Черкаська область - одномандатний виборчий округ №195

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Золотоніської РДА

102

Відділ ведення ДРВ апарату Черкаської РДА

27

Відділ ведення ДРВ Соснівського району управління з питань державної реєстрації Черкаської міської ради

29

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
710036 с.Безпальче вул.І.Городинця, 37, с.Безпальче, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19832 (школа, актова зала (столова))
/
вул.І.Городинця, 78, с.Безпальче, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19832
мала

710037 с.Безбородьки вул.Незалежності, 13, с.Безбородьки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19835 (будинок культури, фойє) Середня

710038 с.Бирлівка вул.Центральна, 25, с.Бирлівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19821 (будинок культури, зал урочистих подій) Середня

710039 с.Перше Травня вул.Миру, 19, с.Перше Травня, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19827 (фельдшерський пункт, кабінет прийому громадян) мала

710040 с.Білоусівка – вул.Богдана Хмельницького: 126–165; вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Кобзарська, вул.Корольова, вул.Миру, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.О.Задорожнього, вул.Олеся Гончара, вул.Панаса Мирного, вул.Перше Травня, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Шевченка, пров.Комарова, пров.Котляревського, пров.Чумгацький вул.Соборна, 17, с.Білоусівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19845 (будинок культури №1, фойє) мала

710041 с.Білоусівка – вул.Благовісна, вул.Богдана Хмельницького: 1–123; вул.Богданівська, вул.Гетьманська, вул.Грушевського, вул.Г.Сагайдачного, вул.Довженка, вул.Жовтнева, вул.Зої Космодем’янської, вул.Івана Піддубного, вул.Івана Сірка, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Макаренка, вул.Максима Кривоноса, вул.Михайла Амосова, вул.Паші Ангеліної, вул.Пилипа Орлика, вул.Пушкіна, пров.Івана Богуна, пров.Павла Тичини, пров.Свободи вул.Козацька, 14, с.Білоусівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19845 (будинок культури №2, фойє) Середня

710042 с.Бойківщина вул.Миру, 1, с.Бойківщина, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19853 (Будинок культури, малий актовий зал)
/
вул.Миру, 12, с.Бойківщина, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19853
мала

710043 с.Вершина-Згарська вул.Шевченка, 38, с.Вершина-Згарська, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19855 (будинок культури, актова зала) мала

710044 с.Великий Хутір – вул.Благовісна, вул.Гагаріна, вул.Гвардійська, вул.Дробота, вул.Кобзарська, вул.Козацька, вул.Корольова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Новосвітська, вул.О.Дорошенка, вул.П’ятихатки, вул.Шевченка вул.О.Дорошенка, 125, с.Великий Хутір, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19854 (будинок культури, фойє) Середня

710045 с.Великий Хутір – вул.Білоуса, вул.Бригадна, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Куниці, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Центральна, вул.Шкільна, с-ще Ашанівка вул.Центральна, 21, с.Великий Хутір, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19854 (сільський клуб, танцювальний зал) Середня

710046 с.Демки вул.Центральна, 39, с.Демки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19822 (будинок культури, фоє) Середня

710047 с.Новомиколаївка вул.Новоселівська, 1/4, с.Новомиколаївка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19818 (сільський клуб, фоє) мала

710048 с-ще Драбове-Барятинське – вул.Благовісна, вул.В.Жагали, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Енгельса, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.М.Масла, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Небесної сотні: 117–137; вул.О.Левицького, вул.Першотравнева, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Чайковського, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Благовісний, пров.Енергетичний, пров.Польовий, пров.Чкалова, пров.Шкільний вул.О.Левицького, 6А, с-ще Драбове-Барятинське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19842 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.О.Левицького, 22, с-ще Драбове-Барятинське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19842
Середня

710049 с-ще Драбове-Барятинське – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Небесної сотні: 1–116; вул.Польова, пров.І.Мазепи, пров.М.Лисенка, пров.Яровий вул.Небесної сотні, 1А, с-ще Драбове-Барятинське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19842 (будинок культури, фоє) мала

710050 с.Жорнокльови вул.Шевченка, 37, с.Жорнокльови, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19833 (сільський клуб, зал засідань) мала

710051 с.Золотоношка вул.Шевченка, 34, с.Золотоношка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19830 (школа, фойє)
/
вул.Івана Лисенка, 52, с.Золотоношка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19830
мала

710052 с.Кантакузівка вул.Центральна, 2, с.Кантакузівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19823 (будинок культури, глядацький зал) Середня

710053 с.Коломиці вул.Соборна, 53, с.Коломиці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19824 (будинок культури, глядацький зал) мала

710054 с.Кононівка вул.Паркова, 3, с.Кононівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19810 (будинок культури, фоє) Середня

710055 с-ще Кононівка вул.Молодіжна, 8, с-ще Кононівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19846 (ТОВ "Інагро-Драбів", зал їдальні) мала

