Черкаська область - одномандатний виборчий округ №199

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Звенигородської РДА

97

Відділ ведення ДРВ апарату Уманської РДА

71

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Ватутінської міської ради

18

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
710084 м.Жашків – вул.Благовісна, вул.Будівельників, вул.Грабовського, вул.Громового, вул.Захисників України, вул.Каштанова, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Клинківського, вул.Медова, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Об’їздна, вул.Одеська, вул.Олексія Береста, вул.Порфирія Димуцького, вул.Промислова, вул.Райдужна, вул.Ринкова, вул.Саксаганського, вул.Святкова, вул.Соборна: 2–48/2, 57; вул.Учительська, вул.Філатова, вул.Чуйкова, вул.1 Травня, вул.9-го Січня, пров.Благовісний, пров.Грабовського, пров.Європейський, пров.Медовий, пров.Одеський, пров.Райдужний, пров.Ринковий, пров.Шевченка, пров.Ягідний вул.Соборна, 49, м.Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 19201 (районний будинок культури, фоє) Велика

710085 м.Жашків – вул.академіка Амосова, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Крилова, вул.Курчатова, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Мересьєва, вул.Містечкова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Поповича, вул.Сергія Короля, вул.Соборна: 52–56, 61–132; вул.Степана Разіна, вул.Сусаніна, вул.Хрещатик, вул.Черкаська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Академіка Амосова, пров.Гірський, пров.Кармелюка, пров.Курчатова, пров.Містечковий, пров.Набережний, пров.Петра Давиденка, пров.Ударний, пров.Шкільний вул.Соборна, 102, м.Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 19201 (школа №3, фоє, 1-й поверх) Велика

710086 м.Жашків – вул.Березова, вул.Виноградна, вул.Вокзальна, вул.Глібова, вул.Голівська, вул.Декабристів, вул.Дунаєвського, вул.Загородня, вул.Івана Ляшенка, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.Лікарняна, вул.Малинова, вул.Маслозаводська, вул.Матросова, вул.Миколи Лисенка, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Натанівська, вул.Остапа Вишні, вул.Павлова, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Петра Власюка, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Рильського, вул.Робітнича, вул.Серпнева, вул.Солов’їна, вул.Сорокотязька, вул.Сосюри, вул.Тесленка, вул.Чкалова, вул.Яблунева, пров.Аптечний, пров.Вокзальний, пров.Голівський, пров.Івана Ляшенка, пров.Лікарняний, пров.Матросова, пров.Панаса Мирного, пров.Перемоги, пров.Петра Власюка, пров.Польовий, пров.Солов’їний, пров.Тополиний, пров.2-й Вокзальний вул.Перемоги, 38, м.Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 19201 (аграрно-технологічний професійний ліцей, фоє, 1-й поверх) Велика

710087 м.Жашків – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.героїв АТО, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Космонавтів, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Молодогвардійців, вул.Привітна, вул.Репіна, вул.Світанкова, вул.Тичини, вул.Тітова, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Щастя, вул.Юрія Кондратюка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Залізничний, пров.Івана Сірка, пров.Кутузова, пров.Молодогвардійців, пров.Привітний вул.княгині Ольги, 41, м.Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 19201 (школа №5, спортзал) Велика

710088 м.Жашків – вул.Берегова, вул.Віктора Лисака, вул.Восьмипланівка, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гоголя, вул.Горіхова, вул.Євгенії Любомської, вул.Заводська, вул.Лермонтова, вул.Миколи Островського, вул.Нахімова, вул.Новосельська, вул.Олександра Корнійчука, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Сахалінська, вул.Сєдова, вул.Совича, вул.Спортивна, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Челюскіна, вул.Чехова, пров.Віктора Лисака, пров.Парковий, пров.Чехова вул.Заводська, 4, м.Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 19202 (міський будинок культури, фойє) Середня

710089 м.Жашків – вул.Василя Стуса, вул.Городищанська, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Комарова, вул.Короленка, вул.Лісна, вул.Михайла Драгоманова, вул.Олександра Довженка, вул.Панфілова, вул.Папаніна, вул.Патріотів, вул.Північна, вул.Підлісна, вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Урожайна, вул.Черняхівського, пров.Городищанський, пров.Дружби, пров.Лановий, пров.Лісний, пров.Північний, пров.Садовий вул.Городищанська, 58, м.Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 19201 (школа №4, спортзал) Велика

710090 с.Баштечки вул.Миру, 6, с.Баштечки, Уманський р-н, Черкаська обл., 19222 (будинок культури, фоє) Середня

710091 с.Безпечна вул.Центральна, 37А, с.Безпечна, Уманський р-н, Черкаська обл., 19251 (сільська рада, актова зала) мала

710092 с.Бузівка вул.Миру, 111, с.Бузівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19243 (будинок культури, фоє) Середня

710093 с.Вільшанка(Жашківська міська територіальна громада) вул.Лесі Українки, 1, с.Вільшанка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19245 (адмінбудинок старостинського округу, фоє) мала

710094 с.Вороне вул.Миру, 68, с.Вороне, Уманський р-н, Черкаська обл., 19234 (будинок культури, фоє)
/
вул.Миру, 65, с.Вороне, Уманський р-н, Черкаська обл., 19234
Середня

710095 с.Житники вул.Миру, 12, с.Житники, Уманський р-н, Черкаська обл., 19240 (сільська рада, актова зала) Середня

710096 с.Зелений Ріг вул.Григор’єва, 4А, с.Зелений Ріг, Уманський р-н, Черкаська обл., 19235 (будинок культури, актова зала) мала

710097 с.Конела вул.Т.Г.Шевченка, 22, с.Конела, Уманський р-н, Черкаська обл., 19251 (будинок культури, фоє) мала

710098 с.Конельська Попівка вул.Центральна, 8, с.Конельська Попівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19254 (будинок культури, фоє) мала

710099 с.Конельські Хутори вул.Шкільна, 3, с.Конельські Хутори, Уманський р-н, Черкаська обл., 19252 (будинок культури, фоє) мала

710100 с.Медувата вул.Польова, 2А, с.Медувата, Уманський р-н, Черкаська обл., 19252 (будинок торгівлі, кімната № 1) мала

710101 с.Королівка вул.В.Парубка, 59, с.Королівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19297 (будинок культури, актова зала) мала

710102 с.Кривчунка вул.Ювілейна, 1, с.Кривчунка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19215 (будинок культури, актова зала) мала

710103 с.Леміщиха вул.Слави, 19, с.Леміщиха, Уманський р-н, Черкаська обл., 19213 (будинок культури, актова зала) Середня

