Черкаська область - одномандатний виборчий округ №198

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
710230 м.Кам’янка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вербівська, вул.Володимира Івасюка, вул.Данила Кононенка, вул.Заводська, вул.Лисенка Миколи, вул.Олеся Весняного, вул.Перемоги: 38–151; вул.Почаївська, вул.Чайковського, пров.Богдана Хмельницького вул.Заводська, 4, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (АТП 17142, актова зала) Середня
710231 м.Кам’янка – вул.Благовісна, вул.Гагаріна, вул.Дмитра Коломійця, вул.Кам’янська, вул.Лісна, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Перемоги: 1–37; вул.Петра Калнишевського, вул.Повстанська, вул.Польова, вул.Українська, вул.Холодноярської Республіки, пров.Кам’янський, пров.1 Український, пров.2 Український, пров.3 Український, пров.4 Український вул.Покровська, 31, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (Сортодослідна станція, актова зала) Середня
710232 м.Кам’янка – вул.Будівельна, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Володимира Великого, вул.Волонтерська, вул.Гайдамацька, вул.Галочкіна, вул.Героїв Майдану: 49–116; вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Кароля Шимановського, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Нечуй-Левицького, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Покровська, вул.Різдвяна, вул.Тясминська, вул.Щаслива, пров.Будівельний, пров.Першотравневий, пров.Покровський, пров.1 Тясминський, пров.2 Тясминський вул.Героїв Майдану, 55, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (школа №2, фойє) Велика
710233 м.Кам’янка – вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.Івана Гонти, вул.Льва Толстого, вул.Людмили Борисової: 64–64Б, 66–66А, 68, 70, 72–74, 79А–132; вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Привокзальна, вул.Сердюка, вул.Стельмаха, вул.Степова, вул.Ярослава Мудрого, вул.1-го Грудня, пров.Молодіжний, пров.Привокзальний, пров.Сердюка, пров.Станційний, пров.Ярослава Мудрого, пров.1 Грудня, пров.2 Людмили Борисової, пров.3 Людмили Борисової вул.Сердюка, 1, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (Будинок культури, фойє) Середня
710234 м.Кам’янка – вул.Героїв Майдану: 1–23; вул.Задніпровського: 2, 4, 6–6/2, 8, 10, 12–14/1, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Лермонтова, вул.Людмили Борисової: 1–63, 65, 67, 69, 71, 75–77; вул.Максима Залізняка, вул.Машинобудівна, вул.Незалежності, вул.Партизанська, вул.Петра Василини: 12–72; вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.сотника Компанійця, вул.Тростянка, пров.Козацький, пров.Максима Кривоноса, пров.Партизанський, пров.Сокільський, пров.Сонячний, пров.Старопокровський, пров.1 Людмили Борисової вул.Героїв Майдану, 18А, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (школа №1, фойє) Середня
710235 м.Кам’янка – вул.Героїв Крут, вул.Герцена, вул.Григорія Сковороди, вул.Добролюбова, вул.Зв’язківців, вул.Івана Виговського, вул.Івана Сірка, вул.Кіровоградська, вул.Кравченка, вул.Марії Шкаліберди, вул.Педагогічна, вул.Петра Василини: 4–8; вул.Попова, вул.Садова, вул.Смірнова, вул.Тургенєва, вул.Черкаська, вул.Чехова, вул.Шевченка: 2–14, 18–187; вул.Юнацька, вул.Юрія Горліса-Горського, вул.Яблунева, пров.1 Садовий, пров.1 Шевченка: 1–32, 34, 36, 38, 40, 42–66; пров.2 Шевченка, пров.3 Садовий вул.Чехова, 6, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 ("Райавтодор", фойє) Середня
710236 м.Кам’янка – вул.Геологічна, вул.Костянтина Гудзенка, вул.Шевченка: 16–16А; пров.Петра Гулака-Артемовського, пров.1 Шевченка: 33, 35, 37, 39–39А, 41; пров.3 Шевченка вул.Людмили Борисової, 4, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (районна бібліотека, фойє) Середня
710237 м.Кам’янка – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галі Кудрі, вул.Героїв Майдану: 24–45; вул.Гоголя, вул.Декабристів: 3–7, 11А, 13, 15, 17, 21, 23, 25/1, 27/1–27/2, 29, 31; вул.Задніпровського: 1–1/2, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21–21/1, 23, 25–25/2, 27, 29, 31/1–31/2, 33, 35, 37, 39, 41–57; вул.Миколаївська, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Реміснича, пров.Галі Кудрі, пров.Пушкіна, пров.1 Гоголя, пров.1 Задніпровського, пров.2 Гоголя, пров.2 Задніпровського вул.Декабристів, 9, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (Будинок культури, фойє) Середня
710238 м.Кам’янка – в’їзд ж.д. 239 км., вул.Берегова, вул.Віктора Курноса, вул.Войцехівського Євгенія, вул.Декабристів: 2, 10, 12, 14, 16, 18–20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32–161; вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Олександра Захаренка, вул.Павла Скоропадського, вул.Петра Харченка, вул.Радіщева, вул.Селищна, вул.Шкільна, вул.50 ти річчя Визволення, пров.Данила Кононенка, пров.50 ти річчя Визволення вул.Декабристів, 68, м.Кам’янка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20801 (школа №3, їдальня) Середня
710239 с.Баландине вул.Перемоги, 22, с.Баландине, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20843 (Будинок культури, фойє) Середня
710240 с.Вербівка, с-ще Калинівка вул.Центральна, 26, с.Вербівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20841 (школа, фойє) мала
