Черкаська область - одномандатний виборчий округ №200

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Звенигородської РДА

2

Відділ ведення ДРВ апарату Уманської РДА

135

Відділ ведення ДРВ Уманської міської ради

35

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
710467 м.Монастирище – вул.Берегова, вул.Ватутіна, вул.Вінницька, вул.Гагаріна, вул.Гірнича, вул.Грушевського, вул.Дзигунського, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Зоряна, вул.Миколи Бажана, вул.Мільнера, вул.Незалежності, вул.Оратівська, вул.Палія, вул.Папаніна, вул.Пахолюка, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Соборна: 126, 128–130; вул.Тетіївська, вул.Уманська, вул.Яблунева, вул.8-го Березня, пров.Ватутіна, пров.Грушевського, пров.Л.Українки, пров.Павлова, пров.Палія, пров.Спортивний вул.Гагаріна, 37, м.Монастирище, Уманський р-н, Черкаська обл., 19101 (ЗЗСО "МСШ І-ІІІ ст. №5" хол) Велика

710468 м.Монастирище – вул.Бастрикова, вул.Дібрівська, вул.Жовтнева, вул.Завальська, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Комарова, вул.Кшемінського, вул.Миру: 13, 17, 21–32, 34, 36–111; вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Різдвяна, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Симиренка, вул.Соборна: 115–125, 127–127А, 131–167; вул.Сонячна, вул.Тутаївська, вул.Черняховського, вул.Шевченка, вул.50 річчя Перемоги, пров.Затишний, пров.Кармелюка, пров.Комарова, пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.Кшемінського, пров.Черняховського, пров.Шевченка вул.Жовтнева, 12, м.Монастирище, Уманський р-н, Черкаська обл., 19101 (ЗЗСО І-ІІІ ст."Ліцей "Ерудит", хол) Велика

710469 м.Монастирище – вул.Б.Хмельницького, вул.Кутузова, вул.Миру: 2–12, 14, 18–20, 33–33А, 35; вул.Пушкіна, вул.Ринкова, вул.Соборна: 67–111; вул.Суворова, пров.Миру, пров.Ринковий вул.Соборна, 117, м.Монастирище, Уманський р-н, Черкаська обл., 19101 (музична школа, зал) Велика

710470 с-ще Кудинів Ліс, с.Нове Місто – вул.Амосова, вул.Василя Стуса, вул.Виноградна, вул.Гоголя, вул.Громова, вул.Грушева, вул.Енергетична, вул.Київська, вул.Конєва, вул.Кудинська, вул.Лєрмонтова: 29, 31–66; вул.Максима Кривоноса, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Нечуя-Левицького, вул.Новоміська, вул.О.Кошового, вул.Острівецька, вул.Переяслівська, вул.Першотравнева, вул.Полтавська, вул.Попова, вул.Саморухи, вул.Святошинська, вул.Степова, вул.Трудова, вул.Черкаська, вул.Чкалова, вул.Чуйкова, вул.Ярослава Мудрого, пров.Берегового, пров.Братка, пров.Вербицького, пров.Енергетичний, пров.Забілянський, пров.Запоріжський, пров.Ковпака, пров.Мальцева, пров.Нєкрасова, пров.Саморухи, пров.Чехова вул.Маяковського, 2А, с.Нове Місто, Уманський р-н, Черкаська обл., 19126 (будинок культури, зал) Велика

710471 с.Нове Місто – вул.Володимира Великого, вул.Гайдара, вул.Горького, вул.Житомирська, вул.І.Богуна, вул.Калашника, вул.Козацька, вул.Лєрмонтова: 1–28, 30; вул.Рильського, вул.Соборна, вул.Тичини, пров.Андрусенка, пров.Березовий, пров.Білоцерківський, пров.Довженка, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Корольова, пров.Крилова, пров.Лісний, пров.Миколи Лисенка, пров.Парковий, пров.Пилипа Орлика, пров.Репіна, пров.Терешкової, пров.Тітова, пров.Чайковського, пров.Шполянський вул.Соборна, 51, с.Нове Місто, Уманський р-н, Черкаська обл., 19126 (ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, приміщення їдальні) Середня

710472 смт Цибулів – вул.Березовка, вул.Бурди, вул.Ватутіна, вул.В.Сухомлинського, вул.Гагаріна, вул.Гірська, вул.Гоголя, вул.Депутатів, вул.Дзигунського, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.І.Калашника: 16, 18, 20; вул.Кармелюка, вул.Київська: 88А; вул.Козацька, вул.Лікарська, вул.Л.Українки, вул.М.Кривоноса, вул.Нова, вул.Пахолюка, вул.Площа Миру: 7, 11; вул.Покровська, вул.Причепівка, вул.Пушкіна, вул.Слави, вул.Старосільська, вул.Ташкова, вул.Франка, вул.Чехова, вул.294-го Артполку, пров.Ватутіна, пров.Веселковий, пров.Гагаріна, пров.Залізничний, пров.Котляревського, пров.Лєрмонтова, пров.лікаря Марковича, пров.Садовий, пров.Слави, пров.Франка вул.Ватутіна, 2, смт Цибулів, Уманський р-н, Черкаська обл., 19114 (будинок культури, фойє) Середня

710473 смт Цибулів – вул.Богуна, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Енергетиків, вул.Жеребцова, вул.Заводська, вул.І.Гонти, вул.І.Калашника: 2А–15, 17, 19, 21–73; вул.Київська: 2–88; вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Площа Миру: 2–6А, 8, 12–24; вул.Польова, вул.Поповича, вул.Тартікова, вул.Тітова, вул.Транспортна, вул.Цукровиків, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Б.Хмельницького, пров.Енергетиків, пров.П.Кізіма, пров.Транспортний, пров.Цукровиків, пров.Чкалова, пров.Шкільний, пров.Яблунівський вул.Цукровиків, 3, смт Цибулів, Уманський р-н, Черкаська обл., 19114 (Дитячий навчальний заклад, музичний зал) Середня

710474 с.Антоніна пров.Шкільний, 2А, с.Антоніна, Уманський р-н, Черкаська обл., 19127 (сільська бібліотека, читальний зал) мала

