Хмельницька область - одномандатний виборчий округ №193

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Кам'янець-Подільської РДА

115

Відділ ведення ДРВ апарату Новоушицької РДА

56

Відділ ведення ДРВ Кам'янець-Подільської міської ради

46

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
680464 смт Стара Ушиця вул.Соборна, 9А, смт Стара Ушиця, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32385 (будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика

680465 с.Гораївка вул.Центральна, 51, с.Гораївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32386 (сільський клуб, актова зала) мала

680466 с.Абрикосівка, с.Корчівка вул.Щорса, 30А, с.Абрикосівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32351 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680467 с.Великозалісся вул.Олійника, 1А, с.Великозалісся, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323 (будинок культури, фойє) мала

680468 с.Киселівка вул.Козацька, 1А, с.Киселівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323 (сільський клуб, кабінет завідуючого клубом) мала

680469 с.Малозалісся вул.Б.Хмельницького, 1Д, с.Малозалісся, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323 (сільський клуб, зала) мала

680470 с.Врублівці вул.Центральна, 45, с.Врублівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394 (будинок культури, фойє) Середня

680471 с.Яруга вул.Річна, 19, с.Яруга, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394 (сільський клуб, зала) мала

680472 с.Станіславівка вул.ім.Гагаріна, 1, с.Станіславівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394 (сільський клуб, зала) мала

680473 с.Голосків – вул.Визволителів, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Годованця, вул.Голосківська, вул.Жовтнева, вул.І.Сірка, вул.Капустянська, вул.Кармалюка, вул.Коржа, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Підгірна, вул.Поштова, вул.Римський Корсаков, вул.Сагайдачного, вул.Степана Руданського, вул.Фадєєва, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Млинський, пров.Павлова вул.Жовтнева, 30, с.Голосків, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340 (школа, актова зала) Середня

680474 с.Голосків – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Жукова, вул.Загородня, вул.Котляревського, вул.Микити Годованця, вул.Миротворців, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Садова вул.Жукова, 1, с.Голосків, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340 (сільський клуб, актова зала) мала

680475 с.Пудлівці вул.Ленінградська, 44, с.Пудлівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32342 (будинок культури, зала) Середня

680476 с.Гринчук вул.Польова, 4, с.Гринчук, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378 (сільський клуб, зала) мала

680477 с.Бабшин вул.Набережна, 1А, с.Бабшин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378 (будинок культури, зала) мала

680478 с.Малинівці вул.Лесі Українки, 9, с.Малинівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378 (приміщення колишньої ЗОШ,кабінет директора) мала

680479 с.Грушка вул.Суворова, 2А, с.Грушка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32380 (будинок культури, зала) мала

680480 с.Каштанівка вул.Шевченко, 1А, с.Каштанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, зала) мала

680481 с.Рункошів вул.Шевченка, 60А, с.Рункошів, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32382 (сільський клуб, зала) мала

680482 с.Гуменці вул.Першотравнева, 50, с.Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32325 (будинок культури, фойє) Велика

680483 с.Вербка вул.Центральна, 14А, с.Вербка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32326 (сільський клуб, фойє) Середня

680484 с.Колубаївці вул.317 Дивізії, 14А, с.Колубаївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32304 (сільський клуб, зала) Середня

680485 с.Слобідка-Гуменецька вул.Котовського, 11В, с.Слобідка-Гуменецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32327 (сільський клуб, зала) Середня

680486 с.Лисогірка вул.Гагаріна, 29А, с.Лисогірка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32721 (Сільський клуб, зала) Середня

680487 с.Привороття Друге вул.Лісова, 16А, с.Привороття Друге, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32326 (Будинок побуту, зала) мала

680488 с.Дерев’яне, с.Гелетина вул.Шкільна, 11, с.Дерев’яне, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356 (сільський клуб, сесійна зала) мала

680489 с.Броварі, с.Привітне вул.Гагаріна, 42, с.Броварі, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356 (сільський клуб, зала)
/
вул.Гагаріна, 40, с.Броварі, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356
мала

680490 с.Довжок – вул.Володимира Смирнова: 1–60; вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Козіцького, вул.Колгоспна, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радгоспна, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Українська, вул.Унявко, вул.Хотинська, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Шкільна: 1–28; пров.Будівельний, пров.Вербний, пров.Довжоцький, пров.Кармелюка, пров.Лісовий, пров.Мінводи, пров.Радгоспний, пров.Рози Люксембург, пров.Соборний, пров.Тупіковий, пров.Унявко, пров.Шкільний вул.Унявко, 1, с.Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32343 (ДП "Довжоцький спиртзавод", клуб) Велика

680491 с.Довжок – вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Бугайченко, вул.Весняна, вул.Володимира Смирнова: 61–172; вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Жукова, вул.Західна, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Кушельова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Миколи Гордійчука, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Правди, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Франко, вул.Хмельницька, вул.Чеботарьова, вул.Чигіряєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 34–38; вул.Щетиніна, пров.Бажана, пров.Бондаря, пров.Бугайченко, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Колгоспний, пров.Красний, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Сквозний, пров.Шевченка, пров.Ясний, проїзд Гагаріна вул.Шкільна, 2, с.Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32343 (школа, актова зала) Велика

680492 с.Нагоряни вул.Тручка, 9, с.Нагоряни, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32344 (школа, фойє) Середня

680493 с.Думанів вул.Центральна, 54А, с.Думанів, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32321 (школа, актова зала) Середня

680494 с.Жванець вул.Центральна, 57, с.Жванець, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (Жванецький ліцей, коридор) Середня

