Черкаська область - Відділ ведення ДРВ апарату Городищенської РДА

Виборчі дільниці відділу ведення, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
710001 м.Городище – вул.Братів Лебединцевих, вул.Володимира Мономаха, вул.Володимирська, вул.Героїв Холодного Яру, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Карбишева, вул.Маніжа, вул.Миру: 54–56, 64–66, 68–78, 82, 84–110, 124А–126, 130, 132, 134; вул.Олеся Гончара, вул.Остафія Дашкевича, вул.Слов’янська, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, пров.Олександра Лана вул.Миру, 105, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (кінотеатр "Жовтень", фойє) Велика

710002 м.Городище – вул.Белінського, вул.Благовісна, вул.Воїнів Афганців, вул.Гагаріна, вул.Георгія Коваля, вул.Героїв Чорнобиля: 3–115; вул.Жуківська, вул.Заслонова, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Конституції, вул.Коцюбинського, вул.Миру: 67–67 к.5, 81, 83, 113–117, 127–129, 131, 133, 135–157; вул.Нахімова, вул.Некрасова, вул.Олега Українського, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Толстого, вул.Трипільська: 2–52, 54, 56А; пров.Некрасова вул.Миру, 114, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (управління агропромислового розвитку, фойє) Середня

710003 м.Городище – вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв Чорнобиля: 117–157/8; вул.Гетьманська, вул.Доватора, вул.Залізнична, вул.Івана Сірка, вул.Індустріальна, вул.Кожедуба, вул.Комарова, вул.Осипенка, вул.Переяслівська, вул.Пилипа Орлика, вул.Пугачова, вул.Рафінадна, вул.Спаська, вул.Театральна, вул.Трипільська: 53, 55, 57–179; вул.Трудова, вул.Фізкультурна, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.8 Березня, пров.Гетьманський, пров.Індустріальний, пров.Кераміївський, пров.Кожедуба, пров.Комарова, пров.Менделєєва, пров.Робочий вул.Індустріальна, 5, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (Гуртожиток ПТУ №14, фойє) Середня

710004 м.Городище – вул.Богдана Ступки, вул.Водоп’янова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Хасана, вул.Дружби Народів, вул.Короленка, вул.Маресьєва, вул.Петра Дорошенка, вул.Покровська: 240–363; вул.Стефанівська, пров.Богдана Ступки, пров.Ватутіна, пров.Водоп’янова, пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Героїв Хасана, пров.Київський, пров.Лермонтова вул.Фізкультурна, 39, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (школа №1, коридор) Середня

710005 м.Городище – вул.Гайдамацька, вул.Гулака-Артемовського: 52, 56, 60–143; вул.Івана Ле, вул.Княгині Ольги, вул.Покасева, вул.Покровська: 62, 68, 70, 72, 76, 78, 80–237; вул.Попова, пров.Вільямса, пров.Гайдамацький, пров.Гулака-Артемовського, пров.Княгині Ольги, пров.Лисенка, пров.Південний, пров.Покасевий, пров.Разіна, пров.Суворова вул.Гулака-Артемовського, 90, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (будинок культури №1, фойє) Середня

710006 м.Городище – вул.Волонтерська, вул.Гоголя, вул.Гулака-Артемовського: 1–51, 54–55, 59–59А; вул.Далекосхідна, вул.Загреблянська, вул.Миру: 1–53, 57–61; вул.Михайла Старицького, вул.Панфілова, вул.Покровська: 3–60, 63–67, 69, 71–71А, 73, 77, 79; вул.Сеченова, вул.Холодноярська, вул.Чуїшанська, пров.Гоголя, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Панфілова, пров.Чуїшанський пл.Миру, 2, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (Районний палац культури) Середня

