Чернівецька область - одномандатний виборчий округ №202

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Вижницької РДА

80

Відділ ведення ДРВ Чернівецької РДА

86

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
730001 м.Вижниця – вул.А.Чехова, вул.Берегометська, вул.Буковинська, вул.Вижницька, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.В.М.Чорновола, вул.І.Підкови, вул.Кутська, вул.Куцевала, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.О.Довбуша, вул.О.Пушкіна, вул.Поповича, вул.Руська, вул.Р.Шухевича, вул.Січових стрільців, вул.Українська: 1–49, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68–74; вул.Черемоша, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ярмаркова вул.М.Грушевського, 35, м.Вижниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59200 (кінотеатр, актова зала) Середня

730002 м.Вижниця – вул.Вокзальна, вул.В.Шкрібляка, вул.Г.Гараса, вул.Г.Хоткевича, вул.Д.Галицького, вул.Д.Загула, вул.І.Богуна, вул.І.Котляревського, вул.І.Франка, вул.Й.Бурги, вул.К.Бобикевич, вул.М.Драгоманова, вул.Миколайчука, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лисенка, вул.Небесної Сотні, вул.Нововижницька, вул.О.Кобилянської, вул.Переїздна, вул.Т.Шевченка, вул.Українська: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 76–116; вул.Чорногузівська, вул.Ю.Федьковича, вул.1 Травня, вул.9 Травня вул.Д.Загула, 13, м.Вижниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59200 (коледж прикладного мистецтва, актова зала) Середня

730003 м.Вижниця – вул.А.Сахарова, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Винниченка, вул.Височана, вул.В.Симоненка, вул.В.Стефаника, вул.В.Стуса, вул.Дружби, вул.І.Мазепи, вул.І.Труша, вул.Л.Мартовича, вул.Молодіжна, вул.М.Черемшини, вул.М.Шашкевича, вул.М.Штолюка, вул.Н.Яремчука, вул.О.Маковея, вул.Підгірна, вул.П.Орлика, вул.П.Сагайдачного, вул.Рівнянська, вул.Садова, вул.С.Воробкевича, вул.Яблунева, вул.8 Березня, пров.1-й І.Мазепи, пров.1-й Сагайдачного, пров.2-й Сагайдачного, пров.3-й Сагайдачного, пров.4-й Сагайдачного вул.Н.Яремчука, 65, м.Вижниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59200 (міський клуб, актова зала) Середня

730004 м.Вашківці – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Гоголя, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.З.Канюк, вул.І.Бажанського: 31–31Б, 33–110А; вул.І.Богуна, вул.І.Мухи: 1, 3, 5, 7, 11–11А, 13, 15, 17; вул.Ковпака: 13, 15–19, 28–42; вул.Л.Українки, вул.Нова, вул.П.Лютика: 33–33А, 35–37, 39–53, 55–65; вул.Польова: 1А–11, 17–18, 19–19А, 23, 27, 29, 33; вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Бандери: 15, 17–21, 24–70; вул.Юрія Лисана, вул.Ю.Федьковича, пров.І.Мухи, пров.Ковпака, пров.Юрія Лисана, пров.Ю.Федьковича, пров.1-й І.Бажанського, пров.1-й Ковпака, пров.1-й Ю.Федьковича, пров.2-й І.Бажанського, пров.2-й Степана Бандери, пров.3-й І.Бажанського, пров.3-й Степана Бандери, пров.4-й І.Бажанського, пров.5-й І.Бажанського вул.І.Бажанського, 76, м.Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210 (міський клуб, актова зала) Середня

730005 м.Вашківці – вул.Героїв Майдану, вул.Дмитра Загула, вул.Затеплична, вул.І.Бажанського: 1–30А, 32А; вул.І.Мухи: 2, 4, 6, 8–10А, 12–12А, 14–14А, 16–16Б, 18–20; вул.І.Франка, вул.Ковпака: 1–12, 14, 20–26; вул.Кривоноса, вул.Лісна, вул.М.Грушевського, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.П.Лютика: 2–30, 34, 38–38А, 54; вул.Польова: 12–16, 18А, 20–20А, 24–26, 28, 30, 35–51А; вул.Соборна: 1, 3, 5, 7, 19–23Е, 25–25А, 27А–29, 31, 35; вул.Степана Бандери: 1–14, 16, 22–22А; вул.Т.Шевченка: 2–4, 6, 8, 10; вул.Українська, вул.Черемошська: 1–3; вул.Шкільна, вул.Юнацька, пров.М.Грушевського, пров.М.Черемшини, пров.Польовий, пров.Шкільний, пров.1-й Затепличний, пров.1-й П.Лютика, пров.1-й Польовий, пров.1-й Степана Бандери, пров.1-й Т.Шевченка, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Затепличний, пров.2-й Кривоноса, пров.2-й П.Лютика, пров.2-й Польовий, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Затепличний, пров.3-й Шкільний вул.Т.Шевченка, 1, м.Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210 (будинок народної творчості, актова зала) Середня

730006 м.Вашківці – вул.Базарна, вул.Буковинська, вул.В.Михайлюка, вул.В.Стефаника, вул.Г.Гараса, вул.Дальня, вул.Дружби, вул.І.Миколайчука, вул.Кармелюка, вул.Крайня, вул.Л.Кобилиці, вул.Монастирська, вул.М.Юрійчука, вул.Садова, вул.Соборна: 2, 4, 6, 10А–16А, 24, 26–26А, 30, 32–34, 36–50; вул.Т.Шевченка: 1, 5, 7, 9, 13–80; вул.Челюскіна, вул.Черемошська: 4–45; вул.Ювілейна, пров.В.Михайлюка, пров.І.Миколайчука, пров.Кармелюка, пров.Садової, пров.Соборної, пров.Челюскіна, пров.1-й Г.Гараса, пров.1-й Кармелюка, пров.1-й Л.Кобилиці, пров.1-й М.Юрійчука, пров.1-й Челюскіна, пров.2-й Г.Гараса, пров.2-й Дальній, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Л.Кобилиці, пров.2-й М.Юрійчука, пров.2-й Т.Шевченка, пров.2-й Челюскіна, пров.3-й М.Юрійчука, пров.3-й Т.Шевченка, пров.3-й Челюскіна вул.Т.Шевченка, 13, м.Вашківці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210 (медичний коледж, актова зала) Середня

730007 с.Волока вул.О.Кобилянської, 8, с.Волока, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59210 (сільський клуб, актова зала) мала

730008 смт Берегомет – вул.Автомобільна, вул.Б.Хмельницького, вул.Василини Берник, вул.Вижницька, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Вулиця Миру, вул.Героїв Майдану, вул.Євгена Марчука, вул.Залізнодорожна, вул.Затишна, вул.Зелена: 2–7; вул.І.Миколайчука, вул.І.Франка, вул.Карбишева, вул.Кобилянської: 1–18, 20–63, 66–73; вул.Колгоспна, вул.Кузнечна, вул.Лісна, вул.Л.Кобилиці: 2–4, 7–9, 13; вул.Лужнянська, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.П.Лейби, вул.Польова, вул.П.Тичини, вул.Романа Шухевича, вул.Славецька: 1, 3–3В, 5–5А, 7, 9, 13–15, 17–17В, 19–23, 34; вул.Хутірська, вул.Центральна: 1–5, 8–34, 37–43А, 45, 49, 51, 57–57А, 59, 63–87, 89–121А; вул.Ю.Федьковича, пров.Вижницький, пров.Кармелюка, пров.Кобилянської, пров.Колгоспний, пров.Славецький, пров.Центральний: 2А, 3А–218; пров.Шкільний, пров.1-й Вижницький, пров.1-й Кобилянської, пров.1-й Польовий, пров.2-й Вижницький, пров.2-й Кобилянської, пров.2-й Польовий, пров.3-й Вижницький, пров.3-й Кобилянської: 3, 5–8, 19–31; пров.4-й Вижницький, пров.4-й Кобилянської, с.Заріччя – вул.Довбуша, вул.Зарічна, вул.Хвойна, пров.Зарічний, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний, пров.3-й Зарічний вул.Центральна, 27, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233 (гімназія, спортивна зала) Велика

