Хмельницька область - одномандатний виборчий округ №191

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
680066 с.Адамівка вул.Центральна, 40, с.Адамівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32511 (сільський клуб, актовий зал) Середня
680067 смт Віньківці – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Заславська: 1–16, 53; вул.Затишна, вул.Котляревського, вул.Леонтовича, вул.Лозова, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Патріотів України, вул.Першотравнева: 1–18; вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Свободи: 1–8, 10; вул.Соборної України, вул.Чкалова, вул.Щаслива вул.Заславська, 6, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500 (будинок культури, фойє) Середня
680068 смт Віньківці – вул.Березинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гастелло, вул.Глібова, вул.Грушевського, вул.Західна, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Короленка, вул.Лисенка, вул.М.Вовчка, вул.Миру: 1–59; вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Невського, вул.Новоушицька, вул.Озерна, вул.Пасічна, вул.Подільська, вул.Проскурівська, вул.Райдужна, вул.Світанкова, вул.Сковороди, вул.Соснова, вул.Старицького, вул.Стефаника, вул.Темрюкської дивізії, вул.Тиха, вул.Черешнева, вул.Чехова: 4–6; вул.Шкільна, вул.3-го Тисячоліття, вул.50-ти річчя Перемоги, пров.Сонячний вул.Першотравнева, 6, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500 (ТОВ "Віньківці сирзавод", зал засідань) Середня
680069 смт Віньківці – вул.В.Годованого, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Заславська: 20–52, 56–77; вул.І.Цимбалюка, вул.Лермонтова, вул.М.Кривоноса, вул.Незалежності, вул.Південна, вул.Свободи: 9, 12–32; вул.Тургенєва, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, вул.500 річчя Віньковець вул.Заславська, 75, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500 (приміщення "райавтодору", актова зала) Середня
680070 смт Віньківці – вул.Ватутіна, вул.Винниченка, вул.Володимирська, вул.Грабовського, вул.Заремби, вул.Кропивницького, вул.Ломоносова, вул.Майданська, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева: 19–87; вул.Польова, вул.Східна, вул.Чайковського вул.Володимирська, 19, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500 (сільський клуб, фойє) Середня
680071 с.Гринева вул.Заньковецької, 4, с.Гринева, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32506 (сільський клуб, актовий зал) мала
680072 смт Віньківці – вул.Чехова: 2–3, 15–138; с.Карижин вул.Чехова, 118, с.Карижин, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32506 (школа, фойє) мала
680073 смт Віньківці – вул.Миру: 60; с.Подолянське вул.Козацька, 60, с.Подолянське, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32507 (школа, актовий зал) Середня
680074 с.Великий Олександрів – вул.Весняна, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Івана Франка, пров.Польовий вул.Молодіжна, 44, с.Великий Олександрів, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32508 (будинок культури, актовий зал) мала
680075 с.Великий Олександрів – вул.Вишнева, вул.Затишна, вул.Івана Загродського, вул.Кармалюка, вул.Лесі Українки, пров.Івана Загродського вул.Затишна, 3, с.Великий Олександрів, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32508 (школа, актовий зал) мала
680076 с.Говори вул.Незалежності, 14, с.Говори, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32536 (сільський будинок культури, фойє) мала
680077 с.Ломачинці вул.Ю.Гагаріна, 1/1, с.Ломачинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32536 (сільський клуб, фойє) мала
680078 с.Грим’ячка вул.Центральна, 32, с.Грим’ячка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32510 (будинок культури, фойє) мала
680079 с.Дашківці вул.ім.Академіка Шпака, 32, с.Дашківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32530 (будинок культури, фойє) Середня
680080 с.Женишківці вул.Грушевського, 10А, с.Женишківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32524 (будинок культури, актовий зал) Середня
680081 с.Гоголі вул.Шевченка, 1А, с.Гоголі, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32524 (сільський клуб, актовий зал) мала
680082 с.Зіньків – вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Грушевського, вул.Івана Мазепи, вул.Лук’янівська-Лісова, вул.Магдебурзька, вул.Максима Кривоноса, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.О.Кобилянської, вул.П.Т.Писаренка, вул.Радісна, вул.Річна, вул.Свято Михайлівська, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Троїцька, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Грушевського, пров.Дівішека, пров.Миру, пров.Митрополита Володимира, пров.Першотравневий, пров.Радісний вул.П.Т.Писаренка, 46, с.Зіньків, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32514 (сільська рада, зал засідань) Середня
680083 с.Зіньків – вул.В.Сосюри, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.П.Сагайдачного, вул.Пушкіна вул.Л.Українки, 53, с.Зіньків, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32514 (сільський клуб, актовий зал) мала
680084 с.Станіславівка вул.Сташевського, 58Б, с.Станіславівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32514 (сільський клуб, актовий зал) мала
680085 с.Зоряне вул.Героя Козловського, 39, с.Зоряне, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32531 (школа, фойє) мала
680086 с.Карачіївці вул.Центральна, 55, с.Карачіївці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32534 (школа, актовий зал) мала
680087 с.Майдан-Карачієвецький вул.Центральна, 23, с.Майдан-Карачієвецький, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32534 (будинок культури, актовий зал)
/
вул.Центральна, 23, с.Карачіївці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32534
мала
680088 с.Калюсик вул.Центральна, 33, с.Калюсик, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32535 (школа, спортивний зал) мала
680089 с.Бистриця вул.Набережна, 5, с.Бистриця, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32535 (ФАП, к.1) мала
680090 с.Майдан-Олександрівський, с.Балки вул.Центральна, 30, с.Майдан-Олександрівський, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32533 (будинок культури, фойє) Середня
680091 с.Гута вул.Шевченка, 20, с.Гута, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32533 (ФАП, к.1) мала
680092 с.Нетечинці – вул.Валі Котика, вул.Дачна, вул.Залісна, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Трудова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева вул.Миру, 39/2, с.Нетечинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32526 (сільський клуб, фойє) мала
680093 с.Нетечинці – вул.Героя Бараболько, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Колгоспна, вул.Л.Українки, вул.Механізаторів, вул.Набережна, вул.Пенсіонерів, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Солідарності, вул.Тиніста, вул.Травнева вул.Подільська, 34, с.Нетечинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32526 (будинок культури, фойє) мала