710056 с.Ковалівка вул.Свободи, 1, с.Ковалівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19811 (будинок культури, зал урочистих подій) мала

710057 с.Гречанівка вул.Залізнична, 18, с.Гречанівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19807 (ДНЗ "Веселка", спортивний зал) мала

710058 с.Криштопівка вул.Миру, 3, с.Криштопівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19847 (ТОВ АФ "Дружба", зал) мала

710059 с.Левченкове вул.Центральна, 27А, с.Левченкове, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19834 (будинок культури, фойє) мала

710060 с.Тополі вул.Московська, 95А, с.Тополі, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19838 (Сільський ФАП) мала

710061 с.Богданівка, с-ще Квітневе вул.Шкільна, 1, с.Богданівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19857 (будинок культури, фойє) мала

710062 с.Мехедівка вул.Благовісна, 151, с.Мехедівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19851 (сільська рада, зал засідань) мала

710063 с.Митлашівка вул.Жовтнева, 198А, с.Митлашівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19841 (будинок культури, фойє) Середня

710064 с.Козаче, с.Олімпіадівка вул.Жовтнева, 9, с.Олімпіадівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19816 (сільський клуб, актова зала) мала

710065 с.Михайлівка(Драбівська селищна територіальна громада) вул.Свободи, 2А, с.Михайлівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19850 (будинок культури, фойє) Середня

710066 с.Павлівщина вул.Неверовського, 99, с.Павлівщина, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19849 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710067 с.Мойсівка вул.Мічуріна, 2А, с.Мойсівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19815 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710068 с.Нехайки вул.Хмельницького, 2, с.Нехайки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19831 (будинок культури, фоє) Середня

710069 с.Привітне(Драбівська селищна територіальна громада) вул.Молодіжна, 19, с.Привітне, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19837 (сільський клуб, фоє) мала

710070 с.Остапівка, с.Ковтунівка вул.Шевченка, 141, с.Остапівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19826 (сільський клуб, актова зала) мала

710071 с.Перервинці, с-ще Козорізи вул.Шкільна, 13, с.Перервинці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19840 (школа, актова зала) Середня

710072 с.Погреби, с-ще Бондарівка, с.Гай вул.Лесі Українки, 68, с.Погреби, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19814 (будинок культури, великий зал) Середня

710073 с-ще Рецюківщина вул.Миру, 4, с-ще Рецюківщина, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19836 (будинок культури, читальний зал) мала

710074 с.Рождественське вул.Набережна, 137, с.Рождественське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19858 (сільський клуб, актова зала) мала

710075 с.Степанівка вул.Соборна, 31, с.Степанівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19813 (будинок культури, фойє) Середня

710076 с.Свічківка, с.Хомівщина вул.Миру, 31А, с.Свічківка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19825 (сільський клуб, хол) мала

710077 с.Яворівка, с-ще Червона Дача вул.Центральна, 131, с.Яворівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19820 (будинок культури, фойє) мала

710078 смт Драбів – вул.Баха, вул.Благовісна, вул.Васильченка, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна: 1–34, 36, 38, 40, 42, 44–44/2, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 65–66, 68, 76, 78–192; вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Комарова, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Садова, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Івана Мировича, пров.Садовий, пров.Фізкультурний вул.Центральна, 40, смт Драбів, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19801 (Центр культури і дозвілля, фойє) Велика

710079 смт Драбів – вул.Бакаївська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Володимирська, вул.Грушевського, вул.Запорізька, вул.Західна, вул.Київська, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Романюка, вул.Сагайдачного, вул.Суворова, вул.Федорова, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.50 років Перемоги вул.Молодіжна, 1, смт Драбів, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19801 (школа імені Васильченка, спортзал) Велика

710080 смт Драбів – вул.Братів Ємченків, вул.Гагаріна: 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51–53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 71–75, 77, 202–226; вул.Івана Франка, вул.Княжа, вул.Кривогреблянська, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Першотравнева: 1–82, 84, 86, 88, 90, 94/1–94/21, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 114, 118, 120, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; вул.Пушкіна, вул.Слобідська, вул.Соборна, вул.Черкаська вул.Шевченка, 1, смт Драбів, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19801 (кінотеатр імені Шевченка, фойє) Середня

710081 смт Драбів – вул.Дуніновська, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Маяковського, вул.Першотравнева: 83, 85, 87, 89, 91–93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–113, 115–117, 119, 121–125, 127, 129, 131, 133, 135, 137–137А, 139, 141, 143–269; вул.Ярослава Мудрого вул.Дуніновська, 2, смт Драбів, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19801 (бібліотека №1, читальний зал) мала

710082 с.Шрамківка вул.Шрамка, 1, с.Шрамківка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19812 (будинок культури, фоє) Велика

710083 с-ще Вишневе вул.Гагаріна, 9, с-ще Вишневе, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19808 (сільський клуб, зал глядацький) мала

710738 с.Боровиця вул.Алея Миру, 10, с.Боровиця, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20921 (школа, спортзал) Середня