730009 смт Берегомет – вул.Боженка, вул.Бориса Грінченка, вул.Будівельна, вул.Випчинська, вул.В.Стефаника, вул.Галана, вул.Ентузіастів, вул.Згарська, вул.Кармелюка, вул.Карпатська, вул.Кобилянської: 19; вул.Л.Українки, вул.Підкрайська, вул.П.Сагайдачного, вул.Руська, вул.Садова, вул.Січнева, вул.Славецька: 2, 4, 5Б–6, 8, 10–12А, 16–16А, 18–18В, 28–30, 36; вул.Травнева, вул.Українська, вул.Фізкультурна, вул.Центральна: 6, 36А, 88, 159–265А; вул.Шевченка: 1–1А, 3–5, 7–8; пров.Боженка, пров.Гагаріна: 2, 6; пров.Галана, пров.Руський, пров.Січневий, пров.1-й Кармелюка, пров.1-й Руський, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Руський, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Кармелюка, пров.3-й Руський, пров.4-й Кармелюка вул.Руська, 74, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233 (школа №2, актова зала) Велика

730010 смт Берегомет – вул.Б.Ступки, вул.Весняна, вул.В.Терешкової, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Залізняка, вул.Лугова, вул.Ніколаєва, вул.Осіння, вул.Поповича, вул.Робітнича, вул.Серетська, вул.Титова, вул.Центральна: 44, 46–48, 50, 52–54, 58, 60, 123–145; вул.Чернівецька, вул.Шевченка: 2, 6, 9–58; пров.Гагаріна: 1–1А, 3, 9–11; пров.Заводський, пров.Центральний: 1–2, 3; пров.1-й Гагаріна, пров.2-й Гагаріна, пров.3-й Гагаріна, с.Заріччя – вул.Мигівська, пров.Мигівський, пров.1-й Мигівський, пров.2-й Мигівський, пров.3-й Мигівський вул.Шевченка, 50, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233 (школа №3, спортивна зала) Середня

730011 смт Берегомет – вул.Джерельна, вул.Зелена: 11–70; вул.Кобилянської: 64–64Б, 74А–296; вул.Леонтієва, вул.Л.Кобилиці: 6, 10–12, 14–35; вул.М.Вовчка, вул.Підлісна, вул.Розтоцька, вул.Сонячна, пров.3-й Кобилянської: 1–2, 4, 9–12; с.Заріччя – вул.Буковинська, вул.Погранична вул.Кобилянської, 224, смт Берегомет, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59233 (школа №4, спортивна зала) Середня

730012 с.Багна вул.Головна, 127, с.Багна, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59208 (будинок культури, актова зала) Середня

730013 с.Банилів – вул.Верховинська, вул.Вокзальна, вул.В.Репти, вул.В.Стефаника, вул.Гостинець: 1, 1В–1Ж, 6–9, 11, 14–15, 17–17А, 20, 23–23А, 29, 33А, 40, 45А–47, 52, 54, 55, 59В–84, 86А–90, 92–97А, 99–100А, 102–104, 106–109, 111–113, 114, 116–121В, 123–126Г, 128–129, 131–139, 142–144, 145–153; вул.Д.Загула, вул.І.Богуна, вул.І.Дощівника, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.М.Гаврилюка, вул.М.Грушевського, вул.Миколайчука, вул.М.Іванчука, вул.М.Лисенка, вул.М.Макаренка, вул.М.Марфієвича, вул.Незалежності, вул.Новий Гостинець, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.О.Поповича, вул.Підлужна, вул.Пікетна, вул.П.Полуботка, вул.П.Тичини, вул.С.Воробкевича, вул.С.Ковпака, вул.С.Руданського, вул.Т.Шевченка, вул.У.Кармелюка вул.Гостинець, 63, с.Банилів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59216 (сільська рада, актова зала) Велика

730014 с.Банилів – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Вівчука, вул.В.Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Гостинець: 1А, 1З–5, 10, 12–13, 16, 17Б–19В, 20А–22А, 23Б–28, 29Б–33, 34–38, 41–44, 48–50, 53, 54А, 56–59, 84А, 91, 97Б, 101, 105, 109А, 113А, 115, 121Г, 127, 130, 140–141, 144Б, 155; вул.Долинська, вул.Дружби, вул.Є.Гребінки, вул.І.Мазепи, вул.Козацька, вул.Котляревського, вул.М.Гавалешко, вул.М.Коцюбинського, вул.Млинська, вул.Молодіжна, вул.Н.Левицького, вул.Норінська, вул.Н.Яремчука, вул.О.Вишні, вул.О.Пушкіна, вул.О.Романенка, вул.Переяславська, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Сковороди, вул.Українська, вул.Шкрібляка, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ю.Федьковича, вул.8 Березня вул.Гостинець, 61, с.Банилів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59216 (будинок культури, велика зала) Велика

730015 с.Бережниця вул.Головна, 78, с.Бережниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59217 (школа, спортивний зал) мала

730016 с.Виженка вул.Головна, 271, с.Виженка, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59209 (школа, актова зала) Середня

730017 с.Долішній Шепіт – вул.Б.Хмельницького, вул.Головна: 1–39, 41–43, 45, 47, 49, 51, 55, 57–59, 61, 63–69А, 71, 73, 75; вул.Л.Українки, вул.О.Кобилянської, вул.Прикордонна, пров.Гірський, пров.Лісовий, с.Фальків вул.Головна, 69, с.Долішній Шепіт, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59240 (сільська рада, зала засідань) мала

730018 с.Долішній Шепіт – вул.Головна: 40, 44, 46, 48, 50, 52, 56, 60, 62, 70, 72–72А, 74, 76–246; вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Н.Яремчука, вул.Січових Стрільців, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, пров.Героїчний, пров.Зарічний, пров.Шкільний вул.Головна, 202Б, с.Долішній Шепіт, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59240 (сільський клуб, актова зала) Середня

730019 с.Лекечі, с.Лопушна вул.Головна, 78Б, с.Лопушна, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59241 (будинок культури, фойє) Середня

730020 с.Замостя вул.Головна, 39, с.Замостя, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59214 (будинок культури, актова зала) Велика

730021 с.Іспас – вул.Буковинська, вул.В.Івасюка, вул.Воробкевича, вул.В.Стефаника, вул.Головна, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Івана Франка, вул.Кармелюка, вул.Лісова, вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Марка Вовчка, вул.Марфієвича, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.О.Кобилянської, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Стрітенська, вул.Федьковича, вул.Черемошська, вул.Шевченка, пров.Луговий, пров.1-й Вербівець, пров.1-й Головної, пров.1-й Довбуша, пров.1-й Луговий, пров.1-й Миру, пров.1-й Федьковича, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Головної, пров.2-й Довбуша, пров.2-й Луговий, пров.2-й Федьковича, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Шевченка, пров.4-й Шевченка вул.Шевченка, 70А, с.Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59222 (будинок народної творчості, актова зала) Велика

