Черкаська область - одномандатний виборчий округ №196

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Звенигородської РДА

145

Відділ ведення ДРВ апарату Черкаської РДА

68

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Канівської міської ради

3

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
710001 м.Городище – вул.Братів Лебединцевих, вул.Володимира Мономаха, вул.Володимирська, вул.Героїв Холодного Яру, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Карбишева, вул.Маніжа, вул.Миру: 54–56, 64–66, 68–78, 82, 84–110, 124А–126, 130, 132, 134; вул.Олеся Гончара, вул.Остафія Дашкевича, вул.Слов’янська, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, пров.Олександра Лана вул.Миру, 105, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (кінотеатр "Жовтень", фойє) Велика

710002 м.Городище – вул.Белінського, вул.Благовісна, вул.Воїнів Афганців, вул.Гагаріна, вул.Георгія Коваля, вул.Героїв Чорнобиля: 3–115; вул.Жуківська, вул.Заслонова, вул.Затишна, вул.Івана Богуна, вул.Конституції, вул.Коцюбинського, вул.Миру: 67–67 к.5, 81, 83, 113–117, 127–129, 131, 133, 135–157; вул.Нахімова, вул.Некрасова, вул.Олега Українського, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Толстого, вул.Трипільська: 2–52, 54, 56А; пров.Некрасова вул.Миру, 114, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (управління соціального захисту населення, фойє) Середня

710003 м.Городище – вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв Чорнобиля: 117–157/8; вул.Гетьманська, вул.Доватора, вул.Залізнична, вул.Івана Сірка, вул.Індустріальна, вул.Кожедуба, вул.Комарова, вул.Осипенка, вул.Переяслівська, вул.Пилипа Орлика, вул.Пугачова, вул.Рафінадна, вул.Спаська, вул.Театральна, вул.Трипільська: 53, 55, 57–179; вул.Трудова, вул.Фізкультурна, вул.Челюскіна, вул.Чехова, вул.8 Березня, пров.Гетьманський, пров.Індустріальний, пров.Кераміївський, пров.Кожедуба, пров.Комарова, пров.Менделєєва, пров.Робочий вул.Індустріальна, 5, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (Гуртожиток Городищенського професійного ліцею, фойє) Середня

710004 м.Городище – вул.Богдана Ступки, вул.Водоп’янова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Героїв Хасана, вул.Дружби Народів, вул.Короленка, вул.Маресьєва, вул.Петра Дорошенка, вул.Покровська: 240–363; вул.Стефанівська, пров.Богдана Ступки, пров.Ватутіна, пров.Водоп’янова, пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Героїв Хасана, пров.Київський, пров.Лермонтова вул.Фізкультурна, 39, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (школа №1, коридор) Середня

710005 м.Городище – вул.Гайдамацька, вул.Гулака-Артемовського: 52, 56, 60–143; вул.Івана Ле, вул.Княгині Ольги, вул.Покасева, вул.Покровська: 62, 68, 70, 72, 76, 78, 80–237; вул.Попова, пров.Вільямса, пров.Гайдамацький, пров.Гулака-Артемовського, пров.Княгині Ольги, пров.Лисенка, пров.Південний, пров.Покасевий, пров.Разіна, пров.Суворова вул.Гулака-Артемовського, 90, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (будинок культури №1, фойє) Середня

710006 м.Городище – вул.Волонтерська, вул.Гоголя, вул.Гулака-Артемовського: 1–51, 54–55, 59–59А; вул.Далекосхідна, вул.Загреблянська, вул.Миру: 1–53, 57–61; вул.Михайла Старицького, вул.Панфілова, вул.Покровська: 3–60, 63–67, 69, 71–71А, 73, 77, 79; вул.Сеченова, вул.Холодноярська, вул.Чуїшанська, пров.Гоголя, пров.Кутузова, пров.Лісний, пров.Панфілова, пров.Чуїшанський пл.Миру, 2, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (Районний палац культури) Середня

710007 м.Городище – вул.Винниченка, вул.Гончарна, вул.Добролюбова, вул.Жуковського, вул.Івана Нечуй-Левицького, вул.Івана Франка, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Мамая, вул.Миколи Артеменка, вул.Михайла Максимовича, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Павла Полуботка, вул.Шевченка: 1–52; вул.Юрія Тютюнника, вул.1 Травня: 2–150, 152–154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–170А, 172–174, 176–178, 180, 182, 186, 188, 190, 192, 194, 196; пл.Миру, пров.Глінки, пров.Жуковського, пров.Івана Франка, пров.Козацький, пров.Корольова, пров.Лесі Українки, пров.Ломоносова, пров.Нагорного, пров.Садовий, пров.Юрія Тютюнника вул.1 Травня, 25А, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (Спортивний комплекс "Колос", спортивна зала) Велика

710008 м.Городище – вул.Відродження, вул.Григорія Сковороди, вул.Данила Кушніра, вул.Івана Підкови, вул.Котляревського, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Партизанська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Правика, вул.Різдвяна, вул.Тімірязєва, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 53–118; вул.Ярослава Мудрого, вул.1 Грудня, вул.1 Травня: 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 175, 179, 181, 183, 187, 189, 191, 193, 195, 199–334; пров.Данила Кушніра, пров.Зої Космодем’янської, пров.Матросова, пров.Тімірязєва, пров.Ціолковського, пров.Чайковського вул.Володимира Мономаха, 3А, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (школа №3, хол) Велика

710009 м.Городище – вул.Братів Яхненків, вул.Крилова, вул.Салтикова-Щедріна, вул.Северина Наливайка, вул.Симиренка, вул.Скіфська, вул.Степова, пров.Байдукова, пров.Крилова, пров.Симиренка вул.Северина Наливайка, 2, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (Будинок культури, глядацький зал) мала

710010 м.Городище – вул.Остапа Вишні, вул.Шишкіна, вул.Шкільна, пров.Шишкіна, пров.Шкільний вул.Шкільна, 43, м.Городище, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19501 (Будинок культури, глядацький зал) мала

710011 смт Вільшана – вул.Вільшанська, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Загреблянська, вул.Зарічна, вул.Захарова, вул.Зелена: 1–18; вул.Зоряна, вул.Калабердіна, вул.Квітнева, вул.Короленка, вул.Лесі Українки, вул.Максима Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нижня Набережна, вул.Партизанська, вул.Паустовського, вул.Свободи, вул.Травнева, вул.Шевченка: 61, 63, 67Б, 69, 75–75А, 79, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 105, 202–256; пров.Загреблянський, пров.Захарова, пров.Короленка, пров.Лесі Українки, пров.Травневий вул.Шевченка, 196, смт Вільшана, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19523 (школа, спортзал) Середня

