Богдана Хмельницького: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Воля, вул.Данила Галицького, вул.Затишна, вул.Злагоди, вул.Козацька: 2–34; вул.Поліни Осипенко, вул.Середня Гребля, вул.Церковна, вул.Шолом Алейхема, пл.Тараса Шевченка, пров.Затишний, пров.Злагоди, пров.Новомісний, пров.Партизанський, пров.Робітничий пл.Тараса Шевченка, 3, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (кінотеарт ім.Т.Г.Шевченка, фойє) Велика

681397 м.Славута – вул.Валерія Чкалова: 1–13, 15, 17–67; вул.Козацька: 37–71, 73, 75, 77, 79; вул.Соборності: 5–32А; вул.Козацька, 36, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (НВК "Школа-гімназія", актовий зал) Велика

681398 м.Славута – вул.Ізяславська: 5–21; вул.Садова, 17, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (ЖЕК №2, фойє) Середня

681399 м.Славута – вул.Валерія Чкалова: 14, 16; вул.Ізяславська: 1–4, 23–25; вул.Павла Полуботка, вул.Ярослава Мудрого: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–49, 51–53, 55–75(гуртожиток); вул.Ярослава Мудрого, 59, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (школа №9, актовий зал) Велика

681400 м.Славута – вул.Гвардійська, вул.Садова вул.Ярослава Мудрого, 60, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (школа-гімназія №5, спортзал) Середня

681401 м.Славута – вул.Антона Сокола: 8–47; вул.Гната Кузовкова: 2–15, 20–26; вул.Соборності: 33–49; вул.Гната Кузовкова, 19, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (спорткомплекс, фойє правого крила) Середня

681402 м.Славута – вул.Антона Сокола: 1–6; вул.Гната Кузовкова, 19, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (спорткомплекс, фойє лівого крила) Середня

681403 м.Славута – вул.Гната Кузовкова: 16–18; вул.Лісна, вул.Михайла Грушевського: 1–67, 70, 72; вул.Ярослава Мудрого: 1–28, 30–30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 50, 54; пров.Ярослава Мудрого вул.Гната Кузовкова, 12, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (школа №1, актовий зал) Велика

681404 м.Славута – вул.Антона Сокола: 7; вул.Богдана Хмельницького: 25, 27, 29–29Б, 31, 33, 35, 37, 39–96, 98, 100, 102, 104, 106–108/2, 110; вул.Здоров’я, вул.Миколи Ватутіна, вул.Миколи Гоголя, вул.Михайла Грушевського: 69, 71, 73–127; вул.Михайла Остапчука, вул.Олександра Максимчука, вул.8 Березня, пров.8 Березня вул.Богдана Хмельницького, 89, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (районний будинок культури, актовий зал) Велика

681405 м.Славута – вул.Богдана Хмельницького: 97–97А, 99, 101, 103, 105, 109, 111–130, 132–134, 136, 138, 140, 142, 144; вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Волинська: 59, 61, 63, 65–128; вул.Горинська, вул.Лазаря Паперника, вул.Марії Лисенко, вул.Михайла Кутузова, вул.Монастирська, пров.Богдана Хмельницького, пров.Горинський, пров.Лазаря Паперника вул.Марії Лисенко, 2А, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (школа №3, спортзал) Середня

681406 м.Славута – вул.Богдана Хмельницького: 131, 135, 137, 139, 141А, 143, 146–156; вул.Василя Стуса, вул.Григорія Сковороди: 1–55; вул.Джерельна, вул.Михайла Лермонтова, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Довженка, вул.Перемоги: 1–29; вул.Соснова, вул.Чумацька, пров.Григорія Сковороди, пров.Джерельний, пров.Заводський, пров.Зарічний, пров.Олега Кошового, пров.Сосновий вул.Перемоги, 17, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (школа №7, спортзал) Середня

681407 м.Славута – вул.Григорія Сковороди: 56–114; вул.Зарічна, вул.Лесі Українки, вул.Лісовий кордон, вул.Перемоги: 31–39; вул.Плотиче вул.Зарічна, 27, м.Славута, Хмельницька обл., 30000 (ДНЗ №3, актовий зал) Середня

681537 м.Шепетівка – вул.Героїв Небесної Сотні: 132–167; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Євгена Коновальця, вул.Загребельна, вул.Комарова, вул.Косецька, вул.Лісова, вул.Нахімова, вул.Одухи, вул.Ольги Кобилянської, вул.Павла Чубинського, вул.Партизанська, вул.Петрова, вул.Пушкіна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Фадєєва, вул.Яворинцького, вул.2-а Привокзальна, пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Косецький, пров.Лісовий, пров.Одухи, пров.Павла Чубинського, пров.Партизанський, шосе Новоград-Волинське, СТ"Корчагінець"вул.Залізнична вул.Горького, 44, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401 (школа №8, їдальня.) Велика