710241 с.Грушківка вул.Холодноярська, 95, с.Грушківка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20810 (школа, фойє) Середня
710242 с.Жаботин, с-ще Сокирне вул.Шкільна, 10, с.Жаботин, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20822 (школа, фойє)
/
вул.Максима Залізняка, 10, с.Жаботин, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20822
Середня
710243 с.Флярківка вул.Шевченка, 6, с.Флярківка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20826 (сільський клуб, концертний зал) мала
710244 с.Катеринівка вул.Шевченка, 73А, с.Катеринівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20831 (Будинок культури, фойє) мала
710245 с.Косарі – вул.Івана Франка, вул.Молодіжна, вул.Холодноярська, вул.Шевченка, пров.Церковний вул.Перемоги, 3, с.Косарі, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20813 (Косарська загальноосвітня школа) мала
710246 с.Косарі – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Залізнична, вул.Модестова, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тясминська, вул.Шкільна, пров.Модестова вул.Перемоги, 3, с.Косарі, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20813 (школа, фойє) Середня
710247 с.Коханівка вул.Героїв Холодного Яру, 71, с.Коханівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20833 (сільський клуб, фойє) мала
710248 с.Лебедівка, с-ще Копійчана вул.Чайковського, 4А, с.Лебедівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20840 (будинок культури, фойє) мала
710249 с.Лубенці, с-ще Грекове вул.Зозулевича, 38, с.Лубенці, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20820 (школа, фойє) мала
710250 с.Куликівка вул.Лигіна, 54, с.Куликівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20821 (Будинок культури, фойє) мала
710251 с.Лузанівка вул.Центральна, 12, с.Лузанівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20830 (школа, фойє) мала
710252 с.Михайлівка, с-ще Лісове вул.Героїв Майдану, 27, с.Михайлівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20825 (Будинок культури, фойє) Середня
710253 с.Радиванівка вул.Покровська, 6, с.Радиванівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20832 (Будинок культури, малий зал) мала
710254 с-ще Богданівське, с.Олянине вул.Центральна, 32, с.Олянине, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20835 (ФАП, кімната №2) мала
710255 с.Райгород вул.Слобідська, 8, с.Райгород, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20824 (Будинок культури, фойє) Середня
710256 с.Ярове вул.Хліборобів, 1, с.Ярове, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20827 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) мала
710257 с.Ребедайлівка вул.Кам’янська, 17, с.Ребедайлівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20811 (школа, фойє)
/
вул.Кам’янська, 8, с.Ребедайлівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20811
Середня
710258 с.Ревівка вул.Воронкова, 8, с.Ревівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20816 (Будинок культури, фойє)
/
вул.Воронкова, 18, с.Ревівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20816
мала
710259 с.Пляківка вул.Вишнева, 17, с.Пляківка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20812 (сільський клуб, фойє) Середня
710260 с.Телепине вул.Центральна, 54, с.Телепине, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20842 (Будинок культури, фойє) Середня
710261 с.Тимошівка вул.Героїв Майдану, 13, с.Тимошівка, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20815 (Будинок культури, фойє) Середня
710262 с.Юрчиха вул.Казаряна, 1, с.Юрчиха, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20814 (Будинок культури, фойє)
/
вул.Казаряна, 3, с.Юрчиха, Кам’янський р-н, Черкаська обл., 20814
Середня
710510 с.Балаклея – вул.Андрія Буця, вул.Добросусідська, вул.Довженка, вул.Євгена Тарана, вул.Жовтнева, вул.імені Олега Швеця, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Миру: 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149–322; вул.Незалежності, вул.Остапа Вишні, вул.Перемоги, вул.Поповича: 1–18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Пушкіна, вул.Святомиколаївська, вул.Симиренка: 2–2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–121; вул.Сніховського, вул.Тітова, вул.Шевченка: 81, 83, 85, 87, 89, 91–322; вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Космічний, пров.Леонова, пров.Липовий, пров.Лісний, пров.Червоний, пров.Шевченка вул.Незалежності, 5, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20722 (школа №1, вестибюль) Середня
710511 с.Балаклея – вул.Героїв Майдану, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Макаренка, вул.Миру: 1–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Низька, вул.Польова, вул.Симиренка: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55; вул.Фермерська, вул.Філатова, вул.Франка, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–80, 82, 84, 86, 88, 90; вул.Юності, пров.Аптечний, пров.Будівельний, пров.Дружби, пров.Козацький, пров.Макаренка, пров.Малий, пров.Світанковий, пров.Силікальцитний, пров.Тихий, пров.Ювілейний, роз’їзд будинки МПС, квартира лісництва, кооператив ’Здоров’я’ вул.Коцюбинського, 9, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20721 (школа №2, вестибюль, 2-й корпус) Середня