680495 с.Брага вул.Жванецька, 56, с.Брага, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (сільський клуб, фойє) мала

680496 с.Завалля, с.Червона Діброва вул.Тернопільська, 9, с.Завалля, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32337 (будинок культури, зала) мала

680497 с.Вітківці вул.Чкалова, 20, с.Вітківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (сільський клуб, зала) мала

680498 с.Кудринці вул.Олександра Довженка, 32, с.Кудринці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338 (сільський клуб, зала) мала

680499 с.Залісся Перше вул.Шкільна, 2А, с.Залісся Перше, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32334 (школа, фойє) Середня

680500 с.Параївка вул.Центральна, 2А, с.Параївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32334 (сільський клуб, зала) мала

680501 с.Залісся Друге вул.Б.Хмельницького, 92, с.Залісся Друге, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32324 (Сільський клуб, актова зала) мала

680502 с.Дубинка вул.Перемоги, 18, с.Дубинка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32324 (ФАП, к.1) мала

680503 с.Зіньківці вул.Соборна, 42, с.Зіньківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32341 (школа, спортивна зала) Середня

680504 с.Кадиївці вул.Шкільна, 10А, с.Кадиївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32345 (будинок культури, зала) Середня

680505 с.Суржа вул.Перемоги, 29А, с.Суржа, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32346 (сільський клуб, зала) мала

680506 с.Калачківці вул.Шевченка, 28, с.Калачківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32395 (сільський клуб, зала) мала

680507 с.Демшин вул.Михайлівська, 4, с.Демшин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32396 (сільський клуб, зала) мала

680508 с.Патринці вул.Центральна, 10, с.Патринці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, коридор) мала

680509 с.Рогізна вул.Центральна, 65, с.Рогізна, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32397 (будинок культури, вестибюль) мала

680510 с.Субіч вул.Миру, 15, с.Субіч, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32395 (сільський клуб, актова зала) мала

680511 с.Кам’янка вул.Шкільна, 6, с.Кам’янка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32359 (сільський клуб, зала засідань) Велика

680512 с.Китайгород вул.Шевченка, 10, с.Китайгород, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32392 (Сільський клуб, актовий зал) мала

680513 с.Вихватнівці вул.Центральна, 3, с.Вихватнівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32393 (будинок культури, зала) мала

680514 с.Ленівка вул.Івана Огієнка, 11, с.Ленівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32393 (сільський клуб, зала) мала

680515 с.Княжпіль вул.Центральна, 35, с.Княжпіль, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32355 (будинок культури, зала) Середня

680516 с.Колибаївка вул.М. Грушевського, 111, с.Колибаївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370 (будинок культури, глядацька зала) Середня

680517 с.Вільховець вул.Гастело, 16, с.Вільховець, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370 (фельдшерський пункт, лікувальна кімната) мала

680518 с.Смотрич вул.Центральна, 45, с.Смотрич, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32303 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

680519 с.Червона Чагарівка вул.Квіткова, 2, с.Червона Чагарівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370 (школа, спортивний зал) мала

680520 с.Колодіївка вул.Дністрівська, 23, с.Колодіївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32398 (школа, спортивний зал) Середня

680521 с.Крушанівка вул.Центральна, 29, с.Крушанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32390 (будинок культури, зала) мала

680522 с.Кульчіївці вул.Центральна, 36, с.Кульчіївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (будинок культури, зала засідань) Середня

680523 с.Калиня вул.Центральна, 5, с.Калиня, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680524 с.Суржинці вул.Лісна, 1, с.Суржинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (сільський клуб, зала) мала

680525 с.Фурманівка вул.Квіткова, 5, с.Фурманівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (сільський клуб, зала) мала

680526 с.Ластівці вул.Б.Хмельницького, 4, с.Ластівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32364 (Адміністративна будівля, приміщення старостату) мала

680527 с.Збруч, с.Ісаківці вул.Лесі Українки, 5А, с.Збруч, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (сільський клуб, актова зала) мала

680528 с.Нефедівці вул.Миру, 29, с.Нефедівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32391 (будинок культури, фойє) мала

680529 с.Лучки вул.Гагаріна, 56, с.Лучки, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32391 (сільський клуб, фойє) мала

680530 с.Нігин вул.Пушкіна, 1, с.Нігин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32320 (школа, коридор) Середня

680531 с-ще Сахкамінь вул.Залізнична, 3, с-ще Сахкамінь, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32322 (Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ст., актовий зал) Середня

680532 с.Оринин – вул.Базарна, вул.Бізнесова, вул.Володимира Великого, вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Качура, вул.Кам’янецька, вул.Княгині Ольги, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Вербицького, вул.Михайла Грушевського: 17–73; вул.Михайлини Коцюбинської, вул.Олександра Довженка, вул.Ольги Кобилянської, вул.Павла Чубинського, вул.Партизанська, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Русалії: 1, 3–5, 7, 9, 12–74; вул.Симона Петлюри, вул.Соломії Крушельницької, вул.Спортивна, вул.Тараса Шевченка: 3–90, 94, 98–98/6, 102–104, 106–106А, 108, 110–110/2, 114, 122; вул.Юрія Липи, пров.Глухий, пров.Катерини Білокур, пров.Кості Солухи, пров.Круговий, пров.Річковий, пров.Шолом-Алейхем, пров.Яблуневий, с.Теклівка вул.Тараса Шевченка, 45, с.Оринин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32331 (будинок культури, зала) Середня