710104 с.Литвинівка вул.Шкільна, 2, с.Литвинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19209 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Ентузіастів, 4, с.Литвинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19209
Середня

710105 с.Марійка вул.Миру, 36, с.Марійка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19232 (сільський клуб, фоє) мала

710106 с.Нагірна, с-ще Костянтинівка, с.Побійна вул.Молодіжна, 10, с.Нагірна, Уманський р-н, Черкаська обл., 19223 (будинок культури, фоє) Середня

710107 с.Нова Гребля вул.Незалежності, 2, с.Нова Гребля, Уманський р-н, Черкаська обл., 19226 (будинок культури, фоє) мала

710108 с.Олександрівка вул.Ігоря Холо, 3, с.Олександрівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19212 (будинок культури, актова зала) мала

710109 с.Острожани вул.Людвіга Свободи, 41, с.Острожани, Уманський р-н, Черкаська обл., 19250 (будинок культури, фоє) Середня

710110 с.Охматів вул.Миру, 47, с.Охматів, Уманський р-н, Черкаська обл., 19233 (Будинок культури, фоє) мала

710111 с.Павлівка вул.Різдвяна, 16, с.Павлівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19221 (будинок культури, актова зала) мала

710112 с.Пугачівка(Жашківська міська територіальна громада) вул.Центральна, 72, с.Пугачівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19241 (будинок культури, фоє) Середня

710113 с.Сабадаш вул.Перемоги, 4, с.Сабадаш, Уманський р-н, Черкаська обл., 19231 (сільська рада, фоє) мала

710114 с.Скибин вул.Героїв Небесної Сотні, 72, с.Скибин, Уманський р-н, Черкаська обл., 19210 (школа, фоє) Середня

710115 с.Соколівка вул.Вишнева, 14, с.Соколівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19253 (будинок культури, фоє) Середня

710116 с.Сорокотяга вул.Каштанова, 1, с.Сорокотяга, Уманський р-н, Черкаська обл., 19230 (будинок культури, фоє) Середня

710117 с.Тетерівка вул.Центральна, 56А, с.Тетерівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19214 (Будинок культури, фоє) Середня

710118 с.Тинівка вул.Шевченка, 36, с.Тинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19220 (школа, фоє)
/
вул.Центральна, 4, с.Тинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19220
Середня

710119 с.Тихий Хутір вул.Набережна, 2, с.Тихий Хутір, Уманський р-н, Черкаська обл., 19211 (сільська рада, актова зала) мала

710120 с.Хижня, с.Одай вул.Миру, 35, с.Хижня, Уманський р-н, Черкаська обл., 19236 (будинок культури, фоє) мала

710121 с.Червоний Кут вул.Шевченка, 36, с.Червоний Кут, Уманський р-н, Черкаська обл., 19225 (будинок культури, фоє) Середня

710122 с.Шуляки, с-ще Адамівка вул.Молодіжна, 10А, с.Шуляки, Уманський р-н, Черкаська обл., 19242 (школа, фоє)
/
вул.Ватутіна, 3, с.Шуляки, Уманський р-н, Черкаська обл., 19242
мала

710124 м.Звенигородка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Лазарєва, вул.Лівобережна, вул.Михайла Грушевського: 1–80, 82, 84, 86–88, 90, 92–92А, 94; вул.Михайла Старицького, вул.Олександра Довженка, вул.Пилипа Орлика: 1–25А, 27–27А, 29–29А, 31–33А, 35; вул.Сінна площа, вул.Танкістів, вул.Червонянська, пров.Багачівський, пров.Вишневий, пров.Вільямса, пров.Дружби, пров.Єрківський, пров.Івана Гонти, пров.Івана Огієнка, пров.Кавказький, пров.Каленика Мишковича, пров.Комарова, пров.Космонавтів, пров.Матросова, пров.Михайла Чалого, пров.Овражний, пров.Південний, пров.Підгорний, пров.П.Мирного, пров.Радонівський, пров.Рибальський, пров.Чайки, пров.Червоний, пров.Шкільний вул.Михайла Грушевського, 51, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (школа №5, спортивна зала) Велика

710125 м.Звенигородка – вул.Благовісна: 79, 81, 83–83А, 85–87, 89, 91–93, 95–148; вул.Василя Стуса: 1–26А, 28–44; вул.Дружби: 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–136; вул.Крилова, вул.Некрасова, вул.Олександра Кошиця: 2–4, 6, 8, 10, 12; вул.Павла Скоропадського, вул.Пилипа Орлика: 26, 28, 30, 34, 36–99А; вул.Софії Терещенко: 1А–14, 16, 18–30А; вул.Тургєнєва, вул.Шмідта: 1–36; вул.Щедріна, пров.Богдана Хмельницького, пров.Валерія Кравченка, пров.Вокзальний, пров.Сонячний, пров.Студентський, пров.Чайковського, пров.Чехова, пров.Юрія Горліс-Горьського, просп.Шевченка: 104, 106, 108, 110, 114–120, 122–124, 126–150; вул.Пилипа Орлика, 42, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (адміністративний будинок ДЕД, кімната техніки безпеки) Середня

710126 м.Звенигородка – вул.Василя Стуса: 27, 46–52; вул.Дениса Давидова: 52, 54, 56–64, 66, 68–70, 72; вул.Кримського: 48, 50, 52–52А, 54, 56–56Д, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68–101; вул.Софії Терещенко: 15–15А, 17–17А, 32–42; вул.Шмідта: 37–66; пров.Івана Бардика, просп.Шевченка: 97, 99, 101–103, 105, 107, 109, 111–113, 121, 125; просп.Шевченка, 121А, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (школа ім.Т.Г.Шевченка, фойє) Середня

710127 м.Звенигородка – вул.Благовісна: 63, 65–65А, 67–78, 80, 82, 84, 88, 90, 94; вул.Вячеслава Чорновола: 1–56, 58, 60, 62–62А; вул.Дениса Давидова: 36, 38, 40, 44, 46–50; вул.Дружби: 44, 46, 48–48А, 50–61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Кримського: 38, 40, 42, 44–44А, 47, 49, 51, 53–53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Олександра Кошиця: 1, 5–5А, 7, 9, 11–11А, 13, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32А, 34, 36; вул.Шевченка: 3–35Б, 37, 39, 41, 43–43А, 45; просп.Шевченка: 69–96, 98, 100; просп.Шевченка, 94, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (школа №3, фойє) Середня