710012 смт Вільшана – вул.Гоголя, вул.Зелена: 19–111; вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Нова, вул.Польова, вул.Правди, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.хутір Сагайдачний, вул.Шевченка: 1–60, 62, 64–66, 68, 70–74, 76–78Е, 80–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100, 102–104, 106–184; пров.Коцюбинського, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Партизанський, пров.Правди, пров.Пушкіна, пров.Шевченка вул.Шевченка, 11, смт Вільшана, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19523 (школа, каб.2) Середня

710013 смт Цвіткове вул.Привокзальна, 22, смт Цвіткове, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19537 (Будинок культури, фойє) Середня

710014 с.Будо-Орловецька вул.Шевченка, 40, с.Будо-Орловецька, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19514 (Сільський будинок культури, зала) мала

710015 с.Валява – вул.Артема Гаркуші, вул.Асфальтна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Городищенська, вул.Дем’яна Лисенка, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Махині, вул.Молодіжна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Панаса Мирного, вул.Пушкіна, вул.Рейтузова, вул.Садова, вул.Степана Кучера, вул.Франка, вул.Центральна: 2–84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100; вул.Шевченка, вул.Щаслива, пров.Дем’яна Лисенка, пров.Дерев’янка, пров.Козацький, пров.Лісовий, пров.Нечуя-Левицького, пров.Павла Ткаченка, пров.Рейтузова, пров.Сапунова, пров.Центральний, пров.Черкаський, пров.Ювілейний вул.Центральна, 15, с.Валява, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19520 (Будинок культури, фойє) Середня

710016 с.Валява – вул.Валі Котика, вул.Іриніна, вул.Лесі Українки, вул.Литвина, вул.Меліксетяна, вул.Селіванова, вул.Соснова, вул.Степова, вул.Центральна: 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–176; вул.Якова Нечипоренка, пров.Вишневий, пров.Ганни Повстянко, пров.Зої Космодем’янської, пров.Тихий вул.Іриніна, 39, с.Валява, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19520 (Будинок культури, фойє) Середня

710017 с.Вербівка вул.Шевченка, 45, с.Вербівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19531 (школа, каб.2) Середня

710018 с.Воронівка вул.Перемоги, 12, с.Воронівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19532 (Будинок культури, фойє) Середня

710019 с.В’язівок – вул.Заводянська, вул.Козацька, вул.Корсунська, вул.Миру: 100–102, 104–106, 108, 110, 116–183; вул.Молодіжна, вул.Незалежна, вул.Перемоги, вул.Покрівська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Центральна: 1–12; вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Вільний, пров.Затишний, пров.Симиренка вул.Центральна, 14, с.В’язівок, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19534 (В’язівський центр культури і дозвілля, фойє) Середня

710020 с.В’язівок – вул.Вишнева, вул.Гоголя, вул.Лісова, вул.Миру: 1–98, 103, 107, 109, 113; вул.Озерна, вул.Привітна, вул.Соборна: 1–29; вул.Франка, вул.Центральна: 22–67; вул.Шкільна: 2–34, 38, 42, 44; вул.Ярова, пров.Тихий вул.Центральна, 45, с.В’язівок, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19534 (школа, каб.2) мала

710021 с.В’язівок – вул.Вербна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Кучера, вул.Липова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Підгірна, вул.Соборна: 40–68; вул.Шкільна: 35, 39–41, 43, 47–198; вул.Шкільна, 129, с.В’язівок, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19534 (Будинок культури №2, фойє) мала

710022 с.Дирдин вул.Миру, 73, с.Дирдин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19509 (Будинок культури, фойє) Середня

710023 с.Журавка(Селищенська сільська територіальна громада) вул.Соборна, 22, с.Журавка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19521 (Будинок культури, фойє) мала

710024 с.Зелена Діброва вул.Шевченка, 32, с.Зелена Діброва, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19526 (Будинок культури, фойє) мала

710025 с.Калинівка вул.Центральна, 1, с.Калинівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19517 (Будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 3, с.Калинівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19517
мала

710026 с.Ксаверове вул.Центральна, 59, с.Ксаверове, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19516 (Будинок культури, зала) мала

710027 с.Мліїв – вул.Академіка Артеменка, вул.Лісна, вул.Новоселівка, вул.Павла Чубинського, вул.Симиренка, вул.Фесенка, вул.Цегельна, вул.Яхнів Хутір, пров.Береговий, пров.Новоселівський, пров.Павла Чубинського, пров.Яхнів вул.Симиренка, 4, с.Мліїв, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19511 (Будинок культури, фойє) Середня

710028 с.Мліїв – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Данила Кушніра: 1–90; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Низька, вул.Ожина, вул.Садова, вул.Толстого, вул.Хутір Руденкове, вул.Шевченка, пров.Високий, пров.Гагаріна, пров.Толстого, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Данила Кушніра, 82, с.Мліїв, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19511 (СЦКД, фойє) Середня

710029 с.Мліїв – вул.Буркута, вул.Високе Загребелля, вул.Галина, вул.Гараня, вул.Данила Кушніра: 91–243А; вул.Низьке Загребелля, вул.Сосновка, вул.Спеціалістів, вул.Хутір Скіття, вул.Чехова, пров.Піщаний, пров.Пушкіна вул.Гараня, 12, с.Мліїв, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19511 (гуртожиток, фойє) Середня

710030 с.Орловець вул.Мурейки-1, 1, с.Орловець, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19515 (Центр культури і дозвілля, фойє) Середня

710031 с.Петрики, с.Сегединці вул.Жовтнева, 4, с.Петрики, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19522 (будинок культури, фойє) мала

710032 с.Петропавлівка пл.Дружби, 30, с.Петропавлівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19530 (навчально-виховний комплекс, каб.2) Середня

710033 с.Старосілля вул.Грушевського, 10, с.Старосілля, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19510 (Будинок культури, фойє) Середня

710034 с.Товста вул.Молодіжна, 6, с.Товста, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19525 (Будинок культури, фойє) мала

710035 с.Хлистунівка вул.Центральна, 2, с.Хлистунівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19533 (Будинок культури, фойє) Велика

710263 с.Беркозівка, с.Лізки вул.Центральна, 3, с.Беркозівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19042 (будинок культури, обрядова зала, 1-й поверх) мала

710266 с.Горобіївка, с.Буда-Горобіївська вул.Центральна, 20, корп.Б, с.Горобіївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19050 (Сільський клуб. Адміністративне приміщення) мала

710274 с.Копіювата, с-ще Копіювате вул.Центральна, 15, с.Копіювата, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19040 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

710280 с.Мартинівка вул.206 Дивізії, 2, с.Мартинівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19041 (школа, фойє) Середня

710281 с.Дарівка, с.Ключники вул.Дружби, 1, с.Дарівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19047 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала

710282 с.Межиріч вул.Центральна, 2, с.Межиріч, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19035 (будинок культури, актова зала, 1-й поверх) Середня