680533 с.Оринин – вул.Баштана, вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Василя Симоненка, вул.Василя Стуса, вул.Віктора Астаф’єва, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Ентузіастів, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Богуна, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Миколи Никольчука, вул.Михайла Грушевського: 1–14; вул.Небесної сотні, вул.Нестора Літописця, вул.Пана Садовського, вул.Петра Поповича-Гученського, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петра Чорного, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Русалії: 2, 6, 8, 10; вул.Святомихайлівська, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Руданського, вул.Танкістів, вул.Тараса Шевченка: 91–93, 95–97, 99–101, 105, 107, 109, 111–113, 115–119, 123А–210; вул.Ярослава Мудрого, пров.Андрея Шептицького, пров.Матросова, пров.Михайла Галущинського, пров.Мостовий, пров.Новий, пров.Північний, пров.Піщаний, пров.Спортивний вул.Тараса Шевченка, 130, с.Оринин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32331 (школа, актова зала) Середня

680534 с.Ріпинці вул.Богдана Хмельницького, 38, с.Ріпинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32332 (сільський клуб, зала) мала

680535 с.Панівці вул.Першотравнева, 14, с.Панівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32376 (будинок культури, зала) Середня

680536 с.Зубрівка, с.Цибулівка вул.Михайлівська, 48, с.Цибулівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32358 (фельдшерський пункт, приймальня) мала

680537 с.Підпилип’я вул.40-річчя Перемоги, 9А, с.Підпилип’я, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32330 (будинок культури, фойє) мала

680538 с.Подоляни вул.М.Грушевського, 17А, с.Подоляни, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, кімната "Бойової Слави") мала

680539 с.Подільське вул.І.Франка, 38, с.Подільське, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32381 (школа, вестибюль)
/
вул.І.Франка, 36, с.Подільське, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32381
мала

680540 с.Привороття вул.Незалежності, 3, с.Привороття, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (будинок культури, зала) Середня

680541 с.Адамівка вул.Центральна, 16, с.Адамівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (сільський клуб, зала) мала

680542 с.Добровілля вул.Тараса Шевченка, 7А, с.Добровілля, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (сільський клуб, зала) мала

680543 с.Кізя вул.40-річчя Перемоги, 3, с.Кізя, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (сільський клуб, зала) мала

680544 с.Руда вул.Центральна, 136В, с.Руда, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32366 (будинок культури, зала) Середня

680545 с.Гаврилівці вул.Центральна, 20А, с.Гаврилівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32367 (сільський клуб, зала) Середня

680546 с.Цвіклівці Перші вул.Центральна, 18А, с.Цвіклівці Перші, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32368 (сільський клуб, зала) мала

680547 с.Рихта вул.Макаренка, 8А, с.Рихта, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32346 (школа, спортивний зал) Середня

680548 с.Лісківці вул.А.Яхієва, 21А, с.Лісківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32347 (школа, спортивний зал) мала

680549 с.Слобідка-Кульчієвецька вул.Механізаторів, 45, с.Слобідка-Кульчієвецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (будинок культури, актова зала) Середня

680550 с.Боришківці вул.Академіка Костюка, 18, с.Боришківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32353 (сільський клуб, актова зала) мала

680551 с.Мукша Китайгородська пров.Клубний, 8, с.Мукша Китайгородська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32319 (сільський клуб, актова зала) Велика

680552 с.Оленівка вул.Молодіжна, 43А, с.Оленівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32353 (сільський клуб, актова зала) мала

680553 с.Слобідка-Рихтівська вул.академіка Валерія Степанкова, 28, с.Слобідка-Рихтівська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32360 (будинок культури, зала) Середня

680554 с.Вільне вул.Богдана Хмельницького, 22, с.Вільне, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32360 (сільський клуб, зала) мала

680555 с.Кізя-Кудринецька вул.Польова, 1, с.Кізя-Кудринецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338 (сільський клуб, зала) мала

680556 с.Мілівці вул.Михайла Грушевського, 2, с.Мілівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338 (сільський клуб, зала) мала

680557 с.Сокіл вул.Миру, 38, с.Сокіл, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32377 (будинок культури, фойє 2) мала

680558 с.Каветчина вул.Виноградна, 12, с.Каветчина, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) мала

680559 с.Слобідка-Малиновецька, с.Межигір вул.Центральна, 4, с.Межигір, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) мала

680560 с.Супрунківці, с.Тернавка вул.Центральна, 6, с.Супрунківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32350 (будинок культури, зала) мала

680561 с.Устя, с.Цвіклівці Другі вул.Миру, 4, с.Устя, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32372 (ФАП, вітальня) мала

680562 с.Баговиця вул.Шкільна, 10, с.Баговиця, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32373 (школа, спортивний зал) Середня

680563 с.Велика Слобідка вул.Центральна, 18, с.Велика Слобідка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32375 (фойє сільского клубу) Середня

680564 с.Мала Слобідка вул.Річна, 2, с.Мала Слобідка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) мала

680565 с.Тарасівка вул.Гагаріна, 3, с.Тарасівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32374 (сільський клуб, каб.2) мала

680566 с.Шутнівці вул.Подільська, 2, с.Шутнівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (школа, каб.1) мала

680567 с.Ходорівці вул.Т.Шевченка, 3А, с.Ходорівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32361 (будинок культури, зала) Середня

680568 с.Княгинин вул.І.Франка, 35, с.Княгинин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32363 (сільський клуб, зала) мала

680569 с.Острівчани пров.Шкільний, 2А, с.Острівчани, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32362 (Бібліотека, читальна зала) Середня