710128 м.Звенигородка – вул.Благовісна: 1–62, 64, 66; вул.Василя Симоненка: 1–25, 29, 31, 35, 37, 39, 41; вул.Вячеслава Чорновола: 57, 59, 61, 63–83, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 94, 96–96А, 98, 100–100А, 102–102А, 104–104В, 106–106А; вул.Дениса Давидова: 2–35, 37–37А; вул.Дружби: 1–43, 45, 47, 49–49А; вул.Івана Сошенка: 1–50, 52–52А, 54, 56, 58–58Б, 60, 62, 64, 70; вул.Кримського: 1–37В, 39–39А, 41, 43, 45; вул.Марії Примаченко, вул.Михайла Грушевського: 81, 83, 85, 89, 91, 93, 94А–183; пров.Антона Радецького, пров.Березки, пров.Віктора Погорілого, пров.Грибоєдова: 1–9, 11–13; пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Київський, пров.Короленка, пров.Олени Теліги, пров.Павлова, пров.Петра Болбочана, пров.Робочий, пров.Тичини, просп.Шевченка: 15–65А; просп.Шевченка, 43, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (районний будинок культури, фойє) Велика

710129 м.Звенигородка – вул.Бульварна: 2–2В, 4–6, 8–8А; вул.В’ячеслава Липинського, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Горіхова, вул.Замкова, вул.Івана Сошенка: 51, 53, 55, 57–57А, 59, 61–61А, 63, 65–69А, 71–110; вул.Лісова, вул.Миколи Шмигельського, вул.Нижня Хлипнівська, вул.Піщана, вул.Пляжна, вул.Свободи: 1Б–73, 75, 77А, 79–79Б, 81; вул.Скеляста, вул.Сунична, вул.Тиха, вул.Ярослава Мудрого: 1–43А, 45–45Б, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61; пров.Автобусний, пров.Армії УНР, пров.Гірський, пров.Гудзівський, пров.Замковий, пров.Зарічний, пров.Ігоря Сікорського, пров.Кримського, пров.Левка Биковського, пров.Лікарняний, пров.Л.Українки, пров.Малиновий, пров.Маяковського, пров.Миколи Гірника, пров.Миру, пров.Новий, пров.Прикордонників, пров.Сосюри, пров.28Січня, просп.Шевченка: 1–11Б; вул.Героїв Небесної Сотні, 23, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (школа №4, фойє) Велика

710130 м.Звенигородка – вул.Бульварна: 3–3Б, 7, 9–92; вул.Вячеслава Чорновола: 101, 103–103А, 105, 107–126; вул.Гоголя, вул.Звенигородська: 53–53А, 55, 57, 59, 61, 63–63Б, 65–67, 73–124; вул.Криницького, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Освітянська, вул.Свободи: 74, 76–76Б, 78, 80–80Г, 82–135; вул.Чкалова, вул.Ярослава Мудрого: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–60, 62–105; пров.Будівельників, пров.Віктора Коновала, пров.Волкова, пров.Зелений, пров.Івана Крашановського, пров.князя Костянтина Острозького, пров.Ломоносова, пров.Луговий, пров.Нагірний, пров.О.Кошового, пров.Олексія Стеблівського, пров.Перемоги, пров.Північний, пров.Поповича, пров.Садовий вул.Криницького, 1А, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (Дитячий садок №1 "Оленка" - спортивна зала) Велика

710131 м.Звенигородка – вул.Бандуриста Варченка, вул.Василя Симоненка: 26–28А, 30, 32–34, 36, 38, 40, 42–78; вул.Василя Хамка, вул.Вячеслава Чорновола: 83А–83Б, 85–85А, 87, 89–89А, 91–91А, 93, 95, 97, 99–99А; вул.Дениса Давидова: 39, 41–43/1, 45, 51, 53, 55, 65, 67, 71, 79–101; вул.Залізнична, вул.Звенигородська: 1–52А, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68–72Б; вул.Козачанська, вул.лейтенанта Жовтобрюха, вул.лейтенанта Хохлова, вул.Макаренка, вул.Олександра Кошиця: 13А–17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33–33А, 35, 37–60; вул.Суворова, вул.Тітаренка, вул.Черняховського, вул.Шевченка: 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46–73; вул.Шполянська, вул.Ювілейна, вул.50-річчя Перемоги, вул.600-річчя Звенигородки, пров.Гагаріна, пров.Грибоєдова: 10, 14–21; пров.Козачанський, пров.Левадний, пров.Л.Толстого, пров.Олександра Кониського, пров.Черкаський, пров.Чернишевського, пров.Черняховського, пров.Шполянський вул.Олександра Кошиця, 38, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (СПТУ №16, фойє) Середня

710132 м.Звенигородка – вул.Гайдамацька, вул.Героїв Євромайдану, вул.Замостянська, вул.Київська, вул.Мічуріна, вул.Неморозька, вул.Правобережна, вул.Пушкіна, вул.Рижанівська, вул.Семена Гризла, вул.Трипільська, вул.Чернячанський спуск, пров.Глінки, пров.Замостянський, пров.Івана Підкови, пров.І.Франка, пров.Крученики, пров.Кузнєчний, пров.Мельничний, пров.Мічуріна, пров.О.Вишні, пров.Озірянський, пров.Отамана Цвітковського, пров.Очеретяний, пров.Пушкіна, пров.Стебнянський просп.Шевченка, 10, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (будинок школяра, актова зала) Велика

710133 м.Звенигородка – вул.Червона, санаторій Радон вул.Червона, 67Б, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 (ДПА-сервіс, виробниче приміщення) мала

710134 с.Багачівка вул.Т.Г. Шевченка, 6, с.Багачівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20241 (сільський будинок культури, фоє)
/
вул.Т.Г. Шевченка, 4, с.Багачівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20241
мала

710135 с.Михайлівка, с.Павлівка вул.Ярослава Мудрого, 9, с.Михайлівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20242 (сільський клуб, фойє) мала

710137 с.Боровикове вул.Саннікова, 49А, с.Боровикове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20215 (школа, спортивна зала) мала

710138 с-ще Юркове вул.Демченка, 26, с-ще Юркове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20229 (сільський клуб, фойє) мала

710139 с.Будище(Шевченківська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 7, с.Будище, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20213 (будинок культури, фойє) мала

710140 с.Вільховець – вул.А.Малишка, вул.В.Чорновола, вул.Дружби, вул.Катеринопільська, вул.Колгоспна, вул.Кооперативна, вул.Меліоративна, вул.М.Залізняка, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Піщана, вул.Попівська, вул.Садова, вул.х. Кравченкове, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Биковського, пров.Гагаріна, пров.Кооперативний, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.О.Довженка, пров.Шкільний вул.Незалежності, 1А, с.Вільховець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20260 (адміністративний будинок, обрядова зала) Середня