680094 с.Дружба, с.Славута вул.Мічуріна, 30, с.Славута, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32526 (сільський клуб, актовий зал) мала
680095 с.Осламів вул.Подільська, 1, с.Осламів, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32532 (адмінбудинок, зал засідань) Середня
680096 с.Охрімівці вул.Нова, 1, с.Охрімівці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32523 (школа, актовий зал) Середня
680097 с.Слобідка-Охрімовецька вул.Центральна, 44, с.Слобідка-Охрімовецька, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32523 (сільський клуб, актовий зал) Середня
680098 с.Петрашівка – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Молодіжна: 1А–41; вул.Перемоги: 1–125; вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Пушкіна: 1–20; вул.Шкільна вул.Перемоги, 106А, с.Петрашівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32512 (школа, фойє) мала
680099 с.Петрашівка – вул.Зелена, вул.Молодіжна: 42–87; вул.Перемоги: 126–132; вул.Пушкіна: 21–87; вул.Садова, вул.Шевченка вул.Пушкіна, 48А, с.Петрашівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32512 (ФАП, к.1) мала
680100 с.Пирогівка вул.Шкільна, 34А, с.Пирогівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32512 (сільський клуб, к.1) мала
680101 с.Пилипи-Олександрівські вул.Центральна, 11Б, с.Пилипи-Олександрівські, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32509 (будинок культури, фойє) Середня
680102 с.Покутинці, с.Черкасівка вул.Центральна, 85, с.Покутинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32516 (будинок культури, актовий зал) мала
680103 с.Яснозір’я, с.Виселок вул.Подільська, 1, с.Яснозір’я, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32520 (будинок культури, актовий зал) мала
680104 с.Фащіївка вул.Щаслива, 17, с.Фащіївка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32520 (сільський клуб, актовий зал) мала
680257 с.Богданівці, с.Березове вул.Миру, 10, с.Богданівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32211 (сільський будинок культури, к.1) Середня
680258 с.Божиківці вул.Седзюка, 22/1, с.Божиківці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32262 (сільський будинок культури, к.1) мала
680259 с.Іванківці вул.Маяковського, 4/1, с.Іванківці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32263 (школа, к.1) мала
680260 с.Шелехове вул.Незалежності, 24/1, с.Шелехове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32264 (сільський клуб, к.1) мала
680261 смт Вовковинці – вул.Армійська, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Л.Українки, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Шевченка, пров.Армійський, пров.Вишневий, пров.Малиновий, пров.Незалежності, пров.Польовий, пров.Стадіонний, пров.Суворова, пров.Червоний, пров.Шевченко, пров.Шкільний, пров.Яблуневий вул.Миру, 26, смт Вовковинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223 (будинок культури, к.1) Середня
680262 смт Вовковинці – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Злагоди, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Макаренка, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Схабенка, пров.Артільний, пров.Вокзальний, пров.Зелений, пров.Ломоносова, пров.Малий, пров.Мічуріна, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Тихий, ж/д будка вул.Першотравнева, 29, смт Вовковинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223 (Будинок для людей похилого віку, к.1) Середня
680263 с.Кайтанівка вул.Лісова, 4, с.Кайтанівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
680264 с.Садове вул.Миру, 31, с.Садове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223 (Фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
680265 с.Волоське, с.Гута вул.Шереметівка, 2А, с.Волоське, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32251 (сільський будинок культури, к.1) мала
680266 с.Галузинці вул.Гагаріна, 2, с.Галузинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32226 (Сільський клуб, к.2) мала
680267 с.Гатна вул.Миру, 3, с.Гатна, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32215 (сільський будинок культури, к.2) мала
680268 с.Марківка вул.Козацька, 2, с.Марківка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32215 (пункт прийому хворих, к.1) мала
680269 с.Городище вул.Семенюка, 16, с.Городище, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32221 (сільський будинок культури, к.1) мала
680270 м.Деражня – вул.Володимира Соломчука, вул.Заремби, вул.Ігоря Гейсуна, вул.Польова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Трояни, пров.Заводський, пров.Затишний, пров.Робітничий вул.Володимира Соломчука, 2, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200 (школа №3, актовий зал) Середня
680271 м.Деражня – бульв.Каштановий, вул.Вишнева, вул.Гайдамацька, вул.Завалля, вул.Київська, вул.Крилова, вул.Круча, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Нижня, вул.Південна, вул.Прилюка, вул.Проскурівська, вул.Пушкіна, вул.Ревуцького, вул.Слобода, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шкільна, вул.Шолом-Алейхема, пров.Крилова, пров.Круча, пров.Лермонтова, пров.Набережний, пров.Некрасова, пров.Нижній, пров.Пушкіна, пров.Толстого, пров.Шкільний вул.Проскурівська, 77, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200 (міський клуб, глядацький зал) Середня
680272 м.Деражня – вул.Ватутіна, вул.Зелена, вул.Івана Зубкова, вул.Кармалюка, вул.Промислова, вул.Радісна, вул.Світлична, вул.Слов’янська, пров.Промисловий, пров.Трудовий, тупик ж/д будки: 1188КМ–1190КМ; вул.Володимира Соломчука, 3, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200 (Районний будинок творчості та юнацтва, актова зала) Середня
680273 м.Деражня – вул.Ахматової, вул.Барська, вул.Б.Олійника, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Євгена Андріюка, вул.Кушнаренко, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Майдан Привокзальний, вул.Миру: 1–83 к.3, 85–98; вул.Молодіжна, вул.Подільська, вул.Туза, вул.Ювілейна, пров.Барський, пров.Вокзальний, пров.Миру, пров.Новий, пров.Піонерський вул.Миру, 42, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200 (районний будинок культури, хореографічний зал) Велика
680274 м.Деражня – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.І.Богуна, вул.ім.Руцького В.Ф., вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.Миру: 84, 100–228; вул.Олега Ольжича, вул.Островського, вул.Пісочна, вул.Стрілецького, вул.Шевченка, пров.І.Богуна, пров.Козацький, тупик ж/д будки: 1183КМ; пункт Водопостачання вул.Миру, 130, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200 (РЕМ, актовий зал) Велика
680275 с.Загінці вул.Берегова, 2/1, с.Загінці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32245 (сільський будинок культури, к.1) мала
680276 с.Зяньківці, с.Бомкове вул.Центральна, 22, с.Зяньківці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32250 (сільський будинок культури, к.1) Середня
680277 с.Згарок, с.Подолянське, с.Старий Майдан вул.Кармалюка, 57, с.Згарок, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32222 (сільський будинок культури, к.1) мала