681539 м.Шепетівка – вул.Глібова, вул.Залізнична: 32, 44–46, 48–82, 91, 93, 95, 109–127; вул.Першотравнева: 43–108; вул.Петра Дорошенка: 57–65, 67–82, 86–100; вул.Полубоярова, вул.Хвильового, вул.1-а Привокзальна: 35–43; пров.Залізничний, пров.Хвильового, просп.Миру: 1–6 к.Б, 8; вул.Залізнична, 55, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401 ("Вузлова лікарня станція Шепетівка" будівля клубу.) Велика

681540 м.Шепетівка – вул.Бєгоулєва, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Небесної Сотні: 94–126; вул.Залізнична: 1–31, 33–43, 47; вул.Зелена, вул.Івана Мазепи, вул.Миколи Амосова, вул.Олександра Тимошишина, вул.Паркова, вул.Першотравнева: 1–42; вул.Петра Дорошенка: 1–54, 66, 84; вул.Степана Бандери: 1–22, 24, 28, 30–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54–54А, 56; вул.Ярослава Кревогубця, вул.1-а Привокзальна: 2 к.А–23; пров.Парковий, пров.Першотравневий, СТ"Корчагінець"вул.Козятинська, СТ"Меблевик"вул.5-та Садова, СТ"Меблевик"вул.7-ма Садова вул.Героїв Небесної Сотні, 96, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (школа №6, їдальня.) Велика

681541 м.Шепетівка – вул.Гвардійська, вул.Данила Галицького, вул.Достоєвського, вул.Лермонтова: 38–39А; вул.Степана Бандери: 23–23А, 25–27 к.А, 29, 33, 35, 37–37 к.А, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57–114; вул.Трудова, вул.Українська: 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–53 к.А, 55, 57–59, 61–63, 65, 78–108; вул.Черняховського, пров.Гвардійський, пров.Данила Галицького, пров.Достоєвського, пров.Симона Петлюри, просп.Миру: 7, 9–13, 15; вул.Степана Бандери, 59, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401 (ЦЕНТУМ, кімната ДВК) Велика

681542 м.Шепетівка – вул.Радищева, вул.Симона Петлюри, вул.Теплична, вул.Українська: 65 к.А, 67 к.А; вул.Шешукова, пров.Тепличний, пров.Український вул.Українська, 67, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (школа НВК№3, 1-й поверх.) Велика

681543 м.Шепетівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Валентина Драчука, вул.Валі Котика: 2–84, 86, 88, 90–90 к.А, 92, 94, 98–98 к.В, 104, 106–106 к.А, 108–110; вул.Длужнєвського, вул.Лермонтова: 1–2 к.А; вул.Некрасова: 2–64; вул.Островського: 26; вул.Чкалова: 22, 28–86; вул.8-го Березня, пров.Богдана Хмельницького, пров.Валентина Драчука, пров.Длужнєвського, пров.Лермонтова, пров.Тупіковий, пров.8-го Березня, просп.Миру: 40, 42, 44–46, 48–50; вул.Лермонтова, 2, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (ВАТ "АТП 16807", їдальня.) Велика

681544 м.Шепетівка – вул.Афоніна, вул.Валі Котика: 85, 87, 89, 91, 93, 95–97, 99–103, 105, 107, 111–168; вул.Віленського, вул.Гижицького, вул.Дружби, вул.Лозова, вул.Митрополита Шептицького, вул.Некрасова: 65–186; вул.Олеся Гончара: 28; вул.Островського: 10–24, 29 к.А–52 к.Г, 52 к.К–108; вул.Павлова, вул.Пирогова, вул.Руднєва, вул.Сковороди, вул.Українська: 1–36 к.А, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 64, 67, 68, 70–76; вул.Ярослава Давидова, пров.Митрополита Шептицького, пров.Некрасова вул.Валі Котика, 75, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (школа №4, 1-й поверх.) Велика

681545 м.Шепетівка – вул.Островського: 52 к.Є; просп.Миру: 18–20, 22–38; просп.Миру, 25, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (Сільськогосподарський технікум, 1-й поверх.) Велика

681546 м.Шепетівка – вул.Горбатюка: 53–106; вул.Лермонтова: 3–37; вул.Миколи Дзявульського: 54–109; вул.Ревазо Циклаурі, вул.Толстого, пров.Островського, пров.Ревазо Циклаурі, просп.Миру: 14, 16–16 к.А, 20 к.А; вул.Горбатюка, 61, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (НВК №1, к.33, актова зала.) Велика