710141 с.Вільховець – вул.Братська, вул.Вишнева, вул.Ентузіастів, вул.Заводська: 2А–4; вул.Комарова: 1–24; вул.Павлова, вул.С.Сиротенка, пров.Дорожний, пров.Пирогова вул.Заводська, 1, с.Вільховець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20260 (середня школа, фойє) мала

710142 с.Вільховець – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Горького, вул.Заводська: 1, 6–16; вул.Залізнична, вул.Кар’єрна, вул.Каштанова, вул.Комарова: 25–104А; вул.Кринична, вул.Лісова, вул.М.Любарського, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.П’ятихатки, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Франка, вул.х. Луки, вул.Цегельна, вул.Шпильова, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Комінтерна, пров.Л.Українки, пров.М.Любарського, пров.Новий, пров.Островського, пров.Робочий, пров.Чехова, пров.Чубаря вул.Заводська, 8, с.Вільховець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20260 (клуб цукрозаводу, бібліотека) Середня

710143 с.Водяники вул.Богдана Хмельницького, 84, с.Водяники, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20232 (школа, спортивна зала) мала

710144 с.Гудзівка вул.К.Дубовського, 75, с.Гудзівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20225 (сільський будинок культури - фоє) Середня

710145 с.Гусакове вул.Центральна, 72, с.Гусакове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20263 (адміністративний будинок, зала засідань) мала

710146 с.Княжа просп.Соборності, 9, с.Княжа, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20243 (будинок культури, фойє) Середня

710147 с.Кобиляки(Водяницька сільська територіальна громада) вул.Свободи, 7, с.Кобиляки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20234 (школа, їдальня) мала

710148 с.Козацьке вул.Центральна, 39, с.Козацьке, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20240 (будинок культури, фойє) Середня

710149 с.Мизинівка вул.Центральна, 21, с.Мизинівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20224 (будинок культури, фойє) мала

710150 с-ще Олександрівка, с.Стара Буда вул.Центральна, 40, с.Стара Буда, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20228 (контора, їдальня) мала

710151 с.Моринці – вул.Валова, вул.Вишнева, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Дачна, вул.Долинна, вул.Затишна, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Новоселів, вул.Піщана, вул.Травнева, вул.Шевченка: 32–141; пров.Дачний, пров.Космонавтів, пров.Миру, пров.Травневий вул.Шевченка, 44, с.Моринці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20210 (сільська бібліотека, каб.2) Середня

710152 с.Моринці – вул.Берегова, вул.Горіхова, вул.Д.Овчаренка, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Кольцова, вул.Л.Українки, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Святкова, вул.Староморинська, вул.Шевченка: 2–31; вул.Щаслива, вул.Щепкіна, вул.Яблунева, вул.Ярова, пров.Береговий, пров.Шкільний, пров.Щасливий вул.Д.Овчаренка, 34, с.Моринці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20210 (Будинок культури, фойє) Середня

710153 с.Гнилець вул.Центральна, 15, с.Гнилець, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20211 (сільський клуб, фойє) мала

710154 с.Неморож вул.Шевченка, 57, с.Неморож, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20222 (будинок культури, фойє) Середня

710155 с.Мурзинці вул.8 Березня, 8, с.Мурзинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20223 (ФАП, каб.2) мала

710156 с.Озірна вул.Мічуріна, 58, с.Озірна, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20226 (сільська рада, обрядова зала) Середня

710157 с.Пединівка, с-ще Шампанія вул.Героїв Майдану, 19, с.Пединівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20212 (школа, фойє) мала

710158 с.Попівка вул.Горошка, 59, с.Попівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20236 (будинок культури, зала засідань) мала

710159 с.Рижанівка вул.Скіфська, 17, с.Рижанівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20233 (будинок культури, фойє) Середня

710160 с.Ризине вул.Театральна, 7, с.Ризине, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20235 (будинок культури, фойє) Середня

710161 с.Стебне вул.Чайковського, 74, с.Стебне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20208 (будинок культури, фойє) Середня

710162 с.Стецівка вул.Дружби, 2Б, с.Стецівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20246 (будинок культури, фойє) Середня

710163 с.Тарасівка вул.Ювілейна, 34, с.Тарасівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20216 (будинок культури, фойє) Середня

710164 с.Хлипнівка вул.Трояна, 2, с.Хлипнівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20220 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Трояна, 1, с.Хлипнівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20220
мала

710165 с.Майданівка вул.Шевченка, 63, с.Майданівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20221 (будинок культури, фойє) мала

710166 с.Чемериське, с.Барвінок вул.Лугова, 26, с.Чемериське, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20231 (школа, фойє) мала

710167 с.Чижівка вул.Центральна, 34, с.Чижівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20230 (школа, фойє) Середня

710168 с.Чичиркозівка вул.Шостацького, 33, с.Чичиркозівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20244 (школа, фойє) мала

710169 с.Шевченкове – вул.Бондарівська: 1–27; вул.Брюлова, вул.Гулака-Артемовського: 2–106; вул.Зелеського, вул.Кобзарівська, вул.Марка Вовчка, вул.Мирна: 4А–5, 7, 13, 15–15А, 17, 19, 25; вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Рилєєва, вул.Сошенка, вул.Т.Г. Шевченка: 1–68; вул.Толстого, вул.Уськова, пров.Брюлова, пров.Вільний, пров.Григоровича, пров.Гулака-Артемовського, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Керелівський, пров.Космонавтів, пров.Мирний, пров.Некрасова, пров.Олріджа: 1–2, 6–28; пров.Пестеля, пров.Пирогова, пров.Радищева, пров.Сокирка М.П., пров.Сошенка, пров.Т.Г. Шевченка, пров.Тихий, пров.Чернишевського, пров.Честахівського вул.Т.Г. Шевченка, 53, с.Шевченкове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20214 (будинок культури, танцювальна зала) Середня

710170 с.Шевченкове – вул.Бондарівська: 28–46; вул.Василя Жуковського, вул.Гулака-Артемовського: 108–110; вул.Дружби, вул.Дядченка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Мирна: 1–4, 6, 8–10, 14, 16, 18, 22–24, 26–38; вул.Т.Г. Шевченка: 71–198; пров.Вербовий, пров.Дружби, пров.Дядченка, пров.Зелеського, пров.Каховського, пров.Лермонтова, пров.Лесі Українки, пров.Максимовича, пров.Олріджа: 4–5; пров.Семеренка, пров.Сераковського, пров.Толстого, с.Демкове, с-ще Кононове-Івасів вул.Т.Г. Шевченка, 74, с.Шевченкове, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20214 (коледж, актова зала) Середня