680278 с.Новий Майдан, с.Новостроївка вул.Мануїльського, 1, с.Новостроївка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32222 (сільський клуб, к.1) мала
680279 с.Кальна, с.Осикове, с.Сіноводи вул.Калинова, 7/1, с.Кальна, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32220 (сільський клуб, к.1) мала
680280 с.Клопотівці вул.Центральна, 20, с.Клопотівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32232 (сільський будинок культури, к.1) мала
680281 с.Вівсяники вул.Центральна, 21, с.Вівсяники, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32233 (сільський клуб, к.1) мала
680282 с.Чернелівці вул.ім.Григорія Шевчука, 6, с.Чернелівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32234 (фельдшерсько-акушерський пунк, к.1) мала
680283 с.Копачівка вул.Миру, 99, с.Копачівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32210 (будинок культури, к.1) Середня
680284 с.Коржівці вул.Лесі Українки, 53, с.Коржівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32217 (сільський клуб, к.1) мала
680285 с.Коричинці вул.Незалежності, 1, с.Коричинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32225 (сільський клуб, к.1) мала
680286 смт Лозове – вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Першотравнева, вул.Радянська, пров.Жовтневий, пров.Залізничний, пров.Молодіжний, ст.Коржівці вул.Радянська, 13, смт Лозове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32216 (будинок культури, к.1) Середня
680287 смт Лозове – вул.Пролетарська, Блок Пост Масівці вул.Пролетарська, 13, смт Лозове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32216 (торговий центр, к.1) мала
680288 с.Мазники вул.Соборна, 1, с.Мазники, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32265 (будинок культури, к.2) мала
680289 с.Майдан-Чернелевецький, с.Стара Гута вул.Вишнева, 7, с.Майдан-Чернелевецький, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32230 (сільський будинок культури, к.1) мала
680290 с.Макарове вул.Шкільна, 11, с.Макарове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32231 (сільський клуб, к.1) мала
680291 с.Степівка вул.Дружби, 13, с.Степівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32230 (сільський клуб, к.1) мала
680292 с.Маниківці вул.Яна Ольшанського, 42, с.Маниківці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32244 (сільський будинок культури, фойє) Середня
680293 с.Нижнє вул.Василя Григорьєва, 34, с.Нижнє, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32206 (сільський будинок культури, к.1) мала
680294 с.Черешенька вул.Котовського, 30, с.Черешенька, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32206 (сільський клуб, к.1) мала
680295 с.Слобідка вул.Центральна, 1, с.Слобідка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32220 (сільський клуб, к.1) мала
680296 с.Новосілка вул.Подільська, 20/7, с.Новосілка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32240 (сільський будинок культури, к.1) мала
680297 с.Літки вул.Польова, 6/1, с.Літки, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32241 (сільський клуб, к.1) мала
680298 с.Підлісне вул.Козацька, 10/1, с.Підлісне, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32242 (сільська бібліотека, к.1) мала
680299 с.Пилипи вул.Центральна, 9, с.Пилипи, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32252 (СТОВ, адмінбудинок, к.1) мала
680300 с.Радівці, с.Стреків вул.Коцюбинського, 22, с.Радівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32235 (школа, актовий зал) Середня
680301 с.Шиїнці вул.Жовтнева, 2, с.Шиїнці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32253 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680302 с.Шпичинці вул.Гагаріна, 5, с.Шпичинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32212 (сільський будинок культури, к.1) Середня
680303 с.Розсохи вул.Ватутіна, 3, с.Розсохи, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32213 (сільський клуб, к.1) мала
680304 с.Теперівка вул.Центральна, 38, с.Теперівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32214 (сільський клуб, к.1) мала
680305 с.Яблунівка вул.Центральна, 40, с.Яблунівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32207 (сільський будинок культури, к.1) мала
680306 с.Буцневе вул.Центральна, 1/3, с.Буцневе, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32208 (сільський клуб, к.1) мала
680307 с.Адамівка, с.Слобідка-Шелехівська вул.Вакарів, 5/1В, с.Слобідка-Шелехівська, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32261 (гостиний будинок музею А.Ахматової к.2) мала
680308 с.Шарки вул.Першого Травня, 2/А, с.Шарки, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32209 (сільський клуб, к.1) мала
680309 с.Явтухи вул.Центральна, 34/А, с.Явтухи, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32260 (сільський будинок культури, к.1) мала
680310 с.Яськівці вул.Центральна, 44, с.Яськівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32243 (сільський будинок культури, к.2) мала
680311 с.Красносілка вул.Свободи, 17, с.Красносілка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32218 (сільський клуб, к.2) мала
680312 с.Гришки, с.Згар вул.Шевченка, 5, с.Гришки, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32236 (сільський будинок культури, к.1) мала
680664 с.Волосівці вул.Першотравнева, 17/1, с.Волосівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31510 (будинок сільської ради, актова зала) мала
680665 с.Голенищеве вул.Присяжнюка Руслана, 65, с.Голенищеве, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31553 (школа, фойє) мала
680666 с.Буцні вул.Присяжнюка Руслана, 13/1, с.Буцні, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31554 (сільський клуб, технічне приміщення) мала
680667 с.Майдан-Голенищівський вул.Присяжнюка Руслана, 13, с.Майдан-Голенищівський, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31553 (сільський клуб, актова зала) мала
680668 с.Майдан, с.Нова Гута, с.Прилужне вул.Берегова, 4, с.Прилужне, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31565 (сільський клуб, актова зала) мала
680669 с.Голосків вул.Центральна, 2, с.Голосків, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31535 (Голосківський ліцей, фойє) Середня
680670 с.Русанівці вул.Набережна, 4, с.Русанівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31535 (сільський клуб, актова зала) мала
680671 с.Горбасів вул.Центральна, 48, с.Горбасів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31540 (Будинок культури, фойє) мала
680672 с.Марківці вул.Центральна, 70, с.Марківці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31540 (сільський клуб, актова зала) мала
680673 с.Гречинці вул.Світанкова, 23, с.Гречинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31515 (сільський клуб, фойє) мала
680674 с.Іванинці, с.Михунки вул.Центральна, 13, с.Іванинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31518 (сільський клуб, актова зала) мала