680570 с.Чабанівка вул.Пантелея, 2, с.Чабанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32383 (танцювальний зал Чабанівського сільського будинку культури) мала

680571 с.Гута-Чугорська вул.Центральна, 1, с.Гута-Чугорська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32384 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680572 с.Липи вул.Центральна, 22, с.Липи, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32384 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680573 с.Лисківці вул.Центральна, 53, с.Лисківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32383 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680574 с.Шустівці вул.Соборна, 43, с.Шустівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32335 (будинок культури, фойє) мала

680575 с.Ніверка, с.Нововолодимирівка вул.Шкільна, 8, с.Ніверка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) мала

680576 с.Чорнокозинці вул.Замкова, 29, с.Чорнокозинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32336 (школа, актова зала) мала

680716 смт Нова Ушиця – вул.Будівельників, вул.Визволителів, вул.Виноградна, вул.Вільна, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна: 36–36А, 38, 41–109; вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Калинова, вул.Карпатська, вул.Квітнева, вул.Кленова, вул.Малинова, вул.Небесної сотні, вул.Південна, вул.Подільська: 7–11, 19, 29, 31–35, 37–45; вул.Православна, вул.Пушкіна, вул.Свободи: 2, 4–10; вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Стара Поштова, вул.Українська: 1–30, 32–36; вул.Українських Козаків, вул.Юності: 1–27; вул.Яблунева, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Карпатський, пров.Малиновий, пров.Південний, пров.Податковий, пров.Пушкіна, пров.Український, пров.1-го Травня, с.Каскада – вул.Визволителів, вул.Гагаріна, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Пушкіна, вул.Шевченка вул.Небесної сотні, 9, смт Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600 (Будинок культури і мистецтв, фойє) Велика

680717 смт Нова Ушиця – вул.Ветеринарна, вул.Вишнева, вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Гагаріна: 1–35, 37, 39; вул.Грушевського, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Миру, вул.Ольги Кобилянської, вул.Патона, вул.Подільська: 6, 14–16, 20–28, 30, 36; вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Свободи: 3, 12; вул.Східна, вул.Філатова, вул.Шевченка, вул.40-річчя Перемоги, пров.Ветеринарний, пров.Грушевського, пров.Заводський, пров.Івана Франка, пров.Миру, пров.Ольги Кобилянської, пров.Патона, пров.Садовий, пров.Східний, с.Каскада – вул.Зарічна, вул.Кармелюка, вул.Козацька, вул.Літнівецька, вул.Ломоносова, вул.Народна, вул.Східна, пров.Глибокий, пров.Кармелюка, пров.Крутий, пров.Народний, пров.Ніколаєва вул.Подільська, 34, смт Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600 (Новоушицький коледж, фойє) Велика

680718 смт Нова Ушиця – вул.ім. Панаса Мирного, вул.Кольчака, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Північна, вул.Подільська: 51–55; вул.Січових Стрільців, вул.Трудова, вул.Ювілейна, пров.Цегельний, пров.Чернишевського, с.Філянівка вул.Подільська, 55, смт Нова Ушиця, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600 (Дорожньо-ремонтний пункт №2, актова зала) Середня

680719 смт Нова Ушиця – вул.Українська: 31; вул.Юності: 28–46; с.Каскада – вул.Дорошенка, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Олександра Дзюбелюка, вул.Сагайдачного, вул.Тітова, вул.Українська, вул.8-го Березня, пров.Визволителів, пров.Дорошенка, пров.Лісний, пров.Молодіжний, пров.Набережний, пров.Нагірний, пров.Некрасова, пров.Сагайдачного, пров.Старопоштовий, пров.Юності, пров.8-го Березня вул.Українська, 42, с.Каскада, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600 (школа №2, спортивна зала) Середня

680720 с.Березівка вул.Б.Хмельницького, 12, с.Березівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32643 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

680721 с.Шебутинці вул.Богдана Хмельницького, 34, с.Шебутинці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32644 (сільський клуб, фойє) мала

680722 с.Борсуки вул.Небесної сотні, 69, с.Борсуки, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32642 (сільський будинок культури, фойє) мала

680723 с.Садове вул.Небесної сотні, 2, с.Садове, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32642 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680724 с.Браїлівка вул.Подільська, 83, с.Браїлівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32616 (сільський будинок культури, фойє) Середня

680725 с.Іванівка вул.Центральна, 7, с.Іванівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32600 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680726 с.Цівківці вул.Гірська, 54, с.Цівківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32616 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680727 с.Бучая вул.Центральна, 53, с.Бучая, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32641 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680728 с.Загоряни вул.Подільська, 10, с.Загоряни, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32641 (фельшерсько-акушерський пункт, кабінет) мала

680729 с.Вахнівці вул.Дністрова, 20б, с.Вахнівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32650 (сільський будинок культури, фойє) мала

680730 с.Губарів вул.Лесі Українки, 34А, с.Губарів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32650 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680731 с.Вільховець вул.Українська, 7/1, с.Вільховець, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32660 (сільський будинок культури, фойє) Середня

680732 с.Маціорськ вул.Коломійця В.І., 5, с.Маціорськ, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32660 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680733 с.Нова Гута вул.Дружби, 24/1, с.Нова Гута, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32660 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680734 с.Рудківці вул.Шевченка, 14, с.Рудківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32662 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680735 с.Глібів, с.Слобода вул.Центральна, 5Б, с.Глібів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680736 с.Гута-Глібівська, с.Миржіївка вул.Центральна, 29, с.Гута-Глібівська, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680737 с.Джуржівка вул.Центральна, 5, с.Джуржівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680738 с.Новий Глібів вул.Центральна, 31, с.Новий Глібів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32610 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680739 с.Заміхів вул.Молодіжна, 1, с.Заміхів, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32630 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