710739 с.Вершаці вул.Стежка, 28А, с.Вершаці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20943 (Будинок культури, актова зала) мала

710740 с-ще Кудашеве, с.Тарасо-Григорівка вул.Знам’янська, 24А, с.Тарасо-Григорівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20947 (Будинок культури, актова зала) мала

710741 с.Галаганівка вул.Б.Хмельницького, 135А, с.Галаганівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20915 (школа, спортзал) Середня

710742 с.Головківка вул.Шкільна, 56, с.Головківка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20936 (школа, майстерня) Середня

710743 с.Зам’ятниця, с.Деменці вул.Хутір, 2, с.Зам’ятниця, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20931 (контора ТОВ "Церматт", актова зала) мала

710744 с.Іванівка, с-ще Бурякове, с.Вдовичине, с-ще Гненне пров.Садовий, 1, с.Іванівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20942 (сільський будинок культури, актова зала) мала

710745 с.Красносілля, с.Погорільці, с.Розсошинці вул.Черкаська, 42, с.Красносілля, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20925 (Будинок культури, фойе)
/
вул.Гагаріна, 14, с.Красносілля, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20925
мала

710746 с.Матвіївка вул.Перемоги, 15, с.Матвіївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20941 (сільський Будинок культури, актова зала) мала

710747 с.Медведівка вул.М.Залізняка, 36Л, с.Медведівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20930 (Будинок культури, глядацький зал) Середня

710748 с.Івківці вул.І.Гудковського, 3, с.Івківці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20932 (школа, актова зала) мала

710749 с.Мельники(Медведівська сільська територіальна громада), с-ще Буда вул.Холодноярська, 114, с.Мельники, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20933 (сільська рада, актова зала) Середня

710750 с.Новоселиця, с.Полуднівка, с.Рублівка, с.Чмирівка вул.Чигиринська, 148, с.Новоселиця, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20934 (школа, спортзал)
/
вул.Чигиринська, 53, с.Новоселиця, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20934
мала

710751 с.Рацеве вул.Центральна, 74В, с.Рацеве, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20910 (Будинок культури, фойе)
/
вул.Центральна, 74Б, с.Рацеве, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20910
Велика

710752 с.Вітове вул.Гагаріна, 39А, с.Вітове, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20911 (школа, спортзал) Середня

710753 с.Стецівка пров.Шкільний, 3, с.Стецівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20914 (школа, спортзал) Середня

710754 с.Суботів вул.Святоіллінська, 27, с.Суботів, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20940 (адмінбудинок, актова зала) мала

710755 с.Тіньки вул.Молодіжна, 14, с.Тіньки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20924 (Будинок культури, фойе)
/
вул.Молодіжна, 12, с.Тіньки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20924
Середня

710756 с.Топилівка вул.Соборності, 50/1, с.Топилівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20920 (Будинок культури, фойе)
/
вул.Соборності, 50/2, с.Топилівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20920
Середня

710757 с.Трушівці вул.Черкаська, 12, с.Трушівці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20922 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня

710758 с.Худоліївка вул.Чигиринська, 1, с.Худоліївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20923 (Будинок культури, фойе) мала

710759 м.Чигирин – вул.Богдана Хмельницького: 121А–263; вул.Вільного Козацтва: 3, 5, 7–9, 15, 17, 19–21А, 29, 31, 33–35, 41, 45–49; вул.Гайдамацька, вул.Замкова: 126, 128, 130–130А, 134, 136, 138–237; вул.Ірклійська, вул.Йосипа Тукальського: 45, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69–71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–187; вул.Максима Залізняка: 62, 64–141; вул.Михайла Старицького, вул.Міліонна: 120, 122, 124, 126–281; вул.Олександра Найди: 70, 76, 83–99; вул.Павла Тетері: 14, 51; вул.Петра Дорошенка: 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146–281; вул.Пушкіна: 1–51, 53, 55, 57, 63–69; вул.Херсонська, вул.Чехова, пров.Анатолія Чекаля, пров.Андрія Яковліва, пров.Богуна, пров.Бориса Крупницького, пров.Віталія Чигирина, пров.Гайдамацький, пров.Гвардійський, пров.Декабристів, пров.Дубового, пров.Залізняка, пров.Запорізький, пров.Івана Чабаненка, пров.Космонавтів, пров.Кривоноса, пров.Лесі Українки, пров.Лєрмонтова, пров.Литвиненка, пров.Марка Вовчка, пров.Петра Похила, пров.родина Калішевських, пров.Родини Рвачових, пров.Рози Люксембург, пров.Сонячний, пров.Терешкової, пров.Чигиринський, пров.Шкільний, пров.Якова Брюховецького, пров.Якова Щириці, пров.12Грудня вул.Богдана Хмельницького, 121, м.Чигирин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20901 (школа №2, спортзал, 1-й поверх) Велика