710475 с.Аврамівка вул.Центральна, 32, с.Аврамівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19161 (сільський клуб, зал) Середня

710476 с.Летичівка вул.Шкільна, 6, с.Летичівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19162 (школа, фойє) Середня

710477 с.Бачкурине вул.Центральна, 7, с.Бачкурине, Уманський р-н, Черкаська обл., 19153 (будинок культури, фойє) Середня

710478 с.Владиславчик вул.Центральна, 19, с.Владиславчик, Уманський р-н, Черкаська обл., 19123 (сільський клуб, зал) мала

710479 с.Дібрівка вул.Шевченка, 44А, с.Дібрівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19138 (сільська рада, кім. засідань) мала

710480 с.Долинка вул.Миру, 20А, с.Долинка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19112 (школа, каб.1) мала

710481 с.Бубельня вул.Центральна, 3А, с.Бубельня, Уманський р-н, Черкаська обл., 19131 (сільський клуб, зал)
/
вул.Центральна, 1А, с.Бубельня, Уманський р-н, Черкаська обл., 19131
мала

710482 с.Зарубинці вул.Центральна, 53А, с.Зарубинці, Уманський р-н, Черкаська обл., 19121 (будинок культури, фойє) мала

710483 с.Зюбриха вул.Центральна, 3, с.Зюбриха, Уманський р-н, Черкаська обл., 19124 (сільський клуб, зал) мала

710484 с.Івахни вул.Перемоги, 29, с.Івахни, Уманський р-н, Черкаська обл., 19111 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

710485 с.Княжа Криниця вул.Лесі Українки, 67, с.Княжа Криниця, Уманський р-н, Черкаська обл., 19113 (будинок культури, зал) Середня

710486 с.Новосілка вул.Центральна, 97, с.Новосілка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19125 (сільський клуб, зал) мала

710487 с.Княжики вул.Дружби народів, 5А, с.Княжики, Уманський р-н, Черкаська обл., 19122 (будинок культури, зал)
/
вул.Центральна, 6, с.Княжики, Уманський р-н, Черкаська обл., 19122
мала

710488 с.Копіювата вул.Центральна, 53А, с.Копіювата, Уманський р-н, Черкаська обл., 19140 (будинок культури, фойє) мала

710489 с.Коритня вул.Центральна, 1, с.Коритня, Уманський р-н, Черкаська обл., 19130 (адмінбудинок, зал засідань) Середня

710490 с.Леськове вул.Садова, 1Б, с.Леськове, Уманський р-н, Черкаська обл., 19142 (сільський клуб, зал) мала

710491 с.Матвіїха вул.Центральна, 42, с.Матвіїха, Уманський р-н, Черкаська обл., 19143 (сільський клуб, зал) мала

710492 с.Лукашівка вул.Бастракова, 25А, с.Лукашівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19110 (будинок культури, зал) мала

710493 с.Тарасівка вул.Центральна, 28, с.Тарасівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19119 (адмінприміщення, зал) мала

710494 с.Хейлове вул.С.Поплавського, 57, с.Хейлове, Уманський р-н, Черкаська обл., 19151 (будинок культури, зал) мала

710495 с.Половинчик вул.Шевченка, 13, с.Половинчик, Уманський р-н, Черкаська обл., 19163 (сільський клуб, зал) мала

710496 с.Попудня вул.Воз’єднання, 8, с.Попудня, Уманський р-н, Черкаська обл., 19155 (будинок культури, зал) Середня

710497 с-ще Забіляни вул.Лесі Українки, 1А, с-ще Забіляни, Уманський р-н, Черкаська обл., 19117 (адмінбудинок, кім.1) мала

710498 с.Сарни, с-ще Володимирівка вул.Миру, 12, с.Сарни, Уманський р-н, Черкаська обл., 19154 (школа, хол) мала

710499 с.Сатанівка, с-ще Покровка вул.Центральна, 37, с.Сатанівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19133 (будинок культури, зал) Середня

710500 с.Степівка вул.Центральна, 1А, с.Степівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19152 (будинок культури, зал) мала

710501 с.Тарнава вул.Центральна, 7А, с.Тарнава, Уманський р-н, Черкаська обл., 19134 (будинок культури, фойє) мала

710502 с.Теолин вул.Молодіжна, 1А, с.Теолин, Уманський р-н, Черкаська обл., 19141 (сільський клуб, зал) мала

710503 с.Терлиця вул.Незалежності, 4, с.Терлиця, Уманський р-н, Черкаська обл., 19135 (будинок культури, фойє) мала

710504 с.Халаїдове вул.Центральна, 16, с.Халаїдове, Уманський р-н, Черкаська обл., 19136 (школа, фойє)
/
вул.Незалежності, 1, с.Халаїдове, Уманський р-н, Черкаська обл., 19136
Середня

710505 с.Панський Міст вул.Садова, 31, с.Панський Міст, Уманський р-н, Черкаська обл., 19150 (будинок культури, зал) мала

710506 с.Шабастівка вул.Центральна, 27, с.Шабастівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 19132 (будинок культури, фойє) мала

710507 с-ще Вільна вул.Веселкова, 44А, с-ще Вільна, Уманський р-н, Черкаська обл., 19137 (школа, каб.1) мала

710508 с.Шарнопіль вул.Космонавтів, 12Б, с.Шарнопіль, Уманський р-н, Черкаська обл., 19120 (сільський клуб, обрядовий зал) мала

710566 с.Вишнопіль вул.Соборна, 1А, с.Вишнопіль, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20444 (сільський будинок культури, фойє)
/
вул.Соборна, 1, с.Вишнопіль, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20444
Середня

710581 с.Легедзине вул.Прикордонників, 14В, с.Легедзине, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20435 (будинок культури, приміщення фойє)
/
вул.Прикордонників, 14А, с.Легедзине, Звенигородський р-н, Черкаська обл., 20435
Середня

710598 с.Антонівка вул.Шкільна, 9, с.Антонівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20373 (будинок культури, актова зала) мала

710599 с.Аполянка вул.Набережна, 1А, с.Аполянка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20336 (будинок культури, глядацький зал) мала

