Чернівецька область - одномандатний виборчий округ №203

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Дністровської РДА

7

Відділ ведення ДРВ Чернівецької міської ради

9

Відділ ведення ДРВ Чернівецької РДА

118

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
730042 м.Герца вул.Нікіфора В., 8, м.Герца, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60501 (районний будинок культури (мала зала)) Велика

730043 с.Байраки вул.Шкільна, 4, с.Байраки, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60540 (Навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

730044 с.Підвальне вул.Шкільна, 34А, с.Підвальне, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60541 (Навчально-виховний комплекс (спортивна зала)) Середня

730045 с.Буківка вул.Головна, 265У, с.Буківка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60546 (будинок культури, велика зала) Середня

730046 с.Годинівка вул.Головна, 269А, с.Годинівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60524 (будинок культури, фойє) Середня

730047 с.Луковиця(Острицька сільська територіальна громада) вул.Головна, 8А, с.Луковиця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60525 (клуб, велика зала) мала

730048 с.Горбова – вул.Банна, вул.Гірська, вул.Джерельна, вул.Дружби, вул.Захарія, вул.Зелена, вул.Іллі Замфіра, вул.Квіткова, вул.Кітанка, вул.Лісова, вул.Лішманени, вул.Мазиль, вул.Молдавська, вул.Молодіжна, вул.Музикальна, вул.Прескурень, вул.Річна, вул.Руська, вул.Спатарени, вул.Хумарія, вул.Шкільна, пров.Захарія, пров.Іллі Замфіра, пров.1 Іллі Замфіра, пров.2 Іллі Замфіра, пров.2 Хумарія, пров.4 Іллі Замфіра, пров.4 Хумарія, пров.6 Іллі Замфіра, пров.6 Хумарія, пров.8 Іллі Замфіра вул.Головна, 56, с.Горбова, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60522 (будинок народної творчості, фойє) Середня

730049 с.Банчени вул.Шкільна, 6, с.Банчени, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60523 (початкова школа, клас 4) Середня

730050 с.Велика Буда вул.Головна, 39, с.Велика Буда, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60531 (навчально-виховний комплекс, фойє) Середня

730051 с.Мала Буда вул.Молодіжна, 49, с.Мала Буда, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60532 (будинок фолькльору, велика зала) мала

730052 с.Круп’янське вул.Садова, 4, с.Круп’янське, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60533 (клуб, велика зала) Середня

730053 с.Куликівка вул.Шевченка, 1А, с.Куликівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60545 (клуб, велика зала) Середня

730054 с.Могилівка вул.Горіхова, 7, с.Могилівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60512 (клуб, глядацька зала) Середня

730055 с.Великосілля вул.І.Германа, 51, с.Великосілля, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60511 (школа, кабінет біології) Середня

730056 с.Лунка вул.Центральна, 42, с.Лунка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60510 (будинок культури, фойє (І поверх)) мала

730057 с.Молниця вул.Центральна, 29А, с.Молниця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60513 (будинок культури, мала зала) Велика

730058 с.Остриця(Острицька сільська територіальна громада) – вул.Александрі, вул.Боянівська, вул.Воробкевича, вул.Г.Асакі, вул.Дерелуй, вул.Долинська, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Кишинівська, вул.Ломоносова, вул.Магалянська, вул.М.Емінеску: 6, 8, 10, 12, 14, 18, 26, 35–75; вул.Першотравнева, вул.Посольська, вул.Пушкіна, вул.Чернівецька, пров.Молодіжний, пров.Молодійський, пров.Невський, пров.пров. 1 Першотравневий, пров.пров. 2 Першотравневий, пров.Пушкіна, пров.1 Івана Франка, пров.2 Івана Франка, пров.3 Івана Франка, пров.4 Івана Франка вул.М.Емінеску, 63, с.Остриця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60520 (школа, приміщення їдальні) Середня

730059 с.Остриця(Острицька сільська територіальна громада) – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Зоряна, вул.Київська, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.М.Емінеску: 1–5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19–25, 27–33; вул.Молодіжна, вул.Мостова, вул.Новоселицька, вул.Приміська, вул.Припрутська, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.Штефана Великого, вул.Щорса, вул.28 червня, пров.пров. 3 Шевченка, пров.Чагорський, пров.1 Горького, пров.1 Молодіжний, пров.1 Шевченка, пров.1 28 Червня, пров.2 Горького, пров.2 Молодіжний, пров.2 Шевченка, пров.2 28 Червня, пров.3 Горького вул.М.Емінеску, 63, с.Остриця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60520 (школа, спортивна зала) Велика

730060 с.Петрашівка вул.Центральна, 2, с.Петрашівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60542 (Школа, спортивна зала) Велика

730061 с.Тернавка вул.Верхня, 5А, с.Тернавка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60543 (будинок культури, фойє) Велика

730062 с.Дяківці вул.Центральна, 1047А, с.Дяківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60544 (клуб, велика зала) Середня

730063 с.Хряцька вул.Центральна, 289Б, с.Хряцька, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60530 (будинок культури (мала зала)) Велика

730064 с.Цурень вул.Емінеску, 43, с.Цурень, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60521 (будинок культури, велика зала) Середня

730065 с.Маморниця вул.Пам’яті Героїв, 2, с.Маморниця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60521 (клуб, актова зала) мала

730066 с.Маморниця Вама вул.Центральна, 1, с.Маморниця Вама, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60521 (школа, спортивна зала) мала

730067 смт Глибока – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вінницька, вул.Володимира Івасюка, вул.Героїв Небесної Сотні: 1–102; вул.Данила Галицького, вул.Д.Щербаня, вул.Запорізька, вул.Канюка, вул.Київська, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Молдавська, вул.Одеська, вул.Полтавська, вул.Симона Петлюри, вул.Соборності України, вул.Сокирянська, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Стуса, вул.Ткачука, вул.Українська, вул.Цвинтарна, вул.Яремчука, пров.Соборності України, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Український, пров.Центральний вул.Героїв Небесної Сотні, 71, смт Глибока, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60400 (Глибоцька гімназія, фойє) Велика

730068 смт Глибока – вул.Бобруйська, вул.Борців за волю України, вул.Будівельників, вул.Вашківська, вул.Вижницька, вул.Виноградівська, вул.В.Чорновола, вул.Гомельська, вул.Житомирська, вул.Заболотна, вул.І.Франка, вул.Конотопська, вул.Лісна, вул.Лужанська: 1–1Б, 3–6; вул.Л.Українки, вул.Мінська, вул.Немирівська, вул.Новицького, вул.Новоселицька, вул.Обертинська, вул.Петра Сагайдачного, вул.Прип’ятська, вул.Путилівська, вул.Січових Стрільців, вул.Снятинська, вул.Стрійська, вул.Т.Шевченка, вул.Хотинська, вул.Чортківська, вул.Юлдашева, вул.14 гвардійської дивізії, пров.Глибоцький, пров.Житомирський, пров.Лісний, пров.Немирівський, пров.Петра Сагайдачного, пров.Путилівський, пров.Стрійський вул.Борців за волю України, 3, смт Глибока, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60400 (будинок культури, глядацька зала) Велика