710171 с.Юрківка – вул.Гоголя, вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Звенигородська, вул.Кар’єрна, вул.Ланова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Поповича: 2–32; вул.Садова, вул.Спеціалістів, вул.Центральна, вул.Шевченка: 2–106, 108, 110–112; вул.1Травня, пров.Кар’єрний, пров.Кримського, пров.Садовий, пров.Тітова вул.Центральна, 152, с.Юрківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20245 (школа, фойє) Середня

710172 с.Юрківка – вул.Безіменна, вул.Ватутінська, вул.Гагаріна, вул.Дениса Бабченка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Нова, вул.Поповича: 32А–38; вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 107–107А, 109–109Б, 113–170; вул.Шолохова, пров.Шевченка, пров.Шолохова вул.Шолохова, 5, с.Юрківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20245 (будинок культури, актова зала) Середня

710397 смт Лисянка – вул.Будівельників, вул.Вільного козацтва, вул.Гоголя, вул.Інтернаціоналістів, вул.Київська, вул.Кобзарська, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нечуя-Левицького, вул.Нова, вул.Олега Коваля, вул.Поштова, вул.Санаторна, вул.Юрія Тютюнника, вул.400-річчя Лисянки, пл.Миру, пров.Гоголя, пров.Іллі Шульги, пров.Козацький, пров.Миру, пров.Набережний, пров.Поштовий вул.Гетьманський шлях, 1, смт Лисянка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19301 (районний будинок культури, фойє) Велика

710398 смт Лисянка – вул.академіка Івана Слєщинського, вул.Берегового, вул.Б.Хмельницького, вул.Вокзальна, вул.Володимира Великого, вул.Гетьманський шлях, вул.Громова, вул.Замкова, вул.Зарічна, вул.Івана Мазепи, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Ланова, вул.Максима Кривоноса, вул.Нагірна, вул.Овражна, вул.Олексія Зінченка, вул.Пушкіна, вул.Семена Височана, вул.Симиренківська, вул.Ударна, вул.Шевченка, пров.Богуславський, пров.Б.Хмельницького, пров.Гайдамацький, пров.Київський, пров.Олексія Зінченка, пров.Пилипа Орлика, пров.Северина Наливайка, пров.Ударний, пров.Шевченка, хутір Ватутіна вул.Гетьманський шлях, 13, смт Лисянка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19301 (школа №1, фойє) Велика

710399 смт Лисянка – вул.Бужанська, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.Звенигородська, вул.Івана Франка, вул.імені Глущенка, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Лисянська, вул.Лісова, вул.Михайла Грушевського, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Небесної сотні, вул.Олега Стукала, вул.Садова, вул.Тищика, вул.Тракторна, вул.Хіміча, вул.Червона, вул.Ястребцова, пров.Бужанський, пров.Комунальний, пров.Михайла Грушевського, пров.Небесної сотні вул.Небесної сотні, 10, смт Лисянка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19301 (школа №2, спортивна зала) Велика

710400 с.Босівка вул.Ястребцова, 49, с.Босівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19341 (Будинок культури, зал) мала

710401 с.Товсті Роги вул.Шкільна, 27, с.Товсті Роги, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19339 (сільський клуб, фойє) мала

710402 с.Боярка вул.50-річчя Перемоги, 61, с.Боярка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19311 (будинок культури, танцювальний зал) мала

710405 с.Бужанка вул.Центральна, 9, с.Бужанка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19333 (будинок культури, великий зал) Середня

710406 с.Виноград вул.Центральна, 44, с.Виноград, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19340 (школа, фойє)
/
вул.Центральна, 46А, с.Виноград, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19340
Середня

710407 с.Вотилівка пров.Весняний, 9, с.Вотилівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19314 (школа, їдальня)
/
вул.ім.Галкіна, 19, с.Вотилівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19314
мала

710408 с.Дашуківка вул.Ювілейна, 30, с.Дашуківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19330 (сільська рада, зал) мала

710409 с.Дібрівка вул.Центральна, 4, с.Дібрівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19326 (сільський клуб, зал) мала

710410 с.Жаб’янка вул.ім.Черняховського, 3, с.Жаб’янка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19334 (сільський клуб, зал) мала

710413 с.Кам’яний Брід вул.Шкільна, 1, с.Кам’яний Брід, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19331 (школа, спортивна зала) Середня

710414 с-ще Мар’янівка вул.Шкільна, 1, с-ще Мар’янівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19344 (будинок культури, фойє) мала

710415 с.Розкошівка вул.Адама Рокицького, 60, с.Розкошівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19347 (сільський клуб, фойє) мала

710416 с.Петрівка-Попівка вул.ім.Шевченка, 63, с.Петрівка-Попівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19313 (сільський клуб, зал)
/
вул.ім.Шевченка, 96, с.Петрівка-Попівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19313
мала

710417 с.Писарівка вул.Медвинська, 1А, с.Писарівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19337 (сільський клуб, зал) мала

710418 с.Погибляк вул.Слави, 34, с.Погибляк, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19316 (будинок культури, фойє) мала

710419 с-ще Дубина вул.Лісова, 15, с-ще Дубина, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19317 (сільський клуб, фойє) мала

710422 с.Ріпки вул.Центральна, 7, с.Ріпки, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19332 (сільський клуб, зал) мала

710423 с.Рубаний Міст вул.Н.Зборовської, 13, с.Рубаний Міст, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19343 (сільський клуб, фойє) мала

710424 с.Семенівка вул.Слави, 48, с.Семенівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19315 (будинок культури, зал) мала

710425 с.Смільчинці вул.Поштова, 46А, с.Смільчинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19325 (школа, фойє) мала

710426 с.Ганжалівка вул.Вишнева, 47А, с.Ганжалівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19328 (сільський клуб, зал) мала

710427 с.Тихонівка вул.Євстігнєєва, 25, с.Тихонівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19348 (сільський клуб, зал)
/
пров.Перемоги, 1А, с.Тихонівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19348
мала

710428 с.Федюківка вул.Мереняшева, 80А, с.Федюківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19312 (будинок культури, зал)
/
вул.Мереняшева, 142А, с.Федюківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19312
мала

710429 с.Хижинці вул.Лавріненка, 7А, с.Хижинці, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19320 (школа, спортивний зал) мала