730022 с.Іспас – вул.Горішня, вул.Довбуша, вул.Іспаська, вул.Карпатська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Назарія Яремчука, вул.Січових Стрільців, вул.Юрія Гагаріна, пров.Іспаський, пров.1-й Гагаріна, пров.2-й Гагаріна, пров.3-й Гагаріна вул.Горішня, 1А, с.Іспас, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59222 (сільський клуб, актова зала) Середня

730023 с.Майдан(Вижницька міська територіальна громада) вул.Майданська, 5А, с.Майдан, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59231 (сільський клуб, актова зала) мала

730024 с.Карапчів вул.Головна, 9, с.Карапчів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59225 (будинок культури, великий зал) Середня

730025 с.Бабине вул.Шкільна, 1, с.Бабине, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59225 (школа, актова зала) мала

730026 с.Вали вул.Центральна, 111, с.Вали, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59227 (сільський клуб, актова зала) Середня

730027 с.Коритне вул.Шкільна, 17, с.Коритне, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59223 (будинок культури, кінозал) Велика

730028 с.Бережонка вул.В.Лелека, 33, с.Бережонка, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59224 (сільський клуб, актова зала) Середня

730029 с.Лукавці – вул.В.Івасюка, вул.Героїв Майдану: 1–99, 101, 107; вул.Дружби, вул.Зарінецька, вул.Засеретська, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Місікевича, вул.Млинська, вул.Молодіжна: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 25–39; вул.Моцарта: 4–6, 8, 10–12, 14–18А, 20, 22, 23А–24, 26, 28, 30, 32, 34; вул.Польова: 7; пров.Залізничний, пров.Млинський, пров.Серетський, пров.1-й Церковний, пров.2-й Церковний вул.Героїв Майдану, 64, с.Лукавці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59230 (фельдшерсько-акушерський пункт, зал засідань) Середня

730030 с.Лукавці – вул.Берегометська, вул.Березівська, вул.Буковинська, вул.Вчительська, вул.Героїв Майдану: 100, 102–106, 108–270; вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Левківська, вул.Л.Українки, вул.Мигівська, вул.Молодіжна: 2, 4–6, 8–8А, 10, 12, 14, 18, 20, 22; вул.Моцарта: 1–3А, 7, 9, 13, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–88; вул.Н.Яремчука, вул.О.Киселиці, вул.Польова: 1–6; вул.Серафинецька, вул.Спортивна, вул.Теплична, вул.Українська, вул.Факельна, вул.Фестивальна, пров.В.Чорновола, пров.Довбуша, пров.Н.Яремчука вул.Героїв Майдану, 166, с.Лукавці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59230 (будинок культури, актова зала) Середня

730031 с.Вахнівці, с.Липовани, с.Майдан(Берегометська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 10, с.Вахнівці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59230 (сільський клуб, актова зала) мала

730032 с.Вовчинець вул.Центральна, 41, с.Вовчинець, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59232 (сільський клуб, актова зала) Середня

730033 с.Мигове – вул.Артемійчука, вул.Берегометська, вул.Б.Хмельницького, вул.Васі Токаря, вул.Великівська, вул.Вовчинецька, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Кобилянської, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Лукавецька, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Н.Яремчука, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Сіретська, вул.Спортивна, вул.Центральна, вул.Чапаєва: 1–3А, 5–7, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31–31А; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю.Федьковича, вул.28 Червня вул.Центральна, 84, с.Мигове, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59236 (школа, актова зала) Велика

730034 с.Мигове – вул.Багнянська, вул.Буковинська, вул.Верховинська, вул.Довбуша, вул.Кармелюка, вул.Комарова, вул.Корнійчука, вул.Кошового, вул.Мигівська, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Солонецька, вул.Українська, вул.Чапаєва: 4, 8–9, 13А–14, 16, 18, 20–22, 24–24А, 26, 28, 30, 33–51; пров.Гірськолижний вул.Центральна, 90, с.Мигове, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59236 (будинок народної творчості, актова зала) Середня

730035 с.Велике вул.Центральна, 54Б, с.Велике, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59237 (сільський клуб, актова зала) мала

730036 с.Мілієве вул.Шкільна, 3, с.Мілієве, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59220 (будинок культури, актова зала) Велика

730037 с.Кибаки вул.Буковинська, 3, с.Кибаки, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59220 (будинок культури, актова зала) мала

730038 с.Середній Майдан вул.Майданська, 68, с.Середній Майдан, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59220 (будинок культури, актова зала) мала

730039 с.Слобода-Банилів вул.Н.Яремчука, 271А, с.Слобода-Банилів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59215 (сільський клуб, актова зала) Середня

730040 с.Черешенька вул.Українська, 1, с.Черешенька, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59207 (школа, актова зала) Середня

730041 с.Чорногузи вул.Українська, 94, с.Чорногузи, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59206 (будинок культури, актова зала) Велика

730185 м.Кіцмань – вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Д. Загули, вул.І. Виговського, вул.І. Миколайчука, вул.І. Тобілевича, вул.Квітнева, вул.Космонавтів, вул.Л. Кобилиці, вул.Л. Українки, вул.Лінькова, вул.М. Івасюка, вул.Молодіжна, вул.Музична, вул.Незалежності: 2–2Б, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 14, 16–16Б, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 46, 50, 52–52Б; вул.Одеська, вул.П. Дорошенка, вул.Пігуляка, вул.С. Руданського, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Тиха, вул.Тургенєва, вул.Українська, вул.Ю. Гагаріна, вул.9 Травня, пров.Буковинський, пров.Музичний, пров.Одеський, пров.Садовий, пров.Травневий, пров.Ярмарковий вул.Незалежності, 42, м.Кіцмань, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59300 (будинок народної творчості та дозвілля, фойє) Велика

730186 м.Кіцмань – вул.Б. Хмельницького, вул.Бояна, вул.В. Чорновола, вул.І. Мазепи, вул.І. Франка, вул.Л. Чайкіної, вул.М. Горького, вул.Миру, вул.Н. Яремчука, вул.Незалежності: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17–19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 37–45, 49, 51, 53, 63, 69, 85–85Б, 87–87Б, 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111–137; вул.О. Кобилянської, вул.О. Поповича, вул.Павлюченка, вул.Паркова, вул.Південна, вул.С. Воробкевича, вул.Симоненка, вул.Сторожинецька, вул.Т. Шевченка, вул.Червонохрестна, вул.Черняховського, вул.Ювілейна, вул.40 років Перемоги, пров.В. Чорновола, пров.І. Франка, пров.Лікарняний, пров.Н. Яремчука, пров.О. Кобилянської, пров.Південний, пров.Підлісний, пров.Черняховського вул.Незалежності, 57А, м.Кіцмань, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59300 (Кіцманська районна гімназія, актовий зал) Середня