730069 смт Глибока – вул.Базарна, вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.І.Бойка, вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Паркова, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.10-ї річниці Незалежності України, пров.Базарний, пров.Виконкомівський, пров.Гагаріна, пров.І.Бойка, пров.Першотравневий, пров.Польовий вул.І.Бойка, 4, смт Глибока, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60400 (професійний ліцей, фойє навчального корпусу №1) Велика

730070 смт Глибока – вул.Алекулова, вул.Благовісна, вул.Буковинського Віче, вул.Василя Симоненка, вул.В.Великого, вул.Вишнева, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Небесної Сотні: 104–165А; вул.Глибоцької Січі, вул.Д.Ботушанської, вул.Довбуша, вул.Дружби Народів, вул.Євгена Гакмана, вул.Євгена Коновальця, вул.Заводська, вул.Заставнянська, вул.Княгині Ольги, вул.Космонавтів, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Лужанська: 2–2А, 7–15; вул.М.Марченко, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Н.Левицького, вул.Новосибірська, вул.Об’їздна, вул.О.Доброго, вул.О.Кобилянської, вул.П.Дорошенка, вул.Пирогова, вул.П.Чубинського, вул.Річкова, вул.Садова, вул.С.Єфремова, вул.Сучавська, вул.Фастівська, вул.Чернівецька, вул.Чумацька, вул.Ю.Федьковича, вул.Яготинська, вул.Я.Мудрого, вул.Я.Стецько, вул.24 Серпня, пров.Буковинського Віче, пров.Космонавтів, пров.О.Кобилянської, пров.Сучавський, пров.Фастівський, пров.Центральний 2-й вул.Т.Шевченка, 5, смт Глибока, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60400 (ліцей, актова зала) Велика

730071 с.Багринівка вул.Центральна, 40, с.Багринівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60441 (клуб, актова зала) Середня

730072 с.Валя Кузьмина вул.Головна, 187, с.Валя Кузьмина, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60411 (школа, спортзал) Середня

730073 с.Димка вул.Центральна, 21, с.Димка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60407 (будинок культури, фойє ) Середня

730074 с.Волока – вул.Александру чел Бун, вул.В.Александрі, вул.Гагаріна, вул.Г.Асакі, вул.Г.Енеску, вул.Гоголя, вул.Д.Кантеміра, вул.Зарічна, вул.І.Крянге, вул.Комарова, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.М.Вітязу, вул.М.Емінеску, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Політаєва, вул.Пушкіна, вул.Руська, вул.Тінеретулуй, вул.Трандафірілор, вул.Т.Шевченка, вул.Чехова, вул.Чіпріяна Порумбеску, вул.Штефан чел Маре, пров.Александру чел Бун, пров.Александру чел бун 2-й, пров.В.Александрі, пров.В.Александрі №3, пров.В.Александрі №4, пров.Гагаріна №1, пров.Г.Енеску №1, пров.М.Вітязу, пров.М.Емінеску, пров.М.Емінеску 2-й, пров.Т.Шевченка вул.В.Александрі, 49А, с.Волока, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60413 (школа, спортзал) Велика

730075 с.Волока – вул.Ю.Федьковича, с.Грушівка вул.Штефан чел Маре, 56, с.Грушівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60414 (школа, спортзал) Середня

730076 с.Йорданешти вул.Головна, 62Б, с.Йорданешти, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60421 (будинок культури, актова зала) Велика

730077 с.Кам’янка – вул.Борців за волю України, вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.В.Стуса, вул.Гакмана, вул.Головна: 1–151; вул.Гуцульська, вул.Д.Галицького, вул.Кам’янська, вул.Ланова, вул.Л.Кобилиці, вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перелісна, вул.Синюка, вул.Сіретська, вул.Т.Шевченка, вул.Щербаня, вул.Ю.Тимошенко, вул.Ю.Федьковича вул.Синюка, 3, с.Кам’янка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60427 (школа, спортзал) Велика

730078 с.Кам’янка – вул.Гагаріна, вул.Головна: 152–294; вул.Д.Воробчука, вул.Довбуша, вул.І.Франка, вул.Князя Володимира, вул.Л.Українки, вул.М.Емінеску, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Лазоренка, вул.Українська, вул.Штефана Великого, вул.Ягідна, вул.8 Березня вул.О.Кобилянської, 5, с.Кам’янка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60427 (будинок культури, актова зала) Велика

730079 с.Карапчів вул.Центральна, 18, с.Карапчів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60420 (клуб, актова зала) Велика

730080 с.Коровія – вул.Висоцького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Космінська, вул.Крайова, вул.Кутузова, вул.М.Бабюка, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Південно-Кільцева, вул.Польова, вул.Річкова, вул.Садова, вул.Терешкової, вул.Толстого, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.10-річчя Незалежності України, пров.Вишневий, пров.Гарний, пров.Крайній, пров.Першотравневий, пров.Польовий, пров.Річковий, пров.Сонячний, пров.Шкільний, пров.10-річчя Незалежності України вул.Шкільна, 1А, с.Коровія, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60410 (школа, спортзал) Середня

730081 с.Корчівці вул.О.Кобилянської, 8, с.Корчівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60426 (будинок культури, актова зала) Середня

730082 с.Купка вул.Центральна, 82А, с.Купка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60425 (будинок культури, актова зала) Велика

730083 с.Луковиця(Чагорська сільська територіальна громада) вул.Головна, 79, с.Луковиця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60416 (будинок культури, актова зала) Середня

730084 с.Кут вул.Шкільна, 4, с.Кут, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60416 (школа, спортзал) мала

730085 с.Михайлівка вул.Центральна, 69А, с.Михайлівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60408 (клуб, актова зала) мала

730086 с.Червона Діброва вул.Центральна, 17А, с.Червона Діброва, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60409 (школа, спортзал) мала