710760 м.Чигирин – вул.Богдана Хмельницького: 52, 54–56, 58–120; вул.Вільного Козацтва: 2А, 4–4А, 6–6А, 12–14, 16–16А, 18, 24–28, 30, 32–32А, 38–40, 42–44А, 50–82; вул.Замкова: 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–125, 127, 129, 131–133, 135, 137; вул.Івана Виговського, вул.Йосипа Тукальського: 2–44, 46, 50, 52–54, 56, 58, 60, 62, 64–66, 68, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96; вул.Козацька: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 37, 41, 43, 45, 47–49, 51, 53; вул.Максима Залізняка: 1–61, 63; вул.Михайла Сікорського, вул.Міліонна: 34А, 36, 38, 40–119, 121–121А, 123–123А, 125; вул.Олександра Найди: 1–69, 70А–75, 77–82А; вул.Павла Антоненка, вул.Павла Тетері: 3–13, 17–45; вул.Петра Дорошенка: 62–133, 135, 137, 139, 141, 143, 145–145А; вул.Привокзальна, вул.Пушкіна: 52, 54, 56, 58–62; вул.Фундукліївська, пров.Андрія Химка, пров.Вишневий, пров.Гоголя, пров.Золотаренка, пров.Івана Франка, пров.Коцюбинського, пров.Кошового, пров.Мельхіседека Значко-Яворського, пров.Перемоги, пров.Федора Коробки, пров.Федора Предтечі вул.Петра Дорошенка, 62А, м.Чигирин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20901 (початкова школа Чигиринської ЗОШ №1 ім.Б.Хмельницького, хол)
/
вул.Петра Дорошенка, 62, м.Чигирин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20901
Велика

710761 м.Чигирин – вул.Богдана Хмельницького: 1–51, 53, 57; вул.Гетьманська: 1–1Н, 7, 9, 11, 15, 17; вул.Грушевського, вул.Замкова: 1–66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82; вул.Каменоломна, вул.князя Дмитра Вишневецького, вул.Козацька: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 38–40, 42, 44, 46, 50, 52, 54–58; вул.Міліонна: 2–32А, 35, 37, 39; вул.Остапа Вишні, вул.Петра Дорошенка: 2–61; вул.Шевченка, пров.Фортечний, с-ще Чернече вул.Богдана Хмельницького, 28, м.Чигирин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20901 (Будинок культури, танцювальний зал, 2-й поверх) Середня

710762 м.Чигирин – вул.Гагаріна, вул.Гетьманська: 2–6А, 8, 10, 12–14, 16, 18–681; вул.Заозерна, вул.Короленка, вул.Нова, вул.Піщана, вул.Піщана Балка, вул.Садова, вул.Слави, вул.Суботівський шлях, вул.Торгова, вул.Тясминська, вул.Холодноярська, вул.Черкаська, пров.Григорія Москаленка, пров.Загора, пров.Лавріна Капусти, пров.Марії Орленко, пров.Михайла Кричевського, пров.Піщаний, пров.Садовий, пров.Солов’їний, пров.Тимошівський, пров.Торговий, пров.Черкаський, пров.1Тясминський, пров.2Тясминський, пров.4Мічуріна вул.Гетьманська, 21, м.Чигирин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20901 (Коопзаготпром, актова зала, 2-й поверх) Середня

710763 м.Чигирин – вул.Енергетиків, вул.Миру вул.Миру, 14, м.Чигирин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20901 (школа №3, спортзал, 2-й поверх) Велика

710765 смт Чорнобай – вул.Баха, вул.Гички, вул.Григорія Тютюнника, вул.Золотоніська, вул.Київська, вул.Котляревського, вул.Ланова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Сагайдачного, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Центральна: 196, 198, 202, 204, 206, 210–212, 215–346; вул.Чехова, вул.Щаслива, вул.Яблунева, пров.Вишневий, пров.Вільний, пров.Київський, пров.Набережний, пров.Петра Сагайдачного, пров.Слобідський, пров.Толбухіна вул.Центральна, 156, смт Чорнобай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19901 (кінотеатр, фойє)
/
вул.Центральна, 154, смт Чорнобай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19901
Середня

710766 смт Чорнобай – вул.Василя Доманицького, вул.Гагаріна: 30, 32, 34, 36, 38–121; вул.Жовтнева: 1–35, 37, 39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73–73А, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89–89А, 91, 93, 95–95А, 97–97А, 99; вул.Заводська, вул.Кропивницького, вул.Михайла Старицького: 1–24А; вул.Олексія Береста, вул.Свободи: 1–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–46А, 48, 50, 52, 54–58, 60; вул.Центральна: 84–194, 197, 199–201, 203, 205, 207–209, 213; вул.Чкалова, пров.Зелений вул.Центральна, 158, смт Чорнобай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19901 (районний будинок культури, фойє) Середня