710512 с.Балаклея – вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Підгірна, вул.Пожежна, вул.Поповича: 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–240; вул.Раї Мишенко, вул.Тані Мачулки, вул.Тиха, пров.Нижній, пров.Осінній вул.Довга, 19, с.Балаклея, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20722 (школа №3, вестибюль, 1-й корпус) Середня
710513 с.Теклине вул.Миру, 36, с.Теклине, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20723 (школа, спортивна зала) мала
710514 с.Березняки вул.Химичів, 1В, с.Березняки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20746 (будинок культури, мала зала) Велика
710515 с.Велика Яблунівка вул.Данільченка, 1А, с.Велика Яблунівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20745 (школа, спортивна зала)
/
вул.Івана Нечуй-Левицького, 108, с.Велика Яблунівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20745
Середня
710516 с.Голов’ятине вул.Котляра, 4, с.Голов’ятине, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20740 (школа, спортивна зала) мала
710517 с.Гуляйгородок пров.Набережний, 4, с.Гуляйгородок, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20739 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) мала
710518 с.Малий Бузуків вул.Шевченка, 111, с.Малий Бузуків, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20738 (сільський клуб, глядацька зала) мала
710519 с.Залевки вул.Смілянська, 10, с.Залевки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20742 (сільський клуб, глядацька зала)
/
пров.Зоряний, 4, с.Залевки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20742
мала
710520 с.Ковалиха вул.Кобзарська, 2, с.Ковалиха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20734 (школа, вестибюль) мала
710521 с.Костянтинівка вул.Миру, 1, с.Костянтинівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20724 (школа, вестибюль) Велика
710522 с.Будки вул.Незалежності, 206, с.Будки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20761 (сільський клуб, глядацька зала) Середня
710523 с.Плоске вул.Карпенка Карого, 2, с.Плоске, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20762 (будинок культури, глядацька зала) Середня
710524 с.Куцівка вул.Центральна, 2, с.Куцівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20750 (будинок культури, фойє) мала
710525 с.Макіївка вул.Центральна, 18, с.Макіївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20754 (будинок культури, фойє) Середня
710526 с.Буда-Макіївка вул.Красна, 53, с.Буда-Макіївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20755 (сільський клуб, глядацька зала) мала
710527 с.Мельниківка вул.Центральна, 4, с.Мельниківка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20728 (школа, вестибюль) мала
710528 с.Мала Смілянка вул.Центральна, 9, с.Мала Смілянка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20730 (сільський клуб, фойє) Середня
710529 с.Миколаївка вул.Шкільна, 11, с.Миколаївка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20732 (школа, 2-й корпус) мала
710530 с-ще Холоднянське вул.Докучаєва, 17, с-ще Холоднянське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20731 (будинок культури, фойє) Середня
710531 с.Мале Старосілля вул.Центральна, 130, с.Мале Старосілля, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20720 (школа, вестибюль) Середня
710532 с.Носачів вул.Благовісна, 3, с.Носачів, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20727 (школа, вестибюль) Середня
710534 с.Ленське вул.Миру, 28, с.Ленське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20737 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.3) мала
710535 с.Пастирське, с-ще Богунове вул.Михайла Брайчевського, 5, с.Пастирське, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20756 (будинок культури, глядацька зала) Середня
710536 с.Плескачівка вул.Шкільна, 58, с.Плескачівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20743 (будинок культури, фойє) мала
710537 с.Шевченка вул.Кобзаря, 69, с.Шевченка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20744 (сільський клуб, фойє) мала
710538 с.Попівка вул.Центральна, 84, с.Попівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20735 (сільська рада, зал засідань) Середня
710539 с-ще Червоне вул.Княжа, 25, с-ще Червоне, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20747 (селищний клуб, фойє) мала
710540 с.Ротмістрівка, с-ще Вовківка вул.Миру, 111, с.Ротмістрівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20726 (школа, актова зала)
/
вул.Михайлівська, 18, с.Ротмістрівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20726
Велика
710541 с.Самгородок вул.Гагаріна, 1, с.Самгородок, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20752 (будинок культури, фойє) мала
710542 с.Санжариха пров.Шкільний, 1, с.Санжариха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20736 (школа, спортивна зала)
/
вул.Шевченка, 80А, с.Санжариха, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20736
мала
710543 с.Сердюківка вул.Дмитра Лопатка, 35, с.Сердюківка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20753 (будинок культури, глядацька зала) мала