730187 м.Кіцмань – вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.В. Стефаника, вул.В. Стуса, вул.Г. Сковороди, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.І. Бажана, вул.І. Павлюк, вул.І. Синюка, вул.Київська, вул.Кубанська, вул.М. Гоголя, вул.М. Кутузова, вул.М. Лермонтова, вул.М. Лисенка, вул.М. Новицького, вул.Механізаторів, вул.Нагірна, вул.Незалежності: 54–58А, 64–68, 70–84, 86, 88, 90, 92–92А, 94, 96, 98–98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110; вул.О. Довбуша, вул.О. Пушкіна, вул.О. Суворова, вул.Озерна, вул.П. Сагайдачного, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Річкова, вул.С. Яричевського, вул.Січових стрільців, вул.Сонячна, вул.У. Кармелюка, вул.Фоміна, вул.Харківська, вул.Чагор, вул.Ю. Федьковича, вул.16 Липня, пров.Г. Сковороди, пров.Залізничний, пров.І. Бажана, пров.І. Павлюк, пров.Київський, пров.Комарівський, пров.М. Гоголя, пров.О. Пушкіна, пров.О. Суворова, пров.Першотравневий, пров.С. Яричевського, пров.Січових стрільців, пров.Сонячний, пров.Харківський, пров.Чагор вул.І. Миколайчука, 5, м.Кіцмань, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59300 (Кіцманська ЗССО, їдальня) Велика

730188 смт Лужани – вул.Березівська, вул.В. Івасюка, вул.В. Ковалюка, вул.Вишнева, вул.Заводська, вул.І. Миколайчука, вул.І. Франка, вул.Л. Українки, вул.Лугова, вул.М. Грушевського, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.О. Довбуша, вул.О. Кобилянської, вул.Об’їздна, вул.П. Сагайдачного, вул.Прутська, вул.Садова, вул.Т. Шевченка, вул.Фізкультурна, вул.Шкільна, вул.Ю. Федьковича, вул.Ювілейна, пров.Березівський, пров.В. Ковалюка, пров.Заводський вул.Центральна, 37, смт Лужани, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59342 (Адміністративна будівля ТзОВ "Припруття") Велика

730189 смт Лужани – вул.Буковинська, вул.В. Нижника, вул.Вокзальна, вул.Іванівка, вул.Квітки - Основ’яненка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Н. Яремчука, вул.О. Пушкіна, вул.Першотравнева, вул.Пражинки, вул.У. Кармелюка, вул.Угринчука, вул.Українська, вул.Центральна, вул.Черемшини, вул.Ю. Гагаріна, пров.Патона, пров.У. Кармелюка, пров.Черемшини вул.Центральна, 45, смт Лужани, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59342 (будинок культури, зал) Середня

730190 смт Неполоківці вул.Т. Шевченка, 35, смт Неполоківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59330 (Неполоковецький ЗЗСО І-ІІІ ст., спортзал)
/
вул.Головна, 7, смт Неполоківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59330
Велика

730191 с.П’ядиківці вул.Українська, 25, с.П’ядиківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59330 (сільський клуб, актовий зал) Середня

730192 с.Берегомет вул.Головна, 22, с.Берегомет, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59332 (будинок культури, актовий зал) Середня

730193 с.Клокічка вул.Головна, 21, с.Клокічка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59332 (клуб, актовий зал) мала

730194 с.Реваківці вул.Центральна, 28А, с.Реваківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59332 (клуб, актовий зал) Середня

730195 с.Біла вул.Центральна, 33, с.Біла, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59346 (будинок культури, фойє) мала

730196 с.Борівці вул.Головна, 54, с.Борівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59311 (будинок культури, фойє) Середня

730197 с.Брусниця вул.Буковинська, 28, с.Брусниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59350 (будинок культури, актовий зал) Середня

730198 с.Діброва вул.Українська, 7, с.Діброва, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59350 (народний дім, актовий зал) мала

730199 с.Зеленів вул.Буковинська, 1, с.Зеленів, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59351 (клуб, актовий зал) Середня

730200 с.Кальнівці вул.Шкільна, 8, с.Кальнівці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59350 (школа, спорт зал) мала

730201 с.Остра вул.Т. Шевченка, 23, с.Остра, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59351 (клуб, актовий зал) мала

730202 с.Чортория вул.І. Миколайчука, 23, с.Чортория, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59352 (клуб, актовий зал) мала

730203 с.Валява вул.Н. Яремчука, 11, с.Валява, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59340 (будинок культури, фойє) Середня

730204 с.Верхні Станівці – вул.А. Гайдара, вул.Б. Хмельницького, вул.Брусенецька, вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.Виноградська, вул.Головна, вул.Кахельна, вул.Л. Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.О. Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Соснова, вул.Т. Шевченка, вул.У. Кармелюка, вул.Центральна, вул.Церковна, вул.Шкільна, пров.Т. Шевченка, пров.Центральний вул.Миру, 3, с.Верхні Станівці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59356 (будинок культури, актовий зал) Середня

730205 с.Верхні Станівці – вул.Острий Кілок, Афенська, вул.Острий Кілок, Братства, вул.Острий Кілок, Г. Сковороди, вул.Острий Кілок, Зелена, вул.Острий Кілок, І. Калиняка, вул.Острий Кілок, І. Миколайчука, вул.Острий Кілок, І. Франка, вул.Острий Кілок, Кленова, вул.Острий Кілок, Клубна, вул.Острий Кілок, Лісова, вул.Острий Кілок, М. Рильського, вул.Острий Кілок, Н. Левицького, вул.Острий Кілок, Н. Яремчука, вул.Острий Кілок, О. Довженка, вул.Острий Кілок, Українська, вул.Острий Кілок, Ю. Федьковича вул.Острий Кілок, Клубна, 1, с.Верхні Станівці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59356 (клуб, глядацький зал зал) мала

730206 с.Глиниця вул.Головна, 45, с.Глиниця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59355 (клуб, глядацький зал) Середня

730207 с.Коростувата вул.Т. Шевченка, 24, с.Коростувата, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59355 (клуб, зал) мала

730208 с.Давидівці вул.Шкільна, 10, с.Давидівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59309 (Давидівський ЗЗСО) Середня

730209 с.Драчинці вул.Т. Шевченка, 53А, с.Драчинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59353 (школа, спортзал) Велика

730210 с.Нові Драчинці вул.Головна, 32, с.Нові Драчинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59353 (школа, спортзал) мала

730211 с.Дубівці вул.Т. Шевченка, 6, с.Дубівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59334 (клуб, зал) Середня

730212 с.Гаврилівці вул.Центральна, 33, с.Гаврилівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59320 (клуб, актовий зал) мала

730213 с.Іванківці вул.Головна, 71, с.Іванківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59320 (школа, спортзал) Середня

730214 с.Киселів вул.Велико-Володимирська, 87А, с.Киселів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59310 (будинок культури, зал) Велика

730215 с.Кліводин вул.Вишнева, 1, с.Кліводин, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59308 (Кліводинський ЗЗСО І-ІІ ст., актовий зал) Середня

730216 с.Витилівка вул.С. Воробкевича, 47Б, с.Витилівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59323 (клуб, глядацький зал) Середня

730217 с.Лашківка вул.Головна, 44, с.Лашківка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59323 (будинок культури, танцювальний зал) Середня

730218 с.Малятинці вул.Дружби народів, 14, с.Малятинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59314 (школа, фойє) Середня