710007 м.Городище – вул.Винниченка, вул.Гончарна, вул.Добролюбова, вул.Жуковського, вул.Івана Нечуй-Левицького, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Мамая, вул.Миколи Артеменка, вул.Михайла Максимовича, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Павла Полуботка, вул.Шевченка: 1–52; вул.Юрія Тютюнника, вул.1 Травня: 2–150, 152–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–170А, 172–174, 176–178, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196; пл.Миру, пров.Глінки, пров.Жуковського, пров.Івана Франка, пров.Козацький, пров.Корольова, пров.Лесі Українки, пров.Ломоносова, пров.Нагорного, пров.Садовий, пров.Юрія Тютюнника вул.1 Травня, 40, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (аграрний коледж, коридор) Велика

710008 м.Городище – вул.Відродження, вул.Григорія Сковороди, вул.Данила Кушніра, вул.Івана Підкови, вул.Котляревського, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Правика, вул.Різдвяна, вул.Тімірязєва, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 53–118; вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Грудня, вул.1 Травня: 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 179, 181, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 199–334; пров.Данила Кушніра, пров.Зої Космодем’янської, пров.Матросова, пров.Тімірязєва, пров.Ціолковського, пров.Чайковського вул.Володимира Мономаха, 3А, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (школа №3, хол) Велика

710009 м.Городище – вул.Братів Яхненків, вул.Крилова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Северина Наливайка, вул.Симиренка, вул.Скіфська, вул.Степова, пров.Байдукова, пров.Крилова, пров.Симиренка вул.Северина Наливайка, 2, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (Будинок культури, глядацький зал) мала

710010 м.Городище – вул.Остапа Вишні, вул.Шишкіна, вул.Шкільна, пров.Шишкіна, пров.Шкільний вул.Шкільна, 43, м.Городище, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19501 (Будинок культури, глядацький зал) мала

710011 смт Вільшана – вул.Вільшанська, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Загреблянська, вул.Зарічна, вул.Захарова, вул.Зелена: 1–18; вул.Зоряна, вул.Калабердіна, вул.Квітнева, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Максима Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нижня Набережна, вул.Партизанська, вул.Паустовського, вул.Свободи, вул.Травнева, вул.Шевченка: 61, 63, 67Б, 69, 75–75А, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 105, 202–256; пров.Загреблянський, пров.Захарова, пров.Короленка, пров.Травневий вул.Шевченка, 196, смт Вільшана, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19523 (Вільшанська ЗОШ I-II ступенів, спортзал) Середня

710012 смт Вільшана – вул.Гоголя, вул.Зелена: 19–111; вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Нова, вул.Польова, вул.Правди, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.хутір Сагайдачний, вул.Шевченка: 1–60, 62, 64–66, 68, 70–74, 76–78Е, 80–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100, 102–104, 106–184; пров.Коцюбинського, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Партизанський, пров.Правди, пров.Пушкіна, пров.Шевченка вул.Шевченка, 11, смт Вільшана, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19523 (школа, каб.2) Середня

710013 смт Цвіткове вул.Привокзальна, 22, смт Цвіткове, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19537 (Будинок культури, фойє) Середня

710014 с.Будо-Орловецька вул.Шевченка, 40, с.Будо-Орловецька, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19514 (Сільський будинок культури, зала) мала

710015 с.Валява – вул.Артема Гаркуші, вул.Асфальтна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Городищенська, вул.Дем’яна Лисенка, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Махині, вул.Молодіжна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Пушкіна, вул.Рейтузова, вул.Садова, вул.Степана Кучера, вул.Франка, вул.Центральна: 2–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Шевченка, вул.Щаслива, пров.Дем’яна Лисенка, пров.Дерев’янка, пров.Козацький, пров.Лісовий, пров.Нечуя-Левицького, пров.Павла Ткаченка, пров.Рейтузова, пров.Сапунова, пров.Центральний, пров.Черкаський, пров.Ювілейний вул.Центральна, 15, с.Валява, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19520 (Будинок культури, фойє) Середня

710016 с.Валява – вул.Валі Котика, вул.Іриніна, вул.Лесі Українки, вул.Литвина, вул.Меліксетяна, вул.Селіванова, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Центральна: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–176; вул.Якова Нечипоренка, пров.Вишневий, пров.Ганни Повстянко, пров.Зої Космодем’янської, пров.Тихий вул.Іриніна, 39, с.Валява, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19520 (Будинок культури, фойє) Середня