710767 смт Чорнобай – вул.Гагаріна: 2–29, 31, 33, 35, 37–37А; вул.Дружби, вул.Жовтнева: 36, 38, 40, 44, 46–46А, 48, 50–50А, 52–52А, 54, 56, 58–58Б, 60–60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72–72А, 74–76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100–307; вул.Затишна, вул.Івана Піддубного, вул.Михайла Максимовича, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Профспілкова, вул.Свободи: 19, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51, 53–53А, 59–59А, 61–144А; вул.Славського, вул.Спортивна, вул.Степова, вул.Центральна: 1–81; вул.Черкаська: 3–27; вул.Шмига, пров.Будівельний, пров.Пластунівський, пров.Слинька вул.Спортивна, 2, смт Чорнобай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19901 (палац спорту, вестибюль) Велика

710768 смт Чорнобай – вул.Архітектурна, вул.Бориса Романицького, вул.Бурімська, вул.Весняна, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Комашка, вул.Лівобережна, вул.Майорська, вул.Сонячна, вул.Толстого: 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–77А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97–97А, 130–156; вул.Урожайна, вул.Черкаська: 30–129; вул.Шевченка: 63, 65, 67, 69–264; пров.Калиновий вул.Черкаська, 85, смт Чорнобай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19901 (школа №2, вестибюль) Середня

710769 смт Чорнобай – вул.Берегова, вул.Енергетиків, вул.Козацька, вул.Михайла Старицького: 27–48; вул.Пушкіна, вул.Толстого: 1–61/2, 63А–64, 66–66А, 67Б–68, 69А–70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90–90А, 92, 94, 96, 98–128; вул.Чайковського, вул.Шевченка: 1–62, 64, 66, 68; пров.Чайковського вул.Михайла Старицького, 44, смт Чорнобай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19901 (адмінбудинок СТОВ "Агроко", вестибюль) Середня

710770 с.Бакаєве вул.Шевченка, 15, с.Бакаєве, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19921 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710771 с.Богодухівка вул.Гагаріна, 38А, с.Богодухівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19914 (сільський будинок культури, глядацький зал) Велика

710773 с.Васютинці вул.Центральна, 56, с.Васютинці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19963 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710774 с.Велика Бурімка – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Васильченка, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гармашівка, вул.Герасименка, вул.Гоголя, вул.Інкубаторна, вул.Іркліївська, вул.Касименка, вул.Комашко, вул.Кооперативна, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Нагірна, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соколовського, вул.Учительська, вул.Центральна: 2–60; вул.Шабанова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яблунева вул.Центральна, 3, с.Велика Бурімка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19940 (сільський будинок культури, фойє, артистична) Середня

710775 с.Велика Бурімка – вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Хутірська, вул.Центральна: 61–97; вул.Зелена, 11, с.Велика Бурімка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19940 (приміщення ПАТ "Велика Бурімка") мала

710776 с.Великі Канівці вул.Миру, 36, с.Великі Канівці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19930 (сільський будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Преображенська, 10, с.Великі Канівці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19930
Середня

710777 с.Вереміївка вул.Центральна, 108, с.Вереміївка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19972 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 103, с.Вереміївка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19972
Середня

710778 с.Веселий Хутір вул.Благовісна, 11, с.Веселий Хутір, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19923 (сільський будинок культури, танцювальний зал ) мала

710779 с.Воронинці вул.Героя Праці Ганни Залозної, 41, с.Воронинці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19935 (школа-сад, актовий зал) мала

710780 с.Григорівка вул.Горького, 4, с.Григорівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19929 (сільська бібліотека, читальний зал) мала

710781 с.Жовнине вул.Центральна, 93А, с.Жовнине, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19973 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710782 с-ще Мирне вул.Шевченка, 16, с-ще Мирне, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19955 (школа-сад, класна кімната) мала

710783 с-ще Журавлине вул.Центральна, 20А, с-ще Журавлине, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19905 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710784 с.Загородище вул.Зарічна, 3, с.Загородище, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19949 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710785 с.Іркліїв вул.Богдана Хмельницького, 4, с.Іркліїв, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19950 (сільський будинок культури, фойє) Велика

710786 с.Кліщинці вул.Благовісна, 42, с.Кліщинці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19971 (сільський будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Орла, 5, с.Кліщинці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19971
Середня

710787 с.Коврай(Іркліївська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 21Г, с.Коврай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19956 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710788 с-ще Привітне пл.Консовського, 20, с-ще Привітне, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19911 (сільський будинок культури, танцювальний зал)
/
пл.Консовського, 14, с-ще Привітне, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19911
мала

710789 с.Красенівка – вул.Б. Хмельницького, вул.Будівнича, вул.Івана Піддубного, вул.Мальовнича, вул.Михайла Старицького, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселиця, вул.Пам’яті, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Степова, вул.8 Березня, пров.Вишневий, пров.Праці, пров.Фізкультурний, с-ще Іванівка вул.Івана Піддубного, 77, с.Красенівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19910 (сільський будинок культури, фойє) мала