710544 с.Сунки вул.Центральна, 25, с.Сунки, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20741 (будинок культури, мала зала) Середня
710545 с.Ташлик – вул.братів Гончаренків, вул.Васі Хільченка, вул.Веселова, вул.Гагаріна, вул.Графа Олексія Бобринського, вул.Іванова, вул.Княжа, вул.Кутузова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Павлова, вул.Садова, вул.Симиренківська, вул.Трипільська, вул.Уляни Сокур, пров.Вишневий, пров.Івана Сірка, пров.Козацький, пров.Підгірний, пров.Пластунівський вул.Графа Олексія Бобринського, 1, с.Ташлик, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20751 (сільська рада, каб.2) Середня
710546 с.Ташлик – вул.Богдана Хмельницького, вул.Воїнів-миротворців, вул.Володимира Винниченка, вул.Гоголя, вул.Дерев’янка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Краснова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Небесної Сотні, вул.Нечуя-Левицького, вул.Пушкіна, вул.Соборна, вул.Степова, вул.Тодося Осьмачки, вул.Трудова, вул.Філатова, вул.Холодноярська, вул.Шевченка, пров.Шевченка, с-ще Степок вул.Богдана Хмельницького, 14, с.Ташлик, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20751 (будинок культури, мала актова зала) Середня
710547 с.Тернівка вул.Центральна, 35, с.Тернівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20733 (сільська рада, актова зала)
/
вул.Центральна, 33, с.Тернівка, Смілянський р-н, Черкаська обл., 20733
Середня
710690 смт Ірдинь вул.Соборна, 4, смт Ірдинь, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19630 (Ірдинський будинок культури, зал) Середня
710692 с.Білозір’я – вул.Андрія Бідана: 121–280; вул.Гагаріна: 109, 111, 113, 115, 119–121, 123, 125, 127, 129–497; вул.Данила Нарбута, вул.Івана Мірошніченка, вул.Миколи Лисенка, вул.Мошляка: 112–183; вул.Озірна, вул.Перемоги, вул.Філатова, вул.Чмиренка: 182–190, 195–198, 202, 204, 206–437; вул.Шевченка, пров.Івана Мірошніченка, пров.Пластунівський, Відомчий будинок вул.Гагаріна, 214, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635 (Білозірська ЗОШ І-ІІ ступенів-філія ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів", фойє) Середня
710693 с.Білозір’я – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гагаріна: 1–108, 110, 112–112А, 114, 116–118, 122, 124, 126, 128; вул.Гайдамацька, вул.Героїв Майдану, вул.Дружби, вул.Єдності, вул.Ломоносова, вул.Мошляка: 27–29, 31–111А; вул.Незалежності: 1–131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147–149, 151–153, 157А, 159, 163–171, 173–177, 179–179А, 181, 183, 185, 187, 189; вул.Соборності, вул.Тичини, вул.Чмиренка: 95–181, 191–193, 201, 203, 205; вул.50-річчя Визволення села, пров.Волонтерський, пров.Гагаріна, пров.Ломоносова, пров.Новий, 4 км вул.Незалежності, 243, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635 (Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради, обрядова зала) Велика
710694 с.Білозір’я – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Віктора Єременка, вул.Горіхова, вул.Гусарова, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Ірдинська, вул.Л.Українки, вул.Менделєєва, вул.Мічуріна, вул.Мошляка: 1–26, 30; вул.Незалежності: 132, 134, 136, 138, 142, 144, 146–146А, 150, 154–156, 158, 160, 172, 178, 180, 182, 184–184А, 186, 188, 190–241, 249, 251, 253, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 277, 279–279А, 281, 283, 287, 289–325, 329; вул.Нова, вул.Олексія Стрижаченка, вул.Свободи, вул.Суворова, вул.Ткаченка, вул.Тясминське лісництво, вул.Черняховського, вул.Чмиренка: 1–94; пров.Богдана Хмельницького, пров.Віктора Єременка, пров.Героїв Майдану, пров.Івана Франка, пров.Л.Українки, пров.Менделєєва, пров.Мічуріна, пров.Рильського, пров.Свободи, пров.Ткаченка, пров.Чехова вул.Л.Українки, 3, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635 (ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів", актова зала) Велика
710695 с.Білозір’я – вул.Андрія Бідана: 1А–119; вул.Атамановського, вул.Вишнева, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Залізнична, вул.Захисників Вітчизни, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.Лісова, вул.Михайла Грушевського, вул.Незалежності: 246–248, 250, 252, 256–258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272–276, 278–278Б, 280, 282–282А, 284–286, 288, 326, 333–449; вул.Партизанської слави, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Смілянська, пров.Андрія Бідана, пров.Гоголя, пров.Кобзарський, пров.Кутузова, пров.Михайла Грушевського, с-ще Баси вул.Незалежності, 333, с.Білозір’я, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19635 (Білозірська ЗОШ І ступеня-філія ОНЗ "Білозірська ЗОШ І-ІІІ ступенів", спортивна зала) Велика
710698 с.Вергуни вул.Свято-Троїцька, 95, с.Вергуни, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19641 (школа, фойє) Велика
710699 с.Нечаївка вул.Шевченка, 26, с.Нечаївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19642 (школа, актовий зал) Середня
710702 с.Дубіївка – вул.Алєксєєва, вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Крайня, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Піщана, вул.Польова, вул.Різдвяна, вул.Сидоренка, вул.Тимошенка, вул.Тракторна, вул.Шишаєва, вул.Я.Мудрого, В/ч А3177 вул.Б.Хмельницького, 12, с.Дубіївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19631 (будинок культури, фойє) Велика