710017 с.Вербівка вул.Шевченка, 45, с.Вербівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19531 (школа, каб.2) Середня

710018 с.Воронівка вул.Перемоги, 12, с.Воронівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19532 (Будинок культури, фойє) Середня

710019 с.В’язівок – вул.Заводянська, вул.Козацька, вул.Корсунська, вул.Миру: 100–102, 104–106, 108, 110, 116–183; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Перемоги, вул.Покрівська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна: 1–12; вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Вільний, пров.Затишний, пров.Симиренка вул.Центральна, 14, с.В’язівок, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19534 (В’язівський центр культури і дозвілля, фойє) Середня

710020 с.В’язівок – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Лісова, вул.Миру: 1–98, 103, 107, 109, 113; вул.Озерна, вул.Привітна, вул.Соборна: 1–29; вул.Франка, вул.Центральна: 22–67; вул.Шкільна: 4–34, 38, 42, 44; вул.Ярова, пров.Тихий вул.Центральна, 45, с.В’язівок, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19534 (школа, каб.2) Середня

710021 с.В’язівок – вул.Вербна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Кучера, вул.Липова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Соборна: 40–68; вул.Шкільна: 35, 39–41, 43, 47–198; вул.Шкільна, 129, с.В’язівок, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19534 (Будинок культури №2, фойє) мала

710022 с.Дирдин вул.Миру, 73, с.Дирдин, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19509 (Будинок культури, фойє) Середня

710023 с.Журавка вул.Соборна, 22, с.Журавка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19521 (Будинок культури, фойє) мала

710024 с.Зелена Діброва вул.Шевченка, 32, с.Зелена Діброва, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19526 (Будинок культури, фойє) мала

710025 с.Калинівка вул.Центральна, 1, с.Калинівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19517 (Будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 3, с.Калинівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19517
мала

710026 с.Ксаверове вул.Центральна, 57/1, с.Ксаверове, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19516 (Ксаверівський НВК, каб.2) мала

710027 с.Мліїв – вул.Академіка Артеменка, вул.Лісна, вул.Новоселівка, вул.Павла Чубинського, вул.Симиренка, вул.Фесенка, вул.Цегельна, вул.Яхнів Хутір, пров.Береговий, пров.Новоселівський, пров.Павла Чубинського, пров.Яхнів вул.Симиренка, 4, с.Мліїв, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19511 (Будинок культури, фойє) Середня

710028 с.Мліїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Данила Кушніра: 1–90; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Низька, вул.Ожина, вул.Садова, вул.Толстого, вул.Хутір Руденкове, вул.Шевченка, пров.Високий, пров.Толстого, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Данила Кушніра, 82, с.Мліїв, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19511 (СЦКД, фойє) Середня

710029 с.Мліїв – вул.Буркута, вул.Високе Загребелля, вул.Галина, вул.Гараня, вул.Данила Кушніра: 91–243А; вул.Низьке Загребелля, вул.Сосновка, вул.Спеціалістів, вул.Хутір Скіття, вул.Чехова, пров.Високе Загребелля, пров.Піщаний вул.Гараня, 12, с.Мліїв, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19511 (гуртожиток, фойє) Середня

710030 с.Орловець вул.Мурейки-1, 1, с.Орловець, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19515 (Центр культури і дозвілля, фойє) Середня

710031 с.Петрики, с.Сегединці вул.Жовтнева, 4, с.Петрики, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19522 (будинок культури, фойє) мала

710032 с.Петропавлівка пл.Дружби, 30, с.Петропавлівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19530 (навчально-виховний комплекс, каб.2) Середня

710033 с.Старосілля вул.Грушевського, 10, с.Старосілля, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19510 (Будинок культури, фойє) Середня

710034 с.Товста вул.Молодіжна, 6, с.Товста, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19525 (Будинок культури, фойє) мала

710035 с.Хлистунівка вул.Центральна, 2, с.Хлистунівка, Городищенський р-н, Черкаська обл., 19533 (Будинок культури, фойє) Велика