680675 с.Грушківці вул.Печенюка, 35/1, с.Грушківці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31544 (школа, к.2) мала
680676 с.Бохни вул.Гагаріна, 69/1, с.Бохни, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31545 (сільський клуб, актова зала) мала
680677 с.Козачки, с.Анютине вул.Центральна, 57, с.Козачки, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31546 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Центральна, 59, с.Козачки, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31546
мала
680678 с.Варенка вул.Перемоги, 18, с.Варенка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31547 (ФАП, технічне приміщення) мала
680679 с.Кудинка, с.Свічна вул.Набережна, 5А, с.Кудинка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31520 (сільський клуб, фойє) мала
680680 с.Рожни вул.Квітнева, 1А, с.Рожни, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31520 (школа, фойє) мала
680681 смт Летичів – вул.Глібова, вул.Дачна, вул.Зубкова Івана, вул.Малишка, вул.Небесної сотні, вул.О.Кобилянської, вул.Олега Ольжича, вул.Печенюка: 15А, 17, 19, 21–21/1, 23–32; вул.Пушкіна, вул.Савіцького Юрія: 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58–103; вул.Свободи: 1–42, 44–44/1, 46–46/1, 48–50, 52, 54, 56–58, 60, 62–64, 66–66/1, 68–70, 72, 74, 76, 78; вул.Соборна: 71, 73–78; вул.Я.Галана, пров.Заводський, пров.Зубкова Івана, пров.Мирний, пров.Свободи, пров.Терешкової, пров.Чайковського, пров.Чехова, пров.Чкалова, пров.1 Пушкіна, пров.2 Пушкіна, пров.3 Пушкіна вул.Савіцького Юрія, 54/1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (ДП "Летичівлісгосп", актова зала) Велика
680682 смт Летичів – вул.Бурачека, вул.Героїв Крут, вул.Грушевського, вул.Івана Огієнка, вул.І.Франка, вул.Кармалюка: 2–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 77–79/17; вул.Лікарська: 9, 11–18/1; вул.Мазура Василя, вул.Матвєєвої Олени, вул.Осліковського, вул.Романа Шухевича, вул.Савіцького Юрія: 2–43/2, 45–45/1, 47–49, 51, 53, 55, 57; вул.Свободи: 43–43/3, 45, 47, 51–51/2, 53, 55, 59, 61, 65, 67–67/1, 71, 73, 75, 77, 79–116; вул.Смолінського Леоніда, вул.Толстого, вул.Чорновола: 1–3, 5–5/1, 7; пров.Горького, пров.Калиновий, пров.1 Лікарський, пров.2 Лікарський вул.Івана Огієнка, 1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (школа №2, спортзал) Велика
680683 смт Летичів – вул.Багрія Олександра, вул.Гагаріна, вул.Гончарна, вул.Горбатова, вул.Івана Мазепи, вул.Комарова, вул.Кучерука Григорія, вул.Ламана, вул.Лікарська: 1–8/1, 10–10А; вул.Максима Кривоноса, вул.Набережна, вул.Печенюка: 1–15, 16–16/1, 18, 20–20/1, 22–22/1; вул.Соборна: 1–70, 72; вул.Тиха, вул.Чорновола: 4–4А, 6, 8–61; вул.Шевченка, вул.Шірпала Леоніда, вул.Якова Гальчевського, вул.Якова Завірюхи, вул.Ярослава Мудрого, пров.Гончарний, пров.Жовтневий, пров.Космонавтів, пров.Ламаний, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Соборний, пров.Шевченка, пров.Шкільний, пров.1 Якова Гальчевського, пров.2 Якова Гальчевського пров.Шкільний, 5, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (школа №1, фойє) Велика
680684 смт Летичів – вул.Автопарківська, вул.Віри Кириченко, вул.Гончара, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетиків, вул.І.Богуна, вул.Кармалюка: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74–76, 80–98; вул.Ломоносова, вул.Прибузька, вул.Рильського, вул.Руданського, вул.Сагайдачного, вул.Старицького, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Тропініна, пров.Руданського, пров.Тропініна вул.Савіцького Юрія, 31/1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (районний Будинок культури, фойє) Середня
680685 смт Летичів – вул.Б.Хмельницького, вул.Володимира Великого, вул.Маринюка, пров.Березовий, пров.Б.Хмельницького, пров.Володимира Великого, пров.Зарічний, пров.Молодіжний, пров.Радісний вул.Б.Хмельницького, 7/2, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (Приватне домоволодіння Бучковського М.Ю., актова зала) мала
680686 смт Летичів – вул.Бугська, вул.Вишнева, вул.Горбасівська, вул.Горбатюка, вул.Лесі Українки, вул.Лисого, вул.Олени Теліги, вул.Перемоги, вул.Садова, пров.Бугський, пров.Вишневий, пров.Горбасівський, пров.Горбатюка вул.Горбатюка, 3/1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (школа №3, актова зала) Середня
680687 смт Летичів – вул.Бачинського, вул.Ватутіна, вул.Вовковинецька, вул.Грабовського, вул.Карбишева, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Подільська, вул.Симиренка, вул.Яблунева, вул.50 років Перемоги, пров.Другий Котляревського, пров.Княгині Ольги, пров.Коцюбинського, пров.Лісовий, пров.Перший Котляревського, пров.Подільський, пров.Стельмаха, пров.Тургєнєва вул.Козацька, 20, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (ТОВ "Летичів-Агро", актова зала) Середня
680688 с.Майдан-Вербецький вул.Центральна, 9/1, с.Майдан-Вербецький, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31560 (сільський клуб, актова зала) мала
680689 с.Білецьке вул.Центральна, 2/1, с.Білецьке, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31551 (сільський клуб, актова зала) мала
680690 смт Меджибіж вул.Замкова, 30, смт Меджибіж, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31530 (будинок культури, фойє) Середня
680691 с.Ставниця вул.Костроміна, 10, с.Ставниця, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31531 (школа, фойє) Середня
680692 с.Митківці вул.Шкільна, 8, с.Митківці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31511 (сільський клуб, актова зала) мала
680693 с.Рудня вул.Центральна, 11/1, с.Рудня, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (сільський клуб, фойє) мала
680694 с.Подільське вул.Центральна, 13/1, с.Подільське, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500 (ФАП, к.1) мала
680695 с.Ревуха, с.Терлівка вул.Печенюка, 2/2, с.Терлівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31542 (сільський клуб, фойє) мала
680696 с.Сахни, с.Лозни, с.Майдан-Сахнівський вул.Центральна, 35А, с.Сахни, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31552 (будинок культури, актова зала) мала
680697 с.Снітівка вул.Садова, 1, с.Снітівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31543 (будинок сільської ради, актова зала) мала
680698 с.Малаківщина, с.Російська Буда вул.Затишна, 1, с.Малаківщина, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31543 (сільський клуб, актова зала) мала
680699 с.Суслівці вул.Молодіжна, 1, с.Суслівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31522 (школа, фойє) мала
680700 с.Антонівка вул.Лісова, 1, с.Антонівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31523 (сільський клуб, актова зала) мала
680701 с.Копитинці вул.Горбатюка, 1, с.Копитинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31522 (сільський клуб, актова зала) мала
680702 с.Новокостянтинів вул.Центральна, 14, с.Новокостянтинів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31523 (школа, фойє) мала
680703 с.Попівці вул.Яблунева, 8, с.Попівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31522 (будинок культури, фойє) мала