710600 смт Бабанка вул.Соборна, 1, смт Бабанка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20351 (будинок культури, зал урочистих подій) Велика

710601 с.Берестівець вул.Г.С. Савчука, 1А, с.Берестівець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20321 (сільський будинок культури (обрядова зала)) Середня

710602 с.Вільшана-Слобідка вул.Тереверка, 43, с.Вільшана-Слобідка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20364 (Сільський клуб, зал) мала

710603 с.Вільшанка(Бабанська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 10, с.Вільшанка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20365 (будинок культури, зал урочистих подій) мала

710604 с.Гереженівка вул.Шкільна, 1, с.Гереженівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20356 (Столова Гереженівської філії Дмитрушківського ліцею) Середня

710605 с.Городецьке вул.Покровська, 4, с.Городецьке, Уманський р-н, Черкаська обл., 20325 (школа (хол)) Середня

710606 с.Городниця вул.Центральна, 66, с.Городниця, Уманський р-н, Черкаська обл., 20383 (будинок культури) Середня

710607 с.Гродзеве вул.Незалежності, 1, с.Гродзеве, Уманський р-н, Черкаська обл., 20350 (адмінбудинок сільської ради (актовий зал)) Середня

710608 с.Громи вул.Центральна, 69, с.Громи, Уманський р-н, Черкаська обл., 20343 (сільський будинок культури (хол)) Середня

710609 с.Дмитрушки вул.Пирогова, 4, с.Дмитрушки, Уманський р-н, Черкаська обл., 20332 (будинок культури (концертна зала)) Велика

710610 с.Доброводи вул.Богдана Хмельницького, 2, с.Доброводи, Уманський р-н, Черкаська обл., 20335 (школа, фоєй) Середня

710611 с.Дубова вул.Шкільна, 13, с.Дубова, Уманський р-н, Черкаська обл., 20362 (адмінбудинок сільської ради) мала

710612 с.Іванівка вул.Центральна, 33, с.Іванівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20320 (школа, спортивний зал) Середня

710613 с.Яроватка вул.Вишнева, 6, с.Яроватка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20327 (будинок культури, читальний зал) мала

710614 с.Колодисте вул.Лесі Українки, 1, с.Колодисте, Уманський р-н, Черкаська обл., 20384 (будинок культури, зал урочистих подій) Середня

710615 с.Коржова вул.Молодіжна, 43, с.Коржова, Уманський р-н, Черкаська обл., 20360 (будинок культури, зал урочистих подій) мала

710616 с.Коржовий Кут вул.Шевченка, 1, с.Коржовий Кут, Уманський р-н, Черкаська обл., 20366 (сільська рада, зал засідань) мала

710617 с.Коржова Слобода вул.Перемоги, 11, с.Коржова Слобода, Уманський р-н, Черкаська обл., 20387 (Сільський клуб, фойє) мала

710618 с.Косенівка вул.Дерев’янка, 1Д, с.Косенівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20331 (НВК, вестибюль) Середня

710619 с.Кочержинці пл.Перемоги, 10, с.Кочержинці, Уманський р-н, Черкаська обл., 20341 (сільський будинок культури (актовий зал)) Середня

710620 с.Кочубіївка вул.Центральна, 55, с.Кочубіївка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20323 (сільський будинок культури (фойє №1)) Середня

710621 с.Краснопілка вул.Центральна, 3, с.Краснопілка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20322 (будинок культури, малий зал) Середня

710622 с.Ладижинка вул.Шкільна, 5, с.Ладижинка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20382 (будинок культури, зал урочистих подій) Велика

710623 с.Максимівка вул.Шевченка Т.Г., 6, с.Максимівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20345 (адміністративний будинок (зал засідань)) мала

710624 с.Оксанина вул.Центральна, 14, с.Оксанина, Уманський р-н, Черкаська обл., 20355 (будинок культури, фойє) Середня

710625 с.Острівець вул.Черняховського, 1Б, с.Острівець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20363 (будинок культури, фойє) мала

710626 с.Паланка вул.Грушевського, 10, с.Паланка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20340 (сільський будинок культури (фойє)) Середня

710627 с.Піківець вул.Шкільна, 14, с.Піківець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20392 (сільський клуб (зал для глядачів)) Середня

710628 с.Полянецьке вул.Дружби, 4, с.Полянецьке, Уманський р-н, Черкаська обл., 20342 (сільська бібліотека) Середня

710629 с.Посухівка вул.Садова, 8, с.Посухівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20374 (школа, спортивний зал) мала

710630 с.Пугачівка(Дмитрушківська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 2, с.Пугачівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20333 (Сільський клуб (приміщення для урочистих подій)) мала

710631 с-ще Затишок вул.Шкільна, 5, с-ще Затишок, Уманський р-н, Черкаська обл., 20385 (школа, фоєй) мала

710632 с-ще Малий Затишок вул.Центральна, 2, с-ще Малий Затишок, Уманський р-н, Черкаська обл., 20386 (будинок культури) мала

710633 с.Рижавка вул.Дружби, 3, с.Рижавка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20381 (Рижавський НВК) Середня

710634 с.Рогова вул.І.Франка, 32, с.Рогова, Уманський р-н, Черкаська обл., 20391 (сільський клуб (зал для глядачів)) мала

710635 с.Родниківка – вул.Анатолія Поліщука, вул.Богдана Хмельницького, вул.Василенка, вул.Вінницьке шосе, вул.Гагаріна, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Созонта Гомунюка, вул.Тімірязєва, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, пров.Київський-1, пров.Київський-2, пров.Шевченка вул.Київська, 97, с.Родниківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20324 (будинок культури, зал урочистих подій) Середня

710636 с.Родниківка – вул.Берегова, вул.Гайдамацька, вул.Гетьмана Полуботка, вул.Запорізької Січі, вул.Західна, вул.Івана Богуна, вул.Ірини Гоменюк, вул.Київська, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Спеціалістів, вул.Степана Бандери, пров.Мічуріна, пров.Робочий, пров.Садовий вул.Київська, 97, с.Родниківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20324 (будинок культури,танцювальна зала) Середня