730219 с.Мамаївці – вул.А. Логозаря, вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.В. Стефаника, вул.Дружби народів, вул.Заводська, вул.Запотічна, вул.І. Сірка, вул.І. Франка, вул.Київська, вул.Кіцманська, вул.Л. Кобилиці, вул.М. Галицького, вул.М. Гоголя, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Н. Яремчука, вул.Нова, вул.О. Довбуша, вул.О. Кобилянської, вул.П. Дорошенка, вул.П. Сагайдачного, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Р. Шухевича, вул.Робітнича, вул.С. Бандери, вул.С. Воробкевича, вул.Садова, вул.св. Володимира, вул.Т. Шевченка: 145–147, 149, 151, 153–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 216–224; вул.Цілинна, вул.Я. Мудрого, вул.24 серпня, вул.50 років Перемоги, пров.Заводський, пров.Залізничний, пров.Миру, пров.Н. Яремчука, пров.Польовий, пров.Я. Мудрого вул.О. Кобилянської, 2, с.Мамаївці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59343 (школа №2, фойє) Велика

730220 с.Мамаївці – вул.Д. Загули, вул.Д. Стасюка, вул.Дільницька, вул.Єсеніна, вул.І. Богуна, вул.І. Мазепи, вул.Клевчука, вул.Л. Українки, вул.М. Вовчка, вул.М. Чурай, вул.Пігуляка, вул.Підтрощівська, вул.Подільчука, вул.Привокзальна, вул.Садгірська, вул.Симоненка, вул.Т. Шевченка: 1–142, 148, 150, 152–152А, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198–200, 202, 203А–212; вул.Церковна, вул.Чернівецька, вул.Ю. Федьковича: 21, 23, 25–25А, 27–27А, 29, 31, 33–54; вул.Яворського, вул.16 липня, вул.9 Травня: 1–45; пров.Єсеніна, с.Новий Киселів вул.Т. Шевченка, 164, с.Мамаївці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59343 (будинок культури, актовий зал) Велика

730221 с.Мамаївці – вул.Б. Лепкого, вул.Б. Хмельницького, вул.В. Стуса, вул.Г. Хоткевича, вул.Д. Гнатюка, вул.доктора Прокоповича, вул.Зелена, вул.І. Виговського, вул.І. Лева, вул.І. Миколайчука, вул.І. Тащука, вул.К. Товстюк, вул.Конституції, вул.Лугова, вул.Львівська, вул.М. Грушевського, вул.М. Гудими, вул.М. Лисенка, вул.Припрутська, вул.С. Петлюри, вул.Січових стрільців, вул.Сонячна, вул.Ю. Гагаріна, вул.Ю. Федьковича: 1–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; вул.9 Травня: 46–65; вул.Конституції, 24, с.Мамаївці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59343 (школа №1, актовий зал) Середня

730222 с.Брусенки вул.Б. Хмельницького, 66, с.Брусенки, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59358 (клуб, актовий зал) Середня

730223 с.Нижні Станівці, с.Виноград вул.Незалежності, 40, с.Нижні Станівці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59357 (сільська рада, зал засідань) Середня

730224 с.Оршівці вул.Незалежності, 98, с.Оршівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59321 (будинок культури, глядацький зал) Велика

730225 с.Ошихліби вул.Незалежності, 90, с.Ошихліби, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59322 (будинок культури, фойє) Велика

730226 с.Ставчани вул.Головна, 54, с.Ставчани, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59316 (будинок культури, фойє) Велика

730227 с.Бурдей вул.Головна, 18А, с.Бурдей, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59345 (клуб, глядацький зал) мала

730228 с.Ревне вул.Центральна, 49, с.Ревне, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59345 (будинок культури, фойє) Середня

730229 с.Стрілецький Кут вул.Центральна, 147, с.Стрілецький Кут, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59345 (Стрілецькокутський ЗЗСО, актовий зал) Велика

730230 с.Суховерхів вул.Шкільна, 7, с.Суховерхів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59307 (школа, спортзал) Середня

730231 с.Хлівище вул.Головна, 15А, с.Хлівище, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59315 (клуб, зал) мала

730232 с.Шипинці вул.Н. Яремчука, 6, с.Шипинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59341 (будинок культури, малий зал ) Велика

730233 с.Шишківці(Ставчанська сільська територіальна громада) вул.С. Душинського, 8А, с.Шишківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59312 (Шишковецький СБНТД, фойє) Середня

730234 с.Южинець вул.Головна, 11, с.Южинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59313 (будинок культури, актова зала) Середня

730279 смт Путила – вул.Алексєєва, вул.Базилєва, вул.І.Миколайчука, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.Меняшкіна, вул.Молодіжна, вул.М.Том’юка, вул.Н.Яремчука, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.Т.Шевченка, вул.Українська, вул.Ю.Гагаріна, вул.Ю.Федьковича вул.Т.Шевченка, 1, смт Путила, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59100 (районний будинок культури, велика зала) Велика

730280 смт Путила – вул.В.Чорновола, вул.Гірська, вул.Ковпакова, вул.Мешкова, с.Паркулина – вул.Храбусна, с.Рижа – вул.Бокач, вул.Сторонецький потік: 1–26; с.Тораки вул.Т.Шевченка, 1, смт Путила, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59100 (районний будинок культури, мала зала) Середня

730281 с.Паркулина – вул.Запша, вул.Центральна вул.Центральна, 60А, с.Паркулина, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59100 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730282 с.Рижа – вул.Гробище, вул.Сторонецький потік: 27–141; вул.Сторонецький потік, 95, с.Рижа, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59100 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730283 с.Дихтинець – вул.Головна, вул.Греблинська, с.Греблина(Путильська селищна територіальна громада), с.Замогила – вул.Замогильна: 2–36, 39–40, 66–71, 97; вул.Головна, 130, с.Дихтинець, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59115 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730284 с.Дихтинець – вул.Малодихтинецька, с.Замогила – вул.Замогильна: 37–38, 41–64, 72–96; вул.Малодихтинецька, с.Малий Дихтинець вул.Малодихтинецька, 3, с.Малий Дихтинець, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59115 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730285 с.Довгопілля, с.Греблина(Конятинська сільська територіальна громада), с.Плита вул.І.Миколайчука, 34Б, с.Довгопілля, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59120 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730286 с.Стебні вул.Головна, 107А, с.Стебні, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59121 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730287 с.Киселиці, с.Площі, с.Поляківське, с.Соколій – вул.Малодихтинецька, вул.Соколівська, пров.Фабрицький вул.Головна, 64, с.Киселиці, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59124 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730288 с.Гробище, с.Соколій – вул.Гірська, вул.Карпатська вул.Світанкова, 18, с.Гробище, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59124 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730289 с.Конятин вул.Центральна, 182, с.Конятин, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59122 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730290 с.Великий Липовець, с.Самакова вул.Самаківська, 30, с.Самакова, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59122 (сільський клуб, глядацька зала) Середня

730291 с.Мариничі, с.Бисків вул.Головна, 82А, с.Мариничі, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59112 (Центр дозвілля, глядацька зала) Середня

730292 с.Петраші вул.Головна, 34А, с.Петраші, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59112 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1, каб.2) мала

730293 с.Підзахаричі, с.Міжброди, с.Хорови вул.Ю.Федьковича, 1А, с.Підзахаричі, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59110 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730294 с.Плоска вул.Головна, 87, с.Плоска, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59130 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730295 с.Лустун вул.Кобилиці Л., 15, с.Лустун, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59130 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730296 с.Розтоки, с.Околена, с.Товарниця, с.Ями вул.Головна, 93, с.Розтоки, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59111 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730297 с.Селятин, с.Галицівка вул.Підгірська, 1В, с.Селятин, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59131 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730298 с.Руська вул.Митницька, 2, с.Руська, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59131 (Селятинський ЗДО, спортивна зала) мала