710283 с.Лука вул.Фадея Піддубного, 76, с.Лука, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19064 (будинок культури, хол, 1-й поверх) мала

710284 с.Бабичі вул.Колгоспна, 24, с.Бабичі, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19036 (сільський клуб, фойє, 1-й поверх) мала

710285 с.Мельники(Степанецька сільська територіальна громада), с.Голяки вул.Незалежності, 42, с.Мельники, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19043 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

710287 с.Новоукраїнка, с.Павлівка вул.Центральна, 101, с.Павлівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19044 (школа, коридор, 1-й поверх) мала

710289 с.Полствин вул.Центральна, 90, с.Полствин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19062 (адмінбудинок, актова зала, 1-й поверх) мала

710290 с.Малий Ржавець вул.Набережна, 1А, с.Малий Ржавець, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19033 (Сільський клуб. Глядацький зал) мала

710291 с.Попівка(Степанецька сільська територіальна громада) вул.Молодіжна, 80, с.Попівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19060 (будинок культури, актова зала, 1-й поверх) мала

710298 с.Степанці – вул.Гагаріна, вул.Київська, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Плисюка, вул.Тагіанесяна, вул.Шевченка, пров.Белого, пров.Близько, пров.Воронкова, пров.Гайдара, пров.Гоголя, пров.Грищенка, пров.Журавського, пров.Ковальова, пров.Котова, пров.Малика, пров.Смірнова, пров.Чкалова вул.Шевченка, 23, с.Степанці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19031 (будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх) Середня

710299 с.Степанці – вул.Слобода, вул.Ткаченка, пров.Власихіна, пров.Гаркавого, пров.Головатого, пров.Головашова, пров.Зелений, пров.Лимаря, пров.Наконечного, пров.Праведнікова, пров.Родіна, пров.Стогнія, пров.Тичини, пров.Христюка, пров.Чайковського, с.Пилява пров.Зелений, 4, с.Степанці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19031 (адмінбудинок лісгоспу, актова зала, 1-й поверх) Середня

710300 с-ще Степанецьке вул.Київська, 239, с-ще Степанецьке, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19055 (будинок культури, глядацька зала, 1-й поверх) мала

710301 с.Таганча – вул.Березина, вул.Гагаріна, вул.Загребляної, вул.Клименка, вул.Комишинська, вул.Лука, вул.Паркова, вул.Перегонівська, вул.Центральна: 101–172; вул.Шевченка вул.Центральна, 108, с.Таганча, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19052 (будинок культури, фойє, 1-й поверх) мала

710302 с.Таганча – вул.Левада, вул.Молодіжна, вул.Петренка, вул.Центральна: 3–100; вул.Шпака, с.Поташня – вул.Левада вул.Центральна, 46, с.Таганча, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19052 (Школа, актова зала, 1-й поверх) мала

710303 с.Таганча – вул.Л.І.Гавриленка, с.Поташня – вул.Гавриленка, вул.Дорошенка, вул.Ковриги, вул.Партизанська, вул.Поташнянська, пров.Тихий вул.Гавриленка, 54, с.Поташня, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19053 (Сільський клуб. Актовий зал) мала

710310 с.Бродецьке вул.Гагаріна, 78Д, с.Бродецьке, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20521 (будинок культури, фойє) мала

710311 с.Вербовець вул.Центральна, 14Б, с.Вербовець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20516 (Вербовецький НВК, зала) мала

710312 с.Вікнине вул.Третяка, 4В, с.Вікнине, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20510 (Вікненська школа, фойє) мала

710313 с.Грушківка вул.Мічуріна, 45, с.Грушківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20510 (будинок культури, актовий зал) мала

710314 с.Гончариха вул.Тичини, 10А, с.Гончариха, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20530 (будинок культури, к.1) мала

710315 с-ще Новоукраїнка, с.Ромейково вул.Молодіжна, 17, с.Ромейково, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20512 (будинок культури, к.1) мала

710316 с.Гуляйполе вул.Комарова, 1А, с.Гуляйполе, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20520 (Гуляйпільський навчально-виховний комплекс, фойє) мала

710317 с.Єлизаветка вул.Пушкіна, 4, с.Єлизаветка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20544 (будинок культури, зала) мала

710318 смт Єрки – вул.Ватутіна, вул.В.Чорновола, вул.Героїв Майдану, вул.ім. В.Чумака, вул.Колгоспна, вул.Коцюбинського, вул.Крута, вул.Лесі Українки, вул.Нагорна, вул.Небесної Сотні, вул.Північна, вул.Чехова, вул.Щедріна, пров.Андреєва, пров.В.Чорновола, пров.Горний, пров.Горького, пров.ім. В.Чумака, пров.Небесної Сотні, пров.Садовий, пров.Чехова, пров.Шкільний, пров.Шмідта, пров.Щедріна вул.В.Чорновола, 1А, смт Єрки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20505 (Єрківська школа, фойє) Середня

710319 смт Єрки – вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Звенигородська, вул.Льва Толстого, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Паризької Комуни, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сінна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.211 км ж/д, вул.214 км ж/д, пров.Вокзальний, пров.Гагаріна, пров.Жовтневий, пров.Набережний, пров.Паризької Комуни, пров.Робочий, пров.Сінний вул.Звенигородська, 25, смт Єрки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20505 (будинок культури, зала) Велика

710320 с.Залізнячка вул.Залізняка, 39, с.Залізнячка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20505 (бібліотека, зала.) Середня

710321 с.Кайтанівка вул.Миру, 121Б, с.Кайтанівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20515 (будинок культури, зала) мала

710322 смт Катеринопіль – вул.Василя Симоненка, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Залізнична, вул.Івана Мазепи, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Новонабережна, вул.Овражна, вул.Польова, вул.Руслана Бобурова, вул.Свободи, вул.Семена Гризла, вул.Фермерська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Вишневий, пров.Набережний, пров.Шевченка, пров.Шкільний вул.Соборна, 44, смт Катеринопіль, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20501 (Катеринопільська школа №1, зала) Велика

710323 смт Катеринопіль – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Озірна, вул.Садова, вул.Сергія Єфремова, вул.Черкаська, вул.30-річчя Перемоги, пров.Енгельса, пров.Комарова, пров.Лісовий, пров.Озірний вул.Дружби, 9, смт Катеринопіль, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20501 (будинок культури, мала зала) Середня

710324 смт Катеринопіль – вул.Вільного Козацтва, вул.Загірна, вул.Соборна, вул.Ходюка вул.Соборна, 38, смт Катеринопіль, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20501 (Катеринопільський ліцей, зала) Середня

710325 с.Киселівка вул.Шкільна, 3, с.Киселівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20513 (Киселівський НВК, к.1) мала

710326 с.Лисича Балка вул.Шкільна, 9А, с.Лисича Балка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20532 (будинок культури, зала) мала