710703 с.Дубіївка – вул.Гайдара, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Ігнаткіна, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.М.Залізняка, вул.О.Столяра, вул.Партизанська, вул.Симоненка, вул.Чекаленка, вул.Червоненка, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, В/ч А3193 вул.1 Травня, 1, с.Дубіївка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19631 (адмінбудинок, актовий зал) Середня
710704 с.Думанці вул.Благовісна, 100А, с.Думанці, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19645 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
710705 с.Чубівка вул.Монастирська, 46А, с.Чубівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19648 (сільський клуб, актовий зал) мала
710707 с.Леськи – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гайова, вул.Гоголя, вул.Дніпровська, вул.Косогірна, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Надгірна, вул.Нижня, вул.Північна, вул.Придніпровська, вул.Пушкіна: 1–78; вул.Фіронова, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Шевченка, пров.Вишневий, пров.Гагаріна, пров.Косогірний вул.Центральна, 50, с.Леськи, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19640 (школа, фойє) Середня
710708 с.Леськи – вул.Василини, вул.Виноградна, вул.Гуриненка, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Пушкіна: 91–105; вул.Садова, вул.Центральна, вул.Яблунева, пров.Різдвяний вул.Центральна, 54, с.Леськи, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19640 (будинок культури, фойє) Велика
710714 с.Сагунівка – вул.Академіка Корольова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Горова, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Кримська, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Харківська, вул.Черкаська, вул.Шкільна, вул.Ярославська вул.Шевченка, 26/1, с.Сагунівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19644 (школа, актовий зал) Середня
710715 с.Сагунівка – вул.Благовісна, вул.Богуна, вул.Дніпровська, вул.Зелена, вул.Київська, вул.Лісова, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Хутірська, вул.Черкаська Косова, вул.Шевченка, вул.Ярова вул.Лесі Українки, 77/3, с.Сагунівка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19644 (будинок культури, зал засідань) Середня
710720 с.Степанки вул.Героїв України, 79, с.Степанки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19632 (будинок культури, актовий зал) Велика
710721 с.Бузуків вул.Володимирська, 18, с.Бузуків, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19633 (фельшерсько-акушерський пункт, фойє) мала
710726 с.Хацьки – вул.Берегова, вул.Бобринського, вул.Вишнева, вул.Героїв України: 79–224; вул.Джулаївка, вул.Забрід, вул.Залізнична, вул.Калатур, вул.Козацька, вул.Піонерська: 1–41, 45, 47, 49, 51; вул.Польова, вул.Садова, вул.Софіївська, вул.Тищенка: 1–41; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.11 км Смілянського шоссе, роз’їзд 898 км вул.Шевченка, 69А, с.Хацьки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19634 (будинок культури, актовий зал) Велика
710727 с.Хацьки – вул.Ватутіна, вул.Героїв України: 2–78; вул.Зоряна, вул.Лесі Українки, вул.Михайлівська, вул.Піонерська: 42, 46, 48, 50, 52–101; вул.Пшеничного, вул.Святославська, вул.Тищенка: 43–82; вул.Франка, вул.Холодноярська, пров.Холодноярський вул.Героїв України, 80, с.Хацьки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19634 (сільська рада, зал засідань) Середня
710728 с.Худяки вул.Шевченка, 57А, с.Худяки, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19643 (будинок культури, фойє) Велика
710729 с.Хутори вул.Центральна, 7, с.Хутори, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19603 (будинок культури, обрядовий зал) Велика
710730 с.Червона Слобода – вул.Данила Нарбута, вул.Івана Богуна, вул.Івана Піддубного, вул.Іллі Іделя: 67, 71, 73–73А, 75–75А, 77–147А; вул.Катерини Білокур: 44–72; вул.Кузнеця, вул.Небесної Сотні, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Садова, вул.Франка, вул.Чигиринський шлях: 50–50А, 54, 56, 58/1–60, 62, 64, 66, 82/1, 88; вул.Шевченка, пров.Дачний, пров.Івана Ведули, пров.Мирний, пров.Молодіжний, пров.Парковий, пров.Садовий, пров.Шевченка, пров.Шкільний, пров.Ювілейний вул.Небесної Сотні, 52, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604 (школа №1, спортивний зал) Велика
710731 с.Червона Слобода – вул.Гайдамацька, вул.Героїв Майдану, вул.Змагайлівська, вул.Івана Котляревського, вул.Леськівська, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова, вул.Пирогова, вул.Рибальська, вул.Соборна, вул.Старосільська, вул.Філатова, вул.Чигиринський шлях: 40, 42–42А, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110–112, 114–116, 118, 120, 124–133, 134–281; вул.Чигиринський шлях, 127, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604 (ЗОШ І-ІІІ ст.№2, спортивний зал) Велика