730299 с.Сергії, с.Тесницька вул.Головна, 69, с.Сергії, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59107 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730300 с.Випчина, с.Рипень вул.Незалежна, 26, с.Рипень, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59107 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730301 с.Фошки вул.Центральна, 16, с.Фошки, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59107 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730302 с.Усть-Путила, с.Бісків, с.Шпетки вул.Центральна, 51, с.Усть-Путила, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59114 (Будинок громади, глядацька зала) Середня

730303 с.Шепіт, с.Андреківське вул.К.Г.Алєксєєва, 4А, с.Шепіт, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59133 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730304 с.Верхній Яловець, с.Нижній Яловець – вул.Верховинська, вул.О.Довбуша, вул.Черемошська вул.Ю.Федьковича, 23А, с.Верхній Яловець, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59133 ( Сільський клуб, глядацька зала) мала

730305 с.Нижній Яловець – вул.Гірська, с.Сарата вул.Щербини, 5А, с.Сарата, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59134 (НПП "Черемоський" Перкалабського ПНДВ, фойє) мала

730306 с.Яблуниця, с.Плай вул.Головна, 51, с.Яблуниця, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59126 (сільський будинок культури, глядацька зала) Середня

730307 с.Голошина вул.Голошинська, 42, с.Голошина, Вижницький р-н, Чернівецька обл., 59126 (сільський клуб, глядацька зала) мала

730338 м.Сторожинець – вул.А.Шептицького, вул.Весняна, вул.В.Івасюка, вул.Гвардійська, вул.Г.Карюкіна: 1–14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Горіхова, вул.Захисників Вітчизни, вул.Зелена, вул.І.Мічуріна, вул.І.Франка, вул.Копайгородська, вул.Косівська, вул.Лісова, вул.Л.Толстого, вул.М.Гоголя, вул.М.Грушевського, вул.М.Некрасова: 1–11; вул.Молодіжна, вул.М.Старицького, вул.Небесної Сотні, вул.Недужка, вул.П.Видинівського: 2–72А, 75, 77; вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.П.Нікітіна, вул.П.Сагайдачного, вул.Ропчанська, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.С.Лопуляка, вул.Соборна: 2–2А, 4, 6, 8, 12, 14, 20, 30; вул.Сонячна, вул.Сторожинецька, вул.Українська, вул.Чернівецька, вул.Щастя, вул.28 Червня, вул.40 років Перемоги, пров.Косівський, пров.Першотравневий, пров.Чернівецький, пров.1-й Чернівецький, пров.2-й Чернівецький вул.Чернівецька, 11, м.Сторожинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59000 (будинок національних культур, танцювальна зала, 2-й поверх) Велика

730339 м.Сторожинець – вул.Буковинська, вул.Гастелло, вул.Гетьманська, вул.Г.Карюкіна: 15, 17, 19–19А, 21–21А, 23–23А, 25, 27, 29, 33–88; вул.ім.І.І.Сікорського, вул.ім.Юрія Дрогобича, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.М.Некрасова: 14–20; вул.Молдавська, вул.Незалежності, вул.Соборна: 3Б, 5–5А, 7–7Д, 9–11, 13–13А, 15–19, 21–25; вул.Тополина, вул.У.Кармелюка, вул.Чаплигіна, вул.Ч.Дарвіна, вул.Чкалова, вул.Щорса, вул.Ягідна, пров.Миру, пров.Незалежності, пров.Соборний, пров.Чаплигіна вул.Чаплигіна, 33, м.Сторожинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59000 (ліцей, спортивна зала) Велика

730340 м.Сторожинець – вул.Амурська, вул.Березнева, вул.Глибоцька, вул.Житня, вул.І.Вільде, вул.ім. Ганни Дущак, вул.Марка Вовчка, вул.М.Ватутіна, вул.О.Герцена, вул.О.Кобилянської, вул.Польова, вул.Прикарпатська, вул.Реутова, вул.Річкова, вул.С.Окуневської, вул.Т.Шевченка, пров.Амурський, пров.Глибоцький, пров.М.Ватутіна, пров.О.Герцена, пров.О.Кобилянської, пров.Річковий вул.П.Видинівського, 1, м.Сторожинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59000 (школа №1, спортивна зала) Велика

730341 м.Сторожинець – вул.А.Міцкевича, вул.Б.Хмельницького: 3–55, 57, 59; вул.В.Антоновича, вул.Вишиванки, вул.В.Стефаника, вул.Дж.Джамбаєва, вул.Д.Карбишева, вул.Дніпровська, вул.Донська, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.З.Космодем’янської, вул.Івана Виговського, вул.І.Мазепи, вул.Й.Шмідта, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Козацького духу, вул.Коломийська, вул.Кошківська, вул.Л.Глібова, вул.Матросова, вул.М.Василька, вул.М.Горького, вул.М.Лермонтова, вул.Нова, вул.Н.Яремчука, вул.О.Пушкіна, вул.Павла Чубинського, вул.Патріотична, вул.Південна, вул.Промислова, вул.Прутська, вул.Свободи, вул.С.Ковпака, вул.Соломії Крушельницької, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Т.Іваницького, вул.Фізкультурна, вул.Ф.Кривенка, вул.Хотинська, вул.Шекспіра, вул.Ю.Федьковича, вул.Ю.Фучіка, вул.Ярослава Мудрого, пров.Б.Хмельницького, пров.Дніпровський, пров.І.Мазепи, пров.Квітневий, пров.Новий, пров.О.Пушкіна, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Дніпровський, пров.2-й Дніпровський, пров.4-й Дніпровський вул.Б.Хмельницького, 45, м.Сторожинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59000 (ДП "Сторожинецьке лісове господарство", актова зала) Велика

730342 м.Сторожинець – вул.Абрикосова, вул.Асакі, вул.Берегова, вул.Берегометська, вул.Бузкова, вул.В.Белінського, вул.В.Вернадського, вул.Вижницька, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Гуцульська, вул.Дачна, вул.Д.Вишневецького, вул.Динамівська, вул.Дружби, вул.Жасмінна, вул.Західна, вул.І.Крейтера, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Клинівська, вул.княгині Ольги, вул.Лісоводів, вул.Л.Кобилиці, вул.Лугова, вул.М.Ємінеску, вул.М.Заньковецької, вул.М.Коперника, вул.М.Черемшини, вул.Нагірна, вул.Народна, вул.Новобросківська, вул.О.Довбуша, вул.О.Довженка, вул.О.Маковея, вул.Опришків, вул.П.Видинівського: 74–74Д, 76, 78–175А; вул.Підгірна, вул.Пляжна, вул.Подольська, вул.Полтавська, вул.С.Воробкевича, вул.Січових Стрільців, вул.С.Смаль-Стоцького, вул.Сунична, вул.Фруктова, вул.Яблунева, вул.Якобашвілі, пров.Вижницький, пров.Вишневий, пров.Г.Карюкіна, пров.Гуцульський, пров.І.Крейтера, пров.Клинівський, пров.Народний, пров.Пляжний, пров.1-й Асакі, пров.1-й Берегометський, пров.1-й Вижницький, пров.1-й Вишневий, пров.1-й Дружби, пров.1-й Київський, пров.1-й Клинівський, пров.1-й О.Довбуша, пров.1-й П.Видинівського, пров.1-й Полтавський, пров.1-й Якобашвілі, пров.2-й Асакі, пров.2-й Берегометський, пров.2-й Вижницький, пров.2-й Вишневий, пров.2-й Дружби, пров.2-й Київський, пров.2-й Клинівський, пров.2-й О.Довбуша, пров.2-й П.Видинівського, пров.2-й Полтавський, пров.2-й Якобашвілі, пров.3-й Вишневий, пров.3-й Дружби, пров.3-й Київський, пров.3-й Клинівський, пров.3-й О.Довбуша, пров.3-й П.Видинівського, пров.3-й Полтавський, пров.3-й Якобашвілі, пров.4-й Дружби, пров.4-й Київський, пров.4-й Клинівський, пров.4-й Якобашвілі, пров.5-й Дружби, пров.6-й Дружби, пров.7-й Дружби вул.І.Крейтера, 1, м.Сторожинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59000 (лісовий коледж, зала урочистих подій) Велика