730087 с.Молодія – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Весняна, вул.Головна: 1, 3, 5–5А, 7–7А, 11, 13, 15, 17, 19А, 21–21Д, 23–23А, 29–29Д, 31, 35, 37, 41–41А, 43–43Д, 47, 51, 53–57Б, 59, 61, 63, 65, 67, 69–69А, 77–79, 85, 103, 105, 194; вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Корольова, вул.Л.Українки, вул.Медична, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Покровська, вул.Польова, вул.Сонячна, вул.С.Флореску, вул.Українська, вул.28-го Червня, пров.Квітковий, пров.Молодіжний, пров.Церковний, пров.Ю.Гагаріна вул.Головна, 29Г, с.Молодія, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60415 (будинок культури, актова зала) Велика

730088 с.Молодія – вул.Головна: 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22–22Б, 24–28, 30, 34, 36–36В, 38–40, 42, 44–46А, 48–50, 52, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–76, 81–84, 86–102, 104, 106–192А; вул.Колгоспна, вул.М.Заньковецької, вул.Митрополита Володимира, вул.М.Коруляка, вул.О.Кобилянської, вул.Поповича, вул.Руська, вул.Садова, вул.Т.Шевченка, вул.Шт.Великого, пров.Колгоспний, пров.Соборний, пров.Титова вул.Буковинська, 70, с.Молодія, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60415 (школа, фойє) Середня

730089 с.Опришени вул.Міхая Емінеску, 16А, с.Опришени, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60445 (будинок культури, актова зала) Велика

730090 с.Слобідка вул.Центральна, 5А, с.Слобідка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60449 (клуб, актова зала) мала

730091 с.Нижні Синівці вул.Шкільна, 1, с.Нижні Синівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60447 (школа, спортзал) Середня

730092 с.Верхні Синівці вул.Головна, 8, с.Верхні Синівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60446 (клуб, актова зала) мала

730093 с.Станівці – вул.Буковинська, вул.В.Постевки, вул.Головна: 1–83А, 85–85А, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 137, 147, 178; вул.Ентузіастів, вул.І.Крянге, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Т.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, вул.9-го Травня, пров.Александру чел бун, пров.Ватутіна, пров.Соломонова вул.Головна, 75, с.Станівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60432 (клуб, актова зала) Середня

730094 с.Станівці – вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Головна: 84–84А, 86, 88–89, 92, 94, 96, 98, 100, 101А–102, 103А–104, 106, 108, 110–112, 114–136, 138–146, 148–177, 178А–260; вул.Заводська, вул.І.Миколайчука, вул.Комарова, вул.Лесі Українки, вул.Лєрмонтова, вул.М.Емінеску, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.О.Кобилянської, вул.Пушкіна, вул.Руська, вул.Українська, вул.Церковна, вул.Чернівецька, вул.Штефана чел Маре, пров.Б.Хмельницького вул.Головна, 151, с.Станівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60432 (школа, спортзал) Середня

730095 с.Старий Вовчинець вул.Головна, 1, с.Старий Вовчинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60440 (будинок культури, актова зала) Середня

730096 с.Біла Криниця вул.Білокриницька, 25, с.Біла Криниця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60442 (клуб, актова зала) мала

730097 с.Стерче вул.Шкільна, 1А, с.Стерче, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60438 (клуб, актова зала) Середня

730098 с.Сучевени вул.Центральна, 22, с.Сучевени, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60422 (школа, спортзал) Середня

730099 с.Петричанка вул.Центральна, 35, с.Петричанка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60423 (школа, спортзал) мала

730100 с.Просіка вул.Буковинська, 61, с.Просіка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60424 (школа, спортзал) Середня

730101 с.Просикуряни вул.Центральна, 1Г, с.Просикуряни, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60424 (клуб, актова зала) мала

730102 с.Тарашани вул.Головна, 57, с.Тарашани, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60430 (клуб, актова зала) Середня

730103 с.Привороки вул.Паркова, 2С, с.Привороки, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60431 (клуб, актова зала) Середня

730104 с.Тереблече вул.Головна, 51, с.Тереблече, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60435 (будинок культури, актова зала) Велика

730105 с.Горбівці вул.Головна імені Іллі Василаша, 48, с.Горбівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60437 (клуб, актова зала) Середня

730106 с.Турятка вул.Головна, 29, с.Турятка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60433 (будинок культури, фойє) Середня

730107 с.Поляна вул.Центральна, 13, с.Поляна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60434 (клуб, актова зала) мала

730108 с.Чагор – вул.Базарна, вул.Богатирська, вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.Гостинна, вул.Жукова, вул.Захисників Вітчизни, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.І.Мазепи, вул.Київська, вул.Локаторна, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.М.Черемшини, вул.Незалежності, вул.О.Гончара, вул.Олімпійська, вул.Польова, вул.Приміська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Українська, вул.1-а Приміська, вул.2-а Приміська, вул.3-я Приміська, вул.4-а Приміська, вул.5-а Приміська, вул.6-а Приміська, вул.7-а Приміська, пров.Буковинський, пров.Київський, пров.Л.Українки, пров.Мазепи І., пров.Незалежності, пров.Новий, пров.Сагайдачного, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Сьомий Олімпійський, пров.1-й Олімпійський, пров.2-й Олімпійський, пров.3-й Олімпійський, пров.4-й Олімпійський, пров.5-й Олімпійський, пров.6-й Олімпійський вул.Незалежності, 73, с.Чагор, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60412 (будинок культури, актова зала) Велика

730109 с.Чагор – вул.В.Івасюка, вул.Горького, вул.Добросусідська, вул.Дружби народів, вул.І.Миколайчука, вул.Інтернаціональна, вул.І.Франка, вул.Л.Кобилиці, вул.М.Емінеску, вул.Міжнародна, вул.М.Коцюбинського, вул.Молодіжна, вул.Нікітіна, вул.Н.Яремчука, вул.О.Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Шевченка, вул.Штефана Великого, вул.Ю.Федьковича, пров.Інтернаціональний, пров.І.Франка, пров.Л.Кобилиці, пров.Нікітіна, пров.О.Кобилянської, пров.Штефана Великого, пров.Ю.Федьковича вул.Шевченка, 60, с.Чагор, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60412 (школа, зал шкільної їдальні) Велика

730110 с.Черепківці вул.Головна, 48, с.Черепківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60444 (будинок культури, актова зала) Середня

730111 с.Новий Вовчинець вул.Головна, 52А, с.Новий Вовчинець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60444 (школа, спортзал) мала