680740 с.Виселок вул.Центральна, 1А, с.Виселок, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32630 (бригадний будинок, робочий кабінет) мала

680741 с.Жабинці вул.Садова, 1, с.Жабинці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32631 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680742 с.Зелені Курилівці вул.Шевченка, 65, с.Зелені Курилівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32650 (сільський будинок культури, фойє) Середня

680743 с.Пижівка вул.Шевченка, 1А, с.Пижівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32652 (сілький будинок культури, фойє) мала

680744 с.Івашківці вул.Будівельна, 12А, с.Івашківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32623 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

680745 с-ще Загродське вул.Центральна, 28Б, с-ще Загродське, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32624 (сільський клуб, фойє) мала

680746 с.Капустяни вул.Шевченка, 42, с.Капустяни, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32612 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

680747 с.Глибочок вул.9-го Травня, 4, с.Глибочок, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32613 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680748 с.Косиківці вул.Центральна, 34, с.Косиківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32640 (сільський будинок культури, фойє) мала

680749 с.Шелестяни вул.Центральна, 50, с.Шелестяни, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32640 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680750 с.Куражин вул.Центральна, 104, с.Куражин, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32663 (сільський будинок культури, фойє) Середня

680751 с.Глибівка вул.Гевко М.А., 11, с.Глибівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32664 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680752 с.Мала Щурка вул.Пушкіна, 4, с.Мала Щурка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32663 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680753 с.Куча вул.Перемоги, 2, с.Куча, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32645 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

680754 с.Мала Стружка вул.Центральна, 68, с.Мала Стружка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32633 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680755 с.Балабанівка вул.Центральна, 26, с.Балабанівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32633 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680756 с.Щербівці вул.Центральна, 1, с.Щербівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32633 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680757 с.Отроків вул.Шкільна, 35, с.Отроків, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32620 (школа, фойє) мала

680758 с.Антонівка, с.Хворосна вул.Центральна, 87, с.Антонівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32621 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680759 с.Кружківці вул.Центральна, 23, с.Кружківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32620 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680760 с.Тимків вул.Центральна, 4, с.Тимків, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32620 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680761 с.Песець вул.В.Бойчука, 1, с.Песець, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32625 (Сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

680762 с.Пилипківці вул.Центральна, 35, с.Пилипківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32614 (сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

680763 с.Заборознівці вул.Незалежності, 18, с.Заборознівці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32614 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680764 с.Пилипи-Хребтіївські, с.Соколівка вул.Ушинського, 10, с.Пилипи-Хребтіївські, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32653 (сільський клуб, кімната урочистих подій) Середня

680765 с.Іванківці вул.Лебединцева, 2, с.Іванківці, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32653 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680766 с.Хребтіїв вул.Центральна, 55, с.Хребтіїв, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32654 (школа, фойє) мала

680767 с.Ставчани вул.Українська, 6, с.Ставчани, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32635 (сільський будинок культури, фойє) мала

680768 с.Любомирівка вул.Головна, 45, с.Любомирівка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32636 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680769 с.Слобідка вул.Головна, 16, с.Слобідка, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32637 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680770 с.Стара Гута вул.Центральна, 102, с.Стара Гута, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32638 (сільський клуб, глядацька зала) мала

680771 с.Струга вул.Подільська, 39, с.Струга, Новоушицький р-н, Хмельницька обл., 32632 (Сільський будинок культури, фойє) Середня

681329 м.Кам’янець-Подільський – вул.Бусигіна, вул.Василя Вишиваного, вул.Герцена, вул.Зіньковецька, вул.Зіньковецька набережна, вул.Ладигіна, вул.Підзамецький узвіз, вул.Свідзінського, вул.Смотрицька, вул.Суворова: 39, 43–81; вул.Торгова площа, пл.Торгова, пров.Круглий, пров.Спартака вул.Суворова, 52, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Кам’янець-Подільський національний університет, актовий зал) Середня

681330 м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 1–16, 18, 20, 22; вул.Віктора Приходька, вул.Збарського, вул.Зіньковецький тупик, вул.Пушкінська: 1–20/1, 22, 24–24В, 26–26А, 28–28А; вул.Пушкінський узвіз, вул.Суворова: 1–38, 40–42; вул.Тімірязєва: 84–84А, 86, 90, 92–92А, 94, 96, 98, 102, 104–104/1; вул.Шмідта, пров.Київський вул.Суворова, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Іустріальний коледж, фойє) Велика

681331 м.Кам’янець-Подільський – вул.Андрея Шептицького, вул.Біланівська набережна, вул.Івана Сірка, вул.Патріарха Мстислава, вул.Північна: 1–56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Тімірязєва: 1–83, 85, 87–88; пров.Біланівський, пров.Віталія Васільцова, пров.Каньйонний, пров.Козачий, пров.Північний: 2, 4–8, 10–14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32–79; пров.Сергія Бондарчука вул.Суворова, 2, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Коледж харчової промисловості, ауд.83) Середня

681332 м.Кам’янець-Подільський – вул.Дружби народів: 2; вул.Космонавтів: 1–5; вул.Миколи Гордійчука: 13–33; пров.Північний: 1–1А, 3–3А, 9–9Д, 15–15В, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31–31А; вул.Миколи Гордійчука, 27, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (школа №7, коридор, 2-й поверх) Велика