680704 с.Требухівці вул.Гагаріна, 1/2, с.Требухівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31532 (школа, актова зала) Середня
680705 с.Головчинці вул.Шевченка, 46/1, с.Головчинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31533 (школа, актова зала) Середня
680706 с.Лисогірка вул.Молодіжна, 1/1, с.Лисогірка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31534 (Будинок культури, фоє) Середня
680707 с.Чапля вул.Героїв Небесної сотні, 24, с.Чапля, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31520 (школа, фойє) мала
680708 с.Юрченки вул.Центральна, 1, с.Юрченки, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31520 (Будинок культури, фойє) мала
680709 с.Шрубків вул.Незалежності, 20, с.Шрубків, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31513 (Будинок культури, фоє) мала
680710 с.Западинці вул.Першина, 5, с.Западинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31514 (сільський клуб, актова зала) мала
680711 с.Ялинівка, с.Москалівка, с.Розсохувата вул.Центральна, 16А, с.Ялинівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31524 (будинок культури, фойє) мала
680712 с.Вербка вул.Сушка Луки, 15А, с.Вербка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31525 (сільський клуб, актова зала) мала
680713 с.Лісо-Березівка, с.Новомиколаївка пров.Лісовий, 25А, с.Лісо-Березівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31538 (сільський клуб, актова зала) мала
680715 с.Ярославка вул.Центральна, 5, с.Ярославка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31512 (школа, актова зала) мала
680890 с.Баглаї, с.Ємці, с.Загірне вул.Центральна, 25А, с.Баглаї, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31175 (сільський клуб, фойє) мала
680892 с.Лажева вул.Центральна, 1А, с.Лажева, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31177 (будинок культури, фойє) мала
680893 с.Березне, с.Вербівочка, с.Нападівка, с.Пихтії вул.Молодіжна, 29, с.Березне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31112 (сільський клуб, актова зала) мала
680896 с.Бутівці вул.П.Тичини, 20/1, с.Бутівці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31113 (школа, к.2) мала
680897 с.Лисинці, с.Першотравневе вул.Миру, 6/1, с.Лисинці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31199 (сільський клуб, фойє) мала
680898 с.Великі Мацевичі, с.Круча вул.Шкільна, 3, с.Великі Мацевичі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31116 (школа, фойє) мала
680899 с.Малі Мацевичі вул.Молодіжна, 1/1, с.Малі Мацевичі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31117 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Молодіжна, 1/2, с.Малі Мацевичі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31117
мала
680901 с.Раштівка вул.Шкільна, 5, с.Раштівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31116 (школа, спортивна зала) мала
680902 с.Великий Чернятин вул.Пригонова, 4, с.Великий Чернятин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31122 (школа, спортивна зала)
/
вул.Миру, 29, с.Великий Чернятин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31122
Середня
680903 с.Малий Чернятин вул.Шевченка, 5, с.Малий Чернятин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31122 (школа, спортивна зала) мала
680904 с.Оріхівка вул.Центральна, 13, с.Оріхівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31122 (сільський клуб, актова зала) мала
680905 с.Вербородинці, с.Гнатки вул.Центральна, 23, с.Вербородинці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31153 (сільський клуб, актова зала) мала
680907 с.Веснянка, с.Караїмівка, с.Ланок вул.Шкільна, 102, с.Веснянка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31152 (будинок культури, фойє)
/
вул.Шкільна, 98, с.Веснянка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31152
Середня
680908 с.Вишнопіль вул.Шевченка, 17, с.Вишнопіль, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31141 (Вишнопільський Будинок культури) мала
680909 с.Мартинівка вул.Мічуріна, 1/2, с.Мартинівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31142 (Мартинівський сільський клуб) мала
680910 с.Малий Вишнопіль, с.Северини вул.Богдана Хмельницького, 5/1, с.Северини, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31142 (школа, к.2) мала
680911 с.Волиця-Керекешина, с.Червона Семенівка вул.Долина, 30, с.Волиця-Керекешина, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31121 (школа, к.1) мала
680912 с.Григорівка вул.Калинова, 2/3, с.Григорівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31150 (сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня
680913 с.Воронківці вул.Шевченка, 2/1, с.Воронківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31151 (сільський клуб, танцювальний зал) Середня
680914 с.Губча, с.Партинці вул.Садова, 1/2, с.Губча, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31114 (школа, спортивна зала) мала
680915 с.Зеленці, с.Мальки вул.Гагаріна, 76/1, с.Зеленці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31155 (сільський клуб, актова зала) мала
680917 с.Ілляшівка вул.Центральна, 24, с.Ілляшівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31174 (будинок культури, актова зала) мала
680918 с.Іршики, с.Малишівка вул.Центральна, 20, с.Іршики, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31136 (будинок культури, танцювальна зала) мала
680919 с.Хижники, с.Яремичі вул.Польова, 30, с.Хижники, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31137 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
680922 с.Капустин вул.Центральна, 13, с.Капустин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31120 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
680923 с.Коржівка вул.Шевченка, 61/1, с.Коржівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31145 (сільський клуб, актова зала) мала
680924 с.Махаринці вул.Шевченка, 4/1, с.Махаринці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31145 (сільський клуб, актова зала) мала
680925 с.Ладиги вул.Миру, 60/1, с.Ладиги, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31183 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Миру, 59, с.Ладиги, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31183
Середня
680926 с.Губин вул.Центральна, 22/1, с.Губин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31183 (фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому) мала
680927 с.Верхняки вул.Центральна, 17, с.Верхняки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31160 (будинок культури, фойє) мала
680928 с.Миролюбне – вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Центральна, пров.Миру вул.Соборна, 48, с.Миролюбне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31160 (сільський клуб, актова зала) мала
680929 с.Миролюбне – вул.Берегова, вул.Героїв України, вул.Єсеніна, вул.ім.Володимира Яневича, вул.Кринична, вул.Незалежності, вул.Польова, пров.Чкалова вул.ім.Володимира Яневича, 13, с.Миролюбне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31160 (школа, к.2) мала