710790 с.Красенівка – вул.Ватутіна, вул.Воїнів-миротворців, вул.Зарічна, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Михайла Грушевського, вул.Перемоги, вул.Сергія Єфремова, вул.Черкаська, вул.Шевченка, пров.Гоголя, пров.Затишний, пров.Космічний, пров.Миру, пров.Набережний вул.Козацька, 6, с.Красенівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19910 (сільський клуб, фойє) мала

710791 с.Крутьки вул.Устименка, 130, с.Крутьки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19932 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710792 с.Степове вул.Центральна, 18, с.Степове, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19961 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 20, с.Степове, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19961
мала

710793 с.Лихоліти вул.Шевченка, 39, с.Лихоліти, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19944 (сільський будинок культури, хоровий клас) мала

710794 с.Лукашівка(Чорнобаївська селищна територіальна громада), с-ще Вишнівка вул.Володимира Мироненка, 27, с.Лукашівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19926 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710795 с.Лящівка вул.Миру, 19Б, с.Лящівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19960 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Миру, 19А, с.Лящівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19960
Середня

710796 с.Мала Бурімка вул.Центральна, 14А, с.Мала Бурімка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19924 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710797 с.Малі Канівці вул.Миру, 28, с.Малі Канівці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19931 (сільський клуб, глядацький зал) Середня

710798 с.Мар’янівка вул.30 років Перемоги, 27, с.Мар’янівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19936 (фельдшерський пункт, вестибюль) мала

710799 с.Мельники вул.Вознесенська, 101А, с.Мельники, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19934 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Вознесенська, 97, с.Мельники, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19934
Середня

710800 с.Михайлівка(Чорнобаївська селищна територіальна громада) вул.Лесі Українки, 43А, с.Михайлівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19941 (сільська бібліотека, читальний зал) мала

710801 с.Москаленки вул.Шевченка, 39Д, с.Москаленки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19970 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Шевченка, 39Г, с.Москаленки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19970
Середня

710802 с.Мохнач, с.Старий Мохнач вул.Гоголя, 45А, с.Мохнач, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19925 (школа-сад, вестибюль) мала

710803 с.Нове Життя вул.Шкільна, 15, с.Нове Життя, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19912 (сільський будинок культури, глядацький зал) мала

710804 с.Веселий Поділ, с.Новоселиця вул.Вишнева, 12, с.Новоселиця, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19937 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710805 с.Новоукраїнка вул.Миру, 16А, с.Новоукраїнка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19942 (сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня

710806 с.Першотравневе вул.Молодіжна, 33, с.Першотравневе, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19953 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710807 с.Придніпровське вул.Покровська, 37А, с.Придніпровське, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19952 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710808 с.Ревбинці вул.Миру, 2, с.Ревбинці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19943 (сільський будинок культури, фойє) мала

710809 с.Савківка вул.Миру, 29, с.Савківка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19906 (сільська бібліотека, читальний зал, вестибюль) мала

710810 с.Скородистик вул.Соборна, 29, с.Скородистик, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19951 (сільський клуб, фойє) Середня

710811 с.Старий Коврай вул.Центральна, 31, с.Старий Коврай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19954 (сільська рада, зал засідань) Середня

710812 с.Тарасівка вул.Вишнева, 16, с.Тарасівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19913 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710813 с.Тимченки, с.Баталий вул.Шкільна, 21, с.Тимченки, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19962 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710814 с.Франківка вул.Молодіжна, 21А, с.Франківка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19920 (сільський будинок культури, фойє) мала

710815 с.Хрестителеве пров.Центральний, 39, с.Хрестителеве, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19922 (сільський будинок культури, танцювальний зал) Середня

710816 с.Червоногірка вул.Шевченка, 41, с.Червоногірка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19958 (сільський клуб, глядацький зал) мала

710817 с.Червонохижинці вул.Шевченка, 14, с.Червонохижинці, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19959 (фельдшерський пункт, вестибюль) мала

710818 с.Чехівка вул.Центральна, 44, с.Чехівка, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19933 (сільський клуб, фойє) мала

711043 м.Черкаси – вул.Польова, вул.Смілянська: 136/1, 138, 159/5, 177, 179; вул.30-річчя Перемоги: 8–12; вул.Смілянська, 132, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (Комунальний заклад "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми ЧОР", актова зала) Середня

711045 м.Черкаси – вул.Вернигори: 2, 10–10/1, 12/99; вул.Володимира Ложешнікова: 1–16, 18, 20–50; вул.Смілянська: 75, 77, 79/1, 79/4, 87, 97, 97/1, 97/2, 99/1; пров.Михайла Ханенка, пров.Олексія Баранникова пров.Михайла Ханенка, 2, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18008 (гуртожиток №33, актова зала) Велика

711046 м.Черкаси – вул.Вернигори: 11, 13–15, 17, 21, 23–31; вул.Десантників: 1; вул.Лук’янова, вул.Смілянська: 98, 100; вул.Смілянська, 88/2, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18008 (школа №8, фойє) Середня