710637 с.Ропотуха вул.Центральна, 4А, с.Ропотуха, Уманський р-н, Черкаська обл., 20375 (будинок культури, зал урочистих подій) мала

710638 с.Свинарка вул.Молодіжна, 11А, с.Свинарка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20358 (сільський клуб, зал урочистих подій) мала

710639 с.Собківка вул.Миру, 15, с.Собківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20352 (будинок культури (зал урочистих подій)) Середня

710640 с.Старі Бабани – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.І. Франка, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Пархоменка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Тищика, вул.Українська, вул.Челюскіна, вул.Черкаська, вул.Черняховського, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 1–109, 114; вул.Шевченка, 2, с.Старі Бабани, Уманський р-н, Черкаська обл., 20330 (будинок культури (зал урочистих подій)) Середня

710641 с.Степківка пров.Шкільний, 7, с.Степківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20354 (Сільський клуб, зал) мала

710642 с.Сушківка вул.Т.Г. Шевченка, 53, с.Сушківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20353 (будинок культури, малий зал) Середня

710643 с.Заячківка(Дмитрушківська сільська територіальна громада) вул.Дружби, 15, с.Заячківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20357 (сільський клуб (кабінет завідуючої)) мала

710644 с.Танське вул.Центральна, 9, с.Танське, Уманський р-н, Черкаська обл., 20334 (кінозал будинку культури) Середня

710645 с.Текуча вул.Перемоги, 5, с.Текуча, Уманський р-н, Черкаська обл., 20380 (будинок культури, фойє) Середня

710646 с.Томашівка вул.Центральна, 26, с.Томашівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20344 (сільський будинок культури (малий обрядовий зал)) мала

710647 с.Фурманка вул.Миру, 6, с.Фурманка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20371 (будинок культури, фойє) мала

710648 с.Черповоди вул.Благовісна, 30, с.Черповоди, Уманський р-н, Черкаська обл., 20370 (будинок культури, зал урочистих подій) Середня

710649 с.Шарин вул.Центральна, 1А, с.Шарин, Уманський р-н, Черкаська обл., 20346 (будинок культури, актовий зал) мала

710650 с.Юрківка вул.Садова, 110Б, с.Юрківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20372 (сільський будинок культури (фойє №1)) Середня

710651 с.Ятранівка пл.Соборності, 3, с.Ятранівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20361 (будинок культури, читальний зал) Середня

710653 м.Христинівка – вул.Аеродромна, вул.В.Любчича, вул.В.Олійника, вул.В.Чорновола, вул.Дубінська, вул.І.Валюка: 54А–55; вул.І.Мазепи, вул.Карбовського, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.М.Старицького, вул.Музична: 62–82А; вул.Небесної Сотні: 1–60, 62, 64, 66; вул.Першотравнева: 1–123Б, 125, 127, 129–129А, 131–131А; вул.Святотроїцька, вул.Сивокобиленка, вул.С.Петлюри, вул.Турчака, вул.Ярослава Мудрого: 1–11, 13, 15, 17, 19, 21, 23–27, 29–115, б/н; вул.202 Стріілецької дивізії, пров.Святотроїцький вул.Першотравнева, 54, м.Христинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20001 (Будинок дитячої та юнацької творчості, актовий зал) Велика

710654 м.Христинівка – вул.Вокзальна, вул.В.Симоненка, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.І.Багряного, вул.Кармелюка, вул.М.Залізняка, вул.Набережна, вул.Наконечного, вул.Н.Терещенка: 2/18–4, 6–8, 10–14, 16–18, 20А–68; вул.О.Береста, вул.П.Орлика, вул.П.Сагайдачного, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.Симиренків, вул.Соборна: 1–67, 69–71, 73, 75А–75Б; вул.Станційна: 2–22, 24А; вул.Українська, вул.Флорештська, вул.Шевченка, вул.Ювілейна: 1; вул.118 км залізниці, пров.Вокзальний, пров.В.Стуса, пров.Дмитра Георгієва, пров.Кармелюка, пров.Матросова, пров.М.Залізняка, пров.Набережний, пров.П.Орлика, пров.Прорізний вул.Шевченка, 9, м.Христинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20001 (Будинок культури, фойє) Велика

710655 м.Христинівка – вул.Будинок операторів, вул.В.Івасюка, вул.Водокачка, вул.Володимирська, вул.Героїв Холодного Яру, вул.Гонти, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.І.Валюка: 4–54; вул.І.Сірка, вул.Козацька, вул.Локомотивна, вул.Миру, вул.Музична: 1–59, 84–84А; вул.Небесної Сотні: 61А, 63–63А, 65–65А, 67А–82А; вул.Н.Терещенка: 1–1А, 5–5Г, 9, 15, 19, 72–140А; вул.Революції Гідності, вул.Соборна: 68–68Б, 72–72А, 74, 76–139; вул.Станційна: 24, 27–30А; вул.Тичини, вул.Транспортна, вул.Франка, вул.Ювілейна: 3–50; пров.Гонти, пров.Дружби, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Миру, пров.Небесної Сотні, пров.С.Бандери, пров.Тичини вул.І.Сірка, 7, м.Христинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20001 (школа №1, малий спортивний зал) Велика

710656 м.Христинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Генерала Тютюнника, вул.Героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Є.Коновальця, вул.І.Богуна, вул.І.Валюка: 103; вул.І.Сікорського, вул.Коцюбинського, вул.Крайня, вул.Лисенка, вул.Ліщинівська, вул.М.Кривоноса, вул.Перемоги, вул.Першотравнева: 124, 126, 128, 130, 132–165; вул.Пушкіна, вул.Святопокровська, вул.Сергія Попика, вул.Стадіонна, вул.Ярослава Мудрого: 12, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 28, 117–153; вул.120 км залізниці, вул.121 км залізниці, вул.132 км залізниці, вул.8 Березня, пров.Безименний, пров.Б.Хмельницького, пров.Генерала Тютюнника, пров.Героїв Крут, пров.Гоголя, пров.І.Богуна, пров.І.Нечуя-Левицького, пров.Комарова, пров.Коцюбинського, пров.Крайній, пров.Лікарняний, пров.Перемоги, пров.Святопокровський, пров.Сергія Попика, пров.Спортивний, пров.Стадіонний, пров.Тихий, пров.Шкільний вул.Пушкіна, 10, м.Христинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20001 (Торгівельний комплекс, великий хол) Велика