710327 с.Мокра Калигірка, с.Любисток вул.Богдана Хмельницького, 13, с.Мокра Калигірка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20540 (будинок культури, зала) Середня

710328 с.Новоселиця вул.Д. Пономаренка, 110А, с.Новоселиця, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20506 (будинок культури, зала) Середня

710329 с.Пальчик, с.Луківка вул.Шкільна, 16, с.Пальчик, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20522 (будинок культури, зала) мала

710330 с.Петраківка вул.Погорецького, 8, с.Петраківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20531 (будинок культури, фойє) Середня

710331 с.Потоки, с.Кобилянка вул.О.Кобилянської, 1А, с.Потоки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20533 (будинок культури, актова зала ) мала

710332 с.Радчиха вул.Центральна, 75, с.Радчиха, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20511 (будинок культури, зала) мала

710333 с.Розсохуватка вул.Центральна, 66, с.Розсохуватка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20507 (будинок культури, зала) Середня

710334 с.Стійкове вул.Погорецького, 20/1, с.Стійкове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20531 (будинок культури, актовий зал) мала

710335 с.Ступичне вул.Шкільна, 12, с.Ступичне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20514 (будинок культури, зала) мала

710336 с.Суха Калигірка вул.Благовісна, 71, с.Суха Калигірка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20543 (будинок культури, зала) мала

710337 с.Шостакове вул.Центральна, 41, с.Шостакове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20504 (будинок культури, зала) мала

710338 с.Ямпіль вул.Миру, 22, с.Ямпіль, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20523 (будинок культури, зала) мала

710339 с.Ярошівка, с.Надвисся вул.Шкільна, 4А, с.Ярошівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20545 (будинок культури, фойє) Середня

710340 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Б. Хмельницького, вул.Гончариська, вул.Ковпака, вул.Комітет 103, вул.Кутузова, вул.Листвинська, вул.Лісова, вул.Марценюка, вул.Незалежності, вул.Правобережна, вул.Стеблівська, пров.Б. Хмельницького, пров.Лісовий, пров.Парковий вул.Правобережна, 83, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (ВАТ "ВБЗ ім.Б.Хмельницького", виставкова зала, 1-й поверх) Середня

710341 м.Корсунь-Шевченківський – вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Декабристів, вул.Ентузіастів, вул.Єдності, вул.Калинова, вул.Корольова, вул.Некрасова, вул.П. Осипенко, вул.Романа Сокуренка, вул.Симоненка В., вул.Суворова, вул.Федоровича, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, вул.4 Гвардійська, пров.Василя Авраменка, пров.Г.Жаданенка, пров.Некрасова, пров.П. Осипенко, пров.Романа Шухевича вул.Ювілейна, 17А, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (Районний центр зайнятості населення, фойє, 1-й поверх) Велика

710342 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Героїв Майдану, вул.Льонченка, вул.П.Орлика, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Січових Стрільців, вул.Сошенка, вул.Франка, вул.Шевченка: 40–90; вул.Ярослава Мудрого: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 29, 31–37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55; пров.Замковий, пров.Пушкіна вул.Героїв Майдану, 11, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (школа мистецтв, фойє, 1-й поверх) Середня

710343 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Гагаріна, вул.Захаренка академіка, вул.Івана Виговського, вул.Кам’яна, вул.Короленка, вул.Корсунка, вул.Коцюбинського острів, вул.Леваневського, вул.Левченка, вул.Миру, вул.Освітянська, вул.Ремеслена, вул.Росьова, вул.Садова, вул.Сергія Білоушенка, вул.Шевченка: 6–38; вул.Шолом Алейхема, вул.Ярослава Мудрого: 2, 4, 6, 8–10, 12, 14–16, 18, 20, 22, 24–28, 30А, 38, 40, 42, 44, 46, 50; пров.Кам’яний, пров.Освітянський вул.Захаренка академіка, 1, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (Районний будинок культури, виставкова зала, 1-й поверх) Середня

710344 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Абрамцева, вул.В.Сергієнка, вул.Дорошенка, вул.І.Богуна, вул.Київська, вул.Комарова, вул.Кулішенка, вул.Молодіжна, вул.М.Старицького, вул.Польова, вул.Проектна, вул.Руднєва Семена, вул.Світанкова, вул.Харківця, вул.Хутірська, пров.Абрамцева, пров.І.Богуна, пров.Проектний, пров.Хутірський вул.Комарова, 3, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (Украгровибухпром", кабінет бухгалтерії, 2-й поверх) Середня

710345 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Благовісна, вул.Визвольна, вул.Гетьманська, вул.Залізняка, вул.Козацька, вул.Маяковського, вул.Мічуріна: 45А; вул.Олександра Бардалима, вул.П.Чубинського, вул.Січова, вул.Сотницька, вул.Ярослава Мудрого: 79, 85–85А, 101, 109–112; пров.Мартанський, пров.Маяковського, пров.Сотницький вул.Благовісна, 28, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (школа №2, спортивна зала, 1-й поверх) Велика

710346 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Гоголя, вул.Грабовського, вул.І.Змієвського, вул.Іллінська, вул.Лермонтова, вул.Мазепи, вул.Миколи Міхновського, вул.М.Лисенка, вул.О.Топчія, вул.П. Янчевського, вул.Рильського, вул.Тартацька, вул.Тичини, вул.Чехова, вул.Шолохова, вул.Ярослава Мудрого: 48, 52–54, 56–77, 80–84, 86–100, 102–108, 113–119, 127, 131, 133, 135, 137, 141, 143; пров.Лермонтова, пров.Лисенка М., пров.П. Морозова, пров.Шолохова, пров.1 Травня вул.Ярослава Мудрого, 98, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (Територіальний центр УПСЗН, їдальня) Велика

710347 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Ватутіна, вул.Володимира Рябошапки: 1, 3, 5, 7, 11–131; вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Золотаренка, вул.Кармелюка, вул.Каштанова, вул.Кривоноса, вул.Мічуріна: 3–45, 47–88; вул.Морозенка, вул.Наливайка, вул.О.Щербака, вул.Палія, вул.Петра Нікітіна, вул.Сагайдачного, вул.Чубка, вул.Ярослава Мудрого: 122–126, 128–130, 132, 134, 136, 138–140, 142, 144–261, 263, 265–267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–295; пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.О.Щербака, пров.Палія, пров.Чубка вул.Ярослава Мудрого, 144, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (Кафе ВАТ "Дана", банкетна зала) Велика

710348 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Б.Федоренка, вул.Вишнева, вул.Володимира Рябошапки: 2, 4, 6, 8–10, 133–215; вул.Григорія Гуляницького, вул.Дяченка, вул.Кооперативна, вул.Костомарова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Чкалова, вул.Щедра, вул.Ярослава Мудрого: 262, 264, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 296–384; вул.2 Українського Фронту, пров.Ганни Гаврасієнко, пров.Кооперативний, пров.Мусія Вернигори, пров.Степовий вул.Костомарова, 29, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (школа №5, фойє, 1-й поверх) Велика