710430 с.Чеснівка вул.Кооперативна, 49, с.Чеснівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19318 (сільський клуб, актовий зал) мала

710431 с.Чаплинка вул.Центральна, 57, с.Чаплинка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19310 (будинок культури, зал) мала

710432 с.Шушківка вул.50-річчя Перемоги, 35, с.Шушківка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19336 (сільський клуб, фойє) мала

710434 с.Шубині Стави вул.Миру, 1Г, с.Шубині Стави, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19342 (будинок культури, зал) мала

710435 с.Яблунівка(Бужанська сільська територіальна громада), с.Кучківка вул.Шевченка, 3, с.Яблунівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 19335 (сільський клуб, зал) мала

710436 смт Буки вул.Юрія Гагаріна, 1, смт Буки, Уманський р-н, Черкаська обл., 20114 (будинок культури, фойє) Середня

710437 смт Маньківка – вул.Берегова, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Квіткова, вул.Леонова, вул.Леонтовича, вул.Луб’янська, вул.Малиновського, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Садова, вул.Скоробрехи, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Українська, вул.Червоного Хреста, вул.Шевченка, вул.Широкий Берег, вул.Яблунева, пров.Малиновського, пров.Сонячний, пров.Шевченка вул.Шевченка, 11, смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20101 (будинок культури, фойє) Велика

710438 смт Маньківка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.В’ячеслава Липинського, вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Катерини Білокур, вул.Медова, вул.Набережна, вул.Піонерська, вул.Райдужна, вул.Різдвяна, вул.Степова, вул.Чуйкова, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Перемоги, пров.Вишневий, пров.Райдужний, пров.Різдвяний, пров.Хрисанфа Ящуржинського вул.Леонтовича, 20, смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20101 (школа мистецтв, фойє) Середня

710439 смт Маньківка – вул.Благодатна, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Патона, вул.Промислова, вул.Соборна, вул.Федюкова, пров.Довгий, пров.Молодіжний, пров.Промисловий, пров.Соборний вул.Соборна, 36, смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20101 (школа-гімназія, фойє) Велика

710440 смт Маньківка – вул.Броварська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Комарова, вул.Павлова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Філатова, пров.Зоряний, пров.Павлова, пров.Філатова вул.Павлова, 16, смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20101 (районна лікарня, актовий зал) Середня

710441 смт Маньківка – вул.Весняна, вул.Гайдамацька, вул.Гоголя, вул.Зої Космодем’янської, вул.Кинашівська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Макаренка, вул.Польова, вул.Чехова, пров.Суворова, с-ще Жолудькове вул.Кинашівська, 25, смт Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20101 (будинок культури, фойє) мала

710442 с.Багва, с.Улянівка вул.Шевченка, 39, с.Багва, Уманський р-н, Черкаська обл., 20112 (будинок культури, танцювальний зал) мала

710443 с.Березівка вул.Благовісна, 61, с.Березівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20116 (сільська рада, кабінет №1) мала

710444 с.Поминик вул.Молодіжна, 2А, с.Поминик, Уманський р-н, Черкаська обл., 20144 (будинок культури, фойє) Середня

710445 с.Дзензелівка вул.Центральна, 6, с.Дзензелівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20141 (будинок культури, зал засідань) Середня

710446 с.Добра вул.Центральна, 31А, с.Добра, Уманський р-н, Черкаська обл., 20142 (будинок культури, фойє) Середня

710447 с.Іваньки – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Ігоря Щербини: 55–199; вул.Клопотовського, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Кутузова, вул.Миколи Самборського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Полківницька: 1–76; вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Руденка, вул.Суворова, вул.Цукрова, вул.Шевченка, пров.Заводський, пров.Козацький, пров.Кутузова, пров.Миру, пров.Суворова вул.Заводська, 2А, с.Іваньки, Уманський р-н, Черкаська обл., 20132 (будинок культури, фойє) Середня

710448 с.Іваньки – вул.Аптекарська, вул.Бригадна, вул.Дивного, вул.Захарова, вул.Ігоря Щербини: 2–54; вул.Красноставська, вул.Лесі Українки, вул.Максима Залізняка, вул.Мічуріна, вул.Пампухівська, вул.Полківницька: 77–208; вул.Садова, вул.Соборна, вул.Українська, вул.Федора Парія, вул.Чумацька, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.30-річчя Перемоги, вул.40-річчя Перемоги, пров.Бригадний, пров.Вільямса, пров.Ігоря Щербини, пров.Клубний, пров.Короленка, пров.Павлова, пров.Пампухівський, пров.Полківницький, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Чумацький, пров.Шкільний вул.Ігоря Щербини, 6, с.Іваньки, Уманський р-н, Черкаська обл., 20132 (школа, фойє) Середня

710449 с.Тимошівка вул.Тараса Шевченка, 34, с.Тимошівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20129 (адмінприміщення, кабінет №2) мала

710450 с.Кислин вул.Шевченка, 31, с.Кислин, Уманський р-н, Черкаська обл., 20110 (будинок культури, фойє) мала

710451 с.Кищенці вул.генерала Андрія Дрофи, 49, с.Кищенці, Уманський р-н, Черкаська обл., 20121 (будинок культури, фойє) Середня

710452 с.Крачківка вул.Лесі Українки, 11А, с.Крачківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20123 (будинок культури, глядацька зала) мала

710453 с.Кривець, с-ще Рудка вул.Центральна, 21, с.Кривець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20115 (будинок культури, фойє) мала

710454 с.Кути вул.Перемоги, 1, с.Кути, Уманський р-н, Черкаська обл., 20113 (будинок культури, фойє) мала

710455 с.Молодецьке вул.Центральна, 10, с.Молодецьке, Уманський р-н, Черкаська обл., 20146 (будинок культури, фойє) Середня

710456 с.Нестерівка вул.Центральна, 6, с.Нестерівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20140 (будинок культури, фойє) Середня

710457 с.Паланочка вул.Шевченка, 79, с.Паланочка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20133 (будинок культури, фойє) мала

710458 с.Подібна вул.Шкільна, 7А, с.Подібна, Уманський р-н, Черкаська обл., 20143 (сільська рада, актовий зал) Середня

710459 с.Попівка, с-ще Зелений Гай, с.Філіція вул.Центральна, 42А, с.Попівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20120 (будинок культури, актовий зал) мала

710460 с.Поташ вул.Зінчук, 75, с.Поташ, Уманський р-н, Черкаська обл., 20109 (школа, фойє) Середня

710461 с.Роги вул.Молодіжна, 48А, с.Роги, Уманський р-н, Черкаська обл., 20145 (будинок культури,фойє) Середня