710657 смт Верхнячка – вул.Дерманчука, вул.Експедиція, вул.Каховська, вул.Курортна, вул.Лісна, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Пеніжківська: 5, 7, 9–9А, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–39; вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Піддубна, вул.Польова: 25–69; вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Українська, вул.Урожайна: 50–88; вул.Харченка, вул.Яворець, пров.Кооперативний, пров.Першотравневий, пров.Садовий вул.Соборна, 4, смт Верхнячка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20022 (Будинок культури, зал) Середня

710658 смт Верхнячка – вул.Вербуватська, вул.Веселівська, вул.Вишнева, вул.Гайдамацька, вул.Жовтнева, вул.Затишна, вул.Зоряна, вул.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Селекційна, вул.Урожайна: 2–48; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Банний, пров.Вишневий, пров.Затишний, пров.Франка, пров.Шевченка, пров.Шкільний, пров.Щасливий вул.Шкільна, 4, смт Верхнячка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20022 (школа №2, фойє) Середня

710659 смт Верхнячка – вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Гостинна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Загородня, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Крайня, вул.Лермонтова, вул.Макаренка, вул.Миру, вул.Паркова алея, вул.Пеніжківська: 2–4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Південна, вул.Польова: 1–23; вул.Робітнича, вул.св.Петра, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Фізкультурна, вул.Черняховського, вул.Ювілейна, вул.Яблунева, пров.Гагаріна, пров.Добриченка, пров.Дружби, пров.Комарова, пров.Молодіжний вул.Черняховського, 4, смт Верхнячка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20022 (Будинок культури, зал) Середня

710660 с.Ботвинівка вул.Центральна, 25, с.Ботвинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20010 (школа, спортзал) мала

710661 с.Гребля вул.Жовтнева, 5, с.Гребля, Уманський р-н, Черкаська обл., 20017 (контора, фойє) мала

710662 с.Велика Севастянівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Героїв Майдану, вул.Івана Франка, вул.Калинова, вул.Корнійчука, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крайня, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Св.Покрови, вул.Цегельна, вул.Шевченка, вул.8 Березня вул.Св.Покрови, 20, с.Велика Севастянівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20045 (Центральний Будинок культури, зал) Середня

710663 с.Велика Севастянівка – вул.Бандери, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Драченка, вул.Івана Мазепи, вул.Кармелюка, вул.Кобзарська, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Миколи Лисенка, вул.Миру, вул.Польова, вул.Соборна, вул.Ступники, вул.Фестивальна, вул.Черемушки, вул.Черкаська вул.Драченка, 97А, с.Велика Севастянівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20045 (Сільський клуб, зал) Середня

710664 с.Вербувата вул.Святкова, 1, с.Вербувата, Уманський р-н, Черкаська обл., 20020 (Сільська рада,фойє) мала

710665 с.Багачівка, с.Мала Іванівка вул.Центральна, 4А, с.Багачівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20021 (Контора СТОВ "Верхнячка-АГРО", фойє) мала

710666 с.Заячківка(Христинівська міська територіальна громада) вул.Миру, 1А, с.Заячківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20043 (школа, спортзал) мала

710667 с.Зоряне вул.Південна, 63, с.Зоряне, Уманський р-н, Черкаська обл., 20012 (Сільський клуб,зал)
/
вул.Миру, 1, с.Зоряне, Уманський р-н, Черкаська обл., 20012
мала

710668 с.Івангород вул.Козацька, 1, с.Івангород, Уманський р-н, Черкаська обл., 20040 (адмінбудинок, фойє) Середня

710669 с.Кузьмина Гребля вул.Миру, 8, с.Кузьмина Гребля, Уманський р-н, Черкаська обл., 20051 (школа, спортзал) Середня

710670 с.Ліщинівка вул.Центральна, 37А, с.Ліщинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20013 (школа,актовий зал) мала

710671 с.Мала Севастянівка, с.Вільшанка(Христинівська міська територіальна громада) вул.Українська, 56А, с.Мала Севастянівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20030 (Будинок культури, зал) мала

710672 с.Козаче вул.Вишнева, 6А, с.Козаче, Уманський р-н, Черкаська обл., 20036 (ФАП,фойє) мала

710673 с-ще Іванівка вул.Робітнича, 1А, с-ще Іванівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20026 (Приміщення їдальні, зал) мала

710674 с.Осітна вул.Калініна, 152, с.Осітна, Уманський р-н, Черкаська обл., 20052 (школа, спортзал) мала

710675 с.Орадівка вул.Першотравнева, 6А, с.Орадівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20034 (адмінбудинок, фойє) Середня

710676 с.Пеніжкове вул.Шкільна, 1, с.Пеніжкове, Уманський р-н, Черкаська обл., 20025 (школа, спортзал) мала

710677 с.Розсішки вул.Соборності, 100, с.Розсішки, Уманський р-н, Черкаська обл., 20032 (школа, спортзал)
/
вул.Миру, 1, с.Розсішки, Уманський р-н, Черкаська обл., 20032
Середня

710678 с.Веселівка вул.Першотравнева, 30, с.Веселівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20033 (Сільський клуб, зал) мала

710679 с.Синиця вул.Миру, 65, с.Синиця, Уманський р-н, Черкаська обл., 20050 (школа, спортзал) Середня

710680 с.Сичівка, с-ще Яри вул.Галети, 1А, с.Сичівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20041 (школа, актовий зал) Середня

710681 с.Талалаївка вул.Центральна, 23, с.Талалаївка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20031 (Сільський клуб, зал) мала

710682 с.Углуватка вул.Забенкова, 1А, с.Углуватка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20011 (Будинок культури, зал) мала

710683 с.Чайківка вул.Кооперативна, 1А, с.Чайківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20015 (будинок тваринника, фойє) мала