681547 м.Шепетівка – вул.Гагаріна: 10, 10 к.В/Ч А-2007; вул.Героїв Небесної Сотні: 51–59, 65–65 к.А, 67, 73, 75, 79, 81, 85, 87–87 к.А, 89, 91, 93–93 к.А; вул.Горбатюка: 1 к.А–37; вул.Короленка, вул.Миколи Дзявульського: 1–44; пров.Горбатюка, пров.Короленка, пров.Миколи Дзявульського вул.Героїв Небесної Сотні, 69, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (Музична школа, великий зал, 2-й поверх.) Велика

681548 м.Шепетівка – вул.Гагаріна: 1–9, 10 к.В, 11–67; вул.Героїв Небесної Сотні: 64–64 к.А, 66, 68–72, 74, 76, 80, 82–84 к.Б, 86, 88, 90, 92; вул.Ігоря Ляшенка: 48–79; вул.Ігоря Сікорського: 1–40, 43, 45, 47–77; вул.Максима Коваля: 1–11, 13, 15, 19; вул.Олекси Береста: 1–10; вул.Островського: 2 к.А–9; пров.Гагаріна, пров.Ігоря Сікорського, пров.Спортивний вул.Героїв Небесної Сотні, 54, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (будинок культури, 1-й поверх.) Велика

681549 м.Шепетівка – вул.Героїв Небесної Сотні: 21–50; вул.Гончарова: 45, 47, 49–51, 53, 57–96; вул.Жухрая, вул.Ігоря Балди, вул.Сергія Оврашка: 20, 22, 24, 26, 28, 31–42, 44–58; вул.Чкалова: 1–21, 23; пров.Героїв Небесної Сотні, пров.Чкалова вул.Героїв Небесної Сотні, 34, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (школа №2, 1-й поверх.) Велика

681550 м.Шепетівка – вул.Винниченка: 1–17, 19; вул.Генерала Шухевича: 2–59, 61, 63–63 к.А; вул.Героїв Чорнобиля: 1–50, 50 к.Б–51, 53, 53 к.Б; вул.Індустріальна, вул.Київська, вул.Климовича, вул.Музальова, вул.Натана Рибака: 1–36; вул.Стуса, вул.Якова Гальчевського: 1–19; вул.30 років Перемоги: 1–24; пров.Генерала Шухевича, пров.Натана Рибака, шосе Старокостянтинівське: 32–32 к.В, 34–34 к.А, 36, 38, 42; вул.Стуса, 11, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30403 (Відділення соціально-побутової адаптації територитроіального центру, актова зала.) Велика

681551 м.Шепетівка – вул.Берегова, вул.Бєляєва, вул.Богуна, вул.Валентина Садовського, вул.Верстовського, вул.Винниченка: 18, 20–52; вул.Вишнева, вул.Вишневецького, вул.Волкова, вул.Володимирська, вул.Генерала Шухевича: 60, 62, 64–93; вул.Героїв Чорнобиля: 50 к.А, 52, 53 к.А, 54–80; вул.Григорія Вірьовки, вул.Грушевського, вул.Гулака-Артемовського, вул.Добровольського, вул.Довженка, вул.Івана Франка, вул.Качанівського, вул.Котляревського, вул.Курчатова, вул.Кутузова, вул.Леонова, вул.Леонтовича, вул.Марка Вовчка, вул.Миколи Красюка, вул.Натана Рибака: 38–87; вул.Озерна, вул.Олеся Гончара: 22, 48; вул.Остапа Вишні, вул.Панаса Мирного, вул.Пацаєва, вул.Пліщинська: 90–168; вул.Рильського, вул.Устима Кармелюка, вул.Федорова, вул.Чайковського, вул.Яворського, вул.Якова Гальчевського: 20–112; вул.30 років Перемоги: 25–71; пров.Київський, пров.Кутузова, пров.Остапа Вишні, пров.Пліщинський вул.Пліщинська, 170, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (ВАТ ЕК "Хмельницькобленерго" Шепетівський РЕМ, актова зала) Велика

681552 м.Шепетівка – вул.Валерія Числюка, вул.Володимира Шевчука, вул.Економічна, вул.Заводська, вул.Карпенка-Карого, вул.Крилова, вул.Пліщинська: 1 к.2–88; вул.П’яскорського, вул.Річна, пров.Заводський, пров.Карпенка-Карого, пров.Низовий, пров.Річний, шосе Пліщинське, шосе Старокостянтинівське: 8–12, 14–14Б, 16, 20, 22–24 к.А, 26–30 к.А, 33–33 к.Г, 35, 37, 39–41, 43–105; шосе Старокостянтинівське, 8, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30403 (Територіальний центр соціального обслуговування) Велика