730236 м.Новоселиця – вул.Б. Хмельницького, вул.Буковинська, вул.В. Івасюка, вул.Вишнева, вул.Габи, вул.Героїв Майдану, вул.Горіхова, вул.Ємінеску, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зеленогайська, вул.Карбишева, вул.Квіткова, вул.Клубна, вул.Кошового Олега, вул.Кремльова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Некрасова, вул.О. Вишні, вул.О. Кобилянської, вул.Придорожна, вул.Птухіна, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Серікова, вул.Центральна: 72, 84, 98, 102А–104А, 130–224А; вул.Чернівецька, вул.Чкалова, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Героїв Майдану, пров.Зеленогайський, пров.Клубний, пров.Михайла Грушевського, пров.Придорожний, пров.Центральний, пров.2-й Зеленогайський вул.Центральна, 112, м.Новоселиця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60300 (будинок культури, фойє) Велика

730237 м.Новоселиця – вул.Автомобілістів, вул.Богуна, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Джона Ріда, вул.Довбуша, вул.Долинянська, вул.Європейська, вул.Короленка, вул.Котляревського, вул.Крилова, вул.Л. Толстого, вул.Л. Українки, вул.Лермонтова, вул.Олексія Риндюка, вул.П. Мирного, вул.Паркова, вул.Прутська, вул.Раскової, вул.Селищанська, вул.Суворова, вул.Центральна: 33–35Б, 39, 41–41А, 43, 45, 55А, 57–57А, 59, 61, 67–71, 73–83А, 85–97А, 99–101Б, 105–111; вул.Шевченка, вул.Шкіля, вул.Шкуматових, вул.28 Червня, вул.8 Березня, пров.Крилова, пров.Л.Толстого, пров.П. Мирного, пров.Парковий, пров.Прутський, пров.Селищанський 1-й, пров.Селищанський 2-й, пров.1-й Шевченка, пров.1-й 28 Червня, пров.2-й Шевченка, пров.2-й 28 Червня вул.Центральна, 47, м.Новоселиця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60300 (гімназія, хол) Велика

730238 м.Новоселиця – вул.Банна, вул.Бессарабська, вул.Бондаренка, вул.Гейне, вул.Глібова, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Коберідзе, вул.Комарова, вул.Макаренка, вул.Миколи Мозгового, вул.Молодіжна, вул.Новоселицька, вул.Окружна, вул.Пирогова, вул.Привокзальна, вул.Ринкова, вул.Різдвяна, вул.Складська, вул.Х. Олентиря, вул.Хотинська, вул.Центральна: 1–32Б, 36, 40, 42, 44, 46–54, 56, 58–58А, 60, 62; пров.Базарний, пров.Бессарабський, пров.Гейне, пров.Глібова, пров.Карамзіна, пров.Комарова, пров.Пирогова, пров.Складський, пров.Хотинський, пров.Шкільний вул.Привокзальна, 42, м.Новоселиця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60300 (ліцей, спортзал) Велика

730239 с.Балківці вул.Незалежності, 16А, с.Балківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60360 (будинок культури, зал)
/
вул.О. Кобилянської, 44А, с.Балківці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60360
Середня

730240 с.Берестя вул.Шкільна, 1, с.Берестя, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60333 (школа, спортзал) Середня

730241 с.Бояни – вул.Бзові, вул.В.Александрі, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Волгоградська, вул.Гагаріна: 1–2, 3–6, 8–10, 11–12, 13–14, 15–16, 17–18, 19–20, 21–22, 23, 26, 27–28, 29–30, 31–32, 33–43, 45, 47, 49–50, 53, 55–57, 59, 81А; вул.Головна, вул.Довбуша, вул.Долина, вул.Зелена, вул.І. Бота, вул.І.Мороза, вул.Інтернаціональна, вул.Кам’яна, вул.Магалянська, вул.Мічуріна, вул.Монастирська, вул.М.Руссу, вул.Наукова, вул.Некульче, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Польська: 1–16, 17А–21, 22, 23А, 24А–25; вул.Порумбеску, вул.Припрутська, вул.Прутська, вул.Руська: 1–19, 21–25, 27, 33, 37–43; вул.Федьковича, вул.Черемошська, вул.Чернівецька, вул.Шевченка, вул.Шепетівка, вул.Штефан чел Маре вул.Головна, 72, с.Бояни, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60321 (Боянська школа, актовий зал) Велика

730242 с.Бояни – вул.Апостольська, вул.Білоруська, вул.Буковинська, вул.Варарія, вул.Гагаріна: 2А, 6А, 10А, 12А, 14А, 16А, 18А, 20А, 22А, 24, 26А, 28А, 30А, 32А, 44, 46, 48, 51–52А, 54, 58, 60–81, 82–277; вул.Глиницька, вул.Ємінеску, вул.Індєпєндєнцєй, вул.Крянге, вул.Миру, вул.Молдавська, вул.Надрічна, вул.Орихівська, вул.Польська: 17, 21А, 23, 24, 26–32; вул.Рідківська, вул.Ростовська, вул.Руська: 20, 26, 28–32, 34–36; вул.Свободи, вул.Унірій, вул.Хотинська, вул.Шкільна, пров.Шкільний вул.Шкільна, 1, с.Бояни, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60321 (Боянська гімназія, фойє) Велика

730243 с.Ванчиківці вул.Головна, 173Б, с.Ванчиківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60351 (будинок культури, зал) Велика

730244 с.Динівці вул.Головна, 22, с.Динівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60331 (будинок культури, фойє) Велика

730245 с.Довжок вул.Окружна, 5, с.Довжок, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60334 (школа, спортзал) Середня

730246 с.Драниця вул.Центральна, 124, с.Драниця, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60356 (будинок культури, актовий зал) Велика

730247 с.Жилівка вул.Сагайдачного, 1, с.Жилівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60342 (школа, спортзал) мала

730248 с.Зелений Гай вул.О. Вишні, 39А, с.Зелений Гай, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60307 (школа, спортзал) Середня

730249 с.Костичани – вул.Александрі В., вул.Б. Хмельницького, вул.Виноградна, вул.Галкіна, вул.Горького М., вул.Заставнянська, вул.Кишинівська, вул.Л. Українки, вул.Миру, вул.Мисливська, вул.Прикордонна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Федьковича, вул.Центральна: 81–224; вул.28 Червня вул.Центральна, 94, с.Костичани, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60352 (будинок культури, фойє) Середня

730250 с.Котелеве вул.Головна, 45, с.Котелеве, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60340 (будинок культури, зал) Велика

730251 с.Магала, с.Прут вул.Григорія Нандриша, 63, с.Магала, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60313 (будинок культури, фойє) Велика

730252 с.Остриця(Магальська сільська територіальна громада) вул.Колгоспна, 3, с.Остриця, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60315 (клуб, великий зал) Велика

730253 с.Малинівка вул.Центральна, 63, с.Малинівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60322 (будинок культури, зал)
/
вул.Центральна, 64, с.Малинівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60322
Середня

730254 с.Мамалига вул.Головна, 79, с.Мамалига, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60364 (будинок культури, фойє) Велика