710349 м.Корсунь-Шевченківський – вул.Берегова, вул.Гарбузинська, вул.Героїв Крут, вул.Дружна, вул.Зарічна, вул.І. Нечуя-Левицького, вул.Л. Українки, вул.Макаренка, вул.Піщана, вул.Степана Бандери, вул.Стеценка, вул.Транспортна, вул.Уколова, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Чіковані, вул.Я.Острозького, вул.Ярослава Мудрого: 385–449; пров.Береговий, пров.Гарбузинський, пров.Зарічний, пров.Макаренка, пров.Стеценка, пров.Транспортний, пров.Тупий, пров.Уколова, пров.Черняховського вул.Ярослава Мудрого, 383, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 (Клуб Корсунь-Шевченківської дистанції колії ПЧ-8, концертна зала) Середня

710350 с.Гарбузин вул.Перемоги, 148, с.Гарбузин, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19409 (Сільський будинок культури, концертна зала) Середня

710351 с.Саморідня вул.Толстого, 35, с.Саморідня, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19459 (Сільський клуб, актова зала) мала

710352 смт Стеблів – вул.Вишнева, вул.Горького, вул.Заборовиця, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Осипенка, вул.Чіковані, вул.Чкалова, вул.Шевська, пров.Горького, пров.Затишний вул.Вишнева, 3, смт Стеблів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19451 (Професійно-технічне училище №39, спортивна зала) Середня

710353 смт Стеблів – вул.Анатолія Міцерука, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Колгоспна, вул.Л.Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Незалежності, вул.Папаніна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Тараса Шевченка, вул.Тітова, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пл.Шевченка, пров.Гайовий, пров.Радківський, пров.Тихий вул.Партизанська, 8, смт Стеблів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19451 (Будинок культури, фойє) Середня

710354 смт Стеблів – вул.Зоряна, вул.Нечуя-Левицького: 4–85, 87–103, 105, 111; вул.П. Янчевського, вул.Подільська, вул.Пушкіна, вул.Фабрична, пров.Фабричний вул.Нечуя-Левицького, 78А, смт Стеблів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19451 (Приміщення їдальні ПП "Ярослав") Середня

710355 смт Стеблів – вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Нечуя-Левицького: 86, 104, 106–109, 112–210; вул.Озерна, вул.Росьова, вул.Чехова, пров.Нечуя-Левицького, пров.Росьовий, пров.Чехова вул.Івана Франка, 44, смт Стеблів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19451 (Клуб ТОВ "Агрофірма"Корсунь", актова зала) мала

710356 с.Бровахи, с.Буда-Бровахівська вул.Польова, 37, с.Бровахи, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19420 (Сільський будинок культури, фойє) мала

710357 с.Виграїв вул.Перемоги, 9, с.Виграїв, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19416 (Сільський будинок культури, фойє) мала

710358 с.Переможинці, с.Прутильці вул.Піщана, 2, с.Переможинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19440 (Сільський клуб, глядацька зала) мала

710359 с.Дацьки вул.Центральна, 28, с.Дацьки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19441 (Сільський будинок культури, хол) мала

710360 с.Яблунівка(Стеблівська селищна територіальна громада) вул.Чіковані, 24, с.Яблунівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19442 (Сільський клуб, хол) мала

710361 с.Деренковець – вул.Братів Леонових, вул.Дачна, вул.Заозерна, вул.Крута, вул.Лілії Шитової, вул.Лісова, вул.Мальовнича, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Поштова, вул.Робоча: 2–8, 12–20, 26, 36; вул.Росьова, вул.Симиренка, вул.Трудівнича, вул.Тупа, вул.Центральна: 2А–57, 60–62, 72, 74, 78, 109; вул.Шевченка, пров.Базарний, пров.Зелений, пров.Колгоспний, пров.Крутий, пров.Мальовничий, пров.Поштовий, пров.Тупий, пров.Шевченка вул.Лісова, 2, с.Деренковець, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19430 (Сільський будинок культури, актова зала) Середня

710362 с.Деренковець – вул.Берегова, вул.Весела, вул.Гирчина, вул.Григорова, вул.Дружби, вул.Колгоспна, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Робоча: 10, 24, 28–34; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Центральна: 59, 63–71, 73, 75, 79–107; пров.Піщаний, пров.Польовий вул.Дружби, 126, с.Деренковець, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19430 (Сільський клуб, фойє) мала

710363 с.Драбівка, с-ще Червоне(Набутівська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 7А, с.Драбівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19426 (Сільський будинок культури, фойє) Середня

710364 с.Завадівка вул.Центральна, 36, с.Завадівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19433 (Сільський будинок культури, фойє) мала

710365 с.Заріччя вул.Богуславська, 1А, с.Заріччя, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19450 (Сільський будинок культури, фойє) мала

710366 с.Склименці вул.Ковалівська, 2, с.Склименці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19460 (Колишня сільська бібліотека, читацька зала) мала

710367 с.Миколаївка, с-ще Хлерівка вул.Росьова, 31Б, с.Миколаївка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19449 (Сільський клуб, фойє) мала

710368 с.Квітки вул.Соборна, 1, с.Квітки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19446 (Сільський будинок культури, фойє) Середня

710369 с.Кичинці, с.Мірошниківка вул.Леоніда Добровольського, 60А, с.Кичинці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19414 (Сільський будинок культури, фойє) мала

710370 с.Корнилівка, с.Паськів вул.Корсунська, 20, с.Корнилівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19421 (Приміщення фельдшерсько-акушерського пункту) мала

710371 с.Комарівка вул.Новікова, 10, с.Комарівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19455 (Навчально-виховний комплекс, їдальня) мала

710372 с.Хильки вул.Благовісна, 18, с.Хильки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19462 (Сільський клуб, концертна зала) мала

710373 с.Кошмак, с.Миропілля вул.Центральна, 45, с.Кошмак, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19432 (Адмінприміщення сільської ради, актова зала, 1-й поверх) мала

710374 с.Глушки вул.Перемоги, 48, с.Глушки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19438 (Сільський клуб, фойє) мала

710375 с.Моринці, с-ще Берлютине вул.Шкільна, 11, с.Моринці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19457 (школа, актова зала) мала

710376 с.Ситники вул.Шкільна, 8, с.Моринці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19457 (Сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

710377 с.Нетеребка, с-ще Сахнівське вул.Центральна, 168, с.Нетеребка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19422 (Сільський будинок культури, обрядова зала) Середня

710378 с.Набутів вул.Центральна, 102, с.Набутів, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19425 (Сільський клуб, фойє) Середня

710379 с.Петрушки вул.Перемоги, 68, с.Петрушки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19434 (сільська рада, зала засідання) мала