710732 с.Червона Слобода – вул.Б.Вишневецького, вул.Берегова, вул.Берегова-промислова, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Івана Мазепи, вул.Іллі Іделя: 1/35–66, 68–70, 72, 74, 76; вул.Катерини Білокур: 11–21; вул.Князя Володимира, вул.Князя Володимира/Катерини Білокур, вул.Комарова, вул.Лісова, вул.М.Залізняка, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Петра Калнишевського, вул.Пилипа Орлика, вул.Покровська, вул.Пономаренка, вул.Придніпровська, вул.Пушкіна, вул.Скіфська, вул.Черкаська, вул.Чигиринський шлях: 20–24, 55А–55/1, 57/2, 61, 63, 65, 67–81, 83–87, 89–95, 97/1, 99/2, 101, 103, 105–105А, 107–107/1, 109–109/2, 113, 117, 119, 121–123/1В, 133А–133Б; вул.Чигиринський шлях/Пилипа Орлика, пров.Вишневий, пров.Івана Гонти, пров.Степовий, пров.Толстого вул.Чигиринський шлях, 129, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604 (будинок культури, обрядовий зал) Велика
710733 с.Червона Слобода – вул.Волі, вул.В.Стуса, вул.Гоголя, вул.Добровольців, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Київська, вул.Л.Українки, вул.Миколи Леонтовича, вул.Михайла Вербицького, вул.Олени Теліги, вул.Першотравнева, вул.Різдвяна, вул.Сагайдачного, вул.Свято-Троїцька, вул.Сидоренка, вул.Симоненка, вул.Супруна, вул.Фестивальна, вул.Чигиринський шлях: 6–18/27, 25–39, 41, 43–49/2, 51–53, Б/Н; вул.50-річчя Перемоги вул.Чигиринський шлях, 129, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604 (будинок культури, фойе) Велика
710734 с.Чорнявка вул.Гагаріна, 30, с.Чорнявка, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19646 (будинок культури, актовий зал) Середня
710902 м.Сміла – вул.Героїв Холодноярців, вул.гетьмана Опари, вул.Євгенії Єршової, вул.Кам’янська, вул.капітана Береста, вул.Миколи Зерова, вул.Михайла Яхненка, вул.Польова, вул.Саксаганського, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сунківська: 1–10, 11–74/2; вул.Ткаченка, пров.Восток, пров.Гостинний, пров.Євгенії Єршової, пров.Залевківський, пров.Кам’янський, пров.Миколи Зерова, пров.Перемоги, пров.Саксаганського, пров.Тополиний, пров.Цегельний вул.Сунківська, 12, м.Сміла, Черкаська обл., 20709 (школа №6, вестибюль) Середня
710903 м.Сміла – вул.Данила Виговського, вул.Доватора, вул.Достоєвського, вул.Жигулівська, вул.Зелена, вул.Малишка, вул.Михайла Старицького, вул.Молокова, вул.Профспілкова, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Семена Морочковського, вул.Сунківська: 10(в/ч 3335), 105; вул.Тясминська, пров.Данила Виговського, пров.Доватора, пров.Достоєвського, пров.Молокова, пров.Ростовський, пров.Садовий, пров.Семена Морочковського, пров.Сонячний, пров.Сунківський, пров.Тясминський вул.Семена Морочковського, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20709 (автошкола ТСО, актова зала) Середня
710904 м.Сміла – вул.В’ячеслава Чорновола: 16–141; вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Ромена Роллана, вул.Ротондівська: 1–18, 20; вул.Фруктова, вул.Шолом-Алейхема, пров.В’ячеслава Чорновола, пров.Героїв Небесної Сотні, пров.Житомирський, пров.Мічуріна, пров.Ромена Роллана вул.Героїв Небесної Сотні, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №5, спортивна зала) Велика
710905 м.Сміла – вул.генерала Дерев’янка, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Незалежності: 2–21, 23, 27, 29, 31; вул.Ротондівська: 19, 22–56; вул.Соборна: 93/39–103; пров.Шкільний вул.Героїв Небесної Сотні, 16, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №5, фойє) Велика
710906 м.Сміла – вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Графська, вул.Ентузіастів, вул.Зоряна, вул.Михайла Максимовича, вул.Молодогвардійська, вул.Незалежності: 49, 51, 55; вул.Орлова, вул.родини Бобринських: 1–55; вул.Севастопольська: 56–58А; вул.Соборна: 108, 112, 116, 118; вул.Успенська, вул.Черняховського, пров.Графський, пров.Дмитра Дібрівного, пров.Ентузіастів, пров.Успенський вул.Соборна, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (гімназія, фойє) Велика
710907 м.Сміла – бульв.графа О.Бобринського, вул.В’ячеслава Чорновола: 4; вул.Житомирська, вул.Канарського, вул.Ковальська, вул.Михайла Дорошенка, вул.Музична, вул.Незалежності: 22, 24–26, 28, 30, 32–43, 45, 47; вул.Папаніна, вул.Перемоги, вул.Пилипа Орлика, вул.Севастопольська: 26–52/3; вул.Соборна: 75, 77, 90; вул.Типографська, вул.Яблочкова, пров.Бобринського вул.Соборна, 100, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (міський будинок культури, фойє) Велика
710908 м.Сміла – вул.Бєлякова, вул.Дніпровська, вул.Зарічна: 32; вул.Крилова, вул.Островського, вул.Соборна: 1–73А, 76, 82–88; вул.Черкаська, вул.Ширшова, пров.Аптекарський, пров.Бєлякова, пров.Крилова, пров.Червоний, пров.Черкаський, с-ще Ірдинівка вул.Соборна, 73, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа-колегіум №3, їдальня) Середня
710909 м.Сміла – вул.Міщенка, вул.отаманів Соколовських, вул.Паторжинського, вул.Севастопольська: 1–25А; вул.Сенатора, вул.Софіївська, вул.Юрія Кондратюка, пров.Бєлгородський, пров.Курський, пров.Сенатора, пров.Софіївський, пров.Юрія Кондратюка вул.Юрія Кондратюка, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №2, коридор) Середня