730255 с.Кошуляни вул.Суворова, 9, с.Кошуляни, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60364 (ДВЗ №2, ігровий зал) Середня

730256 с.Маршинці – вул.Басарабська, вул.Бондаренка, вул.Буковинська, вул.Гоголя, вул.Довбуша, вул.Емінеску, вул.Зелена, вул.Квіткова, вул.Космодем’янської, вул.Крянге: 6; вул.Матросова, вул.М.Грушевського, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Ринкова, вул.Річкова, вул.Руська, вул.Свято-Миколаївська, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13А, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31–31А, 33, 35, 37А, 39–39А, 41–41Б, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81–81А, 83, 85, 89, 91, 93, 95–97, 99, 101–101А, 103, 105–105А, 107–109, 111, 113, 115, 117, 121–125, 127, 129, 131, 133, 135–135Б, 137, 139, 141, 143, 145, 147А–147Б, 149, 151, 153, 155, 157–161, 163–167, 171, 173, 175–185, 187–195, 197–199Б, 211, 221; пров.Буковинський, пров.Матросова, пров.М.Грушевського, пров.Фестивальний, пров.Центральний вул.Свято-Миколаївська, 12, с.Маршинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60309 (школа, спортзал) Велика

730257 с.Маршинці – вул.Б. Хмельницького, вул.В.Александрі, вул.Гагаріна, вул.Г.Асакі, вул.Дружби, вул.І. Франка, вул.Крайня, вул.Крянге: 2–3, 8–44; вул.Кучеренка, вул.Л. Українки, вул.Лисенка, вул.Мересьєва, вул.Мічуріна, вул.Молдавська, вул.О. Кобилянської, вул.Прутська, вул.Суворова, вул.Університетська, вул.Центральна: 2, 4, 6–6А, 8, 10, 12, 14, 18–18А, 20, 22–22А, 24, 26, 28–28А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–62А, 64, 66–66Б, 68, 70, 72, 74, 76, 78–78А, 80, 82, 84, 86–88, 90, 92, 94, 98, 100–100А, 102, 104–104А, 106, 110, 112, 114, 116, 118–120, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144–144А, 146–146А, 148, 150, 152, 154, 156, 162, 170, 172, 174, 186, 196, 206, 212, 226–236; вул.Ю.Федьковича, пров.Амосова, пров.В.Александрі, пров.Гагаріна, пров.Галана, пров.Г.Асакі, пров.І. Франка, пров.Мересьєва, пров.О. Кобилянської, пров.Олімпійський, пров.Суворова, пров.Тургєнєва, пров.Університетський вул.Центральна, 96, с.Маршинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60309 (клуб, зал) Велика

730258 с.Несвоя вул.Центральна, 28, с.Несвоя, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60361 (школа, спортзал) Середня

730259 с.Подвірне вул.Головна, 31, с.Подвірне, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60363 (будинок культури, великий зал) Велика

730260 с.Припруття вул.Центральна, 94А, с.Припруття, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60321 (школа, фойє) Велика

730261 с.Рингач вул.Садова, 1, с.Рингач, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60330 (сільська рада, зал засідань) Середня

730262 с.Шишківці(Новоселицька міська територіальна громада) вул.І.Миколайчука, 17А, с.Шишківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60330 (будинок культури, зал) мала

730263 с.Рідківці – вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Г.Сковороди, вул.Дніпропетровська, вул.Довбуша, вул.Долинянська, вул.Здоров’я, вул.І.Франка, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.Кримська, вул.Круглецька, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Н. Яремчука, вул.О. Кобилянської, вул.О.Вишні, вул.Олеся Гончара, вул.П. Мирного, вул.Перемоги, вул.П.Орлика, вул.П.Тичини, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Св. Луки, вул.Січових Стрільців, вул.Суворова, вул.Цілинна, вул.Шептицького, вул.Шухевича, вул.Щастя, вул.Ярошинська, пров.Богуна, пров.Буковинський, пров.Б.Хмельницького, пров.В.Івасюка, пров.Гагаріна, пров.Героїв Крут, пров.Долинянський, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.П. Мирного, пров.Пушкіна, пров.Св. Луки, пров.Суворова, пров.Шептицького вул.Ярошинська, 4, с.Рідківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60312 (будинок культури, фойє) Велика

730264 с.Рокитне вул.Головна, 3, с.Рокитне, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60320 (сільська рада, зал засідань) Велика

730265 с.Слобода вул.О. Кобилянської, 4, с.Слобода, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60323 (будинок культури, зал)
/
вул.О. Кобилянської, 2, с.Слобода, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60323
Середня

730266 с.Стальнівці вул.Шкільна, 1, с.Стальнівці, Дністровський р-н, Чернівецька обл., 60362 (будинок культури, великий зал) Середня

730267 с.Строїнці вул.Головна, 63Д, с.Строїнці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60308 (будинок культури, фойє) Середня

730268 с.Тарасівці – вул.Бесарабська, вул.Буковинська, вул.Воскресенська, вул.Гагаріна: 25, 27–88; вул.Горького, вул.Грушевського, вул.І.Крянге, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новоселицька, вул.О. Кобилянської: 4А, 6А, 17, 19, 22–50; вул.Покровська, вул.Прутська, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Тарасовецька, вул.Федьковича, вул.Центральна: 2–2А, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 74–76, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94–96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 120, 124, 126, 128А, 130, 132, 136, 138, 140–144, 146, 148–148А, 152, 154, 156, 158, 160–162, 166, 168, 170, 172–174, 176–176А, 178–180, 182, 184, 186, 188, 190–192, 194, 196–196А, 198, 200, 202, 204, 206, 210, 212, 214, 218–220, 222, 226, 228, 230, 232–232А, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246–248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 266, 268, 270, 272, 274, 280–342; вул.Чкалова, вул.1Травня, вул.28 Червня, пров.Б. Хмельницького, пров.Гоголя, пров.О. Кобилянської, пров.Соборний, пров.Центральний вул.Центральна, 150, с.Тарасівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60350 (сільська рада, бібліотека) Велика

730269 с.Тарасівці – вул.Гагаріна: 1–24, 26; вул.Європейська, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Матросова, вул.М.Емінеску, вул.Миру, вул.О. Кобилянської: 1–4, 5А–6, 7–16, 18, 20; вул.Пирогова, вул.Природна, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Фермерська, вул.Центральна: 1, 3, 5–7А, 9, 11, 13, 15, 17–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–71, 73, 77–79А, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–119, 121–123, 125, 127, 129, 131, 133–135, 137, 139, 145А, 147, 149–151, 153, 155, 157, 159, 163–165, 167, 169, 171, 175, 177, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201А, 203, 205, 207–209, 211, 213, 215–217, 221, 223–225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263–265, 267, 269, 271, 273, 275–279; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Матросова, пров.М.Емінеску, пров.Миру, пров.Пирогова, пров.Суворова, пров.Фермерський, пров.Шевченка вул.Шкільна, 1, с.Тарасівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60350 (школа, їдальня) Велика