681333 м.Кам’янець-Подільський – вул.Космонавтів: 6–21; вул.30 років Перемоги: 9, 14–14Б; вул.30 років Перемоги, 9, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (спорткомплекс медичного училища, спортивна зала) Велика

681334 м.Кам’янець-Подільський – вул.Короленка: 32, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 51–53; вул.Коцюбинського, вул.Нігинське шосе: 28, 33, 35–39, 41–43А, 45–63; вул.Руданського, вул.Саксаганського, вул.Чехова: 3–41; вул.30 років Перемоги: 7, 11; вул.30 років Перемоги, 15, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (дошкільний навчальний заклад №15, музичний зал, 2-й поверх) Велика

681335 м.Кам’янець-Подільський – вул.Нігинське шосе: 26–26А, 30–30И, 32–32А, 34, 40, 44; вул.30 років Перемоги: 1–6, 8, 10, 12; вул.Космонавтів, 4, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (музична зала Дошкільного навчального закладу №8) Велика

681336 м.Кам’янець-Подільський – вул.Добролюбова, вул.Дружби народів: 4–18; вул.Леонтовича, вул.Нігинське шосе: 24; вул.Павлова: 34–45; вул.Чернишевського вул.30 років Перемоги, 14, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (підлітковий клуб "Шукач", тренувальна зала) Середня

681337 м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 13–15; вул.Голосківська, вул.Нігинське шосе: 14, 18, 20, 22; вул.Розвадовського: 1, 3, 5, 7–17; вул.Розвадовського, 8, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Навчально-виховний комплекс №17, вестибюль) Велика

681338 м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 1–7; вул.Гумениська, вул.Миколи Гордійчука: 1–11; вул.Проектна-1, вул.Проектна-2, вул.Проектна-3, вул.Проектна-4, вул.Розвадовського: 2, 4, 6; пров.Проектний вул.Миколи Гордійчука, 7, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (дошкільний навчальний заклад №9, спортивний зал, 2-й поверх) Велика

681339 м.Кам’янець-Подільський – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Голосківське шосе, вул.Короленка: 1, 3, 5, 7, 10, 12; вул.Нігинське шосе: 2–13, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Руслана Коношенка, вул.Хмельницька, пров.Заводський, пров.Урожайний, пров.Хмельницький вул.Нігинське шосе, 2, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (ТОВ"Комбінат будматеріалів", методичний кабінет) Середня

681340 м.Кам’янець-Подільський – вул.Молодіжна: 1–17; вул.Нігинське шосе: 1А; вул.Олекси Довбуша, вул.Проектна, вул.Центральна вул.Молодіжна, 7, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (школа №6, вестибюль) Велика

681341 м.Кам’янець-Подільський – вул.Беляєва, вул.Глібова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Лелюшенка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 19–31; вул.Тонкочеєва вул.Молодіжна, 21, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (дошкільний навчальний заклад №22, актова зала) Середня

681342 м.Кам’янець-Подільський – вул.Василя Сліпака, вул.Короленка: 2, 4, 6, 8, 11, 13–31А, 33–37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Лисенка, вул.Мала, вул.Мічуріна, вул.Павлова: 1–33; вул.Панфілова, вул.Хмельницьке шосе: 1–13; вул.Черняхівського: 1–44А; пров.Бастіонний, пров.Гуменецький, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Лисенка, пров.Олександра Олеся, пров.Павлова, пров.Солов’їний, пров.Черняхівського, пров.Яблуневий вул.Короленка, 20, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (школа №10, спортивний зал, 2-й поверх) Велика

681343 м.Кам’янець-Подільський – вул.Смірнова, вул.Хмельницьке шосе: 14–39; вул.Черняхівського: 46–58; вул.Чехова: 43–47; вул.Черняхівського, 60А, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (дошкільний навчальний заклад №2, спортивний зал) Велика

681344 м.Кам’янець-Подільський – вул.Північна: 58, 60, 62–62А, 64, 66; вул.Тімірязєва: 89–89Г, 91, 106, 108, 110А, 112–112А, 114–114/1; вул.Укмергеська, вул.Шевченка: 12–12Б; вул.Тімірязєва, 114А, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Подільський Державний аграрно-технічний університет, гуртожиток, вестибюль) Середня

681345 м.Кам’янець-Подільський – вул.Веліканова: 17, 19, 21, 23–42; вул.Героїв Небесної Сотні: 1–3А, 5; вул.Ісайї Кам’янчанина, вул.Каліська, вул.Північна: 68, 70, 72; вул.Тімірязєва: 93, 95, 97; вул.Шевченка: 1–11; пров.Бульварний, пров.Романа Наглюка, пров.Семінарський вул.Шевченка, 12, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (головний корпус Подільського Державного аграрно-технічного університету, хол) Велика

681346 м.Кам’янець-Подільський – вул.Данила Галицького: 1–12Б, 14–16; вул.Драгоманова: 2–13; вул.Лесі Українки: 16А, 18–33А, 35–37Б, 39–39В; вул.Огієнка: 24–24А, 26, 28–28А, 30–30А, 37, 39–39/6; вул.Пушкінська: 21, 23, 25, 27, 29–30, 34, 36, 38; вул.Соборна: 5А–5Б; вул.Шевченка: 14–29, 31–31Б; вул.Драгоманова, 12Т, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (навчально-виховний комплекс №9, вестибюль) Велика

681347 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 17–19, 25, 27, 29–33, 35, 37–37В; вул.Пушкінська: 33, 35, 37, 39–40, 42, 44А, 46; пров.Лагерний: 27–37; просп.Грушевського: 26–30, 32–34; вул.Пушкінська, 31, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (медичне училище, коридор, 2-й поверх) Середня