711047 м.Черкаси – вул.Десантників: 10; вул.Смілянська: 100/1, 102, 106, 106/1, 106/2, 108; вул.Хоменка: 4, 6–12, 18–18/2; вул.Хоменка, 14/1, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18008 (колегіум "Берегиня", фойє) Велика

711048 м.Черкаси – вул.Луценка, вул.Смілянська: 110, 114, 122/3, 122/4; вул.Хоменка: 3, 5, 14–16, 19–32; вул.Хоменка, 14/2, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18008 (приміщення КСН "Привокзальний", актова зала) Велика

711050 м.Черкаси – вул.Олени Теліги: 1–3, 5–7/1; вул.30-річчя Перемоги: 22–22/1; вул.Віталія Вергая, 14/1, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (школа №26, спортивна зала) Велика

711051 м.Черкаси – вул.Віталія Вергая: 14/1–18; вул.Олени Теліги: 9–15/1; вул.30-річчя Перемоги: 28–34; вул.Віталія Вергая, 14/1, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (школа №26, хол) Велика

711052 м.Черкаси – вул.30-річчя Перемоги: 15–19, 38–44; вул.Віталія Вергая, 14/1, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (школа №26, спортивна зала) Велика

711053 м.Черкаси – вул.Віталія Вергая: 30, 34–36; вул.Сумгаїтська: 59–63; вул.Віталія Вергая, 14, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (школа №30, фойє) Велика

711054 м.Черкаси – вул.Сумгаїтська: 65–71; вул.30-річчя Перемоги: 25–25/11, 46–48; вул.Віталія Вергая, 14, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (школа №30, фойє) Велика

711055 м.Черкаси – вул.Віталія Вергая: 3–9, 32; вул.Генерала Путейка, вул.Григорія Сковороди, вул.Сумгаїтська: 31, 37, 39–51; вул.Віталія Вергая, 14, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (школа №30, фойє) Велика

711056 м.Черкаси – вул.Академіка Корольова вул.Сумгаїтська, 13, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (Черкаський художньо-технічний коледж, вестибюль навчального корпусу №2) Велика

711057 м.Черкаси – вул.Квіткова, вул.Лесі Українки, вул.Одеська, вул.Сумгаїтська: 13/1–13/2, 15/5, 17/1, 19–19/1, 21–23; Садове товариство "Зелена зона" вул.Сумгаїтська, 13, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (Черкаський художньо-технічний коледж, фойє) Велика

711058 м.Черкаси – вул.Сумгаїтська: 16, 24–30, 32–34, 38; вул.30-річчя Перемоги: 50–52; вул.Сумгаїтська, 22, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18032 (спеціалізована школа №27, фойє) Велика

711059 м.Черкаси – вул.Героїв Майдану: 1; вул.Прикордонника Лазаренка: 22–26; вул.Сумгаїтська: 14, 18, 20; вул.Сумгаїтська, 22, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18032 (спеціалізована школа №27, фойє) Велика

711060 м.Черкаси – вул.Героїв Майдану: 5, 7, 9–9/1, 13; вул.30-річчя Перемоги: 62; вул.Героїв Майдану, 3, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18024 (спеціалізована школа №28, фойє) Велика

711061 м.Черкаси – вул.Героїв Майдану: 11; вул.Сумгаїтська: 36; вул.30-річчя Перемоги: 54–60; вул.Героїв Майдану, 3, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18024 (спеціалізована школа №28, спортивна зала) Велика

711062 м.Черкаси – вул.Героїв Майдану: 12, 14; вул.Руставі: 15–27; вул.Героїв Майдану, 10, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18024 (школа №32, спортивна зала старшої школи) Велика

711063 м.Черкаси – вул.Героїв Майдану: 6, 8; вул.Тараскова: 10, 12, 16; вул.Героїв Майдану, 10, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18024 (школа №32, зала хореографії) Велика

711064 м.Черкаси – вул.Руставі: 13; вул.Тараскова: 2–4, 6; вул.Героїв Майдану, 10, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18024 (школа №32, спортивна зала №2) Середня

711065 м.Черкаси – вул.Прикордонника Лазаренка: 4–4/1; вул.Руставі: 9–11; вул.Тараскова: 5–5/2, 7; вул.Прикордонника Лазаренка, 6, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (приміщення виробничого цеху Черкаситеплокомуненерго, спортивна зала) Велика

711066 м.Черкаси – вул.Героїв Майдану: 2; вул.Прикордонника Лазаренка: 8–12; вул.Тараскова: 11, 13; вул.Прикордонника Лазаренка, 6, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18029 (приміщення виробничого цеху Черкаситеплокомуненерго, спортивна зала) Велика

711067 с-ще Оршанець вул.Підполковника Красніка, 3, с-ще Оршанець, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19605 (школа №36, спортивна зала) Середня