730343 м.Сторожинець – вул.А.Чехова, вул.Б.Хашдеу, вул.Б.Хмельницького: 56, 58–58А, 60–198; вул.Вашківська, вул.Вербова, вул.Володимирівська, вул.Д.Менделєєва, вул.Заставнянська, вул.Затишна, вул.І.Котляревського, вул.І.Крилова, вул.К.Галкіна, вул.Кельменецька, вул.Кіцманська, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Л.Чайкіної, вул.Львівська, вул.Мисливська, вул.М.Лисенка, вул.М.Чугуніна, вул.Набережна, вул.О.Кошового, вул.Переяславська, вул.Райдужна, вул.Сіретська, вул.Табірна, вул.Ф.Штирбу, вул.Шкільна, пров.Вашківський, пров.І.Крилова, пров.Кіцманський, пров.Л.Чайкіної, пров.Табірний, пров.1-й Вашківський, пров.1-й Л.Чайкіної, пров.1-й Шкільний, пров.2-й Б.Хмельницького, пров.2-й Вашківський, пров.2-й Л.Чайкіної, пров.2-й Шкільний, пров.3-й Б.Хмельницького, пров.3-й Шкільний вул.Б.Хмельницького, 112Б, м.Сторожинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59000 (гімназія №2, спортивна зала) Велика

730344 смт Красноїльськ – вул.А.Матеєвича, вул.Б.Хмельницького, вул.Путна, вул.Штефан чел Маре: 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27–27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39–39А, 41–41А, 43–43Д, 45–45В, 47–496; пров.Штефан чел Маре вул.Штефан чел Маре, 157, смт Красноїльськ, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59022 (будинок культури, мала зала) Велика

730345 смт Красноїльськ – вул.Дружби, вул.І.Мотреску, вул.Кобилянської, вул.М.Ємінеску, вул.Штефан чел Маре: 1–18, 20–20Г, 22, 24, 26, 28–28А, 30–30Д, 32–32А, 34, 36, 38, 40–40Б, 42, 44–44А, 46; вул.Дружби, 11А, смт Красноїльськ, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59022 (школа №3, спортивна зала) Велика

730346 смт Красноїльськ – вул.А.І.Куза, вул.Буковинська, вул.В.Александрі, вул.Г.Воде, вул.Пушкіна вул.В.Александрі, 1Б, смт Красноїльськ, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59022 (школа №1, фойє) Велика

730347 с.Банилів-Підгірний – вул.Березова, вул.Б.Хмельницького, вул.Головна: 1–263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–293Б, 295–295Б, 297; вул.Дунавецька, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Кожедуба, вул.Колгоспна, вул.Кошелівська, вул.Круглова, вул.Лавренка, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Мазепи, вул.М.Вовчка, вул.М.Гоголя, вул.Мигівська, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Новобудов, вул.О.Довбуша, вул.О.Довженка, вул.О.Кобилянської, вул.Пасічна, вул.Полянівська: 2–2Е; вул.Солонецька, вул.С.Репки, вул.Т.Шевченка, вул.Фізкультурна, пров.І.Франка, пров.О.Довбуша, пров.О.Кобилянської, пров.О.Пушкіна, пров.Сагайдачного, пров.Ю.Федьковича, пров.1-й Зарічний, пров.2-й Зарічний вул.Головна, 136, с.Банилів-Підгірний, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59020 (будинок культури, глядацька зала) Велика

730348 с.Банилів-Підгірний – вул.Лісова, вул.Озерна, вул.Полянівська: 1–1Г, 3–94; вул.Щорса, пров.1-й Озерний, пров.2-й Озерний, пров.3-й Озерний вул.Полянівська, 48, с.Банилів-Підгірний, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59020 (сільський клуб, зала) мала

730349 с.Банилів-Підгірний – вул.В.Івасюка, вул.Головна: 264, 266, 268, 270, 272–272А, 273Б–274, 276–276А, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298–375; вул.Горіхова, вул.Кошуйська, вул.Миру, вул.Н.Яремчука, вул.Рівнянська, вул.Річкова, вул.Ю.Федьковича вул.Рівнянська, 22, с.Банилів-Підгірний, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59020 (школа, каб.2) Середня

730350 с.Бобівці вул.Головна, 7, с.Бобівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59013 (школа, актова зала) Середня

730351 с.Буденець вул.Центральна, 9, с.Буденець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59030 (Будинок культури, актовий зал) Середня

730355 с.Верхні Петрівці – вул.Буковинська: 1–187; вул.ім. І.Крянге, вул.ім. М.Ємінеску, вул.ім. О.Довбуша, вул.ім. Т.Шевченка вул.Буковинська, 128, с.Верхні Петрівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59034 (будинок культури, танцювальна зала)
/
вул.Буковинська, 129, с.Верхні Петрівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59034
Велика

730356 с.Верхні Петрівці – вул.Буковинська: 188–301; вул.ім. Г.Асакі, вул.ім. О.Кобилянської, вул.Сторожинецька вул.Буковинська, 194, с.Верхні Петрівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59034 (Ліцей №1, спортивна зала) Середня

730357 с.Давидівка – вул.Банилівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Центральна вул.Центральна, 130, с.Давидівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59021 (школа, фойє) Середня

730358 с.Давидівка – вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.О.Кобилянської вул.О.Кобилянської, 96, с.Давидівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59021 (школа, спортивна зала) Середня

730359 с.Зруб-Комарівський вул.Шевченка, 55, с.Зруб-Комарівський, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59015 (сільський клуб, актова зала) Середня

730360 с.Їжівці – вул.А.Доніч, вул.Буковинська, вул.Г.Асакі, вул.Г.Бостан, вул.Г.Вієру, вул.Г.Кожбук, вул.Головна, вул.І.Крянге: 15–57, 61, 63, 65, 67, 69, 73–77, 83–93, 96А; вул.І.Лук’яна, вул.М.Грушевського, вул.М.Ємінеску, вул.Молодіжна, вул.О.Кобилянської, вул.Садова: 1–33, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–56, 58, 60, 62, 64, 66–74, 110–128; вул.Серецька, вул.С.Релі, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Штефан чел Маре: 1–45, 49, 51, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 95–97, 99, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 127, 129, 131, 133–137; вул.Головна, 53, с.Їжівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59033 (будинок культури, зала) Велика