681348 м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 7, 9; вул.Лесі Українки: 1–14/1, 17; вул.Огієнка: 6–6Б, 8; вул.Північна: 74, 76, 78, 80–90А/1; вул.Тімірязєва: 101, 103, 105, 107, 118, 120–126; пров.Затишний вул.Лесі Українки, 8, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (ііндустріаль коледж, гуртожиток №2, вестибюль) Середня

681349 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 13, 21–23; вул.Героїв Небесної Сотні: 4, 6, 8, 10–12, 25, 27–27А, 29–29А, 31–31А, 33, 35–37, 39–41; вул.Тімірязєва: 142–150; пров.Лагерний: 15–25А; просп.Грушевського: 16–24; вул.Героїв Небесної Сотні, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Гімназія, вестибюль) Велика

681350 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 1–12А, 26, 28, 34, 36; вул.Огієнка: 1–5, 7, 9–23, 25–25А, 27, 29, 31–33А; вул.Північна: 92–94; вул.Тімірязєва: 109, 111, 113, 115–117А, 128, 132–134; пров.Лагерний: 1–13; пров.Миколи Флерка, пров.Сергія Мелимуки, просп.Грушевського: 1/15–4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Тімірязєва, 111, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (коледж культури та мистецтв, гуртожиток, актова зала) Середня

681351 м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 1–19; вул.Індустріальна: 3А–10, 12–14; вул.Північна: 96–112; вул.Привокзальна: 3–22; вул.Тімірязєва: 127, 129, 162–166; пров.Привокзальний, просп.Грушевського: 5, 7, 9, 13; вул.Північна, 102, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (навчально-виховний комплекс №16, спортивний зал) Велика

681352 м.Кам’янець-Подільський – вул.Героїв Небесної Сотні: 45, 47–52; вул.Індустріальна: 11; вул.Тімірязєва: 119, 152–158; просп.Грушевського: 11; вул.Тімірязєва, 121, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Дошкільний навчальний заклад № 23, спортивний зал) Середня

681353 м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 25–75А; вул.Героїв Небесної Сотні: 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 42–44, 46; вул.Привокзальна: 22А–25А; вул.Пушкінська: 41, 43–43Б, 45, 47–51; просп.Грушевського, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (школа №15, актова зала, 2-й поверх) Велика

681354 м.Кам’янець-Подільський – вул.Вокзальна: 77–97; вул.Данила Галицького: 30; вул.Драгоманова: 15–21/1; вул.Першотравнева: 4; просп.Грушевського: 36, 38, 40; просп.Грушевського, 36, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (коледж будівництва, архітектури та дизайну, гуртожиток, столова) Велика

681355 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 40–48; вул.Данила Галицького: 13, 20–26В; вул.Драгоманова: 14–14А; вул.Огієнка: 41; вул.Гагаріна, 47, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Кам’янець-Подільський національний університет, навчальний корпус) Середня

681356 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 51–55А, 57; вул.Огієнка: 43, 45, 47, 49–51; вул.Соборна: 16–33; просп.Грушевського: 42; вул.Симона Петлюри, 1Б, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Кам’янець-Подільський національний університет, навчальний корпус, ауд.103) Середня

681357 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гунська: 1, 5, 11, 24–36; вул.Князів Коріатовичів: 5–7, 9, 11; вул.Лесі Українки: 34, 38А, 40–43А, 45; вул.Огієнка: 38, 40, 42, 57, 59, 63, 65–65А, 67–67Б, 69–69А, 71–71Б, 73–75, 77–77Б, 79–79В; вул.Симона Петлюри: 2–2А, 4–30А; вул.Соборна: 12–14; вул.Шевченка: 33, 37–37А, 39–39В, 41А; вул.Симона Петлюри, 1, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Кам’янець-Подільський національний університет, навчальний корпус) Середня

681358 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 59–69; вул.Князів Коріатовичів: 4, 8–8К, 10, 12–14А; вул.Симона Петлюри: 3–3А, 34; просп.Грушевського: 44–44А; вул.Симона Петлюри, 3, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Кам’янець-Подільський національний університет, гуртожиток №3) Середня

681359 м.Кам’янець-Подільський – вул.Князів Коріатовичів: 66–80; вул.Матросова: 11–28; вул.Матросова, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Міська лікарня, терапевтичне відділення) Середня

681360 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гастелло, вул.Єрмакова, вул.Князів Коріатовичів: 16–64; вул.Матросова: 3–10; вул.Понтонна, вул.Степанова, пров.Калиновий, пров.Павла Стрельчука вул.Князів Коріатовичів, 27, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (обласний навчально-курсовий комбінат, навчально-виставковий клас) Велика

681361 м.Кам’янець-Подільський – вул.Драй-Хмари: 11, 13, 15А, 17, 19А, 21–21А, 42–44; вул.Лермонтова, вул.Першотравнева: 11–13; просп.Грушевського: 31 к.секція 1–31А, 50–56; просп.Грушевського, 31А, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Кам’янець-Подільський національний університет, гуртожиток №5, хол) Велика

681362 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 58–58А; вул.Гагенмейстера: 3, 5, 7–7/1, 9; вул.Гунська: 2–4, 6–10А, 12–22; вул.Драй-Хмари: 1–10, 12, 14, 16–16А, 18–18Б, 20–20А, 24–30; вул.Лесі Українки: 44–44А, 46–65, 67–67А, 69–69Г; вул.Огієнка: 44, 46, 48, 52–56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 76, 78, 80–82; вул.Сіцинського: 1–7, 9, 11, 13; вул.Шевченка: 43–43А, 45, 47–67; вул.Лесі Українки, 59, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (школа №5, вестибюль) Середня