711074 м.Черкаси – вул.Байди Вишневецького: 1–19, 29; вул.Верхня Горова: 2, 4, 6, 7, 9, 11, 13/1, 21, 23; вул.Гагаріна: 36, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 46/1, 48, 48/2, 48/3, 50, 52, 56, 58, 66, 68, 72, 72/1, 72/2, 74, 76, 76/1, 78, 80; вул.Кавказька: 227–227/1, 231, 233; вул.Капітана Подолянчука: 6, 6А, 8, 8А, 10, 12; вул.Остафія Дашковича: 3–29; вул.Розкопна, вул.Святотроїцька: 1, 3–3/1, 5, 7, 9; вул.Слави, вул.Смілянська: 28; вул.Хрещатик: 205, 207, 213, 221; пров.Богданівський, пров.Кривий, пров.Робітничий, пров.Ручай, пров.Старий, узвіз Замковий, узвіз Мисливський, узвіз Парковий, узвіз Пожежний, узвіз Старособорний вул.Хрещатик, 195, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18001 (Черкаська обласна організація Товариства сприяння обороні України, фойє, 1-й поверх) Середня

711075 м.Черкаси – бульв.Шевченка: 159, 184, 192, 192А, 196, 200, 200/46; вул.Благовісна: 167, 169, 171, 175, 177, 177/1, 177/2, 177/4, 177/7, 177/8, 179, 181, 183, 185, 187; вул.Гоголя: 187, 189, 189/1, 190, 191, 192, 194, 195, 195/1, 196, 198, 199, 200, 202, 204, 206, 207, 209, 211, 217, 219; вул.Кавказька: 230, 232, 234–274/2; вул.Михайла Грушевського: 1, 3–3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19–19/2, 21, 23–23/1, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47/2, 51–51/1, 55, 57–59/1, 61–61/1, 65, 67; вул.Святотроїцька: 2, 4, 6, 8, 10–18, 38, 40–40/1, 42, 44, 50–52/2, 64–66, 74, 94–98; вул.Хрещатик: 156, 158, 160, 162, 181, 183, 185, 185/1, 187, 187/1, 187/2, 187/3, 189, 189/1, 189/2, 189/3; вул.Святотроїцька, 68, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18001 (гімназія №1, спортивна зала) Велика

711076 м.Черкаси – бульв.Шевченка: 171, 177, 208, 218, 220, 222, 224; вул.Байди Вишневецького: 24, 32–58; вул.Благовісна: 189, 193, 201, 201/1, 219, 219/1, 221, 223; вул.Гоголя: 220, 221, 222, 225, 234, 237, 239, 239А, 239/2, 240, 241, 253; вул.Лазарева, вул.Остафія Дашковича: 30–34, 48–50; вул.Святотроїцька: 21–23, 39, 41–41/1, 43, 45–45А, 53; вул.Хрещатик: 180, 186, 186/1, 186/2, 186/3, 188, 190; вул.Байди Вишневецького, 58, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18000 (спеціалізована школа №3, вестибюль) Велика

711077 м.Черкаси – вул.Байди Вишневецького: 68/2–80; вул.Благовісна: 134, 136, 138, 140, 152, 156; вул.Михайла Грушевського: 69, 71, 73, 75–77, 91, 93–99; вул.Надпільна: 214, 216, 241, 243, 245, 247, 247/2, 249, 251, 251/2, 253, 255, 255/2, 257, 257/2, 263, 265; вул.Святотроїцька: 69–73/1, 85; вул.Байди Вишневецького, 58, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18000 (спеціалізована школа №3, вестибюль) Велика

711078 м.Черкаси – бульв.Шевченка: 195, 195/1, 197, 242, 244, 244/1; вул.Благовісна: 172, 174, 225, 227, 237; вул.Гоголя: 246, 246/2, 246/2,3, 250, 252, 254, 258, 261/1, 261/2, 261/3, 269, 271, 273, 273/1, 273/3, 275; вул.Надпільна: 224/1, 285; вул.Остафія Дашковича: 41, 62; вул.Симоненка, вул.Смілянська: 2, 2/1, 36, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 76; вул.Хрещатик: 200; вул.Благовісна, 170, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18001 (Муніципальний центр розвитку, адміністративна будівля, фойє) Велика

711079 м.Черкаси – вул.Байди Вишневецького: 60–62/1, 95–109; вул.Добровольчих батальйонів: 203/1–207/3; вул.Надпільна: 220, 222, 222/1, 222/2, 222 (А1744), 228; вул.Остафія Дашковича: 64–66; вул.Благовісна, 170, м.Черкаси, Черкаський р-н, Черкаська обл., 18001 (Муніципальний центр розвитку, адміністративна будівля, хол біля охорони) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
710764 Комунальне некомерційне підприємство"Чигиринська багатопрофільна лікарня" Чигиринської районної ради вул.Замкова, 90, м.Чигирин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 20901 Мала
710819 Чорнобаївська центральна районна лікарня вул.Центральна, 221, смт Чорнобай, Золотоніський р-н, Черкаська обл., 19901 Мала