710462 с.Русалівка вул.Шевченка, 51, с.Русалівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20111 (будинок культури, фойє) мала

710463 с.Харківка вул.Центральна, 5, с.Харківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20130 (будинок культури, фойє) мала

710464 с.Мала Маньківка вул.Ватутіна, 54А, с.Мала Маньківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20131 (сільський клуб, актовий зал) мала

710465 с.Чорна Кам’янка вул.Шевченка, 79, с.Чорна Кам’янка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20122 (адміністративний будинок, актовий зал) Середня

710466 с.Юрпіль вул.Центральна, 5А, с.Юрпіль, Уманський р-н, Черкаська обл., 20125 (сільський клуб, фойє) мала

710548 м.Тальне – вул.Гагаріна: 3–9, 11, 13–17, 19, 21, 25; вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Соборна: 1–42; вул.1-го Травня вул.1-го Травня, 59, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (заклад дошкільної освіти № 2 "Берізка", групова кімната, 1-й поверх) Середня

710549 м.Тальне – вул.Вільних Козаків, вул.Гагаріна: 29, 31, 35, 37–39А, 41, 43, 45–75; вул.Гірська, вул.Гоголя, вул.Лермонтова, пров.Гірський вул.Вільних Козаків, 83А, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (заклад дошкільної освіти № 4 "Світлячок", спортивна зала, 1-й поверх) мала

710550 м.Тальне – вул.Базарна, вул.Ватутіна: 1–33, 35, 37–37Б; вул.Гагаріна: 10–10А, 12, 18, 20, 22–24, 26–28, 30, 32–34, 36, 40, 42, 44, 77–123; вул.Комунальна, вул.Менделєєва, вул.Рєпіна, вул.Свободи: 1–81, 83, 85, 87, 89, 91–91А, 93, 95; вул.Суворова, вул.Чорновола: 1–54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Шевченка: 1А–38Б, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; пров.Річковий, пров.Свободи, пров.Суворова вул.Майданецька, 1, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (загальноосвітня школа №2, фойє, 1-й поверх) Середня

710551 м.Тальне – вул.Майданецька, вул.Перемоги вул.Майданецька, 15, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (заклад дошкільної освіти №1 "Ромашка", музична зала, 1-й поверх) Середня

710552 м.Тальне – вул.Ватутіна: 34, 36, 38–85; вул.Замкова: 58, 60, 62–95; вул.Лісова, вул.Різдвяна, вул.Самойлова: 1–4, 5–53; вул.Чорновола: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–116; вул.Шевченка: 39–39А, 41, 43, 45, 47, 49, 51–51А, 53, 55, 57, 59, 61–61А, 63–96; пров.Ватутіна, пров.Шевченка вул.Замкова, 93, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (ВСП Тальнівський будівельно-економічний коледж УНУС, ауд.101, 1-й поверх) Середня

710553 м.Тальне – вул.Героїв Чорнобиля, вул.Графська, вул.Замкова: 1–56, 59, 61; вул.Кутузова, вул.Паркова, вул.Самойлова: 4А; пров.Кутузова, пров.Садовий вул.Самойлова, 2, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (заклад дошкільної освіти №7 "Струмочок", музична зала, 1-й поверх) Середня

710554 м.Тальне – вул.Івана Богуна, вул.Святотроїцька, вул.Скворцова, вул.Юрія Паращука, пров.Заводський, пров.Івана Богуна, пров.Співочий вул.Святотроїцька, 58, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (лікарня ветеринарної медицини, фойє, 1-й поверх) Середня

710555 м.Тальне – вул.Гончарівська, вул.Лісова Поляна, вул.Пушкіна, вул.Сергія Ярошенка, вул.Соборна: 152–156; вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Двухбабного, пров.Новий, пров.Чехова вул.Соборна, 144, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (санаторна школа-інтернат, фойє, 1-й поверх) Середня

710556 м.Тальне – вул.Віті Проценка, вул.Соборна: 46–146А; вул.Шкільна, пров.Будівельників, пров.Виноградний, пров.Віті Проценка, пров.Піщаний, пров.Тимошенка, пров.Шкільний вул.Соборна, 120, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (будинок дітей та юнацтва, групова кімната, 1-й поверх) Середня

710557 м.Тальне – вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 1–19, 21, 23, 25, 27–27А, 31–31А, 33, 35, 37, 39; вул.Інженерна, вул.Небесної Сотні: 1–66, 68–70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82, 84, 86–86А, 88, 90–90А, 92–92А, 94, 96–96Б, 98Б, 100; вул.Православна, пров.Вишневий, пров.Героїв вул.Небесної Сотні, 15, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія", фойє, 1-й поверх) Середня

710558 м.Тальне – вул.Гордашівська, вул.Енергетиків, вул.Котляревського, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Небесної Сотні: 67, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85–85А, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–180; вул.Островського, вул.Пилипа Орлика, вул.Філатова, вул.Яблунева, пров.Гордашівський, пров.Зелений, пров.Павлова пров.Зелений, 5, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (заклад дошкільної освіти №6 "Золотий ключик", спортивна зала, 1-й поверх) мала

710559 м.Тальне – вул.Багряна, вул.Веселокутська, вул.Грушевського, вул.Доманицького, вул.Дорошенка, вул.Затишна, вул.Їжакевича, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Некрасова, вул.Олександра Шевцова, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Урожайна, вул.Хлібна, вул.80-ї Гвардійської Дивізії, пров.Грушевського, пров.Дорошенка, пров.Затишний, пров.Малий, пров.Некрасова, пров.Польовий, пров.Тичини, пров.Урожайний, пров.Ювілейний вул.Незалежності, 1Б, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (клуб ПСП ім. Чкалова, актова зала) Середня

710560 м.Тальне – вул.Барвінкова, вул.Вокзальна: 20, 22, 24, 26, 28–30А, 32, 34, 36–36Б, 38, 40–191; вул.Горького, вул.Партизанська, вул.Праці, вул.Чкалова, пров.Горького вул.Вокзальна, 107, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (ТОВ "Інтерагросс", актова зала) Середня

710561 м.Тальне – вул.Короленка, вул.Коцюбинського, вул.Лисюченка, вул.Робітнича, вул.Толстого, пров.Толстого вул.Толстого, 5А, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (заклад дошкільної освіти №3 "Сонечко", музична зала, 1-й поверх) мала