710910 м.Сміла – вул.Березова, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Горького: 87, 89–126; вул.Гречківська, вул.Івана Пічкура, вул.Максима Величка: 68, 70, 72–109; вул.Одеська: 2–52; вул.осавула Василя Бурки, вул.Осіння, вул.отамана Івана Підкови, вул.Пушкіна, вул.Смоленська, вул.Тимірязєва: 91–130А; вул.Титова, вул.Трипільська: 92–137; вул.Червономіська, вул.Чмиренка, вул.1 Грудня: 88, 90, 92–126; вул.8 Березня, пров.Лаврентія Похилевича, пров.Одеський, пров.Пушкіна, пров.Тимофія Медведєва, пров.Чмиренка вул.Юрія Кондратюка, 9, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (школа №2, коридор) Середня
710911 м.Сміла – вул.Горького: 1–86, 88; вул.Івана Піддубного, вул.Лаврентія Похилевича, вул.Максима Величка: 2–67, 69, 71; вул.Надії Світличної, вул.Незалежності: 44, 46, 48, 50, 52–54, 57–68, 78; вул.Одеська: 53–67; вул.Тимірязєва: 2–90А; вул.Трипільська: 4–4А, 6, 8, 10–22, 24, 26–28, 32, 34, 36–48, 50–88; вул.1 Грудня: 6–87, 89, 91; пров.Короткий, пров.Посадочний, пров.Трипільський вул.Незалежності, 66, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (школа №1, актовий зал) Велика
710912 м.Сміла – вул.Алатирська, вул.Канашська, вул.Кольцова, вул.Курчатова, вул.Лесі Українки, вул.Механічна, вул.Надії Курченко, вул.Незалежності: 85; вул.Нечуя-Левицького, вул.Остапа Вишні, вул.Романа Шухевича, вул.Слов’янська, вул.Тургенєва, вул.Уманська: 1–14, 15, 17–34/2; вул.Шишкіна, вул.Юрова, пров.Кольцова, пров.Курчатова, пров.Лесі Українки, пров.Механічний, пров.Новий, пров.Остапа Вишні, пров.Степана Разіна, пров.Тихий, пров.Тургенєва, пров.Уманський, пров.Федосіївський, пров.Цукровий, пров.Юровий вул.Незалежності, 90А, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (початкова школа №4, актовий зал) Велика
710913 м.Сміла – вул.Незалежності: 80, 88, 90–90Б, 92, 96, 98, 102, 112, 120А; вул.Трипільська: 3, 5, 7, 9, 23, 25, 29–31, 33, 35, 49; вул.Уманська: 14А, 16; вул.1 Грудня, Школа, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (початкова школа №1, спортзал) Велика
710914 м.Сміла – вул.Заводська, вул.Любомирська, вул.Михайла Драгоманова, вул.Нахімова, вул.Незалежності: 71–77, 79, 81–83, 87, 89, 91, 93–95, 97, 99–101, 107–109, 115; вул.Ольги Олійник, вул.першодрукаря Івана Федорова: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 127А–206; вул.Покровська, вул.Рафінадний бульвар, вул.родини Бобринських: 110, 117–173; вул.Семена Палія, вул.Федора Матушевського, пров.Миколи Аркаса, пров.Нахімова, пров.Ольги Павловської вул.Заводська, 20, м.Сміла, Черкаська обл., 20702 (Будинок дитячої та юнацької творчості, коридор) Велика
710915 м.Сміла – вул.Київська, вул.Надії, вул.Одеська: 73–105; вул.Олександра Амфітеатрова, вул.Платона Майбороди, вул.родини Бобринських: 56–109, 111–115; вул.Соборна: 109–111, 113, 117, 119–176, 178, 180, 182, 184, 186–188, 190–200; вул.Сріблянська, вул.Технічна, пров.Платона Майбороди, пров.Рафінадний, пров.Серебрянський, пров.Симбірський, пров.Технічний, пров.Толбухіна, пров.Яцьківський вул.Соборна, 125, м.Сміла, Черкаська обл., 20701 (гуртожиток СТХТ, кімната самопідготовки) Середня
710916 м.Сміла – вул.Віри Гордієнко: 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86–197; вул.Герцена, вул.Нижньозаводська, вул.першодрукаря Івана Федорова: 3–105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119А, 121, 123, 125, 127; вул.Ромейка, вул.Симбірська, вул.Соборна: 177, 179, 181, 183, 185, 189, 204–266; пров.Вересневий, пров.Віри Гордієнко, пров.Заводський, пров.Левенцова, пров.Лермонтова, пров.Макаренка, пров.Мальовничий, пров.першодрукаря Івана Федорова, пров.Попова, пров.Раскової, пров.Ромейка, пров.Транзитний, пров.Шмідта вул.Віри Гордієнко, 108, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (АТП-17128, червоний куточок, 2-й поверх) Середня
710917 м.Сміла – вул.Броніслава Козловського, вул.Енергетична, вул.Євгенія Войцехівського, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Менделєєва, вул.Мечникова, вул.Некрасова, вул.Олекси Бакуменка, вул.Пермська, вул.Різдвяна, вул.Світанкова, вул.Северина Наливайка, вул.Смирнова, вул.Чехова, пров.Євгенія Войцехівського, пров.Клавдії Шульженко, пров.Некрасова, пров.Чехова вул.Івана Франка, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20704 (клуб ім.Франка, фойє) Середня
710918 м.Сміла – вул.Мазура: 12–22; вул.Ржевська, вул.Тараса Шевченка: 42, 44, 54, 59–60, 71–75; вул.Мазура, 26, м.Сміла, Черкаська обл., 20708 (ДНЗ "СЦППРК", вестибюль) Велика
710919 м.Сміла – вул.Мазура: 5; вул.Філатова: 6–6А, 8, 10, 12; вул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20708 (школа №11, фойє, 1-й поверх) Велика
710920 м.Сміла – вул.Павлова: 46; вул.Рєпіна, пров.Павлова вул.Рєпіна, 47, м.Сміла, Черкаська обл., 20708 (школа №11, фойє, 1-й поверх) Велика
710921 м.Сміла – вул.Весела, вул.Коцюбинського: 1–9; вул.Кударя, вул.Олександра Довженка, вул.Павлова: 1–44А, 46 ЧОПЛ; вул.Тараса Шевченка: 21–41, 43, 45–53, 55–58, 61–66; вул.Філатова: 1–5, 7, 9, 11, 13–49; вул.Юрія Пасхаліна, пров.Далекосхідний, пров.Залізничний вул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (БК ім.Т.Шевченка, 1 фойє, 1 поверх) Велика
710922 м.Сміла – вул.Василя Симоненка, вул.Далекосхідна, вул.Івана Багряного, вул.Коцюбинського: 16–52; вул.Кременчуцька, вул.Леся Курбаса, вул.Мазура: 31–51; вул.Полтавська, вул.Радищева, вул.28 Червня, пров.Василя Симоненка, пров.Івана Багряного, пров.Уральський, пров.Юрія Дрогобича вул.Кременчуцька, 6, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (БК ім.Т.Шевченка, кімната гурткової роботи, 1 поверх) Середня