730361 с.Їжівці – вул.В.Александрі, вул.В.Івасюка, вул.Гагаріна, вул.Д.Лук’яна, вул.І.Крянге: 58–59, 62, 64, 66, 68, 70, 78–81, 95, 97–115; вул.І.Миколайчука, вул.Кодрілор, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Н.Яремчука, вул.О.Довбуша, вул.Підлісна, вул.Прикордонна, вул.Садова: 35, 37–39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 76–108; вул.Т.Шевченка, вул.Штефан чел Маре: 48, 50, 52–56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 132, 138–383; вул.Ю.Федьковича, вул.Я.Стецька вул.Штефан чел Маре, 263, с.Їжівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59033 (сільський клуб, зал) Велика

730364 с.Комарівці вул.Центральна, 3, с.Комарівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59014 (будинок культури, зала для урочистих подій) Середня

730365 с.Костинці вул.Головна, 29, с.Костинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59011 (будинок культури, фойє) Середня

730366 с.Ясени вул.Центральна, 106, с.Ясени, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59012 (сільський клуб, актова зала) мала

730368 с.Дубове вул.Героїв Майдану, 50, с.Дубове, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59041 (сільський клуб, зала) Середня

730369 с.Заволока вул.Молодіжна, 15, с.Заволока, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59042 (сільський клуб, зала) Середня

730370 с.Спаська вул.Цецинська, 19Б, с.Спаська, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59043 (сільський клуб, зала) Середня

730371 с.Нижні Петрівці вул.Головна, 55А, с.Нижні Петрівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59035 (школа №1, спортивна зала) Велика

730372 с.Аршиця вул.Іоанна Павла ІІ, 21А, с.Аршиця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59046 (школа №2, їдальня) Середня

730373 с.Нові Бросківці вул.ім.Поповича, 47, с.Нові Бросківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59044 (сільський клуб, актова зала) Середня

730374 с.Заболоття вул.Буковинська, 54, с.Заболоття, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59045 (будинок культури, актовий зал) Середня

730375 с.Панка вул.Головна, 65, с.Панка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59006 (сільська рада, актова зала) Велика

730378 с.Слобода-Комарівці вул.Н.Яремчука, 1, с.Слобода-Комарівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59016 (клуб, актова зала) Середня

730381 с.Старі Бросківці – вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Свободи: 13, 15–17, 19, 21, 27–43; вул.Українська, вул.Шевченка, пров.1-й Український, пров.1-й Шевченка, пров.2-й Український, пров.2-й Шевченка, пров.3-й Український, пров.3-й Шевченка вул.Шевченка, 62, с.Старі Бросківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59048 (сільський клуб, зала) Середня

730382 с.Старі Бросківці – вул.Дружби, вул.І.Миколайчука: 2–177, 179, 183, 187, 189–191А, 193–197, 199; вул.Незалежності, вул.Свободи: 1–12, 14, 18, 20, 22; вул.І.Миколайчука, 136, с.Старі Бросківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59048 (сільський клуб, зала) мала

730383 с.Старі Бросківці – вул.Буковинська, вул.В.Івасюка, вул.І.Миколайчука: 178, 180–182, 186, 188, 192, 198, 200–330; вул.І.Франка, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Сторожинецька, вул.Чернівецька, вул.Ю.Федьковича, пров.Буковинський, пров.1-й І.Миколайчука, пров.2-й І.Миколайчука, пров.3-й І.Миколайчука вул.Івасюка, 3, с.Глибочок, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59051 (Гімназія, фойє) Середня

730384 с.Стара Жадова – вул.Березинська, вул.Вашківецька, вул.Вишнева, вул.Головна, вул.Дружби, вул.Кобилянська, вул.Козацька, вул.Лугівська, вул.Малинівська, вул.Миру, вул.Н.Яремчука, вул.Одай, вул.Прибережна, вул.Райдужна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Цегельна, вул.Шевченка, вул.Яблунева, вул.8 Березня, с.Косованка, с.Нова Жадова вул.Головна, 20Г, с.Стара Жадова, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59017 (народний дім, фойє) Велика

730385 с.Стара Жадова – вул.Америка, вул.Гірська, вул.Дальньомайданівська, вул.Зелена, вул.Ліснича, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Майданівська, вул.Михайлівська, вул.Набережна, вул.Ополонівська, вул.Прикордонна, вул.Санаторська, вул.Стасюка вул.Майданівська, 11Б, с.Стара Жадова, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59017 (клуб №1, глядацька зала) Середня

730386 с.Дібрівка вул.Головна, 41В, с.Дібрівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59018 (клуб №2, глядацька зала) Середня

730387 с.Стара Красношора вул.Міцкевича, 32, с.Стара Красношора, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59023 (сільський клуб, актова зала) Середня

730390 с.Череш вул.Центральна, 34А, с.Череш, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59031 (сільський клуб, велика зала) Середня

730391 с.Чудей – вул.Буковинська, вул.В.Александрі, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.І.Франка, вул.Л.Українки, вул.М.Емінеску, вул.Молодіжна, вул.Н.Яремчука, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Прилісна, вул.Річна, вул.Роднікова, вул.Садова, вул.Святого Миколая: 1–10, 12, 14, 16, 18, 20; вул.Три дуба, вул.Т.Шевченка, вул.Штефан чел Маре, вул.Ю.Федьковича, пров.1-й Буковинської, пров.1-й Залізничної, пров.1-й М.Емінеску, пров.1-й Молодіжної, пров.1-й Привокзальної, пров.1-й Прилісної, пров.1-й Річної, пров.1-й Садової, пров.1-й Святого Миколая, пров.1-й Три дуба, пров.1-й Штефан чел Маре, пров.2-й Буковинської, пров.2-й Залізничної, пров.2-й М.Емінеску, пров.2-й Молодіжної, пров.2-й Прилісної, пров.2-й Річної, пров.3-й Буковинської, пров.3-й М.Емінеску, пров.3-й Річної, пров.4-й Буковинської, пров.4-й М.Емінеску, пров.5-й М.Емінеску вул.М.Емінеску, 70, с.Чудей, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59024 (Будинок національних культур, фойє) Велика

730392 с.Чудей – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Горіхова, вул.Дружби, вул.Зубровецька, вул.Карпатська, вул.Лісна, вул.Л.Каденюка, вул.Лугова, вул.Незалежності, вул.Новосільна, вул.О.Гончара, вул.О.Довбуша, вул.Святого Миколая: 11, 13, 15, 17, 19, 21–62; пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Дружби, пров.1-й Зубровецької, пров.1-й Карпатської, пров.1-й Лісної, пров.1-й О.Гончара, пров.1-й О.Довбуша, пров.2-й Дружби, пров.2-й Зубровецької, пров.2-й Карпатської, пров.2-й Лісної, пров.2-й О.Гончара, пров.2-й О.Довбуша, пров.3-й Зубровецької, пров.3-й Карпатської, пров.3-й Лісної, пров.4-й Зубровецької, пров.4-й Карпатської, пров.5-й Карпатської вул.Горіхова, 2, с.Чудей, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59024 (Чудейська ЗОШ 1-2 ступенів №3, спортивна зала) Велика

730393 с.Нова Красношора вул.Святого Петра, 58, с.Нова Красношора, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59024 (клуб, зал) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
730235 Комунальне некомерційне підприємство "Кіцманська центральна районна лікарня" Кіцманської районної ради вул.Незалежності, 1, м.Кіцмань, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59300 Мала
730394 Сторожинецька центральна районна лікарня вул.П.Видинівського, 20, м.Сторожинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59000 Мала