681363 м.Кам’янець-Подільський – вул.Годованця: 9, 11, 13–13Б, 15, 17, 19, 21, 23–26А; вул.Крип’якевича, вул.Маршала Харченка: 11–24/1; вул.Мічурінська, вул.Панівецька: 8–24; вул.Першотравнева: 16–18; вул.Романа Шухевича, вул.Сіцинського: 8, 10, 12, 14–25; просп.Грушевського: 35, 37, 39, 41Б; вул.Годованця, 13, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж, вестибюль) Велика

681364 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагенмейстера: 2, 4–4А, 6, 8, 10–12; вул.Годованця: 2–8, 10, 12, 14–14А, 16, 18, 20, 22; вул.Івана Франка: 11, 13, 17, 19, 32–38; вул.Лесі Українки: 66, 68, 70–125; вул.Огієнка: 83–97; вул.Панівецька: 1–7; вул.Слєпньова, вул.Шевченка: 69–113; пров.Слєпньова вул.Лесі Українки, 95, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (коледж Подільського Державного аграрно-технічного університету, вестибюль) Середня

681365 м.Кам’янець-Подільський – просп.Грушевського: 60–80; просп.Грушевського, 41В, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Державний професійно-технічний заклад "Кам’янець-Подільське вище професійне училище", фойє) Середня

681366 м.Кам’янець-Подільський – вул.Будівельників, вул.Князя Володимира: 1А–2, 4, 5А–6, 8, 10, 12–14А; вул.Максимчука: 3, 7; вул.Маршала Харченка: 2А–2Б, 30–62; вул.Юрія Громового, пров.Будівельників, пров.Крайній, пров.Степовий вул.Будівельників, 19, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (школа №12, вестибюль) Велика

681367 м.Кам’янець-Подільський – вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Князя Володимира: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 16–28; вул.Кривоноса, вул.Максимчука: 1–2, 4–5; вул.Південна: 44; вул.Праці, вул.Софії Русової, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Устима Кармалюка, вул.Ценського вул.Князя Володимира, 15, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (дошкільний навчальний заклад №12) Середня

681368 м.Кам’янець-Подільський – вул.Водоп’янова, вул.Дачна, вул.Івана Франка: 2–10, 12–12А, 14–16А, 18, 20–30; вул.Каманіна, вул.Карвасари, вул.Кренкеля, вул.Леваневського, вул.Ляпідевського, вул.Нагірна, вул.Південна: 1–33; вул.Річна, вул.Середня, вул.Шевченка: 30, 32–32А, 34–36, 38, 40, 42, 44, 46–46А; вул.Яна де Вітте, вул.8 Березня, пров.Дороніна, пров.Загородній, пров.Ківільші, пров.Прорізний, пров.Шевченка вул.Івана Франка, 10, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (Товариство з обмеженою відповідальністю "Продуктова скринька", хол) Середня

681369 м.Кам’янець-Подільський – вул.Вали, вул.Вірменська, вул.Госпітальна, вул.Довга, вул.Домініканська, вул.Зантуська, вул.Зарванська, вул.Іоанно-Предтечинська, вул.Кузнечна, вул.Михайлівський узвіз, вул.Онуфріївська, вул.Петропавлівська, вул.Польський ринок, вул.Поштовий узвіз, вул.П’ятницька, вул.Руська, вул.Старобульварна, вул.Старопоштовий узвіз, вул.Татарська, вул.Тринітарська, вул.Троїцька, вул.Успенська, вул.Францисканська, пл.Вірменський ринок, пл.Польський ринок, пл.Руський ринок, пров.Гімназійний, пров.Комендантський, пров.Миколаївський, пров.Михайлівський, пров.Тісний вул.Польський ринок, 6А, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (спеціалізована школа №1, вестибюль) Велика

681370 м.Кам’янець-Подільський – вул.Видрівецький узвіз, вул.Видрівка, вул.Жванецьке шосе, вул.Заболотного, вул.Злагоди, вул.Кіргізова, вул.Некрасова, вул.Об’їзна, вул.Олександра Удовиченка, вул.Оринінське шосе, вул.Свідницького, пров.Амбулаторний, пров.Базарний, пров.Довжоцький, пров.Євгена Маланюка, пров.Жванецький, пров.Заболотного, пров.Замковий, пров.Зелений, пров.Кам’янецький, пров.Некрасова, пров.Новий, пров.Об’їзний, пров.Оринінський, пров.Попова, пров.Свідницького, пров.Спортивний, пров.Топольського вул.Злагоди, 27Б, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (школа №11, актова зала) Велика

681371 м.Кам’янець-Подільський – вул.Гагаріна: 56–56/1, 71–89; вул.Гагаріна, 54, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 (військова частина А1884, клуб,глядацька зала) Середня

681569 с.Улянівка вул.Першотравнева, 27А, с.Улянівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340 (Будинок культури, актовий зал) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
680577 Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня" вул.Матросова, 30, с.Мукша Китайгородська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32319 Мала
681372 Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янець-Подільська міська лікарня" Кам’янець-Подільської міської ради вул.Пушкінська, 31, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 Мала
681373 Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янець-Подільська міська лікарня" Кам’янець-Подільської міської ради вул.Матросова, 17, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 Мала
681374 Кам’янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота" вул.Івана Франка, 30, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 Мала