710562 м.Тальне – вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Симоненка, вул.Глінки, вул.Залізнична, вул.Івана Гонти, вул.Івана Франка, вул.Кар’єрна, вул.Лисенка, вул.Миру, вул.Олега Кошового, вул.Олександра Довженка, вул.Саксаганського, вул.Свободи: 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96–213; вул.Трипільська, вул.Чайковського, вул.Чумацька, вул.8-го Березня, пров.Молодіжний, пров.Робітничий, пров.Чайковського пров.Робітничий, 1, м.Тальне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20401 (загальноосвітня школа №3, фойє, 1-й поверх) Середня

710568 с.Гордашівка вул.Івана Богуна, 131, с.Гордашівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20431 (сільська рада, зала засідань) Середня

710580 с.Лащова вул.Шкільна, 50, с.Лащова, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20415 (сільська рада, зала засідань) мала

710586 с.Мошурів вул.Центральна, 5, с.Мошурів, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20432 (сільський будинок культури, приміщення фойє) Середня

710591 с.Поташ вул.Шевченка, 114Б, с.Поташ, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20430 (сільська рада, зала засідань) мала

710592 с.Романівка вул.Центральна, 14Г, с.Романівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20416 (початкова школа,, фойє)
/
вул.Центральна, 14В, с.Романівка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20416
Середня

710862 м.Ватутіне – вул.Будівельна, вул.Залізняка, вул.Індустріальне шосе, вул.Ювілейна: 1, 7–11, 13–19; просп.Ватутіна: 25; вул.Ювілейна, 12А, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (лабораторія КПТМ, фойє) Середня

710863 м.Ватутіне – вул.Ювілейна: 2–4Б; просп.Ватутіна: 30А–34; просп.Ватутіна, 32, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (територіальний центр УПСЗН, актова зала) Середня

710864 м.Ватутіне – вул.Ювілейна: 6–6В, 12, 21–31; просп.Ватутіна: 34А; вул.Миру, 3А, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (комунальний заклад дошкільної освіти №7 "Сонечко", музична зала) Середня

710865 м.Ватутіне – вул.Залізнична: 97–101; вул.Миру: 5, 7–26; вул.Миру, 5А, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (Ватутінський ліцей №2, фойє) Середня

710866 м.Ватутіне – вул.Євгена Іванченка: 1–14; вул.Миру: 1–4, 6; вул.Франка: 1–15; просп.Ватутіна: 19–21, 26–28; пл.Соборності, 1, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (міський Палац культури, фойє) Велика

710867 м.Ватутіне – вул.Вокзальна: 23–81; вул.Героїв-чорнобильців: 28–88; вул.Євгена Іванченка: 15–22; вул.Залізнична: 75–95; вул.Захисників України: 25, 27, 36–68; вул.Зоряна, вул.Лесі Українки, вул.Франка: 17–19; пров.Семена Гризла, пров.Соломії Крушельницької, пров.Червоний, просп.Дружби вул.Захисників України, 44, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (Ватутінський ліцей №1, фойє) Середня

710868 м.Ватутіне – вул.Євгена Іванченка: 26–26Б; вул.Лермонтова вул.Лермонтова, 8А, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (ТОВ "Майстер", фойє) мала

710869 м.Ватутіне – вул.Березова, вул.Водяна, вул.Гайдара, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Літня, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Нєкрасова, вул.Пушкіна, вул.Радісна, вул.Садова, вул.Чайковського, вул.Шкільна, вул.Шполка, пров.Філатова, просп.Ватутіна: 1–9, 22; просп.Ватутіна, 8, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (Ватутінський ліцей №5, актова зала) Середня

710870 м.Ватутіне – вул.Безіменна, вул.Виноградна, вул.Вокзальна: 1–22; вул.Героїв-чорнобильців: 1–26; вул.Горіхова, вул.Горького, вул.Госпітальна, вул.Григорія Сковороди, вул.Європейська, вул.Жовтнева, вул.Залізнична: 3–69; вул.Захисників України: 3–24А, 26, 28–34; вул.Звенигородська, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Першобудівників, вул.Робоча, вул.Свято-Успенська, вул.Сервісна, вул.Сонячна, вул.Храмова, вул.Шевченка, вул.8-го Березня, пров.Затишний, пров.Під’їздний, пров.Фруктовий вул.Звенигородська, 6, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (ВВУЖКГ, зала засідань) Середня

710871 м.Ватутіне – вул.Богдана Хмельницького, вул.В.Інтернаціоналістів, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Грибоєдова, вул.Добролюбова, вул.Дружня, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Лисенка, вул.Макаренка, вул.Народна, вул.Нахімова, вул.Павлова, вул.Пірогова, вул.Пугачьова, вул.Суворова, вул.Тімірязева, вул.Толстого, вул.Тургенєва, вул.Ушакова, вул.Ціолковського, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Щедріна, вул.Юрківська, пров.Глєбова, пров.Дніпропетровський, пров.Донський, пров.Жуковського, пров.Звенигородський, пров.Шахтарський вул.В.Інтернаціоналістів, 5/1, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (гуртожиток багатопрофільного регіонального центру професійної освіти, фойє) Середня

710872 м.Ватутіне – вул.Джерельна, вул.Комунальна, вул.Корольова, вул.Космонавтів, вул.Кривошеї, вул.Нова, вул.Олени Лосєвої, вул.Осіння, вул.Островського, вул.Переїзд 220 км, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Преображенська, вул.Пролетарська, вул.Шовковична, вул.2-га Кар’єрна, вул.5-та Кар’єрна, пров.Матросова, пров.Степовий вул.Чернишевського, 2, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 (Ватутінський ліцей №6, фойє) Середня

710873 м.Ватутіне – вул.Аварійна, вул.Багачівська, вул.Басейна, вул.Берегова, вул.Мічуріна, вул.Розрізна, вул.Спаська, вул.Чкалова, пров.Басейний, пров.Річковий вул.Кривошеї, 113, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20253 (Вантажно-транспортне управління, актова зала) мала

710874 с.Скаливатка вул.Комарова, 58, с.Скаливатка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20255 (сільський будинок культури, актова зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
710123 Комунальне некомерційне підприємство "Жашківська центральна районна лікарня" Жашківської районної ради Черкаської області вул.Лікарняна, 19, м.Жашків, Уманський р-н, Черкаська обл., 19201 Мала
710173 Комунальне некомерційне підприємство "Звенигородська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області вул.Героїв Небесної Сотні, 79, м.Звенигородка, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20202 Мала
710875 Комунальне некомерційне підприємство "Ватутінська міська лікарня Ватутінської міської ради" вул.Чайковського, 11, м.Ватутіне, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20251 Мала