710380 с.Листвина вул.Шевченка, 16А, с.Листвина, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19435 (Сільський будинок культури, танцювальна зала) мала

710381 с.Пішки, с-ще Зелена Діброва вул.Молодіжна, 5, с.Пішки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19410 (Сільський будинок культури, глядацька зала) мала

710382 с.Нехворощ вул.Лісова, 79, с.Нехворощ, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19411 (Сільський клуб, фойє) мала

710383 с.Сахнівка вул.Героїв Майдану, 230, с.Сахнівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19424 (Сільський будинок культури, зала) Середня

710384 с.Селище вул.Центральна, 19, с.Селище, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19443 (Сільський будинок культури, фойє) Середня

710385 с.Тараща вул.Шевченка, 64, с.Тараща, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19465 (приміщення фельдшерсько-акушерського пункту) мала

710386 с.Гута-Селицька вул.Шевченка, 27, с.Гута-Селицька, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19439 (Сільський будинок культури) мала

710387 с.Сидорівка вул.Марченка, 2, с.Сидорівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19452 (Сільський будинок культури, фойє) мала

710388 с.Гута-Стеблівська, с.Скрипчинці вул.Ювілейна, 5, с.Скрипчинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19461 (Сільський клуб, актова зала) мала

710389 с.Сотники вул.Садова, 7, с.Сотники, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19415 (Сільський будинок культури, зала)
/
вул.Садова, 5, с.Сотники, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19415
мала

710390 с.Сухини вул.Шевченка, 50А, с.Сухини, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19447 (Сільського будинок культури, танцювальна зала) мала

710391 с.Черепин вул.Шевченка, 46, с.Черепин, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19431 (Сільський будинок культури, фойє) мала

710392 с.Вільхівчик вул.Грушевського, 11, с.Вільхівчик, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19437 (Сільський клуб, фойє) мала

710393 с.Карашина вул.Центральна, 5, с.Карашина, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19463 (Сільський клуб, актова зала) мала

710394 с.Шендерівка вул.Соборна, 109, с.Шендерівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19453 (Сільський будинок культури, зала урочистих подій)
/
вул.Соборна, 93, с.Шендерівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19453
Середня

710395 с.Нова Буда вул.Шевченка, 13, с.Нова Буда, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19454 (Сільський клуб, фойє) мала

710403 с.Будище(Лисянська селищна територіальна громада) вул.Миру, 56А, с.Будище, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19323 (адмінбудинок, зал) мала

710404 с.Орли вул.Садова, 6А, с.Орли, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19329 (сільський клуб, фойє) мала

710411 с.Журжинці вул.Миру, 50А, с.Журжинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19321 (будинок культури, зал)
/
вул.Миру, 53А, с.Журжинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19321
Середня

710412 с.Петрівська Гута вул.Братів Касьяненків, 12, с.Петрівська Гута, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19319 (сільський клуб, зал) мала

710420 с.Почапинці вул.Шкільна, 8, с.Почапинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19322 (школа, фойє)
/
вул.Б.Хмельницького, 15, с.Почапинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19322
Середня

710421 с.Верещаки вул.Центральна, 8, с.Верещаки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19327 (сільський клуб, зал) мала

710433 с.Шестеринці вул.Березина, 66, с.Шестеринці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19324 (будинок культури, зал) мала

710563 с.Білашки вул.Садова, 2А, с.Білашки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20433 (сільський будинок культури, танцювальна зала) Середня

710564 с-ще Левада вул.Самойлова, 2А, с-ще Левада, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20436 (Їдальня-ФАП, приміщення їдальні) мала

710565 с.Веселий Кут(Тальнівська міська територіальна громада) вул.Віті Проценка, 40А, с.Веселий Кут, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20414 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

710567 с.Глибочок вул.Героїв Небесної Сотні, 23А, с.Глибочок, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20440 (загальноосвітня школа, актова зала)
/
вул.Героїв Небесної Сотні, 20, с.Глибочок, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20440
мала

710569 с.Заліське вул.Т.Г. Шевченка, 66, с.Заліське, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20420 (дитячий садочок, актовий зал) мала

710570 с-ще Здобуток, с-ще Тарасівка вул.Дубковецького, 36, с-ще Здобуток, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20409 (сільська рада, фойє) мала

710571 с.Зеленьків вул.Шевченка, 4, с.Зеленьків, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20443 (сільський будинок культури, фойє) Середня

710572 с.Кобринове, с.Гуляйка вул.Миру, 63, с.Кобринове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20421 (сільський будинок культури, глядацька зала) мала

710573 с.Кобринова Гребля вул.Жовтнева, 8, с.Кобринова Гребля, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20422 (сільська рада, зала засідань) мала

710574 с.Антонівка(Тальнівська міська територіальна громада) вул.Шевченка, 73, с.Антонівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20418 (сільський клуб, фойє) мала

710575 с.Колодисте вул.Шевченка, 53А, с.Колодисте, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20450 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Шевченка, 6, с.Колодисте, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20450
мала

710576 с.Корсунка, с.Довгеньке вул.Миру, 1, с.Корсунка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20441 (сільський будинок культури, фойє) мала

710578 с.Криві Коліна, с-ще Добрянка, с.Чеснопіль вул.Івана Мазепи, 23А, с.Криві Коліна, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20451 (навчально-виховний комплекс, спортивна зала)
/
вул.Івана Мазепи, 8А, с.Криві Коліна, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20451
Середня

710582 с.Лісове вул.Янківська, 90, с.Лісове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20410 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Янківська, 90/3, с.Лісове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20410
Середня

710583 с.Лоташеве, с.Піщана вул.Лісова, 6, с.Піщана, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20455 (сільський будинок культури, актова зала) мала

710584 с.Майданецьке вул.Т.Г. Шевченка, 19, с.Майданецьке, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20442 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

710585 с-ще Новомайданецьке вул.Майданецька, 1, с-ще Новомайданецьке, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20445 (сільський клуб, фойє) мала

710587 с.Онопріївка вул.Центральна, будинок культури, с.Онопріївка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20412 (будинок культури, глядацька зала) мала

710588 с.Кобиляки(Тальнівська міська територіальна громада), с.Павлівка Друга вул.Шевченка, 21А, с.Павлівка Друга, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20427 (сільський клуб, глядацька зала) мала

710589 с.Павлівка Перша вул.Платона Симиренка, 105, с.Павлівка Перша, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20454 (сільський будинок культури, фойє) мала

710590 с.Папужинці вул.8 Березня, 2, с.Папужинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20413 (сільський будинок культури, фойє) мала

710593 с.Соколівочка вул.Коцюбинського, 24А, с.Соколівочка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20423 (загальноосвітня школа, фойє)
/
вул.Коцюбинського, 24, с.Соколівочка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20423
мала