680930 с.Морозівка вул.Лісова, 3, с.Морозівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170 (сільський клуб, актова зала) мала
680931 с.Новоселиця вул.Центральна, 5, с.Новоселиця, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31162 (сільський клуб, актова зала) мала
680932 с.Підгірне вул.Садова, 1, с.Підгірне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170 (сільський клуб, актова зала) мала
680933 с.Немиринці, с.Берегелі вул.Центральна, 11, с.Немиринці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Центральна, 10, с.Немиринці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170
мала
680934 с.Деркачі, с.Кантівка вул.Миколи Флерка, 10, с.Деркачі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31171 (адмінбудинок, актова зала) мала
680936 с.Громівка вул.Центральна, 36, с.Громівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31130 (сільський клуб, актова зала) мала
680937 с.Половинники вул.Нагірна, 6, с.Половинники, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31130 (сільський клуб, фойє) мала
680938 с.Огіївці вул.Центральна, 11, с.Огіївці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31131 (будинок культури, актова зала) мала
680939 с.Писарівка вул.Садова, 7, с.Писарівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31190 (школа, к.3) мала
680940 с.Пашківці вул.Центральна, 12/3, с.Пашківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31124 (будинок культури, актова зала) Середня
680941 с.Грибенинка вул.Шевченка, 18, с.Грибенинка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31124 (фельдшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
680942 с.Попівці вул.Гагаріна, 23, с.Попівці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31125 (школа, актова зала) мала
680943 с.Пеньки, с.Андронівка, с.Залісся, с.Криниця вул.Тараса Шевченка, 1А, с.Пеньки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31110 (будинок культури, актова зала) мала
680944 с.Бовкуни, с.Драчі вул.Б.Хмельницького, 53А, с.Драчі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31111 (школа, фойє) мала
680946 с.Жабче вул.Шкільна, 3, с.Жабче, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31187 (школа, к.1)
/
вул.Шкільна, 3/1, с.Жабче, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31187
мала
680947 с.Радківці, с.Демківці, с.Хутори вул.Радісна, 11, с.Радківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31127 (школа, актова зала)
/
вул.Перемоги, 2, с.Радківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31127
мала
680948 с.Решнівка вул.Фесуна, 22/1, с.Решнівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31133 (школа, спортивна зала) мала
680949 с.Самчики, с.Степок вул.Прокоп’юка, 8, с.Самчики, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31182 (школа, актова зала)
/
вул.Прокоп’юка, 4, с.Самчики, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31182
Середня
680950 с.Самчинці, с.Семиреньки вул.Сонячна, 11, с.Самчинці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31172 (сільський клуб, актова зала)
/
вул.Сонячна, 7/1, с.Самчинці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31172
мала
680952 с.Сахнівці вул.Центральна, 58, с.Сахнівці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31134 (сільський клуб, танцювальний зал) Середня
680953 с.Красносілка, с.Немирівка вул.Центральна, 25, с.Красносілка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31135 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
680954 с.Киселі вул.Шевченка, 10/1, с.Киселі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31133 (сільський клуб, танцювальна зала) мала
680955 с.Сербинівка вул.Центральна, 9, с.Сербинівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31144 (сільська рада, зал засідань) Середня
680956 с.Левківка вул.Центральна, 7, с.Левківка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31180 (будинок культури, актова зала) Середня
680957 с.Йосипівка вул.Миру, 40, с.Йосипівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146 (адмінбудинок, зал засідань) мала
680958 с.Калинівка вул.Центральна, 47, с.Калинівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146 (адмінбудинок, зал засідань) мала
680960 с.Сковородки, с.Веселе, с.Круглики вул.Миру, 10, с.Сковородки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31164 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Миру, 14, с.Сковородки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31164
Середня
680961 с.Старий Остропіль – вул.Березова, вул.Більчанська, вул.Гоголя, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Хутір, вул.Центральна, вул.Чернівська, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Соборний вул.Центральна, 2/10, с.Старий Остропіль, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146 (навчально-виробниче об’єднання, спортивна зала) мала
680962 с.Старий Остропіль – вул.Ветеранів, вул.Визволителів, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Квітнева, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Перемоги, вул.Прирічна, вул.Свободи, вул.Случанська, вул.Шкільна вул.Шкільна, 3/1, с.Старий Остропіль, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146 (навчально-виробничий комбінат, актова зала) мала
680963 с.Райки вул.Миру, 1, с.Райки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146 (сільський клуб, актова зала) мала
680964 с.Стецьки, с.Дубина, с.Костянець, с.Кучівка, с.Прохорівка вул.Центральна, 4/1, с.Стецьки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31115 (будинок культури, актова зала) мала
680965 с.Чорна, с.Лісове, с.Шевченка вул.Шкільна, 31, с.Чорна, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31140 (школа, спортивна зала) мала
680966 с.Адампіль вул.Центральна, 3, с.Адампіль, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31416 (будинок культури, актовий зал) Середня
680967 с.Липки вул.Лесі Українки, 14А, с.Липки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31416 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680968 с.Перекора вул.Зарічна, 10А, с.Перекора, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31416 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680969 с.Бабине вул.Лесі Українки, 13А, с.Бабине, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31423 (школа, спортзал) мала
680970 с.Дубова вул.Богдана Хмельницького, 2А, с.Дубова, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31423 (магазин, к.2) мала
680971 с.Залісся вул.Грушевського, 21, с.Залісся, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31431 (школа, спортзал) мала
680972 с.Подоляни вул.Підлісна, 23, с.Подоляни, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31431 (ФАП, к.2) мала
680973 с.Заставці вул.Корчагіна, 3, с.Заставці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400 (школа, актовий зал) Середня
680974 с.Ілятка вул.Шкільна, 4А, с.Ілятка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445 (школа, актова зала) мала
680975 с.Красносілка вул.Красносільська, 17А, с.Красносілка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445 (магазин, к.2) мала