730270 с.Топорівці – вул.Буковинська, вул.Володівська, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.І. Франка, вул.Калинівська: 2–6, 10–12, 14, 16, 18, 20–22, 24, 26–26А, 28–56; вул.Кармелюка, вул.Київська, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Новоселицька, вул.Облогівська, вул.П. Ілащука, вул.П. Мирного, вул.Пушкіна, вул.Рогожівська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Ставищанська, вул.Топорівська: 47, 51–167; вул.Українська, вул.Федьковича вул.Топорівська, 136, с.Топорівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60311 (будинок культури, зал) Велика

730271 с.Топорівці – вул.Богуна, вул.Винниченка, вул.Воробкевича, вул.Гагаріна, вул.Горянська, вул.Гуківська, вул.Дружби, вул.Заліснянська, вул.Заярська, вул.Калинівська: 7–9, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27; вул.Капітанський горб, вул.Л. Кобилиці, вул.Л. Українки, вул.Левадинська, вул.Мартовича, вул.Молодіжна, вул.О. Кобилянської, вул.Польова, вул.Топорівська: 2–46, 48; вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яворницького вул.Шевченка, 6, с.Топорівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60311 (школа, актовий зал) Велика

730272 с.Форосна вул.Центральна, 27, с.Форосна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60341 (будинок культури, фойє) Середня

730273 с.Черленівка вул.Головна, 43С, с.Черленівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60345 (будинок культури, фойє) Велика

730274 с.Чорнівка вул.Федьковича, 16, с.Чорнівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60310 (сільський клуб, великий зал)
/
вул.Головна, 20, с.Чорнівка, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60310
Велика

730275 с.Щербинці вул.Центральна, 17, с.Щербинці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60344 (школа, спортзал) Середня

730276 с.Костичани – вул.Базарна, вул.Емінеску М, вул.Квіткова, вул.Крянге, вул.Лікарняна, вул.О. Кобилянської, вул.Провулкова, вул.Прутська, вул.Центральна: 1–80; вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Базарний, пров.Центральний вул.Центральна, 82А, с.Костичани, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60352 (школа, їдальня) Середня

730277 с.Буда вул.Григорія Нандриша, 1, с.Буда, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60314 (ДНЗ "Інжераш", ігрова кімната) Середня

730278 с.Рідківці – вул.Гагаріна, вул.Зелена, вул.І.Миколайчука, вул.Лисенка, вул.Магалянська, вул.Миханюка, вул.Небесної Сотні, вул.Новосілля, вул.Пушкіна, вул.Рідківська, вул.Федьковича, вул.Чернівецька, вул.Чоровола, вул.Шевченка, пров.Баланецький, пров.Воробкевича, пров.Галана, пров.Дорошенка, пров.Дружби, пров.Здоров’я, пров.Зелений, пров.Коновальця, пров.М.Вовчка, пров.Миру, пров.Миханюка, пров.П.Орлика, пров.Спартака, пров.Стуса, пров.Чорновола, пров.Шкільний вул.Небесної Сотні, 9, с.Рідківці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60312 (школа, фойє) Середня

730352 с.Великий Кучурів – вул.Березова, вул.Весняна, вул.Володимира Бузенка: 56–56А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74, 76, 78, 80, 91–119; вул.Глиснянська, вул.Глінки, вул.Головна: 2–25; вул.Горблянська, вул.Д.Ботушанської, вул.Дружби, вул.Каденюка, вул.Квіткова, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Макаренко, вул.Молодіжна, вул.М.Суховерського, вул.М.Черемшини, вул.О.Кошового, вул.П.Амбросій, вул.Перемоги, вул.Поштова, вул.П.Поповича, вул.Сторожинецька, вул.Турлуцька, вул.Т.Шевченка: 29, 31–112; вул.Українська, вул.Щаслива, пров.Березовий, пров.Весняний, пров.Горблянський, пров.Д.Ботушанської, пров.Квітковий, пров.Котляревського, пров.М.Суховерського, пров.Сторожинецький, пров.Щасливий, пров.1-й Горблянський, пров.1-й Д.Ботушанської, пров.1-й Макаренка, пров.1-й М.Суховерського, пров.1-й Сторожинецький, пров.1-й Турлуцький, пров.1-й Щасливий, пров.2-й Горблянський, пров.2-й Макаренка, пров.2-й Турлуцький, пров.2-й Шевченка, пров.2-й Щасливий, пров.3-й Горблянський, пров.3-й Макаренка, пров.3-й Щасливий, пров.4-й Шевченка, пров.4-й Щасливий, пров.5-й Шевченка, пров.6-й Шевченка, пров.7-й Шевченка, пров.8-й Шевченка, пров.9-й В.Бузенка вул.Головна, 20Б, с.Великий Кучурів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59052 (школа, фойє) Велика

730353 с.Великий Кучурів – вул.Агенора Артемовича, вул.Бауска, вул.В.Івасюка, вул.В.Лобановського, вул.Володимира Бузенка: 3–55, 57–59, 61–61А, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75А, 77, 79, 81–89; вул.В.Терешкової, вул.Гайова, вул.Головна: 26–48Б, 51–51Б, 55–55Г, 57А; вул.Д.Ончуленка, вул.Закарпатська, вул.І.Сушинського, вул.І.Франка, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Карпатська, вул.Лугова, вул.Монастирська, вул.Огієнко, вул.Польова, вул.Світанкова, вул.Селищанська, вул.Т.Шевченка: 1–28, 30–30А; вул.Ю.Федьковича, пров.Володимира Бузенка, пров.Гайовий, пров.І.Сушинського, пров.І.Франка, пров.Кармелюка, пров.Польовий, пров.Шевченка, пров.1-й В.Бузенка, пров.1-й Гайовий, пров.1-й Головний, пров.1-й Кармелюка, пров.1-й Селищанський, пров.1-й Терешкової, пров.1-й Шевченка, пров.2-й В.Бузенка, пров.2-й Гайовий, пров.2-й Головний, пров.2-й Д.Ончуленка, пров.2-й Кармелюка, пров.2-й Селищанський, пров.2-й Сушинського, пров.2-й Терешкової, пров.3-й В.Бузенка, пров.3-й Гайовий, пров.3-й Кармелюка, пров.3-й Селищанський, пров.3-й Шевченка, пров.4-й В.Бузенка, пров.4-й Кармелюка, пров.4-й Селищанський, пров.5-й В.Бузенка, пров.6-й В.Бузенка, пров.7-й В.Бузенка, пров.8-й В.Бузенка вул.Головна, 20, с.Великий Кучурів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59052 (будинок культури, концертна зала) Велика