710595 с-ще Степне, с.Червоне вул.Гагаріна, 1Б, с.Червоне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20424 (сільський клуб, актова зала) мала

710596 с.Тальянки вул.Свято-Покровська, 80, с.Тальянки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20434 (Тальянківський коледж УНУС, фойє)
/
вул.Свято-Покровська, 54А, с.Тальянки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20434
Середня

710597 с.Шаулиха вул.Космонавтів, 9, с.Шаулиха, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20411 (сільська рада, зала засідань) мала

710820 м.Шпола – вул.Анатолія Таранця, вул.Гвардійська, вул.Жуковського, вул.Івана Кожедуба, вул.Кавказька, вул.Лютнева: 1–56 к.А, 58; вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Подолинського, вул.Разіна, вул.Садова, вул.Соборна: 3–36А, 37 к.А; вул.Танкістів, вул.Тарасова М.Г., вул.Ушакова, вул.Шкільна, пров.Поштовий вул.Соборна, 8, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20603 (районний будинок культури, фойє) Велика

710821 м.Шпола – вул.Берегова, вул.Виноградна, вул.Волонтерська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Європейська, вул.Зарічна, вул.Івана Богуна, вул.Іцика Фефера, вул.Каштанова, вул.Кленова, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Лозуватська, вул.Максима Залізняка, вул.Польова, вул.Серпнева, вул.Степана Бена, вул.Терешківська, вул.Трохима Зіньківського, вул.Шолохова, вул.Щедріна, вул.Юрія Межакова, пров.Волонтерський, пров.Іцика Фефера, пров.Каштановий, пров.Лисенка, пров.Лозуватський, пров.Польовий, пров.Терешківський, пров.Щедріна вул.Соборна, 2, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20603 (кінотеатр "Космос", фойє) Велика

710822 м.Шпола – вул.Благодатна, вул.Вишнева, вул.Воїнів-миротворців, вул.Володимира Вернадського, вул.В.Симоненка, вул.Героїв Крут, вул.Затишна, вул.Івана Гонти, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Котляревського, вул.Краєвидна, вул.Ломоносова, вул.Мар’янівська, вул.Михайла Старицького, вул.Національна, вул.Незалежності, вул.Пилипа Орлика, вул.Рильського, вул.Святослава Хороброго, вул.Соборна: 37, 38–39; вул.400-річчя Шполи, пров.Володимира Вернадського, пров.Героїв Крут, пров.Котляревського, пров.Мар’янівський, пров.Незалежності вул.Соборна, 20А, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20603 (музична школа, фойє) Велика

710823 м.Шпола – вул.В.Котика, вул.Володимира Мономаха, вул.Зелена, вул.Івана Гончара, вул.Іванівська: 20 к.А–161; вул.Каландирця, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Лебединська, вул.Макаренка, вул.Михайла Грушевського, вул.Олександра Кондратюка: 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 203–227; вул.Попова, вул.Сергія Рощинського, вул.Франка, вул.Чайковського: 1–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Чехова, пров.Чайковського вул.Івана Гончара, 95, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20603 (НВК ЗОШ-ліцей №2, фойє) Велика

710824 м.Шпола – вул.Благовісна: 2–34, 36, 38, 40, 42; вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Івана Носача, вул.Івана Піддубного, вул.Іванівська: 1–19; вул.Калигірська: 1–40 к.А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Колосовського, вул.Кооперативна, вул.Кутузова, вул.Лазарева І.Г., вул.Лермонтова, вул.Олександра Кондратюка: 1–121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–201; вул.Рити Нещадименко, вул.Свободи, вул.Соборна: 40–140; вул.Степана Головацького, вул.Тургенєва, вул.Чайковського: 19, 21, 23, 25, 27–27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39–70; вул.Черняхівського, вул.Шевченка: 1–22, 24, 26; пров.Благовісний, пров.Івана Носача, пров.Калигірський, пров.Олександра Кондратюка, пров.Тургенєва, пров.Шевченка вул.Соборна, 45, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20603 (Шполянський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, фойє) Велика

710825 м.Шпола – вул.Васильківська, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Карбишева, вул.Колективна, вул.Короленка, вул.Лютнева: 57, 59–135; вул.Нахімова, вул.Перемоги, вул.Пірогова, вул.Прозора, вул.Степана Кожум’яки, вул.Толстого, вул.Шевченка: 23, 25, 27–136; вул.Ярослава Мудрого, пров.Дніпровський, пров.Колективний вул.Шевченка, 99, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20603 (КЗ "Центр культури та дозвілля": фойє) Велика

710826 м.Шпола – вул.Акопяна, вул.Благовісна: 35, 37, 39, 41, 43–164; вул.Дар’ївська, вул.Забережна, вул.Калинова, вул.Крилова, вул.Привокзальна, вул.Чорновола, пров.Забережний, пров.Петра Сагайдачного вул.Дар’ївська, 101, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20603 (контора СПОП "Відродження", актова зала) Середня

710827 м.Шпола – вул.Братів Коломійченків, вул.Василя Василька, вул.Довженка, вул.Е.М.Ярового, вул.Заводська, вул.Калигірська: 41–41 к.А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–103; вул.Левка Симиренка, вул.Лісова, вул.Миколи Амосова: 1–7, 9–39; вул.Миру, вул.Михайла Кравченка, вул.Низова, вул.Озерна, вул.Олександра Козиря, вул.Олександра Кунця, вул.Олекси Влизька, вул.Пушкіна, вул.Різдвяна, вул.Слобідська, вул.Суворова, вул.Ушинського, вул.Фоміна, вул.Цукрозаводська, вул.Челюскіна, вул.Яблунева, вул.Ягідна, пров.Олекси Влизька вул.Олександра Кунця, 80, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20602 (міська школа №5: фойє) Велика

710828 м.Шпола – вул.Миколи Амосова: 8; вул.40-річчя Перемоги вул.Миколи Амосова, 10, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20602 (клуб КНП "Шполянська багатопрофільна лікарня ім. братів М.С. і О.С. Коломійченків", конференцзал) мала

710829 с.Антонівка(Лип’янська сільська територіальна громада), с.Глиняна Балка, с.Коротине вул.Шкільна, 23, с.Антонівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20653 (будинок культури: танцювальна зала) мала

710830 с.Бурти вул.Центральна, 7, с.Бурти, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20610 (НВК "ЗДО-ЗОШ": фойє) мала

710831 с.Васильків – вул.Зарічна, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Олександрівська, вул.Подільна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Хмільова, вул.Центральна: 1–226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 248–288А; пров.Береговий, пров.Головковий, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Міжподільний, пров.Огородній, пров.Партизанський, пров.Піщаний, пров.Польовий, пров.Придорожній, пров.Прудянський, пров.Святковий, пров.Ставковий, пров.Травневий, пров.Шкільний, пров.8-го березня вул.Центральна, 137, с.Васильків, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20624 (будинок культури, фойє) Середня