710684 с.Христинівка – вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Кільцева, вул.Молодіжна, вул.Н.Терещенка, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Центральна: 1–119, 121–129, 131–133, 135–135А, 137–139; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.202 Стрілецької Дивізії, пров.Миру, пров.Першотравневий, пров.Соборний, пров.Тихий вул.Центральна, 121, с.Христинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20009 (школа, зал) Середня

710685 с.Христинівка – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Панченків, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.Сонячна, вул.Центральна: 120, 130, 134, 136, 140–243; вул.Набережна, 80, с.Христинівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20009 (Дитячий садок, фойє) Середня

710686 с.Шукайвода вул.Свято-Михайлівська, 6, с.Шукайвода, Уманський р-н, Черкаська обл., 20014 (школа, спортзал) Середня

710687 с.Вікторівка вул.Гагаріна, 34, с.Вікторівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20016 (Сільський клуб, зал) мала

710688 с.Шельпахівка вул.Кобринюка, 113, с.Шельпахівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20044 (школа, спортзал)
/
вул.Кобринюка, 90, с.Шельпахівка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20044
мала

710689 с.Ягубець вул.Шевченка, 11, с.Ягубець, Уманський р-н, Черкаська обл., 20042 (школа, спортзал) Середня

710940 м.Умань – вул.Білогрудівська, вул.Вільямса, вул.Інтернаціональна: 1, 3–129; вул.Магістральна вул.Інтернаціональна, 77, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20305 (школа №9, спортивна зала) Середня

710941 м.Умань – вул.Бетховена, вул.Гостинна, вул.Джерельна, вул.Докучаєва, вул.Київська: 14–14А, 16/1, 18–20, 22, 24; вул.Кумановського Віктора, вул.Лермонтова, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Слобідська, вул.Софіївська, вул.Черняховського, пров.Київський, пров.Лермонтова, пров.Маяковського, пров.Медовий, пров.Мічуріна, пров.Павлова, пров.Черняховського, пров.1-й Маяковського, пров.2-й Маяковського, пров.3-й Маяковського вул.Інтернаціональна, 77, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20305 (школа №9, спортивна зала) Велика

710942 м.Умань – вул.Вавілова, вул.Глібка, вул.Інститутська, вул.Інтернаціональна: 2; вул.Комарова: 27; вул.Оранжерейна, пров.Інтернаціональний, в/ч А0376, в/ч А0609, в/ч А0797, в/ч А1580, в/ч А1588, в/ч А2012, в/ч А2360, в/ч А2614, в/ч А3024, в/ч А3081, в/ч А3428, в/ч А4116, в/ч 35618 вул.Інститутська, 1, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20305 (Уманський національний університет садівництва, ауд.48) Велика

710943 м.Умань – вул.Комарова: 1–21А, 29; вул.Київська, 19, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20305 (школа №5, вестибюль) Велика

710944 м.Умань – вул.Європейська: 8/117–8/119, 51–53, 62–70; вул.Київська: 3–13, 15, 17, 21, 23, 58–64; вул.Тищика: 7, 9–11, 15–17, 19, 23–25, 27–27А, 29, 31, 33; вул.Київська, 19, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20305 (школа №5, спортивна зала) Велика

710945 м.Умань – вул.Європейська: 88–106; вул.Комарова: 23–25; вул.Київська, 19, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20305 (школа №5, спортивна зала) Велика

710946 м.Умань – вул.Пролетарська, вул.Тищика: 1–5, 13–13А; вул.Залізняка, 4, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20304 (Уманський професійний аграрний ліцей, актова зала) Велика

710947 м.Умань – вул.Вернадського, вул.Ганжі, вул.Гастелло, вул.Добролюбова, вул.Заводська, вул.Залізняка, вул.Зарічна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Зоряна, вул.Карпінського, вул.Кропивницького, вул.Міщанська, вул.Молодогвардійська, вул.Нечуй-Левицького, вул.Олега Кошового, вул.Північна, вул.Радзієвського, вул.Степова, вул.Успенська: 35–35А, 37, 39–39/2, 43/2, 45, 47–47А, 49, 51–51/1, 53/2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А–75/1, 77–77/2; вул.Чернишевського, вул.Чкалова, пров.Бойчука, пров.Залізняка, пров.Зарічний, пров.Західний, пров.Зої Космодем’янської, пров.Карпінського, пров.Молодогвардійський, пров.Північний, пров.Православний, пров.Чернишевського, пров.Чкалова, пров.2-й Карпінського, СТ "Автомобіліст", СТ "Ветеран", СТ "Вітамінник", СТ "Держустанова", СТ "Дорожник", СТ "Машинобудівник", СТ "Мегомметр", СТ "Олександрівське", СТ "Оптик", СТ "Уманьферммаш", СТ "Харчовик", ТВЗД "Будівельник" вул.Залізняка, 4, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20304 (Уманський професійний аграрний ліцей, рекреація) Велика

710948 м.Умань – вул.Грушевського: 3–3А, 5, 7, 9, 11, 13–23А, 25, 33–35, 41–47, 49, 51–57/15; вул.Матросова, вул.Слонського Анатолія, вул.Теліги Олени, вул.Успенська: 34А–34/1, 36/1, 38, 40–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66–66А, 68, 70, 72, 74, 76, 78–178; пров.Аркаса, пров.Любові, пров.Матросова, пров.Пролетарський, пров.Тихий вул.Слонського Анатолія, 12, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20301 (школа-колегіум №7, спортивна зала) Середня

710949 м.Умань – вул.Велика фонтанна: 5–7, 19/40; вул.Горького: 3–21; вул.Грушевського: 2/32, 4, 6, 8–8А, 10, 12–12Г, 24, 26–32, 59/10; вул.Європейська: 1А–7/1, 9/2–13, 17–19/10; вул.Костельна, пров.Трамвайний вул.Кизила Андрія, 3, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20301 (Уманська міська гімназія, рекреація) Велика