730354 с.Великий Кучурів – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Виноградна, вул.Висоцького, вул.Володимира Великого, вул.Волошкова, вул.Г.Артемовського, вул.Герцена, вул.Головна: 50–50Б, 52–54Б, 56–56А, 58–226; вул.Горіхова, вул.Г.Сковороди, вул.Джерельна, вул.Дубинська, вул.Євгена Гакмана, вул.Жасмінна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Мазепи, вул.І.Миколайчука, вул.Київська, вул.Княгині Ольги, вул.Ковальчука, вул.Кохановського, вул.Лук’яна Кобилиці, вул.Миколаївська, вул.Миру, вул.М.Рильського, вул.Мрія, вул.О.Пчілки, вул.Приозерна, вул.Проліскова, вул.П.Сагайдачного, вул.П.Тичини, вул.Річкова, вул.Свободи, вул.Смерекова, вул.Солов’їна, вул.Спортивна, вул.Степана Бандери, вул.Степова, вул.Стеценка, вул.Стінкова, вул.Трояндова, вул.Чернівецька, вул.Я.Стецька, вул.1 Травня, пров.Буковинський, пров.Б.Хмельницького, пров.Герцена, пров.Горіховий, пров.Київський, пров.Миру, пров.Приозерний, пров.Річковий, пров.Чернівецький, пров.1-й Б.Хмельницького, пров.1-й Володимира Великого, пров.1-й Горіховий, пров.1-й Кохановського, пров.1-й Миру, пров.1-й Пролісковий, пров.1-й Сагайдачного, пров.1-й Сковороди, пров.1-й Чернівецький, пров.2-й Б.Хмельницького, пров.2-й Горіховий, пров.2-й Сагайдачного, пров.2-й Сковороди, пров.2-й Чернівецький, пров.3-й Головний, пров.3-й Миру, пров.3-й Сагайдачного, пров.4-й Головний, пров.4-й Сагайдачного, пров.5-й Головний вул.Центральна, 64, с.Годилів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59053 (школа, спортивна зала) Велика

730362 с.Кам’яна – вул.Бросківська, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.В.Кожелянка, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Головна: 8, 10, 14–14А, 16, 22, 24, 26–28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64–76; вул.Горіхова, вул.Грушевського, вул.Європейська, вул.Жасмінна, вул.І.Франка, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Кобилянська, вул.Коновальця, вул.Лісна, вул.Львівська, вул.Михальчанська, вул.Некрасова, вул.О.Довбуша, вул.Озерна, вул.П.Мирного, вул.Річкова, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Соснова, вул.Сторожинецька, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Яремчука, вул.8 Березня, с.Глибочок(Кам’янська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Кам’яна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59050 (Ліцей, актова зала) Середня

730363 с.Кам’яна – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.Галицька, вул.Героїв Майдану, вул.Годилівська, вул.Головна: 7, 9–9А, 11–13, 15, 21–21А, 23, 25, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59–59Б, 63; вул.Дачна, вул.Дружби народів, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Іллі Валявського, вул.І.Мазепи, вул.Колгоспна, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кучурівська, вул.Л.Кобилиці, вул.Л.Українки, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.П.Орлика, вул.Пушкіна, вул.Снячівська, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Федьковича, вул.Хутірська, вул.Чернівецька, вул.1 Травня, пров.Весняний, пров.Сагайдачного, пров.Січових стрільців, пров.Стуса, пров.Федьковича, пров.Хутірський, пров.Царсько-сільський, пров.Шухевича, пров.1-й Годилівський, пров.2-й Годилівський вул.Головна, 1, с.Кам’яна, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59050 (будинок культури, мала зала) Середня

730367 с.Михальча вул.Героїв Майдану, 22, с.Михальча, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59040 (школа, фойє)
/
вул.Героїв Майдану, 37А, с.Михальча, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59040
Велика

730376 с.Ропча – вул.Б.Хашдеу: 1–76Г; вул.І.Лунгуляк, вул.Лісова, вул.М.Емінеску, вул.Озерна, вул.П.Мовіле, вул.Сторожинецька вул.М.Емінеску, 1, с.Ропча, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59032 (будинок культури, глядацька зала) Велика

730377 с.Ропча – вул.Б.Хашдеу: 77–184; вул.В.Александрі, вул.І.Крянге, вул.Миру, вул.Польова вул.М.Емінеску, 3, с.Ропча, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59032 (школа, актова зала) Середня

730379 с.Снячів вул.Головна, 10А, с.Снячів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59005 (будинок національної творчості, мала зала) Середня

730380 с.Глибочок(Великокучурівська сільська територіальна громада) вул.Головна, 5Б, с.Глибочок, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59051 (клуб, зала) мала

730388 с.Тисовець – вул.Аграрна, вул.Барвиста, вул.Вишнева, вул.В.Івасюка, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Макаренка, вул.Механізаторів, вул.Миру, вул.О.Кошового, вул.Пантівська, вул.Південна, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Руська, вул.Садова, вул.Снячівська, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чернівецька, вул.Чоботаря, вул.Шкільна, вул.Яблунева, вул.28 Червня: 1–58; пров.Вишневий, пров.Городній, пров.Квітневий, пров.Польовий, пров.Садовий, пров.Сонячний, пров.Сторожинецький, пров.Франка, пров.Центральний, пров.Шкільний вул.Пантівська, 5, с.Тисовець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59054 (будинок культури, актова зала) Середня

730389 с.Тисовець – вул.Буковинська, вул.Г.Дущак, вул.Гребінки, вул.Зарічна, вул.Кільцева, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Нагірна, вул.Некрасова, вул.О.Кобилянської, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Річна, вул.Східна, вул.Тисовецька, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Ю.Федьковича, вул.28 Червня: 59–184А; пров.Кривий, пров.Лісний, пров.Луговий, пров.Молодіжний, пров.Пантівський, пров.Світловий, пров.Степний, пров.1-й О.Кобилянської, пров.2-й О.Кобилянської вул.28 Червня, 24, с.Тисовець, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59054 (школа, столова) Середня