680976 с.Чехи вул.В.Котика, 4А, с.Чехи, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680977 с.Щербані вул.Шкільна, 16А, с.Щербані, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680978 с.Івки вул.Центральна, 7, с.Івки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31424 (сільська рада, зал засідань) мала
680979 с.Мисюрівка вул.Піонерська, 27, с.Мисюрівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31424 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680980 с.Травневе вул.Першотравнева, 15, с.Травневе, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31424 (Приміщення приватного будинку, к.2) мала
680981 с.Лисанівці вул.Молодіжна, 1, с.Лисанівці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31440 (будинок культури, глядацький зал) мала
680982 с.Паньківці вул.Шкільна, 7, с.Паньківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31441 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680983 с.Мшанець вул.Незалежності, 14, с.Мшанець, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31411 (сільський клуб, к.2) мала
680984 с.Нова Синявка вул.Перемоги, 10, с.Нова Синявка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31433 (школа, спортзал) Середня
680985 с.Ожарівка вул.ім.Левицького В.Й., 4, с.Ожарівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31410 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680986 с.Пишки вул.Перемоги, 24, с.Пишки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31410 (школа, спортзал) мала
680987 с.Паплинці вул.Перемоги, 1/1, с.Паплинці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31430 (будинок культури, глядацький зал) Середня
680988 с.Гончариха вул.Радгоспна, 5, с.Гончариха, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31430 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680989 с.Пасічна пл.Грушевського, 5, с.Пасічна, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31414 (будинок культури, актова зала) Середня
680990 с.Гречана вул.Центральна, 6, с.Гречана, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31415 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680991 с.Рідкодуб вул.Підлісна, 28/1, с.Рідкодуб, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31414 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680992 с.Пилява вул.Жукова, 7, с.Пилява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31421 (торговий центр, к.3) мала
680993 с.Миколаївка вул.Грушевського, 77А, с.Миколаївка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31421 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680994 с.Олексіївка вул.Польова, 37, с.Олексіївка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31421 (будинок культури, актова зала) мала
680995 с.Вишневе, с.Олександрівка вул.Садова, 2, с.Олександрівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31422 (ФАП, к.3) мала
680996 с.Пилявка вул.Ганжі, 13А, с.Пилявка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31420 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680997 с.Карпівці вул.Першотравнева, 18А, с.Карпівці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31420 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680998 с.Сьомаки вул.Центральна, 6, с.Сьомаки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31442 (сільський клуб, глядацький зал) мала
680999 с.Буглаї вул.Івана Франка, 20, с.Буглаї, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31442 (сільський клуб, глядацький зал) мала
681000 с.Дашківці, с.Хутір Дашківський вул.Центральна, 6, с.Дашківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31408 (школа, актова зала) мала
681001 смт Стара Синява – вул.Антоновича, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Гончарова, вул.Івана Франка, вул.ім.Ватутіна, вул.Квіткова, вул.Кожедуба, вул.Козача, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Солов’яненка, вул.Соломії Крушельницької, вул.Терешкової, вул.Чапаєва, вул.8-го Березня, пров.Перемоги, пров.Чапаєва, пров.Шкільний вул.Грушевського, 59, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400 (школа №1, фойє) Середня
681002 смт Стара Синява – вул.Богуна, вул.Глібова, вул.Горького, вул.Грушевського: 49–49/1, 51–162; вул.Драгоманова, вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Мончака, вул.Овсієнка, вул.Пархоменка, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Кошового вул.Грушевського, 61, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400 (районний будинок культури, актова зала) Середня
681003 смт Стара Синява – вул.Винниченка, вул.Глінки, вул.Грушевського: 1–46, 50А; вул.Г.Сковороди, вул.Довженка, вул.Жукова, вул.Заводська: 1–7, 9, 11, 13, 17, 21, 23, 25, 27–29, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–93; вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.І.Ганжі, вул.Лінійна, вул.Міцкевича, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Попова, вул.Рибалка, вул.Романенка Олександра, вул.Сидоришина, вул.Толстого, вул.Філатова, вул.Шапко, пров.Жукова, пров.Зарічний, пров.Поштовий вул.Грушевського, 17, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400 (школа-гімназія, спортзал) Середня
681004 смт Стара Синява – вул.Валі Котика, вул.В.Івасюка, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Заводська: 8, 10, 12, 14–16, 18–20, 22, 24, 26, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48А, 97–133; вул.І.Гонти, вул.ім.Б.Хмельницького, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Ладигіна, вул.Лесі Українки, вул.Н.Левицького, вул.Січових Стрільців, вул.Цукрова, вул.Цукрозавод, вул.Чехова, пров.В.Івасюка, пров.Ладигіна вул.Цукрозавод, 5Б, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400 (школа №2, актова зала) Середня
681005 с.Йосипівка вул.Сидоришина, 53А, с.Йосипівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400 (ФАП, к.2) мала
681006 с.Іванківці вул.Колгоспна, 11, с.Іванківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31408 (сільський клуб, глядацький зал) мала
681007 с.Теліжинці вул.Боженка, 19, с.Теліжинці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31409 (магазин, к.2) мала
681008 с.Уласово-Русанівка вул.Гагаріна, 7, с.Уласово-Русанівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31409 (сільський клуб, глядацький зал) мала
681009 с.Харківці вул.Набережна, 1, с.Харківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31412 (школа, актова зала) мала
681010 с.Цимбалівка вул.Жовтнева, 28, с.Цимбалівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31413 (школа, актова зала) мала
681011 с.Яблунівка вул.Гвардійська, 1, с.Яблунівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31413 (школа, актова зала) мала
681409 м.Старокостянтинів – вул.Франка вул.Франка, 35, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31104 (професійний ліцей, спортивна зала) Велика
681410 м.Старокостянтинів – вул.Бондарчука, вул.Залізнична, вул.Миру: 64; вул.Пашковецька, вул.Привокзальна, вул.Прокоп’юка, вул.Чайковського, в/чА0598, в/чА0711, в/чА2502, в/чА3267, в/чА3808, в/чА4009, в/чА4446 вул.Прокоп’юка, 6, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31104 (школа №7, фоє 1 поверх) Велика