710950 м.Умань – вул.Кизила Андрія, вул.Набережна, вул.Незалежності: 10–10А, 12–18А, 20, 26–32, 34–36, 38, 42/1; вул.Стара прорізна, вул.Тютюнника, вул.Успенська: 1/24–30А; пров.Стефановича вул.Незалежності, 20, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (Уманський медичний коледж, каб.6, 7) Велика

710951 м.Умань – вул.Інженерна, вул.Незалежності: 11/2, 19, 25, 33, 37–37/2, 39–41А, 43–45, 47/1, 49/2; вул.Осташівська, вул.Спінози, вул.Фортечна, вул.Шмідта, вул.Шухевича, вул.Щербаківського, пров.Алексейчука Владислава, пров.Курінного, пров.Нагорний вул.Незалежності, 19, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (Уманський агротехнічний коледж, каб.109) Середня

710952 м.Умань – вул.Базарна, вул.Гайдамацька, вул.Демуцького, вул.Косинки Григорія, вул.Небесної сотні: 6–8А, 22–42А; вул.Незалежності: 5–9/8; вул.Некрасова, вул.Прохожа, вул.Пушкіна: 38–62; вул.Суровцової: 15–28А; вул.Східна, вул.Тургенєва, вул.Челюскінців, вул.Шолом Алейхема: 2–35; пров.Кам’яний, пров.Короткий, пров.Некрасова, пров.Проїзжий, пров.Прохожий, пров.Спінози, пров.Толстого вул.Некрасова, 1А, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20308 (гуртожиток гуманітарно-педагогічного коледжу, актова зала) Середня

710953 м.Умань – вул.Велика фонтанна: 14, 20–22, 26/30–36А, 38; вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Волонтерів, вул.Громова, вул.Європейська: 14–16, 20–20В, 22–22А, 24–26А, 30А, 34А, 38–42; вул.Небесної сотні: 5, 11–17/1, 45; вул.Республіканська: 1–24, 26, 28, 36; вул.Садова: 11, 17, 21–21А; вул.Суровцової: 1/3; пров.Пожарського Дмитра, пров.Республіканський, пров.Садовий, пров.Телефонний вул.Суровцової, 3, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20301 (школа №8, вестибюль) Середня

710954 м.Умань – вул.Володимирська: 2; вул.Грушевського: 38, 48, 50, 61–87; вул.Європейська: 21, 23, 27А–29, 31–33, 35; вул.Ломоносова вул.Ломоносова, 5, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20301 (школа №11, спортивна зала) Велика

710955 м.Умань – вул.Горького: 22–54; вул.Молокова, вул.Тищика: 6Б, 8; вул.Успенська: 180/31–190/2; пров.Горького, пров.Грінченка, пров.Молокова вул.Ломоносова, 5, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20301 (школа №11, рекреація) Велика

710956 м.Умань – вул.Васильківська, вул.Європейська: 44–50, 54–58; вул.Крамаренка, вул.Лісна, вул.Новософіївська, вул.Республіканська: 25, 27, 29–33, 39; вул.Стуса, вул.Тищика: 18А–18/19, 22, 26, 28, 30, 32, 34–61; вул.2-а Лісна, пров.Волошковий вул.Крамаренка, 18, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20301 (курси цивільної оборони, к.2) Велика

710957 м.Умань – вул.Велика фонтанна: 23–26А, 37, 41–98; вул.Володимирська: 6–39/3; вул.Гоголя, вул.Мала садова, вул.Малофонтанна, вул.Олександрівська, вул.Осипенка, вул.Садова: 41–51А; вул.Шевченка, пров.Березовий, пров.Шевченка вул.Шевченка, 17, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20308 (еколого-натуралістичний центр, актова зала) Велика

710958 м.Умань – вул.Володимира Мономаха, вул.Комарницького, вул.Пушкіна: 1А–32А; вул.Садова: 8, 14–16, 18, 24–32Б; пров.Добросусідський, пров.Пушкіна вул.Садова, 22, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20308 (школа №1, спортивна зала) Середня

710959 м.Умань – вул.Батуринська, вул.Білогрудівський масив, вул.Визволителів, вул.Героїв Крут, вул.Довженка, вул.Заньковецької, вул.Злагоди, вул.Івана Франка, вул.Кооперативна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Мельникова, вул.Новоуманська, вул.Піддубного, вул.Потоцького, вул.Робоча, вул.Руденка Миколи, вул.Семеренка, вул.Смірнова, вул.Шкільна, вул.Шлямара Ігоря, вул.Юнацька, пров.Гранітний, пров.Піківецький вул.Шкільна, 40, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20307 (школа №10, спортивна зала) Велика

710960 м.Умань – вул.Березовського, вул.Благовісна, вул.Волкова, вул.Глібова, вул.Даманська, вул.Звірківська, вул.Калнишевського, вул.Костомарова, вул.Лисенка, вул.Миколи Хвильового: 33–33А, 35, 37, 39, 41, 43–43А, 45–45Б, 47–90; вул.Молодіжна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Праці: 1, 7, 19–29, 31, 33, 39, 41, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59–59А, 61, 63, 65, 67, 69; вул.Сковороди Григорія, вул.Степана Разіна, вул.Уманська, пров.Бузковий, пров.Далекий, пров.Звірківський, пров.Лисенка, пров.Макаренка, пров.Озерний, пров.Ольги Кобилянської, пров.Панаса Мирного, пров.Пересади, пров.Приємний, пров.Сєрова, пров.Тінистий, пров.Уманський, пров.1-й Лисенка, пров.2-й Лисенка вул.Миколи Хвильового, 17, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20306 (школа №12, вестибюль) Середня