710923 м.Сміла – вул.Захисників України: 1–20, 26–29; вул.Кооперативна, вул.Лобачевського, пров.Кооперативний, пров.Лобачевського, пров.Тараса Шевченка, пров.Чайковського вул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (школа №10, вестибюль) Велика
710924 м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 2–7, 17, 19; вул.Горліса-Горського, вул.Північновокзальна, вул.Тараса Шевченка: 2–19; вул.Телеграфна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Вокзальний, пров.Якова Водяного вул.Лобачевського, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (школа №10, вестибюль) Середня
710925 м.Сміла – вул.академіка Вернадського, вул.Богдана Хмельницького: 10–16, 18, 20–37, 39, 50А; вул.Добролюбова, вул.Захисників України: 25А, 35–76; вул.Лісна, вул.Переяславська, пров.Захисників України, пров.Переяславський вул.Захисників України, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №12, коридор) Велика
710926 м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 38, 40–48, 50, 52–64; вул.Захисників України, 33, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №12, коридор) Велика
710927 м.Сміла – вул.40-річчя Перемоги: 4–6, 10–22; вул.40-річчя Перемоги, 18, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (БДЮТ "Родинний дім", хореографічний зал) Велика
710928 м.Сміла – вул.Богдана Хмельницького: 49, 51; вул.Кармелюка: 78–80, 86; вул.40-річчя Перемоги: 8; вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №7, вестибюль) Велика
710929 м.Сміла – вул.Кармелюка: 74–76, 82; вул.Богдана Хмельницького, 51А, м.Сміла, Черкаська обл., 20706 (школа №7, вестибюль) Велика
710930 м.Сміла – вул.Василя Стуса, вул.Віри Гордієнко: 1–52/2, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85–85А; вул.Волгоградська, вул.Героїв УПА, вул.Коробейника, вул.Лисова, вул.Мінська, вул.Мірошниченка, вул.Орєшкова, вул.Платона Симиренка, пров.Амурський, пров.Василя Стуса, пров.Волгоградський, пров.Західний, пров.Кримський, пров.Пугачова пров.Амурський, 1, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 (БК СЕМЗ, хол) Середня
710931 м.Сміла – вул.академіка Григорія Проскури, вул.Вавілова, вул.Верещагіна, вул.Громова: 13, 17, 21, 23, 25, 27–27А, 29–31, 33, 35, 37, 39, 41–43, 45–47, 49–49Б, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67–67А, 70–302; вул.Зарічна: 3–17; вул.Івана Дороганевського, вул.Комарова, вул.Корольова, вул.Левенця, вул.Льва Толстого, вул.Михайла Морозенка, вул.Можайського, вул.Олекси Гірника, вул.Отамана Тараса Боровця, вул.Сєдова, вул.Старшини Шевченка, вул.Тичини, вул.Трохима Зіньківського, вул.Туполєва, вул.Юрія Тютюнника, пров.Вавілова, пров.Левенця, пров.Олекси Гірника, пров.Трохима Зіньківського вул.Громова, 71, м.Сміла, Черкаська обл., 20707 (школа №13, спортзал) Велика
710932 м.Сміла – вул.Баха, вул.Берегова, вул.Богдана Скробута, вул.Будівельників, вул.Весняна, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Декабристів, вул.Дружби, вул.Івана Мазепи, вул.Калинова, вул.Карбишева, вул.Кармелюка: 1–68; вул.Каштанова, вул.Луганська, вул.Львівська, вул.Олімпійська, вул.Пирогова, вул.полковника Болбочана, вул.Рилєєва, вул.Сергія Єсеніна, вул.Софії Ковалевської, вул.Терешкової, вул.Ювілейна, пров.Баха, пров.Береговий, пров.Богдана Скробута, пров.Кармелюка, пров.Леоніда Бикова, пров.Львівський, пров.Софії Ковалевської вул.Кармелюка, 38, м.Сміла, Черкаська обл., 20703 (школа №15, їдальня) Середня
710933 м.Сміла – вул.Абрикосова, вул.Глібова, вул.Жуковського, вул.Затишна, вул.Клубна, вул.Котляревського, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Праці, вул.Станіславського, вул.Стеценка, вул.Сурикова, вул.Ціолковського, пров.Глібова, пров.Дружби, пров.Жуковського, пров.Котляревського, пров.Праці, пров.Робочий, пров.Станіславського, Казарма 923 км., 217 км., 223 км. вул.Івана Мазепи, 64, м.Сміла, Черкаська обл., 20703 (клуб М. Яблунівки, глядацька зала) Середня
710934 м.Сміла – вул.Вільямса, вул.Громова: 1–11А, 14–16/2, 18–20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–60А, 62, 66, 68; вул.Заслонова, вул.Івана Ле, вул.Квіткова, вул.композитора Лисенка, вул.Леваневського, вул.Нагорного, вул.Олега Кошового, вул.Олени Журливої, вул.Сєрова, вул.Смілянська, пров.Вільямса, пров.Громова, пров.Леваневського, пров.Смілянський вул.Заслонова, 10, м.Сміла, Черкаська обл., 20707 (будинок кварткому №21, актовий зал)
/
вул.Олега Кошового, 23, м.Сміла, Черкаська обл., 20707
Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
710737 Черкаська центральна районна лікарня вул.Пирогова, 3, с.Червона Слобода, Черкаський р-н, Черкаська обл., 19604 Мала
710935 Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради" вул.Павлова, 46, м.Сміла, Черкаська обл., 20708 Середня
710936 Смілянська міська лікарня вул.Героїв Холодноярців, 82, м.Сміла, Черкаська обл., 20709 Мала
710937 Комунальне Некомерційне Підприємство "Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської" вул.Софіївська, 2, м.Сміла, Черкаська обл., 20700 Мала
710939 Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина №14" Міністерства охорони здоров’я України вул.Рєпіна, 26А, м.Сміла, Черкаська обл., 20705 Мала