681553 м.Шепетівка – вул.Василя Кашлакова, вул.Героїв Небесної Сотні: 3–20; вул.Гончарова: 2–44, 46, 48, 52, 54–56; вул.Ігоря Ляшенка: 1–46; вул.Княгині Ольги, вул.Князя Святослава, вул.Курортна, вул.Олександра Ємця, вул.Попова, вул.Сергія Оврашка: 1–19 к.А, 21, 23, 25, 27, 29, 43; вул.Суворова, вул.Судилківська: 2–33, 35, 37, 39; вул.Ушакова, вул.400-річчя Шепетівки, пров.Гончарова, пров.Ігоря Ляшенка, пров.Князя Святослава, пров.Курортний, пров.Сергія Оврашка, пров.Суворова, пров.Судилківський, просп.Миру: 39, 41, 43, 47; шосе Старокостянтинівське: 2–6, 13, 15, 19, 21, 25 к.Б; вул.Судилківська, 19, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (школа №3, 1-й поверх.) Велика

681554 м.Шепетівка – вул.Андрія Молодики, вул.Зої Космодем’янської, вул.Ігоря Сікорського: 42, 44, 46, 81–193; вул.Кільцева, вул.Коцюбинського, вул.Кузнєчна, вул.Лесі Українки, вул.Лізи Чайкіної, вул.Ломоносова, вул.Любові Шевцової, вул.Максима Коваля: 12, 14, 16–18, 20–45; вул.Олега Кошового, вул.Олекси Береста: 18–32; вул.Подільська, вул.Судилківська: 34–34 к.А, 36, 38, 40–76 к.А; вул.Уляни Громової, вул.Федотова, вул.Швалленберга, вул.Шевченка, пров.Андрія Молодики, пров.Кільцевий, пров.Коцюбинського, пров.Лесі Українки, пров.Лізи Чайкіної, пров.Максима Коваля, пров.Олега Кошового, пров.Подільський, пров.Шевченка, СТ"Гвоздика" вул.Вишнева, СТ"Гвоздика" вул.Грушева, СТ"Гвоздика" вул.Річна, СТ"Гвоздика" вул.Яблунева, СТ"Гвоздика"вул.Озерна, СТ"Гвоздика"вул.Садова вул.Судилківська, 57, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (КП "ШРЕП", актова зала.) Велика

681555 м.Шепетівка – вул.Гранітна, вул.Кар’єрна, вул.Максима Залізняка, вул.Механізаторів, вул.Промислова, вул.Соломії Крушельницької, вул.Судилківська: 77–173 к.А; вул.Титова, пров.Гранітний, пров.Максима Залізняка, СТ"Вчитель"вул.Дружби, СТ«Вчитель»вул.Судилківська, СТ"Імпульс"вул.1-ша Садова, СТ"Імпульс"вул.2-га Садова, СТ"Імпульс"вул.3-тя Садова, СТ"Імпульс"вул.4-та Садова вул.Титова, 1А, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 (ВАТ "Завод культиваторів", велика зала, 1-й поверх) Велика

681556 м.Шепетівка – вул.Володі Ковальчука, вул.Гастелло, вул.Добролюбова, вул.Залізнична: 86–90, 92, 94, 96–100; вул.Івана Піддубного, вул.Матросова, вул.Назарія Яремчука, вул.Новоградська, вул.Рампова, вул.Руслана Мазунова, вул.Северина Наливайка, вул.Українська: 69–69 к.В/Ч А-4127, 110 к.В/Ч А-2375; вул.Чехова, пров.Гастелло, пров.Матросова, пров.Назарія Яремчука, пров.Разіна, пров.Чехова вул.Полубоярова, 1, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30401 (залізничний клуб, 1-й поверх.) Середня

681564 с.Черніївка вул.Олександра Іщука, 14А, с.Черніївка, Полонський р-н, Хмельницька обл., 30514 (сільський клуб, актова зала) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
681266 державна установа "Шепетівська виправна колонія (№98)" вул.Тараса Шевченка, 60, с.Климентовичі, Шепетівський р-н, Хмельницька обл., 30464 Мала
681408 Комунальне підприємство "Славутська центральна районна лікарня ім. Ф. М. Михайлова" вул.Ярослава Мудрого, 29Г(СЦРЛ), м.Славута, Хмельницька обл., 30000 Мала
681557 Комунальне некомерційне підприємство "Шепетівська центральна районна лікарня" Шепетівської районної ради Хмельницької області. вул.Валі Котика, 85, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 Мала
681558 Комунальне некомерційне підприємство "Вузлова лікарня станції Шепетівка" Шепетівської районної ради Хмельницької області вул.Героїв Небесної Сотні, 96, м.Шепетівка, Хмельницька обл., 30405 Мала