710832 с.Васильків – вул.Васильківська, вул.Перемоги, вул.Центральна: 227, 229, 231–231А, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245–247, 290–364; пров.Вишневий, пров.Набережний, пров.Перемоги, пров.Садовий вул.Центральна, 135, с.Васильків, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20624 (Приміщення Васильківського НВК: хол) мала

710833 с.Веселий Кут(Лип’янська сільська територіальна громада), с.Витязеве, с.Козачани пров.Шевченка, 3, с.Веселий Кут, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20655 (будинок культури, глядацька зала) мала

710834 с.Водяне вул.Шкільна, 15А, с.Водяне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20641 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

710835 с.Журавка(Шполянська міська територіальна громада) вул.Козацька, 133, с.Журавка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20637 (будинок культури: фойє) Середня

710836 с.Іскрене, с.Георгіївка вул.Хрещатик, 50, с.Іскрене, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20623 (приміщення філії КЗ "Центр культури та дозвілля": глядацька зала) Середня

710837 с.Кавунівка вул.Антонівська, 93, с.Кавунівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20642 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.Антонівська, 91А, с.Кавунівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20642
мала

710838 с.Капустине вул.Новошкільна, 19, с.Капустине, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20622 (приміщення філії КЗ "Центр культури та дозвілля": глядацька зала) мала

710839 с.Кримки вул.Центральна, 37, с.Кримки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20640 (приміщення філії КЗ "Центр культури та дозвілля": зала)
/
вул.Центральна, 50, с.Кримки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20640
Середня

710840 с.Лебедин – вул.Берегова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Київська, вул.Кожедуба, вул.Кооперативна, вул.Лісна, вул.Михайла Грушевського, вул.Науменка, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Петра Дорошенка, вул.Прошина, вул.Садова, вул.Свободи, вул.Тракторна, вул.Центральна: 117, 119, 133–180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; вул.Шевченка, пров.Київський, пров.Підлісний вул.Центральна, 131, с.Лебедин, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20634 (приміщення старостинського округу: зала засідань) Середня

710841 с.Лебедин – вул.Віктора Кравченка, вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Євгена Чикаленка, вул.Залізнодорожна, вул.Лесі Українки, вул.Лютнева, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Небесної Сотні, вул.Орлова, вул.Паркова, вул.Посьолкова, вул.Преображенська: 61, 63–85; вул.Тур’яна, вул.Центральна: 1–116, 118, 120–132; пров.Євгена Чикаленка вул.Віктора Кравченка, 48, с.Лебедин, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20635 (приміщення філії КЗ "Центр культури та дозвілля": фойє) Середня

710842 с.Лебедин – вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Лермонтова, вул.Лип’янська, вул.Миру, вул.Олекси Влизька, вул.Перемоги, вул.Преображенська: 1–60, 62; вул.Турція, вул.Франка, вул.Центральна: 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211–292; вул.Шполянська, вул.Яворницького, Лісова сторожка вул.Козацька, 2, с.Лебедин, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20634 (сільський клуб: глядацька зала) Середня

710843 с.Лип’янка, с.Межигірка вул.Івана Гончара, 1К, с.Лип’янка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20650 (будинок культури, фойє) Середня

710844 с.Лозуватка, с.Кам’януватка вул.Шкільна, 3, с.Лозуватка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20621 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 37, с.Лозуватка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20621
Середня

710845 с.Мар’янівка вул.Центральна, 32, с.Мар’янівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20633 (будинок культури: фойє) Середня

710846 с.Маслове вул.Степова, 11, с.Маслове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20652 (сільський клуб, глядацька зала) мала

710847 с.Матусів – вул.Байрачанська, вул.Ганзенка, вул.Героїв Крут, вул.Дворянська, вул.Козацька, вул.Кравченка, вул.Молодіжна, вул.Станіславська, вул.Хмельницького: 1–49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Станіславська, 40, с.Матусів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20630 (школа №1: фойє) Середня

710848 с.Матусів – вул.Заруддя, вул.Новошевченківська, вул.Полтава, вул.Тодося Осьмачки, вул.Хмельницького: 50, 52, 54, 56, 58, 60–140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 186; вул.Шевченка вул.Тодося Осьмачки, 28, с.Матусів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20630 (дільнична лікарня: фойє) Середня

710849 с.Матусів – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Івана Богуна, вул.Кооперативна, вул.Мар’янівська, вул.Перемоги, вул.Соборна, вул.Хмельницького: 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–185, 187–328; вул.Хмельницького, 243, с.Матусів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20631 (школа №2: фойє) Середня

710850 с.Надточаївка вул.Центральна, 78, с.Надточаївка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20612 (приміщення філії КЗ "Центр культури та дозвілля": фойє) мала

710851 с.Нечаєве вул.Центральна, 79, с.Нечаєве, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20651 (будинок культури, глядацька зала) мала

710852 с.Сердегівка вул.Шевченка, 226, с.Сердегівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20614 (приміщення старостинського округу: актова зала) мала

710853 с.Сигнаївка вул.Незалежності, 53, с.Сигнаївка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20615 (приміщення філії КЗ " Центр культури та дозвілля": актова зала) Середня

710854 с.Скотареве вул.Кушнова, 55А, с.Скотареве, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20625 (НВК "ЗДО-ЗОШ": фойє) мала

710855 с.Соболівка вул.Центральна, 21, с.Соболівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20644 (будинок культури: глядацька зала) мала

710856 с.Станіславчик вул.Центральна, 48, с.Станіславчик, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20611 (сільський будинок культури: кімната відпочинку)
/
вул.Центральна, 46, с.Станіславчик, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20611
мала

710857 с.Терешки, с-ще Ховківка вул.Миру, 2, с.Терешки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20613 (контора ПРАТ ім.Шевченка: актова зала) Середня

710858 с.Товмач вул.Лютого-Лютенка, будинок культури, с.Товмач, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20643 (будинок культури, фойє) Середня

710859 с.Топильна вул.Т.Г.Шевченка, 29В, с.Топильна, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20620 (будинок культури, фойє)
/
вул.Т.Г.Шевченка, 30А, с.Топильна, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20620
Середня

710860 с.Ярославка, с.Нова Ярославка вул.Томенка М.Д., 50, с.Ярославка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20654 (будинок культури, актова зала) мала

711102 смт Катеринопіль – вул.В.Чорновола, вул.Івана Франка, пров.Івана Франка, пров.Карла Маркса вул.Базарна, 5, смт Катеринопіль, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20501 (загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів№ 2) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
710396 Комунальне некомерційне підприємство "Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня" Корсунь-Шевченківської районної ради вул.Ярослава Мудрого, 120, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19402 Мала
710861 Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня імені братів М.С. і О.С. Коломійченків" Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади вул.Миколи Амосова, 10, м.Шпола, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20602 Мала