681411 м.Старокостянтинів – вул.Заїкіна, вул.Кривоноса, вул.Попова: 10/2–10/38, 28–28/3, 30–30/3, 32, 34, 36, 93–93/1; пров.1 Кривоноса, пров.2 Кривоноса, пров.3 Кривоноса, пров.4 Кривоноса вул.Кривоноса, 1, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31104 (Старокостянтинівський елеватор, актова зала) Середня
681412 м.Старокостянтинів – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Оксамитова, вул.Попова: 2–9/123, 14, 19/1–27/1, 29, 31, 33, 35, 37–71/12, 99; вул.Яблунева, пров.Дачний, пров.Квітковий, пров.Луговий вул.Героїв Небесної Сотні, 4, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31101 (Старокостянтинівський міськрайонний центр зайнятості, фойє 1-й поверх) Велика
681413 м.Старокостянтинів – вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Ессенська, пров.Красовського, пров.Олімпійський вул.Ессенська, 4, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31101 (гімназія, фойє 1-й поверх) Велика
681414 м.Старокостянтинів – вул.Софійська вул.Ессенська, 2, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31101 (управління освіти, актова зала) Середня
681415 м.Старокостянтинів – вул.Миру: 1/3–1/15, 1/29–1/44, 1/102–1/109, 1/132–1/143, 1/156–1/157, 68; вул.Миру, 1/42, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (початкова школа ліцею, зал засідань) Середня
681416 м.Старокостянтинів – вул.Бурлуцького, вул.Варчука, вул.Виговського, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв чорнобильців, вул.Гонти, вул.Лікарняна, вул.Покришкіна, пров.Варчука, пров.Гонти, пров.Покришкіна, пров.Яворницького вул.Миру, 1/79, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (гарнізонний Будинок офіцерів, фойє 2-й поверх) Середня
681417 м.Старокостянтинів – вул.Миру: 1/17–1/20, 1/89–1/95, 1/125–1/130, 1/144–1/155, 1/158–17/1; вул.Миру, 14, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (ліцей, фойє 1-й поверх) Велика
681418 м.Старокостянтинів – вул.Глібова, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Теліги, вул.Тичини, вул.Чайкіної, вул.Челюскіна, пров.Балашова, пров.Вишенського, пров.Дружби, пров.Кошового, пров.Крилова, пров.Мельника, пров.Подільський, пров.Пулюя, пров.Січневий, пров.Теодоровича, пров.Тичини, пров.Чайкіної, пров.Челюскіна, пров.9 Березня вул.Пушкіна, 7, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (художня школа, актова зала) Середня
681420 м.Старокостянтинів – вул.Котика, вул.Коцюбинського, вул.Острозького, вул.Попова: 11–13, 15–19; вул.Свободи, вул.Стельмаха, вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Багряного, пров.Барки, пров.Глінки, пров.Інтернаціональний, пров.Їжакевича, пров.Папаніна, пров.Свободи, пров.Стельмаха, пров.Фестивальний вул.Острозького, 40, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (школа №1, фоє 1 поверх) Велика
681421 м.Старокостянтинів – вул.Барановича, вул.Богуна, вул.Болохівська, вул.Велика Закузьминська, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Коліщенська, вул.Косинського, вул.Кріпосний вал, вул.Малишка, вул.Наливайка, вул.Рудяка, вул.Сагайдачного, вул.Сірка, вул.Січових стрільців, вул.Смотрицьких, вул.Сосюри, вул.Федорова, вул.Шолом Алейхема, пров.Кармелюка, пров.Мендєлєєва, пров.Молокова, пров.Некрасова, пров.Тімірязєва вул.Острозького, 16, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (школа №8, фоє 1 поверх) Велика
681422 м.Старокостянтинів – вул.Вишневецького, вул.Демократична, вул.Зарічна, вул.Ізяславська, вул.Кобєєва, вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Новоміська, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Слободянська, вул.Технічна, вул.Українки, вул.Чорновола, пров.Бортнянського, пров.Ватутіна, пров.Демократичний, пров.Депутатський, пров.Зарічний, пров.Кобєєва, пров.Козацький, пров.Космонавтів, пров.Механізаторів, пров.Мирний, пров.Новоміський, пров.Піонерський, пров.Сонячний, пров.Спортивний, пров.Татарський, пров.Українки, пров.Центральний, пров.Чикирди, пров.Шаранди, пров.Шкільний, пров.Щербакова, пров.1 Лісовий, пров.2 Лісовий, пров.3 Лісовий, пров.4 Лісовий вул.Вишневецького, 2, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (школа №3, спортивна зала) Велика
681423 м.Старокостянтинів – бульв.Острозького, вул.Байдукова, вул.Житомирське шосе, вул.Заводська, вул.Київська, вул.Кожедуба, вул.Короленка, вул.Любомирська, вул.Мічуріна, вул.Новики, вул.Старицька, вул.Старомлинська, вул.Степанова, вул.Східна, вул.Хмельницького, вул.Шахівська, вул.1 Житомирська, вул.2 Житомирська, вул.3 Житомирська, вул.30 років Перемоги, вул.4 Житомирська, вул.5 Житомирська, вул.6 Житомирська, пров.Абрикосовий, пров.Величка, пров.Вербицького, пров.Гастелло, пров.Герцена, пров.Голоти, пров.Гольдфадена, пров.Калиновий, пров.Кобилянської, пров.Короленка, пров.Любарський, пров.Малиновий, пров.Мічуріна, пров.Прибережний, пров.Трипільський, пров.Ціолковського, пров.1 Польовий, пров.10 Польовий, пров.11 Польовий, пров.12 Польовий, пров.13 Польовий, пров.14 Польовий, пров.15 Польовий, пров.16 Польовий, пров.17 Польовий, пров.18 Польовий, пров.19 Польовий, пров.2 Польовий, пров.20 Польовий, пров.21 Польовий, пров.22 Польовий, пров.23 Польовий, пров.24 Польовий, пров.25 Польовий, пров.26 Польовий, пров.27 Польовий, пров.28 Польовий, пров.29 Польовий, пров.3 Польовий, пров.4 Польовий, пров.5 Польовий, пров.6 Польовий, пров.7 Польовий, пров.8 Польовий, пров.9 Польовий вул.Кожедуба, 4, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31102 (школа №6, фойє 1-й поверх) Велика
681424 м.Старокостянтинів – вул.Газопровідна, вул.Горбатова, вул.Заслуцька, вул.Кондратюка, вул.Корольова, вул.Кринички, вул.Леонтовича, вул.Матросова, вул.Меджибіжська: 1–8, 12–14; вул.Молодіжна, вул.Орлика, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.Юридика, вул.1 Південна, вул.1 Травня, вул.10 Південна, вул.11 Південна, вул.2 Південна, вул.3 Південна, вул.4 Південна, вул.5 Південна, вул.6 Південна, вул.7 Південна, вул.8 Південна, вул.9 Південна, пров.Гоголя, пров.Котляревського, пров.Курбаса, пров.Першотравневий, пров.Підстанція, пров.1 Матросова, пров.2 Матросова, пров.3 Матросова, пров.4 Матросова, пров.5 Матросова, пров.6 Матросова, пров.7 Матросова вул.1 Травня, 22, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 (школа №4, актова зала) Велика
681425 м.Старокостянтинів – вул.Вернадського, вул.Веснянське шосе, вул.Гончара, вул.Крашевського, вул.Меджибіжська: 9–11, 25–34; вул.Мирного, вул.Стуса, вул.9км залізничної колії, пров.Дорожний, пров.Симоненка, пров.Чернишевського, пров.20 дистанції колії, пров.20км, пров.5км залізничної колії, пров.9км залізничної колії вул.Гончара, 20/2, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31103 (Старокостянтинівська колійно-машинна станція, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
681426 Старокостянтинівська центральна районна лікарня вул.Пушкіна, 47, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100 Мала