710961 м.Умань – вул.Аеродромна, вул.Берегова, вул.Білоцерківська, вул.Качура Івана, вул.Кібенка, вул.Корсунь-Шевченківська, вул.Лесі Українки, вул.Малюшка, вул.Миколи Хвильового: 9–32/56, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44/2, 46–46А; вул.Пирогова, вул.Південна: 31–46; вул.Пілотів, вул.Поріднених міст, вул.Правека, вул.Праці: 2–6, 8–12А, 30/15, 32, 34–38, 40, 42, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62А, 64, 66, 68, 70–72/83; вул.Рєпіна, вул.Смілянська, вул.Тальнівська, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Чайковського, вул.Черкаська, вул.Чигиринська, вул.Шолом Алейхема: 38–50; вул.Шосейна, вул.Шполянська, вул.1-а Східна, вул.2-а Східна, вул.3-я Східна, вул.4-а Східна, вул.5-а Східна, вул.6-а Східна, вул.7-а Східна, вул.8-а Східна, вул.9-а Східна, пров.Верещагіна, пров.Крамського, пров.Лисогорський, пров.Маланюка, пров.Орлова Олега, пров.Повітрофлотський, пров.Праці, пров.Рєпіна, пров.Тичини, пров.Черкаський, пров.Шишкіна, пров.1-й Лесі Українки, пров.1-й Тімірязєва, пров.2-й Лесі Українки, пров.2-й Тімірязєва вул.Миколи Хвильового, 17, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20306 (школа №12, спортивна зала) Велика

710962 м.Умань – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишивана, вул.Дружби, вул.Звенигородська, вул.Козацька, вул.Михайлівська, вул.Одеська, вул.Першотравнева, вул.Південна: 3–30; вул.Піщана, вул.Річна, вул.Хоткевича, вул.Ширшова, пров.Богдана Хмельницького, пров.Весняний, пров.Житній, пров.Калиновий, пров.Літній, пров.Одеський, пров.Першотравневий, пров.Південний, пров.Річний, пров.Січневий, пров.Ширшова вул.Михайлівська, 30, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20301 (школа №6, кабінет біології) Велика

710963 м.Умань – вул.Бажана, вул.Герцена: 2/17–28; вул.Горіхова, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Багряного, вул.Кармалюка: 1/36–43А; вул.Каштанова, вул.Космонавтів, вул.Крилова, вул.Кутузова, вул.Мазепи: 31/29, 33, 35–37, 39–39А, 41, 43, 45, 49–49А, 51–51А, 53, 55, 57–57Б; вул.Миру, вул.Оксамитова, вул.Остапа Вишні, вул.Симоненка, вул.Сонячна, вул.Терещенків, вул.Трояндова, вул.8-го Березня, пров.Кармалюка, пров.Кленовий, пров.Кутузова, пров.Ясний, пров.1-й Каштановий, пров.1-й Миру, пров.2-й Каштановий, пров.2-й Миру вул.Герцена, 26, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (школа №3, вестибюль) Велика

710964 м.Умань – вул.Гонти: 1/1–1/1А, 5, 7, 9; вул.Грибоєдова, вул.Мазепи: 3–30А, 32, 34–34А, 38–38А, 40; вул.Саксаганського, пров.Грибоєдова, пров.Саксаганського, пров.1-й Герцена, пров.2-й Герцена вул.Герцена, 26, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (школа №3, рекреація) Велика

710965 м.Умань – пров.Богуна, пров.Піщаний, пров.Чехова, пров.1-й Піщаний, пров.2-й Піщаний вул.Незалежності, 69/20, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (школа №14, рекреація) Велика

710966 м.Умань – вул.Богуна, вул.Гонти: 2, 6, 8, 10–16; вул.Незалежності: 46, 48, 52–73/2, 75/1–78, 83; пров.Івангородський вул.Незалежності, 69/20, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (школа №14, рекреація) Велика

710967 м.Умань – вул.Гонти: 24, 29; вул.Незалежності: 74; вул.Чехова вул.Незалежності, 69/20, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (школа №14, рекреація) Велика

710968 м.Умань – вул.Гонти: 19, 27, 31–52; вул.Залізнична: 2Б–12Б; вул.Незалежності: 78А–82, 84–99; пров.Залізничний, пров.Миронюка Андрія, пров.Привокзальний, МПС 192км вул.Гонти, 36, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20302 (бібліотека-філіал №5, читальна зала) Велика

710969 м.Умань – вул.Вокзальна, вул.Герцена: 32–59/15; вул.Декабристів, вул.Кармалюка: 44–205; вул.Леваневського, вул.Мазепи: 42, 44, 46–48, 50, 52–52Б, 54, 56–56А, 58А–60А; вул.Старицького, вул.Суворова, вул.Телеретранслятор, вул.Юмашева, пров.Волконського, пров.Леваневського, пров.Пестеля, пров.Суворова, пров.Юмашева вул.Вокзальна, 1А, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20310 (адмінбудинок ВАТ "Круїз-авто", актова зала) Середня

710970 м.Умань – вул.Енергетична, вул.Залізнична: 14–18; вул.Левадна, вул.Скоропадського, вул.Ярослава Мудрого, пров.Вітряний, пров.Колодязний, пров.Левадний, пров.Мирводи, пров.Польовий, пров.1-й Передмістний пров.Енергетичний, 5, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20310 (Уманський професійний ліцей, спортивна зала) Велика

710971 м.Умань – вул.Вербна, вул.Виговського, вул.Івасюка, вул.Криворучка, пров.Загородній, пров.Солов’їний пров.Енергетичний, 5, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20310 (Уманський професійний ліцей, каб.16) Велика

710972 м.Умань – вул.Ватутіна, вул.Дерев’янка, вул.Індустріальна, вул.Короленка, вул.Нахімова, вул.Теплична, вул.Ушакова, пров.Ватутіна, пров.Короленка вул.Дерев’янка, 26, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20310 (Уманський тепличний комбінат, к.1) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
710509 Комунальне некомерційне підприємство "Монастирищенська центральна районна лікарня" вул.Соборна, 1, с.Нове Місто, Уманський р-н, Черкаська обл., 19126 Мала
710652 Державна установа "Старобабанівська виправна колонія (№92)" вул.Шевченка, 110, с.Старі Бабани, Уманський р-н, Черкаська обл., 20330 Середня
710973 Комунальне некомерційне підприємство "Уманська міська лікарня" Уманської міської ради вул.Шевченка, 50, м.Умань, Уманський р-н, Черкаська обл., 20308 Мала
711101 Комунальне некомерційне підприємство "Уманська центральна районна лікарня" Уманської районної ради вул.Білогрудівська, 2, с.Родниківка, Уманський р-н, Черкаська обл., 20324 Мала