730481 м.Чернівці – вул.Вишнева, вул.Георгія Гонгадзе, вул.Горобинова, вул.Грибна, вул.Дрогобича Юрія, вул.Заводська, вул.Клима Антона, вул.Коломийська: 2, 9–9Б; вул.Леутського Корнія, вул.Межова, вул.Мошинська, вул.Народна, вул.Таврійська, вул.Фестивальна, вул.Чудейська, вул.Ярослава Мудрого: 1–36, 38, 40, 44, 52, 56, 58; пров.Вишневий, пров.Горобиновий, пров.Заводський 1, пров.Заводський 2, пров.Заводський 3, пров.Заводський 4, пров.Залізничний 1, пров.Залізничний 2, пров.Залізничний 3, пров.Залізничний 4, пров.Залізничний 5, пров.Залізничний 6, пров.Залізничний 7, пров.Залізничний 8, пров.Садовий 1, пров.Садовий 2, пров.Фестивальний, проїзд Заводський, завулок Денисівський, завулок Заводський вул.Ярослава Мудрого, 17, м.Чернівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 58007 (ВАТ "Чернівецький олійно-жировий комбінат", актовий зал) Велика

730482 м.Чернівці – вул.Денисівська, вул.Енергетична, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Новожучківська, вул.Робоча, вул.Рокитянська, вул.Хотинська: 3А–45, 46–47, 50–54, 55–56; вул.Ягідна, пров.Набережний 1, пров.Набережний 2, пров.Поштовий 1, пров.Поштовий 2, пров.Рокитянський 1, пров.Рокитянський 2, пров.Рокитянський 3, пров.Старожучківський вул.Хотинська, 23, м.Чернівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 58007 (школа №19, актовий зал) Середня

730483 м.Чернівці – вул.Вільховецька, вул.Городня, вул.Хмелівська, вул.Хотинська: 45А–45Д, 47А–49М; вул.Хотинська, 47Д, м.Чернівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 58020 (Чернівецький машинобудівний ліцей, актовий зал) Велика

730484 м.Чернівці – вул.Голубівська, вул.Калинівська, вул.Маміна-Сибіряка Дмитра, вул.Межиріцька, вул.Молодогвардійська, вул.Новгородська, вул.Пігуляка Дарія, вул.Річна, вул.Селезнівська, вул.Січова, вул.Слобідська, вул.Суходольська, вул.Таманська, вул.Ткачука Петра, пров.Калинівський 1, пров.Калинівський 2, пров.Калинівський 3, пров.Межиріцький, пров.Річний, пров.Селезнівський, пров.Січовий, пров.Ткачука Петра, завулок Річний, завулок Січовий, завулок Січовий 1 вул.Дібровецька, 5А, м.Чернівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 58025 (школа №31, актовий зал) Велика

730485 м.Чернівці – вул.Александрі Васіле: 132, 134–179; вул.Амбросій Параски, вул.Армійська, вул.Артемона Монастирського, вул.Бабляка Володимира, вул.Бажанського Івана, вул.Безпалка Осипа, вул.Братня, вул.Василька Миколи, вул.Виговського Івана, вул.Волонтерська, вул.Гориста, вул.Гостинна, вул.Джерельна, вул.Дібровецька, вул.Журавлина, вул.Калнишевського Петра, вул.Кар’єрна, вул.Козацька, вул.Коновальця Євгена, вул.Лощинова, вул.Лугова, вул.Лукіяновича Дениса, вул.Нандріша Георгія, вул.Опришківська, вул.Панорамна, вул.Переїзна, вул.Полуботка Павла, вул.Світла, вул.Синюка Івана, вул.Смерекова, вул.Стрімка, вул.Теліги Олени, вул.Тернівська, вул.Хотинська: 54В, 58–173; вул.Художня, вул.Чумацька, вул.Широка, пров.Александрі Васіле 3, пров.Джерельний, пров.Джерельний 1, пров.Дібровецький, пров.Луговий, пров.Лукіяновича Дениса 1, пров.Лукіяновича Дениса 2, пров.Лукіяновича Дениса 3, пров.Лукіяновича Дениса 4, пров.Лукіяновича Дениса 6, пров.Переїзний, пров.Стрімкий, пров.Хотинський 1, завулок Лукіяновича Дениса вул.Дібровецька, 5А, м.Чернівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 58025 (школа №31, фойє) Велика

730486 м.Чернівці – вул.Александрі Васіле: 2–131А, 133–133В; вул.Вариводи Антона, вул.Вербицького Михайла, вул.Виноградна, вул.Вишневецького Дмитра, вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Дивногорська, вул.Дунайська: 1–39, 39В–40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58А, 60; вул.Камчатська, вул.Кубинська, вул.Лісна, вул.Мельника Василя, вул.Міхновського Миколи, вул.Надрічна, вул.Підгірна, вул.Свободи, вул.Сєрова Валентина, вул.Солов’їна, вул.Танкістів, вул.Юнацька, пров.Александрі Васіле 1, пров.Александрі Васіле 2, пров.Виноградний, пров.Гетьмана Дорошенка, пров.Гетьмана Дорошенка 1, пров.Надрічний, пров.Сєрова Валентина 1 вул.Юнацька, 1, м.Чернівці, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 58025 (музична школа №3, клас піаніно) Велика

730562 с.Годилів вул.Черешнева, 2А, с.Годилів, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 59053 (клуб, актова зала) Середня

730563 с.Горбова – вул.Вікторія, вул.Г.Асакі, вул.Головна, вул.І.Крянге, вул.Кемпінг, вул.Кішкарія, вул.М.Емінеску, вул.Польова, вул.Прутська, вул.Ружіна, вул.Садова, вул.Сатул-Ноу, вул.Сініхеу, пров.1 Ружіна, пров.2 Головний, пров.2 Ружіна, пров.4 Головний, пров.6 Головний вул.Головна, 65, с.Горбова, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60522 (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст., спортивна зала) Середня

730566 с.Коровія – вул.Буковинська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Івасюка, вул.Гагаріна, вул.Головна, вул.Горіхівська, вул.Дачна, вул.Долинянська, вул.Жовтнева, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Кварцівська, вул.Квіткова, вул.Космонавтів, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Лєрмонтова, вул.Ломоносова, вул.Л.Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Миру, вул.Наливайка, вул.Небесної сотні, вул.Н.Яремчука, вул.О.Довбуша, вул.О.Кобилянської, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Т.Шевченка, вул.Черемшини, вул.Черетейська, вул.Ю.Федьковича, пров.Кварцівський, пров.М.Вовчка, пров.Миру, пров.Озерний, пров.Озерний 1-ий, пров.Озерний 2-ий, пров.Черетейський вул.Шкільна, 1А, с.Коровія, Чернівецький р-н, Чернівецька обл., 60410 (школа, хол) Середня